Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Powiększ Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Zgłoszony przez eLAeM

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated, Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantoin.

• Nie rozjaśnia cieni.
  • Niestety nabrałam się na ten krem drugi raz. Kupiłam ostatnio, ale po kilku użyciach przypomniało mi się, że jakieś 2 lata temu używałam tego samego tylko w innym opakowaniu jeszcze

Ale pomyślałam minęły lata może coś się zmieniło w jakości. Niestety nie zmieniło się nic.

Krem nie rozjaśnia cieni absolutnie. Jedynie nawilża delikatnie skórę pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nic specjalnego
  • Kupiłam ten krem ze względu na przystępną cenę, poszukując czegoś do niwelowania cieniów pod oczami, co mogłabym stosować jako bazę do nakładania korektora. Niestety krem się nie sprawdził.

wydajny
    cena
    można stosować jako nawilżający, żeby potem nałożyć korektor bez obawy o podkreślanie suchych skórek

nie kryje cieni ani ich nie rozjaśnia
    słabo się wchłania
    nie zauważyłam żadnego specjalnego efektu pielęgnacyjnego

Chcesz pochwalić beniova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Moim głównym problemem skóry pod oczami są dość widoczne cienie, koloru szaro-sinego. Miałam nadzieję, że ten kremik chociaż częściowo pomoże mi w walce z zasinieniami.
    Po 4 miesiącach regularnego stosowania rano i wieczorem nie widzę tak naprawdę poprawy. Krem poprawnie nawilża (nie jest to super nawilżenie) i szybko się wchłania, dlatego rano po bardzo krótkim czasie można przystąpić do nakładania korektora pod oczy. Z moimi cieniami jednak nie dał sobie rady, dlatego tylko 3 gwiazdki.
    Bardziej zadowolone będą z niego osoby, które nie mają większych problemów ze skórą pod oczami.

Chcesz pochwalić Elizka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Bardzo lubie firme ziaja i spodziewałam sie czegos więcej po tym kremie. Moja skóra pod oczami jest średnio wrażliwa, dośc cieńka i ma lekkie zasinienie. Ten kremik był ok, dobrze nawilżał, nie podrażniał skóry pod oczami. Nie podrażniał moich oczu gdy miałam alergiczne zapalenie spojówek. nie był ciężki, szybko się wchłaniał. Cena niska około 10 zł. Kolejny plus to opakowanie . Miekki plastik łatwo zdusic a na koncu rozciąć by wydobyc produkt do końca. Niestety na tym plusy sie kończa. Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia cieni, ani wygładzenia drobnych zmarszczek. Nie wiem czy kupię go ponownie- może jak mnie pusty portfel przydusi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek.
  • Na początku mojej recenzji chciałabym zaznaczyć, że nie mam worków i sińców pod oczami, a moja skóra w okolicach oczu jest dość mało problematyczna. Kremów pod oczy używam jedynie w celu nawilżenia

A więc z taką kondycją skóry pod oczami nie mam za wielkich wymagań i szczerze mówiąc, każdy krem pod oczy się u mnie sprawdza. Czasem wystąpi u mnie lekkie napuchnięcie oczu po ciężkiej/nieprzespanej nocy i krem od Ziaji świetnie sobie z owym problemem radzi, a także fajnie nawilża bez zostawiania tłustego nalotu. Jest lekki, wydajny i w przystępnej cenie, jednakże jestem zdania, że w przypadku bardziej wymagającej skóry nie sprawdziłby się.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Używałam go niestety tylko po to, żeby skończyć. Nic nie robił... Jedynie co, to jest wydajny. Szkoda, że nie idzie to w parze z jakością.

- nie rozjaśnia cieni
    - nie odżywia
    - nie nawilża

Chcesz pochwalić _plinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie małe NIC
  • Mam delikatną, wrażliwą skórę wokół oczu, dodatkowo mam spore cienie pod oczami. Krem nie tylko nie rozjaśnia ceni, ale trzeba go dużo nałożyć, żeby w ogóle poczuć nawilżenie. Przy skąpej aplikacji kremu, skóra pozostaje sucha. Nie odczułam poprawy kondycji skóry. Zaletą kremu jest wyłącznie cena i wydajność. W mojej opinii marka Ziaja tym razem się nie spisała.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić czarnainez87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału, może podrażniać
  • Używałam tego kremu dosyć długo, kilka miesięcy. Trzeba podkreślić, że jest on bardzo wydajny. Nie mam dużych wymagań do kremu pod oczy, chciałam tylko żeby w miarę nawilżał. Na początku spełniał swoje zadanie, nie było szału, ale było ok. Niestety po pewnym czasie odniosłam wrażenie, że wysusza okolice oczu, co więcej podrażnia je. Miałam całe czerwone i szczypiące powieki, dlatego odstawiłam go i nie zamierzam do niego wracać.

Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + początkowe nawilżenie

Minusy:
    - nałożony pod makijaż sprawia, że cienie się rolują
    - mam wrażenie, że po pewnym czasie zaczyna wysuszać powiekę
    - mnie podrażnił
    - nie rozjaśnia cieni
    - nie wygładza drobnych zmarszczek

Podsumowując: gdyby nie pieczenie, zapewne używałabym go dalej, bo myślę, że dla młodych osób jest całkiem ok.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić NuriaMonfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny kremik
  • W czasie zimy krem uratował moją przesuszoną skórę na powiekach i pod oczami .

-dobrze nawilża
    -szybko się wchłania
    -nie uczula!
    -wygodne opakowanie
    -cena
    -dostępność

Minusy
    -nie zauważyłam rozjaśnienia cieni pod oczami

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny, tani kremik
  • + całkiem fajnie nawilża i wygładza skórę, poprawia jej kondycję i napięcie
    + bardzo niska cena w porównaniu z innymi kremami pod oczy
    + wygodne w użyciu opakowanie

- nie zauważyłam żeby rozjaśnił moje cienie pod oczami

teraz zainwestuję w coś droższego, ale jeśli kosmetyk z wyższej półki mnie nie zachwyci to wrócę do tego z Ziaji

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić luna590 za czytelną i pomocną recenzję?