Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Powiększ Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Zgłoszony przez eLAeM

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated, Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantoin.

• Świetny krem dla osób z cieniami pod oczami
  • Natknęłam się na ten kremik w sklepie Ziaja dla Ciebie.
    Zachęciło mnie ładne opakowanie i niska cena- niecałe 6 zł.
    Krem ten ma bardzo lekką konsystencję. Wystarczy niewielka ilość aby posmarować powieki i przestrzeń pod oczami. Po jego użyciu moja skóra pod oczami jest gładka, uelastyczniona. Po kilkunastu użyciach mogę stwierdzić, że są rezultaty. Nie mam już tak widocznych i ciemnych cieni pod oczami, jak przed jego stosowaniem.
    Produkt spełnia swoją rolę, a przy tym jest bardzo tani i wydajny.

Chcesz pochwalić dolcevita99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak to nie to
  • Lubię Ziaje - ale to nie był trafiony zakup.

Krem przede wszystkim nie spełnia swojego podstawowego zadania - czyli nie rozjaśnia cieni pod oczami. Niestety u mnie są dość widoczne, krem nie zrobił z nimi kompletnie nic. Nie nawilżał tez jakoś rewelacyjnie skóry pod oczami.
    Plusem jest niska cena, jednak to kompletnie nie wystarcza!
    Nie polubiliśmy się i na pewno do siebie już nie wrócimy

Używam tego produktu od: ok. 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Krem działa
    Używam od miesiącai przede wszystkim zauważyłam znaczne rozjaśnienie cieni pod oczami - mam z nimi duzy problem a ten krem rozjaśnil je prawie całkowicie. poza tym bardzo dobrze nawilza, szybko się wchlania.

Chcesz pochwalić arrakis za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zauważyłam efektów
  • Według mnie krem nie działa.

Nie zauważyłam rozjaśnienia cieni pod oczami. Dodatkowo krem w ogóle nie nawilżał.
    Dałam mu szansę i zużyłam połowę opakowania. Niewiele produktów wyrzucam przed końcem opakowania, bo nie lubię marnotrawstwa.
    Skończyłam z nim przygodę w obawie, że stan moich powiek się pogorszy (były cały czas suche).
    Dobrze, że nie był drogi, bo było by mi szkoda kasy wyrzuconej w błoto.
    Za plus duża pojemność - szkoda tylko, że krem się do niczego nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić elizka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam
  • kupiłam bo bardzo lubie kosmetyki tej firmy, super jakoś i niska cena czyli ideał

bardzo przyjemna konsystencja
    szybko się wchłania więc używam na dzień i na noc
    precyzyjny aplikator
    nie podrażnia oczu
    świetnie nawilża i chroni skóre
    lekko niweluje cienie pod oczami, z większymi raczej sobie nie poradzi
    Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Mam pod oczami okropne cienie, z którymi borykam się od zawsze - taka już moja uroda, niezależnie od ilości snu zawsze mam fioletowe podkówki.
    Kiedy zobaczyłam ten krem, pomyślałam, że nie zaszkodzi spróbować.
    Kosztował w sklepie Ziaji trochę ponad 7zł.

+ cena (choć widziałam w innych miejscach taniej),
    + polska firma,
    + fajnie nawilża,
    + korektor dobrze się po nim rozprowadza,
    + szybko się wchłania, jest lekki,
    + bardzo wydajny (po 1,5 mies stosowania 2 razy dziennie nie jestem chyba nawet w połowie).

- niestety nie poradził sobie z cieniami. Być może minimalnie, ale ja nie widzę różnicy.

Nie wiem, czy do niego wrócę. Nie zrobił mi krzywdy, a szukałam czegoś nie-przeciwzmarszczkowego, więc może...

Używam tego produktu od: 1,5 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lokowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nawilża skórę
  • Jedyna zaleta produktu jest to, że nawilża i napina skórę wokół oczu.
    Innych zalet nie widzę.
    Cena niska zapłaciłam 5,50 w aptece.

Produkt w ogóle nie spełnia obietnic producenta o rozjaśnieniu cieni pod oczami. Używam tego kremu od ponad miesiąca regularnie. Nie zauważyłam by choć troszeczkę rozjaśniły się cienie.

Nigdy więcej nie kupię kremu Ziaja. Nie mogę się doczekać kiedy skończę to cudo i znów kupię sobie jakiś krem z arniką.

Używam tego produktu od: 1,5 mca

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre nawilzenie
  • Zaczne od tego,ze to moj pierwszy krem pod oczy. Wybrałam te wersje,poniewaz borykam sie z problemem niemałych cieni pod oczami. I tu-jak zapewnia producent mial sobie z tym poradzic , chociaz w minimalnym stopniu,ale nic z tego. nie spodziewalam sie rewelacyjnych efektow,ale troche uwierzylam,ze moze zadzialac z tego wzgledu,ze jeszcze nie zawiodlam sie na produktach marki Ziaja.
    Ale nie razi mnie to w najmniejszym stopniu,bo za te cene i tak mam swietne nawilzenie.
    nadaje sie pod makijaz,jest bardzo wydajny , cena zadowalajaca (ok.6zl),szybko sie wchłania.

Koncze pierwsze opakowanie,mam zamiar sprobowac czegos innego,moze drozszego,ale do niego wiernie bede wracac. POLECAM !

Używam tego produktu od: Ok 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego

Chcesz pochwalić allformakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skrzywdził
  • Na początek muszę się przyznać, że bardzo lubię markę Ziaja. Każdy kosmetyk, który kupię się sprawdza i w dodatku kosztuje bardzo małe pieniążki.
    Niestety wpadłam wtedy na ten krem pod oczy. Od samego początku użytkowania wydawało mi się, że coś jest nie tak. Jako, że nigdy nie miałam problemów z alergiami pomyślałam "łee, pewnie potarłaś oczy przed chwilą i Cię coś piecze". Kiedy zorientowałam się, że to nie od potarcia mnie piecze, było już nieco za późno.
    Nabawiłam się reakcji alergicznej co najmniej na miesiąc. Pod okiem miałam, aż skórę suchą jak skorupa.
    Być może, tylko moja skóra tak zareagowała, ale uważajcie!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: około pół opakowania

Chcesz pochwalić manymonkeys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie doskonały
  • Bardzo przyzwoity krem pod oczy!
    Mam 19 lat i myślę, że to dobry czas na pielęgnacje wokół oczu.

Nie mam zmarszczek, ani innych problemów. Szukałam raczej czegoś bardzo subtelnego do nawilżenia i rozjaśnienia cieni pod oczami.
    No i trafiłam w 10! Krem jest idealny do stosowania "na początek".

Nie było spektakularnego efektu rozjaśnionej skóry, na to trzeba było poczekać 2-3 miesięcy codziennego stosowania.

Ale różnica jest, zresztą mnie się nigdzie nie spieszy .
    Krem jest zupełnie bezzapachowy, ma niezbyt gęstą jasną konsystencję i dobrze się go wklepuje. Ja go rozprowadzam pod oczy i na całą górną powiekę, aż do brwi.

Wydajność też jest niezła mam go już ponad 4 miesiące, a jeszcze zostało mi go trochę.

Krem jest bardzo dobry dla młodszych osób, mojej kochanej mamie, która niedługo dobije do 50 (a daj Boże i do 100 ) raczej się nie przyda. Jest zbyt delikatny dla dojrzałej cery.

Krem jest godny polecenia, bogaty w witaminy i jeżeli komuś nie zależy na błyskawicznej zmianie to jak najbardziej powinien go wypróbować . Dostępność myślę, ze w każdej aptece w Rossmanie go nie widziałam. Koszt niecałe 6 zł.

Chcesz pochwalić Sofiflora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • JAK NAJBARDZIEJ TAK
  • Jest to bardzo dobry krem. Wcześniej używałam wersji żelowej, która okazała się kompletną klapą, ale nie zrezygnowałam z poszukiwań wśród Ziaji i odnalazłam ten kremik. Okazał się on naprawdę świetnym produktem, godnym polecenia. Póki co mój ulubieniec.

PLUSY:
    - cena ok. 6zł
    - dostępność (u mnie mam sklep Ziaja)
    - wydajność (używam od ponad 3 miesięcy rano i wieczorem i dopiero teraz jestem przy denku, po rozcięciu starczy i tak na parę dobrych aplikacji)
    - dobrze nawilża okolice oczu
    - nie podrażnia, nie szczypie
    - szybko się wchłania
    - dobry pod makijaż
    - na noc używam większą ilość niż na dzień i sprawdza się dobrze

Minusów nie zauważyłam, nie mam problemów z cieniami pod oczami, dlatego nie oceniam pod tym kątem, tylko pod kątem nawilżenia. Moje maleńkie zniwelował, ale jak poradzi sobie z większym wyzwaniem... nie mam pojęcia.

Mimo wszystko bardzo serdecznie polecam ten krem, za tą cenę warto!

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Świetnie sprawdził się latem. Zmniejszył cienie pod oczami, a przy tym nie podrażnił skory. Zauważylam, że po wklepaniu efekt jest dużo lepszy, niż po samym wsmarowaniu. Dodam, że noszę soczewki kontaktowe.

Plusy:
    - zmniejsza cienie pod oczami.
    - nawilża.
    - nie uczula, jest bardzo delikatny.
    - lekko napina skorę.
    - tonizuje.

Minusy:
    - efekty nie są spektakularne, jednak jak na tę cenę, to zadowalające.

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Lady_Caroline za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • jak dotąd rzadko używałam kremów pod oczy, jednak ostatnimi czasy musiałam o wiele mniej czasu spać niż do tej pory i zainwestowałam w preparat ziaji. efekty zauważyłam już kilka dni od momentu pierwszego użycia, byłam zachwycona. nie używam go jednak codziennie, tylko profilaktycznie i spełnia moje oczekiwania w 100%. ponadto bardzo przystępna cena jest zachętą do zakupu, a produkt jest bardzo wydajny.

polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga, ale ...
  • Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Zacznę do tego, że nie mam przyslowiowych "worów" pod oczami, cienie nieznaczne głownie pod wewnętrznym kącikiem oka. Postanowiłam się ich pozbyć. Efekty rozjaśnienia widać było już po kilku użyciach kremu, ale od kiedy go używam zauważyłam, że często budzę się z lekko podpuchniętymi oczami, co wcześniej nie miało miejsca.

Plusy:
    - rozjaśnia cienie
    - wygodny w użyciu
    - wydajny
    - tani

Minusy:
    - uczucie spuchniętych oczu

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dumb Blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga .
  • Po około miesiącu stosowania widzę efekty. Cienie pod oczami są rozjaśnione, może nie są zlikwidowane całkowicie, ale naprawdę widzę poprawę. Skóra wokół oczu jest delikatna i miła w dotyku.

Krem jest bardzo wydajny, nie wiele potrzeba aby rozprowadzić na całej powiece i pod oczami.

Opakowanie jest dość wygodne i higieniczne, ponieważ nie dotykamy palcami całego produktu, tylko wyciskamy z tubki

Naprawdę polecam, bo cena jest oszałamiająca za tak dobry produkt

Chcesz pochwalić Rydwanek16 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Dobry
  • Rzeczywiście rozjaśnia cienie. Może ich nie likwiduje całkowicie, ale pozostawia skórę pod oczami nawilżoną i rozświetloną. Efekt widoczny po ok 2 tygodniach codziennego stosowania.
    Idealnie współpracuje z korektorem, choć trzeba mieć na uwadze fakt, ze dość długo się wchłania mimo lekkiej konsystencji. Gdy za szybko nałożymy korektor, zważy się. Mimo to, dotychczas jest to mój ulubiony krem, lepszy od tego z serii herbika plant bo tamten tylko rozświetlał, a ten redukuje i rozświetla.
    Dodatkowo jest w b. przystępnej cenie i nigdy się nie kończy no i ma higieniczne opakowanie.

Czasami, gdy nałożymy zbyt grubą warstwę może podrażniać oczy.

Chcesz pochwalić eLAeM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • To mój pierwszy krem pod oczy tego typu i jak na razie jestem zadowolona. Stosuję go tylko pod oczy, bo tylko tam mam cienie. Ładnie nawilża, szybko się wchłania i co najważniejsze nie podrażnia skóry (a skórę mam bardzo wrażliwą . Co do samego usuwania cieni, to mogę powiedzieć, że spełnił swoją rolę, ale nie od razu. Dopiero po ok. 1,5 - 2 tygodniach codziennego stosowania zauważyłam rozjaśnienie cieni. Dla kogoś oczekującego szybkich efektów może to być dużym minusem, jednak wydaje mi się, że efekt jest trwały, bo po zarwanych nocach, czasem przy 2-3 godzinach snu, cienie się nie pojawiły, a twarz po obudzeniu sprawiała wrażenie wyspanej.
    Dodatkowym plusem jest to, że cena jest bardzo niska - kupiłam go za równe 5zł w drogerii Wispol.
    Jest to dobry krem, ale nie zachwycający

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić RavuSia za czytelną i pomocną recenzję?