Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• coś okropnego
  • Chyba nigdy nie miałam gorszego lakieru. Wygląda na paznokciach bardzo nieestetycznie. Jest gęsty i trudno go nałożyć tak, żeby dobrze wyglądał. trwałość zerowa. Nałożony wieczorem odpryskuje już na drugi dzień. Strata pieniędzy i czasu poświęconego na malowanie.

Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić Loouisse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Chyba Eveline odnowiło stare MiniMax na MiniMax quick dry & long lasting (BIG BRUSH, YO!), bo dawno tego pierwszego nie widziałam.
    Mam w kosmetyczce obydwie wersje - jedną z wielką szczoteczką, drugą z normalną.

MiniMax 9 days long kolor 848:
    *9 days na pewno nie trwa, ale wytrzymuje cztery dni bez odprysków.
    *intensywny kolor - ALE - jakaś tragedia, zanim zmyję ten czerwony, całe dłonie mam pomazane.

MiniMax big brush kolor 945:
    *ten jest jeszcze gorszy, bo po godzinie już mi schodzi, wygląda strasznie na paznokciach
    *zmycie go jest katorgą.

Podsumowując: obie wersje są iśnie nietrwale (jeden wytrzymuje cztery dni, drugi nawet godziny nie daje rady) oraz tragiczne podczas zmywania.

Okropnie straszny, tylko na Halloween i to w wersji zmazanej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ColaKoala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały, więcej nie kupię.
  • Skusiła mnie niska cena i ładny kolor, ale to jedyne plusy. Lakier odpryskuje już po jednym dniu (zero zmywania naczyń, sprzątania). Przy zmywaniu lakieru, "rozmywa się" okropnie na skórze. Nie kupię drugi raz.

+ ładny kolor
    + tani

- odpryskuje po jednym dniu
    - "brzydko" się zmywa

Chcesz pochwalić diankamila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma wady
  • Bywały gorsze i lepsze

Plusy
    Cena
    Duża gama kolorów
    Łatwy w obsłudze pedzelek

Minusy
    Jedna warstwa nie daje żadnego koloru
    Szybko schodzi już po 1 dniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rokis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel!
  • Lubię lakiery kryjące w odcieniach nude. Będąc na zakupach w hipermarkecie zobaczyłam kolekcję lakierów MiniMax, a moją uwagę zwrócił odcień 938 ( w buteleczce wyglądający jak nude delikatnie wpadający w brzoskwinię) i szybko wylądował w koszyku. Za produkt zapłaciłam 7,50. W domu czekało mnie rozczarowanie. Lakier ma gęstą konsystencję, ale wcale dobrze nie kryje. Przy dwóch grubych warstwach widoczne są prześwity. Rozprowadza się na płytce paznokcia bardzo nierównomiernie i nie pomaga na to żaden produkt bazowy. Lakier wysycha już w trakcie nakładania, co jest niezwykle denerwujące, bo nie ma możliwości poprawienia, dołożenia lakieru. Jest gęsty i ciągnący! Odcień jest o wiele bardziej intensywny na paznokciu niż w buteleczce. Po nałożeniu dwóch, trzech warstw delikatny brzoskwiniowy nude zamienia się w tandetny odblaskowy kolor, a skórki wyglądają jak brudne. Bardzo słaby lakier przypominający konsystencją farbę. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Beatrice11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziadostwo
  • Lakier tandetny, owszem, łatwo się go rozprowadza i szybko schnie, ale co z tego, skoro jakość jest poniżej dostatecznej. Zaczyna odpryskiwać zaraz po wyschnięciu, a na drugi dzień wygląda tak tragicznie, że lepiej go zmyć.

Używam tego produktu od: dwu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwa napoczęte (i do śmieci)

Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem zachwycona
  • cena bardzo fajna,ale bardzo cienki pędzelek.Trzeba pomalować 3 warstwy,aby kolor był taki na prawdę ładny.Nie jest trwały;marka dobra,ale zawiodłam się.Lakier nie jest jak dla mnie wydajny.

Używam tego produktu od: 11.08.2014

Chcesz pochwalić hejaniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczona
  • Kupiłam go, ponieważ lakiery eveline proponuje Nam bardzo ciekawą i dużą gamę kolorystyczną (ciężko było mi wybrać jeden kolor)
    Mój odcień który wybrałam to nr 939
    + wydajny
    + super pędzelek
    + cena

Chcesz pochwalić Endorfina87102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w przystępnej cenie
  • Plusy: ciekawa gama kolorystyczna, wystarczy jedna warstwa, mała buteleczka, duży pędzel, niska cena.

Minusy: długo schnie, min. 15 minut jeśli chcemy uniknąć zadrapań i odcisków...

Używam tego produktu od: po raz pierwszy
    Ilość zużytych opakowań: dwie buteleczki

Chcesz pochwalić Kleine_Fusse za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Posiadam kolor 942. Kupiłam z ciekawości bo przeważnie używałam lakierów z wibo, ale chyba będę musiała zmienić firmę Nie dość, że wystarczyła tylko jedna warstwa lakieru, to jeszcze lakier wysechł błyskawicznie w mniej niż 2 minuty. Dodatkowo mały rozmiar opakowywania sprawia, że prędzej się skończy niż mi się znudzi

Plusy:
    + wystarczy jedna warstwa
    + wytrzymuje 5 dni bez topu
    + wygodny pędzelek
    + śliczny kolor
    + małe, poręczne opakowanie
    + szybko schnie

Minusy:
    - brak

Chcesz pochwalić Ethelwen za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij