Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Powiększ Astor, Lift Me Up (Podkład liftingujący do twarzy)

Zgłoszony przez MagMisz

Najnowszy podkład od Astor ma wszechstronne właściwości. Serum liftingujące z kwasem hialuronowym i witaminą E tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Kompleks peptydowy połączony z kwasem hialuronowym nawilża cerę. Wszystko to uzupełnia witamina E, która daje młodzieńczy, świeży wygląd cery. Połyskujące pigmenty dają rozświetlający efekt, a faktor 15 SPF chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podkład Lift Me Up - doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry.
Podkład w 5 odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Biosaccharide Gum-1, Dimethicone PEG-10/15 Crosspolymer, Mica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Dimethiconol, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Disodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Urea, Capryl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Aluminium Hydroxide, Potassium Sorbate, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, Trehalose, glyceryl Polymethacrylate, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, PEG-8, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional, Tocopherol, Triacetin, Benzyl Salicylate, Linalool, BHT, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzoic Acid, Sodium Lactate, Palmitoyl Oligopeptide, [May Contain +/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (23.11.2014)

• Równy koloryt, naturalny efekt
  • Poszukując swój kosmetyk idealny natrafiłam na podkład Astora i jestem pod wrażeniem. Przede wszystkim zaznaczę, że pięknie pachnie, nakładanie makijażu robi się wielką przyjemnością! Nie uwidacznia porów, cera wydaje się aksamitna i nieskazitelna. Podkład daje efekt równego kolorytu. Malutkim minusikiem jest jego trwałość. Podkład wytrzymuje bez skazy około 8 h, potem znika ale w bardzo naturalny i równomierny sposób. Zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie, nigdy w wersji solo
  • Na dnie szklanej buteleczki ciągle mam jeszcze trochę podkładu, ale zaraz jak skończę męczyć się z recenzją, wyląduje w koszu na śmieci. Mam już dość.
    Fakt, że ze mną podkład nie współgra nie jest tylko jego winą. Sama wybrałam zły odcień. Jest za ciemny i jeszcze w ciągu dnia ciemnieje i to do tego stopnia, że pierwszy raz w życiu widzę jak kolory na twarzy i szyi się różnią. Odcień 200 Nude to u mnie pomarańczka. Kupowałam jednak przed wyjazdem na wakacje w zeszłym roku i myślałam, że jeszcze zdążę się opalić, ale kolor nawet po wyjeździe był za ciemny.
    Inna sprawa to błyszczenie. Używałam już azjatyckich kremów bb i innych rozświetlających podkładów (przy czym nigdy nie kłopotałam się z używanie pudru, lubię się trochę błyszczeć, tak zdrowo) i muszę powiedzieć, że ten podkład to coś zupełnie innego. Nie dość że wyglądałam jakbym posmarowała się grubą warstwą kremu Nivea, to jeszcze jakbym rzuciła na to garść brokatu. Błyski z drobinek po chwili znikają, błyszczenie nie.
    Podkład nie wtapia się w moją skórę, jest widoczny od początku do końca swojego 6 godzinnego życia na mojej twarzy. Używanie go w wersji solo jest dla mnie niemożliwe. Dlatego zaczęłam go używać razem z podkładem City Matt z Lirene, a później z kremem bb z Baviphat. Tutaj sprawuje się lepiej, ale prawda jest taka, że oba te specyfiki do twarzy zachowuję się na niej lepiej bez wsparcia od podkładu z Astora.
    Są też plusy. Podkład jest średniokryjący, nie obciążający skóry, nie zapchał mnie. Rzeczywiście nawilża. Nie tylko sprawia, że skóra nie jest ściągnięta. On naprawdę dodatkowo nawilża skórę. Poza tym plus za filtr przeciwsłoneczny. Opakowanie porządne, nic nie ściera się z opakowania, ciągle wygląda jak nowe.
    Z przyjemnością pozbywam się go z łazienki i robię miejsce na lepsze specyfiki.

Używam tego produktu od: czerwca 2013

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery problematycznej
  • Jest trwały, utrzymuje się przez cały dzień, nie wysusza. Niestety nie matuje i po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć. Jest też dość ciężki przez co zapycha pory. Jestem z niego średnio zadowolona. Po dłuższym stosowaniu, bałabym się, że na mojej cerze zaczną powstawać jakieś wypryski przez te zapchane pory. Również błyszczenie nie jest dla mnie przyjemne.

Plusy:
    -kolor,
    - kremowa konsystencja,
    -zawiera połyskujące pigmenty,
    -jest trwały,
    -dobrze kryje niedoskonałości.

Minusy:
    -po pewnym czasie skóra staje się błyszcząca,
    -zapycha pory.

