Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Zgłoszony przez brattby

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

• Świetny!
  • Krem doskonale nawilza, odswieza i regeneruje skore. Lekka konsystencja sprawia, ze rozporwadzenie kremu jest bardzo latwe i przyejmne a dodatkowo krem nie zapycha. Moga go stosowac z powiodzeniem osoby ze skora tlusta lub mieszana. Krem jest wydajny, ma przyjemny ziolowy zapach, ktory nie jest drazniacy. Plusem jest takze duza wydajnosc a aplikache ulatwia opakowanie z pompka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę mieszaną, wrażliwą, 35+. Z Sylveco wypróbowałam wszystkie trzy lekkie kremy i według mnie każdy nadaje się na inną porę roku. Rokitnikowy jest z nich najtreściwszy i sprawdził się u mnie w miesiącach jesiennych i zimowych (teraz stosuję brzozowy, a przy upałach pewnie wybiorę nagietkowy). Jak dla mnie krem ma same plusy dobry skład, próżniowe opakowanie, polski producent. Jednak najważniejsze jest to że krem świetnie "dogaduje się" z moją skórą. Nie jest to działanie doraźne, bo nie mamy tu wygładzajacych silikonów w składzie, ale długofalowe. Do tej pory zużyłam dwa opakowania kremu (i pewnie wrócę do niego na jesieni) i jestem bardzo zadowolona z efektów które osiągnęłam, tzn. napięcie, sprężystość, jakby "zagęszczenie" skóry.

Chcesz pochwalić dota_st za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Z opisu producenta:"Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia."
    " Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia(...)"

Do każdego rodzaju skóry? Ukojenie? Właściwy poziom nawilżenia? Nigdy w życiu

Ten krem nie nawilża żadnej części mojego ciała O ile ktoś ma suchą skórę, ba - nawet mieszaną, to w 90% ten krem się nie sprawdzi wg mnie.

Kupiłam go na dzień, lecz niestety ściąga skórę niemiłosiernie, kompletnie nie nawilża!

Właściwie ma tylko jeden plus - naturalny skład. No okej, jeszcze ma fajne opakowanie z pompką i na tym koniec.

Jedna gwiazdka to max jaki mogę dać. Moja mama ma skórę mieszaną w kierunko lekko suchej i u niej robi dokładnie to samo - ściąga.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: od grudnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mieszanej cery rewelacja
  • Krem zakupilam w sklepie zielarskim za ok 26zl uwazam ze ma same plusy :

Bardzo dobry sklad
    Zaskakujaca jak na sklad i jakosc cena
    Opakowanie wygodna i higieniczna pompka
    No i wkoncu najwazniejsze dzialanie!
    Mam skore typowo mieszana do tego z przebarwieniami ten krem dodaje pieknego blasku bez blyszczenia- nie zapycha i swietnie nadaje sie pod makijaz !

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić blondiloki za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wypróbować
  • Kremik fajny, ale dziewczyn 20 +
    Ja się już więc nie kwalifikuję
    Trzydziecha na karku. Ale...
    Krem jest naprawdę wart wypróbowania.

- lekki, nie zapycha porów,

- tani,

- dobrze się rozprowadza na skórze,

- zapach...kwestia gustu...dla mnie neutralny,

- naturalny skład,

- wydajny

- po nałożeniu na noc, rano twarz wyglada na bardziej zrelaksowaną...jest gładka i ma jednolity kolor.

Ach, gdybym miała te 10 lat mniej.....

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Lenusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry pod makijaż
  • Rokitnik stał się ostatnio bardzo popularną roślinką.
    Nigdy bym się nie spodziewała po nim takich cudownych właściwości, szczególnie że jeden okaz dość często mijam wychodząc na spacer.

I właśnie rokitnik zwany również rosyjskim ananasem jest polecany do pielęgnacji cery naczynkowej, zawiera witaminy C, E, F, K, P oraz flawonoidy i wiele innych dobrodziejstw:
    kwas foliowy, prowitaminę A i D, antocyjany, fosfolipidy, garbniki, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz makro i mikroelementy.

Krem ma naprawdę lekką konsystencje i szybko się wchłania.
    Jest idealny do nałożenia rano pod makijaż.
    Ma kolor jasno pomarańczowy i na skórze pozostawia lekko żółty odcień oraz wyczuwalny film.
    Bardzo higieniczne i praktyczne opakowania.
    Zapach mi odpowiada, choć jest dziwny, pamiętam że za pierwszym razem nie bardzo mi się spodobał.
    Ma bogaty skład, ale nie powoduje żadnych niespodzianek na twarzy.

Moim zdaniem krem jest za lekki na noc, być może skusze się ma bogatszą wersje brzozowo-rokitnikową z betuliną na noc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tynka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki nie za bardzo...
  • Kupiłam, bo ładny skład, niska cena, myślałam, że będzie lepszy.

Plusy:
    *Naturalny skład
    *Lekka konsystencja
    *nie zapycha, nie podrażnia
    *Wygodne, higieniczne opakowanie

Minusy:
    *Zbyt \'naturalny\' zapach, producenty mógłby się pokusić o dodanie naturalnego aromatu, bo krem pachnie tylko olejami, dziwnie.
    *Słabo nawilża, też nie robi innych rzeczy, które obiecuje producent
    *Pod koniec używania zrobił się dziwnie wodnisty, musiałam wyrzucić.

Miało być fajnie, niestety wyszło jak zwykle. Nie umywa się do innych naturalnych kosmetyków, mam na myśli np. Dr Haushka.

Używam tego produktu od: 3 mies.

Chcesz pochwalić WarOfWorlds za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Same plusy:
    -faktycznie działa nawilżająco, poprawia koloryt skóry, nie wypowiem sie co do zmarszczek, bo w to jakos nie wierze
    - lepszy od lekkiego brzozowego z betulina (myslalam, ze roznia sie tylko ostatnim skladnikiem, a jest inaczej)
    - pozostawia na twarzy lekki film- ale matowy, nie wiem jak to wytlumaczyc, skora nie jest sciagnieta, nie musze dosmarowywac kolejnej warstwy
    - nie podraznia skory wokol oczu, nie szczypie w oczy, jak sie troche dostanie, wchlania sie, nie rozlewajac do worka spojowkowego (niektore kremy sie tak marza, szczypia, ect)
    - polski producent
    -naturalny!!!
    - opakowanie air less i z pompka, i ładne
    - kupilam na prezent dla kolezanek i oswiecam je ekologicznie;-)
    - tani, wydajny, latwo dostepny- w kazdym sklepie ze zdrowa zywnoscia mozna zamowic,
    - super kolor-zolto-pomaranczowy; zapach moim zdaniem ladny, naturalny, nie nachalny, slodkawy?

Wczesniej mialam krem z nagietkiem w sloiczku, ale byl dla mnie za tlusty, oraz lekki krem brzozowy z betulina-nic nie robil, za lekki.

Mam skore mieszana, naczynkowa, zszarzala, duzo siedze przy komputerze, byle co mnie podraznia, ten krem polecam!!!
    Edit:
    Znalazlam jednak coś lepszego-dermedic hydrain 3 na noc i naczynkowy z tej serii z filtrem SPF-zawsze to filtr, no i wydaje mi się, ze lepiej nawilżają niz ten kremik, ale pewnie nie raz do niego wróce.
    Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: nadal 1sze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Różnica w składzie niewielka ale jednak kremik ten nie przypasował mi tak bardzo jak nagietkowy z tej samej serii. W porównaniu do wersji nagietkowej ma mniej nawilżające i kojące działanie, zamiast tego jest bardziej tłusty. W cieplejsze dni powodował świecenie się twarzy. Pomimo, iż jest to bardzo lekki w konsystencji krem... to jakimś cudem w działaniu i uczuciu na skórze przypomina mi bardziej olejek stosowany solo. Chyba ze wzgledu na świecenie i niepełne wchłanianie się. Dlatego przy mojej cerze sprawdzi się tylko jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi, np w zimie albo na plaży, ewentualnie na noc. Być może dla suchej cery bedzie lepszy na co dzień.

+ skład
    + brak substancji zapachowych
    + nie uczula
    + odżywia
    + ożywia koloryt skóry
    + higieniczne opakowanie z pompką
    + nie zapycha

- za mało nawilża
    - powoduje świecenie
    - lekko tępy w nakładaniu (jak większość kremów bez silikonów)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dagmik za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • rozczarowałam się
  • Mój kolejny kosmetyk z tych naturalnych jestem fanką wszystkiego co jest eko bio i natural. Więc czytając opinie na wizażu nie mogłam po niego nie sięgnąć.

Zacznę od tego że krem jest wyjątkowo lekki z...konsystencji. Ma barwę żółtą, świetny dozownik, który wyjątkowo dobrze pozwala nam wybrać odpowiadnią ilośc kremu.

W aplikacji łątwo się rozprowadza ale niestety zostawia tłusty film, bardzo tego nie lubię, z jednej strony producent nie zapewnił matowienia ale nie przasadzajmy - świecąca się skóra też nie jest ok, lepią się do niej włosy, pomijając jak szybko takie lepkie czoło przetłuści grzywkę.

W kwestii nawilżenia zdziwiłam sie bardzo negatywnie. Uważam iż ten krem nie nawilża dobrze. Gdyby nie treściwsze kremy na noc, miałabym poważnie przesuszoną skórę, mam wrażenie że ten krem nic nie robi w kwestii nawilżenia mojej cery, jest spięta, dbam o oczyszczanie itp.

Cena - niestety ale nie kupiłam go za 25 a 47 złotych możliwe iż przepłaciłam sporo w sklepie stacjonarnym niestety jednak było bardzo mało sklepów zaopatrzonych w ten kosmetyk w moim mieście. Na szczęście na stronie producenta można sprawdzić gdzie ich kosmetyki można kupić.

Nie podrażnił mojej skóry i co najważniejsze moich wrażliwych oczu. Nie wywołał swędzenia czy zaczerwienienia.

Wiązałam z nim nadzieje i wciąz mam że jakimś magicznym cudem zacznie się wchłaniać i nawilżać porządnie. Tymczasem czekam aż skończę pojemniczek, może kupię ten brzozowy, może okaże się lepszy tymczasem jeśli pozostanie tak jak jest do tej pory, to mu niestety podziękuję.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Fryzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre i polskie
  • Po krem sylveco sięgnęłam w ramach coraz szerszych zainteresowań kosmetykami naturalnymi. Zaciekawił mnie imponujący skład:

Przede wszystkim rokitnik – świetnie sprawdzający się w pielęgnacji skóry przesuszonej, łagodzący stany zapalne, zawierający dużą dawkę wit C, pomocnik w walce z przebarwieniami dodatkowo wspomagający ochronę skóry przed promieniami UVA/UVB. Prawdziwy dar natury

W zestawie dodatkowo:

oleje roślinne i masło karite czyli dodatkowa działanie odżywcze, kojące, natłuszczające
    wyciąg z aloesu – nawilżenie, wygładzenie i regeneracja skóry
    ekstrat z brzozy mający za zadanie opóźnienie procesów starzenia

To wszystko zamknięte w opakowaniu tubce z wygodną i estetyczną pompką ułatwiającą dozowanie kosmetyku.

Pierwsze wrażenie? Po jego pierwszej aplikacji minę miałam nietęgą bo do jego zapachu chyba trzeba się przyzwyczaić. Żaden tam typowy kosmetyczno kwiatowy perfumowany zapach jaki mamy w większości kremów. Ten pachnie roślinnie, trochę aptekarsko, leczniczo. Cóż tam! Zaaplikowałam żółty (dokładnie tak) kremik na twarz i po kilku minutach zapomniałam już o zapachu a po paru tygodniach po prostu go zaakceptowałam bo działanie kremiku jest po prostu zbyt dobre żeby doczepiać się do aspektów zapachowych

Po kilku tygodniach stosowania mam wrażenie, że twarz jest bardziej wygładzona, wypoczęta (co wcale nie jest łatwe do uzyskania w naszych szarych zimowych miesiącach). Krem optymalnie nawilża, szybko się wchłania, nadaje się pod lekki makijaż. Mam obawy czy również poradzi sobie przy srogich mrozach ale jak na razie to tylko niesprawdzone obawy.. Poprzedniczki wspominają o właściwościach tonujących – osobiście takich nie zauważyłam ale efekt wyrównania samego kolorytu twarzy jest zauważalny.

Biorąc pod uwagę jego śmieszną cenę – 25 złotych i efekty działania nie mam się do czego przyczepić. To nie krem działający cuda na twarzy (osobiście uważam że takich nie ma :nie ale całkiem przyzwoite mazidło dla osób z pierwszymi oznakami starzenia się skóry lub problemami trądzikowymi. Dodatkowo dobra wydajność, kremik starcza naprawdę na długo. Brawa dla producenta klaski:Używam tego produktu od: 4 m-ceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić salopette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny krem i do tego polski!
  • Naprawdę rzadko zdarza mi się kupić jakiś kosmetyk i wrócić do niego na stałe. W przypadku tego kremu tak właśnie było. Idealnie nawilża, ma cudowny skład, opakowanie higieniczne i estetyczne. Krem jest żółty, także lekko tonuje. Nie znalazłam wad. Skóra jest napięta i taka "żywa". Gdy było jeszcze ciepło używałam go na dzień pod makijaż i na noc. Teraz tylko na dzień. Na zimę potrzebne będzie coś dodatkowego na policzki.

Polecam go z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić brattby za czytelną i pomocną recenzję?