Manhattan, Endless Stay Make - Up (Podkład o przedłużonym działaniu)

Powiększ Manhattan, Endless Stay Make - Up (Podkład o przedłużonym działaniu)

Zgłoszony przez kajaccn

Płynny podkład o przedłużonym działaniu. Pozostawia cerę gładką i świeżą przez cały dzień. Podkład wykazuje długotrwałe działanie bez obciążania skóry, pozwala skórze oddychać dając uczucie nawilżenia i naturalnie wyglądającej cery. Nie zmienia koloru i nie waży się pod wpływem ciepła i wilgoci. Krycie średnie. Formuła Oil - Free.
Testowany dermatologicznie. Dostępny w 5 kolorach.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• Bardzo przyjemny
  • Kupiony w drogerii internetowej za ok 8 zł naprawde się opłaca. Nie wiem czy kupiłabym go w cenie rynkowej.
    Dla mojej suchej skóry jak najbardziej. Super wtapia się w skórę nie pozostawia smug, niestety nie kryje sińców pod oczami, jednak z korektorem wygląda fenomentalnie. Na wiosnę lato jak bajbardziej za , pod warunkiem że używamy go mało WKLEPUJĄC w skórę. Polecam przypudrować lekko i gotowe.

Chcesz pochwalić xAleksandrax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jeden z nielicznych podkładów, które mi pasują

Plusy
    + jasne odcienie
    + krycie
    + cena
    + dostępność
    + matowienie

Minusy
    - czasem trzeba matowić go pudrem
    - opakowanie (wolę słoiczek i pompkę)

Podkład nie ciemnieje na twarzy (no, może minimalnie, naprawdę tyci tyci ) i długo się na niej utrzymuje.

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma swoje plusy i minusy
  • Sama nie wiem co o nim powiedzieć ,jest dobry ale nie do przesady. Na początku byłam bardzo mile zaskoczona (po nałożeniu -masz twarz jak z bajki- idealną ) lecz nie na długo

+ Dobre kryje (ale tylko przebarwienia , z tradzikiem nie da sobie rady )
    +Ładne jasne odcienie
    + Wydajny

- Świeci się twarz (bez pudru ani rusz )
    -Szybko się ściera ( 3 godziny i nie ma go na twarzy )
    - opakowanie katastrofa (rozlewa sie )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kakala1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Na początku byłam z tego podkładu dość zadowolona, bo:
    - dobrze kryje,
    - mimo, że jest trochę tłusty, po przypudrowaniu wygląda dobrze,
    - przyjemnie pachnie,
    - jest wydajny.

Minusy:
    - trochę ciemne kolory,
    - nietrwały w strefie T.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tallgirl88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie bardzo!
  • Ten podklad jest naprawde swietny i jak dla mnie - kryje naprawde dobrze. Konsystencja jest troszke toporna do nalozenia ale bardzo latwo sie przyzwyczaic. I co najwazniejsze, dlugo sie trzyma. Jesli sie nie przesadzi, zero efektu maski co bardzo sobie cenie. Coz wiecej moge powiedziec, polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić LittleTortilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten podkład mnie nie oczarował
  • Kupiłam ten podkład bez większego zastanowienia i to był błąd. Podkład jest poprostu beznadziejny. Nigdy więcej nie kuie podkładu bez wcześniejszego sparawdzenia go na światle dziennym.

Odcienie
    Ja mam podkład o odcieniu ivory i zdecydowanie nie jest to najaśniejszy odcień. Jest to kolor bardzo ciemny. Moim zdaniem powinien być określony jako ciemny beż.

Krycie
    No coż krycie nie jest za dobre. Ktoś kto chce tylko wyrównać koloryt i nie musi zakrywać "większych spraw" będzie zadowolony. Natomiast ci co mają nie za dobrą cerę muszą poszukać innego podkłądu. Moich lekko cerwonych blizn czy malutkiego pieprzyku nie ukrył.

Trwałość
    Podkład utrzymuje się na skórze ok 5-6 godzin, ale szybko twarz zaczyna się świecić.

Inne
    -wylewa sie z opakowania
    -ciemnieje
    -trochę zapycha

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie dla mnie
  • Skuszona promocją w rossmanie postanowiłam go kupić.
    Jak zapewnia producent podkład powinien pozostać długo na skórze, czy tak jest? Niesądzę. Co prawda utrzymuje się jakieś 5-6 godzin, ale już po 2 wokół nosa zaczyna się topić! Tragedia!
    Jest ciężki, zapycha. Po nałożeniu pozostawia lepiącą się warstwę, nałożenie pudru w niczym nie pomaga!
    Używam kolorou IVORY, jednak podkład po jakimś czasie ciemnieje i staje się za ciemny.
    Jedynym plusem jest dobre krycie, ale reszta przeważa na niekorzyść podkładu, dlatego nie polecam.

Mam skórę mieszaną ze śladami po trądziku.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić emwuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • suuuuper
  • Podkład naprawdę świetny, idealnie sprawuje się na mojej suchej delikatnej cerze. Nie kryje bardzo mocno ale naczynka nie są tak widoczne, całość wygląda subtelnie naturalnie.
    Mógłby być w lepszym opakowaniu, no ale to nie jest szczególna wada, ekonomiczny !.
    Mam jedno pytanko, doradźcie proszę, używam na codzień odcienia 60 ivory, teraz ciało mi się trochę opaliło a ta biedna twarz którą zawsze chowam została blada, który z tych ciemniejszych odcieni będzie najlepszy. Ivory wpada w żółć więc myślałam o 66 beige ale czy nie będzie za ciemny? znowóż rose beige będzie chyba w różowej tonacji i nie wiem czy będzie pasował.

Ilość zużytych opakowań: ze 3

Chcesz pochwalić WickedVirgo za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super
  • Kupilam go patrzac na dobre opinie wlasnie na tym forum i nie zaluje . stal sie moim ulubiencem ! A bardzo dlugo szukalam dobrego podkladu...
    Super kryje, nie daje efektu maski.
    Uzywam koloru porcelarin 82. Uwazam ze ten kolor jest naturalny dla osob o nie zbyt ciemnej ale tz nie za jasnej krnacji.
    Minusem jest tylko jego wydajnosc bardzo szubko sie zuzywa;/ a nie nakladam za duzo jego...

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić olcia_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może i dobry , ale ..
  • Kupiłam ten podkład na lato . W rosmannie stałam badzo długo aż zobaczyłam napis "longlasting" i mówię biorę!

Zalety :
    -dobry kolor ( IVORY 60 )
    -trwały ( trzyma sie na mojej mieszanej cerze ok.8 godzin bez upału i ok. 5 godzin z upałem )
    -konsystencja
    -cena
    -zapach

Wady:
    -STRASZNIE ZAPYCHA PORY !! (dlatego męczę sie stosując go)
    -wylewa sie z opakowania
    -cera świeci się po nim jak psu ...

Według mnie dobry produkt lecz dla cery suchej lub normalnej .

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylwia 006 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostanę przy nim
  • Pofarciło mi się, bo od lat szukam odpowiednich podkładów. Albo są z miką, albo zbyt ciemne i różowe, albo zbyt tłuste.

Ten mi sie udał. Kolor 60 Ivory idealnie mleczn0-żółty. Lekka konsystencja, brak miki i olejów. No i nie widać go na twarzy.

Nie cierpię jego opakowania. Jest to kiepska tubka, łatwo łapiąca brud z palcy, podkład wylewa się z niego niezdarnie.

I tak już kupiłam drugi

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Na początek... mam cerę tłustą, bladą- używam odcienia 62 porcelain, w opakowaniu wydaje się za ciemny, ale po nałożeniu wtapia się. Chciałam zakryć przebarwienia potrądzikowe.

+ jest lekki,
    + wtapia się w skórę, wygląda naturalnie,
    + niska cena, ja kupiłam za ok. 18 zł w rossmanie,
    + jest trwały, malowałam się rano przed 7 i po 12 godzinach miałam go jeszcze na twarzy,
    + nie podkreśla porów twarzy

+/- kryje średnio, zakryje lekkie przebarwienia i małe krostki, ale nie poradzi sobie z większymi, czerwonymi.
    +/- cera zaczyna się błyszczeć po ok. 2 godzinach (od nałożenia, razem z pudrem), ale jest to taki zdrowy blask

- bez pudru ani rusz

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fatalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie!
  • Plusy:
    -Całkiem ładne półmatowe wykończenie, przynajmniej na mojej twarzy
    -Długo się utrzymuje na skórze

Minusy:
    -Ładnie wyrównuje koloryt cery... bo nadaje jej zupełnie inny kolor W moim przypadku byłam żółta, niczym chińczyk ^^(testowany kolor to 60 Ivory)
    -Zapycha
    - Wygląda bardzo nienaturalnie (wiem, podkłady zwykle wyglądają nienaturalnie, ale to to już jest szczyt, podkreśla suche skórki i różne inne niedoskonałości)
    - Słabe krycie
    EDIT 27.05: Jako, że nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto a kosmetyków do kosza, to próbowałam, próbowałam i... jako tako się udało. Najpierw dodałam do niego odrobinę bardzo jasnego korektora, który wpada w różowe odcienie i to dało radę doprowadzić go do mniej więcej mojego odcienia.. ale był za to zbyt gęsty i ciężki. I tutaj, jak zawsze, pomógł mi duraline <3 Dzięki temu podkład stał się odrobinę bardziej nawilżający i nie zapycha + poprawił się jego kolor. Zużyć - zużyję, nie mam wyboru, ale tak czy siak jestem na nie, bo nie lubię dodatkowo kombinować co rano "jak tu sobie poradzić z podkładem".

Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić wucekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Mam kolor ivory, który sprawdzi się u kobiet z jasną, ciepłą karnacją.
    Plusy:
    + ładnie wyrównuje koloryt cery
    + matuje twarz na kilka godzin
    + cena
    +/- kryje średnio
    Co do minusów: niestety po pewnym czasie od nałożenia podkreśla plamy na twarzy i suche skórki, na twarzy utrzymuje się do kilku godzin. Ogólnie dobry dla osób z niewymagającą cerą, w celu wyrównanie kolorytu.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić wiola60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • +długo utrzymuje się na twarzy
    +nie odcina się
    +wyrównuje koloryt cery
    +nie tworzy plam

-u mnie powoduje błyszczenie pomimo pudru matującego użytego na podkład
    -mała gama kolorystyczna
    -najjaśniejszy odcień 60 Ivory jest pomarańczowy, 62 bardzo ok nawet dla bladych
    -niestety zapchał mnie
    Używam tego produktu od: tydzieńIlość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jusemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY!!!!
  • dużo czytałam o tym podkładzie i skusiłam się na zakup testera.
    używam koloru 66 beige (odcień dla dziewcząt mocno opalonych lub z ciemna karnacją)
    kolor 60 jest w odcieniu lekko ŻÓŁTYM więc kupując sprawdzcie kolorek na dłoni, przecież są testerki!!
    kolor 62 jest dość blady i neuralny, taki w sam raz dla bladolic

PLUSY:
    -jest lekko nawilżający wiec NIE BĘDZIE NADAWAŁ SIĘ DO CERY TŁUSTEJ !!!
    -jak dla mnie to wystawczająco dobrze kryje (sam producent pisze ŚREDNIE więc nie oczekujmy cudów!!)
    -lekki i nie zapycha porów
    -twarz wygląda świeżo
    -daje satynowy wygląd twarzy (nie matuje!!)
    -jest bardzo naturalny
    -bardzo długo utrzymuje się na twarzy
    -odporny na wilgoć i ciepło (świetny na lato!)
    -pięknie pachnie
    -nie ciemnieje i nie tworzy plam
    -świetnie wygląda nawet po poprawkach
    -skład dość przyjazny dla cery ( "oil-free" )
    -nie roluje się, nie ściera

MINUSY:
    -mała gama kolorystyczna (dla chętnych link gdzie można znaleźć porównanie kolorów http://choccolate.pinger.pl/m/17802772/recenzja-i-test-krycia-podkladu-manhattan-endless-stay-make-up)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?