Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• uwielbiam!
  • są malutkie i niedrogie.
    na tyle niedrogie, że jeśli znudzi mi się kolor, to nie szkoda go wyrzucać i na tyle malutkie, że zazwyczaj zdąża się go jednak wykończyć zanim stanie się galaretką.
    całkiem nieźle się trzymają, z bazą nawet 3-4 dni
    i mają fantastyczny wybór kolorów.
    do tego nie mają tak intensywnego zapachu jak inne.
    bardzo też podoba mi się w nich opakowanie, proste i eleganckie

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: pewnie ok. 20

Chcesz pochwalić miracless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry lakier w super cenie!
  • Posiadam kilka lakierów minimax (601, 807, 811, 817, 831 i 860). Z pewnością miałabym ich więcej, ale kolory, które lubię mam innych firm.

Może zacznę od tego, że gama kolorystyczna jest bardzo bogata i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
    Cena jest tak niska, że tylko zachęca do kupna od razu kilku kolorów.
    Dostępność? Każdy Rossmann chociażby, ja swoje akurat kupuję w sklepie chemicznym w mojej miejscowości.

Dla mnie jedynym minusem jest długie zasychanie lakieru na paznokciach. Zwykle jest to godzina, czasem dłużej (mówię o dwóch warstwach, bo akurat w przypadku moich kolorów tyle potrzeba).
    No chyba, że moje pazury są jakieś felerne i tylko u mnie jest problem

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku naraz

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Niestety, kolejne, po top coat 3w1, rozczarowanie produktami Eveline. Posiadam odcień 930.
    Lakier może i szybko schnie, ale równie szybko odprysuje, czasem nawet już kilka godzin po pomalowaniu. Trwałość niestety nie zmienia się nawet po użyciu lakieru nawierzchniowego, który z sukcesem stosuję na inne emalie.
    Lakier jest mocno kryjący, w buteleczce wygląda, jakby miał lekko perłowy połysk, natomiast po nałożeniu obowiązkowych dwóch warstw (pierwsza zawsze ma smugi) paznokcie wyglądają jak pomalowane farbą olejną :/
    W połączeniu z odpryskami tworzy to okropnie niechlujny efekt dłoni złomiarza

Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe pół buteleczki)

Chcesz pochwalić shopka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemniaczek
  • W poszukiwaniu lakierowego ideału skusiłam się w promocji na dwa kolory w wersji z małym pędzelkiem (nie wiem co to za mania z tymi wiegachnymi pędzlami malarskimi). Lakier nakładałam na odżywkę eveline, nie stosuję utwardzacza na wierzch. Mimo to trzyma się 5 dni bez odpryskiwania. Odejmuję gwiazdkę dlatego, że nie wszystkie kolory można dostać w wersji z małym pędzelkiem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić MegiW1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • ładny kolor
    wygodna aplikacja
    szeroka barwa kolorów
    łatwa dostepnośc
    niska cena

minus ? myślałam że wytrzyma więcej niż dwa i pół dnia bez odprysków na końcówkach, ale tego chyba jednak nie da się uniknąć

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić ToJaJoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Mam kolor czerwony
    + ładne kolory
    + łatwo się nim maluje
    +trwałe
    +cena
    +dostępność
    +w miarę szybko schnie

-nie wydajny,niby mini,ale jakoś inne lakiery o tej pojemności wystarczają mi na dłużej

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zarzutu
  • Mam kilka lakierów z tej kolekcji, szczególnie te które zbliżone są kolorystyką do różu, czerwieni, ewentualnie fioletów.
    Wszystkie odcienie spisują się bardzo dobrze, w większości jedno krycie wystarczy, choć dla lepszego efektu i bardziej intensywnego odcienia warto czasem nałożyć drugą warstwę.
    Lakier szybko schnie na paznokciach, a w buteleczce nie gęstnieje, mimo,że stoi już od kilku dobrych miesięcy używany od czasu do czasu.

Pod lakier zawsze używam bazy, a na lakier utwardzacz i w takiej formie lakier na paznokciach potrafi utrzymać się do ok.5 dni, przy normalnym wykonywaniu prac domowych itd. Oczywiście ściera się na końcówkach, ale uważam,że tego uniknąć się nie da.

Bardzo duży plus daję za wybór kolorów, cenę oraz dostępność.
    Co do pędzelka to dla mnie jest wygodny i łatwo się nim nakłada lakier.

Polecam, jak dla mnie jedne z lepszych lakierów tuz po tych z Rimmela.

Ilość zużytych opakowań: 5 i więcej

Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Lakier ma strasznie niewygodny pędzelek. Żeby pomalować jeden paznokieć muszę kilka razy zamoczyć pędzelek w lakierze. Krycie ma słabe, potrzebna jest gruba warstwa żeby był ładny kolor. Plusem jest to, że szybko wysycha i dość długo się trzyma, co sprawia że kupiłabym ten lakier jeszcze raz.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić bushed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne lakiery
  • Lakiery z tej serii są świetne. Faktycznie długo utrzymują się na płytce, choć nie jest to 9 dni jak zapewnia producent. W moim przypadku jest to 5 dni bez żadnych odprysków. Potem wystarczy jedynie odświeżyć połysk nakładając kolejną warstwę lub lakier bezbarwny. Dla mnie aby intensywność koloru była zadowalająca należy nałożyć 3-4 warstwy, ale lakier schnie ekspresowo więc zajmuje to chwilę.
    Uwaga na kolor butelkowa zieleń- zmywa się koszmarnie i brudzi całe palce!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 4(w trakcie)

Chcesz pochwalić Walinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem przyzwoity
  • Moja ocena odnosi sie do czarnego koloru

+ intensywny kolor
    + dobre krycie - nawet przy jednej warstwie lakier prezentuje sie zupelnie przyzwoicie
    + wytrzymuje spokojnie kilka dni bez wiekszych odpryskow, nie sciera sie na czubkach paznokcia, jak to wiekszosc lakierow ma w zwyczaju
    + nie matowieje
    +przyzwoita cena

- bardzo cienki pedzelek - trzeba sporo sie nim namachac
    - jak dla mnie, troche za dlugo schnie, choc i tak rekordu w tym zakresie nie pobil

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kreolka92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij