Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin, Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoate, Synthetic Wax, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate, Polyethylene, [+/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499].

• Alternatywa dla Revlona
  • Jeśli chodzi o ten podkład, to bardzo ważny jest dobór kremu pod niego (przynajmniej w moim przyapdku). Na początku myślałam, ze wydałam pienądze w błoto , ponieważ robił smugi i bardzo szybko sie ścierał. Po paru tygodniach dałam mu kolejną szansę, tym razem z innym kremem bazowym i stał się teraz zaraz obok revlonu moim ulubionym podkładem Jeśli któraś z Was jest niezadowolona z tego podkładu, polecam pooksperymentować

Niestety, do wad tego Max Factora należy dośc uboga gama kolorystczna. Kolor 55(Beige) używam jako odpowiednik do 180 Sand Beige Revlon Color stay . Niestety nie ma odpowiednika do odcienia 150 Buff.

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić natal_ie za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, ale nie w moim kolorze
  • Mam jasną cerę, zatem sięgnęłam po najjaśniejszy odcień jaki znalazłam - NUDE. Początkowo miałam wrażenie, że wszystko jest ok, jednak z biegiem czasu z przykrością stwierdziłam, że jest zbyt ciemny. Poza tym był super - długotrwały, świetnie krył i był bardzo wydajny.

ZALETY
    + opakowanie z pompką
    + długotrwały
    + dobre krycie
    + przyjemna konsystencja

WADY
    - mały wybór kolorów

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lżejsza wersja Revlonu,bardzo dobry!
  • Uwielbiam podkłady,ciągle testuję nowości,aczkolwiek mam listę swoich ulubieńców-do tej pory należał do nich podkład Revlonu,ColorStay dla cery mieszanej/tłustej,ale odkąd zrobili klientki w balona i zmienili skład,podkład przestał odpowiadać potrzebom mojej cery.
    Facefinity kupiłam tylko dlatego,że zachwycała się nim moja przyjaciółka-że lekki,że doskonale kryje,daje efekt satynowego matu,że nie daje efektu maski,że trwały-czyli wydawałoby się,że ideał dla mnie!
    Mam skórę normalną,bez niedoskonałości typu trądzik,bliny,przebarwienia,mam jedynie nierówny koloryt skóry w okolicach policzków,bliżej żuchwy-zaczerwienienia,do tego delikatne zaczerwienienia w okolicy nosa.Cera niemalże idealna,można by rzec,niemniej jednak,bez podkładu nie wyjdę z domu,a w pracy nie wypada pokazywać się w wersji saute.

Kupiłam odcień Sand,w ciemno-durna jestem straszliwie,bo mam ciemną karnację,ale z reguły odcienie piaskowe były dość ciemne,cóż,nie tym razem....ja wyglądałam jak Morticia Addams,mając go na twarzy- z tego,co widziałam,to dwa pozostale odcienie,Beige i Nude,również są bardzo jasne,bez różowych tonów,tak więc dziewczyny z jasną karnacją powinny bez problemu dobrać kolor dla siebie.
    Ja dokupilam później odcień Bronze i ten okazał się idealny-bez pomarańczowych tonów,bardzo ładny,idealnie komponujący się z moja karnacją.
    Podkład rzeczywiście jest bardzo lekki,powiedziałabym nawet,że wodnisty-dlatego pompka była tu niezbędna-ale przy tym bardzo dobrze kryje-może nie w takim samym stopniu,jak stara wersja Revlonu,ale mimo to uważam,że jest ono na bardzo wysokim poziomie.Kosmetyk świetnie się rozprowadza i nie smuży,choć wymagane są sprawne ruchy,bo zastyga dość szybko.
    Idealnie wygładza i ujednolica koloryt,dwie cieniutkie warstwy dają efekt Photoshopa-cera gładka,lekko rozświetlona i jednocześnie subtelnie zmatowiona,no coś genialnego! Do tego ta trwałość-nie ściera się(utrwalam najczęściej pudrem Yardleya),na mojej skórze,bez użycia bazy trzyma się około 10 godzin,z bazą trzyma się aż do wieczornego demakijażu,a mój dzień czasami trwa baaardzo długo
    Podkład nie uczula,nie zapycha porów,a to wszystko dzięki jego lekkiej konsystencji.
    Jest bardzo wydajny,ja stosuję zwykle jedną,max 2 pompki,a mam go od ponad 3 miesięcy i na pewno jest go nieco mniej,niz połowa,ale i tak myślę,że wystarczy mi spokojnie do końca sezonu letniego,co uważam za świetny wynik.
    Opakowanie-szklana buteleczka z pompką,która jest wyposażona w blokadę,co bardzo mi się podoba,tym bardziej,że zatyczka jest jakaś felerna i przestaje trzymać się opakowania już po kilku użyciach.
    Pompka nigdy mi się nie zacięła,dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.
    Całość minimalistyczna,ale elegancka,mnie bardzo podobają się tego typu opakowania.
    Plus również za SPF20-tzw.filtr miejski,dla mnie idealny,ale podejrzewam,że dla osób o cerze bardzo jasnej i/lub fotowrażliwej będzie niewystarczający.
    Co do zarzutów,ze podkresla suche skórki-moje drogie,od tego jest porządna,dopasowana do do naszych potrzeb pielęgnacja! Jeżeli Wasza skóra nie będzie porządnie oczyszczona,wygładzona i dogłębnie nawilżona,to nawet najdroższy podkład nie będzie na niej wyglądał dobrze!

Ja ze swej strony polecam,to naprawdę udane dziecko Max Factora!

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić MissYou00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo pewnych mankamentów lubię go i na pewno jeszcze po niego sięgnę Zdecydowanie mój faworyt ze
  • Długo szukałam dobrego podkladu, który by idealnie matował i dodatkowo zakrywał niechciane niespodzianki. Długo używałam revlona colorstay i byłam zadowolona ale po jakimś czasie nie wiem czemu podkład dziwnie spływał z twarzy i szukałam równie dobrego odpowiednika. Po wielu nieudanych poróbach natrafiłam w końcu na facefinity i do dziś nie możemy się rozstać! Mimo, iż mam skórę suchą i podkład ten lubi podkreślać suche skórki to jestem w stanie to przeżyć w zaian za świetne krycie i długotrwały mat! Jest widoczny na twarzy, nie tworzy naturalnego efektu ale i to nie przeszkadza Myśle, ze dla osob z problematycznymi cerami, majacymi cos do ukrycia świetnie sie sprawdzi! Podsumowując:
    + długotrwały mat
    + nie ściera się
    +kryje doskonalne wszelkie niedoskonałosci i wyrównuje kolor skóry - przy rownomiernym rozprowadzeniu
    + fajna konsystencja
    + praktyczne opakowanie ( z pompką)

Niestey zauważyłąm też pewne minusy:
    -cena! mógłby byc nieco tańszy
    - podkreśla suche skórki (jednakze czasem odrobina kremu nawilzajacego przed jego nalozeniem moze zalatwic sprawę)
    -szkoda, że nie ma go w jaśniejszych odcieniach gdyż nawet najjaśniejszy jest dla mnie odrobinę za ciemny.
    - gdy się go źle rozprowadzi robi okropne smugi
    - mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania, w trakcie 3

Chcesz pochwalić emilili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Wydaje mi się, że ten jak dla mnie ten produkt jest zbyt... hm, agresywny? Ma kilka zlet, np
    +Dobrze kryje
    +Długo sie trzyma
    +Ładne opakowanie
    No ale niestety, jak dla mnie minusy przeważają.
    -Efekt maski, za każdym razem, niewazne, czy nakładam gąbką, palcami, pędzlem. Czułam sie z nim jak lalka.
    -Kolory nie są dla mnie
    -Silikonowe wykończenie, bardzo nieładnie wyglądające na mojej buzi
    -Mat- taki sobie
    -Cena

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny
  • Cudowny podkład - kryje się przy revlonie i innych estee lauderach

Polecam zakupic dobry pędzel do podkladu np hakuro a na pewno zadne smugi nie beda sie pojawialy

Ciemnieje?? To polecam zamiast najjasniejszego nude ktory ma pomaranczowe tony odcien beige lub sand-ja nie opalam twarzy od kilku lat nic mi nie ciemnieje i nie jest za ciemne wrecz przeciwnie latem twarz jest wrecz aż "za blada"

Znika z twarzy??? w okolicy ust?? gdzie kiedy jak??? ja nawet zeby myje w pracy czesto sie upackam pasta naokolo ust i po uzyciu wody ic mi sie nie roluje nie schodzi nie przeswituje buzia nadal jednolita

Nie swiece sie pierwszy raz od nie wiem ilu lat po kilku h jak to zwykle bywalo z innym podkladami

Wytrzymuje caly dzien przed wyjsciem z pracy uzywam tylko delikatnie transparentnego pudru do "odswiezenia" makijazu

Nie wiem skad te negatywne opinie

Acha-dodam ze moja cera to cera potradzikowa z mnostwem zaskornikow-podklad na pewno ich nie zapycha nie nasila nie powoduje zadnych dodatkowych wykwitow

nie zamienie na zaden inny

Używam tego produktu od: ponad rokuIlość zużytych opakowań: co najmniej 3

Chcesz pochwalić sisii23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolorystyka to chyba jakiś żart !
  • będę oceniała próbkę z drogerii, całego podkładu na szczęście nie kupiłam ,pierwsza rzecz to zdziwienie ,że taka firma jak max factor wypuściła na rynek tak słaby kosmetyk . może i fajna konsystencja byłby dobry gdyby nie jedna ale dyskryminująca rzecz ,najjaśniejszy odcień po pół godziny od aplikacji na świetle dziennym u mnie wyglądał jak mandarynka , coś okropnego ! przecież większość Polek ma jasną karnację więc taka firma jak MF powinna też udostępnić kosmetyk w jasnym odcieniu ale na Boga beżu, czy ciepłego odcienia ale nie pomarańczy. podobnie jak meybelline affinitone 24 h gdyby nie odcienie , a raczej brak jasnych normalnych to mogłyny konkurować z tymi z wyższej półki. Dodam za to ,że u mojej koleżanki,która ma ciemną karnację wyglądał przepięknie , buzia wygładzona, wyrównana, bez jakiegokolwiek błyszczenia.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna masakra - nie polecam
  • Zalety:
    - opakowanie z dozownikiem

Wady:
    - nie kryje niedoskonałości
    - od razu po nałożeniu ciemnieje na twarzy
    - twarz bardzo szybko się zaczyna "świecić" pomimo nakładania silnie matującego pudru transparentnego
    - nie sprawdza się do cery problematycznej, która wymaga długotrwałego krycia
    - podkład bardzo szybko się ściera
    - jest mało wydajny - żeby w końcu uzyskać PRZYZWOITY efekt krycia trzeba nałożyć bardzo dużo podkładu
    - cena nieadekwatna do jakości produktu

Chcesz pochwalić sylweeek2511 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Mój KWC! Uwielbiam, jest idealny. Prztetestowałam już wiele podkładów i żaden jak do tej pory nie poradził sobie z moją cerą (tłusta z niedoskonałościami, ze skłonnością do zapychania porów). Dopiero gdy odkryłam to cudeńko moja cera odpoczywa. Nie zapycha, przez cały dzień jest matowy, dość dobrze kryje niedoskonałości, nawet nieźle trzyma się na twarzy przez cały dzień. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30ml

Chcesz pochwalić Katiaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • podkład okej, dobrze kryje, minusem jest cena ale na promocji można dostać go w korzystnej cenie
    jeżeli ktoś ma bardzo jasną karnację, tak jak Ja, to ciężko dobrać odcień bo nawet ten najjaśniejszy jednak jest dość ciemny

Używam tego produktu od: 2014

Chcesz pochwalić dominiakvevo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład na co dzień
  • W kategorii podkładów znalazłam już swoje KWC i dalsze poszukiwania nie były konieczne, jednak zważywszy na sporą cenę mojego faworyta postanowiłam znaleźć dla siebie podkład "na co dzień" w przystępniejszym przedziale cenowym

Wcześniej takim moim codziennym podkładem był Pierre Renee, jednak fakt, że zapychał i błyszczał się okrutnie sprawił, że postanowiłam go definitywnie pożegnać.

Facefinity zamknięty jest w estetycznej szklanej buteleczce z niezacinającą się pompką, sporą wygoda jest fakt, że widać jak na dłoni ile podkładu jest jeszcze w opakowaniu.

Mam dwa kolory:
    SAND 60 - jaśniejszy, bardzo naturalny i przyjemnie beżowy. Nie ma ani odcieni pomarańczowych ani różowych, bardzo naturalny kolor.

BRONZE 80 - kupiony po kilku sesjach na słonku Bardzo przypomina trójkę Estee Lauder Double Wear Light, w każdej drogerii jest najciemniejszym kolorem z palety co mnie troszkę dziwi bo jednak osoby o śniadej cerze latem mogą potrzebować czegoś odrobinę ciemniejszego. Ładny, naturalny odcień opalonej skóry, wpasował się na tyle dobrze, że idealnie zlewa się z opaloną szyją i dekoltem, nie widać w ogóle różnicy.

Podkład okazał się bardzo dobrym wyborem, choć po licznych negatywnych opiniach nieco się obawiałam co wyjdzie z tego naszego związku

Dwie cechy wyróżniają go dla mnie z pośród setek wypróbowanych podkładów:

- Świetnie maskuje rozszerzone pory i wszelkie nierówności - efektem wygładzenia powierzchni skóry pobił nawet EL,
    - Nawet w największe upały jest matowy i daje pudrowy efekt, pierwszy raz od lat wychodzę z domu bez zastosowania pudru i moja twarz jest matowa długie godziny.

Ma i inne zalety, choćby łatwość nakładania, możliwość dołożenia kolejnej warstwy w problematycznych miejscach bez efektu sztuczności, bezproblemowe poprawki niemożliwe przy niektórych długotrwałych podkładach. Jest bardzo wydajny, małą kroplą można pokryć sporą partię twarzy. Nałożywszy go nie odczuwam żadnej ciężkości, skóra oddycha. Nie wchodzi w zmarszczki, wręcz je maskuje. I jeden z największych plusów NIE ZAPYCHA ani odrobinę mojej hiper-skłonnej do tego cery. Zmywając go wieczorem nie mam żadnej przykrej niespodzianki, cera nie jest szara i wymęczona co spotykało mnie przy Revlonie.

Przy tym ogromie niewątpliwych zalet ma niestety i wady za które zabieram gwiazdkę:
    - po kilku godzinach zdarza mu się zaniknąć dookoła ust czy przy linii włosów, nie zdarza się to na szczęście nagminnie, ale jednak takie sytuacje miały miejsce,
    - delikatnie ciemnieje, na szczęście nieznacznie.
    - mimo naprawdę porządnego krycia na większe awarie niezbędny będzie korektor.

Mimo w/w wad produktu obecnie jest moim codziennym pewniakiem i jestem z niego bardzo zadowolona. Tego mi było trzeba - nietłustego, niebłyszczącego i niezapychającego podkładu na co dzień za przystępne pieniądze.

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-óch pierwszych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Claudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!!! ciągle żałuję, zę go kupiłam
  • Nie miałam ,,przyjemności" nosić go na skórze przez cały dzień bo zmyłam go już kilka minut po tym jak zobaczyłam w świetle dziennym co zrobił z moją twarzą.
    Minusy:
    - spadająca, brudząca się nakrętka któa rysuje się gdy podkład jest wrzucony do torebki przez co wygląda nieestetcznie
    - ciemnieje na skórze (wybrałam bardzo jasny odcień a po nałożeniu podkładu na twarz byłam latynoską)
    - daje sztuczny efekt maski
    - dla mnie zbyt gęsty
    - zapycha pory
    - ciężki
    - cena jest kosmiczna w stosunku do jakości
    Plusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić control freak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart ceny
  • Moja cera jest mieszana i problematyczna z rozszerzonymi porami.

Zalety:
    +dobrze wygląda na twarzy, dobrze kryje
    +super się nakłada, ja używam Hakuro H51
    +długo utrzymuje sie na twarzy, nie spływa
    +nie zapycha mojej problematycznej skóry
    +formuła i konsyntencja bardzo przyjemne
    +podkład matujący, ale nie wysuszający i mimo krycia nie jest aż tak ciężki
    +nie ciemnieje na twarzy

Wady:
    -szkoda, że nie ma szerszej gamy kolorystycznej
    -cera musi być do tego podkładu bardzo bardzo mocno nawilżona, bardziej niż przy innych podkładach

Wart swojej ceny, ale dobrze czekać na promocje
    Mimo plusów, po czasie moja cera przyzwyczaiła sie i musiałam go odłożyć na pewien czas.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić asiaq9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart każdej złotówki!
  • Dla mnie IDEAŁ!

+ dostępność
    + odcienie
    + opakowanie (duża zaleta to możliwość zablokowania pompki)
    + dobrze się nakłada i nie daje efektu maski (ja nakładam zwilżoną gąbeczką z Infinity, a\'la Beauty Blender)
    + formuła (nie wysusza, nie zapycha)
    + świetnie kryje
    + długotrwały
    + cera z nim wygląda na zadbaną (nie podkreśla żadnych niedoskonałości)

Muszę zaznaczyć, że nie jest to podkład matujący. Po nałożeniu, skóra wygląda na lekko wilgotną, ale da się to okiełznać pudrem. Dla mnie nie jest to wada, ale dla niektórych może być to istotne.

Warto capnąć go na promocji, jednak t.j. w tytule uważam, że wart jest ceny regularnej.

Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy podkład jakiego używałam. Po raz kolejny firma Max factor mnie nie zawiodła.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić asss04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Chociaż i tak uważam, że podkład jest za drogi na jakość, którą prezentuje. ale jest przyzwoity.
    Przede wszystkim trwały !!!
    Ładnie stapia się z cerą, przetrwa całą imprezę, w połączeniu z pudrem transparentnym- twarz się nie świeci. Zakrywa drobne niedoskonałości, wygląda ładnie na buzi.
    Na pewno jest to jeden z lepszych podkładów, które dostaniemy przykładowo w takim rossmanie.

Polecam !

Chcesz pochwalić Blandina za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia jakość
  • Podkładu używam od ok. 4 miesięcy i muszę przyznać, że jakość raczej średnia, przeciętna. Podkład nie kryje skutecznie niedoskonałości, lecz sprawia, że na twarzy robi się maska, co jest wyjątkowo widoczne, gdy nie użyję pudru. W dodatku robią się smugi i widoczne są suche skórki. Podkład jest trwały, powiedziałabym, że utrzymuje się całkiem dobrze. Jednak nie jest to produkt dla mojej twarzy, wolę lżejsze podkłady matujące.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić czystesrebro11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Najlepszy podklad jaki mialam.
    Mam cere mieszana w strone suchej, sklonna do przebarwien i wypryskow w okolicy nosa.

Ten podklad robi wszystko czego potrzebuje:
    Nie robi efektu maski
    Swietnie dopasowuje sie kolorem, nie ciemnieje
    Jest lekki i latwy w rozprowadzaniu
    Ma funkcjonalne opakowanie
    Wtapia sie w cere..

Jestes w trakcje 7 opakowania i wiem, ze nie zamienie go na zaden inny

Używam tego produktu od: 1,5 rok

Chcesz pochwalić PaulaDe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny
  • Jestem rozczarowana zakupem. Jedynym plusem jest chyba tylko opakowanie.

- nie kryje
    - ściera się
    - pozostawia smugi
    - wysusza
    - widoczna jest nawet najmniejsza sucha skórka
    - przy ustach dziwnie się roluje i źle się rozprowadza
    - jest nietrwały

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić regaliah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Mam cerę wrażliwa i suchą. Niestety skusiłam się na niego jak tylko sie pojawił i bardzo sie zawiodłam. Przede wszystkim strasznie wysusza skórę. Podkreśla wszystkie niedoskonałości i okropnie sie go rozprowadza. Oddałam go koleżance która ma tłusta cerę i jej bardziej służy.

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy i oddałam

Chcesz pochwalić Rayka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo odradzam
  • Kupiłam ten produkt zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami. Niestety u mnie kompletnie się nie sprawdził. Chwile po nałożeniu wygląda fajnie, ale po jakiejś godzinie zaczyna się dramat. Robiłam do niego kilka podejść i każde kończy się fiaskiem. Będę musiała go komuś oddać, bo mi się do niczego nie przyda.

Minusy:
    - strasznie podkreśla wszystkie suche skórki,
    - kolor ciemnieje,
    - tworzy efekt maski,
    - powstają smugi,
    - ściera się nierównomiernie,
    - cena, jest dużo tańszych podkładów, które po prostu są duże lepsze,

Plusy:
    +wydajny,
    + przyjemna konsystencja,Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ekamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucie
  • Połasiłam się na niego podczas promocji w rossmannie -49% i na pewno nie był to przemyślany zakup postanowiłam go przetestować i moje wnioski:
    + bardzo dobrze kryje
    + genialne opakowanie po przekręceniu pompki mamy pewność, że nic się nie wyleje
    + wydajny, niewielka ilość wystarcza do pokrycia twarzy

- podkreśla suche skórki
    - wysusza skórę
    - o cenie wspomnieć nie mogę, bo kupiłam go niemal połowę taniej, jednak gdybym kupiła go w normalnej cenie, moim zdaniem nie byłby niej wart
    - ciężko się wchłania
    - ciemnieje po kilku godzinach na skórze

Szukałam podkładu, który będzie dobrze krył jak dotąd nie miałam lepszego podkładu pod tym względem ale patrząc na zestawienie + i - będę chyba szukała jeszcze czegoś innego.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weronikamajka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Jak narazie jest to mój faworyt jeśli chodzi o podkłady z Max Factor. Jestem naprawdę zadowolona z tego podkładu. Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków i astor świetnie sobie radzi z ich kryciem.
    Plusy:
    -bardzo dobrze kryje, ale przy tym nie tworzy efektu maski
    - długo się utrzymuje
    - wydajny
    - dobrze się go rozciera
    - odpowiednia konsystencja
    - znalazłam idealny odcień
    Minusy
    - cena

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tego się spodziewałam
  • skusiłam się na ten podkład po oglądnięciu na youtube recenzji, bardzo pozytywnej. Kupiłam go na promocji za 48 zł i już żałuje że wydałam tą sumę. W skrócie podkład nie nadaje się do cery tłustej...w ogóle nie kryje, choć powinien, jest bardzoo ale to bardzo lejący, ma dziwny zapach. Nie jest trwały po 5 h musiałam poprawić makijaż bo w niektórych miejscach się starł. Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: 2 tygoni

Chcesz pochwalić agnieszka210418 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Szczerze myślałam, że podkład będzie strzałem w dziesiątkę, lez okazal się rozczarowaniem.
    Pierwsze nałożenie podkładu to myślała,że się popłaczę. Beznadziejnie się rozprowadza, nie kryje, podkreśla suche skórki, dziwny efekt po nim. A plusy to powiedzmy że kolor. To na tyle. Nigdy więcej produktów Max Factora, za bardzo mnie rozczarowują.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić dusiax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super efekt
  • Jak dla mnie podkład facefinity to numer 1 od max factora, i moim zdaniem najlepszy w tym przedziale cenowym. Efekt po zastosowaniu jest zaskakujący, faktycznie, na moje przebarwienia posłoneczne radzi sobie bez dodatkowego korektora. Ponadto utrzymuje się na twarzy bardzo długo. Pół gwiazdki odejmuję za to, że podkreśla suche skórki.

Ilość zużytych opakowań: 4 po 30 ml

Chcesz pochwalić taboo202 za czytelną i pomocną recenzję?