Naturmedicin, Xlash (Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi)

Powiększ Naturmedicin, Xlash (Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi)

Zgłoszony przez Jola 24

Xlash to odżywka, która powoduje widoczny, spektakularny efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs. Unikalna formuła Xlash oparta jest na naturalnych składnikach roślinnych.
Xlash zawiera:
- ekstrakt z liści Folium Isatidis dzięki zawartości polisacharydów i aminokwasów sprawia, że rzęsy są grubsze, dłuższe i ciemniejsze,
- ekstrakt z ziela Cacumen Platycladi wspomaga wzrost nowych rzęs,
- ekstrakt z Nigella sativa zawiera naturalną melaninę roślinną, sprawia że rzęsy są grubsze i ciemniejsze,
- owoce Fructus Chebulae wzmacnia cebulki włosów,
- wyciąg z koralowca aktywuje mieszki włosowe wpływając na wzrost rzęs.
Jak stosować Xlash?
- usuń makijaż, zdejmij szkła kontaktowe, umyj ręce i twarz,
- ostrożnie wyciągnij aplikator z tubki aby zminimalizować ryzyko wylania,
- nałóż Xlash jednym pociągnięciem pędzelka równomiernie na górnej podstawie rzęs,
- stosuj raz na dobę przed snem. Podczas snu Xlash przedostaje się na dolne rzęsy, to wystarczy aby uzyskać pożądany efekt.
Xlash można stosować również na brwi.

• Tylko przy regularnym stosowaniu
  • Odżywka faktycznie powoduje mocny wzrost rzęs- jest ich więcej, są dłuższe i mocniejsze, po prostu firanki. Jednym słowem- obietnica producenta spełniona ALE tylko do czasu, kiedy stosujemy ją codziennie!

Po upływie 3-4 miesięcy codziennego stosowania, za radą producenta, postanowiłam używać jej rzadziej. Niestety, nawet przy stosowaniu co drugi dzień efekt zniknął!
    Super długie rzęsy zaczęły wypadać garściami i tyle z marzeń o wachlarzach rzęs. Dodatkowo, odżywka powoduje zasinienie pod oczami, z którym nigdy nie miałam problemu.

Dla osób które są systematyczne i nie szkoda im funduszy na codzienne stosowanie- polecam. Osobiście poszukam czegoś, co daje trwalsze efekty.

Chcesz pochwalić Sukuba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Odżywkę wygrałam w konkursie, zawsze o takiej marzyłam. Porost rzęs jest gwarantowany mogę Wam to obiecać. Później jednak efekt, aż tak się nie utrzymuję ale szkoda mi już kasy na kolejną.. więc używam olejku rycynowego i czasem innej odżywki do rzęs. Ogólnie moje rzęsy urosły są dłuższe i grubsze. Jestem zadowolona i na urodziny chyba znowu sobie sprezentuję tę odżywkę.

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 1 mała 1ml miałam na może 4 miesiące

Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra odżywka z małym ale....
  • Odżywkę kupiłam po przeczytaniu bardzo pochlebnych recenzji. Nieco odstraszała mnie cena, ale postanowiłam zaryzykować. Pierwsze efekty zauważyłam stosunkowo szybko, ponieważ już po trzech tygodniach stosowania. Odżywka ma niewątpliwie jedną ogromną zaletę- bardzo wydłużyły się rzęsy, są długie i nieco podkręcone. Po dwóch miesiącach stosowania efekt jest na tyle widoczny,że córki śmieją się ,że rzęsy są za długie, bo haczą o włosy .
    Jest to na pewno zaletą, ale z tego powodu mam ostatnio problemy z porządnym wytuszowaniem rzęs.
    Produkt jednak ma również wady. Przy każdym demakijażu zauważam wypadające pojedyncze włoski oraz ostatnio zauważyłam swędzenie powiek i łzawienie oczu, co prawdopodobnie ma związek z tym produktem.
    Reasumując, odżywka daje efekt długich, podręconych rzęs, ale może powodować ich wypadanie oraz uczulenie oczu.

Używam tego produktu od: końca kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka310576 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Na ten produkt trafiłam przez kosmetyczkę, poleciła mi ją. Używałam jej początkowo systematycznie dwa razy w tygodniu, efekty były widoczne po trzech tygodniach. Później używałam jej coraz mniej, rzęsy wypadły i czar zniknął. Myślę, że jeśli nie stosuje się jej regularnie to nie ma sensu używać jej wcale.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić oliwka79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula
  • Używałam przez pol roku , efekty były super widoczne ; wydłużone , grubsze rzęsy . Wiele osob myślało ze mam sztuczne . Jakie było moje rozczarowanie gdy w pewnym momencie odżywka zaczęła mnie uczulac . Oczywiście w pierwszej chwili w ogole mi do głowy nie przyszło ze to odżywka , po kilku konsultacjach u okulisty i odstawieniu wszystkich kosmetyków okazało sie ze to jednak odżywka , gdyż ponownie jej użyłam i na drugi dzien zapalenie spojówek , swędzenie , czerwone oczy i wypadające rzęsy . Do tej pory zdarza mi sie spróbować użyć jej jeszcze raz z nadzieją , że nie uczuli ;( niestety alergikom zdecydowanie nie polecam !

Używam tego produktu od: krócej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Mychawroc za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje pierwsze KWC!
  • używam serum od początku lutego. już w pierwszym tygodniu widziałam rezultaty. Potem rzęsy zaczęły trochę wypadać podczas demkijażu , czego wcześniej nie zaobserwowałam. Pomimo tego postanowiłam, że będę kontynuować 3-miesięczną kuracje. i dziś jest juz koniec kwietnia, czyli minęły już 3 miesiące i efekt naprawdę jest widoczny mam najzwyklejszy tusz do rzęs, pomaluję jedną warstwę i naprawde rzęski są gęste i dłuższe. Nie są takie idelane jak sztuczne, wiadomo- ale to są MOJE RZĘSY i jestem bardzo zadowolona z ich wyglądu.
    Pragnę dodać, że jest to jest mój pierwszy KWC i dobrze zainwestowane 200pln!

ps. moja mama również zakupiła serum i też jest zadowolona.

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić mlumixy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt
  • Odzywka warta polecenia.
    Moje rzesy zawsze byly krotkie i cienkie. Nadal sa cienkie i jasne, ale sa o wiele dluzsze Po pomalowaniu wygladaja pieknie, oko jest wspaniale podkreslone, jestem bardzo zadowolona z efektu.
    Co prawda nie jest to efekt ¨spektakularny¨, ale ja, posiadaczka malo efektownych rzes doceniam ta zmiane Moje rzesy mialy ok 6 mm., teraz najdluzsze maja ok 9 mm.
    Na pewno bede dalej stosowac.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Milky_quartz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka!
  • Odzywka do rzęs X-lash jest produktem godnym polecenia. W moim przypadku, chodziło mi bardziej o zagęszczenie rzęs i nie rozczarowałam się
    Odżywka dodatkowo spektakularnie wydłużyła mi rzęsy. Często słyszę pochwały na ich temat. Koleżanki dziwią się, że są takie długie, zazdroszczą mi ich
    Opakowanie, jak dla mnie, mega wydajne.
    Używam produktu od około 6 miesięcy, a wciąż mam jeszcze 1 opakowanie. Początkowo stosowałam odżywkę codziennie, później używałam co drugi dzień, a obecnie nakładam ok. 2 razy w tyg. dla podtrzymania efektu. Nie zaobserwowałam żadnego wypadania rzęs, czy podrażnienia oka. Również skóra na linii rzęs nie uległa ciemniejszemu zabarwieniu (słyszałam rzekomo takie opinie przed kupnem produktu). Bezzapachowa. Konsystencja dla mnie bardzo komfortowa w nakładaniu. Ponadto odżywkę nakłada się malutkim pędzelkiem, który umożliwia precyzyjne nałożenie produktu powyżej linii rzęs.
    Cena nie jest niska, lecz produkt jest bardzo wydajny i myślę, że jest ona również adekwatna do jakości Polecam!

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt murowany!
  • Jak już większość recenzentek napisała, efekty widać, o czym można się przekonać na poniżej zamieszczonym zdjęciu (u góry po 2 tygodniach używania, u dołu po 4 miesiącach), a na pomalowanych jeszcze bardziej. Co do utrzymywania się efektu muszę przyznać, że odkąd nie używam odżywki mijają 3 miesiące i rzęsy nadal są długie i gęste Plusem jest też to, że taka mała buteleczka a jest dosyć wydajna, mi starczyła na 5 miesięcy regularnego używania

-jedyny powód dla którego nie dałam pełnych 5 gwiazdek to to pieczenie, które powoduje jej używanie, oczy pieką i są zaczerwienione, choć moje przyzwyczaiły się po miesiącu także zaryzykowałam, a wiadome że na każdego może to działać inaczejUżywam tego produktu od: maj 2013Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić majka_003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga podrażnia!
  • Niestety chyba nie jest mi dane sprawdzić skuteczność tej odżywki, przynajmniej do rzęs
    Już po pierwszym użyciu - potwornie mi podrażniła powieki i spojówki. Już inne recenzentki pisały o podobnych objawach - zaczerwienione, wręcz sine powieki, szczypanie, podrażnione spojówki i wrażenie suchych oczu, przez cały dzień.
    Liczyłam na to, że mnie to ominie - naprawdę nie mam wrażliwych oczu, wszelkie kremy, smarowidła, nie tylko te pod oczy naprawdę nie robią na mnie wrażenia.
    A tu - przykra niespodzianka.
    Stąd moja recenzja - bo produkt w zasadzie nie do przetestowania przed zakupem, dlatego trzeba brać realnie pod uwagę, że będzie się nadawał wyłącznie do brwi.
    Szkoda

Używam tego produktu od: KIlku dni
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić dircikowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij