Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• Bubel!
  • Lubię lakiery kryjące w odcieniach nude. Będąc na zakupach w hipermarkecie zobaczyłam kolekcję lakierów MiniMax, a moją uwagę zwrócił odcień 938 ( w buteleczce wyglądający jak nude delikatnie wpadający w brzoskwinię) i szybko wylądował w koszyku. Za produkt zapłaciłam 7,50. W domu czekało mnie rozczarowanie. Lakier ma gęstą konsystencję, ale wcale dobrze nie kryje. Przy dwóch grubych warstwach widoczne są prześwity. Rozprowadza się na płytce paznokcia bardzo nierównomiernie i nie pomaga na to żaden produkt bazowy. Lakier wysycha już w trakcie nakładania, co jest niezwykle denerwujące, bo nie ma możliwości poprawienia, dołożenia lakieru. Jest gęsty i ciągnący! Odcień jest o wiele bardziej intensywny na paznokciu niż w buteleczce. Po nałożeniu dwóch, trzech warstw delikatny brzoskwiniowy nude zamienia się w tandetny odblaskowy kolor, a skórki wyglądają jak brudne. Bardzo słaby lakier przypominający konsystencją farbę. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Beatrice11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziadostwo
  • Lakier tandetny, owszem, łatwo się go rozprowadza i szybko schnie, ale co z tego, skoro jakość jest poniżej dostatecznej. Zaczyna odpryskiwać zaraz po wyschnięciu, a na drugi dzień wygląda tak tragicznie, że lepiej go zmyć.

Używam tego produktu od: dwu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwa napoczęte (i do śmieci)

Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem zachwycona
  • cena bardzo fajna,ale bardzo cienki pędzelek.Trzeba pomalować 3 warstwy,aby kolor był taki na prawdę ładny.Nie jest trwały;marka dobra,ale zawiodłam się.Lakier nie jest jak dla mnie wydajny.

Używam tego produktu od: 11.08.2014

Chcesz pochwalić hejaniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczona
  • Kupiłam go, ponieważ lakiery eveline proponuje Nam bardzo ciekawą i dużą gamę kolorystyczną (ciężko było mi wybrać jeden kolor)
    Mój odcień który wybrałam to nr 939
    + wydajny
    + super pędzelek
    + szybko schnie
    + cena

Chcesz pochwalić Endorfina87102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w przystępnej cenie
  • Plusy: ciekawa gama kolorystyczna, wystarczy jedna warstwa, mała buteleczka, duży pędzel, niska cena.

Minusy: długo schnie, min. 15 minut jeśli chcemy uniknąć zadrapań i odcisków...

Używam tego produktu od: po raz pierwszy
    Ilość zużytych opakowań: dwie buteleczki

Chcesz pochwalić Kleine_Fusse za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Posiadam kolor 942. Kupiłam z ciekawości bo przeważnie używałam lakierów z wibo, ale chyba będę musiała zmienić firmę Nie dość, że wystarczyła tylko jedna warstwa lakieru, to jeszcze lakier wysechł błyskawicznie w mniej niż 2 minuty. Dodatkowo mały rozmiar opakowywania sprawia, że prędzej się skończy niż mi się znudzi

Plusy:
    + wystarczy jedna warstwa
    + wytrzymuje 5 dni bez topu
    + wygodny pędzelek
    + śliczny kolor
    + małe, poręczne opakowanie
    + szybko schnie

Minusy:
    - brak

Chcesz pochwalić Ethelwen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Lakiery mają beznadziejną konsystencje, po paru otwarciach zaczyna się ciągnąć. Myślałam, że trafiłam po prostu na jeden taki, ale kupilam go potem ponownie i jest dokladnie to samo.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Veroncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena - dobra jakość.
  • To jedna z moich ulubionych, tanich lakierów do paznokci. Mam kilka kolorów (koralowy, zgaszony róż, beż, fiolet) i każdy dobrze się sprawdził. Już jedna warstwa dobrze kryje, ale dla spokoju ducha nakłądam dwie Bez żadnej bazy i topu trzyma się 3 dni co jest naprawdę świetnym wynikiem jak na lakier za 5 złotych.Jedynie brokat z tej firmy mi się nie sprawdził, ale nie jestem pewna czy to ta sama seria.
    Ogólnie za taką cenę uważam że naprawdę warto wypróbować

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: Zużyte 2 opakowania i kilka w aktualnym użyciu

Chcesz pochwalić GlossyyyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ
  • Miałam styczność w prawdzie tylko z jednym kolorem (biały), ale o matko boska ! potwornie się nakłada zostają smugi i to takie, że musiałam paznokcie zmyć. W końcu po dobrej godzinie nałożyłam lakier w miarę dobrze, a po następnej w miarę wyschły. Biały lakier jest ciężki więc może inne są lepsze. W każdym razie co do tego koloru zachęcam do kupna innych marek

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale wyrzuciłam w połowie

Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 344 raz(y)
  • Ładne kolory, ale ścieralność podejrzanie wysoka
  • Uwielbiam lakiery w małych buteleczkach! Szybko mija z nimi czas, taki lakier nie zdąży się znudzić, a jeśli kolor nie do końca nam odpowiada, można szybko dokupić inny i bez wyrzutów sumienia malować pazurki. Tak, opakowanie 5 ml to dla mnie w kwestii lakierów rzecz ważna.

Eveline proponuje nam szeroką gamę ciekawych kolorów, ja szukałam akurat czerwieni, wybrałam więc nr 521. Jest to zimna czerwień, zbyt zimna jak na mój gust, ale na paznokciach wygląda ładnie. Jest również na tyle klasyczna, że nadaje się do pracy, ponieważ nie rani oczu i wygląda estetycznie (noszę krótkie paznokcie, przy długich efekt byłby zbyt spektakularny). Ogólnie mówiąc, paznokcie w tym kolorze to ładny zimowy manicure.

Pędzelek wygodny. Lakier ma odpowiednią konsystencję, nakłada się w sposób bezproblemowy. Dla mnie wystarczy jedna warstwa na bazę.

Wytrzymałość. No właśnie, tu pojawia się problem. Ten lakier wytrzymuje na moich paznokciach 3 dni. Życzyłabym sobie więcej. Niestety szybko ścierają się końce, bardzo tego nie lubię. Manicure zrobione tym lakierem nie wytrzymuje u mnie mycia włosów, a z racji mojego zabiegania jest u mnie tak, że myję włosy częściej niż maluję paznokcie. Jeśli jednak lakier na pazurkach po umyciu własnoręcznie włosów ściera się i odpryskuje, myślę sobie, że w tym momencie estetyka się kończy.

Prawdopodobnie kupię jeszcze mimo to, sprawdzę jak będzie z innymi kolorami. Ale dziś tylko 3 *.

Używam tego produktu od: ponad 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: około 25% z 5 ml

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij