Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• Revlon lepszy
  • Spisał się, ukrył srogi trądzik i przebarwienia, ale jakoś nie do końca naturalnie - w moim przypadku revlon był jakiś taki ogólnie lepszy, i lepiej pachnący, i bardziej gęsty (ale uwielbiam gęste rzeczy :P) Bardzo bardzo porządny podkład. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić soundlesswind za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie dla mnie
  • Kupiłam ten podkład bo skończył się moj i chciałam wypróbować coś nowego. Jakoś specjalnie nie przypadł mi do gustu.

Jest zwyczajny, wydaje mi się że nieco ciemnieje na twarzy i nierówno się sciera co też daje nienaturalny efekt. Mam cerę mieszaną i po zimie skóra mi się nieco przesuszyła więc średnio mi podpasował bo strasznie podkreśla suche skórki. Jego zaletą jest to że jest wydajny, chciałabym go szybko zużyć a on jest i jest i...jest

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola9320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Pamiętam jak w czasach kiedy moja skóra była jeszcze gładka i nawilżona ten podkład sprawdzał się niemal idealnie -był bardzo lekki, zostawiał pudrowe wykończenie (które ja bardzo lubię i szukam właśnie takich podkładów), najjaśniejszy odcień bardzo mi pasował, trzymał się w miarę długo i był niewidoczny na skórze.
    Przypomniałam sobie o nim, gdy moja cera zaczęła płatać figle niestety nie sprawował się tak samo dobrze jak kiedyś:
    - bardzo podkreśla krostki i ewentualne suche miejsca,
    - najjaśniejszy kolor byłby dla mnie idealny, gdyby nie to, że wpada w różowy i jak kiedyś się to nie odznaczało, teraz wygląda okropnie,
    - wydaje mi się tłusty i tak jakby się nie wchłaniał tylko tworzył warstwę na skórze, przez co po pomalowaniu o niczym innym nie myślę jak o jak najszybszym umyciu buzi,
    - jest nietrwały.
    Niestety ogromna większość podkładów jest dla mnie za ciemna, dlatego ten podkład bardzo się przydał przy mieszaniu z innymi, więc nie jestem z niego zupełnie niezadowolona. No i oczywiście jeśli ktoś ma nieskazitelną cerę i chce czegoś delikatnego, bardziej do wyrównania kolorytu, to bardzo polecam.

Używam tego produktu od: jakieś trzy lata temu użyłam pierwszy raz, teraz pomalowałam się nim nie więcej niż sześć razy
    Ilość zużytych opakowań: kiedyś jedno całe, teraz rozpoczęta buteleczka i używana do mieszania z innymi podkładami

Chcesz pochwalić n3ssa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pewniak na kazde warunki!
  • Podklad zachwycil mnie swoim kryciem, calodzienna trwaloscia i naturalnym wygladem. Ma piekne, satynowe wykonczenie. Latwo z nim pracowac, nie smuzy ani nie ciemnieje na twarzy. Po jego uzyciu cera pozostaje nawilzona, nie powoduje zapychania. Swietnie radzi sobie w kazdych warunkach: deszczowych, slonecznych a takze podczas cwiczen. Dobrze wspolpracuje wlasciwie z kazdym pudrem. Nie potrzebuje zadnych poprawek w ciagu dnia. Wyglada tak naturalnie, ze nawet moj chlopak, uczulony na wszelkie makijaze ma problem by zgadnac czy mam cos na twarzy Ten podklad to swietny, trwaly produkt, ktory warto miec pod reka jako pewniak, ktory sprawdzi sie w kazdych warunkach. Do tego wyglada swietnie bez wzgledu na metode, jaka go nakladamy. Zdecydowanie moj KWC

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić moninika za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Otóż moja przygoda z tym podkładem zaczęła się w grudniu a skończyła się definitywnie w raz z jego całkowitym zużyciem. Początkowo nawet mi odpowiadał lecz po dłuższym stosowaniu bardzo mnie zawiódł.

Plusy :
    + po nałożeniu daje ładny pudrowy efekt
    + wygodna w użyciu pompka

Minusy
    - szybko sie ściera
    - miły , pudrowy efekt znika z twarzy ok 2 h po nałożeniu
    - ciemnieje
    - zatyka pory
    - średnie krycie dla skóry dość wymagającej
    - no i najważniejsze ! Od momentu zużycia tego produktu stan mojej cery znacznie się pogorszył. Początkowo nie byłam świadoma , że to on tak negatywnie wpłynął na kondycję.

Mam dość wrażliwą cerę. Może dla innego typu skóry ten podkład zda egzamin...Ja zdecydowanie jestem na NIE .

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić aaadriannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład!
  • Po długich poszukiwaniach mogę stwierdzić, że znalazłam swój idealny podkład. Mam kolor 05 Light Beige i jest on odpowiedni do mojej jasnej karnacji. Podoba mi się jego wygląd na skórze.
    Ale jestem trochę rozgoryczona, ponieważ kupiłam go będąc w Polsce na urlopie i odkąd wróciłam do Niemiec, rozglądam się za nim i nigdzie go nie ma. Nie widziałam go w Rossmann'ie, Douglas'ie, Drogerii Muller, ani DM... Będę musiała go sprowadzać z Polski...

Plusy:
    + lekka i łatwa w rozprowadzaniu konsystencja,
    + kolor dla dziewczyn o jasnej cerze,
    + po nałożeniu staje się pudrowy w dotyku,
    + ładnie matuje,
    + nie robi maski,
    + zakrywa lekkie zaczerwienienia,
    + bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry,
    + jest trwały
    + wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić laodike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Nie mogę się zgodzić z niektórymi recenzjami w których ktoś pisze że ma klejącą czy lepką konsystencję, bo to nie prawda, ma idealną do szybkiego rozprowadzania, półpłynną, pudrową konsystencję. Niestety trochę wpada w odcień pomarańczowy (mój odcień to 10 Ivory), ale gdy się dobrze go rozprowadzi to stapia się ze skórą i daje naprawdę bardzo dobry efekt. Bardzo dobrze kryje, bez problemu nawet po długim czasie możemy w razie potrzeby nałożyć kolejną warstwę, która się szybko połączy z poprzednią, nie klei się na twarzy. Cena nie jest wysoka za tak dobry podkład, ja kupiłam za 25zł w drogerii Jawa.
    Podsumowując warto go kupić, bo jest bardzo dobrym podkładem kryjącym.
    PLUSY:
    +konsystencja
    +szybkość w rozprowadzaniu
    +krycie
    +bez problemu możemy nałożyć następną warstwę nawet po wyschnięciu pierwszej
    +nie lepi się na twarzy
    +cena
    +świetna stabilna pompka
    MINUSY:
    -odcień lekko wpada w pomarańcz i trzeba go dobrze rozprowadzić
    -lekko się ściera w ciągu dnia

Chcesz pochwalić danka4basia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Zauważyłam, że podkłady Maybelline mają to do siebie, że nigdy nie są idealne, zawsze im czegoś brakuje i zawsze są średniaczkami, niestety .
    Właśnie taki jest Maybelline Affinitone 24h.
    Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - naprawdę bardzo dobrze kryje (używałam go w okresie, gdy moja trądzikowa cera wyglądała w miarę wyjściowo, tzn. miałam tylko blizny potrądzikowe)
    - ma jeden (najjaśniejszy) ładny odcień nadający się do mojej bladej twarzy
    - opakowanie, które jest super wygodne
    Minusy:
    - widać, że mamy podkład... nie lubię takiego nienaturalnego looku
    - zapycha cerę trądzikową
    Co do trwałości to wytrzymuje max 8 godzin.
    Moja lekko chaotyczna ocena wynika z tego, że stosowałam produkt w dwóch okresach mojej cery: jej świetności i jej... upadku .

Ilość zużytych opakowań: 1 stoi sobie otwarte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panna_atropos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam tego produktu od około roku i jak dotąd jest najlepszym fluidem jaki stosowałam.

Mam bardzo bladą skórę, dodatkowo jestem raczej "typem różowym" więc 005 light beige jest idealny dla mojej cery. Nałożony na odpowiednio przygotowaną skórę (nawilżoną, tonizowaną) daje świetne efekty. Wyrównuje koloryt, bardzo dobrze stapia się ze skórą i jest w miarę długotrwały. W miarę, ponieważ 24h nie oczekiwałabym od żadnego produktu (8h bez poprawek spokojnie wytrzymuje). Nie jest mocno kryjący, co dla niektórych może być wadą. Dla mnie to raczej plus, ponieważ nie jestem o sobą, która potrzebuje mocnego maskowania niedoskonałości. Nie wygląda sztucznie, nie tworzy efektu maski. Wcześniej miałam lekki problem ze świeceniem się, ale to raczej wynika z "charakteru" mojej cery. W połączeniu z pudrem bambusowym wytrzymuje cały dzień bez świecenia.

Myślę, że w tym przedziale cenowym jest to naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: około 12 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić Eccime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój number one
  • Trwały podkład do twarzy, jeden z najlepszych, chociaż nie do końca ideał. Wady ma takie że może się ścierać. Trzeba nałożyć dwie warstwy przy cięższych zmianach na skórze. Nie jest to podkład dla ludzi o jasnej karnacji gdyż wszystkie odcienie wpadają a lekkie pomarańcze.

Chcesz pochwalić shaki69 za czytelną i pomocną recenzję?