Oceanic, AA Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

Powiększ Oceanic, AA Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

Zgłaszająca osoba: Ananke

Nowoczesna konsystencja beztłuszczowej emulsji umożliwia łatwą oraz komfortową aplikację oraz błyskawiczny i długotrwały efekt matujący. Zawiera witaminy A, C, E oraz kwas hialuronowy.
Bezzapachowy, nie zatyka porów, odporny na wodę i pot, nie powoduje podrażnienia spojówek, testowane na osobach z atopią i trądzikiem, zawiera filtr UV SPF 6, posiada pH neutralne dla skóry. Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 15,50 zł

• Jedna wielka pomyłka
  • Mam cerę tłustą i trądzikową, na promocji zobaczyłam ten podkład i kupiłam go za niską ceną i wypróbowałam. Po nałożeniu wrażenie okropne, fluid oddzielał się od skóry i masakrycznie się świecił na buzi szczegolnie na czole. Nigdy w życiu nie kupię takiego fluidu! Nie polecam dla osób co mają cerę taką jak ja.

Ilość zużytych opakowań: Nie całe 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marta005951 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Dramat
  • Bardzo nie lubię jegomościa...
    Kupiłam go jakiś rok temu i już wiem dlaczego wciąż leży w szufladzie praktycznie nieruszony.
    Użyty ponownie kilka dni temu przywrócił wspomnienia.
    Ale zacznijmy od plusów: ma fajną konsystencję i jest lekki. Koniec.
    Minusy: Najjaśniejszy jest ciemny. Mimo że blada nie jest jestem, wzięłam Kość Słoniową i jest odrobinę za ciemny jak dla mnie. Brzydko się rozprowadza. Zostawia smugi. Zapycha. W ogóle nie kryje, a wręcz mam wrażenie, że podkreśla niedoskonałości. No i śmierdzi. Kosmetyki z reguły mi nie śmierdzą, naprawdę. Nie jestem wyczulona pod tym względem. Ale ten jest okropny. Jutro wywalam go do kosza.

Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić cire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy
  • Mam podkład w odcieniu kości słoniowej, a wygląda na tak ciemny, że chyba niektóre podkłady nie mają takich ciemnych odcieni w ogóle w całej swojej palecie. Okropny, chyba nie spotkałam się z gorszym podkładem drogeryjnym. Ciemnieje wpadając w brązowo-czerwony kolor, śmierdzi okropnie, jest bardzo rzadki, więc trudno jest nabrać odpowiednia ilość, brudzi. Właściwie ciężko mi powiedzieć jak długo zostaje na twarzy i jak się zachowuje ponieważ nie miałam go na sobie dłużej niż 10 minut, odradzam z całego serca. Pomimo, że nie jest drogi, to co sobą reprezentuję nie zasługuje na swoją cenę.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie wylądowało w koszu

Chcesz pochwalić kasiar07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Kupiłam ten podkład ponad rok temu, leżał sobie nieużywany. Jest to najgorszy podkład jakiego w życiu używałam.
    Plusy- brak.
    Przejdźmy do minusów:
    -Kolor. Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny o jakieś nie wiem... 8 tonów? Ale wiadomo, producenci podkładów żyją w przeświadczeniu, że w Polska leży w okolicach Afryki.
    - kolor ciemniej w ciągu dnia (efekt u mnie to biała szyja i pomarańczowo ceglana twarz)
    - podkreśla pory (których bez podkładu u mnie nie widać)
    - nie matuje
    - jest nietrwały
    - zostawia ślady na ubraniach/telefonie itd
    - brzydki zapach
    - jest widoczny na twarzy
    - dla mnie za bardzo kryje (nie po to dbam o cerę zeby "zamazać" ją podkladem)

Podkład wylądował w koszu. Nikomu nie polecam. Rozumiem, że od podkładu za 16 zł nie można wymagać cudów ale bez przesady...

Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: nieudane podejścia do pierwszego op

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Plusy:
    - lekka konsystencja
    - latwo sie rozprowadza- w miare rzadki
    -wydajny i w miare niska ocena
    - podklad dobry latem, na zimniejsze i bardziej blade pory roku niestety sie nie nadaje

Minusy:
    - slabe krycie
    - kolor ciemnieje na twarzy, wyglada sztucznie
    - podklad zdecydowanie sie oznacza, jakbym miala maske na twarzy

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Skuszona jakością kosmetyków AA kupiłam ten podkład.

Cena
    Lekko wyrównuje koloryt

Już na samym początku miałam problem z doborem odcieniu
    Pozostawia smugi przy nakładaniu palcami
    Nie matuje
    Słabo się trzyma nawet po utrwalenia pudrem
    Po kilku godzinach od nałożenia świeciłam się jak choinka, jeszcze gorzej niż zazwyczaj
    Uczucie maski na twarzy.

Nawet nie było mi szkoda, gdy go wyrzucałam

Używam tego produktu od: Ok rok temuIlość zużytych opakowań: Kilka użyć

Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomarańczowy krem tonujący.
  • Na podkład trafiłam dość przypadkowo - był elementem jednej z moich kosmetycznych wymianek. Sama z pewnością nigdy bym go nie kupiła, gdybym wcześniej mogła sprawdzić chociażby kolor, nie mówiąc już o działaniu i efekcie na buzi.

Konsystencja: lekka, bardzo kremowa, odrobinę lejąca.

Posiadam kolor numer 1 - kość słoniowa.

Zalety:
    *używałam go latem, kiedy moja cera była bardziej opalona i okazał się lekkim kremem koloryzującym, który wyrównał koloryt skóry i zagruntowany pudrem nie prezentował się aż tak źle
    *lekka konsystencja, łatwo rozprowadza się na twarzy
    *dość wydajny
    *w miarę niska cena
    *łatwa dostępność

Wady:
    *marne krycie
    *z pewnością nie jest to podkład matujący, mam nawet wrażenie, że po jego użyciu buzia w strefie T zaczyna świecić sie szybciej
    *kiedy nałożymy 2 warstwy mamy na twarzy brzydką, sztuczną maskę
    *kolor - ciekawe od kiedy kość słoniowa ma kolor soczystej pomarańczki... naprawdę beznadziejny kolor, sztuczny
    *brzydki, chemiczny zapach
    *w składzie cały zestaw parabenów
    *beznadziejne opakowanie, którego nie da się zachować w czystości, ciągle samoistnie wylewa się z niego mnóstwo produktu

Jedna warstwa podkładu kryje bardzo marnie i po dobrym rozprowadzeniu ten pomarańczowy odcień neutralizuje się. Dla opalonej skóry bez problemów ten podkład może służyć jako lekki krem tonujący, innej roli dla niego nie widzę.
    Słaby podkład, a z pewnością nie nadaje się dla skóry tłustej i mieszanej.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Kupiłam go pełna entuzjazmu bo spodziewałam się czegoś lepszego po kosmetyku z tej firmy, a tymczasem nawet nie mam zamiaru do końca go zużyć. Posiadam odcień 1 - kość słoniowa.

Minusy:
    - pozostawia plamy
    - brzydki zapach
    - jak na odcień nr 1 - strasznie ciemny
    - źle się rozprowadza
    - nie matuje
    - są o niebo lepsze podkłady jak za ta cene

Plusy:
    + opakowanie, chyba nie potrafie znaleźć innych zalet tego podkładu

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić tabagisme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieny
  • Beznadziejny ;(
    Niby miał być matujący a mi jeszcze bardziej się świeci twarz niż po zwykłym podkładzie niematującym ;/i to po niecałej godzinie od nałożenia ,dodatkowo po kilku godzinach od nałożenia wyskoczyły mi 3 duże ropne wypryski NIE POLECAM

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy użyty

Chcesz pochwalić eduski933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani- to jego jedyna zaleta
  • Śmierdzi orzechem włoskim, ma pomarańczowy odcień. Ten zapach jest odrzucający. Konsystencja jest dość przyjemna, ale zbyt leista i trudna do rozprowadzenia, długo po przypudrowaniu twarz pozostaje lekko lepka. Krycie zadowalające, ale matowienie.. żadne.

Używam tego produktu od: półtora roku temu

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij