Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin, Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoate, Synthetic Wax, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate, Polyethylene, [+/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499].

• Dobry
  • + dobrze kryje, lepiej niż wiele innych drogeryjnych podkładów
    + nie ma efektu maski

- wybrałam najjaśniejszy odcień, a i tak był za ciemny
    - dodatkowo ciemnieje na twarzy po nalożeniu
    - troche tępy jeśli chodzi o rozprowadzanie
    - uwidacznia suche skórki, więc odradzam dla cery suchej
    - szklany pojemnik z ktorego nie da sie wyjąć reszty podkładu, więc końcówke trzeba wyrzucić

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nadaje się dla osób o jasnej karnacji
  • Kupiłam go z polecenia i niestety już po pierwszym użyciu żałowałam. To był nieprzemyślany, impulsywny zakup. Kolor nude jest po prostu za ciemny, więc osoby, które mają jasną karnację niech sobie tym podkładem nawet nie zawracają głowy. Ja mieszam podkład z korektorem Kryolan, co całkiem nieźle wygląda, aczkolwiek sam podkład miał spełniać funkcję bazy, podkładu i korektora w jednym. Podkład + korektor = to za dużo dla mojej twarzy, która zapewne chciałaby nieco odetchnąć. Podkład konsystencją i zapachem przypomina mi rc, co akurat nie jest zaletą, bo mam wrażenie, że będzie tak samo zapychał. Już zauważyłam jakieś zaskórniki na twarzy, a mam skórę problematyczną. Poprzez to, że kolor jest za ciemny mam dziwne plamy na twarzy i niestety twarz różni się od szyi. Podkład lepiej mi się rozprowadza palcami niż pędzelkami. Ma całkiem niezłą konsystencje, kryje, ale co z tego jak ciemnieje i kolor jest po prostu nie dla mnie. Jestem przekonana, że po dłuższym okresie stosowania będzie zapychał. Użyty w okolice oczu, podrażnia mi je. To jest jeden z tych podkładów, które nie są używane z przyjemnością i ciężko będzie dobić dna. Ja osobiście nie mogę polecić.

Zapłaciłam za niego 43 zł i to jest dużo za dużo.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Kupiłam ten podkład pod wpływem konieczności, zachęcona dodatkowo recenzjami wizażanek. Mam cerę problematyczną - wrażliwa skóra, świecenie, często pojawiające się zaskórniki i od jakiegoś czasu również trądzik o podłożu hormonalnym. Potrzebowałam produktu, który ukryje moje niedoskonałości i przy okazji ich nie pogłębi.

Plusy:
    + Przystępna cena
    + Solidne, wygodne opakowanie
    + Dobrze kryje
    + Bardzo ładnie matuje.
    + Jest to rzeczywiście 3w1 - wygładza jak dobra baza, matuje skórę jak dobry puder
    + Nie zapycha porów
    + Ma bardzo "gładką", przyjemną konsystencję i zapach
    + Wytrzymuje praktycznie przez cały dzień - przy innych podkładach ciągle musiałam się pudrować
    + Nie tworzy efektu maski

Minusy:
    - Podstawową rzeczą jest wąska gama kolorystyczna. Mam bardzo jasną karnację i wciąż poszukuję podkładu, który nie będzie się odznaczał na tle szyi i dekoltu. Niestety, w tym przypadku Max Factor mnie zawiódł - najjaśniejszy kolor nadal jest dla mnie zbyt ciemny i to sprawia, że nie będę mogła ponownie kupić tego produktu.
    - Przy częstym stosowaniu, odrobinę wysusza skórę - podkreśla również suche skórki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić opiumette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak będzie na jakieś promocji (-40% itd) to na pewno go kupię
  • Podkład nie jest ani za rzadki,ani za gęsty (w sam raz).
    Facefinity bardzo dobrze kryje 4,5/5 , cienie pod oczami też.
    Utrzymuje się (bez pudru) 6godz , później trzeba go przypudrować (bo zaczynamy się lekko świecić).
    Po 12h dalej był na buzi,ale Ja go zmyłam (nie chodzę tyle w makijażu).
    Nie podkreśla suchych skórek.
    Nie schodzi z buzi miejscami (czoło i wokół ust) tak jak robił to Max Factor-Lasting Performance.
    Jeżeli schodzi to ''równomiernie'' - nie tworząc plam na twarzy.

Minusem jest to ,że troszeczkę ciemnieje na twarzy (chyba jak wszystkie pudry i podkłady Max Factor)
    Miałam puder-ciemniał,podkład Lasting Performance-ciemniał i ten Facefitity też troszkę ciemnieje.
    ale tragedii nie ma

Minus to cena (60 zł w drogeriach) ,(online 39,99 zł + przesyłka 12 zł - kosmetyki z ameryki)

Używam tego produktu od: 1mc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Czarna421 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Dla mnie raczej ten podkład się nie nadaje. Przede wszystkim jest za ciężki. Krycie nie jest najgorsze, ale mam wrażenie, ze nie jest zbyt trwały i dosyć szybko się ściera.Podkład jest wydajny, ma fajną konsystencję.

Prawie wcale nie matuje, w moim przypadku skóra zaczyna się świecić już po około 3-4 h. Największym jego minusem jest to, że na mojej twarzy się waży niestety i nie wygląda to zbyt estetycznie, dlatego też wydaje mi się, że już nie kupię go ponownie.Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fallen_leaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Tragednia, porażka, nieporozumienie! Nie wiem, ale za te pieniądze taka jakość... jak dla mnie jest to niedopuszczalne tak nabijać ludzi w butelke. Podkład zostawia smugi, na mojej twarzy się waży co w moich oczach skreśla go na zawsze, a na pewno też w żadnym stopniu nie zastępuje korektora! Złamanego grosika bym za niego nie dała, za darmo też bym nie wzieła!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Princeska1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Dostałam ten podkład w prezencie ale niestety nie jestem zadowolona. Używam go jak nigdzie nie wychodzę i mam make up typowo domowy.
    Podkład niesamowicie wysusza skórę (mam cerę tłustą!) i po jego nałożeniu a następnie lekkim zastosowaniu pudru wyglądam strasznie, skóra aż się łuszczy. Jak zastosuję inny podkład to takiego efektu nie ma. Inna sprawa, że podkład słabo kryje a w tej chwili nawet widać mi wypieki na twarzy, z czym nigdy wcześniej (nawet przy tanich kremach kryjących z Rossmanna po 9 zł) się nie spotkałam. Poza tym skóra robi się po nim strasznie tłusta, z czoła muszę w ciągu dnia koniecznie chusteczką zbierać sebum po kilka razy. Okropieństwo! Prędzej wyszłabym z domu mając na twarzy sam krem niż z tym podkładem bo wycierania się nie byłoby końca. Koszmarnie natłuszcza skórę jednocześnie wysuszając ją na nosie i brodzie.

Minusy:
    - drogi
    - tłusta konsystencja
    - wysusza skórę i jednocześnie po kilku godzinach strasznie ją natłuszcza
    - nie kryje za dobrze
    - widać spod niego rumieńce/wypieki na twarzy
    - jest tak tłusty, że w razie konieczności nie wyobrażam sobie nałożenia drugiej warstwy

Plusy:
    - chyba nie ma...

Chcesz pochwalić aleksandra_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale za zbyt wygórowaną cenę
  • Do wypróbowania fluidu skłoniła mnie jego potrójna formuła i moja leniwa natura czyli? brak konieczności używania korektora i bazy pod makijaż, gdyż już są zawarte we fluidzie. Fluid rozprowadza się bardzo dobrze i dobrze kryje, jednakże dosyć łatwo się ściera, nawet niepozorne dotknięcie twarzy płatkiem kosmetycznym lub ręką sprawia,że znaczna jego część znika z twarzy....szkoda. Ogólnie jestem zadowoloną użytkowniczką Facefinity All Day Fawless 3 in 1Foundation odcień Golden 75, jednakże wg mnie cena za ten podkład jest mocno wygórowana - biorąc pod uwagę, że nie jest on zbyt trwały.Moja cera po użyciu tego podkładu jest bardzo ładnie wyrównana i ma ładny koloryt. Fluid jest zamknięty w ładnym słoiczku z pompką, można spokojnie nosić go ze sobą w torebce.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinawi za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Nie polecam. Tzn u mnie w ogóle sie nie sprawdził. Zero nawet minimalnego krycia, po 2 warstwie mam wrażenie że jeszcze bardziej pokazuje wszystkie niedoskonałości. Jednak dałam mu szanse i zużyłam prawie całe opakowanie.Wkurzające jest to,że podkład zostaje na ściankach buteleczki i nie da się wyciągnąć "resztek". :/

Chcesz pochwalić myszka3011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • dziewczyny, mam do sprzedania kolor GOLDEN 75, zawsze miałam 55 a teraz skusiłam się na ciemniejszy i jest O WIELE ZA CIEMNY. Może chce ktoś odkupić? Mam paragon z wczoraj z super pharmu...

Natomiast jeśli chodzi o sam podkład to dla mnie jest fantastyczny, matuje na długo,dobrze kryje, a przy tym nie zapycha..

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić slonko39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuje ,ze pokusiłam się opisem produktu
  • Kupiłam kolor sand, bo w większości taki mi odpowiada, mam jasną karnację, ale ten odcień jest za jasny.Bardzo wysusza moja skóre,jest widoczny ! na porach skóry!!!! Źle sie rozprowadza, czuję sie niekomfortowo Odradzam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Bajka03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się.
  • Dostałam go w prezencie od koleżanki, która kupiła zbyt jasny odcień. Po takiej promocji produktu, zapewnienieniom producenta o formule 3 w 1 i przede wszystkim marce, którą darzę sporym zaufaniem, spodziewałam się cudów. No niestety, nie tym razem...

Mam cerę mieszaną - przetłuszczającą się w strefie T i ekstremalnie suchą naokoło, przez co naprawdę ciężko jest mi dobrać podkład, który matowiłby i nawilżał jednocześnie.
    Mimo że kolor był w miarę odpowiedni (troszkę raziła mnie ilość żółtego pigmentu, ale to lepiej niż gdyby wpadał w róż) to starałam się go używać na najróżniejsze sposoby - pędzlem, gąbeczką, na bazę, na krem, na czystą buzię. Problem w tym, że produkt uważa, że jest samowystarczalny i nie chce współpracować z dosłownie NICZYM.
    Nałożony na krem - roluje się, ciężko go rozsmarować, bazę - uczucie kitu gwarantowane, czystą buzię - nieskończona sahara, podkreślenie każdego przesuszonego miejsca, ściągnięcie skóry. Efekt w miarę naturalny można uzyskać poprzez nakładanie pędzlem, ale i tak trzeba się przy tym trochę namachać.

Trwałość i krycie są średnie, a o korektorze, który zapewnia producent możemy pomarzyć. Do tego wszystkiego dochodzi średniej jakości, niemiłosiernie brudzące się opakowanie, z którego odpada zatyczka, a i pompce kilka razy zdarzyło się zaciąć. Dużo produktu zostaje na ściankach flakonika i nie ma cudów, by go stamtąd wydostać.

Trzeba mu przyznać, że ładnie wyrównuje koloryt skóry, nie uczula i nie zapycha, natomiast ciemnieje w ciągu pół godziny od nałożenia go. Jako że nie lubię marnować kosmetyków, znalazłam dla niego pracę w formie rozjaśniania innego podkładu.

Podumowując...

PLUSY:
    - ładnie wyrównuje kolor skóry i dopasowuje się do niej,
    - ładne opakowanie, ale niestety niedopracowane,
    - nie uczula, nie zapycha,
    - całkiem przyjemny, pudrowy zapach.

MINUSY:
    - średnie krycie,
    - nie współpracuje z różnego rodzaju kosmetykami bazowymi,
    - nałożony bezpośrednio na twarz podkreśla wszystkie przesuszone miejca i sprawia wrażenie mocno napiętej skóry,
    - nietrwały, z partii tłustych \'wyparowuje\' w ciągu ok. 5h,
    - spadająca zakrętka, która doprowadza mnie do szału,
    - nietety ciemnieje na buzi,
    - mocno wysusza skórę,
    - cena śmieszna do takiej jakości.

Wiem, że znalazł już sporo wielbicielek, ja niestety nie zaliczam się do ich grona i go NIE polecam.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić niegramatyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Kupulam go oczywiscie po przeczytaniu opini na wizazu I dzieki dziewczyny, bo jest swietny

-trwaly
    -kolor *gold* jest jak moja druga skora
    -jest super trwalt, co widze na waciku podczas woeczornego demakijazu
    -nie przesusza skory ani nie natluszcza
    -cena na plus takze, bo odchodzi zakup bazy co jest super chocby dlatego, ze jest jeden kosmetyk mniej podczas makijazu

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić xenia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swojej ceny
  • Kupiłam go w promocji w superpharm a potrzebowalam porzadnego podkladu na studniowke i zaluje..

Mimo, że w miare dobrze kryje to po max trzech godzinach juz go nie ma, nawet jesli utrwalilam go pudrem. Idealnie podkreśla wszystkie skórki
    POdkład dość szybko ciemnieje.

Stoi u mnie w lazience jakies pol roku i bede musiala go wyrzycic bo sie rozdwoil..

Nie polecam osobom z cerą suchą, bo podkreśla kazda skorke, ani osobom z cera tlusta i mieszana, bo po godzinie cera sie swieci

Ma jedna ogromna wade, po jednym wydmuchaniu nosa caly podklad jest na chusteczce, strasznie sie sciera

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2/3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oga2957 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Miałam co do tego podkładu bardzo duże oczekiwania, niestety bardzo się zawiodłam. Pierwszym i największym minusem jest to że bardzo zapycha, momentalnie kilka godzin po nałożeniu zaczęły wyskakiwać mi pryszcze, pojawiały się za każdym razem kiedy go nałożyłam. Poza tym ma bardzo słabe krycie i jest to dosyć ciężki podkład pomimo tego. Jedyny plus to to że nie ciemnieje na twarzy. Niewart swojej ceny. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić mosia07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie za ciężki
  • Podkład dobrze wygląda na twarzy, chociaż mam wrażenie, że jednak dla mojej skóry jest on zbyt ciężki.
    + ładnie kryje, nie robi maski
    + długotrwale matuje
    + jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu
    Natomiast czuję, że mimo tych zalet, to obciąża mi cerę i troche ją zapycha. Wybieram raczej lżejsze podkłady. Ten ma mocną, obciążającą konsystencję, która niestety lekko rozmazuje się i kiepsko się wchłania. Czułam ten podkład przez cały dzień, poźniej też ciężko go zmyć. Myślę, że dobry na zimę, duże mrozy, ale przy wyższych temperaturach bym go unikała.

Używam tego produktu od: grudnia2013
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Spencer007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie.
  • Czekając na przeceny w Rossmannie skusiłam się zakupić MaxFactora.

- Niestety kompletnie nie daje się on do cery suchej. Miałam wrażenie, że jest ona jeszcze bardziej sucha niż powinna.
    - Trwałość
    - Krycie
    - Cena
    - Zapach

Plusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić sedlness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie idealny podkład.Jestem posiadaczką cery trądzikowej i tłustej a ten podkład choć ma tendencję do zapychania świetnie się u mnie sprawdza. Wtapia się w skórę i nie tworzy maski.Silnie kryje . Bardzo trwały.Po całym dniu jest nieruszony na twarzy . Polecam dla wszystkich pań ,które lubią babrać sobie palcami po skórze-nie ściera się.

Używam tego produktu od: jakieś trzy lata

Chcesz pochwalić ewapucy za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Puder nie spelnił moich oczekiwań.

Niestety nie jest super trwały, nie kryje jakoś szczególnie , a kolor ciemnieje na twarzy. Na dodatek bardzo brudzi ubrania.

Zużyłam jedno opakowanie i raczej więcej go nie zakupię.
    Posiadam teraz podkład Catrice i jest o niebo lepszy ( nie wspominając, że prawie połowę tańszy).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy jaki miałam
  • Przykro mi, że muszę wystawić temu produktowi negatywną opinię, ponieważ bardzo lubię firmę Max Factor i kocham tusz 2000 Calorie. Ale ten podkład to zdecydowanie największy bubel jaki firma Max Factor wypuściła na rynek. Ale do rzeczy. Zakupiłam ten podkład w Rossmannie, na szczęście w promocyjnej cenie, która i tak jak za tak marny produkt była wysoka (ok 40 zł). Jeszcze nigdy nie zetknełam się z podkładem, który w tak dziwny sposób zachowywałby się na mojej twarzy. Dodam, że mam skórę mieszaną, która po niedługim czasie zaczyna się błyszczeć w strefie T. Do tego natura dorzuciła jeszcze naczynka na policzkach, więc jasne było, że potrzebuję podkładu kryjącego i matującego zarazem. I wtedy trafiłam na Facefinity 3w1. Skuszona reklamami (i wiedziona moją sympatią do Max Factor) postanowiłam spróbować. I jakież było moje rozczarowanie gdy po raz pierwszy nałożyłam go na twarz. Podkład:\\\\n- w niedługim czasie po nałożeniu ciemnieje i zmienia barwę na bardzo nienaturalną\\\\n-podkreśla wszystkie zmarszczki i widoczne pory\\\\n-nawet przy nałożeniu niewielkiej ilości tworzy efekt maski\\\\n-dziwnie warzy się na nosie\\\\n-bardzo szybko się ściera(schodzi dziwnymi plamami)\\\\n-może i matuje ale o kryciu nie ma mowy\\\\n\\\\nOdstawiłam go na jakiś czas, po czym spróbowałam drugiego podejścia. Próbowałam nałożyć go w inny sposób, na inny krem-bez rezultatu. Po prostu z tym podkładem się nie polubię. Jedyny jego plus-wygodne opakowanie z pompką. No ale to chyba ciut za mało za 40 zł

Chcesz pochwalić marcelina81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze
  • Kupiłam w promocji, bo miał być lepszy od Revlona

+ całkiem dobrze kryje
    +przyjemnie się rozprowadza, buteleczka z pompką
    +nie zapycha porów

- mógłby lepiej matowić skórę
    -niestety ciemnieje na twarzy
    -łatwo można przesadzić i maska gotowa
    - mniej trwały od ColorStay

Szału nie ma, spodziewałam się po tej firmie lepszego produktu

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kosmitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Podkład kupiłam zachęcona reklamą i dobrymi opiniami. Niestety nie jest on dla mnie
    Zalety:
    - ładne, estetyczne opakowanie

Wady:
    - słabe krycie
    - wysusza i podkreśla suche skorki
    - ciemnieje
    - mam jasna karnacje, wiec wybrałam najjaśniejszy odcień....niestety i tak za ciemny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić AP1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry, trwały podkład, dzięki któremu twarz wygląda idealnie. Mam rozszerzone pory, ale podkład sobie z nimi radzi, wygładza twarz i nie wchodzi w zmarszczki. Trzyma się cały dzień, od godziny 8 do 22 wygląda idealnie. Nie ciemnieje w ciągu dnia.

Chcesz pochwalić florka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Generalnie Max Factor to jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych. Kosmetyki są dobrej jakości i w przystępnej cenie.

Lubię ten podkład, bo dobrze kryje niedoskonałości.
    Pozostaje nienaruszony przez cały dzień.
    Nie zapycha porów i ładnie się zmywa.

Jeden z moich ulubionych.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3

Chcesz pochwalić orlica_temidy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jest to podkład jak dla mnie idealny. Moja cera jest mieszana w stronę tłustej. Idealnie matowi moją skóre przez to się nie świeci i efekt utrzymuje się naprawdę cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić kiin za czytelną i pomocną recenzję?