Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Zgłoszony przez felia

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 – substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

• świetna
  • Mam bardzo zniszczone farbowaniem i rozdwajaniem włosy, stostuje od prwaie trzech tygodni i juz widac efekty. Wcześniej ponad miesiąc stosowałam produkty Loreal, różnica w działaniu kolosalna.
    -łatwo się spłukuje
    -genialna przy nalozeniu na sam końcówki
    -włosy sa lśniące i miękkie
    -niska cena

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić BlondAlice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Uwielbiam Jedna z moich ulubionych masek. Tania, a działa cuda! Ładnie pachnie, ma lekką konsystencje. Nie trzeba trzymać długo by zobaczyć rezultaty.

Nawilża, wygładza, niweluje puch! Stosowana regularnie pomaga w wcale o piękne włosy

Jest tania, więc polecam wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Miałam przyjemność używać już wszystkich dostępnych masek Ziaji i wszystkie u mnie się sprawdziły świetnie.
    Oliwkowa również bardzo mi odpowiada.
    Zapach w wypadku tej maski jest nieco inny niż w całej oliwkowej serii kremów itp. bardziej subtelny i mniej nachalny, dzięki czemu dla mnie przyjemniejszy.
    Działanie u mnie podobne w każdej masce Ziaji: nawilża i wygładza moje włosy. Po jej użyciu bardziej błyszczą i są delikatne w dotyku. Warto wspomnieć, że moje włosy są rozjaśniane i kapryśne
    Konsystencja nie jest zbyt ciężka, nie obciąża.

Obecnie mam kakaową i działa na moje włosy podobnie. Z chęcią będę kupować te maski. Pewnie różne na zmianę

Chcesz pochwalić Hinata29295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorsza z najgorszych
  • Nie mam pojecia co wlozyli w ta maske ale to jakas totalna masakra! Po uzyciu jej zastanawialam sie co moje wlosy sa takie okropne, puszyly sie niesamowicie, szorstkie suche.. oO potem umylam wlosy bez uzycia tej maski no i wyszlo szydlo z worka, ze to byla jej wina. Juz kilka lat temu wygralam z puszeniem sie wlosow a ta maska przypomniala mi ten koszmar.. -.-' najgorsze gowno na swiecie nie polecam nikomu!!!!!

Plusy:
    brak

Minusy:
    samo stworzenie tej maski to juz wystarczajacy nietakt

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy uzylam

Chcesz pochwalić Madam922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobra
  • Bardzo dobra maska. Mam włosy farbowane, zniszczone końcówki i ta maseczka bardzo mi pomogła. Włosy są wygładzone, miękkie i bardzo dobrze się rozczesują. Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić ReiHino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko, ale nie ma wow
  • Maski do włosów z Ziaji można określić jako uniwersalna, skuteczna odżywka do włosów. Miałam również wersję kakaową i według mnie jedyną różnicą był zapach.

Plusy:
    + cena!
    +w składzie rzeczywiście znajduje się oliwa z oliwek
    +sprawdza się na moich włosach (długie, zniszczone, wysokoporowate)
    +wygładzenie
    +zapach
    +blask
    +nie obciąża włosów, genialnie sprawdza się nałożona bez spłukiwania na końcówki

Minusy:
    - konsystencja (rzadka, lejąca)
    - efekt nie jest długotrwały
    - niewydajnaUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić DirtyGray za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt taki jak po
  • zdecydowanie najlepszy stosunek cena/jakość /efekt w kosmetycznym wszechświecie ;-)
    dla moich farbowanych włosów jest bardzo dobra- lepsza niż loreal proffesional
    włosy są wygładzone, łatwo się rozczesują, nie elektryzują się

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 x200 ml

Chcesz pochwalić KdV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, lubię
  • Natrafiłam na tą maskę przypadkowo. Skusiła mnie niska cena i no cóż, mam pewien sentyment do ziajowskich produktów. Jako maska nie zdziałała żadnych cudów, aczkolwiek jako odżywka bardzo ją polubiłam. Myślę, że jeszcze nie raz zagości w mojej łazience.

duuży plusik za zapach, który długo się utrzymuje
    włosy są nawilżone
    nie plączą się
    idealnie dociążone
    niska cena
    wydajna

jest dobra, ale nie zgadzam się, że "głęboko regeneruje włosy (...)" jak zapewnia producent.
    minus jeszcze za dostępność.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mirttis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Ten kosmetyk nie robi nic z moimi włosami. To, co jest napisane na opakowaniu to zwykłe bajki.
    Włosy po zastosowaniu tej maski są suche jeszcze bardziej niż przed, dodatkowo są sianowate, jedyne co, to można je rozczesać( choć w moim przypadku bez tej maski moje włosy też pięknie się rozczesują)
    Dałam za nią 4,59 zł. Mimo to nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Maska jest zupełnie neutralna przede wszystkim ze względów na jej obiecanki cacanki odnośnie poprawy kondycji włosów. Ten produkt na mojej czuprynie kompletnie się nie sprawdza żadnych efektów null.
    Dałam tej masce 3 gwiazdki bo mimo wszystko włosy są gładsze, sypkie i co najważniejsze nie szkodzi kosmykom co zdarza się przy niektórych maskach.
    Podsumowanie: przeciętniak.

P.S wydajna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Medussaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij