Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Zgłoszony przez mjot

Nowa farba firmy Schwarzkopf Color Mask. Innowacyjny dodatek w postaci słoiczka, w którym oryginalnie znajduje się utleniacz. Wystarczy do niego dodać tubkę z farbą, zamknąć, wstrząsnąć i farba gotowa.

Cena: ok. 12zł / 200ml

• Nawet niezla ladny kolor ale ciemniejszy niz na opakowaniu...
  • Farba Schwarzkopf Color mask ocena koloru :600 LIGHT BROWN oraz 910 pearl blonde .

pierw farba z kolorem 600 Light Bown

A wiec zaczne od plusow :

- farba wystarcza na nawet bardzo dlugie wlosy
    - dobrze sie rozprowadza
    - pokrywa dokldnie kazdy wlos bez zbednych plam-np podczas zmywania
    -kolor jst na prawde ladny

minusy
    - kolor jest ladny natomiast duzo za ciemny spodziewalam sie light brown a wyszedl ciemna czekolada.... balam sie ze tak moze byc dlatego kupilam druga farbe ktora jest pokazana na zalaczonym przeze mnie zdjeciu i dolozylam jedna lyzeczke do tamtej farby aby pozbyc sie ewentualnego zbyt ciemnego koloru i polysku rudosci - wiem klawe ;P
    -nie stety mimo dodania bardzo jasnego koloru i zmixowania ich razem kolor wyszedl czekoladowy a nie jasno brazowy
    - bardzo intensywny zapach ktory jest ciezki do wytrzymania

teraz kolor 910 pearl blonde
    plusy:
    -piekny kolor brak zoltego odcieia mysle ze dl blondynek sprawdzi sie idealnie !
    - faktycznie slomiany kolor ktorego oczekiwalam okazal sie idealny poniewaz obre ktore wykoywalam samodzielnie na ciemnych wlkosach dalo by efekt zoltych kncowe a tak sa piekne blad w slomkowym odcieniu !
    - swietnie sie rozprowadza
    - NA PEWNO POLECAM TEN KOLOR DO OMBRE ! PIEKNIE WYCHODZI NA CIEMNYCH WLOSACH !

minusy
    - zapach- zbyt intensywny czuc amoniak co jest nie do wytrzymania

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić danceratena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza farba jaką testowałam
  • Mam na głowię masakrę. Z jasnego blondu chciałam pofarbować się na Ciemny złoty blond, a włosy wyszły mi czerwono-brązowe. Do tego piecze mnie skóra głowy, ta farba to porażka.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Zuzioowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletnie inny kolor niż na okładce.
  • Po pierwsze ostrzegam osoby ze skłonnościami do alergii/ wrażliwą skórą głowy. Uważajcie na tę farbę, bo jak już wiele dziewczyn pisało można nią sobie zrobić krzywdę.. Ja też po nałożeniu poczułam jakby mi ktoś coś bardzo gorącego przyłożył do głowy aż się wystraszyłam po farbowaniu miałam podrażnienia i ciągle czułam to ciepło na skórze... Pierwszy raz miałam taką sytuacje..

Po drugie kolor. ZA CIEMNY i zupełnie nie taki jak na okładce. Aż sama nie mogę w to uwierzyć! Kupiłam kasztanowy brąz (odcień 568) a wyszedł właściwie czarny..
    Strasznie sie zawiodłam bo absolutnie nie chciałam czarnych włosów, a w kolorze z okładki byłam wręcz zakochana..

Poza tym na minus:
    -bardzo ostry, drażniący zapach
    -ciężko zmyć ją ze skóry

Pomimo, że jestem na nią bardzo zła za zrobienie mi czarnych włosów, dostrzegam pewne plusy:
    + wydajność ( mam włosy zdecydowanie dłuższe niż do ramion a wystarczyło jedno op)
    +dobrze się nakłada, można to spokojnie zrobić bez niczyjej pomocy
    + ogólnie kolor wyszedł ładny, złapał równo i włosy pomimo tego wszystkiego nie są jakieś zniszczone bardziej

Tak więc ciężko mi jest jednoznacznie powiedzieć co o niej myśle. Jestem na nie za kolor i to mi przysłania reszte, bo w koncu po to kupuje farbe zeby miec konkretny kolor a nie jakikolwiek..

Używam tego produktu od: dzisiaj

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny kolor
  • Jestem brunetką i długo nie mogłam znaleźć farby do włosów, która zostawiałaby na moich włosach idealny kolor. I w końcu ją znalazłam! Efekt końcowy jest cudowny, coś niestety trzeba poświęcić.

Plusy:
    Szybkie rozprowadzenie maski
    Idealnie dopasowany kolor.

Minusy:
    Cena (maska obecnie kosztuje ok 26zł)
    Niszczy włosy

Ilość zużytych opakowań: trzydzieści sześć

Chcesz pochwalić malinis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Skusiłam się jak wiele kobiet promocyjną ceną, niestety moje włosy długo zapamiętają działanie tejże farby.
    Przede wszystkim cena farby nie jest adekwatna do jej ilości; włosy po zabiegu koloryzacji były niewiarygodnie poplątane, minęły wieki zanim udało mi się je doprowadzić do stanu sprzed malowania.
    Za plusy uznaję rzeczywiście długotrwały efekt koloryzacji oraz aplikator do farby.

Używam tego produktu od: nie wiem

Chcesz pochwalić mlynek90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Zakupiłam farbę o odcieniu 750 czyli ciemny złoty blond. W rossmannie na promocji za 19,99. Cena jest zawyżona jak na tak małą ilość produktu. Dodam, że po ścięciu włosów teraz mam je ledwo za ramiona więc teoretycznie powinno jej wystarczyć na całe włosy. Ile się namęczyłam żeby ją rozprowadzić równomiernie na wszystkich pasmach to moje. Aplikacja za to bardzo przyjemna zajmująca (przynajmniej mnie) niecałe 5 minut. Efekt końcowy... No właśnie... Farbę trzymałam tyle ile zaleca producent a mimo to kolor wyszedł bardziej jak brąz niż jak blond. Poratowałam włosy rozjaśniającą drożdżową maską i po tym zabiegu z koloru jestem w pełni zadowolona. Daję 4 gwiazdki. Jedną odejmuję za ten początkowy brąz.

Używam tego produktu od: jednorazowy przypadek
    Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Annulka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona z brązu
  • Recenzuję kolor 500 - średni brąz.

Jestem bardzo zadowolona z tej farby. Mam włosy blond, które farbuję na brąz. Przejechałam się już na kilku farbach, po których kończyłam z rudymi odrostami i bardzo ciemną resztą (np. po Loreal Preference i Excellence - z których byłam całkiem zadowolona, gdy używałam farb rudych). Tutaj efekt jest równy, i co jest dla mnie najważniejsze: różnica między odrostami a resztą jest prawie niezauważalna. Ostatnio farbowałam włosy u fryzjera, u którego zostawiałam fortunę - tu efekt jest praktycznie identyczny. Tak wiec jak na razie w pojedynku na brązy Schwarzkopf vs Loreal: 1:0 dla pierwszej firmy.

Zapłaciłam za farbę 20zł na promocji w Rossmanie. Co do aplikacji, nie przesadzałabym z reklamowaną łatwością nakładania - nakłada się ją zwyczajnie, jak każdą inną farbę, ale da się to zrobić samemu.

Odejmuję pół gwiazdki za to, że kolor wyszedł ciemny. Jest to praktycznie standardem przy brązowch farbach i liczyłam się z tym, ale muszę zaznaczyć ku przestrodze - średni braz na początku wychodzi jak ciemny.

Podsumowując, odkąd farbuję włosy na brąz, to jak na razie moja ulubiona farba drogeryjna i na pewno do niej wrócę. Polecam!

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie koloru 500

Chcesz pochwalić diet_coke za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyszły zbyt ciemne
  • Wczoraj farbowałam swoje wyblakłe, wiewiórowate włosy.. wcześniej używałam jasnego brązu, aby przykryć nierówności wybrałam odcień ŚREDNI BRĄZ NR. 500
    Trzymałam 30 min i wyszła wielka, niezamierzona kicha.. włosy wyglądają jak po minimum ciemnym brązie.. absolutnie nie chciałam takiego koloru.
    Jestem świadoma, że zazwyczaj brązy wychodzą ciemniejsze na początku.. no ale żeby z średniego brązu wyszedł wnet czarny??
    Co do konsystencji, zapachu, sposobu nakładania nie mam zastrzeżeń. Włosy po odżywce są naprawdę super, mięciutkie i jednolicie gładkie.

Mam nadzieję, że kolor się zmyje po paru myciach i będę w pełnie zadowolona z produktu, jednak do średniego brązu tej marki nie wrócę.
    Wstawiam zdjęcia przed i po.
    Ostatnie zdj z lampą.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić poziomka_ziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj hit!
  • Farbe kupilam raz spontanicznie gdy musialam pofarbowac wlosy i nie zaluje. Uzylam koloru 400 - ciemny braz. Farba ladnie pachnie i latwo sie rozprowadza, po przefarbowaniu wlosy byly takie o jakie mi chodzilo, a przy uzyciu odzywki dodanej do farby, byly bardziej lsniace i milusie w dotyku oraz mam zamiar wrocic do niej przy nastepnym farbowaniu.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam tą farbę skuszona promocją.Wybrałam kolor 1000. Zazwyczaj używam farb Loreal lub Garnir olia. Postanowiłam wypróbować coś innego i... żałuję. Po zakupie poczytałam opinie wizażanek i przeraziło mnie to co wyczytałam o podrażnieniach skóry głowy. U mnie na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Nie było zaczerwienienia, pieczenia - nic. I to byłby plus. Za to zapach drażniący, chwilami wręcz duszący. Pojawiło się też szczypanie w oczy. Efekt końcowy mnie rozczarował. Prawie wcale nie "złapało" mi włosów. Odrosty są pomarańczowe, a reszta włosów bez zmian. Przy spłukiwaniu (przed nałożeniem maski) włosy były tępe, splątane. Odżywka na szczęscie nadała im miękkość. Mimo to już widzę że robi się lekkie siano. Będę musiała poswięcić sporo uwagi moim kosmykom żeby odzyskały formę.

Używam tego produktu od: dzisiaj

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Antena1985 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij