Palmolive Naturals, Żel pod prysznic `Kokos i mleczko nawilżające`

Powiększ Palmolive Naturals, Żel pod prysznic `Kokos i mleczko nawilżające`

Zgłoszony przez re_dred

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Kokos - rozpieszczający dotyk. Produkt jest wzbogacony składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstraktem z kokosa i aloesu.
Testowany dermatologicznie.

• cudowny klasyk.
  • Chociaż nie przepadam za żelami pod prysznic, od których nie bije zapach owoców, to Palmolive bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Zapach kokosa jest subtelny, może nawet za bardzo, bo nie przeszkadzałoby mi mocniejsze odczuwanie go w łazience po kąpieli i prysznicu... niemniej skóra i jej gładkość rekompensuje ten niewielki minusik. Żel cudownie się pieni, otula delikatnym zapachem czystości i elegancji. Tak właśnie, elegancji!

Wydaje mi się klasycznym pewniakiem na półce każdej szanującej się zadbanej kobietki

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: kilka.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to jeden z ulubionych moich żeli pod prysznic, ma cudowny zapach , długo sie utrzymuje na skórze. Często do niego wracam . Lubię zmieniać , żele pod prysznic , szybko sie przyzywczajam do zapachu dla tego lubię zmiany.
    Ten jest zdecydowanym faworytem.

Plusy :
    - przystepna cena
    - wydajny
    - pięknie pachnie
    - nawilża
    - długo sie utrzymuje na skórze

Minusy : brak

Zachęcam do zakupu - może pokochacie go tak jak ja .

Chcesz pochwalić atanazja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobry, jak to Palmolive
  • Jak w tytule recenzji - bardzo dobry żel, jak większość z serii Palmolive, jakie przetestowałam.
    Przyjemna, delikatna konsystencja, która delikatnie oczyszcza, nie wysuszając i nie podrażniając. Mam wrażenie, że nawet lekko nawilżał i wygładzał skórę. Ciało po umyciu było gładkie i miękkie, nawet bez użycia balsamu.

Malutki minusik za zapach - zasugerowałam się opakowaniem i liczyłam na ukochany przeze mnie zapach kokosa. Niestety, zapach z kokosem nie ma wiele wspólnego, jest raczej hm mydlany. Ale to jedyne zastrzeżenie do tego produktu.

Używam tego produktu od: uzywałam ok. 3 tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anetka832 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wysusza, a nawet nawilża
  • Z kremowej serii Palmolive miałam jeszcze wersję o zapachu czarnej orchidei i tamten zapach bezgranicznie mnie zachwycił. Wersja kokosowa nie pachnie tak rewelacyjnie, trudno nazwać zapach kokosowym, bardziej mydlanym z nutką kokosa. Aromat nie zachwycił mnie, ale jest przyjemny, łagodny, kojarzy się z czystością, więc adekwatnie w przypadku kosmetyku do mycia ciała . Poza zapachem właściwości są takie same jak w przypadku wersji z orchideą. Żel ma przyjemną kremową konsystencję i jako jeden z niewielu żelów pod prysznic nie wysusza mojej skóry. Skóra nie tylko nie jest ściągnięta, wydaje się nawet nawilżona. Daję pół gwiazdki mniej niż wersji Black Orchid wyłącznie ze względu na zapach. Warto wypróbować, bo kremowa seria Palmolive jak na razie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o nawilżanie skóry pod prysznicem.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, to mniejsze (250 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super zapach
  • Oczarował mnie jego zapach, to był powód, dla którego go kupiłam, bo ostatnio jakoś mam awersję do Palmolive. Chyba za długo ich używałam
    Żel pięknie pachnie, jest lekko kremowy w swojej konsystencji, ładnie się pieni. Niestety podczas jego używania na moim ciele pojawiały się krostki, które w dodatku nie chcą zejść. Teraz przerzuciłam się na inną firmę i będę obserwować czy to była wina żelu (mam wrażenie, że mógł lekko wysuszać) czy przypadek, że akurat teraz mi to powyskakiwało.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie nawilża
  • Jest to jedyny żel pod prysznic, który faktycznie nawilża skórę! Nie tylko nie powoduje jej przesuszenia, ale łagodzi istniejące podrażnienia. Skóra po jego użyciu jest miękka, nawilżona, wygląda zdrowiej.
    Bardzo dobrze się pieni. Pachnie ładnie, nienachalnie, podoba mi się, mimo, że zazwyczaj szerokim łukiem omijam produkty o zapachu kokosa, kakao, czekolady i tym podobnych.
    Jego używanie to prawdziwa przyjemność !

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzi
  • Konsystencja super, jak w przypadku innych żeli Palmolive. Wydajny, wygodne opakowanie. Dobrze nawilża skórę. Dobrze się pieni. Jednak zapach mnie strasznie odrzuca. Bardzo śmierdzący.

Używam tego produktu od: raz miałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne mydełko
  • Mój ulubiony żel pod prysznic. Skóra jest po nim nawilżona, nie widać po niej żadnych oznak przesuszenia. Tylko jak już ktoś tutaj wspomniał - w ogóle nie czuć w nim kokosa. Jak dla mnie to przyjemny zapach mydełka, ale akurat to mi nie przeszkadza. Po prostu robi "dobrze" mojej skórze <3

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić achilles last stand za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Obecnie jest to moj faworyt ! Ma piękny mydlany zapach. Boską konsystencję i nie wysusza skóry. Jedynym malym minusikiem jest to że w ogóle nie czuć w nim kokosa. Jednak bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od: od kilku tygodni.Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Po raz pierwszy dostałam ten żel w prezencie gwiazdkowym od taty. Jestem z niego maksymalnie zadowolona Cudownie pachnie, ma świetną konsystencję, a po umyciu pozostawia skorę miękką i wypielęgnowaną. Bardzo dobry kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić Molly Malone za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij