Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Zgłoszony przez brattby

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

• Idealny krem przeciwzmarszkowy dla cery mieszanej i tłustej
  • Kremik jest genialny. Wydajny, łatwo się rozprowadza i uwaga... wchłania się do matu na mojej mieszanej skórze! Nie zapycha, a świetnie nawilża. Cera jest po nim gładsza, a jej kolor ujednolicony. Do tego wygodne opakowanie i niska cena. No i ten naturalny skład!

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Naprawdę rewelacyjny produkt.

- nie zapycha
    - nadaje się pod makijaż
    - odżywia
    - wygładza

Do minusów należy odstraszający żółty kolor i zapach, ale na szczęście ani jedno ani drugie po nałożeniu na skórę nie jest widoczne/wyczuwalne.

Z pewnością skuszę się na niego jeszcze i wypróbuję inne kremy tej firmy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Krem doskonale nawilza, odswieza i regeneruje skore. Lekka konsystencja sprawia, ze rozporwadzenie kremu jest bardzo latwe i przyejmne a dodatkowo krem nie zapycha. Moga go stosowac z powiodzeniem osoby ze skora tlusta lub mieszana. Krem jest wydajny, ma przyjemny ziolowy zapach, ktory nie jest drazniacy. Plusem jest takze duza wydajnosc a aplikache ulatwia opakowanie z pompka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę mieszaną, wrażliwą, 35+. Z Sylveco wypróbowałam wszystkie trzy lekkie kremy i według mnie każdy nadaje się na inną porę roku. Rokitnikowy jest z nich najtreściwszy i sprawdził się u mnie w miesiącach jesiennych i zimowych (teraz stosuję brzozowy, a przy upałach pewnie wybiorę nagietkowy). Jak dla mnie krem ma same plusy dobry skład, próżniowe opakowanie, polski producent. Jednak najważniejsze jest to że krem świetnie "dogaduje się" z moją skórą. Nie jest to działanie doraźne, bo nie mamy tu wygładzajacych silikonów w składzie, ale długofalowe. Do tej pory zużyłam dwa opakowania kremu (i pewnie wrócę do niego na jesieni) i jestem bardzo zadowolona z efektów które osiągnęłam, tzn. napięcie, sprężystość, jakby "zagęszczenie" skóry.

Chcesz pochwalić dota_st za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Z opisu producenta:"Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia."
    " Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia(...)"

Do każdego rodzaju skóry? Ukojenie? Właściwy poziom nawilżenia? Nigdy w życiu

Ten krem nie nawilża żadnej części mojego ciała O ile ktoś ma suchą skórę, ba - nawet mieszaną, to w 90% ten krem się nie sprawdzi wg mnie.

Kupiłam go na dzień, lecz niestety ściąga skórę niemiłosiernie, kompletnie nie nawilża!

Właściwie ma tylko jeden plus - naturalny skład. No okej, jeszcze ma fajne opakowanie z pompką i na tym koniec.

Jedna gwiazdka to max jaki mogę dać. Moja mama ma skórę mieszaną w kierunko lekko suchej i u niej robi dokładnie to samo - ściąga.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: od grudnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mieszanej cery rewelacja
  • Krem zakupilam w sklepie zielarskim za ok 26zl uwazam ze ma same plusy :

Bardzo dobry sklad
    Zaskakujaca jak na sklad i jakosc cena
    Opakowanie wygodna i higieniczna pompka
    No i wkoncu najwazniejsze dzialanie!
    Mam skore typowo mieszana do tego z przebarwieniami ten krem dodaje pieknego blasku bez blyszczenia- nie zapycha i swietnie nadaje sie pod makijaz !

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić blondiloki za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wypróbować
  • Kremik fajny, ale dziewczyn 20 +
    Ja się już więc nie kwalifikuję
    Trzydziecha na karku. Ale...
    Krem jest naprawdę wart wypróbowania.

- lekki, nie zapycha porów,

- tani,

- dobrze się rozprowadza na skórze,

- zapach...kwestia gustu...dla mnie neutralny,

- naturalny skład,

- wydajny

- po nałożeniu na noc, rano twarz wyglada na bardziej zrelaksowaną...jest gładka i ma jednolity kolor.

Ach, gdybym miała te 10 lat mniej.....

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Lenusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry pod makijaż
  • Rokitnik stał się ostatnio bardzo popularną roślinką.
    Nigdy bym się nie spodziewała po nim takich cudownych właściwości, szczególnie że jeden okaz dość często mijam wychodząc na spacer.

I właśnie rokitnik zwany również rosyjskim ananasem jest polecany do pielęgnacji cery naczynkowej, zawiera witaminy C, E, F, K, P oraz flawonoidy i wiele innych dobrodziejstw:
    kwas foliowy, prowitaminę A i D, antocyjany, fosfolipidy, garbniki, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz makro i mikroelementy.

Krem ma naprawdę lekką konsystencje i szybko się wchłania.
    Jest idealny do nałożenia rano pod makijaż.
    Ma kolor jasno pomarańczowy i na skórze pozostawia lekko żółty odcień oraz wyczuwalny film.
    Bardzo higieniczne i praktyczne opakowania.
    Zapach mi odpowiada, choć jest dziwny, pamiętam że za pierwszym razem nie bardzo mi się spodobał.
    Ma bogaty skład, ale nie powoduje żadnych niespodzianek na twarzy.

Moim zdaniem krem jest za lekki na noc, być może skusze się ma bogatszą wersje brzozowo-rokitnikową z betuliną na noc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tynka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki nie za bardzo...
  • Kupiłam, bo ładny skład, niska cena, myślałam, że będzie lepszy.

Plusy:
    *Naturalny skład
    *Lekka konsystencja
    *nie zapycha, nie podrażnia
    *Wygodne, higieniczne opakowanie

Minusy:
    *Zbyt \'naturalny\' zapach, producenty mógłby się pokusić o dodanie naturalnego aromatu, bo krem pachnie tylko olejami, dziwnie.
    *Słabo nawilża, też nie robi innych rzeczy, które obiecuje producent
    *Pod koniec używania zrobił się dziwnie wodnisty, musiałam wyrzucić.

Miało być fajnie, niestety wyszło jak zwykle. Nie umywa się do innych naturalnych kosmetyków, mam na myśli np. Dr Haushka.

Używam tego produktu od: 3 mies.

Chcesz pochwalić WarOfWorlds za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Same plusy:
    -faktycznie działa nawilżająco, poprawia koloryt skóry, nie wypowiem sie co do zmarszczek, bo w to jakos nie wierze
    - lepszy od lekkiego brzozowego z betulina (myslalam, ze roznia sie tylko ostatnim skladnikiem, a jest inaczej)
    - pozostawia na twarzy lekki film- ale matowy, nie wiem jak to wytlumaczyc, skora nie jest sciagnieta, nie musze dosmarowywac kolejnej warstwy
    - nie podraznia skory wokol oczu, nie szczypie w oczy, jak sie troche dostanie, wchlania sie, nie rozlewajac do worka spojowkowego (niektore kremy sie tak marza, szczypia, ect)
    - polski producent
    -naturalny!!!
    - opakowanie air less i z pompka, i ładne
    - kupilam na prezent dla kolezanek i oswiecam je ekologicznie;-)
    - tani, wydajny, latwo dostepny- w kazdym sklepie ze zdrowa zywnoscia mozna zamowic,
    - super kolor-zolto-pomaranczowy; zapach moim zdaniem ladny, naturalny, nie nachalny, slodkawy?

Wczesniej mialam krem z nagietkiem w sloiczku, ale byl dla mnie za tlusty, oraz lekki krem brzozowy z betulina-nic nie robil, za lekki.

Mam skore mieszana, naczynkowa, zszarzala, duzo siedze przy komputerze, byle co mnie podraznia, ten krem polecam!!!
    Edit:
    Znalazlam jednak coś lepszego-dermedic hydrain 3 na noc i naczynkowy z tej serii z filtrem SPF-zawsze to filtr, no i wydaje mi się, ze lepiej nawilżają niz ten kremik, ale pewnie nie raz do niego wróce.
    Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: nadal 1sze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij