Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1 (stara wersja))

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szukasz podkładu, który zapewnia mocne i długotrwałe krycie oraz daje efekt nieskazitelnej cery, a jednocześnie ma lekką formułę, która nie zatyka porów?
Max Factor stworzył idealny produkt dla Ciebie: podkład Facefinity All Day Flawless 3-in-1.

Podkład łączy w sobie właściwości bazy, podkładu i korektora w jednym produkcie. Zapewnia długotrwałe krycie bez efektu maski oraz idealnie dopasowuje się do mimiki i ruchów twarzy, dzięki technologii FLEXI-HOLD™. Nowa, udoskonalona formuła zapewnia nieskazitelny efekt AIRBRUSH FINISH – najnowszy hit w świecie podkładów i makijażu. AIRBRUSH FINISH sprawia, że skóra wygląda perfekcyjnie, a pory i zmarszczki są niewidoczne.

Podkład dostępny jest w 12 odcieniach podzielonych na 3 grupy tonacji (tj. Warm/Cool/Neutral). Dodatkowo, dzięki formule dopasowującej się do koloru skóry, pozwala z łatwością uzyskać idealny odcień.

Od teraz Facefinity All Day Flawless 3-in1 jest też w 100% wegański.

Idealny i niezawodny makijaż w każdej sytuacji? Z podkładem Facefinity 3w1 All Day Flawless możesz być tego pewna.

fluidy

mam mieszane uczucia

Był to mój pierwszy podkład jaki postanowiłam sobie kupić. Wybrałam Max Factor bo mam zaufanie do tej marki. Fluid okazał się bardzo średni. Słabo krył, szybko zmywał się z twarzy, tworzył efekt maski, zdarzało się, że robił się pomarańczowy na mojej twarzy. Skóra po zastosowaniu go stawała się sucha, szorstka, jakaś taka nijaka. Pompka była całkiem wygodna, ale zostawały na niej resztki fluidu.
Produkt ma bardzo lejąca konsystencje, dla jednych to plus dla innych minus. Dla mnie była to kwestia przyzwyczajenia. Na początku sprawiało to trochę problemów.

Plusy:
-wygodna pompka
-konsystencja, jak dla mnie nie była najgorsza
-zapach dało się przeżyć

Minusy:
-cena
-słabe krycie
-szybko się zmywa
-efekt maski
-ciemnieje na twarzy
-wysusza skórę

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dla mnie super!

Kupiłam podkład z ciekawości, zachęcona dobrymi opiniami. Nie zawiodłam się, jak dla mnie jest bardzo dobry. Myślę, że to podkład o średnim kryciu ,w przystępnej cenie (wystarcza mała ilość, żeby osiągnąć pożądany efekt), starcza na dość długo. Gama kolorów jest taka ,że każdy znajdzie coś dla siebie. Daje dość naturalny efekt ,chyba że ktoś lubi mocniejszy Look trzeba nałożyć kolejna warstwę. Używam go na co dzień by zakryć drobne niedoskonałości skóry i wyrównać koloryt.

Pewny podkład.Hit.

Dobrze kryje, nie obciąża, zakrywa zaczerwienienia, nie potrzeba oddzielnie korektora, nie wysusza. Długotrwały. Zawsze do niego wracam, jest pewny. Dobry na lato i na jesień, na zimę.

Podkład na słabą trójkę.

Kupiłam w promocji dwa kolory, szukając czegoś co choć troszeczkę zbliży sie do mojego faworyta double wear, niestety zawiodłam się. Podkład na twarzy wygląda "tanio", choć bez promocji wcale tani nie jest. Krycie ma całkiem niezłe, ale bez użycia gąbeczki tworzy efekt maski. Nie jest też jakoś wyjątkowo trwały. Kolor rose gold wpada w róż i jest dosyć ciemny, drugi warm ivory wpada w żołte tony, jest jaśniejszy. Podkład przetestowany, jednak dla mojej dość wymagającej cery, nie sprawdził się.

Idealny na większe wyjścia

Ten podkład to moje odkrycie. Jest mega kryjący i mega trwały. Na większe wyjścia jak dla mnie to ideał. Na codzień mieszam go sobie z lżejszym podkładem który też w składzie ma wodę na pierwszym miejscu i sprawdza się super.

Max Factor Facefinity All Day flawless 3

Podkład Max Factor jest kryjącym podkładem który niestety robi maskę na mojej twarzy. Zbiera się w zmarszkach oraz tworzy efekt ciastka mimo nakładania małej ilości produktu. Opakowanie jest solidne również gama kolorystyczna jest szeroka więc można dobrać idealnie kolor do naszej skóryoraz jest wydajny. Niestety jakoś nie jest adekwatna do ceny

Najlepszy podkład jaki w życiu używałam

Podkład do twarzy to kwestia czasem mocno indywidualna, ale przez wiele lat używania różnych produktów nie znalazłam absolutnie nic lepszego dla siebie, więc bardzo często wracam do tego podkładu. Moja skóra jest trądzikowa, z mocno przetłuszczającą się strefą T. Dodatkowo nie pomagają blizny po trądziku. Podkład łączy w sobie zalety bazy, korektora oraz podkładu, co na mojej skórze daje bardzo dobry efekt. Produkt nie uczulił mnie nigdy ani nie zapchał. Krycie można stopniować, od średniego po naprawdę mocne. Podkład daje efekt wygładzonej skóry, trochę efekt płaskiego matu, ale mi to w zupełności nie przeszkadza. Wymaga poprawek po kilku godzinach, jednak moja skóra nie znalazła dla siebie nic lepszego do tej pory.

Najlepszy podkład jaki może istnieć ❤️

To jest najlepszy podkład jaki używałam! Nie rozumiem tych negatywnych opinii, wiem że komuś może się nie sprawdzić i tak dalej, ale wracając do rzeczy, podkład sprawdził się bardzo dobrze. Zakrył moje niedoskonałości i trzymał się przez całą imprezę. Nie kruszy i nie ciastkuje sie. Używałam już go wiele razy i ani razu mnie nie zawiódł. Kupiłam go w Rossmanie na promocji. Cena była przyzwoita, nie pamiętam ile kosztował tak szczerze. Jak dla mnie ten podkład to numer jeden! Jeśli potrzebujesz podkładu który będzie trzymał sie przez całą imprezę i zakryje niedoskonałości to właśnie ten. Polecam :)

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Zakochałam się Polecanko dziewczyny

Maluje się już od czasów gimnazjum, aż dziwne ,że wcześniej nie używałam go. Poleciła mi go koleżanka stosowałam już chyba wszystkie możliwe podkłady a tego nie i żałuje.
Podkład skradł moje serce dobrze kryje nie robiąc przy tym efektu maski.
Duży wybór kolorów każdy znajdzie coś dla siebie.
Ładnie wygląda na skórze , ale trzeba szybko z nim pracować.
Musze zaopatrzyć się w kilka opakowań na promocji jest w atrakcyjnej cenie.
Mój nowy ulubieniec.
Polecam kochane będziecie zadowolone.
Ja będę go stosować.
Na plus jest to, że zawiera SPF w składzie.

lubię do niego wracać

Ten podkład bardzo dobrze kryje. Nie robi maski ale ładnie ujednolica i zakrywa to co trzeba. Trzeba z nim w miarę szybko pracować zanim zastygnie. Po wpracowaniu ładnie zastyga i świetnie się trzyma na skórze. Na bardzo suchej skórze bez wcześniej nałożonej pielęgnacji potrafi się ciatkować szczególnie przy nosie. Lubię go za trwałość i wykończenie. Cena na promce jest ok.

Myślałam, że będzie lepszy

Produkt kupiłam skuszona promocją i poleceniami koleżanek. Po kilku pierwszych użyciach byłam nawet zadowolona z efektu. Im dłużej go używałam, tym bardziej przestawał mi pasować.
Kiedy pojawiły się niedoskonałości uwydatniał je . Krycie według mnie słabsze od tego co obiecuje producent. Mam tendencję do błyszczenia się skóry, podczas używania kosmetyku znacznie się nasiliło.
Ten podkład zdecydowanie nie jest dla mnie.
Cena według mnie za wysoka. Można kupić dużo lepsze podkłady sporo taniej .

Trzyma się dobrze, ale uwydatnia niedoskonałości

Opakowanie bardzo porządne, szklana buteleczka z pompką. Zakupiłam jaśniejszy na zime i ciemniejszy na lato, gama kolorystyczna okej. Natomiast sam podklad pozostawia wiele do życzenia, owszem trzyma sie bardzo ładnie, ale uwydatnia zmarszczki, suche skórki i ogólnie na mojej twarzy daje efekt maski. Dodatkowo widać, że jest na niej podkład bo się odznacza. Próbowałam używać jaśniejszego jako korektor pod oczy ale się wpija w załamania wiec tak naprawdę dwie buteleczki idą do kosza.

Średnia trwałość i krycie

Podkład ma słaba jakość krycia i trwałości. Nie kryje ciemnych zmian na twarzy po mimo że to produkt 3 w 1 . Nie jestem zadowolona. Będę musiała szukać innego produktu. Ma lekka konsystencję i duży wybór odcieni