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić asia10933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę....
  • Ostatnimi czasy używałam własnie tego podkładu i jestem w miarę zadowolona. Nie znosze podkładów, zrezygnowalam z nich jakis czas temu na rzecz BB, ale z racji, że mi się skończyły moje bebiki i na gwałt potrzebowałam czegoś zdecydowałam się na ten podkład. Przyznam, że w życiu bym go nie kupiła, jakbym wczesniej zauważyła, że jest rozświetlający, ale drobinki nie są nachalne i po nałożeniu tworzą całkiem przyjemny efekt. Podkład jest trwały, a dzięki kwasowi hialuronowemu nawet troszkę nawilża i nie podkreśla suchych skórek. No i oczywiście to co lubię najbarzdziej w podkładach Astora, to najjaśniejszy kolor Rose Beige, z, jak sama nazwa wskazuje, różowymi tonami. Ogólnie polecam, może bez rewelacji, ale naprawdę poprawnie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam poważny problem z dobraniem podkładu gdy nie jestem opalona. Nawet gdy wezmę naturalny odcień, na twarzy staje się ciemniejszy. Wtedy właśnie trafiłam na ten produkt.
    Plusy:
    +bardzo ładnie rozświetla
    +fajna konsystencja
    +nic nie dzieje się z kolorem na twarzy
    +matuje ale po pewnym czasie i tak strefa T daje o sobie znać
    +wydajny

Minusy:
    -szklana buteleczka sprawia, że nie mogę się nim cieszyć do końca

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić magdalena_sky za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Na ostatniej promocji w Rosmannie skusiłam sie na ten produkt i nie załuje. Potrzebowałam podkładu z dość dobrym kryciem, bez efektu maski. Podkład bardzo ładnie wtapia się w skóre, fajny efekt dają drobinki, które rozświetlają twarz ( ja jednak ją troche matuje). Co do trwałości, to dość długo utrzymuje się na twarzy z ładnym efektem. Buzia wygląda świeżo. Godny polecenia podkład. Pół gwiazdki odejmuje za to, że mimo wszystko wymaga pudrowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • soliny, bez rewelacji
  • Ładnie stapia się z cerą i ma niezłe krycie- to trzeba mu przyznać. Bardzo ładnie pachnie a pompka bardzo ułatwia wydobycie go ze słoiczka. Jednym słowem dobry, ale nie zachwyca. Efekt glow jest jak dla mnie niewidoczny. Mam mieszaną cerę i mimo wszystko przy rozszerzonych porach kiepsko wygląda.
    Kupiłam go za 32 złote w promocji i jestem gotowa tyle samo zapłacić ponownie, bo całkiem przyjemnie się go używa (tj. nie wałkuje się, nie zostawia smug, pięknie się stapia z cerą). Natomiast nie jest aż tak rewelacyjny żeby kupić go w normalniej cenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo <3
  • Mój niezbędnik w codziennym makijażu. Posiadam kolor 101 - rose beige. Idealnie stapia się z moją skórą, wygładza, rozświetla (zawiera drobne brokatowe drobinki, pomimo tego nie daje efektu \'\'kuli dyskotekowej\'\', drobinki są delikatniejsze i jest ich mniej niż np. w Wake me up z Rimmela). Mój wspomniany kolor 101 również idealnie współgra z korektorem Healthy Mix Bourjois nr 51. Podkład będzie stale u mnie gościł Ma dobre krycie, zostaje na twarzy do wieczora (utrwalony podrem), przyjemnie i delikatnie pachnie, nie robi machy na twarzy. Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić emorangerbitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • używam go od niedawna, ale już mogę stwierdzić, że jest bardzo dobry

-dobrze kryje
    -przyjemny zapach
    - ładne opakowanie
    - nie zapycha porów
    - delikatnie płynna konsystencja
    - utrzymuje się długo na twarzy
    - lekki
    - nie tworzy efektu maski
    - ładnie dopasowuje się do cery

minus
    - cena około 40 zł

ale ja go kupiłam na promocji za 24 zł z groszami, jak będę znów kupować to zapewne na promocji

Używam tego produktu od: od niedawna

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie.
  • Wcześniej nie miałam dobrych doświadczeń z podkładami Astora, ale ten mnie zaskoczył.

Posiadam kolor 101 - najjaśniejszy.

+ Podkład nadaje skórze efekt odświeżenia, rozświetlenia nie tworząc przy tym efektu maski ani nie przesuszając.

+ Nie jest ciężki, nie podkreśla skórek, można spokojnie nakładać więcej niż jedną warstwę w zależności od potrzeb.

+Bardzo przyjemnie się rozprowadza

+Jest naprawdę trwały.

- Jedyny minus jaki mogę zauważyć to fakt, że kolor , który posiadam wpada w róż co przy mojej naczynkowej cerze trochę stwarza efekt świnki

Ilość zużytych opakowań: 3/4 1 opakowania

Chcesz pochwalić je_nny za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij