Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Zgłoszony przez felia

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 – substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

• najgorsza z najgorszych
  • Nie mam pojecia co wlozyli w ta maske ale to jakas totalna masakra! Po uzyciu jej zastanawialam sie co moje wlosy sa takie okropne, puszyly sie niesamowicie, szorstkie suche.. oO potem umylam wlosy bez uzycia tej maski no i wyszlo szydlo z worka, ze to byla jej wina. Juz kilka lat temu wygralam z puszeniem sie wlosow a ta maska przypomniala mi ten koszmar.. -.-' najgorsze gowno na swiecie nie polecam nikomu!!!!!

Plusy:
    brak

Minusy:
    samo stworzenie tej maski to juz wystarczajacy nietakt

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy uzylam

Chcesz pochwalić Madam922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobra
  • Bardzo dobra maska. Mam włosy farbowane, zniszczone końcówki i ta maseczka bardzo mi pomogła. Włosy są wygładzone, miękkie i bardzo dobrze się rozczesują. Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić ReiHino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko, ale nie ma wow
  • Maski do włosów z Ziaji można określić jako uniwersalna, skuteczna odżywka do włosów. Miałam również wersję kakaową i według mnie jedyną różnicą był zapach.

Plusy:
    + cena!
    +w składzie rzeczywiście znajduje się oliwa z oliwek
    +sprawdza się na moich włosach (długie, zniszczone, wysokoporowate)
    +wygładzenie
    +zapach
    +blask
    +nie obciąża włosów, genialnie sprawdza się nałożona bez spłukiwania na końcówki

Minusy:
    - konsystencja (rzadka, lejąca)
    - efekt nie jest długotrwały
    - niewydajnaUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić DirtyGray za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt taki jak po
  • zdecydowanie najlepszy stosunek cena/jakość /efekt w kosmetycznym wszechświecie ;-)
    dla moich farbowanych włosów jest bardzo dobra- lepsza niż loreal proffesional
    włosy są wygładzone, łatwo się rozczesują, nie elektryzują się

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 x200 ml

Chcesz pochwalić KdV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, lubię
  • Natrafiłam na tą maskę przypadkowo. Skusiła mnie niska cena i no cóż, mam pewien sentyment do ziajowskich produktów. Jako maska nie zdziałała żadnych cudów, aczkolwiek jako odżywka bardzo ją polubiłam. Myślę, że jeszcze nie raz zagości w mojej łazience.

duuży plusik za zapach, który długo się utrzymuje
    włosy są nawilżone
    nie plączą się
    idealnie dociążone
    niska cena
    wydajna

jest dobra, ale nie zgadzam się, że "głęboko regeneruje włosy (...)" jak zapewnia producent.
    minus jeszcze za dostępność.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mirttis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Ten kosmetyk nie robi nic z moimi włosami. To, co jest napisane na opakowaniu to zwykłe bajki.
    Włosy po zastosowaniu tej maski są suche jeszcze bardziej niż przed, dodatkowo są sianowate, jedyne co, to można je rozczesać( choć w moim przypadku bez tej maski moje włosy też pięknie się rozczesują)
    Dałam za nią 4,59 zł. Mimo to nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Maska jest zupełnie neutralna przede wszystkim ze względów na jej obiecanki cacanki odnośnie poprawy kondycji włosów. Ten produkt na mojej czuprynie kompletnie się nie sprawdza żadnych efektów null.
    Dałam tej masce 3 gwiazdki bo mimo wszystko włosy są gładsze, sypkie i co najważniejsze nie szkodzi kosmykom co zdarza się przy niektórych maskach.
    Podsumowanie: przeciętniak.

P.S wydajna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Medussaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Jak na tak niską cenę produktu (maski do włosów są zazwyczaj drogie, zwłaszcza te w salonach fryzjerskich) jestem całkiem zadowolona

Po użyciu maski włosy sa sypkie,łatwo się rozczesują i nie sklejają, maska ich nie obciąża, pewnie dlatego,że nie ma sylikonu.

Jednak nie regenruje końcow, mam długie i zniszczone na końcach włosy, po użyciu maski końce dalej są suche i zniszczone.

Za taką cenę uważam, ze warto !!Używam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ułatwia rozczesywanie
  • Maski używam po każdym myciu włosów, zostawiam ją na kilka minut.

+ Ułatwia rozczesywanie, nie wyrywam włosów.
    + Nawilża.
    + Włosy są sypkie i lśniące.

- Nie regeneruje

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo chcę wypróbować inne ziajo-maski

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eastwind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z ziajowych maseczek.
  • Od produktu nie oczekiwałam cudów.Maseczka naszej polskiej firmy za jakieś 6zł ,więc czego wielkiego tu wymagać.
    DZIAŁANIE:Włosy są lśniące, puszyste ,mięciutkie ,rozczesują się bez żadnych problemów, dobrze się układają ,nie elektryzują.W dodatku wystarczą jakieś 3minuty ,by zdziałała cudeńka.Miałam już dosyć chodzenia w mokrym czepku po domu.
    OPAKOWANIE:Przyjemne ,zielone pudełeczko ,z którego można z łatwością wyskrobać maskę.
    KONSYSTENCJA: Niezbyt wodnista ,niezbyt kremista, wręcz idealna.
    CENA/DOSTĘPNOŚĆ: 6zł za taką maseczkę to grosze ,a dostać ją raczej ciężko ,ale niedaleko mnie mam na szczęście sklepik ziaji ,poza nim widziałam ją jedynie w jakiejś aptece.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Chcesz pochwalić Darux3 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij