Iwostin, Re - Liftin, Ujędrniający krem na dzień SPF 15

Iwostin, Re - Liftin, Ujędrniający krem na dzień SPF 15

Ujędrnia skórę i przywraca jej elastyczność. Wzmacnia strukturę skóry. Odżywia i nawilża. Stymuluje syntezę kolagenu i przywraca jego właściwą budowę. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Bez parabenów. Bez barwników. Idealny jako baza pod makijaż.
Kompleks Re - Structure uzupełnia braki substancji budulcowych takich jak ceramidy, NNKT, kwas hialuronowy. Wzmacnia strukturę skóry i odmładza ją od wewnątrz. Odżywia i nawilża.
Dermican - stymuluje syntezę lumikanu
Filtry UVB: SPF 15/UVA: 10 chronią przed działaniem promieniowania UV

na dzień
Filtry
SPF 15 – 30
tłusta, mieszana, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, ochronne, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku

Super.

Świetny krem , bardzo dobrze się wchłania. Skóra jest nawilżona i odżywiona.Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście widać rezultaty. Zapach jest dość intensywny ale mi to absolutnie nie przeszkadza. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Ma fajną konsystencję i jest wydajny. Nie kosztuje majątku. Fajna buteleczka z dozownikiem. Jak dla mnie świetny.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Najpierw zachwyt,potem rozczarowanie

Higieniczna buteleczka z pompeczką zawiera klarowne mazidełko o lekko mydlanym zapachu,który jest znośny,ale może przeszkadzać.
Niewiele kremiku potrzeba na pokrycie całej twarzy,więc jest wydajny.
Nie podrażnia,nie wzmaga zaczerwienień.
Wyczuwalne jest nawilżenie i działanie odżywcze.
Krem działa tak jak ma działać-czyli już od pierwszego użycia skóra jest bardziej zwarta,pojędrniona.Zmarszczki wypełnione.
Podkład pięknie się na nim rozsmarowuje i utrzymuje.
Zachwycił mnie ten krem. Ale...
... już od 5 dnia stosowania wyskoczyło mi kilka podskórnych grudek i niestety z każdym dniem było ich więcej,wysyp grud masakryczny.

Przeanalizowałam skład ksmetyku;

propylheptyl Caprylate, Dicaprylyl carbonate, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyrospermum Parkii, Cetearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Silica, Cyclopentasiloxane, Octocrylene Pentaerythrityl Distearate, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Squalane, Cyclohexasiloxane Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Acetyl Tetrapeptide-9, Pseudoaltermonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripepride-10 Citrulline, Tripeptide-1, Lecithin, Methylpropanediol, Olis Oil, Camelina Sativa Oil, Vegetable Oil, Camelina Sativa Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Palmitoyl PG-linoleamide (Omega 6 Ceramide), Titanium Dioxide, Iron Oxides, ethylhexylglycerin, Dimethylmehoxy, Chromanol Butylene Glycol, Xanthan Gum, carbomer, Triethanolamine, Caprylyl Glycol, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid Disodium EDTA, Parfum

I co się okazuje,ano to,że ma aż 10 substancji,które mogą działać komedogennie; (ALLANTOIN, ASCORBIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERIN, MYRISTYL MYRISTATE, SODIUM HYALURONATE, SQUALANE, TITANIUM DIOXIDE, TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE)

Widać nie dla każdego ten krem,a szkoda bo efekty jakie dawał bardzo mi odpowiadały.
Więc gwaiazdka za to, że robi to co obiecuje producent
Gwiazdka za opakowanie
I gwiazdka za filtry.
Nie kupię ponownie
Teraz używam go do rąk i tu jest super,ale nie takie jest jego przeznaczenie.
W łódzkiej aptece zapłaciłam za niego 38zł w komplecie z kremem pod oczy.

Całkiem przyjemny

Ten krem bardzo przypadł mi do gustu,albowiem jako jeden z nielicznych dobrze sprawdza się pod makijażem,który można nakładać natychmiast po jego aplikacji bez obaw o "zrolowanie" podkładu,czy przetłuszczanie się skóry,co przy innych tego typu kosmetykach często się zdarza.

Krem ma bardzo lekką,delikatną,kremową kosystencję,bardzo dobrze się rozprowadza i natychmiast wchłania,dając uczucie ukojenia.

Pachnie dość intensywnie,jednak jak dla mnie bardzo przyjemnie.Zresztą zapach szybko się ulatnia.

Kosmetyk wyrażnie uelastycznia i wygładza skórę.Staje się ona bardzo miękka i przyjemna w dotyku.Ponadto nie podrażnił mojej wrażliwej skóry,co jest dla mnie bezcenne.

Na plus zasługuje również opakowanie produktu.Zamknięty jest on w poręcznej,ładnie prezentującej się buteleczce z pompką,która ułatwia dozowanie i sprawia,że jest ono bardziej higieniczne.

Jedyne,czego mi zabrakło,to obiecywane ujędrnienie skóry,którego nie zauważyłam.Ze względu na inne plusy,przymknę na to oko,jednak nie mogę dać najwyższej oceny.

Powiem szczerze,że dziwią mnie negatywne opinie.Dla mnie kremik jest ok i z pewnością jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Porażka Iwostinu

Zapach mydła,bardzo intensywny,zastanawiałam się nawet,czy przez pomyłkę nie znalazło się w próbce,której użyłam mydło.Niestety to był ten krem.Iwostin kojarzył mi się z kosmetykami hypoalergicznymi,ten krem musiałam zmywać natychmiast po nałożeniu,bo dostałam alergii,skóra zaczęła mnie swędzieć,twarz zrobiła się czerwona.
Na drugi dzień zrobiłam jeszcze jedno podejście,niestety wrażenia te same,do tego zaczęły mi łzawić oczy.Ten zapach to porażka!

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: próbka

całkiem sympatyczny

Krem wygrałam w konkursie iwostinu i musze przyznac, ze to dobry produkt. Nie jest tani, ale moim zdaniem wart swojej ceny. Wydajny, w wygodnym, higienicznym opakowaniu. Pompka chodzi dobrze, nie ma problemu, ze kremu wychodzi za duzo, czy za malo. Pod swiatło widac, ile go jeszcze zostało. Zapach delikatny, przyjemny, nie narzuca sie. Krem jest srednio gesty, dobry moim zdaniem dla skory normalnej/mieszanej, dla bardzo suchej bedzie za lekki. Dobrze sie rozsmarowuje, nie ma mazania, walkowania. Wchłania szybko, zostawiajac tylko minimalny film - jednoczesnie skora nie jest sucha czy sciagnieta. Nawilza całkiem przyzwoicie, nie natłuszcza, nie nabłyszcza, praktycznie od razu mozna robic makijaz. Filtry mogłyby byc nieco wyzsze, ale podstawowa 15 tez sie sprawdza.
Bardzo przyzwoity krem - moze nie reewelacyjny, ale naprawde nie mam sie do czego przyczepic.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiace