Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

• nie rozstajemy się
  • Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na jego temat, ale to po raz kolejny potwierdza moją teorię, że lakiery do paznokci są jednym z najbardziej "spersonalizowanych" produktów. Ja np uważam produkty firmy OPI za kompletne nieporozumienie, uważam, że ESSIE jest ok, natomiast te po prostu uwielbiam. Trzymają się bardzo długo, nie ścierają się, nie matowieją i mają bardzo intensywne kolory. W niektórych przypadkach wystarczy tylko jedna warstwa i utwardzacz.
    Ja osobiście bardzo polecam, bo mają też często modne kolory i śliczne, proste opakowania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Prawie 10

Chcesz pochwalić zuzannapik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Lakier zakupiłam jakiś czas temu podczas promocji w Rossmanie. Zachęciła mnie wyjątkowo niska cena i śliczny, szary kolor.

PLUSY:
    + śliczne kolory, całkiem spory wybór
    + niska cena regularna
    + dostępność
    +łatwa aplikacja

MINUSY:
    - do minusów muszę zaliczyć trwałość, już po 3 dniach lakier zaczął ścierać się na końcówkach. Wiadomo, że za te cenę nie mogę oczekiwać cudów, ale jak ktoś liczy na większą trwałość to niestety się zawiedzie.

Podsumowując, lakiery są całkiem fajne. Nie są drogie, więc myślę, że za tę cenę można spokojnie wypróbować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena całkowicie adekwatna do jakości - niestety
  • Posiadam trzy kolory - 253 (biały), 808 (miętowa zieleń) i 811 (intensywny niebieski).

Obietnica producenta:
    "Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje."

Szklane, z solidnym plastykowym "trzonkiem" pędzelka. Sam pędzelek jest mały, łatwo się nim aplikuje lakier. Niestety ma tendencję do tego, że wypada z niego włosie, co może zepsuć nawet najlepiej wykonany manicure. Pojemność - 5 ml.

Moje doświadczenia:
    Urzekły mnie kolory i niska cena. Dorwałam je w osiedlowej drogerii, gdzie wszystkie leżały w wielkim słoiku i można było do woli w nich przebierać. Kupowałam je z myślą o wakacjach, chciałam jasne kolory, letnie, wesołe.
    Mała pojemność to faktycznie plus, ponieważ nie zmarnujemy zbyt wiele lakieru. Niestety ma on tendencję do dość szybkiego zasychania. Ja ratowałam go wkładając buteleczki do gorącej wody, dzięki czemu odtajał, ale mimo wszystko uważam, że jeden miesiąc to stanowczo za krótki okres przydatności. Mam pewność, że lakiery nie były otwierane przed zakupem, więc zapisuję to na ich fabryczną wadę.
    Pędzelek na pozór wydaje się przyjemny, jest malutki i łatwo nim aplikować lakier, ale po pewnym czasie zaczyna wypadać z niego włosie, co dla mnie jest rzeczą niedopuszczalną.
    Kolory, które sobie wybrałam są niewdzięczne w malowaniu. Trzy warstwy to jest minimum, jeżeli nie chcemy mieć żadnych smug. Ten lakier dosłownie połyka pęcherzyki powietrza, na jasnych odcieniach widać to oczywiście jeszcze bardziej wyraźnie, więc nie raz mi się zdarzyło, że zaraz po malowaniu musiałam zmywać cały lakier i zaczynać zabawę od początku. Długo schnie, jeszcze dłużej zastyga. No, jest to całodniowa przygoda, żeby ładnie pomalować paznokcie.
    Fakt faktem jest trwały, nie powiedziałabym, że na dziewięć dni, ale na sześć-siedem spokojnie. Nie schodzi, nie kruszy się przy skórkach.

Cena i dostępność:
    Kosztuje niecałe pięć złotych i dostać go można w większości drogerii (stacjonarnych i internetowych) oraz supermarketach, które posiadają szafę Eveline.

Podsumowanie:
    Raczej już więcej ich nie kupię, a na pewno nie w takich jasnych odcieniach. Lakier jest niewdzięczny, nie wybacza błędów, do tego ma fatalnie zaprojektowany pędzelek, który jest - niestety - tanią tandetą i szybko zaczyna wypadać z niego włosie.

Używam tego produktu od: używałam tych lakierów przez okres wakacyjny 2014
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Posiadam odcień 839. Kupiłam go zachęcona ceną i bardzo ładnym, żywym kolorem. Niestety - oceniam go tylko na 3 gwiazdki, ponieważ bąbelkuje się co jest dużym minusem tego produktu. Poza tym jedna warstwa nie wystarcza, trzeba nałożyć dwie, czasem nawet trzy, ale myślę, że to zależy od koloru.

+ śliczne kolory
    + wytrzymują na paznokciach dosyć długo nawet bez top coatu.
    + niska cena
    + szeroki pędzelek ułatwia malowanie

- lakier bąbelkuje się
    - jedna warstwa nie wystarcza by pokryć paznokieć
    - mimo zapewnieniu, że jest szybkoschnący, schnął prawie 1h

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić galadorians za czytelną i pomocną recenzję?
  • obietnice producenta spełnione
  • Genialny produkt. Na moich paznokciach mało który lakier wytrzymuje dłużej niż jeden dzień bez nieestetycznego ścierania końcówek czy odprysków. Ten lakier trzyma się świetnie! Mam kolor nr 509 (groszkowa zieleń) i jego minusem jest to, że muszę nałożyć dwie, czasem nawet trzy warstwy, żeby kolor był nasycony, ale lakier zasycha naprawdę bardzo szybko, więc nawet nałożenie trzech warstw trwa krócej niż innego lakieru dwóch. Nie zaniżam przez to oceny, bo uważam, że za 6zł nie można oczekiwać wszystkiego. Wolę czerwienie i róże na paznokciach, dlatego dość rzadko używam tej zieleni, ale już planuję zakup czerwonego MiniMaxa W tej cenie naprawdę nie ma lepszego produktu. Pędzelek szeroki, przez co mam wrażenie, że paznokcie "same się malują"

Chcesz pochwalić titillapapilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Obietnice producenta spelnione. Szybko schnie, ladnie kryje. Jak sie postarac to jedna warstwacwystarczy. Piekna czerwien, piekne kolory naturalne, piekny przygaszony roz. Dlugo sie utrzymuje, u mnie do tygodnia czasu. Warto, tym bardziej,ze cena niewielka.

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Chcesz pochwalić Marlena2907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie doskonały
  • Posiadam już cztery kolory z tej serii. Dla mnie doskonały dobrze kryje, szybko wysycha nie gestnieje nic więcej mu nie potrzeba. Cena przystępna. Dostępny w wiekszości drogerii , mega dużą gama kolorów każdy znajdzie jakiś odcień dla siebie. Rewelacja !

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić weroonka16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super! Kupię inne odcienie!
  • Moje paznokcie chyba kochają lakiery eveline, bo trzymają je na płytce wyjatkowo długo w porównaniu do innych firm!

+ tani, a trwały
    + łatwa aplikacja
    + szybko zasycha
    + długo się utrzymuje - mam go na paznokciach 3 dzień i ani jednej skazy czy odprysku!!!
    + bogata gama kolorystyczna

- nakładałam dwie warstwy i zauważyłam na paznokciach niektórych (nie wszystkich) po 2-3 bąbelki, mam nadzieję, że się nie rozmnożą wraz ze "starością" lakieru

DLA MNIE BOMBA!

Używam tego produktu od: od niedawna

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spisuje się na 6!
  • Mam już 3 buteleczki tego lakieru. Nie zawiodłam się.

Zalety:
    trwałość- bez żadnych wspomagaczy wytrzymuje u mnie nawet 5 dni jeśli chodzi o paznokcie u dłoni, na stopach trzyma się te obiecane 9 dni
    szeroka gama kolorystyczna
    niska cena, koło 5 zł
    u mnie nie bąbelkuje się tak jak to piszą inne recenzentki
    łatwo dostępny
    ładne buteleczki
    nie sprawia trudności przy malowaniu

:| nie zmywa się ani łątwo ani trudno
    :| wymaga 2 warstw, choć przy czerwonym lakierze krycie pozwalało na jedną; jednak wtedy gorzej z trwałością

Nie widzę wad i nie chcę innych lakierów

Używam tego produktu od: kilka misięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Arliaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek
  • ot taki sobie lakier... nic specjalnego. Spodziewałam się więcej, bo lubię kosmetyki tej firmy. Ten akurat wypada kiepsko. mam kolor "coś ala pomarancz". kolor dla mnie za malo kryjący, po jednej warstwie musimy nalożyć druga i tu mialam na jednym palcu problem, bo srobiły się smugi i bąbelki. Kolor po warstewce staję się coraz ładniejszy i bardziej nasycony, więc zyskuje. Ten gruby pedzel to też taka ściema - jak dla mnie - nie widzę lepszych rezultatów. Chwyt marketingowy :-/
    trwałość średnia - używam żawsze z odzywka przed i po, ale nie specjalnie wydłużyło żywot.
    Nie wiem czy kupię - piszę bardzo szczerze, bo znam swoją osóbkę;-) jak coś wpadnie w oko - to nie ma zmiłuj!
    Cena w końcu też jest przyzwoita: 4,99 lub 5,99.

zdjęcie wykonane po drugiej warstwie - wzrokowcy zauważą smużki ;-) ... no chyba, że mam obsesję

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij