Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Powiększ Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Zgłaszająca osoba: joannea

Szampon DERMENA zapobiega wypadaniu włosów a także stymuluje ich odrost. Innowacyjny produkt zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP. Będąc substancją pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym myciu. Można go też używać rzadziej, zgodnie z przyzwyczajeniami (wydłuży to jednak okres pojawienia się pożądanego efektu). Butelka o pojemności 200 ml wystarcza na około 35 - 40 myć głowy, a więc przy codziennym stosowaniu wystarcza na 4-6 tygodni.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lautyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Juglans Regia Extract, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyltrimonium, Peg-15 Coco Polyamine, Parfum, Sodium Chloride, 1-methylparaben, phenoxyethanol, Propylparaben.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

• niezły
  • Po miesiącu widać efekty, włosy wypadały mi garściami. Mam kręcone, puszące się włosy i mogłam nawijać je na grzebień - całe kosmyki. Używam dermeny od ok miesiąca i już widzę, że włosy wypadają w mniejszych ilościach, poza tym coraz więcej widzę nowych włosków u nasady. Polecam\

Plusy:
    + włosy przestają wypadać
    + nie przetłuszczają się tak
    + cena ok 23 zł - jak na szampon z apteki to nieżle

Minusy:
    - włosy się puszą, polecam używanie odżywki nawilżającej

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna porażka
  • Włosy wypadają mi dosłownie garściami od jakiś 2-3 miesięcy. Testowałam już kilka szapomonów, tabletek nic nie pomaga. A pieniądze zainwestowane w Dermene to pieniądze wyrzucone w błoto.

PLUSY:
    + wydłużona świeżość włosów

MINUSY:
    - mało wydajny
    - cena
    - włosy wcale nie przestały wypadać. zero zauważalnej różnicy. z gęstych włosów została mi ich tylko połowa
    - plącze włosy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż jedno

Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę polecam
  • Jakiś czas temu dopadł mnie problem wypadających włosów. Wypadały na tyle, że nawet nie mogłam ich upiąć czy związać w kucyk, bo widać było prześwity. Na ratunek przyszła mi moja mama - z Dermeną w ręku. Szamponu używałam przez ok 4 miesiące. Uważam, że jedno opakowanie nie wystarczy. Aby zobaczyć efekt trzeba być cierpliwym.
    Włosy przestały wypadać, pojawiło się mnóstwo "baby hair".
    Minusem napewno jest cena oraz fakt, iż szampon nie jest wydajny. Do tego plącze włosy, ale wystarczy użyć odżywki lub maski. 4

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 200 ml

Chcesz pochwalić nattkas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    - dobra dostępność
    - wydajny
    -różnica w wypadaniu włosów
    - delikatny zapach

-/+

- cena- koszt jednej butelki to ok 25/30zł
    ale można przymknąć oko ze względu na działanie

Ilość zużytych opakowań: 5 op po 200ml

Chcesz pochwalić Klaudiuszek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO
  • Szampon zdziałał cuda na moich włosach!

+ o wiele mniejsze wypadanie już po 2-3 tygodniach!
    + wydajny
    + pojawiają się nowe włoski

- strasznie plącze włosy, ale wystarczy użyć maski lub odżywki i już jest ok.
    - cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, można wypróbować!
  • Moje włosy zaczęły wypadać ok. 2 lata temu, przez to, że mam bardzo gęste i grube włosy, na początku traktowałam to jak wybawienie, ale problem się nasilał i dopiero kilka miesięcy temu zdałam sobie sprawę, z tego że włosy już tak szybko nie odrastają i z każdym dniem jest ich znacznie mniej. Kupiłam ten szampon z polecenia Pani z apteki oraz z powodu pochlebnych opinii, które znalazłam m. in. na Wizazu. Co do jego działania na początku nie byłam z niego zadowolona, ale po czasie przekonałam się, że jednak coś robi. Włosy co prawda nie przestały znacząco wypadać, ale zaczęły w dużym stopniu odrastać. Mam na głowie pełno baby hair. Wadą szamponu, przynajmniej dla mnie. było nadmierne przesuszenie skóry głowy oraz długości i końcówek moich włosów.Szampon w stosunku do ceny nie jest bardzo wydajny, szczególnie jeśli ma się dłuższe włosy.
    Zalety:
    szybkie odrastanie włosów
    Wady:
    znikome zahamowanie wypadania włosów przynajmniej w moim przypadku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alzira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • PLUSY:
    +zapach
    +dobrze myje włosy
    +chyba trochę przedłuża świeżość moich włosów
    PLUS/MINUS:
    *używając tego szamponu zauważyłam dziwne zjawisko, że jednego dnia nie wypadało mi ich wcale a drugiego tyle co normalnie w moim okresie wzmożonego wypadania (wiosna/jesień) O.O\'
    MINUSY:
    -cena jak za szampon za duża
    -pieni się raczej średnio
    -mało wydajny
    -nie zauważyłam baby hair

Proszę się nie zniechęcać czytając moją osobistą opinię bo wiem, że u wielu osób się sprawdził.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić kroliczka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje efekty...
  • Przede wszystkim zaznaczam, że traktuję ten produkt jako koło ratunkowe, kiedy włosy zaczynają mi wypadać w ilości większej, niż niż normalnie. I ZAWSZE wspomagam go standardowym, dostępnym w każdym markecie produktem do włosów farbowanych, przeciwłupieżowym, etc. Być może temu zawdzięczam zarówno widoczne efekty kuracji, jak i przyzwoity stan ogólny włosów.

PLUSY:
    + kuracja daje efekty; już po dwóch tygodniach regularnego stosowania poprawia się kondycja włosów i traci się ich znacznie mniej
    + włosy dostają po nim energetycznego kopa i rosną na potęgę,
    + zapach nie jest nieprzyjemny(miałam już na tapecie szampony z pokrzywy oraz z czarnej rzepy i stwierdzam, że przy nich Dermena to prawie perfumy),
    + nie trzeba trzymać go na włosach nie wiedzieć jak długo,
    + nie wiem, czy ktoś jeszcze zauważył u siebie tego rodzaju efekt, ale moje miejscami siwe już kosmyki nagle zaczęły odzyskiwać kolor jeszcze sprzed czasów farby; nie żartuję

MINUSY:
    - cena nieadekwatna do ilości; jeśli ktoś stosuje go solo, jedno opakowanie raczej nie wystarczy, żeby zobaczyć efekty działania; rzecz jasna zdaję sobie sprawę, że to produkt leczniczy, nie kosmetyk, ale nie przesadzajmy...

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie - w trakcie

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Bardzo słaby szampon.Oczywiście na problem,któremu jest zadedykowany nie poradził nic. Kolejne minusy to:
    -włosy wgl się po nim nie chciały rozczesać
    -średni zapach
    -średni skład
    -zero piany ,mycie nim włosów to męka
    -cena

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon!
  • opakowanie może mało zachęcające, ale za to zawartość jak najbardziej

Dobrze się pieni, ładnie oczyszcza włosy, faktycznie zmniejsza wypadanie i przyspiesza porost! Idealne uzupełnienie do wcierki Jantar z Farmony.

Po 3 tygodniach łącznego stosowania zauważyłam zwiększenie gęstości moich włosów, także jest to dowód że szampon DZIAŁA

1 opakowanie wystarcza na ok. 40 użyć więc wydajność jak marzenie

Cena adekwatna do jakości.

Ilość zużytych opakowań: 10 saszetek po 5 ml

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij