Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem rokitnikowy

Zgłoszony przez brattby

Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.
Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Woda, Olej z pestek winogron, Olej sojowy, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Olej rokitnikowy, Masło karite (Shea), Stearynian glicerolu, Olej arganowy, Olej jojoba, Kwas stearynowy, Alkohol cetylostearylowy, Alkohol benzylowy, Betulina, Witamina E, Ekstrakt z aloesu, Alantoina, Guma ksantanowa, Kwas dehydrooctowy, Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, Lupeol, Kwas oleanolowy, Kwas betulinowy

• Złoto dla tego kremu!!
  • Kremie mój złoty, jesteś genialny! Obyć się zawsze był w tej postaci produkowany a twój boski skład zachowany.
    Nie jest łatwo mnie zadowolić, więc skąd ten zachwyt?!Większość kremów to zwykłe buble; koncerny kosmetyczne wydają tryliardy milionów dolarów na marketing a w środku owych 8 cudów świata zazwyczaj nic, prócz chemii nie ma! A chemicznym wynalazkom nawet w parówkach mówimy nie, więc dlaczego miałybyśmy pakować ją sobie na "gębę"?
    Wrócę jednak do sedna sprawy, czyli do tego, co sprawia, że krem bez reklamy skradł moje serce.
    Moja cera, pomimo skończonej 30 tki nie przyprawia mnie o szybsze bicie serca. Jest znośnie, to znaczy - są zmarszczki mimiczne (od robienia głupich min, mam za swoje w postaci kilki linii, tu i tam), pryszcze pojawią się w sytuacjach stresujących, kolor cery bywa jednak szarawy. Moim problem jest okropna skłonność do zapychania.
    Oczekiwania, co do kremu są następujące:
    - ma nie powodować wysypu, rozświetlać, stanowić zarówno krem na noc jak i na dzień. Ma być aksamitnie, ale nie tłuściutko
    Sylveco spełnia powyższe pkt. Nic nie wyskakuje, jest lekko, buzia nabrała ładnego koloru, jest napięta i po prostu ładnie wygląda. W składzie as rozdania: wspomniany rokitnik, który to ma dużo witaminy C i działa "anty age", odżywia i regeneruje skórę.
    Kremik ma lekką konsystencję, zamknięty w opakowaniu z pompką, wydajny - stosuję dwa razy dziennie ponad 2 miesiące. Dostępność - oczywiście żadnym Rossmanie ani Hebe nie ma, co go szukać. Polecam sklepy zielarskie.

To naprawdę solidny kosmetyk, ma świetny skład (bez zalewu chemii!!), działa i jest tani. Pozostanę mu wierna.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 80%

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny pod makijaż
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, bo świetnie nadaje się pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania i to do matu! Kupiłam go dopiero teraz, bo sądziłam, że na jesień/zimę będzie w sam raz, ale teraz żałuję, że nie miałam go w lecie, gdy męczyłam się z błyszczącą skórą.

Kolejna zaletą jest to, że krem łagodzi naczynkową, zaczerwienioną cerę.

Minusem jest to, na co w sumie najbardziej teraz liczyłam, czyli utrzymanie nawilżonej skóry, ochrona warstwy lipidowej naskórka. Skóra po użyciu jest gładka, miękka, ale niestety na suche skórki, które pojawiły się jesienią ten krem nie pomaga, peelingi z resztą też, więc będę musiała zaopatrzyć się chyba w Physiogel lub coś podobnego.

Następnym razem kupię ten krem w lecie, myślę, że wtedy lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić aania88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Dobry, ale nie rewelacyjny - mocne 4
  • Plusy:
    + skład !!!
    + nawilża
    + nie zatyka skóry tłustej/mieszanej !!!
    + zaobserwowałam mniejszą ilość zaskórników, jednak może to być również efekt toniku oczarowego (używałam obu w jednym czasie)
    + działa ochronnie
    + krem nadaje się pod makijaż
    + stosuję również pod oczy, nic im więcej nie potrzeba
    + posiada fajne, higieniczne opakowanie, które można wielokrotnie wykorzystywać (jeżeli ktoś kupował tego typu opakowania to wie, że wystarczy odpowiednio nacisnąć i już mamy otwarte opakowani, które możemy ponownie napełnić = oszczędność około 5 zł.
    + produkt naszej rodzimej firmy, wspieramy polski biznes

Minusy:
    Nie ma efektu wow, czyli poprawienia stanu skóry w sposób bardzo widoczny, ale jest dobrze

Używam tego produktu od: 3 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny krem przeciwzmarszkowy dla cery mieszanej i tłustej
  • Kremik jest genialny. Wydajny, łatwo się rozprowadza i uwaga... wchłania się do matu na mojej mieszanej skórze! Nie zapycha, a świetnie nawilża. Cera jest po nim gładsza, a jej kolor ujednolicony. Do tego wygodne opakowanie i niska cena. No i ten naturalny skład!

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Naprawdę rewelacyjny produkt.

- nie zapycha
    - nadaje się pod makijaż
    - odżywia
    - wygładza

Do minusów należy odstraszający żółty kolor i zapach, ale na szczęście ani jedno ani drugie po nałożeniu na skórę nie jest widoczne/wyczuwalne.

Z pewnością skuszę się na niego jeszcze i wypróbuję inne kremy tej firmy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Krem doskonale nawilza, odswieza i regeneruje skore. Lekka konsystencja sprawia, ze rozporwadzenie kremu jest bardzo latwe i przyejmne a dodatkowo krem nie zapycha. Moga go stosowac z powiodzeniem osoby ze skora tlusta lub mieszana. Krem jest wydajny, ma przyjemny ziolowy zapach, ktory nie jest drazniacy. Plusem jest takze duza wydajnosc a aplikache ulatwia opakowanie z pompka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę mieszaną, wrażliwą, 35+. Z Sylveco wypróbowałam wszystkie trzy lekkie kremy i według mnie każdy nadaje się na inną porę roku. Rokitnikowy jest z nich najtreściwszy i sprawdził się u mnie w miesiącach jesiennych i zimowych (teraz stosuję brzozowy, a przy upałach pewnie wybiorę nagietkowy). Jak dla mnie krem ma same plusy dobry skład, próżniowe opakowanie, polski producent. Jednak najważniejsze jest to że krem świetnie "dogaduje się" z moją skórą. Nie jest to działanie doraźne, bo nie mamy tu wygładzajacych silikonów w składzie, ale długofalowe. Do tej pory zużyłam dwa opakowania kremu (i pewnie wrócę do niego na jesieni) i jestem bardzo zadowolona z efektów które osiągnęłam, tzn. napięcie, sprężystość, jakby "zagęszczenie" skóry.

Chcesz pochwalić dota_st za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Z opisu producenta:"Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia."
    " Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno - lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia(...)"

Do każdego rodzaju skóry? Ukojenie? Właściwy poziom nawilżenia? Nigdy w życiu

Ten krem nie nawilża żadnej części mojego ciała O ile ktoś ma suchą skórę, ba - nawet mieszaną, to w 90% ten krem się nie sprawdzi wg mnie.

Kupiłam go na dzień, lecz niestety ściąga skórę niemiłosiernie, kompletnie nie nawilża!

Właściwie ma tylko jeden plus - naturalny skład. No okej, jeszcze ma fajne opakowanie z pompką i na tym koniec.

Jedna gwiazdka to max jaki mogę dać. Moja mama ma skórę mieszaną w kierunko lekko suchej i u niej robi dokładnie to samo - ściąga.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: od grudnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mieszanej cery rewelacja
  • Krem zakupilam w sklepie zielarskim za ok 26zl uwazam ze ma same plusy :

Bardzo dobry sklad
    Zaskakujaca jak na sklad i jakosc cena
    Opakowanie wygodna i higieniczna pompka
    No i wkoncu najwazniejsze dzialanie!
    Mam skore typowo mieszana do tego z przebarwieniami ten krem dodaje pieknego blasku bez blyszczenia- nie zapycha i swietnie nadaje sie pod makijaz !

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić blondiloki za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wypróbować
  • Kremik fajny, ale dziewczyn 20 +
    Ja się już więc nie kwalifikuję
    Trzydziecha na karku. Ale...
    Krem jest naprawdę wart wypróbowania.

- lekki, nie zapycha porów,

- tani,

- dobrze się rozprowadza na skórze,

- zapach...kwestia gustu...dla mnie neutralny,

- naturalny skład,

- wydajny

- po nałożeniu na noc, rano twarz wyglada na bardziej zrelaksowaną...jest gładka i ma jednolity kolor.

Ach, gdybym miała te 10 lat mniej.....

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Lenusia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij