Powiększ Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Foundation (Trwały podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez LadyBird20

Zapewnia nieskazitelną, zdrowo wyglądającą cerę. Kontroluje wydzielanie sebum, zapewnia matowy efekt by wyglądać świeżo przez 14 godzin. Lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Nie ściera się, nie brudzi obrań. Wzbogacony w witaminy A, C, E i antyoksydanty by chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Dobry, tani, ale szukam lepszego na lato
  • zalety
    - rozprowadzanie jest łatwe
    - cena
    - opakowanie
    - nie wygląda sztucznie
    - dostępny
    - ładnie komponuje się z pudrem

wady
    - szybko się ściera

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauzem za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane odczucia
  • Kupiłam ten podkład ze względu na w miarę dobre recenzję, oglądałam filmiki, czytałam blogi z recenzjami tego produktu. Cena z początku atrakcyjna aczkolwiek po przetestowaniu stwierdziłam, że nie dałabym tyle pieniędzy...

Minusy:
    -mimo zapewnień producenta mnie podkład w ogóle nie matuje
    -odpychający zapach
    -nie zakrywa niedoskonałości
    -słaba trwałość

Plusy:
    -wyrównuje koloryt
    -przyjemna buteleczka która rzuca się w oczy
    -pompka, może ze spokojem wydusić malutką ilość
    -nie zapycha
    -jaśniutki i nie wpadający w róż
    -skóra faktycznie jest miękka
    -nie podkreśla suchych skrórekUżywam tego produktu od: 5 miesięcy na zmianę z innymIlość zużytych opakowań: pół buteleczki

według mnie produkt nie nadaje się dla osób z cerą problematyczną..

Chcesz pochwalić xzase za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdybym znalazła inny produkt w takim kolorze, bez żalu zrezygnowałabym z tego.
  • Podkład wybrałam z dwóch powodów- stosunkowo niska cena i kolor. Przy mojej prawie białej skórze bardzo ciężko jest znaleźć coś, co po nałożeniu na twarz będzie wyglądało naturalnie. Kryje całkiem dobrze, czasami potrzebuję odrobiny korektora pod oczy. Ciężko się go jednak rozprowadza (radzę sobie z tym, nakładając podkład jeszcze przed wchłonięciem się kremu), początkowo wygląda trochę sztucznie- po kilku minutach stapia się ze skórą. Niestety, 14 godzin to on nie wytrzyma na kartoniku, nie mówiąc już o skórze.

Plusy:
    -kolor
    -dostępność
    -cena w porównaniu do jakości
    -dobrze kryje

Minusy:
    -ciężko się rozprowadza
    -po kilku godzinach na skórze nie ma po nim śladu
    -zapycha pory
    -początkowo wygląda sztucznie

Ilość zużytych opakowań: 2,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Akilliada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie porwał mnie.
  • Za taką cenę jest o wiele więcej lepszych podkładów.
    Ten jakoś do mnie nie przemówił.
    Miałam jedno opakowanie, któego nie dałam rady zużyć do końca.
    Jest dość wydajny, ale to może dlatego, że nie używam wiele podkładu na co dzień. Jasny odcień, który wydawał mi się odpowiedni w sklepie, okazał się zbyt jasny (ale to mogło być winą sztucznego oświetlenia i mojego niedopatrzenia).
    jednak nawet w połaczeniu z pudrem mat nie wytrzymywał długo, średnio krył niedoskonałości, nie mogłam dotknąć twarzy, bo zostawały mi smugi na ręce.

Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo przyjemny fluid, długo się utrzymuje, fajnie matuje, nie wałkuje się. Wydajny, opakowanie z pompką bardzo wygodne i czyste. Nie pozostawia smug, duża gama kolorów, nawet do mojej bardzo jasnej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić love_me_sweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu podkład idealny.
  • Szukałam wszędzie dobrego jasnego podkładu. Były tanie , jak i dość drogie. Ale w końcu znalazłam w tych bardzo tanich.
    Zalety :
    - jasny , odcień 001 ( bo ten oceniam ) ma fajne tony , niby różowe ale na twarzy neutralne. Idealne dla mnie , bo w różach jak i zółci źle wyglądam.
    - idealne tony ( jak już napisałam )
    - słabo się ściera , a jak już to warstwami i nie robi plam
    - z pudrem wytrzymuje prawie cały dzień ( na policzkach się trochę ściera ale małe poprawki i już jest dobrze )
    - nie widać go na twarzy , mimo warstw.
    - krycie określam jako mocno lekkie. Kryje lekko zaczerwienienia , z krostkami lepiej sobie radzi. Na lato idealny.
    - nie zapycha
    - nie roluje się
    - nie podkreśla skórek
    - o dziwo nawilża
    - na twarzy daje efekt taki ... nie pełnego matu ale takiego jakby naturalnego blasku. Fajnie to wygląda , aczkolwiek lekko pudruję ale tak żeby ten efekt nie znikł , żeby utrwalić podkład i żeby zatrzymać produkcję sebum
    - mimo potu itd. nie pływa z twarzy , ale daje skórze oddychać , nie czuć go
    - cena
    Minusy :
    - lekko się utlenia ale nie jest źle
    +/- ma dziwną konsystencję. Niby rzadki ale wydajny i na skórze jest bardziej gęsty
    Hah śmieszne że zadowolił mnie taki podkład. Po prostu mam dziwny odcień skóry i chcę wyglądac naturalnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić zagubiona14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwyt w drogerii, totalne rozczarowanie w domu.
  • Zachwycona najjaśnijeszym kolorem, Ivory, bez zastanowienia kupiłam ten podkład. Szczęśliwa wróciłam do domu i zabrałam się za testowanie tego "cuda". Zawiodłam się i to bardzo.

Plusy:
    +cena
    +idealny kolor (trochę potem ciemnieje, ale nie mocno)

Minusy:
    -maże się, żle się rozprowadza, nakładam podkład gąbką, ale w tym przypadku jest to trudne więc musze to robić palcami, żeby jakos to wyglądało
    -14 godzin? Hehe chyba 2 godziny, w porywach do 4 przy użyciu porządnego pudru.
    -Świecę się! Żeby nie puder matujący, to z daleka byłoby widać moją świecącą się twarz.
    -podkreśla suche skórki
    -lepiej trzymać się z dala od wody, gdy ma się go na twarzy, umyłam ręce i gdy odgarniałam włosy kropla wody wylądowała mi na policzku. Ale się rozmazał w tym miejscu i zmienił kolor. Tego jeszcze nie miałam przy żadnym podkładzie...

Neutralne:
    -/+ kryje dobrze, przy dwóch warstwach, z tym, że wtedy powstaje efekt maski... :/

Mój zachwyt niezwykłe szybko przerodził się w rozczarowanie. Używam go tylko jak muszę gdzieś na chwilę wyjść, ot żeby po prostu nie lubię wywalać kosmetyków.

Chcesz pochwalić strawberry_princess_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet nawet
  • kupiłam ot tak, na przecenie -40% w Rossmanie.

Plusy:
    - jak dla mnie idealne krycie - nie za mocno, nie za lekko (mam różowe policzki)
    - odcień najjaśniejszy całkiem w porządku, trochę ciemnieje, ale jak się go umiejętnie rozprowadzi, to nie będzie widać "odcięcia"
    - matować, matuje tak sobie, i tak kładę na niego puder, szczerze mówiąc za taką cenę, porównywalne efekty.
    - opakowanie z pompką - fajne, choć trochę się brudzi, ale czy to ma jakieś znaczenie...
    - cena

minusy:
    - najjaśniejszy odcień troszeczkę ciemnieje
    - średnio matuje, ale jak już powiedziałam - adekwatnie do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fattyfat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia oczekiwań
  • Kupiłam na promocji w Rossmanie za połowę ceny, ot tak na próbę, niestety próba nie wypadła dla niego pomyślnie.
    - szybko schodzi z twarzy ( 2 h)
    - podkreśla suche skórki ( i to bardzo!)
    - trochę ciemnieje
    - mała gama odcieni
    - szybko się kończy
    - brak filtra UV

Plusy:
    + tani ( chyba najtańszy jaki widziałam)
    + konsystencja jest ok

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaprzyjaźniłam się z nim
  • Kupiłam go spontanicznie,promocja -49 % w Rossmannie zrobiła swoje (wyszedł 8 zł) .Dorwałam ostatnią sztukę w kolorze 001 Ivory

Plusy
    - matuje
    - idealna konsystecja
    - dobrze kryje
    - ma jasny kolor
    - nie ciemnieje na twarzy
    - ładne i porządne opakowanie
    - widać ile produktu zostało
    - nie zapycha
    - nie wysusza
    - nie uczula i nie podrażnia
    - tani
    - wydajny
    - buzia z nim jest gładka,rozświetlona,zdrowo wygląda

minusy
    - chemiczny zapach
    - szybko znika z buzi

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij