Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Powiększ Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Zgłaszająca osoba: joannea

Szampon DERMENA zapobiega wypadaniu włosów a także stymuluje ich odrost. Innowacyjny produkt zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP. Będąc substancją pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym myciu. Można go też używać rzadziej, zgodnie z przyzwyczajeniami (wydłuży to jednak okres pojawienia się pożądanego efektu). Butelka o pojemności 200 ml wystarcza na około 35 - 40 myć głowy, a więc przy codziennym stosowaniu wystarcza na 4-6 tygodni.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lautyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Juglans Regia Extract, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyltrimonium, Peg-15 Coco Polyamine, Parfum, Sodium Chloride, 1-methylparaben, phenoxyethanol, Propylparaben.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

• Super szampon
  • Miałam problem z wypadającymi włosami po ciąży, garściami mi wypadały. SZampon poleciła mi koleżanka i okazał się strzałem w 10 . Po 2 tygodniach stosowania mogłam zapomnieć o wypadających włosach .

Plusy :
    - działa cuda
    - w szybkim tempie radzi sobie z problemem wypadajacych włosów
    - wydajny
    - przystępna cena

Minusy : brak

Goraco polcam ten produkt.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić atanazja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale wymaga cierpliwości
  • Jest to szampon, do którego łatwo się zniechęcić, bo na efekty trzeba trochę poczekać. U mnie pojawiły się pod koniec pierwszej butelki, a druga potwierdziła jego skuteczność. Włosy widocznie się wzmocniły, więc i ilość wypadających włosów mocno się ograniczyła. Nie wiem jak dłgutrwały jeste efekt, po zaprzestaniu kuracji, gdyż jeszcze go używam, ale i tak wart jest swojej ceny. Do tego szampon jest bardzo delikatny, ładnie oczyszcza i nabłyszcza włosy.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Spyann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek
  • Użyłam go pierwszy raz, jak garściami mi wychodziły włosy w czasie choroby (bardzo upierdliwa nadczynność tarczycy). Kupiłam bez przekonania, wcześniej testując masę szamponów "antywypadaniewłosów" i nie widząc żadnego rezultatu. Po pierwszym użyciu miałam mieszane uczucia. Słabo się pienił i trochę śmierdział. Za to włosy domył tak, że wszystkie szampony typu wolume plus przy nim wysiadają. Włosy czyste do cna, puszyste, błyszczące i unoszące się od nasady. Pomyślałam, że jak nie odrosną to przynajmniej wizualnie dużo ich będzie. Po 3 miesiącach i drugim opakowaniu zaczęłam zauważać różnicę.

-włosy się wzmocniły, są grubsze
    -przestały wpadać-prawie do zera, wiadomo, że jakiś włos zawsze wyleci, ale przynajmniej nie wyciągam ich garściami
    -miejsca przerzedzone zagęściły się bardziej niż przed chorobą
    -masa baby hair na skroniach i blisko czoła
    -wreszcie przestały mi się włosy przetłuszczać
    -włosy odżywione, zadbane, puszyste i domyte jak nigdy!
    -nawet podczas czesania nie wychodzą, nie łamią się, szczotka jest czysta

Minusy? Może to, że trochę mało wydajny. Ale cenę ma dobrą to mała wydajność nie jest straszna. No i trochę podśmierduje, ale można przywyknąć bez problemu. Co jakiś czas stosuję go profilaktycznie i śmiało mogę powiedzieć, że za tą cenę cięzko kupić lepszy szampon o właściwościach leczniczych. Dla mnie rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 8x200ml

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam - warto wypróbować
  • Jestem zadowolona, że kupiłam Dermenę z kilku powodów:
    + istotnie hamuje wypadanie (ja zauważyłam efekty dopiero po kilku tygodniach, ale warto było - zauważam, że przy rozczesywaniu zostaje ich na grzebieniu o wiele mniej)
    + wrażenie czystości - po umyciu Dermeną mam wrażenie bardzo świeżej skóry głowy i co ważniejsze utrzymuje się to długo w przeciwieństwie do niektórych szamponów
    + dobra konsystencja szamponu (jest gęsty, co oczywiśie skutkuje tym, że starcza na dłużej)
    + poręczne, małe, ładne opakowanie szamponu

Ma również kilka minusów, które nie są jednak bardzo istotne (dla niektórych):
    - niezbyt ładny zapach
    - najlepiej stosować do pierwszego mycia inny szampon, a po spłukaniu umyć Dermeną, gdyż z początku słabo się pieni, a jako drugi jest w porządku
    - plącze włosy, więc radzę używać dobrej odżywki

Używam tego produktu od: 1,5 miesięca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić RitaLamour za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Po miesiącu widać efekty, włosy wypadały mi garściami. Mam kręcone, puszące się włosy i mogłam nawijać je na grzebień - całe kosmyki. Używam dermeny od ok miesiąca i już widzę, że włosy wypadają w mniejszych ilościach, poza tym coraz więcej widzę nowych włosków u nasady. Polecam\

Plusy:
    + włosy przestają wypadać
    + nie przetłuszczają się tak
    + cena ok 23 zł - jak na szampon z apteki to nieżle

Minusy:
    - włosy się puszą, polecam używanie odżywki nawilżającej

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna porażka
  • Włosy wypadają mi dosłownie garściami od jakiś 2-3 miesięcy. Testowałam już kilka szapomonów, tabletek nic nie pomaga. A pieniądze zainwestowane w Dermene to pieniądze wyrzucone w błoto.

PLUSY:
    + wydłużona świeżość włosów

MINUSY:
    - mało wydajny
    - cena
    - włosy wcale nie przestały wypadać. zero zauważalnej różnicy. z gęstych włosów została mi ich tylko połowa
    - plącze włosy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż jedno

Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę polecam
  • Jakiś czas temu dopadł mnie problem wypadających włosów. Wypadały na tyle, że nawet nie mogłam ich upiąć czy związać w kucyk, bo widać było prześwity. Na ratunek przyszła mi moja mama - z Dermeną w ręku. Szamponu używałam przez ok 4 miesiące. Uważam, że jedno opakowanie nie wystarczy. Aby zobaczyć efekt trzeba być cierpliwym.
    Włosy przestały wypadać, pojawiło się mnóstwo "baby hair".
    Minusem napewno jest cena oraz fakt, iż szampon nie jest wydajny. Do tego plącze włosy, ale wystarczy użyć odżywki lub maski. 4

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 200 ml

Chcesz pochwalić nattkas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    - dobra dostępność
    - wydajny
    -różnica w wypadaniu włosów
    - delikatny zapach

-/+

- cena- koszt jednej butelki to ok 25/30zł
    ale można przymknąć oko ze względu na działanie

Ilość zużytych opakowań: 5 op po 200ml

Chcesz pochwalić Klaudiuszek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO
  • Szampon zdziałał cuda na moich włosach!

+ o wiele mniejsze wypadanie już po 2-3 tygodniach!
    + wydajny
    + pojawiają się nowe włoski

- strasznie plącze włosy, ale wystarczy użyć maski lub odżywki i już jest ok.
    - cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, można wypróbować!
  • Moje włosy zaczęły wypadać ok. 2 lata temu, przez to, że mam bardzo gęste i grube włosy, na początku traktowałam to jak wybawienie, ale problem się nasilał i dopiero kilka miesięcy temu zdałam sobie sprawę, z tego że włosy już tak szybko nie odrastają i z każdym dniem jest ich znacznie mniej. Kupiłam ten szampon z polecenia Pani z apteki oraz z powodu pochlebnych opinii, które znalazłam m. in. na Wizazu. Co do jego działania na początku nie byłam z niego zadowolona, ale po czasie przekonałam się, że jednak coś robi. Włosy co prawda nie przestały znacząco wypadać, ale zaczęły w dużym stopniu odrastać. Mam na głowie pełno baby hair. Wadą szamponu, przynajmniej dla mnie. było nadmierne przesuszenie skóry głowy oraz długości i końcówek moich włosów.Szampon w stosunku do ceny nie jest bardzo wydajny, szczególnie jeśli ma się dłuższe włosy.
    Zalety:
    szybkie odrastanie włosów
    Wady:
    znikome zahamowanie wypadania włosów przynajmniej w moim przypadku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alzira za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij