Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Powiększ Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Zgłoszony przez Juzzy

Unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, w połączeniu z minerałami (magnez, miedź, cynk) usprawnia metabolizm i proces dotleniania komórek skóry. Alphanta Complex optymalnie nawilża i wygładza, wspomaga proces odnowy naskórka.
Peeling usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i niweluje nadmiar sebum, pozostawiając gładki i świeży naskórek.

• Obrzydliwy
  • Zdecydowanie nie polecam. Po pierwsze drobinek ścierających jest tak znikoma ilość, że nie wiem jak taki produkt można nazwać "peelingiem" . Po drugie pachnie jak męska, okropna pianka do golenia. Po trzecie jest to strasznie tłusty produkt, a czegoś takiego nienawidzę.
    Zdecydowanym faworytem peelingów jest Peeling drobnoziarnisty z Perfecty i na razie nic go nie jest w stanie pobić

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić chilijeczkalily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno to nie jest peeling!
  • "Peeling" ma ładny zapach, przyjemne dla oka opakowanie i w sumie tyle plusów
    Na pewno nie można go nazwać dobrym peelingiem, ponieważ:
    - nie złuszcza naskórka
    - nie pozostawia skóry miękkiej i gładkiej w dotyku - a znam wiele innych dobrych peelingów, które potrafią zdziałać cuda
    - cena - za 11 zł można kupić o wiele lepsze peelingi, na szczęście dałam za niego tylko 7 zł na promocji

Ogólnie nie polecam i wszystkich przed nim wystrzegam!

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla mojej cery
  • jak dla mnie rewelacja. Robiłam kilka podejść do peelingów do twarzy, zawsze podrażniały mi skórę. Zniechęciłam się i przez długi czas z żadnego nie skorzystałam, aż kiedyś koleżanka poleciła mi kolastynę. Wypróbowałam i jestem mile zaskoczona. Peeling jest delikatny, nie podrażnia i nie zostawia wrażenia tłustej maski na skórze, przyjemnie pachnie i pozostawia na twarzy wrażenie świeżości i gładkości. Przy czym pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Wróbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej żel do twarzy niż peeling
  • Całkiem przyjemny produkt firmy KOLASTYNA. Kupiłam go w Rossmannie z gratisem w postaci balsamu tej samej firmy.

ZALETY:
    + dostępność
    + wydajność
    + estetyczne opakowanie
    + łatwe dozowanie produktu
    + nawilża
    + nie podrażnia ani nie uczula
    + łatwo usuwalny z twarzy

WADY:
    - zdecydowanie nie działa jako peeling
    - nie odblokowuje porów
    - mała ilość granulek
    - cena nie odpowiednia do jakości

PODSUMOWUJĄC lepiej go traktować jako żel do twarzy! Zdecydowanie nie jest to peeling

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Dla mojej cery jest idealny !
    Nie podrażnia i nie szczypie. Nawilża moją skórę i delikatnie złuszcza i pielęgnuje. Mam po nim gładką i mięciutką skórę jak pupcia mojego synka. Peeling jest fenomenalny ! Kupiłam go przypadkiem bo akurat nie było w sklepie peelingu, którego używałam wcześniej.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Cleopathraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Kupiłam ja w promocji razem z balsamem do ciała gratis. Niewiem dlaczego ten produkt figuruje jako peeling, mimo mikrodrobinek wogóle nie działa!
    * zupełnie nie działa jako peeling, nic nie złuszcza mimo różnych metod aplikacji dłońmi, wacikiem, szczoteczką
    *suche skórki jak były tak pozostają
    * nie działa również oczyszczająco, nie odblokowuje porów, po prostu nic z tego co obiecuje producent
    *po zastosowaniu nie ma widocznych efektów jedyne co to pozostawia lekko tłustą powłokę na cerze, którą zmywam tonikiem
    Ogólnie beznadziejny produkt który zupelnie nie robi nic, stoi tylko w łazience i zajmuje miejsce. Podchodziłam do tego produktu parę razy, gdy mój ulubiony peeling z dermiki się skończył i mimo różnych metod aplikacji zupełnie nie działa! Nie polecam strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić cassiecash za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale może też go nie być
  • Peeling jest przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej - uważam, że będzie również pasował wrażliwcom. Peeling jest bardzo delikatny, ma kremową konsystencję i małą ilość granulek peelingujących. Miło się go używało, jednak nie zauważyłam wiekszej różnicy w miękkości skóry podczas jego stosowania. Jeśli kogoś interesuje delikatne i nieinwazyjne złuszczanie naskórka, bez uczucia ściągnięcia i podraznienia skóry, to ten peeling będzie dla niego idealny Jednak dla mojej cery mieszanej okazał się po prostu nijaki, nie pomógł ale też nie zaszkodził.

Plusy:
    - delikatnie złuszcza naskórek
    - kremowa konsystencja
    - brak uczucia ściągnięcia skóry
    - nie podrażnia
    - odświeża skórę
    - łatwo spłukuje sie z twarzy
    - neutralny zapach
    - wygodna tubka
    - cena odpowiednia do jakości produktu

Minusy:
    - mała ilość granulek złuszczajacych
    - nie zauważyłam odblokowania porów i usunięcia nadmiaru sebum

Polecam ten peeling do skóry normalnej i delikatnej, bo dla mieszanej (moim zdaniem) jest zbyt łagodny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mikro mikro mikro mikroooo granuleczki:/
  • Laureat jeśli chodzi o beznadziejność w peelingowaniu:/ zero ścierania, do tego zbyt kremowa konsystencja i zapach jak dla mnie typowo męski. Jak dla mnie masakra i nic wspólnego z peelingiem:/ Jedna gwiazdka..za co? za tych kilka mikroooooooo granuleczek:/

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić sarkastiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Na początku peeling nie spodobał mi się ze względu, na moim zdaniem, małą ilość ścierających drobinek i tłustą powłokę.
    Jednak użyłąm kilka razy.. i .. mile się zaskoczyłam!
    regularnie używany co 2-3 dni delikatnie oczyszcza twarz, wysusza wypryski i rozświetla cerę która jest nawilżona!
    Peeling jest delikatny i będzie dobry dla osób o delikatnej cerze i raczej tych kótre nie stawiają na spektakularny efekt po jednym czy dwóch użyciach.
    Ma ładny zapach, jest wydajny, nie jest drogi.
    Myślę, że warto dać mu szansę. Dla osób które czasem potrzebują mocniejszego ścierana - można dosypać do niego troche zmielonej kawy i taką papką masować twarz. W takiej wersji też sprawdza się świetnie.
    Ma ładny bogaty skład.
    Pół gwiazdkio odejmuję za lekką oleistość w dotyku.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarna porzeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie...
  • Skuszona promocją w Rossmanie kupiłam sobie ten produkt i niestety mnie bardzo rozczarował...
    \nFaktycznie jest delikatny, ale aż zbyt delikatny. Ilość drobinek peelingujących jest bardzo mała, więc nie ma czym tego naskórka zedrzeć. Konsystencja zbyt kremowa, nie daje żadnego poślizgu na skórze i utrudnia umycie twarzy.
    \nPeelingi super zdzieracze nie są moimi ulubionymi (cera wrażliwa), ale ten jest aż za słaby, dla mnie to prawie żel do mycia twarzy, nie peeling.
    \nUżyłam do z 5 razy i efekty złuszczania sa na prawde słabe. Lapiej działał na mnie regularnie stosowany peeling enzymatyczny.
    \nJedyny plus jest taki, że nie zrobił mi krzywdy. Zużyję go, ale nie z jakąś szczególna przyjemnością.
    \n

Chcesz pochwalić MartaEwa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij