Powiększ Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Zgłoszony przez kar1010

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

• Bardzo dobry
  • Recenzuję odcienie 47 Nude oraz 40 Ivory, który dostał się w moje łapki dopiero niedawno.

Jest idealny, gdy borykamy się z większymi niedoskonałościami.

+bardzo dobrze kryje, tak zmiany trądzikowe, jak i przebarwienia. Przypuszczam, że poradziłby sobie nawet z dużym trądzikiem;
    +trzyma się wyjątkowo długo, nie wymaga poprawek nawet po całym dniu;
    +nie zatyka porów, nie powoduje powstania niedoskonałości, co jest ogromnym plusem zważywszy na jego dość ciężką konsystencję;
    +dość dobrze się rozprowadza, choć szybko zastyga. Musimy być szybkie, bo inaczej będziemy mieć na twarzy smugi;
    +przyjemny zapach;
    +pięknie wygląda na skórze;
    +dla estetów - wyjątkowo ładne, eleganckie opakowanie, które ubogaca design łazienki xD;

-/+jego konsystencja jest ciężka, ale to nie dziwi, według producenta ma być przecież i bazą, i rozświetlaczem i podkładem w jednym.

-jak cała linia Max Factor - odcień 47 Nude jest stworzony chyba dla Indian. Po nałożeniu wygląda bardzo dobrze, jednak po kilku godzinach drastycznie ciemnieje, szczególnie, jeśli nałoży się go dużo.
    - opakowanie, jakkolwiek piękne, jest dość niepraktyczne. Kiedy zostaje nam mało podkładu, pompka odmawia współpracy i, by go wydobyć, jeżdżę po ściankach jej dolną częścią i zeskrobuję, co się da;
    - odcień 40 Ivory, jak wszystkie odcienie ivory Max Factora, które wypróbowywałam, jest z kolei idealny dla Hrabiego Drakuli. Równie blady jak moja własna skóra, po nałożeniu czyni ją jeszcze bielszą, z czarującym różowym refleksem. Nie, dziękuję! Nie mogę zrozumieć, dlaczego producenci zawsze przesadzają - odcienie jasne są białe, a o ton ciemniejsze - pomarańczowe lub żółte.

Muszę wypróbować 45, ale niestety, nie mam wielkich nadziei.

Podsumowując - bardzo dobry jakościowo produkt, dobrze się sprawdzi u osób z problemami skórnymi, za to gama kolorystyczna jak zawsze niezbyt trafiona.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić KurczakTweety za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

+ dobrze kryje
    + długo się utrzymuje
    + jest wydajny
    + ma pompkę
    + nie podkreśla suchych skórek
    + dobrze współgra z bronzerem,różem i rozświetlaczem

- cena ( ja kupuje na promocjach -49% )

Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić NatB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam!
  • Desperacja. Jak się okazuje szukając na siłę produktu, który poratuje wygląd mojej skóry, zwykle trafiam całkiem celnie.
    Producent nie przesadził, twierdząc, że jest to zarówno podkład, jak i korektor, w dodatku korektor na tyle lekki, że właściwie nie czuje się go na skórze. Początkowo stosowałam go jako fluid, ale czułam się dosyć ciężko z tego rodzaju "maską" na twarzy. Ponieważ (po raz pierwszy w życiu) idealnie trafiłam z kolorem, (również po raz pierwszy w życiu) wybierając najjaśniejszy z dostępnych w Rossmannie odcieni, postanowiłam sprawdzić czy produkt nada się do stosowania miejscowego... Ku mojemu zaskoczeniu efekt powalał. I powala nadal. Nie rozmazuje go, ale wcieram w skórę, w miejsca krostek, blizn, zaczerwienień czy odznak zmęczenia. Utrzymuje się niemal cały dzień, choć oczywiście warto odświeżyć efekt, jeżeli mamy taką możliwość. Dzięki stosowaniu go w ten sposób okazuje się on bardzo wydajny - w 4 miesiące zużyłam nieco ponad połowę buteleczki.
    Zaznaczę jednak, że podkład ma wady. Mam tu na myśli przede wszystkim cenę, którą jednak da się przeżyć, za sprawą jakości i wydajności. Minusem jest też to, że po kilku miesiącach, kilku podróżach, częstemu noszeniu w torebce, upałach i innych extremach... Podkład wygląda nieestetycznie, ma się wrażenie, że rozwodnił się lub nawet podzielił na dwie fazy, ale o dziwo konsystencja nie uległa jakiejś ogromnej zmianie i nadal działa jak wcześniej.
    Polecam gorąco, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: Około 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić firella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Od podkładu oczekuję aby utrzymał się od 6 do 23 oraz aby nie robił efektu maski i nie spływał z twarzy a przy tym nie był za ciężki. Na mojej skórze wake me up od rimmela mi to gwarantuje. Skuszona promocją w superpharm kupiłam ten podkład i sama nie wiem co o nim sądzić.
    Krycie ma dużo większe niż Rimmel i dłużej się utrzymuje, ale bardzo szybko zasycha i ciężko się przez to rozprowadza. Może i jest wydajny ale trzeba bardzo szybko go nakładać bo inaczej są smugi. Niestety w realiach gdzie rano człowiek robi milion rzeczy na raz jest to duży minus bo całą uwagę trzeba skupić na rozprowadzeniu tej brei.
    Całkowite i matowe krycie utrzymuje się przez 5-6 godzin, później zaczyna schodzić ale koloryt skóry cały czas jest zachowany, ALE wystarczy mała sucha skórka i mamy ciemną plamę na pół twarzy, którą widać z daleka.

+ długo się utrzymuje
    + ładnie pachnie
    + wyrównuje koloryt

- za dużo zabawy
    - robi plamy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Suleyman za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu nie jest dobry
  • Max factor nie potrafi stworzyc dobrego podkladu. Dziwna konsystencja, zbyt jasne kolory, do tego nie trzyma sie na twarzy. Taki podklad trzeba wymieszac z innym i wtedy mozna uzywac, ale efekt nie jest piorunujacy.

Używam tego produktu od: __
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić slave4doll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki miałam.
  • Nie mam pojęcia, skąd tyle negatywnych opinii, skoro podkład jest naprawdę swietny.
    Używałam 5ciu opakowań, aktualnie w trakcie 6 i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Opinie o rzekomym 'tworzeniu maski' są zbędne, ponieważ podkład jest naprawdę lekki a przy tym wyrównujący kolory skóry.
    Sama mam problem z ogomnymi przebarwieniami w okalicach ust, czy oczu i podkład doskonale sobie z nimi radzi.

Gdy czytam o pogorszonym stanie cery, czy wysuszonej skórze.. ręce opadają. Każdy kometyk NIEZMYWANY przed snem, czy NIEUŻYWANIE kremu nawilżającego pod podkład nawet najlepszy przyczynia się do pogorszenia stanu twarzy.

Plusy:
    + dobry dla cery suchej (mam problem ze skórkami na nosie, ale podkład + krem nawilżający doskonale sobie z nim radzą)
    + wydajny
    + dobrze maskuje przebarwienia
    + nie zatyka porów
    + ma przyjemną konsystencję i nie powoduje efektu maski

Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań, w trakcie 6

Chcesz pochwalić roztrzepanymotylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie ulubiony
  • To jest pierwsze wrażenie.
    Lepiej kryje od loreal true match, dłużej się trzyma. Ma piękne wykończenie satynowe. Nie jest tak ciężki jak ColorStay.
    Jestem urzeczona, ale opinię zaktualizuję za kilka tygodni.

Używam tego produktu od: Dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Martu2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Sam w sobie podkład nie jest zły, na codzień kiedy nie mamy w planach nic wielkiego tylko np.spotkanie z przyjaciółmi czy chodzenie po sklepach jest ok, na wielkie wyjścia raczej jest za słaby. Na pewno nie jest to podkład 3w1, bo myślę,że i korektor i bazę pod makijaż można z powodzeniem z nim stosować.Daje raczej matowy efekt ale naturalny dlatego też myślę że nie jest on ulubieńcem dla cery suchej. Do plusów mogę dodać że dobrze kryje. Mam mieszane uczucia, na początku żałowałam że w niego zainwestowałam ale teraz coraz bardziej się do niego przekonuję. Myślę jednak,że jest wiele innych bardziej wartych uwagi podkładów.

Ilość zużytych opakowań: 1 używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić missbrasil za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC
  • To jest mój ideał!! Idealny do cery mieszanej. Doskonale kryje, nie używam przy nim korektora. Radzi sobie z rozszerzonymi naczynkami. Trzyma się cały dzień na twarzy bez poprawek. Matuje. Wygodne opakowanie z pompką. Dość duży wybór kolorów.

Używam tego produktu od: od kąd pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań w trakcie 6 opakowania

Chcesz pochwalić justilucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Tak
  • Nie rozumiem negatywnych opinni. Podkład jest naprawdę dobry. Myślę, że można go porównać do Revlon Colorstay. Dobrze kryje. trwały jeśli wziąć pod uwagę moją tłustą cerę. Nie przesusza skóry, nie podkreśla suchych skórek. Nie mam mu nic do zarzucenia. Jedyny minus to wysoka cena.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?