Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Zgłoszony przez brattby

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

• Rewelacyjny pod makijaż
  • Użyłam tego kremu zupełnie przypadkiem pod makijaż i ze zdziwieniem stwierdziłam, że w końcu znalazłam odpowiedni do tego celu krem. Jak dla mnie sprawdza się idealnie. Biorąc pod uwagę jedynie wykorzystanie go pod makijaż, moja ocena tego kremu jest bardzo dobra. Szybko się wchłania, skóra na buzi jest miękka, a aplikacja podkładu na nią ułatwiona. Po użyciu tego kremu (zaznaczę, że bardzo trudno było mi znaleźć odpowiedni pod makijaż), podkład "nie jeździł" po całej twarzy, nie było smug, nie ważył się. I co najważniejsze "nie wydostawał się na wierzch " podkładu. Polecam wypróbować, jeśli nie możecie znaleźć odpowiedniego kremu pod makijaż.

Chcesz pochwalić Zaneta198 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny
  • Wcześniej używałam kremu brzozowego i byłam bardzo zadowolona, ale kusiło mnie wersja rokitnikowa i w końcu postanowiłam spróbować.

+ delikatna, śmietankowa konsystencja
    + szybko się wchłania
    + nadaje się pod makijaż
    + wygodna aplikacja bez brudzenia palca w słoiczku
    + nie zapycha, nie pogarsza stanu cery mieszanej
    + wydaje mi się, że delikatnie poprawia koloryt skóry

- jest nieco bardziej treściwy, niż krem brzozowy, nie jest jakimś tłuściochem, ale wolę lżejsze kremy
    - okropny zapach
    - po nałożeniu skóra w strefie T delikatnie się świeci

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Antalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • Krem zamknięty jest w opakowaniu typu air-less, czyli opakowaniu, które najbardziej lubię w przypadku kremów do twarzy. Zapewnia to bardzo wygodną i higieniczną aplikację. Pompka nie zacina się, wszystko jest tak, jak być powinno. Krem ma bardzo lekką konsystencję o pomarańczowym zabarwieniu. Jest prawie bezzapachowy, jednak delikatnie wyczuwam ziołową woń.

Kremu używam codziennie rano. Pod makijaż spisuje się znakomicie, świetnie współgra z wszystkimi podkładami. Wchłania się bardzo szybko, więc już po chwili możemy wykonywać dalsze makijażowe czynności. Nie pozostawia na twarzy niewygodnego filmu, ale czasem czuję lekkie ściągnięcie twarzy. Możliwe, że jest to uwarunkowane chwilową potrzebą skóry i w efekcie użyciem bardziej treściwego kremu. Gdy na noc używam olejku do twarzy, to tego problemu nie ma. Po aplikacji skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Odczuwam, że zawartość olejów wpływa odżywczo i wzmacniająco na skórę. Nie zauważyłam większego wpływu na stan moich zmarszczek, ale domyślam się, że jedno opakowanie nie wystarczy, aby zobaczyć wyczekiwane efekty. Zauważyłam również, że po aplikacji krem przynosi skórze nawilżenie i ukojenie. Nie wyrządził mi żadnej krzywdy a przyznam, że ostatnio kremy u mnie wariują.
    Kolejny świetny krem Sylveco, którego używałam i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Następnym razem planuję kupić krem rokitnikowy w słoiczku – jest on bardziej treściwy i na zimę będzie idealny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić moniak85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złoto dla tego kremu!!
  • Kremie mój złoty, jesteś genialny! Obyś był zawsze produkowany w tej postaci a twój boski skład zachowany.
    Nie jest łatwo mnie zadowolić, więc skąd ten zachwyt?!Większość kremów to zwykłe buble; koncerny kosmetyczne wydają tryliardy milionów dolarów na marketing a w środku owych 8 cudów świata zazwyczaj nic, prócz chemii nie ma! A chemicznym wynalazkom nawet w parówkach mówimy nie, więc dlaczego miałybyśmy pakować ją sobie na "gębę"?
    Wrócę jednak do sedna sprawy, czyli do tego, co sprawia, że krem bez reklamy skradł moje serce.
    Moja cera, pomimo skończonej 30 tki nie przyprawia mnie o szybsze bicie serca. Jest znośnie, to znaczy - są zmarszczki mimiczne (od robienia głupich min, mam za swoje w postaci kilki linii, tu i tam), pryszcze pojawią się w sytuacjach stresujących, kolor cery bywa jednak szarawy. Moim problem jest okropna skłonność do zapychania.
    Oczekiwania, co do kremu są następujące:
    - ma nie powodować wysypu, rozświetlać, stanowić zarówno krem na noc jak i na dzień. Ma być aksamitnie, ale nie tłuściutko
    Sylveco spełnia powyższe pkt. Nic nie wyskakuje, jest lekko, buzia nabrała ładnego koloru, jest napięta i po prostu ładnie wygląda. W składzie as rozdania: wspomniany rokitnik, który to ma dużo witaminy C i działa "anty age", odżywia i regeneruje skórę.
    Kremik ma lekką konsystencję, zamknięty w opakowaniu z pompką, wydajny - stosuję dwa razy dziennie ponad 2 miesiące. Dostępność - oczywiście żadnym Rossmanie ani Hebe nie ma, co go szukać. Polecam sklepy zielarskie.

To naprawdę solidny kosmetyk, ma świetny skład (bez zalewu chemii!!), działa i jest tani. Pozostanę mu wierna.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 80%

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny pod makijaż
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, bo świetnie nadaje się pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania i to do matu! Kupiłam go dopiero teraz, bo sądziłam, że na jesień/zimę będzie w sam raz, ale teraz żałuję, że nie miałam go w lecie, gdy męczyłam się z błyszczącą skórą.

Kolejna zaletą jest to, że krem łagodzi naczynkową, zaczerwienioną cerę.

Minusem jest to, na co w sumie najbardziej teraz liczyłam, czyli utrzymanie nawilżonej skóry, ochrona warstwy lipidowej naskórka. Skóra po użyciu jest gładka, miękka, ale niestety na suche skórki, które pojawiły się jesienią ten krem nie pomaga, peelingi z resztą też, więc będę musiała zaopatrzyć się chyba w Physiogel lub coś podobnego.

Następnym razem kupię ten krem w lecie, myślę, że wtedy lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić aania88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Dobry, ale nie rewelacyjny - mocne 4
  • Plusy:
    + skład !!!
    + nawilża
    + nie zatyka skóry tłustej/mieszanej !!!
    + zaobserwowałam mniejszą ilość zaskórników, jednak może to być również efekt toniku oczarowego (używałam obu w jednym czasie)
    + działa ochronnie
    + krem nadaje się pod makijaż
    + stosuję również pod oczy, nic im więcej nie potrzeba
    + posiada fajne, higieniczne opakowanie, które można wielokrotnie wykorzystywać (jeżeli ktoś kupował tego typu opakowania to wie, że wystarczy odpowiednio nacisnąć i już mamy otwarte opakowani, które możemy ponownie napełnić = oszczędność około 5 zł.
    + produkt naszej rodzimej firmy, wspieramy polski biznes

Minusy:
    Nie ma efektu wow, czyli poprawienia stanu skóry w sposób bardzo widoczny, ale jest dobrze

Używam tego produktu od: 3 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny krem przeciwzmarszkowy dla cery mieszanej i tłustej
  • Kremik jest genialny. Wydajny, łatwo się rozprowadza i uwaga... wchłania się do matu na mojej mieszanej skórze! Nie zapycha, a świetnie nawilża. Cera jest po nim gładsza, a jej kolor ujednolicony. Do tego wygodne opakowanie i niska cena. No i ten naturalny skład!

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Naprawdę rewelacyjny produkt.

- nie zapycha
    - nadaje się pod makijaż
    - odżywia
    - wygładza

Do minusów należy odstraszający żółty kolor i zapach, ale na szczęście ani jedno ani drugie po nałożeniu na skórę nie jest widoczne/wyczuwalne.

Z pewnością skuszę się na niego jeszcze i wypróbuję inne kremy tej firmy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Krem doskonale nawilza, odswieza i regeneruje skore. Lekka konsystencja sprawia, ze rozporwadzenie kremu jest bardzo latwe i przyejmne a dodatkowo krem nie zapycha. Moga go stosowac z powiodzeniem osoby ze skora tlusta lub mieszana. Krem jest wydajny, ma przyjemny ziolowy zapach, ktory nie jest drazniacy. Plusem jest takze duza wydajnosc a aplikache ulatwia opakowanie z pompka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę mieszaną, wrażliwą, 35+. Z Sylveco wypróbowałam wszystkie trzy lekkie kremy i według mnie każdy nadaje się na inną porę roku. Rokitnikowy jest z nich najtreściwszy i sprawdził się u mnie w miesiącach jesiennych i zimowych (teraz stosuję brzozowy, a przy upałach pewnie wybiorę nagietkowy). Jak dla mnie krem ma same plusy dobry skład, próżniowe opakowanie, polski producent. Jednak najważniejsze jest to że krem świetnie "dogaduje się" z moją skórą. Nie jest to działanie doraźne, bo nie mamy tu wygładzajacych silikonów w składzie, ale długofalowe. Do tej pory zużyłam dwa opakowania kremu (i pewnie wrócę do niego na jesieni) i jestem bardzo zadowolona z efektów które osiągnęłam, tzn. napięcie, sprężystość, jakby "zagęszczenie" skóry.

Chcesz pochwalić dota_st za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij