Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Powiększ Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Zgłoszony przez Juzzy

Unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, w połączeniu z minerałami (magnez, miedź, cynk) usprawnia metabolizm i proces dotleniania komórek skóry. Alphanta Complex optymalnie nawilża i wygładza, wspomaga proces odnowy naskórka.
Peeling usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i niweluje nadmiar sebum, pozostawiając gładki i świeży naskórek.

Skład: Aqua, Olea Europea Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Panthenol, Soluble Collagen, Glycogen, Hydrolyzed Elastin, Allantoin Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cetyl Palmitate, Prunus Armaniaca Seed Powder, Zinc Gluconate, Magnesium Aspartate, Copper Gluconate, Plyethylene, Parfum, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Methylisothiazolinone, Sodium Succinate. (21.11.2014)

• swietny
  • Plusy:
    -nawilża
    -delikatnie złuszcza naskórek - idealny dla cery wrażliwej
    -przyjemny zapach
    -super konsystencja
    -brak uczucia ściągnięcia skóry twarzy
    -odświeża
    -łatwo się zmywa

Minusów nie widzę

Chcesz pochwalić ChocoMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia skórę
  • Niestety peeling nie jest dla mnie. Podrażnił moją skórę i spowodował, że była mocno czerwona…buzia piekła mnie jeszcze 2 dnia. Rzeczywiście nie można odmówić mu właściwości ścierających, bo skóra była bardzo gładka. Nie tarłam zbyt mocno, jednak moja cera okazała się za delikatna na tego rodzaju peeling. Do tej pory używałam kosmetyki oczyszczające-enzymatyczne. No niestety peelingi z granulkami nie są dla mnie….

-podrażnia skórę
    -zbyt mocno ściera
    -nie dla wrażliwej/mieszanej

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie był zły
  • Odkopałam go podczas postanowienia zużywania zalegających kosmetyków. Najpierw używałam go sama, potem dołączył się mój brat i tak sobie zużywaliśmy razem. Zapach typowo męski, może dlatego przypadł mu do gustu, mi nie przeszkadzał ale wybitny też nie był. Mikrogranulki to dobre określenie dla tego produktu, bo porządnym peelingiem to się tego nazwać nie da. Oczywiście działał, bo skóra była po nim gładsza i czułam różnicę przy mizianiu buźki ale wolę jednak mocniejsze ścieranie. Niby nie był przystosowany do mojej cery ale krzywdy mi ie zrobił, nie uczulił ani nie podrażnił. Polecam komuś, kto ma wrażliwą twarz i nie chce mocnego tarcia.

Chcesz pochwalić osuushi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obrzydliwy
  • Zdecydowanie nie polecam. Po pierwsze drobinek ścierających jest tak znikoma ilość, że nie wiem jak taki produkt można nazwać "peelingiem" . Po drugie pachnie jak męska, okropna pianka do golenia. Po trzecie jest to strasznie tłusty produkt, a czegoś takiego nienawidzę.
    Zdecydowanym faworytem peelingów jest Peeling drobnoziarnisty z Perfecty i na razie nic go nie jest w stanie pobić

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić chilijeczkalily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno to nie jest peeling!
  • "Peeling" ma ładny zapach, przyjemne dla oka opakowanie i w sumie tyle plusów
    Na pewno nie można go nazwać dobrym peelingiem, ponieważ:
    - nie złuszcza naskórka
    - nie pozostawia skóry miękkiej i gładkiej w dotyku - a znam wiele innych dobrych peelingów, które potrafią zdziałać cuda
    - cena - za 11 zł można kupić o wiele lepsze peelingi, na szczęście dałam za niego tylko 7 zł na promocji

Ogólnie nie polecam i wszystkich przed nim wystrzegam!

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla mojej cery
  • jak dla mnie rewelacja. Robiłam kilka podejść do peelingów do twarzy, zawsze podrażniały mi skórę. Zniechęciłam się i przez długi czas z żadnego nie skorzystałam, aż kiedyś koleżanka poleciła mi kolastynę. Wypróbowałam i jestem mile zaskoczona. Peeling jest delikatny, nie podrażnia i nie zostawia wrażenia tłustej maski na skórze, przyjemnie pachnie i pozostawia na twarzy wrażenie świeżości i gładkości. Przy czym pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Wróbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej żel do twarzy niż peeling
  • Całkiem przyjemny produkt firmy KOLASTYNA. Kupiłam go w Rossmannie z gratisem w postaci balsamu tej samej firmy.

ZALETY:
    + dostępność
    + wydajność
    + estetyczne opakowanie
    + łatwe dozowanie produktu
    + nawilża
    + nie podrażnia ani nie uczula
    + łatwo usuwalny z twarzy

WADY:
    - zdecydowanie nie działa jako peeling
    - nie odblokowuje porów
    - mała ilość granulek
    - cena nie odpowiednia do jakości

PODSUMOWUJĄC lepiej go traktować jako żel do twarzy! Zdecydowanie nie jest to peeling

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Dla mojej cery jest idealny !
    Nie podrażnia i nie szczypie. Nawilża moją skórę i delikatnie złuszcza i pielęgnuje. Mam po nim gładką i mięciutką skórę jak pupcia mojego synka. Peeling jest fenomenalny ! Kupiłam go przypadkiem bo akurat nie było w sklepie peelingu, którego używałam wcześniej.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Cleopathraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Kupiłam ja w promocji razem z balsamem do ciała gratis. Niewiem dlaczego ten produkt figuruje jako peeling, mimo mikrodrobinek wogóle nie działa!
    * zupełnie nie działa jako peeling, nic nie złuszcza mimo różnych metod aplikacji dłońmi, wacikiem, szczoteczką
    *suche skórki jak były tak pozostają
    * nie działa również oczyszczająco, nie odblokowuje porów, po prostu nic z tego co obiecuje producent
    *po zastosowaniu nie ma widocznych efektów jedyne co to pozostawia lekko tłustą powłokę na cerze, którą zmywam tonikiem
    Ogólnie beznadziejny produkt który zupelnie nie robi nic, stoi tylko w łazience i zajmuje miejsce. Podchodziłam do tego produktu parę razy, gdy mój ulubiony peeling z dermiki się skończył i mimo różnych metod aplikacji zupełnie nie działa! Nie polecam strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić cassiecash za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale może też go nie być
  • Peeling jest przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej - uważam, że będzie również pasował wrażliwcom. Peeling jest bardzo delikatny, ma kremową konsystencję i małą ilość granulek peelingujących. Miło się go używało, jednak nie zauważyłam wiekszej różnicy w miękkości skóry podczas jego stosowania. Jeśli kogoś interesuje delikatne i nieinwazyjne złuszczanie naskórka, bez uczucia ściągnięcia i podraznienia skóry, to ten peeling będzie dla niego idealny Jednak dla mojej cery mieszanej okazał się po prostu nijaki, nie pomógł ale też nie zaszkodził.

Plusy:
    - delikatnie złuszcza naskórek
    - kremowa konsystencja
    - brak uczucia ściągnięcia skóry
    - nie podrażnia
    - odświeża skórę
    - łatwo spłukuje sie z twarzy
    - neutralny zapach
    - wygodna tubka
    - cena odpowiednia do jakości produktu

Minusy:
    - mała ilość granulek złuszczajacych
    - nie zauważyłam odblokowania porów i usunięcia nadmiaru sebum

Polecam ten peeling do skóry normalnej i delikatnej, bo dla mieszanej (moim zdaniem) jest zbyt łagodny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?