Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Tak
  • Nie rozumiem negatywnych opinni. Podkład jest naprawdę dobry. Myślę, że można go porównać do Revlon Colorstay. Dobrze kryje. trwały jeśli wziąć pod uwagę moją tłustą cerę. Nie przesusza skóry, nie podkreśla suchych skórek. Nie mam mu nic do zarzucenia. Jedyny minus to wysoka cena.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• BUBEL!!!!!!!!!!
  • Coś okropnego!
    Zakupiłam podkład ten na promocji 49% w Rossmanie (całe szczęście, chociaż te 30zł to i tak zbyt dużo za tak beznadziejny podkład) - teraz nie zapłaciłabym za niego nawet 5 zł!

Pierwsze wrażenie - super! Duży wybór odcieni, piekny zapach, wygodna w rozprowadzaniu konsystencja, ładne i funkcjonalne opakowanie. Ale po kilku użyciach zaczeło pojawiać się coraz więcej wad... Kolejny raz przekonałam sie, że produkty 3 w 1 to jeden wielki chłam!

Wady:
    * bardzo duży efekt maski - zwłaszcza na czole przy lini z włosami
    * okropnie podkreśla rozszerzone pory
    * zatyka pory - na mojej twarzy pojawiło się sporo wągrów i wyprysków
    * mało trwały - po 2-3 godzinach praktycznie znikał z twarzy (a nie gustuję w naturalnych i lekkich makijażach)
    * po demakijażu moja cera była podrażniona, wysuszona i opuchnięta.

Nie polecam!!!!

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić pauem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Podkład dostałam od mamy, która kupiła sobie za jasny, normalnie pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi, bo jest troszkę drogi jak na drogeryjną sieciówkę. Oprócz tego, że trzeba się trochę nagimnastykować przy nakładaniu (nakładam gąbką), to podkład ma same plusy:
    - kryje naturalnie, ale na matowo
    - utrzymuje się cały dzień, tj. od 5.30 rano do 20.00 wieczorem bez poprawek, pudrów i innych cudów
    - matuje na cały dzień
    - wyrównuje cerę, jest nieskazitelna, ale jednocześnie nie widać na niej podkładu
    -współgra z wszystkimi moimi kremami na dzień
    - ma strasznie dużo kolorów i bardzo dużo jaśniutkich, w końcu nie muszę kupować najjasniejszego z gamy (mam kolor 55, a jstem bardzo blada, na zimę zakupię sobie 45 lub 50)

Ogółem polecam !!!

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład do którego zawsze wracam.
  • Używam go długi czas, naprzemiennie z innymi jednak to jest podkład na który zawsze mogę liczyć. Posiadam odcień 55, mam skórę mieszaną.
    Produkt:
    - bardzo ładnie kryje
    - wyrównuje koloryt cery
    - długo się utrzymuje na twarzy
    - nie ściera się
    - w połączeniu z bazą i pudrem daje bardzo ładny efekt - zawsze używam go na większe wyjścia
    - opakowanie jest ok, ładne i eleganckie
    - trochę za ciężki na okres letni do codziennego stosowania

Ilość zużytych opakowań: 3 - 4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mooni93 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Jeden z najlepszych, które mi przypasowały!
  • Patrząc na niego w drogerii postanowiłam zaryzykować. Kiedyś używałam Lasting Performance i odcień bardzo ciemniał na mojej buzi. Wybrałam więc Facefinity w odcieniu 55 beige. To był strzał w dziesiątkę! Mam cerę mieszaną, bez większych niedoskonałości.
    Podkład utrzymuje się na buzi cały dzień, nawet bez przypudrowania.
    Odcień idealnie dopasował się do mojej cery i nadał zdrowy wygląd, wyrównując koloryt.
    Nie ma lejącej konsyctencji jak Loreal True Match i jest mniej gęsty od LP. Nakładam go pędzlem typu stippling brush RT - jego niewielka ilość idealnie i naturalnie pokrywa całą buzię.
    Zapach ok, przyjemnie pachnie.
    Nie ściera się - fantastycznie zastyga i 'wsiąka'!

Minusy? Nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić esss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na wiosnę i jesień
  • Miałam okazję spróbować dwa razy tego kosmetyku.
    Ogólnie sprawia dobre wrażenie.
    Kryje kilka godzin. Nigdy nie liczyłam dokładnie ale przez około 6h wygląda dobrze. Po tym czasie zaczyna się zcierać. Niestety zostaje tam gdzie skóra jest bardziej sucha i prezz to mogą pojawiać się plamy.

Polecam na wiosnę albo na jesień. Na letni dzień może być za ciężki i spłynąć szybko. Na zimę dla mnie jest za lekki, nie tuszuje moich cieni pod czami.

Sprawdza się u osób bez większych mankamentów na twarzy.

Za jego wadę mogę uznać to, że ciemnieje na twarzy. Dla niewtajemniczonych może to być problemem podczas robienia makijarzu.

Cena za tą jakość jak najbardziej uczciwa, w promocji można go upolować nawet za 40zł

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 89martag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla osób o tłustej i żółto-pomarańczowej skórze jak najbardziej
  • Mam odcień 65,moja skóra jest sucha,ale ze skłonnościami do świecenia,ponadto wrażliwa i naczynkowa. Mam duże sińce pod oczami,bardzo widoczne żyły.

+dostępność
    +krycie
    +trwałość-u mnie wytrzymuje cały dzień
    +matuje
    +estetyka opakowania i jego forma (opakowanie z pompką,którą da się zablokować)
    +konsystencja
    +nie zapycha
    +nie uczula

-odcienie,ja jestem różowa,a one są raczej żółto-pomarańczowe
    -wysusza i podkreśla suche skórki
    -łatwo o efekt maski
    -bardzo się utlenia
    -często przy nakładaniu powstają smugi
    -cena

Nie wiem czy kupię,za tę cenę chyba ma zbyt wiele wad,będę raczej szukała czegoś innego

Używam tego produktu od: maj 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Nie wiem skąd pozytywne opinie, czy ja mam pecha, czy po prostu nie pasuje do mojej cery.

Po pierwsze odcienie - nie mogłam dobrać takiego który na 100% by mi pasował, okej.
    Po nałożeniu miałam wrażenie że mam jakąś ciastolinę na twarzy, strasznie jakoś tak nie wiem sztucznie wyglądał.

Za tą cenę mam Revlon colorstay który jest o wiele lepszy, temu podkładowi dawałam kilka szans na różne sposoby i niestety go wyrzuciłam i na pewno do niego nie wrócę. Jeden z najgorszych podkładów który miałam (nie)przyjemność próbować, niestety.

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej jestem na nie.
  • Sama nie wiem co mysleć o tym podkładzie.
    Byłam nim zachwycona, ale tylko na początku jak jeszcze się sprawdzał. Aktualnie zuzyłam go więcej niż połowę i zaczął dziwnie zachowywac się na twarzy.

Początkowo super krył, buzia była gładka, nie ciemiał po kilku godzinach, nie podkreślał suchych skórek etc.

Teraz jest zupełnie odwrotnie. Strasznie widać go na twarzy, nie dopasowuje się ani trochę i co najlepsze z pompki wraz z podkładem wylatuje woda.... :/

Miewałam lepsze podkłady i uważam że ten raczej nie jest wart swojej ceny, nawet po wielkiej promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić ulfik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład, kupię ponownie.
  • Kupno podkładu to dla mnie istna mordęga - zaczynając od koloru i komedogenności, a kończąc na wydajności produkt, wygodzie używania i cenie.

Podkład dobrała mi Pani w Douglasie, miałam 55Beige, który był idealny po nałożeniu, jednak lekko ciemnieje na twarzy po paru godzinach(jakiś 0,5-jeden ton) - o czym zostałam uprzedzona. Mimo wszystko kupiłam, bo już nie miałam się czym malować. Jest dość wydajny - używam od połowy lutego prawie codziennie jednej pompki i jeszcze go mam - czyli tak standardowo 30ml wystarcza na 3 miesiące. Minusem jest to, że nie widać ile zostało nam podkładu mimo przeźroczystej buteleczki i domyślam się, ze wydobycie końcówki ze szklanego opakowania będzie katorgą. Opakowanie posiada ładną pompkę (którą można zablokować) przez co nie grzebiemy paluchami w podkładzie, a wyciskamy go tyle, ile potrzebujemy. Na początku używania wyskakiwały mi po nim drobne niespodzianki, teraz buzia się przyzwyczaiła. Ponadto wysusza skórę - moja jest mieszana, a i tak potrafi przesuszyć tłuste policzki, więc nawilżający krem i częstsze peelingi to podstawa. Podkład w ciągu dnia znika z twarzy... Wieczorem mam go na waciku, ale na buzi raczej go nie widać. Kryje dość dobrze - na jakieś większe niedoskonałości polecam korektor.

Ogólnie polecam dla posiadaczek cery tłustej.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić doriiska za czytelną i pomocną recenzję?