Powiększ Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez LadyBird20

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Świetny
  • Niska cena, odcień najaśniejszy pasuje do mojej cery idealnie wart ponownego zakupu jak najbardziej kryje bez zastrzeżeń i nie zatyka zdecydowanie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kara077 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dla niewymagających
  • używałam tego podkładu, gdy zaczynałam moją drogę z makijażem, póki nie spróbowałam lepszego podkładu myślałam, że na lepsze ''cudo'' nie mogę liczyć, bo każdy podkład jest taki sam. Otóż po wypróbowaniu podkładu marki Rimmel dostałam jakby szoku, że przez tyle lat marnowałam pięniądze na taki podkład. Cóż to dużo pisać, jeżeli masz cere trądzikową i chcesz zakryć swoje niedoskonałości nie sięgaj po ten podkład, rozczarujesz się.

PLUSY:
    cena
    przy codziennym stosowaniu starcza na długi okres
    wygodne opakowanie z pompką

MINUSY
    krycie
    trwałość
    wodnista konsystencja
    ciemnieje na twarzy

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić xkarolciaa96x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca mnie zadowala
  • Miałam już kilka podkładów Miss Sporty, żaden jednak mnie nie oczarował, ten również. Ma on swoje ewidentne plusy, ale też bardzo istotne minusy, o których również wspomnę. Zakupiłam za 16,99 zł wersję z pompką.

+ duży wybor kolorów
    + najjasniejszy odcien idealnie stapia sie z moja cera, ALE niestety chwilę po aplikacji ciemnieje, o czym później
    + bezzapachowy
    + matuje na dlugo - ok. 5 godzin w moim przypadku, co jest sukcesem, ale po tym czasie trzeba go przypudrowac
    + nie zapycha
    + lekka konsystencja
    + daje naturalne wykoczenie
    + delikatnie rozswietla cere
    + mozna go uzywac pod roznego rodzaju kremy
    + opakowanie z pompka, estetyczne i higieniczne, widać zużycie
    + cena
    + wydajnosc
    + szata graficzna
    + dostepnosc

MINUSY:

- wodnista konsystencja
    - trudna aplikacja - trzeba sie nameczyc zeby nie zrpoibc smug. Aplikacja pedzlem czy palcami jest rownie toporna
    - krycie praktycznie zerowe
    - kilka warstw daje efekt przyzwoitego krycia, jednak wyglada to nieestetycznie
    - po calym dniu (8 h) brzydko schodzi z twarzy zostawiajac plamy
    - lekko wysusza
    - ciemnieje na twarzy (nie jest to jednak duza zmiana odcienia)

Niestety raczej ponownie nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład idealny dla zabieganych
  • potrzebowałam czegoś co delikatnie maskuje niedoskonałości, delikatnie rozświetla i pozawala na szybkie wykonanie makijażu w ciągu dnia. jestem mamą więc dla mnie każda minuta się liczy. Dlatego produkt który łączy w sobie trzy rzeczy wydał mi się idealnym rozwiązaniem. produkt nakładam na lekki krem za pomocą gąbki i u mnie sprawuje się znakomicie. delikatnie ukrywa moja zaczerwienioną cerę i kilka niedoskonałości a już w połączeniu w pudrem sypkim daje ideał. początkowo matowy w ciągu dnia staje się naturalny czyli trochę świecący ale myślę że wystarczyło by musnąć go pudrem i nadal byłby idealny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić tiaara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam!
  • Produkt jak najbardziej wart swej ceny.

Otworzyłam szeroko oczy, gdy zobaczyłam negatywne opinie innych dziewczyn.

Jeśli mowa o suchych skórkach: wystarczy dbać o cerę, a nie tylko ładować na nią "mazidła" kryjące mankamenty. Raz na tydzień lub dwa zróbcie dobry peeling oraz stosujcie kremy odpowiednio dobrane do cery i potrzeb, a nie będzie problemu!

Kilka osób miało pretensje do konsystencji i nakładania. Jest to typowy podkład, który nakłada się szybko, energicznie i z wprawą. Stosowałam każdą metodę nakładania i w każdej osiągałam zamierzony efekt. Prawdą jest, że im dłużej blendujesz, tym gorzej wygląda, dlatego trzeba się nauczyć z nim obchodzić.

Dodatkowo! Mat uzyskacie, jeśli użyjecie pudru sypkiego lub w kamieniu. Wtedy też poprawi się trwałość. Żadna profesjonalna makijażystka nie wypuści Was bez pudru, ponieważ makijaż nie będzie wykończony! Zwyczajnie nie utrzyma się na skórze dłużej niż pół godziny.

Nie nadaje się do cery tłustej, gdyż jest zbyt lekki. Najlepiej sprawdzi się przy cerze suchej i normalnej. Osobiście mam nerwicę naczyniową i popękane naczynka (przy cerze suchej i wrażliwej to dość często spotykany problem), jednak podkład ten sprawdza się idealnie - kryje wszystko, co powinno być zakryte
    Na zajęciach z makijażu uczyłam się korzystać z droższych produktów tj. Revlon czy MAC, które były gorsze! (W mojej opinii - cięższe i uwydatniające pory)

Jeśli chodzi o sam produkt:
    +odcień
    +konsystencja i rozprowadzanie
    +dobry mat z wykończeniem
    +nie zapycha porów
    +delikatnie rozświetla
    +wtapia się w skórę, przez co wygląda ona naturalnie i świeżo
    +nie pozostawia śladów na kołnierzyku czy dłoniach
    +wyrównuje koloryt
    +kryje moje rumieńce (ogromny plus!)
    +wygodne opakowanie i przystępna cena
    +butelka dość mała, by zmieścić się w torebce lub kosmetyczce z najpotrzebniejszymi kosmetykami

-zapach (jest to jedyna wada, którą zauważyłam) - duszący i nieprzyjemny

Chcesz pochwalić Anistalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • więcej nie kupię
  • Jak zawsze zaznaczam, że krycie czy matowienie nie ma dla mnie specjalnego znaczenia, bo nie mam cery ani z tłustej w sferze T, ani szczególnie problematycznej.
    *Cena: Kupiłam za 14złotych, wersję tańszą w tubce, ta z dozownikiem kosztuje 16.
    *Kolor: Można znaleźć w ofercie kolory jasne, chociaż w tubce 01 nie jest znów takim strasznym bladziochem.
    *Nakładanie: Potworność. Wszystkie podkłady nakładam palcem, tak lubię. Ten zostawia smugi i szybko zastyga więc trzeba się nagimnastykować i natrzeć by wyglądał dobrze (da się, ale trochę wisiłku trzeba)
    *Wytrzymałość: Jest cały dzień na twarzy. Zmywając twarz wieczorem jest na waciku.

Jest tani i wytrzymały, ale kosystencja jest dla mnie nie do przyjęcia, więc używam go jakoś z raz w tygodniu, żeby wgl używać. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: Użyłam około 10 razy.
    Ilość zużytych opakowań: praktycznie całe nadal mam :/

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • Plusy
    *cena
    *opakowanie
    *dozowanie
    *jasność odcieni
    *konsystencja

Minusy
    *słabe krycie

Dziewczyny podkład ogólnie jest okej, ale krycie bardzo słabe. Wiem, że jest to zadanie korektora, jednak czegoś tam się od podkładu również wymaga. Jest to jeden z nielicznych podkładów którego kolor jest dla mnie idealny- 001. Czy znacie może jakiś podkład lepiej kryjący od tego o zbliżonym odcieniu?

Z góry dzięki

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić xinfinityx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do D...upy
  • Będąc pewnego dnia w Rossmannie, skuszona świetną ceną i fajnym opakowaniem przeczytałam co obiecuje producent: 14 godzinny mat i trwałość super świeży piękny wygląd, super konsysencja, witaminy i cuda na kiju oraz ochrona przed czynnikami zewnętrznymi (wtf... Tu w ogóle jest jakiś filtr przeciwsłoneczny?)
    Następnego dnia rano wielce zaciekawiona nałożyłam go na twarz, wspomnę jeszcze ze mam cerę lekko przetłuszczająca sie ale podkreślam lekko.
    Obiecana przez producenta "super lekka konsystencja" była masakrycznie tępa i miałam wrażenie jakbym miała mega sztywną tapetę na twarzy, kolor który okazał sie sporo (a nawet bardzo) za jasny był po paru godzinach za ciemny
    Następnym minusem jest jak bardzo sie po nim świece co jest dla mnie szokiem a o beznadziejnej trwałości nie wspomnę.
    M A S A K R A!
    Miałam do niego parenaście podejsc ale każde kończyło sie tak samo.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić majka_rebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani.
  • ++ mega, mega wydajny,
    + lekki
    + nie zatyka porów
    + wraz z pudrem ładnie się trzyma
    ++ opakowanie
    ++ stosunek jakości produktu do ceny
    + nie pozostawia smug
    + dobrze się rozprowadza
    + nie spływa, nie schodzi plamami
    + chyba trochę nawilża
    + przyjemny zapach
    ++ dobry odcień, przynajmniej jak dla dość bladej cery
    (trudno w drogerii o tak jasny podkład)
    + efekt gładkiej cery

- po paru godzinach muszę ścierac nadmiar gromadzący się w zmarszczkach mimicznych (na czole mam wrażenie widać je bardziej nawet zaraz po nałożeniu,ale później ten efekt znika; za to koło nosa później się pojawia, a na początku nie widać)
    - podkreśla skórki
    - po paru godzinach włazi w pory (cera mieszana)
    - czas utrzymania - na pewno nie 14 h, u mnie mat w strefie T trzyma się około 5/6 godzin (czas zależny od ilości korektora) policzki 7/8 h, (przy mojej cerze to i tak dobry wynik)
    -nie kryje zbyt dobrze, korektor do zaczerwienień to konieczność; nadaje się raczej do mało problematycznej cery

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić wendy00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam wrażenie, że to silikon...
  • Nie jest najgorszy, ale nie oznacza to, że jest najlepszy...
    - Ma jakąś dziwnie tłustą konsystencje, przez co szybko się zużywa, jak go rozprowadzam na twarzy to delikatnie się ciągnie przez co muszę zużyć 1,5 pompki...
    - Nie utrzymuje się 14 h... co najwyżej 9
    - Po około 8/9 zaczyna się ścierać, na szczęście trzeba mocno się przyjrzeć by zauważyć i zaczyna się delikatnie świecić na czole przy mojej suchej cerze
    - Bez korektora ani rusz... Niestety krycie minimalne, gdy mamy zaczerwienioną skórę niestety nie daje rady.
    + Faktycznie nie zatyka porów, pomimo swej dziwnej konsystencji
    + Plus za pompkę, bo zużyjemy produkt do końca
    + Bardzo ładnie stapia się ze skórą, więc nie tworzy efektu maski
    + Ma jasne odcienie idealne dla blondynek
    Raczej więcej go nie kupię, bo niestety szybko się zużywa i ta konsystencja silikonu mnie przeraża

Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?