Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3  -in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor! Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• straszna maska, wchodzi w pory
  • Ten podklad jest dla mnie wyjatkowo zly. Kupilam kiedys w rossmanie za polowe ceny, odcien 60, dla mnie stanowczo zbyt jasny. Podklad jest bardzo ciezki, o wiele mocniej kryjacy niz revlon colorstay, lancome idole 24 h, mi wchodzil w pory, robil naprawde maske na twarzy, wygladalam jak chory trup. Zastosowany w okolicach oczu wysuszal, podkreslal zmarszczki, napinal w nieprzyjemny sposob skore , trudno bylo go dobrze rozprowadzic. Podklad nie upieksza w ogole, wlasciwie pobrzydza, trudno tez rozprowadzic przy linii wlosow, ma bardzo gesta i tepa konsystencje. Najgorszy podklad, jaki kiedykolwiek testowalam. Aktualnie butelka stoi mi w szafce i nie wiem, co z nim zrobic. Napewno nie nadaje sie do cery 30 plus. Nie wiem, skad te dobre recenzje, jezeli macie choc troche rozszerzone pory, to dopiero zobaczycie biale kropki w porach. Byl tylko jeden podklad, ktory robil takie cos, double perfection z chanela, rownie tepy i ciezki podklad. Absolutnie nie polecam,

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepelne

Chcesz pochwalić Layla79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje KWC
  • Zachecona opiniami na wizazu kupiłam odcień Golden.

Dotychczas używałam podkładów w sztyfcie i nie byłam przekonaa do płynnych. Myślałam ze mniej kryją, ale FF zmienił zupełnie moje nastawienie.

Przede wszystkim nie zapycha. Daje satynowe wykończenie. Kilka osob pytało sie mnie jakiego podkładu używam
    Jest naprawde świetny, zapewnie dobre krycie, jest bardzo trwały - aż do zmycia makijażu... Cud miód i orzeszki :P

Narazie nie zamierzam zmieniać podkładu, nie miałam jeszcze nigdy lepszego. Wart swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 (30ml)

Chcesz pochwalić erika19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na drodze ku ideałowi
  • Wachałam sie co do końcowej oceny. Podkład kupiłam zimą 2013 i dopiero niedawno go wykonczyłam, wiec wiele ze mna przeszedł. Zima niezle sie sprawował, na upały +27 już było gorzej. Nie zauwazyłam wydłuzonej trwałosci, która gwarantuje baza, ale nieżle kryje, choc trzeba uważac z nakładana ilością.

+ gesta konsystencja
    + dobrze kryje
    + lekko satynowe wykonczenie
    + nie jest komodogenny
    + opakowanie z pompką

- słabo matuje
    - mała kolorówka
    - ciemnieje

ceny nie komentuje, choc mogłaby byc nizsza
    - niewydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Byłam w nim zakochana przez rok. Całkiem ładnie stapiał się z twarzą- nie tworzył efektu maski. Ale przy kupnie 3 słoiczka coś jakby sie zmieniło. Zacząl podkreślać skórki, odznaczać zmarszczki koło oczu. Zmienił się o 360 stopni. To co w nim pokochałam i co ceniłam nagle się popierniczyło. Może to skóra się przyzwyczaiła i poprostu odmówila współpracy. Czasami zdarza mi się wrócić do niego- ale wygląda pięknie 2-3 dni i znów coś nie tak. Ale i tak uważam, że to jeden z najlepszych podkładów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Podkład bardzo ładnie wyglada na twarzy, używam koloru Sand 60 jest to jasny żółtawy odcień pięknie stapiajacy sie z cera. Na mojej twarzy utrzymuje sie jakieś 5-6 h co uważam za średni wynik, przy okazji ściera sie zostawiając mało apetycznie wyglądające plamy. Mimo to produkt kupie ponownie, ale tylko w cenie promocyjnej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto zainwestować w
  • Od kiedy pamiętam używałam droższych podkładów np. diorskin forever, skusiłam się na zmianę (może znajdę coś tańszego, a równie dobrego więc po co przepłacać) Podkład kupiłam w rossmanie z -40% rabatem.

Używałam odcienia bronze 80, cera mieszana, ciemna karnacja

wady :
    *zostawiam efekt maski (nakładam mało i rozcieram gąbeczką)
    *wyciera się
    *strefa T świeci się po 3 godz. jak psu "..." mimo, że dodatkowo używam pudru (bikor ziemia egipska) oraz wykańczam pudrem ryżowym matującym (kryolan)
    *wyszusza skórę
    *podkreśla suche skórki

zalety :
    *fajna konsystencja
    *zapach ok
    *wydajny

Zdecydowanie nie jest to mój typ!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić rudziutka126 za czytelną i pomocną recenzję?
  • solidny kosmetyk
  • Podkład ma lekką konsystencję, ale bardzo dobrze kryje. Ładnie matuje i efekt ten utrzymuje się naprawde długo, mimo dużej aktywności pozostawia skórę świeżą (makijaż nie spłynął nawet po dzikich tańcach na weselu). Zapach - nie powala, ale też nie drażni. Ważne dla mnie jest to, że nie zapycha porów i nie wyskakują po nim żadne niespodzianki. Jedyne co uważam za minus to fak, że podkreśla suche skórki, nawet jeśli stosuję pod niego krem nawilżający.
    Kupiłabym go ponowni, jesli trafiłabym na promocję 50%.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Raz jestem z niego zadowolona, innym razem już nie.

Nie mam większych problemów z trądzikiem, ale od czasu do czasu lubi mnie "wysypać" głównie na policzkach i brodzie. Wtedy podkład sprawdza się bardzo dobrze - świetnie kryje niedoskonałości, matuje i nie trzeba nawet używać korektora. Ładnie tuszuje też cienie pod oczami.

Kiedy moja cera jest w dobrym stanie, wydaje mi się, że podkład jest dla mnie za ciężki i tworzyt efekt maski. Po prostu jest za bardzo kryjący i za bardzo matowy. Nie nadaje się też dla osób uprawiających sport, bo spływa rwącym strumieniem i brudzi koszulki.

Osobiście używam go tylko wtedy, gdy na twarzy pojawiają się nieproszeni goście. Na co dzień wolę jednak lżejsze i mnie kryjące podkłady.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sloneczna panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona !
  • Kupiłam ten podkład i nie żałuję Zawsze jakoś go omijałam, ale to był błąd. Dużo lepszy od Revlona , który dramatycznie pogarsza stan cery.. Posiadam odcień SAND 60, który jest prawie idealny Odcień ten nie wpada w różowe ani pomarańczowe tony! Choć gama kolorystyczna powinna być większa. Zostanę przy nim na dłuuugo

Plusy:
    - super krycie
    - matowe wykończenie (mam cere mieszaną i przypudrowanie jest potrzebne gdzieś w okolicy po 4-5h więc to na plus! )
    - nie ściera się
    - nie pozostawia smug
    - super opakowanie
    - nie wyskakują po nim niechciane niespodzianki
    - nie ciemnieje
    - świetnie stapia się ze skórą
    - odpowiedni dla cer tłustych i mieszanych

Jedyny mały minus:
    - trochę podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytu
  • Sama nie wiem co o nim myśleć... Kiedy użyłam go pierwszy raz byłam naprawdę zachwycona - ładnie stapiał się ze skórą, wytrzymywał długo. Jednak po kilku dniach używania pod skórą zaczęły wychodzić mi takie drobne krostki. Co prawda nie widoczne gołym okiem, ale po przejechaniu po twarzy ręką czułam, że coś jest nie tak. Dodatkowo przesuszał mi skórę w niektórych miejscach, np. w okolicach płatków nosa.
    \nByć może nie jest to najgorszy produkt, ponieważ naprawdę fajnie stapia się ze skórą. Nie jest mocno kryjący, więc jeśli ktoś nie ma problemów z cerą to śmiało może go używać. Niestety u mnie nie sprawdził się. Może to dlatego, że mam skórę wrażliwą, nie wiem. Chociaż wcześniej nie miałam problemu z kosmetykami kolorowymi i raczej mnie nie podrażniały.
    \nPodsumowując: podkład nie jest najwyższych lotów, nie jest też najgorszy. Dla mnie gdzieś pomiędzy... A raczej nie dla mnie, ale może u kogoś innego się sprawdzi.

Chcesz pochwalić klaudien90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij