Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalna maska do włosów regenerująca

Zgłoszony przez felia

Regenerująca kremowa maska do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 – substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- głęboko regeneruje włosy bez zbędnego obciążania,
- wzmacnia i poprawia ich naturalną odporność,
- przywraca elastyczność, miękkość i połysk,
- nadaje włosom wypielęgnowany, zdrowy wygląd,
- zapewnia długotrwałe oliwkowe kondycjonowanie.

• Bardzo dobra, ale z silikonem
  • Jestem zadowolona z tej maski: włosy są po niej miękkie i lśniące po same końcówki, ładnie się układają. Używam jej co drugie mycie, pod kompres na ok godzinę.
    Kupiłam ją w aptece internetowej za jedyne 5,49 zł.
    Jedyny minus to to, że niespecjalnie ułatwia rozczesywanie, ale po szamponie Fitomed rumiankowym moje włosy to jeden wielki splątany kołtun, więc trudno temu podołać jakąkolwiek odżywką.
    No i Dimethicone w składzie, dlatego nie wiem czy kupię ją ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emi W za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Moje włosy ją kochają
  • Bezbłędna maska Lubię ją tak bardzo, że przestałam próbować kolejnych Mam bardzo długie (>90cm) włosy, cienkie, ale gęste (obwód przy głowie około 9,5cm). Skóra głowy jest normalna, ale ostatnie 30 cm mocno wysycha. Szukałam więc czegoś, co je nawilży i ułatwi rozczesywanie, skoro przestałam używać szamponów z silikonem. No i mam swój ideał

Plusy:
    + tania! 200g słoik to około 7,5zł
    + wydajna, ale to zależy od człowieka - jeżeli masz 1/5 moich włosów, a szampon 300ml zużywasz w 2 tygodnie, to tę maskę zużyjesz bardzo szybko. Ale nawet jeśli - jest naprawdę tania
    + łatwo dostępna - nie widziałam jej co prawda w Rossmannach, ale Ziaja stawia ostatnio coraz więcej stoisk w C.H. a i na osiedlu nieopodal jest sklep firmowy
    + faktycznie odczuwam, że włosy są po niej lepiej odżywione, bardziej miękkie, gładkie
    + podane na słoiczku zastosowanie (niewielką ilość wmasować w końcówki włosów i nie spłukiwać) też u mnie działa, ale wykorzystuję rzadko (nie ma to jak czysty argan
    + zapach, opakowanie, konsystencja... wszystko jest naprawdę super, nie mam czego się przyczepić

Serdecznie polecam - wypróbowanie nie zrujnuje Twojego portfela, a może odnajdziesz swoją maskę marzeń?

Ilość zużytych opakowań: nie umiem policzyć, >10

Chcesz pochwalić Alacortia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobra ale wolę kakaową
  • maseczka ma prawie identyczny skład jak ta z masłem kakaowym; różni się jedynie ekstraktem roślinnym, który jednak robi różnicę.
    na plus:
    -fajna, gęsta konsystencja
    -pomaga w rozczesaniu włosów
    -nawilża i zapobiega puszeniu
    -dobrze się spłukuje
    -jest wydajna
    -tania, dałam za nią niecałe 7zł w sklepie Ziaji
    -nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania
    pachnie oliwkowo nie mam się do czego przyczepić, może jedynie do tego, że bardziej mi przypasowała wersja z masłem kakaowym (może zapach, może jednak coś jest w tym wyciągu roślinnym? )

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy produkt do włosów jaki miałam
  • Maseczka jest rewelacyjna, uzywam jej jak rowniez inne maseczki z ziaji, moje wlosy katowalam 2 lata prostownica i malowalam, staly sie suche i niesforne, ale jak użyje maseczki sa miekkie i cudownie pachna, oraz wygladaja na zdrowe! kazdemu polecam tą maseczke, a cena? Jest śmiesznie niska jak za tak rewelacyjny produkt

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kocia43321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Zalety:
    +cena!
    +wydajność
    +zapach
    +włosy bardzo dobrze się rozczesują
    +wygładza
    +nawilża
    +ładne opakowanie

Miałam czasami problem, żeby odkręcić wieczko, ale i tak jest rewelacyjna!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aneczkajestem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Moje włosy z natury są bardzo wybredne, jednak ta maska przypadła im do gustu!
    Plusy:
    + zapach
    + nie obciąża
    + nie przetłuszcza
    + nadaje blasku
    + włosy dobrze się rozczesują
    + cena - jedynie 6,99 zł!

Minusy:
    - dostępność (jedynie salony firmy Ziaja/Internet)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić asia0987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • korzystnie wpływa na włosy!
  • Maska korzystnie wpływa na włosy. Dodaje im blasku, wygładza i sprawia, że nabierają oliwkowej miękkości. Bardzo łądnie pachnie i zapach ten utrzymuje się na włosach. Jedyne co mam do zarzucenia to zbyt wodnista konsystencja i niewydajność. Maska szybko się zużywa, przy użytkowaniu 2-3 razy tygodniu. Natomiast jej działanie jest jak najbardziej pozytywne dla włosów!

Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • To dobra maska do włosów, jak zresztą wszystkie maski w słoiczkach z Ziaji, a jednak znacznie lepiej spisuje się klasyczna maska wygładzająca (białe opakowanie z granatową kropką) lub czekoladowa (w brązowym opakowaniu).

CENA
    Super, zapłaciłam w osiedlowej drogerii ok. 6-8 zł.

OPAKOWANIE
    Duże, wygodne, higieniczne, ładne, proste. Podoba mi się, świetnie wygląda na półce.

DZIAŁANIE
    Wygładza i nawilża, ale troszkę gorzej od innych Ziajowych masek. Tak czy owak, w funkcji odżywki używanej po każdym myciu włosów na 10-15 minut sprawdzała się świetnie. Włosy po niej łatwo się rozczesywały, były gładkie i lśniące. Tylko końcówki potrzebowały dodatkowego wspomagania

ZAPACH
    Świeży, zielony, utrzymywał się na włosach przez cały dzień po umyciu i mojemu chłopakowi się podobał Czy przypomina prawdziwą oliwkę? Nie wiem.

PODSUMOWANIE
    Jest dobra i pewnie nie raz do niej wrócę, ale warto używać po niej lub przed nią czegoś mocniej pielęgnującego. Czyli nie używać non stop kolejnych opakowań tej odżywki, bo włosy się do niej przyzwyczają.

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Podeszłam dość sceptycznie do tej maski, ponieważ zdania na Wizażu były podzielone i skład nie zachwycał. Poza tym Ziaja już nie raz mnie rozczarowała..
    Plusy:
    - konsystencja
    - zapach
    - cena ok. 8zł
    - super wygładza i dociąża
    Minus:
    - mogłaby być bardziej dostępna np. w Rossmannie
    Polecam wypróbować, ja byłam mile zaskoczona

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Mam bardzo zniszczone farbowaniem i rozdwajaniem włosy, stostuje od prwaie trzech tygodni i juz widac efekty. Wcześniej ponad miesiąc stosowałam produkty Loreal, różnica w działaniu kolosalna.
    -łatwo się spłukuje
    -genialna przy nalozeniu na sam końcówki
    -włosy sa lśniące i miękkie
    -niska cena

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić BlondAlice za czytelną i pomocną recenzję?