Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• Sredni Podklad
  • Skusiłam sie dobrymi opiniami, mam skore mieszana .jak dla mnie sredni podklad
    - dobrze sie rozporwadza
    -kryje w miare dobrze ale trzeba uzyc wiecej podkladu
    -slabo matuje, moja twarz sie swieci po 3godz
    -widac rozszerzone pory
    -nie zapycha
    -przy lini twrzy zbera sie, trzeba dobrze rozprowadzac
    - szybko sie sciera pod wplywem ciepla,potu
    -dopasowuje sie do twarzy

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madzia568 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu podkład idealny !
  • Poczytalam w internecie wiele recenzji zanim postanowilam go kupic. Dodatkowo zakupilam go przez internet taniej, zeby w razie czego nie bylo mi az tak szkoda. Ale ciesze sie ze sie na niego zdecydowalam. Od tamtego czasu jest to moj podklad idealny.
    - wyglada bardzo naturalnie, jak moja druga skora
    - konsystencja lejaca, ale przyjemna w aplikowaniu
    - wyglada dobrze nakladany kazda metoda (palcami, pedzlem, gabka)
    - naprawde trwaly. Moim zdaniem porownywalnie do revlon cs
    - pozostawia skore przyjemna w dotyku, nie jest ani plaska od matu ani klejaca, taka aksamitna
    - u mnie nie podkresla suchych skorek
    - duzy spf (19)
    - nie sciera sie, nie roluje
    I tak dalej, i tak dalej... Po prostu idealny . jedyna wada jak dla mnie to:
    Mam odcien najjasniejszy 005 light beige. Odcien mojej cery jest neutralny, jednak idacy bardziej w kierunku cieplego. Wydaje mi sie ze ten kolor ktoty posiadam ma lekkie tony rozowe. Jednak pomimo tej wady nie zrezygnuje z niego, moze sprobuje ciemniejszy odcien albo bede mieszac go z innymi. Ostatecznie nie wyglada to tragicznie, poniewaz tony te sa bardzo lekkie.

Serdecznie polecam, na pewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić danielajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry.
  • Jak dla mnie zwykły dobry podkład. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, lekko trądzikową w trakcie leczenia, z przebarwieniami i lekkimi bliznami.

+Trwały
    +Dobrze kryje
    +Fajna konsystencja, lekko sie rozprowadza
    +Nie roluje się, ani nie zbiera
    +Nie zapycha
    +Dostępność

-/+Cena- zawsze mogłaby być niższa
    -/+Matuje jak mu się podoba, raz lepiej raz gorzej.

Używam tego produktu od: 1 rok.

Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryjący podkład
  • Kupiłam go w promocji w rossmanie. Byłam zadowolona z niego podczas używania. Kupiłam trochę za ciemny odcień (021 nude), następnym razem muszę wybrać jaśniejszy.

Zalety:
    - dobrze kryje
    - łatwo się rozprowadza
    - długo się utrzymuje

Wady:
    - opakowanie nie pozwala na zużycie do końca

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Fluid ma bardzo fajna konsystencję, lekko lejącą, łatwo rozprowadza się na twarzy, nie robiąc plamek.

Jest bardzo duży wybór odcieni, każdy znajdzie coś dla siebie.

Podkład mógłby może troszke lepiej kryć niedoskonałości, ale i tak niejest źle.

Używam tego produktu od: 14 mies
    Ilość zużytych opakowań: kończę drugie opakowanie

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkład
  • Romans z Affinitone 24H zaczęłam już dawno temu. Nadal poszukuję swojego idealnego podkładu, dlatego wypróbowuję też inne produkty. Jednakże affinitone spełnia większość moich potrzeb i powracam do niego.

* konsystencja - nie za gęsty (lżejsza konsystencja od Revlonu lub Affinimat, co jest plusem dla mnie), niezbyt lejący, łatwo się rozprowadza,
    * efekt krycia i matowienia zadowalający (zawsze dodatkowo wykańczam makijaż pudrem transparentnym bądź matującym, więc nie potrafię stwierdzić jak długo efekt utrzymuje się bez niego), utrzymuje się dość długo, jednakże może podkreślać suche skórki,
    * gama kolorystyczna (może nie tak ogromna jak Revlon , jednak dla mnie wystarczająca, łatwa do odnalezienia się ),
    * nie zapycha porów i nie powoduje nasilenia trądziku,

Ze względu na nieodkręcane opakowanie z pompką nie da się go zużyć do końca.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ponad 2 opakowania

Chcesz pochwalić Lenson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mógłby być lepszy.
  • Kupiłam go na przecenie w Naturze -40%, bo nie było już podkładu, na który polowałam, a potrzebowałam jakiegoś od razu.
    Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za jasny i lekko wpada w róż, co mnie odstręczyło. Na podkład nakładam odpowiednio dobrany puder,żeby się nie świecić i na szczęście on załatwił sprawę tego rózowawego odcienia. Do tego bez pudru sam podkład bardzo się świeci.
    Gdyby nie promocyjna cena, żałowałabym wydanego na niego pieniędzy.
    Jest za to dość wydajny, bo stosuję go już od kilku miesięcy i nie widzę, żeby wiele ubyło.
    Za to dosyć ładnie pokrywa.
    Nie wiem, czy kupiłabym go jeszcze, ale skończę to opakowanie, które mam teraz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Trafiłam na niego przypadkiem, akurat była słynna promocja w Rossmanie na -49%.
    Ogólnie nie jest najgorszy, ale myślę, że powinnam dalej szukać idealnego podkładu dla siebie.
    Wyrównał mi koloryt skóry i skorygował zaczerwienienia. Ładnie matuje, ale na 2-3 godziny.
    Minus: uwidacznia skórki.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izulowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet lubię
  • Kupiłam w promocji -49%. Nie żałuję, zachwycona też nie jestem. Podkład fajny na codzień, wyjście na zakupy do kina itd. Na mojej skórze nie utrzyma się 24h ledwo daje radę 8
    Posiadam 2 kolory które ze sobą mieszam.

* całkiem fajne krycie, najlepsze uzuskuję nakładając go gąbeczką,
    * jeden z niewielu podkładów który nie zbiera mi się w zmarszczkach mimicznych i za to duży +,
    * aplikacja szybka i przyjemna,
    * nie zapycha, ładnie wygląda na skórze,
    * wydajny, opakowanie z pompką też na +,
    * znika z twarzy nie robiąc plam.

* podkreśla rozszerzone pory,
    * średnia trwałość, dość słaby efekt matujący,
    * trzeba uważać przy lini włosów i brwiach ponieważ lubi się tam zbierać i nie wygląda to dobrze.

Używam głównie w weekend, szybki wyskok z przyjaciólką na kawę, zakupy, do kina wtedy jestem z niego zadowolona. Na wielkie wyjścia czy nawet do pracy u mnie się nie sprawdza. Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ lubię nowości

Dołączam fotki jak wygląda u mnie jedna warstwa podkładu. ( mix kolorów)

Ilość zużytych opakowań: 2 kolory

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić misisia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • + fajna konsystencja - nie leje się i nie jest za gęsta
    + utrzymuje się całkiem długo - wprawdzie po paru godzinach zaczyna znikać ze strefy T (szczególnie z brody), ale nie spływa
    + przyzwoicie kryje
    + raczej nie zapycha
    + wygodne opakowanie

- KOLOR - największy i praktycznie jedyny minus moim zdaniem. Najjaśniejszy odcień jest niestety różowy i trochę dla mnie za ciemny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monthebiff za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij