Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Jak na razie to mój Numer Jeden!
  • Plusy:

- idealny podkład dla cery tłustej lub mieszanej
    - dobrze kryje, ale nie zapycha
    - daje ładne, jednolite wykończenie bez efektu maski oraz bez potrzeby używania dodatkowo pudru sypkiego bądź pudru w kamieniu
    - jest trwały. Nie ściera się. Po całym dniu nadal wygląda dobrze. W cieplejsze dni nie spływa, a gdy twarz zaczyna się świecic wystarczy uzyć bibułki matującej, która załatwia sprawę
    - wydajny. Do zrobienia makijażu wystarczą mi trzy - cztery niewielkie krople podkładu. Przy codziennym stosowaniu jedno opakowanie spokojnie starcza mi na trzy miesiące.
    - cena. Zawsze udaje mi się upolować go w promocji za ok. 35-37 zł

Minusy:
    - opakowanie (bardzo estetyczne, ale trudno wydobyć resztki)
    - podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić kocur_bury za czytelną i pomocną recenzję?
  • DRAMATYCZNIE ZŁY!
  • Jedna z największych wtop podkładowych w mojej karierze. W dodatku droga. Podkład nie sprawdził się w żadnym aspekcie. Na twarzy wyglądał po prostu tragicznie, jakbym nie potrafiła się pomalować. Podkreślał wszystko co chciałabym ukryć, zbierał się w zmarszczkach, utleniał się. Skóra po jego zmyciu wyglądała jak pobojowisko - była podrażniona i zaogniona. Po prostu masakra.
    Wyrzuciłam go po kilku próbach okiełznania. Bezskutecznych.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dalmacija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Dobrze kryje, odcien idealnie dopasowuje się do cery, długo utrzymuje się na skórze. Mój tańszy odpowiednik Estee Lauder Double Wear. Ciężki więc na lato zastępuje go lżejszym podkładem rozświetlającym.
    Zdecydowany faworyt w racjonalnej cenie.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić aniajestem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Osoby z cerą mieszaną, tłustą będą nim zachwycone
  • Podkład idealny dla osób z cerą problematyczną, tłustą, mieszaną w kierunku tłustej. Dla cer suchych będzie za ciężki.

Niestety na polskim rynku dostępnych jest tylko sześć odcieni podkładu i jakoś żaden mi nie pasował więc postanowiłam kupić dwa, które ze sobą mieszam: 47 nude i 75 golden; czasami (kiedy moja cera jest przesuszona) zdarza mi się mieszać do z podkładem Bourjois Healthy Mix, wtedy uzyskuję cudowny efekt, cera nie jest ani matowa ani rozświetlona, nabiera zdrowego wyglądu (nie wiem dokładnie jak to opisać, takie połączenie daje mi jakby satynowe wykończenie)

Podkład bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa aby przykrył niedoskonałości, zaczerwienienia; bardzo naturalnie wygląda na skórze, nie daje efektu maski. Warto go nakładać na dobrze nawilżoną skórę twarzy. Najlepiej wygląda nałożony za pomącą pędzla lub gąbeczki.
    Efekt: zdrowo wyglądająca cera pozbawiona wszelkich niedoskonałości

Nie wysusza, nie ciemnieje, nie uczula i co najważniejsze nie zapycha. Jest bardzo trwały, nie ściera się w ciągu dnia, spokojnie wytrzyma do 10h bez poprawek.

Podkład może i jest drogi ale warto czasami zainwestować w dobry produkt z którego będziemy naprawdę zadowolone

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na niedoskonałości
  • Mam cere mieszaną z tłustą strefą T. Czasami wyskakują mi jakieś krosteczki, suche skórki. Ponadto mam bardzo jasną cerę i ciężko mi dobrać odpowiedni odcień. Tu naszczęście sie udało. Najjaśniejszy jest odpowiedni. Komsetyk bardzo dobrze kryje niedoskonałości i zaczerwienienia. Nie muszę urzywać korektora ani pudru, poniewarz bardzo dobrze matowi skórę. Co ważne na długo! W upalne dni makijaż nie spływa co również mnie cieszy. Ważny jest też fakt że nie zapycha porów Jedyna uwaga dotyczy wyglądu skóry po wchłonięciu. Wydaje mi się że wygląda jakby byla pokryta cieniutką warstwą mąki. Na szczęście później ten nie miły efekt znika. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ewelka56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może dla kogoś innego
  • Kupiłam ten podkład skuszona reklamami, licznymi dobrymi komentarzami i promocją w sklepie. Niestety zawiodłam się...

W pierwszym kontakcie byłam przerażona! Podkład ważył się na twarzy i wyglądał POTWORNIE! Odstawiłam... jednak po jakimś czasie postanowiłam spróbować ponownie. I jak się okazało- przy użyciu odpowiedniej bazy podkład wygląda dobrze, ładnie kryje i generalnie nie miałam większych zastrzeżeń do jego wyglądu na twarzy. Żadne tam 3 w 1 bo potrzebna i baza, i puder, ale było OK. Po kilku godzinkach (3-4) trzeba troszkę osuszyć twarz chusteczką, bo zaczyna się błyszczeć i przypudrować ponownie- do przeżycia.

Ale po 2-3 dniach używania... TRAGEDIA! Na skórze zaczęły pojawiać się liczne bolesne gule i wypryski, szczególnie na linii szczęki- nie mam idealnej cery jednak takie akcje normalnie mi się nie zdarzają. Po odstawieniu podkładu schodzą w tydzień-dwa (podjęłam już 2-3 próby z identycznym rezultatem :/ ). Nie wiem, czy to kwestia uczulenia, czy efekt np. zatykania porów, jednak szczerze mnie to zasmuciło- myślałam, że udało mi się znaleźć niezgorszy podkład we w miarę rozsądnej cenie...

Chcesz pochwalić Anansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Od paru lat używałam podkładu rimmela 25h (kiedyś 16) i wydawało mi się, że nie znajdę nic lepszego. Do kupna MaxFactora zachęciła mnie promocja w rossmanie. Mimo, iż mam cerę normalną ze skłonnościami do suchych skórek, a podkład matuje, jest to zdecydowanie mój KWC. Piękny efekt wygładzenia, najjaśniejszy kolor mógłby być co prawda jeszcze jaśniejszy, ale i tak wygląda dość ładnie na porcelanowej cerze. Bardzo długa trwałość, nie tworzy ''linii załamania'' przy ustach i nosie.

Plusy:
    -ładne krycie
    -piękny efekt gładkości
    -ładny zapach
    -wygodna pompka
    -trwałość

Minusy:
    -jak na kosmetyk drogeryjny, cena mogłaby być niższa

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla cer tłustych jak najbardziej
  • Plusy ;
    -dobry dla cer tłustych
    -matuje
    -bardzo naturalny efekt
    -bardzo trwały
    - nie ściera się
    -można stopniowac krycie
    Minusy :
    -cena
    - w trakcie rozcierania czuć taki jakby piasek i szorstkość
    - słabe krycie
    -delikatnie ciemnieje
    - wąska gama kolorystyczna, najciemniejszy kolor jak dla mnie jest za jasny

Polecałabym ten podkład nastolatkom. Sprawdził by się przy problematycznej, młodej cerze przy jednoczesnym braku efektu maski.

Dopisuję : Dziś z ciekawości nałożyłam pod ten podkład cienką warstwę kremu chociaż ogólnie pod żaden podkład go nie nakładam ze względu na moją tłustą cerę. Na krem nałożyłam równie cienką warstwę podkładu. Podkład trzymał się nie wiele gorzej niż zwykle. Użycie kremu wyeliminowało uczucie szorstkości które zwykle występuje przy nakladaniu tego produktu.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale...
  • Dobry produkt chociaż są lepsze. Jest trwały, nie ściera się, nie pozostawia śladów po dotknięciu na palcu. Ma ładny zapach, jest wydajny, wystarczy parę kropli. Ma fajną aplikację. Dobrze kryje. Szkoda, że nie posiadają większej ilości odcieni... Czasami zdarza się jednak tak, nie wiem od czego to zależy, że zmienia kolor, a dokładniej ciemnieje na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldo04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam! Używam go od ponad roku i używać będę dalej
  • Podkłam, jak na razie, jest numerem jden w moim "worku" podkładów. Przetestowałam już ich mnóstwo i żaden tak dobrze nie krył, tak ładnie nie pachniał i nie utrzymywał się tak długo. Skóra się po nim nie świeci, a co najważniejsze (dla naszych mężczyzn ) nie zostawia śladów!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniusx90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij