Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• Fajniutki
  • Lakier jest bardzo tani i łatwo dostępny, ciekawe kolory oraz fajna trwałość, schnie szybko co jest dla mnie ogromnym plusem. Byłam posiadaczką koloru białego ale niestety krycie było słabe, nie wiem jak z resztą kolorów będę musiałą sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Lubię je mimo wad
  • Do lakierów Eveline mam bardzo duży sentyment-moje pierwsze kolorowe emalie do paznokci, które kupowałam w osiedlowej drogeryjce w sąsiedniej wsi, były właśnie tej firmy. Od tamtej pory(a było to cztery lata temu) przerobiłam niemal wszystkie serie lakierów tej firmy, z każdej byłam zadowolona. Eveline postanowiło nie rozbijać swoich lakierów na różne kolekcje tylko podzieliło je na dwie serie-Color Instant i MiniMax. I z tej drugiej serii posiadam dwa kolory:
    -489-wyrazisty fuksjowy róż opalizujacy na niebiesko-fioletowo-różowo i złoto. Bardzo kobiecy, ale i odważny kolor, jest niesamowity, bardzo energetyczny, niebanalny, super na lato.
    -800-w buteleczce brudna jasna lila, zaś na paznokciach zgaszony pudrowy róż z nutą szarości. Bardzo elegancki i kobiecy kolor, pasuje zawsze i wszędzie, taki różowy nudziak jak dla mnie, wprawdzie nie jest ideałem, jednak nadal bardzo mi się podoba. W buteleczce widać złoty shimmer, którego na paznokciach w ogóle nie znać, chyba, że w pełnym słońcu(nie sprawdzałam tego).

Podobają mi się te małe, zgrabne buteleczki, są minimalistyczne i miłe dla oka. Pędzelki są nieduże i wąskie, ale maluje się nimi całkiem wygodnie, można nimi swobodnie manewrować przy brzegach i skórkach

Konsystencja jest niezbyt gęsta, ale też nie wodnista-nie leje się na boki i skórki. Niestety czasami troszkę zabąbelkuje, szczególnie u 489.

Krycie-przy 489 pełne krycie bez smug i prześwitów uzyskamy dwoma warstwami, 800 jest niestety trudniejszy w obsłudze i wymaga ręki oraz cierpliwości-lubi smużyć, na początku potrzebowałam trzech warstw dla ładnego efektu, nabrawszy wprawy potrafię zrobić to dwiema Moja rada-nabierzcie na pędzelek sporą kroplę lakieru, przyłóżcie u nasady paznokcia i malujcie go trzymając pędzelek jak najbardziej płasko, tak aby kąt między płytką, a pędzelkiem był minimalny, nie wiem jak u innych, ale u mnie to się sprawdza przy smużących nudziakach i pastelach

Szybko wysychają i twardnieją, pół godziny po malowaniu mogę robić wszystko i nie martwić się o manicure, pościeli odbitej też nie zaobserwowałam.

Lakiery ładnie wyglądają na paznokciu, błyszczą się wyraziście-lubię żelowy połysk emalii, tu takiego nie ma wprawdzie, ale nadal jest przyzwoity.

Na diamentowej/wybielającej odżywce tej samej firmy 489 potrafi się utrzymać 3-4 dni w bardzo dobrym stanie bezodpryskowym, jedynie końcówki się ścierają, 800 2-3 dni, potem są odpryski po bokach i na końcach. Na odżywce S.O.S Eveline 800 potrafi odpryskiwać już następnego dnia rano
    Po dwóch dniach lakiery tracą nieco na połysku, ale to nic-kładę na to bezbarwny lakier i błyszczę paznokciami dalej

Muszę pochwalić żywotność tych lakierów-swoje sztuki mam od dwóch lat, ubytek mniej więcej połowy buteleczki, ale nie rozwarstwiły się, ani nie zgęstniały ani trochę, właściwości niemalże te same jak po zakupie

Całkiem fajne lakiery. Wprawdzie mają kilka drobnych wad, które bywają uciążliwe, no i trwałością czasami nie grzeszą, jednak za taką cenę i taki wybór kolorów można przymknąć na to oko

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla mnie
  • Lakier idealnie rozprowadza siê po paznokciu, krótko schnie, czasem wystarczy tylko jedna warstwa, nie zasycha w trakcie malowania, nie tworz± sie odpryski, wiele kolorów do wyboru.
    Jedynym minusem jest ma³a ró¿nica koloru miêdzy tym na lakierze a tym na paznokciach. Kolor jest intensywniejszy ni¿ na opakowaniu.

Chcesz pochwalić oficjalnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Lakier w małym, poręcznym opakowaniu, kusi wielością barw i ceną.
    Szczęśliwie jest trwały a kolory po aplikacji wyglądają naprawdę dobrze.
    Minusem jest aplikator, malutki, chudziutki, nie zbiera dobrze lakieru po opróżnieniu większej ilości słoiczka.
    Ale ze względu na stosunek cena/jakośc/trwałość jestem na tak.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: trzy kolory

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lubię lakiery z tej serii Kolor na paznokciach prezentuje się bardzo ładnie, fajnie połyskuje. Pędzelek jest wygodny, nie zostawia smug, a konsystencja lakieru jest odpowiednia, równomiernie pokrywa paznokieć. Schnie dość szybko, jest trwały jak na lakier za tak niską cenę. U mnie trzyma się około czterech dni. Czasami pojawi się jakiś mały odprysk, ale łatwo go uzupełnić. Lakier nie zasycha w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych lakierów!
  • Lakiery mają piękne kolory, są bardzo tanie, kryją dobrze nawet po jednej warstwie. Niestety produkt przez swoja gęstość potrafi tworzyć pęcherzy i smugi. Trzeba trochę potrenować nakładanie. Minusem jest też to, że lakier szybko ściera się z końcówek, ale u mnie to norma.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić groszekbean za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś okropnego
  • Chyba nigdy nie miałam gorszego lakieru. Wygląda na paznokciach bardzo nieestetycznie. Jest gęsty i trudno go nałożyć tak, żeby dobrze wyglądał. trwałość zerowa. Nałożony wieczorem odpryskuje już na drugi dzień. Strata pieniędzy i czasu poświęconego na malowanie.

Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić Loouisse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Chyba Eveline odnowiło stare MiniMax na MiniMax quick dry & long lasting (BIG BRUSH, YO!), bo dawno tego pierwszego nie widziałam.
    Mam w kosmetyczce obydwie wersje - jedną z wielką szczoteczką, drugą z normalną.

MiniMax 9 days long kolor 848:
    *9 days na pewno nie trwa, ale wytrzymuje cztery dni bez odprysków.
    *intensywny kolor - ALE - jakaś tragedia, zanim zmyję ten czerwony, całe dłonie mam pomazane.

MiniMax big brush kolor 945:
    *ten jest jeszcze gorszy, bo po godzinie już mi schodzi, wygląda strasznie na paznokciach
    *zmycie go jest katorgą.

Podsumowując: obie wersje są iśnie nietrwale (jeden wytrzymuje cztery dni, drugi nawet godziny nie daje rady) oraz tragiczne podczas zmywania.

Okropnie straszny, tylko na Halloween i to w wersji zmazanej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ColaKoala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały, więcej nie kupię.
  • Skusiła mnie niska cena i ładny kolor, ale to jedyne plusy. Lakier odpryskuje już po jednym dniu (zero zmywania naczyń, sprzątania). Przy zmywaniu lakieru, "rozmywa się" okropnie na skórze. Nie kupię drugi raz.

+ ładny kolor
    + szybko schnie
    + tani

- odpryskuje po jednym dniu
    - "brzydko" się zmywa

Chcesz pochwalić diankamila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma wady
  • Bywały gorsze i lepsze

Plusy
    Cena
    Duża gama kolorów
    Łatwy w obsłudze pedzelek

Minusy
    Jedna warstwa nie daje żadnego koloru
    Szybko schodzi już po 1 dniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rokis001 za czytelną i pomocną recenzję?