Powiększ Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez LadyBird20

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• więcej nie kupię
  • Jak zawsze zaznaczam, że krycie czy matowienie nie ma dla mnie specjalnego znaczenia, bo nie mam cery ani z tłustej w sferze T, ani szczególnie problematycznej.
    *Cena: Kupiłam za 14złotych, wersję tańszą w tubce, ta z dozownikiem kosztuje 16.
    *Kolor: Można znaleźć w ofercie kolory jasne, chociaż w tubce 01 nie jest znów takim strasznym bladziochem.
    *Nakładanie: Potworność. Wszystkie podkłady nakładam palcem, tak lubię. Ten zostawia smugi i szybko zastyga więc trzeba się nagimnastykować i natrzeć by wyglądał dobrze (da się, ale trochę wisiłku trzeba)
    *Wytrzymałość: Jest cały dzień na twarzy. Zmywając twarz wieczorem jest na waciku.

Jest tani i wytrzymały, ale kosystencja jest dla mnie nie do przyjęcia, więc używam go jakoś z raz w tygodniu, żeby wgl używać. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: Użyłam około 10 razy.
    Ilość zużytych opakowań: praktycznie całe nadal mam :/

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • Plusy
    *cena
    *opakowanie
    *dozowanie
    *jasność odcieni
    *konsystencja

Minusy
    *słabe krycie

Dziewczyny podkład ogólnie jest okej, ale krycie bardzo słabe. Wiem, że jest to zadanie korektora, jednak czegoś tam się od podkładu również wymaga. Jest to jeden z nielicznych podkładów którego kolor jest dla mnie idealny- 001. Czy znacie może jakiś podkład lepiej kryjący od tego o zbliżonym odcieniu?

Z góry dzięki

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić xinfinityx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do D...upy
  • Będąc pewnego dnia w Rossmannie, skuszona świetną ceną i fajnym opakowaniem przeczytałam co obiecuje producent: 14 godzinny mat i trwałość super świeży piękny wygląd, super konsysencja, witaminy i cuda na kiju oraz ochrona przed czynnikami zewnętrznymi (wtf... Tu w ogóle jest jakiś filtr przeciwsłoneczny?)
    Następnego dnia rano wielce zaciekawiona nałożyłam go na twarz, wspomnę jeszcze ze mam cerę lekko przetłuszczająca sie ale podkreślam lekko.
    Obiecana przez producenta "super lekka konsystencja" była masakrycznie tępa i miałam wrażenie jakbym miała mega sztywną tapetę na twarzy, kolor który okazał sie sporo (a nawet bardzo) za jasny był po paru godzinach za ciemny
    Następnym minusem jest jak bardzo sie po nim świece co jest dla mnie szokiem a o beznadziejnej trwałości nie wspomnę.
    M A S A K R A!
    Miałam do niego parenaście podejsc ale każde kończyło sie tak samo.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić majka_rebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani.
  • ++ mega, mega wydajny,
    + lekki
    + nie zatyka porów
    + wraz z pudrem ładnie się trzyma
    ++ opakowanie
    ++ stosunek jakości produktu do ceny
    + nie pozostawia smug
    + dobrze się rozprowadza
    + nie spływa, nie schodzi plamami
    + chyba trochę nawilża
    + przyjemny zapach
    ++ dobry odcień, przynajmniej jak dla dość bladej cery
    (trudno w drogerii o tak jasny podkład)
    + efekt gładkiej cery

- po paru godzinach muszę ścierac nadmiar gromadzący się w zmarszczkach mimicznych (na czole mam wrażenie widać je bardziej nawet zaraz po nałożeniu,ale później ten efekt znika; za to koło nosa później się pojawia, a na początku nie widać)
    - podkreśla skórki
    - po paru godzinach włazi w pory (cera mieszana)
    - czas utrzymania - na pewno nie 14 h, u mnie mat w strefie T trzyma się około 5/6 godzin (czas zależny od ilości korektora) policzki 7/8 h, (przy mojej cerze to i tak dobry wynik)
    -nie kryje zbyt dobrze, korektor do zaczerwienień to konieczność; nadaje się raczej do mało problematycznej cery

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić wendy00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam wrażenie, że to silikon...
  • Nie jest najgorszy, ale nie oznacza to, że jest najlepszy...
    - Ma jakąś dziwnie tłustą konsystencje, przez co szybko się zużywa, jak go rozprowadzam na twarzy to delikatnie się ciągnie przez co muszę zużyć 1,5 pompki...
    - Nie utrzymuje się 14 h... co najwyżej 9
    - Po około 8/9 zaczyna się ścierać, na szczęście trzeba mocno się przyjrzeć by zauważyć i zaczyna się delikatnie świecić na czole przy mojej suchej cerze
    - Bez korektora ani rusz... Niestety krycie minimalne, gdy mamy zaczerwienioną skórę niestety nie daje rady.
    + Faktycznie nie zatyka porów, pomimo swej dziwnej konsystencji
    + Plus za pompkę, bo zużyjemy produkt do końca
    + Bardzo ładnie stapia się ze skórą, więc nie tworzy efektu maski
    + Ma jasne odcienie idealne dla blondynek
    Raczej więcej go nie kupię, bo niestety szybko się zużywa i ta konsystencja silikonu mnie przeraża

Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Raczej 14 godzin to on sie nie utrzyma bo juz po 8 zaczyna sie scierac Ale jest naprawde dobry ! dopasowuje sie do mojej skory kolor 001 Ivory ! jest niedrogi i latwo dostepny ! daje ladne krycie wiadomo ze nie starczy ono ale jest delikatne dla mlodej skory nie obciaza skory ! i nie ma po nim efektu maski .. takie delikatne krycie nawet na zaczerwienienia Zapach nieprzyjemny . Pewnie gdy mi sie skonczy zaczne szukac jakiegos lepszego podkladu ale jak nie znajde bede czesto do niego wracac bo mimo wszystko warto ! Fajny aplikator. Opakowanie wystarcza na dlugo. Trzeba go energicznie nakladac bo szybko zastyga ... Polecam!

Chcesz pochwalić martuss98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może nie so matt, ale pozytywne zaskoczenie
  • Szukałam nie drogiego, matującego podkładu w miarę jasnym kolorze. Padło na ms, której firmy kiedyś miałam puder i byłam bardzo zadowolona. Moja cera jest mieszana, trądzikowa, która ma obecnie nieco do zakrycia. Podkład na pierwszy rzut oka ma lekką, przyjemną konsystencję, i nie wiem czemu dość ciężko się go rozprowadza na skórze, zostawia smugi i trzeba dość dobrze go rozblendować. Po odczekaniu kilku minut nie zastyga na mat, jednak daje dość błyszczący efekt. Po przypudrowaniu twarz wygląda naprawdę promiennie. Na pewno nie jest to podkład do cer suchych- podkreśla suche skórki, i niestety niedoskonałości także. Jednak mimo tego, ja jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, ponieważ daje mi to co lubię- naturalny wygląd, z nutką promienności, rozświetlenia. Do tego jest naprawdę wydajny, posiadam go od ponad 4 miesięcy i maluję się codziennie, a ubyła nieco połowa. Kolor 001 Ivory jest naprawdę jasny, beżowo-różowy, ma bardzo mało żółtych tonów. Na plus zaliczam opakowanie z pompką typu airless, i cenę która nie przekracza 20 zł, oraz dostępność.
    Zaskoczył mnie też swoją trwałością, bo naprawdę trwa na twarzy długo, zależne też od kremu który użyjemy pod niego. Jeśli jest to bardziej matujący, to od rana do wieczora będziemy go miały z małymi poprawkami.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jestem z niego bardzo zadowolona.
    Kupiłam go około 2 tygodni temu i nie spodziewałam się, że będzie taki dobry
    Trwały- nie muszę go poprawiać w szkole co jest u mnie ogromnym plusem.
    Lekki- nie ma efektu maski, wygląda bardzo naturalnie, wogóle go nie widać ^^
    dobrze kryje i nie pozostawia smóg, ale na większe niedoskonałości trzeba nałożyć korektor- wiadomo niestety z tym matem u mnie średnio :/ może muszę inaczej go nakładać, w lekko świecących miejscach nakładam sypki puder... i tyle

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić drzemor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Mam małe problemy z cerą (głownie przebarwienia) które wymagają dobrego krycia, a przy tym chciałabym osiągnąć dzieki podkładowi efekt naturalny i wyglądający na lekki. Zwykle używałam drogich kosmetyków, ale tym razem chciałam zaryzykować i kupić cos tańszego. I strzał w dziesiątkę! Droższe podkłady zostawialy na mojej skórze ślady, bardzo widoczne zmarszczki miedzy kacikami ust a nosem, szybko sie zmywaly i wracając ze szkoły wygladalam jak niepomalowana. Wyprobowalam wszystko, począwszy od rimmela, poprzez loreala po Diora. Jedyne co od niektórych z tych podkładów otrzymałam to dodatkowe wypryski, przebarwienia. Ten podkład kupiłam za 16 zł i jestem z niego bardziej zadowolona niż z podkładów za 150! Jako "bazę" używam leciutkiej warstwy kremu bb, czekam az warstwa przestanie byc tak wilgotna jak to z kremami bb bywa i dopiero potem nakładam cieniutka warstwę tego podkładu. Jest niesamowity! Idealnie kryje moje przebarwienia, nie błyszczy sie jakos bardzo (lekko błyszczące miejsca delikatnie pudruję). Cera wyglada bardzo naturalnie, jakby była delikatnie muśnięta. Co jednak najbardziej mnie zdziwiło - w żadnym innym podkladzie nie miałam tak gładkiej skory! Ciagle głaszcze sie po policzkach i niedowierzam ze to naprawde moje. Po prostu cud zamknięty w opakowaniu. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach przy nakładaniu, taki sam zapach towarzyszył mi gdy miałam remont w domu ale nawet to nie powstrzyma mnie o danie uczciwych 5 gwiazdek!

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić dreamingofangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Na podkład trafiłam przypadkiem, podczas poszukiwań dostatecznie jasnego podkładu, który zrówna się z moją cerą i nie będzie miał zbyt dużo żółtego pigmentu. Od tamtego czasu używam jego od czasu do czasu zastępując go podkładem Revlon Color Stay.

+Pompka idealnie wymierzająca ilość produktu według moich potrzeb.
    +Dobrze kryje wszystkie zaczerwienienia i niedoskonałości skóry.
    + Całkiem lekka konsystencja świetnie rozprowadza się zarówno dłonią jak i gąbeczką, chociaż preferuję tę drugą opcję. Nie roluje się.
    + Dobrze zlewa się z kolorem skóry, nie zmienia koloru.
    + Nie zatyka porów.
    + Nie wysusza skóry.
    + Całkiem przyjemny i niezbyt intensywny zapach.
    + Wydajny.
    + Widać ile jeszcze go zostało i raczej nic się nie marnuje.
    + Wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski.
    + Cena.

- Trwałość. Nie trzyma się tak długo jak obiecuje producent na opakowaniu.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 trakcie

Chcesz pochwalić szuszulaboka za czytelną i pomocną recenzję?