Avon, Luxe, Podkład do twarzy

Powiększ Avon, Luxe, Podkład do twarzy

Zgłoszony przez khloe

Nawilżająca, rozświetlająca formuła otula cerę ultralekką warstwą nieskazitelności - zawiera ekstrakt z białych szafirów.
Nie zatyka porów, posiada filtr SPF20.

• nawet
  • podkladzik fajny, cos jak krem bb, czuc ze jest taki mocno nawilzajaco-odzywczy, ladnie rozswietla, ale jest tylko dla cer bez pryszczy, polecam dla suchych skor. jedyna wada-szybko schodzi, nietrwaly

Używam tego produktu od: 3 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kadrine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twarz szczelnie ofugowana
  • Podkład otrzymałam w prezencie (odcień natural glamour, skóry można sklasyfikować jako średni beż). Normalnie używam Lirene natural matte, podkład ten jest lekki i nie tworzy efektu rozpuszczonej polewy na twarzy - dla mnie nic więcej nie trzeba.
    Jeśli chodzi o Luxe - jak już wpadł w moje ręce, postanowiłam go wypróbować. Na początku byłam z niego całkiem zadowolona, podkład ładnie stapiał się z twarzą, czynił ją promienną, wyrównywał koloryt (zaznaczam, że przy zastosowaniu małej ilości).
    Niestety dużym minusem jest to, że ma on bardzo gęstą (wręcz tłustą) konsystencje. Twarz muśnięta Luxe'm jest w dotyku lepka (aż dziw, że muchy się nie przyczepiają) i ciężko na nią zaaplikować puder, tak aby nie utworzyć efektu zalepionej facjaty (gąbka od pudru dosłownie klei się do lica).
    Bardzo szybko moje początkowe zadowolenie przerodziło się w niechęć. Zapach zaczął wielce przeszkadzać (podkład zalatuje jak zjełczały puder francuskiej kokoty z lat 50., dodam, że mój egzemplarz nie jest przeterminowany), dodatkowo skóra zaczęła bardzo się po nim świecić / przetłuszczać (absolunie nie nadaje się do cery tłustej i mieszanej).
    Opakowanie jest duże, nieporęcznie, niepraktyczne (nie ma w nim nic z luxu), a pompka wręcz fatalna - zawsze wychodzi mi za duża "porcja" podkładu.
    Oprócz tego, fluid niemiłosiernie roluje się na twarzy (nawet nałożony na krem matujący).
    Niedawno postanowiłam nawet dać mu drugą szansę, jednak po nałożeniu na twarz, czułam się dosłownie jakbym została zafugowana, przy większej ilości lico wygląda jak z ociekającego wosku, a gruczoły łojowe szaleją.
    Luxe jest cięzki i zawiesisty. Dla mojej bezproblemowej cery mieszanej jest to zbyt tłusty sos nie do przełknięcia.
    Raczej więcej nie sięgnę po to lepidło.

Używam tego produktu: kilka mc-y
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 z 30ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby bogato a jednak...
  • Podkładów jako podkładów wyzbyłam się z kosmetyczki około 2 lat temu, kiedy na rynku za królowały kremy BB. Ale jakiś czas temu moja mama zamówiła właśnie ten podkład i oczarował mnie wyglądem, a że jej odcień nie pasował to chętnie go przygarnęłam.

Plusy:
    + wygląd - jest śliczny, nie czarujmy się - piękna, elegancka buteleczka przywodzi na myśl coś...luksusowego;
    + zapach - niektóre podkłady mają bardzo wyrazisty zapach, wręcz spirytusowy, ale nie ten;
    + konsystencja - kremowa, delikatna;
    + trwałość - trzeba mu przyznać, że wytrzymuje spokojnie cały dzień (pod warunkiem, że nie biegamy, nie ćwiczymy itp itd)
    + aplikator - najlepszy z najlepszych dla podkładów.

Minusy:
    - cena - ale to chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem;
    - ciężkość - i nie chodzi tu bynajmniej o wagę jego szklanej buteleczki. Moja skóra zdecydowanie uważa, że podkład ten jest dla niej za ciężki i zapycha pory - co jest szokiem, patrząc na przyjemną konsystencję.

Mimo iż wyraźnie widzę u niego więcej plusów, tak szczerze to nie kupiłabym go w regularnej cenie. Może jakby był w promocji.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: początek 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić remione za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dogadujemy się
  • Produkt zakupiony w promocji, za 29,90. Skusiłam się i nie żałuję.
    Produkt jest przede wszystkim bardzo wydajny, używam go codziennie od miesiąca i nie widać w opakowaniu w ogóle zużycia.
    Ładne i eleganckie opakowanie z wygodnym aplikatorem.
    Podkład nakłada się łatwo i równomiernie, nie zapycha, nie roluje się, przypudrowany spokojnie wytrzymuje 8-godzinny dzień pracy.
    Cera po nałożeniu podkładu ma wyrównany koloryt, zamaskowane pory, jest nawilżona, nie błyszczy się, tak że spokojnie może obyć się bez pudru.
    Ja jestem zadowolona z tego podkładu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, choć nienajlepszy
  • Skusiłam sie na niego, gdyż mogłam go kupić za jedyne 25 zł. Generalnie, gdy po raz pierwszy zobaczyłam linię LUXE pomyślałam sobie - to jest linia dla bogatych, więc musi być dobra. Być może wreszcie AVON zrobił coś porządnie, a produkt będzie adekwatny co swojej regularnej ceny.

Po użyciu miałam jednak mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze się aplikuje, wyrównuje koloryt, lecz z drugiej, krycie jest średnie. Po kilku godzinach zauważyłam, że znika z twarzy (nie utrzymuje się długo) i musiałm to poprawić. Ciężko mi było dobrać koloryt do mojej skóry. Jednakże, nie roluje się co jest jego wielkim plusem.

Niestety, cena jest zbyt wygórowana. Za 50 zł za nic w świecie bym go nie kupiła, po prostu nie jest tego wart. Można znaleźć go już za 30-35 zł w katalogu, a jak na tą cenę jestem w stanie "przymknąć oko" na niedoskonałości.

Używam tego produktu od: używałam 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić monix1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest nijaki
  • Nigdy nie używałam fluidów z AVONU ale skusiłam się na ten. Jeśli ma się cerę bez wyprysków to ładnie równa koloryt i nadaje świeży, naturalny wygląd. Jest on dość kremowy i żeby się nie świecić należy przed nałożeniem nie "zawalać" twarzy żadnym kremem nawilżającym. Nie polecam dziewczynom które maja wypryski ponieważ nie jest on kryjący.
    Nie urzekł mnie ani nie zachwycił mimo swojej sporej ceny. Wolę milion razy bardziej już podkłady Loreal True Match w podobnej cenie. Lepiej kryją, konsystencja pudrowo-kremowa... Lepsze... Ten nijaki.Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić zrobieTOsama za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest okej
  • plusy:
    wydajny, łatwy w aplikacji

dostępny jasny odcień -porcelain do jasnej karnacji

jak na avon to dosyć dobra seria,mam jeszcze cienie i tusz, które miło wspominam.

minusy: jednak nie kryje moich cieni pod oczami
    cena regularna

kupiłam na promocji, więc cena jest ok
    ale jednak dużo lepsze są podkłady z maybelline czy astora.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma... Zwykły BeBiak
  • Kupiłam na promocji za 29zł. Wzięłam kolor Natural Glamour i jest naprawdę super dobrany. Tu akurat przyczepić się nie mogę. Schody zaczynają się troszkę dalej...
    Sama butelka jest bardzo elegancka, wygląda jak jakiś wysokopółkowy produkt. Plus za pompkę.

Aplikacja - z nią jest różnie. Konsystencja jest ciut zagęszczona, nie lejąca w każdym bądź razie. Czasem jestem zadowolona z efektu aplikacji, czasem nie. Podkład bardzo długo schnie na buzi.
    Tak więc nakładam podkład i chodzę przez 15 minut po domu i czekam aż wyschnie. Jak nie mam czasu to trochę jest problem, bo mam ciasto na twarzy...
    Nie wiem, kolor niby ok, ale szału z tym kosmetykiem nie ma. Jeśli chodzi o krycie to porównywalne do kremów BB - żadne.

Ilość zużytych opakowań: 1 flaszeczka w trakcie

Chcesz pochwalić milka6263 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie sprawdził się
  • Kupiłam, bo był w promocji. Mam cerę wrażliwą, dojrzałą. Podkład jest słaby, nie kryje niedoskonałości, wysusza, zostawia skórki, na mojej cerze warzy się. Szybko się ściera, trzeba uważać. Jedyny plus daję za odcień, idealnie wpasował się w cerę. Prawdę powiedziawszy najlepiej wygląda zaraz po nałożeniu, potem masakra, muszę się poprawiać a nie zawsze mam okazję. Ogółem - porażka, spodziewałam się czegoś lepszego i (jak zwykle w Avonie) przereklamowane.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte 30 ml

Chcesz pochwalić ghota za czytelną i pomocną recenzję?
  • baaaaardzo przeciętny
  • Zużyłam kilka próbek w kolorach Natural Glamour i Beige Linen. Na pewno się nie skuszę na pełnowymiarowe opakowanie.
    Spodziewałam się fantastycznego krycia, a przy tym właściwości ujednolicających i nie tworzących maski.

ZALETY:
    * piękne kolory (bardziej mi pasował Beige Linen - idealnie beżowy, nie odznaczający się żadnymi pigmentami, Natural Glamour bardzie by mi pasował chyba latem, bo ma moim zdaniem tendencje do minimalnych pomarańczowych tonów)

* ładny zapach, delikatny, lekko kwiatowy, jak dobrej marki krem do twarzy

* bardzo fajna konsystencja, kremowa, nie sprawia trudności rozsmarowanie podkładu

* nie wysusza buźki

WADY:
    * baaardzo nietrwały, ściera się, znika miejscowo

* słabiutko kryje cienie pod oczami i zarumienione policzki, zachowuje się bardziej jak krem tonujący

* trochę się lepi na skórze, ma się wrażenie jakby nie do końca się stapiał ze skórą

Ciężko nawet stwierdzić do jakiej cery będzie się nadawał.
    Cena nie jest niska, nawet w promocji za ok. 45 zł, za tę cenę mamy mnóstwo innych lepszych o niebo podkładów.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
    Ilość zużytych opakowań: 8 próbek

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij