Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Powiększ Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Zgłaszająca osoba: joannea

Szampon DERMENA zapobiega wypadaniu włosów a także stymuluje ich odrost. Innowacyjny produkt zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP. Będąc substancją pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym myciu. Można go też używać rzadziej, zgodnie z przyzwyczajeniami (wydłuży to jednak okres pojawienia się pożądanego efektu). Butelka o pojemności 200 ml wystarcza na około 35 - 40 myć głowy, a więc przy codziennym stosowaniu wystarcza na 4-6 tygodni.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lautyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Juglans Regia Extract, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyltrimonium, Peg-15 Coco Polyamine, Parfum, Sodium Chloride, 1-methylparaben, phenoxyethanol, Propylparaben.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

• wybawienie dla moich wypadajacych wlosow
  • Przez dłuzszy czas mialam dość duze problemy z wypadaniem włosow ,włosy wypadaly mi garsciami.. probowalam tabletek hamujących wypadanie , wcierki , szampony , odzywki i nic .. az do momentu gdy zakupilam dermenę i zaczelam jej stosowac moje wlosy przestaly wypadac , do tego zaczely pojawiac sie baby hair z czego jestem bardzo zadowolona i osobiscie zaskoczona ze szampon moze zdziałac takie cuda

Ilość zużytych opakowań: dziesiec

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat na włosach
  • Skusiłam sie na ten szampon w okresie dużego stresu przed matura, kiedy wlosy zaczęły wypadać jak szalone. Stosowałam go przez ok. miesiac, wiec spektakularnych skutków odnośnie zahamowania wypadania wlosow nie moge oczekiwać, ale z tym, co zrobił z moimi włosami zmagam sie do dzisiaj. Tak jak bylo zalecane kupiłam odżywkę z tej samej linii ułatwiająca rozczesywanie, dodatkowo wspomagająco stosowalam odżywkę z Timotei i mimo to po umyciu grzebień stawał we włosach i nie bylo szans na rozszczesanie. Wcieranie dodatkowo odzywek i rożnych olejków po umyciu rowniez na niewiele sie zdało. 2 miesiące po odstawieniu szamponu problem z rozczesywaniem nadal sie utrzymuje, takze w moim wypadku użycie szamponu nie bylo warte zachodu, bo tyle, ile wlosow wyrwalam przy próbie rozczesania, jest nie do opisania. Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Kahvija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie nic dobrego nie mogę o nim powiedzieć.
  • Stosowałam wiele różnych szamponów zmniejszających wypadanie włosów żeby nie powiedzieć wszystkie dostępne na rynku
    Jednak ten należy do najgorszych:

-jest mało wydajny, nie chce sie pienić dużo specyfiku trzeba nałożyć na głowę żeby jakoś umyć włosy czyli biorąc to pod uwagę cena nie jest tak rewelacyjna

- po umyciu włosy są jak kołki, suche, nie chca się układać, koszmar

- nie mówiąc o tym że nie zauważyłąm żadnego efektu włosy dalej wypadały mi garściami

Warto przemyśleć zakup bo sa preparaty znacznie lepsze.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anbazia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na zawsze
  • Używam tego szamponu od ok. pół roku, co dzień. Nie zamienię go na żaden inny, bo pomaga i działa i to widać. Wyjątkowo skuteczny, cena - do ogarnięcia, za efekty - warto. Polecam serdecznie, warto spróbować. Oczywiście - systematyczność i cierpliwość to podstawa + odpowiednio dobrana pielęgnacja.

Chcesz pochwalić Rosa Porta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Najlepszy pomagier w walce o piękne włosy
  • Szampon Dermena zaczęłam używać kiedy miałam problemy z przesuszoną skórą głowy, która cały czas swędziała. Używałam dobrych szamponów, ale nie pomogły, a wręcz zaszkodziły. Mama poleciła mi ten szampon i nie zastanawiałam się ani chwili. Sama była najlepszą reklamą Dermeny. Moja mama zawsze miała ogromny problem z wypadającymi włosami. Dermena bardzo ładnie pielęgnowała jej włosy, było ich więcej i były odżywione.

Już po pierwszym tygodniu przestałam się drapać jak oszalała i moje włosy pięknie się układały, po umyciu były puszyste i miękkie. Mam gęste włosy, ale w okolicy czoła były one przerzedzone. Trochę mnie to martwiło, ale po kilku tygodniach stosowania tego szamponu zauważyłam znaczną różnicę. Pojawiły się w tych miejscach baby hair. Jakaż to była radość!

Dermenę uwielbiam i z pewnością na stałe zagości ona w mojej łazience. Polecam wypróbować i poczekać chwilę na efekty, bo warto.

PS. Odżywka do włosów z tej serii też jest bardzo dobra.

Używam tego produktu od: od pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Keara za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety cudów nie ma....
  • zakupiłam produkt z nadzieją na to iż włosy przestaną w końcu wypadać.....
    \nPo miesiącu stosowania nie widać żadnej różnicy, nie wspomnę już o tym że nie da się ich rozczesać bez użycia odżywki.
    \nPoza internetowymi opiniami które chyba pisze sam producent ja go nie polecem
    \nKupiłam cały zestaw wraz z zelem dermeny i odzywka do wlosow
    \nUdalam sie do lekarza i dostalam wcierki na recepte, bo to niestety nie pomaga

Chcesz pochwalić sylwusiaczekkk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja
  • Szampon uratował moje włosy po urodzeniu dziecka. Włosy strasznie wypadały. Po miesiącu używania co drugi dzień szamponu wypadanie włosów zdecydowanie się zmniejszyło, a po trzech miesiącach wypadanie włosów prawie zanikło.
    Stosowałam ten szampon razem z odżywką z tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki szamponu

Chcesz pochwalić agaolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry szampon
  • Szampon zaczęłam używac jakoś 2 lata temu. Od tej pory kupuję go regularnie. Szampon nie pieni się, nie ma zapachu, wystarczy nieiwelka ilosc na włosy, więc opakowanie strasza na 2 miesiące, nawet przy codziennym myciu głowy. Pomaga na wypadanie włosów. Pomaga tez na odrastanie nowych.

Plusy:
    bezzapachowy
    nie pieni się
    przestają wypadać po nim włosy
    odrastają po nim nowe włosy
    opakowanie starcza na długo

Minusy:
    cena

Chcesz pochwalić Aktywacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam jeśli ktoś łysieje :P
  • Szampon zakupiłam dzięki swojej przyszłej teściowej, która regularnie go używała od bardzo bardzo długiego czasu i...naprawdę ma super gęste włosy, a ciągle je rozjaśnia i suszy.
    Na początku rozczarowała mnie wydajność tego szamponu, mam długie włosy i muszę trochę go nałożyć no i słabo bardzo się pieni, ale i na to znalazłam sposób. Szampon już po miesiącu stosowania pomógł mi i włosy przestały tak bardzo wypadać (często je farbuje i prostuje), a po 2 miesiącu stosowania powyrastało mi pełno nowych baby hair !!!
    Po kilku miesiącach stosowania nie wyobrażam sobie innego szamponu kupić. Co do kwesti plątania się włosów polecam dobrą odżywkę, ja używałam tej od john frieda teraz stosuje z tej samej linii co szampon dermena wiec efekt jest ok.
    Aby zwiększyć wydajność szamponu polecam go mieszać z innym ja wyciskam trochę szamponu rumiankowego i trochę tego z dermeny wtedy ładnie się pieni i myje włosy i mniej problemu z rozczesywaniem

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 200ml

Chcesz pochwalić PysiaMysia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • świetny
  • Miałam ten szampon już chyba 3 lata temu kiedy był okres gdy strasznie wypadały mi włosy i nabyłam go znowu w tym roku. Za pierwszym razem pomógł mi tak samo jak i teraz gdy włosy wypadały mi dołownie kłebkami przy czesaniu jak i podczas ich mycia. Sytuacja trwała ponad miesiąc więc kupiłam ten szampon. Po tygodniu stosowania stopniowo włosów wypadało coraz mniej, a po miesiącu (codziennego używania lub co drugi dzień) mogę policzyć wypadające pojedyncze włoski, a odrastających tzw.baby hair jest mnóstwo z czego się bardzo cieszę. Mi osobiście pomógł ten szampon i szczerze go polecam tak samo jak wersje przeciwłupirzową, która też świetnie działa.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić sierp za czytelną i pomocną recenzję?