Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Zgłoszony przez Eirenn

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

• Najlepsza na świecie!
  • Posiadam kolor 101 i z pewnością powiększę swoją kolekcję o kolejne numerki!

Plusy:

-piękny mat bez dodatku drobinek itp.;
    -delikatny kolor;
    -nie zbiera się na ustach;
    -nie podkreśla suchych skórek!!!
    -długo się utrzymuje, nie trzeba poprawiać;
    -wydajna;
    -cena w stosunku do jakości i wydajności;
    -mimo delikatnego koloru- dobra pigmentacja;
    -ładne opakowanie, zamykane na "klik";

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niewielkie zużycie 1.

Chcesz pochwalić Babuszkin za czytelną i pomocną recenzję?
  • szminki od Kate Moss to moje KWC
  • Posiadam kolor 104, zdecydowanie mój KWC!

Wszystko na plus: od zapachu, przez wytrzymałość po piękny, matowy efekt. Nałożona na nawilżającą pomadkę nie podkreśla suchych skórek, nie waży się, nie zbiera się w zagięciach oraz w kącikach ust.

Jeden malutki minusik za to, że odbija się na szklance, ale tak właściwie to każda szminka ma to do siebie.

często można ją kupić w promocji w hebe albo rossmanie.
    POLECAM!

Chcesz pochwalić UncertainFate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemna
  • Oceniam odcień 103

Plusy:
    - piękny kolor! Czasem nakładam ją w domu żeby tylko się z niego ucieszyć
    - delikatny zapach- lekko pudrowy, kojarzy mi się z jakimiś słodyczami z dzieciństwa
    - kolor długo się utrzymuje na ustach, gdy zje się cała wierzchnia warstwa nie brudzi i nie zostaje na zębach

Minusy:
    - jeżeli usta nie są zadbane szminka to podkreśli. Dobrze przed nią nałożyć na usta balsam nawilżający albo je wymasować szczoteczką
    - tuż po nałożeniu brudzi i zostaje np. na szklance. Po 2 godzinach kolor zostaje głównie na obrzeżach ust, ze środka sporo się go zjada. Dokładam go na szybko, nawet bez lusterka na środek ust i wtedy już zostaje ze mną na dłużej

Wydaje mi się, że wszystkie odcienie i z matowych i ze zwykłych kolorów były stworzone z myślą o kobietach o typie urody podobnym do Kate Moss. Mam jasne włosy i skórę i niebieskie oczy i u mnie kolor wygląda bardzo ładnie. Polecam wypróbowanie wszystkim blondynkom

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić paprotka944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny MAT
  • Oceniam kolor 102, piękny matowy róż o chłodnej tonacji. Kolor cudowny na zimę, sama szminka nie bardzo ponieważ bardzo wysusza usta, ale to oczywiste, ponieważ matowe formuły mają do tego prawo. Przyjemnie się ją nosi, ponieważ nie migruje tak ochoczo jak jej siostra lasting finish. Produkt również długo utrzymuje się na ustach. Z wad zauważyłam wyłącznie to, że wysusza usta dość mocno i nie nadaje się, żeby nosić ją non stop.

Chcesz pochwalić Mascot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra szminka, polecam
  • Plusy:
    +ładny kolor, mam 102
    +łatwa, przyjemna aplikacja
    +matowa
    +pokrywa idealnie usta
    +długo się utrzymuje

Minusy:
    - jeśli używasz jej zbyt często wysuszy Ci usta

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić IronyReality za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!
  • Mam nr 110, który nie jest dostępny w Polsce (kupiłam w będąc w Londynie) Przy okazji napomknę, że naprawdę mamy mały wybór w Polsce jeśli chodzi o gamę kolorów w tej serii i uważam, że to wysoce niesprawiedliwe...

Ale do rzeczy

Plusy:

- kolor jest cudowny - intensywna, ognista czerwień, taka żywa i wydaje mi się, że wielu osobom ten kolor pasuje
    - świetnie się rozprowadza - sunie bardzo gładko po ustach i idealnie je pokrywa
    - jest matowa, ale nie jest to płaski mat - czuć tam nieco satyny, konsystencja pomadki jest po prostu idealna. Mam porównanie z matami z GR, które wg mnie są bardziej suche, ale pigmentacja jest tak samo dobra.
    - nie podkreśla niedoskonałości: suchych skórek, zmarszczek itd. wygląda obłędnie!!
    - utrzymuje się bardzo długo, przetrwa nawet posiłki
    - nie za bardzo wysusza ust, a moje usta są dośc problemowe, także jestem w ogromnym szoku

Minusy:
    - mała gama kolorów

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Posiadam odcień 10- krwista czerwień

plusy:
    - dobrze napigmentowana,
    - fajna formuła,
    - ładny mat,
    - nie wysusza ust

minusy:
    - nie nazwałabym tej szminki produktem długo utrzymującym się na ustach, fakt pomadka wytrzyma kilka godzin ale pod warunkiem że nie będziemy nic pić ani jeść

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Sheavenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Posiadam odcień 104 taki zgaszony róż.
    Jestem zadowolona z zakupu, na pewno sięgnę po inne odcienie.
    Plusy:
    - ładny mat
    -ładne kolory
    -piękne opakowanie, krwista czerwień
    Co do trwałości to jest nawet dobra i wytrzyma kilka dobrych godzin ale pod warunkiem, że nic nie będziemy jedli i pili przez ten czas.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić calinkaQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta uwagi
  • Oceniam kolor 103
    Plusy:
    * ładny kolor, naturalnie wygląda, jest dla mnie taką szminką, którą jak nie wiem na jaki kolor pomalować to ją stosuję, albo kiedy chcę by moje usta pozostały delikatne
    * nie wysusza
    * ładnie pachnie
    * dostępność

Minusy:
    *no trwałość, niby nie jest najgorsza, ale moim zdaniem GR Velvet Matte posiadają lepszą
    *wąska gama kolorystyczna! "nie ma w czym wybierać" że tak powiem

Ogólnie jestem na plus z tą szminką i polecam na pewno kolor 103, ale jak się przekonałam w różnych seriach, szminki z tej samej serii mogą być lepsze i mogą byc gorsze, także może i tutaj jest jakieś cudeńko..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić diy22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Posiadaczka koloru 102
  • Podczas zakupu kierowałam sie naturalnym efektem, na ustach i znalazłam Oczywiście aplikuje na nawilżone wcześniej usta,lekko pudruje przed nałożeniem szminki i ok.2h bez jedzenia i picia daje rade, potem oczywiscie poprawki

Plusy:
    +kolorystyka
    +pigmentacja
    +dostępność
    +cena
    +wydajność

Ogólnie polecam, ale ciagle szukam ideału

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LoveBeauty za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij