Avon, Skin So Soft, Silky Moisture, Ultra Moisturising Body Lotion (Intensywnie nawilżający balsam do ciała z olejkiem arganowym)

Intensywnie nawilżający balsam do ciała z olejkiem arganowym nawilża skórę i nadaje jej miękkość na cały dzień. Twoja skora będzie doskonale nawilżona i rozkosznie miękka. Poczujesz się niesamowicie kobieco.

okropny

Nie dostrzegam w tym produkcie żadnych zalet. Balsam opornie się rozprowadza, bardzo wolno wchłania i pozostawia na skórze tłusty film czego nie cierpię. Ma ostry i drażniący zapach który mi całkowicie nie odpowiada. Opakowanie jest wykonane z bardzo twardego tworzywa co sprawia kłopot przy dozowaniu.
Po zużyciu całej butelki mogę z ręką na sercu stwierdzić że nie poprawił kondycji mojej skóry.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: około dwóch lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobry

Balsam jest koloru białego, ma średnio gęstą, ale lekką konsystencję, która bardzo łatwo się rozprowadza. Jest dosyć wydajny, nie potrzeba go dużo, aby posmarować nim całe ciało. Może nie wchłania się błyskawicznie, trzeba poczekać chwilę, ale niedługą :) Po tym czasie wchłania się całkowicie i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Bardzo dobrze nawilża, po jego użyciu skóra jest niesamowicie miękka i wygląda na zdrowszą - daje bardzo fajny efekt rozświetlenia. Nie jest to brokatowy błysk, tylko taki subtelny, codzienny, co bardzo mi się podoba. Daje cudowne uczucie ukojenia, gdy posmaruje się nim przesuszone miejsca. Sprawdza się podczas jesiennej pogody. Do tego nie podrażnia.
Zapach średnio mi odpowiada. Teoretycznie jest ładny, taki kremowy, podejrzewam, że wielu osobom właśnie przypadnie do gustu, ale dla mnie wydaje się trochę zbyt chemiczny. Jest dosyć mocno wyczuwalny podczas aplikacji, ale da się wytrzymać. Na skórze raczej go nie czuć.
Opakowanie mi się nie podoba, ponieważ ciężko wydobyć z niego produkt, a jak już, to zazwyczaj w za dużej ilości. No i niestety nie można zobaczyć, ile balsamu zostało w opakowaniu, nawet pod światło. Ten "tytułowy" olejek arganowy znajduje się pod koniec składu, ale skoro balsam i tak fajnie nawilża, to nie ma takiego znaczenia.
Może i nie jest najlepszy, jaki znam, ale myślę, że znalazłby się w czołówce :)

Super nawilżenie!

Zakupiłam go niedawno. Głównym powodem mojego kupna było to że ma olejek arganowy oraz miał intensywnie nawilżać. To był wspaniały wybór! Idealny do masażu. Zakochałam się w nim!

Uwielbiam

Super produkt. Naprawdę intensywnie nawilża i wygładza skórę. Ma piękny zapach. Ma lekką konsystencję dzięki temu łatwo się go rozprowadza. Nie widzę żadnych wad tego balsamu. Często do niego wracam.

Bardzo go lubię

Dostałam go w prezencie od swojej konsultantki i prawdę mówiąc nie spodziewałam się niczego szczególnego. Większość produktów tej firmy do pielęgnacji ciała po prostu się u mnie nie sprawdza. Ale ten balsam mile mnie zaskoczył, a takie niespodzianki lubię i dlatego kupuję go już regularnie. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach. Konsystencja jest lekka, łatwo się go rozprowadza nawet na wilgotnej skórze. Dość szybko się wchłania i nie zostawia uczucia lepkości. Głównie stosuję go na noc, rano dalej moja skóra jest nawilżona i nie potrzebuję używać kolejnych kosmetyków. Szczególnie sprawdza się u mnie po depilacji nóg, bowiem nie podrażnia skóry, nie szczypie, nie piecze i nie powoduje podrażnień i zaczerwień. Cieszę się, że dostałam go przed okresem letnim i myślę, że przynajmniej przez ten czas ze mną będzie. Nie do końca pasuje mi opakowanie - preferuję z pompką albo odkręcane aby do samego końca skorzystać z produktu, ale przy właściwościach tego balsamu na opakowanie mogę przymknąć oko.

Bardzo dobrze go wspominam

Szukałam dobrych balsamów, które fajnie wygładzają skórę nadają miękkość i lekkość i proszę całkiem zapomniałam o swoim ulubieńcu, który traktowany był jak świętość.
Miałam go pare lat temu, ale skoro pamiętam o nim znaczy się był bardziej niż OK:)
Pamiętam delikatność jaką na skórze zostawiał tą nutę lekkości i ten zapach, taki perłowy na skórze, lekki.
Cena nie pamiętam, ale znając siebie drogich balsamów nie kupuję, więc musiała być przystępna
Wydajność ciężko stwierdzić, bo jak jakiś balsam mi się spodoba to używam go z szacunkiem:)

Chyba znowu go zakupię

Same zalety!

Zalety:
- intensywnie nawilża skórę,
- nadaje skórze cudowną miękkość i gładkość,
- przy regularnym stosowaniu widocznie odżywia i regeneruje skórę,
- pięknie pachnie,
- ma delikatną konsystencję, która dobrze rozprowadza się na skórze,
- dobrze się wchłania i to całkowicie, bez pozostawiania tłustej warstwy,
- nie uczula, nie zapycha, nie podrażnia,
- wydajny,
- niska cena.

Lubię :)

Pierwszy balsam jaki dostałam z Avon.
Uwielbiam jego zapach, lekko różany.
Fajne nawilża skórę,
dobrze się wchłania,
nie zostawia tłustego filmu,
lekko rzadka konsystencja.
Cenowo przystępny.

Kupiony w: U konsultantki

Dobrze nawilża skórę, nie pozostawia nieprzyjemnej tłustej powłoczki, szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Mam go już kilka miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona.

Balsam jest bardzo dobry, mam go już parę miesięcy, używam prawie codziennie, a została mi go jeszcze połowa, więc jest wydajny. Ma lekki, delikatny, przyjemny zapach. Na nałożeniu na skórę i rozprowadzeniu go od razu wnika w nią i nie sprawia lepkiego efektu. Jedyną wadą jest jego gęstość. Jest bardzo, ale to bardzo gęsty i wychodzi z opakowania w dużych ilościach, mimo, że nie jest mi to potrzebne. Oprócz tego wszystko super :)

Dobry

Moje nogi potrzebują nawilżenia, ponieważ skóra ogólnie cały rok jest przesuszona, a podczas zimy pojawia się pokrzywka za każdym razem kiedy ubiorę spodnie. Dzięki różnym kremom/balsamom/masełkom jestem w stanie powstrzymać powstawanie pokrzywki i przy okazji utrzymać w miarę dobry poziom nawilżenia.

Produkt ten bardzo dobrze współpracował z moją skórą. Cały zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu, które można zużyć bez problemu do końca, a jak już jesteśmy przy końcówce to bez problemu można postawić ten balsam do góry nogami, żeby wszystko spłynęło. Konsystencja jest przyjemna, bo nie jest zbyt gęsta, ale też nie ucieka między palcami. W moim przypadku rozprowadzanie przebiegało bez dłuższego wcierania w skórę, balsam szybko się wchłaniał i nie pozostawiał po sobie żadnego śladu. Nawet jak chwilę później kładłam się spać to nie czułam, żeby cała pościel kleiła się do mnie. Jeśli chodzi o samo działanie to tutaj myślę, że tylko i wyłącznie na plus. Balsam bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawia ją miękką w dotyku, wygładzoną, powstrzymuje w moim przypadku powstawanie pokrzywki i sprawia, że nogi jakoś ładniej wyglądają pod względem kolorytu. Sam efekt utrzymuje się bardzo długo co bardzo mnie ucieszyło. Przy tym produkcie nie spotkałam się ze sytuacją, że całe nawilżenie znikało razem z momentem sięgnięcia po rączkę od prysznica. Efekt pozostawał oraz utrzymywał się niezależnie od wszystkiego co robimy. Zapach jest cudowny oraz kusi, żeby używać tego produktu - lekki, bardzo dziewczęcy, nie narzucający się i przez chwilę utrzymuje się na skórze. Wydajność tutaj była dla mnie na plus, ponieważ stosowałam ten balsam tylko i wyłącznie na nogi. Jednak patrząc na to, że ktoś może stosować ten produkt na całe ciało to wtedy jest średnio wydajny. W moim przypadku cena była adekwatna do wydajności, ale wiadomo, że każdy będzie polował, żeby kupić po niższej cenie.

Myślę, że ten produkt usatysfakcjonuje każdego i każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Pozytywnie :)

Balsam nawilżający, leciutki i przyjemny. Dobry zwłaszcza na cieplejsze dni, osobiście zimą moja skóra potrzebuje silniejszej regeneracji. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, szybko wchłania. Pachnie subtelnie, design kobiecy, cena jak najbardziej na plus. Jeśli ktoś korzysta z zakupów katalogowych polecam :) Zresztą obecność tego kosmetyku od wielu lat w ofercie Avon sama w sobie jest dosyć wymowna.

godny polecenia

Wracam do tego balsamu od kilku lat. Dobrze nawilża skórę, jest wydajny, slicznie pachnie, cena w promocji dobra. Odejmuje pol gwiazdki gdyz moim zdaniem pozostawia uczucie lepkosci na skórze przez dłuższą chwilę, mimo to jest to naprawdę dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: kilka