Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• Nie spełnia podstawowego zadania
  • plusy:
    + matowe wykończenie
    + dopasowuje się do mimiki
    + dość dobre krycie
    + ładny, subtelny zapach

minusy:
    - nietrwały

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - za wysoka cena
    - niewygodne opakowanie (szklana buteleczka)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jest prawie idealny
  • Na pewno kupię ponownie, jak skończę wszystkie swoje pozaczynane podkłady, bb i inne tonujące kremy.
    Plusy, przeważają i skłaniają do ponownego kupna.
    +nie jest komedogenny, nawet przy skłonnej do zapychania buzi
    +higieniczne opakowanie z pompką- uwielbiam
    +dość gęsty,dość wydajny
    +rozprowadzany pędzlem 'języczkiem' lub beauty blenderem ładnie wtapia się w skórę i nie robi plam
    +nie utlenia się ani na buzi ani w opakowaniu, przez co nie zmienia koloru
    +ładnie współgra z różnymi kremami pod podkład, i z pudrami wszelkiej maści
    +nie zbiera się w załamaniach skóry, nie wchodzi w pory
    +ładnie utrzymuję się na buzi, nie ściera się i nie błyszczy się nieestetycznie nawet na mojej tłustej buzi
    +przypudrowany kilka razy w ciągu dnia nie robi się maską i nie warzy się
    +dostępny w każdej szafie meybelline, które są w kazdej drogerii
    + nie ma problemy z demakijażem i domyciem buzi pomimo ciężkiej konsystencji zastygającego podkładu

- podkreśla suche skórki
    - krycie określam jako dobre- można je porównać do colorstaya- serio. Dla mnie to mini minus bo przez to czuje go na buzi, wolałabym lżejszą wersję plus korektor
    -trochę sztuczne kolory wchodzące w pomarańcz i czerwień, dla mnie to plus ale wiem że większość pań będzie miało problem

-/+ cena, często są w promocji, ale jak na taką wydajność i tak uważam że cena jest okej

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to w ogóle jest?...
  • Zakupiłam go gdy skończył mi się podkład Vichy. Szukałam czegoś lekkiego, ale jednocześnie kryjącego - żeby po prostu wyrównało koloryt zielonkawego korektora i karnacji. Zawiodłam się.

Plusy:
    + lekko matowe wykończenie
    + dobre opakowanie z pompką

Minusy:
    - odcienie są pomarańczowe
    - robi smugi i plamy
    - zmazuje korektor, a tego nie jestem w stanie znieść, nie ważne czy wklepuję czy wsmarowuję
    - zapycha!!! stan mojej cery znacznie się pogorszył podczas jego stosowania, a ma cerę bardzo trądzikową więc przysporzył mi kolejnych przebarwień i blizn
    - jest ciężki
    - jak chcę nałożyć ciutkę więcej na miejsce, w którym zmazał korektor, to powstaje ciemna plamka w tym miejscu... ni to poprawić, to ni zmyć
    - cena w porównaniu z jakością

Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Chcesz pochwalić onlypromise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół, nie jest źle
  • Jak dla mnie nie ma tragedii. Nie jest to fluid najwyższych lotów, ale jest w porządku. Nie leje się, jest gęsty, dobrze kryje i jest nawilżający. Z tego co pamiętam jest wiele odcieni do wyboru. Nie jest drogi, więc dużo się po nim nie spodziewałam. Najważniejsze jest to, że nie robią się łuski, nie zbiera się w zmarszczkach ani nie robi plam. Reszta zależy od cery i sposobu nakładania. Jest dobry dla osób potrzebujących dobrego krycia i nawilżenia. Jeśli go używać to tylko z pudrem. Jest trwały.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • jestem zdecydowanie na nie. dla mnie ten produkt nie ma żadnych plusów. za taką cenę oczekiwałam czegoś więcej. podkład nie kryje nawet najmniejszych zaczerwienień na twarzy i jest bardzo nietrwały.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Bialy Kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki mialam
  • Podklad jest naprawdę swietny.
    Jego plusy to:
    -jedno opakowanie wystarcza na naprawdę bardzo duzo, uzywam go od 3miesiecy i mam jeszcze polowe opakowania
    -swietnie matuje
    -zakrywa niedoskonałości i zaczerwienienie
    -nie zostawia efektu maski
    -cena jest bardzo fajna w szczególności jesli ktos trafi na promocję
    -jest wodoodporny
    Sa jednak minusy dlatego nie dalam 5 gwiazdek:
    -utrzymuje sie caly dzien jednak pod koniec dnia cera sie swieci i bez pudru sie nie obedzie
    -kiedy nalozysz go drugi raz np. Jak jestes na miescie i chcesz szybko poprawić makijaz wyróżnia sie

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić papertowns123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam pojęcia o co chodzi z tym podkładem
  • Kupiłam go na wyprzedaży, słyszałam o nim same dobre opinie. To był spontaniczny wybór w pośpiechu i coś dobrego na wakacje. Niestety po 1 aplikacji wiedziałam,że jest za jasny i to okropnie ale to nie jest największy minus. Podkładu nie dało się rozprowadzać, dziwnie się osadzał nie wtapiał się tak jakbym go nie wklepywała, chociaż naprawdę się męczyłam. Nie zakrył nic schodził z każdym dotknięciem i z każdym jego dołożeniem. Plamy ... robił okropne plamy Przyszedł czas żeby to coś chociaż utrwalić, więc nałożyłam puder sypki ale mimo tego że co chwile go dokładałam z 20 razy to podkład dalej schodził jak błoto, więc o co chodzi ? To był najgorszy zakup w moim życiu a chciałam ładnie wyglądać na wyjeździe.
    PLUSY l
    brak
    MINUSY :
    -schodził po aplikacji i gdy go nakładałam
    -nie krył nawet drobnych krostek
    -nie wtapiał się
    okropność, nie mam pojęcia czy trafiłam na coś przeterminowanego czy tak już jest.

Używam tego produktu od: raz kupiłam
    Ilość zużytych opakowań: poł butelki

Chcesz pochwalić krnatalia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mial byc jasny...
  • Ta. Czytalam na owym forum ze odcien 05 light beige jest ponoc idealny dla tzw. "Bladziochow(swoja droga slowa tego typu ktore leca w rozmowie podobno doroslych kobiet sa wrecz smieszne wg. Mnie... Chociaz, tezeta to juz i tak chyba nic nie pobije )". Przy okazji zakupow w supermarkecie, wstapilam na chwile do rossmann\'a. Testerow niestety brak, na polce lezaly tylko dwa kolory, ten najjasniejszy i drugi, ciemny(BARDZO ciemny). Mimo ze nie lubie loterii i takiego troche kupowania w ciemno, to wzielam, jako ze jak juz tyle sie nasluchalam to chcialam sprobowac, a zakupy staram sie robic zeby starczylo na jakis czas i zeby znowu pozniej nie jezdzic, bo paliwo u mnie znowu podrozalo...
    Coz, w opakowaniu wydawal sie nawet spoko... Niestety po nalozeniu na twarz okazal sie i tak za ciemny. A odcien wcale nie jest rozowy(ktory mi akurat pasuje, bo jestem odmiencem), tylko pomaranczowy. Nie jest na szczescie tak okropnie ciemny i pomaranczowy jak to niektore "najjasniejsze" potrafia byc(rimmel i jego wake me up, albo match perfection w kolorze 100... Ten drugi to DRAMAT w czterech aktach, zepsuli jeden z moich ulubionych kolorow, bo wycofali jasniutki 010 :/), ale dalej widoczny. A po jakich 2 - 3 h jeszcze bardziej ciemnieje, i wtedy wyglada jeszcze gorzej. Niestety, z moim odcieniem cery, po wielu podkladach wygladam jak solara, a ironicznie, z bardzo jasnymi podkladami nie mam zadnego problemu w stanach, gdzie niezaleznie od stanu, osob z taka karnacja jest o wiele mniej...
    Krycie ma srednie. Ja, mimo ze potrafie miec naprawde spore problemy z cera(nie ze kilka mikroskopijnych krostek...) jestem nawet zadowolona, mi to wystarcza. Tapete robi, ale tylko u mnie przez ten kolor. Gdyby byl jasny to wygladalby calkiem ok.
    Poza tym, mial byc trwaly, a nie jest. sciera sie po jakichs 3 h, czyli mniej wiecej w tym czasie kiedy zaczyna znacznie ciemniec. Wiadomo ze 24 h nie wytrzyma(a predzej to ja nie wytrzymalabym wymalowanej twaryz tyle czasu), ale te kilka godzin by wypadalo, wiekszosc podkladow wytrzymuje u mnie dzien w pracy, a uzywam zwyklych drogeryjnych, zadnych diorow czy channeli(chaneli?).
    Mam wrazenie ze skora sie po nim szybciej swieci. Wiadomo ze po jakims czasie zawsze bedzie blyszczec(po jakim to juz kwestia indywidualna), ale nie po godzinie, tak jak w tym przypadku. Nie oczekuje matowienia(bo on akurat nie ma matowic), ale mimo wszystko...
    Coz, moze dla kogos sie sprawdza, jak ktos ma naprawde jasna karnacje to nie polecam, bo bedzie za ciemny. Jak ktos ma srednia karnacje to tez nie polecam, sa o wiele lepsze pudry niz ten.

Używam tego produktu od: Miesiac?
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Revlon lepszy
  • Spisał się, ukrył srogi trądzik i przebarwienia, ale jakoś nie do końca naturalnie - w moim przypadku revlon był jakiś taki ogólnie lepszy, i lepiej pachnący, i bardziej gęsty (ale uwielbiam gęste rzeczy :P) Bardzo bardzo porządny podkład. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić soundlesswind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ten podkład bo skończył się moj i chciałam wypróbować coś nowego. Jakoś specjalnie nie przypadł mi do gustu.

Jest zwyczajny, wydaje mi się że nieco ciemnieje na twarzy i nierówno się sciera co też daje nienaturalny efekt. Mam cerę mieszaną i po zimie skóra mi się nieco przesuszyła więc średnio mi podpasował bo strasznie podkreśla suche skórki. Jego zaletą jest to że jest wydajny, chciałabym go szybko zużyć a on jest i jest i...jest

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola9320 za czytelną i pomocną recenzję?