Avon, Anew Clinical, Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33

Avon, Anew Clinical, Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33

Zainspirowany przez badanie uhonorowane Nagrodą Nobla, które wykazało istnienie w ludzkim organizmie mechanizmu blokującego wytwarzanie białek. Naukowcy opracowali molekułę A-F33. Wykorzystując tę formułę Avon stworzył nowe Profesjonalne korektory zmarszczek - pierwsze na rynku produkty z molekułą A-F33. Ta technologia dezaktywuje mechanizm blokujący wytwarzanie białek, pobudzając produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry.

serum
sucha
liftingujące, przeciwzmarszczkowe
z pompką, w butelce

Serum

Avon Anew clinical korektor zmarszczek A-f 33 jest to serum, które nakłada się pod krem. Ma leciutką konsystencję, przyjemnie się wchłania, szczególnie na skórze dojrzałej można zauważyć efekt działania. Mianowicie moja skóra jest odświeżona, zmarszczki wypełnione, wygładzone, odczuwam efekty liftingu. I to przepiękne srebrne opakowanie! Szczerze polecam????

wygładzający, lekki krem

Kosmetyk ma lekką formułę, która szybko się wchłania,
przy regularnym stosowaniu wygładza cerę.
Stosowałam na dzień i na noc, również pod makijaż.

Dobry produkt pielęgnacyjny, jednak bez efektu Wow.

Nie działa

Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 to tylko nazwa produktu i nie dajcie się temu zwieść!

Produkt kupiłam już dawno temu w cenie promocyjnej za około 30 zł zaś jego cena regularna to wielka przesada. Jego cena promocyjna jest już zbyt wygórowana ale cóż, kupiłam go sama z myślą o dobre nawilżenie bo nie oszukujmy się kosmetyk, który ma zlikwidować zmarszczki? Nie wierze w to, ale znam kosmetyki do tej strefy, które są naprawdę dobre i po których czuje różnice pod względem dobrego nawilżenia a to już połowa sukcesu.
Wracając do naszego korektora to cóż nie zdziałał
on wiele bo nawet jego nawilżenie nie było wystarczające. Konsystencja jak najbardziej odpowiednia, produkt nie przedostawał się do oczu (czasami produkt nałożony zbyt blisko oka może „powędrować” i dostać się powodując zaczerwienienie czy szczypanie).

Moja skóra pod oczami/w okolicach wymaga nawilżenia, gdyż np. mając makijaż i korektor pod oczami w ciągu dnia widać przesuszenie tej strefy co na pewno nie wygląda korzystanie a mogę zapewnić, że kosmetyki do makijażu są dobre i odpowiednio dobrane i tym samym z dobrym kremem pod oczy tego efektu nie ma. Avon nie słynie z dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych o dobrym składzie, dlatego jeśli zależy nam na tym warto poszukać czegoś innego, naszego - Polskiego.

W moim przypadku produkt się nie sprawdził a używałam go regularnie rano i wieczorem. Jego działanie nie jest warte żadnej złotówki.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: U konsultantki

Z wielką radością odebrałam zestaw próbek tego korektora, naczytalam się o działaniu molekuly A-F33, na razie jestem zadowolona. Powieki po tygodniu stosowania lekko się uniósł, skóra jest elastyczna i mnie wysuszona. Konsystencja lekka, łatwa do rozsmarowania i wklepania, całkowicie się wchłania.

Nie i jeszcze raz nie

Po pierwszych dniach użytkowania - nawet lekko rozświetlał cerę, ale w życiu nie miałam takiej wysypki oraz wysuszonej i piekącej cery. Nie wiem co zawiera w składzie, ale jest to zbyt agresywne. Efektu nie było poza wizytą u okulisty. Nie polecam.

Kupiony w: U konsultantki

kupilam zaintrygowana innym korektorem Avon i tego nie polecam ten w pisaku wypelniacz jest o wiele lepszy

Kupilam ponieważ przze ponad rok uzywalam tego korektora w pisaku tez z ta molekula ale tamten jest o wiele lepszy. Mam skończone 40 lat i skora z racji wieku potrzebuje takich kosmetykow i silnego nawilżenia ale tu niestety dostala tylko duże naiwlzanie.
Produkt przy większej ilości jest bardzo klejący nie wsiąka w calosci w skore co jest dyskomfortowe. Nie wygladza zmarszczek nie tak mocno jak jego "bracia"w pisaku tamte sa o wiele mocniej dzialajace. Produkt posiada jakiś składnik który moja buzie czasem podraznial i była czerwona wiec nie polecam tego .

Nigdy więcej

To serum ma chyba w składzie alkohol. Po aplikacji czułam lekkie pieczenie. Mam cerę mieszaną, więc ktoś o cerze suchej może mieć prawdziwy problem. Nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli chodzi o spłycenie zmarszczek lub kondycję skóry. Stanowczo nie polecam na okolice oczu. U mnie serum spowodowało pieczenie, a skóra zrobiła się błyszcząca i wrażliwa. Po zastosowaniu innego kremu (po zmyciu serum) doszło u mnie do jakiejś reakcji alergicznej, wyglądałam jak panda z różowymi plackami :)

Wygładza skórę i poprawia stan cery

Serum używam już kolejny miesiąc, z przerwami zużyłam już kilka opakowań. Trochę trudno mi ocenić jego działanie przeciwzmarszczkowe - mam na pewno wrażenie wygładzenia skóry przy dłuższym stosowaniu, ale też moja skóra nie nosi specjalnych oznak starzenia i trzyma się dobrze, wygładzenie może więc wynikać z dobrego nawilżenia, wypełnienia skóry, które na pewno w mojej opinii cechuje to serum. Opis przedstawia je niczym wynalazek rodem z NASA, nie będę mądrzyć się nad składem i analizować jego działania - zaufam, że ma ono potwierdzenie w rzeczywistości, według mnie działa skutecznie, tak więc to przyjmuję za podstawę mojej pozytywnej opinii. Na procenty jego skuteczności nie uda mi się przeliczyć, więc podsumuję skrótowo: bardzo dobry produkt.

Formuła jest bardzo kremowa, nie jest to cienkie, lekkie serum, które bez kremu wchłonie się zostawiając twarz bez jakiegokolwiek nawilżenia. Idealna formuła dla suchej skóry, dobrze się wchłania, ale mamy wrażenie użycia kremu. W bonusie serum (przynajmniej u mnie) bardzo wyraźnie nawilża skórę, likwiduje wszelkie ściągnięcie i suchość. Wierzę w warstwową pielęgnację, więc nie używam go solo, ale zawsze pod krem, myślę jednak, że na młodej czy nie wymagającej cerze może sprawdzić się nawet nakładane samo.
Daje naprawdę widoczny efekt wygładzenia skóry, wypoczętej cery. Wracam do niego co jakiś czas, bo moja skóra bardzo się z nim polubiła i w moim odczuciu jest to wysokiej klasy produkt.
Używam także rano i dobrze współpracuje z makijażem (baza, podkład, kosmetyki pudrowe).

Zapach neutralny.
Nie podrażnia, nie zapycha.
Wydajne (konsystencja jest treściwa).
Cena - dość wysoka, ale kosmetyki Avon kupuję praktycznie wyłącznie na promocjach.

Opakowanie estetyczne, z funkcjonalną pompką (nigdy mi się nie zacinała ani nie zepsuła). Minus jedynie za nieprzezroczystość, przez co nie sposób przewidzieć, kiedy czeka nas zakup kolejnego opakowania. Po czasie napisy się ścierają, srebrny kolor odłazi, nie wygląda już więc estetycznie, ale to w sumie szczegół. Butelka obtłukuje mi się w kosmetyczce o inne opakowania - gdyby postawić ją po prostu samą na półce w łazience, nie uległaby takiemu wyszuraniu, jestem pewna.

Mogę zdecydowanie polecić, jako produkt przeciwzmarszczkowy (widzę wygładzenie cery, więc przy głębszych zmarszczkach pewnie rozwinie pełne spektrum działania) i mocno nawilżający (działa lepiej niż niejeden krem dedykowany nawilżeniu skóry, choć samo w sobie produktem nawilżającym nie jest).

(moja cera: normalna w kierunku suchej)

Warto.

Bardzo fajny krem/serum.
Warto polować na promocje, bo często bywa.
Produkt fajnie nawilża, szybko się wchłania. Na noc stosuję go pod krem nawilżający.
Na dzień bardzo dobrze sprawdza się samodzielnie i pod makijaż. Podkłąd utrzymuje się na nim bez zarzutu, nie roluje go i nie waży.
Zużyłam dopiero jedno opakowanie, więc ciężko mi określić czy wygładził mi linie mimiczne wokół ust. Zresztą każdemu produktowi będzie z tym ciężko, bo dużo się śmieję ;) Oczekiwałam solidnego nawilżenia i wygładzenia i to otrzymałam. Jestem zadowolona.
Polecam.

Jest OK

Ładnie nawilża,na początku bardzo gładziutka skóra,później jednak to znika
Zapach praktycznie nie wyczuwalny
Nie podrażnia
Eleganckie opakowanie
Minusik to,że nie wiem kiedy się skończy,bo nic nie widać
higieniczny aplikator
Używałam na noc na szyję
cena ok.55 zł,ale wg mnie nie warto miałam lepsze...

Raczej nie

Kupiłam ten kosmetyk skuszona promocją, lubię testować nowe rzeczy. Ale jestem zawiedziona nieco.

+ myślę, że korektor w jakiś minimalny sposób działa przeciwzmarszczkowo, albo przynajmniej wypełnia co trzeba
+ lekkie opakowanie próżniowe

- kompletnie nie nadaje się pod makijaż, istna tragedia! wszystko spływa, skóra się błyszczy, dramat
- zostawia jakąś warstwę na skórze, nie da się nałożyć na górę kremu
- korektor nie nawilża, więc najlepiej byłoby nałożyć na górę krem, ale patrz punkt wyżej

Na pewno nie kupię go ponownie i raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skuteczny-warty testowania

Bardzo dobry jest ten korektor. Ja jestem zadowolona. Sprawdza się i na noc i na rano. Stosuję raz dziennie. pod podkłaem nie roluje się i nie waży. Kremik ma lekka konsystencje, dobrze siw wchłania w krótkim czasie. Wygładza ,dobrze nawilża na długo. Spłyca i skraca zmarszczki napinając przy tym idealnie. Opakowanie z chigieniczna pompka-dozownikiwm, działającą bez zarzutu. Dosyć wydajne. Nie uczula anie podrażnia. Ostatni kupiłam 40pln. Często bywa w promocji.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opajowania , w trakcie kolejnego