Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Zgłoszony przez felia

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 – substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

• Idealna!
  • Moje włosy z natury są bardzo wybredne, jednak ta maska przypadła im do gustu!
    Plusy:
    + zapach
    + nie obciąża
    + nie przetłuszcza
    + nadaje blasku
    + włosy dobrze się rozczesują
    + cena - jedynie 6,99 zł!

Minusy:
    - dostępność (jedynie salony firmy Ziaja/Internet)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić asia0987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • korzystnie wpływa na włosy!
  • Maska korzystnie wpływa na włosy. Dodaje im blasku, wygładza i sprawia, że nabierają oliwkowej miękkości. Bardzo łądnie pachnie i zapach ten utrzymuje się na włosach. Jedyne co mam do zarzucenia to zbyt wodnista konsystencja i niewydajność. Maska szybko się zużywa, przy użytkowaniu 2-3 razy tygodniu. Natomiast jej działanie jest jak najbardziej pozytywne dla włosów!

Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • To dobra maska do włosów, jak zresztą wszystkie maski w słoiczkach z Ziaji, a jednak znacznie lepiej spisuje się klasyczna maska wygładzająca (białe opakowanie z granatową kropką) lub czekoladowa (w brązowym opakowaniu).

CENA
    Super, zapłaciłam w osiedlowej drogerii ok. 6-8 zł.

OPAKOWANIE
    Duże, wygodne, higieniczne, ładne, proste. Podoba mi się, świetnie wygląda na półce.

DZIAŁANIE
    Wygładza i nawilża, ale troszkę gorzej od innych Ziajowych masek. Tak czy owak, w funkcji odżywki używanej po każdym myciu włosów na 10-15 minut sprawdzała się świetnie. Włosy po niej łatwo się rozczesywały, były gładkie i lśniące. Tylko końcówki potrzebowały dodatkowego wspomagania

ZAPACH
    Świeży, zielony, utrzymywał się na włosach przez cały dzień po umyciu i mojemu chłopakowi się podobał Czy przypomina prawdziwą oliwkę? Nie wiem.

PODSUMOWANIE
    Jest dobra i pewnie nie raz do niej wrócę, ale warto używać po niej lub przed nią czegoś mocniej pielęgnującego. Czyli nie używać non stop kolejnych opakowań tej odżywki, bo włosy się do niej przyzwyczają.

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Podeszłam dość sceptycznie do tej maski, ponieważ zdania na Wizażu były podzielone i skład nie zachwycał. Poza tym Ziaja już nie raz mnie rozczarowała..
    Plusy:
    - konsystencja
    - zapach
    - cena ok. 8zł
    - super wygładza i dociąża
    Minus:
    - mogłaby być bardziej dostępna np. w Rossmannie
    Polecam wypróbować, ja byłam mile zaskoczona

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Mam bardzo zniszczone farbowaniem i rozdwajaniem włosy, stostuje od prwaie trzech tygodni i juz widac efekty. Wcześniej ponad miesiąc stosowałam produkty Loreal, różnica w działaniu kolosalna.
    -łatwo się spłukuje
    -genialna przy nalozeniu na sam końcówki
    -włosy sa lśniące i miękkie
    -niska cena

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić BlondAlice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Uwielbiam Jedna z moich ulubionych masek. Tania, a działa cuda! Ładnie pachnie, ma lekką konsystencje. Nie trzeba trzymać długo by zobaczyć rezultaty.

Nawilża, wygładza, niweluje puch! Stosowana regularnie pomaga w wcale o piękne włosy

Jest tania, więc polecam wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Miałam przyjemność używać już wszystkich dostępnych masek Ziaji i wszystkie u mnie się sprawdziły świetnie.
    Oliwkowa również bardzo mi odpowiada.
    Zapach w wypadku tej maski jest nieco inny niż w całej oliwkowej serii kremów itp. bardziej subtelny i mniej nachalny, dzięki czemu dla mnie przyjemniejszy.
    Działanie u mnie podobne w każdej masce Ziaji: nawilża i wygładza moje włosy. Po jej użyciu bardziej błyszczą i są delikatne w dotyku. Warto wspomnieć, że moje włosy są rozjaśniane i kapryśne
    Konsystencja nie jest zbyt ciężka, nie obciąża.

Obecnie mam kakaową i działa na moje włosy podobnie. Z chęcią będę kupować te maski. Pewnie różne na zmianę

Chcesz pochwalić Hinata29295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorsza z najgorszych
  • Nie mam pojecia co wlozyli w ta maske ale to jakas totalna masakra! Po uzyciu jej zastanawialam sie co moje wlosy sa takie okropne, puszyly sie niesamowicie, szorstkie suche.. oO potem umylam wlosy bez uzycia tej maski no i wyszlo szydlo z worka, ze to byla jej wina. Juz kilka lat temu wygralam z puszeniem sie wlosow a ta maska przypomniala mi ten koszmar.. -.-' najgorsze gowno na swiecie nie polecam nikomu!!!!!

Plusy:
    brak

Minusy:
    samo stworzenie tej maski to juz wystarczajacy nietakt

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy uzylam

Chcesz pochwalić Madam922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobra
  • Bardzo dobra maska. Mam włosy farbowane, zniszczone końcówki i ta maseczka bardzo mi pomogła. Włosy są wygładzone, miękkie i bardzo dobrze się rozczesują. Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić ReiHino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko, ale nie ma wow
  • Maski do włosów z Ziaji można określić jako uniwersalna, skuteczna odżywka do włosów. Miałam również wersję kakaową i według mnie jedyną różnicą był zapach.

Plusy:
    + cena!
    +w składzie rzeczywiście znajduje się oliwa z oliwek
    +sprawdza się na moich włosach (długie, zniszczone, wysokoporowate)
    +wygładzenie
    +zapach
    +blask
    +nie obciąża włosów, genialnie sprawdza się nałożona bez spłukiwania na końcówki

Minusy:
    - konsystencja (rzadka, lejąca)
    - efekt nie jest długotrwały
    - niewydajnaUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić DirtyGray za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij