Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Zgłoszony przez brattby

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

• sprawdził się przy mieszanej cerze
  • produkt posiada wygodne opakowanie, bardzo higieniczne; używam go od 3 tygodni z innymi kremami i moja cera jest bardzo zadowolona; używam na twarz, szyje i dekolt;

zalety:
    - polski produkt
    - skład!
    - błyskawicznie się wchłania
    - nie zapycha
    - nawilża
    - odżywia
    - wycisza skórę, łagodzi podrażnienia
    - bardzo wydajny
    - dobry pod makijaż, dobrze współpracuje z minerałami

wady:
    - słabo dostępny

polecam każdemu wypróbować jakiś krem lekki, są 3 i sa warte wypróbowania

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić modrablondynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Akceptacja choć nie podziw
  • Cera dojrzała , z problemami naczynkowymi i pryszczowo-zaskórnikowymi, 39 lat
    Trudna ocena . Jest kilka minusów i wiele plusów , zaczynam od dobrego.
    Plusy:
    -odczuwalne odżywienie
    -lekko maskuje zaczerwienienia
    -konsystencja wodnista, rozprowadza się łatwo, zastyga szybko-dla mnie to same plusy
    -bardzo dobre opakowanie: higieniczne i zwiększające wydajność, świetnie sprawdzające się w podróży
    -produkt bardzo wydajny sam w sobie
    -dość tani jak na ecoprodukt
    -polski producent
    Minusy:
    -nie zmniejsza skłonności do rumienia
    -brak zdecydowanego filtra, choć ponoć rokitnik minimalnie chroni przed słońcem
    -zgadzam się z wieloma poprzedniczkami-Recenzentkami, że lekko zapycha
    -nie daje efektu rozświetlenia, rewitalizacji, mimo obietnic

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, ostatnie 2 tygodnie( brak spf) , zużyłam do szyi na noc-efekt dobry )
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga - zapycha
  • Ktoś poniżej pisał o zapychaniu - dokładnie to jest problemem tego kremu również w moim przypadku. Skórę mam z umiarkowaną tendencją do zapychania więc nie zrzucałabym tego tylko i wyłącznie na karb cery. Skoro krem jest określany jako "lekki" dobrze byłoby gdyby faktycznie miał taką formułę, wystarczy wyeliminować wspomniane masło shea i zostawić je tylko w cięzszej wersji.

Poza tym jednym, aczkolwiek dyskwalifikującym go na całej linii mankamentem kosmetyk jest bardzo fajny:

- dobrze się wchłania (nie wiem jak spisuje się pod makijażem, nie używałam),

- delikatnie tłumi rumień na twarzy,

- rozświetla.

To co mi w nim nie odpowiada to fakt, że:

- zapycha (!),

- średnio nawilża,

-dziwnie zastyga na twarzy.

Zapach jest taki sobie, czuję głównie olejek arganowy ale z uwagi na to, że mam do czynienia z dobrym czystym składem przymykam na to oko.

PODSUMOWUJĄC: chętnie kupię ponownie jeśli producent zrobi faktycznie lżejszą wersję i wyeliminuje składniki, które zapychają.

Ilość zużytych opakowań: 0,2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić balitagscarlet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, jednak nie dla mojej cery
  • Niestety...

Bardzo polubiłam się z nim na początku, jednak po czasie okazało się, że mnie zapchał. Co prawda zrobił to wolniej i mniej intensywnie, niż jego brat, jednak to nastąpiło. Gdyby nie liczyć zapychania (podejrzewam, że to przez masło shea, w tej wersji jest dalej w składzie, niż w kremie brzozowym), krem dobrze nawilżał mi skórę, ładnie się rozprowadzał, dobrze się wchłaniał i pięknie nadawał się pod makijaż mineralny. Myślałam, że spędzimy ze sobą długi czas. Mam cerę mieszaną, w strefie T nie przetłuszczał mnie, a suchych polików nie wysuszył. Całość była ładnie nawilżona. Nie podrażnił mnie także, ani nie uczulił, więc leci kolejny plus. Niestety jestem strasznym wrażliwcem.

Jest to krem o żółto-pomarańczowej barwie, co przy pierwszym użyciu było niemałym zdziwieniem. Na szczęście po aplikacji staje się na twarzy niewidoczny. Posiada swój charakterystyczny naturalny zapach, który na początku wydawał mi się dość dziwny, jednak po krótkim czasie przestalam go odczuwać. Dobrze się rozprowadzał.

Reasumując:
    + dobrze nawilża
    + ładnie współpracuje z makijażem mineralnym
    + dobrze się rozprowadza po twarzy
    + po aplikacji staje się transparentny
    + wchłania się, zostawiając cieniutką warstwę
    + nie uczula
    + nie przetłuszcza cery

- niestety po czasie mnie zapchał, ale mam ku temu bardzo duże skłonności

Szkoda, wielka szkoda, bo na początku bardzo się z nim polubiłam. Ale to nie do niego mam pretensje, a do swojej cery, bo zapycha mnie praktycznie wszystko...

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić avciaxt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy krem od sylveco
  • Bardzo lubię firmę Sylveco, wiele jej kosmetyków często kupuję i bardzo jestem zadowolona. Musze jednak przyznać, że kremami do twarzy jestem najmniej zachwycona. Miałam możliwość wypróbowania przez dłuższy okres prawie wszystkich i ten najbardziej mi odpowiada.

Plusy:
    +SKŁAD!
    +dobrze nawilża
    +nadaje się pod makijaż
    +szybko się wchłania
    +ma lekką formułę
    +cena
    +łagodzi podrażnienia
    +ogólnie lekko poprawia stan skóry
    +opakowanie z pompką

Minusy:
    -dostępność
    -mógłby bardziej poprawiać stan skóry, rozświetlać

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie lubimy się
  • Kocham produkty Sylveco. Ich kremy brzozowy i nagietkowy(wersje lekkie) sprawdzały się u mnie super. Ten jednak nie przypadł mi do gustu.
    Produkt ma lejącą konsystencję, jest pomarańczowy. Wyczuwam zapach- naturalny, niezbyt intensywny. Nie przeszkadza mi. Co do plusów:
    -cena: jak na kosmetyk bez "ulepszaczy" 27 zł to nie majątek
    -wydajność
    -nie zostawia tłustej warstwy
    -nie zapycha

minusy- Jego konsystencja jest dziwna. "Zastyga" na twarzy w czasie rozsmarowywania. Trzeba to robić szybko i sprawnie. I druga sprawa- wysusza. Moja cera po nim wygląda na zmęczoną. Wydaje mi się że przez niego uwidaczniają się wszelkie zmarszczki i zalamania na mojej twarzy. Skóra nie jest elastyczna. Nie kupię już na pewno tego produktu. Czekam aż się skończy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić marylin93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koi i nawilża
  • Moje wrażenia: koi i łagodzi skórę twarzy, lekko niwelując rumień . Dobrze się sprawdza jako baza pod podkład.
    Zapach: moim zdaniem zbyt intensywny, ze względu na dodatek brzozy, ziołowy ( jak w sklepie zielarskim)
    Konsystencja: niezbyt gęsty, co umożliwia delikatną aplikację. Dzięki temu jest również wydajny.

Chcesz pochwalić AnkieterkaVip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny hit!
  • Krem jest żółty, lejący się, opakowany w pudełko z pompką, co dla mnie jest dużym plusem - taki sposób dozowania jest bardzo higieniczny. Zapach ma ziołowy, specyficzny, trzeba się przyzwyczaić, ale kolejny plus to brak dodatków takich jak perfumy.

Zaraz po nałożeniu krem napina skórę, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Nie barwi też skóry na żółto.

Dla mnie jest genialny, po kilku dniach stosowania z buzi zniknęły mi wszelkie niedoskonałości, a nawet mała blizna nieco się zmniejszyła i przyblakła, stała się mniej widoczna. Zauważyłam też, że nowe pryszcze nie wychodzą, a krem nie powoduje absolutnie żadnych podrażnień.

Jeśli chodzi o niwelowanie oznak starzenia, to oprócz napinania skóry, które po jakimś czasie od aplikacji znika, to po jakichś dwóch tygodniach można zauważyć, że zmarszczki mimiczne są o wiele płytsze, jakby wypełniona, skóra jest też nieco bardziej jędrna.

Doskonale spełnia wszystkie moje potrzeby, nie uczula, nie podrażnia, ma bardzo dobry skład bez sztucznych drażniących dodatków. Używam go w zimie, a latem pewnie wypróbuję lekki krem brzozowy.

Krem rokitnikowy używam dwa razy dziennie, na noc i na dzień. Rano buzia jest po nim wygłądzona, wypoczęta, zyskuje zdrowy koloryt.

Wydaje mi się, że kremik jest wydany, ale jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania.

To naprawdę dobre mazidło dla każdej alergicznej, suchej skóry ze skłonnością do pierwszych zmarszczek i różnego rodzaju podrażnień.

Cena jest wyjątkowo niska, jak na tak dobrej jakości kosmetyk. Myślę, że spokojnie mogłabym zapłacić za niego nawet dwa razy tyle bez mrugnięcia okiem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Emilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Ten krem to moje drugie podejście do firmy Sylveco. Poprzednio używałam kremu brzozowego i to on skradł moje serce. Krem rokitnikowy wydaje mi się bardziej treściwszy. Zapach mi nie przeszkadza, w końcu kremu do twarzy nie kupujemy dla zapachu Bardzo dobrze sprawdza się jako krem pod makijaż, jednak moja cera lepiej 'dogaduje się' z wersja brzozową, dlatego odjęłam pół gwiazdki. Duży plus za higieniczne opakowanie, prosty i czytelny skład oraz cenę.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić paulkaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny pod makijaż
  • Użyłam tego kremu zupełnie przypadkiem pod makijaż i ze zdziwieniem stwierdziłam, że w końcu znalazłam odpowiedni do tego celu krem. Jak dla mnie sprawdza się idealnie. Biorąc pod uwagę jedynie wykorzystanie go pod makijaż, moja ocena tego kremu jest bardzo dobra. Szybko się wchłania, skóra na buzi jest miękka, a aplikacja podkładu na nią ułatwiona. Po użyciu tego kremu (zaznaczę, że bardzo trudno było mi znaleźć odpowiedni pod makijaż), podkład "nie jeździł" po całej twarzy, nie było smug, nie ważył się. I co najważniejsze "nie wydostawał się na wierzch " podkładu. Polecam wypróbować, jeśli nie możecie znaleźć odpowiedniego kremu pod makijaż.

Chcesz pochwalić Zaneta198 za czytelną i pomocną recenzję?