Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Color Mask (Farba do włosów)

Zgłoszony przez mjot

Nowa farba firmy Schwarzkopf Color Mask. Innowacyjny dodatek w postaci słoiczka, w którym oryginalnie znajduje się utleniacz. Wystarczy do niego dodać tubkę z farbą, zamknąć, wstrząsnąć i farba gotowa.

Cena: ok. 12zł / 200ml

• Dobrze, że gorzej nie było
  • Ostatnio użyłam LOreal, Casting Creme Gloss. I byłam bardzo zachwycona. Oczywiście lubię eksperymenty i kupiłam tę farbę- kolor średni brąz.
    Minusy:
    - Nie "złapała" mi wszystkich włosów. Przez co mam jasne dziury i muszę kupić drugą farbę (inną!!!)
    -Ostry zapach farby,
    - W ciągu jednego dnia wypadło mi tyle włosów , ile w ciągu miesiąca. Siedziałam i płakałam.
    -Kolor wyszedł ciemniejszy niż miał być.. Miał być brąz a jest czarny.
    -Kolor wyszedł sprany. Jest to połączenie brązu+czerni+popielatych refleksów. Tragedia.
    -Zero blasku po farbowaniu.
    -Farba jest mocna. Od tygodnia chodzę z farbą na skórze i nie mogę jej zmyć, chociaż z każdym dniem jest coraz lepiej.

Plusy:
    -W miare dobrze się nakłada,
    - Nie wywołała u mnie alergii,
    -Cenowo nie najgorsza, ale już nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Welura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow
  • Pierwszy raz uzyskałam tak równy kolor (przed farbowaniem na głowie mialam 3 odcienie włosów) o dziwo włosy nie wyszły czarne a użyłam odcienia 600- jasny brąz, kolor uzyskałam taki jak na opakowaniu. Po farbowaniu nie są przesuszone, pięknie pachną.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić zcale za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor super, ale skóra zniszczona
  • Poprzednio używałam "Natural & Easy", ale teraz nie można jej kupić. Zdecydowałam się na tę.
    Wygodna w używaniu, nie spływa.
    Kolor wyszedł świetny (jasny, złocisty brąz), w czasie farbowania nic nie szczypało (nie bardziej niż przy innych farbach).
    Natomiast następnego dnia po zmyciu zaczęło mi się sypać z głowy straszliwie, potem doszło zaczerwienienie, strupy - po prostu poparzona skóra głowy, której od miesiąca nie mogę wyprowadzić na prostą.

Chcesz pochwalić Dorrotha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna farba !
  • Farbe oceniam bardzo dobrze ponieważ jako jedyna z wielu ostatnich nie szczypała Mnie w skóre głowy, zapach co prawda jest intensywny ale da sie wytrzymać .
    Oceniam kolor 1010 - wyszedł fajnie , odrost sie pokryl nie był żółty a to najważniejsze.
    Jedyny minus to taki , że lekko przesuszyłą mi końcówki ale taki urok farbowania.
    Ogólnie Polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Karolina1639 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny kolor i podrażnienia-1010
  • kolor blond nr 1010
    farby użyłam po 2 miesiącach od poprzednego farbowania. było jej sporo (włosy mam za uszy), spokojnie tarczyło. konsystencja ok. zapach powalający amoniakiem. nie do wytrzymania. wcześniej przez kilka lat farbowałam włosy na blond i nigy nie spotkałam się z tak intensywnym zapachem. rzeczony zapach utrzymuje się na włosach nawet po pierwszym myciu -przebija przez szampon, odywkę i płukankę.
    po nałożeniu skóra piekła jak szalona. mam dośc delikatną skórę głowy, ale żadna inna arba nie powodowała tkiego pieczenia i to przez tak długo (prawie całe farbowanie). wytrwałam do końca, jednak miałam obawy czy razem z farbą nie spłyną mi włosy z głowy.
    odżywka dołączona do farby moim zdaniem nie pachnie atrakcyjnie. jest dobra, ale nie rewelacja.
    spłukałam, nałożyłam odżywkę, spłukałam, spojrzałam w lustro i zapłakałam - żółte z pomarańczem. wiewiórka.
    jednak kiedy włosy zaczęły wysychać - zakochałam się. w kolorze. cudowny. delikatnie platynowy, ale bez przesady. wpadający w popiel. naturalny. bez żółtości i pomarańczu. cuuuudowny. i nagle zapach przestał mi przeszkadzać. i rany na skórze głowy też. (strupki mam do dziś, 2 tyg po farbowaniu). farba zniwelowała lekko żółty odcień po poprzedniej innej farbie. jestem bardzo zadowolona z efektu.
    podsumowując:
    +kolor 1010 wychodzi jak na opakowaniu
    +u mnie wyszło jak bym miała delikatne refleksy - kolor ne jest płaski
    +konsystencja
    +bardzo wygodne rękawiczki

-zapach
    -cena
    -nie dla wrażliwców i uczuleniowców

ogólnie - kupię z całą pewnością jeszcze raz, ale będę używała tej farby raz na kilka miesięcy, na zmianę z innnymi ze względu na bardzo drażniące działanie

Używam tego produktu od: ok.2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić linkaewe za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam osobom z wrażliwą skórą głowy
  • Oceniam kolor 1010 - jasny perłowy blond.
    Farby pierwszy raz użyłam pod koniec lutego, po wizycie u fryzjera odrost miał inny odcień blondu. po kilku dniach postanowiłam coś z tym zrobić. Farbę kupiłam w drogerii Natura za jakieś 24 zł. bardzo odpowiadała mi konsystencja farby bo rzeczywiście łatwo się nakłada na włosy i nie spływa z nich. po nałożenu farby na odrosty zaczęła mnie piec skóra głowy, wytrzymałam z farbą 20 minut po czym zczesałam farbę na resztę długości włosów. po zmyciu farby zobaczyłam iż skóra głowy ma purpurowo czerwony kolor. kilka dni się męczyłam ze swędzeniem i przesuszeniem skóry głowy ale suma sumarum nie było tragedii. Kolor wyszedł bardzo ładny, równy, odrost nie odróżniał się od reszty włosów, kolor nie był płaski i sztuczny.
    Kilka dni temu sytuacja się powtórzyła musiałam poprawić po fryzjerce odrost. Sięgnęłam po raz drugi po farbę w odcieniu 1010. i tym razem nie było już tak dobrze. po nałożeniu farby na odrosty skóra zaczęła mnie palić. po dosłownie dwóch minutach musiałam zmyć farbę gdyż miałam wrażenie że ktoś mi wylał wrzątek na głowę. Po zmyciu farby obejrzałam dokładnie skórę głowy. oczywiście poza czerwoną skórą głowy pojawiły się krosty ( nie wiem czy tak można to nawet nazwać bo to przypominało otwarte rany). od razu nałożyłam panthenol w piance aby trochę ulzżyć sobie bo ból był niedoopisania. w efekcie mam poparzoną skórę głowy i niestety ale pojawiły się także strypu.
    Nie polecam nikomu kto ma skłonność do alergi, czy wrażliwą skórę głowy!!!!!!!!

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić anjacieslicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna farba odcień 1010
  • Po powrocie do naturalnego koloru (ciemny blond-brąz) znowu zaczęłam kombinować z kolorem. Zaczęło się od ombre, a potem zaczęłam od połowy włosów coraz intensywniej rozjaśniać, niestety nie mogłam uzyskać pożądanego koloru, albo wychodził zbyt żółty, albo zbyt szary, jakby brudny. Używałam różnych farb oraz rozjaśniacza.
    W końcu gdy zobaczyłam kolor na pudełku postanowiłam dać moim włosom ostatnią szansę aby pozbyć się żółtka na głowie. Kolor wyszedł zbliżony do oczekiwanego, włosy zyskały bardziej słoneczny, złoty ale nie żółty kolor. Nie jest to co prawda co chciałabym mieć (czyli jeszcze jaśniejszy odcień) ale na obecną chwilę najważniejsze dla mnie że zniwelował żółty odcień i nadał perłową poświatę. Farba załapała delikatnie również mój naturalny kolor, przez co efekt przejścia jest bardzo delikatny.
    Podoba mi się również dołączony słoiczek, fajna alternatywa gdy potrzebujemy zabrać w podróż mniejsze opakowanie odżywki czy maski.
    Włosy wielokrotnie już zmęczone farbowaniem trochę się przesuszyły, i maska dołączona do farby sprawdziła się dobrze, ma śliczny zapach, czego niestety nie można powiedzieć o farbie. Śmierdzi bardzo amoniakiem, ale nie jest to największy minus zniechęcający do ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić kleo_4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Na blond włosy nakładałam odcień "ciemny blond".

Nie jestem zbytnio doświadczona (to chyba dobrze w wieku 16 lat), ale zapragnęłam trochę odbić od rutyny więc skusiłam się na promocję w Rossmanie. Za dwa opakowania zapłaciłam około 40 zł i dostałam dwie darmowe próbki kremu przeciwzmarszczkowego - serio Rossmanie, serio?
    Kontynuując, byłam pełna nadziei, że farba oziębi mi mój kolor włosów.
    Podobała mi się zawartość opakowania, to że pudełeczka może będę mogła jeszcze jakoś wykorzystać(niestety się nie udało ), ale i tak - na moją długość trochę przed talię - musiałam wszystko zmieszać w misce, więc takie urozmaicenia uznałam za zbędne.
    Nie wiem czy coś zrobiłam źle, chociaż nie sądzę, ale kolor wyszedł tragiczny! Nawet nie wiem jak go określić. Brąz? Ale nie czysty. W pomieszczeniu to ciemny, chłodny, brudny brąz, w słońcu ze złotymi refleksami, ale zawsze utrzymywany w zielonkawych tonacjach. Żart i żenada.
    Ten specyfik nakłada się wygodnie, nie śmierdzi bardzo. Natomiast niesamowicie ciemnieje na włosach. Z mojego zrobił się chłodny brąz, wręcz czerń. Bardzo się bałam efektu i - jak widać - słusznie. Uważajcie!
    Natomiast wpływu na samą kondycję włosa nie zauważyłam.
    Teraz myję włosy po kilka razy dziennie mocnym szamponem, użyłam maski z drożdży, która miała z tej sytuacji ratować, staram się to odkręcić, ale wydaje mi się, że moje włosy były "zbyt" zdrowe i więcej farby już tak łatwo niestety nie wypuszczą Od mojego szalonego wyczynu dziś mija 4 dzień.
    Niedługo opinię edytuję i dopiszę, co się zmieniło i co postanowiłam dalej.

Stanowczo odradzam koloru nr 700 "ciemny blond", no chyba, że ktoś kupuje go z chęcią posiadania na głowie koloru w rodzaju zgniłych liści

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Zirea el za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Oceniam odcień 300- brązową czerń.

Plusy:
    - piękny kolor- w sumie czerń przebłyskująca brązem, ale to też zależnie od światła, ogólnie raczej stonowana czerń, jakby "przypruszona", trochę jaśniejsza od normalnej
    - błyszczący, wyrazisty kolor
    - nie zauważyłam negatywnego wpływu na włosy
    - bardzo skutecznie pokrywa odrosty, jasne włosy na skroniach i włoski na czole, do tego kolor jest bardzo trwały i intensywny, pod tym względem jest naprawdę dobra Odcień pozostaje identyczny, aż do następnego farbowania. Dla mnie to ogromny plus.

Minusy:
    - mało wydajna- na włosy długości do łopatek koniecznie potrzebuję dwóch, a w sumie mogłabym spokojnie otworzyć i trzecie opakowanie. Jestem przyzwyczajona do pianek i to wydaje mi się dość dużo. Przy czym cena farby jest niezgodna z recenzją, w drogeriach, kosztuje zwykle 25-26 zł
    - cena
    - spływa z włosów (ogólnie jest dość wodnista, dużo lepiej jest ją nakładać pędzelkiem w tradycyjny sposób, a nie palcami, jak napisano w ulotce, wtedy też dokładniej pokryje)
    - ciężko ją nałożyć, prawdopodobnie nie dałabym rady sama
    - dołączona odżywka jest beznadziejna, w dodatku starcza na jednorazowe użycie
    - wielkie i niezbyt dobre rękawiczki (jakby w pół lateks-pół papier (?)), lepiej wziąć jakieś swoje, a te zostawić do mycia, bo farba podczas spłukiwania bardzo brudzi ręce, paznokcie, a ciężko to domyć za pierwszym razem

Mogę jeszcze dodać, że włosy zaraz po ufarbowaniu są lekko sztywne i słabo odbijają światło, ale to mija po pierwszym normalnym umyciu.

Używam tego produktu od: użyłam 4 razy
    Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobra
  • Moj wyjściowy kolor to średni brąz wypłukany i nierówny. Chciałam go trochę przyciemnić ale brązem który nie będzie w słońcu miał czerwonych refleksów takim chłodnym naturalnym. Ostatnio mam pecha i gdzie bym nie szła po farbę którą sobie upatrzyłam to nie ma. I tak z każdą marką. Tak samo było teraz chciałam kupić średni brąz wiedząc że pewnie wyjdzie o ton ciemniejsza niestety nie było wiec byłam zmuszona kupić jasny brąz. Efekt farbowania jest dla mnie pozytywny ponieważ wyszedł jak taki chlodny średno ciemny braz . Troche cieplejszy niz na opakowaniu no i stanowczo ciemniejszy. Nie wiem jak bedzie sie spłukiwał . Włosy nie są zniszczone. Jednak mimo że taki kolor chciałam otrzymać muszę odjąć jedną gwiazdkę ponieważ osoby które chcą uzyskać jasny brąz mogły by być niezadowolone. W ich przypadku sięgnęła bym raczej po któryś blond.

Używam tego produktu od: jeden raz

Chcesz pochwalić milcia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na tą chwilę moja ulubiona
  • jestem dość skąpa i zapracowana, więc nie mam czasu i kasy chodzić co miesiąc do fryzjera na farbowanie. jestem przy tym też wygodnicka i nie chce mi się bawić z farbami w kremie, dlatego od dłuższego czasu wybieram te z musie albo w piance.

tej farby używam... żeby nie skłamać... od lata ub.roku?? mniej więcej. wybieram kolor ze zdjęcia tj. Kasztanowy Brąz nr 568.

farba jest prosta w obsłudze. dodajesz farbkę do słoiczka z utleniaczem, zakręcasz, chwilę potrząszasz i może nakładać. nie sprawia to problemu tym bardziej, że rękawiczki są idealne na kobiecą dłoń i wygodne.

konsystencja nie jest wodnista, ale nie jest też szczególnie gęsta. trzeba uwązać, żeby czegoś nie zachlapać.

zapach dość intensywny, ale trzeba przyznać, że ta farba nie śmierdzi tak jak inne. niemniej mój pies trzymał się ode mnie z daleka, bo go drażniła ta woń.

kolor, który mam, wychodzi ciemniejszy niż na zdjęciu, nawet jak trzymam się instrukcji. nie jest to jednak nic dziwnego. mało która farba do domowego użytku zapewnia od razu kolor ze zdjęcia. ja problemu nie mam. ciemniejsze włosy w odcieniach brązu mi pasują, a gdy kolor odrobinę się wypłucze efekt jest znakomity. kocham tą leciutko czerwoną poświatę, jaka pojawia się w słońcu na moich włosach

nie zauważyłam wypadania czy pogorszenia się stanu moich włosów. nie wydaje mi się, żeby ta farba je niszczyła.

niestety kolor dość szybko płowieje. miesiąc i jeśli chcę zachować efekt to muszę znów zafarbować. być może to kwestia wybranego przeze mnie odcienia, a może to wina moich włosów, które nigdy nie były w najlepszej kondycji.

polecam wypróbować. ja póki co będę się jej trzymać.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Michiru za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak kolor: CIEMNY BRĄZ
  • Miałam odrosty dł 4 cm, ponieważ w planach było zapuszczanie naturalnych, ale już nie mogłam znieść tego, że jasnobrązowy odrost tak kontrastował ze średnim brązem. Kupiłam tą farbę, ponieważ na Schwarkopfie jeszcze się nie zawiodłam, a urzekła mnie konsystencja maski.
    Farbowałam sama w domu, nic mi nie spływało, pachniała znośnie, no i ten uroczy pojemniczek..
    Kolor wyszedł identyczny jak na pudełku, co naprawdę się chwali, bo zazwyczaj po ciemnych brązach trzeba się liczyć z czarnym kolorem przez pierwsze kilka myć. Ja miałam taki ciemny brąz jakiego oczekiwałam. Spodziewałam się oczywiście, że kolor z odrostów po kilku myciach delikatnie się wypłucze, ale na szczęście nie jest to prawie wgl widoczne

+konsystencja
    +dostępność
    +wydajność ( włosy za ramiona)
    +kolor, który wychodzi taki jak na opakowaniu
    +przyjemny sposób nakładania
    +w miarę łatwo usunąć przebarwienia od farby ze skóry

-cena (jednak przy dłuższych włosach jest te 40 zł)

KUPIĘ Z PEWNOŚCIĄ

Chcesz pochwalić wuuchtawiarytej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najbardziej naturalny kolor! (700 ciemny blond)
  • Opakowanie.
    Kupując Color Mask otrzymujemy instrukcję obsługi, świetne rękawiczki (akurat na kobiecą dłoń), odżywkę, krem koloryzujący oraz krem rozwijający, który znajduje się w różowym słoiczku. Słoiczek wydaje się być praktyczny, jednak nadaje się on jedynie do użycia jednej farby do włosów. Ja korzystając z dwóch opakowań i tak musiałam oba kremy rozwijające przelać do szklanej miseczki i do tego wycisnąć dwa kremy koloryzujące, jednak sam zamysł producenta jest naprawdę dobry.

Aplikacja i konsystencja.
    Farbowanie Color Mask okazało się być bardzo przyjemne. Farba nie ma intensywnego i nieprzyjemnego zapachu, raczej wydawało mi się, że pachnie. Dopiero pod koniec samej aplikacji było czuć typowy zapach farby, ale trwało to dosłownie chwilkę. Nie było mowy o żadnym duszącym zapachu. Wielki plus! Kolejna sprawa to pojemność farby - 60ml + 60ml, co daje nam dużą ilość mieszanki (dla porównania Londa zawiera 50ml + 50ml). Kupując dwa opakowania Color Mask mamy 100% pewność, że wystarczy nam jej z zapasem na dość gęste i bardzo długie włosy. Konsystencja nie jest zbyt gęsta, przez co farba jest wydajna. Włos nie wpija jej i dokładnie widzimy, gdzie pokryliśmy już nasze włosy.

Skutki uboczne.
    Ponieważ przed farbowaniem ustaliłam z moją mamą, że nałoży mi mieszankę omijając skórę głowy i około 1-3mm włosów od nasady, nie doznałam żadnego szczypania, swędzenia, czy mrowienia skóry głowy. W miejscach, w których farba przypadkiem zetknęła się z moją skórą, nie było żadnego zaczerwienienia, a farba świetnie zmyła się ze skóry nawet po 20 minutach nie pozostawiając przebarwień.
    Po wysuszeniu włosów nie zauważyłam typowego przesuszenia końcówek. Wydaje mi się, że farbowanie nie wpłynęło na stan włosów, aczkolwiek wzmogę pielęgnację w najbliższym tygodniu, tak na wszelki wypadek.

Czas farbowania.
    Moja mama nakładała farbę na moje nieumyte włosy przez około 15 minut. Od tego momentu liczyłam równe 20 minut, po czym spłukałam dokładnie mieszankę wodą, nałożyłam odżywkę na 2 minuty, spłukałam, a następnie umyłam jedynie skórę głowy odrobiną szamponu.

Efekty.
    Ryzyko pozostawiania 1-3mm włosów od nasady było duże, ale zdecydowałam się na to ze względu na niechęć do aplikowania farby na skórę głowy i ciekawość różnicy między odrostem a zafarbowanymi włosami. Decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę - kolor na moich włosach wyszedł identyczny jak odrostu, co mnie przeogromnie cieszy. Jeżeli włosy nie rozjaśnią się za bardzo, będę mogła porzucić farbowanie. Jeżeli nie, ponowię koloryzację tą samą farbą, żeby utrwalić efekt koloru.
    Jeżeli chodzi o to, jaki udało mi się uzyskać odcień blondu to krótko mówiąc - identyczny jak na opakowaniu. W pomieszczeniu jest to ciemny chłodny blond, natomiast w słońcu mieni się ciemnym złotem. Kolor jest bardzo naturalny, przypomina powszechny mysi kolor włosów. Farba ochłodziła mój rudawy poblask, na czym zależało mi najbardziej. Zwolenniczki naturalnych chłodnych blondów będą z koloru 700 ciemny blond zadowolone. Farba złapała równo na całej długości, nie ma pasemek, plam i innych niespodzianek. Jestem zachwycona!

W załącznikach efekt przed i trzy zdjęcia po.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania na jedno farbowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ZycieKoloruBlond za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie - ulubiona
  • Używam odcienia 1010, włosy farbuje od około 8 lat i trochę farb przerobiłam i póki co, po tym jak wycofali mojego ulubionego garniera ta stała się moim typem.

Sposób aplikacji łatwy, farba nie spływa, kolor wychodzi taki jak powinien, oczywiście jak nałożymy odpowiednio farbę. Włosy po farbowaniu wyglądają idealnie, są miękkie a kolor wychodzi żywy.

Minusem może być to, że zapach jest drażniący, ale jest to farba do włosów, więc fiołkami pachnieć nie będzie

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Gie_oh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj tak moja ulubiona
  • Używam odcienia 657 ( jasny miedziany brąz). Jest moim ulubieńcem wśród wszystkich farb które testowałam.
    PLUSY:
    *Łatwo się ją nakłada, nie trzeba nikogo prosić o pomoc.
    *Ma w zestawie cudowną odżywkę która po koloryzacji odżywia włosy.
    *Farba nie spływa podczas koloryzacji.
    * Nie ma też duszącego zapachu amoniaku jak przy innych farbach
    *Pozostawia włosy lśniące i nie wysusza
    *Fajny pomysł ze słoiczkiem nie trzeba kombinować w czym rozrobić farbę
    *CENA , niecałe 20 zł
    Gorąco poleca!!!

Ilość zużytych opakowań: cztery słoiczki

Chcesz pochwalić mruczus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Niestety jestem rozczarowana, czytajac w większosci pozytywne opnie na temat tej farby postanowilam nie czkać na promocje i kupiłam ją za 24 zl.
    Farbowalam średnim brązem- farba pkryła włosy nierówno, zdecydowanie widać, gdzie był odrost, stosując w przeszłości inne farby nie zawsze pokrywały idealnie, ale ta jest najgorsza!
    Włosy nie są tak miękkie i błyszczące jak po innych farbach.

Plusem jest wygodna aplikacja i fajna konsystencja, farba jest wydajna

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ann_o za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Cudowne objawienie!
  • Przyznam, że sceptycznie podchodziłam do zakupu tej farby, bo od kilku lat używałam wszystkich serii Loreala. Po tym jak dwukrotnie Loreal Casting 1010 nie "zadziałał" na moich włosach, zrezygnowana kupiłam Color Mask. Jakie było moje zdziwienie, gdy uzyskałam piękny, słomkowo-srebrny" blond. Chyba nigdy nie uzyskałam na swoich włosach ta pięknego koloru, a używałam naprawdę farb wielu firm. Aplikacja jest łatwa. Trzymałam odrost 30 minut + 10 minut dół. Farba nie śmierdzi za bardzo, a po farbowaniu, może za zasługą odżywki, włosy pachną niesamowicie. Włosy nie są wysuszone, są błyszczące i wyglądają zdrowo. Mam nadzieję, że kolor nie wypłuka się za szybko.
    Jedynym minusem jest początkowe piecznie i zaczerwienienie skóry oraz kiepskie rękawiczki w komplecie.Używam tego produktu od: jedno farbowanie 2 dni temuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Od razu zaznaczę, że podana cena jest błędna - ja za farbę zapłaciłam w Rossmannie 19,99 zł. Wybrałam kolor 1010 jasny perłowy blond, gdyż chcę troszeczkę rozjaśnić obecny kolor włosów (ciemny brąz).

UŻYTKOWANIE

Farba ma innowacyjną formę - miesza się ją i nakłada ze słoiczka. Jest to bardzo wygodne, choć niezbyt precyzyjne. Ja nałożyłam farbę na ok. 2 cm od nasady i potrzymałam godzinę, gdyż wiedziałam, że efekt będzie słabo widoczny, o ile jakikolwiek.
    W efekcie otrzymałam przepiękny kolor, ni to brąz ni to orzech - do tego stopniowo od najciemniejszego przy glowie przechodzi w coraz jaśniejsze końce. Nie sądziłam, że aż tak efekt będzie widoczny, tymbardziej, że przy myciu nie widziałam zbyt dużo ciemnej wody pochodzącej z wypłukanej farby. Jednyny minusik to to, że włosy są sztywniejsze, ale jak na niszczycielskie farby Schwarzkopf i tak wypada nieźle

OPINIA KOŃCOWA

Polecam, polecam, następnym razem wypróbuję średni brąz na odrosty (500).

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Rewelacja Zachciało mi się zejścia z ciemnego brązu na blondy i w tym celu najpierw użyłam rozjasniacza joanny, a potem tej farby (800 średni blond). Bardzo wygodnie się ją przygotowuję - w słoiczku jest mleczko aktywujące, dodaje się tam tylko zawartość tubki, zakręca i miesza. Konsystencja takiej typowej maski/odżywki do włosów, przyjemnie się nakłada i nie trzeba bawić się z żadnymi miseczkami, mieszaniem etc.

Kolor wyszedł piękny Dokładnie taki, jak na opakowaniu. Baardzo naturalny!

+wygodne przygotowanie
    +łatwo się rozprowadza
    +niedrażniący zapach
    +dołączona jest bardzo dobra odżywka
    +ładny naturalny kolorek

-cena (kupiłam w promocji za 20)

Moja nowa ulubiona farba

Używam tego produktu od: 1 dzieńIlość zużytych opakowań: 1, ale na pewno do niej wrócę

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam !!
  • Używam koloru mahoniowy brąz i jestem wprost w siódmym niebie ! Kolor jest intensywny,długo utrzymuje się na włosach,farba przyjemnie pachnie. Jedynym minusikiem jest nakładanie,brak dołączonego aplikatora czy pędzelka.
    Jest warta swojej ceny.Nie zmienię jej na żadną inną,nie zawiodła mnie

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście.

Chcesz pochwalić Anesiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intuicja mnie nie zawiodła!
  • Prawie rok czasu patrzyłam na tę farbę spod byka i ona na mnie też, jednak po przewertowaniu opinii na wizażu ( choć większość z nich jest słaba) i za namową mamy, odważyłam się ją wypróbować.

Użyłam koloru 1010 perłowy blond i jestem zadowolona. Kolor idealnie pokrył odrosty, nie pozostawił ich żółtych (jak w przypadku niektórych farb) oraz wkomponował się w poprzedni jasny odcień blondu.

Plusy:
    + kolor.
    + konsystencja,
    + łatwość przygotowania (podręczny kubeczek),
    + zapach,
    + brak podrażnień,

Minusy:
    - cena

Bardzo często czytam i sugeruje się opiniami wizażu, jednak wypróbowanie tej farby dało mi do zrozumienia, że czasem należy zaufać własnej intuicji i mamie

Używam tego produktu od: od dziś

Chcesz pochwalić paula020691 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zawód !
  • Jak większość zainteresowanych skuszona pomyślnymi recenzjami zakupiłam farbę nie czekając na żadne promocje, licząc że na mojej głowie w końcu pojawi się wymarzony chłodny blond.

Obecnie miałam 2 centymetrowy odrost (ciemy blond) i resztę włosów po Alfaparf, gdzie nawet nawet byłam zadowolona, bo ani żółci ani rudego nie było w nadmiarze (miks 11.20+ 11.11).

Licząc, że uda mi się znaleźć drogeryjny ideał nałożyłam farbę i z zegarkiem w ręku czekałam na finisz..

Najpierw przeraziłam się tym, że na skórze mojej głowy pojawiły się, co prawda tylko dwa, ale wyskoczyły - jakieś bąble! Wielce zdziwiona nacisnęłam a one pękły i skóra mnie niemiłosiernie szczypała w tym miejscu! Darowałam sobie malaksowanie końcówek i zmyłam szybko farbę...

Cóż widzę?? Rudość. Znienawidzona przeze mnie rudosć !!!

Ale pomyślałam, że poczekam aż włosy przeschną.

Niestety...

+ za miłą konsystencję i wygodę nakładania
    + smrodek był do zniesienia, nie szczypała niemiłosiernie w oczy

i na tym koniec

- cena (!!)
    - zero efektu w postaci chłodnego blondu
    - podrażnienie skóry
    - siano, które pozostało to jedyna pozostałość po farbowaniu
    - farba przyciemniła włosy...

Ogólnie rzecz ujmując, nie ma i nie będzie chyba drogeryjnego ideału dla mnie.
    Pozostają farby prof i własnoręcznie robiony miksy.

Jestem zawiedziona, zasmucona i zniechęcona. Będę musiała wydawać kolejne pieniądze na poprawę tego blondu, któremu bliżej to jasnego truskawkowego blondu niz do jasnego perłowego blondu.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić gagaton89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Świetnie się nakłada, ładnie pachnie, włosy są piękne przez długi czas po koloryzacji. Nic więcej do dodania.

Odejmuję pół gwiazdki za cenę, bo ja płacę za nią w Rossmanie ok. 25 zł. To sporo.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kamilak3434 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łatwa w aplikacji
  • Farbowałam tym produktem swoje naturalne włosy w kolorze jasny brąz na kolor 560 głęboki nugat. Pierwszy raz nakładałam farbę samodzielnie i nie sprawiło mi to żadnych trudności. Ma ona postać kremu/maski do włosów, nie spływa. Jedno opakowanie spokojnie starczyło mi na włosy trochę dłuższe niż do ramion. Trochę farbuje skórę głowy. Efekty były bardziej niż zadowalające, włosy lśniące, niezniszczone, kolor właściwie taki jak na opakowaniu. Niestety spierał się, za co odejmuje pól gwiazdki, ale wyglądało to bardzo naturalnie(odrost w ogóle nie rzucał się w oczy). Po czwartej aplikacji kolor chwycił na stałe i już się nie wypłukiwał.

Plusy:
    -łatwa aplikacja
    - nie zniszczyła włosów
    - fajna konsystencja, nie spływa
    Minusy:
    - kolor mało trwały przy pierwszych aplikacjach
    - zapach amoniaku w trakcie nakładania

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić pogocure za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER! TO JEST TO !
  • To co robi ta farba to naprawdę opłaca się za taką cenę. Farbowałam sobie z średniego blondu na jasny blond ...
    Plusy :
    - nie śmierdzi tak strasznie jak tanie farby
    -aplikacja jest rewelacja ! nie jest trudno nałożyć jej samemu
    - nie uczula
    - nie barwi skóry, ręcznika
    - łatwo dostać tą farbę
    - kolor się długo otrzymuje
    - włosy tak nie wylatują jak po tanich farbach
    - i co najważniejsze kolor wychodzi tak samo jak na opakowaniu !
    jedynym minusem jest cena ( ok.27 zł ) ale za takie efekty naprawdę się opłaca !

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić madziullaax za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij