Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Powiększ Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów
Produkt dostępny w 61 sklepach. Cena już od 17,69 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: joannea

Szampon DERMENA zapobiega wypadaniu włosów a także stymuluje ich odrost. Innowacyjny produkt zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP. Będąc substancją pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.
Szampon może być używany w sposób ciągły. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym myciu. Można go też używać rzadziej, zgodnie z przyzwyczajeniami (wydłuży to jednak okres pojawienia się pożądanego efektu). Butelka o pojemności 200 ml wystarcza na około 35 - 40 myć głowy, a więc przy codziennym stosowaniu wystarcza na 4-6 tygodni.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lautyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Juglans Regia Extract, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyltrimonium, Peg-15 Coco Polyamine, Parfum, Sodium Chloride, 1-methylparaben, phenoxyethanol, Propylparaben.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

• zero efektu
  • ogolnie to slabo wierze w mozliwosc aby szampon powstrzymal wypadanie wlosow i spowodowal odrost, ale szampon Dermena rozne rzeczy obiecuje, producenci pisza o jakoby rewolucyjnym skladniku w walce z wypadaniem wlosow - tzn chlorku metylonikonamidu.
    ja borykam sie z androgenowym wypadaniem wlosow, i szampon nie pomogl w najmniejszym stopniu. to juz wieksza poprawe widzialam po paru drogeryjnych szamponach przeciw wypadaniu. ten, apteczny, nie zrobil nic.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić danka82 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• nie przekonał mnie
  • Poleciła mi go pani dermatolog kiedy nagle zaczęły robić mi się łyse placki na głowie. Owszem, włosy odrosły, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy była to zasługa szamponu, leków sterydowych, które stosowałam miejscowo na skórę głowy czy witaminy D, którą przyjmowałam (choć skłaniałabym się jednak w stronę leków).

Na minus przede wszystkim mała wydajność, która w połączeniu z wysoką ceną (w zwykłych aptekach nawet 40 pln, w internetowych można kupić za ok 20pln) za 200 ml spowodowała, że przez 4 miesiące zużyłam aż 5 opakowań tego szamponu!
    I jeszcze zapach: dla mnie odstręczający, ziołowy, po prostu paskudny. Na pewno nie wrócę do niego jeżeli moje włosy będą w porządku.

Używam tego produktu od: 4 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie 5 butelek

Chcesz pochwalić hancymonium za czytelną i pomocną recenzję?
  • najskuteczniejszy!
  • dermena to najlepszy szampon zapobiegający wypadaniu własów i stymulujący porost nowych. Naprawde, działa. po kliku zużytych butelkach moge powiedziec, ze w miejscach,tzw.zakolach, pojawiło sie mnóstwo nowych włosów. a w prysznicu zostaje już ich tylko kilka, a nie cała garść. wierna na zawsze!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić tulip2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywnie zaskoczona
  • Od ponad roku wypadaja mi garsciami wlosy, praktycznie ile złapałam tyle mi zostawało w rece, włosy miala zdrowe lsniace, a jednak lecialy strasznie. Myslalam, ze to chwile, dlatego poczatkowo nie robilam z tym nic. Pożniej szampon radical ( nie dal nic ), potem jakis ziolowy z lopianem ( nie dal nic ), wcierka jantar ( niestety tez klapa). Stwierdzilam, ze postawie na tabletki, poszlam na calosc zakupilam Vitapil ( drogi nie dal nic ). Obecnie uzywam, dermeny i tabletek skrzypstrong (dzisiaj zaczelam 3 opakowanie).

Dermena Plusy:
    - ładnie sie pieni,
    - ładnie pachnie,
    - wydajny jak na taka mala pojemnosc buteleczki ( myjac wlosy do lopatek co drugi dzien, wystarczyl mi na miesiac )
    - najwazniejsze, juz po kilku myciach zauwazylam, poprawe!!! obecnie skonczylam pierwsza buteleczke, jestem szczesliwa, bo nie wierzylam, ze w miesiac mozna az tak ograniczyc wypadanie wlosow!!! Oczywiscie musze nadal kontynuowac kuracje bo wlosy jeszcze leca, ale cudow w miesiac nie osiegniemy
    - juz w tej chwili pojawily sie babyhairki, az musze przygladzac wloski mam taka korone tycich nowych wlosow,

Minusy:
    - dla mnie minusem jest cena...badzmy szczere, trzeba uzyc kilku, zeby efekt byl idealny, a to kosztuje. Mi sie udalo dorwac 2 butelki na promocji w superpharmie, kolejne bede musiala kupic, zrobie to bo warto, bo tylko ten szampon mi pomaga. Za to odjelam jednak te pol gwiazdki.

Mysle, ze negatywne opinie pisza osoby malo cierpliwe, wlosy nie przestana wypadac, po miesiaciu...co do wysuszenia wlosow, ja tego nie widze, moze dlatego, ze mialam bardzo zdrowe , moze dlatego, ze i tak od zawsze nakladam na wlosy odzywke.

Używam tego produktu od: od miesiaca i bede nadal
    Ilość zużytych opakowań: skonczone 1

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wypadają
  • Poleciła mi ją mojego chłopaka siostra, której ten szampon pomógł w wypadaniu włosów po ciąży.
    \nJeżeli chodzi o wypadanie, używałam wielu kosmetyków, lecz ten mnie zaskoczył. Po miesiącu moje włosy przestały wypadać, podczas mycia włosów zostaję na dłoniach max 5-10 włosków, co porównując z moim nadmiernym wypadaniem było olbrzymim cudem. Już mała ilość szamponu cudownie pieni się na włosach. Nie wierzyłam, że tak bardzo zniszczone włosy przestaną wypadać garściami. POLECAM GORĄCO

Używam tego produktu od: 2 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3/4 szamponu

Chcesz pochwalić OwwShi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aż zdecydowałam się założyć konto na kwc..
  • A więc do wszystkich, którzy po 2,3 miesiącach piszą tu opinię o szamponie to jakaś pomyłka. Ten szampon jest genialny ale potzreba czasu aby włosy zaczęły rosnąć ! Jeżeli ktoś myśli, że po 3 miesiącach będzie miał gąszcz włosów to mu gratuluję.

SZAMPON DZIAŁA! WŁOSY MI ODROSŁY.

Jestem chodzącym przykładem działania szamponu. Zaczęło się od tego, że w wynki róznych aspektów(stres itd) zaczęły mi wypadać włosy.. Doszło nawet do tego że wypadało mi ponad 500 włosów dziennie.. (.. byłam tak załamana moim brakiem włosów że codziennie lcizyłam ile mi ubywa.. podczas mycia około 300.. łzy same się cisnęły do oczu) . Po wypróbowaniu kilku sposobów, łykaniu tabletek na włosy przez rok.. nic nie hamowało wypadania.. I wtedy lekarka przepisała mi : biotebal, loxon 5 i szampon dermena. Tę kombinację stosowałam około 6 miesięcy (myślę że około 3 miesiąca włosy powoli przestawały wypadać). W 6 miesiącu postanowiłam przestac psikać loxonem ( stopniowo odstawiłam psikałam co 3 dzień , co tydzień , do zera). Potem również odstawiłam biotebal. Początkowo po odstawieniu znowu zaczęły wypadać włosy , ale podobno to normalne, natomiast nie trwało to długo. Szampon postanowiłam zostawić. Po kolejnych 6 miesiącach miałam już sporo nowych włosów. Po 2 latach stosowania szamponu mam tyle włosów ile miałam zanim zaczęły mi wypadać ( miałam bardzo gęste włosy natomiast wyjątkowo cieniutkie) Nie mam zamiaru przestać go używać nigdy.
    Dodam że włosy po umyciu nie przetłuszczają się tak bardzo i nie swędzi skóra głowy.
    Szampon może się słabo pieni , ale ja robie w ten sposób, że najpierw nakładam małą ilośc, myję m spłukuję i dopiero nakładam normalną ilośc szamponu i wtedy pięknie się pieni.
    Mam włosy długie, farbowane. Większośc szamponów mi nie odpowiada, włosy się po nich przetluszczają a głowa swędzi. A przy dermenie nie

Mam nadzieję, że pisząc moją opinię przekonam kogoś kto ma taki problem jak ja miałam.. i wylałam przez to morze łez, A kogo zniechęcają Ci którzy używali szmaponu przez 2 miesiące.

Jedyny minus że włosy są splątane po użyciu ale coś za coś , zawsze można użyć odżywki na włosy ale broń boże na skóre głowy , tylko na same końce !
    Szampon jest moim zdaniem wydajny, mi starcza na 2 miesiące przy praktycznie codzeinnym myciu.

Mam taką cichą nadzieję, że kiedyś firma wypuści wersję szamponu bez sztucznych składników (sls,parabenów, sles, peg, ani żadnych inncyh) , w 100% naturalny + ich magiczny składnik. Może gdyby więcej osób im to zasugerowało udałoby się ..

Chcesz pochwalić karinka0930 za czytelną i pomocną recenzję?
  • RE WE LAC JA.
  • Nie tylko wzmocnil mi wlosy, ale sprawil, ze te ktore uznalam za bezpowrotnie stracone, odrosly mi na mocno przerzedzonym czubku glowy.

Bardzo ladnie pachnie. Dobrze sie pieni. Jest wydajny. Stosowany regularnie, naprawde przynosi ratunek wlosom slabym i cienkim.

Wady: wysusza i placze wlosy.

Chcesz pochwalić LFK77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawienie dla moich wypadajacych wlosow
  • Przez dłuzszy czas mialam dość duze problemy z wypadaniem włosow ,włosy wypadaly mi garsciami.. probowalam tabletek hamujących wypadanie , wcierki , szampony , odzywki i nic .. az do momentu gdy zakupilam dermenę i zaczelam jej stosowac moje wlosy przestaly wypadac , do tego zaczely pojawiac sie baby hair z czego jestem bardzo zadowolona i osobiscie zaskoczona ze szampon moze zdziałac takie cuda

Ilość zużytych opakowań: dziesiec

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat na włosach
  • Skusiłam sie na ten szampon w okresie dużego stresu przed matura, kiedy wlosy zaczęły wypadać jak szalone. Stosowałam go przez ok. miesiac, wiec spektakularnych skutków odnośnie zahamowania wypadania wlosow nie moge oczekiwać, ale z tym, co zrobił z moimi włosami zmagam sie do dzisiaj. Tak jak bylo zalecane kupiłam odżywkę z tej samej linii ułatwiająca rozczesywanie, dodatkowo wspomagająco stosowalam odżywkę z Timotei i mimo to po umyciu grzebień stawał we włosach i nie bylo szans na rozszczesanie. Wcieranie dodatkowo odzywek i rożnych olejków po umyciu rowniez na niewiele sie zdało. 2 miesiące po odstawieniu szamponu problem z rozczesywaniem nadal sie utrzymuje, takze w moim wypadku użycie szamponu nie bylo warte zachodu, bo tyle, ile wlosow wyrwalam przy próbie rozczesania, jest nie do opisania. Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Kahvija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie nic dobrego nie mogę o nim powiedzieć.
  • Stosowałam wiele różnych szamponów zmniejszających wypadanie włosów żeby nie powiedzieć wszystkie dostępne na rynku
    Jednak ten należy do najgorszych:

-jest mało wydajny, nie chce sie pienić dużo specyfiku trzeba nałożyć na głowę żeby jakoś umyć włosy czyli biorąc to pod uwagę cena nie jest tak rewelacyjna

- po umyciu włosy są jak kołki, suche, nie chca się układać, koszmar

- nie mówiąc o tym że nie zauważyłąm żadnego efektu włosy dalej wypadały mi garściami

Warto przemyśleć zakup bo sa preparaty znacznie lepsze.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anbazia za czytelną i pomocną recenzję?