Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Zgłoszony przez Eirenn

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

• CUDOWNA!
  • Plusy:
    -cudowne kolory,
    -bardzo kremowa i dobrze na pigmentowana,
    -dostępność,
    -cena,
    -bardzo wydajna,

Minusy:
    Brak, można niby podciągnąć fakt iż trochę wysusza usta, ale to bardziej przez wykończenie (matowe) a nie przez produkt

Ilość zużytych opakowań: z racji wydajności mimo częstego stosowania zużycie jest niewielkie

Chcesz pochwalić delieves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta swojej ceny
  • Osobiście mam kolor 104 i jestem z niego bardzo zadowolona.

+ śliczny, matowy i intensywny kolor
    + długo się trzyma
    + jest precyzyjna, nie "spływa" mi w stronę kącików

Jedyny minus jaki znalazłam:
    - nie nadaje się do suchych ust, jednakże pięknie podkreśla te zadbane

Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • czerwona seria jest do kitu, w odróżnieniu od czarnej!
  • Daję tylko dwie gwiazdki. Pierwszą za piękne kolory i smakowity zapach, drugą za przystępną cenę i dostępność, częste promocje.
    Reszta do poprawki (I wish :P )
    Bardzo nietrwała, rozwarstwia się na ustach, waży się, podkreśla suche skórki. Wielka szkoda, bo choć posiadam odcienie naturalnego różu 101 i arbuzowego różu 102, to nie mam jak ich zużyć Nie polecam.

Ale za to bardzo sobie chwalę czarną serię od Kate Moss, genialne kolorki, piękny zapach, trwałość bardzo zadowalająca, nie przesusza.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

Chcesz pochwalić eLAeM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zachwytu
  • Ładne opakowanie, ładny zapach, uroczy kolor (wszystkie były ładne, nie mogłam się zdecydować).
    Po czym... w ogóle nie chce równomiernie pokryć ust. Nie mam popękanych ani żadnych problemów ze spierzchniętymi wargami itp.
    Pokrywa częściowo i wygląda to tak, jakby pigmenty szminki zostawały gdzieniegdzie.
    Rozcieranie palcem ratuje sprawę, ale nie o to w niej chodzi.
    Jest w miarę trwała, ale zdecydowanie nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić be_zludna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny produkt
  • Kupiłam szminke na promocji w Naturze gdy kosztowała ona coś w granicach 15 zł. I w taki też sposób zostałam szczęśliwą posiadaczką bardzo fajnej matowej szminki o numerku 16 :3 Nie dość że szminka nie jest droga to na dodatek ma ciekawą szatę graficzną pożądne wykonanie i pożądną trwałość.Nawet jedząc i pijąc lekki kolorek zostaje.Nie jest to co prawda kolor jaki uzyskujemy odrazu po pomalowaniu ust ale jest Pomadka na dodatek jest bardzo wydajna bo używam jej dość często od 6 miesięcy i nie widać jakiegoś większego zużycia.

Ilość zużytych opakowań: Jak narazie 0

Chcesz pochwalić Lusiaaax333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ehh nie wiem ;/
  • Jestem posiadaczką jednego odcienia, niedostępnego w Polsce, czyli 113 (nude).
    Kocham pomadki w tej tonacji, więc długo szukałam na allegro tego numerku, bo z tych, które są dostępne w naszym kraju nic mi nie odpowiadało.

Dziewczęta są zachwycone jakością tych pomadek, a ja załamałam ręce - nie wiem czy to kwestia odcienia (nude są z reguły specyficzne) czy czego, ale :

- tępa konsystencja
    - nieprzyjemny zapach (jak przy ApocaLips ;/)
    - zbiera się
    - podkreśla suche skórki
    - maże się
    - nie trwała

dla mnie nie ma plusów..

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić missingdream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boska
  • Mam już swoją ulubienicę. To jest to czego szukałam od dawna. Idealny mat i te kolory. Pięknie akcentuje i wydobywa naturalny kolor ust. Jestem zachwycona. Kupiłam w promocyjnej cenie, na kieszeń każdej z nas. A powiem tak dziewczyny, jeżeli lubiecie mat na ustach to bez chwili zastanowienia zachęcam do kupienia tej właśnie szminki.
    Bardzo wydajna. Długo utrzmuje się na ustach. Moich ust nie wysusza, a stosuję ja na codzień.

Boska!

Używam tego produktu od: 4 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Zielik za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Uwielbiam matowe pomadki. Ta nie wysusza, długo się trzyma, a jak schodzi, to w taki subtelny sposób, nie trzeba ciągle zerkać w lusterko. Można na niej polegać. Ja mam kolor 104, ale na pewno skuszę się jeszcze na inne.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok, bez szału
  • Posiadam kolor 103 ( to coś ala "my lips but better" czyli kolor moich ust tylko idealnie podkręcony w tym wypadku w kierunku brudnego różu)..
    Miałam również 104 ale poszła w świat bo dla mnie za ciemna i za ciepła..

Szminka jest ok..ma porządną trwałość..fajny kolor..No i jest to prawdziwy mat (przypomina konsystencją i efektem na ustach matowe szminki z revlon).
    Zapach też jest dość przyjemny..

Minusem jest dla mnie dość tandetne opakowanie (brzydsze to już ma chyba tylko wibo eliksir)..

Już widzę Kate Moss z taki czymś w torebce

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne zaskoczenie
  • Nigdy nie bylam zbytnio przekonana co do Marki rimmel ale ta szminka to zupelnie inna bajka. Musze przyznac, ze gama kolorystyczna to troche nie moja bajka ale w koncu zdecydowalam sie na odcien 107. Moze nie jest to najbardziej matowe wykonczenie na swiecie ale kolor dlugo sie trzyma, nawet po zjedzeniu przekaski. Pigmentacja w porzadku, zapach rowniez. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 tygodnii

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna
  • Kupiłam nie czytajac zadnych opinii i jestem zachwycona! Przepiękny mat, wspaniały kolor (odcien 104) i cudowny zapach. Szykowne opakowanie, z fajnym napisem'Kate'l cena również bardzo przystępna

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić misior920127 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM
  • Posiadam w pięknym odcieniu różu 102 i uwielbiam ją. Delikatnie nawilża mi usta, i długo się utrzymuje. Ma niską cenę i piękne opakowanie. Czego chcieć więcej? <3

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Weronika_9090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • edit2: a jednak wysusza...
    edit: kolekcja powiększyła się o numery 101 - nieco dla mnie za jasny zimny róż i mój zdecydowany faworyt nr 105 - piękny ciemniejszy odcień (może ze 2 tony ciemniejszy od moich ust), wyglądający naturalnie, a jednocześnie bardzo intrygująco!

Mam kolor 103 - piękny, wyrazisty róż.
    Kupiłam w promocji za 13,99 - śmieszna cena jak za tę pomadkę! Muszę zapolować na kolejną.

Do rzeczy:
    + piękny mat!
    + trwałość
    + kolory! wyraziste, głębokie, śliczne
    + cena (20zł regularnej mnie nie odstrasza, a co dopiero w promocji)
    + łatwość nakładania - nie potrzeba konturówki
    + nie podkreśla suchych skórek, nawet w wypadku mniej idealnych ust
    + idealnie napigmentowana
    + piękne opakowanie
    + fajny zapach, bardzo przyjemny

Jedyny minus - zawsze jest przebrana w drogeriach .Używam tego produktu od: tydzieńIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Mam kolor 103, jest to brudny róż, zachwyciłam się kolorem na ustach Maxineczki w pewnym filmiku, na szczęście podała numer koloru i od razu pobiegłam do drogerii

Plusy:
    - bardzo ładny i trwały kolor
    - niewygórowana cena
    -ładne kolory
    -dobre krycie

Minusy:
    -wysusza usta, polecam nałożyć pod nią pielęgnacyjną pomadkę albo poszukać zbliżonego koloru w szminkach Rimmel by Kate w czarnym opakowaniu - zdecydowanie nie wysuszają ust.

Polecam przede wszystkim za trwałość i na prawdę ładne kolory.

Chcesz pochwalić anullka38 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawa
  • Bardzo fajny produkt. Niewiele jest matowych szminek - ta daje idealny mat. Mam nr. 102 i muszę przyznać iż, jest naprawdę niezła.
    Plusy:
    - Ładny mat
    -Wydajna
    -Tania i łatwo dostępna
    -Długo się utrzymuje
    Minusy:
    -Przy dłuższym stosowaniu może wysuszać usta

Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Chcesz pochwalić bluelillyou za czytelną i pomocną recenzję?
  • aktualnie ulubiona!
  • Długo czaiłam się aby kupić tę szminkę, w końcu przekonała mnie promocja -40% w Rossmannie. Wybrałam kolor 101, piękny nasycony różowy odcień. Ta szminka jest moim aktualnym faworytem, zarówno jeśli chodzi o odcień jak i o całokształt produktu.

+ Szminka ma naprawdę przyjemny zapach, mi przypomina zapach owocowy, główne skojarzenie mam z mango
    + Szminka jest bardzo dobrze napigmentowana, wystarczy mała ilość produktu aby wyczarować na ustach intensywny efekt
    + Fajny matowy efekt, miałam już do czynienia z kilkoma matowymi pomadkami ale każda z nich strasznie wysuszała usta i uniemożliwiała częste stosowanie. Z tym produktem na szczęście jest inaczej
    + Łatwość w stopniowaniu intensywności
    + Bardzo wydajna
    + Ładne, porządne opakowanie, napisy się nie ścierają
    + Wielka zaleta jaką jest trwałość! Naprawdę jestem pod wrażeniem, zazwyczaj szminki szybko znikają z moich ust, ta jest w stanie wytrzymać kilka godzin
    + Łatwo dostępna w drogeriach typu Rossmann, Hebe, SuperPharm

- Dlaczego nie daje jej 5 gwiazdek? Niestety jeśli ktoś nie ma idealnie zadbanych ust może mieć mały problem. Szminka odrobinę wysusza usta, a przy nienawilżonej skórze może wejść w załamania i stworzyć niezbyt estetyczny efekt. Jednak jeśli dbamy i nawilżamy usta nie będzie żadnych problemów.

Chcesz pochwalić sparrow_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • ULUBIONA!
  • Posiadam 104 i zamierzam zaopatrzyć się w pozostałe, ubolewam tylko, że w naszych drogeriach dostępne jest tylko 5 odcieni tej szminki.

+ zapach!
    + opakowanie! - śliczne...
    + kolor i nasycenie... pychota!
    + pomimo że jest pół matowa - pół satynowa dobrze się rozprowadza i nie jest tępa
    + zdecydowanie najtrwalsza szminka od rimmel! Ściera się równomiernie i dobrze się z nią współpracuje.
    + cena to około 18 zł, w promocjach (np. dziś - hebe) można ją dorwac za 11

Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu wow
  • Zaopatrzyłam się w tę szminkę na ostatniej promocji w Rossmannie na kolorówkę - była to zresztą moja jedyna wówczas zdobycz :P Posiadam kolor 101, czyli piękny, chłodny róż, idealny na co dzień. Co mnie jednak zachwyca najbardziej w tej szmince, to jej trwałość. Wytrzyma spokojnie 5-6 godzin, a może nawet dłużej, przy ostrożnym piciu i bardzo ostrożnym jedzeniu - obiadu raczej nie przeżyje, ale nie wymagajmy cudów. Dość równomiernie schodzi z ust, nie musimy się martwić o to, że zostanie nam tylko nieestetyczna obwódka. Nie zauważyłam raczej wysuszania ust - oczywiście nawilżenia też nie. Do plusów mogę zaliczyć także bardzo ładne, solidnie wykonane opakowanie, dostępność i niezbyt wygórowaną cenę, zwłaszcza w promocji. Zapach ma dość specyficzny - mi osobiście kojarzy się z klejem :P Ale nie jest nieprzyjemny, dla mnie jest neutralny. Na pewno kupię ponownie.

Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawa
  • Szukałam w miarę naturalnego odcienia, głównie z powodu bardzo małej gamy kolorystycznej. Wybór padł na 105. Bardzo komponuje się z naturalnym odcieniem moich ust, nieco je przyciemnia. Szminka lekko wysusza usta, ale to w końcu matowa szminka, więc jej to wybaczam . Spodobał mi się też jej zapach, jakby kwiatowy . Ma bardzo eleganckie opakowanie, a autograf Kate nadaje mu uroku.

Być może kiedyś skuszę się na inny odcień .

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • Tak!
  • Plusy:
    fenomenalna trwałość
    piękne kolory (mój ulubiony, przepiękny #103)
    matowy efekt na ustach
    śliczne opakowanie
    pigmentacja
    wydajność
    nie wysusza ust

Minusy:
    brak

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewwwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wart swojej ceny, świetna gama koloryztyczna, cudowne opakowanie.
  • Swoją szminkę kupiłam na promocji Rossmanowej. Wyniosła mnie ok.12 zł. Wahałam się, gdyż na ręcę wyglądała ślicznie, ale na ustach niekoniecznie. Wiem jednak, aby nie sugerować się wyglądem ust w drogerii. Zawsze nakładam zbyt dużo, a ok. godz. 15 moje usta są dość przesuszone. Nie mogłam się powstrzymać od zakupu. Opakowanie, kolor, cudo !

PLUSY:
    - fantastyczne kolory
    - przepiękny zapach
    - świetne, kobiece opakowanie
    - można nakładać stopniowo, przez co można uzyskać rózne kolory
    - świetny mat, brak tandetnego połysku
    - jak dla mnie trwałość również na plus

MINUSY:
    - odjęłam pół gwiazdki, za to, że przy nieodpowiedniej pielędnacji ust, gromadzi się w zagłębieniach i podkreśla skórki

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Foto recenzja
Chcesz pochwalić olashion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK.
  • Plusy:
    - bardzo dobrze napigmentowana (mam naturalnie ciemny kolor ust, a najjaśniejszy nr 101 potrafi je "zamalować" już przy pomocy pierwszej warstwy)
    - trwała (bez jedzenia i picia utrzymuje się nawet kilka godzin)
    - faktycznie jest matowa
    - piękny zapach (przypomina mi budyń malinowy)

Minusy:
    - podkreśla suche skórki jeśli nie nałoży się pod nią kremu czy balsamu do ust
    - zbiera się w załamaniach

Ciężko stwierdzić czy wysusza usta, ale na pewno ich nie nawilża.
    Niestety kupiłam za jasny odcień i po pomalowaniu bez roztarcia wyglądam jak świnka Piggy. Muszę wypróbować inny kolor.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Malinowa przyjemność noszenia
  • Nosiłam się z zamiarem jej kupna bardzo długo, jednak wcale nie żałuję, że w końcu ją nabyłam. Doskonała !! Idealny mat, piękny zapach i ta trwałość .. zwraca uwagę nie jednego mężczyzny.. )

PLUSY:

- szeroka gama kolorystyczna
    - niska cena
    - piękny zapach
    - trwałość

MINUSY:

nie posiada !!

Chcesz pochwalić JkochaJszlocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Fajny produkt, o bogatej gamie kolorystycznej. Warto go mieć w swojej torebce, bo jest niedrogi, a spełnia swoje zadanie. Jest dość trwały, ładnie prezentuje się na ustach, dając matowe wykończenie. Dodatkowo ładny zapach i przyjemne dla oka czerwone opakowanie. Nie wiem czemu, ale jakoś to moja ulubiona szminka, jej używanie sprawia mi największą radość (chociaż może MAC by ją pobił? nie wiem). JEdyne do czego się czepię, to fakt, że jak ktoś ma mocno suche usta, to lepiej je porządnie pielęgnować, bo ta szminka tego nie zrobi.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Cudowna! Piękny mat. Szminka ma cudną trwałość, kolor trzyma się na ustach cały dzień, no może oprócz momentów kiedy jem
    Na pewno kupię inne kolory

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić ayumi2409 za czytelną i pomocną recenzję?