Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• REWELACJA
  • Podkład super kupuje juz go od kulkunastu miesięcy i ani razu mnie nie zawiódł mam cere naczynkowa a zarazem mieszaną podklad ten kryje naczynka nie zatyka porów i nie mam widocznych małych krostek, długo się trzyma u mnie do 10 h, polecam każdej kobiecie która ma problem z naczynkami , co do koloru uzywam golden 75 jest idealny do sniadej karnacji

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Madzia180188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy, niż Colorstay
  • Kiedyś myślałam, że nie do zastąpienia jest podkład Revlonu Colorstay...ale teraz twierdzę inaczej. Od jakiegoś czasu moim absolutnym faworytem jest Facefinity...dlaczego ? Lżejszy, niż Colorstay, a jednak podobnie kryje! Naturalne wykończenie, czego stale poszukuję no i ta trwałość - spokojnie 10h. Ważne jest również to, że produkt NIE CIEMNIEJE na skórze. Dodam, że mam cerę normalną z tendencją do przetłuszczania czoła.

Poza tym nie powoduje wysypu zaskórników, co w większości podkładów notorycznie się zdarza oraz nie brudzi ubrań.

Dodam, że opakowanie jest bardzo eleganckie i estetyczne.

Cena adekwatna do jakości.
    Ja osobiście lepszego podkładu nie znam i szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić maggdaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoity produkt!
  • Mam cerę mieszaną... i przechodząc do konkretu:

-Podkład jest lekki, ale ma średnie krycie z możliwością stopniowania, co wg mnie jest super.
    -Nie zapycha! i nie podrażnił mojej alergicznej buźki...
    -Dopasowuje się do koloru cery, dzięki czemu nie widać, że mam "tapetę"
    -Nie wchodzi w pory, jak robił to Revlon...
    -Nie ściera się - u mnie wytrzymuje cały dzień

Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MaggdaCe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam
  • Skusiłam się całkiem niezłymi recenzjami i za nie małą cenę ok. 60 zł mam podkład, który totalnie mi nie odpowiada:

- słabo kryje
    - zatyka pory
    - uwidacznia niedoskonałości (podkreśla fragmenty przesuszone czy krostki, wchodzi w pory)
    - wysusza skórę!
    - po ok. 2 godzinach nie ma po nim śladu na twarzy

mam kolor 60 sand i nigdy nie miałam problemów z dobraniem koloru z MF ale ten podkład jest zdecydowanie za jasny.

jedyny plus to efekt lekkiego makijażu ale to moge osiągnąć każdym bb kremem...

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego opakowania

Chcesz pochwalić ajlenrok za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia
  • Był to mój pierwszy podkład jaki postanowiłam sobie kupić. Wybrałam Max Factor bo mam zaufanie do tej marki. Fluid okazał się bardzo średni. Słabo krył, szybko zmywał się z twarzy, tworzył efekt maski, zdarzało się, że robił się pomarańczowy na mojej twarzy. Skóra po zastosowaniu go stawała się sucha, szorstka, jakaś taka nijaka. Pompka była całkiem wygodna, ale zostawały na niej resztki fluidu.
    Produkt ma bardzo lejąca konsystencje, dla jednych to plus dla innych minus. Dla mnie była to kwestia przyzwyczajenia. Na początku sprawiało to trochę problemów.

Plusy:
    -wygodna pompka
    -konsystencja, jak dla mnie nie była najgorsza
    -zapach dało się przeżyć

Minusy:
    -cena
    -słabe krycie
    -szybko się zmywa
    -efekt maski
    -ciemnieje na twarzy
    -wysusza skórę

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mailna za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Na początku gdy go kupiłam byłam zachwycona im ciemniejszy tym ladniejsza cera dobrze krył im jaśniejszy tym gorzej to wyglądało ale po całym dniu chodzenia w nim skóra i twarz wyglądają na zmęczoną Poleciłabym go jednak Ja sama spróbowałam czegoś innego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julia9206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam bardzo mieszne odczucia.
  • Mam cere mieszaną.
    Dla mnie jest to idealny kolor na zimę Golden 75 i wtedy też go używałam. Pudrowałam go oczywiście bo inaczej się nie dało.

Mam mieszane uczucia co do niego, ponieważ
    + na twarzy wyglądał pięknie,
    + całkiem nieźle krył niedoskonałości
    + opakowanie solidne z pomką (mało co zostało w środku)

Minus
    - strasznie brudził ubrania (moja biała czapka po 2 -3 razach wyglądała fatalnie (od Revlonu tego nie był0).
    Nawet jak uważałam przy zakładniu bluski to i tak nie raz upaćkałam ubrania (po dłuższym czasie od skończenia makijażu).

Używam tego produktu od: przez 4 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RudaSweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • zaczynając od początku to nie wiem co ten podkład ma wspólnego z 3w1... skoro ma w sobie już bazę, to po co marka wypuszcza na rynek bazę pod podkład z tej samej serii? co najwyżej 2w1 bo dosyć mocno kryje, więc podkład i korektor w jednym już prędzej. Ale do rzeczy.
    + wygodne opakowanie
    + dobrze kryje
    + nie zaznacza suchych skórek, ani porów

- po kilku godzinach wymaga poprawek
    - po ok 3 godzinach cera zaczyna się znowu świecić
    - trudno go zmyć z rąk
    - niczego nie można dotknąć twarzą bo strasznie brudzi o białym szaliku można zapomnieć :p

ogółem nie jest to najgorszy podkład, raczej przeciętny, jednak jak każda z nas, szukam tego idealnego

Ilość zużytych opakowań: połow pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ciocia_mona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni kosmetyk za wysoką cenę
  • Lubię produkty Max Factor, uważam, że są przyzwoite, jednak ten podklad mnie nie zaskoczył pozytywnie..

Napewno nie jest to kosmetyk 3 w 1 - tradycyjny fluid tak, jako baza - nie, jako korektor nie.

Podkład dobrze wygląda na twarzy. Opakowanie porządne, na plus pompka ułatwiająca dozowanie produktu.

Ale podkład nie grzeszy trwałością, nie zauważyłam żeby był trwalszy przez tę rzekomą bazę w składzie (u mnie trzyma się średnio).

Czy kryje?? myślę, że też pół na pół - większych wyprysków nie maskuje, blizn po trądziku też całkowicie nie kamufluje..

Generalnie nie jest to zły podkład , ale biorąc pod uwagę cenę to myśle, że nie jest on taki wspaniały, u mnie lepiej trzyma się inny tańszy podkład, więc czy jest sens przepłacać??

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Podkład poleciła mi siostra Testowałam dużą ilość podkładów matująco-kryjących i żaden nie był tak dobry jak ten. Dobrze kryje wszelkie niedoskonałości w tym małe naczynka na twarzy,dobrze matuje i utrzymuje się cały dzień (oczywiście po solidnym przypudrowaniu ) Nie zapycha, nie uczula, dobrze współgra z kremami do cer tłustych i trądzikowych (np. aknicare)
    odejmuję pół gwiazdki za brak dostępnych na polskim rynku odcieni dla osób o dość jasnej karnacji(ja swój facefinity zamówiłam na allegro w odcieniu 40)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Joanna__94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij