Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Jeden z najlepszych, które mi przypasowały!
  • Patrząc na niego w drogerii postanowiłam zaryzykować. Kiedyś używałam Lasting Performance i odcień bardzo ciemniał na mojej buzi. Wybrałam więc Facefinity w odcieniu 55 beige. To był strzał w dziesiątkę! Mam cerę mieszaną, bez większych niedoskonałości.
    Podkład utrzymuje się na buzi cały dzień, nawet bez przypudrowania.
    Odcień idealnie dopasował się do mojej cery i nadał zdrowy wygląd, wyrównując koloryt.
    Nie ma lejącej konsyctencji jak Loreal True Match i jest mniej gęsty od LP. Nakładam go pędzlem typu stippling brush RT - jego niewielka ilość idealnie i naturalnie pokrywa całą buzię.
    Zapach ok, przyjemnie pachnie.
    Nie ściera się - fantastycznie zastyga i 'wsiąka'!

Minusy? Nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić esss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na wiosnę i jesień
  • Miałam okazję spróbować dwa razy tego kosmetyku.
    Ogólnie sprawia dobre wrażenie.
    Kryje kilka godzin. Nigdy nie liczyłam dokładnie ale przez około 6h wygląda dobrze. Po tym czasie zaczyna się zcierać. Niestety zostaje tam gdzie skóra jest bardziej sucha i prezz to mogą pojawiać się plamy.

Polecam na wiosnę albo na jesień. Na letni dzień może być za ciężki i spłynąć szybko. Na zimę dla mnie jest za lekki, nie tuszuje moich cieni pod czami.

Sprawdza się u osób bez większych mankamentów na twarzy.

Za jego wadę mogę uznać to, że ciemnieje na twarzy. Dla niewtajemniczonych może to być problemem podczas robienia makijarzu.

Cena za tą jakość jak najbardziej uczciwa, w promocji można go upolować nawet za 40zł

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 89martag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla osób o tłustej i żółto-pomarańczowej skórze jak najbardziej
  • Mam odcień 65,moja skóra jest sucha,ale ze skłonnościami do świecenia,ponadto wrażliwa i naczynkowa. Mam duże sińce pod oczami,bardzo widoczne żyły.

+dostępność
    +krycie
    +trwałość-u mnie wytrzymuje cały dzień
    +matuje
    +estetyka opakowania i jego forma (opakowanie z pompką,którą da się zablokować)
    +konsystencja
    +nie zapycha
    +nie uczula

-odcienie,ja jestem różowa,a one są raczej żółto-pomarańczowe
    -wysusza i podkreśla suche skórki
    -łatwo o efekt maski
    -bardzo się utlenia
    -często przy nakładaniu powstają smugi
    -cena

Nie wiem czy kupię,za tę cenę chyba ma zbyt wiele wad,będę raczej szukała czegoś innego

Używam tego produktu od: maj 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Nie wiem skąd pozytywne opinie, czy ja mam pecha, czy po prostu nie pasuje do mojej cery.

Po pierwsze odcienie - nie mogłam dobrać takiego który na 100% by mi pasował, okej.
    Po nałożeniu miałam wrażenie że mam jakąś ciastolinę na twarzy, strasznie jakoś tak nie wiem sztucznie wyglądał.

Za tą cenę mam Revlon colorstay który jest o wiele lepszy, temu podkładowi dawałam kilka szans na różne sposoby i niestety go wyrzuciłam i na pewno do niego nie wrócę. Jeden z najgorszych podkładów który miałam (nie)przyjemność próbować, niestety.

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej jestem na nie.
  • Sama nie wiem co mysleć o tym podkładzie.
    Byłam nim zachwycona, ale tylko na początku jak jeszcze się sprawdzał. Aktualnie zuzyłam go więcej niż połowę i zaczął dziwnie zachowywac się na twarzy.

Początkowo super krył, buzia była gładka, nie ciemiał po kilku godzinach, nie podkreślał suchych skórek etc.

Teraz jest zupełnie odwrotnie. Strasznie widać go na twarzy, nie dopasowuje się ani trochę i co najlepsze z pompki wraz z podkładem wylatuje woda.... :/

Miewałam lepsze podkłady i uważam że ten raczej nie jest wart swojej ceny, nawet po wielkiej promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić ulfik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład, kupię ponownie.
  • Kupno podkładu to dla mnie istna mordęga - zaczynając od koloru i komedogenności, a kończąc na wydajności produkt, wygodzie używania i cenie.

Podkład dobrała mi Pani w Douglasie, miałam 55Beige, który był idealny po nałożeniu, jednak lekko ciemnieje na twarzy po paru godzinach(jakiś 0,5-jeden ton) - o czym zostałam uprzedzona. Mimo wszystko kupiłam, bo już nie miałam się czym malować. Jest dość wydajny - używam od połowy lutego prawie codziennie jednej pompki i jeszcze go mam - czyli tak standardowo 30ml wystarcza na 3 miesiące. Minusem jest to, że nie widać ile zostało nam podkładu mimo przeźroczystej buteleczki i domyślam się, ze wydobycie końcówki ze szklanego opakowania będzie katorgą. Opakowanie posiada ładną pompkę (którą można zablokować) przez co nie grzebiemy paluchami w podkładzie, a wyciskamy go tyle, ile potrzebujemy. Na początku używania wyskakiwały mi po nim drobne niespodzianki, teraz buzia się przyzwyczaiła. Ponadto wysusza skórę - moja jest mieszana, a i tak potrafi przesuszyć tłuste policzki, więc nawilżający krem i częstsze peelingi to podstawa. Podkład w ciągu dnia znika z twarzy... Wieczorem mam go na waciku, ale na buzi raczej go nie widać. Kryje dość dobrze - na jakieś większe niedoskonałości polecam korektor.

Ogólnie polecam dla posiadaczek cery tłustej.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić doriiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt zapewnia bardzo dobre krycie, wspomagając się kremem lub baza nawilzajaca daje super efekt.
  • Produkt kupilam podczas promocji w rossmanie, bez przeglądania opinii na forum. Pani, która tam pracowała bardzo go polecala, dlatego postanowiłam go wypróbować.
    Generalnie byłam z niego bardzo zadowolona,ale posiadał swoje minusy.

Plusy:
    -dobre krycie na mojej cerze sklonnej do wytryskow
    - przez pierwsze 2/3 h czulam się jakbym zrobiła profesjonalny makijaz, ładnie wyglądał na buzi, kolor idealnie miałam dobrany, mimo ze nigdy nie udaje mi się dobrać go dość dobrze
    - dość długo utrzymywał się na twarzy, ale trzeba było robić drobne poprawki, jednakże nie był to dla mnie problem
    - po przypudrowaniu go zwykłym pudrem efekt był bardzo dobry

Minusy:
    -przede wszystkim cena, jak kupilam w promocji to nie było tak źle, jednak ta normalna lekko odstrasza
    -niestety wysuszal cerę, musialam na noc używać mocno nawilzajacego kremu,bo po zmyciu bardzo ściągnięta skora
    -niestety po dwóch tygodniach używania zaczęły wyskakiwac mi krostki na czole, policzkach, ,ale jak już wspomniałam kiedy nalozylam podkład ładnie zakrywal wszystko, ale no nie o to chodzi w podkładzie, żeby powodował pryszcze
    - przez ciągle poprawki malo wydajny

Ilość zużytych opakowań: zuzylam jedno opakowanie

Chcesz pochwalić fakszi za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co - ideał
  • Trafiłam na niego dzięki próbce w jakiejś gazecie - i całe szczęście!
    To jeden z najlepszych podkładów, jakie miałam.
    - świetna konsystencja, przyjemna, ładnie się rozprowadza
    - ładnie kryje
    - trzyma się cały dzień bez większych poprawek (z ciekawości zrobiłam mu test podczas intensywnych zajęć na siłowni - pot mu nie straszny!
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - przyzwoicie matuje, osoby z dużą tendencją do błyszczenia być może będ musiały trochę wspomóc się pudrem
    - pompka odmierza idealną porcję podkładu

Jedynym minusem jest cena, ale zdecydowanie jest jej wart! W razie czego, można poczekać na Rossmanową promocję -40%

Używam tego produktu od: 2lata z przerwami na testowanie innych
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Falbanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład z wyższej półki
  • Spróbowałam u przyjaciółki i stał się moim nowym mulubieńcem. Początkowo miałam po nim sporo wyprysków, ale po czasie skóra się przyzwyczaiła i jest ok
    Plusy:
    +bardzo ładne dokładne krycie,
    +trzyma się cały dzień bez poprawek,
    +nie robi maski,
    +nie uczula,
    +dość wydajny,
    +fajny design i wygodna pompka,
    +dostępność,
    +nie zapycha,
    +nie brudzi ubrań, a to dla mnie najważniejsze,
    +dostępność.
    +matuje,
    +nie błyszczy się nawet po całym dniu.

Minusy:
    -cena (lecz za jakośc się płaci...)

Polecam każdemu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt dla osób o tłustej cerze.
  • Jest to produkt zdecydowanie przeznaczony dla osób z tłustą cerą, dlatego pod tym względem naprawdę mi pasuje.

Zalety:
    - matuje,
    - nie jest tłusty,
    - cera wygląda naturalnie i świeżo,
    - wygładza,
    - trwały - nie ściera się szybko, utrzymuje się przez większość dnia,
    - świetny dla osób z tłustą cerą,
    - pompka nie wyciska dużych ilości podkładu,
    - opakowanie.

Wady:
    - zbyt gęsta konsystencja,
    - źle się rozprowadza,
    - nie jest wydajny,
    - jest drogi,
    - ubogi wybór kolorystyki (jest to szczególnie uciążliwe dla osób z ciemną karnacją; najciemniejszy odcień - BRONZE 80 - był dla mnie za jasny),
    - złe krycie - krosty są dobrze widoczne.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natyamu za czytelną i pomocną recenzję?