Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Zgłoszony przez Eirenn

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

• dobra, ale nie robi szału
  • Mam bardzo mieszane uczucia, z jednej strony chętnie jej używam, ma piękny kolor, odcień 103, piękny intensywny róż dla osób o jasnej karnacji.
    Pomadka dobrze się utrzymuje, ma intensywny odcień, łatwo się ją nakłada, i przede wszystkim- jest matowa i mat się utrzymuje.

ALE- przy jej stosowaniu nalezy mieć nienaganne usta. I to w 100% nienagannie wypielęgnowane, ponieważ w innym wypadku, używanie jej mija się z celem. Co więcej, z racji, że jest matowa, jest wysuszająca, dlatego warto mieć pod ręką coś ochronnego

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie udało nam się
  • Kupiłam tę pomadkę zachęcona opiniami na wizażu czy blogach. Cena również była zachęcająca. Wybrałam kolor 104, chociaż nie do końca byłam przekonana, dałam mu szansę. Niestety - nie udało się nam.

+ cena
    + matowe wykończenie
    + duży wybór kolorów
    + ładne opakowanie

-!!!! jedyny, ogromny minus, który jest bardzo znaczący. Pomadka przy każdym użyciu wysuszała mi usta. Były one ściągnięte, przez co nie czułam się komfortowo. Odstawiłam pomadkę, może kiedyś do niej wrócę, lecz bezpieczniej będzie gdy przed użyciem nałożę na usta Carmex.

Chcesz pochwalić asiiiasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny mat
  • Mam kolor 101 - śliczny cukierkowy, matowy róż. Zakochałam się w tej szmince od pierwszego wejrzenia, bo była dokładnie tym czego szukałam (jestem niestety uzależniona od różowych szminek i nie wytrzymam miesiąca bez nowej )
    Na plus:
    - piękna gama kolorystyczna
    - intensywność koloru
    - efekt matowy bez wysuszania ust
    - łatwo i równomiernie się rozprowadza
    - wydajność
    - niska cena
    - estetyczne opakowanie
    - nie zbiera się w kącikach ust
    Na minus:
    - niewielka trwałość, gdy nic się nie robi to owszem przetrwa kilka godzin, ale w przypadku normalnego funkcjonowania błyskawicznie ją zjadam
    Gdyby miała lepszą trwałość na jedzenie byłaby moim KWC, ale i tak polecam, bo za tę cenę warto, ja na pewno zaopatrzę się w inne odcienie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Karofab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Mam odcień 104.
    Na +
    + Ładny, intensywny kolor. Jaki w opakowaniu, taki na ustach.
    + nie wysusza ust,
    +długo się utrzymuje. Po chwili "wtapia" się w usta i dłuuugo trzyma
    +bardzo przyjemnie rozprowadza
    +równomiernie pokrywa usta
    +daje radę bez konturówki, czyli nie "wycieka" poza linię ust

Na -
    - ma tendencję do podkreślania suchych skórek na ustach

Więcej minusów nie zauważyłam. Z czasem ( a mam ją od 4 miesięcy) zmienił się kolor szminki po zewnętrznej stronie na ciemniejszy. Póki co ja używam, bo nie straciła na właściwościach.

Ilość zużytych opakowań: 1 na ukończeniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza na świecie!
  • Posiadam kolor 101 i z pewnością powiększę swoją kolekcję o kolejne numerki!

Plusy:

-piękny mat bez dodatku drobinek itp.;
    -delikatny kolor;
    -nie zbiera się na ustach;
    -nie podkreśla suchych skórek!!!
    -długo się utrzymuje, nie trzeba poprawiać;
    -wydajna;
    -cena w stosunku do jakości i wydajności;
    -mimo delikatnego koloru- dobra pigmentacja;
    -ładne opakowanie, zamykane na "klik";

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niewielkie zużycie 1.

Chcesz pochwalić Babuszkin za czytelną i pomocną recenzję?
  • szminki od Kate Moss to moje KWC
  • Posiadam kolor 104, zdecydowanie mój KWC!

Wszystko na plus: od zapachu, przez wytrzymałość po piękny, matowy efekt. Nałożona na nawilżającą pomadkę nie podkreśla suchych skórek, nie waży się, nie zbiera się w zagięciach oraz w kącikach ust.

Jeden malutki minusik za to, że odbija się na szklance, ale tak właściwie to każda szminka ma to do siebie.

często można ją kupić w promocji w hebe albo rossmanie.
    POLECAM!

Chcesz pochwalić UncertainFate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemna
  • Oceniam odcień 103

Plusy:
    - piękny kolor! Czasem nakładam ją w domu żeby tylko się z niego ucieszyć
    - delikatny zapach- lekko pudrowy, kojarzy mi się z jakimiś słodyczami z dzieciństwa
    - kolor długo się utrzymuje na ustach, gdy zje się cała wierzchnia warstwa nie brudzi i nie zostaje na zębach

Minusy:
    - jeżeli usta nie są zadbane szminka to podkreśli. Dobrze przed nią nałożyć na usta balsam nawilżający albo je wymasować szczoteczką
    - tuż po nałożeniu brudzi i zostaje np. na szklance. Po 2 godzinach kolor zostaje głównie na obrzeżach ust, ze środka sporo się go zjada. Dokładam go na szybko, nawet bez lusterka na środek ust i wtedy już zostaje ze mną na dłużej

Wydaje mi się, że wszystkie odcienie i z matowych i ze zwykłych kolorów były stworzone z myślą o kobietach o typie urody podobnym do Kate Moss. Mam jasne włosy i skórę i niebieskie oczy i u mnie kolor wygląda bardzo ładnie. Polecam wypróbowanie wszystkim blondynkom

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić paprotka944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny MAT
  • Oceniam kolor 102, piękny matowy róż o chłodnej tonacji. Kolor cudowny na zimę, sama szminka nie bardzo ponieważ bardzo wysusza usta, ale to oczywiste, ponieważ matowe formuły mają do tego prawo. Przyjemnie się ją nosi, ponieważ nie migruje tak ochoczo jak jej siostra lasting finish. Produkt również długo utrzymuje się na ustach. Z wad zauważyłam wyłącznie to, że wysusza usta dość mocno i nie nadaje się, żeby nosić ją non stop.

Chcesz pochwalić Mascot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra szminka, polecam
  • Plusy:
    +ładny kolor, mam 102
    +łatwa, przyjemna aplikacja
    +matowa
    +pokrywa idealnie usta
    +długo się utrzymuje

Minusy:
    - jeśli używasz jej zbyt często wysuszy Ci usta

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić IronyReality za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!
  • Mam nr 110, który nie jest dostępny w Polsce (kupiłam w będąc w Londynie) Przy okazji napomknę, że naprawdę mamy mały wybór w Polsce jeśli chodzi o gamę kolorów w tej serii i uważam, że to wysoce niesprawiedliwe...

Ale do rzeczy

Plusy:

- kolor jest cudowny - intensywna, ognista czerwień, taka żywa i wydaje mi się, że wielu osobom ten kolor pasuje
    - świetnie się rozprowadza - sunie bardzo gładko po ustach i idealnie je pokrywa
    - jest matowa, ale nie jest to płaski mat - czuć tam nieco satyny, konsystencja pomadki jest po prostu idealna. Mam porównanie z matami z GR, które wg mnie są bardziej suche, ale pigmentacja jest tak samo dobra.
    - nie podkreśla niedoskonałości: suchych skórek, zmarszczek itd. wygląda obłędnie!!
    - utrzymuje się bardzo długo, przetrwa nawet posiłki
    - nie za bardzo wysusza ust, a moje usta są dośc problemowe, także jestem w ogromnym szoku

Minusy:
    - mała gama kolorów

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij