Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• Moglby byc lepszy
  • Robi straszne plamy i kazdy odcien jest pomaranczowawy,trzyma sie dlugo,ale za to beznadziejnie wyglada i ciezko go zmyc z twarzy.Zdecydowanie jestem na nie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić karolinage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • Podkład kupiłam w promocji w Rossmannie na -40% na kosmetyki do makijażu. Gdyby nie prmocja na pewno nie kupiłabym tego podkładu i przyznam, że aż takich pieniędzy to nie jest wart. Jeśli go jeszcze kupię to tylko w promocji. Jest to poprawny, dobry podkład ale nie powala niczym specjalnym na kolana.

Plusy:
    - dobrze kryje
    - dobrze się rozsmarowuje
    - jest wydajny
    - nie wysusza skóry i nie uwidacznia suchych jej fragmentów
    - bardzo "leciutki" w konsystencji

Minusy:
    - trochę powoduje u mnie wzmożone natłuszczanie się skóry w ciągu dnia. Ale nie jest to jedyny podkład, który tak na mnie działa więc pewnie to standard.
    - całkiem drogi jak na dość przeciętny produkt

Prawdę mówiąc wciąż jestem najbardziej zadowolona ze zwykłego kremu kryjącego (nie z podkładu!) z Rossmanna Synergen, który kosztuje chyba 9 zł. Naprawdę nie miałam jeszcze żadnego podkładu aby dawał taki efekt jak tamten krem. Każdy podkład tłuści mi skórę (ten też), efekt matujący jest zerowy i zawsze muszę się też pudrować - w przeciwieństwie do kremu. Nie mam problemów skórnych ani przebarwień więc super krycie czy 5 warstw nie jest mi potrzebne i być może dlatego nie jestem do końca zadowolona bo spodziewałam się po takim podkładzie więcej niż po zwyczajnym tanim kremiku.
    Od czasu do czasu stosuję ten podkład ale przyznam, że jednak krem i to taki tani, jak dotąd jest 1000 razy lepszy niż wszystkie podkłady, jakie stosowałam.

Chcesz pochwalić aleksandra_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie - najlepszy!
  • Cóż...miałam możliwość wypróbowania różnych podkładów..Dior, Channel, HR, Clinique, Lancome czy Givenchy....jak ten ostatni był dla mnie super to przedostatni tez był spoko i taki tez mi się wydaje 24H. Konsystencja super - nie za rzadki i nie za gęsty, po prostu w sam raz. Dobrze kryje ale nie robi maski, dobrze się trzyma i nie powoduje świecenia twarzy. Próbowałam wielu innych podkładów Maybelline ale ten jest dla mnie najlepszy. Jeżeli nie mam kasy na jakiś exclusive to sięgam po to cudeńko

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: jakieś trzy

Chcesz pochwalić Miscast za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Testowałam wiele podkładów i dla mnie ten jest idealny.
    Skóra mi się po nim nie świeci przez dłuugi czas (a miałam z tym problem używając innych podkładów), dzięki czemu nie musze używać pudru w kamieniu i nie mam maski na twarzy. Konsystencja nie jest zbyt lejąca, dobrze sie rozprowadza i bardzo dobrze zakrywa niedoskonałości. Co do ceny, to zazwyczaj uda mi się kupić go na promocji, często w rossmanie jest za 23 zł, a z uwagi, że jest bardzo wydajny to wg mnie cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 8 opakowania

Chcesz pochwalić SisiCesarzowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Podkład całkiem niezły, ale będę szukać dalej. Potrzebuję lekkiego zastępcy dla Revlon Colorstay, takiego na codzień. Ten jest niezły i może do niego wrócę.

+ udało mi się idealnie dopasować odcień, mam ten najjaśniejszy - jeśli ktoś jest trupim bladziochem, niestety nie znajdzie koloru dla siebie
    + całkiem lekki
    + ładnie kryje
    + opakowanie z pompką
    + kupiłam go w mega promocji za ok. 18 zł
    + matuje

- i tu największy minus - można dać się nabrać na ten mat i odpuścić sobie puder, a wtedy po jakimś czasie mat ucieka, a cera się POTWORNIE świeci - niestety tak się dałam nabrać i teraz zawsze mam przy sobie puder

Generalnie jest to bardzo przyzwoity podkład, z minusem da się żyć Jednak szukam takiego, na który zareaguję: WOW! Taki jest Revlon, który jest jednak za ciężki na codzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Podkład jest średni jak na fluid za taką cenę. Wydawało mi się, że będzie lepszej jakości. Nie jest to zły produkt, ale chyba niekoniecznie dobrze dopasowany do mojej skóry.
    Niby ładnie kryje, choć efekt dosyć krótkotrwały (wytrzymuje 3-4h). Podkreślił mi suchce skórki, a po kilku godzinach "spływa" z twarzy. Konsystencja jest zbyt lejąca, niewygodnie się ją nakłada, trudno o równomierny rozkład. Czasami, jak nie poprawiłam pudrem, to wydawało mi się, że robią się zacieki i plamy.
    Zapach podkładu jest całkiem przyjemny. Oprócz tego podoba mi się opakowanie i duża wydajność. Produkt jest raczej średni, ma plusy i minusy, trudno jednoznacznie go ocenić, ale chyba wolę mój poprzedni podkład.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lena_Kurtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • ,wszystko super , tylko nie gama kolorystyczna !
  • Zaczne od tego uzywalam podklady , najtansze z ingrid cosmetics, lepsze rimmel wake me up, affinitone hd, affinimat, rimmel stay matte, l'oreal true match, meybeline super stay matter skin , rouge bunny rouge i tak :

Affinitone 24 h to cudo sliczny polmat ,taki jak lubie bez koniecznosci pudrowania
    -cena nawet regukarna ok, ale w promocji da sie zlapac za bardzo niska cene jak na te jakosc
    -trwalosc nawet po meczu w siatkowke i imprezie jest co zmyc wiec tu tez duzy plus
    -wydajnosc przy codzienym uzyciu i poprawkach na 3 msc
    -zawiera filtr co doceniam zwlaszcza jesien, zima,wiosna bo na lato sam z podkladu to malo
    -fajnie go sie rozprowadza
    -super wygodne i higieniczne opakowanie
    -dostepnos

No i minus, jeden ktory u mnie go dyskwalifikuje
    Nicdla dziewczyn o jasnej karnacji, szkoada ze takuznana marka ,ktora wypuscila tak fajny kosmetyk nie wie ,ze czasy malowania sie ciemnymi ,odrozniajacymi sie od reszty ciala podkladami minely, wielka krzywda jak dla mnie , bo najjasniejszy odcien jest rozowy a pozostale sa albo ciemne albo pomaranczoee, dla mnie bylby to ideal gdyby byl odcien naturalny , jasny i cos w cieplej barwie mam nadzieje zesie xzekam , testuje nowe podklady ale dalej nie znalazlam idealu

Używam tego produktu od: 1 miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale do ideału mu trochę brakuje.
  • Podkład kupiłam w listopadzie, podczas promocji. Dałam za niego około 25 zł.

PLUSY:
    -dobre krycie
    -nie tworzy efektu maski
    -nie uwydatnia suchych skórek
    -matuje
    -długotrwały
    -nie zapycha
    -wydajny

MINUSY:
    -pudrowe wykończenie
    -konsystencja
    -najjaśniejszy odcień lekko wpada w róż

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić Ally387 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Szukałam czegoś nowego, w niższej cenie i wpadłam na niego. W sklepie ekspedientka bardzo go polecała, dziewczyny w internecie też. Dlatego się skusiłam, niestety bardzo żałuję.

Plusy:
    -dobre opakowanie, pompka

Minusy:
    -najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny
    -tragicznie uwydatnia skórki
    -nie kryje niedoskonałości
    -cena nie idzie w parze z jakością
    -źle się rozprowadzał
    -tłusty
    -po nałożeniu czułam się jak w masce, dodam, że nałożyłam jedną warstwę
    -robi smugi, plamy
    -ciemnieje na twarzy

Jestem zawiedziona.

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Chcesz pochwalić Malinka92zgr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zabardzo
  • Plusy za:
    +szklaną buteleczkę
    + pompkę
    + dosyć dobre krycie
    + konsystencję

Minusy za
    - trwałość - nie wytrzymuje nawet 8 godzin w pracy. a co dopiero 24h
    - schodzi z twarzy przy dotyku ręką
    - schodzi nierównomiernie,

Używam tego produktu od: w tamtym roku przez 2 miesiące, teraz do niego wróciłam
    Ilość zużytych opakowań: 2,5 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brokenheels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkład.
  • Co prawda nie dorównuje bourjois healthy mix, ale jednak nie amm do niego większych zastrzeżen.

Plusy:
    -dobre krycie
    -cena (ok 34zł)
    -wygodne opakowanie z pompka

Minusy:
    -zdecydowanie brakuje jaśniejszych kolorów, zimą kiedy jestem bardzo blada, anjjaśniejszy odcien jest dla mnie o dużo za ciemny
    -nie trzyma się na twarzy, tak długo jakbym chciała

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić vainx za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer 1
  • Tego podkładu używam od lat. W zasadzie od czasu kiedy zaczęłam używać w ogóle podkładu.
    Moim zdaniem jest świetny.
    plusy:
    -Nie trzeba się specjalnie starać z nakładaniem, a będzie dobrze wyglądał (na nim ja kompletny laik nauczyłam się dobrze nakładać podkład);
    -kryje zaskórniki i drobne niedoskonałości;
    -pojemnik pozwala dobrze dozować dawkę.
    -twarz świeci się po 6 godzinach.

minusy:
    -po 6 godzinach trzeba zmyć go i nałożyć kolejny raz lub użyć dużej ilości bibułek matujących;
    -mam wrażenie że jak się kończy to na dnie zostaje jeszcze go na 4 użycia.

Ilość zużytych opakowań: 8 albo i więcej

Chcesz pochwalić Jaskolkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam ten podkład dla przetestowania .
    Zawsze używam Rimmela, ponieważ świetnie kryje , i utrzymuje sie na mojej twarzy dość długo.
    Ten podkład utrzymuje sie na mojej twarzy około 4 godzin , ma bardzo nieciekawa konsystecje przez co cieżko go dobrze rozprowadzić , zbyt gęsty.
    Czuć go na twarzy .
    Z drugiej strony , ładnie kryje wszystkie niedoskonałości.
    Ładnie matuje , chociaż po jakims czasie jest widac nieznaczne rozświetlenia na twarzy najczęściej w okolicy nosa, brody .
    Nie mam tradycji pudrowania twarzy po nalożeniu podkładu dlatego szukam najlepszego , ktory mozna uzywac w tej sposob. ten nadaje sie tylko polowicznie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joasiawisionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowana
  • Szukałam czegoś kryjącego i długotrwałego na zimę. Czytałam i słyszałam pochlebne opinie na temat Maybelline affinitone i postanowiłam wybrać "bratnią" wersję utrzymującą się podobno 24h(w takie cuda to nie wierzę).Mój wybózr padł na kolor Ivory.Wróciłam z zakupem do domu i zabrałam się za testowanie. No i się rozczarowałam. Kolor był ciut za ciemny,sama komsystencja zbyt lejąca(muszę się trochę namęczyć żeby zakryć drobne niedoskonałości) no i wygląda trochę sztucznie na mojej twarzy.

Używam tego produktu od: trzy aplikacje
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Just_Wrz za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny
  • Plusy:
    +trwały
    +kolor
    +duże krycie
    + dobry dla osób z suchą skorą jak moja
    +opakowanie
    +nie robi efektu maski
    +cena

Minusy:
    -może nie sprawdzić się przy kazdym rodzaju skory

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić paleprima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej.
  • Niestety raz na jakiś czas ma się pecha w szukaniu na chybił-trafił. Niby sprawdzałam w drogerii jak wygląda na skórze, ale to nie to samo co wziąć próbkę do domu i zobaczyć w świetle dziennym.
    Obawiam się, że dla mnie nie ma żadnych plusów, nie jestem fanką podkładów z pompką bo sporo kosmetyku zostaje w "pustym" opakowaniu na koniec.

- jest tłusty w konsystencji, źle się rozprowadzał
    - po godzinie zaskakująco ciemniał (trzeba uważać przy ewentualnym doborze odcienia)
    - nie powiedziałabym, że jest trwały ani na chwile nie zmatowił strefy T i "rolował się" pod oczami i przy skrzydełkach nosa

Ilość zużytych opakowań: 1, zwykłe

Chcesz pochwalić martyna_franka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemal idealny
  • Podkładu używam wyłącznie w niektórych okolicach twarzy (nos, pod oczami, na powiekach oraz na brodzie i w okolicach ust). Niekiedy maskuję nim blizny potrądzikowe (problemów z cerą nie mam, jednak zostały mi ślady po uporczywych krostkach na policzku). Moja cera jest raczej bezproblemowa, niekiedy zawitają na niej pojedyncze krostki, ma tendencję do świecenia się w strefie T.
    Podkład ten jest niesamowity!

Plusy:
    - bardzo ładnie matuje cerę
    - kolor idealnie współgra z kolorytem mojej cery (używam go przecież tylko w niektórych miejscach, a mimo to nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie jest a gdzie go nie ma)
    - nie tworzy efektu maski
    - przyjemnie się go rozprowadza
    - pompka
    - nie zatyka porów, nie powoduje wysypu nowych niespodzianek
    - trzyma się bardzo długo (czy 24h nie jestem w stanie stwierdzić, ale około 16h spokojnie daje radę)

Minus:
    - niestety zaczynam świecić się na nosie po jakimś czasie (paru h) mimo wszystko wystarczy przypudrować i znów jest idealnie

ZDECYDOWANIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Xrated za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudem nie jest.
  • Produkt zakupiłam podczas trwania promocji w Rossmannie. Kosztował mnie wówczas około 20 zł.

Co mogę o nim powiedzieć?

1. Nie mam problematycznej skóry, więc nie potrzebuję dobrego krycia. Podkładu używam tylko dla wyrównania kolorytu skóry. Ten sobie z tym poradził.

2. Matowi cerę. Jak na moją suchą skórę niestety nie jest to zbyt dobre. Po paru godzina buzia nie wygląda estetycznie. Wygląda na mocno przesuszoną.

3. Nie ma dobrej trwałości. Po kilku godzinach trzeba nanieść poprawki. A raczej zmyć i nałożyć ponownie.

4.Jak nałoży się odpowiednią ilość nie wygląda tragicznie. W miarę naturalnie. Jak się przesadzi twarz pudernicy gwarantowana.

5. Nie zapycha mi porów.

6. Cena regularna za wysoka. Nie jest wart swojej ceny.

7. Nie ciemnieje na buzi.

8. Idealna konsystencja. Nie za rzadki, nie za gęsty.
    Tym samym dobrze rozprowadza się go na twarzy.

PODSUMOWUJĄC: Nigdy nie kupię ponownie. Nie dla mnie. Może nie jest bublem, ale do naprawdę dobrego produktu dużo mu brakuje.

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Lubię eksperymentować, ale jak dotychczas jeden z lepszych podkładów. Zawsze kupuje na promocji, bo chyba 38zł nie dałabym..

Plusy:

-odcienie
    -dość dobre krycie
    -matuje na długi czas
    - wygodne opakowanie z pompką
    -nie ściera się
    -nie robi maski na twarzy- dopasowuje się do skóry

Minusy:

- cena
    - nie trzyma 24h jak zaleca producent

Ilość zużytych opakowań: ok 3 całych zużytych opakowań

Chcesz pochwalić peeee za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być...
  • Kupiłam bo był w promocji, a skończył mi się poprzedni. Nic specjalnego, aczkolwiek na codzień sprawdza się dość przyzwoicie:

plusy:
    - matuje,
    - wygląda naturalnie na twarzy,
    - kryje co potrzeba (przy niezbyt problematycznej cerze),
    - nie zapycha porów

minusy:
    - cena - troche za wysoka, nie kupiłabym bez promocji, wolę dołożyć więcej za coś lepszego
    - trwałość - na pewno nie 24h....mam wrażenie, że nie ma po nim śladu po 3-4 godzinach,
    - opakowanie - to mój drugi podkład i przy końcówce nie da się go w żaden sposób wydłubać z opakowania. Może wyrzucami niewiele kosmetyku, ale na jakiś tydzien by go jeszcze starczyło spokojnie!
    - mam wrażenie, że lekko wysusza skórę

Używam tego produktu od: rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: używam 2 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CoffeeMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny !
  • - do cery tłustej jak dla mnie rewelacja , skóra się nie świeci
    - bardzo dobrze kryje
    - bardzo dobrze się nakłada, nie leje się
    - cena dosyć przystępna (ok 30 zł)

Jak dla mnie najlepszy podkład jaki do tej pory miałam, żaden inny mi tak nie "przypasował" POLECAM

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ksl92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może..
  • Mam mieszane "uczucia" co do tego produktu

+ pompka
    + dopasowanie
    + dostępność
    to chyba tyle jeśli chodzi o zdecydowane plusy

+/- cena

- nie trzyma się dość długo
    Kupiłam bo aktualnie nie miałam upatrzonego innego. W promocji zapłaciłam ok. 24 zł. Więc nie jest tak źle

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić E lenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Plusy:
    - bardzo dobrze stapia się ze skórą
    - wyrównuje koloryt
    - nie ciemnieje na buzi w trakcie dnia
    - estetycznie wykonana, szklana buteleczka z pompką
    - cena
    - wyrównuje koloryt
    - wydajność

Minusy:
    - słabe krycie
    - słaba gama dostępnych kolorów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 0ch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie najlepszy !
  • Kupiłam ten podkład ze względu na jasny kolor bo jestem totalnym bladziuchem, więc kolor 005 light beige jest idealny dla mnie. Może zacznijmy od plusów bo jest ich zdecydowanie więcej od minusów

Plusy:
    -kolor
    -wydajność
    -konsystencja ( mi się akurat bardzo podoba )
    - cena jest nawet nawet przystępna
    - posiada pompkę
    - ładnie wyrównuje koloryt
    - w miare kryje
    - razem z pudrem matującym trzyma się przez cały dzień bez poprawek

Minusy:
    - podkreśla suche skórki
    - niestety jest chyba trochę za bardzo różowy

Chcesz pochwalić pokahontas9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Podkład jest całkiem fajny, używałam już naprawdę wielu, i jak na razie to jest mój faworyt zaraz po Estee Lauder. Dobrze się trzyma, nie spływa z twarzy, ładnie kryje. Co najważniejsze - nie powoduje efektu maski. Mam skórę mieszaną i przy odpowiedniej bazie (krem) skóra się nie świeci i wygląda ładnie przez cały dzień

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno - w trakcie

Chcesz pochwalić leukano za czytelną i pomocną recenzję?