Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• zdecydowane nie
  • Niestety nie trafiony zakup

Podkład utrzymuje się najwyżej 2 godziny po czym zaczyna schodzić tworząc nieestetyczne plamy. Śmierdzi alkoholem i szczypie po nałożeniu na podrażnione miejsca na twarzy. Bardzo wysusza i uwidacznia suche skórki. Jest moim zdaniem zbyt gęsty przez co nie da się go nałożyć pędzlem a nienawidzę parać się rękoma. Jedyny plus to opakowanie - solidna szklana butelka z wygodną pompką.

Nie kupię więcej tego produktu.

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry.
  • Podkład ten to całkiem przyjemny produkt.

Do jego plusów zaliczam opakowanie z wygodną pompką. Jest ono szklane i widać kiedy podkład się kończy.

Używałam odcienia 005 Ligh Beige, to naprawdę bardzo jasny odcień. Mimo że karnację mam bardzo jasną, to nawet dla mnie był ciut za blady. Ale wolę tak, niż gdyby miał być za ciemny

Z samego efektu też jestem zadowolona. Dosyć ładnie kryje, wyrównuje koloryt cery. Nie tworzy maski. Na jego plus jest zawartość filtru UV.
    Dość fajnie wtapia się w skórę, nie roluje się, nie odznacza, nie zapycha i nie świeci na twarzy.

Z minusów, wydaje mi się że może podkreślać suche skórki. Rzadko je miewam na twarzy, ale jak już się zdarzyły, to je uwidaczniał. No i z całą pewnością wbrew zapewnieniom producenta nie wytrzymuje aż 24h Ale na wyjście do pracy był idealny.

Być może jeszcze się kiedyś na niego skuszę. Bo cenę ma niewygórowaną, często widzę go w promocji, a jest naprawdę wydajny. Dobry zakup.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjazny
  • Pierwszy flakonik dostałam od koleżanki, która mimo że wybrała najjaśniejszy odcień-wciąż był dla niej o wiele za ciemny. Ja mam z kolei ciemniejszą karnację i dla mnie był nieco za jasny (na szczescie byla zima i jakos uszedł). Ogolnie byłam z niego bardzo zadowolona. Parę razy do niego wróciłam i nie uważam, że były to pieniądze wyrzucone w błoto. Przejdę do konkretów.

PLUSY:
    *ładne krycie, chociaż ja nie potrzebuję dużego krycia
    *matuje
    *niska cena
    *nie ciemnieje na twarzy
    *nie roluje się
    *daje efekt wygładzenia skóry
    *nie zapycha

MINUSY:
    -wszystkie klory maja lekko pomarańczowy odcień
    -wszystkie odcienie są dość ciemne
    -podkreśla suche skórki i wydaje mi się, że lekko wysusza (ale ja mam suchą cerę)
    -trwałość max 8h

Używam tego produktu od: 2 lata (sporadycznie)

Chcesz pochwalić xincandessencex za czytelną i pomocną recenzję?
  • olejisty i pomarańczowy. Dzwiny duet O.o
  • Więc, skoro kupiłam affinitonka, to chciałam wypróbować trwalszą wersję i... O.o jejku... on naprawdę jest pomarańczowy! Tak, to prawda. Podkład po paru godzinach zaczyna robić się pomarańczowy, zwłaszcza na końcach, jest taki żółto pomarańczowy a wybrałam odcień 05.
    Spodziewałam się lepszego efektu od podstawowej wersji hd ale ten okazał się gorszy. Podkład jest tłusty, taki olejisty i nic dziwnego bo zawiera w składzie potencjalny "zapychacz" z drugiej jednak strony wygląda sucho na twarzy, kompletnie niezgrany duet jak margaryna i mąka, z dwuch składników ciasta nie zrobimy a o cudo podkład po paru godzinach wygląda na twarzy jak nałożone surowe ciasto, nie wiem, może do cudownego wypieku potrzeba promieni słońca, bo latem ten efekt może byłby całkiem okay, o świcie podkład mieniący się żółtymi barwami a wieczorem zachód podkreślałby jego pomarańczowość. Trwałość tego podkładu polega na tym, że faktycznie odporny jest na warunki atmosferyczne jak wiatr, deszcz i czas bo trzyma się całkiem dobrze, prawie cały dzień, ale nagle wieczorem zorientowałam się że znikł trochę z szyi a tu go przypudrowałam, poza tym, na palcach pozostawia ślady, więc to taka bardzo wyszczególniona trwałość... gra słów... odporny, ale niezbyt trwały, trwały cały dzień?, hmm to zależy... o jej chciałam po prostu normalnego podkładu nie koniecznie o czarodziejskich walorach i kolorach, a i owszem, współgra lepiej z mimiką twarzy niż wersja hd, ale krycie ma gorsze.

Plusy
    -odporny na warunki atmosferyczne
    -ładna buteleczka z pompką
    -nie za gęsty, nie za rzadki
    -współgra z mimiką twarzy

Minusy
    -słabo kryje, gorzej niż hd
    -tępo się rozprowadza
    -dziwna trwałość, coś w nim znika a coś zostaje
    -trochę tłustawy
    -trochę suchawy
    -cena

Żal mi teraz, że go kupiłam, pojęcia nie mam jak ja go zmęczę

Używam tego produktu od: kilka razy go użyłam
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nie kupię więcej

Chcesz pochwalić NikiSwan za czytelną i pomocną recenzję?
  • kryjący, mówią, ze doskonały
  • Podkładów złużyłam już kilka, wybrałam go zaraz po Dream Satin Liquid który niestety nie wystrzymywał całego dnia.
    Mój hit, kupię pewnie jeszcze nie raz.
    Zależnie od pory roku zmieniam kolory ale w ofercie za mało odcieni jasnych. Bardzo wydajny, odpowiednia konsystencja.
    Pół gwiazdki odejmuje za to, że od jakiegoś czasu jest jakby bardziej.. pomarańczowy...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kamikajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie..
  • Posiadam cerę tłustą z tendencją do trądziku. W moim przypadku podkład się nie sprawdził..
    Podkład bardzo słabo kryje. Podkreśla skórki, zapycha pory i raczej pogarsza stan cery. Powstaje efekt maski, a do tego podkład masakrycznie brudzi nawet po dłuższym czasie! Może to kwestia tego, że posiadam tłustą cerę, ale w moim przypadku ten podkład to była porażka...

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić liveofmusic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość , dobra cena
  • Bardzo spodobał mi się ten podkład. Wcale go nie czuć , nadaje naturalny kolor skórze, nie ma efektu maski , świetnie kryje niedoskonałości . Opakowanie z pompką jeszcze bardziej przyspiesza jego nakładanie. Konsystencja jest w sam raz , ani za gęsta ani za rzadka. Jego matowość wytrzymuje cały dzień , nawet bez dodatku pudru. Jednak odejmuje za małą gamę tych najjaśniejszych kolorów.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Kieltha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moja cera jest bardzo wymagająca- strefa "T" błyszczy się, policzki, boki czoła są suche, wrażliwe i poddatne na łuszczenie. Potrzebuję podkładu który będzie dobrze krył niedoskonałości ( pozostałości po trądziku, zaskórniki, rozszerzone pory), który będzie trwały, nie będzie tworzył efektu maski, czyli idealnie wtapiał się w skórę.
    Używam Affinittone kolor 21 Nude.

Plusy:

+ jak na podkład za 39,90 zł w cenie regularnej bardzo dobrze kryje, jestem pod tym względem wymagająca, moja cera jest daleka do ideału, a dobrze sobie z nią radzi

+ bardzo dobrze wtapia się w skórę, nie tworzy "efektu maski", mam cerę nie za jasną, nie za ciemną i kolor 21 Nude jest tak jakby był stworzony dla mnie

+ jest wydajny( pierwsze opakowanie zużywałam 3 miesiące)

+ przyjemnie się rozprowadza, już niewielka ilość wystarczy by pokryć twarz

+ fajny zapach, nie taki "chemiczny"

+ MATUJE strefę "T" a to dla mnie bardzo ważny aspekt

+ nie wysusza pozostałych obszarów skóry

Minusy:
    - wbrew zapewnieniom producenta podkład absolutnie nie wytrzymuje 24 H, co najwyżej 6-8 godzin i to jest największy minus tego podkładu, dość szybko się ściera

- szklana butelka nie pozwala na zużycie całej zawartości opakowania

- jakość dobra, ale myślę że cena w stosunku do jakości troszeczkę wygórowana ( gdy mówimy o cenie regularnej 39,90 zł)

W ogólnym rozrachunku podkład oceniam na bardzo dobry, odpowiada mi

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarnainez87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jest to bardzo dobry podklad, którego używam od długiego czasu. Zaletami tego produktu są:
    -dobre krycie
    -łatwe rozprowadzanie
    -matuje cerę
    -nie wysusza
    -jest dosyć trwały
    -niska cena

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Paskudztwo. Skusiłam się na ten podkład idealnym, jak by się wydawało, dla koloru mojej cery odcieniem. Zadowolona z zakupu od razu postanowiłam go użyć. Na początku wyglądał super. Jednakże z każdą godziną moja twarz robiła się coraz bardziej pomarańczowa. I tak za każdym razem, gdy go użyłam. Co więcej, strasznie wysusza skórę. W dodatku cena też nie jest zadowalająca, w podobnej można kupić inne podkłady.

Używam tego produktu od: Króktko
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Cherry Kiss za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij