Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Powiększ Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Zgłoszony przez MagMisz

Najnowszy podkład od Astor ma wszechstronne właściwości. Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

• Nie dla cery problematycznej
  • Jest trwały, utrzymuje się przez cały dzień, nie wysusza. Niestety nie matuje i po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć. Jest też dość ciężki przez co zapycha pory. Jestem z niego średnio zadowolona. Po dłuższym stosowaniu, bałabym się, że na mojej cerze zaczną powstawać jakieś wypryski przez te zapchane pory. Również błyszczenie nie jest dla mnie przyjemne.

Plusy:
    -kolor,
    - kremowa konsystencja,
    -zawiera połyskujące pigmenty,
    -jest trwały,
    -dobrze kryje niedoskonałości.

Minusy:
    -po pewnym czasie skóra staje się błyszcząca,
    -zapycha pory.

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić asia10933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę....
  • Ostatnimi czasy używałam własnie tego podkładu i jestem w miarę zadowolona. Nie znosze podkładów, zrezygnowalam z nich jakis czas temu na rzecz BB, ale z racji, że mi się skończyły moje bebiki i na gwałt potrzebowałam czegoś zdecydowałam się na ten podkład. Przyznam, że w życiu bym go nie kupiła, jakbym wczesniej zauważyła, że jest rozświetlający, ale drobinki nie są nachalne i po nałożeniu tworzą całkiem przyjemny efekt. Podkład jest trwały, a dzięki kwasowi hialuronowemu nawet troszkę nawilża i nie podkreśla suchych skórek. No i oczywiście to co lubię najbarzdziej w podkładach Astora, to najjaśniejszy kolor Rose Beige, z, jak sama nazwa wskazuje, różowymi tonami. Ogólnie polecam, może bez rewelacji, ale naprawdę poprawnie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam poważny problem z dobraniem podkładu gdy nie jestem opalona. Nawet gdy wezmę naturalny odcień, na twarzy staje się ciemniejszy. Wtedy właśnie trafiłam na ten produkt.
    Plusy:
    +bardzo ładnie rozświetla
    +fajna konsystencja
    +nic nie dzieje się z kolorem na twarzy
    +matuje ale po pewnym czasie i tak strefa T daje o sobie znać
    +wydajny

Minusy:
    -szklana buteleczka sprawia, że nie mogę się nim cieszyć do końca

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić magdalena_sky za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Na ostatniej promocji w Rosmannie skusiłam sie na ten produkt i nie załuje. Potrzebowałam podkładu z dość dobrym kryciem, bez efektu maski. Podkład bardzo ładnie wtapia się w skóre, fajny efekt dają drobinki, które rozświetlają twarz ( ja jednak ją troche matuje). Co do trwałości, to dość długo utrzymuje się na twarzy z ładnym efektem. Buzia wygląda świeżo. Godny polecenia podkład. Pół gwiazdki odejmuje za to, że mimo wszystko wymaga pudrowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • soliny, bez rewelacji
  • Ładnie stapia się z cerą i ma niezłe krycie- to trzeba mu przyznać. Bardzo ładnie pachnie a pompka bardzo ułatwia wydobycie go ze słoiczka. Jednym słowem dobry, ale nie zachwyca. Efekt glow jest jak dla mnie niewidoczny. Mam mieszaną cerę i mimo wszystko przy rozszerzonych porach kiepsko wygląda.
    Kupiłam go za 32 złote w promocji i jestem gotowa tyle samo zapłacić ponownie, bo całkiem przyjemnie się go używa (tj. nie wałkuje się, nie zostawia smug, pięknie się stapia z cerą). Natomiast nie jest aż tak rewelacyjny żeby kupić go w normalniej cenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo <3
  • Mój niezbędnik w codziennym makijażu. Posiadam kolor 101 - rose beige. Idealnie stapia się z moją skórą, wygładza, rozświetla (zawiera drobne brokatowe drobinki, pomimo tego nie daje efektu \'\'kuli dyskotekowej\'\', drobinki są delikatniejsze i jest ich mniej niż np. w Wake me up z Rimmela). Mój wspomniany kolor 101 również idealnie współgra z korektorem Healthy Mix Bourjois nr 51. Podkład będzie stale u mnie gościł Ma dobre krycie, zostaje na twarzy do wieczora (utrwalony podrem), przyjemnie i delikatnie pachnie, nie robi machy na twarzy. Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić emorangerbitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • używam go od niedawna, ale już mogę stwierdzić, że jest bardzo dobry

-dobrze kryje
    -przyjemny zapach
    - ładne opakowanie
    - nie zapycha porów
    - delikatnie płynna konsystencja
    - utrzymuje się długo na twarzy
    - lekki
    - nie tworzy efektu maski
    - ładnie dopasowuje się do cery

minus
    - cena około 40 zł

ale ja go kupiłam na promocji za 24 zł z groszami, jak będę znów kupować to zapewne na promocji

Używam tego produktu od: od niedawna

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie.
  • Wcześniej nie miałam dobrych doświadczeń z podkładami Astora, ale ten mnie zaskoczył.

Posiadam kolor 101 - najjaśniejszy.

+ Podkład nadaje skórze efekt odświeżenia, rozświetlenia nie tworząc przy tym efektu maski ani nie przesuszając.

+ Nie jest ciężki, nie podkreśla skórek, można spokojnie nakładać więcej niż jedną warstwę w zależności od potrzeb.

+Bardzo przyjemnie się rozprowadza

+Jest naprawdę trwały.

- Jedyny minus jaki mogę zauważyć to fakt, że kolor , który posiadam wpada w róż co przy mojej naczynkowej cerze trochę stwarza efekt świnki

Ilość zużytych opakowań: 3/4 1 opakowania

Chcesz pochwalić je_nny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super podkład
  • Codziennie rano używam tego kosmetyku.Nie potrzeba kremu pod niego, nie wysusza, nie ściąga ( jak Max factor Facefinity All Day Flawless 3 na którym się zawiodłam), dobrze kryje,skóra jest dobrze nawilżona,ale nie swieci się ,komfortowe uczucie,na razie nie myślę o zmianie tego podkładu.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: półtora ( zakupiłam teraz 3 opakowania)

Chcesz pochwalić Bajka03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Mam poniżej 30 lat więc lifting mi nie potrzebny, ale kupiłam go ze wzgędu na inne zalety. Pięknie kryje, skóra wygląda nieskazitelnie i jest rozświetlona ale podkładu nie widać na skórze, jak niektórych. Jednocześnie wtapia się w skórę i kryje niedoskonałości. Ma przyjemną konsystencję, nie jest za rzadki ani zbyt kremowy, dla mnie po prostu idealny. Mam kolor najjaśniejszy bo raczej jestem bladziochem, ale w połączeniu z odrobiną bronzera buzia wygląda na prawdę super.
    Na lato na pewno kupię ten podkład tylko o ton ciemniejszy

Chcesz pochwalić Nero Nuvola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij