Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• bardzo dobry
  • Obecnie zużywam już drugie opakowanie tego podkładu w kolorze Nude 47. Co prawda nie jest moim ideałem w kategorii mocniej kryjących i "na zimę" (tutaj bije go Clarins) ale jak na tę półkę cenową podkład jest dobry a nawet nieco więcej.

Jest to produkt 3 w 1 czyli coś, czego trzeba nauczyć się nakładać. Konsystencja jest rzadka ale niech to nikogo nie zmyli. Podkład na skórze jest bardzo konkretny i aplikowany niewłaściwie na złe kremy będzie tylko ściągał, wysuszał oraz brzydko wyglądał.

Pod ten podkład nawet cera mieszana jak moja (mocno świecąca się strefa T) potrzebuje konkretnego kremu. Nie żaden matujący czy inny lekki. Ja nakładam coś treściwszego - wiadomo, nie produkt tłusty ale taki, który nawilża i będzie odczuwalny na skórze, nie wchłonie się do końca. Dzięki temu ten podkład będzie miał dobry poślizg i ładnie wtopi się w cerę. Przykładem jestem ja: w zimie stosuję kremy treściwsze na dzień i podkład jest jak druga skóra. Ostatnio testowałam emulsję matującą, która wchłania się do zera, nie zostawia żadnej warstewki. I co? Koszmar, smugi, podkreślone skórki, pory, niedoskonałości. Twarz ściągnięta. Także zacznijmy tu od dobrego kremu pod podkład.

Podkład świetnie matuje stąd nie trzeba się bać braku kremu matującego. Ja nakładam go palcami, przyjemnie łączy się z tą delikatną warstewką kremu pod wpływem ciepła moich palców. Wtapia się idealnie, nie podkreśla nic a nic. Jak druga skóra. Szkoda tylko, że gama kolorów uboga i choć 47 jest w miarę ok to wolałabym coś jasnego z żółtymi tonami. Ale wygląda i tak dobrze.

Trwałość tego podkładu jest niezła aczkolwiek pod koniec dnia widać, że schodzi. Znam takie, które trwają stąd tutaj gwiazdka mniej. Niemniej da się z nim wyglądać cały dzień nieźle i przyzwoicie. Ja dodatkowo używam pudru - rano sypkiego, po 8 godzinach w kamieniu do poprawek. Fakt, mój makijaż musi wystarczyć na jakieś 12-13 godzin minimum.

Jak mówiłam, mi ten podkład krzywdy nie wyrządził. Sporo opinii mówi o jego właściwościach wysuszających, ściąganiu - fakt, tak będzie jeśli nie użyje się pod niego dobrego kremu nawilżającego. To nie lekki podkład koloryzujący tylko produkt 3 w 1, na skórze konkretny. Bez nawilżenia będzie szkodził, z nawilżeniem będzie dobrym przyjacielem. Nie wyskoczyły mi po nim żadne niespodzianki, skóra jest bez zmian.

Opakowanie praktyczne, nawet ładne, pompka super. Jest wydajny, widać, ile produktu zostało w opakowaniu. Cena jak dla mnie też w porządku, podkład jest często w promocyjnej cenie.

Jest to naprawdę fajny podkład, gdybym tylko miała ieco lepszy odcień w gamie oraz nieco większą trwałość byłoby super. Niemniej podkład jest dobry, matuje, sprawdza się na dzień, zwłaszcza w te chłodniejsze pory roku. Polecam spróbować z różnymi kremami pod spód - wydaje mi się, że dobry krem może tutaj naprawdę dużo zdziałać, ten podkład wymaga nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sucha skóra
  • Największym minusem jest to, że strasznie wysusza skórę pod oczami aż robią się zmarszczki! To największy minus, który przysłania wszystkie plusy i powoduje, że już więcej go nie kupię. Jest strasznie drogi, więc pomyślałam, że będzie okay. Co prawda ładnie kryje i trzyma się dosyć długo, ale zapycha pory i wysusza skórę. Z daleka od tego podkładu!

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Klaudynka096 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bardzo wysusza skórę
  • Postanowiłam napisać post po tym, jak zużyłam 1,5 opakowania i niestety zauważyłam tak poważny minus, że odstawiłam fluid od razu.
    Długo szukałam odpowiednika Guerlain Parure Gold, od tych fluidów z wyższej półki, po te tańsze. Podkład M. Factor bardzo dobrze sie rozprowadza (chociaż zawsze wcześniej stosuję Estee Lauder Lotion nawilżający). Nie \'wsiąka\' w skórę nawet po 8 godzinach, dość dobrze kryje (mam piegi, naczynka, ktore z lubością pękają). Kolor naturalny. Łatwo się rozprowadza palcami, dozownik ok. Minus to podkreśla wszelkie skórki, rowki. Podczas promocji 2 w cenie 1, kupiłam dla siebie kolejne opakowanie i 1 dla Mamy. Zauważyła, że bardzo wysusza jej cerę. I dopiero wtedy zorientowałam się, dlaczego mimo nawilżania, mam tak przesuszoną skórę twarzy po blisko roku. W wieku 38 lat to dramat. Zamówiłam ponownie swój hit Guerlain, a ten..coż, nie polecam dla kobiet o delikatnej, suchej/ normalnej skórze.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić Netka32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Mam cerę mieszną, skłonną do zaczerwienień i od dawna szukam idelanego podkładu. Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam ten podkład w nadzieji, że to właśnie będzie TEN JEDYNY. Niestety bardzo się na nim zawiodłam i jest on w zasadzie najgorszym jakiego używałam.

Plusy:

- dozownik z pompką
    - kolor pasował do mojej twarzy
    - w miarę wydajny
    - mam skłonność do AZS - tenpodład mnie nie uczulił

Minusy:

- aplikacja to jakiś koszmar - nakładałam go palcami, gąbką, pędzlem - zawsze pozostawały smugi, nałożenie drugiej warstwy dawało efekt maski, a jedna wcale nic nie kryła. Aplikacja tylko na nakremowaną twarz, bez tego jest jeszcze gorzej.

- bardzo podkreśla pory, suches kórki i zmarszczki w okolicy oczu

- słaby mat - strefa T świeci się po ok 3h

- słaba trwałość - pod koniec pracy (8h) praktycznie już go nie mam na twarzy

- cena - za taką cenę oczekowałam naprawdę czegoś super, a się mocno zawiodłam.

Posumowując: nie polecem!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie I i z pewnością ostatniego

Chcesz pochwalić foeda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany!
  • Tak długo szukałam idealnego podkładu, że myślałam, że już go nigdy nie znajdę... Wtedy pojawił się na promocjiw Rossmannie właśnie Max Factor Facefinity All Day Flawless 3-in-1. Kupiłam go na próbę. Regularna cena mnie trochę odstarszała ale stwierdziłam, że raz się żyje :p i się nie zawiodłam! Mam lekkie problemy z cerą, tj. drobne wypryski i czerwone plamy po wypryskach. Dodatkowo mam MEEEEEGA wrażliwą cerę (co utrudnia mi znalezienie dobrego podkładu w rozsądnej cenie). Jednak to cudo zostało jakby stworzone dla mojej cery zakrywa idealnie wszystkie niedoskonałości. Nie wysusza skóry i nie podrażnia jej, a to jest dla mnie najważniejsze! Utrzymuje się caluśki dzień w takim samym stanie jak po nałożeniu go na rano. Po prostu podkład idealny!

Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić par1s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • To chyba mój pierwszy podkład od marki Max Factor - wcześniej nie mogłam nigdy dobrać koloru bo jestem naprawdę bardzo jasna Podkład kupiłam w UK, w fantastycznej promocji : 3 for 2 (razem z tuszem i różem). Podkład jest świetny, fajnie się rozprowadza na skórze, ładnie dopasowuje. Kryje mocno, ale jednocześnie mam wrażenie że lekko rozświetla cerę, wygląda naprawdę ładnie. Jest jedno ale: trzeba miec naprawdę bardzo dobrą strukturę skóry, tzn bez porów i dobrze nawilżoną - bo lubi podkreślać skórki i pory , niestety. Nie waży się, długo utrzymuje się na skórze i na długo pozostawia ja matową. Jak dla mnie, fajny podkład zarówno na codzień jak i na wielkie wyjścia.

Używam tego produktu od: 5 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby ok, ale jednak nie
  • Mój egzemplarz przechodził już przez ręce dwóch osób- dla nich był zbyt jasny. Oceniam odcień 45 Warm Almond, z tego co tu czytałam, niedostępny w Polsce.

I co by tu napisać.
    Na pewno podkład bardzo dobrze kryje. Na tyle dobrze, ze naprawdę trzeba bardzo uważnie go rozprowadzac, by nie został ani jeden kawałek niepokrytej twarzy, bo od razu będzie to widać. Odcień pasuje do mojej bladej cery, nie ciemnieje w ciągu dnia. Spokojnie zakrywa wszystkie przebarwienia, zaczerwienienia i drobne krostki (nie mam problemów z trądzikiem).
    Sam z siebie bardzo przyzwoicie i długotrwale matuje. Jeśli nie macie problemów ze świeceniem się skóry ten mat może wam całkowicie wystarczyć. Ja jednak z przyzwyczajenia delikatnie go przypudrowuje.
    Trwałość dobra, jeśli dotykacie twarzy to trochę się zetrze, ale ogólnie do wieczora się trzyma w nienaruszonym stanie.

I teraz niestety. Minusy.
    Podkład strasznie, ale to strasznie wysusza. Ja wiem, matujący, ale nigdy żaden podkład nie wysuszył mi skóry tak, że szukałam ratunku w kremie do twarzy, których nigdy nie używam (ziaja nagietkowa przynosi ulgę). Do tego podkreśla suche skórki. Chwała za to, że nie zapycha. Do tego nie lubię jego konsystencji- jakaś taka wodnista. Przy nakładaniu mam wrażenie, że nie stapia się ze skórą, a ciągle jest na niej, jakbym nakładała farbę. Tępo się rozsmarowuje. Brzydko pachnie, jakby właśnie farbą. Wielki minus za pompkę, która nabiera za mało podkładu na pokrycie całej twarzy, a dwie pompki to już zdecydowanie za dużo. Ciężko trafić z ilością. Chociaż dostałam za darmo, to dla mnie wielkim minusem jest cena- ponad 50 zł w Rossmannie. Czy jest wart tej ceny? Chyba nie.

Podsumowując: zużyję jeszcze te pół opakowania, bo jakoś tam wygląda na twarzy, jednak gdy tylko się skończy wracam do Rimmela Lasting Finish.

Używam tego produktu od: parę tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły!
  • Plusy:
    +najwiekszy plus tego podkładu - SWIETNE WYGLADZA, jest chyba w tym mistrzem, bo cera po tym podkladzie była wyrównana i aksamitna w dotyku
    +dobrze kryje
    +nie sciera sie szybko
    +przyzwoity, ale nie całkowicie płaski mat, oczywiscie po delikatnym przypudrowaniu
    +nie podkreśla suchych skórek
    +lekka konsystencja

Minusy:
    - kolor!!! jak zawsze w przypadku MF kolor jest za ciemny (i ten różowy rekleks!! ) a w dodadku ciemnje w ciagu dnia jeszcze bardziej
    -pompka zacina się przy wykańczaniu podkladu, mimo że on jeszcze jest w środku
    -wysuszył mi troche okolice pod oczami

Podsumowując, mam cerę normlana i mi słuzył nawet.. ale tylko w okresie letnim kiedy moja skora była odpowidnia aby użyć NAJJASNEJSZEGO odcienia! W zimie ciut za bardzo sie odcinal, jednak myślę że kiedys do niego wrócę bo jego satynowe wykonczenie to było to coś ,gdyby nie kolor, byłby piątkowy a tak tylko 4

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paul_ette za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Ten podkład naprawdę dobrze się spisuje, ale odpowiednio dobrany, miałam okazję używać dwóch odcieni jeden ciemniał na twarzy i nieładnie sobie poradził z okolicami włosów, znacznie się odznaczał od reszty ciała. Nie wiem czy można tu znaleźć coś dla naprawdę bladolicych osób. Miałam do niego kilka podejść. Mam cerę mieszaną.

Ogólne plusy:

+ ładnie matuje, nie zastyga, nie tworzy smug, twarz nie wygląda na przesuszoną a ładnie ujednoliconą
    + świetnie kryje
    + makijaż w moim przypadku nie jest aż taki delikatny, ale można stopniować krycie
    + trwały 8h spokojnie wytrzymuje jesli nie dotykamy twarzy

Minusy:

- ściera się bardzo jeśli mamy katar itp
    - wchodzi w załamania, zmarszczki
    - cena
    - niektóre odcienie ciemnieją na twarzy o ton lub dwa

Nie mogę go polecić z czystym sumieniem, bo na pewno każda cera przyjmie go inaczej. Trzeba wypróbować na sobie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny efekt naturalnego makijażu
  • dobry podkład, niestety w wysokiej cenie. Jednak z chęcią kupię ponownie w jakieś promocji
    bardzo dobrze kryje, cera po jego użyciu jest jednolita i zmatowiona, nie pozostawia nienaturalnie wyglądającej powłoki za co go lubię, bo makijaż jest niemal niewidoczny
    Podład nakładam pędzlem, idzie to szybciej i sprawniej niż palcami.
    Ogólne odczucia mam bardzo dobre, ale czasami kiedy cera jest niedostatecznie nawilżona podkład daje uczucie dyskomfortu, tak jakby skóra była bardzo sucha, aż naciągnięta, konieczne jest więc używanie kremu nawilżającego pod makijaż.
    Trwałość niezła, chociaż po około 8 godzinach zaczyna być lekko widoczne że coś tam jednak jest na tej twarzy.
    Ciekawa jestem jak będzie spisywać się w cieplejsze dni.

Ilość zużytych opakowań: ciągle używam to pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić doniek za czytelną i pomocną recenzję?