Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, Affinitone 24H (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez Kaleena

Dla kobiet, które oczekują długotrwałego, odpornego na przenoszenie i emocje makijażu.
Dzięki formule Micro - Flex podkład dopasowuje się do mimiki twarzy, gdy się uśmiechasz, płaczesz lub śmiejesz do łez. Nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*. Odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ochrona przed fotostarzeniem – zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 19/
Efekt: nieskazitelna trwałość makijażu do 24h*.
* Test samooceny w grupie 102 kobiet.

Cena: ok. 34zł / 30ml

• kryjący, mówią, ze doskonały
  • Podkładów złużyłam już kilka, wybrałam go zaraz po Dream Satin Liquid który niestety nie wystrzymywał całego dnia.
    Mój hit, kupię pewnie jeszcze nie raz.
    Zależnie od pory roku zmieniam kolory ale w ofercie za mało odcieni jasnych. Bardzo wydajny, odpowiednia konsystencja.
    Pół gwiazdki odejmuje za to, że od jakiegoś czasu jest jakby bardziej.. pomarańczowy...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kamikajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie..
  • Posiadam cerę tłustą z tendencją do trądziku. W moim przypadku podkład się nie sprawdził..
    Podkład bardzo słabo kryje. Podkreśla skórki, zapycha pory i raczej pogarsza stan cery. Powstaje efekt maski, a do tego podkład masakrycznie brudzi nawet po dłuższym czasie! Może to kwestia tego, że posiadam tłustą cerę, ale w moim przypadku ten podkład to była porażka...

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić liveofmusic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość , dobra cena
  • Bardzo spodobał mi się ten podkład. Wcale go nie czuć , nadaje naturalny kolor skórze, nie ma efektu maski , świetnie kryje niedoskonałości . Opakowanie z pompką jeszcze bardziej przyspiesza jego nakładanie. Konsystencja jest w sam raz , ani za gęsta ani za rzadka. Jego matowość wytrzymuje cały dzień , nawet bez dodatku pudru. Jednak odejmuje za małą gamę tych najjaśniejszych kolorów.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Kieltha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moja cera jest bardzo wymagająca- strefa "T" błyszczy się, policzki, boki czoła są suche, wrażliwe i poddatne na łuszczenie. Potrzebuję podkładu który będzie dobrze krył niedoskonałości ( pozostałości po trądziku, zaskórniki, rozszerzone pory), który będzie trwały, nie będzie tworzył efektu maski, czyli idealnie wtapiał się w skórę.
    Używam Affinittone kolor 21 Nude.

Plusy:

+ jak na podkład za 39,90 zł w cenie regularnej bardzo dobrze kryje, jestem pod tym względem wymagająca, moja cera jest daleka do ideału, a dobrze sobie z nią radzi

+ bardzo dobrze wtapia się w skórę, nie tworzy "efektu maski", mam cerę nie za jasną, nie za ciemną i kolor 21 Nude jest tak jakby był stworzony dla mnie

+ jest wydajny( pierwsze opakowanie zużywałam 3 miesiące)

+ przyjemnie się rozprowadza, już niewielka ilość wystarczy by pokryć twarz

+ fajny zapach, nie taki "chemiczny"

+ MATUJE strefę "T" a to dla mnie bardzo ważny aspekt

+ nie wysusza pozostałych obszarów skóry

Minusy:
    - wbrew zapewnieniom producenta podkład absolutnie nie wytrzymuje 24 H, co najwyżej 6-8 godzin i to jest największy minus tego podkładu, dość szybko się ściera

- szklana butelka nie pozwala na zużycie całej zawartości opakowania

- jakość dobra, ale myślę że cena w stosunku do jakości troszeczkę wygórowana ( gdy mówimy o cenie regularnej 39,90 zł)

W ogólnym rozrachunku podkład oceniam na bardzo dobry, odpowiada mi

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarnainez87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jest to bardzo dobry podklad, którego używam od długiego czasu. Zaletami tego produktu są:
    -dobre krycie
    -łatwe rozprowadzanie
    -matuje cerę
    -nie wysusza
    -jest dosyć trwały
    -niska cena

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Paskudztwo. Skusiłam się na ten podkład idealnym, jak by się wydawało, dla koloru mojej cery odcieniem. Zadowolona z zakupu od razu postanowiłam go użyć. Na początku wyglądał super. Jednakże z każdą godziną moja twarz robiła się coraz bardziej pomarańczowa. I tak za każdym razem, gdy go użyłam. Co więcej, strasznie wysusza skórę. W dodatku cena też nie jest zadowalająca, w podobnej można kupić inne podkłady.

Używam tego produktu od: Króktko
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Cherry Kiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak o
  • Kupiłam produkt ze względu na jasne odcienie (jestem bladziochem :P) a że znalazłam produkt w promocji więc się skusiłam i dałam za niego 25,99zł

Plusy:
    +w końcu znalazłam odpowiedni odcień
    +konsystencja, bardzo dobrze nakłada się pędzelkiem (hakuro H51)
    +krycie, nie powalające ale mi wystarcza
    +wydajny
    +lekki
    +nie daje efektu maski

+/- średnio matuje

Minusy:
    -niestety delikatnie podkreśla skórki na nosie
    -TRWAŁOŚĆ po 2-3 godzinach już zaczyna znikać z buzi
    -zauważyłam niestety różowe tony

COŚ SIĘ STAŁO (edycja po kilku miesiącach później)
    od pewnego czasu podkład stał się moim nieprzyjacielem. Strasznie zaczął się ważyć co mi BARDZO przeszkadza. Mimo, że podkreślał skórki, teraz robi to znacznie bardziej. Na twarzy mam 1 wielki pacek. Bardzo się zdziwiłam, ponieważ przez ten czas nie zmieniłam ani kremu ani pudru. Może tak działa na niego czas? nie wiem. Ale strasznie się zraziłam. Dałam mu kilka miesięcy lecz widzę, że to się nie zmieni. Dziś dokonałam zakupu nowego podkładu z Bourjois healthy mix zobaczymy jak on się spisze.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niki988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go.
  • Mam już takie szczęście, że co znajdę sobie jakiś fajny podkład (mam problemową cerę i zawsze cięzko dobrać mi odpowiedni kolor) to albo go wycofają albo zmienią skład i muszę szukać czegoś nowego . Affinitona kupiłam z nadzieją, że może akurat zastąpi podkład, którego już nie można dostać w drogeriach. Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Mam jasną cerę i używam 05 light beige, który jest jednak troszkę za jasny, a że lubię mieszać to dodaję odrobinę Loreala True Match D3 -W3 i wychodzi kolor niemal idealny . Co do samego podkładu to krycie ma średnie, pędzlem ładnie się nakłada. Dla mnie przede wszystkim ważne jest żeby nie zapychał i Affinitone tego nie robi - nic mi po nim nie wyskoczyło. Trwałość jest średnia - no z pewnością na mojej mieszanej cerze nie wytrzyma 24h w idealnym stanie - to bajeczka, zresztą łatwo się ściera - szczególnie w strefie T. Mimo wszystko lubię go używać, narazie mi wystarcza i spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić KatePinkus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszy od wersji podstawowej .
  • O wiele gorszy niż wersja normalna.... Niby bardziej mineralny, nieprawda wedluh mnie jeszcze bardziej wysuszal skore.. NIE.. za cene 30 zl mam wiele innych sprawdzonych produktów. Jedne co dobre to opakowanie i srednei krycie.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze mam 3/4

Chcesz pochwalić MagduTmo za czytelną i pomocną recenzję?
  • kuszace recenzje rozczarowaly. podklesla skorki!
  • niestety, skusilam sie na zakup pod wplywem recenzji szukajac fajnego podkladu w dobrej cenie

na twarzy zostawia smugi, trzeba nabrac wprawy podczas nakladania aby je zniwelowac

baaaardzo podkresla suche skorki, nigdy wczesniej nie mialam problemu z zadnymi suchymi skorkami, ten podklad je po prosu pokazal (uzywajac innych na zmiane z nim nie ma po nich sladu)

jedynym plusem ze matuje twarz ale nie jest to tepy mat
    w ogole nie jest kryjacy

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić sexandthecity za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij