Powiększ Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez LadyBird20

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• cudowny!
  • próbowałam wiele podkładów oraz kremów BB, za każdym razem było spore "ale". Przed kupnem tego podkładu przeczytałam tutaj recenzje, postanowiłam zaryzykować. W sklepie długo się jeszcze zastanawiałam, aż w końcu podjęłam decyzję. I to jest mój numer 1!

zalety :
    + pompka
    + dobry odcień (używam 001, chociaż nie mam bardzo jasnej cery)
    + wydajny
    + charakterystyczny zapach - na początku mi się nie podobał, ale po kilku dniach polubiłam go
    + nie tworzy maski
    + dobrze się rozprowadza
    + pozostawia przyjemne uczucie na twarzy
    + świetna konsystencja
    + cena
    + ściera się dopiero po kilku godzinach, ale wystarczy trochę pudru i dalej jest świetnie!

wady:
    - chyba żadne Chociaż odrobinę może przeszkadzać to, że szybko schnie, więc trzeba się pośpieszyć z nakładaniem

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić mrsjeanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii, u mnie sprawdza się idealnie Spędziłam w Rossmannie dobre 20 minut zanim się na niego zdecydowałam, wcześniej zapoznałam się z Waszymi opiniami i cieszę się, że mimo wszystko go wzięłam

PLUSY:
    + jasny odcień (w końcu pasujący do mojej jasnej cery! )
    + nie tworzy maski
    + nie ściera się aż tak łatwo, jak to opisywały niektóre dziewczyny w recenzjach
    + pompka
    + nie zapycha
    + dobrze się rozprowadza
    + idealna jak dla mnie konsystencja
    + no i oczywiście cena

- jedynym minusem jest chyba to, że słabo kryje niedoskonałości, więc u osób, które często mają problemy z syfkami itd. raczej się nie sprawdzi

Krótko mówiąc- za tą cene jest wspaniały!

Chcesz pochwalić normalisboring za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • mam mieszane uczucia jesli chodzi o ten kosmetyk,z jednej strony dośc dobrze kryje choc nie tak długo jak nas zapewnia producent,z drugiej jest jakby zbyt suchy .Musiałam zmieszać go z odrobiną nawilżającego kremu ponieważ spowodował uczucie ściądgania skóry.Nie do końca odpowiada mi zapach,jakby lekko apteczny..Plusem jet niska cena,łatwośc w użyciu i dość zdowalający efekt dlatego stoi na mojej półce rezerwowych

Używam tego produktu od: 6miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Kupiłam go w sylwestra w nagłej potrzebie, bo był dość jasny i miał matowić, a to dla mnie dwie najważniejsze sprawy dotyczące podkładu. Odcień faktycznie jest jasny, ale nie blady, buzia po nim wygląda zdrowo, bo ja niestety bez podkładu wyglądam jak chora, jakbym miała zaraz zemdleć. Dlatego dla mnie mógłby być minimalnie jaśniejszy. Chociażby też dlatego, że delikatnie się utlenia, ale jest to tylko widoczne w miejscach, gdzie podkład jest grubiej nałożony lub nie tak dobrze roztarty jak w innych miejscach. Dlatego też trzeba go starannie rozcierać, a najlepiej lekko wilgotnym pędzlem.
    Tak jak wspominałam używam go już ponad dwa miesiące niemal codziennie i zużyłam połowę opakowania. Dlatego zasługuje on na miano wydajnego. A na prawdę dobrze rozprowadza się na buzi, bo ma dobrą konsystencje, która nie spływa, ale nie zasycha też w ciągu sekundy, dlatego wilgotny pędzel da nam idealną warstwę i roztarcie.
    Krycie oceniam na całkiem dobre. Zakrywa większość zaczerwienień i przebarwień.
    Jak widać moja cera nie jest nieskazitelna. Jak każdemu zawsze wyskoczy mi jakiś parch, większy lub mniejszy. Mam zaskórniki w niektórych miejscach, rozszerzone pory, pęknięte naczynka co widać bardzo na nosie. Sam podkład już radzi sobie nieźle co widać na zdjęciu. W połączeniu z pudrem daje mi zadowalający efekt. Praktycznie wszelkie parchy są niewidoczne.
    Co do jego najważniejszej funkcji, czyli matowienia jest słabo. Producenta poniosło z określeniem 14 godzin. Mam na prawdę tłustą cerę i u mnie praktycznie każdy podkład wymaga poprawek w ciągu dnia. Ten produkt po nałożeniu nie pozostawia matowej cery, nazwałabym to wręcz efektem satyny. Widać na policzku i na nosie błysk, który w rzeczywistości jest większy, bez pudru nie da się tego obejść, ale ja używam go zawsze, więc dla mnie to nie problem. Niestety nawet z pudrem matującym cera przetrwa jakieś max. 3 godziny w macie, później muszę sobie radzić mąką, pudrem ryżowym albo bibułkami.
    Przez te dwa miesiące nie zauważyłam, żeby mnie zapchał, czy uczulił.
    I oczywiście, że brudzi ubrania, jak każdy podkład, ale trzeba na prawdę docisnąć gębę do koszulki, czy czegokolwiek, żeby było coś widać, więc na szczęście nie robi takiego syfu jak niektóre podkłady. Ścierać również się ściera, szczególnie na takiej cerze jak moja, dlatego też wymaga kilka poprawek w ciągu dnia, ale pewnie na skórze normalnej czy suchej takiego efektu by nie było. I oczywiście duży plus za pompkę, która jest niezawodna!
    Jednak jak na podkład drogeryjny za grosze, to jest na prawdę bardzo dobry. I lubię go.

Zalety
    + jasny odcień
    + wydajny
    + odpowiednia konsystencja
    + całkiem fajnie kryje
    + nie zapycha ani nie uczula
    + tani
    + pompka

Wady
    - delikatnie się utlenia, ale tylko w miejscach, kiedy go niezbyt dobrze rozetrzemy
    - nie matuje tak jak zapewnia to producent
    - delikatnie się ściera, ale to norma na tłustej cerze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Patalus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Do kupna podkładu zachęciła mnie obiecująca informacja na opakowaniu "niekomedogenny, trwały do 14 godzin"
    Oczywiście cudów nie oczekiwałam ale pomyślałam - może wytrzyma chociaż kilka godzin. Marzenia..

W skrócie:

+ jasny odcień
    + mat na twarzy (jakiś czas)
    + cena
    + wydajny

- podkład kameleon - kolor inaczej wygląda wyciśnięty na dłoń, inaczej po nałożeniu na twarz i jeszcze inaczej po kilku godzinach
    - ciemnieje
    - zapycha ! witajcie zapomniane krosty
    - "tępa" konsystencja, ciężko się rozprowadza
    - daje efekt maski
    - średnio kryje
    - nie współgra z niektórymi kremami do twarzy
    - "zbiera się" w zmarszczkach
    - szybko się ściera - nos, broda

Podsumowując jest to kolejny podkład tej firmy którego więcej nie kupię i nikomu nie polecę. O ile tusze do rzęs z miss są na prawdę w porządku o tyle podkłady pozostawiają wiele do życzenia.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam wersję najjaśnieją i nie ma na co narzekać! Dobrze się rozprowadza i w połączeniu z pudrem matuje i długo się utrzymuje.

Plusy:
    - opakowanie
    - cena
    - kolor
    - rozprowadzanie się

Minusy:
    - trwałość (bez pudru ani rusz!)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Kofeinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem negatywnych opinii ...
  • Czytam recenzje Pań i jestem zaskoczona gdyż dla mnie to podkład wręcz idealny!!
    Cena dobra gdyż niecałe 15 zł,łatwo dostępny,idealnie pokrywa moją buzię,wszystkie zaczerwienienia,niedoskonałości,sińce itp itd.
    JEDYNY minus jaki mogę dać to to,że dość szybko schodzi z buzi.Reszta jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: od ok roku.
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście.

Chcesz pochwalić Anesiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z dotychczas przetestowanych
  • Dobrze się rozprowadza, wygodna pompka, dobrze wygląda na twarzy jednak po jakimś czasie pojawiają miejsca gdzie jest zdecydowanie bardziej widoczny (wysusza skórę), mnie akurat nie uczula, sprawia wrażenie jakby nie do końca wysychał, przez co znaczna część ściera się przy dotknięciu.

Chcesz pochwalić aussieangel94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel i radzę na niego uważać
  • Fajne wygodne opakowanie,jasny kolor,dosyć przystępna cena,dostępność dobra,krycie średnie
    Niby ideał ale czy na pewno..?
    Skusiłam się na niego poszukując na prawdę jasnego odcienia i kolor mi odpowiadał-to fakt do czasu aż odkryłam jak okropnie na buzi ciemnieje! Kiedy przejrzałam się w lusterku przy świetle dziennym załamałam się! Totalna maska na twarzy.Trzeba go rozprowadzać w ciągu sekund,strasznie szybko zastyga a do tego zapach,którego nie potrafię opisać męczący,sztuczny ojej...Podkład klei się, i podobno uczula.Dałam do przetestowania mamie i nie mogła go zaaplikować na powieki ponieważ łzy jej leciały a oczy piekły niesamowicie.
    ładne wygodne opakowanie
    cena ok
    jasny kolor
    krycie średnie w moim przypadku nawet wystarczało
    na buzi ciemnieje
    klejąca i szybko zastygająca konsystencja
    uczula
    daje efekt 'maski'
    zapach,który za każdym razem mnie urażał

Ilość zużytych opakowań: jedno lecz nie całkiem dokończone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carinnax33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej jako baza pod inny podklad
  • Kupilam go z polecenia kolezanki i zawiodlam sie. Jest wodnisty strasznie, nie kryje prawie w cale. Jako bezposredni podklad sie nie sprawdzil ale uzywam go jako bazy i sprawdza sie dobrze, mysle ze mimo iz kosztuje tykko 16 zl to nie jest wart tej ceny. Uzywalam tanszych i byly lepsze.

Używam tego produktu od: miesiaca nie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić AgnesShow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam,radze uwazac.
  • Miałam podkład Rimmel Stay Matte.Niestety okropna konsystencja i 'maska' jaka tworzył na twarzy mnie dobiły.Potrzebowałam czegos innego mam 14 lat,poprosilam mame zeby kupila mi jakis podkład ale nie za ciemny,kupila ten wiec:
    +konsystencja taka jaka lubie.
    +kolor
    +cena
    +początkowy wyglad na buzi.

-nie wiem czy mnie uczulił ale mam cala czerwona i piecząca twarz po 2 użyciu uważajcie!
    -po 1h zaczynam sie swiecic i to nie jest zdrowy blask.
    -szybko shcodzi.
    -schodzac odsłonił moja czerwona i pieczaca twarz.A ta skóra byla jego dziełem!
    -piecze i uczula!

Używam tego produktu od: tygodnia dokładnie 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie cale

Chcesz pochwalić cryangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • W ŻYCIU nie miałam tak koszmarnego podkładu
  • Jakiś czas temu używałam matującego podkładu z Miss sporty w tubce i bardzo mi odpowiadał, więc przy ofercie -40% w Rossmanie skusiłam się na kolegę z pompką. I to był błąd.

Plusy:
    + ładnie nakłada się na twarz
    + naturalny odcień
    + wygodne opakowanie z pompką

Minusy:
    - matuje, ale na godzinę
    - szybko się ściera
    - nie pozwala skórze oddychać
    - okropny zapach
    - czuć go na twarzy, nie stapia się ze skórą tylko tworzy nieprzepuszczalną maskę
    - i najgorszy minus: okropnie zapycha i uczula

Robiłam do niego podejście 3 razy. Pierwszy raz używałam przez 5 dni (kupiłam przed wyjazdem i nie miałam wyboru :/) skończyłam z ropnymi pryszczami. Drugi raz nałożyłam na 8h, a właściwie próbowałam bo spłynął po 3h i skóra zaczęła się "dusić". Ostatni raz był dziś, całe 4h i skończyło się wysypanym całym policzkiem w uczuleniu i zamkniętych zaskórnikach. Nie wytrzymałam i praktycznie całe opakowanie wylądowało w śmietniku.

Używam tego produktu od: 3 miesiące prób
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Chcesz pochwalić MegGrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!
  • Trafiłam na ten podkład przypadkiem- akurat nie było mojego ulubionego, a z braku laku wzięłam ten. Potrzebowałam matującego, a ten był pod ręką

Plusy:
    +Opakowanie
    +Cena

Minusy:
    -Ciemnieje na twarzy
    -Po dwóch godzinach efekt matu na mojej twarzy znika
    -Zapychacz!
    -Źle się rozprowadza
    -Nie matuje
    -Słabe krycie
    -Podkreśla skórki
    -Tworzy dziwną skorupę na twarzy
    -Czuć go na twarzy
    -Szybko się ściera
    -Spowodował u mnie wysyp krotek
    -Okropny zapach

Ogólnie- Nie polecam

Chcesz pochwalić Tribute_4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!!!
  • Używam tego produktu też jakoś od 2 lat.
    Mam cerę mieszaną, do tego trądzikową, więc trudno było mi znaleźć podkład, który by krył, ujednolicał koloryt, był jasny bo mam bardzo jasną cerę, do tego matował, a jednocześnie długo się utrzymywał!~
    I oto za tak niską cenę znalazłam mój KWC!
    Świetny, polecam! Do tego jest wydajny i tani!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3, 4? nie pamiętam

Chcesz pochwalić chanell1285 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry podkład dla cery mieszanej.
  • Bardzo polubiłam ten podkład. Znajduje się w niepozornym opakowaniu z pompką, która pozwala na wydobycie kosmetyku aż do sameo końca. Nic nam się nie zmarnuje

Produkt ten zakupiłam rok temu w okresie zimowym. Wybrałam odcień najjaśniejszy, który idealnie dopasowywał się do koloru mojej skóry.

Podkład nie zapychał porów skórnych, nie wywoływał żadnej alergii. Dodatkowo, nie tworzył efektu maski - na skórze wyglądał naturalnie. I co najważniejsze - matował skórę i to na dość długi okres czasu.

Kosztuje niewiele, więc warto się na niego skusić - choćby na spróbowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić al333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity podkład dla cery mało wymagającej za niską cenę
  • Kupiłam ten podkład około rok temu, gdy w promocji rossmannowskiej kosztował jedynie 12 zł. Pomyślałam, że za tak niską cenę warto go wypróbować. Kupiłam odcień najjaśniejszy Ivory. Powiem krótko, jak w tytule recenzji: to przyzwoity kosmetyk dla cery mało wymagającej, w dodatku za niską cenę.
    ODCIEŃ
    Odcień Ivory jest na początku, po wyciśnięciu z opakowania, naprawdę jasny i taki pozostaje na skórze przez około pół godziny, potem trochę ciemnieje, ale na szczęście niewiele. Ładnie stapia się z moją naprawdę bladą karnacją. W ciągu dnia nawet trochę jaśnieje. Ten odcień raczej powinien pasować bladolicym.
    KONSYSTENCJA I APLIKACJA
    So Matte jest dość rzadki i łatwy do rozsmarowania, nie ma żadnych smug, ale moim zdaniem trzeba po aplikacji czekać kilka minut, aż woda trochę odparuje. Wtedy łatwo się stapia ze skórą. Nakładam go palcami i wklepuję miejsce przy miejscu.
    KRYCIE
    Kosmetyk jak dla mnie kryje wystarczająco małe zaczerwienienia, ukrywa niewielkie piegi czy przebarwienia posłoneczne i podkrążone oczy. Ja od każdego podkładu oczekuję przede wszystkim ujednolicenia kolorytu cery. Ten na pewno jest w stanie to zrobić.
    WYDAJNOŚĆ
    Produkt ma tylko 27,3 ml, ale wystarczył mi na tyle samo czasu, jak inne podkłady o pojemności 30 ml. Nie stosowałam go regularnie, ale zliczając te wszystkie dni na pewno były to ponad 3 miesiące. Kilka kropek wystarcza na 1 makijaż (używam podkładu na całą twarz).
    TRWAŁOŚĆ
    Podkład jest dość trwały, trzyma się w dobrym stanie lekko przypudrowany jakieś 8-9 godzin (zawsze używam trochę pudru po aplikacji każdego podkładu), potem się trochę ściera, ale wystarczy mi użyć nieco korektora w płynie szczególnie na nos lub brodę i wytrzymuje do wieczornego demakijażu. Tu musze dodać, że mam skórę raczej normalną, nie świeci się za bardzo bez makijażu i nie mam żadnych problemów skórnych, wobec tego podkłady zwykle wytrzymują u mnie do 10 godzin w dobrym stanie, nawet te tańsze.
    OBIETNICE PRODUCENTA
    Wg mnie So Matte przynajmniej w połowie spełnia obietnice producenta, bo skóra wygląda dobrze, jest gładka, ujednolicona. Przy mojej skórze faktycznie kontroluje wydzielanie sebum, ale dla tłustej cery może być za słaby. Nie sądzę, by był trwały sam w sobie aż do 14 godzin i tyle samo czasu świeżo wyglądał, jak obiecuje producent, ale standardowy niezbyt męczący dzień w pracy powinien wytrzymać, wspomagany lekko pudrem. Może się trochę ścierać, u mnie broda i nos czasami wymagają użycia w ciągu dnia korektora. Mi porów nie zatyka i raczej nie brudzi ubrań. Nie mogę ocenić długości matowania ze względu na używanie pudru po aplikacji podkładu.
    OPAKOWANIE
    Podoba mi się opakowanie z pompką próżniową, która pozwala wykorzystać produkt do końca. Nic się nie marnuje i nie trzeba rozkręcać pojemnika, by wydobyć resztki. Plusem jest też możliwość oceny, ile podkładu zostało w opakowaniu, bo jest ono przezroczyste. Samo w sobie opakowanie jest mało wyszukane, ale za to wygodne.
    INNE CECHY:
    - kosmetyk ma dość lekką konsystencję,
    - zapach jest mało wyczuwalny,
    - wygląd skóry jest naturalny, jeśli wklepujemy podkład, a nie rozcieramy go palcami,
    - nie gromadzi się w porach czy niewielkich zmarszczkach mimicznych,
    - nie tworzy suchych skórek (ale ja nie mam w ogóle tego problemu),
    - nie wysuszył mi skóry.
    Reasumując - to bardzo dobry podkład dla cery normalnej/mieszanej bez większych problemów. Jednak nie wiem, czy go kupię w przyszłości przy tak dużym wyborze podkładów z różnych firm, bardzo lubię testować nowości.

Używam tego produktu od: około roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annemon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Produkt fajny : )

PLUSY:
    *jasny odcień (zazwyczaj najjaśniejsze podkłady są dla mnie za ciemne, w tym wypadku odcień 001 jest idealny)
    *bardzo dobra cena
    *ładne wykończenie
    *nie podkreśla suchych skórek (jestem posiadaczką cery suchej, a w przypadku tego podkładu nie mam żadnego problemu problemu)
    *opakowanie z pompką, oraz tłokiem który pozwala na wykorzystanie produktu w całości

MINUSY:
    *trwałość raczej marna (za to pół gwiazdki w dół)

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić atente za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Naprawdę pierwszy raz mam takie rozterki przy wystawianiu recenzji. Z jednej strony podkład ten był jednym z lepszych jakich do tej pory zdarzyło mi się używać, ale też daleko mu do ideału. Najpierw mnie miło zaskakiwał, by za chwilę rozczarować.
    Plusy:
    + świetna konsystencja, nie jest zbyt rzadki, ale też nie jest gęsty,
    + jasny odcień jest naprawdę jasny,
    + idealnie się go rozprowadza na twarzy, nie tworzy smug,
    + nie podkreśla suchych skórek,
    + średnie krycie,
    + nie tworzy efektu maski,
    + nie zatyka porów,
    + bardzo wygodne opakowanie.
    Minusy:
    - nie matuje,
    - szybko się ściera,
    - kolor jest jasny, ale niestety w odcieniu różowym, który niezbyt ładnie komponował się z moją skórą,
    - ciemnieje na twarzy.
    Ogółem mogłabym być z niego zadowolona gdyby nie 2 rzeczy: różowy odcień oraz słaby efekt matujący. Inne rzeczy byłabym skłonna wybaczyć. Niestety chyba raczej zbyt szybko się na niego nie skuszę, a być może wcale. Jestem cały czas zmuszona na poszukiwanie podkładu idealnego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyne dobre to jasny kolor
  • to jakies okropne mazidło- matuje faktycznie na godzine później twarz sie świeci, schodzi z twarzy po jakims czasie resztki jego są tylko na cerze, juz nawet nie pamiętam jak się go rozprowadza bo mieszam go z innym fluidem.... ale jak sam to jest taka jasna maź więc wygląda się jak w masce- zdecydowanie nie polecam. plusem jest opakowanie pompka -widać ile już się zużyło oraz jasny kolor i może cena- to wszytsko...

Używam tego produktu od: kilku mies
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić oliwkaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla mojej upierdliwej cery
  • Czytając tyle negatywnych recenzji zastanawiam się, czy aby na pewno wszystkie opisujemy ten sam kosmetyk Dla mnie ten podkład to odkrycie roku za małe pieniądze i na pewno będzie gościł w mojej łazience nawet jeśli będę testować jeszcze inne podkłady, bo na dzień dzisiejszy to taki mój pewniak, który wiem, że nie zawiedzie.

A to w nim lubię:

KOLOR - Nareszcie odcień, który pasuje do mojej bladej cery i który mogę "nosić" przez większą część roku. Mowa oczywiście o najjaśniejszym odcieniu Ivory. Do tego odrobina ulubionego różu i wyglądam znów na 18 lat - świeżo i dziewczęco Miło zaskoczył mnie również fakt, że kolor nie zmienia się w ciągu dnia - jest tak samo jasny od rana do wieczora.

KONSYSTENCJA - Dla mnie idealna. Nie za gęsta, nie za rzadka, podkład łatwo rozprowadzam palcami po twarzy uprzednio nasmarowanej kremem nawilżającym. Nic się nie maże, wszystko idzie szybko i gładko.

EFEKT - Przerósł moje najśmielsze oczekiwania, zwłaszcza w połączeniu z ceną. Podkład jest nie tylko przyjemny w użyciu, ale też daje pożądany przeze mnie efekt: zakrywa drobne naczynka i przebarwienia, nie tworzy efektu maski (nakładam zawsze z umiarem), nie podkreśla porów i zmarszczek oraz matuje w stopniu zadowalającym mnie czyli kilka godzin i nie trzeba mi dodatkowo pudru sypkiego. Aha - no i nie zapchał mojej wybitnie kłopotliwej cery.

ZAPACH - A to jest tam jakiś zapach? Dla mnie ten podkład nie ma zapachu, jest neutralny i chwała mu za to, bo nie przepadam za mocno kosmetycznym zapachem w pudrach/podkładach. Kojarzy mi się to z niskiej jakości chińskimi kosmetykami za 3 zł, więc dobrze, że tu tego nie ma.

OPAKOWANIE - Estetyczna i praktyczna buteleczka z plastiku. Pompka genialna, nie zacina się, dobrze dozuje. Świetna opcja dla osób takich jak ja - nie cierpiących podkładów w tubkach, wyciskania resztek zawartości, rozcinania tubek i tego typu cyrku.

WYDAJNOŚĆ - Bardzo dobra. Używam podkładu już któryś miesiąc z kolei 5 razy w tygodniu i jeszcze się nie skończył. Mam też pewność, że dzięki przemyślanemu opakowaniu wydobędę wszystko do końca i starczy to na jeszcze dłużej.

CENA - 16 złotych bez promocji, 12 na promocjach.

DOSTĘPNOŚĆ - Widzę go w każdym Rossmannie.

Ja jestem zadowolona i na razie nie mam zamiaru się z nim rozstawać

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Ten podkład jest poprostu kiepski. I choć nie spodziewałam się niczego ekstra po tak nieskiej cenie, to i tak sie zdziwiłam.
    Czym?
    - strasznie cięzko go rozprowadzić. Jest tępy
    -efekt matowienia utrzymuje sie u mnie ok 1,5 h
    - w ogóle nie kryje
    - kolory są przedziwne. 01 jest biały natomiast 2 juz widocznie sie odznacza od reszty mojej skóry
    - mam wrażenie, że cera mi się po nim pogorszyła. Nie jestem w 100% pewna czy to przez niego, jednak po lekturze komentarzy jestem skłonna uznac to za prawdopodobne

plusy
    +cena
    +wygodne opakowanie (w zasadzie to ono mnie skusiło)

Ogólnie może nadawałby sie dla kogoś, kto nie m świecącej cery z niedoskonałościami. W przeciwnym razie na prawdę odradzam

EDIT:
    Po odstawieniu kazdego dnia cera stawała sie lepsza, wyląduje w koszu

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: staram sie zużyć pierwsze

Chcesz pochwalić vaalezka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Dzięki temu kosmetykowi przekonałam się, że nie warto oszczędzać na podkładzie...
    Na skórze łuszczył się, powstawała taka ziarnista okropna maska, niedoskonałości w ogóle nie zakrywał, a wręcz uwydatniał, nawet zaczerwieniena nie znikały.
    Porażka, po prostu porażka.

+ cena,
    - cała reszta...

Ilość zużytych opakowań: pół 1

Chcesz pochwalić aleks1208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Na co dzień się u mnie sprawdził. Zużyłam całe opakowanie, nie wiem czy kupię go ponownie, ale jako lekki podkład polecam. Raczej na imprezy lub wielkie wyjścia się nie sprawdzi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jasmine__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna wielka zagadka

• - Kto tam?
    - Pomyłka.

Generalnie rzecz biorąc - ten podkład (a właściwie coś podkładopodobnego o konsystencji rozcieńczonych drożdży) to kompletny niewypał. Pytanie: jak toto nakładać na twarz, żeby się trzymało?
    Bo ja właściwie nie potrafię. Jak już uda się rozprowadzić troszeńkę na części twarzy, wygląda ona gorzej niż bez makijażu. Pół gwiazdki dałam dlatego, że nie można dać ilości zerowej. Już nie mówiąc o tym, że odcienie tego podkładu (?) to również wielka zagadka: 001 jak dla porcelanowej lalki, 002 niewiele ciemniejszy, 003 stanowczo zbyt ciemny. Ci bardziej pomysłowi mogliby się bawić w mieszanie, ale... po co?

O matowaniu nie wspominam, bo gdy użyłam go pierwszy raz, miałam ochotę wykpić producenta.
    No i jeszcze jedno: po 3 godzinach podkład magicznym sposobem znika z twarzy, i tu mamy kolejną zagadkę. Gdzie się podziewa? Tego nie wie nikt.

Po trzecim użyciu moja twarz wyglądała fatalnie, wszystko za sprawą czerwonych wyprysków, które wychodziły bardzo rzadko, ba, nie pojawiały się już nawet przed okresem.

I na sam koniec podsumowujące zagadkozadanie dla wizażanek: znajdź jeden podkład gorszy, niż Miss Sporty. Używam tego produktu od: 2,5 tygodniaIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kurazbiura za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Nie przypadł mi do gustu, jedynym plusem jest opakowanie, które zachęciło mnie do zakupu, reszta to same minusy:
    -pozostawia efekt maski,
    -uwydatnia suche skórki,
    -matuje tylko na chwilę,
    -wysusza mi skórę
    No niestety..

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić RoadRoller za czytelną i pomocną recenzję?