Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Powiększ Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Zgłaszająca osoba: joannea

Szampon DERMENA zapobiega wypadaniu włosów a także stymuluje ich odrost. Innowacyjny produkt zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP. Będąc substancją pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym myciu. Można go też używać rzadziej, zgodnie z przyzwyczajeniami (wydłuży to jednak okres pojawienia się pożądanego efektu). Butelka o pojemności 200 ml wystarcza na około 35 - 40 myć głowy, a więc przy codziennym stosowaniu wystarcza na 4-6 tygodni.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lautyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Juglans Regia Extract, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyltrimonium, Peg-15 Coco Polyamine, Parfum, Sodium Chloride, 1-methylparaben, phenoxyethanol, Propylparaben.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

• Polecam jeśli ktoś łysieje :P
  • Szampon zakupiłam dzięki swojej przyszłej teściowej, która regularnie go używała od bardzo bardzo długiego czasu i...naprawdę ma super gęste włosy, a ciągle je rozjaśnia i suszy.
    Na początku rozczarowała mnie wydajność tego szamponu, mam długie włosy i muszę trochę go nałożyć no i słabo bardzo się pieni, ale i na to znalazłam sposób. Szampon już po miesiącu stosowania pomógł mi i włosy przestały tak bardzo wypadać (często je farbuje i prostuje), a po 2 miesiącu stosowania powyrastało mi pełno nowych baby hair !!!
    Po kilku miesiącach stosowania nie wyobrażam sobie innego szamponu kupić. Co do kwesti plątania się włosów polecam dobrą odżywkę, ja używałam tej od john frieda teraz stosuje z tej samej linii co szampon dermena wiec efekt jest ok.
    Aby zwiększyć wydajność szamponu polecam go mieszać z innym ja wyciskam trochę szamponu rumiankowego i trochę tego z dermeny wtedy ładnie się pieni i myje włosy i mniej problemu z rozczesywaniem

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 200ml

Chcesz pochwalić PysiaMysia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • świetny
  • Miałam ten szampon już chyba 3 lata temu kiedy był okres gdy strasznie wypadały mi włosy i nabyłam go znowu w tym roku. Za pierwszym razem pomógł mi tak samo jak i teraz gdy włosy wypadały mi dołownie kłebkami przy czesaniu jak i podczas ich mycia. Sytuacja trwała ponad miesiąc więc kupiłam ten szampon. Po tygodniu stosowania stopniowo włosów wypadało coraz mniej, a po miesiącu (codziennego używania lub co drugi dzień) mogę policzyć wypadające pojedyncze włoski, a odrastających tzw.baby hair jest mnóstwo z czego się bardzo cieszę. Mi osobiście pomógł ten szampon i szczerze go polecam tak samo jak wersje przeciwłupirzową, która też świetnie działa.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić sierp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś strasznego
  • To był mój pierwszy szampon, który miał rzekomo wzmocnić moje włosy, ale okazał się być tak okropny, że nie mogłam nawet jednego opakowania dokończyć.
    Dwoma rzeczami, które mi w nim nie przeszkadzały były konsystencja i opakowanie. Na tym plusy się kończą.
    Zapachu nie będę się za bardzo czepiać, był jaki był, w sumie to dało się jeszcze przeżyć, ale tego jak mi plątał, przesuszał i puszył włosy już nie za bardzo.
    Myślałam, że może to kwestia odżywki, więc dokupiłam i to samo było.

Próbując rozczesać poplątane włosy oczywiście je wyrywałam, bo ten szampon naprawdę był w tym dobry.
    Na następny dzień moje włosy wyglądały jakbym dopiero co wstała z łóżka mimo prób ułożenia sobie jakoś włosów... i tak do kolejnego mycia.

Dlaczego używałam go aż tak długo? Bo myślałam, że może jednak wyrosną mi super baby hair i czekanie się opłaci. Młoda byłam.

Używam tego produktu od: Przez ok. miesiąc pod koniec 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Chcesz pochwalić JaJendza za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!!!
  • Jak dla mnie REWELACJA!!Pół roku temu przeszłam udar mózgu-od tamtego czasu schudłam 10 kg(zjadają mnie nerwy i stres), odstawiłam oczywiście środki antykoncepcyjne,zażywam dużo leków.Około 2 miesiące temu zauważyłam,że włosy wypadają mi garściami-mam bardzo krótkie czarne włosy(uwielbiam swoją fryzurkę-niezmiennie od 15lat).Przy próbach uczesania widziałam już wielkie prześwity i brak włosów Zwłaszcza na czubku głowy.Wtedy poczytałam o różnych preparatach i wybrałam Dermenę-efekt natychmiastowy-Zamówiłam na portalu Dbam o Zdrowie dwa opakowania, następnego dnia dostarczono mi szampon do wskazanej przeze mnie apteki.Piję jednocześnie pokrzywę i skrzyp.Przestałam się już zamartwiać, że na wiosnę będę łysaZdecydowanie polecam.Szampon spełnił w 100% moje oczekiwania, ładne opakowanie, zapach niepiękny, marnie się pieni, ważne, że już nie wypadają mi włosy.Cena odpowiednia-około 20 zł.Niestety trochę mało wydajny-szybko znika z niewielkiej buteleczki.Na kurację polecam od razu zakupić dwa opakowania.

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował moje wlosy
  • Włosy zaczęły wypadać mi jakieś 1,5 roku temu, gdy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Początkowo bagatelizowałam problem - myślałam, że to oznaka wyłącznie stresu, jaki w tamtym okresie przechodziłam (prawo jazdy, matura itd). Potem jednak, gdy problem się nasilił, udałam się do dermatologa. Pani doktor oczywiście zapisała mi jakąś wcierkę ziołową, po której zapach był tak intensywny, że nie dało się tego używać. Kupiłam więc kosmetyki do włosów wypadających równych firm - niestety każdy był fiaskiem.
    Szampon Dermena dostałam kilka tygodni temu od siostry i... jestem zachwycona. Mijają własnie cztery tygodnie odkąd zaczęłam stosować ten szampon (przeważnie co drugi dzień, czasami częściej) i zauważyłam zdecydowaną poprawę w kwestii wypadania włosów. Kiedyś przy czesaniu włosów po myciu zostawała ich na szczotce czy też grzebieniu masa. Teraz wypada ich ZDECYDOWANIE MNIEJ. Nie wiem wprawdzie czy rosną (i jak szybko) nowe włosy, gdyż nie farbuję ich, a w dodatku są kręcone, więc ciężko zobaczyć różnicę. Polecam zdecydowanie!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić meduzka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • faktycznie hamuje wypadanie
  • Skład tego produktu jest bardzo podobny jak wersji repair i ja też nie zauważyłam różnicy w działaniu.

+hamuje wypadanie włosów

-nie jest wydajny
    -przyspieszenia porostu nie zauważyłam
    -przesusza skórę głowy

Wyszło mi tu zdecydowanie więcej minusów, jednak swoje zadanie spełnia i dlatego też oceniam go wysoko. Generalnie produkt wart polecenia.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu, przez 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super szampon
  • Miałam problem z wypadającymi włosami po ciąży, garściami mi wypadały. SZampon poleciła mi koleżanka i okazał się strzałem w 10 . Po 2 tygodniach stosowania mogłam zapomnieć o wypadających włosach .

Plusy :
    - działa cuda
    - w szybkim tempie radzi sobie z problemem wypadajacych włosów
    - wydajny
    - przystępna cena

Minusy : brak

Goraco polcam ten produkt.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić atanazja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale wymaga cierpliwości
  • Jest to szampon, do którego łatwo się zniechęcić, bo na efekty trzeba trochę poczekać. U mnie pojawiły się pod koniec pierwszej butelki, a druga potwierdziła jego skuteczność. Włosy widocznie się wzmocniły, więc i ilość wypadających włosów mocno się ograniczyła. Nie wiem jak dłgutrwały jeste efekt, po zaprzestaniu kuracji, gdyż jeszcze go używam, ale i tak wart jest swojej ceny. Do tego szampon jest bardzo delikatny, ładnie oczyszcza i nabłyszcza włosy.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Spyann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek
  • Użyłam go pierwszy raz, jak garściami mi wychodziły włosy w czasie choroby (bardzo upierdliwa nadczynność tarczycy). Kupiłam bez przekonania, wcześniej testując masę szamponów "antywypadaniewłosów" i nie widząc żadnego rezultatu. Po pierwszym użyciu miałam mieszane uczucia. Słabo się pienił i trochę śmierdział. Za to włosy domył tak, że wszystkie szampony typu wolume plus przy nim wysiadają. Włosy czyste do cna, puszyste, błyszczące i unoszące się od nasady. Pomyślałam, że jak nie odrosną to przynajmniej wizualnie dużo ich będzie. Po 3 miesiącach i drugim opakowaniu zaczęłam zauważać różnicę.

-włosy się wzmocniły, są grubsze
    -przestały wpadać-prawie do zera, wiadomo, że jakiś włos zawsze wyleci, ale przynajmniej nie wyciągam ich garściami
    -miejsca przerzedzone zagęściły się bardziej niż przed chorobą
    -masa baby hair na skroniach i blisko czoła
    -wreszcie przestały mi się włosy przetłuszczać
    -włosy odżywione, zadbane, puszyste i domyte jak nigdy!
    -nawet podczas czesania nie wychodzą, nie łamią się, szczotka jest czysta

Minusy? Może to, że trochę mało wydajny. Ale cenę ma dobrą to mała wydajność nie jest straszna. No i trochę podśmierduje, ale można przywyknąć bez problemu. Co jakiś czas stosuję go profilaktycznie i śmiało mogę powiedzieć, że za tą cenę cięzko kupić lepszy szampon o właściwościach leczniczych. Dla mnie rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 8x200ml

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam - warto wypróbować
  • Jestem zadowolona, że kupiłam Dermenę z kilku powodów:
    + istotnie hamuje wypadanie (ja zauważyłam efekty dopiero po kilku tygodniach, ale warto było - zauważam, że przy rozczesywaniu zostaje ich na grzebieniu o wiele mniej)
    + wrażenie czystości - po umyciu Dermeną mam wrażenie bardzo świeżej skóry głowy i co ważniejsze utrzymuje się to długo w przeciwieństwie do niektórych szamponów
    + dobra konsystencja szamponu (jest gęsty, co oczywiśie skutkuje tym, że starcza na dłużej)
    + poręczne, małe, ładne opakowanie szamponu

Ma również kilka minusów, które nie są jednak bardzo istotne (dla niektórych):
    - niezbyt ładny zapach
    - najlepiej stosować do pierwszego mycia inny szampon, a po spłukaniu umyć Dermeną, gdyż z początku słabo się pieni, a jako drugi jest w porządku
    - plącze włosy, więc radzę używać dobrej odżywki

Używam tego produktu od: 1,5 miesięca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić RitaLamour za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij