Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• Najgorszy jaki miałam
  • Najgorszy lakier ever! Bardzo gęsty, fatalnie się rozprowadza, słabe krycie mimo nałożenia dwóch warstw i długo schnie. Pół gwiazdki daje za dobry pedzelek.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Chanel85 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• fajny, tani i lśniący
  • Jak w tytule: lśni, daje ladny kolor, dobrze sie rozprowadza.
    Cena tez zachecajaca

z tej serii mam kolor czarny, ladnie pokrywa plytke na dwie warstwy. Oczywiscie uzywam bazy i top coatu.

Mala pojemnosc, wiec nie zdazy zaschnac

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nasza znajomość nie przetrwała, tak jak ten lakier na paznokciach...
  • Lakier czarny nr 192 kupiłam w Rossmannie na promocji przy kasie, gdy zorientowałam się, że mój podstawowy kolor, którego muszę mieć zapas, jest na wyczerpaniu. Cena mnie zachęciła (poniżej 5 zł), firma również dobra, więc wzięłam. I bardzo się zawiodłam.

Plusy
    + szeroki pędzelek
    + szybko schnie, przy jednej warstwie po 30 min całkowicie such
    + intensywny czysty i błyszczący czarny kolor (po nałożeniu ok. 3 warstw)
    + cena
    + dostępność

Minusy
    - odpryskuje już następnego dnia, nie na jednym paznokciu, ale po prostu na większości !!!
    - trzeba nałożyć ok. 3 warstwy, by kolor był odpowiedni
    - konsystencja początkowo fajna, rzadka, ale po kilku minutach przy malowaniu robi się kleista

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutki
  • Lakier jest bardzo tani i łatwo dostępny, ciekawe kolory oraz fajna trwałość, schnie szybko co jest dla mnie ogromnym plusem. Byłam posiadaczką koloru białego ale niestety krycie było słabe, nie wiem jak z resztą kolorów będę musiałą sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię je mimo wad
  • Do lakierów Eveline mam bardzo duży sentyment-moje pierwsze kolorowe emalie do paznokci, które kupowałam w osiedlowej drogeryjce w sąsiedniej wsi, były właśnie tej firmy. Od tamtej pory(a było to cztery lata temu) przerobiłam niemal wszystkie serie lakierów tej firmy, z każdej byłam zadowolona. Eveline postanowiło nie rozbijać swoich lakierów na różne kolekcje tylko podzieliło je na dwie serie-Color Instant i MiniMax. I z tej drugiej serii posiadam dwa kolory:
    -489-wyrazisty fuksjowy róż opalizujacy na niebiesko-fioletowo-różowo i złoto. Bardzo kobiecy, ale i odważny kolor, jest niesamowity, bardzo energetyczny, niebanalny, super na lato.
    -800-w buteleczce brudna jasna lila, zaś na paznokciach zgaszony pudrowy róż z nutą szarości. Bardzo elegancki i kobiecy kolor, pasuje zawsze i wszędzie, taki różowy nudziak jak dla mnie, wprawdzie nie jest ideałem, jednak nadal bardzo mi się podoba. W buteleczce widać złoty shimmer, którego na paznokciach w ogóle nie znać, chyba, że w pełnym słońcu(nie sprawdzałam tego).

Podobają mi się te małe, zgrabne buteleczki, są minimalistyczne i miłe dla oka. Pędzelki są nieduże i wąskie, ale maluje się nimi całkiem wygodnie, można nimi swobodnie manewrować przy brzegach i skórkach

Konsystencja jest niezbyt gęsta, ale też nie wodnista-nie leje się na boki i skórki. Niestety czasami troszkę zabąbelkuje, szczególnie u 489.

Krycie-przy 489 pełne krycie bez smug i prześwitów uzyskamy dwoma warstwami, 800 jest niestety trudniejszy w obsłudze i wymaga ręki oraz cierpliwości-lubi smużyć, na początku potrzebowałam trzech warstw dla ładnego efektu, nabrawszy wprawy potrafię zrobić to dwiema Moja rada-nabierzcie na pędzelek sporą kroplę lakieru, przyłóżcie u nasady paznokcia i malujcie go trzymając pędzelek jak najbardziej płasko, tak aby kąt między płytką, a pędzelkiem był minimalny, nie wiem jak u innych, ale u mnie to się sprawdza przy smużących nudziakach i pastelach

Szybko wysychają i twardnieją, pół godziny po malowaniu mogę robić wszystko i nie martwić się o manicure, pościeli odbitej też nie zaobserwowałam.

Lakiery ładnie wyglądają na paznokciu, błyszczą się wyraziście-lubię żelowy połysk emalii, tu takiego nie ma wprawdzie, ale nadal jest przyzwoity.

Na diamentowej/wybielającej odżywce tej samej firmy 489 potrafi się utrzymać 3-4 dni w bardzo dobrym stanie bezodpryskowym, jedynie końcówki się ścierają, 800 2-3 dni, potem są odpryski po bokach i na końcach. Na odżywce S.O.S Eveline 800 potrafi odpryskiwać już następnego dnia rano
    Po dwóch dniach lakiery tracą nieco na połysku, ale to nic-kładę na to bezbarwny lakier i błyszczę paznokciami dalej

Muszę pochwalić żywotność tych lakierów-swoje sztuki mam od dwóch lat, ubytek mniej więcej połowy buteleczki, ale nie rozwarstwiły się, ani nie zgęstniały ani trochę, właściwości niemalże te same jak po zakupie

Całkiem fajne lakiery. Wprawdzie mają kilka drobnych wad, które bywają uciążliwe, no i trwałością czasami nie grzeszą, jednak za taką cenę i taki wybór kolorów można przymknąć na to oko

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla mnie
  • Lakier idealnie rozprowadza siê po paznokciu, krótko schnie, czasem wystarczy tylko jedna warstwa, nie zasycha w trakcie malowania, nie tworz± sie odpryski, wiele kolorów do wyboru.
    Jedynym minusem jest ma³a ró¿nica koloru miêdzy tym na lakierze a tym na paznokciach. Kolor jest intensywniejszy ni¿ na opakowaniu.

Chcesz pochwalić oficjalnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Lakier w małym, poręcznym opakowaniu, kusi wielością barw i ceną.
    Szczęśliwie jest trwały a kolory po aplikacji wyglądają naprawdę dobrze.
    Minusem jest aplikator, malutki, chudziutki, nie zbiera dobrze lakieru po opróżnieniu większej ilości słoiczka.
    Ale ze względu na stosunek cena/jakośc/trwałość jestem na tak.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: trzy kolory

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lubię lakiery z tej serii Kolor na paznokciach prezentuje się bardzo ładnie, fajnie połyskuje. Pędzelek jest wygodny, nie zostawia smug, a konsystencja lakieru jest odpowiednia, równomiernie pokrywa paznokieć. Schnie dość szybko, jest trwały jak na lakier za tak niską cenę. U mnie trzyma się około czterech dni. Czasami pojawi się jakiś mały odprysk, ale łatwo go uzupełnić. Lakier nie zasycha w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych lakierów!
  • Lakiery mają piękne kolory, są bardzo tanie, kryją dobrze nawet po jednej warstwie. Niestety produkt przez swoja gęstość potrafi tworzyć pęcherzy i smugi. Trzeba trochę potrenować nakładanie. Minusem jest też to, że lakier szybko ściera się z końcówek, ale u mnie to norma.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić groszekbean za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś okropnego
  • Chyba nigdy nie miałam gorszego lakieru. Wygląda na paznokciach bardzo nieestetycznie. Jest gęsty i trudno go nałożyć tak, żeby dobrze wyglądał. trwałość zerowa. Nałożony wieczorem odpryskuje już na drugi dzień. Strata pieniędzy i czasu poświęconego na malowanie.

Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić Loouisse za czytelną i pomocną recenzję?