Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Powiększ Kolastyna, Refresh, Peeling do twarzy z mikrogranulkami złuszczającymi

Zgłoszony przez Juzzy

Unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, w połączeniu z minerałami (magnez, miedź, cynk) usprawnia metabolizm i proces dotleniania komórek skóry. Alphanta Complex optymalnie nawilża i wygładza, wspomaga proces odnowy naskórka.
Peeling usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka, odblokowuje pory i niweluje nadmiar sebum, pozostawiając gładki i świeży naskórek.

• idealny dla mojej cery
  • jak dla mnie rewelacja. Robiłam kilka podejść do peelingów do twarzy, zawsze podrażniały mi skórę. Zniechęciłam się i przez długi czas z żadnego nie skorzystałam, aż kiedyś koleżanka poleciła mi kolastynę. Wypróbowałam i jestem mile zaskoczona. Peeling jest delikatny, nie podrażnia i nie zostawia wrażenia tłustej maski na skórze, przyjemnie pachnie i pozostawia na twarzy wrażenie świeżości i gładkości. Przy czym pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Wróbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej żel do twarzy niż peeling
  • Całkiem przyjemny produkt firmy KOLASTYNA. Kupiłam go w Rossmannie z gratisem w postaci balsamu tej samej firmy.

ZALETY:
    + dostępność
    + wydajność
    + estetyczne opakowanie
    + łatwe dozowanie produktu
    + nawilża
    + nie podrażnia ani nie uczula
    + łatwo usuwalny z twarzy

WADY:
    - zdecydowanie nie działa jako peeling
    - nie odblokowuje porów
    - mała ilość granulek
    - cena nie odpowiednia do jakości

PODSUMOWUJĄC lepiej go traktować jako żel do twarzy! Zdecydowanie nie jest to peeling

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Dla mojej cery jest idealny !
    Nie podrażnia i nie szczypie. Nawilża moją skórę i delikatnie złuszcza i pielęgnuje. Mam po nim gładką i mięciutką skórę jak pupcia mojego synka. Peeling jest fenomenalny ! Kupiłam go przypadkiem bo akurat nie było w sklepie peelingu, którego używałam wcześniej.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Cleopathraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Kupiłam ja w promocji razem z balsamem do ciała gratis. Niewiem dlaczego ten produkt figuruje jako peeling, mimo mikrodrobinek wogóle nie działa!
    * zupełnie nie działa jako peeling, nic nie złuszcza mimo różnych metod aplikacji dłońmi, wacikiem, szczoteczką
    *suche skórki jak były tak pozostają
    * nie działa również oczyszczająco, nie odblokowuje porów, po prostu nic z tego co obiecuje producent
    *po zastosowaniu nie ma widocznych efektów jedyne co to pozostawia lekko tłustą powłokę na cerze, którą zmywam tonikiem
    Ogólnie beznadziejny produkt który zupelnie nie robi nic, stoi tylko w łazience i zajmuje miejsce. Podchodziłam do tego produktu parę razy, gdy mój ulubiony peeling z dermiki się skończył i mimo różnych metod aplikacji zupełnie nie działa! Nie polecam strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić cassiecash za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale może też go nie być
  • Peeling jest przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej - uważam, że będzie również pasował wrażliwcom. Peeling jest bardzo delikatny, ma kremową konsystencję i małą ilość granulek peelingujących. Miło się go używało, jednak nie zauważyłam wiekszej różnicy w miękkości skóry podczas jego stosowania. Jeśli kogoś interesuje delikatne i nieinwazyjne złuszczanie naskórka, bez uczucia ściągnięcia i podraznienia skóry, to ten peeling będzie dla niego idealny Jednak dla mojej cery mieszanej okazał się po prostu nijaki, nie pomógł ale też nie zaszkodził.

Plusy:
    - delikatnie złuszcza naskórek
    - kremowa konsystencja
    - brak uczucia ściągnięcia skóry
    - nie podrażnia
    - odświeża skórę
    - łatwo spłukuje sie z twarzy
    - neutralny zapach
    - wygodna tubka
    - cena odpowiednia do jakości produktu

Minusy:
    - mała ilość granulek złuszczajacych
    - nie zauważyłam odblokowania porów i usunięcia nadmiaru sebum

Polecam ten peeling do skóry normalnej i delikatnej, bo dla mieszanej (moim zdaniem) jest zbyt łagodny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mikro mikro mikro mikroooo granuleczki:/
  • Laureat jeśli chodzi o beznadziejność w peelingowaniu:/ zero ścierania, do tego zbyt kremowa konsystencja i zapach jak dla mnie typowo męski. Jak dla mnie masakra i nic wspólnego z peelingiem:/ Jedna gwiazdka..za co? za tych kilka mikroooooooo granuleczek:/

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić sarkastiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Na początku peeling nie spodobał mi się ze względu, na moim zdaniem, małą ilość ścierających drobinek i tłustą powłokę.
    Jednak użyłąm kilka razy.. i .. mile się zaskoczyłam!
    regularnie używany co 2-3 dni delikatnie oczyszcza twarz, wysusza wypryski i rozświetla cerę która jest nawilżona!
    Peeling jest delikatny i będzie dobry dla osób o delikatnej cerze i raczej tych kótre nie stawiają na spektakularny efekt po jednym czy dwóch użyciach.
    Ma ładny zapach, jest wydajny, nie jest drogi.
    Myślę, że warto dać mu szansę. Dla osób które czasem potrzebują mocniejszego ścierana - można dosypać do niego troche zmielonej kawy i taką papką masować twarz. W takiej wersji też sprawdza się świetnie.
    Ma ładny bogaty skład.
    Pół gwiazdkio odejmuję za lekką oleistość w dotyku.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarna porzeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie...
  • Skuszona promocją w Rossmanie kupiłam sobie ten produkt i niestety mnie bardzo rozczarował...
    \nFaktycznie jest delikatny, ale aż zbyt delikatny. Ilość drobinek peelingujących jest bardzo mała, więc nie ma czym tego naskórka zedrzeć. Konsystencja zbyt kremowa, nie daje żadnego poślizgu na skórze i utrudnia umycie twarzy.
    \nPeelingi super zdzieracze nie są moimi ulubionymi (cera wrażliwa), ale ten jest aż za słaby, dla mnie to prawie żel do mycia twarzy, nie peeling.
    \nUżyłam do z 5 razy i efekty złuszczania sa na prawde słabe. Lapiej działał na mnie regularnie stosowany peeling enzymatyczny.
    \nJedyny plus jest taki, że nie zrobił mi krzywdy. Zużyję go, ale nie z jakąś szczególna przyjemnością.
    \n

Chcesz pochwalić MartaEwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zadziałał
  • Żałuję, że kupiłam ten peeling. Nic nie zrobił szczególnego na mojej skórze, ani jej nie pomógł, ani nie uszkodził. Działa raczej jak zwykły żel do mycia, więc tak też zaczęłam go stosować. Nie oczyszcza mocno, nie zmniejsza ilości zaskórników ani nie odblokował mi porów. No cóż, nabyłam po prostu kolejny żel do twarzy ;-) Na plus jest zapach i konsystencja. Natomiast daję tylko 2 gwiazdki, bo nie kosmetyk nie spełnia obietnicy producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nic ciekawego
  • Kupiłam peeling, bo był przeceniony, po prostu okazja. Chciałam przetestować, opakowanie ładne. Niestety moim zdaniem to nie jest peeling... To jakiś krem myjący z drobinkami, peelingiem tego nie nazwę, w ogóle nie złuszcza! Jedyne plusy to wydajność, bo miałam go bardzo długo no i ładny zapach. No i oczyszcza cerę...
    Spodziewałam się czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić domi1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie :/
  • Po co ten bogaty skład-minerały, kolagen itd. w peelingu? Przecież to nie krem, który działa całą noc, ani maseczka...No ale nie otym miało być
    Jak dla mnie kompletnie nietrafiony produkt :/ Ja lubię peelingi konkretne, raczej ostre, nie delikatne. A ten jest bardzo słaby, delikatny. Dla cery suchej, naczynkowej moze się nada
    Jednak na pewno nie dla tłustej, czy mieszanej, zaskórnikowej. Nic nie usuwa, nie odświeża skóry, a już zaskórniki? Fantazja Jest zbyt słaby, ma za drobne, w za małej ilości skumulowane w kremie drobinki ścierające.
    Plus jedynie za konsystencję, że nie jest zbyt gęsty, ma przyjemną kremową konsystencję, dobrze się rozmasowuje na twarzy. Przyjemny jest także zapach i ładny kolor, tyle plusów.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Laur konsumenta? za co?
  • Zachęcona nalepką 'laur konsumenta 2012 roku' zakupiłam peeling w nadziei na porządne oczyszczenie cery. Pierwsze wrażenie po odchyleniu nakrętki było bardzo pozytywne. Przyjemny, swieży zapach. Jakie było moje rozczarowanie gdy wycisnęłam kosmetyk na palec. Przecież to krem?!
    Krem z naprawdę niewielką ilością drobinek peelingujących. Twarz masuję około 2 minut i mam wrażenie, że wymasowałam ją kremem. Jak dla mnie ten kosmetyk nie spełnia moich wymagań. Mimo, że nie jest drogi, to żałuję, że nie kupiłam ściernego rossmanowego peelingu za 4zł.
    Po użyciu kosmetyku twarz rzeczywiście jest odswieżona i nieco wygładzona, natomiast zaskórniki na nosie są 'nietknięte'. Efekt jest zbyt delikatny.

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Cdz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Buu... kiepścizna
  • To jakaś kremowa masakra a nie peeling.
    Nie będe się rozpisywać nad jego wadami, bo to przede wszystkim nie robi nic z twarzą.
    Jedynym pozytywem tego produktu jest zapach, ale raczej nie po to go kupiłam, żeby pachnął.
    Dobrze, że szybko się skończył, bo szkoda było na niego miejsca na półce.
    Porażka nie polecam nikomu Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: całe 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzeczywiście delikatny
  • Rzeczywiście jest bardzo delikatny i jak dla mnie niestety za bardzo. Stosując peeling chciałabym mocniejszego złuszczenia a ten preparat niestety jest za słaby. To bardziej taki zel myjacy z drobinkami. Reszty nie trzeba opisywać, zgadzam sie z poprzedniczkami.

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mój typ
  • Peeling jest delikatny, ładnie pachnie, nie uczula. Niestety jest zdecydowanie za słaby, po użyciu nie czułam żeby cokolwiek złuszczył. Równie dobrze mogłam umyć twarz wodą, efekt byłby ten sam.

Chcesz pochwalić moira88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo delikatny, dla mnie za słaby
  • Peeling z przeznaczeniem do skóry normalnej i mieszanej, bez parabenów, bez parafiny, skład nienajgorszy. Niestety, ten kosmetyk nie jest dla mnie.

Lubię peelingi z dużymi drobinkami, mocno oczyszczające i mocno drapiące. Ten peeling nie sprawdza się w żadnym z tych przypadków: drobinki sa małe, jest ich niewiele, bardzo delikatnie ścierają, prawie ich nie czuć a co za tym idzie, uczucie oczyszczenia twarzy jest naprawdę znikome.

Wydajność kosmetyku jest słaba, ponieważ zawsze nakładałam go podwójną ilość, aby cokolwiek zdołał oczyścić.

Zapach ma bardzo przyjemny, konsystencję kremową, łatwo się rozprowadza. Tuba wygodna w użytkowaniu, stoi na głowie, zamknięcie na pstryk, cena nie wygórowana, ale do niego nie wrócę, bo szukam lepszego oczyszczenia skóry twarzy.

Ten peeling poleciłabym osobom, które szukają delikatnego drapaka.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Twitter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gwoli sprawiedliwości... To jest peeling!!! ale dla wrażliwców...
  • Muszę oddać sprawiedliwość temu kosmetykowi, ponieważ uważam, że poprzednie recenzje są bardzo powierzchowne, aczkolwiek trochę prawdy w nich jest.

Po pierwsze: peeling jest bardzo kremowy, dzięki czemu nie ściąga i nie wysusza skóry. Ja mam cerę suchą, a nawet bardzo suchą, dlatego z tego względu był to dla mnie kosmetyk bardzo przyjemny w użyciu - nie podrażniał skóry, nie wysuszał jej na wiór.

Po drugie: zgadzam się z poprzednimi opiniami odnośnie niewielkiej ilości drobinek złuszczających. Mogłaby być ich więcej, ale też bez przesady. Są one mimo wszystko dość ostre i działają, ale na pewno zdecydowanie bardziej delikatnie. Dlatego osoby z wrażliwą skórą również powinny być z tego względu zadowolone.

Po trzecie: kosmetyk przyjemnie pachnie, ma wygodne opakowanie i wbrew pozorom jest wydajny. Mam go około miesiąca, używam go 2 razy na tydzień i zużyłam około pół opakowania - nie najgorzej!

Dlaczego trzy gwiazdki?! Bo mimo wszystko moja skóra nie jest aż tak wrażliwa i wolałabym, żeby peeling był nieco skuteczniejszy. Owszem brawo za działanie nawilżające, ale efekt złuszczający mógłby być znacznie lepszy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Glupotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski...
  • Niestety nie jest to produkt idealny...

Przede wszystkim, jest to bardziej żel do mycia twarzy niż peeling, tzn. z tubki wydobywamy gęsty krem z nielicznymi, małymi drobinkami peelingującymi. W efekcie, moja skóra po użyciu tego specyfiku nie była w ogóle złuszczona, mało tego - peeling bardzo kiepsko radził sobie ze zmyciem pozostałości podkładu, ślizgał się po twarzy. Czułam się jakbym smarowała się jakimś kremem, a nie zmywała twarz.

Jedyny plus to poręczne opakowanie, ale nie po to kupuje się kosmetyki

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić trzcinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie peelinguje
  • Ten niby to peeling to kompletna porażka. Nic a nic nie peelinguje. Kupiłam go za 8zł i uważam te pieniądze za stracone. Peeling ten przypomina bardziej kremowy żel do mycia twarzy a niżeli peeling. Nigdy więcej

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 25% opakowania

Chcesz pochwalić ola_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzy razy nie!
  • peeling? predzej kremowy zel do mycia twarzy , nie robi NIC! najgorszy "peeling".

NIE,bo :
    1.mała ilosc granulek
    2.brak jakiegokolwiek efektu
    3.niefajna konsystencja (kremowa )

PLUSY:
    *brak.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 (resztkami sił)

Chcesz pochwalić pysiapyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy peeling jaki miałam...
  • Nigdy nie lubiłam za bardzo marki KOLASTYNA, ale przy przecenie skusiłam się na ten peeling.

Plusy :
    - jedynym jest piękny zapach .

Minusy:
    - za mało granulek peelingujących!
    - pozostawia obleśny film - a jest przecież do twarzy tłustej i mieszanej (!)
    - kompletnie nie sprawdza się jako peeling - nie oczyszcza!!!!

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Veronica130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekko peelingujące coś
  • Produkt wpadł właściwie przypadkiem, bo potrzebowałam peelingu na już, a że akurat była promocja -40% w Rossie to wzięłam.
    Co dobrego w składzie:
    - Olea Europea Friut Oil - oliwa z oliwek (2 miejsce) - odżywia skórę, pozostawia na niej film ochronny, regeneruje i nawilża,
    - panthenol (9 miejsce) - łagodzi tany zapalne, regeneruje, wiąże wodę
    - kolagen (10 miejsce) - utrzymuje wilgotność skóry, pokrywa filmem ochronnym, nadaje aksamitność w dotyku skórze
    - glikogen (11 miejsce) - odżywcza substancja aktywna
    - elastyna (12 miesjce) - przywraca świeżość, gładkość i elastyczność skóry
    - puder z pestek moreli (17 miejsce) - naturalne drobinki złuszczające
    - Zinc Gluconate (18 miejsce) - przyspiesza gojenie i zapobiega powstawaniu blizn - przy trądziku
    - Copper Gluconate (20 miejsce) - stosowany w leczeniu trądziku

Żeby nie było za różowo i naturalnie, peelingować się tu będzie również drobinkami polietylenu, a szkoda, bo mogło być ciekawiej.

Przejdźmy do tego, co produkt ów zdziałał na mojej skórze
    W sumie to niewiele udało mu się zrobić, bo drobinek peelingujących jest jak na lekarstwo i żeby odczuć jakiekolwiek tarcie trzeba wywalić sporo kosmetyku na twarz. Dopiero wtedy dało się odczuć jakieś peelingowanie, ale nie za ostre, tak więc osobom z wrażliwszą skórą będzie to odpowiadać. Mojej czerwieniącej się błyskawicznie skórze na policzkach to odpowiadało, chociaż miałam już mocniej działające peelingi i też nie robiły tam krzywdy.
    Po zmyciu specyfiku skóra była... normalna. Chyba nie ma co liczyć na mocne nawilżenie po takim produkcie, jednak chwała za to, że nie ma tu żadnych detergentów, przez co skóra mogłaby być przesuszona. Przyjemnie było jej dotknąć i nie trzeba było koniecznie stosować toniku, żeby załagodzić twarz. I chyba nic więcej napisać się nie da o jego działaniu.

Dodatkowe informacje:
    - w moim przypadku bardzo niewydajny, wystarczyły 3 tygodnie używania, nie zawsze codziennie, żeby kosmetyk zaliczył dno
    - zbyt mało drobinek zatopionych w sporej ilości żelu
    - cena nie powala w stosunku do pojemności, jakości i wydajności.

Słowem: ten pan już u mnie raczej nie zagości. Z ulgą mogę wyrzucić jego opakowanie do kosza i nie skusi mnie w drogerii.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Inspire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest żle, ale szału nie ma.
  • Peeling ma ładny zapach, starcza na długo, miła konsystencja. Nie oczyszcza twarzy tak jakbym chciała, bo dla mnie ma za małe drobinki. Odświeża cerę, plusem jest to, że nie zawiera parabenów.

Plusy:
    - jest wydajny
    - ma ładny zapach
    - ma przyjemną konsystencję
    - odświeża cerę
    - nie podrażnia
    - nie zawiera parabenów
    - cena jest przystępna

Minusy:
    - za małe drobinki
    - nie oczyszcza dogłębnie cery

Używam tego produktu od: Ok 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całę opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny odświeżający ale nic więcej
  • Kupiłam go ponieważ był to jeden z niewielu peelingów mechanicznych do twarzy jaki znalazłam w rossmannie (potrzebowałam na szybko) i niestety na mojej grubej skórze z masą zaskórników niewiele zdziałał, należało go nałożyć w dużej ilości aby poczuć drobinki peelingujące.
    \nZalety:
    \n- dobry dla skóry delikatnej,
    \n- kremowa konsystencja,
    \n- przyjemnych świeży zapach,
    \n- nie zawiera parabenów
    \nWady:
    \n- mało wydajny,
    \n- nie spełnia swojej podstawowej roli - nie peelinguje,
    \n

Chcesz pochwalić ladybutterfly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i tani
  • Lubię go. Kupiłam ten peeling, ponieważ skusiła mnie niska cena (był najtańszy ze wszystkich peelingów, jakie akurat były w drogerii). Nie spodziewałam się rewelacji, ale jestem mile zaskoczona
    Używam go trochę częściej, niż jest to konieczne (zamiast 2 razy w tygodniu, to prawie codziennie). Skóra jest po nim dobrze oczyszczona, nie świeci się i odnoszę wrażenie, że jest bardzo delikatna. Peeling ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, jest wydajny i ma wygodne opakowanie. Może nie jest przez przeznaczony do zwalczania trądziku, ale z moim poradził sobie bez problemu (a używałam różnych kosmetyków specjalnie do tego przeznaczonych).

Używam tego produktu od: początku maja 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?