Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Powiększ Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Zgłoszony przez eLAeM

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated, Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantoin.

• Bez szału, może podrażniać
  • Używałam tego kremu dosyć długo, kilka miesięcy. Trzeba podkreślić, że jest on bardzo wydajny. Nie mam dużych wymagań do kremu pod oczy, chciałam tylko żeby w miarę nawilżał. Na początku spełniał swoje zadanie, nie było szału, ale było ok. Niestety po pewnym czasie odniosłam wrażenie, że wysusza okolice oczu, co więcej podrażnia je. Miałam całe czerwone i szczypiące powieki, dlatego odstawiłam go i nie zamierzam do niego wracać.

Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + początkowe nawilżenie

Minusy:
    - nałożony pod makijaż sprawia, że cienie się rolują
    - mam wrażenie, że po pewnym czasie zaczyna wysuszać powiekę
    - mnie podrażnił
    - nie rozjaśnia cieni
    - nie wygładza drobnych zmarszczek

Podsumowując: gdyby nie pieczenie, zapewne używałabym go dalej, bo myślę, że dla młodych osób jest całkiem ok.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić NuriaMonfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny kremik
  • W czasie zimy krem uratował moją przesuszoną skórę na powiekach i pod oczami .

-dobrze nawilża
    -szybko się wchłania
    -nie uczula!
    -wygodne opakowanie
    -cena
    -dostępność

Minusy
    -nie zauważyłam rozjaśnienia cieni pod oczami

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny, tani kremik
  • + całkiem fajnie nawilża i wygładza skórę, poprawia jej kondycję i napięcie
    + bardzo niska cena w porównaniu z innymi kremami pod oczy
    + wygodne w użyciu opakowanie

- nie zauważyłam żeby rozjaśnił moje cienie pod oczami

teraz zainwestuję w coś droższego, ale jeśli kosmetyk z wyższej półki mnie nie zachwyci to wrócę do tego z Ziaji

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić luna590 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa!
  • Na początku nie widziałam żadnych rezulatów, jednak postanowiłam dać mu szansę i po dwóch lub trzech miesiąca ciągłego używania widac było pierwsze efekty.

Plusy:
    -dostępność
    -cena
    -wygodne opakowanie
    -wydajność
    -delikatnie nawilża
    - faktycznie rozjaśnia cienie
    Minusy:
    jak na razie nie zauwazyłam żadnych

Używam tego produktu od: ok 4-5 miesięcy

Chcesz pochwalić SyskaG za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem daje rade
  • Mam dosyc spore cienie i worki pod oczami, dlatego taki wybór, ale nie oczekiwałam od razu efektu jak od chirurga. Mialam około 2-3 miesięczna przerwę między opakowaniami ale zauważyłam że cienie sa większe. Pobiegłam pi kremik do sklepu ziaji i wydaje mi się że znowu jest trochę lepiej.
    Plusy:
    Skóra jest elastyczna i nawilżona
    Fajna konsysrencja
    Bezzapachowy
    Fajne opakowanie (ale za to powietrze w połowie opakiwania mój mąż bardzo ich wysmial ;p)
    Cena

Nie daje całych 5 gwiazdek bo nie spełnia wszystkich obietnic z opakowania

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mariart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie
  • Kremu używam regularnie rano i wieczorem od prawie dwóch miesięcy jednak nie zauważyłam żadnych efektów. Skóra jak była taka jakby sina - taka jest cały czas. Nic się nie zmieniło, nic się nie poprawiło.

Jedynym plusem jest to, że nawilża skórę wokół oczu. I nic poza tym.

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziaja jak zwykle niezawodna
  • Ten krem trafił do mojego wirtualnego koszyka dosłownie ostatnim rzutem na taśmę. Miałam już zaakceptować moje zamówienie, kiedy to mój wzrok przykuła promocja na niektóre produkty Ziaji. Poczytałam trochę opisów każdego z kremów pod oczy i zdecydowałam się na ten właśnie.

Obietnica producenta:
    "Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki."

Tubka z wygodnym aplikatorem, zamykana plastykową zatyczką. Opakowanie w białym kolorze, szaty graficznej bardziej nie ma, aniżeli jest. Pojemność to 15 ml.

Moje doświadczenia:
    Początkowo używałam tego kremu bardzo nieregularnie. Cieszę się, że wówczas nie zabrałam się do pisania żadnych recenzji, bowiem na pewno nie byłyby one pozytywne. Po jakimś czasie zaczęłam jednak stosować ten produkt systematycznie, dwa razy dziennie i zauważyłam pewne efekty. Powoli, stopniowo, delikatnie - ale jednak - krem ten faktycznie zaczął rozjaśniać moje cienie. Już nie wyglądałam jak ofiara przemocy domowej. Zauważyłam również poprawę w uelastycznieniu skóry pod oczami, nie była już taka napięta i niemiła w dotyku. Nie wiem co prawda, jak ten krem poradziłby sobie ze zmarszczkami, bowiem jeszcze ich nie mam, ale - mam nadzieję - spisałby się równie dobrze.
    Krem nie podrażnia, parę razy razy dostał się niebezpiecznie blisko mojego oka, ale nawet wówczas oczy mi nie łzawiły, czy coś takiego. To jest lekki krem, nie zapycha. Bez obaw mogą stosować go posiadaczki cery suchej, tłustej, jak i mieszanej.
    Krem nie ma żadnego zapachu, przynajmniej ja żadnego nie wyczułam. Wygodny aplikator pozwala umieścić na skórze dokładnie tyle kremu, ile potrzeba. Łatwo można z niego wydobyć resztki produktu.

Cena i dostępność:
    Ja kupiłam go w drogerii internetowej (maxdrogeria.pl), jest jednak też dostępny z internetowym i stacjonarnym sklepie Ziaji oraz niektórych drogeriach stacjonarnych, nie sieciówkowych. Można go również kupić na Allegro. Cena nie powinna przekraczać siedmiu złotych.

Podsumowanie:
    Ziaja jak zwykle niezawodna. Jeszcze nie spotkałam się chyba z produktem tej marki, który by mnie rozczarował.

Używam tego produktu od: trzech, a regularnie dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie w porządku
  • Może nie jest to krem idealmy, ale mi pasuje. Na moje potrzeby dobrze nawilża i napina skórę pod oczami i rozjaśnia cienie. Plus za niewielką cenę. Jedyny minus, jak zasze u Ziaji, to dostępność.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super lekki krem pod oczy
  • Super lekki krem pod oczy mega niska cena zapłaciłam za niego ok 6 zł jest bardzo wydajny wystarczy troszkę kremu by posmarować powieki oraz miejsce pod oczami. Co do rozjaśnienia cieni pod oczami to na dzień dzisiejszy nic nie zaobserwowałam w sumie nie liczyłam na to ponieważ mam je dość widoczne i taki kremik chyba nic nie zdziała ale nie wyobrażam sobie bez niego iść spać
    Daje bardzo fajne uczucie odświeżenia,nawilża. Bardzo długo szukałam kremu pod oczy mam tylko 22 lata a wszędzie kremy przeciwzmarszczkowe a tu fajny kremik dla osób w każdym wieku w niskiej cenie i wszędzie dostępny
    Gorąco polecam mój HITUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Monika0407 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem dla osób z cieniami pod oczami
  • Natknęłam się na ten kremik w sklepie Ziaja dla Ciebie.
    Zachęciło mnie ładne opakowanie i niska cena- niecałe 6 zł.
    Krem ten ma bardzo lekką konsystencję. Wystarczy niewielka ilość aby posmarować powieki i przestrzeń pod oczami. Po jego użyciu moja skóra pod oczami jest gładka, uelastyczniona. Po kilkunastu użyciach mogę stwierdzić, że są rezultaty. Nie mam już tak widocznych i ciemnych cieni pod oczami, jak przed jego stosowaniem.
    Produkt spełnia swoją rolę, a przy tym jest bardzo tani i wydajny.

Chcesz pochwalić dolcevita99 za czytelną i pomocną recenzję?