Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Powiększ Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)
Produkt dostępny w 13 sklepach. Cena już od 28,45 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez MagMisz

Najnowszy podkład od Astor ma wszechstronne właściwości. Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Biosaccharide Gum-1, Dimethicone PEG-10/15 Crosspolymer, Mica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Dimethiconol, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Disodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Urea, Capryl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Aluminium Hydroxide, Potassium Sorbate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Trehalose, glyceryl Polymethacrylate, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, PEG-8, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional, Tocopherol, Triacetin, Benzyl Salicylate, Linalool, BHT, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzoic Acid, Sodium Lactate, Palmitoyl Oligopeptide, [May Contain +/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (23.11.2014)

• Ekstra podkład, jak to z Astor
  • Podkładów z Astor używam od dawna. Testowałam już różne i ten również zasługuje na mocne 5+. Nie ma sztucznego efektu maski, trzyma się cały dzień, dobrze kryje niedoskonałości. Polecam, bo lepszych nie ma!

Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Chcesz pochwalić Esaena za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• Dobry podkład
  • Podkład ma bardzo przyjemny zapach, co jest dla mnie dużym plusem. Posiada małe drobinki, które rozświetlają cerę, nadają jej promienny wygląd. Ładnie dopasowuje się do skóry, wydajny, konsystencja jest bardziej płynna. Nie ma problemu ze zmyciem, cera po nim jest jakby odświeżona, odżywiona.
    Ogólnie podkład byłby moim ideałem, ale ma jeden minus: mianowicie skóra się błyszczy już po dość niedługim czasie od nałożenia, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.
    Jeśli chodzi o krycie to jest raczej takie normalne. Osobom o skórze z tendencją do przetłuszczania raczej nie podpasuje, jest on raczej dobry dla cery normalnej i suchej, bez znaczących niedoskonałości, lekki i dobry na codzień.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Siisi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet nawet
  • Podkład dobrze kryje i matuje
    Utrzymuje się cały dzień na twarzy
    Wygodne opakowanie i pompka
    Ma dodane drobinki brokatu przez co pod światem skóra wygląda na rozświetloną

Niestety odcień 203 kryje na pomarańczowo

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić fatty_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału ni ma
  • plusy:
    + rzadka konsystencja
    + dobrze się rozprowadza
    + dobre krycie
    + satynowe wykończenie

minusy:
    - ciemnieje
    - po nałożeniu klei się
    - załamuje się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - za drogi
    - ciężkie opakowanie (szklane)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Nadaje skórze fajny, świeży wygląd. Ma cudowny zapach. Łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug. Jest lekki, nie obciąża cery. Nie uwydatnia niedoskonałości i porów.

Co do krycia, mam dość duże wymagania no i niestety tutaj nie jest jakoś rewelacyjnie, bez korektora się nie obędzie. Po krótkim czasie zaczyna się świecić, jednak wystarczy użyć pudru i już jest ok

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić saandra7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały
  • Podkład ten zakupiłam po 50 zniżce w jednej z drogerii Rossmann. Zasugerowałam się mocno słowem serum, ponieważ cenię sobie kosmetyki które łączą 2 produkty w 1 całość.
    Produkt jest bardzo lekki i faktycznie rozświetlajacy aczkolwiek nie wiem tak do końca czy nadaje się on do cieplejszych pór roku. Mam wrażenie świecenia się które potęgują odbite na mnie promienie słoneczne. Efekt jest lepszy i ciekawszy kiedy nakładam sobie swój transparentny puder, wtedy cera wygląda znacznie ciekawiej. W pojedynkę szybko znika z buzi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pauli_8520 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój błąd
  • Wzięłam najjaśniejszy jak zwykle a na skórze robi się ciemno pomarańczowy, używam go miesiąc i po godzinie ścieram, dwóch bo nie da się pokazać ludziom :/ albo co lepsze ściera się sam i to nierównomiernie -_-
    Strasznie się klei, żaden puder go nie może zmatowić. Jestem zawiedziona

Chcesz pochwalić 4Sandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy <3
  • Mam niestety cerę trądzikowa, tłustą po prostu tragedia a ten podkład sobie z tym poradził. Wytrzymuje spokojnie 8 godz, nie robi plam, przyjemny zapach. Dla mnie ideał !

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Dzastina2294 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny na chlodniejsze dni
  • Zaskoczyl mnie ten podkład. Najpierw negatywnie, później pozytywnie.

Mam lekko przetłuszczającą się, ale w kierunku normalnej, cere 30-latki. Pomyślałam sobie,ze skoro kwas hialuronowy, witaminy itp to powinno to się jakoś przysłużyć mojej cerze. Kupiłam latem i po 2 aplikacjach wrzuciłam do szuflady.
    Podkład spływał ze mnie latem. Błyszczałam. Ogólnie katastrofa.
    Pare dni temu przy porządkowaniu szuflady znalazłam go i postanowiłam zaryzykować.
    I teraz, w chłodniejsze dni, sprawdza się rewelacyjnie. Ładnie wyrównuje koloryt cery, nie robi smug, buzia jest gładka i miękka. Ma piękną poświatę. Nie lubie płaskiego matu. I tutaj dostałam, to co chciałam, delikatna poświata, bardzo naturalnie wyglądająca. Skóra wygląda zdrowo i naturalnie.
    Nie kryje zbyt dobrze, więc przy jakichs większych niedoskonałościach niezbędny jest korektor.

Dla mnie spora niespodzianka i podkład na zimę.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Równy koloryt, naturalny efekt
  • Poszukując swój kosmetyk idealny natrafiłam na podkład Astora i jestem pod wrażeniem. Przede wszystkim zaznaczę, że pięknie pachnie, nakładanie makijażu robi się wielką przyjemnością! Nie uwidacznia porów, cera wydaje się aksamitna i nieskazitelna. Podkład daje efekt równego kolorytu. Malutkim minusikiem jest jego trwałość. Podkład wytrzymuje bez skazy około 8 h, potem znika ale w bardzo naturalny i równomierny sposób. Zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?