Powiększ Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez LadyBird20

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Może nie so matt, ale pozytywne zaskoczenie
  • Szukałam nie drogiego, matującego podkładu w miarę jasnym kolorze. Padło na ms, której firmy kiedyś miałam puder i byłam bardzo zadowolona. Moja cera jest mieszana, trądzikowa, która ma obecnie nieco do zakrycia. Podkład na pierwszy rzut oka ma lekką, przyjemną konsystencję, i nie wiem czemu dość ciężko się go rozprowadza na skórze, zostawia smugi i trzeba dość dobrze go rozblendować. Po odczekaniu kilku minut nie zastyga na mat, jednak daje dość błyszczący efekt. Po przypudrowaniu twarz wygląda naprawdę promiennie. Na pewno nie jest to podkład do cer suchych- podkreśla suche skórki, i niestety niedoskonałości także. Jednak mimo tego, ja jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, ponieważ daje mi to co lubię- naturalny wygląd, z nutką promienności, rozświetlenia. Do tego jest naprawdę wydajny, posiadam go od ponad 4 miesięcy i maluję się codziennie, a ubyła nieco połowa. Kolor 001 Ivory jest naprawdę jasny, beżowo-różowy, ma bardzo mało żółtych tonów. Na plus zaliczam opakowanie z pompką typu airless, i cenę która nie przekracza 20 zł, oraz dostępność.
    Zaskoczył mnie też swoją trwałością, bo naprawdę trwa na twarzy długo, zależne też od kremu który użyjemy pod niego. Jeśli jest to bardziej matujący, to od rana do wieczora będziemy go miały z małymi poprawkami.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jestem z niego bardzo zadowolona.
    Kupiłam go około 2 tygodni temu i nie spodziewałam się, że będzie taki dobry
    Trwały- nie muszę go poprawiać w szkole co jest u mnie ogromnym plusem.
    Lekki- nie ma efektu maski, wygląda bardzo naturalnie, wogóle go nie widać ^^
    dobrze kryje i nie pozostawia smóg, ale na większe niedoskonałości trzeba nałożyć korektor- wiadomo niestety z tym matem u mnie średnio :/ może muszę inaczej go nakładać, w lekko świecących miejscach nakładam sypki puder... i tyle

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić drzemor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Mam małe problemy z cerą (głownie przebarwienia) które wymagają dobrego krycia, a przy tym chciałabym osiągnąć dzieki podkładowi efekt naturalny i wyglądający na lekki. Zwykle używałam drogich kosmetyków, ale tym razem chciałam zaryzykować i kupić cos tańszego. I strzał w dziesiątkę! Droższe podkłady zostawialy na mojej skórze ślady, bardzo widoczne zmarszczki miedzy kacikami ust a nosem, szybko sie zmywaly i wracając ze szkoły wygladalam jak niepomalowana. Wyprobowalam wszystko, począwszy od rimmela, poprzez loreala po Diora. Jedyne co od niektórych z tych podkładów otrzymałam to dodatkowe wypryski, przebarwienia. Ten podkład kupiłam za 16 zł i jestem z niego bardziej zadowolona niż z podkładów za 150! Jako "bazę" używam leciutkiej warstwy kremu bb, czekam az warstwa przestanie byc tak wilgotna jak to z kremami bb bywa i dopiero potem nakładam cieniutka warstwę tego podkładu. Jest niesamowity! Idealnie kryje moje przebarwienia, nie błyszczy sie jakos bardzo (lekko błyszczące miejsca delikatnie pudruję). Cera wyglada bardzo naturalnie, jakby była delikatnie muśnięta. Co jednak najbardziej mnie zdziwiło - w żadnym innym podkladzie nie miałam tak gładkiej skory! Ciagle głaszcze sie po policzkach i niedowierzam ze to naprawde moje. Po prostu cud zamknięty w opakowaniu. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach przy nakładaniu, taki sam zapach towarzyszył mi gdy miałam remont w domu ale nawet to nie powstrzyma mnie o danie uczciwych 5 gwiazdek!

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić dreamingofangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Na podkład trafiłam przypadkiem, podczas poszukiwań dostatecznie jasnego podkładu, który zrówna się z moją cerą i nie będzie miał zbyt dużo żółtego pigmentu. Od tamtego czasu używam jego od czasu do czasu zastępując go podkładem Revlon Color Stay.

+Pompka idealnie wymierzająca ilość produktu według moich potrzeb.
    +Dobrze kryje wszystkie zaczerwienienia i niedoskonałości skóry.
    + Całkiem lekka konsystencja świetnie rozprowadza się zarówno dłonią jak i gąbeczką, chociaż preferuję tę drugą opcję. Nie roluje się.
    + Dobrze zlewa się z kolorem skóry, nie zmienia koloru.
    + Nie zatyka porów.
    + Nie wysusza skóry.
    + Całkiem przyjemny i niezbyt intensywny zapach.
    + Wydajny.
    + Widać ile jeszcze go zostało i raczej nic się nie marnuje.
    + Wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski.
    + Cena.

- Trwałość. Nie trzyma się tak długo jak obiecuje producent na opakowaniu.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 trakcie

Chcesz pochwalić szuszulaboka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie najlepszy podkład
  • + Odcień Ivory idealnie zlewa się z cerą
    + Brak efektu maski
    + Delikatny
    + Pompka wyciska idealną porcję podkładu
    + Cena
    + Nie zapycha porów
    + Starcza na długo

- Dostępność
    - Zapach
    - Nie fajnie się go rozsmarowuje
    - Ściera się
    - Nie wytrzymuje 14 godzin jak zapewnia producent

Chcesz pochwalić biala_czekoladka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny mat!
  • Zalety:
    + wygodne opakowanie: dzięki pompce biorę dokładnie tyle produktu, ile chcę i wiem, ile go jeszcze zostało;
    + ładnie matuje cerę;
    + zakrywa większość niedoskonałości;
    + bez efektu maski, wygląda naturalnie;
    + jest lekki, nie zatyka;
    + bardzo wydajny, jedno opakowanie starczyło mi na dłuuugo;

Wady:
    - na pewno nie starczy na 14h, strefa T (a zwłaszcza nos) zaczyna się świecić - ale to pewnie akurat w przypadku mojego typu skóry

Używam 001 Light

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, teraz kupiłam kolejne

Chcesz pochwalić Luue za czytelną i pomocną recenzję?
  • I czego wy się tak czepiacie tego fluidu?
    Dobry, niedrogi kosmetyk. Już niewielka ilość jest w stanie pokryć twarz. Rozprowadzam go za pomocą gąbeczki i nie narzekam.

Plusy :
    ładne opakowanie
    przyjemna konsystencja
    zakrywa niedoskonałości
    matuje twarz

Minusy : brak.

Używam tego produktu od: 15.11.2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić Koza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani produkt - dobra jakość
  • Używam odcienia medium 003.
    PLUSY
    + niska cena
    + dobrze matuje
    +długo się utrzymuje na skórze
    +pompka

MINUSY
    minusem jest to ze szybko nos zaczyna się świecić

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale sporo

Chcesz pochwalić mooniskaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygląda naturalnie
  • to mój pierwszy podkład, jaki dotychczas kupiłam. więc może nie mam możliwości porównania go do innych produktów, ale stosuje go na tyle długo, że mogę wystawić sensowną recenzję.

ZALETY
    jego największą zaletą jest to, że wygląda bardzo naturalnie.
    używam odcieniu 001 ivory i doskonale do mnie pasuje. nie zauważyłam zmiany koloru na twarzy po aplikacji.
    łatwo się go rozprowadza, szybko schnie.
    opakowanie jest wygodne, łatwo się aplikuje ten produkt.
    zapach jest prawie niewyczuwalny.
    jest całkiem trwały (choć na pewno nie wytrzymuje tych 14 godzin, mimo że tak zapewnia producent).
    mam wrażenie, że nawet lekko nawilża cerę.

MINUSY
    jedynym minusem jest fakt, że cera się po nim lekko błyszczy, ale wystarczy użyć puder prasowany i już po problemie

gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić littlespark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mógłby być lepszy
  • Używam odciebiu 001, Ivory

Plusy:
    +cena
    +łatwodostępny
    +bardzo jasny odcień

Minusy:
    - zapach
    - pokazuje wysuszone miejsca
    - troche zapycha
    - nie wytrzymuje tych 14h

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Axlowa666 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij