Naturmedicin, Xlash (Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi)

Powiększ Naturmedicin, Xlash (Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi)

Zgłoszony przez Jola 24

Xlash to odżywka, która powoduje widoczny, spektakularny efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs. Unikalna formuła Xlash oparta jest na naturalnych składnikach roślinnych.
Xlash zawiera:
- ekstrakt z liści Folium Isatidis dzięki zawartości polisacharydów i aminokwasów sprawia, że rzęsy są grubsze, dłuższe i ciemniejsze,
- ekstrakt z ziela Cacumen Platycladi wspomaga wzrost nowych rzęs,
- ekstrakt z Nigella sativa zawiera naturalną melaninę roślinną, sprawia że rzęsy są grubsze i ciemniejsze,
- owoce Fructus Chebulae wzmacnia cebulki włosów,
- wyciąg z koralowca aktywuje mieszki włosowe wpływając na wzrost rzęs.
Jak stosować Xlash?
- usuń makijaż, zdejmij szkła kontaktowe, umyj ręce i twarz,
- ostrożnie wyciągnij aplikator z tubki aby zminimalizować ryzyko wylania,
- nałóż Xlash jednym pociągnięciem pędzelka równomiernie na górnej podstawie rzęs,
- stosuj raz na dobę przed snem. Podczas snu Xlash przedostaje się na dolne rzęsy, to wystarczy aby uzyskać pożądany efekt.
Xlash można stosować również na brwi.

• Jest efekt
  • Odzywka warta polecenia.
    Moje rzesy zawsze byly krotkie i cienkie. Nadal sa cienkie i jasne, ale sa o wiele dluzsze Po pomalowaniu wygladaja pieknie, oko jest wspaniale podkreslone, jestem bardzo zadowolona z efektu.
    Co prawda nie jest to efekt ¨spektakularny¨, ale ja, posiadaczka malo efektownych rzes doceniam ta zmiane Moje rzesy mialy ok 6 mm., teraz najdluzsze maja ok 9 mm.
    Na pewno bede dalej stosowac.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Milky_quartz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka!
  • Odzywka do rzęs X-lash jest produktem godnym polecenia. W moim przypadku, chodziło mi bardziej o zagęszczenie rzęs i nie rozczarowałam się
    Odżywka dodatkowo spektakularnie wydłużyła mi rzęsy. Często słyszę pochwały na ich temat. Koleżanki dziwią się, że są takie długie, zazdroszczą mi ich
    Opakowanie, jak dla mnie, mega wydajne.
    Używam produktu od około 6 miesięcy, a wciąż mam jeszcze 1 opakowanie. Początkowo stosowałam odżywkę codziennie, później używałam co drugi dzień, a obecnie nakładam ok. 2 razy w tyg. dla podtrzymania efektu. Nie zaobserwowałam żadnego wypadania rzęs, czy podrażnienia oka. Również skóra na linii rzęs nie uległa ciemniejszemu zabarwieniu (słyszałam rzekomo takie opinie przed kupnem produktu). Bezzapachowa. Konsystencja dla mnie bardzo komfortowa w nakładaniu. Ponadto odżywkę nakłada się malutkim pędzelkiem, który umożliwia precyzyjne nałożenie produktu powyżej linii rzęs.
    Cena nie jest niska, lecz produkt jest bardzo wydajny i myślę, że jest ona również adekwatna do jakości Polecam!

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt murowany!
  • Jak już większość recenzentek napisała, efekty widać, o czym można się przekonać na poniżej zamieszczonym zdjęciu (u góry po 2 tygodniach używania, u dołu po 4 miesiącach), a na pomalowanych jeszcze bardziej. Co do utrzymywania się efektu muszę przyznać, że odkąd nie używam odżywki mijają 3 miesiące i rzęsy nadal są długie i gęste Plusem jest też to, że taka mała buteleczka a jest dosyć wydajna, mi starczyła na 5 miesięcy regularnego używania

-jedyny powód dla którego nie dałam pełnych 5 gwiazdek to to pieczenie, które powoduje jej używanie, oczy pieką i są zaczerwienione, choć moje przyzwyczaiły się po miesiącu także zaryzykowałam, a wiadome że na każdego może to działać inaczejUżywam tego produktu od: maj 2013Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić majka_003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga podrażnia!
  • Niestety chyba nie jest mi dane sprawdzić skuteczność tej odżywki, przynajmniej do rzęs
    Już po pierwszym użyciu - potwornie mi podrażniła powieki i spojówki. Już inne recenzentki pisały o podobnych objawach - zaczerwienione, wręcz sine powieki, szczypanie, podrażnione spojówki i wrażenie suchych oczu, przez cały dzień.
    Liczyłam na to, że mnie to ominie - naprawdę nie mam wrażliwych oczu, wszelkie kremy, smarowidła, nie tylko te pod oczy naprawdę nie robią na mnie wrażenia.
    A tu - przykra niespodzianka.
    Stąd moja recenzja - bo produkt w zasadzie nie do przetestowania przed zakupem, dlatego trzeba brać realnie pod uwagę, że będzie się nadawał wyłącznie do brwi.
    Szkoda

Używam tego produktu od: KIlku dni
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić dircikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Nie będę powtarzać tego co napisał producent gdyż uważam, że jest 100% prawdą!!
    Sama mam naturalnie długie i gęste rzęsy ale dopiero po użyciu Xlasha zrozumiałam że można je jeszcze wydłużyć.

Produkt działa jak magia!! Zagęszcza, przyciemnia, wydłuża. Pewnie nie zdecydowałabym się na zakup gdyby nie fakt, że zaczęły mi wypadać, szczególnie w czasie demakijażu. Po zakupie pozbyłam się tego kłopotu do dziś.

Efekty są widoczne już po 3 tygodniach, mała buteleczka z powodzeniem starcza na 4 miesiące kuracji.

Obawiałam się tylko, że gdy odstawie to cudo to od nowa rzęsy staną się słabe ale na szczęście Xlash działa na stałe. Po pół roku przerwy kupiłam znowu (w sumie nie wiem po co) i teraz używam go tak prewencyjnie - 1 raz , 2 razy w tygodniu nie częściej. Mam tylko wrażenie, że produkt lekko zmienia kolor powiek przy samej linii rzęs. Oczu w żaden sposób nie podrażnia.

Chciałam załączyć zdjęcia ale niestety system mi nie chcę ich wpuścić. Gdyby ktoś chciał zobaczyć efekty proszę o kontakt.

Zachęcam do kupna, te które jeszcze się wahają. Na pewno nie będą to wyrzucone pieniądze w błoto. Ja daje : nie wiem, tylko dlatego, ze nie jest mi on już potrzebny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC! WARTO!
  • Kupiłam wersję większą - PRO 6ml w promocji za 220zł
    jestem mega zadowolono, nie żałuje wydania tych pieniędzy

+efekty widoczne po miesiącu stosowania
    +100% naturalna
    +nie testowana na zwierzętach ( dla mnie to szalenie ważne)
    +dogodna aplikacja
    +bardzo wydajny, użwam już od 5 msc a nadal jest do ponad połowa

Wszyscy pytają co zrobiłam z rzęsami, czy dokleiłam, czy przedłużyłam, a to właśnie XLASH!

polecam!

Chcesz pochwalić kamijami13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!!!!!
  • Szkoda, ze nie moge podziekowac osobiscie ludziom, ktorzy wymyslili to cudo!!! Kocham ich!! Mialam krotkie rzesy, czasami z takimi szczelinami ze myslalam ze sie zalamie, malowac ich szkoda bylo, w desperacji wydalam dwiescie zlotych na ten produkt, i NAPRAWDE nie zaluje, moje rzesy sa dlugie geste i nie mam szczelin napatrzec sie nie moge na swoje rzesy gdy przeciagne je tuszem, efekt jest niesamowity!!! Mam zamiar kupowac ten produkt nawet jesli sie uda to do konca zycia, bo jest wart swojej ceny!!! Cudo, ktore kocham!!!

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 mala

Chcesz pochwalić dzasta221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę dobra
  • Pewnie ogarnia Was wielkie zdumienie gdy zamiast 5 gwiazdek widzicie 4 Już tłumaczę tą decyzję. Więc na wstępnie chciałam zacząć, że owszem, odżywka pomogła mi i mam dłuższe rzęsy, mocniejsze, nie sa ciemniejsze ale mniej wypadajć. Nie wiem jak z gęstością, ponhieważ z naturymam gęste rzęsy. Na plus jest także aplikacja preparatu, to że nie spływa nam nigdzie oraz nie podrażnia oczu. Jednak nie podoba mi się to, że płacąc 200 zł za 3 ml efekt mam praktycznie taki sam jak przy stosowaniu olejku rycynowego! Pamiętam, że w styczniu, kiedy byłam ównież po około 3 msc stosowania olejku rycynowego otrzymywałam mnóstwo komplementów, że mam rzęsy jak firanki. Odtawiłam olejek na kilka miesięcy i od początku sierpnia stosuję Xlash'a. Po tych 3 miesiącach nie usłyszałam od nikogo, że owy wzrost rzęs zauważyli. Ja widze różnice ale jeśli mam wydac kilka złotych w aptece a 200 to wiadomo, że wybiorę tańszą wersję Mimo wszystko daję 4 gwiazdki za:

+ wydajność
    + wygoda używania
    + działanie
    + ładne opakowanie
    + nie podrażnił oczu
    + naturalny skład

- zabójcza cena
    - działanie bardzo zbliżone do olejku rycynowego, który jest tani jak barszcz w porównaniu do Xlash'a

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marlii222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Wcześniej używałam Revitalasha więc sięgnęłam po ten produkt z pewną nieśmiałością, ale teraz jestem już przy drugim opakowaniu i muszę stwierdzić, ze jest skuteczniejszy niż Revitalash. Pomijając fakt, ze jest w 100% naturalny i nie zawiera żadnych składników używanych w antybiotykach do oczu fantastycznie wydłużył moje rzęsy i brwi, ponieważ używam go również do brwi. Moje naturalne brwi nie są zbyt gęste dlatego cieszę się z każdego włoska jaki się dodatkowo na nich pojawia. Porównując go do Revitalasha cena jest korzystniejsza, jak również zauważyłam, ze rzęsy są bardziej równomierne (przy Revitalashu tylko pojedyncze były bardzo wydłużone) jak również są gęściejsze. Kosmetyk również nie podrażnia tak oczu. Jak dla mnie rewelacja, uzżywam już drugiego opakowania i na pewno kupię następne.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić 100krrotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Ta odzywka jest niesamowita.
    Moje i tak dlugie rzesy zrobily sie niesamowicie wydluzone! przyciemnienia nie zauwazylam ale swoje mam b.jasne i czasem robie henne. Troszke sie zagęscily ale nie jest to aż tak bardzo spektakularny efekt jak wydlużenie.
    Obecnie odżywke zaczelam stosować co drugi dzień, raz ze wzgledu na cene a dwa ż rzesy sa juz wystarczająco dlugie.

Używam tego produktu od: 3MIES

Chcesz pochwalić brighid za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny efekt
  • Może zacznę od wad. Na początku stosowania odzywka podraznila mi oczy, powieki nakłania rzes stały się sine. Jednak potem ten efekt minął. Drugi minus to oczywiście cena. Ale tak to nie spodziewałam się takich efektów. Rzeszy są dużo dłuższe gestrze mniej wypadają. Nie wiem czy są ciemniejsze ale wystarczy raz pociągnąć je tuszem i efekt jest super. Polecam.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić zuzia08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Odżywki zaczęłam używać w połowie 06/2013. Efekty są , nie spektakularne, ale są, zwłaszcza po pomalowaniu rzęs. Odżywka głównie wzmocniła rzęsy, nie wypadają wcale, są mocniejsze i dłuższe. Nie zagęściły się, ani nie pogrubiły, nie wyrosły nowe rzęsy, nie są również ciemniejsze. Mimo tego jestem zadowolona z efektów i chętnie używałabym dalej, gdyby nie to, że podrażnia mi oczy. Rano budzę się z czerwonymi oczami, są też bardziej suche i muszę używać łagodząco-nawilżających kropli. Gdy odstawiam odżywkę na min.2 dni widzę różnicę na plus-oczy nie są podrażnione. Jednak to jeszcze nic, zniosłabym ten dyskomfort gdyby nie to, że odkąd zaczęłam jej używać mam nawracające jęczmienie powiek. Tydzień jeczmień (nie używam wtedy odżywki wcale), tydzień spokoju, potem często zakażenie 2 oka. Gdy po wyleczeniu oczu zaczynam ponownie używać Xlash po tygodniu albo 2 znów mam chore oczy Nie wiem czy to odżywka "zatyka" mi gruczoły, czy zakaziła się bakteriami i stąd kłopoty. Zauważyłam też znaczne przyciemnienie, a raczej zasinienie linii rzęs tam gdzie ją aplikowałam. Kupiłabym 2 "czyste" opakowanie odżywki, żeby sprawdzić czy to wina zakażenia mojego "starego" opakowania Xlash czy po prostu tak na mnie działa ten produkt, ale ponowny wydatek 200zł to dla mnie zbyt wiele. Szkoda, bo odżywka jest wydajna i sporo mi jej zostało.
    edit: odstawiłam odżywkę na 2tyg. powoli zasinienie powiek zaczęło ustępować. Jęczmień wyleczony w obu oczach. Ponownie sięgnęłam po odżywkę, przez 1tydzień co 2-gi dzień, potem codziennie. Tym razem nie miałam tak silnie podrażnionych oczu (choć jest różnica na minus gdy stosuję na noc odżywkę), za to bardzo podrażniła mi powieki! Skóra zrobiła się czerwona, sina, jakieś drobne krostki na dolnych powiekach, masakra. Wyleczyłam to Retimaxem i już więcej po Xlash nie sięgnę. Szkoda, bo dał świetne efekty, rzęsy są wydłużone i podkręcone.
    EDIT: po całkowitym odstawieniu odżywki:
    -zasinienie wzdłuż linii rzęs zniknęło
    -niestety rzęsy powróciły do swego pierwotnego stanu-są rzadsze, krótkie i wypadają
    -nie pojawia się już mi jęczmień
    Odżywkę dałam mamie, niestety ona po kilku razach z odżywką doświadczyła jęczmienia, może sam produkt nas podrażnia, albo jest zakażony. Jakby nie było, mimo iż efekty są, nie zaryzykuję więcej 200zł na tą odzywkę.

Używam tego produktu od: czerwca 2013Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić mysha25xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • O xlashu zrobiło się ostatnio dosyć głośno. Używałam wielu odżywek do rzęs (w tym także droższych), jednak ta jest najlepsza. Po dwóch miesiącach stosowania, czyli dokładnie w połowie, mogę powiedzieć, że mam rzęsy. Moje naturalne zawsze były krótkie i niewidoczne nawet po pomalowaniu tuszem. Teraz cieszę się pieknym wachlarzem. Rzęsy są gęste, długie i piękne. Co prawda zauważyłam, że w ostatnim czasie wypada ich więcej przy demakijażu, jednak myślę że związane jest to z okresem życia rzęsy. Zobaczymy za 2 tygodnie czy wypadanie się ograniczy.

Mimo wszystko szczerze polecam ten produkt. Regularne stosowanie to oczywiście podstawa (mnie się kilka razy zapomniało ;-) ). Cena w stosunku do jakości nie jest wygórowana. Mając pewność takich efektów zapłaciłabym nawet dwa razy więcej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i na pewno będą kolejne.

Chcesz pochwalić Pusiatella za czytelną i pomocną recenzję?
  • R E W E L A C J A !
  • Odzywka jest super, efekty jak po Revitalash, a cena jednak duzo nizsza, uzywalam Revitalash tez i naprawde nie warto przeplacac, bo nie ma roznicy! Nie zastanawiajcie sie naprawde odzywka dziala, znow mam piekne dlugie rzesy)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Chcesz pochwalić gonia987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepiej wydane 200 zł
  • Moje rzęsy nigdy nie robiły spektakularnego wrażenia ani swoją długością ani grubością;-) Po kuracji odżywką X-Lash mogę jednak śmiało powiedzieć, że wyglądają pięknie!
    Wreszcie jestem zadowolona a codzienny make up sprawia mi ogrom radości gdyż po pomalowaniu rzęs tuszem moje spojrzenie staje się wprost zabójcze;-)
    Żałuję jedynie, że nie zrobiłam zdjęć rzęs przed rozpoczęciem kuracji i teraz- byłby niezbity dowód, że ta odżywka naprawdę działa!

Ale do rzeczy- postaram się jak najwierniej oddać w tej recenzji jej zalety. A ten kosmetyk ma ich całkiem sporo

Dzięki X-Lash moje rzęsy znacznie się wydłużyły, mam również wrażenie, że są gęstsze.

Włoski stały się wyraźnie mocniejsze i twardsze, gdy dotykam ich palcem czuję wyraźną różnicę. Wielką radością napawa mnie fakt, że po dłuższym stosowaniu rzęsy są również pięknie podkręcone.

To naprawdę niewiarygodne, ale ta odżywka sprawiła, że moje rzęsy są dłuższe, gęstsze, wyraźnie mocniejsze i podkręcone. Brzmi bajkowo ale zapewniam, że tak właśnie się stało

Na wielki plus tej odżywki zaliczam również fakt iż jest bezpieczna dla oczu, nie podrażnia, jest naprawdę bardzo delikatna, zawiera głównie same wyciągi roślinne...
    Noszę soczewki kontaktowe i dla mnie fakt, iż odżywka nie powoduje podrażnień jest niezmiernie ważny. Był właściwie decydujący przy jej wyborze.

Odżywka X- Lash jest niezwykle prosta i wygodna w użyciu. Cieniutki pędzelek pozwala zaaplikować ją idealnie u nasady rzęs. Nic nie spływa i nie podrażnia. Odżywka nie podrażnia również powieki, co było częste przy innych specyfikach tego typu.

Stosuję odżywkę prawie od 3 miesięcy a zostało jeszcze całkiem sporo. Kosmetyk jest więc bardzo wydajny i moim zdaniem trochę równoważy to jego wysoką cenę.

Podsumowując- super kosmetyk o skutecznym działaniu. Jeśli marzysz o pięknych rzęsach, chcesz je zregenerować i wzmocnić- odżywka X-Lash jest na pewno dla Ciebie

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDA
  • Kupiłam ten kosmetyk po przeczytaniu wielu recenzji, chociaż na początku byłam sceptyczna. Po trzech miesiącach używania mogę potwierdzić, działa
    Mam sztuczne rzęsy więc nie używam go regularnie, tak trzy razy w tygodniu. Pomimo tego po miesiącu moje rzęsy zaczęły rosnąć dłuższe i bardziej podkręcone. Przy przedłużaniu rzęs moje bardzo się osłabiły i przerzedziły, teraz mam ich więcej niż przed pierwszym założeniem sztucznych.

W tej odżywce poza ceną, widzę jeszcze trzy mankamenty:
    - na początku ( w pierwszym miesiącu) rzęsy bardzo wypadały,
    - niejasny skład ( być może zawiera lek na jaskrę, pomimo, iż producent nie wypisał go na etykiecie)
    -rzęsy niestety w ogóle się nie pogrubiły ( moje wydają mi się nawet cieńsze niż przed, ale to bardzo subiektywna opinia)

Na końcu chciałam dodać, że u mnie w ogóle nie wywołał podrażnia.

Myślę, że warto wypróbować. Ja jest bardzo zadowolona z efektów zastanawiam się czy nie przerwać przedłużania. Moje obecne rzęsy mają około 0,9 cm( bez malowania ) a przedłużone 1,3 cm.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lillalli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak i nie
  • Kupiłam wersję PRO i stosuję ją od 8 tygodni zarówno na brwi, jak i na rzęsy.
    Rzęsy są faktycznie trochę dłuższe i bardziej podkręcone (miałam proste jak drut, teraz lekko odznaczają się na powiece przy otwartych oczach), ale o zagęszczeniu czy przyciemnieniu nie ma mowy. Nie są to też jakieś spektakularne efekty, a nie pominęłam ani jednej (!) aplikacji.
    Na brwiach nie zauważyłam żadnego efektu, tak jak miałam "dziury" tak mam, ale poczekam jeszcze ten miesiąc i wtedy edytuję tę recenzję i dodam moje spostrzeżenia po 12 tygodniach od rozpoczęcia kuracji.

Kosmetyk jest drogi, dodatkowo niejasny jest skład produktu - jakiś szwedzki instytut zbadał kosmetyki na rzęsy powodujące ich wzrost pod kątem występowania substancji leczącej jaskrę - tej samej co jest w RapidLash i podobno jest ona także w Xlashu, mimo że producent nie dodał informacji o jej zawartości w składzie. Trochę mnie to zniechęca, ale dowiedziałam się o tym już po kupnie produktu, dlatego go stosuję.

Wiele dziewczyn ma także problem z aplikacją - powinni nagrać jakiś 30 sec filmik i byłoby po sprawie, jak się płaci 300 zł to można by tego od nich oczekiwać.

Ja liczyłam głównie na załatanie dziur w brwiach (po nieumiejętnym ich regulowaniu) i na zagęszczeniu linii rzęs, w czym Xlash zupełnie się nie sprawdził, ale także na wydłużenie rzęs i choć mimo braku spektakularnego efektu muszę przyznać, że faktycznie są dłuższe, ale jakoś narazie oprócz mnie nikt tego nie zauważył

Ilość zużytych opakowań: 0,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lena11111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham jak kosmetyk naprawdę działa
  • Mimo, że xlash zadziałał dopiero po 5 tygodniach stosowania (około 4-5 razy w tygodniu na noc) to stwierdzam, że naprawdę było warto go zakupić.

Po pierwsze rzęsy naprawdę się wydłużyły, szczególnie jest to widoczne po pomalowaniu ich tuszem, teraz aż gilgoczą mnie w górną powiekę Niestety nie zagęściły się, jednak tego nie oczekiwałam. Zależało mi głównie na wydłużeniu, bo moje naturalnie są króciótkie.

Po drugie wydajność. Odżywka miała starczyć na 3 miesiące. Ja swoją zaczęłam używać w marcu, teraz mamy sierpień a jeszcze jej zostało. Fakt, że nie używam jej codziennie, ale dla podtrzymania efektu kilka razy w tygodniu. Jest to naprawdę dobry zakup, szczególnie jeśli upoluje się ją na promocji.

Po trzecie żadnych podrażnień oka a zaznaczam, że powieki mam wrażliwe. Więc jest bezpieczna

Naprawdę polecam i jak tylko ta mi się skończy kupię następne opakowanie.

Używam tego produktu od: marca 2013

Chcesz pochwalić werrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem przy drugim opakowaniu i na pewno kupię trzecie
  • Po ok 4 tygodniach rzęsy stały się dłuższe ale w moim przypadku nie zrobiły się ciemniejsze. Po wytuszowaniu koleżanki pytały czy przedłużałam u kosmetyczki .Opakowanie starczyło mi na ok 5 m-cy.Jestem w pełni zadowolona z efektu.Polecam osobą które mają rzadkie i krótkie rzęsy.

Używam tego produktu od: stycznia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić marsi85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam mimo ceny.
  • Posiadam wersje Pro , niczym innym sie nie różniącą jak tylko 6ml a nie 3ml . Efekt długich rzęs pojawił się dosyć szybko bo po ok. 3 tygodniach , jestem w 100% regularna w używaniu , i widze efekty które mnie powalają .. dodatkowo dla sprawdzenia efektu posiadam odpadłe rzęsy z przed i po użyciu oraz sporo zdjęć dla porównań , nie mogę się mylić ani Ja ani moje znajome które nie wierzą mi i muszą sprawdzać czy nie mam sztucznych rzęs .Aktualnie dodatkowo testuje go na brwi , zobaczymy co z tego wyjdzie .
    Jestem alergikiem i skusiłam się na Xlasha ponieważ producent przekonuje iż produkt jest na naturalnych składnikach , takż na tym polu sie sprawdził i nie podrażnił oczu.
    Nie wyrzuce w błoto pieniędzy na sztuczne kiedy moje naturalne są o niebo lepsze , polecam.

Chcesz pochwalić Alex_skate za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto
  • Nie zawiodłam się. Rzęsy są dłuższe- widać to jak maluję tuszem, zagęszczają się, na łysych plackach na dolnej lini rzęs pojawiają sie nowe włoski. Jednak dalej wypadają, tyle że w dużo mniejszej ilości. Na efekt finalny jeszcze czekam, ale mam zamiar kupić ją znowu.

Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Moje pierwsze obawy dotyczyły tego, czy moje oczy zaakceptują Xlash\\\'a - mam z ty ogromny problem, bo moje oczy są bardzo wrażliwe i na wiele kosmetyków pielęgnacyjnych reagują alergicznie. Zaskoczyłam się jednak pozytywnie - Xlash w ogóle nie podrażnia oczu. Jeśli chodzi o efekty - nie musiałam czekać zbyt długo - już po miesiącu widziałam, że rzęsy są dłuższe, ciemniejsze i gęściejsze. Odżywka wydłuża cykl wzrostu rzęs - rosną dłuższe i wypadają wolniej. Polecam każdemu w 100%, ja na pewno ponowię zakup jak skończę to opakowanie.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić BabciaGienia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najpierw zachwyt, potem rozczarowanie
  • Z przymrużeniem oka traktowałam opinie o jej skuteczności, bo trudno jest uwierzyć w obiecywane przez producenta efekty kupiłam chyba bardziej z ciekawosci
    No i okazało się, że to wszystko prawda......
    Pierwsze efekty zauważyłam już po ok. 3 tygodniach stosowania, pomimo że nie byłam zbyt reguarna w jej używaniu..... Po 8 tygodniach rzęsy są widocznie dłuższe (i to naprawdę sporo!), ciemniejsze, zaczynają się zagęszczać - mam nadzieje, że całkowity efekt zagęszczenia jeszcze przede mną.
    Tak jak napisałam - nie jestem zbyt regularna.... zapominam po prostu ale staram się używać xlasha conajmniej 3-4 razy w tygodniu. Jak widać brak regularności nie niweluje efektów, co najwyżej je oddala.
    Początkowo końcówki rzęs dziwnie zachowywały się po umalowaniu - efekt owadzich nóżek miałam gwarantowany, nieważne jak malutką i cienką warstwę tuszu nałożyłam. Z czasem na szczęście efekt ten zanikł i obecnie rzęsy prezentują się cudnie!
    Podczas pierwszego użycia odczuwałam dyskomfort - oczy mnie lekko piekły i swędziały. Na szczęście na tym się skończyło, a dodatkowo ponownie się to nie powtórzyło.

Nie wiem na ile czasu wstarczy mi odżywka - używam od prawie 2 miesięcy, ale nie umiem twierdzić ile jej zostało
    Fakt, że nie jest tania. Ale mając n uwadze wydajność i uzyskane nią efekty - naprawdę warto!

Edit czerwiec 2013:
    Zagęszczenia brak. Już raczej go nie uświadczę.
    Dodatkowo zauważyłam, że wystarczy tydzień przerwy w używaniu odżywki, aby zniknęła większość efektów jej stosowania. Liczyłam na odrobinę dłuższe działanie po zakończeniu jej używania.... Znaczy odżywkę jeszcze mam, ale już wiem, że tydzień po jej skończeniu pożegnam się z obecnymi rzęsami - trochę się martwię, co będzie po 2, 3 czy 4 tygodniach od jej odstawienia...... mam nadzieję, że powrócę do stanu sprzed xlasha, że nie będzie pogorszenia!
    Obniżam ocenę do 4 gwiazdek, bo jednak podczas regularnego stosowania rzęsy są widocznie dłuższe

Edit: sierpień 2013
    Po zaprzestaniu używania odżywki rzęsy mi wypadały mocno i wyglądają jak przycięte nożyczkami.... ja oczywiście rozumiem, że ta odżywka ma działać dopóki się ją stosuje, no ale kiedyś trzeba przestać - a wtedy stan rzęs jest zdecydowanie gorszy niż przed kuracją! Tak nie powinno być.
    Po 3 - 4 tygodniach od odstawienia rzęsy zaczynają się odradzać na nowo. Wygląda to tak, jakby w trakcie stosowania xlasha rzęsy były na tak wysokich obrotach, że jego odstawienie powoduje konieczność odetchnięcia i ich czasowe, znaczne pogorszenie. Nie pasuje mi ten efekt bardzo.

Podsumowując - moim zdaniem jeśli nie planujesz używać xlasha regularnie do końca życia....... daruj sobie!

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 3ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić anula_ga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • genialna odżywka
  • skusiłam się na nią i ja pomimo wysokiej ceny ale wogóle nie żałuję ani jednej złotówki na nią wydanej i Wam naprawdę polecam, bo ona działa!

w życiu się nie spodziewałam, że odżywka może spowodować wzrost i mega podkręcenie rzęs
    nie używam jej codziennie, poniważ mam wrażliwe oczy i stosuję na noc kropelki od alergii.
    używam jej w ciągu dnia po demakijażu oczu
    rzadko na noc
    plusy:
    ma naturalny skład
    nie podrażnia i nie czula
    łatwa aplikacja
    spora pojemność i mega wydajność
    przy systematyczny stosowaniu rzęsy będą jak długie i gęste jak firanki
    ja nie stosuję jej regularnie a efekty są wspaniałe
    rzęsy mam podkręcone i podwinięte, gęste czarne i mocne-cudo

odżywka nie zabezpiecza przed wypadaniem rzęs ale naprawdę je wzmacnia
    ja jestem nią zachwycona i napewno zakupię kolejne opakowanieUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka!
  • +naturalny skład
    +bezproblemowy aplikator
    +pierwsze efekty zauważalne dla mnie po ok. 4 tygodniach
    +pierwsze efekty zauważalne przez innych po ok. 6 tygodniach
    +rzęsy wyraźnie gęstsze, ciemniejsze i dłuższe
    +brak uczulenia
    +brak przebarwień na skórze

- cena ciut za wysoka, poluję na promocję, aby kupić kolejne opakowanie

Jednym słowem: REWELACJA!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić zuzannamanna za czytelną i pomocną recenzję?