Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Zgłoszony przez felia

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 – substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

• najgorsza z najgorszych
  • Nie mam pojecia co wlozyli w ta maske ale to jakas totalna masakra! Po uzyciu jej zastanawialam sie co moje wlosy sa takie okropne, puszyly sie niesamowicie, szorstkie suche.. oO potem umylam wlosy bez uzycia tej maski no i wyszlo szydlo z worka, ze to byla jej wina. Juz kilka lat temu wygralam z puszeniem sie wlosow a ta maska przypomniala mi ten koszmar.. -.-' najgorsze gowno na swiecie nie polecam nikomu!!!!!

Plusy:
    brak

Minusy:
    samo stworzenie tej maski to juz wystarczajacy nietakt

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy uzylam

Chcesz pochwalić Madam922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobra
  • Bardzo dobra maska. Mam włosy farbowane, zniszczone końcówki i ta maseczka bardzo mi pomogła. Włosy są wygładzone, miękkie i bardzo dobrze się rozczesują. Używam tego produktu od: nie pamiętamIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić ReiHino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko, ale nie ma wow
  • Maski do włosów z Ziaji można określić jako uniwersalna, skuteczna odżywka do włosów. Miałam również wersję kakaową i według mnie jedyną różnicą był zapach.

Plusy:
    + cena!
    +w składzie rzeczywiście znajduje się oliwa z oliwek
    +sprawdza się na moich włosach (długie, zniszczone, wysokoporowate)
    +wygładzenie
    +zapach
    +blask
    +nie obciąża włosów, genialnie sprawdza się nałożona bez spłukiwania na końcówki

Minusy:
    - konsystencja (rzadka, lejąca)
    - efekt nie jest długotrwały
    - niewydajnaUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić DirtyGray za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt taki jak po
  • zdecydowanie najlepszy stosunek cena/jakość /efekt w kosmetycznym wszechświecie ;-)
    dla moich farbowanych włosów jest bardzo dobra- lepsza niż loreal proffesional
    włosy są wygładzone, łatwo się rozczesują, nie elektryzują się

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 x200 ml

Chcesz pochwalić KdV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, lubię
  • Natrafiłam na tą maskę przypadkowo. Skusiła mnie niska cena i no cóż, mam pewien sentyment do ziajowskich produktów. Jako maska nie zdziałała żadnych cudów, aczkolwiek jako odżywka bardzo ją polubiłam. Myślę, że jeszcze nie raz zagości w mojej łazience.

duuży plusik za zapach, który długo się utrzymuje
    włosy są nawilżone
    nie plączą się
    idealnie dociążone
    niska cena
    wydajna

jest dobra, ale nie zgadzam się, że "głęboko regeneruje włosy (...)" jak zapewnia producent.
    minus jeszcze za dostępność.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mirttis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Ten kosmetyk nie robi nic z moimi włosami. To, co jest napisane na opakowaniu to zwykłe bajki.
    Włosy po zastosowaniu tej maski są suche jeszcze bardziej niż przed, dodatkowo są sianowate, jedyne co, to można je rozczesać( choć w moim przypadku bez tej maski moje włosy też pięknie się rozczesują)
    Dałam za nią 4,59 zł. Mimo to nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Maska jest zupełnie neutralna przede wszystkim ze względów na jej obiecanki cacanki odnośnie poprawy kondycji włosów. Ten produkt na mojej czuprynie kompletnie się nie sprawdza żadnych efektów null.
    Dałam tej masce 3 gwiazdki bo mimo wszystko włosy są gładsze, sypkie i co najważniejsze nie szkodzi kosmykom co zdarza się przy niektórych maskach.
    Podsumowanie: przeciętniak.

P.S wydajna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Medussaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Jak na tak niską cenę produktu (maski do włosów są zazwyczaj drogie, zwłaszcza te w salonach fryzjerskich) jestem całkiem zadowolona

Po użyciu maski włosy sa sypkie,łatwo się rozczesują i nie sklejają, maska ich nie obciąża, pewnie dlatego,że nie ma sylikonu.

Jednak nie regenruje końcow, mam długie i zniszczone na końcach włosy, po użyciu maski końce dalej są suche i zniszczone.

Za taką cenę uważam, ze warto !!Używam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ułatwia rozczesywanie
  • Maski używam po każdym myciu włosów, zostawiam ją na kilka minut.

+ Ułatwia rozczesywanie, nie wyrywam włosów.
    + Nawilża.
    + Włosy są sypkie i lśniące.

- Nie regeneruje

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo chcę wypróbować inne ziajo-maski

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eastwind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z ziajowych maseczek.
  • Od produktu nie oczekiwałam cudów.Maseczka naszej polskiej firmy za jakieś 6zł ,więc czego wielkiego tu wymagać.
    DZIAŁANIE:Włosy są lśniące, puszyste ,mięciutkie ,rozczesują się bez żadnych problemów, dobrze się układają ,nie elektryzują.W dodatku wystarczą jakieś 3minuty ,by zdziałała cudeńka.Miałam już dosyć chodzenia w mokrym czepku po domu.
    OPAKOWANIE:Przyjemne ,zielone pudełeczko ,z którego można z łatwością wyskrobać maskę.
    KONSYSTENCJA: Niezbyt wodnista ,niezbyt kremista, wręcz idealna.
    CENA/DOSTĘPNOŚĆ: 6zł za taką maseczkę to grosze ,a dostać ją raczej ciężko ,ale niedaleko mnie mam na szczęście sklepik ziaji ,poza nim widziałam ją jedynie w jakiejś aptece.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Chcesz pochwalić Darux3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła.
  • Największą zaletą tej maseczki jest.. niska cena koleżanka kupiła mi ją za około 7 zł w jakiejś drogerii.
    Maska jest dość gęsta, nie spływa z włosów. Średnio nawilża i wygładza, ale potrafiła ujarzmić mój wielki puch, za co ją lubię.
    Opakowanie wygodne, maskę można zużyć do ostatniej kropli.

Niestety - jak dla mnie - śmierdzi !! O ile zapach kremu oliwkowego ziai uwielbiam, tak tej maski nie mogłam znieść. A to dla mnie duży mankament. A ponieważ szukam wciąż swoich kosmetyków idealnych - nie wiem czy jeszcze kiedyś sięgnę po ten właśnie.

Używam tego produktu od: marzec 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weronka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra do włosów suchych
  • Na wstępie muszę powiedzieć - wielki minus za dostępność (a w zasadzie za jego brak). Mieszkam w takim ok. 40-tysięcznym miasteczku, no wiadomo - metropolia to nie jest, ale trochę różnych sklepów mamy, a tą odzywkę wypatrzyłam przez przypadek nad morzem. No, ale do rzeczy.
    Jakoś tam pachnie, ale nie zwracam na to szczególnej uwagi. Gdyby zapach byl drażniący, to bym pewnie o tym wspomniała.
    Bardzo fajnie nawilża i dyscyplinuje bez obciążania bardzo suche włosy - w zasadzie to jakoś tam w nie wsiąka, przez co robią się dociążone i sprężyste (aha - zapomniałam dodać, że ja jej nie spłukuję, wbrew zaleceniom :P). Jest taka lekka, a jednocześnie bogata.
    Jest bardzo wydajna - wystarczy malutka ilość.
    Naprawdę fajnie nawilża - jak zresztą cała seria oliwkowa z Ziaji.
    Cena bardzo przystępna, z możliwościa kupienia, jak wspominałam, gorzej.
    Ogólnie polecam do suchych, sianowatych włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

Chcesz pochwalić -=martuch=- za czytelną i pomocną recenzję?
  • B.dobra
  • W mojej kolekcji znalazła się już maska z serii masło kakaowe, a tą dostałam na urodziny. Powiem szczerze, że dla mnie maska oliwkowa jest nawet lepsza, nie żebym przez nią nie kupiła kakaowej, ale jednak ta jest nieco lepsza. Bardzo ją polubiłam
    +Świetnie nawilża włosy,
    +Wygodne opakowanie,
    +zapach,
    +Wydajność,
    +ułatwia rozczesywanie,
    +cena.
    Bardzo dobry produkt , polecam

Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • miło mnie zaskoczyła
  • Jest to maska którą kupiła moja mama i szczerze wątpiłam w jej dzialanie, ale postanowiłam spróbować, miło mnie zaskoczyła. Nie daje jakichś spektakularnych efektów, ale jak na maskę za 8 zł to naprawdę nieźle działa. Myślę, że można ją używać po każdym myciu bo nie obciąża. Według mnie to bardziej odżywka niż maska.

Zalety:
    -cena (ok 8 zł )
    -poprawia ogólny wygląd włosów
    -zapach
    -pomaga w rozczesaniu włosów
    -ma świetną konsystencję

Wady:
    -zawiera zmywalny silikon więc jej działanie może być pozorne

Jest warta wypróbowania !

Używam tego produktu od: 2 tygodn
    iIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie
  • To moja druga maska do kłaków z Ziaji. Wcześniej stosowałam maskę z ceramidami więc mam porównanie.

Rozjaśniałam włosy przez prawie rok. Przez ten zabieg mnóstwo się połamało o pokruszyło. Po oliwkową maskę bez problemu mogą sięgać dziewczyny, które nie mają masakry na głowie. Nie twierdzę, ze nie działa - ceramidy lepiej wpływały na moje włosy.

Włosy myję codziennie. Co drugi dzień nakładam maskę, a po kąpieli używam odżywki w sprayu.
    Włosy są miękkie, łatwo się rozczesują. Jednak brakuje mi takiego efektu wow, ktory miałam po masce z ceramidami.
    Konsystencja oliwkowej maski jest dużo lepsza. Gęsta, bardziej zbita. Dzięki temu maska jest wydajniejsza. Mniejsza ilość wystarczy na pokrycie włosów. Całkiem fajnie pachnie, jednak ten zapach nie pozostaje długo na włosach.

Jak dla mnie ok - będę jej używać jak już będę mieć swoje, naturalnie włosy.

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR

- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
    - wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
    - przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
    - nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
    - zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.
    WSZYSTKO TO BUJDA

MASKA NIC NIE ROBI NA WŁOSACH

OBCIĄŻA JE

WYSUSZA

WYGLĄDAJĄ SIANOWATO

W OGÓLE NIE NAWILŻA

Używam tego produktu od: 1 MIESIĄC

Chcesz pochwalić cj_ania za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH!!
  • Przez długi długi czas szukałam kosmetyków dla siebie ... aż tu w końcu całkiem przez przypadek wtrafiłam na MASKE Z ZIAI jestem szalenie szczesliwa z tego powodu !!! i gotowa na to aby sprobowac kolejnych kosmetykow z Ziai, ktore mam nadzieje ,że beda tak samo efektywne !!!! )))

PLUSY
    - maska poradzila sobie z moimi rozjasnionymi wlosami (wlosy przestaly byc szorskie !! dodam ze sa jak po wizycie u fryzjera )
    - piekny zapach ktory utrzymuje sie dlugo na wloskach
    - mniej widoczne rozdwojenia wlosow
    -mocne nawilzenie ( czyli zapobiega łamliwosc)
    - łatwo rozprowadza sie na wlosy dzieki kremowej konsystencji!
    -niska cena niecałe 7 zł
    - nadaje włosom blask ( a uwierzcie dziewczyny ze na moje jasne i zniszczone wlosy to nie małe zadanie )
    -wszystko to co obiecuje producent zgodne z prawda

MINUSY

maska nie ma ani jednego minusa

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić adeluek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Jestem posiadaczką mieszanych włosów. Za produkt zapłaciłam 6 zł. Maska ma średniogęstą konsystencję. Jej zapach nie przypadł mi do gustu. Konsystencja i opakowanie sprawiają, że szybciej się ją zużywa, ponieważ więcej się jej nabiera.

Maska zawiera zmywalny sylikon, czyli wizualnie poprawia wygląd włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. Włosy są miękkie w dotyku na całej długości, najsuchsze końcówki też. Nie daję jej pięciu gwiazdek, ponieważ nie nawilża na poziomie bardzo dobrym, ale jest to produkt godny wypróbowania. Maska nie obciążyła mi włosów.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, dimethicone, behentrimonium chloride, isopropyl myristate, polyqartenium- 10, olea europea fruit oil, panthenol, sodium benzoate, parfum, citric acid, CL 42090, CL 19140, CL 47005, CL 16035.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OLIWKOWE OPOWIADANIE
  • Pewnego dnia zauważyłam, że mam przesuszone, elektryzujące się włosy.
    Podreptałam więc do sklepu, aby zakupić jakiś kosmetyk do włosów, np. odżywkę.
    Nie znalazłam niczego ciekawego, więc podreptałam do domu i zaczęłam robić wykopaliska w internecie, w celu znalezienia jakiejś wskazówki co do tego, jaki produkt mam zakupić.
    Odwiedziłam również Wizaż (no jakże by inaczej).
    Po przeczytaniu pochlebnych opinii na temat Oliwkowej serii do włosów, udałam się na poszukiwania tychże kosmetyków. Znalazłam je dopiero w jakimś tam sklepie chemicznym.
    Mówiąc (a raczej pisząc) ''je'', mam na myśli Oliwkową serię- szampon, odżywkę i maskę.

Oliwkowe: szampon, odżywkę i maskę stosuję razem, więc niestety raczej nie wiem, jak działa każde z osobna.
    Opiszę więc, jak działają razem, ale oczywiście spróbuję też wymienić zalety/ wady poszczególnych produktów.
    (Tę recenzję zamieszczę też na Wizażu pod odżywką i maską)

SZAMPON
    + szampon, jak szampon; szału nie ma.
    Po umyciu (i wyschnięciu) włosy są puszyste, trochę się elektryzują, łatwo się rozczesują.
    Dobrze się pieni, jest wydajny.

ODŻYWKA
    + świetnie wygładza, nawilża włosy. Włosy sie nie elektryzują i nie puszą się. (Najlepiej trzymać odżywkę na włosach tak 2minuty. Im dłużej, tym włosy będą bardziej przyklapnięte po wyschnięciu)
    Są gładkie, pełne blasku... bla bla... bla

MASKA
    + zauważyłam, że skład różni się od składu odżywki raptem, bodajże, dwoma czy nawet tylko jednym składnikiem.
    Maska działa podobnie jak odżywka, ale niestety trochę gorzej. Po niej włosy są po prostu przyklapnięte, aczkolwiek gładkie i błyszczące... bla bla

PO UŻYCIU WSZYSTKICH TRZECH PRODUKTÓW
    + włosy są gładkie, błyszczące, nie elektryzują się, ACZKOLWIEK są również- niestety- przyklapnięte. Jakby zmęczył je duet odżywka+ maska.

PODSUMOWANIE
    + przystępna cena (za trio zapłaciłam tylko 16zł)
    + estetyczne opakowania
    + delikatny zapach
    + oliwkowa seria naprawdę nawilża włosy i sprawia, że już tak się nie elektryzują (nawet zimą, pod czapką)

- produkt trudnodostępny (nie znalazłam tych kosmetyków ani w Naturze, ani w Rossmannie)
    - czasami trio działa męcząco na włosy, sprawiając, że te są oklapnięte
    - po 2-3 dniach od umycia włosów, muszę znowu je myć (a muszę zaznaczyć, że mam raczej bezproblemowe włosy, które czasami mogę myć nawet tylko co 4dni)

NA ZAKOŃCZENIE- polecam. Produkt tani, dobry, polski... itp.,itd.

KONIEC

Używam tego produktu od: 5-7 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Kupując maskę do włosów zawsze marzy mi się po jej użyciu efekt pięknych, zdrowych i błyszczących włosów.
    Jeśli chodzi o maskę z Ziaji nie zauważyłam takiego spektakularnego efektu napewno.

To co przemawia za ta maską:
    # cena - ok 6 zł w drogeriach
    #poprawia wygląd ogólny włosów
    # są miękkie w dotyku
    # włosy nie puszą się po niej

Niestety argumentów przeciw jej stosowaniu jest więcej:
    # bardzo niewydajna , opakowanie poszło mi dosłownie po 5 użyciach.
    # producent pisze, że poprawia rozczesywanie włosów - dla mnie wprost przeciwnie , włosy ciężko się roztrzesuje, plączą się niesamowicie co mnie denerwuję strasznie
    # jak dla mnie nie ma ona żadnego zapachu, po jej użyciu nie czuję kompletnie żeby włosy nią pachniały
    #napewno nie przywraca ona też połysku
    # włosy są skłonne do przetłuszczania po niej

Mogę jej używać od czasu do czasu jako odżywki ( w razie gdyby moja się skończyła i nie miałabym nic innego pod ręką ). Jako maska napewno się nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie ( max 6 razy uzyta)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić evveliness za czytelną i pomocną recenzję?
  • B. Dobra
  • Jest to moja druga maska z Ziaji, uważam że jest równie dobra jak poprzednia.

+niska cena około 6,50zł,
    +budyniowa konsystencja,
    +wydajna
    +piękny zapach utrzymujący sie na wlosach,
    +wygodne opakowanie
    +nie zauważyłam przetłuszczenia moich włosów

-dostępność.. u mnie z nią krucho, ratuje sie małymi drogeryjnymi sklepikami.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Anabella43 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ot zwykła odżywka
  • Specjalnie napisałam odżywka,a powinnam dodac bardzo przeciętna odżywka,tym bardziej jestem zaskoczona tak wysoką oceną. Raczej nie mam zniszczonych włosów,od maski oczekuje nawilżenia i wygładzenia, do tej pory używałam joanny rumiankowej którą uwielbiam,ale lubię testowac nowe kosmetyki i skusiłam się niestety na ten produkt.

Do rzeczy:

-nie regenuje
    -nie wygładza
    -nie nawilża
    -mega niewydajna (nie nakładałam jej dużo i stosowałam 2x w tyg a zniknęła ekspresowo)
    -zapach szybko znika (lubię zapachy które długo utrzymują się na włosach,ale wiem,że dla niektórych jest to plus)
    -nie ułatwia rozczesywania

+cena - 5,70
    +/-odrobina nałożona na końcówki poprawiała ich wygląd,ale tylko przez jakiś czas
    +ładny zapach
    + estetyczne,w miare poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: ok.3 tyg

Chcesz pochwalić burzowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam
  • Rewelacyjna maska. Moje włosy po niej odżyły. Wyglądają na lśniące. Miękkie w dotyku. Żadna wcześniejsza maska, odżywka nie doprowadziła moich włosów do takiego stanu jak ta. W te jesienne, chłodne wieczory gorąco polecam tą maskę do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić justka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak wiele za tak niewiele
  • Kurcze, to na prawdę godny polecenia produkt! To już moja piąta z kolei maseczka z Ziaji (próbuję po kolei wszystkie rodzaje). Nie spodziewajmy się cudownego kosmetyku za 5-6zł, skład niestety nie powala na kolana, ale efekt końcowy godny jest podziwu. ) Włosy są mięciutkie, wygładzone, ujarzmione, dobrze się rozczesują... Z czystym sumieniem mogę polecić, za takie śmiesznie małe pieniądze żalem byłoby nawet nie przetestować. Maski znajdziecie w Laboo, Naturze, Asterze, Venus oraz innych drogeriach sieciowych.

Ps. - Zapach jest bardzo słodki i przyjemny, konsystencja taka budyniowata (półpłynna). Po nałożeniu nie spływa z włosów.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • extra produkt za tak niską cene
  • Maska jest rewelacyjna!włosy sa odżywione miękkie i blyszczące,nie puszą sięuzywam jej juz od dawna i szczerze moge polecic!jego działanie moge porównac do nie jednej droższej maski

Używam tego produktu od: 5 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić kazy za czytelną i pomocną recenzję?