Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• lubię go
  • Świetny podkład, który używam od dwóch lat i do tej pory mnie nie zawiódł.
    Plusy:
    + lekka formuła, która nie obciąża cery;
    + dobrze matuje; nie zapycha skóry;
    + ładnie kryje niedoskonałości;
    + jest delikatny; nie podrażnia skóry;
    + trwały; wytrzymuje 6-7h;
    + dostępność jasnych kolorów;
    + wygodny w użyciu; praktyczna aplikacja;
    + wygląda naturalnie na twarzy; nie tworzy maski;
    + bardzo wydajny;
    Mały minus za lejącą się konsystencję i delikatne wysuszanie skórek na nosie i wokół brody;

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magda_ostrowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na bladej cery
  • Co prawda parę dni temu kupiłam inny podkład.. jednak już myślę o powrocie do tego cudeńka.

+ nie przesuszał mi cery
    + w zwykłych warunkach wytrzymywał mi większość dnia bez poprawek, a i w "ekstremalnych" typu całonocna zabawa dawał sobie super radę (oczywiście świecenie było, ale na imprezie każda kobieta musi się parę razy przypudrować)
    + krycie miał dobre, jednak ja nie posiadam krostek na twarzy, jedynie małe zaczerwienienia
    + bardzo wydajny. Starczył mi na 11 miesięcy przy codziennym użytkowaniu (używam niecałej pompki)
    + konsystencja. Jest po prostu w sam raz. Nie leje się po rękach, ale rozprowadza się go dobrze.
    + osobiście polecam rozprowadzanie go palcami, dawał dziwny efekt przy pracy z pędzlem
    + JASNE ODCIENIE!! W końcu bladzioszkom też się coś należy
    + cena. Wiadomo, każdy chce płacić grosze za dobre kosmetyki, ale on może się porównywać z podkładami z wyższej półki. Przy promocji aż szkoda przejść obok i go nie kupić
    + dostępność. Chociaż zakupy przez internet to już nie kłopot, stacjonarnie w każdym Rossmanie szafę Maybelline znajdziemy

+/- odcień. Niestety, jego odcienie wpadają bardzo w róż, co mocno odcina się przy mojej ciepłej karnacji. Na szczęście jest na to sposób, czyli puder Maybelline Affinitone. Jego kolor jest bardzo ciepły i całość pięknie się zgrywa. Ponadto puder sam w sobie jest dobry, więc to nie jest wydatek na marne tym bardziej, że za takie jasne odcienie jestem w stanie zabić

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie do ostatniej kropelki zużyte

Chcesz pochwalić pepciak za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart wypróbowania
  • Od czego by tu zacząć Uruchamiam swoją pamięć i przypominam sobie ten produkt, który używałam sporo czasu temu. Był to podkład przyzwoity dla mojej tłustej skóry. Nie przetłuszczał jej dodatkowo i miał dobre krycie. W wykończeniu był raczej 'mokry' a nie matowy co mi się podobało. Zdarzało mu się ścierać. Był dobrym zamiennikiem dla mojego ulubionego Astor Perfect Stay ale mimo wszystko użyłam tylko jedną buteleczkę. Przede wszystkim tańszy od mojego ulubieńca i też dlatego postanowiłam go wypróbować. Niestety mój kolor (najciemniejszy) miał lekko pomarańczowy odcień ale wśród ciemnych kolorów to dość powszechne. Ze spokojnym sumieniem mogę go polecić. Duży plus- dobra trwałość.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni Podklad
  • Skusiłam sie dobrymi opiniami, mam skore mieszana .jak dla mnie sredni podklad
    - dobrze sie rozporwadza
    -kryje w miare dobrze ale trzeba uzyc wiecej podkladu
    -slabo matuje, moja twarz sie swieci po 3godz
    -widac rozszerzone pory
    -nie zapycha
    -przy lini twrzy zbera sie, trzeba dobrze rozprowadzac
    - szybko sie sciera pod wplywem ciepla,potu
    -dopasowuje sie do twarzy

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madzia568 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu podkład idealny !
  • Poczytalam w internecie wiele recenzji zanim postanowilam go kupic. Dodatkowo zakupilam go przez internet taniej, zeby w razie czego nie bylo mi az tak szkoda. Ale ciesze sie ze sie na niego zdecydowalam. Od tamtego czasu jest to moj podklad idealny.
    - wyglada bardzo naturalnie, jak moja druga skora
    - konsystencja lejaca, ale przyjemna w aplikowaniu
    - wyglada dobrze nakladany kazda metoda (palcami, pedzlem, gabka)
    - naprawde trwaly. Moim zdaniem porownywalnie do revlon cs
    - pozostawia skore przyjemna w dotyku, nie jest ani plaska od matu ani klejaca, taka aksamitna
    - u mnie nie podkresla suchych skorek
    - duzy spf (19)
    - nie sciera sie, nie roluje
    I tak dalej, i tak dalej... Po prostu idealny . jedyna wada jak dla mnie to:
    Mam odcien najjasniejszy 005 light beige. Odcien mojej cery jest neutralny, jednak idacy bardziej w kierunku cieplego. Wydaje mi sie ze ten kolor ktoty posiadam ma lekkie tony rozowe. Jednak pomimo tej wady nie zrezygnuje z niego, moze sprobuje ciemniejszy odcien albo bede mieszac go z innymi. Ostatecznie nie wyglada to tragicznie, poniewaz tony te sa bardzo lekkie.

Serdecznie polecam, na pewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić danielajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry.
  • Jak dla mnie zwykły dobry podkład. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, lekko trądzikową w trakcie leczenia, z przebarwieniami i lekkimi bliznami.

+Trwały
    +Dobrze kryje
    +Fajna konsystencja, lekko sie rozprowadza
    +Nie roluje się, ani nie zbiera
    +Nie zapycha
    +Dostępność

-/+Cena- zawsze mogłaby być niższa
    -/+Matuje jak mu się podoba, raz lepiej raz gorzej.

Używam tego produktu od: 1 rok.

Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryjący podkład
  • Kupiłam go w promocji w rossmanie. Byłam zadowolona z niego podczas używania. Kupiłam trochę za ciemny odcień (021 nude), następnym razem muszę wybrać jaśniejszy.

Zalety:
    - dobrze kryje
    - łatwo się rozprowadza
    - długo się utrzymuje

Wady:
    - opakowanie nie pozwala na zużycie do końca

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Fluid ma bardzo fajna konsystencję, lekko lejącą, łatwo rozprowadza się na twarzy, nie robiąc plamek.

Jest bardzo duży wybór odcieni, każdy znajdzie coś dla siebie.

Podkład mógłby może troszke lepiej kryć niedoskonałości, ale i tak niejest źle.

Używam tego produktu od: 14 mies
    Ilość zużytych opakowań: kończę drugie opakowanie

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkład
  • Romans z Affinitone 24H zaczęłam już dawno temu. Nadal poszukuję swojego idealnego podkładu, dlatego wypróbowuję też inne produkty. Jednakże affinitone spełnia większość moich potrzeb i powracam do niego.

* konsystencja - nie za gęsty (lżejsza konsystencja od Revlonu lub Affinimat, co jest plusem dla mnie), niezbyt lejący, łatwo się rozprowadza,
    * efekt krycia i matowienia zadowalający (zawsze dodatkowo wykańczam makijaż pudrem transparentnym bądź matującym, więc nie potrafię stwierdzić jak długo efekt utrzymuje się bez niego), utrzymuje się dość długo, jednakże może podkreślać suche skórki,
    * gama kolorystyczna (może nie tak ogromna jak Revlon , jednak dla mnie wystarczająca, łatwa do odnalezienia się ),
    * nie zapycha porów i nie powoduje nasilenia trądziku,

Ze względu na nieodkręcane opakowanie z pompką nie da się go zużyć do końca.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ponad 2 opakowania

Chcesz pochwalić Lenson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mógłby być lepszy.
  • Kupiłam go na przecenie w Naturze -40%, bo nie było już podkładu, na który polowałam, a potrzebowałam jakiegoś od razu.
    Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za jasny i lekko wpada w róż, co mnie odstręczyło. Na podkład nakładam odpowiednio dobrany puder,żeby się nie świecić i na szczęście on załatwił sprawę tego rózowawego odcienia. Do tego bez pudru sam podkład bardzo się świeci.
    Gdyby nie promocyjna cena, żałowałabym wydanego na niego pieniędzy.
    Jest za to dość wydajny, bo stosuję go już od kilku miesięcy i nie widzę, żeby wiele ubyło.
    Za to dosyć ładnie pokrywa.
    Nie wiem, czy kupiłabym go jeszcze, ale skończę to opakowanie, które mam teraz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij