Powiększ Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez LadyBird20

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Dobry, tani, ale szukam lepszego na lato
  • zalety
    - rozprowadzanie jest łatwe
    - cena
    - opakowanie
    - nie wygląda sztucznie
    - dostępny
    - ładnie komponuje się z pudrem

wady
    - szybko się ściera

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauzem za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane odczucia
  • Kupiłam ten podkład ze względu na w miarę dobre recenzję, oglądałam filmiki, czytałam blogi z recenzjami tego produktu. Cena z początku atrakcyjna aczkolwiek po przetestowaniu stwierdziłam, że nie dałabym tyle pieniędzy...

Minusy:
    -mimo zapewnień producenta mnie podkład w ogóle nie matuje
    -odpychający zapach
    -nie zakrywa niedoskonałości
    -słaba trwałość

Plusy:
    -wyrównuje koloryt
    -przyjemna buteleczka która rzuca się w oczy
    -pompka, może ze spokojem wydusić malutką ilość
    -nie zapycha
    -jaśniutki i nie wpadający w róż
    -skóra faktycznie jest miękka
    -nie podkreśla suchych skrórekUżywam tego produktu od: 5 miesięcy na zmianę z innymIlość zużytych opakowań: pół buteleczki

według mnie produkt nie nadaje się dla osób z cerą problematyczną..

Chcesz pochwalić xzase za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdybym znalazła inny produkt w takim kolorze, bez żalu zrezygnowałabym z tego.
  • Podkład wybrałam z dwóch powodów- stosunkowo niska cena i kolor. Przy mojej prawie białej skórze bardzo ciężko jest znaleźć coś, co po nałożeniu na twarz będzie wyglądało naturalnie. Kryje całkiem dobrze, czasami potrzebuję odrobiny korektora pod oczy. Ciężko się go jednak rozprowadza (radzę sobie z tym, nakładając podkład jeszcze przed wchłonięciem się kremu), początkowo wygląda trochę sztucznie- po kilku minutach stapia się ze skórą. Niestety, 14 godzin to on nie wytrzyma na kartoniku, nie mówiąc już o skórze.

Plusy:
    -kolor
    -dostępność
    -cena w porównaniu do jakości
    -dobrze kryje

Minusy:
    -ciężko się rozprowadza
    -po kilku godzinach na skórze nie ma po nim śladu
    -zapycha pory
    -początkowo wygląda sztucznie

Ilość zużytych opakowań: 2,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Akilliada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie porwał mnie.
  • Za taką cenę jest o wiele więcej lepszych podkładów.
    Ten jakoś do mnie nie przemówił.
    Miałam jedno opakowanie, któego nie dałam rady zużyć do końca.
    Jest dość wydajny, ale to może dlatego, że nie używam wiele podkładu na co dzień. Jasny odcień, który wydawał mi się odpowiedni w sklepie, okazał się zbyt jasny (ale to mogło być winą sztucznego oświetlenia i mojego niedopatrzenia).
    jednak nawet w połaczeniu z pudrem mat nie wytrzymywał długo, średnio krył niedoskonałości, nie mogłam dotknąć twarzy, bo zostawały mi smugi na ręce.

Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo przyjemny fluid, długo się utrzymuje, fajnie matuje, nie wałkuje się. Wydajny, opakowanie z pompką bardzo wygodne i czyste. Nie pozostawia smug, duża gama kolorów, nawet do mojej bardzo jasnej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić love_me_sweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu podkład idealny.
  • Szukałam wszędzie dobrego jasnego podkładu. Były tanie , jak i dość drogie. Ale w końcu znalazłam w tych bardzo tanich.
    Zalety :
    - jasny , odcień 001 ( bo ten oceniam ) ma fajne tony , niby różowe ale na twarzy neutralne. Idealne dla mnie , bo w różach jak i zółci źle wyglądam.
    - idealne tony ( jak już napisałam )
    - słabo się ściera , a jak już to warstwami i nie robi plam
    - z pudrem wytrzymuje prawie cały dzień ( na policzkach się trochę ściera ale małe poprawki i już jest dobrze )
    - nie widać go na twarzy , mimo warstw.
    - krycie określam jako mocno lekkie. Kryje lekko zaczerwienienia , z krostkami lepiej sobie radzi. Na lato idealny.
    - nie zapycha
    - nie roluje się
    - nie podkreśla skórek
    - o dziwo nawilża
    - na twarzy daje efekt taki ... nie pełnego matu ale takiego jakby naturalnego blasku. Fajnie to wygląda , aczkolwiek lekko pudruję ale tak żeby ten efekt nie znikł , żeby utrwalić podkład i żeby zatrzymać produkcję sebum
    - mimo potu itd. nie pływa z twarzy , ale daje skórze oddychać , nie czuć go
    - cena
    Minusy :
    - lekko się utlenia ale nie jest źle
    +/- ma dziwną konsystencję. Niby rzadki ale wydajny i na skórze jest bardziej gęsty
    Hah śmieszne że zadowolił mnie taki podkład. Po prostu mam dziwny odcień skóry i chcę wyglądac naturalnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić zagubiona14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwyt w drogerii, totalne rozczarowanie w domu.
  • Zachwycona najjaśnijeszym kolorem, Ivory, bez zastanowienia kupiłam ten podkład. Szczęśliwa wróciłam do domu i zabrałam się za testowanie tego "cuda". Zawiodłam się i to bardzo.

Plusy:
    +cena
    +idealny kolor (trochę potem ciemnieje, ale nie mocno)

Minusy:
    -maże się, żle się rozprowadza, nakładam podkład gąbką, ale w tym przypadku jest to trudne więc musze to robić palcami, żeby jakos to wyglądało
    -14 godzin? Hehe chyba 2 godziny, w porywach do 4 przy użyciu porządnego pudru.
    -Świecę się! Żeby nie puder matujący, to z daleka byłoby widać moją świecącą się twarz.
    -podkreśla suche skórki
    -lepiej trzymać się z dala od wody, gdy ma się go na twarzy, umyłam ręce i gdy odgarniałam włosy kropla wody wylądowała mi na policzku. Ale się rozmazał w tym miejscu i zmienił kolor. Tego jeszcze nie miałam przy żadnym podkładzie...

Neutralne:
    -/+ kryje dobrze, przy dwóch warstwach, z tym, że wtedy powstaje efekt maski... :/

Mój zachwyt niezwykłe szybko przerodził się w rozczarowanie. Używam go tylko jak muszę gdzieś na chwilę wyjść, ot żeby po prostu nie lubię wywalać kosmetyków.

Chcesz pochwalić strawberry_princess_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet nawet
  • kupiłam ot tak, na przecenie -40% w Rossmanie.

Plusy:
    - jak dla mnie idealne krycie - nie za mocno, nie za lekko (mam różowe policzki)
    - odcień najjaśniejszy całkiem w porządku, trochę ciemnieje, ale jak się go umiejętnie rozprowadzi, to nie będzie widać "odcięcia"
    - matować, matuje tak sobie, i tak kładę na niego puder, szczerze mówiąc za taką cenę, porównywalne efekty.
    - opakowanie z pompką - fajne, choć trochę się brudzi, ale czy to ma jakieś znaczenie...
    - cena

minusy:
    - najjaśniejszy odcień troszeczkę ciemnieje
    - średnio matuje, ale jak już powiedziałam - adekwatnie do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fattyfat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia oczekiwań
  • Kupiłam na promocji w Rossmanie za połowę ceny, ot tak na próbę, niestety próba nie wypadła dla niego pomyślnie.
    - szybko schodzi z twarzy ( 2 h)
    - podkreśla suche skórki ( i to bardzo!)
    - trochę ciemnieje
    - mała gama odcieni
    - szybko się kończy
    - brak filtra UV

Plusy:
    + tani ( chyba najtańszy jaki widziałam)
    + konsystencja jest ok

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaprzyjaźniłam się z nim
  • Kupiłam go spontanicznie,promocja -49 % w Rossmannie zrobiła swoje (wyszedł 8 zł) .Dorwałam ostatnią sztukę w kolorze 001 Ivory

Plusy
    - matuje
    - idealna konsystecja
    - dobrze kryje
    - ma jasny kolor
    - nie ciemnieje na twarzy
    - ładne i porządne opakowanie
    - widać ile produktu zostało
    - nie zapycha
    - nie wysusza
    - nie uczula i nie podrażnia
    - tani
    - wydajny
    - buzia z nim jest gładka,rozświetlona,zdrowo wygląda

minusy
    - chemiczny zapach
    - szybko znika z buzi

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład, ale..
  • +fajnie się rozprowadza
    + długo wytrzymuje na twarzy (z pudrem sypkim)
    + opakowanie
    + odcienie są fajnie dopasowane

- trzeba nałożyć na niego sypki puder matujący, ze względu na to że strasznie się po nim świecę

bardzo fajny podkład biorąc pod uwagę większą ilość plusów niż minusów. Z jednej strony używanie na niego pudru sypkiego wzięłam za minus, ale z drugiej strony i tak zawsze to robię więc dużej różnicy mi to nie robi.

Nie jestem dobra w recenzjowaniu więc mogę tylko stwierdzić to co wie każdy, że najlepiej samemu go wypróbować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ladiesfate za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • bardzo dobry podkład
  • Bardzo polubiłam ten podkład. Posiadałam odcień nr 02 - light. Właśnie zużyłam go do ostatniej kropli.

Zalety:
    - idealny odcień do mojej cery (cerę mam naturalną, raczej nie bladą, lekko żółtą)'
    - bardzo ładnie stapia się z odcieniem skóry,
    - dobrze się rozprowadza flat topem,
    - fajna konsystencja nie za lejąca,
    - praktyczne i poręczne opakowanie z pompką, w którym widać zużycie podkładu
    - tani,
    - nie zatyka porów,
    - nawet nieźle kryje,
    - nie jest tłusty.

Wad nie zauważam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić fejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój osobisty koszmar
  • jestem strasznym bladziochem i po wyciśnięciu w drogerii tego podkładu byłam zachwycona - odcień Ivory był wprost idealnie jasny i blady, konstystencja przyjemna i ładne krycie. znalazłam ideał! i cóż, tyle jego cudowności...

zalety:
    -ładne krycie, dobrze radzi sobie z większością niedoskonałości i przebarwień
    -wygodne opakowanie, w którym widzimy, ile zostało produktu
    -niska cena

wady:
    -przeraźliwie zapycha i powoduje wysyp
    -mat na 14h to marzenie. bez pudru utrwalającego nie przetrwa nawet godziny
    -szybko się ściera
    -po czasie daje efekt maski
    -warzy się na twarzy
    -przeraźliwie się utlenia i to bardzo widocznie

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić szauklau za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Wiele razy eksperymentowałam z różnymi podkładami z wyższej i niższej półki cenowej, ale zawsze skruszona wracałam do So Matte.
    Jest to jeden z pierwszych podkładów, które kupowałam. Jako jeden z niewielu ma odcień, który idealnie dopasowuje się do mojej jasnej cery. Fakt faktem - ciemnieje na twarzy, ale nigdy nie przemienia mnie po kilku godzinach w mulatkę, a jedynie zmienia swój odcień o pół tonu w przeciągu kilkunastu minut. I w takim stanie zostaje do końca dnia.

Skład, zapach i konsystencja So Matte zmieniła się przez ostatnie lata dość mocno - niestety na gorsze - ale mimo to wciaż jest to jeden z lepszych podkładów, jakie trafiły w moje ręce.
    Odcień 01 light ma ładny, neutralny, jasno beżowy kolor, bez wyraźnych żółtych i różowych tonów. Podkład rozprowadza się dość dobrze - nie roluje się, nie zbiera w zmarszczkach. Dobrze kryje drobne sińce i zaczerwienienia. Jedna cienka warstwa nie przykryje może większych niespodzianek, ale do tego używam korektora, lub w przypadku jego braku, nakładam punktowo dodatkową warstwę podkładu.
    Osobiście uważam, że lepszą (choć mniej wygodną) wersją podkładu jest ta w tubce. Wydaje mi się, że nieco mniej podkreśla suche skórki, do których uwidaczniania ma skłonność wersja z pompką.

Czasem, przy gorszych dniach albo wyjątkowych upałach podkład warzy się na twarzy, ale można temu zaradzić kładąc pod niego dobry matujący kosmetyk, a strategiczne miejsca przyprószając dobrym matującym pudrem.
    14 godzinna trwałość to bujda, ale podkład na mojej twarzy wytrzymuje bez poprawek conajmniej 8 godzin.

Plusy:
    + przyjemna, gęsta, nielejąca się konsystencja, która ułatwia rozprowadzanie
    + dobre krycie
    + matuje
    + dość długo utrzymuje się na twarzy
    + nie zapycha
    + jasne odcienie dla bladolicych
    + cena!
    + wersja z pompką jest bardzo wygodna, widać ile podkładu już ubyło

Minusy:
    - przy pierwszym opakowaniu z pompką dozownik sam odpadł od razu po otwarciu produktu
    - zapach jest niezbyt wyczuwalny, ale chemiczny i drażniący
    - lekko podkreśla suche skórki
    - zdarza mu się warzyć na twarzy
    - nie wytrzymuje obiecanych przez producenta 14 godzin.

Podsumowując, podkład jest dobry i choć wciąż szukam swojego ideału, będę pewnie jeszcze nie raz do niego wracać i serdecznie mogę go polecić

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić xAbey za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny!
  • próbowałam wiele podkładów oraz kremów BB, za każdym razem było spore "ale". Przed kupnem tego podkładu przeczytałam tutaj recenzje, postanowiłam zaryzykować. W sklepie długo się jeszcze zastanawiałam, aż w końcu podjęłam decyzję. I to jest mój numer 1!

zalety :
    + pompka
    + dobry odcień (używam 001, chociaż nie mam bardzo jasnej cery)
    + wydajny
    + charakterystyczny zapach - na początku mi się nie podobał, ale po kilku dniach polubiłam go
    + nie tworzy maski
    + dobrze się rozprowadza
    + pozostawia przyjemne uczucie na twarzy
    + świetna konsystencja
    + cena
    + ściera się dopiero po kilku godzinach, ale wystarczy trochę pudru i dalej jest świetnie!

wady:
    - chyba żadne Chociaż odrobinę może przeszkadzać to, że szybko schnie, więc trzeba się pośpieszyć z nakładaniem

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić mrsjeanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii, u mnie sprawdza się idealnie Spędziłam w Rossmannie dobre 20 minut zanim się na niego zdecydowałam, wcześniej zapoznałam się z Waszymi opiniami i cieszę się, że mimo wszystko go wzięłam

PLUSY:
    + jasny odcień (w końcu pasujący do mojej jasnej cery! )
    + nie tworzy maski
    + nie ściera się aż tak łatwo, jak to opisywały niektóre dziewczyny w recenzjach
    + pompka
    + nie zapycha
    + dobrze się rozprowadza
    + idealna jak dla mnie konsystencja
    + no i oczywiście cena

- jedynym minusem jest chyba to, że słabo kryje niedoskonałości, więc u osób, które często mają problemy z syfkami itd. raczej się nie sprawdzi

Krótko mówiąc- za tą cene jest wspaniały!

Chcesz pochwalić normalisboring za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • mam mieszane uczucia jesli chodzi o ten kosmetyk,z jednej strony dośc dobrze kryje choc nie tak długo jak nas zapewnia producent,z drugiej jest jakby zbyt suchy .Musiałam zmieszać go z odrobiną nawilżającego kremu ponieważ spowodował uczucie ściądgania skóry.Nie do końca odpowiada mi zapach,jakby lekko apteczny..Plusem jet niska cena,łatwośc w użyciu i dość zdowalający efekt dlatego stoi na mojej półce rezerwowych

Używam tego produktu od: 6miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Kupiłam go w sylwestra w nagłej potrzebie, bo był dość jasny i miał matowić, a to dla mnie dwie najważniejsze sprawy dotyczące podkładu. Odcień faktycznie jest jasny, ale nie blady, buzia po nim wygląda zdrowo, bo ja niestety bez podkładu wyglądam jak chora, jakbym miała zaraz zemdleć. Dlatego dla mnie mógłby być minimalnie jaśniejszy. Chociażby też dlatego, że delikatnie się utlenia, ale jest to tylko widoczne w miejscach, gdzie podkład jest grubiej nałożony lub nie tak dobrze roztarty jak w innych miejscach. Dlatego też trzeba go starannie rozcierać, a najlepiej lekko wilgotnym pędzlem.
    Tak jak wspominałam używam go już ponad dwa miesiące niemal codziennie i zużyłam połowę opakowania. Dlatego zasługuje on na miano wydajnego. A na prawdę dobrze rozprowadza się na buzi, bo ma dobrą konsystencje, która nie spływa, ale nie zasycha też w ciągu sekundy, dlatego wilgotny pędzel da nam idealną warstwę i roztarcie.
    Krycie oceniam na całkiem dobre. Zakrywa większość zaczerwienień i przebarwień.
    Jak widać moja cera nie jest nieskazitelna. Jak każdemu zawsze wyskoczy mi jakiś parch, większy lub mniejszy. Mam zaskórniki w niektórych miejscach, rozszerzone pory, pęknięte naczynka co widać bardzo na nosie. Sam podkład już radzi sobie nieźle co widać na zdjęciu. W połączeniu z pudrem daje mi zadowalający efekt. Praktycznie wszelkie parchy są niewidoczne.
    Co do jego najważniejszej funkcji, czyli matowienia jest słabo. Producenta poniosło z określeniem 14 godzin. Mam na prawdę tłustą cerę i u mnie praktycznie każdy podkład wymaga poprawek w ciągu dnia. Ten produkt po nałożeniu nie pozostawia matowej cery, nazwałabym to wręcz efektem satyny. Widać na policzku i na nosie błysk, który w rzeczywistości jest większy, bez pudru nie da się tego obejść, ale ja używam go zawsze, więc dla mnie to nie problem. Niestety nawet z pudrem matującym cera przetrwa jakieś max. 3 godziny w macie, później muszę sobie radzić mąką, pudrem ryżowym albo bibułkami.
    Przez te dwa miesiące nie zauważyłam, żeby mnie zapchał, czy uczulił.
    I oczywiście, że brudzi ubrania, jak każdy podkład, ale trzeba na prawdę docisnąć gębę do koszulki, czy czegokolwiek, żeby było coś widać, więc na szczęście nie robi takiego syfu jak niektóre podkłady. Ścierać również się ściera, szczególnie na takiej cerze jak moja, dlatego też wymaga kilka poprawek w ciągu dnia, ale pewnie na skórze normalnej czy suchej takiego efektu by nie było. I oczywiście duży plus za pompkę, która jest niezawodna!
    Jednak jak na podkład drogeryjny za grosze, to jest na prawdę bardzo dobry. I lubię go.

Zalety
    + jasny odcień
    + wydajny
    + odpowiednia konsystencja
    + całkiem fajnie kryje
    + nie zapycha ani nie uczula
    + tani
    + pompka

Wady
    - delikatnie się utlenia, ale tylko w miejscach, kiedy go niezbyt dobrze rozetrzemy
    - nie matuje tak jak zapewnia to producent
    - delikatnie się ściera, ale to norma na tłustej cerze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Patalus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Do kupna podkładu zachęciła mnie obiecująca informacja na opakowaniu "niekomedogenny, trwały do 14 godzin"
    Oczywiście cudów nie oczekiwałam ale pomyślałam - może wytrzyma chociaż kilka godzin. Marzenia..

W skrócie:

+ jasny odcień
    + mat na twarzy (jakiś czas)
    + cena
    + wydajny

- podkład kameleon - kolor inaczej wygląda wyciśnięty na dłoń, inaczej po nałożeniu na twarz i jeszcze inaczej po kilku godzinach
    - ciemnieje
    - zapycha ! witajcie zapomniane krosty
    - "tępa" konsystencja, ciężko się rozprowadza
    - daje efekt maski
    - średnio kryje
    - nie współgra z niektórymi kremami do twarzy
    - "zbiera się" w zmarszczkach
    - szybko się ściera - nos, broda

Podsumowując jest to kolejny podkład tej firmy którego więcej nie kupię i nikomu nie polecę. O ile tusze do rzęs z miss są na prawdę w porządku o tyle podkłady pozostawiają wiele do życzenia.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam wersję najjaśnieją i nie ma na co narzekać! Dobrze się rozprowadza i w połączeniu z pudrem matuje i długo się utrzymuje.

Plusy:
    - opakowanie
    - cena
    - kolor
    - rozprowadzanie się

Minusy:
    - trwałość (bez pudru ani rusz!)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Kofeinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem negatywnych opinii ...
  • Czytam recenzje Pań i jestem zaskoczona gdyż dla mnie to podkład wręcz idealny!!
    Cena dobra gdyż niecałe 15 zł,łatwo dostępny,idealnie pokrywa moją buzię,wszystkie zaczerwienienia,niedoskonałości,sińce itp itd.
    JEDYNY minus jaki mogę dać to to,że dość szybko schodzi z buzi.Reszta jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: od ok roku.
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście.

Chcesz pochwalić Anesiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z dotychczas przetestowanych
  • Dobrze się rozprowadza, wygodna pompka, dobrze wygląda na twarzy jednak po jakimś czasie pojawiają miejsca gdzie jest zdecydowanie bardziej widoczny (wysusza skórę), mnie akurat nie uczula, sprawia wrażenie jakby nie do końca wysychał, przez co znaczna część ściera się przy dotknięciu.

Chcesz pochwalić aussieangel94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel i radzę na niego uważać
  • Fajne wygodne opakowanie,jasny kolor,dosyć przystępna cena,dostępność dobra,krycie średnie
    Niby ideał ale czy na pewno..?
    Skusiłam się na niego poszukując na prawdę jasnego odcienia i kolor mi odpowiadał-to fakt do czasu aż odkryłam jak okropnie na buzi ciemnieje! Kiedy przejrzałam się w lusterku przy świetle dziennym załamałam się! Totalna maska na twarzy.Trzeba go rozprowadzać w ciągu sekund,strasznie szybko zastyga a do tego zapach,którego nie potrafię opisać męczący,sztuczny ojej...Podkład klei się, i podobno uczula.Dałam do przetestowania mamie i nie mogła go zaaplikować na powieki ponieważ łzy jej leciały a oczy piekły niesamowicie.
    ładne wygodne opakowanie
    cena ok
    jasny kolor
    krycie średnie w moim przypadku nawet wystarczało
    na buzi ciemnieje
    klejąca i szybko zastygająca konsystencja
    uczula
    daje efekt 'maski'
    zapach,który za każdym razem mnie urażał

Ilość zużytych opakowań: jedno lecz nie całkiem dokończone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carinnax33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej jako baza pod inny podklad
  • Kupilam go z polecenia kolezanki i zawiodlam sie. Jest wodnisty strasznie, nie kryje prawie w cale. Jako bezposredni podklad sie nie sprawdzil ale uzywam go jako bazy i sprawdza sie dobrze, mysle ze mimo iz kosztuje tykko 16 zl to nie jest wart tej ceny. Uzywalam tanszych i byly lepsze.

Używam tego produktu od: miesiaca nie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić AgnesShow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam,radze uwazac.
  • Miałam podkład Rimmel Stay Matte.Niestety okropna konsystencja i 'maska' jaka tworzył na twarzy mnie dobiły.Potrzebowałam czegos innego mam 14 lat,poprosilam mame zeby kupila mi jakis podkład ale nie za ciemny,kupila ten wiec:
    +konsystencja taka jaka lubie.
    +kolor
    +cena
    +początkowy wyglad na buzi.

-nie wiem czy mnie uczulił ale mam cala czerwona i piecząca twarz po 2 użyciu uważajcie!
    -po 1h zaczynam sie swiecic i to nie jest zdrowy blask.
    -szybko shcodzi.
    -schodzac odsłonił moja czerwona i pieczaca twarz.A ta skóra byla jego dziełem!
    -piecze i uczula!

Używam tego produktu od: tygodnia dokładnie 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie cale

Chcesz pochwalić cryangels za czytelną i pomocną recenzję?