Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• Lubię go.
  • Mam już takie szczęście, że co znajdę sobie jakiś fajny podkład (mam problemową cerę i zawsze cięzko dobrać mi odpowiedni kolor) to albo go wycofają albo zmienią skład i muszę szukać czegoś nowego . Affinitona kupiłam z nadzieją, że może akurat zastąpi podkład, którego już nie można dostać w drogeriach. Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Mam jasną cerę i używam 05 light beige, który jest jednak troszkę za jasny, a że lubię mieszać to dodaję odrobinę Loreala True Match D3 -W3 i wychodzi kolor niemal idealny . Co do samego podkładu to krycie ma średnie, pędzlem ładnie się nakłada. Dla mnie przede wszystkim ważne jest żeby nie zapychał i Affinitone tego nie robi - nic mi po nim nie wyskoczyło. Trwałość jest średnia - no z pewnością na mojej mieszanej cerze nie wytrzyma 24h w idealnym stanie - to bajeczka, zresztą łatwo się ściera - szczególnie w strefie T. Mimo wszystko lubię go używać, narazie mi wystarcza i spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić KatePinkus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszy od wersji podstawowej .
  • O wiele gorszy niż wersja normalna.... Niby bardziej mineralny, nieprawda wedluh mnie jeszcze bardziej wysuszal skore.. NIE.. za cene 30 zl mam wiele innych sprawdzonych produktów. Jedne co dobre to opakowanie i srednei krycie.

Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze mam 3/4

Chcesz pochwalić MagduTmo za czytelną i pomocną recenzję?
  • kuszace recenzje rozczarowaly. podklesla skorki!
  • niestety, skusilam sie na zakup pod wplywem recenzji szukajac fajnego podkladu w dobrej cenie

na twarzy zostawia smugi, trzeba nabrac wprawy podczas nakladania aby je zniwelowac

baaaardzo podkresla suche skorki, nigdy wczesniej nie mialam problemu z zadnymi suchymi skorkami, ten podklad je po prosu pokazal (uzywajac innych na zmiane z nim nie ma po nich sladu)

jedynym plusem ze matuje twarz ale nie jest to tepy mat
    w ogole nie jest kryjacy

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić sexandthecity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale przeceniony
  • Na podkład natrafiłam szukając czegoś średnio kryjącego i lekkiego (problemy skórne) no i jestem blada oraz moja skóra twarzy bardzo szybko się poci (łojotok ale pod wpływem ciepła również wytarza się dużo potu) także ciężko jest mi znaleźć podkład idealny. Ten podkład raczej nim nie będzie.

+ Krycie bardzo ładne nie jest to ani maska ale za małe krycie dla mnie odpowiednie
    + Jest lekki. Myślałam że krycie będzie równać się z ciężkością i zapychaniem porów. O dziwo nie zapycha mnie w ogóle.
    + Kolor wreszcie znalazłam odpowiedni kolor dla mnie (005)
    - Matuje tylko na chwilę chociaż to mnie nie dziwi nic nie da rady zmatowić mojej skóry
    - Trwałość jest masakryczna po 2-3 godzinach trzeba poprawiać
    - Cena! Olaboga za dużo obiecano a za mało robi i to jeszcze za taka cenę ...

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nothingwillgrief za czytelną i pomocną recenzję?
  • znalazłam ideał
  • Pokusze się o stwierdzenie iż jest to najlepszy podkład jaki miałam okazje używać a sporo już ich zużyłam przez te 13 lat nakładania przezemnie specyfików tego typu. Mam kolor Ivory który świetnie stapia się ze skórą.Ma dość lejącą konsystencje ale nie przeszkadza mi to bo dzięki temu świetnie się go nakłada pędzlem.Można nim budować krycie bez uzyskania efektu maski.Bardzo dobrze matuje-w duecie z pudrem bambusowym z MIYO nie świece sie przez 12 godzin(!) no cud Daje piękne wykończenie satynowej,wygładzonej skóry-dla mnie idealny.Pozatym faktycznie nie ściera się nie osiada w zmarszczak mimicznych i jest odporny na pogodę i pot. Jestem totalnie zachwycona.Tego właśnie szukałam

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • Świetny podkład, który używam od dwóch lat i do tej pory mnie nie zawiódł.
    Plusy:
    + lekka formuła, która nie obciąża cery;
    + dobrze matuje; nie zapycha skóry;
    + ładnie kryje niedoskonałości;
    + jest delikatny; nie podrażnia skóry;
    + trwały; wytrzymuje 6-7h;
    + dostępność jasnych kolorów;
    + wygodny w użyciu; praktyczna aplikacja;
    + wygląda naturalnie na twarzy; nie tworzy maski;
    + bardzo wydajny;
    Mały minus za lejącą się konsystencję i delikatne wysuszanie skórek na nosie i wokół brody;

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magda_ostrowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na bladej cery
  • Co prawda parę dni temu kupiłam inny podkład.. jednak już myślę o powrocie do tego cudeńka.

+ nie przesuszał mi cery
    + w zwykłych warunkach wytrzymywał mi większość dnia bez poprawek, a i w "ekstremalnych" typu całonocna zabawa dawał sobie super radę (oczywiście świecenie było, ale na imprezie każda kobieta musi się parę razy przypudrować)
    + krycie miał dobre, jednak ja nie posiadam krostek na twarzy, jedynie małe zaczerwienienia
    + bardzo wydajny. Starczył mi na 11 miesięcy przy codziennym użytkowaniu (używam niecałej pompki)
    + konsystencja. Jest po prostu w sam raz. Nie leje się po rękach, ale rozprowadza się go dobrze.
    + osobiście polecam rozprowadzanie go palcami, dawał dziwny efekt przy pracy z pędzlem
    + JASNE ODCIENIE!! W końcu bladzioszkom też się coś należy
    + cena. Wiadomo, każdy chce płacić grosze za dobre kosmetyki, ale on może się porównywać z podkładami z wyższej półki. Przy promocji aż szkoda przejść obok i go nie kupić
    + dostępność. Chociaż zakupy przez internet to już nie kłopot, stacjonarnie w każdym Rossmanie szafę Maybelline znajdziemy

+/- odcień. Niestety, jego odcienie wpadają bardzo w róż, co mocno odcina się przy mojej ciepłej karnacji. Na szczęście jest na to sposób, czyli puder Maybelline Affinitone. Jego kolor jest bardzo ciepły i całość pięknie się zgrywa. Ponadto puder sam w sobie jest dobry, więc to nie jest wydatek na marne tym bardziej, że za takie jasne odcienie jestem w stanie zabić

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie do ostatniej kropelki zużyte

Chcesz pochwalić pepciak za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart wypróbowania
  • Od czego by tu zacząć Uruchamiam swoją pamięć i przypominam sobie ten produkt, który używałam sporo czasu temu. Był to podkład przyzwoity dla mojej tłustej skóry. Nie przetłuszczał jej dodatkowo i miał dobre krycie. W wykończeniu był raczej 'mokry' a nie matowy co mi się podobało. Zdarzało mu się ścierać. Był dobrym zamiennikiem dla mojego ulubionego Astor Perfect Stay ale mimo wszystko użyłam tylko jedną buteleczkę. Przede wszystkim tańszy od mojego ulubieńca i też dlatego postanowiłam go wypróbować. Niestety mój kolor (najciemniejszy) miał lekko pomarańczowy odcień ale wśród ciemnych kolorów to dość powszechne. Ze spokojnym sumieniem mogę go polecić. Duży plus- dobra trwałość.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni Podklad
  • Skusiłam sie dobrymi opiniami, mam skore mieszana .jak dla mnie sredni podklad
    - dobrze sie rozporwadza
    -kryje w miare dobrze ale trzeba uzyc wiecej podkladu
    -slabo matuje, moja twarz sie swieci po 3godz
    -widac rozszerzone pory
    -nie zapycha
    -przy lini twrzy zbera sie, trzeba dobrze rozprowadzac
    - szybko sie sciera pod wplywem ciepla,potu
    -dopasowuje sie do twarzy

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madzia568 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu podkład idealny !
  • Poczytalam w internecie wiele recenzji zanim postanowilam go kupic. Dodatkowo zakupilam go przez internet taniej, zeby w razie czego nie bylo mi az tak szkoda. Ale ciesze sie ze sie na niego zdecydowalam. Od tamtego czasu jest to moj podklad idealny.
    - wyglada bardzo naturalnie, jak moja druga skora
    - konsystencja lejaca, ale przyjemna w aplikowaniu
    - wyglada dobrze nakladany kazda metoda (palcami, pedzlem, gabka)
    - naprawde trwaly. Moim zdaniem porownywalnie do revlon cs
    - pozostawia skore przyjemna w dotyku, nie jest ani plaska od matu ani klejaca, taka aksamitna
    - u mnie nie podkresla suchych skorek
    - duzy spf (19)
    - nie sciera sie, nie roluje
    I tak dalej, i tak dalej... Po prostu idealny . jedyna wada jak dla mnie to:
    Mam odcien najjasniejszy 005 light beige. Odcien mojej cery jest neutralny, jednak idacy bardziej w kierunku cieplego. Wydaje mi sie ze ten kolor ktoty posiadam ma lekkie tony rozowe. Jednak pomimo tej wady nie zrezygnuje z niego, moze sprobuje ciemniejszy odcien albo bede mieszac go z innymi. Ostatecznie nie wyglada to tragicznie, poniewaz tony te sa bardzo lekkie.

Serdecznie polecam, na pewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić danielajda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij