Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Powiększ Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Zgłoszony przez MagMisz

Najnowszy podkład od Astor ma wszechstronne właściwości. Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

• Świetny
  • Mam poważny problem z dobraniem podkładu gdy nie jestem opalona. Nawet gdy wezmę naturalny odcień, na twarzy staje się ciemniejszy. Wtedy właśnie trafiłam na ten produkt.
    Plusy:
    +bardzo ładnie rozświetla
    +fajna konsystencja
    +nic nie dzieje się z kolorem na twarzy
    +matuje ale po pewnym czasie i tak strefa T daje o sobie znać
    +wydajny

Minusy:
    -szklana buteleczka sprawia, że nie mogę się nim cieszyć do końca

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić magdalena_sky za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Na ostatniej promocji w Rosmannie skusiłam sie na ten produkt i nie załuje. Potrzebowałam podkładu z dość dobrym kryciem, bez efektu maski. Podkład bardzo ładnie wtapia się w skóre, fajny efekt dają drobinki, które rozświetlają twarz ( ja jednak ją troche matuje). Co do trwałości, to dość długo utrzymuje się na twarzy z ładnym efektem. Buzia wygląda świeżo. Godny polecenia podkład. Pół gwiazdki odejmuje za to, że mimo wszystko wymaga pudrowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • soliny, bez rewelacji
  • Ładnie stapia się z cerą i ma niezłe krycie- to trzeba mu przyznać. Bardzo ładnie pachnie a pompka bardzo ułatwia wydobycie go ze słoiczka. Jednym słowem dobry, ale nie zachwyca. Efekt glow jest jak dla mnie niewidoczny. Mam mieszaną cerę i mimo wszystko przy rozszerzonych porach kiepsko wygląda.
    Kupiłam go za 32 złote w promocji i jestem gotowa tyle samo zapłacić ponownie, bo całkiem przyjemnie się go używa (tj. nie wałkuje się, nie zostawia smug, pięknie się stapia z cerą). Natomiast nie jest aż tak rewelacyjny żeby kupić go w normalniej cenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo <3
  • Mój niezbędnik w codziennym makijażu. Posiadam kolor 101 - rose beige. Idealnie stapia się z moją skórą, wygładza, rozświetla (zawiera drobne brokatowe drobinki, pomimo tego nie daje efektu \'\'kuli dyskotekowej\'\', drobinki są delikatniejsze i jest ich mniej niż np. w Wake me up z Rimmela). Mój wspomniany kolor 101 również idealnie współgra z korektorem Healthy Mix Bourjois nr 51. Podkład będzie stale u mnie gościł Ma dobre krycie, zostaje na twarzy do wieczora (utrwalony podrem), przyjemnie i delikatnie pachnie, nie robi machy na twarzy. Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić emorangerbitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • używam go od niedawna, ale już mogę stwierdzić, że jest bardzo dobry

-dobrze kryje
    -przyjemny zapach
    - ładne opakowanie
    - nie zapycha porów
    - delikatnie płynna konsystencja
    - utrzymuje się długo na twarzy
    - lekki
    - nie tworzy efektu maski
    - ładnie dopasowuje się do cery

minus
    - cena około 40 zł

ale ja go kupiłam na promocji za 24 zł z groszami, jak będę znów kupować to zapewne na promocji

Używam tego produktu od: od niedawna

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie.
  • Wcześniej nie miałam dobrych doświadczeń z podkładami Astora, ale ten mnie zaskoczył.

Posiadam kolor 101 - najjaśniejszy.

+ Podkład nadaje skórze efekt odświeżenia, rozświetlenia nie tworząc przy tym efektu maski ani nie przesuszając.

+ Nie jest ciężki, nie podkreśla skórek, można spokojnie nakładać więcej niż jedną warstwę w zależności od potrzeb.

+Bardzo przyjemnie się rozprowadza

+Jest naprawdę trwały.

- Jedyny minus jaki mogę zauważyć to fakt, że kolor , który posiadam wpada w róż co przy mojej naczynkowej cerze trochę stwarza efekt świnki

Ilość zużytych opakowań: 3/4 1 opakowania

Chcesz pochwalić je_nny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super podkład
  • Codziennie rano używam tego kosmetyku.Nie potrzeba kremu pod niego, nie wysusza, nie ściąga ( jak Max factor Facefinity All Day Flawless 3 na którym się zawiodłam), dobrze kryje,skóra jest dobrze nawilżona,ale nie swieci się ,komfortowe uczucie,na razie nie myślę o zmianie tego podkładu.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: półtora ( zakupiłam teraz 3 opakowania)

Chcesz pochwalić Bajka03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Mam poniżej 30 lat więc lifting mi nie potrzebny, ale kupiłam go ze wzgędu na inne zalety. Pięknie kryje, skóra wygląda nieskazitelnie i jest rozświetlona ale podkładu nie widać na skórze, jak niektórych. Jednocześnie wtapia się w skórę i kryje niedoskonałości. Ma przyjemną konsystencję, nie jest za rzadki ani zbyt kremowy, dla mnie po prostu idealny. Mam kolor najjaśniejszy bo raczej jestem bladziochem, ale w połączeniu z odrobiną bronzera buzia wygląda na prawdę super.
    Na lato na pewno kupię ten podkład tylko o ton ciemniejszy

Chcesz pochwalić Nero Nuvola za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Super podkład dla mojej 33 letniej skóry ze zmarszczkami .
    Odcień 200 nude idealnie stapia się z moją skórą .Podkład delikatnie kryje i dzięki temu nie podkreśla zmarszczek. Nie wysusza mojej skóry. Jak dla mnie ideał (na razie )

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić chmurka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Plusy daję za
    - fajne rozświetlenie
    - poręczną butelkę
    - ładny odcień 200 nude

Odejmuję gwiazdki za trwałość a dokładniej brak i marne krycie.

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Sprawdził się na mojej nieznośniej, tłustej cerze, więc wydaje mi się, że jest godny polecenia

+ lekka konsystencja, bardzo dobrze sprawdza się nawet w cieplejsze dni
    + nie daje efektu maski
    + delikatnie rozświetla cerę
    + delikatny zapach
    + dobrze się rozprowadza
    + lekko liftinguje

+/- średnio kryje (to może być również minusem dla niektórych)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Noooemiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sumie całkiem niezły
  • Kupiłam ten podkład nie zwróciwszy uwagi, że jest rozświetlający. Gdybym to przeczytała na opakowaniu - najpewniej nie sięgnęłabym po niego, bo z doświadczenia wiem, że rozświetlanie cery jakimikolwiek drobinkami to nie najlepszy pomysł przy skórze ze zmarszczkami i rozszerzonymi porami. A tu miłe zaskoczenie. Drobinki owszem są ale tak maleńkie i dyskretne, że nie włażą w pory i nie podkreślają zmarszczek. Bezpośrednio po nałożeniu twarz troszeczkę się błyszczy, ale to znika po kilku minutach. Kupiłam kolor 201 - Sand. Początkowo miałam mieszane uczucia - najpierw wydawał mi się za ciemny, potem za jasny, ale to jest kwestia ilości nakładanego podkładu. Teraz już się nauczyłam, że na pokrycie całej twarzy wystarczy naprawdę niewielka ilość. Podkład ładnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski, nie tworzy smug. Krycie jest średnie, ale coś za coś - albo natrualny wygląd albo krycie. Twarz wygląda na świeżą, wypoczętą. Największą jego wadą moim zdaniem jest to, że po kilku godzinach w jakiś magiczny sposób znika z twarzy. Nawet na waciku przy demakijażu nie bardzo go widać. Ale to może być trochę moja wina - często dotykam twarzy, a poza tym nie używam pudru. Działania liftingującego nie potrafię ocenić (ani zauważyć ), ale w kremach pielęgnacyjnych też nigdy tego nie widzę .
    Podsumowując - niezły podkład za przyzwoite pieniądze (kupiłam w promocji).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aferka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Bardzo dobry podkład. Nie można mu nic zarzucić.

+ świetnie kryje
    + wygładza
    + ładnie pachnie
    + nie zapycha porów
    + na promocji można go dostać za niewiele ponad 20 zł

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Nathalie_W za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • miał miłą konsystencję wiec skusiłam się na zakup, zuzyłam opakowanie i brak mi jakiejs zdecydowanej opinii na temat tego kosmetyku, krycie w miarę dobre, dobrze się rozprowadza, wtapia w skóre, ale po kilku godzinach juz go na twarzy nie ma, mam skóre suchą a fluid jest dość tłusty wiec myślałam, że będzie się lepiej sprawował, szukam dalej jakiegoś lepszego podkładu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanka1201 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie na zimę
  • Zacznijmy od tego, że wybór odcieni wszystkich produktów Astora jest do bani. Jest jasny róż, odcień ciepły a potem w dół coraz ciemniej i chłodniej.
    Nude 200 wydał mi się pasować, więc wzięłam. To średni, ciepły odcień.
    Niez godzę się z poprzedniczkami, że podkład świeci się jak latarnia. Moim zdaniem zasycha to matu, nawet na mojej mieszanej skórze. Nie ma rzeczywiście właściwości absorbujących sebum, ale w razie potrzeby wystarczy bibułka. Podkład sam w sobie absolutnie się nie świeci- może miał na to wpływ krem, którego dziewczyny używały pod?
    Dopasowuje się do odcienia skóry, na początku wydawało mi się, że 200 jest za ciemny, ale po chwili nie było widać różnicy. Krycie ma średnie, dokładnie takie jak potrzebuję. Zawiera delikatne drobinki rozświetlające i to jest jego jedyne rozświetlające zadanie. Drobinki nie odpadają z twarzy, są bardzo dyskretne, wyglądają naturalnie.
    Podkład jest lekki, najlepiej sprawdzi się w okresie wiosennym i jesiennym, w zimie nie daje rady z mrozem. Nie jest też długotrwały. W zależności od dnia, czasami wytrzymuje do wieczora, czasami po 5 godzinach trzeba go zmyć. Myślę, że jest pod tym względem dość standardowy, ale jeśli ktoś szuka niezawodnego podkładu, to najpewniej się zawiedzie.
    Nie przesusza, ale nawilżenia nie odczuwam. Trzeba go dokładnie wmasować w skórę żeby nie był widoczny.
    Właściwości liftingujących nie potrafię skomentować.

Używam tego produktu od: września

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • całkiem fajny, kupiłam przypadkowo bo szukałam jakiegoś podkładu i się nie zawiodłam

+kryje w miarę dobrze
    +ładnie się rozprowadza, nic się nie roluje, łądnie się wtapia
    +wygodne opakowanie

+/-dobry dla suchej skóry, zazwyczaj nie wysusza, choć bywa że podkreśla suche skórki (gdy jest bardzo zimno i moja skóra wariuje) ale i tak jest w porównaniu do innych podkładów dobry w tej kwestii

-skóra się trochę świeci, ale w końcu to nie podkład matujący więc chyba nie ma czego wymagać

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlenek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale nie dla wszystkich cer
  • Bardzo dobry podkład: kryjący, wygładzający, o delikatnym zapachu, ładnych odcieniach, lekko świecących drobinkach i przyjemnej konsystencji.

Jest jednak jeden minus, matuje przez ok. 1h, po czym skóra zaczyna się świecić (bibułki matujące bądź przypudrowywanie na niewiele się zdadzą). Jak dla mnie na krótkie wyjścia idealny (mam cerę mieszaną)

Polecam, ponieważ dla cer suchych i niektórych mieszanych będzie się świetnie sprawdzał!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić symptome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jest to podkład nawilżająco rozświetlający. Miałam kolor 200 był idealny zarówno w lato jak i jesienią. Nie wysuszał mojej skóry. Pompka ułatwia aplikację, jedna w zupełności wystarcza na pokrycie całej twarzy podkładem. Świetnie się go nakładało pędzlem z ecotools. Ładnie pachnie i ma świetną konsystencje.

Używam tego produktu od: 09.2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 30 ml.

Chcesz pochwalić kasienka911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzooo dobry
  • Podkłady Astora ze swej półki cenowej najbardziej przypadły mi do gustu. Długo przekonywałam się do Skin Match i w końcu się przekonałam, jednakże za lekturą wizażu i z czystej ciekawości postanowiłam sięgnąc po ten produkt.
    Lift me up nr 101 Rose Beige.
    kolorek jestbardzo jasny, nie wiem nawet czy nie za jadny dla mojej ( jak wydawało mi się bardzo jasnej0 skóry, niemniej ładnie się stapia i nie widać aby się odcinał, więc chyba jestem ju ż tak jasna poprostu . W każdym razie kolor stapia się z odcieniem cery.
    Bałam sie tego radiance w nazwie, jako, że mam cerę mieszaną, z problematyczną strefą T, jednakże efekt mocnego rozswietlenia ( który mnie wystraszył początkowo) występuje przez pierwsze sekuny po nałożeniu, dopóki podkład nie wtopi się w cerę, potem zostaje efekt zdrowego blasku- takiej świeżości, nei ma mowy o świeceniu się. Efekt porządnego make up'u utrzymuje się spokojnie nawet powyżej 8 godzin, w czasie miesiączki, kiedy szaleją mi hormony a przez to i właściwości skóry się zmieniają potrzebna jest lekka reparacjia efektu na nosie po jakis 5 h od nałożenia, jednakże jakby się uprzeć nie jest to konieczne. Konsystencja idealna, jak zazwyczaj u Astora, świetnie się rozprowadza, bez żadnego problemu. Tak więc pozytywne zaskoczenie. Z bardziej przyziemnych cech: zapach zbyt młodzieżowy bym rzekła, nieco kwiatowy-nie jestem jego fanką, ale i większego problemu on nie stanowi. Opakowanie bardzo poręczne, ładne, ale też zbyt teen jak dla mnie. To nie obniża jednak rankingu tego produktu. Cena do przewidzenia jak za tę półkę.
    Jestem zadowolona. Będę używała na zmianę ze Skin Match.
    Dodam jeszcze , że dość dobrze kryje- średnio, co przy mojej cerze wystarczy, z drobnymi niespodziankami i pewny mi zaczerwienieniami radzi sobie dobrze.
    Używam tego produktu od: dwa tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie dla mnie
  • Będąc pod wpływem pozytywnych opinii tu na forum , postanowiłam się skusić na Astor lift me up. Bardzo się rozczarowałam tym co zobaczyłam,więc zacznę od wad:
    - już na starcie pokazał skórki wookół nosa,
    - uwydatnił mi pory,
    - zaraz po nałożeniu podkładu miałam uczucie że twarz jest spocona co bardzo mnie denerwowało, ale jeszcze dawałam mu szanse, niestety nic się nie zmieniało
    - schodzi po kilku godzinach

Plusy:
    - przyjemnie pachnie
    - miła konsystencja
    - kolor najjaśniejszy spełnił moje oczekiwania
    - posiada pompkę, która ułatwia aplikację

Po przygodzie z astorem postanowiłam dalej szukać swojego ideału

Chcesz pochwalić agngos1019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na wiosnę
  • Nigdy nie stosowałam podkładów z drobinkami czy nawilżających ale to się własnie zmieniło. Moja zmęczona po zimie skóra potrzebowała ogólnego rozświetlenia. Wybór na ten podkład padł całkiem przypadkowo. Skorzystałam z testera i miałam go na dłoni kilka godzin. Piękny zapach i miękkość skory po zmyciu tego podkładu bardzo mnie zaintrygowała.
    Udało mi się kupić go w sieci po okazyjnej cenie ale ze ten efekt zapłaciłabym nawet cenę sklepową.
    Po pierwsze posiada drobinki, które bardzo ładnie rozświetlają twarz. W świetle dziennym nie są widoczne jedynie w sztucznym je widać. Nie jest to jakiś chamski błysk tylko taki zdrowy glow.
    Krycie jest bardzo fajne, nawet obejdzie się bez korektora który był mi do tej pory niezbędny.
    Skóra jest ładnie nawilżona, efektu liftingu nie zauważyłam a można by było parę stref wyliftingować ;p
    Jak wspomniałam zapach bardzo mi się podoba jak i efekt końcowy. Mam odcień najjaśniejszy i bardzo pasuje do mojej skóry, stapia się i jest niewidoczny.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Chcesz pochwalić AbsolutelyMolly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Mam cerę suchą, najgorszy problem mam zawsze ze skóra w okolicy oczu, wszystkie pudry zbijaja sie w drobnych znarszczkach mimicznych i pododują przesuszenie, pieczenie i szczypanie.

Nowy Astor okazał się dla mnie IDEALNY, świetnie zachowuje się suchej skórze, nie "wchodzi w zmarszczki" i nie podkreśla przesuszonych okolic.

Przed zastosowaniem fluidu, nakładam zawsze gruba warstwę kremu nawilżającego - tłustego.

Po jego wchłonięciu nakladam fluid i conajmniej 8 godzin nie myśle o żadnych poprawkach, ani o dokładaniu warstw kremu.

Ładnie kryje, wyrównuje, po przypruszeniu go pudrem mineralnym twarz wyglada jak z reklamy

Polecam nakładac go na treściwy krem nawilząjący lub bazę. Ja osobiście nigdy nie odważylabym sie użyc podkładu na "gołą" skórę.

Rimell'e i Loreal'e - to pikuś przy tym podkładzie

Używam tego produktu od: 1,5 m-caIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić perwersje za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony podkład
  • Zawsze miałam problem z doborem dobrego dla swojej skóry podkładu. Szczególnie jeśli chodzi o kolor. To zdecydowanie był strzał w dziesiątkę! idealnie dopasowuje się do kolorytu skóry, nadaje jej świeży wygląd. Długo sie trzyma. nie zostawia smug i łatwo sie rozprowadza. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Chcesz pochwalić lucy169 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie ....
  • Podklad kupilam bedac w Pl,a ze wzielam ze soba resztke ,ktora mi sie skonczyla,postanowilam ze nabyje oto tego astora w promocji za 30zl.Kolory bardzo ladne,cieple,lekko zoltawe.ja posiadam 203 Peachy,ktory idealnie pasuje do mojej karnacji.
    Uwazam ze podklad jest dosc dobry,nie zadna rewelacja ,ale jak za te cene ok.Jest bardzo tresciwy,konsystencja gesta,ale dobrze sie rozprowadza,zapach jak przy Rimmel Recover,krycie srednie,drobinki, ktore widac w swietle slonecznym,troche denerwujace,ale w koncu to podklad rozswietlajacy,cera nabiera w sumie blasku i zauwazylam ze lekko napina skore,wyrownuje bardzo ladnie koloryt.Nie utlenia sie za to +.
    Sa jednak dwie dosc istotneewady,podklad nie przypudrowany po ok 2 h swieci sie niemilosiernie,cala twarz jak latarnia,robi sie dosc tlusty i z latwoscia mozna go z twarzy zetrzec palcem,czyli tez jest nietrwaly i tak jakby nie wtapia sie w skore tylko 'siedzi' na niej.Szczerze powiedziawszy widac go na twarzy.Przez to ze posiada te drobiny,zapycha troche i wchodzi w pory.
    Butelka ok.pompka dozyje odpowiednia ilosc podkladu,szklany pojemnik na +.

Używam tego produktu od: od lutego
    Ilość zużytych opakowań: 1 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Pierwszy kosmetyk tej marki i już ogromny plus
    W moim przypadku (mam cerę mieszaną, lekko tłustą w strefie T) sprawdził się bardzo dobrze - ładnie kryje, rozświetla i wygładza skórę twarzy, a przy tym nie ciemnieje. Posiadam odcień 200 i pasuje idealnie! Na plus zaliczam także opakowanie - dzięki szklanej buteleczce widac ile kosmetyku pozostało, a pompka pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku.
    Jedynym maleńkim minusem jest trwałość (za to odjęte pół gwiazdki), ale radzę sobie z tym za pomocą pudru transparentnego
    Cena w zestawieniu z działaniem nie wydaje mi się wysoka

Ilość zużytych opakowań: Niecała połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?