Powiększ Avon, Planet Spa, Turkish Thermal Baths, Rhassoul Clay Face Mask (Maseczka do twarzy z glinką)

Zgłoszony przez stokrotkal86

Turecka łaźnia (oryg. hammam) to niezwykły zabieg oczyszczający i pielęgnacyjny znany i stosowany od stuleci przez kobiety w Turcji. Teraz, dzięki wyjątkowym produktom Planet Spa możesz cieszyć się zaletami tureckiej łaźni w swoim domu.
Sposób użycia: nałożyć cienką warstwę maseczki na twarz, omijając okolice ust i oczu. Pozostawić na około 5 minut do czasu, gdy kolor maseczki zmieni się na różowy. Gdy maseczka zaschnie, dokładnie spłukać.

Skład: Aqua, Hydrated Silica, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Glycol, Glycerin, Isoceteth-, Cocoamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Parfum, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Dimethicone, Disodium EDTA, Menthyl Lactate, Moroccan Lava Clay, Amber Extract, Olea Europea (Olive) Fruit Extract, Potassium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, CI 77491, CI 77492, CI 77499 <1019760-002>.

• Super
  • Fantastyczna maseczka, dająca przyjemny rozgrzewający efekt "spa". Nie jest bardzo inwazyjna także nada się do każdego rodzaju. Bardzo ją lubię. Właściwie nigdy nie miałam złej maseczki z Avonu.

+ cena i wydajność
    + aplikacja
    + łatwe zmywanie
    + przyjemne uczucie na twarzy

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miło mi ją gościć w swej łazience
  • O glince marokańskiej czytałam i słyszałam nie jedno dlatego też wpadła mi w oko ta oto maseczka. Zachęcona wariantem z ryżem i sake postanowiłam spróbować czegoś nowego. Chciałam trochę oczyścić twarz jednocześnie jej nie wysuszając. Nie wiem czy ratuje z opresji w stanie klęski żywiołowej- u mnie sprawdza się w misjach o umiarkowanym stopniu trudności Jestem zadowolona.
    Zalety:
    -Ładny zapach ( ale wolałam zapach starej wersji, nowa jest przesłodzona)
    -Konsystencja jest gęsta i łatwo się rozprowadza na skórze
    -Zmniejsza ilość zaskórników
    -Zwęża pory

Minusem jest:
    -regularna cena-serio ?
    -brak nawilżenia

Maseczka trochę wysusza skórę. Mam po niej czasami uczucie ściągnięcia skóry. Niezbyt to przyjemne ale może powodem jest to że maseczek z glinek nie doprowadza się do wysychania na twarzy a ja ciemna jak tabaka w rogu czekałam na uzyskanie "skorupki" na facjacie. Nie róbcie tak :P Polecam!Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Lubię testować nowości kosmetyczne jeśli chodzi o wszelkie maseczki.Maseczka jest bardzo fajna.Mam wrażenie, że skóra jest po niej dobrze oczyszczona, regularnie stosowana poprawiała stan mojej cery.Ładnie pachnie, jest wydajna,ma fajną konsystencję, nie spływa z twarzy, w miarę dobrze się zmywa.Raczej nie kupię jej ponownie, ponieważ przerzuciłam się na maseczki bardziej naturalne te z BU, ale tak poza tym jest ok

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu używałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, najlepsza z avonu zaraz po błotnej
  • Staram się dbać o swoją skórę i stosuje różne maseczki. Algi, glinki, błota, czarne mydło itp itd. Dlatego uważam że mogę już ocenić czy dana maseczka działa czy jest po prostu szitem.

W avonie do moich ulubionych należy maseczka błotna z morza martwego, która jest po prostu rewelacyjna. Ale oto jej młodsza siostra maseczka z glinką, która póki co sprawdza się rewelacyjnie.

Plusy:

+ wygodna tubka, wychodzi tyle preparatu ile potrzeba

+ mega wydajna!!!

+ dobrze się zmywa - nie trzeba szorować twarzy, a i łazienka nie wygląda jak po bitwie błotnej

+ nie ma efektu i odczucia ściągnięcia/tarki po zmyciu maseczki

+ skóra jest rozświetlona, wyrównuje koloryt

+ nie podrażnia, nie uczula

+ likwiduje zaskórniki (lub raczej ogranicza ich ilość)

+ oczyszcza twarz

+ łatwy dostęp - przez konsultantkę lub w sklepie avon

+ na promocji można ją wyhaczyć za 9,90 co uważam za bardzo dobrą cenę za taki produkt

Minusów

- narazie jest ich brak, ale daje 4 gwiazdki bo nie jest to najlepsza maseczka tego typu jakiej używałam. W swojej kategorii jest z pewnością godna polecenia.

Należy pamiętać żeby nie katować swojej twarzy codziennymi maseczkami, bo skóra się przyzwyczai i będzie żądać więcej i więcej ale 1-2 razy w tygodniu można sobie zamiennie coś nałożyć na twarz by wyglądać lepiej

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • MIAŻDZĄCA PRZEWAGA PLUSÓW:
    + świetnie oczyszcza twarz, likwiduje zaskórniki, zmniejsza ilośc sebium do miniumum
    + nie podrażnia i nie wysusza przy tym skóry, skóra po zastosowaniu jest świeża i gładka, ma lepszy koloryt i zdrowy wygląd
    + konsystencja - nie jest zbyt rzadka ani za gęsta, bardzo dobrze się rozprowadza
    + łatwo się zmywa
    + wydajność
    + cena - w promocji bardzo atrakcyjna, zwłaszcza za produkt o tak wysokiej jakości i wydajności

ni to plus, ni to minus: zapach - całkiem ładny, mocno orientalny, ciepły, ale dla mnie osobiście zbyt intensywny /jestem przyzwyczajona do kosmetyków bezzapachowych/

mały minus: opakowanie - też jest całkiem ładne ale niestety bardzo trudno się otwiera i zamyka. nie wiem czy akurat trafił mi się taki egzemplarz, ale bardzo jest to irytujące i obawiam się, iż niedługo coś się urwie od tego siłowania się przy otwieraniu tubki

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić pace za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych
  • zakupiłam maseczkę prawie pół roku temu, i używam jej systematycznie raz w tygodniu - czyli na samym wstępie mogę powiedzieć, że jest wydajna.

zapach maseczki jest neutralny. wyczuwalny, jednak ani nie zachwyca, ani nie przeszkadza.

efekt na samym początku używania był naprawdę dobry. skóra była oczyszczona, gładka. jednak ten efekt z każdym kolejnym użyciem stawał się mniej zauważalny.

w prawdzie kosmetyk zaraz po aplikacji wygląda na twarzy jak rozmazana, za przeproszeniem kupa, ale żadna z Nas nie wychodzi z maseczką na twarzy z domu.

Polecam do sporadycznego użytku.

Ilość zużytych opakowań: nie pełne 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza wśród maseczek!
  • Od dłuższego czasu dodaję recenzje na Wizażu bardzo rzadko. Brak czasu jest głównym tego powodem. Ale dla tej maseczki muszę zrobić wyjątek, bo zaskoczyła mnie swoim działaniem.

Wszystko w zasadzie już zostało o niej powiedziane. Ja dodam od siebie, że jako jedyna maseczka (a przez lata przetestowałam ich setki) naprawdę działa i widać to od razu!

* po zmyciu moja skóra naprawdę wygląda inaczej - ładniej, ma ładniejszy koloryt, wygląda zdrowo
    * LIKWIDUJE ZASKÓRNIKI - coś, czego żaden inny produkt w moim 30-letnim życiu nie zrobił

W promocji można ją dostać za 9,90 - za 75ml jest to super cena. Starcza naprawdę na długo.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jeszcze w trakcie)

Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu świetna!
  • Wypróbowałam ogromną ilość maseczek do twarzy, staram się ich używać 1-2 razy w tygodniu lub wtedy gdy czuję, że moja twarz jest zmęczona. Z tą maseczką związałam się rok temu, chociaż w międzyczasie używałam innych, to ta pozostaje moim numerem jeden.
    Zapach jest naprawdę przyjemny, trochę karmelowy, maseczka łatwo się nakłada, zasycha bez uczucia ściągnięcia skóry, łatwo się spłukuje ciepłą wodą.
    Efekt jest zadawalający - skóra jes miękka, wyraźnie wygładzona, umiarkowanie oczyszczona ( nie mam większych problemów z cerą prócz czasowych alergii czy zaskórników), wsystkie wysuszone skórki i miejsca są natychmiast wygładzone, twarz jest jakby bardziej promienna. Nie szczypią mnie oczy przy jej nakładaniu, nie ma też podrażnień.
    Tubka jest wygodna, można wycisnąć preparat do samego końca, przy regularnym używaniu starcza na kilka miesięcy. Cena w promocji bardzo korzystna. Polecam

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić smolinosek86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Maseczkę kupiłam na allegro za 6zł. Skusiły mnie opinie na wizażu i nie żałuję zakupu. Po zmyciu maseczki moja twarz jest miękka i gładka a samo używanie jets przyjemne ze zwględu na jej zapach, używam jej co dwa dni Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić xxKasioolaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczyszcza upiększa
  • Maseczka jest bardzo skuteczna a zarazem delikatnie działa. Nie podrażnia, nie uczula,ładnie oczyszcza i nadaje cerze ładny koloryt.
    Cena jest dobra, opakowanie wydajne. Odejmę pół gwiazdki za to że trzeba zmywać - ja wolę opcję peel off w maskach.
    I tak wrócę do niej na pewno Polecam

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszaaa !!
  • Maske kupiłam na prmocji za 9.99 z katalogu. okazała sie strzałem w 10 :P

Jak dla mnie ma świetną konsystencję
    dobrze oczyszcza szczególnie dla mojej mieszanej cery
    łatwa w aplikacji
    bardzo wydajna
    skóra po zastosowaniu jest pozbawiona sebum
    wygodne opakowanie
    nie ma drażniącego zapachu

minusów brak

Po wyschnięciu zmienia kolor na lekko różowy co jest dla mnie znakiem że to trzeba już ją zmyć.

Chcesz pochwalić welcometomylife95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik dla cery mieszanej
  • Używam jej od przeszło roku i bardzo lubię. Jest niesamowicie wydajna - aż trudno w to uwierzyć, ale wciąż jestem w trakcie pierwszego opakowania (i chyba czas ją wymienić na nową). Fakt, używam jej raz w tygodniu, w przypadku problemów ze skórą - dwa razy. Wystarczy, bo trzeba pamiętać, że takie maseczki mogą wysuszać skórę, która w efekcie będzie się bronić, wydzielając nadmiar sebum. Przejdźmy jednak do sedna:
    + świetnie oczyszcza, wygładza i matowi skórę,
    + pięknie pachnie,
    + z łatwością się ją nakłada i zmywa,
    + jest bardzo wydajna, bo wystarczy niewielka ilość produktu, żeby pokryć całą twarz,
    + konsystencja - ani za rzadka, ani za gęsta, z łatwością wydobywa się ją z tubki, nie spływa z twarzy - zastyga prawie natychmiast,
    + ułatwia wchłanianie się kremu, a cera po maseczce jest promienna i dobrze oczyszczona,
    + cena - z tego, co pamiętam niewysoka, w żadnej drogerii nie dostaniemy produktu takiej jakości w takiej cenie,
    + dostępność - katalog lub strona Avonu iiiii... zamawiamy!
    Minusów nie dostrzegam, choć myślę intensywnie od kilku chwil. Ta maseczka naprawdę świetnie się sprawdza w przypadku cery mieszanej, do suchej chyba się nie nadaje (?). Wspaniała w lecie, kiedy chcemy oczyścić twarz z potu, kurzu i sebum - wystarczy wpełznąć do wanny na kilka, kilkanaście minut i rozkoszować się pięknym zapachem nałożonej na twarz maski.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna maseczka
  • Uwielbiam maseczki Planet Spa. Miałam prawie wszystkie. Większość z nich jest rewelacyjna.

Glinka ma właściwości oczyszczające i bakteriobójcze.

Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, regeneruje i rozświetla zmęczoną skórę.

Maseczka zaraz po nałożeniu ma odcień brązowy, z czasem zmienia kolor na jasny różowy .

+ bardzo dobrze oczyszcza
    + wygładza - skóra jest bardzo delikatna, aksamitna
    + odświeża - nadaje zdrowy, promienny wygląd
    + matuje, ale nie wysusza
    + konsystencja - kremowa, gęsta, nie spływa z twarzy
    + łatwo się nakłada, szybko zmywa
    + nie zatyka porów
    + dobrze nawilża
    + nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie
    + ładny zapach
    + wydajna - starcza na długo
    + cena, zwłaszcza w promocji

Jedna z najlepszych z tej serii. Polecam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kropellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1!~!!
  • Maseczkę pokochałam od pierwszego użycia. Doskonale oczyszcza skórę, pomaga wyleczyć się z zaskórników i drobnych krostek. Reguluje też wydzielanie sebum, jest świetny dla mojej mieszanej cery. Zdecydowanie polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have
  • Używam od przeszło dwóch lat. Ta maseczka wyleczyła mnie plag z zaskórników, pryszczy i innych krost. Jest świetna. Najbardziej podoba mi się moment zasychania maseczki, na której widać... wychodzące wągry ; ) Widać mnóstwo kropek w miejscach, gdzie były wągry.
    Oczywiście, nie "wyciąga" wszystkich, ale oczyszcza naprawdę dobrze. Niestety, wysusza skórę, gdy używa jej się regularnie i często.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam planet spa, jedna z moich ulubionych
  • kupiłam ją ponad rok temu, nadal działa świetnie
    opakowanie- tubka zamykana, napisy się nie ścierają, tubka trochę matowa
    dostępność- katalogi avon, są chyba na allegro
    cena- w promocjach 10 zł, prawie co w trzecim katalogu są w promocjach
    zapach- lekki, nieokreślony
    wydajna, konsystencja-płynna nie jest tak zbita jak ta w saszetkach
    działanie- cudownie oczyszcza twarz, jest po niej przyjemna w dotyku
    mimo że mam 7 maseczek z tej serii moimi ulubionymi są błotna i właśnie ta. uwielbiam je za działanie i wydajność
    polecam kupić sobię tubke a nie bawić się w saszetki, bardziej się opłacają tubki

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: pół tubki, mega wydajna

Chcesz pochwalić pyska95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię od dawna
  • w sumie tylko do niej wracam.
    zalety:

- ładnie oczyszcza
    - buzia jest gładka i rozjaśniona
    - pory lekko ściągnięte
    - ładnie pachnie i łatwo się aplikuje
    - łatwo się zmywa
    - nie podrażnia, nawet jeśli przez zapomnienie pochodzę z nią nie 10 ale 20-25 minut
    - praktyczna tubka z klapką (nie znoszę tubek z zakrętką)
    - jest bardzo wydajna
    - w promocji cena jest jak najbardziej przystępna

Ogólnie: po zastosowaniu twarz wygląda ładnie, swieżo, stosowanie jest przyjemne.

Zużyłam dwa opakowania i kupiłam już kolejne dwa na zapas.

Jedyny minus: dostępność - mieszkam w okolicy, w której nie ma konsultantki (przynajmnie wśród moich znajomych). Kupuję przez internet, bo sama nie mam ochoty stać się konsultanktą dla kilku produktów, które od czasu d czasu kupię.

Jak dla mnie bardzo fajny produkt. Polecam każdemu ze skórą tłustą lub mieszaną.

l

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 + kawałek trzeciego

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie ulubiona !
  • No cóz, muszę przyznac ,że jeżeli chodzi o maseczki do twarzy (a szczególnie PS) z AVONU , to należą sie gromkie oklaski

Ta szczególnie przypadła mi do gustu bo :

a)przedewszystkim PIĘKNIE OCZYSCZA TWARZ , może nie jest to efekt, który utrzyma sie przez kilka dni ,ale jest... jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt ,że codziennie (oprócz okresu letniego) używam podkładu.

b)ZAWIERA GLINKĘ (która oczyscza) jednak nie wiem jak wysoko jest ona w składzie (moje niedopatrzenie),więc nie ma co się barzo podniecać

c) ten UROCZY ZAPACH *.*

d) Wiadomo, PRZYJEMNA , ŁATWA APLIKACJA

e)DOBRA KONSYSTENCJA - gęsta , nie spływa

f)CENA - regularna ok.25zł (chociaż dostając w zamian takie efekty mozna sobie pozwolic)

g)Produkt , który szybko nie zniknie z naszej pólki w łazience WYDAJNA (przy stosowaniu 1- 2 razy w tyg. starcza na ok.2 miesiące , W MOIM PRZYPADKU)

h)dobra dla skóry z trądzikiem , mianowicie KILKA GODZIN PO JEJ ZASTOSOWANIU ,KROSTKI ,KTÓRE AKTUALNIE SZPECIŁY MOJĄ TWARZ ZMNIEJSZAJĄ SIĘ...

i)BEZ PODRAŻNIEN , ALERGII etc.

MINUSÓW OCZYWIŚCIE BRAK, poza jednym małym:
    *cięzko ją trochę zmyc

KUPUJCIE!

Używam tego produktu od: 1 ROK
    Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE DRUGIEJ ...

Chcesz pochwalić pysiapyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maseczka.
  • Kupiłam tę maseczkę ze względu na cenę (była wtedy w promocji), opakowanie, czyli tubkę (chciałam odpocząć od saszetek) oraz fakt, że zawiera lubianą przeze mnie glinkę. I nie zawiodłam się - maseczka skutecznie oczyszcza i zwęża pory, zmniejsza zaczerwienienia, wygładza cerę, wyrównuje koloryt, wysusza drobne niedoskonałości. Ma przyjemny zapach, wygodne, miękkie opakowanie z zamknięciem na klik, jest wydajna, łatwo się zmywa, nie piecze przy zasychaniu. Najlepsze efekty daje systematycznie stosowana (1-2 razy w tygodniu). Mam cerę naczynkową z problematyczną strefą T, a z tej maseczki jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić wisienka_na_torcie27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Całkiem przyzwoita maseczka. Ma dobrą do nałożenia konsystencję, nie jest ani za gęsta, ani za rzadka. Ma bardzo przyjemny zapach, aczkolwiek dość intensywny.
    Znakomicie napina skórę, trzeba ją nakładać cienką warstwą, bo mocno się ściąga zasychając. Zasycha na skorupkę, trochę trudno się ją potem zmywa. Raczej letnią wodą, mocno pocierając gabeczką, no i jak wyżej trzeba nakładać niedużo.
    Doskonale oczyszcza skórę z zaskórników, zwęża pory. Twarz jest jaśniejsza, gładka, oczyszczona i odświeżona. Nie jest wysuszona i ściągnięta. Dobra maseczka w dobrej cenie. Łatwo jej używać, nie zasycha w tubce, praktyczne zamknięcie. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Używałam tej maseczki, i nie zawiodłam się

Bardzo ładnie oczyszczała skórę, nie podrażniała, nie wysuszała...

Zapach trochę intensywny, ale mi specjalnie nie przeszkadzał

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Polecam !

Używam tego produktu od: używałam

Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • Wspaniała maseczka, która fajnie oczyszcza, odświeża nasza skórę. Używam z przyjemnością do tego piękny zapach , który relaksuje i poprawia nastrój. Bardzo dobry produkt w śmiesznie niskiej cenie. Maseczki Avon są wspaniałe i często goszczą w mojej łazience. POLECAM Bardzo wydajna
    Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki po 75 ml

Chcesz pochwalić Maaaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Świetna maseczka w przystępnej cenie!

Zdecydowanie odświeża i oczyszcza cerę, nadaje jej zdrowy wygląd w 10 minut. Pięciu gwiazdek jednak nie dostanie,ponieważ efekt nie utrzymuje sie dłużej niż 3 dni.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Maseczka jest bardzo fajna. Co więcej mogę powiedzieć. Na efekty musiałam troszkę poczekać - za trzecim razem jakieś efekty były. Ale jednym słowem jest dobra. Skóra po niej staje się nawet dokładnie oczyszczona ale pod warunkiem regularnego stosowania.

Zalety:
    -Niska cena
    -Fajna konsystencja - nie jest rzadka
    -Ciekawie się ją ściąga - trzeba dużo nałożyć
    -Widoczne efekty

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić nasia1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doraźne oczyszczenie
  • Maseczka jest fajna z wielu powodów
    * oczyszcza pory (czarne kropeczki znikają), ale uwaga, najlepiej nakładać ją na więcej niż mówi opakowanie, na jakieś pół godziny, wtedy skóra jest naprawdę gładziutka po zmyciu
    * wysusza wypryski
    * konsystencja jest wygodna do nakładania, nic się nie leje przez palce, to gęsta "pasta"
    * miękkie opakowanie

Nie kupię jej ponownie, bo ma ona jednak działanie chwilowe, doraźne.. Mam wrażenie że następnego dnia pory znowu są zanieczyszczone, nie miałam wrażenia właściwości leczniczych.

Do tego ten ZAPACH... Na początku byłam nim oczarowana, ale z racji tego że maseczka jest straszliwie wydajna, po tym czasie jaki spędziłam z tym charakterystycznym, mocnym zapachem zaczyna mnie od niego boleć głowa.. Jednak wolę mniej orientalne zapachy...
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić SheWasYar za czytelną i pomocną recenzję?