Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Powiększ Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Zgłoszony przez MagMisz

Najnowszy podkład od Astor ma wszechstronne właściwości. Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Biosaccharide Gum-1, Dimethicone PEG-10/15 Crosspolymer, Mica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Dimethiconol, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Disodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Urea, Capryl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Aluminium Hydroxide, Potassium Sorbate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Trehalose, glyceryl Polymethacrylate, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, PEG-8, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional, Tocopherol, Triacetin, Benzyl Salicylate, Linalool, BHT, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzoic Acid, Sodium Lactate, Palmitoyl Oligopeptide, [May Contain +/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (23.11.2014)

• Szału ni ma
  • plusy:
    + rzadka konsystencja
    + dobrze się rozprowadza
    + dobre krycie
    + satynowe wykończenie

minusy:
    - ciemnieje
    - po nałożeniu klei się
    - załamuje się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - za drogi
    - ciężkie opakowanie (szklane)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bez rewelacji
  • Podkład kupiłam tylko z tego względu, że przyciągnął mnie stojąc sobie na półeczce w drogerii. Początkowo wydawało mi się, że będę z niego naprawdę zadowolona, ale niestety.

Zakupiłam kolor najjaśniejszy czyli 101 Rose Beige. No i cóż mogę powiedzieć, słowo Rose powinno przemówić do mnie na samym początku. W drogerii jak to w drogerii wydawało się, że kolor będzie odpowiedni. Wróciłam do domu, nałożyłam go na całą twarz i zobaczyłam się w świetle dziennym. I co? I piękny różowo pomarańczowy odcień na twarzy. Próbowałam jakoś zniwelować go różnymi pudrami w nadziei, że jakoś będzie dało się go nosić ale niestety bezskutecznie. Dodatkowo kolejna rzecz, która mnie uderzyła to drobinki, których niestety w świetle drogeryjnym widać nie było. Poza tym podkreślanie suchych skórek i mam już cały piękny zestaw wad, które totalnie podkład eliminują.

Przyznać mu jednak trzeba, że zapach ma ładny i chyba za to te dwie gwiazdki :P

Używam tego produktu od: Już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno nieskończone

Chcesz pochwalić Adorkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Nadaje skórze fajny, świeży wygląd. Ma cudowny zapach. Łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug. Jest lekki, nie obciąża cery. Nie uwydatnia niedoskonałości i porów.

Co do krycia, mam dość duże wymagania no i niestety tutaj nie jest jakoś rewelacyjnie, bez korektora się nie obędzie. Po krótkim czasie zaczyna się świecić, jednak wystarczy użyć pudru i już jest ok

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić saandra7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały
  • Podkład ten zakupiłam po 50 zniżce w jednej z drogerii Rossmann. Zasugerowałam się mocno słowem serum, ponieważ cenię sobie kosmetyki które łączą 2 produkty w 1 całość.
    Produkt jest bardzo lekki i faktycznie rozświetlajacy aczkolwiek nie wiem tak do końca czy nadaje się on do cieplejszych pór roku. Mam wrażenie świecenia się które potęgują odbite na mnie promienie słoneczne. Efekt jest lepszy i ciekawszy kiedy nakładam sobie swój transparentny puder, wtedy cera wygląda znacznie ciekawiej. W pojedynkę szybko znika z buzi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pauli_8520 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój błąd
  • Wzięłam najjaśniejszy jak zwykle a na skórze robi się ciemno pomarańczowy, używam go miesiąc i po godzinie ścieram, dwóch bo nie da się pokazać ludziom :/ albo co lepsze ściera się sam i to nierównomiernie -_-
    Strasznie się klei, żaden puder go nie może zmatowić. Jestem zawiedziona

Chcesz pochwalić 4Sandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy <3
  • Mam niestety cerę trądzikowa, tłustą po prostu tragedia a ten podkład sobie z tym poradził. Wytrzymuje spokojnie 8 godz, nie robi plam, przyjemny zapach. Dla mnie ideał !

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Dzastina2294 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny na chlodniejsze dni
  • Zaskoczyl mnie ten podkład. Najpierw negatywnie, później pozytywnie.

Mam lekko przetłuszczającą się, ale w kierunku normalnej, cere 30-latki. Pomyślałam sobie,ze skoro kwas hialuronowy, witaminy itp to powinno to się jakoś przysłużyć mojej cerze. Kupiłam latem i po 2 aplikacjach wrzuciłam do szuflady.
    Podkład spływał ze mnie latem. Błyszczałam. Ogólnie katastrofa.
    Pare dni temu przy porządkowaniu szuflady znalazłam go i postanowiłam zaryzykować.
    I teraz, w chłodniejsze dni, sprawdza się rewelacyjnie. Ładnie wyrównuje koloryt cery, nie robi smug, buzia jest gładka i miękka. Ma piękną poświatę. Nie lubie płaskiego matu. I tutaj dostałam, to co chciałam, delikatna poświata, bardzo naturalnie wyglądająca. Skóra wygląda zdrowo i naturalnie.
    Nie kryje zbyt dobrze, więc przy jakichs większych niedoskonałościach niezbędny jest korektor.

Dla mnie spora niespodzianka i podkład na zimę.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Równy koloryt, naturalny efekt
  • Poszukując swój kosmetyk idealny natrafiłam na podkład Astora i jestem pod wrażeniem. Przede wszystkim zaznaczę, że pięknie pachnie, nakładanie makijażu robi się wielką przyjemnością! Nie uwidacznia porów, cera wydaje się aksamitna i nieskazitelna. Podkład daje efekt równego kolorytu. Malutkim minusikiem jest jego trwałość. Podkład wytrzymuje bez skazy około 8 h, potem znika ale w bardzo naturalny i równomierny sposób. Zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie, nigdy w wersji solo
  • Na dnie szklanej buteleczki ciągle mam jeszcze trochę podkładu, ale zaraz jak skończę męczyć się z recenzją, wyląduje w koszu na śmieci. Mam już dość.
    Fakt, że ze mną podkład nie współgra nie jest tylko jego winą. Sama wybrałam zły odcień. Jest za ciemny i jeszcze w ciągu dnia ciemnieje i to do tego stopnia, że pierwszy raz w życiu widzę jak kolory na twarzy i szyi się różnią. Odcień 200 Nude to u mnie pomarańczka. Kupowałam jednak przed wyjazdem na wakacje w zeszłym roku i myślałam, że jeszcze zdążę się opalić, ale kolor nawet po wyjeździe był za ciemny.
    Inna sprawa to błyszczenie. Używałam już azjatyckich kremów bb i innych rozświetlających podkładów (przy czym nigdy nie kłopotałam się z używanie pudru, lubię się trochę błyszczeć, tak zdrowo) i muszę powiedzieć, że ten podkład to coś zupełnie innego. Nie dość że wyglądałam jakbym posmarowała się grubą warstwą kremu Nivea, to jeszcze jakbym rzuciła na to garść brokatu. Błyski z drobinek po chwili znikają, błyszczenie nie.
    Podkład nie wtapia się w moją skórę, jest widoczny od początku do końca swojego 6 godzinnego życia na mojej twarzy. Używanie go w wersji solo jest dla mnie niemożliwe. Dlatego zaczęłam go używać razem z podkładem City Matt z Lirene, a później z kremem bb z Baviphat. Tutaj sprawuje się lepiej, ale prawda jest taka, że oba te specyfiki do twarzy zachowuję się na niej lepiej bez wsparcia od podkładu z Astora.
    Są też plusy. Podkład jest średniokryjący, nie obciążający skóry, nie zapchał mnie. Rzeczywiście nawilża. Nie tylko sprawia, że skóra nie jest ściągnięta. On naprawdę dodatkowo nawilża skórę. Poza tym plus za filtr przeciwsłoneczny. Opakowanie porządne, nic nie ściera się z opakowania, ciągle wygląda jak nowe.
    Z przyjemnością pozbywam się go z łazienki i robię miejsce na lepsze specyfiki.

Używam tego produktu od: czerwca 2013

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery problematycznej
  • Jest trwały, utrzymuje się przez cały dzień, nie wysusza. Niestety nie matuje i po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć. Jest też dość ciężki przez co zapycha pory. Jestem z niego średnio zadowolona. Po dłuższym stosowaniu, bałabym się, że na mojej cerze zaczną powstawać jakieś wypryski przez te zapchane pory. Również błyszczenie nie jest dla mnie przyjemne.

Plusy:
    -kolor,
    - kremowa konsystencja,
    -zawiera połyskujące pigmenty,
    -jest trwały,
    -dobrze kryje niedoskonałości.

Minusy:
    -po pewnym czasie skóra staje się błyszcząca,
    -zapycha pory.

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić asia10933 za czytelną i pomocną recenzję?