Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Zgłoszony przez Eirenn

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

• Ulubieniec <3
  • Produkt idealny dla szminkomaniaczek kochających pomadki o matowym wykończeniu, ja mam swoją w kolorze 103, ale przymierzam się do zakupu kolejnych. Mimo tego, że nie jest to typowo jesienny kolor używam tej szminki praktycznie codziennie! Ma zapach arbuzowy, identyczny jak pomadki aqua platinium z eveline.

Plusy:
    + piękny, napigmentowany, idealnie matowy kolor
    + ładne, estetyczne opakowanie
    +trwała, utrzymuję się około 5h (pod warunkiem, że nie bedziemy jeść i pić)
    + dostępność
    + cena( swoja kupiłam na promocji 1+1 w rossmannie tym bardziej na plus)
    + łatwość, równomierność rozprowadzania jest istną przyjemnościa

Minusy
    - ust nie wysusza, ale ma tendencje do podkreślania suchych skórek, polecam nakładanie pod nią pomadki ochronnej czy delikatnego balsamu
    - mała gama kolorystyczna, przy tak dobrej jakości chciałoby się ich dużo więcej!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-eg0

Chcesz pochwalić Prostuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny ulubieniec
  • Mam słabość do szminek rimmel, to moja czwarta kupiona w ciągu jednego tygodnia, a właściwie 5, bo kupowałam jeszcze mamie.
    Mocno napigmentowana. Kolory piękne. Utrzymuje się dobrze. Wykończenie nie jest do końca matowe, ale mi odpowiada. Nie podkreśla suchych skórek! Wymaga poprawek w ciągu dnia. U-WIEL-BIAM. Minusem jest jak dla mnie mały wybór kolorów.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Oceniam kolor 101 - ciekawy pudrowy ciemny róż

+trwałość
    +napigmentowanie
    +zapach
    +cena
    +wydajność

-podkreśla suche skórki
    -roluje się na pomadce ochronnej (dlatego wymaga przypudrowania przed nałożeniem
    -konsystencja

Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: ok rok

Chcesz pochwalić ajnatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały kolor!
  • Szminke kupilam, poniewaz byla w calkiem niezlej cenie (16zl) Moze od razu przejde do konkretow:
    Plusy:
    -przystepna cena
    -dostepnosc
    -mozna stopniowac kolor iloscia warstw
    -kolor 101 jest dla mnie cudowny

Minusy:
    -bywa, ze podkresla suche skorki
    -calkiem przyjemny zapach

A trwalosc? Jest trwala calkiem. Dla mnie wystarczy 2-4 godz. Szminke trzeba i tak poprawiac kilka razy w ciagu dnia wiec jezeli nie schodzi po godzinie to dla mnie w porzadku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić PinkHope za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wierzę...
  • Nie wierzę, że ta szminka ma takie dobre opinie...

Szminka ta ma jedną zasadniczą wadę, która dyskwalifikuję ją do użytkowania.. Otóż szminka waży się na ustach!!! I nierównomiernie nakłada się na usta...

Okropnie to wygląda, wiele razy podchodziłam do tej szminki i dawałam jej szanse, niestety za każdym razem jest to samo... Z innymi produktami nie ma takiego problemu...

Wolę wogle nie malować ust niż w takim stanie wyjść na ulicę...

Daję jedną gwiazdkę tylko i wyłącznie za pomysł naturalnej, matowej szminki...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pomadka jaką używałam.
  • Uwaga! Jestem pomadkomaniaczką i mam w swojej kolekcji i szminki matowe, długotrwałe jak GR oraz produkty bardziej nawilżające Catrice, Kobo, Maybelline, Bell. Ta seria bardziej przypomina GR, jednak różni się o kilka zł w promocji co przekłada się też na jej działanie. Jestem zachwycona! Odkąd mam tą pomadkę (jakiś miesiąc) używam jej bez przerwy, a wszystkie inne poszły w kąt i okazjonalnie ich używam.

Niestety nieidealna ma trzy minusy:
    - bardzo wysusza usta
    - śmierdzi, jak nie wiem... nienawidzę zapachu arbuza, a z nim własnie mi się kojarzy.
    - mała ilość kolorów chyba 5 czy 6.

Okej, teraz plusy.
    + Zacznę od tego, że oceniam odcień 104, pięknego, zgaszonego różu, który jest idealnym kolorem, pogłębiającym mój naturalny kolor ust, którego nienawidziłam aż do czasu odnalezienia tej pomadki i tego odcienia .
    + Trwałość. Przebija matowe szminki GR. Najtrwalsza.
    + Schodzi równomiernie.
    + Opakowanie. Piękne! Zamykane na klik.
    + Wykończenie. Satynowy mat.
    + Dostępność.
    + Cena w promocji, ale bez niej ta pomadka, która jest warta ceny nawet o wiele większej.

Polecam!!!

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Mam 102, trochę za różowa jak dla mnie, ale planuję zakup ciemniejszego koloru, bo szminka całkiem niezła

+fajne, matowe wykończenie
    +dość długo utrzymuje się na ustach

-niestety wysusza

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest jak najbardziej OK
  • Kiedy była przecena w rossmannie na wszystkie produkty co tydzień inne. Przyszedł czas na pomadki/błyszczyki itp. Rzuciła mi się ta pomadka w oczy i postanowiłam ją kupić.

PLUSY
    -pomadka ma świetny kolor polecam nr. 104
    -ładnie matuje
    -długo trzyma się na ustach

MINUSY
    -cena (ja kupiłam po przecenie 2 aby wystarczyło
    na dłużej)
    -wysusza usta (kładę zawszę pomadkę nawilżającą
    na wierzch)

Używam tego produktu od: czerwiec
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić xxMeganxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale nie robi szału
  • Mam bardzo mieszane uczucia, z jednej strony chętnie jej używam, ma piękny kolor, odcień 103, piękny intensywny róż dla osób o jasnej karnacji.
    Pomadka dobrze się utrzymuje, ma intensywny odcień, łatwo się ją nakłada, i przede wszystkim- jest matowa i mat się utrzymuje.

ALE- przy jej stosowaniu nalezy mieć nienaganne usta. I to w 100% nienagannie wypielęgnowane, ponieważ w innym wypadku, używanie jej mija się z celem. Co więcej, z racji, że jest matowa, jest wysuszająca, dlatego warto mieć pod ręką coś ochronnego

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie udało nam się
  • Kupiłam tę pomadkę zachęcona opiniami na wizażu czy blogach. Cena również była zachęcająca. Wybrałam kolor 104, chociaż nie do końca byłam przekonana, dałam mu szansę. Niestety - nie udało się nam.

+ cena
    + matowe wykończenie
    + duży wybór kolorów
    + ładne opakowanie

-!!!! jedyny, ogromny minus, który jest bardzo znaczący. Pomadka przy każdym użyciu wysuszała mi usta. Były one ściągnięte, przez co nie czułam się komfortowo. Odstawiłam pomadkę, może kiedyś do niej wrócę, lecz bezpieczniej będzie gdy przed użyciem nałożę na usta Carmex.

Chcesz pochwalić asiiiasia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij