Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Tak, prawie ideał !
  • Nie będę się rozpisywać : Jak na razie nie znalazłam lepszego, a ten ma wszystko czego szukam. No prawie wszystko. Przede wszystkim cieszy mnie jego niesamowite krycie, które jest porównywalne z Revlonem, a przy tym nie tworzy maski i nie odznacza się na twarzy, nie widać go niemal w ogóle. Gama kolorystyczna jest świetna ! Moja siostra przypadkiem kupiła 80 zamiast 75, ale między odcieniami jest przepaść. Okazało się, że 80 idealnie nadaje się do konturowania twarzy ! Pół gwiazdki odjęłam za trwałość i efekt, który nie zadowala mnie w 100 %... Niestety po kilku godzinach nie zostaje z niego nic, a mam cerę naczynkową oraz rumień, więc zależy mi na tym by kosmetyk siedział na rumieniu długo i zakrywał go całkowicie. Efekt, czyli płaski mat niekoniecznie mi odpowiada, bo jestem młoda i chciałabym wyglądać świeżo, a wyglądam jakbym miała depresję i 60 na karku... Idealnie sprawuje się w mieszance : Facefinity + Skin Luminizer, który rozświetla.

Ilość zużytych opakowań: 2 (75 Sand)

Chcesz pochwalić dominikaaa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem dla kogo, ale kompletnie nie dla mnie
  • Zacznę od tego jaką mam aktualnie cerę. Mieszana, z tendencją do lekkiego przesuszania na policzkach. W pozostałych rejonach tłusta (bardzo). Skłonna do zaczerwienień, ale ogólnie mało problematyczna (brak skłonności do podrażnień, alergii, bez trądziku i bez zmian potrądzikowych). Największy problem - wyraźne pory, szczególnie na nosie oraz trochę mnie widoczne na policzkach.

Teraz przejdę do podkładu. Kupiłam zachęcona jak to zwykle bywa promocją oraz pozytywnymi opiniami na YT i Wizażu. I szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się zawiodłam na jakimś kosmetyku kolorowym.

Minusy:

- nakładanie i efekt - nakładam łapkami, gąbeczką (BB), pędzlami - wszystko wychodzi koszmarnie (nie wiem czy to kwestia jego płynności, czy składu ale rozprowadza sie bardzo cieżko - jest jakby suchy, tworzy plamy i zacieki)
    Podkład jest bardzo widoczny na twarzy - tworzy suchą, nieestetyczną maskę. Po jakiejś chwili trochę stapia się z cerą, ale nadal pozostaje bardzo widoczny.
    W żadnym wypadku nie jest to ładny, kilku wymiarowy efekt matu czy satyny. Mat jest płaski , co powoduje że buzia wydaje się zmęczona, szara, chora.

- podkład od samego początku nie wygląda za dobrze (podkreśla suche skórki, wchodzi w najmniejsze nawet zmarszczki i pory, podkreśla wszystkie możliwe niedoskonałości) ale z czasem (dosłownie po 2-3 godzinach) zaczynyna wyglądać ciasteczkowo.

- krycie słabe i do tego ciężko je stopniować

- trwałość - bardzo słaba - dosłownie znika z twarzy po kilku godzinych (o ile wcześniej sama się go nie pozbywam ze względu na efekt ciasta)

- nawilżenie - żadne (właściwie prościej powiedzieć - przesuszenie)
    - cena - ostatnio bardzo dużo drogryjnych kosmetyków ma cenę z kosmosu

Nie wiem czy zapycha ponieważ nigdy nie było tak że stosowałam go kilka dni pod rząd - to po prostu nie jest na moje nerwy.

Plusy:
    - ładne, estestyczne opakowanie
    - ciekawa gama kolorystyczna
    - wydaje się wydajny (albo to tylko moje wrażenie bo nie mogę go skończyć)

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy sie, ale raczej milosci nie bedzie
  • Produkt całkiem ok, dobrze sie rozprowadza (gąbka), ładnie, delikatnie kryje ale da sie budować, konsystencja raczej taka rzadka, przez co nie daje uczucia nawilżenie(cera mieszana). Trzeba dobrze nawilżyć skórę przed nakladaniem go, inaczej pokreśli suche skórki i powchodzi w załamania skóry. Kolor troszke ciemnieje(mam najjaśniejszy dostępny w pl), ale nie rażąco.. No i matuje, ale to bardzo płaski mat. Skóra z nim nie wyglada na zdrową i wypoczętą tylko własnie na taka płaską, zszarzałą..
    Ja go nakładam gdy mam czas i mogę wczesniej nałożyć maseczkę nawilżającą.. Utrzymuje się dobrze, 8 godzin daje rade. Nie kupię go ponownie, bo nie jest idealny. Daje wrażenie przesuszonej skóry, i to jest w nim nie fajne. Wydajny jest ale ja go nie uzywam codziennie tylko zamiennie z innymi podkładami.

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

Chcesz pochwalić ania136175 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny <3
  • Podkład którego nie byłam pewna przy sklepowej półce. Jednak promocja mnie zachęciła ( dziękuję promocjo! ) Zacznijmy po kolei

Zalety:
    - piękne, szklane opakowanie
    - pompka bardzo dobrze dozuje ilość podkładu
    - piękne, naturalne odcienie
    - szybko "łączy" się ze skórą, nie pozostawia plam
    - matuje! wystarczy raz go nałożyć a utrzyma się cały dzień
    - nie pozostawia tłustej warstwy
    - nie zapycha skóry, odnoszę wrażenie że cera się poprawiła
    - maskuje niedoskonałości
    - nie wymaga korektora na cienie i niedoskonałości gdyż sam sobie w pełni z nimi radzi
    - ładnie pachnie

To zdecydowanie moje odkrycie roku <3
    Uwielbiam Maxfactor..

Wady? jakie wady..

Chcesz pochwalić iza_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekkie rozczarowanie
  • Do tej pory używałam kochanego EL DW- potem przerzuciłam się na azjatyckie BB. Z racji iż podleczyłam troche buzie, nie potrzebuje juz mega krycia.
    Ale na zime, jak to wiadomo- potrzeba czegos troche cięższego i bardziej kryjącego więc poszłam za zachwytami blogerek i youtuberek i kupiłam właśnie ten podkład.
    Mam skórę raczej bladą, zszarzałą- odcień nude 47 pasuje mi idealnie, może jest ciut za ciemny, ale nie daje mocnego odgraniczenia od szyi. Plusem jest to że nie utlenia się po nałożeniu = nie ciemnieje i nie zmienia koloru.
    Fajna alternatywa 3 w 1 , acz z własnego doświadczenia wiem że im więcej w 1 tym gorzej, i tak też jest tu.
    Podkład fajnie kryje, może nie tak jak np. Colorstay Revlonu, ale daje radę.
    Podkreśla za to suche liszaje i 'odstające skórki.
    Czy matuje- tak ale jest to raczej taki płaski mat.
    Jak dla mnie jest za cięzki, moja cera nie jest mega tłusta, raczej mieszana, a po 5-6 godzinach zaczyna się ważyć, i na twarzy robi się ciasto.
    Wydaje mi się że troche zapycha, przez niego moje oczyszczone pory stają się czarne..
    Nie wywala mi po nim pryszczy ale cera nie jest w najlepszej kondycji.
    Po zmyciu makijażu twarz jest mega zmęczona i \'smutna\'.
    Tak więc nie kupię ponownie, zużyje na mrozy, ale nie wrócę już do niego.
    Plus za krycie i za cenę- marka dośc często ma kolorówkę w promocji( ja kupiłam za -50 %) tak więc około 23 złotych mnie kosztował.
    Plus za to że zachwyca tyle Pań- coś w nim musi być, jednakże nie trafiłam na mój ideał- a szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jedna dziesiąta opakowania

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarował mnie
  • Pierwszy produkt jaki kupiłam z Max factor'a. Miałam wielkie nadzieje, bo wiele podkładów mnie już niesamowicie rozczarowało a na temat tego produktu wiele dobrego słyszałam. Kupiłam więc.

Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy to to, że strasznie ciężko dobrać kolor do skóry.
    Potem stwierdziłam, że jest... ciężki w rozprowadzeniu.
    Na koniec zauwazyłam, że podkreśla suche skórki.
    Krycie raczej słabe, ale ja nie potrzebuje mocnego krycia.

Zdecydowanie nie jestem zadowolona.

Trochę się zniechęciłam do Max Factor'a.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jednego

Chcesz pochwalić kamila_509 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Podkład super kupuje juz go od kulkunastu miesięcy i ani razu mnie nie zawiódł mam cere naczynkowa a zarazem mieszaną podklad ten kryje naczynka nie zatyka porów i nie mam widocznych małych krostek, długo się trzyma u mnie do 10 h, polecam każdej kobiecie która ma problem z naczynkami , co do koloru uzywam golden 75 jest idealny do sniadej karnacji

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Madzia180188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy, niż Colorstay
  • Kiedyś myślałam, że nie do zastąpienia jest podkład Revlonu Colorstay...ale teraz twierdzę inaczej. Od jakiegoś czasu moim absolutnym faworytem jest Facefinity...dlaczego ? Lżejszy, niż Colorstay, a jednak podobnie kryje! Naturalne wykończenie, czego stale poszukuję no i ta trwałość - spokojnie 10h. Ważne jest również to, że produkt NIE CIEMNIEJE na skórze. Dodam, że mam cerę normalną z tendencją do przetłuszczania czoła.

Poza tym nie powoduje wysypu zaskórników, co w większości podkładów notorycznie się zdarza oraz nie brudzi ubrań.

Dodam, że opakowanie jest bardzo eleganckie i estetyczne.

Cena adekwatna do jakości.
    Ja osobiście lepszego podkładu nie znam i szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić maggdaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoity produkt!
  • Mam cerę mieszaną... i przechodząc do konkretu:

-Podkład jest lekki, ale ma średnie krycie z możliwością stopniowania, co wg mnie jest super.
    -Nie zapycha! i nie podrażnił mojej alergicznej buźki...
    -Dopasowuje się do koloru cery, dzięki czemu nie widać, że mam "tapetę"
    -Nie wchodzi w pory, jak robił to Revlon...
    -Nie ściera się - u mnie wytrzymuje cały dzień

Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MaggdaCe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam
  • Skusiłam się całkiem niezłymi recenzjami i za nie małą cenę ok. 60 zł mam podkład, który totalnie mi nie odpowiada:

- słabo kryje
    - zatyka pory
    - uwidacznia niedoskonałości (podkreśla fragmenty przesuszone czy krostki, wchodzi w pory)
    - wysusza skórę!
    - po ok. 2 godzinach nie ma po nim śladu na twarzy

mam kolor 60 sand i nigdy nie miałam problemów z dobraniem koloru z MF ale ten podkład jest zdecydowanie za jasny.

jedyny plus to efekt lekkiego makijażu ale to moge osiągnąć każdym bb kremem...

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego opakowania

Chcesz pochwalić ajlenrok za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij