Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• ojoj.
  • Słyszałam wiele dobrego o lakierach z Eveline, więc postanowiłam się na niego skusić. Ale niestety mnie nie zauroczył sobą.

1. Beznadziejne krycie. Potrzeba co najmniej trzech warstw.
    2. Beznadziejnie się rozprowadza. Jedna wielka smuga.
    3. Tego typu pędzelki nie należą do moich ulubionych. Jest cienki i ma wybrakowane włosie,co sprawia duże problemy z jego aplikacją.
    4. Słaba trwałość.

Kupiłam, wypróbowałam i wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiliśmy się
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Nie oczekuję wiele od lakierów z tej półki cenowej... w sumie od żadnych, bo moje pazurki wyjątkowo są oporne Nie lubią się malować, saute też nie lubią się prezentować. Nic nie lubią i ich nic nie lubi

Kupiłam Go, bo skusiła mnię pięęękna intensywna czerwień w buteleczce a to akurat kolor, którego najczęściej używam. Ale do rzeczy.

- kolor na paznokciu jeszcze ładniejszy niż w butelce
    - jedna warstwa wystarczy by cieszyć się piękną czerwienią
    - bardzo się błyszczy
    - b. trwały - u mnie 3 dni bez skazy, a to wyczyn! (szorowałam z nim kuchnię i dał radę)

Jak tylko będę w drogerii kupię inne kolory.
    Zachwalam i POLECAM!

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić Aleksiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Buteleczka poręczna i bardzo malutka za co ogromny plus. Szybko zużywamy i kupujemy nowy, nie tak jak w przypadku dużych butelek, gdzie połowę musimy wyrzucić bo zrobił się gęsty. Konsystencja lakieru nie jest wodnista ani gęsta, w sam raz Pędzelek mały, wąski, bardzo wygodny w użytkowaniu. Kolor lakieru (496) cielisty, delikatny, nie rzucający się w oczy. Na moich pazurkach mam jedną warstwę, wg mnie wystarcza, kryje całą płytkę bez prześwitu. Lekko smuży. Nie barwi płytki. Trwały, u mnie zaczął odpryskiwać po 4-5 dniach Zasycha w przeciągu minuty, szybciutko Ze zmywaniem nie ma problemu Szeroka gama kolorystyczna. Dostępny w każdej drogerii.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Mam dwa kolory 604 oraz 839, dużym plusem jest na pewno cena tych lakierów, bardzo trafiają w mój gust jeśli chodzi o odcienie które firma oferuje. Utzymują się na paznokciach około 2-3 dni.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Princeska1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w niskiej cenie!
  • Mam kolorki 601 i 253 i jestem tymi lakierami zachwycona Super cena, opakowania, które spokojnie można wykończyć no i trwałość - nr 601 trzyma się u mnie nawet tydzień co przy innych lakierach nigdy się nie zdarzało
    Jedynym minusem jest wg mnie konsystencja- moim zdaniem za rzadka, często zdarza mi się, że lakier "wylewa" się na skórki.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte mam dwa lakiery, oba zużyłam w około połowie

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie rewelacyjny
  • testowałam kolor 804. Kolor od razu przypadł mi bardzo do gustu, odważny, kojarzący mi się z wakacjami. Na paznokciach wygląda jeszcze piękniej niż w buteleczce. Posiada pędzelek, który nie jest ani za cienki ani za szeroki, jak dla mnie w sam raz. Można nim precyzyjnie pomalować paznokcie nawet w miejscach blisko skóry. Zapach lakieru typowy dla tego typu kosmetyku. Dość dobrze rozprowadza się na paznokciach, potrzeba dwóch warstw, aby lakier równomiernie i bez smug pokrył płytkę. Schnie bardzo szybko, a tą cechę bardzo sobie cenię w lakierach do paznokci. Zmywa się również bezproblemowo. Co do trwałości- producent obiecuje nam \"9 days long\", ale niestety, tyle on u mnie się nie utrzymał. Jego trwałość na moich paznokciach to 2-3 dni, a przy intensywnych obowiązkach domowych moje końcówki były pościerane już tego samego dnia. Ogólnie jestem z tego lakieru zadowolona. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że po około dwóch tygodniach lakier delikatnie gęstnieje.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry lakier w niskiej cenie Jedynie mogłoby być więcej kolorów.

Plusy:
    - trwałość
    - dobry efekt po nałożeniu 1 warstwy
    - szybko wysycha
    - tani'

Minusy:
    - mam kolor czerwony i gdy go zmywam okropnie barwi płytkę paznokcia

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak kocham Eveline tak jego nienawidzę!
  • Omawiany lakier dostałam w jednej z paczek od koleżanki. Wiązałam z nim wieeele nadziei jednak ten lakier to koszmar!
    Kocham lakiery Eveline ale ten to totalna porażka!

Zalety:
    - dostępność
    - cena
    - gama kolorystyczna
    - szybko schnie
    - łatwo go zmyć
    - wygodny pędzelek
    - nie gęstnieje

Minusy:
    - odpryskuje w mgnieniu oka - po 3 godzinach od wyschnięcia mam już pościerane końcówki a po całym dniu obdarty jest do połowy
    - krycie - 3 - 4 warstwy potrzebne są do pokrycia paznokcia w 100%

Dla mnie to największy bubel jaki wypuściło Eveline wśród lakierów!

Używam tego produktu od: Grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze i ostatnie opakowanie

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Barwi płytkę paznokcia :/
  • Byłam bardzo zadowolona z lakieru, jednak tylko przez jakiś czas....

Oceniam kolor brązowy. Lakier łatwo się rozprowadza. Nakładam zawsze 2 warstwy. Trwałość średnia - jak przeciętny lakier ok 2 dni, a potem widać odpryski. Lakier świetnie kryje i ma ładny połysk - daje efekt hybrydowego lakieru (kilka osób mnie pytało czy to hybrydowy...).. Zadowolona więc z takich efektów często go używałam(ale bez przesady), aż ....moje paznokcie zrobiły się żółte. Obrzydliwość!! Wygląda jakbym paliła papierosy, okropność. Wiadomo, ze inne kolory nie zabarwią(odbarwił) na żółto, ale niebieski z tej firmy zabarwił na zielono...Teraz lakieru nie używam, bo muszę się pozbyć tego okropnego nalotu na płytce...Dałabym 4/4+, ale wszelkie zalety straciły wartość przy tej jednej ogromnej wadzie...

Plusy:
    - dobrze kryje ( przy 2 warstwach)
    - daje bardzo ładny połysk
    - łatwo się rozprowadza - przyzwoity pędzelek
    - duża gama kolorów

Minusy:
    - barwi płytkę paznokcia
    - średnia dostępność (mieszkam w mieście a jest tylko w 3 sklepach i to osiedlowych...)

Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1 opakowanie (ale juz go nie dokończę)

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny w niskiej cenie
  • Mam jeden kolor, ale na pewno kupię jeszcze jakiś, gdyż ten lakier:
    - jest tani
    - dobrze się rozprowadza
    - jest trwały, trzyma się ok.5 dni
    - kolor jest ładny po nałożeniu 2 warstw

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Lakiery MiniMax [kolory 328 - delikatny róż oraz 267 - bardzo blady kremowy] kupiła mi mama w Biedronce. Kosztował niecałych pięć złotych, dlatego uznałam, że nawet gdyby coś w nich nie podpasowało, nie byłoby mi aż tak żal wydanych przez mamę pieniędzy.
    Buteleczka 5 ml nie poraża objętością, jednak dla mnie - która często zmienia kolory lakierów lub po prostu na jakiś czas daje paznokciom "odpocząć" od nich - jest to w miarę wystarczająca pojemność. Dostajemy krótką "rączkę", za czym niezbyt przepadam - wolę dłuższe, zdecydowanie łatwiej mi nimi operować. W dodatku, jest dość pokaźna, gruba, przez co aplikacja jest nieco trudniejsza, przynajmniej dla mnie.Pędzelek niczym nie powala, jest dość cieńki, o rzadkim włosiu, co z jednej strony mi przeszkadza [musiałam się nieźle napocić, żeby pokryć całą płytkę paznokcia], z drugiej jest jego zaletą [nie obawiam się, że przypadkiem wyjdę za linię paznokcia]. Do konsystencji nie mogę się zbytnio przyczepić, chociaż moim zdaniem jest odrobinkę zbyt wodnista, leista, rzadka. Wolę nieco bardziej gęste lakiery, ale jakoś szczególnie ten aspekt mi nie przeszkadzał.
    Lakier rozprowadza się w sumie dość przyjemnie. Szybko schnie, nie pozostawia smug.
    Można by zapytać "To co mi w nim nie pasuje?". Cóż, nie pasuje mi jedna rzecz. Kupując lakiery, które z założenia mają być różowe i w odcieniu, który nazywam "zgaszonym kawowym" oczekuję, że będą takie na PAZNOKCIU. Tymczasem, po nałożeniu dwóch warstw, ku mojej ogromnej konsternacji, i różowy, i kawowy lakier był niemal bezbarwny. Owszem, miał jakiś tam kolorek, ale tak bardzo niewidoczny, że ciężko byłoby się dopatrzeć tego, że to różowy czy kremowy lakier. Dla mnie jest to naprawdę ogromna wada. Nie wiem, czy u innych użytkowniczek tego produktu też pojawił się taki problem [z tego, co czytam, chyba nie…], ale ja pod tym względem zawiodłam się na MiniMax. A szkoda.

Podsumowując,

ZALETY.
    :ehe: Cena: 5 zł to naprawdę rozsądna, atrakcyjna cena, nawet jak na tę pojemność.
    :ehe: Świetna gama kolorystyczna - uwielbiam takie kremowe, naturalne kolory!
    :ehe: Szybko schnie.
    :ehe: Trwały - wytrzymał u mnie 5 dni bez odpryskiwania, w niemal idealnym stanie.

WADY.
    Ciężko było mi operować krótką, nieco grubaśną nakrętką.
    Pędzelek - niby dzięki jego cienkiej budowie uniknęłam wychodzenia za linię paznokcia, ale jak dla mnie jest zbyt cienki.
    Moje największe zastrzeżenie - na moich paznokciach, po dwóch warstwach, nie widziałam praktycznie żadnego koloru, jedynie bardzo delikatny, mleczny odcień.

Niestety, moja przygoda z lakierami MiniMax się skończyła. Podarowałam je mojej mamie. Mimo, że są trwałe, tanie i szybko schną, fakt iż na moim paznokciu nie przybierały żadnej barwy zadecydował, że już do nich nie wrócę. Może to tylko kwestia odcieni, które kupiłam. Albo dostały mi się jakieś trefne egzemplarze, kto wie?

Chcesz pochwalić papapuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Ocenię go pod kątem różnych kryteriów, na jakie zazwyczaj patrzy się wybierając lakier.

CENA: przystępna. Ja swój kupiłam za jakąś symboliczną piątkę. Fakt, że ma tylko 5 ml, ale ja zupełnie na to nie patrzę, bo rzadko zdarza się, żebym duży lakier wykorzystała do końca, więc niska cena, mała objętość - dla mnie zawsze na plus.

TRWAŁOŚĆ: ponadprzeciętna. Na opakowaniu jest napisane, że 9 dni. Oczywiście jest to gruba przesada, ale jak na lakier z niższej półki trzyma się świetnie. Na moich paznokciach - cztery dni, co naprawdę jest niezłym osiągnięciem.

APLIKACJA: wygodny pędzelek, ale zakrętka nieco za gruba przez co niewygodnie się go trzyma, zwłaszcza wtedy, kiedy jedną rękę mam już pomalowaną i muszę uważać, żeby nie porobić odbić na paznokciach.
    Konsystencja jest minimalnie za gęsta, dlatego zdarzają się smugi i nierówne pokrycie płytki. Dostaję czasami szału, bo na początku rozprowadzał się świetnie, ale teraz, po pół roku stosowania mam już z tym problemy.

KRYCIE: nie ma mowy o jednej warstwie (oceniam kolor 685 - pudrowy róż), muszę nałożyć co najmniej dwie, przy czym ważne jest, aby ta pierwsza była zupełnie sucha, inaczej - całe malowanie możemy zaczynać od nowa.

WYSYCHANIE: w miarę szybkie. Zwłaszcza pierwsza warstwa - schnie może z półtorej minuty. Druga, w zależności od grubości, ale myślę, że łącznie coś koło 7 minut.

GAMA KOLORÓW I OPAKOWANIE: myślę, że to kwestia gustu, ale mi spodobała się prawie każda propozycja z tej serii. Opakowanie jest małe, zgrabne i wytrzymałe (zniosło upadek na kafelki w łazience!)

ZMYWANIE: zmywa się szybko, bezboleśnie i bez odbarwiania płytki. Chociaż akurat ja mam taki kolor, że nie ma prawa mi tej płytki zabarwić, nie wiem jak z innymi numerkami

Myślę, że mogę polecić, szczególnie ze względu na kolory i trwałość. Dla mnie zaletą jest jeszcze ta mała objętość, ale to już indywidualna sprawa zależna od potrzeb

Chcesz pochwalić asiuchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo trwały
  • Mam już dwa lakiery z tej serii, 402 i 267.
    267 potrzebuje dwóch warstw żeby był bardziej widoczny, prezentuje się bardzo ładnie, połysk nadaje mu elegancki wygląd,
    402 jedna warstwa już wystarcza żeby uzyskać delikatny efekt, dwie -dla mnie wystarczające.

W mojej pracy nie mogę mieć kolorowych paznokci więc używam takich odcieni. W ciągu dwóch tygodni bo tyle nosiłam jeden lakier, a później drugi-klientki ciągle pytały co to za odcienie

+małe opakowania mieszczą się do kosmetyczki
    +trwałe -6 dni noszenia z małymi poprawkami na obrzeżach paznokci ( w pracy otwieram telefony więc z boków paznokci zawsze się zetrze), zmywanie naczyń, mycie włosów itp - wszystko przetrwały
    +łatwo się rozprowadza, co więcej gdy zdarzy się w jednym miejscu rozłożyć zbyt dużo lakieru i trzeba go zebrać-i tak nie ma smug, jeżeli trzeba coś domalować (tak jak ja musiałam) także nie ma różnicy, którą widać gołym okiem.
    +szybko schnie

jak dla mnie najlepszy z najtańszych

jeżeli komuś robią się smugi może po prostu trafił na gorszy egzemplarz.

Używam tego produktu od: luty
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie używania

Chcesz pochwalić Katka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Strasznie się marze, tzn zostawia smugi i prześwity. Poza pięknym kolorem i ceną nie ma żadnych plusów.

- strasznie długo schnie
    - zostawia smugi
    - nietrwały - 2 dni
    - źle się rozprowadza
    - gęstnieje po 2 tyg

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić rozwer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwycona.
  • Póki co miałam okazję korzystać z dwóch kolorów- 403 i 489.
    Lakiery są świetne- długo się trzymają, bardzo szybko schną, dają piękny kolor. Zdecydowanie polecam.

Jedyny minus to to, że szybko wycierają się na końcówkach paznokci, ale u mnie tylko niektórych, więc nie wiem czego to kwestia

Ilość zużytych opakowań: dwa do połowy

Chcesz pochwalić SoRcH za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne lakierki
  • Skuszona ładnymi kolorami kupiłam 2 różne: 820 i 854 i muszę przyznać, że bardzo dobrze się sprawdzają

Oczywiście należy powtórzyć, że nawet najlepszy i najdroższy lakier nie będzie się trzymał na nierównej płytce, więc to jest klucz do przedłużenia trwałości lakieru:P

Ale teraz do konkretów:
    +fajna paleta kolorów
    +wygodne używanie pędzelka, choć mógłby być ciutkę szerszy (przyzwyczaiłam się do wygody)
    +nie pęka (nie nakładam niczego na lakier)
    +bardzo mało się ściera (mam akurat ciemne odcienie, więc rzucałoby się to w oczy)
    +poręczne opakowanie
    +ładny połysk
    +sprawnie schnie

- niestety dosyć szybko gęstnieje (choć staram się dosyć sprawnie i szybko malować paznokcie) więc trzeba je szybko wykorzystywać

Odpryski pojawiają się, ale tylko na nierównych paznokciach, więc dla mnie to nie minus

Podsumowując: polecam!
    Dobry produkt w przystępnej cenie, kupiłam je za 5-6zł.Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: używam 2 na przemian

Chcesz pochwalić shatanska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych lakierów
  • Dobry lakier za małe pieniądze
    Mam odcień beżowy i fioletowo-różowy.
    Kryje dobrze już przy 1 warstwie, schnie naprawdę szybko, gama kolorystyczna tych lakierów jest bogata
    Na moich paznokciach wytrzymuje mniej więcej 3-4 dni bez żadnych uszkodzeń, ale później ściera się już z końcówek, a czasami robią się odpryski.
    Ale i tak jest dobry

Na zdjęciu lakier po 3 dniach od pomalowania paznokci

Używam tego produktu od: 1 rok

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić AnnaDorota1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Posiadam dwa lakiery z tej serii, 833 i 687. Trochę jestem zawiedziona, bo producent obiecuje wysoką trwałość lakieru. Ja maluję zwykle wieczorem, a rano już mi odpryskuje na czubkach paznokcie przy kąpieli... Więc niestety, tu się zawiodłam. Ale poza tym lakier jest bardzo fajny.

ZALETY:
    - małe opakowanie. Właśnie ze względu na to, że z moich paznokci odłazi każdy lakier, zawsze noszę przy sobie buteleczkę, by poprawić ewentualne odpryski. Tutaj opakowanie jest małe, poręczne, nie zajmuje dużo miejsca. Poza tym dzięki temu zdążę zużyć całą zawartość nim wyschnie.
    - Piękna i duża gama barw. Są tak piękne, że nie wiedziałam które wybrać. Na paznokciu wyglądają zjawiskowo, są po prostu cudowne.
    - Rzeczywiście szybko schnie, nawet dwie warstwy.
    - Nie robią się smugi, 833 to dość jazdy odcień pudrowego różu, a z jasnymi kolorami zawsze mam problem, bo brzydko się nakładają, przebija spód, robią się smugi. Tu tego nie ma.
    - Poręczny pędzelek, nie za długi, taki w sam raz.
    - Wydajny, dobrze kryje nawet jedna warstwa. Mimo, że ciągle ich używam, to nie ubyło ich dużo w buteleczce. Nie wiem jak to się dzieje!

MINUSY:
    - nie jest zbyt trwały, przynajmniej na moich paznokciach. Może to po prostu ich wina, że żaden lakier się na nich nie trzyma

Z czystym sercem polecam <3

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: używam naprzemiennie dwóch

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • lakier idealny
  • + szybko schnie
    + długo się trzyma (5 dni bez uszczerbku, w ostatni dzień mam leciutko starte końcówki)
    + duży wybór kolorów
    + ładne wykończenie, duży połysk
    + cena
    + zazwyczaj 2 warstwy kryją idealnie
    - seria jest bardzo nierówna - jeden lakier jest bardziej gęsty, inny rzadszy, jeden lepiej kryje, drugi wymaga 3 warstw
    - dostępność

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić jasminegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!!!
  • Nr 397 - intensywna czerwień.

Ten lakier to moje odkrycie roku. Nigdy wcześniej nie miałam tak doskonałego produktu do paznokci. Kupiłam go, bo szukałam idealnej, pięknej, intensywnej, wyrazistej czerwieni. Identyczne kolory z innych firm kosztowały nawet 36 zł, więc postanowiłam poszaleć i wypróbować najtańszy dostępny lakier w tym kolorze. Trafiłam w dziesiątkę!!!

Kocham w nim wszystko: szybkie wysychanie, mały i precyzyjny pędzelek, to, że już 1 warstwa idealnie kryje paznokieć, pojemność, dzięki której mam pewność, że zużyję produkt do końca, a jednocześnie nie będę go miała za mało, polską markę...

Uwierzcie, ten lakier NIE MA minusów.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany. Najlepszy z najlepszych
  • nr 489 - który pokochałam na amen !

Konsystencja: Idealna, nie za gęsta, nie za rzadka

Działanie / Wydajność: Tak jak zapewnia producent - Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej -
    Wystarczy 1 warstwa by ładnie i róno pokryć paznokieć. Schnie w oczach,ale ja zawsze i tak czekam trochę dłużej. Mój lakier ma juz pół roku, a schnie szybciej niż nowsze lakiery z wibo Express growth czy maybelline Colorama. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z lakieru do paznokci. To najlepszy jaki miałam, a miałam już naprawdę dużo....

Opakowanie: Estetyczne, eleganckie

Cena: Taniocha , zwłaszcza za taką jakość !!!

Dostepność: Mhymm.. kupiłam na promocji w biedronce... Szukałabym go w mniejszych drogeryjkach

Pojemność: 5 ml , to mało, bo przeważnie lakiery których uzywam mają 7,5 ml.... Jednak ten starcza mi na dłużej niż te z większą pojemnościąmam go pół roku, używam często i gęsto (oczywiście z przerwami na inne lakiery) a została jeszcze 1/3

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Patrysia_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny zawód
  • Duży wybór kolorów i niska cena, ale to kolejny lakier, który się nie trzyma nawet doby. Nawet po nałożeniu top coat z tej samej linii. No po prostu płakać mi się chce...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet, nawet
  • Lakier bardzo fajny, kupiłam kolorek 827
    +plusy:-niska cena
    - fajny pędzelek, którym łatwo rozprowadzić lakier
    -ładne opakowanie
    -długo się utrzymuje
    -minusy:
    -ohydny zapach
    -po nałożeniu lakier ma inny kolor niż w opakowaniu

Chcesz pochwalić Red Strawberry Smile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super lakier!
  • Kupiłam go, ponieważ cenowo wypadał niewiarygodnie korzystnie na tle lakierów innych marek. Wiele kolorów bardzo mi się spodobało, bez wahania zdecydowałam się na zakup trzech od razu! Nie będę zbyt długo się rozpisywała na jego temat, spełnia wszystkie moje oczekiwania, spisuje się naprawdę świetnie! Jedyną rzecz, którą mogę mu zarzucić to pędzelek. Osobiście przepadam za nieco cieńszymi - są dużo łatwiejsze w precyzyjnym nakładaniu. Poza tym jestem bardzo zadowolona i bardzo go polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań kilka razu użyte

Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczne i trwałe kolory!
  • Obecnie używam koloru 804, który w zależności od światła jest pomarańczowy lub różowy bardzo mi się to spodobało mimo, że pierwotnie wybrałam go jako różowy.
    Konsystencja ciut ciut za rzadka, ale to dosłownie odrobinę. Pożądany efekt uzyskałam po drugim pokryciu (to jednak norma wśród lakierów). Szybko schnie i jest trwały. Mi utrzymuję się na paznokciach 4-5 dni (w tym paznokcie codziennie mają kontakt ze środkami chemicznymi), po tym czasie na końcówkach lakier trochę odpryskuje.

Plusy:
    + duża gama kolorów
    + szybko schnie
    + jest trwały
    + poręczny

Minusy:
    - poza lekko za rzadką konsystencją wg mnie minusów brak!

Chcesz pochwalić bywka za czytelną i pomocną recenzję?