Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Powiększ Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Zgłoszony przez eLAeM

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated, Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantoin.

• Chyba nie dla mnie
  • Kremu używam regularnie rano i wieczorem od prawie dwóch miesięcy jednak nie zauważyłam żadnych efektów. Skóra jak była taka jakby sina - taka jest cały czas. Nic się nie zmieniło, nic się nie poprawiło.

Jedynym plusem jest to, że nawilża skórę wokół oczu. I nic poza tym.

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziaja jak zwykle niezawodna
  • Ten krem trafił do mojego wirtualnego koszyka dosłownie ostatnim rzutem na taśmę. Miałam już zaakceptować moje zamówienie, kiedy to mój wzrok przykuła promocja na niektóre produkty Ziaji. Poczytałam trochę opisów każdego z kremów pod oczy i zdecydowałam się na ten właśnie.

Obietnica producenta:
    "Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki."

Tubka z wygodnym aplikatorem, zamykana plastykową zatyczką. Opakowanie w białym kolorze, szaty graficznej bardziej nie ma, aniżeli jest. Pojemność to 15 ml.

Moje doświadczenia:
    Początkowo używałam tego kremu bardzo nieregularnie. Cieszę się, że wówczas nie zabrałam się do pisania żadnych recenzji, bowiem na pewno nie byłyby one pozytywne. Po jakimś czasie zaczęłam jednak stosować ten produkt systematycznie, dwa razy dziennie i zauważyłam pewne efekty. Powoli, stopniowo, delikatnie - ale jednak - krem ten faktycznie zaczął rozjaśniać moje cienie. Już nie wyglądałam jak ofiara przemocy domowej. Zauważyłam również poprawę w uelastycznieniu skóry pod oczami, nie była już taka napięta i niemiła w dotyku. Nie wiem co prawda, jak ten krem poradziłby sobie ze zmarszczkami, bowiem jeszcze ich nie mam, ale - mam nadzieję - spisałby się równie dobrze.
    Krem nie podrażnia, parę razy razy dostał się niebezpiecznie blisko mojego oka, ale nawet wówczas oczy mi nie łzawiły, czy coś takiego. To jest lekki krem, nie zapycha. Bez obaw mogą stosować go posiadaczki cery suchej, tłustej, jak i mieszanej.
    Krem nie ma żadnego zapachu, przynajmniej ja żadnego nie wyczułam. Wygodny aplikator pozwala umieścić na skórze dokładnie tyle kremu, ile potrzeba. Łatwo można z niego wydobyć resztki produktu.

Cena i dostępność:
    Ja kupiłam go w drogerii internetowej (maxdrogeria.pl), jest jednak też dostępny z internetowym i stacjonarnym sklepie Ziaji oraz niektórych drogeriach stacjonarnych, nie sieciówkowych. Można go również kupić na Allegro. Cena nie powinna przekraczać siedmiu złotych.

Podsumowanie:
    Ziaja jak zwykle niezawodna. Jeszcze nie spotkałam się chyba z produktem tej marki, który by mnie rozczarował.

Używam tego produktu od: trzech, a regularnie dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie w porządku
  • Może nie jest to krem idealmy, ale mi pasuje. Na moje potrzeby dobrze nawilża i napina skórę pod oczami i rozjaśnia cienie. Plus za niewielką cenę. Jedyny minus, jak zasze u Ziaji, to dostępność.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super lekki krem pod oczy
  • Super lekki krem pod oczy mega niska cena zapłaciłam za niego ok 6 zł jest bardzo wydajny wystarczy troszkę kremu by posmarować powieki oraz miejsce pod oczami. Co do rozjaśnienia cieni pod oczami to na dzień dzisiejszy nic nie zaobserwowałam w sumie nie liczyłam na to ponieważ mam je dość widoczne i taki kremik chyba nic nie zdziała ale nie wyobrażam sobie bez niego iść spać
    Daje bardzo fajne uczucie odświeżenia,nawilża. Bardzo długo szukałam kremu pod oczy mam tylko 22 lata a wszędzie kremy przeciwzmarszczkowe a tu fajny kremik dla osób w każdym wieku w niskiej cenie i wszędzie dostępny
    Gorąco polecam mój HITUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Monika0407 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem dla osób z cieniami pod oczami
  • Natknęłam się na ten kremik w sklepie Ziaja dla Ciebie.
    Zachęciło mnie ładne opakowanie i niska cena- niecałe 6 zł.
    Krem ten ma bardzo lekką konsystencję. Wystarczy niewielka ilość aby posmarować powieki i przestrzeń pod oczami. Po jego użyciu moja skóra pod oczami jest gładka, uelastyczniona. Po kilkunastu użyciach mogę stwierdzić, że są rezultaty. Nie mam już tak widocznych i ciemnych cieni pod oczami, jak przed jego stosowaniem.
    Produkt spełnia swoją rolę, a przy tym jest bardzo tani i wydajny.

Chcesz pochwalić dolcevita99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak to nie to
  • Lubię Ziaje - ale to nie był trafiony zakup.

Krem przede wszystkim nie spełnia swojego podstawowego zadania - czyli nie rozjaśnia cieni pod oczami. Niestety u mnie są dość widoczne, krem nie zrobił z nimi kompletnie nic. Nie nawilżał tez jakoś rewelacyjnie skóry pod oczami.
    Plusem jest niska cena, jednak to kompletnie nie wystarcza!
    Nie polubiliśmy się i na pewno do siebie już nie wrócimy

Używam tego produktu od: ok. 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Krem działa
    Używam od miesiącai przede wszystkim zauważyłam znaczne rozjaśnienie cieni pod oczami - mam z nimi duzy problem a ten krem rozjaśnil je prawie całkowicie. poza tym bardzo dobrze nawilza, szybko się wchlania.

Chcesz pochwalić arrakis za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zauważyłam efektów
  • Według mnie krem nie działa.

Nie zauważyłam rozjaśnienia cieni pod oczami. Dodatkowo krem w ogóle nie nawilżał.
    Dałam mu szansę i zużyłam połowę opakowania. Niewiele produktów wyrzucam przed końcem opakowania, bo nie lubię marnotrawstwa.
    Skończyłam z nim przygodę w obawie, że stan moich powiek się pogorszy (były cały czas suche).
    Dobrze, że nie był drogi, bo było by mi szkoda kasy wyrzuconej w błoto.
    Za plus duża pojemność - szkoda tylko, że krem się do niczego nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić elizka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Mam pod oczami okropne cienie, z którymi borykam się od zawsze - taka już moja uroda, niezależnie od ilości snu zawsze mam fioletowe podkówki.
    Kiedy zobaczyłam ten krem, pomyślałam, że nie zaszkodzi spróbować.
    Kosztował w sklepie Ziaji trochę ponad 7zł.

+ cena (choć widziałam w innych miejscach taniej),
    + polska firma,
    + fajnie nawilża,
    + korektor dobrze się po nim rozprowadza,
    + szybko się wchłania, jest lekki,
    + bardzo wydajny (po 1,5 mies stosowania 2 razy dziennie nie jestem chyba nawet w połowie).

- niestety nie poradził sobie z cieniami. Być może minimalnie, ale ja nie widzę różnicy.

Nie wiem, czy do niego wrócę. Nie zrobił mi krzywdy, a szukałam czegoś nie-przeciwzmarszczkowego, więc może...

Używam tego produktu od: 1,5 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lokowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nawilża skórę
  • Jedyna zaleta produktu jest to, że nawilża i napina skórę wokół oczu.
    Innych zalet nie widzę.
    Cena niska zapłaciłam 5,50 w aptece.

Produkt w ogóle nie spełnia obietnic producenta o rozjaśnieniu cieni pod oczami. Używam tego kremu od ponad miesiąca regularnie. Nie zauważyłam by choć troszeczkę rozjaśniły się cienie.

Nigdy więcej nie kupię kremu Ziaja. Nie mogę się doczekać kiedy skończę to cudo i znów kupię sobie jakiś krem z arniką.

Używam tego produktu od: 1,5 mca

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij