Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• niby ok, ale jednak nie
  • Mój egzemplarz przechodził już przez ręce dwóch osób- dla nich był zbyt jasny. Oceniam odcień 45 Warm Almond, z tego co tu czytałam, niedostępny w Polsce.

I co by tu napisać.
    Na pewno podkład bardzo dobrze kryje. Na tyle dobrze, ze naprawdę trzeba bardzo uważnie go rozprowadzac, by nie został ani jeden kawałek niepokrytej twarzy, bo od razu będzie to widać. Odcień pasuje do mojej bladej cery, nie ciemnieje w ciągu dnia. Spokojnie zakrywa wszystkie przebarwienia, zaczerwienienia i drobne krostki (nie mam problemów z trądzikiem).
    Sam z siebie bardzo przyzwoicie i długotrwale matuje. Jeśli nie macie problemów ze świeceniem się skóry ten mat może wam całkowicie wystarczyć. Ja jednak z przyzwyczajenia delikatnie go przypudrowuje.
    Trwałość dobra, jeśli dotykacie twarzy to trochę się zetrze, ale ogólnie do wieczora się trzyma w nienaruszonym stanie.

I teraz niestety. Minusy.
    Podkład strasznie, ale to strasznie wysusza. Ja wiem, matujący, ale nigdy żaden podkład nie wysuszył mi skóry tak, że szukałam ratunku w kremie do twarzy, których nigdy nie używam (ziaja nagietkowa przynosi ulgę). Do tego podkreśla suche skórki. Chwała za to, że nie zapycha. Do tego nie lubię jego konsystencji- jakaś taka wodnista. Przy nakładaniu mam wrażenie, że nie stapia się ze skórą, a ciągle jest na niej, jakbym nakładała farbę. Tępo się rozsmarowuje. Brzydko pachnie, jakby właśnie farbą. Wielki minus za pompkę, która nabiera za mało podkładu na pokrycie całej twarzy, a dwie pompki to już zdecydowanie za dużo. Ciężko trafić z ilością. Chociaż dostałam za darmo, to dla mnie wielkim minusem jest cena- ponad 50 zł w Rossmannie. Czy jest wart tej ceny? Chyba nie.

Podsumowując: zużyję jeszcze te pół opakowania, bo jakoś tam wygląda na twarzy, jednak gdy tylko się skończy wracam do Rimmela Lasting Finish.

Używam tego produktu od: parę tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły!
  • Plusy:
    +najwiekszy plus tego podkładu - SWIETNE WYGLADZA, jest chyba w tym mistrzem, bo cera po tym podkladzie była wyrównana i aksamitna w dotyku
    +dobrze kryje
    +nie sciera sie szybko
    +przyzwoity, ale nie całkowicie płaski mat, oczywiscie po delikatnym przypudrowaniu
    +nie podkreśla suchych skórek
    +lekka konsystencja

Minusy:
    - kolor!!! jak zawsze w przypadku MF kolor jest za ciemny (i ten różowy rekleks!! ) a w dodadku ciemnje w ciagu dnia jeszcze bardziej
    -pompka zacina się przy wykańczaniu podkladu, mimo że on jeszcze jest w środku
    -wysuszył mi troche okolice pod oczami

Podsumowując, mam cerę normlana i mi słuzył nawet.. ale tylko w okresie letnim kiedy moja skora była odpowidnia aby użyć NAJJASNEJSZEGO odcienia! W zimie ciut za bardzo sie odcinal, jednak myślę że kiedys do niego wrócę bo jego satynowe wykonczenie to było to coś ,gdyby nie kolor, byłby piątkowy a tak tylko 4

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paul_ette za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Ten podkład naprawdę dobrze się spisuje, ale odpowiednio dobrany, miałam okazję używać dwóch odcieni jeden ciemniał na twarzy i nieładnie sobie poradził z okolicami włosów, znacznie się odznaczał od reszty ciała. Nie wiem czy można tu znaleźć coś dla naprawdę bladolicych osób. Miałam do niego kilka podejść. Mam cerę mieszaną.

Ogólne plusy:

+ ładnie matuje, nie zastyga, nie tworzy smug, twarz nie wygląda na przesuszoną a ładnie ujednoliconą
    + świetnie kryje
    + makijaż w moim przypadku nie jest aż taki delikatny, ale można stopniować krycie
    + trwały 8h spokojnie wytrzymuje jesli nie dotykamy twarzy

Minusy:

- ściera się bardzo jeśli mamy katar itp
    - wchodzi w załamania, zmarszczki
    - cena
    - niektóre odcienie ciemnieją na twarzy o ton lub dwa

Nie mogę go polecić z czystym sumieniem, bo na pewno każda cera przyjmie go inaczej. Trzeba wypróbować na sobie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny efekt naturalnego makijażu
  • dobry podkład, niestety w wysokiej cenie. Jednak z chęcią kupię ponownie w jakieś promocji
    bardzo dobrze kryje, cera po jego użyciu jest jednolita i zmatowiona, nie pozostawia nienaturalnie wyglądającej powłoki za co go lubię, bo makijaż jest niemal niewidoczny
    Podład nakładam pędzlem, idzie to szybciej i sprawniej niż palcami.
    Ogólne odczucia mam bardzo dobre, ale czasami kiedy cera jest niedostatecznie nawilżona podkład daje uczucie dyskomfortu, tak jakby skóra była bardzo sucha, aż naciągnięta, konieczne jest więc używanie kremu nawilżającego pod makijaż.
    Trwałość niezła, chociaż po około 8 godzinach zaczyna być lekko widoczne że coś tam jednak jest na tej twarzy.
    Ciekawa jestem jak będzie spisywać się w cieplejsze dni.

Ilość zużytych opakowań: ciągle używam to pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić doniek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane nie!
  • Byłam zaskoczona kiedy pierwszy raz go użyłam, pokrycie i trwałość na skórze - rewelacja!
    \n
    \nAle kiedy po miesiącu używania nagle spostrzegłam że już go nie ma, doszłam do wniosku, że to kicz jakich mało. W tej cenie mogę kupić dwa jakościowo podobne i jestem pewna, że pół roku używania to takie minimum,
    \n
    \nZdecydowanie nie polecam, zwłaszcza jak któraś z Was należy do kobiet aktywnych i zależy Wam na codziennym (nawet delikatnym) makijażu. Jest bardzo drogi i jest go bardzo mało.

Chcesz pochwalić espresso92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałm do tej pory..lecz nie ideał...
  • Najlepszy jaki miałam do tej pory..fajnie kryje.jednak na niedoskonałości trzeba go nałożyć troszkę więcej..Podoba mi się opakowanie z pompką i ze świeceniem też już nie mam takiego problemu
    niestety ogromnym minusem tu jest cena....udało mi się go kupić w Rossmannie na promocji za ok 45 zł...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Woseba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity choć nie idealny
  • Mam dosyć problematyczną cerę. Tłustą, z wypryskami, do tego wrażliwą. Od lat szukam idealnego podkładu, który zakryje niedoskonałości, zmatowi cerę i nie będzie zapychał. I jak do tej pory ten jest dla mnie najlepszy! Testowałam 2 odcienie: Nude oraz Warm Almond (ten drugi niedostępny stajonarnie, zamawiam przez Internet). Ten pierwszy odcień ma zbyt pomarańczowe tony i dlatego wybrałam Warm Almond, który jest pięknym, ciepłym, jasnym beżem, idealny dla jasnej karnacji. Teraz mam ciemniejszą skórę, ale nie wybrałam ciemniejszego koloru, używam po prostu ciemniejszego pudru i efekt jest zadowalający.

Krycie:

Krycie od średniego po mocne, zależy od cery czy jest co zakrywać. Można je stopniować.
    Jednak po jakichś 5 godzinach to,co było zakryte, widać z powrotem. Trzeba poprawiać.
    Ale nie mam nic przeciwko temu.

Mat:

Świetnie matuje! Oczywiście wypada nałożyć troszeczkę pudru, by wykończyć makijaż. Rzadko który podkład tak dobrze matuje. Po innych, niby matujących, moja twarz świeciła się już po 2 godzinach a nawet godzinie w niektórych przypadkach! Pod względem matu.podkład sprawdza się rewelacyjnie na mojej tłustej cerze!

U mnie trzyma się maksymalnie 8-9 godzin. Najbardziej i najszybciej schodzi z niedoskonałości. Gdyby nie to, byłoby świetnie, wręcz idealnie.

Niby jest to 3w1: baza, korektor, podkład, ale producent za dużo obiecuje, jak to w większości kosmetyków. Mimo to nie zrezygnuje z tego podkładu.

Najważniejsze: NIE ZAPYCHA!! To jest dla mnie najważniejsza cecha podkładu! Mimo, że nie kryje rewelacyjnie i nie trzyma sie cały dzień bez poprawek, wybaczam mu to!

Dostępność kolorów w drogeriach to minus. Dlatego zamawiam przez Internet jak już wspomniałam. I o wiele taniej.

Jest to pierwszy podkład, którego używam tak długo, bardzo mi przypasował.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Paris_Night za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny, niewidać że mam go na skórze a nie mam zaczerwień !
  • - świetny zawsze kupowłam dużo ciemniejsze odcienie, odcien 047 Nude jest idealny, długo sie utrzymuje jest ciężki, mam suchą skóre i naprawde sie sprawdza, nie ciemnieje.

Używam tego produktu od: Tygodnia

Chcesz pochwalić mucha1011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dal cery mieszanej
  • Dziewczyny, to jest jakaś tragedia, co ten podkład wyprawia z twarzą! Makijaż jest nie do uratowania, nadaje się tylko do zmycia. Nie dość, że ciemnieje, to jeszcze się roluje (zawsze zmatowiony!) i co najgorsze, zostaje na twarzy tylko w postaci plam! Cera wygląda jak z okropnymi przebarwieniami.
    Nie polecam, naprawdę nikomu.
    Cena odstrasza, w porównaniu ze skutecznością.
    TRA-GE-DIA!

Używam tego produktu od: jeden miesiąc, rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno, ledwo wymęczone

Chcesz pochwalić piekny_wlos za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • + świetnie matuje
    + bardzo długo sie trzyma (nałożony rano aż do samego wieczora, bez poprawek)
    + nie wysusza
    + wydajny
    + nie uwydatnia suchych skórek
    + nie potrzeba używać dodatkow bazy i pudru
    + świetnie sie wtapia
    + nie robi efektu maski

Zdecydowanie mój typ

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30ml

Chcesz pochwalić mysza0001 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij