Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Zgłoszony przez mjot

Nowa farba firmy Schwarzkopf Color Mask. Innowacyjny dodatek w postaci słoiczka, w którym oryginalnie znajduje się utleniacz. Wystarczy do niego dodać tubkę z farbą, zamknąć, wstrząsnąć i farba gotowa.

Cena: ok. 12zł / 200ml

• w porządku
  • Farba fajna, przyjemna w aplikacji, nie niszcząca zbyt bardzo włosow, tylko dlaczego wiekszość firm wycofuje kolor mahoń jesli pojawi się moj mahoń to napewno kupie

Ilość zużytych opakowań: 5 op

Chcesz pochwalić olenka_089 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mogłobyć lepiej
  • Skusiła mnie cena promocyjna, wyszłam na tym średnio ponieważ :

Kupiłam dwa różne odcienie, chciałam z rudego przefarbować się na ciepły brąz i delikatnym blaskiem rudego który pozostał na włosach.

Troche się rozczarowałam, po zmieszaniu jasnego złotego brązu (665) i ciemny złoty blond (750) spodziewałam się choć troche zblizonych kolorów do tych co na probniku.. Kolor wyszedł ciemny, o wiele za co jest głowną wadą.. bo po co kupywać farbe która ma inny kolor?

Plusy :

-konsystencja - łatwo rozprowadza się na włosach
    -dobrze kryje
    - farba nie niszczy włosów, powiedziałabym nawet że je odzywiła
    - nie wypłukuje się, woda przy myciu włosów jest czysta

Minusy :

-kolor zupełnie inny niż na opakowaniu
    -zapach jest trochę nieprzyjemny
    -cena (za 24 zł można ze spokojem kupić fabre fryzjerska)
    - w porównaniu do innych farb, cieżko schodzi ze skóry np. na czole

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Saska586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia.
  • jako osoba ciemnowłosa marzyłam sobie o blondzie. Po optymalnym rozjaśnieniu włosów zakupiłam tą farbe kolor "Jasny Perłowy Blond 1010". Farba śmierdziała tak bardzo, że piekły mnie oczy, po 5 minutach trzymania farby na głowie skóra zaczęła mnie piec ale dotrwałam z nią do końca. Głowę miałam obolałą , efekt żenujący mimo, że już miałam średni blond zrobił z włosów żółtko , zniszczyła włosy. Zapach farby utrzymywał się przez 3 mycia. Zaletą tej farby jest chyba tylko to, że jest wydajna, na moje włosy za łopatki średniej grubości starczy jedno opakowanie. Dołączona odżywka jest w porządku ale nie naprawi szkód farby. Nie polecam

Chcesz pochwalić werkenz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciemny i żrący
  • kupiłam dwa kolory: jakiś jasny brąz i kasztan. Nie wiedziałam, który wybrać...więc rzuciłam monetą i padło na kasztan. Włosy do łopatek, falowane rozjaśnione i zniszczone (nie ma co kryć).
    Nakładałam szybko, ale tylko, żeby nie zemdleć... Nie miałam jeszcze tak śmierdzącej farby. Koloryzacja jedna z najgorszych w moim życiu. Łzy same ciekły jak szalone, musiałam otworzyć okno, żeby się nie udusić z papką na głowie. Nie miałam jakiś większych problemów-dopiero po zmyciu zauważyłam kilka niepokrytych plam - kutwa mać!!! W tym samym momencie farba dostała z automatu minusa. PO takim cierpieniu plamy?
    o nieeee!!!!
    Kolor... kolor wychodzi dużżżżżo ciemniejszy niż na opakowaniu. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, bo kolor wygląda naturalnie z poświatą. Jest ciemno, w słońcu z brązową czerwoną poświatą.
    stan włosów... wysuszyło mi je i to bardzo bardzo. Końcówki z trudem można rozczesać. Strasznie się plączą, kołtunią; są szorstkie i brzydkie.
    Kolor wypłukuje się z każdym "praniem", ale nie widzę jakiejś większej różnicy.
    nie wiem czy użyję tego jasnego brązu... wolę nie;-)
    ogólnie daje 3, 3 z minusem za grypę, która była następstwem wietrzenia;-)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bomba!
  • Użyłam odcieniu \\\'jasny brąz,600\\\'. Farba jest wygodna w użyciu, ale trzeba wspomnieć o tym,że kolor jest znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu. Przed zabiegiem miałam u nasady ciemno brązowe włosy,a na pozostałej długości blond (do blondu zjaśniały w wakacje,przez słońce) a aktualnie mam na głowię ciemny brąz. Liczyłam się z tym,że kolor wyjdzie ciemniejszy,ale kolor jest piękny i naturalny. Na moje gęste,za ramiona kręciołki zużyłam 2 farby.Co do zapachu,za piękny nie jest,ale jest znośny
    Włosy po spłukaniu produktu były bardzo miękkie i lśniące! Odżywki dołączone do opakowania też świetnie się sprawdziły. Bardzo bałam się farbowania,bo to włosy kręcone, bałam się że wyjdzie siano i skręt się zmniejszy,a tu nic! Ponoć ciemniejsze kolory dobrze robią loczkom
    Za jakiś czas na pewno sięgnę po ten produkt,aby odświeżyć kolor.Jestem tą farbą zachwycona

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Neutralnie
  • Farbowałam kolorem 750 i ogólnie to spodziewałam się czegoś innego, ale kolor jest znośny.Nie jest to kolor taki jak na opakowaniu ani nawet zbliżony.Zapach okropny, duszący, nie da się wytrzymać z zamkniętymi drzwiami.Mnie osobiście farba nie uczuliła, ani trochę nie piekła mnie głowa. Kolor o wiele ciemniejszy niż miał być.

Używam tego produktu od: raz użyłam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Agataa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej..
  • Oceniam kolor 568 Kasztanowy Brąz

O ile farba jest łatwa w przygotowaniu dzięki pojemniczkowi dołączonemu do opakowania, to nie podoba mi się sposób nakładania mimo wszystko. Zdecydowanie wygodniejsze jest aplikowanie produktu szerokim pędzlem zamiast palcami.

Uzyskany kolor to inna kwestia... Wiedziałam, że wyjdą ciemne, ale ja akurat lubię "mroczność" kasztanowych brązów z czerwonym połyskiem. Jednakże tym razem mam włosy bordowe!!! I nie jestem zadowolona... Farbuje się kasztanami od wielu lat i ten akurat nie przypadł mi do gustu szczególnie.

Po 2 tyg kolor uzyskałam taki jaki chciałam. Szkoda tylko, że odrost wyszedł jaśniejszy a włosy są bardzo suche, co powoduje że bardzo się plączą..

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania na jeden raz

Chcesz pochwalić AnnaLicious1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt dobry i wydajny, polecam
  • Farby Colormaska używam już od roku więc mogę z czystym sumieniem polecić. Świetnie kryją a farbuje włosy sama. Ponadto moje włosy są długie i dość gęste. Nigdy jednak nie potrzebowałam więcej niż jednego opakowania do jednego farbowania. Kolor, który zyskujemy jest zbliżony do tego co na opakowaniu jednak odbiega od koloru modelki. Czy niszczy włosy ciężko powiedzieć, chyba jak każda tego typu farba. Ma brzydki zapach ale nie drażni mnie i krótko trzeba ją trzymać bo tylko pół godziny. Zawsze schodzi z ciała jeśli posmaruje je uprzednio tłustym kremem.

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić coolarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje rade
  • Posiadam odcień 1060 platynowy blond. Farby wydawało się nie dużo ale wystarczyło na pokrycie moich całych włosów do łopatek Farbę nałożyłam na moje naturalne włosy, na końcu farbowane. Odcień wyszedł bardzo ładny taki jasny miodowy )
    Farba bardzo łatwa w użyciu, mogłaby trochę mniej śmierdzieć

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Pecia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet niezla ladny kolor ale ciemniejszy niz na opakowaniu...
  • Farba Schwarzkopf Color mask ocena koloru :600 LIGHT BROWN oraz 910 pearl blonde .

pierw farba z kolorem 600 Light Bown

A wiec zaczne od plusow :

- farba wystarcza na nawet bardzo dlugie wlosy
    - dobrze sie rozprowadza
    - pokrywa dokldnie kazdy wlos bez zbednych plam-np podczas zmywania
    -kolor jst na prawde ladny

minusy
    - kolor jest ladny natomiast duzo za ciemny spodziewalam sie light brown a wyszedl ciemna czekolada.... balam sie ze tak moze byc dlatego kupilam druga farbe ktora jest pokazana na zalaczonym przeze mnie zdjeciu i dolozylam jedna lyzeczke do tamtej farby aby pozbyc sie ewentualnego zbyt ciemnego koloru i polysku rudosci - wiem klawe ;P
    -nie stety mimo dodania bardzo jasnego koloru i zmixowania ich razem kolor wyszedl czekoladowy a nie jasno brazowy
    - bardzo intensywny zapach ktory jest ciezki do wytrzymania

teraz kolor 910 pearl blonde
    plusy:
    -piekny kolor brak zoltego odcieia mysle ze dl blondynek sprawdzi sie idealnie !
    - faktycznie slomiany kolor ktorego oczekiwalam okazal sie idealny poniewaz obre ktore wykoywalam samodzielnie na ciemnych wlkosach dalo by efekt zoltych kncowe a tak sa piekne blad w slomkowym odcieniu !
    - swietnie sie rozprowadza
    - NA PEWNO POLECAM TEN KOLOR DO OMBRE ! PIEKNIE WYCHODZI NA CIEMNYCH WLOSACH !

minusy
    - zapach- zbyt intensywny czuc amoniak co jest nie do wytrzymania

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić danceratena za czytelną i pomocną recenzję?