AA, Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

AA, Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

Nowoczesna konsystencja beztłuszczowej emulsji umożliwia łatwą oraz komfortową aplikację oraz błyskawiczny i długotrwały efekt matujący. Zawiera witaminy A, C, E oraz kwas hialuronowy.
Bezzapachowy, nie zatyka porów, odporny na wodę i pot, nie powoduje podrażnienia spojówek, testowane na osobach z atopią i trądzikiem, zawiera filtr UV SPF 6, posiada pH neutralne dla skóry. Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 15,50 zł

fatalny śmierdziuszek

Fluid ten kupiłam dawno, ale do tej pory leży w szafce, bo nie odpowiada mi pod wieloma względami.

- PRZYKRY ZAPACH – niestety, nie odkręciłam w sklepie, aby powąchać, bo wydawało mi się tak naturalne, że fluidy nie pachną brzydko, co najwyżej nie mają zapachu – ale ten wręcz okropnie śmierdzi….
-KRÓTKOTRWAŁE DZIAŁANIE – niestety efekt matu trwa 1h, a potem cera robi się tłusta, fluid zostawia plamy
- KONSYSTENCJA – zbyt gęsta, nierównomiernie się rozkłada, lepi się, długo się wchłania
- Cena- nie wart swojej ceny….

Używam tego produktu od: listopada 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

tragedia

Na szczęście miałam próbki, bo jakbym kupiła całe opakowanie, to makabra...
Miałam odcień najjaśniejszy, który jest po prostu brązowowo-pomarańczowy. Na pewno nie dla jasnej karnacji Polek.
Podkład daje bardzo mokry efekt. Kryje średnio.
Czy matuje? Wątpie, skoro od razu na nałożeniu się świeci. Trwałość też wybitna nie jest.
Według mnie szkoda nawet tych ok.10 zł na tak kiepski podkład. Szczególnie nie polecam bladziochom i osobom z mieszaną i tłustą cerą.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Jedna wielka pomyłka

Mam cerę tłustą i trądzikową, na promocji zobaczyłam ten podkład i kupiłam go za niską ceną i wypróbowałam. Po nałożeniu wrażenie okropne, fluid oddzielał się od skóry i masakrycznie się świecił na buzi szczegolnie na czole. Nigdy w życiu nie kupię takiego fluidu! Nie polecam dla osób co mają cerę taką jak ja.

Ilość zużytych opakowań: Nie całe 1 opakowanie

Dramat

Bardzo nie lubię jegomościa...
Kupiłam go jakiś rok temu i już wiem dlaczego wciąż leży w szufladzie praktycznie nieruszony.
Użyty ponownie kilka dni temu przywrócił wspomnienia.
Ale zacznijmy od plusów: ma fajną konsystencję i jest lekki. Koniec.
Minusy: Najjaśniejszy jest ciemny. Mimo że blada nie jest jestem, wzięłam Kość Słoniową i jest odrobinę za ciemny jak dla mnie. Brzydko się rozprowadza. Zostawia smugi. Zapycha. W ogóle nie kryje, a wręcz mam wrażenie, że podkreśla niedoskonałości. No i śmierdzi. Kosmetyki z reguły mi nie śmierdzą, naprawdę. Nie jestem wyczulona pod tym względem. Ale ten jest okropny. Jutro wywalam go do kosza.

Ilość zużytych opakowań: zero

Najgorszy

Mam podkład w odcieniu kości słoniowej, a wygląda na tak ciemny, że chyba niektóre podkłady nie mają takich ciemnych odcieni w ogóle w całej swojej palecie. Okropny, chyba nie spotkałam się z gorszym podkładem drogeryjnym. Ciemnieje wpadając w brązowo-czerwony kolor, śmierdzi okropnie, jest bardzo rzadki, więc trudno jest nabrać odpowiednia ilość, brudzi. Właściwie ciężko mi powiedzieć jak długo zostaje na twarzy i jak się zachowuje ponieważ nie miałam go na sobie dłużej niż 10 minut, odradzam z całego serca. Pomimo, że nie jest drogi, to co sobą reprezentuję nie zasługuje na swoją cenę.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie wylądowało w koszu

masakra

Kupiłam ten podkład ponad rok temu, leżał sobie nieużywany. Jest to najgorszy podkład jakiego w życiu używałam.
Plusy- brak.
Przejdźmy do minusów:
-Kolor. Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny o jakieś nie wiem... 8 tonów? Ale wiadomo, producenci podkładów żyją w przeświadczeniu, że w Polska leży w okolicach Afryki.
- kolor ciemniej w ciągu dnia (efekt u mnie to biała szyja i pomarańczowo ceglana twarz)
- podkreśla pory (których bez podkładu u mnie nie widać)
- nie matuje
- jest nietrwały
- zostawia ślady na ubraniach/telefonie itd
- brzydki zapach
- jest widoczny na twarzy
- dla mnie za bardzo kryje (nie po to dbam o cerę zeby "zamazać" ją podkladem)

Podkład wylądował w koszu. Nikomu nie polecam. Rozumiem, że od podkładu za 16 zł nie można wymagać cudów ale bez przesady...

Średni

Plusy:
- lekka konsystencja
- latwo sie rozprowadza- w miare rzadki
-wydajny i w miare niska ocena
- podklad dobry latem, na zimniejsze i bardziej blade pory roku niestety sie nie nadaje

Minusy:
- slabe krycie
- kolor ciemnieje na twarzy, wyglada sztucznie
- podklad zdecydowanie sie oznacza, jakbym miala maske na twarzy

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Kiepski

Skuszona jakością kosmetyków AA kupiłam ten podkład.

Cena
Lekko wyrównuje koloryt

Już na samym początku miałam problem z doborem odcieniu
Pozostawia smugi przy nakładaniu palcami
Nie matuje
Słabo się trzyma nawet po utrwalenia pudrem
Po kilku godzinach od nałożenia świeciłam się jak choinka, jeszcze gorzej niż zazwyczaj
Uczucie maski na twarzy.

Nawet nie było mi szkoda, gdy go wyrzucałam

Pomarańczowy krem tonujący.

Na podkład trafiłam dość przypadkowo - był elementem jednej z moich kosmetycznych wymianek. Sama z pewnością nigdy bym go nie kupiła, gdybym wcześniej mogła sprawdzić chociażby kolor, nie mówiąc już o działaniu i efekcie na buzi.

<b>Konsystencja:</b> lekka, bardzo kremowa, odrobinę lejąca.

Posiadam kolor numer 1 - kość słoniowa.

<b>Zalety:</b>
*używałam go latem, kiedy moja cera była bardziej opalona i okazał się lekkim kremem koloryzującym, który wyrównał koloryt skóry i zagruntowany pudrem nie prezentował się aż tak źle
*lekka konsystencja, łatwo rozprowadza się na twarzy
*dość wydajny
*w miarę niska cena
*łatwa dostępność

<b>Wady:</b>
*marne krycie
*z pewnością nie jest to podkład matujący, mam nawet wrażenie, że po jego użyciu buzia w strefie T zaczyna świecić sie szybciej
*kiedy nałożymy 2 warstwy mamy na twarzy brzydką, sztuczną maskę
*kolor - ciekawe od kiedy kość słoniowa ma kolor soczystej pomarańczki... naprawdę beznadziejny kolor, sztuczny
*brzydki, chemiczny zapach
*w składzie cały zestaw parabenów
*beznadziejne opakowanie, którego nie da się zachować w czystości, ciągle samoistnie wylewa się z niego mnóstwo produktu

Jedna warstwa podkładu kryje bardzo marnie i po dobrym rozprowadzeniu ten pomarańczowy odcień neutralizuje się. Dla opalonej skóry bez problemów ten podkład może służyć jako lekki krem tonujący, innej roli dla niego nie widzę.
Słaby podkład, a z pewnością nie nadaje się dla skóry tłustej i mieszanej.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

porażka

Kupiłam go pełna entuzjazmu bo spodziewałam się czegoś lepszego po kosmetyku z tej firmy, a tymczasem nawet nie mam zamiaru do końca go zużyć. Posiadam odcień 1 - kość słoniowa.

Minusy:
- pozostawia plamy
- brzydki zapach
- jak na odcień nr 1 - strasznie ciemny
- źle się rozprowadza
- nie matuje
- są o niebo lepsze podkłady jak za ta cene

Plusy:
+ opakowanie, chyba nie potrafie znaleźć innych zalet tego podkładu

Używam tego produktu od: dwóch lat

Beznadzieny

Beznadziejny ;(
Niby miał być matujący a mi jeszcze bardziej się świeci twarz niż po zwykłym podkładzie niematującym ;/i to po niecałej godzinie od nałożenia ,dodatkowo po kilku godzinach od nałożenia wyskoczyły mi 3 duże ropne wypryski NIE POLECAM

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 2 razy użyty

Tani- to jego jedyna zaleta

Śmierdzi orzechem włoskim, ma pomarańczowy odcień. Ten zapach jest odrzucający. Konsystencja jest dość przyjemna, ale zbyt leista i trudna do rozprowadzenia, długo po przypudrowaniu twarz pozostaje lekko lepka. Krycie zadowalające, ale matowienie.. żadne.

Używam tego produktu od: półtora roku temu