Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Raczej jestem na nie.
  • Sama nie wiem co mysleć o tym podkładzie.
    Byłam nim zachwycona, ale tylko na początku jak jeszcze się sprawdzał. Aktualnie zuzyłam go więcej niż połowę i zaczął dziwnie zachowywac się na twarzy.

Początkowo super krył, buzia była gładka, nie ciemiał po kilku godzinach, nie podkreślał suchych skórek etc.

Teraz jest zupełnie odwrotnie. Strasznie widać go na twarzy, nie dopasowuje się ani trochę i co najlepsze z pompki wraz z podkładem wylatuje woda.... :/

Miewałam lepsze podkłady i uważam że ten raczej nie jest wart swojej ceny, nawet po wielkiej promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić ulfik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład, kupię ponownie.
  • Kupno podkładu to dla mnie istna mordęga - zaczynając od koloru i komedogenności, a kończąc na wydajności produkt, wygodzie używania i cenie.

Podkład dobrała mi Pani w Douglasie, miałam 55Beige, który był idealny po nałożeniu, jednak lekko ciemnieje na twarzy po paru godzinach(jakiś 0,5-jeden ton) - o czym zostałam uprzedzona. Mimo wszystko kupiłam, bo już nie miałam się czym malować. Jest dość wydajny - używam od połowy lutego prawie codziennie jednej pompki i jeszcze go mam - czyli tak standardowo 30ml wystarcza na 3 miesiące. Minusem jest to, że nie widać ile zostało nam podkładu mimo przeźroczystej buteleczki i domyślam się, ze wydobycie końcówki ze szklanego opakowania będzie katorgą. Opakowanie posiada ładną pompkę (którą można zablokować) przez co nie grzebiemy paluchami w podkładzie, a wyciskamy go tyle, ile potrzebujemy. Na początku używania wyskakiwały mi po nim drobne niespodzianki, teraz buzia się przyzwyczaiła. Ponadto wysusza skórę - moja jest mieszana, a i tak potrafi przesuszyć tłuste policzki, więc nawilżający krem i częstsze peelingi to podstawa. Podkład w ciągu dnia znika z twarzy... Wieczorem mam go na waciku, ale na buzi raczej go nie widać. Kryje dość dobrze - na jakieś większe niedoskonałości polecam korektor.

Ogólnie polecam dla posiadaczek cery tłustej.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić doriiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt zapewnia bardzo dobre krycie, wspomagając się kremem lub baza nawilzajaca daje super efekt.
  • Produkt kupilam podczas promocji w rossmanie, bez przeglądania opinii na forum. Pani, która tam pracowała bardzo go polecala, dlatego postanowiłam go wypróbować.
    Generalnie byłam z niego bardzo zadowolona,ale posiadał swoje minusy.

Plusy:
    -dobre krycie na mojej cerze sklonnej do wytryskow
    - przez pierwsze 2/3 h czulam się jakbym zrobiła profesjonalny makijaz, ładnie wyglądał na buzi, kolor idealnie miałam dobrany, mimo ze nigdy nie udaje mi się dobrać go dość dobrze
    - dość długo utrzymywał się na twarzy, ale trzeba było robić drobne poprawki, jednakże nie był to dla mnie problem
    - po przypudrowaniu go zwykłym pudrem efekt był bardzo dobry

Minusy:
    -przede wszystkim cena, jak kupilam w promocji to nie było tak źle, jednak ta normalna lekko odstrasza
    -niestety wysuszal cerę, musialam na noc używać mocno nawilzajacego kremu,bo po zmyciu bardzo ściągnięta skora
    -niestety po dwóch tygodniach używania zaczęły wyskakiwac mi krostki na czole, policzkach, ,ale jak już wspomniałam kiedy nalozylam podkład ładnie zakrywal wszystko, ale no nie o to chodzi w podkładzie, żeby powodował pryszcze
    - przez ciągle poprawki malo wydajny

Ilość zużytych opakowań: zuzylam jedno opakowanie

Chcesz pochwalić fakszi za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co - ideał
  • Trafiłam na niego dzięki próbce w jakiejś gazecie - i całe szczęście!
    To jeden z najlepszych podkładów, jakie miałam.
    - świetna konsystencja, przyjemna, ładnie się rozprowadza
    - ładnie kryje
    - trzyma się cały dzień bez większych poprawek (z ciekawości zrobiłam mu test podczas intensywnych zajęć na siłowni - pot mu nie straszny!
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - przyzwoicie matuje, osoby z dużą tendencją do błyszczenia być może będ musiały trochę wspomóc się pudrem
    - pompka odmierza idealną porcję podkładu

Jedynym minusem jest cena, ale zdecydowanie jest jej wart! W razie czego, można poczekać na Rossmanową promocję -40%

Używam tego produktu od: 2lata z przerwami na testowanie innych
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Falbanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład z wyższej półki
  • Spróbowałam u przyjaciółki i stał się moim nowym mulubieńcem. Początkowo miałam po nim sporo wyprysków, ale po czasie skóra się przyzwyczaiła i jest ok
    Plusy:
    +bardzo ładne dokładne krycie,
    +trzyma się cały dzień bez poprawek,
    +nie robi maski,
    +nie uczula,
    +dość wydajny,
    +fajny design i wygodna pompka,
    +dostępność,
    +nie zapycha,
    +nie brudzi ubrań, a to dla mnie najważniejsze,
    +dostępność.
    +matuje,
    +nie błyszczy się nawet po całym dniu.

Minusy:
    -cena (lecz za jakośc się płaci...)

Polecam każdemu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt dla osób o tłustej cerze.
  • Jest to produkt zdecydowanie przeznaczony dla osób z tłustą cerą, dlatego pod tym względem naprawdę mi pasuje.

Zalety:
    - matuje,
    - nie jest tłusty,
    - cera wygląda naturalnie i świeżo,
    - wygładza,
    - trwały - nie ściera się szybko, utrzymuje się przez większość dnia,
    - świetny dla osób z tłustą cerą,
    - pompka nie wyciska dużych ilości podkładu,
    - opakowanie.

Wady:
    - zbyt gęsta konsystencja,
    - źle się rozprowadza,
    - nie jest wydajny,
    - jest drogi,
    - ubogi wybór kolorystyki (jest to szczególnie uciążliwe dla osób z ciemną karnacją; najciemniejszy odcień - BRONZE 80 - był dla mnie za jasny),
    - złe krycie - krosty są dobrze widoczne.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natyamu za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszy od Bourjois
  • Kupiłam ten podkład, ponieważ nie mogłam nigdzie dostać podkładu Bourjois Flower Perfection, którego używam od ok. 2 lat. Trochę się bałam takiej zmiany, ale stwierdziłam, że zaryzykuję. I naprawdę nie żałuję!

PLUSY:
    + matuje na cały dzień (nałożony rano po paru godzinach, sprzątaniu i jeździe na rowerze trzymał się cały czas idealnie, zero świecenia się)
    + ładnie stapia się z twarzą
    + lekka konsystencja
    + nie ściera ani nie waży się
    + nie zapycha porów, nie powoduje wysypu \'niespodzianek\' następnego dnia
    + naprawdę dobrze kryje (poradził sobie z moimi przebarwieniami)
    + twarz jest po nim dosłownie aksamitnie gładka
    + podoba mi się eleganckie opakowanie, możliwość zablokowania pompki
    + ładnie się rozprowadza
    + jest lepszy od Bourjois w tym, że lepiej matuje i lepiej nakłada się go pędzelkiem

MINUSY
    - cena (trochę się wkurzyłam, bo kupiłam go w Douglasie za 62 zł, a w Rossmannie był za ok 50 :< )
    - pomimo tego, że teoretycznie jest lekki, daje uczucie maski

Chcesz pochwalić Lila232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Podkładu używam od grudnia. W zimę miał on dobry odcień, nie ścierał się i dość dobrze krył. Teraz po czterech miesiącach zostało mi jeszcze pół buteleczki, więc wydajność też oceniam na plus. Mam jedynie wrażenie, że zaczął ciemnieć mi na twarzy i nie wygląda na niej tak nieskazitelnie jak wcześniej (zaczął trochę wchodzić w pory), ale to jest raczej specyfika mojej cery niż wada podkładu - po jakimś czasie każdy podkład zaczyna działać na niej gorzej niż poprzednio, może się jakoś "przyzwyczaja"?
    Ogólnie dobry podkład, ale z kategorii nie zapadających w pamięć

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić redspicygirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jest ok, lubie go. Używałam go kiedyś ale nagle zaczęło mi coś w nim przeszkadzać i zmieniłam go na astor perfect stay i to był błąd.

plusy:
    + nie błyszczę się
    +jest wydajny
    +odpowiada mi krycie
    +dobra gama kolorów

minusy:
    -cena (aczkolwiek można go upolować w fajnych pieniądzach)
    -podkreśla suche skórki

Ilość zużytych opakowań: cztery

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić laylala za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Obecnie zużywam już drugie opakowanie tego podkładu w kolorze Nude 47. Co prawda nie jest moim ideałem w kategorii mocniej kryjących i "na zimę" (tutaj bije go Clarins) ale jak na tę półkę cenową podkład jest dobry a nawet nieco więcej.

Jest to produkt 3 w 1 czyli coś, czego trzeba nauczyć się nakładać. Konsystencja jest rzadka ale niech to nikogo nie zmyli. Podkład na skórze jest bardzo konkretny i aplikowany niewłaściwie na złe kremy będzie tylko ściągał, wysuszał oraz brzydko wyglądał.

Pod ten podkład nawet cera mieszana jak moja (mocno świecąca się strefa T) potrzebuje konkretnego kremu. Nie żaden matujący czy inny lekki. Ja nakładam coś treściwszego - wiadomo, nie produkt tłusty ale taki, który nawilża i będzie odczuwalny na skórze, nie wchłonie się do końca. Dzięki temu ten podkład będzie miał dobry poślizg i ładnie wtopi się w cerę. Przykładem jestem ja: w zimie stosuję kremy treściwsze na dzień i podkład jest jak druga skóra. Ostatnio testowałam emulsję matującą, która wchłania się do zera, nie zostawia żadnej warstewki. I co? Koszmar, smugi, podkreślone skórki, pory, niedoskonałości. Twarz ściągnięta. Także zacznijmy tu od dobrego kremu pod podkład.

Podkład świetnie matuje stąd nie trzeba się bać braku kremu matującego. Ja nakładam go palcami, przyjemnie łączy się z tą delikatną warstewką kremu pod wpływem ciepła moich palców. Wtapia się idealnie, nie podkreśla nic a nic. Jak druga skóra. Szkoda tylko, że gama kolorów uboga i choć 47 jest w miarę ok to wolałabym coś jasnego z żółtymi tonami. Ale wygląda i tak dobrze.

Trwałość tego podkładu jest niezła aczkolwiek pod koniec dnia widać, że schodzi. Znam takie, które trwają stąd tutaj gwiazdka mniej. Niemniej da się z nim wyglądać cały dzień nieźle i przyzwoicie. Ja dodatkowo używam pudru - rano sypkiego, po 8 godzinach w kamieniu do poprawek. Fakt, mój makijaż musi wystarczyć na jakieś 12-13 godzin minimum.

Jak mówiłam, mi ten podkład krzywdy nie wyrządził. Sporo opinii mówi o jego właściwościach wysuszających, ściąganiu - fakt, tak będzie jeśli nie użyje się pod niego dobrego kremu nawilżającego. To nie lekki podkład koloryzujący tylko produkt 3 w 1, na skórze konkretny. Bez nawilżenia będzie szkodził, z nawilżeniem będzie dobrym przyjacielem. Nie wyskoczyły mi po nim żadne niespodzianki, skóra jest bez zmian.

Opakowanie praktyczne, nawet ładne, pompka super. Jest wydajny, widać, ile produktu zostało w opakowaniu. Cena jak dla mnie też w porządku, podkład jest często w promocyjnej cenie.

Jest to naprawdę fajny podkład, gdybym tylko miała ieco lepszy odcień w gamie oraz nieco większą trwałość byłoby super. Niemniej podkład jest dobry, matuje, sprawdza się na dzień, zwłaszcza w te chłodniejsze pory roku. Polecam spróbować z różnymi kremami pod spód - wydaje mi się, że dobry krem może tutaj naprawdę dużo zdziałać, ten podkład wymaga nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?