Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Dobre krycie
  • Powiem tak, używam go już od jakiegoś czasu i jest on na pewno wielką zmianą dla mnie bo wcześniej używałam Revlon Color Stay który później zaczął wydawać mi się dość ciężki i rolował się..

+konsystencja
    + nie drażniący zapach
    +ładnie kryje
    + ładnie wyrównuje koloryt skóry

-czasami mam tłuste miejsca ale i tak swoje wytrzymuję

Myślę, że ta formuła 3in1 to i tak jest za ciężka żeby kłaść pod oczy. Ma ładne krycie ale jednak niektóre niedoskonałości trzeba pokryć jeszcze korektorem. Nie lubię tego, że gdy chcę wydmuchać nos to od razu na chusteczce mam podkład.

Ogólnie nie mam więcej do niego zastrzeżeń, dobrze się używa i jak na razie z wydajnością jest też całkiem pozytywnie.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego (albo i więcej)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Koteu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może nie jest na moją cerę.
  • Produkt kultowej marki ale nie dla mnie.
    Dostałam go w prezencie ucieszona myślałam ,że się sprawdzi jednak się rozczarowałam.

+aksamitna konsystencja
    + ładny zapach
    + dobrze dopasowany odcień

Za to:

- źle się rozprowadza, zostawia smugi
    - wysusza skórę
    - pozostawia bruzdy, uwidacznia zmarszczki mimiczne
    - po godzinie skóra się bardzo przetłuszcza w niektórych miejscach

Dodam ,że po innych podkładach tej firmy czegoś tekiego nie mam!

Ogólnie złe wrażenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić OlaManolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla suchej cery...
  • Muszę przyznać ze podkład ma dość dobre krycie ale.... Niestety w moim przypadku bardzo wysususza mi cerę, to uczucie naciągniętej skory towarzyszy cały dzień mimo nałożenia mocno nawilżającego kremu pod spod. Bardzo podkreśla suche skorki i niestety strasznie wchodzi w pory. Niestety jak dla mnie nie wypal...

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić mezyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega
  • Moim zdaniem świetny podkład. Idealnie rozprowadza się pędzlem, idealnie kryje, nie zapycha, nie tworzy efektu maski. Dobrze matuje. I wygląda bardzo naturalnie na twarzy mimo że jest mocno kryjący. Nie lepi się a nawet tworzy taka fajną satynową powłokę po której puder utrwalający i bronzer rozprowadzają się jak marzenie. Jestem naprawdę mile zaskoczona

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko pędzel go uratował.
  • Żywię wielką sympatię do marki Max Factor, a o tym podkładzie poczytałam trochę dobrego. W konsekwencji te czynniki sprawiły, że na jesieni sprawiłam sobie Facefinity All Day. Od razu jestem zmuszona powiedzieć, że nasza współpraca od tamtego czasu układa się dosyć ciężko.

* Posiadam kolor 47 nude. Jest to bodaj najjaśniejszy odcień dostępny w polskich drogeriach. Często odnoszę wrażenie, że producenci, bądź też dystrybutorzy nie mają pojęcia, jaki to typ urody dominuje w tym kraju i rzucają nam pomarańczowo-złocono-opalone odcienie, które nijak nie przydają uroku słowiańskim urodom. W związku z tym czytam nieustannie, że dziewczyny o bardzo jasnych obliczach nie mogą trafić w jasne, dopasowane kolory. Dlatego też uważam, że akurat tutaj Max Factor się dosyć spisał. 47 nude jest naprawdę jasny, momentami odnoszę wrażenie, że dla mnie za jasny. Ja również mam jasną karnację, choć znam i bledsze okazy ode mnie. Po jakimś czasie stosowania dochodzę do wniosku, że ciut lepiej sprawiłby się u mnie kolor 55 Beige - byłby trochę cieplejszy.
    * Niestety od samego początku coś mi nie grało z aplikacją podkładu. Kompletnie nie potrafię go dobrze nałożyć palcami - produkt mi się maże, trze i robi nierównomierne smugi. Jest dosyć tępawy. Od totalnej katastrofy uratował go pędzel Hakuro H50, który dobrze zwilżony bardzo ułatwia nałożenie kosmetyku. Dodatkowo koniecznie przed jego położeniem muszę potraktować twarz nawilżającym kremem (Ziaja awokado), inaczej jest jeszcze gorzej. Dosyć to przykre, gdyż to cudo ma zawierać w sobie również bazę. Zapach średnio przyjemny, trochę jak klej.
    * Efekt? Może najpierw o tym, jaka jest moja skóra - mieszana, ale ostatnio przesuszająca się na czole. Bez trądziku, bez blizn, z jednorazowymi niewielkimi wypryskami. Mocno zapychające się pory. Krycie jest średnie - dla mnie wystarczy, ale sądziłam, że będzie lepsze. I nie będę już tutaj dodawać, że i korektor ma być zawarty w podkładzie. Generalnie efekt po nałożeniu pędzlem jest niezły. Twarz jest gładka, nie świeci się w tłustszych miejscach, mi wystarczy delikatne przypudrowanie. Nałożony precyzyjnie i w niewielkiej ilości nie robi szpachli. Dodatkowym plusem jest to, że podkład ma niezłą wytrzymałość i się nie ściera. Niestety nie nadaje się do suchej skóry. Podkreśla suche skórki i placki, w dodatku jego noszenie po jakimś czasie przestaje być przyjemne. Po około 4 godzinach odnoszę wrażenie, jakby kosmetyk wgryzał się w przesuszone miejsca i je podrażniał. Bardzo niefajne uczucie i mocno dyskwalifikujące. Przez to wszystko mam wrażenie, że MF dodatkowo wysusza. Nie zapycha, nie zanieczyszcza specjalnie skóry twarzy.
    * Buteleczka, w której mamy podkład jest dość prosta i estetyczna. Wykonana z solidnego, ciężkawego szkła, posiada też pompkę. Pompka ułatwia dozowanie i nie zacina się, choć szybko się brudzi. Na niej mamy jeszcze przezroczystą nakładkę, która jest niestety trochę ruchoma i niepewna. Też się paćka od pompki. Informacje na etykietach podstawowe, nawet bardzo. Duży plus za to, że buteleczka opakowana była dodatkowo w folię. Dzięki temu mam pewność, że produkt nie był wcześniej naruszony i nikt nie wsadzał rączek w nowy podkład, zamiast w tester...
    * Cena wynosi prawie 60 złotych. Dziś wiem, że przepłaciłam, ponieważ ten podkład nie umywa się do Skin Matcha firmy Astor, który jest zdecydowanie łagodniejszy dla suchych i alergicznych cer, a kosztuje niewiele ponad 30 złotych. Moim zdaniem Facefinity nie jest wart takiej kasy. Polecam szukać w promocjach, lub internetach.

Plusy:
    - Jasny kolor, odpowiedni dla tych bladolicych
    - Dobra trwałość
    - Cera się nie świeci
    - Krycie na odpowiednim dla mnie poziomie
    - Wydajność, nie potrzeba go wiele na pokrycie twarzy
    - Ładne i praktyczne opakowanie

Minusy:
    - Konsystencja, choć lekka to ciut tępa
    - Problem z rozprowadzeniem (tylko pędzel)
    - Podkład nie nadaje się do cer typowo suchych, lub mieszanych przesuszających się - wzmaga przesusz, podkreśla skórki i powoduje dyskomfort w noszeniu
    - Wygórowana cena
    - Na koniec dodam tylko, że idea 3w1 jest nietrafiona. To zwykły fluid, żadnych dodatkowych funkcji nie spełnia. Bazy to to nie ma żadnej, korektor dla bardziej wymagających też za słaby. Ktoś już tutaj ładnie napisał, że coś, co jest do wszystkiego tak naprawdę nie służy do niczego. Zgadzam się.

Ponownie nie kupię. Niestety jestem dosyć rozczarowana. W tej chwili podkład ten kompletnie nie sprawdza się na mojej miejscami podrażnionej zarówno pogodą, jak i chorobą cerze. Może przyjdzie taki czas, kiedy nasza przyjaźń rozkwitnie. Na razie trója.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest Okej
  • Całkiem dobrze kryjący podkład za niezbyt wygórowaną cenę.

Kolor w moim przypadku trafiony, ładnie stapia się z cerą, nie ciemnieje na twarzy. Opakowanie z aplikatorem to świetne i poręczne rozwiązanie.

Czego się mogę natomiast doczepić to tego, że podkład baaardzo podkreśla suche strefy. Nałożenie go samego bez domieszki chociażby odrobiny kremu jest nierealne, jeśli chcemy żeby twarz nie byłe jedną wielką skorupą.

Trwałość po przypudrowaniu oceniam na bardzo dobrą.

Ps. omijam okolice oczu, bo u mnie podkład powoduje że mnie wtedy szczypią

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Jeden z lepszych podkładów.
    Ładnie się trzyma mojej tłustej skóry przez cały dzień, oczywiście wymaga zmatowienia, ale wieczorem jest nadal na miejscu. I za to go lubię.
    Kryje tak sobie, a nałożenie więcej niż 1 warstwy skutkuje niefajnym efektem. 1 warstwa daje naturalny efekt.
    Ja nakładam go na bazę, bo ma jedną podstawową wadę, bardzo kiepsko się rozprowadza, na bazie robi to bardzo dobrze, bez bazy pozostają smugi, włazi w pory.
    Jednak lubię go, chociażby za tą trwałość. W zapasie czekają 2 kolejne opakowania.

Używam tego produktu od: 4 mieś.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lucilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Moja cera jest moim małym kompleksem od zawsze i mało który podkład mnie zadowala. Lubię takie, które są kryjące, ale nie dają efektu maski i nie są ciężkie. Ten spełnia moje oczekiwania i dodatkowo całkiem nieźle się trzyma na mojej tłustej skórze.
    Opakowanie jest ładne i eleganckie, ale pompka nie wydobywa produktu do końca i muszę rozkręcać buteleczkę i wyławiać podkład pędzelkiem mimo, że jest go jeszcze całkiem sporo.. za to odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne (razem z siostrą )

Chcesz pochwalić defuckto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie jestem z niego zadowolona w innym wypadku nie kupowałabym go za taką cenę.
  • +
    brak efektu maski
    dobrze się rozprowadza
    wydajny
    zakrywa niedoskonałości
    3 opakowanie po dłuższym nieużywaniu (zmieniłam podkład)
    trochę mnie odepchnęło, ponieważ wraz z podkładem wyciekała woda ale mimo to podkład nie stracił swoich wartości.

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Chcesz pochwalić Endorfina87102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Aplikacja nie sprawia problemów, podkład ładnie rozprowadza się przy użyciu gąbeczki czy samych palców. Nakładam go dwoma sposobami w zależności od tego jaką ilością czasu dysponuję. Nałożony gąbeczką (ja mam ebelin) wygląda lepiej i naturalniej. Krycie jest średnie, na pewno nie jest to podkład mocno kryjący, ale przy swojej lekkiej konsystencji kryje naprawdę przyzwoicie. Producent deklaruje, że jest to produkt 3w1 (baza, podkład i korektor), więc można go zabrać na wyjazdy i odpuścić sobie zabieranie korektora pod oczy.

Wykończenie podkładu jest matowe, czyli takie jakie preferuję przy mojej tłustej cerze. Ostrzegam, że po zastygnięciu podkład jest dość suchy i skóra może wydawać się ściągnięta, jeśli odpowiednio jej nie nawilżymy. Raczej odradzałabym go osobom z cerą suchą lub z tendencjami do przesuszania. Na pewno uwydatniłby suche skórki. Podkład Face Finity raczej nie oksyduje, a jeśli już to w niewielkim stopniu.

Jeśli chodzi o utrzymywanie się, to podkład radzi sobie z tym naprawdę dobrze. Trzyma się cały dzień, chociaż oczywiście muszę go przypudrować kilka razy w ciągu dnia (ja się naprawdę mocno świecę). Ogólnie rzecz biorąc, podkład u mnie sprawdza się naprawdę dobrze i bardzo go polubiłam. Dodatkowy plus za SPF20 (według mnie wystarczający), bo ja nienawidzę nakładać filtrów pod podkład.

Uwielbiam mieszać ten podkład z Joko Smooth&light, kiedy jestem ciemniejsza od samego Face Finity i kiedy mam ochotę na bardziej rozświetlone wykończenie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, kupiona już druga butelecza

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Membroza za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij