Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Test na cierpliwość
  • Nie do końca wiedziałam jak ocenić ten podkład, ma bardzo duże zalety i równie duże wady.

Zacznę od tego na jakiej "powierzchni" podkład pracował. Mam skórę suchą ale zadbaną, na przesuszające kosmetyki reaguje mocnym świeceniem się w strefie T. Zmarszczek nie mam (poza dolinami łez), jedynie drobne niedoskonałości.

Opakowanie - ładne, szklane z pompką i plastikowym korkiem który bez większego trudu umorusał się już po pierwszym użyciu. Mimo małych niedociągnięć opakowanie uznam za udane ponieważ pompka jest naprawdę dobra - możemy wycisnąć nawet minimalną ilość podkładu.

Kolorystyka - czy tylko ja nie widzę znaczącej różnicy między odcieniami? Ostatecznie wybrałam kolor Sand 60 ponieważ wydawał mi się najmniej różowy. Tak czy inaczej dla hiper-żółtego żółtka gama kolorystyczna nie trafiona, beżowe niezbyt jasne buzie będą zadowolone (ja jakośtam sobie radzę ).

Zapach jest ale na tyle delikatny że nie za bardzo zwróciłam na niego uwagę.

Konsystencja produktu jest ciekawa. Podkład jest płynno-oleisty z czymś przypominającym drobinki pudru. Naprawdę nie spotkałam się wcześniej z czymś takim. W pierwszej chwili daje wrażenie lekkiego podkładu ale na buzi okazuje się mieć dosyć lepkie wykończenie charakterystyczne dla podkładów o przedłużonej trwałości.

Teraz wspomnę o dużym minusie - rozprowadzanie tego podkładu to wyprawa w góry w japonkach. O ile na "idealnych" partiach skóry rozprowadza się ładnie o tyle na bardziej problematycznych miejscach robi widoczne placki. Mało tego! Miejsca z większą ilością produktu ciemnieją co jeszcze potęguje efekt brudnej twarzy. Dla mnie jedynym wyjściem z tej sytuacji jest nakładanie podkładu dobrym pędzlem języczkowym w możliwie jak najcieńszych warstwach na mocno nawilżonej skórze. Aplikacja jest problemem ale potem jest już (prawie) tylko lepiej.

Jeszcze słówko o kryciu - jak na mój gust podkład ma krycie słabe do średniego.

No dobrze, podkład jest, pudrujemy i co teraz? Teraz patrzymy w lustro i uśmiechamy się widząc piękne półmatowe wykończenie. Buzia z efektem zdrowej skóry. No dobrze ile można się uśmiechać, sięgamy po kolejny kosmetyk, znów patrzymy w lustro a tutaj... podkład we wszystkich zmarszczkach o których nie miałyśmy pojęcia, piękna wizualizacja tego czego dokona kiedyś mimika twarzy... Tutaj też znalazłam wyjście, twarz musi być naprawdę porządnie przypudrowana, kiedy podkład "przegryzie" się ze skórą nie wchodzi już w załamania i wygląda naprawdę dobrze.

Odnośnie tego "przegryzania". Zauważyłam, że podkłady o przełużonej trwałości najlepiej wyglądają po kilku godzinach (myślę że nie tylko ja to zauważyłam ).

Niejeden podkład po kilku godzinach pozostawiłby po sobie jedynie wspomnienie ale Facefinity trwa i trwa aż do wieczora. To chyba wynagrodzenie trudów z aplikacją i doborem odcienia

Z zapychaniem nie mam problemu - wystarczy dokładny demakijaż na koniec dnia.

Czy polecam? Jeśli macie dużo cierpliwości i mało zmarszczek - Tak. Jeśli rano robicie makijaż na szybko w ciemnej łazience - Nie. Trwałość i efekt wynagradzają wiele.

Mimo przeciwności polecam Zużyję podkład z przyjemnością a może i do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (wydajność jest zadziwiająca!)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane odczucia
  • Stosowałam ten produkt przez 3 miesiące, przejdę do rzeczy:

Plusy:
    -świetnie matuje
    -jest wydajny
    -ładnie wygładza twarz
    -opakowanie z pompką
    -zapach ok

Minusy:
    -ciężko ładnie rozsmarować przy lini włosów
    -ściera się, oraz wystarczy troszkę wody by "zszedł" i zostawił plamy na twarzy
    -wchodzi w pory
    -ciemnieje z czasem
    -podkreśla suche skórki
    -szybko zastyga, więc ewentualne poprawki trzeba szybko nanosić, bo inaczej jest nierównomierny koloryt

Minusy odrobinę górują, ale świetnie matuje na czym najbardziej mi zależy, dlatego byłam łaskawa w ogólnej ocenie produktu tak czy siak, pewnie nie raz do niego wrócę. Na razie dalej szukam swojej perełki

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić darianna14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Mam cerę normalną, która kiedyś była trądzikowa. Dzięki diecie i sportowi moja skora nie sprawia problemów, ale bardzo łatwo zapycha ją lub przesusza byle krem czy podkład.
    Dlatego od lat jestem wierna ulubionym kremom i podkładom i nigdy z nimi nie eksperymentowałam. A to był błąd, bo pewnego dnia wpadł mi w ręce ten podkład MF i okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie zrozumiem, czemu kiedyś wydawałam setki złotych na podkłady z wysokiej półki, skoro miałam pod nosem produkt MF za 55zł, który starcza na wieki, wygląda na twarzy przepięknie i utrzymuje się cały dzień.
    Widocznie byłam głupia

Moim zdaniem, ten podkład ma same zalety:
    + tani, jak na taaaaaką wydajność i jakość
    + wygładza, twarz po nim jest jednolita, światło ładnie się rozprasza po odbiciu od skóry, generalnie wyglądam, jakby ktoś użyl na mnie photoshopa
    + nadaje cerze satynowy, zdrowy, piękny wygląd. To nie jest totalnie matowe ani całkowicie świecące wykończenie, ale właśnie elegancki, zdrowy, satynowy poblask. Cudo!!! Polecam każdej z Was, która ma cerę normalną w kierunku tłustej. Ja nie potrzebuję po nim pudru, a wyglądam super
    + wygodnie się nosi, nie obciąża skóry, nie zatyka porów, kompletnie nie czuję go na twarzy
    + ma wyjątkowo ciekawe kolory. Używałam odcienia 55, czyli takiego średnio jasnego, który wydawał mi się w momencie kupna zbyt ciemny. Ale na twarzy okazał się idealnym: szybko stapiał się z cerą, dodał jej koloru i blasku, ale to nie miało nic wspólnego z żółcią czy pomarańczem.

Podsumowując:
    dzięki temu podkładowi wyglądam lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego zostanie ze mną na zawsze Żegnajcie Lamcomy, Clarinsy i Estee Laudery!!!

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszna maska, wchodzi w pory
  • Ten podklad jest dla mnie wyjatkowo zly. Kupilam kiedys w rossmanie za polowe ceny, odcien 60, dla mnie stanowczo zbyt jasny. Podklad jest bardzo ciezki, o wiele mocniej kryjacy niz revlon colorstay, lancome idole 24 h, mi wchodzil w pory, robil naprawde maske na twarzy, wygladalam jak chory trup. Zastosowany w okolicach oczu wysuszal, podkreslal zmarszczki, napinal w nieprzyjemny sposob skore , trudno bylo go dobrze rozprowadzic. Podklad nie upieksza w ogole, wlasciwie pobrzydza, trudno tez rozprowadzic przy linii wlosow, ma bardzo gesta i tepa konsystencje. Najgorszy podklad, jaki kiedykolwiek testowalam. Aktualnie butelka stoi mi w szafce i nie wiem, co z nim zrobic. Napewno nie nadaje sie do cery 30 plus. Nie wiem, skad te dobre recenzje, jezeli macie choc troche rozszerzone pory, to dopiero zobaczycie biale kropki w porach. Byl tylko jeden podklad, ktory robil takie cos, double perfection z chanela, rownie tepy i ciezki podklad. Absolutnie nie polecam,

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepelne

Chcesz pochwalić Layla79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje KWC
  • Zachecona opiniami na wizazu kupiłam odcień Golden.

Dotychczas używałam podkładów w sztyfcie i nie byłam przekonaa do płynnych. Myślałam ze mniej kryją, ale FF zmienił zupełnie moje nastawienie.

Przede wszystkim nie zapycha. Daje satynowe wykończenie. Kilka osob pytało sie mnie jakiego podkładu używam
    Jest naprawde świetny, zapewnie dobre krycie, jest bardzo trwały - aż do zmycia makijażu... Cud miód i orzeszki :P

Narazie nie zamierzam zmieniać podkładu, nie miałam jeszcze nigdy lepszego. Wart swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 (30ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić erika19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na drodze ku ideałowi
  • Wachałam sie co do końcowej oceny. Podkład kupiłam zimą 2013 i dopiero niedawno go wykonczyłam, wiec wiele ze mna przeszedł. Zima niezle sie sprawował, na upały +27 już było gorzej. Nie zauwazyłam wydłuzonej trwałosci, która gwarantuje baza, ale nieżle kryje, choc trzeba uważac z nakładana ilością.

+ gesta konsystencja
    + dobrze kryje
    + lekko satynowe wykonczenie
    + nie jest komodogenny
    + opakowanie z pompką

- słabo matuje
    - mała kolorówka
    - ciemnieje

ceny nie komentuje, choc mogłaby byc nizsza
    - niewydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Byłam w nim zakochana przez rok. Całkiem ładnie stapiał się z twarzą- nie tworzył efektu maski. Ale przy kupnie 3 słoiczka coś jakby sie zmieniło. Zacząl podkreślać skórki, odznaczać zmarszczki koło oczu. Zmienił się o 360 stopni. To co w nim pokochałam i co ceniłam nagle się popierniczyło. Może to skóra się przyzwyczaiła i poprostu odmówila współpracy. Czasami zdarza mi się wrócić do niego- ale wygląda pięknie 2-3 dni i znów coś nie tak. Ale i tak uważam, że to jeden z najlepszych podkładów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Podkład bardzo ładnie wyglada na twarzy, używam koloru Sand 60 jest to jasny żółtawy odcień pięknie stapiajacy sie z cera. Na mojej twarzy utrzymuje sie jakieś 5-6 h co uważam za średni wynik, przy okazji ściera sie zostawiając mało apetycznie wyglądające plamy. Mimo to produkt kupie ponownie, ale tylko w cenie promocyjnej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto zainwestować w
  • Od kiedy pamiętam używałam droższych podkładów np. diorskin forever, skusiłam się na zmianę (może znajdę coś tańszego, a równie dobrego więc po co przepłacać) Podkład kupiłam w rossmanie z -40% rabatem.

Używałam odcienia bronze 80, cera mieszana, ciemna karnacja

wady :
    *zostawiam efekt maski (nakładam mało i rozcieram gąbeczką)
    *wyciera się
    *strefa T świeci się po 3 godz. jak psu "..." mimo, że dodatkowo używam pudru (bikor ziemia egipska) oraz wykańczam pudrem ryżowym matującym (kryolan)
    *wyszusza skórę
    *podkreśla suche skórki

zalety :
    *fajna konsystencja
    *zapach ok
    *wydajny

Zdecydowanie nie jest to mój typ!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić rudziutka126 za czytelną i pomocną recenzję?
  • solidny kosmetyk
  • Podkład ma lekką konsystencję, ale bardzo dobrze kryje. Ładnie matuje i efekt ten utrzymuje się naprawde długo, mimo dużej aktywności pozostawia skórę świeżą (makijaż nie spłynął nawet po dzikich tańcach na weselu). Zapach - nie powala, ale też nie drażni. Ważne dla mnie jest to, że nie zapycha porów i nie wyskakują po nim żadne niespodzianki. Jedyne co uważam za minus to fak, że podkreśla suche skórki, nawet jeśli stosuję pod niego krem nawilżający.
    Kupiłabym go ponowni, jesli trafiłabym na promocję 50%.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij