Naturmedicin, Xlash (Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi)

Powiększ Naturmedicin, Xlash (Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi)

Zgłoszony przez Jola 24

Xlash to odżywka, która powoduje widoczny, spektakularny efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs. Unikalna formuła Xlash oparta jest na naturalnych składnikach roślinnych.
Xlash zawiera:
- ekstrakt z liści Folium Isatidis dzięki zawartości polisacharydów i aminokwasów sprawia, że rzęsy są grubsze, dłuższe i ciemniejsze,
- ekstrakt z ziela Cacumen Platycladi wspomaga wzrost nowych rzęs,
- ekstrakt z Nigella sativa zawiera naturalną melaninę roślinną, sprawia że rzęsy są grubsze i ciemniejsze,
- owoce Fructus Chebulae wzmacnia cebulki włosów,
- wyciąg z koralowca aktywuje mieszki włosowe wpływając na wzrost rzęs.
Jak stosować Xlash?
- usuń makijaż, zdejmij szkła kontaktowe, umyj ręce i twarz,
- ostrożnie wyciągnij aplikator z tubki aby zminimalizować ryzyko wylania,
- nałóż Xlash jednym pociągnięciem pędzelka równomiernie na górnej podstawie rzęs,
- stosuj raz na dobę przed snem. Podczas snu Xlash przedostaje się na dolne rzęsy, to wystarczy aby uzyskać pożądany efekt.
Xlash można stosować również na brwi.

• Czyni cuda !!!
  • Ja posiadam wersje xlash pro i powiem Wam ze moje rzęsy to byla porażka ( krótkie i rzadkie) w tej chwili mam grube i dlugie rzęsy
    Jestem zachwycona bo po tygodniu stosowania juz zauważyłam różnice. W tej chwili stosuje nieregularnie (raz na dwa-trzy dni) a efekt sie utrzymuje wiec nic dodać nic ująć. Ja nie zawacham sie kupić drugiego opakowania. I nie odstrasza mnie cena bo działa

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić xxxpaaatinkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• działa z pewnym
  • Stosowałam odżywkę w wersji Xlash PRO czyli opakowanie 6 ml. Rzęsy faktycznie stały się sporo dłuższe , chociaż na ostateczny efekt przy regularnym stosowaniu trzeba czekać ok. 4-5 m-cy . Xlash Pro wg producenta ma starczyć na 10 m-cy kuracji . I to prawda , właściwie mi starczył na dużo dłużej . Problem jednak w tym ,że w ostatnich miesiącach kuracji zaczęłammieć problem z oczami a mianowicie codziennie po przebudzeniu były strasznie "zaropiałe" a skóra wokół powiek wiecznie zaczerwieniona . Wydało mi się to dziwne bo wcześniej odżywka świenie się spisywała . Oświeciło mnie gdy kupiłam drugie opakowanie , któremu się bardziej przyjrzałam i odkryłam na spodzie pisane mikroskopijnymi prawie literami ,że odżywke powinno się zużyć w ciągu 8m-cy (?!) . Tak więc producent wprowadza klienta celowo w błąd , a klient nieświadom jakby nie było używa już przeterminowany produkt .Co w przypadku oczu jest dosyć niebezpieczne .. Za minus uważam również wysoką cene . Tak więc podsumowując odżywka jak najbardziej się sprawdza , ale odradzam kupno jej większejwersji PRO , no chyba , że będziecie ją używać z kimś "na spółkę"..

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 6 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • śliczne długie rzęsy
  • Zawsze miałam rzęsy średniej długości, ale zdrowe. Jakiś czas temu zaczęły mi mocno wypadać i nawet po pomalowaniu tuszem wyglądały jakoś biednie. A że w najbliższym czasie biorę ślub to musiałam szybko coś z tym zrobić i znalazłam w Internecie informacje o tej odżywce.

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji postanowiłam ją wypróbować. I muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona, bo ta odżywka naprawdę działa! Rzęsy przestały mi wypadać i są teraz tak pięknie długie )) Pierwsze efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach. W późniejszym czasie nawet narzeczony zauważył zmianę, a u niego z tym ciężko Bardzo się cieszę, że ją kupiłam. Na początku używałam jej codziennie, teraz mi wystarczy jakieś 2 - 3 razy w tyg. Odżywka jest też bardzo wydajna, wystarcza na bardzo długo.

Minusem jest, że po zastosowaniu odżywki mam na drugi dzień zaczerwienione powieki, więc bez korektora ani rusz. No i cena jest wysoka..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić marzusia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypadło mi bardzo dużo rzęs!
  • Początkowo byłam zachwycona efektem. Rzesy były mega długie i gęste. Jednak z czasem odżywka przestała działać, a przy zmywaniu makijażu zaczęłam zauważać na waciku wypadające rzęsy Po 3 do 5 a nawet więcej. Na dzień dzisiejszy stan moich rzęs po zastosowaniu tej odżywki jest beznadziejny. Przed zastosowaniem Xlash moje rzęsy były umiarkowanie długie ale gęste, teraz są tej samej długości co przed kuracją i zoastało mi ich 5 na krzyż. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać aż odrosna i mam nadzieję, że nie straciłam ich na zawsze.
    Nie polacem tej odżywki.
    Chociaż po opiniach innych dziewczyn widzę, że tylko mi się przydażyła historia z wypadaniem rzęs. Niesprawiedliwe

Chcesz pochwalić nypela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • działa
  • Xlash to drugi produkt z kategorii odżywek do rzęs, który kupiłam i używałam, pierwszym jest Revitalash więc siłą rzeczy ciągle nasuwa mi się ich porównianie. Revitalash u mnie bardzo dobrze działał tylko wywołał podrażnienie i przebarwienie na linii rzęs dlatego sięgnęłam po Xlash.

Xlash nie wywołał podrażnień, nic mi nie przebarwił, 6ml wystarczyło na prawie pół roku niecodziennego używania. Rzęsy na pewno się wzmocnily i wydłużyły ale.... nie uzyskałam takiego efektu jak po Revitalash, nie mam tej teatralności, efektu sztucznych rzęs tylko naturalnie długich rzęs. Efekt utrzymuje się oczywiście jedynie gdy stosujemy preparat, wydaje mi się, że nie ma mozliwości aby odzywka zadziałała "trwale" .

W efekcie kupiłam drugie opakowanie 6 ml kosztowało 200 zł z kuponem rabatowym, Revitalash za 3 ml musiałabym zapłacić 330 zł wybieram więc naturalny efekt i brak podrażnień.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 6 ml ( mam już drugie zakupione)

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko przy regularnym stosowaniu
  • Odżywka faktycznie powoduje mocny wzrost rzęs- jest ich więcej, są dłuższe i mocniejsze, po prostu firanki. Jednym słowem- obietnica producenta spełniona ALE tylko do czasu, kiedy stosujemy ją codziennie!

Po upływie 3-4 miesięcy codziennego stosowania, za radą producenta, postanowiłam używać jej rzadziej. Niestety, nawet przy stosowaniu co drugi dzień efekt zniknął!
    Super długie rzęsy zaczęły wypadać garściami i tyle z marzeń o wachlarzach rzęs. Dodatkowo, odżywka powoduje zasinienie pod oczami, z którym nigdy nie miałam problemu.

Dla osób które są systematyczne i nie szkoda im funduszy na codzienne stosowanie- polecam. Osobiście poszukam czegoś, co daje trwalsze efekty.

Chcesz pochwalić Sukuba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Odżywkę wygrałam w konkursie, zawsze o takiej marzyłam. Porost rzęs jest gwarantowany mogę Wam to obiecać. Później jednak efekt, aż tak się nie utrzymuję ale szkoda mi już kasy na kolejną.. więc używam olejku rycynowego i czasem innej odżywki do rzęs. Ogólnie moje rzęsy urosły są dłuższe i grubsze. Jestem zadowolona i na urodziny chyba znowu sobie sprezentuję tę odżywkę.

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 1 mała 1ml miałam na może 4 miesiące

Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra odżywka z małym ale....
  • Odżywkę kupiłam po przeczytaniu bardzo pochlebnych recenzji. Nieco odstraszała mnie cena, ale postanowiłam zaryzykować. Pierwsze efekty zauważyłam stosunkowo szybko, ponieważ już po trzech tygodniach stosowania. Odżywka ma niewątpliwie jedną ogromną zaletę- bardzo wydłużyły się rzęsy, są długie i nieco podkręcone. Po dwóch miesiącach stosowania efekt jest na tyle widoczny,że córki śmieją się ,że rzęsy są za długie, bo haczą o włosy .
    Jest to na pewno zaletą, ale z tego powodu mam ostatnio problemy z porządnym wytuszowaniem rzęs.
    Produkt jednak ma również wady. Przy każdym demakijażu zauważam wypadające pojedyncze włoski oraz ostatnio zauważyłam swędzenie powiek i łzawienie oczu, co prawdopodobnie ma związek z tym produktem.
    Reasumując, odżywka daje efekt długich, podręconych rzęs, ale może powodować ich wypadanie oraz uczulenie oczu.

Używam tego produktu od: końca kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka310576 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Na ten produkt trafiłam przez kosmetyczkę, poleciła mi ją. Używałam jej początkowo systematycznie dwa razy w tygodniu, efekty były widoczne po trzech tygodniach. Później używałam jej coraz mniej, rzęsy wypadły i czar zniknął. Myślę, że jeśli nie stosuje się jej regularnie to nie ma sensu używać jej wcale.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić oliwka79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula
  • Używałam przez pol roku , efekty były super widoczne ; wydłużone , grubsze rzęsy . Wiele osob myślało ze mam sztuczne . Jakie było moje rozczarowanie gdy w pewnym momencie odżywka zaczęła mnie uczulac . Oczywiście w pierwszej chwili w ogole mi do głowy nie przyszło ze to odżywka , po kilku konsultacjach u okulisty i odstawieniu wszystkich kosmetyków okazało sie ze to jednak odżywka , gdyż ponownie jej użyłam i na drugi dzien zapalenie spojówek , swędzenie , czerwone oczy i wypadające rzęsy . Do tej pory zdarza mi sie spróbować użyć jej jeszcze raz z nadzieją , że nie uczuli ;( niestety alergikom zdecydowanie nie polecam !

Używam tego produktu od: krócej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Mychawroc za czytelną i pomocną recenzję?