Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss (Matowa szminka do ust)

Zgłoszony przez Eirenn

Kultowa szminka Lasting Finish w matowej odsłonie!
Ekskluzywna przyjemność aplikacji. Formuła wzbogacona pyłem rubinowym, który nadaje kolorowi głębię i intensywność oraz zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień.
Poczuj dotyk aksamitu!
W Polce dostępna w odcieniach 101, 102, 103, 104, 105.

Cena: 19zł / 4g

• super
  • Rimmel jest chyba moja ulubioną firmą jeśli chodzi o szminki, miałam ich już kilka, seria Kate daje radę

przede wszystkim kolor - duże zróżnicowanie, są moje ulubione odcienie
    intensywna pigmentacja - jedno pociągnięcie i usta są gotowe
    trwałośc - bardzo dobra jak na cenę, wiadomo, przy jedzeniu trochę schodzi ale nie jest to aż tak widoczne w porownaniu do innych szminek jakie miałam
    konsystencja łatwa do nakładania
    cena stosunkowo niska, łatwo dostępne
    no i najważniejsze - nie wysuszają mi ust ( a jeśli wiem że są bardziej suche niż zwykle to nakladam na szminkę poprostu krem nivea co działa idealnie)
    jedyne co mogę jej zarzucić to to, że właściwie nie widzę róznicy między edycją czerwoną a czarną..

zawsze czycham na nie na promocjach w rossie, wtedy zazwyczaj kupuje kilka kolorów na raz lubię do nich wracac, polecam!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Szminek mam kilka odcieni, wszystkie sprawują się równie dobrze. Pół gwiazdki odejmuję za cenę, ponieważ moim zdaniem ceny promocyjne powinny być cenami regularnymi. A drugie pół za okrojone kolory bynajmniej w moim zasięgu :/
    Generalnie bardzo fajne ale tą samą jakość w niższej cenie i większej gamie kolorystycznej oferuje polska marka kosmetyczna, więc wiadomo jaki jest finał.
    Mimo to zdecydownie polecam, pomadki są świetnie napigmentowane, długo się utrzymują, nie wysuszą jakoś potwornie i mają prawdziwie piękne matowe wykończenie.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Isilloth za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Posiadam kolor 102

Jestem zdecydowanie na tak ! Skuszona promocją w naturze kupiłam za 10 zł i jestem zachwycona

+rzeczywiście matowa
    +nie wysusza
    +a nawet nawilża
    +nie pozostawia odcisków ust na szklankach
    +wydajna
    +utrzymuje się u mnie nawet 4 godziny (używam jej zwykle na podkład)

pół gwiazdki odejmuję tylko dlatego, że dopiero zaczynam przygodę ze szminkami więc nie mam dużego porównania

Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Plusy:
    Ładne kolory
    Ślicznie pachnie
    Łatwa aplikacja
    Ładne i wygodne opakowanie
    Jak na tą cenę, długo utrzymuje się na ustach

Minusy:
    Wysusza usta
    Źle się prezentuje na suchych ustach
    Zostawia ślady i szybko schodzi podczas jedzenia i picia

Mimo wszystko bardzo ją lubię. Jeśli nawilża się usta, to nie ma z nią problemów.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić onne za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!
  • Posiadam odcień 104.
    Miałam kiedyś inną szminkę w takim kolorze, ale niestety wycofali ją i przez długi czas, bezskutecznie szukałam takiego odcienia u innych marek. Aż do tego momentu! Piękny, naturalny, beżowo-różowy kolor, podkreślający i uwydatniający naturalny kolor ust - to jest to! I w dodatku w macie!
    Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że odwiedziłam chyba połowę Rossmannów w Poznaniu, żeby ją kupić. Nie, żeby nie było tego koloru. Owszem, był. Ale w każdym Rossmannie, każda sztuka tego odcienia tej szminki była używana! Ludzie, od tego są testery! Myślałam, że szlag mnie trafi, tym bardziej, że szukałam jej w momencie promocji 1+1 gratis. Tłumy nieziemskie, dobić się do ekspedientki, to był prawdziwy cud, po czym i tak dowiadywałam się że nie mają więcej egzemplarzy w sklepie. No ale w końcu się udało. Znalazłam jedną jedyną, czyściutką, świeżutką szminkę w odcieniu nr 104.
    Przechodząc do rzeczy.
    Plusy:
    +niesamowity, piękny kolor
    +delikatny, nienachalny zapach
    +śliczne i solidne opakowanie
    +nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek (choć zazwyczaj staram się nakładać pod nią balsam)
    +fajne, matowe wykończenie
    +trzyma się w konturach ust, nie "migruje"

Minusy:
    -pół gwiazdki odejmuję za trwałość, choć nie jest najgorzej to pomadka utrzymuje się max 2 godziny

Mimo tego, uważam ją na chwilę obecną za ideał

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na plus
  • +kolor (104) - długo takiego szukałam
    +mat absolutny
    +stopniowalny kolor
    +trwałość (ok 2-3 h)

Szminka jest twarda, przez co jest też wygodna w użyciu i wydajna. Na pewno nie nawilża ust, może nieznacznie wysuszać, ale to nie jest problem, jeżeli pozwoli się im zregenerować wieczorem po całym dniu noszenia. Nawet moje suche z natury usta wytrzymują ją zupełnie przyzwoicie, bez żadnych balsamów pod spodem.

Opakowanie jest wygodne, estetyczne i praktyczne, nic szczególnego.

Zapach jest delikatny, na szczęście. Coś na kształt pudrowego arbuza O-o z pewnością nie byłoby do zaakceptowania w większym stężeniu.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec <3
  • Produkt idealny dla szminkomaniaczek kochających pomadki o matowym wykończeniu, ja mam swoją w kolorze 103, ale przymierzam się do zakupu kolejnych. Mimo tego, że nie jest to typowo jesienny kolor używam tej szminki praktycznie codziennie! Ma zapach arbuzowy, identyczny jak pomadki aqua platinium z eveline.

Plusy:
    + piękny, napigmentowany, idealnie matowy kolor
    + ładne, estetyczne opakowanie
    +trwała, utrzymuję się około 5h (pod warunkiem, że nie bedziemy jeść i pić)
    + dostępność
    + cena( swoja kupiłam na promocji 1+1 w rossmannie tym bardziej na plus)
    + łatwość, równomierność rozprowadzania jest istną przyjemnościa

Minusy
    - ust nie wysusza, ale ma tendencje do podkreślania suchych skórek, polecam nakładanie pod nią pomadki ochronnej czy delikatnego balsamu
    - mała gama kolorystyczna, przy tak dobrej jakości chciałoby się ich dużo więcej!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-eg0

Chcesz pochwalić Prostuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie
  • Mocno napigmentowana. Kolory piękne. Utrzymuje się dobrze. Wykończenie nie jest do końca matowe, ale mi odpowiada. Nie podkreśla suchych skórek! Wymaga poprawek w ciągu dnia. Uwielbiam. Ale jak (prawie) każdy produkt ma minusy: jak dla mnie za mały wybór kolorów i to, że może minimalnie wysuszać, jeśli nie dba się prawidłowo o usta.
    EDIT mimo nakładania pod nią balsamu wysuszyła mi usta, które na szczęście doprowadziłam do porządku, ale i tak nie wspominam tego przyjemnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Oceniam kolor 101 - ciekawy pudrowy ciemny róż

+trwałość
    +napigmentowanie
    +zapach
    +cena
    +wydajność

-podkreśla suche skórki
    -roluje się na pomadce ochronnej (dlatego wymaga przypudrowania przed nałożeniem
    -konsystencja

Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: ok rok

Chcesz pochwalić ajnatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały kolor!
  • Szminke kupilam, poniewaz byla w calkiem niezlej cenie (16zl) Moze od razu przejde do konkretow:
    Plusy:
    -przystepna cena
    -dostepnosc
    -mozna stopniowac kolor iloscia warstw
    -kolor 101 jest dla mnie cudowny

Minusy:
    -bywa, ze podkresla suche skorki
    -calkiem przyjemny zapach

A trwalosc? Jest trwala calkiem. Dla mnie wystarczy 2-4 godz. Szminke trzeba i tak poprawiac kilka razy w ciagu dnia wiec jezeli nie schodzi po godzinie to dla mnie w porzadku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić PinkHope za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij