Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Powiększ Eveline, MiniMAX (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci w klasycznej gamie kolorystycznej. Dzięki małej pojemności nie trzeba się już martwić, że lakier zaschnie i się zmarnuje.

• OK
  • Mam odcienie 808 (miętowy) i 801 (jakby bardzo jasny, pastelowy pomarańcz).

PLUSY:
    - niedrogie,
    - ładne kolory,
    - dobrze kryją.

MINUSY:
    - bąbelkują mi się na paznokciach (nie zawsze),
    - 9 dni to one na pewno na paznokciach nie wytrzymują chyba że się leży i nic nie robi...

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedne z najlepszych
  • Bardzo dobrze kryją, jedna warstwa zazwyczaj starcza, szybko schną, trzymają się ok 4-5 dni, dobry pędzelek, łatwa aplikacja, mała pojemność i niska cena- czego chcieć więcej? Jak dla mnie super!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania zakupione

Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i tani
  • Miałam odcień nr 253 (biały).

PLUSY:
    - cena
    - odpowiednia konsystencja
    - fajna gama kolorystyczna
    - krycie
    - przyzwoita trwałość
    - szybko schnie

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Całkiem przyzwoity lakier za niewielką cenę.

Wypróbowałam dwa kolory - 374 i 425. Duży plus za to, że po nałożeniu dwóch warstw kolor rzeczywiście jest taki jak obiecywała buteleczka.

Na paznokciach u rąk lakier trzyma się jakieś 2-3 dni, potem niestety ściera się na brzegach i pojawiają się odpryski, na stopach trzyma się obiecane 9 dni bez problemu

No i na plus również to, że aż tak bardzo nie śmierdzi i naprawdę szybko schnie!

Ilość zużytych opakowań: dwie buteleczki

Chcesz pochwalić Keleno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko.
  • Oceniam odcienie:

Może nie wytrzumują 9 dni, ale i tak długo. W porównianiu do lakierów Inglot (21zł) są o wiele lepsze i ich cena to tylko 5 zł! Nie byłam zbyt optymistycznie nastawiona kupując, ponieważ za taką cene nie spodziewałam się czegoś wielkiego, ale zostałam baardzo mile zaskoczona

PLUSY:
    + śliczne kolory
    + już po 1 wartswie jest doskonałe krycie
    + wytrzymują kilka dni, a dla mnie to plus, bo w porównaniu z innymi to ...

MINUSY:
    - gdyby szczoteczka była trochę grubsza to był by to idealny lakier

Ilość zużytych opakowań: 2, oba w połowie zużyte

Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny lakier
  • Posiadam trzy lakiery (609, 810, 840).
    Do zakupu zachęciła mnie niska cena oraz boskie kolory lakierów.

plusy:
    - dobra pigmentacja (w zależności od odcienia potrzeba 1-2 warstwy)
    - nie odbawia płytki
    - utrzymuje się około 5 dni (bez odprysków)
    - łatwo się zmywa

minusy:
    - producent zapewnia trwałość do 9 dni i to niestety nie jest prawdą (w moim przypadku)

Podsumowując lakier jest bardzo fajny, dobrze kryje, dość długo się utrzymuje i daje się łatwo zmyć.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić badziucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze!
  • Lakiery są genialne! Długotrwałe, tanie, dobrze kryjące przy dwóch warstwach. Wygodne pędzelki i duży wybór kolorów. Dawniej używałam lakierów inglota i były to moje ulubione, ale MiniMAXy godnie je zastąpiły.
    \nZALEY
    \n+ tani
    \n+ wytrzymały (najdłużej trzymał mi się 10 dni bez top coat)
    \n+ wiele kolorów
    \n

Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Lakiery firmy Eveline minimax mają bardzo fajną palete kolorystyczną. To zdecydowanie jest plusem. Poza tym na opakowaniu widnieje napis,że jego trwalość wynosi 9 dni i cóż...faktycznie tak jest Co prawda lakier u rąk nie trzyma się tak długo-po trzecim dniu moim oczom ukazały się widoczne odpryski(ale to chyba normalne,gdy wystawia sie je na próbe np. piorąc czy sprzątając, jednak u stóp mija 9 dzień i lakier daje radę
    Polecam, gdyż jest niedrogi i posiada fajny pędzelek, który z ułatwia rozprowadzenie lakieru

Ilość zużytych opakowań: kilka na półce

Chcesz pochwalić Pati_Pati_Pati za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwałość 9 dni?! Nie ze mną te numery.
  • Jakby to było przyjemnie gdyby producenci firmy Eveline zaprzestali wypisywania tych wszystkich bajek na opakowaniach swych produktów. Odżywki do rzęs sprawiające efekt krzaczastych wachlarzy, sera do biustu powiększające piersi o rozmiar, lakier do paznokci utrzymujący się 9 dni...Hmmmm, bajeczki?! Oj tak...
    Przechodząc do rzeczy, i zaczynając od zalet:
    lakiery mini max cechują się ciekawą gamą kolorystyczną, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadam 2 kolory (nr 496 - jasny róż przełamany beżem oraz 805 neonowa czerwień wpadająca w oranż).
    Plusem tych lakierów jest to, że są bardzo niedrogie (ja kupuję za 4,99zł w pasażu z kosmetykami w Leclercu), mają efektowną dla oka paletę barwną oraz bardzo szybko schną. Opakowanie jest poręczne, a pędzelek mały i zgrabny, bez trudu można pomalować dokładnie każdy paznokieć.
    Minusem jest nietrwałość lakieru. Żeby utrzymał się na paznokciach 9 dni, trzeba by chyba leżeć z rękoma w powietrzu i nic nie robić poza oddychaniem.
    U mnie lakier utrzymuje się góra 1-2 dni, od razu zaznaczam, że nie trzymam rąk w wodzie, ani nie mam tendencji do obgryzania paznocki. Szkoda, bo miałam nadzieję, że moje paznokcie pozostaną chociaż 3-4 dni w pełnej okazałości bez żadnych odprysków. Niestety...zawód.

Tak więc:
    PLUSY
    -cena
    -szybkość schnięcia
    -zgrabny pędzelek
    -ciekawe kolory

MINUSY
    -nietrwały
    -szybko gęstnieje robiąc się jeszcze przez to mniej trwalszym

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-óch

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Należę do tej grupy kobiet, która o ile świetnie radzi sobie z makijażem o tyle ma problemy z malowaniem paznokci. Lakier Eveline miniMAX jest natomiast pierwszym i jedynym jak do tej pory lakierem dzięki któremu nie psioczę na wszystkie strony świata robiąc sobie manicure.
    -Dzięki szerokiej szczoteczce kosmetyk z łatwością rozprowadza się na płytce paznokcia.
    - Stosunkowo szybko zasycha co jest bardzo dużym atutem, szczególnie dla osób niecierpliwych jak ja.
    - Nie odpryskuje.
    - Trwały
    - Świetne kolory
    - Nie ma problemów przy zmywaniu go
    - Wydajny
    - Niska cena

Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Mam kilka kolorów, których używam naprzemiennie. Jeszcze żadnego nie zużyłam całkowicie.

Chcesz pochwalić anankast za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • jestem posiadaczka 3 odcieni tego lakieru : 604 , 809 i 819

pojemnośc jak dla mnie ok , w tych bardziej pojemnych tak czy siak pedzelkiem ciezko dosiegnac czasem dna i wgl zasycha

kolorki super, ten 819 taki ciemny niebieski troszke barwi płytke ale to chyba jak kazdy ciemny kolor

trwałośc oceniam pozytywnie
    cena ok
    dostepnośc no z tym ciezej bo na 3 rosmany w moim miescie te lakiery sa w jednym oraz standardowoe pewni jak wszedzie miejski rynek

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • świetny lakier za śmieszną cenę, 5,99 zł w rossmannie !
    dla mnie rewelacja:

plusy:
    - śliczne kolory,, szczególnie jasne pastele
    - idealny pędzelek, dwa pociągnięcia wystarczą, a mam szeroką płytkę
    - naprawdę wytrzymały, 3-4 dni bez odprysków u mnie to nie lada wyczyn
    - fajna konsystencja, nie za rzadki ale też się nie rozlewa
    - u mnie jedna warstwa wygląda dobrze, ale zawsze kładę 2 bo lubię czuć że mam coś na paznokciach
    - schnie w miarę szybko

nie ma się czego doczepić, bardzo polecam!

Chcesz pochwalić Cranberry_Love za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie piąteczka
  • miałam kilka jaskawych kolorów w tej serii
    na moich wymagających pznokciahc, na którcyh cięzko coś utrzymać na dłużej sprawdza sie rewelacyjnie. ok 3 dni bez odpryskiwania za 6 zł
    Wysycha najszybciej ze wszystkiego co miałam do paznokci, fajny pędzelek łatwa aplikacja. Nie potrzeba precyzyjnego nakładania rach ciach szybka robota
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ciastkaosmakutoffie za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalne zaskoczenie
  • Lakier kupilam zupelnie przypadkiem, tylko ze wzgledu na kolor (496). Szukalam takiego od dluzszego czasu, wiec kiedy go zobaczylam, dlugo sie nie zastanawialam.
    Lakier dobrze sie rozprowadza, jest lekko wodnisty co ulatwia aplikacje. Jednak rowniez wodnista konststencja sprawia ze szybko rozlewa sie poza plytke paznokcia i trzeba nad tym zapanowac zeby lakier nie wysechl. Dosc szybko schnie. Producent obiecuje 9 dni bez odpryskow. Niestety u mnie na paznokciach u rak lakier nie wytrzymuje nawet 48 godzin, juz przed tym czasem sie sciera. Uzywam go do stop i prezentuje sie cudownie, wytrzymalosc tez jest lepsza (na stopach wszystkie lakiery trzymaja sie dluzej). Cena bardzo zacheca do zakupu i pomimo kilku defektow, polecam lakier, mysle ze warto.Używam tego produktu od: 6 miesiecy, nieregularnieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię je
  • Ten lakier, a konkretnie lakiery zakupiłam w promocji w Rossmannie. Jeden z nich to lekko fluoryzująca pomarańcza, a drugi fiołkowy fiolet. Obydwa bez drobinek.

Zacznę od tego, że dopiero w domu zorientowałam się, jak małą pojemnoś mają te lakiery. Trochę mnie to zbiło z tropu, ale szczerze powiedziawszy, wolę lakiery w buteleczkach o małej pojemności, bo kolory zwyczajnie mi się nudzą, a ponadto lakiery lubią często zgęstnieć i po kilku miesiącach nie nadają się do użytku. Od razu zaznaczam, że nigdy nie stosowałam lakierów typu Essie, dla mnie maksymalna cena za lakier to 10 zł. Najdroższymi moimi lakierami były te z Inglota za 19 zł, które swoją drogą bardzo lubię i uważam, że są bardzo dobrej jakości. Zawsze z nimi porównuję nowy nabytek z tej kategorii.

Ale wracając do Eveline. Uważam, że te lakiery są na prawdę świetne. Praktycznie nie mają według mnie minusów:

+ moja ulubiona, wodnista konsystencja, dzięki której ławo zaaplikować lakier
    + wygodny pędzelek
    + nasycone kolory
    + ładny, długotrwały połysk lakieru
    + bardzo dobra trwałość - u mnie do 5 dni, z tym, że często maluję paznokcie bo nie lubię mieć odrostu.
    + przy malowaniu nie tworzy smug, pokrywa jednolicie płytkę
    + duża gama kolorystyczna
    + łatwo się zmywa nie barwiąc skóry i paznokci
    + w ogóle nie odpryskuje (chyba że paznokcie się rozdwajają tak jak u mnie, i to one zrywają za sobą lakier). Ściera się tylko na końcówkach, ale w bardzo małym stopniu nawet przy wykonywaniu prac domowych bez użycia rękawiczek

Małym minusem może być dla niektórych krycie dopiero po nałożeniu dwóch konkretnych warstw, mnie to nie przeszkadza bo i tak zawsze kładę dwie warstwy

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały
  • Mam kolor 601. Nie potrzebuję dużych pojemności, bo maluję paznokcie "od święta", więc skusiłam się na wersję mini.

Plusy:
    +wybór kolorów
    +dosyć szybko schnie
    +dobrze kryje, nawet przy jednej warstwie

Minusy:
    -bardzo szybko schodzi (po kilku godzinach są odpryski)
    -barwi paznokcie (w przypadku tego odcieniu)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić ponch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zdecydowanie najlepszy lakier, jaki do tej pory używałam. Fajnie się nakłada, w miarę szybko schnie, długo się trzyma - nr 809 (turkusowy) wytrzymał tygodniowy urlop, 375 (czerwony) wytrzymuje ok 4-5 dni bez żadnych odprysków.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić aranea85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony.
  • Mam kolor 803 i 685.
    Super lakiery, łatwo się zmywają.
    Kolor miętowy - 803 jest moim ulubionym.
    685 jeszcze nigdy nie używałam ale mam nadzieję, że będzie ładnie się prezentować.

Używam tego produktu od: ok.10 miesięcy (miętowy)
    Ilość zużytych opakowań: większe pół (miętowy)

Chcesz pochwalić natalka233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY LAKIER ZE WSZYSTKICH !!
  • Jako posiadaczka ponad 50 lakierów najróżniejszych marek uważam że ten właściwie jest fenomenem wśród lakierów !

Posiadam cztery odcienie 819 (zużywam go w ekspresowym tempie), 801, 687 piękny odcień!!, 756.

+ przepiękne odcienie
    + 1 warstwa kryje niesamowicie
    + ekspresowo wysycha
    + idealny pędzelek
    + dobra trwałość
    + lubię małą pojemność bo wtedy lakier nie zdąży wyschnąć
    + cena na ogromny plus

- chciałabym jeszcze więcej odcieni
    - wyjątkowo intensywny smród lakieru

Polecam z całego serca !! Gdybym mogła dałabym 10 gwiazdek !

Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Chcesz pochwalić franciszka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam i ja! Czytałam wszystkie opinie Wizażanek. Są różnorodne, ale i tak postanowiłam spróbować. Kolorki bardzo mi się podobają z tej linii lakierów Eveline. Jako pierwszy zakupiłam 685- kolor pastelowy, delikatnie przytłumiony, brudny róż. I oto co zauważyłam. Malowałam w poniedziałek. W ciągu tygodnia mam swoje obowiązki domowe, jak każda z nas. Przyglądałam się moim paznokietkom. Delikatnie końce się zdarły po 3 dniach. Odprysnął jeden paznokieć dopiero w piatek.
    +cena (w rossmanie na promocji coś ponad 2zł )
    +konsystencja (w większości przypadków lakierów dwie warstwy nakładam)
    +ładnie się trzyma na paznokciu *
    +dość poręczne opakowanie
    +nie ma problemów z nałożeniem na paznokieć

Jedynym minusem: śmierdzi jak każdy lakier.
    Kupiłam juz kolejny 521- piękny odcień czerwieni. Jestem ciekawa jak on będzie się trzymał.

* uważam, że trwałość lakieru, zabarwienie płytki paznokciowej itp. w dużej mierze zależą od podkładu pod lakier. Ja używam bazy odkąd pewien lakier zażółcił ochydnie moje pazokcie. Obecnie miss sporty nail expert base&top coat.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru
  • Lakier jest bardzo tani (około 6 złotych) i dostępny w dużej gamie kolorystycznej w każdym większym Rossmanie. Ku memu zdziwniu lakiery różnią się pod względem użycia zależnie od koloru.

Miałam intnsywną, krwistą czerwień i delikatny, niemal transparentny róż. Ten pierwszy sprawował się świetnie, z tym drugim, mimo bardzo ładnego koloru, były duże problemy przy nakładaniu: schnął bez końca, tworzyły się bąbelki powietrza na płytce paznokcia, a do na bokach -smugi.

Zaletą obu lakierów jest świetny połysk i dość długie trzymanie się na płytce paznokcia. Wydaje mi się jednak, że lakiery Miss Sporty w podobnej cenie są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojoj.
  • Słyszałam wiele dobrego o lakierach z Eveline, więc postanowiłam się na nie skusić. Ale niestety mnie nie zauroczyły sobą.

1. Beznadziejne krycie. Potrzeba co najmniej trzech warstw.
    2. Beznadziejnie się rozprowadza. Jedna wielka smuga.
    3. Tego typu pędzelki nie należą do moich ulubionych. Jest cienki i ma wybrakowane włosie,co sprawia duże problemy z jego aplikacją.
    4. Słaba trwałość.

Kupiłam, wypróbowałam i wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiliśmy się
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Nie oczekuję wiele od lakierów z tej półki cenowej... w sumie od żadnych, bo moje pazurki wyjątkowo są oporne Nie lubią się malować, saute też nie lubią się prezentować. Nic nie lubią i ich nic nie lubi

Kupiłam Go, bo skusiła mnię pięęękna intensywna czerwień w buteleczce a to akurat kolor, którego najczęściej używam. Ale do rzeczy.

- kolor na paznokciu jeszcze ładniejszy niż w butelce
    - jedna warstwa wystarczy by cieszyć się piękną czerwienią
    - bardzo się błyszczy
    - b. trwały - u mnie 3 dni bez skazy, a to wyczyn! (szorowałam z nim kuchnię i dał radę)

Jak tylko będę w drogerii kupię inne kolory.
    Zachwalam i POLECAM!

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić Aleksiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Buteleczka poręczna i bardzo malutka za co ogromny plus. Szybko zużywamy i kupujemy nowy, nie tak jak w przypadku dużych butelek, gdzie połowę musimy wyrzucić bo zrobił się gęsty. Konsystencja lakieru nie jest wodnista ani gęsta, w sam raz Pędzelek mały, wąski, bardzo wygodny w użytkowaniu. Kolor lakieru (496) cielisty, delikatny, nie rzucający się w oczy. Na moich pazurkach mam jedną warstwę, wg mnie wystarcza, kryje całą płytkę bez prześwitu. Lekko smuży. Nie barwi płytki. Trwały, u mnie zaczął odpryskiwać po 4-5 dniach Zasycha w przeciągu minuty, szybciutko Ze zmywaniem nie ma problemu Szeroka gama kolorystyczna. Dostępny w każdej drogerii.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Mam dwa kolory 604 oraz 839, dużym plusem jest na pewno cena tych lakierów, bardzo trafiają w mój gust jeśli chodzi o odcienie które firma oferuje. Utzymują się na paznokciach około 2-3 dni.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Princeska1990 za czytelną i pomocną recenzję?