Nuxe, Creme Fraiche de Beaute Enrichie (Krem odżywczy o działaniu kojącym do cery wrażliwej)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.85/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Nuxe Creme Fraiche de Beaute Enrichie to odżywczy krem do skóry suchej i bardzo suchej wrażliwej. Bogata, `maślana` konsystencja bez pozostawienia tłustego filmu. Regenerujące Masło shea zostały połączone ze olejem z orzechów makadamia- podobnym do sebum wytwarzanego przez ludzką skórę. Korzyści: silnie odżywiona skóra staje się miękka, elastyczna i sprężysta.
Nakładaj Crème Fraîche de Beauté Enrichie rano i/lub wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę.

wrażliwa, tłusta, mieszana, sucha
w słoiczku, w tubce
bogate
uniwersalne
nawilżające, regenerujące

Nie dla mnie

Marka NUXE została przeze mnie odkryta w pracy - w aptece. Ale pamiętam już ją wcześniej z kosmetyczki mamy :) Krem jest w wygodnej tubce o pojemności 30ml. Jego działanie to przede wszystkim nawilżenie. I tutaj oczywiście plus - nawilżenie jest mocne, krem jest dość gęsty, przyjemnie "jedzie"po skórze, natomiast......ma mocny, intensywny zapach. Dla mnie niestety to go skreśla. Czuję ten zapach przez cały dzień. Ogólnie kremy z tej firmy mają wszystkie mocno wyczuwalny zapach. Moja skóra choć mieszana polubiła ten krem, natomiast mój nos bardzo go nie polubił. Nie kupię go ponownie, jednak dla osób chcących go przetestować polecam zakup w dużych sieciówkach, gdzie bardzo często są na niego promocje.

Pozytywne odczucia

Ten krem odżywczy zaskoczył mnie pozytywnie pod każdym względem.

Po pierwszym zastosowaniu od razu poczułam, jak krem wnika w moją skórę, dając uczucie intensywnego nawilżenia i ukojenia. Jego lekka, kremowa konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu, a jednocześnie nie pozostawia tłustej warstwy. To ogromny plus.

Creme Fraiche de Beaute Enrichie ma delikatny, przyjemny zapach, który nie jest przytłaczający, co dodatkowo sprawia, że aplikacja kremu staje się prawdziwą przyjemnością. Właśnie ta delikatność sprawia, że produkt jest idealny do codziennego użytku, zarówno rano, jak i wieczorem.

Efekty są po prostu niesamowite! Moja skóra jest teraz gładka, miękka i promienna. Krem skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia, które zazwyczaj pojawiały się na mojej twarzy. Czuję, że moja skóra jest naprawdę odżywiona i dobrze nawilżona przez cały dzień.

Uwielbiam

Krem bogatą, treściwą konsystencję, ale dobrze się wchłania. Idealnie sprawdza się w roli kremu na noc. Pozostawia na skórze przyjemną satynową warstwę na skórze. Dostarcza skórze solidną dawkę nawilżenia, pomaga w gojeniu się niedoskonałości. Dla mnie hit.

Przyjemny

Mam cerę mieszaną, wrażliwą z tendencją do przetłuszczania się strefy T oraz rozszerzone pory i widoczne zaczerwienienia. Pielęgnacja odgrywa dużą rolę i zwracam uwagę na to co stosuje i oczywiście staram się dobierać kosmetyki do potrzeb skóry.

Krem Fraiche de Beaute Enrichie miałam w kalendarzu adwentowym. Posiada przyjemną konsystencję, która dobrze nawilża i koi cerę. Nie powoduje podrażnień i sprawdza się w ciągu dnia nawet pod makijażem. Nie jest ciężki przez co nie obciąża skóry i jej nie zapycha.

Rewelacja

Mam cere mieszana i krem Bdb się sprawdza u mnie. Dobrze odżywia i nawilza skore. Nie przetluszcza, nie roluje, nie zapycha. Zapach piękny kwiatowy jak większość produktów Nuxe. Zuzylam 2 opakowania i jeszcze kupię nie raz. Kremu używałam zarówno na dzień i czasami na noc. Jest to super produkt polecam

Bardzo go polubiłam

O MNIE
Jestem posiadaczką typowej cery mieszanej, tłusta strefa T, zanieczyszczona z niedoskonałościami oraz suche policzki, skłonne do podrażnień i bardzo wrażliwe.

OPAKOWANIE
Ładna, miękka tubka, zakręcana. Minimalna acz efektowna szata graficzna. Dzięki temu, że produkt jest wyciskany z tubki zdecydowanie mniej zanieczyszczeń dostaje się do środka niż w wersji w słoiczku

ZAPACH
Cięzki do określenia, trochę apteczny, intensywny, ale szybko się ulatnia, więc osoby, którym zapach nie podpasuje nie będą miały z tym większego problemu

KONSYSTENCJA
Bardzo gęsta. Początkowo myślałam, że bardzo zapcha moją skórę, tak jak inne kosmetyki o podobnej konsystencji. Aczkolwiek okazało się, że krem mimo gęstej konsystencji bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, a także bardzo szybko wchłania czego się naprawdę nie spodziewałam

WYDAJNOŚĆ
Używam go od roku i dalej mam:) Stosuję mniej więcej co 3-4 dni na noc, aby dać mojej skorze solidną dawkę nawilżenia i odżywienia. Wystarczy ilość mniejsza niż ziarno grochu aby nałożyć na całą twarz

DZIAŁANIE
Jest to ratunek dla mojej tłustej skóry. Podczas stosowania kwasów bądź kuracji dla cery trądzikowej czy cery z niedoskonałościami skóra jest łuszcząca się oraz bardzo przesuszona. Ten krem stosuję co kilka dni i do tego sprawdza się rewelacyjnie!! Już następnego dnia rano skóra jest ukojona, zaczerwienienia znikają, a suche i podrażnione miejsca są z powrotem miękkie i nawilżone. Ja się z nim na razie nie rozstaje, bo jeszcze nie znalazłam lepszego kosmetyku do krytycznych sytuacji:)))

Jedna z najlepszych:)

MOJA SKÓRA
40 letnia skóra, drobne zmarszczki, sucha, w kierunku bardzo suchej, podatna na podrażnienia i niezwykle wrażliwa
Krem zakupiłam w drogerii superpharm w całym zetawie balsamu do ust, 2 olejki i krem do twarzy.
Jest to mój zdecydowany ulubienic, bardzo dobrze nawilża, idealnie nadaje się pod makijaż, niesamowicie koi, idealny kosmetyk na noc

Bardzo dobrze nawilza ❤️

To chyba moj hit wsrod kremow marki Nuxe z tych juz stosowanych :). Za zapach dostaje wg. mnie max punktow!! Pachnie poprostu cudownie.
Krem ten jest delikatny, po nalozeniu na oczyszczona skore twarzy dobrze sie wchlania nie pozostawiajac tlustego filmu. Doskonale nawilza, nie popwoduje powstawania zaskornikow oraz nie zapycha. Skora jest wygladzona przez caly dzien. Doskonaly pod makijaz.
Napewno kupie go ponownie ❤️

przyjemny dzienniak

Krem o umiarkowanym działaniu nawilżającym, z powodzeniem używam go pod makijaż, gdyż na noc jest on dla mnie za mało treściwy. Krem delikatnie wycisza cerę i likwiduje uczucie ściągnięcia, jednocześnie nie zostawiając tłustego lub nieprzyjemnego filmu na twarzy. Małym minusem może być roślinny zapach, jednak idzie się do niego przyzwyczaić.

Polecam!

Krem ma gęstą, ciężką, taką bogatą konsystencję. Bałam się że będzie za tłusty dla mojej mieszanej cery i cały makijaż spłynie. Ale krem bardzo ładnie cały się wchłonął, pozostawiając skórę naprawdę silnie nawilżoną, miękką i odżywioną.
Zapach kremu jest bardzo wyrazisty, ale ja osobiście go uwielbiam, kwestia gustu.
Myślę że warto zainwestować troszkę więcej pieniędzy i kupić ten krem ponieważ daje cudowny efekt nawilżenia.

Całkiem dobry krem

Krem jak obiecuje producent nawilża i koi.
Stosowałam go jako krem na noc jego bardziej olejkowa struktura dawała dobre nawilżenie do samego rana.

Cena kremu nie zachwyca, nie ma on jakichś niespotykanych właściwości dobrze nawilża nie zapycha ale czy jest wart takiej ceny ?
Myśle że na rynku w niższej cenie znajdą się produkty dorównujące mu jakością

Wszystko ok, gdyby nie ta cena

Krem faktycznie działa jak podaje producent, koi i nawilża. Konsystencja jest dla mnie optymalna - nie za rzadka i nie za gęsta. Nie zostawia tłustej warstwy, nie zapycha skóry, a bardziej ją uspokaja. Polecam dla osób że skóra wrażliwa. Niestety cena nie zachęca, jakość jest dobra, ale chyba sama nie kupię ponownie kremu bo jest za drogi. Można kupić podobne jakościowo kremy za połowę tej ceny. Ja na szczęście dostałam go w prezencie, więc miałam okazję protestować bez wyrzutów sumienia, ze przeplacilam :)