Palmolive Naturals, Żel pod prysznic `Kokos i mleczko nawilżające`

Powiększ Palmolive Naturals, Żel pod prysznic `Kokos i mleczko nawilżające`

Zgłoszony przez re_dred

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Kokos - rozpieszczający dotyk. Produkt jest wzbogacony składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstraktem z kokosa i aloesu.
Testowany dermatologicznie.

• super zapach
  • Oczarował mnie jego zapach, to był powód, dla którego go kupiłam, bo ostatnio jakoś mam awersję do Palmolive. Chyba za długo ich używałam
    Żel pięknie pachnie, jest lekko kremowy w swojej konsystencji, ładnie się pieni. Niestety podczas jego używania na moim ciele pojawiały się krostki, które w dodatku nie chcą zejść. Teraz przerzuciłam się na inną firmę i będę obserwować czy to była wina żelu (mam wrażenie, że mógł lekko wysuszać) czy przypadek, że akurat teraz mi to powyskakiwało.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie nawilża
  • Jest to jedyny żel pod prysznic, który faktycznie nawilża skórę! Nie tylko nie powoduje jej przesuszenia, ale łagodzi istniejące podrażnienia. Skóra po jego użyciu jest miękka, nawilżona, wygląda zdrowiej.
    Bardzo dobrze się pieni. Pachnie ładnie, nienachalnie, podoba mi się, mimo, że zazwyczaj szerokim łukiem omijam produkty o zapachu kokosa, kakao, czekolady i tym podobnych.
    Jego używanie to prawdziwa przyjemność !

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzi
  • Konsystencja super, jak w przypadku innych żeli Palmolive. Wydajny, wygodne opakowanie. Dobrze nawilża skórę. Dobrze się pieni. Jednak zapach mnie strasznie odrzuca. Bardzo śmierdzący.

Używam tego produktu od: raz miałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne mydełko
  • Mój ulubiony żel pod prysznic. Skóra jest po nim nawilżona, nie widać po niej żadnych oznak przesuszenia. Tylko jak już ktoś tutaj wspomniał - w ogóle nie czuć w nim kokosa. Jak dla mnie to przyjemny zapach mydełka, ale akurat to mi nie przeszkadza. Po prostu robi "dobrze" mojej skórze <3

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić achilles last stand za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Obecnie jest to moj faworyt ! Ma piękny mydlany zapach. Boską konsystencję i nie wysusza skóry. Jedynym malym minusikiem jest to że w ogóle nie czuć w nim kokosa. Jednak bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od: od kilku tygodni.Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Po raz pierwszy dostałam ten żel w prezencie gwiazdkowym od taty. Jestem z niego maksymalnie zadowolona Cudownie pachnie, ma świetną konsystencję, a po umyciu pozostawia skorę miękką i wypielęgnowaną. Bardzo dobry kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić Molly Malone za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY
  • Świetny żel pod prysznic. Przede wszystkim ma cudowny i długo utrzymujący się zapach. Mocno się pieni i wystarczy bardzo mało, by dokładnie umyć całe ciało. Jak dla mnie jest idealny do relaksującej kąpieli.

Plusy:
    - dostępność
    - niska cena
    - wydajność
    - poręczne opakowanie
    - kremowa konsystencja
    Minusy:
    - nie zauważyłam

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Otulacz
  • Wybierając żele pod prysznic kieruję się przede wszystkim zapachem i tutaj się zawiodłam. Zapach tego żelu z kokosem na niewiele wspólnego. Przypomina mi takie babciowe mydełko i jest to zapach typowy dla produktow Palmolive odkąd pamiętam Ale jest to też zapach otulający i relaksujący, w gruncie rzeczy miły, ale bardziej nadający się na zimę niż na lato. Zapach utrzymuje się na skórze parę godzin po prysznicu.
    Ogólnie nie mam mu nic do zarzucenia oprócz tego nie do końca zgodnego z prawdą zapachu. Dobrze się pieni, nie wysusza, nie mam też zastrzeżeń co do wydajności.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tempting za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie!
  • +super wydajny: trzeba go na prawde niewiele zeby umyc cialo
    +super sie pieni
    +zapach: otulajacy, subtelny ale utrzymuje sie na skorze po kapieli. Nie ma nic wspolnego z kokosem i za to odejmuje pol gwiazdki. Kojarzy mi sie z zapachem dove.
    +estetyczne opakowanie, ale wolalabym przezroczyste
    +cena
    +nawilza skore
    +wzbogacony składnikami z naturalnego pochodzenia
    +kremowy
    +mlecznobialy kolor

Byl to moj pierwszy zel Palmolive. Zaciekawiona siegne tez po inne wersje zapachowe

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam do niego sentyment.
  • Może i nie jest jakoś wydajny i nie nawilża jak trzeba, ale muszę przyznać, że zapach ma obłędny. Delikatny, nie za słodki. Dodatkowym plusem jest przystępna cena.

Wracam do niego co jakiś czas.

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak.
  • Potrzebowałam żelu pod prysznic o standardowej pojemności, zobaczyłam Palmolive, na obrazku zobaczyłam kokos i stwierdziłam, że będzie idealny!

Zapach kokosa jest ledwie wyczuwalny. Żel dobrze się pieni, ma kremową konsystencję i mleczny kolor.

Jest to dobry żel ale nie zachwycił mnie absolutnie niczym.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić kas_fiuka za czytelną i pomocną recenzję?
  • otulający
  • Żel dostałam w prezencie, bo pewnie sama nigdy bym go nie kupiła. Jego podstawową zaletą jest zapach ciepły, otulający, idealny na zimne wieczory, nie przypomina zanadto kokosa, ale mi to wcale nie przeszkadza. Co ważne zapach zostaje na ciele na długo po kąpieli. Nie wysusza skóry (ale zaznaczam, że nigdy nie mam z tym problemów), ma przyjemną kremową konsystencję i dobrze się pieni. Stał się jednym z moich ulubionych, zimowych żeli

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić Karolynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach
  • + kremowa konsystencja
    + zapach, ładny choć nie przypomina za bardzo kokosa
    + dobrze się pieni
    + dobrze myje i nie ściąga skóry.

- nie nawilża skóry

Używam tego produktu od: 1 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić re_dred za czytelną i pomocną recenzję?