Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 32,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Bardzo trwaly
  • Ogolnie, bardzo dobry podklad. Zdecydowanie dobrze kryje wszelkie niedoskonalosci, nadaje skorze jednolity kolor. Jest wedlug mnie wyjatkowo trwaly, uzywalam go w wakacje i nawet po ciezkim upalnym dniu trzymal sie idealnie na twarzy. Az szkoda bylo mi zmywac makijaz wieczorem Nie podobal mi sie tylko jego mdly zapach, jak plastelina. Mimo wszystko, dobralam zly odcien. Jestem blada, wiec wzielam jeden z jasniejszych odcieni, lub nawet najjasniejszy, juz nie pamietam, gdyz zawsze mam problem z tym, ze kupuje zbyt ciemne podklady i robi mi sie maska No i zawiodlam sie. Podklad byl strasznie jasny, wygladalam jak anemiczka :P zauwazylam ze wszystkie odcienie tego podkladu podchodza pod rozowy, szkoda tylko ze zorientowalam sie po fakcie. Bo ja bardziej potrzebuje podklady podchodzace pod zolty kolor. No wiec nie wygladalo to dobrze. Ale za pomoca pudru jakos udalo mi sie dopasowac kolor twarzy do reszty. Dobry podklad, nawet bardzo, tylko no niestety gama kolorow do mnie nie trafia absolutnie, a szkoda. mysle ze kupilabym ten podklad jeszcze raz gdyby tylko pojawily sie jakies odcienie ktore nie maja w sobie ani troche rozu

plusy:
    + jak dla mnie, bardzo wytrzymaly
    + bardzo dobre krycie
    + jednolity kolor twarzy

minusy:
    - cena, jest troche drogi, ale w koncu max factor
    - mdly zapach
    - rozowe odcienie

Używam tego produktu od: zeszle wakacje
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić belle120 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Najlepszy zapychacz!
  • To, co podkład zrobił z moją cerą w ogóle nie powinno mieć miejsca. Kupiłam, bo szukałam lepszego, droższego podkładu. Już po pierwszym zastosowaniu się zawiodłam. Tępo się go rozprowadza, bardzo szybko zastyga. Mimo że wytrzymuje 8-9h na twarzy, jestem na nie, bo zapycha. Nigdy nie miałam problemu z zaskórnikami, a po używaniu tego podkładu nie mogę dojść z nimi do ładu. W dodatku wysuszył skórę na policzkach. Kolory też nie są za ciekawe, bo za ciemne dla bladych osób.
    Jedynym plusem jest jego wytrzymałość, nic poza tym.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kkk17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podobny do colorstay'a
  • Jeden z lepszych podkładów jakie miałam, bardzo trwały, utrzymuje się praktycznie cały dzień. Jak dla mnie jest to trochę lżejsza wersja kultowego podkładu Revlon Colorstay, świetnie kryje, ale nie tworzy efektu maski. Najbardziej lubię nakładać go palcami, otrzymuje wtedy taki fajny efekt nieskazitelnej cery. Co prawda odrobinę marze mi się na nosie podczas aplikacji, ale jest to do opanowania. Używam odcienia Light Ivory 40 i jest to bardzo ładny, jasny kolor, nie wpadający w różowe odcienie. Na pewno wrócę do niego wiosną/latem, bo osobiście lubię mocne krycie, a Colorstay jest jednak za ciężki na tę porę roku. Na plus także opakowanie, elegancie z porządną pompką.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić ohrosie za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie mój must have!
  • świetny podkład, idealny dla mojej cery.
    + odpowiednia gama kokorystyczna (mi pasuje najjaśniejszy)
    + utrzymuje się CAŁY DZIEŃ wyglądając przy tym naprawdę super!
    + nie jest bardzo widoczny na twarzy ani ciężki, przynajmniej wg mnie
    + ma niedrażniący, prawie niewyczuwalny zapach
    + kryje dość dobrze (tylko na cienie pod oczami używam korektora
    + wygodne opakowanie z pompką

jeżeli chodzi o wady, wg mnie ich nie ma.
    na pewno kupię go ponownie! wart nawet swojej normalnej ceny

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić danielajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raz go kocham, raz go nienawidzę...
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego podkładu, ponieważ jego cena jest dość wysoka, a w ciemno szkoda wydać aż tyle pieniędzy. Niestety nie jestem z niego w pełni zadowolona, więc uważam, że przed jego zakupem wypada mocno się zastanowić.
    Mój odcień to 47 Nude i jest on podkładem o neutralnych tonach, chociaż mnie, poszukującej zwykle żółtych podtonów odpowiadał. Właśnie. Odpowiadał, o ile nie ciemniał. Za to właśnie raz go kocham, a raz go nienawidzę. Bywały dni, kiedy kolor nie zmieniał się drastycznie i twarz wyglądała prawie idealnie, ale bywały i takie dni, kiedy twarz stawała się lekko pomarańczowa. Niestety, ale nie tego oczekiwałam po tym kosemtyku. Podkład może jak dla mnie nie dotrzymywać obietnic idealnego matu, mocnego krycia czy braku SPF, ale żeby zmieniał kolor... To dyskwalifikuje go już na starcie.
    Poza tym po kilku godzinach od nałożenia zauważyłam delikatne błyszczenie się skóry na czole oraz mocniejsze na nosie. Podkład lubi też wchodzić w niektóre załamania na twarzy, tworzyć trochę nienaturalną strukturę, chociaż jeszcze nie przypominającą mocnej maski.
    Żeby nie było samych minusów, warto dodać, że opakowanie jest solidne, szklane a do tego z pompką. Możemy więc z powodzeniem obserwować ile podkładu zostało w buteleczce. Jak wspomniałam kolor 47 Nude pasowałby moim zdaniem zarówno neutralnym jak i ciepłym typom urody. Krycie ma średnie, ale mnie takie odpowiada. Z powodzeniem zakrywa mniejsze pęknięte naczynka, krostki, zaczerwienienia a nawet rozszerzone pory. Ma również filtr SPF 20.

Gdyby nie kolor, który (nie wiem w zależności od czego) ciemnieje czasem bardziej, czasem mniej, na pewno zaopatrzyłabym się w jego kolejne opakowania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aleksandrija_n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • Jako, że z dnia na dzień się niestety starzeje ;-) w mojej kolekcji muszę mieć dość spory arsenał podkładów dla mojej bardzo grymaśnej cery.
    Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation jest jednym z nich.
    Oceniam kolor: LIGHT IVORY 40.
    Moja cera:
    1) dość jasna (gdy zachodzi potrzeba korzystam z solarium),
    2) mieszana - tłusta w strefie T, policzki mieszane w kierunku suchych, naczynkowa,
    3)towarzyszą mi delikatne niedoskonałości z lat młodości, czasem pojawiają się również OBCY,
    4) główna zmora - rozszerzone pory, z którymi żadne zabiegi nie dają sobie rady.
    Tak więc moje wymagania odnośnie podkładów są na stosunkowo wysokim poziomie.

Opinia:
    Stosuję go w ciągu całego roku, posiadam odcień za jasny dla mojej cery, jest to celowe, bo używam go gdy chce mocno wykonturować twarz - tylko w takiej formie podkład utrzymuje się na mojej buzi cały dzień.
    Podkład jest dość lekki, krycie średnie - uważam, że wystarczy podczas codziennego stosowania.
    Na wielkie wyjścia raczej się nie nada.
    Na mojej cerze utrzymuje się różnie - raz wytrzymuje cały dzień, raz ściera się po 2/3 H, niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje, więc stosuję wiele podkładów wymiennie.
    Z podkreślaniem suchych skórek bywa tak jak z utrzymaniem na buzi, raz podkreśla raz nie.
    Ładnie wyrównuje koloryt, nie błyszczy się i nie włazi w pory.
    Cena może być - ja zazwyczaj kupuję podkłady na promocjach -49% w Rossmanie bądź zamawiam przez allegro.
    Mimo że mam z nim różne przygody, bo raz bywa idealny, raz lepiej się do niego nie zbliżać, to jestem zadowolona i będę go używać dalej.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, od dawna
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić prezesowaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu odnalazłam "mój" podkład!
  • Z tego podkładu niesamowicie zadowolona.

+ idealny odcień
    + dobrze się utrzymuje
    + ładnie się rozprowadza
    + matowe wykończenie (nie jest to 100% mat, przypudrowuje jeszcze skórę, ale nie jest to bardzo konieczne. Ważne jest to, że cera nie świeci się po nałożeniu tego podkładu)
    + nie zapycha
    + naturalnie wygląda na twarzy, daje ładny efekt na twarzy
    + dla mnie kryje wystarczająco

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Na zakup namówiła mnie Pani w drogerii i jak nigdy nie ufam produktom 2 w jednym czy 3 w jednym to tym razem dałam się namówić. I oczywiście dałam sie nabrać. Po pierwsze kupuje odcienie najjaśniejsze i w tym wypadku kupiłam najjaśniejszy jednak po nałożeniu na twarz okazał się za ciemny. Po drugie w ogóle nie kryje i nie matowi, różnymi sposobami go nakładałam i zamiast kryc zostawiał brązowe smugi. Po trzecie podczas jego używania wyskakiwały mi niespodzianki co nigdy mi sie nie zdarzło przy używaniu podkładu. I po czwarte opakowanie. Nie można wyjąc pompki żeby jeszcze zużyć resztę ja nie potrafiłam tego odkręcić.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nie całe

Chcesz pochwalić pegb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Jest to jeden z najlepszych podkładów jaki miałam okazję testować. A było ich już wieeele, od tych za 20 zł do nawet 200.

Ten sprawdza się idealnie na co dzień. W zimie i w lecie.
    Cerę mam mieszaną, lubiącą się wyświecać przy nieodpowiednim podkładzie. Max factor natomiat radzi sobie całkiem dobrze. Oczywiście wymaga zmatowienia po około 6-8 godzinach, ale to jest na prawdę długi okres czasu jak na moją cerę.

zalety:
    + nie jest ciężki, można używać na co dzień
    + cena adekwatna do jakości
    + nie wyświeca się
    + nie oksyduje na pomarańcz czy ciemniejszy kolor

wady:
    - krycie lekkie do średniego, jednak gdy próbowałam stopniować krycie stworzył efekt maski. Lepiej użyć korektora/kamuflażu.
    - jak nam deszcz kapnie albo łza to niestety podkład ścieka razem z nimi

Jednak mimo tych dwóch wad uważam go za naprawdę dobry podkład na co dzień, na większe wyjścia trzeba czegoś trwalszego.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić IfYouLiftMeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest chyba to czego szukałam
  • Nie używam go zbyt długo ale szybko stał się moim faworytem
    Zalety:
    +dobrze kryje
    +skóra jest wygładzona
    +nie ma efektu maski
    +utrzymuje się dosyć długo
    +szklana butelczka z pompką
    Wady:
    -cena

wydaje mi się że cena to jedyna wada jaką widze w tym podkładzie, kupiłam go w promocji i pewnie tylko wtedy będe go kupować ale warto!

Używam tego produktu od: od tygodnia

Chcesz pochwalić Andytka za czytelną i pomocną recenzję?