Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Zgłoszony przez Eirenn

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

• Średnia trwałość
  • Słysząc i czytając wiele pozytywnych opinii postanowiłam jakiś czas temu kupić te szminkę. Bardzo podoba mi się moda na te matowe pomadki.
    Miałam już jedna z bourjois, która była rewelacyjna, ale postanowiłam znaleźć coś tańszego. Kupiłam te z rimmela i z golden rose.
    +opakowanie
    +kolor
    +nie wysusza
    +cena (chociaż z golden rose są polowe tańsze i o wiele lepsze)

-TRWAŁOŚĆ- bardzo szybko znika, nieładnie się zjada

Najważniejsza była dla mnie trwałość, rimmel niestety się nie sprawdził, szminkę oddałam siostrze, nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić pulka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Pomadka nie jest zła. Często sa na nie promocje więc cena jest jak najabradziej adekwatna. Szminki jest mało ale moim zdaniem to dobrze bo czasem lepiej mieć kilka kolorów w mneijszej ilości niż jeden w dużej(chyba że jakis ulubiony) Ja wolę zapłacić dużo mniej i mieć mniejszą pomadkę. Ogólnie sam efekt oceniam na 3 gwiazdki bo nie jest jakiś wspaniały. Przy nieodpowiednim doborze odcienia nie zgrywa się z ustami. Widać prześwity i odznaczenia właściwie to jakikowiek kolor bysmy nie wiezi to moim zdaniem efekt jest tak jakby trójwymarowy(nie jest ten sam na całych ustach). Duży plus za opakowanie! Jest naprawdę solidne az przyjemnie się używaprodukt, do tego jest całkiem ładne. Ale pomadkę oceniam średnio, taki codzienny zwyklaczek który można polubić ale absolutnie moim zdaniem nie jest to must have.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę nie cierpię tej pomadki
  • Naprawdę nie cierpię tej pomadki. Zależało mi na matowym, możliwie jasnym odcieniu, skusiłam się więc na kolor 110. Pominę w końcowej ocenie fakt, że nie był to dobry wybór, bo mam naturalnie czerwone usta, które spod tak jasnej szminki po prostu przebijają. Poza tym jestem brunetką i ten kolor w ogóle nie podpasował pod typ mojej urody. Nie odejmuję za to żadnych punktów w ocenie gdyż był to mój błąd w wyborze. Oceniam ten kosmetyk tak marnie ze względu na jego formułe . Plusów jest niewiele:
    + estetyczne,urocze opakowanko
    A teraz kwestie na minus:
    - strasznie wysusza usta. Nigdy nie narzekałam na kondycję skóry ust a tu nagle po kilku dniach zauważyłam, że suche skórki odstają na wszystkie strony
    - Co gorsza, pomadka strasznie te suche skórki podkreśla, wiec nie dość że mamy spierzchnięte usta po wysuszającym kosmetyku, to jeszcze staje się to dużo bardziej widoczne
    - nietrwała, bardzo łatwo można się jej pozbyć w przypadkowy sposób, podczas jedzenia, dotykania dłonią itd.

Mam porównanie chociażby do pomadki z eveline, która fenomenalnie się trzyma, nie wysusza ust i do tego jest o ponad połowę tańsza. Nie polecam tej pomadki. Tym produktem rimmel się nie popisał.

Używam tego produktu od: męczę kilka miesiecy, chyba wyrzucę bo i tak nie używam
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kinegunda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma się do czego przyczepić
  • Bardzo przyzwoita matowa szminka. Ja mam kolor 101, ktory na ustach daje dokladnie taki efekt, jak sobie wymarzyłam. Piękny mat i wyraźny, ale nie tandetny kolor. Szminka nie wysusza ust i utrzymuje się u mnie do pierwszego posiłku po pomalowaniu.

Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie roku!
  • Ta szminka to moje odkrycie! Do niedawna w ogóle nie malowałam ust! Nie znoszę błyszczyków i wszelkich innych błyszczących, tłustych i lepkich substancji na ustach!

Ta pomadka jest cudowna! Kupiłam z ciekawości, podoba mi się mat na ustach. Pomadka mimo tego, że jest matowa to nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Mam wrażenie, że nawet je nawilża, ma taką kremową, ale nie lepką konsystencję. Uwielbiam ją mieć na ustach

Mam dwa kolory: 103 i 104.
    104 to mój ideał, kolor zbliżony do koloru moich ust, delikatnie je podkreśla.
    103 to kolor bardziej różowy, też naturalny, jednak bardziej rzuca się w oczy.

PLUSY:
    + dobrze napigmentowana
    + nie wysusza ust, wręcz przeciwnie- nawilża je
    + nie podkreśla suchych skórek
    + ma kremową konsystencję
    + nie jest lepka
    + nie czuć jej prawie na ustach
    + trwała- długo utrzymuje się na ustach, nawet jak się ściera to stopniowo i równomiernie
    + kolory

MINUSY:
    - nie ma!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić _dzoana_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Rimmel jest chyba moja ulubioną firmą jeśli chodzi o szminki, miałam ich już kilka, seria Kate daje radę

przede wszystkim kolor - duże zróżnicowanie, są moje ulubione odcienie
    intensywna pigmentacja - jedno pociągnięcie i usta są gotowe
    trwałośc - bardzo dobra jak na cenę, wiadomo, przy jedzeniu trochę schodzi ale nie jest to aż tak widoczne w porownaniu do innych szminek jakie miałam
    konsystencja łatwa do nakładania
    cena stosunkowo niska, łatwo dostępne
    no i najważniejsze - nie wysuszają mi ust ( a jeśli wiem że są bardziej suche niż zwykle to nakladam na szminkę poprostu krem nivea co działa idealnie)
    jedyne co mogę jej zarzucić to to, że właściwie nie widzę róznicy między edycją czerwoną a czarną..

zawsze czycham na nie na promocjach w rossie, wtedy zazwyczaj kupuje kilka kolorów na raz lubię do nich wracac, polecam!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Szminek mam kilka odcieni, wszystkie sprawują się równie dobrze. Pół gwiazdki odejmuję za cenę, ponieważ moim zdaniem ceny promocyjne powinny być cenami regularnymi. A drugie pół za okrojone kolory bynajmniej w moim zasięgu :/
    Generalnie bardzo fajne ale tą samą jakość w niższej cenie i większej gamie kolorystycznej oferuje polska marka kosmetyczna, więc wiadomo jaki jest finał.
    Mimo to zdecydownie polecam, pomadki są świetnie napigmentowane, długo się utrzymują, nie wysuszą jakoś potwornie i mają prawdziwie piękne matowe wykończenie.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Isilloth za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Posiadam kolor 102

Jestem zdecydowanie na tak ! Skuszona promocją w naturze kupiłam za 10 zł i jestem zachwycona

+rzeczywiście matowa
    +nie wysusza
    +a nawet nawilża
    +nie pozostawia odcisków ust na szklankach
    +wydajna
    +utrzymuje się u mnie nawet 4 godziny (używam jej zwykle na podkład)

pół gwiazdki odejmuję tylko dlatego, że dopiero zaczynam przygodę ze szminkami więc nie mam dużego porównania

Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Plusy:
    Ładne kolory
    Ślicznie pachnie
    Łatwa aplikacja
    Ładne i wygodne opakowanie
    Jak na tą cenę, długo utrzymuje się na ustach

Minusy:
    Wysusza usta
    Źle się prezentuje na suchych ustach
    Zostawia ślady i szybko schodzi podczas jedzenia i picia

Mimo wszystko bardzo ją lubię. Jeśli nawilża się usta, to nie ma z nią problemów.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić onne za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!
  • Posiadam odcień 104.
    Miałam kiedyś inną szminkę w takim kolorze, ale niestety wycofali ją i przez długi czas, bezskutecznie szukałam takiego odcienia u innych marek. Aż do tego momentu! Piękny, naturalny, beżowo-różowy kolor, podkreślający i uwydatniający naturalny kolor ust - to jest to! I w dodatku w macie!
    Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że odwiedziłam chyba połowę Rossmannów w Poznaniu, żeby ją kupić. Nie, żeby nie było tego koloru. Owszem, był. Ale w każdym Rossmannie, każda sztuka tego odcienia tej szminki była używana! Ludzie, od tego są testery! Myślałam, że szlag mnie trafi, tym bardziej, że szukałam jej w momencie promocji 1+1 gratis. Tłumy nieziemskie, dobić się do ekspedientki, to był prawdziwy cud, po czym i tak dowiadywałam się że nie mają więcej egzemplarzy w sklepie. No ale w końcu się udało. Znalazłam jedną jedyną, czyściutką, świeżutką szminkę w odcieniu nr 104.
    Przechodząc do rzeczy.
    Plusy:
    +niesamowity, piękny kolor
    +delikatny, nienachalny zapach
    +śliczne i solidne opakowanie
    +nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek (choć zazwyczaj staram się nakładać pod nią balsam)
    +fajne, matowe wykończenie
    +trzyma się w konturach ust, nie "migruje"

Minusy:
    -pół gwiazdki odejmuję za trwałość, choć nie jest najgorzej to pomadka utrzymuje się max 2 godziny

Mimo tego, uważam ją na chwilę obecną za ideał

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić Monster za czytelną i pomocną recenzję?