Nivea, Aqua Effect, Odżywczy krem nawilżający na dzień do cery suchej i wrażliwej

Intensywnie wygładza suchą i wrażliwą skórę twarzy, a także zapewnia jej niezbędne składniki nawilżające. Wzbogacony w naturalny olejek migdałowy i HYDRA IQ. Zawiera filtry UV.

Ok

Krem posiada lekką i przyjemną konsystencję, która dobrze się wchłania.Przy nałożeniu zbyt dużej ilości pojawia się uczucie ściągniętej skóry.Krem nawilża i wygładza skórę i w dodatku posiada przyjemny zapach. W moim przypadku nie powoduje wyskakiwania wyprysków i nie uczula. Jest bardzo wydajny! Sporym plusem jest też to ,że nadaje się do stosowania pod makijaż. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Dla mnie najlepszy!

Zawsze do niego wracam. Dla mnie ten krem jest zdecydowanie najlepszy spośród tych, które stosowałam do tej pory. Krem nawilża i odżywia, od razu po jego nałożeniu można przejść do makijażu. Jest wydajny i tani.

Nivea Aqua Effect na dzień

Mój ulubiony krem na dzień :) Uwielbiam kończyć nim mój "rytuał dzienny" pielęgnacji twarzy ;) Ekonomiczny, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Szybko, łatwo i przyjemnie, czyli tak, jak lubię najbardziej :)

nie polecam

Na mnie nic nie robi. Nawilża mega krótko, nie zlikwidował moich suchych skórek BA! Moją skóre łatwo podrażnić i gdy wtedy nałożę ten krem to piecze mnie jak cholera. No co tu sie spodziewać za taką cene.

ZALETY:
+tani
+z braku laku może być

WADY:
-kompletnie nic nie robi

Bardzo dobry !

Bardzo fajny, lekki, nawilżający krem do cery wrażliwej na dzień. Zamknięty w szklanym słoiczku, krem o lekkiej konsystencji i typowym zapachu kremów nivea, nawilża i odżywia skórę.

Dobry krem na dzień

Jest to dobry krem na dzień dla osób nie wymagających od kremu cudów. Jako posiadaczka skóry wrażliwej trochę przerażał mnie mocny zapach, który mógł podrażnić moją skórę. Jednak nic takiego się nie stało. Krem nawilża oraz wyrównuje koloryt skóry. Szybko się wchłania. Nadaje się pod makijaż. Na pewno do niego wrócę.

Nie wrócę do niego

Krem ma delikatna konsystencje. Szybko wchłania się w skórę. Po użytkowaniu tego produktu cera jest nawilżona. Niestety efekt ten jest krótkotrwały. Jeśli nałożę ten krem rano to po kilku godzinach czuję suchość skóry. Opakowanie ma ładny design. Użytkowanie jest bardzo przyjemne.

Przeciętny

Krem kupiłam na promocji za niewielkie pieniądze. Nie spodziewałam się żadnych fajerwerków. Delikatnie nawilża, nie robi nic specjalnego. Miałam wrażenie jakby odrobinę mnie po nim wysypało, ale wtedy od razu zmieniłam krem do twarzy na mojego niezastąpionego ulubieńca i wszystko wróciło do normy.

PLUSY
+Tani
+Dobrze dostępny
+Delikatne nawilżenie
+Wydajność
+Lekki

+/- Zapach

MINUSY:
-Zapycha

cudoowny krem

Dawno nie spotkałam tak dobrego kremu jak ten. Skusiła mnie kiedyś promocja, kupiłam go za 11 zł. Jest bardzo wydajny, delikatny, fajnie pachnie. Ale chyba najlepszą jego zaletą jest to, że szybko się wchłania i naprawdę dobrze nawilża.

Numer jeden wśród kremów

Kremu używam już od dwóch lat, zużyłam kilka opakować i do tej pory nie znalazłam w nim żadnych minusów.
- świetnie nawilża
- obłędnie pachnie
- bardzo dobrze się wchłania
- ma przyjemną konsystencję
- wydajny
- bardzo podoba mi się opakowanie
- nie uczula! o co w moim przypadku ciężko

Dramat.... !!!

Ten krem to jeden wielki dramat! Moja cera ktora nie ma zadnych niemilych niespodzianek a jest sucha po zastosowaniu tego kremu ma wysyp malych poskornych krostek. Krostki przeobrazaja sie w wypryski ktorych nigdy nie mialam! Jestem zalamana, az wstyd sie pokazac. Zdazylam pouzywac go przez tydzien codziennie rano na oczyszczona skore i odstawilam. Do tego ma bardzo intensywny 'perfumowany' zapach jak dla mnie. Krem idzie do smieci a ja do kosmetyczki po ratunek :(((
Porazka, nigdy wiecej Nivea. Jestem wsciekla na siebie ze kupilam taki bubel i polozylam go na twarz....

TRAGEDIA!!

Jako, że potrzebowałam kremu do twarzy "na już" skusiłam się na ten z Nivea. Był to mój pierwszy (ale i ostatni krem do twarzy tej marki), dawno się tak nie zawiodłam.

Plusy:
- ładne opakowanie,
- dostępność.

Minusy:
- uczulił,
- podrażnił,
- zapchał,
- nie nawilżył,
- brzydko pachnie,
- cena bez promocji.

Nigdy więcej!

najlepszy krem nawilżający

Używam tego kremu od jakis 4 lat, jest lekki, szybko sie wchlania, dobrze nawilza, nie jest tlusty, świetny pod makijaz, nie tylko dla cery suchej. Ja mam tłustą, dzięki glebokiemu nawilzeniu cera sie nie swieci. Uzywam go codziennie, jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: nie wiem