Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Powiększ Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Zgłoszony przez Juzzy

Unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, w połączeniu z minerałami (magnez, miedź, cynk) usprawnia metabolizm i proces dotleniania komórek skóry. Alphanta Complex optymalnie nawilża i wygładza, wspomaga proces odnowy naskórka.
Peeling usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i niweluje nadmiar sebum, pozostawiając gładki i świeży naskórek.

Skład: Aqua, Olea Europea Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Panthenol, Soluble Collagen, Glycogen, Hydrolyzed Elastin, Allantoin Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cetyl Palmitate, Prunus Armaniaca Seed Powder, Zinc Gluconate, Magnesium Aspartate, Copper Gluconate, Plyethylene, Parfum, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Methylisothiazolinone, Sodium Succinate. (21.11.2014)

• nie do końca na tak…
  • Peeling okazał się chyba zbyt mocny dla mojej cery. Na początku, gdy użyłam go 2-3 razy skóra bardzo mocno zareagowała i pojawiły mi się jakieś krostki. Później trochę się buzia przyzwyczaiła, jednak zawsze jest bardzo mocno czerwona i niestety trochę piecze, ale krostek już nie ma. Mam mieszane uczucia. Zużyję do końca to opakowanie i kupię raczej coś innego. Mikrogranulki nie są bardzo mocne czy gęste (konsystencja raczej wodnista), a mimo to jakiś składnik nie przypadł mojej skórze do gustu heh…. ;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić blue_rose199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Produkt super nawilża. Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję. Nie jest to mocny ścierak więc nadaje się też do cery wrażliwej. Po umyciu nim buzi nie czuję ściągnięcia skóry twarzy, jedynie co może przeszkadzać to tłusta warstewka, która pozostaje na twarzy, jednak mnie to nie zniechęca. Po umyciu czuję odświeżenie. Polecem każdemu!!!

Chcesz pochwalić beawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Peeling? nie sądze
  • Po pierwsze to nie nazwałabym tego produktu peelingiem. Ilość drobinek jest śmiesznie mała, przez co właściwości ścierających nie ma prawie wcale. Szkoda, bo zapach bardzo przyjemny, odświeżający, konsystencja przypomina krem.

Ja go traktuje jako 'żel' do mycia twarzy ale nie peeling.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • Plusy:
    -nawilża
    -delikatnie złuszcza naskórek - idealny dla cery wrażliwej
    -przyjemny zapach
    -super konsystencja
    -brak uczucia ściągnięcia skóry twarzy
    -odświeża
    -łatwo się zmywa

Minusów nie widzę

Chcesz pochwalić ChocoMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia skórę
  • Niestety peeling nie jest dla mnie. Podrażnił moją skórę i spowodował, że była mocno czerwona…buzia piekła mnie jeszcze 2 dnia. Rzeczywiście nie można odmówić mu właściwości ścierających, bo skóra była bardzo gładka. Nie tarłam zbyt mocno, jednak moja cera okazała się za delikatna na tego rodzaju peeling. Do tej pory używałam kosmetyki oczyszczające-enzymatyczne. No niestety peelingi z granulkami nie są dla mnie….

-podrażnia skórę
    -zbyt mocno ściera
    -nie dla wrażliwej/mieszanej

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie był zły
  • Odkopałam go podczas postanowienia zużywania zalegających kosmetyków. Najpierw używałam go sama, potem dołączył się mój brat i tak sobie zużywaliśmy razem. Zapach typowo męski, może dlatego przypadł mu do gustu, mi nie przeszkadzał ale wybitny też nie był. Mikrogranulki to dobre określenie dla tego produktu, bo porządnym peelingiem to się tego nazwać nie da. Oczywiście działał, bo skóra była po nim gładsza i czułam różnicę przy mizianiu buźki ale wolę jednak mocniejsze ścieranie. Niby nie był przystosowany do mojej cery ale krzywdy mi ie zrobił, nie uczulił ani nie podrażnił. Polecam komuś, kto ma wrażliwą twarz i nie chce mocnego tarcia.

Chcesz pochwalić osuushi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obrzydliwy
  • Zdecydowanie nie polecam. Po pierwsze drobinek ścierających jest tak znikoma ilość, że nie wiem jak taki produkt można nazwać "peelingiem" . Po drugie pachnie jak męska, okropna pianka do golenia. Po trzecie jest to strasznie tłusty produkt, a czegoś takiego nienawidzę.
    Zdecydowanym faworytem peelingów jest Peeling drobnoziarnisty z Perfecty i na razie nic go nie jest w stanie pobić

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić chilijeczkalily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno to nie jest peeling!
  • "Peeling" ma ładny zapach, przyjemne dla oka opakowanie i w sumie tyle plusów
    Na pewno nie można go nazwać dobrym peelingiem, ponieważ:
    - nie złuszcza naskórka
    - nie pozostawia skóry miękkiej i gładkiej w dotyku - a znam wiele innych dobrych peelingów, które potrafią zdziałać cuda
    - cena - za 11 zł można kupić o wiele lepsze peelingi, na szczęście dałam za niego tylko 7 zł na promocji

Ogólnie nie polecam i wszystkich przed nim wystrzegam!

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla mojej cery
  • jak dla mnie rewelacja. Robiłam kilka podejść do peelingów do twarzy, zawsze podrażniały mi skórę. Zniechęciłam się i przez długi czas z żadnego nie skorzystałam, aż kiedyś koleżanka poleciła mi kolastynę. Wypróbowałam i jestem mile zaskoczona. Peeling jest delikatny, nie podrażnia i nie zostawia wrażenia tłustej maski na skórze, przyjemnie pachnie i pozostawia na twarzy wrażenie świeżości i gładkości. Przy czym pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Wróbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej żel do twarzy niż peeling
  • Całkiem przyjemny produkt firmy KOLASTYNA. Kupiłam go w Rossmannie z gratisem w postaci balsamu tej samej firmy.

ZALETY:
    + dostępność
    + wydajność
    + estetyczne opakowanie
    + łatwe dozowanie produktu
    + nawilża
    + nie podrażnia ani nie uczula
    + łatwo usuwalny z twarzy

WADY:
    - zdecydowanie nie działa jako peeling
    - nie odblokowuje porów
    - mała ilość granulek
    - cena nie odpowiednia do jakości

PODSUMOWUJĄC lepiej go traktować jako żel do twarzy! Zdecydowanie nie jest to peeling

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?