Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Dobry na niedoskonałości
  • Mam cere mieszaną z tłustą strefą T. Czasami wyskakują mi jakieś krosteczki, suche skórki. Ponadto mam bardzo jasną cerę i ciężko mi dobrać odpowiedni odcień. Tu naszczęście sie udało. Najjaśniejszy jest odpowiedni. Komsetyk bardzo dobrze kryje niedoskonałości i zaczerwienienia. Nie muszę urzywać korektora ani pudru, poniewarz bardzo dobrze matowi skórę. Co ważne na długo! W upalne dni makijaż nie spływa co również mnie cieszy. Ważny jest też fakt że nie zapycha porów Jedyna uwaga dotyczy wyglądu skóry po wchłonięciu. Wydaje mi się że wygląda jakby byla pokryta cieniutką warstwą mąki. Na szczęście później ten nie miły efekt znika. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ewelka56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może dla kogoś innego
  • Kupiłam ten podkład skuszona reklamami, licznymi dobrymi komentarzami i promocją w sklepie. Niestety zawiodłam się...

W pierwszym kontakcie byłam przerażona! Podkład ważył się na twarzy i wyglądał POTWORNIE! Odstawiłam... jednak po jakimś czasie postanowiłam spróbować ponownie. I jak się okazało- przy użyciu odpowiedniej bazy podkład wygląda dobrze, ładnie kryje i generalnie nie miałam większych zastrzeżeń do jego wyglądu na twarzy. Żadne tam 3 w 1 bo potrzebna i baza, i puder, ale było OK. Po kilku godzinkach (3-4) trzeba troszkę osuszyć twarz chusteczką, bo zaczyna się błyszczeć i przypudrować ponownie- do przeżycia.

Ale po 2-3 dniach używania... TRAGEDIA! Na skórze zaczęły pojawiać się liczne bolesne gule i wypryski, szczególnie na linii szczęki- nie mam idealnej cery jednak takie akcje normalnie mi się nie zdarzają. Po odstawieniu podkładu schodzą w tydzień-dwa (podjęłam już 2-3 próby z identycznym rezultatem :/ ). Nie wiem, czy to kwestia uczulenia, czy efekt np. zatykania porów, jednak szczerze mnie to zasmuciło- myślałam, że udało mi się znaleźć niezgorszy podkład we w miarę rozsądnej cenie...

Chcesz pochwalić Anansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Od paru lat używałam podkładu rimmela 25h (kiedyś 16) i wydawało mi się, że nie znajdę nic lepszego. Do kupna MaxFactora zachęciła mnie promocja w rossmanie. Mimo, iż mam cerę normalną ze skłonnościami do suchych skórek, a podkład matuje, jest to zdecydowanie mój KWC. Piękny efekt wygładzenia, najjaśniejszy kolor mógłby być co prawda jeszcze jaśniejszy, ale i tak wygląda dość ładnie na porcelanowej cerze. Bardzo długa trwałość, nie tworzy ''linii załamania'' przy ustach i nosie.

Plusy:
    -ładne krycie
    -piękny efekt gładkości
    -ładny zapach
    -wygodna pompka
    -trwałość

Minusy:
    -jak na kosmetyk drogeryjny, cena mogłaby być niższa

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla cer tłustych jak najbardziej
  • Plusy ;
    -dobry dla cer tłustych
    -matuje
    -bardzo naturalny efekt
    -bardzo trwały
    - nie ściera się
    -można stopniowac krycie
    Minusy :
    -cena
    - w trakcie rozcierania czuć taki jakby piasek i szorstkość
    - słabe krycie
    -delikatnie ciemnieje
    - wąska gama kolorystyczna, najciemniejszy kolor jak dla mnie jest za jasny

Polecałabym ten podkład nastolatkom. Sprawdził by się przy problematycznej, młodej cerze przy jednoczesnym braku efektu maski.

Dopisuję : Dziś z ciekawości nałożyłam pod ten podkład cienką warstwę kremu chociaż ogólnie pod żaden podkład go nie nakładam ze względu na moją tłustą cerę. Na krem nałożyłam równie cienką warstwę podkładu. Podkład trzymał się nie wiele gorzej niż zwykle. Użycie kremu wyeliminowało uczucie szorstkości które zwykle występuje przy nakladaniu tego produktu.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale...
  • Dobry produkt chociaż są lepsze. Jest trwały, nie ściera się, nie pozostawia śladów po dotknięciu na palcu. Ma ładny zapach, jest wydajny, wystarczy parę kropli. Ma fajną aplikację. Dobrze kryje. Szkoda, że nie posiadają większej ilości odcieni... Czasami zdarza się jednak tak, nie wiem od czego to zależy, że zmienia kolor, a dokładniej ciemnieje na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldo04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam! Używam go od ponad roku i używać będę dalej
  • Podkłam, jak na razie, jest numerem jden w moim "worku" podkładów. Przetestowałam już ich mnóstwo i żaden tak dobrze nie krył, tak ładnie nie pachniał i nie utrzymywał się tak długo. Skóra się po nim nie świeci, a co najważniejsze (dla naszych mężczyzn ) nie zostawia śladów!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniusx90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, nadal szukam lepszego.
  • Mam suchą, wrażliwa i jasną skórę. Potrzebuję fluidu nawilżającego, jasnego, zakrywającego zaczerwienia, podrażnienia.

Matowienie:
    Doskonale matowi, wręcz wysusza, potrafi ściągać cerę. Mogę używać na cięższy krem na dzień, np. jakiś średnio - tłusty, preferuję emolienty bo nie uczulają. Inaczej podkreśla mi wybitnie suche partie. Na odpowiednio ciężki krem jest rewelacyjny. Latem wymaga matowienia sypkim pudrem co jakiś czas. Zimą nie.

Krycie:
    Ładnie kryje, zakrywa większość niedoskonałości, zaczerwienienia, nierówności, nawet jakby ukrywa zmarszczki mimiczne. Oczywiście położony na odpowiedni krem nawilżająco - tłusty.

Kolor:
    Kupiłam nude 47. Chyba jest to najjaśnieszy dostępnyw sprzedaży. Wciąż nieco za ciemny, Zawsze odcina się od jaśniejszej szyi. Odpowiedni byłby fluid w kolorze jasnego korektora.

Bardzo niewiele potrzeba dla jednej aplikacji, dosłownie kilka kropli. Większa ilość da efekt gipsu zaschniętego na buzi. Starcza na długo.

Jak na razie mój ulubiony, póki nie znajdę ideału.Używam tego produktu od: 6 m-cyIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ariaddna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie sie nie sprawdził..
  • Nie czytałam recenzji przed kupieniem dlatego zaskoczyło mnie że jest aż tyle zadowolonych właścicielek tego podkładu!

-podkreśla suche skórki
    -nie kryje wystarczająco
    -zmienia kolor po kilku godzinach

Podkład leży w szafie od 6 miesięcy, użyty zaledwie 5 razy, bo to nie coś z czym chce się pokazać na twarzy, wśród ludzi.
    Chciałam podarować go siostrze, ale u niej również podkreślał skórki mimo tego że jej skóra nie jest sucha tak jak moja.
    Jedynie zmarnowane pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: Użyłam pierwsze opakowanie kilka razy i nie zamierzam robic tego ponownie.

Chcesz pochwalić Hanyeon za czytelną i pomocną recenzję?
  • aktualnie ulubieniec
  • O ile zimą wolę sięgnąć po podkład z efektem glow, tak latem moja skóra lubi się świecić, więc szukałam czegoś matującego, ale nie wysuszającego - i taki dokładnie jest ten podkład.
    Matuje naprawdę dobrze, na wiele godzin, i to bez pudrowego efektu. Jest trwały, bez poprawek trzyma się spokojnie 8-9 godzin.
    Kryje naprawdę nieźle - zarówno naczynka, jak i mniejsze niedoskonałości, cienie pod oczami.
    Odcień 47, który posiadam, jest dość jasny - coś pomiędzy odcieniem 51 i 52 z HM Bourjois, beżowy z kapką żółci.
    Podkład jest dość wydajny. Używam go prawie codziennie i po 3 miesiącach mam jeszcze ponad pół butelki.
    Ma jeden minus, a właściwie coś co trzeba wziąć pod uwagę wybierając kolor - minimalnie ciemnieje, jakieś pół tonu po kilkunastu minutach. Także radzę przetestować przed zakupem.

Chcesz pochwalić alkaxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • UWAGA! Oceniam odcień Warm Almond 45, dostępny w Pl tylko przez Allgero.

Mój KWC, wspaniale współpracuje z gąbeczką i pędzlem, jest lekki, matuje, stanowi dobrą bazę i do tego ma idealny kolor dla takiego średniego bladziocha jak ja. Cudownie zachowuje się na buzi i cudownie trzyma na niej cienie z niższej półki. Trzyma się calutki dzień. Po prostu stworzony dla mnie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić szuszanka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij