Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• Idealny podkład!
  • Po długich poszukiwaniach mogę stwierdzić, że znalazłam swój idealny podkład. Mam kolor 05 Light Beige i jest on odpowiedni do mojej jasnej karnacji. Podoba mi się jego wygląd na skórze.
    Ale jestem trochę rozgoryczona, ponieważ kupiłam go będąc w Polsce na urlopie i odkąd wróciłam do Niemiec, rozglądam się za nim i nigdzie go nie ma. Nie widziałam go w Rossmann'ie, Douglas'ie, Drogerii Muller, ani DM... Będę musiała go sprowadzać z Polski...

Plusy:
    + lekka i łatwa w rozprowadzaniu konsystencja,
    + kolor dla dziewczyn o jasnej cerze,
    + po nałożeniu staje się pudrowy w dotyku,
    + ładnie matuje,
    + nie robi maski,
    + zakrywa lekkie zaczerwienienia,
    + bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry,
    + jest trwały
    + wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić laodike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Nie mogę się zgodzić z niektórymi recenzjami w których ktoś pisze że ma klejącą czy lepką konsystencję, bo to nie prawda, ma idealną do szybkiego rozprowadzania, półpłynną, pudrową konsystencję. Niestety trochę wpada w odcień pomarańczowy (mój odcień to 10 Ivory), ale gdy się dobrze go rozprowadzi to stapia się ze skórą i daje naprawdę bardzo dobry efekt. Bardzo dobrze kryje, bez problemu nawet po długim czasie możemy w razie potrzeby nałożyć kolejną warstwę, która się szybko połączy z poprzednią, nie klei się na twarzy. Cena nie jest wysoka za tak dobry podkład, ja kupiłam za 25zł w drogerii Jawa.
    Podsumowując warto go kupić, bo jest bardzo dobrym podkładem kryjącym.
    PLUSY:
    +konsystencja
    +szybkość w rozprowadzaniu
    +krycie
    +bez problemu możemy nałożyć następną warstwę nawet po wyschnięciu pierwszej
    +nie lepi się na twarzy
    +cena
    +świetna stabilna pompka
    MINUSY:
    -odcień lekko wpada w pomarańcz i trzeba go dobrze rozprowadzić
    -lekko się ściera w ciągu dnia

Chcesz pochwalić danka4basia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Zauważyłam, że podkłady Maybelline mają to do siebie, że nigdy nie są idealne, zawsze im czegoś brakuje i zawsze są średniaczkami, niestety .
    Właśnie taki jest Maybelline Affinitone 24h.
    Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - naprawdę bardzo dobrze kryje (używałam go w okresie, gdy moja trądzikowa cera wyglądała w miarę wyjściowo, tzn. miałam tylko blizny potrądzikowe)
    - ma jeden (najjaśniejszy) ładny odcień nadający się do mojej bladej twarzy
    - opakowanie, które jest super wygodne
    Minusy:
    - widać, że mamy podkład... nie lubię takiego nienaturalnego looku
    - zapycha cerę trądzikową
    Co do trwałości to wytrzymuje max 8 godzin.
    Moja lekko chaotyczna ocena wynika z tego, że stosowałam produkt w dwóch okresach mojej cery: jej świetności i jej... upadku .

Ilość zużytych opakowań: 1 stoi sobie otwarte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panna_atropos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam tego produktu od około roku i jak dotąd jest najlepszym fluidem jaki stosowałam.

Mam bardzo bladą skórę, dodatkowo jestem raczej "typem różowym" więc 005 light beige jest idealny dla mojej cery. Nałożony na odpowiednio przygotowaną skórę (nawilżoną, tonizowaną) daje świetne efekty. Wyrównuje koloryt, bardzo dobrze stapia się ze skórą i jest w miarę długotrwały. W miarę, ponieważ 24h nie oczekiwałabym od żadnego produktu (8h bez poprawek spokojnie wytrzymuje). Nie jest mocno kryjący, co dla niektórych może być wadą. Dla mnie to raczej plus, ponieważ nie jestem o sobą, która potrzebuje mocnego maskowania niedoskonałości. Nie wygląda sztucznie, nie tworzy efektu maski. Wcześniej miałam lekki problem ze świeceniem się, ale to raczej wynika z "charakteru" mojej cery. W połączeniu z pudrem bambusowym wytrzymuje cały dzień bez świecenia.

Myślę, że w tym przedziale cenowym jest to naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: około 12 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić Eccime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój number one
  • Trwały podkład do twarzy, jeden z najlepszych, chociaż nie do końca ideał. Wady ma takie że może się ścierać. Trzeba nałożyć dwie warstwy przy cięższych zmianach na skórze. Nie jest to podkład dla ludzi o jasnej karnacji gdyż wszystkie odcienie wpadają a lekkie pomarańcze.

Chcesz pochwalić shaki69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie za tą cenę podkład idealny długo utrzymuje się na twarzy, dobrze matuje.
    W Rossmanie często jest promocja i można go mieć za 27 zł więc cena nie odstrasza. Poelcam

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Justyna2611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Podkład nie jest zły. Nawet trwały (na pewno nie 24h), ale jest dość ciężki, więc się waży. Konsystencja dość gęsta, kleista ale generalnie nie najgorsza. To co jest jego zaletą to krycie. Jednak uważam, że noszenie go na sobie przez pół dnia nie należy do przyjemnych rzeczy, po jakiejś godzinie- dwóch twarz zaczyna się świecić i odczuwać ten ciężki podkład na sobie, moja skóra kondycyjnie się po nim troszkę pogorszyła. Do wyboru mamy kilka odcieni, jednak nie ma tego "idealnego" dla mnie. Brak żółtawych/oliwkowych odcieni, same wpadające w róż i pomarańcz co po kilku godzinach gdy podkład ciemnieje (o właśnie kolejny minus!) tworzy nieestetyczny efekt typowej tandetniej tapety.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane nie
  • Niestety nie trafiony zakup

Podkład utrzymuje się najwyżej 2 godziny po czym zaczyna schodzić tworząc nieestetyczne plamy. Śmierdzi alkoholem i szczypie po nałożeniu na podrażnione miejsca na twarzy. Bardzo wysusza i uwidacznia suche skórki. Jest moim zdaniem zbyt gęsty przez co nie da się go nałożyć pędzlem a nienawidzę parać się rękoma. Jedyny plus to opakowanie - solidna szklana butelka z wygodną pompką.

Nie kupię więcej tego produktu.

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry.
  • Podkład ten to całkiem przyjemny produkt.

Do jego plusów zaliczam opakowanie z wygodną pompką. Jest ono szklane i widać kiedy podkład się kończy.

Używałam odcienia 005 Ligh Beige, to naprawdę bardzo jasny odcień. Mimo że karnację mam bardzo jasną, to nawet dla mnie był ciut za blady. Ale wolę tak, niż gdyby miał być za ciemny

Z samego efektu też jestem zadowolona. Dosyć ładnie kryje, wyrównuje koloryt cery. Nie tworzy maski. Na jego plus jest zawartość filtru UV.
    Dość fajnie wtapia się w skórę, nie roluje się, nie odznacza, nie zapycha i nie świeci na twarzy.

Z minusów, wydaje mi się że może podkreślać suche skórki. Rzadko je miewam na twarzy, ale jak już się zdarzyły, to je uwidaczniał. No i z całą pewnością wbrew zapewnieniom producenta nie wytrzymuje aż 24h Ale na wyjście do pracy był idealny.

Być może jeszcze się kiedyś na niego skuszę. Bo cenę ma niewygórowaną, często widzę go w promocji, a jest naprawdę wydajny. Dobry zakup.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjazny
  • Pierwszy flakonik dostałam od koleżanki, która mimo że wybrała najjaśniejszy odcień-wciąż był dla niej o wiele za ciemny. Ja mam z kolei ciemniejszą karnację i dla mnie był nieco za jasny (na szczescie byla zima i jakos uszedł). Ogolnie byłam z niego bardzo zadowolona. Parę razy do niego wróciłam i nie uważam, że były to pieniądze wyrzucone w błoto. Przejdę do konkretów.

PLUSY:
    *ładne krycie, chociaż ja nie potrzebuję dużego krycia
    *matuje
    *niska cena
    *nie ciemnieje na twarzy
    *nie roluje się
    *daje efekt wygładzenia skóry
    *nie zapycha

MINUSY:
    -wszystkie klory maja lekko pomarańczowy odcień
    -wszystkie odcienie są dość ciemne
    -podkreśla suche skórki i wydaje mi się, że lekko wysusza (ale ja mam suchą cerę)
    -trwałość max 8h

Używam tego produktu od: 2 lata (sporadycznie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xincandessencex za czytelną i pomocną recenzję?