Avon, Luxe, Podkład do twarzy

Powiększ Avon, Luxe, Podkład do twarzy

Zgłoszony przez khloe

Nawilżająca, rozświetlająca formuła otula cerę ultralekką warstwą nieskazitelności - zawiera ekstrakt z białych szafirów.
Nie zatyka porów, posiada filtr SPF20.

• Nie jest zły
  • Nie byłam do tej pory fanką kolorówki Avonu, ale teraz dostałam od sąsiadki konsultantki kilka próbek tego podkładu, więc pomyślałam, ze przetestuję z ciekawości. O dziwo, podkład okazał się całkiem niezły.
    Kosmetyk ma dość lekką konsystencję i dziwny, trochę staroświecki zapach. Jak " babcine" perfumy. Rozprowadza się całkiem nieźle, z lekkim poślizgiem. Dobrze wtapia w skórę, ale trzeba uważać aby nie przedobrzyć, wtedy staje się trochę widoczny na skórze. Dość nieźle kryje, nie jest to może krycie absolutne jak u Revlona czy DW Estee Lauder, ale nieduże niedoskonałości pokrywa. Nieźle matuje- u mnie przetrwał kilka godzin w dusznym centrum handlowym, jedynie potem musiałam troszkę przypudrować strefę T. Nie włazi w pory, nie robi ciasta na twarzy. Można uznać, że trwały u mnie wytrzymał 7 godzin
    Twarz wygląda w nim dobrze, ale własciwie bez rewelacji. Trochę jak zaszpachlowana, ale nie wypoczęta, ani nie wygładzona.
    Cena trochę za wysoka, produkt jest niezły, ale bez przesady.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10 próbek

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Prawie doskonały
  • Podkład jak dla mnie jest prawie idealny z tego względu że nie podkreśla u mnie suchych skórek, nie jest zbyt ciężki. Jeden minus to że mam ciut za ciemny odcień ale jeśli się go ładnie rozetrze i przypudruje to wszystko gra. Przepięknie pachnie, super nawilża. Konsystencja dosyć lejąca, opakowanie szklane, posiada pompkę. Cena to około 35-40zł, tragedii nie ma moim zdaniem, bywają droższe. Dla mnie super!!!

Używam tego produktu od: 04.01.2016r
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużywania pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PurpleHazeX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    -zapach
    -konsystencja
    -można uzyskać różne krycie
    -opakowanie (wizualnie złote elementy dodają mu uroku)
    -na długo starcza
    - nie zmienia koloru na skórze po wyjściu z domu (chociaż to często sprawa indiwidualna)
    -nie podkreśla suchych skorek
    Minusy:
    -CENA!!!!!!!-ZA TA CENE MOŻNA KUPIĆ O WIELE LEPSZY PODKLAD
    -ciemnieje w miejscach nałożenia korekt
    -przy końcówce podkładu pompka nie daje rady
    -mam wrażenie, że się ściera po jakimś czasie

Używam tego produktu od: Ok.5mies (używam na przemian z innymi podkladami)

Chcesz pochwalić Nivole za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne zaskoczenie
  • Posiadam kolor nude bodice, zakup totalnie przypadkowy, bo używam zazwyczaj podkładów innych firm, Avon nie kojarzy mi sie z dobra jakością. Skusiła mnie cena. I ...całkowite zaskoczenie... Kolor, choć po wyciśnięciu wydawał mi się ciemny idealnie, doskonale stopił się ze skórą. Konsystencja w sam raz, cudownie się rozprowadza. Utrzymuje się conajmniej 12 godzin bez poprawek ( w tym ćwiczenia!). To zupełnie mnie powaliło, bo nawet najlepsze podkłady jakich do tej pory używałam wymagały poprawe. Makijaż utrzymuje się na nim od rana , aż do zmycia Podkład jest nieco wyzuwalny na twarzy i to może stanowić problem na lato, jednak na okres jesień- zima jest idealny Kryje wystarczająco- ja akurat nie mam obecnie problemów z cerą. Cena typowo średniopółkowa, opakowanie ładne, nawet eleganckie, ergonomiczne. Moje totalne zaskoczenie- odkrycie roku.

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy podkład jaki miałam! Porażka!
  • Plusy:
    - zapach
    - opakowanie
    - ładnie rozświetla

Minusy:
    - zostawia smugi
    - zachodzi w zmarszczki
    - słabe krycie
    - kolor ciemnieje na skórze
    - cena

Nie polecam nikomu tego podkładu! Za taką cenę można kupić na prawdę super podkład.

Chcesz pochwalić anitellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt!
  • Uwielbiam avon za to, że stworzył ten podkład!
    Dla mnie jest idealny. Nie pozostawia smug ani efektu maski. Ma idealną konsystencję i do tego wspaniale matuje! Mam też wersję roświetlającą, ale lekko przetłuszcza mi skórę

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malutka865 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny podkład
  • Podkład jest po prostu świetny. Co najważniejsze nie tworzy efekt maski. Szybko się wchłania, ładnie nawilża. Dość długo utrzymuje się na twarzy. Bardzo dobrze sprawuje się również z podkładem z tej samej firmy Kupuję go w promocji albo na allegro.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić mania__1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Dla mnie najlepszy jaki miałam i juz przy nim pozostanę. Konsystencja lekka, dobrze się rozprowadza, dobrze kryje. Nie mam co prawda większych niedoskonalosci, ale obywam się bez korektora. Wtapia się w skórę twarzy , nie daje efektu maski i nie ciemnieje. Dobrze nawilża na cały dzień. Nie mam uczucia ściągania, a zdarza mi się bo mam skórę wrażliwą. Nie roluje, nie zapycha i nie uczula. Elegancki flakonik z chigienicznym dozownikiem, który dzoała bez zarzutu. Jest trochę drogi, ale przekłada sie to na wydajność. Bywa w promocji.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe w trakcie kolejnego

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z katalogu
  • Aktualnie używam tylko ten podkład firmy Avon serii Luxe, używałam dużo podkładów tej firmy i moim zdaniem jest to najlepszy jaki stosowałam do tej pory

+ dobre krycie( nawet zmniejsza widoczność wyprysków )
    + wyrównuje koloryt
    + lekki
    + dobrze się nakłada
    + wtapia się w skórę
    + ładne opakowanie z pompką

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić variedd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet
  • podkladzik fajny, cos jak krem bb, czuc ze jest taki mocno nawilzajaco-odzywczy, ladnie rozswietla, ale jest tylko dla cer bez pryszczy, polecam dla suchych skor. jedyna wada-szybko schodzi, nietrwaly

Używam tego produktu od: 3 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kadrine za czytelną i pomocną recenzję?