Isana, Hair, Anti Schuppen, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Isana, Hair, Anti Schuppen, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Isana szampon przeciwłupieżowy
- usuwa łupież i zapobiega tworzeniu się nowego łupieżu,
- ze środkiem działającym antyłupieżowo,
- z pantenolem i witaminą B3,
- produkt przebadany dermatologicznie,
- wartość pH przyjazna dla skóry,
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.

Myje..

Szampon jest dość treściwy,ale średnio wydajny przy moich długich i gęstych włosach starczył mi na ok 2 miesiące,a używałam go zamiennie z innym szamponem i włosy myję 2 razy w tygodniu. Kupiłam go z nadzieją na pozbycie się lub chociaż złagodzenie "ataków łupieżowych" które miewam dość często,jednak na tym polu poległ zupełnie,mianowicie :

- nie dość,że z łupieżem nie poradził sobie nawet odrobinę,to jeszcze wywołał jego większą ilość

- powoduje swędzenie,podrażnienie i wysuszenie skóry głowy

- włosy są po nim tępe,suche i nie maja blasku

Plusy :

+ dość dobrze myje

+/- przedłuża świerzość włosów ( chociaż może być to spowodowane zupełnym wysuszeniem skalpu )

Fajny

Dobrze myje, jest tani wydajny i przedłuża świeżość włosów, sprawia, że są miękkie i ładnie pachną. Nie mogę ocenić działania przeciwłupieżowego bo nie mam tego problemu, nie wywołał go także.

Używam tego produktu od: 1 roku

dobry produkt

problem z lupiezem mam od czasu do czasu, kupilam ten szampon na promocji
plusy
+ duze opakowanie
+cena
+konsystencja
+zapach
+ skóra po nim nie swedzi
+ brak lupiezu
+ wydajny

- czasami mam wrazenie ze wlosy sa niedomyte

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

cool

[+] klawa cena, bardzoo wydajny, pięknie się pieni,
delikatny, acz stanowczy :D, miła konsystencja, włosy nie przetłuszczają się i co mnie powala: genialny zapach, szkoda, że nie utrzymuje się się zbyt długo na włosach.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

lubię

Problemy z łupieżem zaczęły się u mnie niedawno.. Próbowałam innego szamponu ale on nic nie pomagał, łupieżu nadal było sporo :(
Szampon kupiłam pod wpływem chwili i nie zawiodłam się. Nazwijmy to "ataki łupieżu" są dosyc rzadko, może raz na 2 tygodnie. A tak to mam spokój..
Szampon dobrze się pieni, jest wydajny - przy codziennym użyciu starcza na trochę ponad miesiąc. Ponadto jest taniutki :)
Co do wad, niekiedy mam problem z rozczesaniem włosów po umyciu.

Dobry jest

Mam małe skłonności do pojawiania się łupieżu, ale gdy się pojawia stosuję właśnie ten szampon i przyznam iż dla mnie efekt jest rewelacyjny, już za pierwszym myciem łupież mi znika ! Stosując inne produkty innych marek nieraz pogarszały mi stan włosów, a łupież był jeszcze bardziej obfity...

Używam go naprawdę rzadko ale za to moja mama używa go częściej i też jest zachwycona nim, po prostu działa tak jak powinien. Prawdą jest to iż wysusza włosy, mam też nieraz problemy z rozczesaniem włosów po zastosowaniu go...

Okropny

Mam mieszane, długie, nieekonomiczne włosy z tendencją do łupieżu. Nie mam aż takiego problemu z łupieżem, aby stwierdzić czy ten szampon go usunął, na pewno go nie wywołał.

Produkt ma gęstą konsystencję o zielonoperłowym kolorze. Jest wydajny albo średniowydajny. Nie mogę tego jednoznacznie stwierdzić, bo zapuszczałam i podcinałam włosy, dlatego moja miara mogła dotyczyć krótszej długości włosów. Przy codziennym myciu włosów, wydajny szampon wystarcza mi na trzydzieści dni albo i też na nieco dłużej. Ten wystarczył mi na 25 dni. Na pewno innym wystarczy na dłużej, bo ja mam nie dość, że gęste, to jescze długie włosy. Czyli aby dowiedzieć się na ile wystarczy ten szampon u o osób, które mają długie włosy, wystarczy pomnożyć ilość dni, po których zuzyłam szampon razy dwa. U krótkowłosych razy trzy.

Samą wydajną konsystencją i ładnym zapachem, dobrym oczyszczaniem,wyrób sprawia dobre wrażenie. Niestety nie kupię go ponownie. Zrobił mi z włosów siano, mocno je przesuszył i odebrał blask. Włosy wyglądały bardzo brzydko. Te efekty pojawiły się nie od razu, tylko po kilku myciach. Po skończeniu tej butelki, kupiłam inny szampon, też Isany i efekt był taki sam. Dopiero, gdy użyłam innego szamponu, po kilku myciach stan włosów sie poprawił.

W internecie przeczytałam, że tem szampon zawiera siarczany i już na pierwszy rzut oka wydaje się kiepski dla włosów. Ale dzięki temu nadaje się do mocnego usuwania mocniejszych silikonów.

Używam tego produktu od: 25 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca