BingoSpa, Jedwab do dłoni z masłem kakaowym i witaminą E

BingoSpa, Jedwab do dłoni z masłem kakaowym i witaminą E

Kompleks regenerująco odmładzający w skład którego wchodzą proteiny jedwabiu, masło kakaowe oraz witamina E - stymuluje naturalne procesy odnowy, przywraca jędrność i elastyczność oraz opóźnia i niweluje oznaki starzenia się skóry. Lekka konsystencja jedwabiu Bingo Spa sprawia, że doskonale się rozprowadza i szybko wchłania. Po użyciu jedwabiu do dłoni Bingo Spa skóra staje się delikatna i jedwabiście gładka.

Delikatny krem

Krem przede wszystkim jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką, co ułatwia jego aplikację. Ma lekką konsystencje i nie pozostawia tłustego filmu na skórze oraz szybko się wchłania. Ma przyjemny i delikatny zapach.
Nie sprawdzi się, jeżeli oczekujesz efektu wow i poprawy stanu suchej skóry.
Nadaje się raczej się do codziennego użytku, aby zachować dobrą kondycję skóry dłoni.

przyjemny lekki krem

Kolejny kosmetyk BingoSpa, który przypadł mi do gustu. Przykuł moje oko w drogerii głównie swoim opakowaniem, duże i z wygodną pompką od razu przypadło mi do gustu. Mam bardzo suche dłonie, które szybko ulegają odwodnieniu, więc kremy są u mnie non stop w użyciu. Takie zwykłe 100g zwykle zapodziewam, gubią się na biurku pod stosami papierów i drobiazgów, giną w szufladach i ponieważ są małe zawsze odkładam je gdzie popadnie i nigdy nie pamiętam gdzie są.
Ten ma swoje stałe i widoczne miejsce i ciężko go zgubić.

Ma leciutką konsystencję, jeśli nie odpowiadają Wam tak jak mnie kremy z Neutrogeny, ze względu na ich konsystencję, ten Wam się spodoba. Szybko się wchłania, zostawia lekki, ale nietłusty filtr na dłoniach.
Do tego ma obłędny zapach.

Z minusów - nie nadaje się zbytnio na noc jako maska do dłoni. Nie ma niesamowitych właściwości odżywczych, jedynie powierzchniowo nawilża.
Bardziej nadaje się jako krem na wiosnę/lato lub do domu/biura.

Cena adekwatna do pojemności prawie 300 g (280) za około 17 zl, cenowo wypada na taki z niższej półki a na pewno lepiej sobie radzi niż większość dostepnych w drogeriach.

Przy sensownym używaniu, będzie bardzo wydajny, ja niestety go nadużywam bo uwielbiam jak pachnie i szybko się wchłania, więc jest w użyciu cały czas.

Świetny ale na wiosenno-letnie dni

Krem bardzo podobny do balsamu brzoskwiniowego Bingo Spa. Zbliżony zapach i działanie. Krem jest bardzo lekki, dobry do biura czy papierkowej roboty, bo bardzo szybko się wchłania, nie tłuści i nie bieli. Niestety na zimę dla mnie zbyt lekki, latem i wiosną na pewno lepiej się sprawdzi. Zapach kwaskowaty, owocowy, dobry na letnią porę. Polecam ale głównie na ciepłe dni, na późną jesień i zimę lepszy będzie bardziej treściwy krem.

fajne opakowanie i śliczny zapach

Produkt zakupiłam z czystej ciekawości, skusiło mnie również opakowanie i przecudny zapach. Jak dla mnie produkt średniej klasy i za cenę 18zł można kupić coś zdecydowanie lepszego. Po zastosowaniu skóra jest bardzo miła w dotyku, zapach utrzymuje się przez dłuższa chwilę.

Plusy:
+Opakowanie (bardzo trwałe i poręczne świetnie sprawdza się w pracy i domu jednak do torebki nie polecam)
+Zapach - jak dla mnie obłędny
+Bardzo szybko się wchłania
+Średnio nawilża (jak dla mnie dobry na lato na zimę zdecydowanie jest za słaby)
+Bardzo wydajny

Minusy:
-Cena nie adekwatna do jakości
-Dostępność

Identyczną opinię daję również do kolagenu do dłoni ponieważ jak dla mnie są identyczne - różni je tylko skład i zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

NIC SPECJALNEGO

ZAKUPILAM Z CZYSTEJ CIEKAWOSIC TEN PRODUKT I POWIEM SZCZERZE ZE SREDNIO JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA. PRZED WSZYSTKIM NIE NAWILZA NAD CZYM BARDZO UBOLEWAM BO NA TYM ZALEZALO MI NAJBARDZIEJ. CO DO SAMEGO PRODUKTI NAPEWNO JEST WYDAJNY I POMPKA JEST BARDZO POMOCNA . DLONIE SA PO NIM GLADKIE ALE DO MOMENTU KIEDY PRODUKT SIE NIE WCHLONIE CALKOWICIE. GDY SIE JUZ WCHLONIE ODCZUWAM WRAZENIE JAKBYM W OGOLE NIC NIE NAKLADAŁA NA DLONIE. NIE JEST TLUSTY. NO I NAJWIEKSZE ZASKOCZENIE TO ZAPACH MIAL BYC KAKAOWY A SMIERDZI JAKAS CYTRYNA. CHYBA RACZEJ DO NIEGO NIE WROCE.

owocowy zawrót głowy

Kupiłam ten produkt razem z innymi kosmetykami Bingo i przyznaję, że jest to całkiem fajny kremik do rąk.

Uwagę zwraca pojemność, właściwa raczej balsamom do ciała niż kremom do rąk. Opakowanie to buteleczka z pompką, dzięki czemu dozujemy odpowiednią ilość produktu.

Konsystencja jest śmietankowa, lekka, więc kosmetyk dobrze się rozprowadza. Nie jest też tłusty, co mnie akurat jest bardzo na rękę ;-), ale jak ktoś woli gęste i treściwe kremy, to może mieć uczucie niedosytu. Szybciutko wchłania się w skórę, nie zostawia lepkiej warstewki, nie klei się. Natomiast bardzo intensywnie pachnie ... owocami i woń utrzymuję się dlugo. Zapach był dla mnie zaskoczeniem, bo spodziewałam się raczej masła kakaowego niż owoców, ale i tak uważam, że jest ok.

Nie wypowiem się na temat wydajności, ponieważ ja smaruję ręce tylko przed pójściem spać i nie używam kremu w ciągu dnia (mam wrażenie, że zostawiałabym tłuste ślady na klawiaturze, dokumentach i książkach).

Nazwa "jedwab" kojarzy się z lekkością i delikatnością i w sumie pasuje do produktu. Polecalabym go paniom, lubiącym właśnie takie kremy do rąk. Miłośniczki "tłuścioszków" mogą czuć się zawiedzione.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego