Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Zgłoszony przez mjot

Nowa farba firmy Schwarzkopf Color Mask. Innowacyjny dodatek w postaci słoiczka, w którym oryginalnie znajduje się utleniacz. Wystarczy do niego dodać tubkę z farbą, zamknąć, wstrząsnąć i farba gotowa.

Cena: ok. 12zł / 200ml

• wyszły zbyt ciemne
  • Wczoraj farbowałam swoje wyblakłe, wiewiórowate włosy.. wcześniej używałam jasnego brązu, aby przykryć nierówności wybrałam odcień ŚREDNI BRĄZ NR. 500
    Trzymałam 30 min i wyszła wielka, niezamierzona kicha.. włosy wyglądają jak po minimum ciemnym brązie.. absolutnie nie chciałam takiego koloru.
    Jestem świadoma, że zazwyczaj brązy wychodzą ciemniejsze na początku.. no ale żeby z średniego brązu wyszedł wnet czarny??
    Co do konsystencji, zapachu, sposobu nakładania nie mam zastrzeżeń. Włosy po odżywce są naprawdę super, mięciutkie i jednolicie gładkie.

Mam nadzieję, że kolor się zmyje po paru myciach i będę w pełnie zadowolona z produktu, jednak do średniego brązu tej marki nie wrócę.
    Wstawiam zdjęcia przed i po.
    Ostatnie zdj z lampą.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić poziomka_ziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj hit!
  • Farbe kupilam raz spontanicznie gdy musialam pofarbowac wlosy i nie zaluje. Uzylam koloru 400 - ciemny braz. Farba ladnie pachnie i latwo sie rozprowadza, po przefarbowaniu wlosy byly takie o jakie mi chodzilo, a przy uzyciu odzywki dodanej do farby, byly bardziej lsniace i milusie w dotyku oraz mam zamiar wrocic do niej przy nastepnym farbowaniu.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam tą farbę skuszona promocją.Wybrałam kolor 1000. Zazwyczaj używam farb Loreal lub Garnir olia. Postanowiłam wypróbować coś innego i... żałuję. Po zakupie poczytałam opinie wizażanek i przeraziło mnie to co wyczytałam o podrażnieniach skóry głowy. U mnie na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Nie było zaczerwienienia, pieczenia - nic. I to byłby plus. Za to zapach drażniący, chwilami wręcz duszący. Pojawiło się też szczypanie w oczy. Efekt końcowy mnie rozczarował. Prawie wcale nie "złapało" mi włosów. Odrosty są pomarańczowe, a reszta włosów bez zmian. Przy spłukiwaniu (przed nałożeniem maski) włosy były tępe, splątane. Odżywka na szczęscie nadała im miękkość. Mimo to już widzę że robi się lekkie siano. Będę musiała poswięcić sporo uwagi moim kosmykom żeby odzyskały formę.

Używam tego produktu od: dzisiaj

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Antena1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ekstra!
  • Recenzja koloru numer 1010
    Jakiś czas temu zaczęłam schodzić z koloru włosów ciemno brązowych do blondu. Na początku u fryzjera, wiadomo rudo-złoty kolor którego chciałam się pozbyć i zacząć już farbować samodzielnie w domu. Bałam się bo te farby sklepowe nie zawsze wychodzą jak na opakowaniu a nie chciałam żeby kolor znowu mi ściemniał, ale po poleceniu kupiłam właśnie tą farbę. Efekt? Zero żółtych refleksów, włosy jaśniejsze(czyli faktycznie rozjaśnia) z perłowymi chłodnymi poświatami a to właśnie chciałam osiągnąć, miękkie, błyszczące a do tego ta dołączona odżywka działała cuda na moich poplątanych włosach.

Polecam w 100%!

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania na włosy za łopatki

Chcesz pochwalić naaci za czytelną i pomocną recenzję?
  • blond PORAŻKA
  • Zakupiłam odcień 1010 w celu ochłodzenia mojego żółtawego blondu oraz zafarbowaniu odrostu.

Aplikacja przyjemna, pojemnik ciekawy choć nieporęczny.
    Smrodek jak to smrodek przy rozjaśniających farbach.

Farbę trzymałam zgodnie ze wskazówkami.

Na skórze głowy pojawiły się jakieś bomble. Przypuszczam, że popażenie ?? Pierwszy raz coś takiego mi się zrobiło.
    Byłam przerażona.

Kolor wyszedł rudawy i mocno rudy na odroście.

Wielki wielki wielki zawód!!

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić martuszka087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze, że gorzej nie było
  • Ostatnio użyłam LOreal, Casting Creme Gloss. I byłam bardzo zachwycona. Oczywiście lubię eksperymenty i kupiłam tę farbę- kolor średni brąz.
    Minusy:
    - Nie "złapała" mi wszystkich włosów. Przez co mam jasne dziury i muszę kupić drugą farbę (inną!!!)
    -Ostry zapach farby,
    - W ciągu jednego dnia wypadło mi tyle włosów , ile w ciągu miesiąca. Siedziałam i płakałam.
    -Kolor wyszedł ciemniejszy niż miał być.. Miał być brąz a jest czarny.
    -Kolor wyszedł sprany. Jest to połączenie brązu+czerni+popielatych refleksów. Tragedia.
    -Zero blasku po farbowaniu.
    -Farba jest mocna. Od tygodnia chodzę z farbą na skórze i nie mogę jej zmyć, chociaż z każdym dniem jest coraz lepiej.

Plusy:
    -W miare dobrze się nakłada,
    - Nie wywołała u mnie alergii,
    -Cenowo nie najgorsza, ale już nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Welura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow
  • Pierwszy raz uzyskałam tak równy kolor (przed farbowaniem na głowie mialam 3 odcienie włosów) o dziwo włosy nie wyszły czarne a użyłam odcienia 600- jasny brąz, kolor uzyskałam taki jak na opakowaniu. Po farbowaniu nie są przesuszone, pięknie pachną.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić zcale za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor super, ale skóra zniszczona
  • Poprzednio używałam "Natural & Easy", ale teraz nie można jej kupić. Zdecydowałam się na tę.
    Wygodna w używaniu, nie spływa.
    Kolor wyszedł świetny (jasny, złocisty brąz), w czasie farbowania nic nie szczypało (nie bardziej niż przy innych farbach).
    Natomiast następnego dnia po zmyciu zaczęło mi się sypać z głowy straszliwie, potem doszło zaczerwienienie, strupy - po prostu poparzona skóra głowy, której od miesiąca nie mogę wyprowadzić na prostą.

Chcesz pochwalić Dorrotha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna farba !
  • Farbe oceniam bardzo dobrze ponieważ jako jedyna z wielu ostatnich nie szczypała Mnie w skóre głowy, zapach co prawda jest intensywny ale da sie wytrzymać .
    Oceniam kolor 1010 - wyszedł fajnie , odrost sie pokryl nie był żółty a to najważniejsze.
    Jedyny minus to taki , że lekko przesuszyłą mi końcówki ale taki urok farbowania.
    Ogólnie Polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Karolina1639 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny kolor i podrażnienia-1010
  • kolor blond nr 1010
    farby użyłam po 2 miesiącach od poprzednego farbowania. było jej sporo (włosy mam za uszy), spokojnie tarczyło. konsystencja ok. zapach powalający amoniakiem. nie do wytrzymania. wcześniej przez kilka lat farbowałam włosy na blond i nigy nie spotkałam się z tak intensywnym zapachem. rzeczony zapach utrzymuje się na włosach nawet po pierwszym myciu -przebija przez szampon, odywkę i płukankę.
    po nałożeniu skóra piekła jak szalona. mam dośc delikatną skórę głowy, ale żadna inna arba nie powodowała tkiego pieczenia i to przez tak długo (prawie całe farbowanie). wytrwałam do końca, jednak miałam obawy czy razem z farbą nie spłyną mi włosy z głowy.
    odżywka dołączona do farby moim zdaniem nie pachnie atrakcyjnie. jest dobra, ale nie rewelacja.
    spłukałam, nałożyłam odżywkę, spłukałam, spojrzałam w lustro i zapłakałam - żółte z pomarańczem. wiewiórka.
    jednak kiedy włosy zaczęły wysychać - zakochałam się. w kolorze. cudowny. delikatnie platynowy, ale bez przesady. wpadający w popiel. naturalny. bez żółtości i pomarańczu. cuuuudowny. i nagle zapach przestał mi przeszkadzać. i rany na skórze głowy też. (strupki mam do dziś, 2 tyg po farbowaniu). farba zniwelowała lekko żółty odcień po poprzedniej innej farbie. jestem bardzo zadowolona z efektu.
    podsumowując:
    +kolor 1010 wychodzi jak na opakowaniu
    +u mnie wyszło jak bym miała delikatne refleksy - kolor ne jest płaski
    +konsystencja
    +bardzo wygodne rękawiczki

-zapach
    -cena
    -nie dla wrażliwców i uczuleniowców

ogólnie - kupię z całą pewnością jeszcze raz, ale będę używała tej farby raz na kilka miesięcy, na zmianę z innnymi ze względu na bardzo drażniące działanie

Używam tego produktu od: ok.2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić linkaewe za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij