Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Powiększ Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

Zgłoszony przez eLAeM

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz doskonale uelastycznia skórę. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated, Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, DMDM Hydantoin.

• przeciętny
  • Bardzo lubie firme ziaja i spodziewałam sie czegos więcej po tym kremie. Moja skóra pod oczami jest średnio wrażliwa, dośc cieńka i ma lekkie zasinienie. Ten kremik był ok, dobrze nawilżał, nie podrażniał skóry pod oczami. Nie podrażniał moich oczu gdy miałam alergiczne zapalenie spojówek. nie był ciężki, szybko się wchłaniał. Cena niska około 10 zł. Kolejny plus to opakowanie . Miekki plastik łatwo zdusic a na koncu rozciąć by wydobyc produkt do końca. Niestety na tym plusy sie kończa. Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia cieni, ani wygładzenia drobnych zmarszczek. Nie wiem czy kupię go ponownie- może jak mnie pusty portfel przydusi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przyjemniaczek.
  • Na początku mojej recenzji chciałabym zaznaczyć, że nie mam worków i sińców pod oczami, a moja skóra w okolicach oczu jest dość mało problematyczna. Kremów pod oczy używam jedynie w celu nawilżenia

A więc z taką kondycją skóry pod oczami nie mam za wielkich wymagań i szczerze mówiąc, każdy krem pod oczy się u mnie sprawdza. Czasem wystąpi u mnie lekkie napuchnięcie oczu po ciężkiej/nieprzespanej nocy i krem od Ziaji świetnie sobie z owym problemem radzi, a także fajnie nawilża bez zostawiania tłustego nalotu. Jest lekki, wydajny i w przystępnej cenie, jednakże jestem zdania, że w przypadku bardziej wymagającej skóry nie sprawdziłby się.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Używałam go niestety tylko po to, żeby skończyć. Nic nie robił... Jedynie co, to jest wydajny. Szkoda, że nie idzie to w parze z jakością.

- nie rozjaśnia cieni
    - nie odżywia
    - nie nawilża

Chcesz pochwalić _plinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie małe NIC
  • Mam delikatną, wrażliwą skórę wokół oczu, dodatkowo mam spore cienie pod oczami. Krem nie tylko nie rozjaśnia ceni, ale trzeba go dużo nałożyć, żeby w ogóle poczuć nawilżenie. Przy skąpej aplikacji kremu, skóra pozostaje sucha. Nie odczułam poprawy kondycji skóry. Zaletą kremu jest wyłącznie cena i wydajność. W mojej opinii marka Ziaja tym razem się nie spisała.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić czarnainez87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału, może podrażniać
  • Używałam tego kremu dosyć długo, kilka miesięcy. Trzeba podkreślić, że jest on bardzo wydajny. Nie mam dużych wymagań do kremu pod oczy, chciałam tylko żeby w miarę nawilżał. Na początku spełniał swoje zadanie, nie było szału, ale było ok. Niestety po pewnym czasie odniosłam wrażenie, że wysusza okolice oczu, co więcej podrażnia je. Miałam całe czerwone i szczypiące powieki, dlatego odstawiłam go i nie zamierzam do niego wracać.

Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + początkowe nawilżenie

Minusy:
    - nałożony pod makijaż sprawia, że cienie się rolują
    - mam wrażenie, że po pewnym czasie zaczyna wysuszać powiekę
    - mnie podrażnił
    - nie rozjaśnia cieni
    - nie wygładza drobnych zmarszczek

Podsumowując: gdyby nie pieczenie, zapewne używałabym go dalej, bo myślę, że dla młodych osób jest całkiem ok.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić NuriaMonfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny kremik
  • W czasie zimy krem uratował moją przesuszoną skórę na powiekach i pod oczami .

-dobrze nawilża
    -szybko się wchłania
    -nie uczula!
    -wygodne opakowanie
    -cena
    -dostępność

Minusy
    -nie zauważyłam rozjaśnienia cieni pod oczami

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny, tani kremik
  • + całkiem fajnie nawilża i wygładza skórę, poprawia jej kondycję i napięcie
    + bardzo niska cena w porównaniu z innymi kremami pod oczy
    + wygodne w użyciu opakowanie

- nie zauważyłam żeby rozjaśnił moje cienie pod oczami

teraz zainwestuję w coś droższego, ale jeśli kosmetyk z wyższej półki mnie nie zachwyci to wrócę do tego z Ziaji

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić luna590 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny!
  • Na początku nie widziałam żadnych rezulatów, jednak postanowiłam dać mu szansę i po dłuższym czasie wreszcie ujżałam upragnione efekty.

+ wraz z czasem i cierpliwością rzeczywiście rozjaśnia cienie. Pierwszy raz użyłam go jakoś w listopadzie ubiegłego roku, a teraz fieletowe i czerwone since zmniejszyły się o niemal 50% Wiecznie sine oczy przestały tak bardzo rzucać się w oczy, łatwiej je zakryć korektorem oraz stały się mniej uciążliwym tematem.
    + niska cena, łatwo go dostać
    +/-wygodne opakowanie, chociaż pod koniec stasznie ciężko było mi z niego wydobyc resztki.
    +wydajność. Starcza spokojnie na 5 miesięcy
    +delikatnie nawilża
    +nadaje się pod korektor
    - po dostaniu się do worka spojówkowego podrażnia oczy
    - czasem mam wrażenie, że przy cieplejszych dniach spływa z powieki przez co łzawią moje oczy

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakci drugiego

Chcesz pochwalić SyskaG za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem daje rade
  • Mam dosyc spore cienie i worki pod oczami, dlatego taki wybór, ale nie oczekiwałam od razu efektu jak od chirurga. Mialam około 2-3 miesięczna przerwę między opakowaniami ale zauważyłam że cienie sa większe. Pobiegłam pi kremik do sklepu ziaji i wydaje mi się że znowu jest trochę lepiej.
    Plusy:
    Skóra jest elastyczna i nawilżona
    Fajna konsysrencja
    Bezzapachowy
    Fajne opakowanie (ale za to powietrze w połowie opakiwania mój mąż bardzo ich wysmial ;p)
    Cena

Nie daje całych 5 gwiazdek bo nie spełnia wszystkich obietnic z opakowania

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mariart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie
  • Kremu używam regularnie rano i wieczorem od prawie dwóch miesięcy jednak nie zauważyłam żadnych efektów. Skóra jak była taka jakby sina - taka jest cały czas. Nic się nie zmieniło, nic się nie poprawiło.

Jedynym plusem jest to, że nawilża skórę wokół oczu. I nic poza tym.

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?