Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Zgłoszony przez brattby

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

• Świetny, jednak nie dla mojej cery
  • Niestety...

Bardzo polubiłam się z nim na początku, jednak po czasie okazało się, że mnie zapchał. Co prawda zrobił to wolniej i mniej intensywnie, niż jego brat, jednak to nastąpiło. Gdyby nie liczyć zapychania (podejrzewam, że to przez masło shea, w tej wersji jest dalej w składzie, niż w kremie brzozowym), krem dobrze nawilżał mi skórę, ładnie się rozprowadzał, dobrze się wchłaniał i pięknie nadawał się pod makijaż mineralny. Myślałam, że spędzimy ze sobą długi czas. Mam cerę mieszaną, w strefie T nie przetłuszczał mnie, a suchych polików nie wysuszył. Całość była ładnie nawilżona. Nie podrażnił mnie także, ani nie uczulił, więc leci kolejny plus. Niestety jestem strasznym wrażliwcem.

Jest to krem o żółto-pomarańczowej barwie, co przy pierwszym użyciu było niemałym zdziwieniem. Na szczęście po aplikacji staje się na twarzy niewidoczny. Posiada swój charakterystyczny naturalny zapach, który na początku wydawał mi się dość dziwny, jednak po krótkim czasie przestalam go odczuwać. Dobrze się rozprowadzał.

Reasumując:
    + dobrze nawilża
    + ładnie współpracuje z makijażem mineralnym
    + dobrze się rozprowadza po twarzy
    + po aplikacji staje się transparentny
    + wchłania się, zostawiając cieniutką warstwę
    + nie uczula
    + nie przetłuszcza cery

- niestety po czasie mnie zapchał, ale mam ku temu bardzo duże skłonności

Szkoda, wielka szkoda, bo na początku bardzo się z nim polubiłam. Ale to nie do niego mam pretensje, a do swojej cery, bo zapycha mnie praktycznie wszystko...

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić avciaxt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy krem od sylveco
  • Bardzo lubię firmę Sylveco, wiele jej kosmetyków często kupuję i bardzo jestem zadowolona. Musze jednak przyznać, że kremami do twarzy jestem najmniej zachwycona. Miałam możliwość wypróbowania przez dłuższy okres prawie wszystkich i ten najbardziej mi odpowiada.

Plusy:
    +SKŁAD!
    +dobrze nawilża
    +nadaje się pod makijaż
    +szybko się wchłania
    +ma lekką formułę
    +cena
    +łagodzi podrażnienia
    +ogólnie lekko poprawia stan skóry
    +opakowanie z pompką

Minusy:
    -dostępność
    -mógłby bardziej poprawiać stan skóry, rozświetlać

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie lubimy się
  • Kocham produkty Sylveco. Ich kremy brzozowy i nagietkowy(wersje lekkie) sprawdzały się u mnie super. Ten jednak nie przypadł mi do gustu.
    Produkt ma lejącą konsystencję, jest pomarańczowy. Wyczuwam zapach- naturalny, niezbyt intensywny. Nie przeszkadza mi. Co do plusów:
    -cena: jak na kosmetyk bez "ulepszaczy" 27 zł to nie majątek
    -wydajność
    -nie zostawia tłustej warstwy
    -nie zapycha

minusy- Jego konsystencja jest dziwna. "Zastyga" na twarzy w czasie rozsmarowywania. Trzeba to robić szybko i sprawnie. I druga sprawa- wysusza. Moja cera po nim wygląda na zmęczoną. Wydaje mi się że przez niego uwidaczniają się wszelkie zmarszczki i zalamania na mojej twarzy. Skóra nie jest elastyczna. Nie kupię już na pewno tego produktu. Czekam aż się skończy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić marylin93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koi i nawilża
  • Moje wrażenia: koi i łagodzi skórę twarzy, lekko niwelując rumień . Dobrze się sprawdza jako baza pod podkład.
    Zapach: moim zdaniem zbyt intensywny, ze względu na dodatek brzozy, ziołowy ( jak w sklepie zielarskim)
    Konsystencja: niezbyt gęsty, co umożliwia delikatną aplikację. Dzięki temu jest również wydajny.

Chcesz pochwalić AnkieterkaVip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny hit!
  • Krem jest żółty, lejący się, opakowany w pudełko z pompką, co dla mnie jest dużym plusem - taki sposób dozowania jest bardzo higieniczny. Zapach ma ziołowy, specyficzny, trzeba się przyzwyczaić, ale kolejny plus to brak dodatków takich jak perfumy.

Zaraz po nałożeniu krem napina skórę, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Nie barwi też skóry na żółto.

Dla mnie jest genialny, po kilku dniach stosowania z buzi zniknęły mi wszelkie niedoskonałości, a nawet mała blizna nieco się zmniejszyła i przyblakła, stała się mniej widoczna. Zauważyłam też, że nowe pryszcze nie wychodzą, a krem nie powoduje absolutnie żadnych podrażnień.

Jeśli chodzi o niwelowanie oznak starzenia, to oprócz napinania skóry, które po jakimś czasie od aplikacji znika, to po jakichś dwóch tygodniach można zauważyć, że zmarszczki mimiczne są o wiele płytsze, jakby wypełniona, skóra jest też nieco bardziej jędrna.

Doskonale spełnia wszystkie moje potrzeby, nie uczula, nie podrażnia, ma bardzo dobry skład bez sztucznych drażniących dodatków. Używam go w zimie, a latem pewnie wypróbuję lekki krem brzozowy.

Krem rokitnikowy używam dwa razy dziennie, na noc i na dzień. Rano buzia jest po nim wygłądzona, wypoczęta, zyskuje zdrowy koloryt.

Wydaje mi się, że kremik jest wydany, ale jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania.

To naprawdę dobre mazidło dla każdej alergicznej, suchej skóry ze skłonnością do pierwszych zmarszczek i różnego rodzaju podrażnień.

Cena jest wyjątkowo niska, jak na tak dobrej jakości kosmetyk. Myślę, że spokojnie mogłabym zapłacić za niego nawet dwa razy tyle bez mrugnięcia okiem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Emilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Ten krem to moje drugie podejście do firmy Sylveco. Poprzednio używałam kremu brzozowego i to on skradł moje serce. Krem rokitnikowy wydaje mi się bardziej treściwszy. Zapach mi nie przeszkadza, w końcu kremu do twarzy nie kupujemy dla zapachu Bardzo dobrze sprawdza się jako krem pod makijaż, jednak moja cera lepiej 'dogaduje się' z wersja brzozową, dlatego odjęłam pół gwiazdki. Duży plus za higieniczne opakowanie, prosty i czytelny skład oraz cenę.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić paulkaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny pod makijaż
  • Użyłam tego kremu zupełnie przypadkiem pod makijaż i ze zdziwieniem stwierdziłam, że w końcu znalazłam odpowiedni do tego celu krem. Jak dla mnie sprawdza się idealnie. Biorąc pod uwagę jedynie wykorzystanie go pod makijaż, moja ocena tego kremu jest bardzo dobra. Szybko się wchłania, skóra na buzi jest miękka, a aplikacja podkładu na nią ułatwiona. Po użyciu tego kremu (zaznaczę, że bardzo trudno było mi znaleźć odpowiedni pod makijaż), podkład "nie jeździł" po całej twarzy, nie było smug, nie ważył się. I co najważniejsze "nie wydostawał się na wierzch " podkładu. Polecam wypróbować, jeśli nie możecie znaleźć odpowiedniego kremu pod makijaż.

Chcesz pochwalić Zaneta198 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny
  • Wcześniej używałam kremu brzozowego i byłam bardzo zadowolona, ale kusiło mnie wersja rokitnikowa i w końcu postanowiłam spróbować.

+ delikatna, śmietankowa konsystencja
    + szybko się wchłania
    + nadaje się pod makijaż
    + wygodna aplikacja bez brudzenia palca w słoiczku
    + nie zapycha, nie pogarsza stanu cery mieszanej
    + wydaje mi się, że delikatnie poprawia koloryt skóry

- jest nieco bardziej treściwy, niż krem brzozowy, nie jest jakimś tłuściochem, ale wolę lżejsze kremy
    - okropny zapach
    - po nałożeniu skóra w strefie T delikatnie się świeci

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Antalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • Krem zamknięty jest w opakowaniu typu air-less, czyli opakowaniu, które najbardziej lubię w przypadku kremów do twarzy. Zapewnia to bardzo wygodną i higieniczną aplikację. Pompka nie zacina się, wszystko jest tak, jak być powinno. Krem ma bardzo lekką konsystencję o pomarańczowym zabarwieniu. Jest prawie bezzapachowy, jednak delikatnie wyczuwam ziołową woń.

Kremu używam codziennie rano. Pod makijaż spisuje się znakomicie, świetnie współgra z wszystkimi podkładami. Wchłania się bardzo szybko, więc już po chwili możemy wykonywać dalsze makijażowe czynności. Nie pozostawia na twarzy niewygodnego filmu, ale czasem czuję lekkie ściągnięcie twarzy. Możliwe, że jest to uwarunkowane chwilową potrzebą skóry i w efekcie użyciem bardziej treściwego kremu. Gdy na noc używam olejku do twarzy, to tego problemu nie ma. Po aplikacji skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Odczuwam, że zawartość olejów wpływa odżywczo i wzmacniająco na skórę. Nie zauważyłam większego wpływu na stan moich zmarszczek, ale domyślam się, że jedno opakowanie nie wystarczy, aby zobaczyć wyczekiwane efekty. Zauważyłam również, że po aplikacji krem przynosi skórze nawilżenie i ukojenie. Nie wyrządził mi żadnej krzywdy a przyznam, że ostatnio kremy u mnie wariują.
    Kolejny świetny krem Sylveco, którego używałam i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Następnym razem planuję kupić krem rokitnikowy w słoiczku – jest on bardziej treściwy i na zimę będzie idealny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić moniak85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złoto dla tego kremu!!
  • Kremie mój złoty, jesteś genialny! Obyś był zawsze produkowany w tej postaci a twój boski skład zachowany.
    Nie jest łatwo mnie zadowolić, więc skąd ten zachwyt?!Większość kremów to zwykłe buble; koncerny kosmetyczne wydają tryliardy milionów dolarów na marketing a w środku owych 8 cudów świata zazwyczaj nic, prócz chemii nie ma! A chemicznym wynalazkom nawet w parówkach mówimy nie, więc dlaczego miałybyśmy pakować ją sobie na "gębę"?
    Wrócę jednak do sedna sprawy, czyli do tego, co sprawia, że krem bez reklamy skradł moje serce.
    Moja cera, pomimo skończonej 30 tki nie przyprawia mnie o szybsze bicie serca. Jest znośnie, to znaczy - są zmarszczki mimiczne (od robienia głupich min, mam za swoje w postaci kilki linii, tu i tam), pryszcze pojawią się w sytuacjach stresujących, kolor cery bywa jednak szarawy. Moim problem jest okropna skłonność do zapychania.
    Oczekiwania, co do kremu są następujące:
    - ma nie powodować wysypu, rozświetlać, stanowić zarówno krem na noc jak i na dzień. Ma być aksamitnie, ale nie tłuściutko
    Sylveco spełnia powyższe pkt. Nic nie wyskakuje, jest lekko, buzia nabrała ładnego koloru, jest napięta i po prostu ładnie wygląda. W składzie as rozdania: wspomniany rokitnik, który to ma dużo witaminy C i działa "anty age", odżywia i regeneruje skórę.
    Kremik ma lekką konsystencję, zamknięty w opakowaniu z pompką, wydajny - stosuję dwa razy dziennie ponad 2 miesiące. Dostępność - oczywiście żadnym Rossmanie ani Hebe nie ma, co go szukać. Polecam sklepy zielarskie.

To naprawdę solidny kosmetyk, ma świetny skład (bez zalewu chemii!!), działa i jest tani. Pozostanę mu wierna.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 80%

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?