Manhattan, Endless Stay Make - Up (Podkład o przedłużonym działaniu)

Powiększ Manhattan, Endless Stay Make - Up (Podkład o przedłużonym działaniu)

Zgłoszony przez kajaccn

Płynny podkład o przedłużonym działaniu. Pozostawia cerę gładką i świeżą przez cały dzień. Podkład wykazuje długotrwałe działanie bez obciążania skóry, pozwala skórze oddychać dając uczucie nawilżenia i naturalnie wyglądającej cery. Nie zmienia koloru i nie waży się pod wpływem ciepła i wilgoci. Krycie średnie. Formuła Oil - Free.
Testowany dermatologicznie. Dostępny w 5 kolorach.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• Zdecydowanie nie
  • Zachęcona zapewnieniami producenta o 25 godzinnym kryciu i trwałości, kupiłam podkład Manhattan ( kolor porcelain 62, czyli dosyć jasny ). Po przetestowaniu, uważam, iż podkład nie nadaje się do mojego typu skóry ( mieszana, z tendencją do przetłuszczania się ).

Plusy :
    - przyjemny zapach
    - niezłe opakowanie
    - nie zapycha

Minusy :
    - rzadki, beznadziejna konsystencja, podkład dosłownie " lał mi się " po rękach
    - LEPI się na twarzy w trakcie nakładania, czy chwilę po
    - brązowieje na twarzy ( mam jasną cerę; kilka godzin później była brązowa )
    - wymaga utrwalenia dobrym pudrem; twarz zaczyna się świecić
    - źle kryje i matuje, wymaga użycia korektora

Być może podkład sprawdzi się przy innego rodzaju skórze. Osoby o mieszanej i tłustej, strzeżcie się tego produktu. Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić annaird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do mojej cery
  • Poszukiwania idealnego podkładu spędzały mi sen z powiek, lecz w końcu znalazłam swój ulubieniec

Mam podkład w odcieniu 62- porcelain.

+ dobre krycie
    + nie daje efektu maski ( chyba ze przesadzimy z ilością)
    + jasne odcienie
    + cena
    + wydajny
    + lekka konsystencja
    +przyjemny zapach

- gdy nie użyjemy pudru świeci się na twarzy
    - pod koniec użycia wylewa się z opakowania

Ilość zużytych opakowań: około 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Prostuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Powiem szczerze - bardzo zdziwiły mnie pozytywne komentarze innych. Zazwyczaj recenzuję na wizażu tylko moje "hity" i odkrycia jednak ten pokład jest dla mnie takim bublem, że muszę coś napisać...
    \n
    \nZamysł był taki : zazwyczaj używam podkładu nawilżającego, mam cerę mieszaną. Pech chciał, że na wyjeździe się skończył i chciałam kupić coś taniego, na dosłownie dwa dni aż wrócę do domu. Podkład nie miał być matujący, tylko ładnie stapiać się ze skórą dając naturalny efekt. Wybór padł na Manhattan Endless Stay. Moim zdaniem, podkład ten przypomina konsystencją gumę lub budyń. Po nałożeniu twarz bardzo się błyszczy i lepi. To właśnie ta lepkość go u mnie dyskwalifikuję. Podkład raczej zakrywa skórę zamiast tworzyć z nią jedność ( ale wcale nie kryje tak dobrze jak inne) . Nawet mój narzeczony sam z siebie zauważył, że wygląda sztucznie. Chociaż nie mam problemów ze skórą, strasznie mnie po nim wysypało na brodzie i pomiędzy brwiami (?!) , miałam zapchane pory . Sprawa się unormowała po zaprzestaniu nakładania "budyniu".
    \n
    \nPatrząc na inne pozytywne komentarze - może trafiłam na "stary" egzemplarz ? Trudno mi powiedzieć, ale podkład ten nie trafi na dno szafki (" do użytku w sytuacjach podbramkowych" ale prosto do kosza

Chcesz pochwalić Semifredo za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetnie kryje, w ogóle nie matuje
  • Kupiłam go, bo chciałam mieć jakiś podkład matujący. Skusiła mnie informacja o beztłuszczowej formule. I tu- szok! Po nałożeniu twarz bardzo się świeci. Trzeba nakładać puder. Bardzo dobry na zimę, bo fajnie nawilża. Po nałożeniu skóra jest mięciutka. Nie wyobrażam jednak używać go w lato. Poza tym jest bardzo rzadki, trzeba uważać. Ale efekt krycia jest naprawdę świetny. Utrzymuje się na skórze przez cały dzień.
    Ogólnie- dobry kosmetyk

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Chcesz pochwalić asiula1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny
  • Kupiony w drogerii internetowej za ok 8 zł naprawde się opłaca. Nie wiem czy kupiłabym go w cenie rynkowej.
    Dla mojej suchej skóry jak najbardziej. Super wtapia się w skórę nie pozostawia smug, niestety nie kryje sińców pod oczami, jednak z korektorem wygląda fenomentalnie. Na wiosnę lato jak bajbardziej za , pod warunkiem że używamy go mało WKLEPUJĄC w skórę. Polecam przypudrować lekko i gotowe.

Chcesz pochwalić xAleksandrax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jeden z nielicznych podkładów, które mi pasują

Plusy
    + jasne odcienie
    + krycie
    + cena
    + dostępność
    + matowienie

Minusy
    - czasem trzeba matowić go pudrem
    - opakowanie (wolę słoiczek i pompkę)

Podkład nie ciemnieje na twarzy (no, może minimalnie, naprawdę tyci tyci ) i długo się na niej utrzymuje.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma swoje plusy i minusy
  • Sama nie wiem co o nim powiedzieć ,jest dobry ale nie do przesady. Na początku byłam bardzo mile zaskoczona (po nałożeniu -masz twarz jak z bajki- idealną ) lecz nie na długo

+ Dobre kryje (ale tylko przebarwienia , z tradzikiem nie da sobie rady )
    +Ładne jasne odcienie
    + Wydajny

- Świeci się twarz (bez pudru ani rusz )
    -Szybko się ściera ( 3 godziny i nie ma go na twarzy )
    - opakowanie katastrofa (rozlewa sie )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kakala1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Na początku byłam z tego podkładu dość zadowolona, bo:
    - dobrze kryje,
    - mimo, że jest trochę tłusty, po przypudrowaniu wygląda dobrze,
    - przyjemnie pachnie,
    - jest wydajny.

Minusy:
    - trochę ciemne kolory,
    - nietrwały w strefie T.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tallgirl88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie bardzo!
  • Ten podklad jest naprawde swietny i jak dla mnie - kryje naprawde dobrze. Konsystencja jest troszke toporna do nalozenia ale bardzo latwo sie przyzwyczaic. I co najwazniejsze, dlugo sie trzyma. Jesli sie nie przesadzi, zero efektu maski co bardzo sobie cenie. Coz wiecej moge powiedziec, polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić LittleTortilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten podkład mnie nie oczarował
  • Kupiłam ten podkład bez większego zastanowienia i to był błąd. Podkład jest poprostu beznadziejny. Nigdy więcej nie kuie podkładu bez wcześniejszego sparawdzenia go na światle dziennym.

Odcienie
    Ja mam podkład o odcieniu ivory i zdecydowanie nie jest to najaśniejszy odcień. Jest to kolor bardzo ciemny. Moim zdaniem powinien być określony jako ciemny beż.

Krycie
    No coż krycie nie jest za dobre. Ktoś kto chce tylko wyrównać koloryt i nie musi zakrywać "większych spraw" będzie zadowolony. Natomiast ci co mają nie za dobrą cerę muszą poszukać innego podkłądu. Moich lekko cerwonych blizn czy malutkiego pieprzyku nie ukrył.

Trwałość
    Podkład utrzymuje się na skórze ok 5-6 godzin, ale szybko twarz zaczyna się świecić.

Inne
    -wylewa sie z opakowania
    -ciemnieje
    -trochę zapycha

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij