Dermika, Lily - Skin, Krem ochrona piękna na dzień

Powiększ Dermika, Lily - Skin, Krem ochrona piękna na dzień

Zgłoszony przez equi_dream

Pierwszy krem pielęgnacyjny, który zmniejsza o 97% ilość wolnych rodników powstających w skórze
w wyniku promieniowania UV.
Niezwykle skuteczna ochrona przed promieniowaniem
 UVA i UVB oraz wolnymi rodnikami.
Doskonała pielęgnacja: poprawa elastyczności
 skóry i działanie rozjaśniające (ekstrakt z lilii gwiezdnej)
Nie powoduje powstawania zaskórników (potwierdzone badaniami In vivo).
96% - Wyraźna Poprawa nawilżenia*.
87% - Wygładzenie powierzchni skóry*.
93% - Wyraźna poprawa elastyczności*.
100% - Doskonała poprawa jędrności*.
* Wyniki badan konsumenckich prowadzonych w niezależnym ośrodku badawczym
 po 4 tygodniach stosowania kremu.

• dobry, bez spektakularnych efektów
  • Krem jest bardzo wydajny. Jestem cały czas w trakcie używania pierwszego opakowania. Dobrze się rozprowadza, wystarczy niewielka ilość do użycia. Nie ma drażniącego zapachu. Lekko zmniejszył zmarszczki mimiczne. Zmarszczki na czole pozostały bez zmian. Ja polecam go raczej osobom pomiędzy 30-35 rokiem życia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolitka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mila niespodzianka
  • Krem kupilam pod wplywem swietnych recennzji na Wiazu, ale rowniez chcialam zainwestowac w polska marke. Jesli chodzi o ten wlasnie aspekt, to mysle ze ten krem w niczym nie ustepuje drogim zagranicznym markom, a niektrore przebija. Krem na bardzo lekka konsystencje, troche jak lekki budyn, dzieki niej jest bardzo wydajny. Rozprowadza sie dobrze i superszybko wchlania. Buzia jest gladka, dobrze nawilzona. Moge powiedziec ze zauwazylam tez wygladzenie drobnych zmarszczek mimicznych. Sklad kremu jest zachecajacy. Relacja ceny do jakosci berdzo dobra. Odjelam pol punktu za opakowanie. Nie jest w moim guscie, ale absolutnie nie wplywa to na moje zadowolenie z uzywania tego produktu. Zaznaczylam ze nie wiem czy go ponownie kupie, bo lubie probowac nowe kremy i nie przyzwyczajac skory do jednego. Jesli do niego wroce, to z wielka przyjemnoscia.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany
  • Moja cera jest dosyć trudna w pielęgnacji. Mieszana, z dużą skłonnością do zapychania, ale bardzo szybko się przesusza. Uczucie pełnego oczyszczenia i odświeżenia dają mi jedynie toniki alkoholowe, jednak skóra po nich jest podrażniona. Krem Dermiki idealnie pasuje do potrzeb mojej skóry. Doskonale ją nawilża (nawet po kwasach), nie zapycha, skóra nie błyszczy się mocniej (oczywiście nie matuje-ale nie takie jego zadanie), podrażnienie po toniku błyskawicznie znika. Mam wrażenie, że skóra jest bardziej zwarta, w dodatku pory faktycznie są mniej widoczne. Stosuję go również pod oczy i nie podrażnia. Działania na przebarwienia czy zmarszczki nie zauważyłam, bo nie mam (jeszcze ) takich problemów.
    Mniej istotne plusy to cudowny, elegancki słoiczek (niestety dosyć ciężki), doskonała konsystencja, bardzo dobre wchłanianie i delikatny zapach.
    Jedynym minusem wyszukanym na siłę jest cena, ale uważam, że jak na krem idealny jest do przełknięcia, nawet bez promocji.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze się kończy, kolejne już czeka

Chcesz pochwalić aprilrain za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Zaczęłam od próbek ale bardzo szybko zamieniłam na całe opakowanie tego kremu.
    I nie żałuję absolutnie.
    To jest krem na dzień ale ja stosuję go 2 razy dziennie, bo tak bardzo podoba mi się jego działanie. Zwłaszcza po nocy....
    cera moja jest taka odświeżona, ukojona, żywa, wygląda dużo zdrowiej a zmarszczki są wygładzone.
    No właśnie, zmarszczki - to chyba za dużo powiedziane, jakieś tam linie mimiczne jednak już mam, ciężko mi powiedzieć czy kwalifikują się do zmarszczek czy nie.
    W każdym razie mam prawie 29 lat i na moją cerę ten krem działa naprawdę bardzo dobrze. Wygładza linie mimiczne, pięknie odżywia skórę. Sam krem ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, jest wydajny, ma dobre ładne opakowanie. Nie mam się do czego przyczepić. Zwłaszcza że nie zapycha, a mam cerę mieszaną ze skłonnością do niespodzianek.

Ilość zużytych opakowań: 12 próbek , w trakcie pełngo opakowania

Chcesz pochwalić Baambi za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, chętnie wracam
  • bardzo lubię zarówno ten krem, jak i wersję na noc .
    Nawilża, wygładza, uspokaja skóre.
    Wyglądam po prostu o wiele lepiej. Nakłada się przyjemnie, jest wbardzo wydajny, ładnie się wchłania. Idealny pod podkład itp.
    Zalety mogę tylko mnożyc.
    Cena w promocji to ok. 40-45 zl. Tyle mogę za taki przyjemny krem spokojnie zapłacić. Na pewno jest wart swojej ceny.
    Jedyne, co mnie niepokoi to to, że on jest przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia!
    Dlatego z żalem stosuję go tylko dwa razy w roku jako kurację dopingującą dla mojej skóry (mam 30-tkę na karku)

Wydaje mi się, że wersja na noc jest trochę lepsza.
    Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 50ml na dzień, 4 x 50ml na noc

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej...
  • Na krem natknęłam się, gdy dostałam całe pudło próbek. Ucieszyłam się bardzo, bo rzadko używam drogich kremów powyżej 40 zł. Zachęcona rasowo marketingowym opisem kosmetyku zaczęłam go stosować dwa razy dziennie. Pierwsze niemiłe zaskoczenie to zapach. Mi przypomina cmentarne kwiaty, do tego lekko już podwiędłe. Ale co tam, zapach to nie wszystko - więc dzielnie zabrałam się za smarowanie. Rzeczywiście krem pozostawia nieprzyjemną, lepką i tłustawą warstewkę. Twarz błyszczy się i wygląda nieświeżo. Potem miałam wrażenie, że skóra swędzi i nie dochodzi do niej tlen. Zatyka pory i zauważyłam po dłuższym stosowaniu, iż na twarzy pojawiła się nieestetyczna kaszka.
    Szukałam nawilżającego kosmetyku, ale ten wręcz natłuszcza. Kompletnie nie nadaje się dla tłustej i mieszanej cery.
    Gdybym kupiła ten krem za własne, ciężko zarobione pieniądze, byłabym wściekła.
    Najlepiej dostać próbki i sprawdzić, czy krem się sprawdzi w naszym przypadku. Wydaje mi się jednak, że stosunek ceny do jakości jest nieadekwatny.

Ilość zużytych opakowań: sporo saszetek

Chcesz pochwalić spatlese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Bardzo dobry!
  • Krem ma lekką konsystencję i świetnie sprawdza się pod makijaż. Szybko się wchłania i dość dobrze nawilża. Nie zapycha z pewnością-a mam do tego duużą skłonność. Nie wiem czy aż tak bardzo rozjaśnia przebarwienia...Mam ich trochę i nie zauważyłam jakiejś bardzo dużej róznicy, ale to nie jest jego główne zadanie u mnie-nie tego głównie od niego oczekuję. Skóra jest po nim miękka,naczynka wyciszone, a co najważniejsze dla mnie ma filtr SPF 20 i dodatkowe zabezpieczenie przed wolnymi rodnikami co jest uważam HITEM! Cena nie jest niska, ale nie jest też wygórowana za taki kosmetyk. jest dość wydajny.Poza tym można go dostać w Rossmanie np. na promocji.

Chcesz pochwalić jinxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bardzo dobry
  • Mam 30 lat, cerę normalną, ale skłonną do niedoskonałości i porażnień. Ten kremik mnie zupełnie nie zapchał ani nie podrażnił, po prostu nie skrzywdził w żaden sposób. A to rzadkość, bo produkty do pielęgnacji twarzy notorycznie powodują u mnie wypryski.

ZALETY:

+ działanie
    Krem jest leciutki, dość rzadki, idealny na dzień i pod makijaż. Podkład i puder się na nim nie rolują, co bardzo ważne. Zresztą, sama aplikacja rano była przyjemna ze względu na świeży, kwiatowy zapach.

Produkt nawilża i odrobinę odżywia. Parę razy stosowałam go na noc, wtedy używałam grubszej warstwy, a skóra była rano świeża i wypoczęta, gładka, ukojona, w naprawdę świetnym stanie. Drobne przebarwienia po krostkach były zredukowane, co mi odpowiadało.

+ cena
    Uważam, że jak na tak delikatny, a jednocześnie działający i naprawdę wyjątkowo przyjemny w stosowaiu kremik, produkt ma cenę w sam raz i do zniesienia.

+ polski produkt
    Nie ma dla mnie nic przyjemniejszego od używania dobrego, polskiego produktu, i wspierania naszego rynku pracy. Uważam, że znacznie droższe L'Oreale czy Olaye mogą się przy Dermice schować. Zresztą, to już któryś krem z tej firmy, który doskonale na mnie działa. Nie szkodzi, tylko pomaga, i jest przemiły w stosowaniu.

+ wydajny
    Wysarczył mi na bardzo długo. Pewnie dzięki lekkiej formule.

WADY:

- mam 30 lat i z większą przyjemnością używam silnych kremów przeciwzmarszczkowych, które napinają mi skórę. Ale powiedzmy sobie wprost: od czasu do czasu dobrze użyć normalnego, nawilżającego kremu i mieć mnóstwo przyjemności z patrzenia na słoiczek i wąchania tego cudeńka.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA
    Parę razy używałam tego kremu na włosy, kiedy zrobiła mi się szopa, a byłam na mieście i nie miałam się jak uczesać. Dzięki temu kremowi włosy były wygładzone i mniej przesuszone. Wyglądały jak po użyciu serum lub jedwabiu do włosów. To mniej istotny, ale dodatkowy plus produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny
  • Musze napisac ta recenzje, bo krem jest naprawde kiepski. Za taka cene trzeba sie dobrze zastanowic czy go kupic. Krem pomimo swojej rzadkiej konsystencji jest ciezki, zatyka pory, tworzy zaskorniki i pryszcze! Nie wchlania sie calkowicie przez co makijaz sie na nim roluje i ciemnieje, szybko sie sciera a skora swieci sie niemilosiernie. Krem ma mily zapach, ale pieka przez to oczy. Szkoda mi wyrzucac cale opakowanie kremu wiec stosuje go na szyje i dekolt, moze w tych miejscach bedzie chronil piekno.... Naprawde za taka cene sa lepsze kremy.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Somerset za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Zacznę od tego, że kremu używam od około 1,5 miesiąca.
    Od dawna chciałam go wypróbować. Z opisu wynikało, że powinien spełnić wszystkie potrzeby mojej skóry. Tymczasem Dermika pierwszy raz mnie rozczarowała.

- krem bardzo słabo nawilża, co skutkuje uwidocznieniem się zmarszczek; może do cery tłustej/mieszanej by się nadał, ale do normalnej/suchej z pewnością już nie, nawet latem
    - za mały filtr jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest przeznaczony do cery z przebarwieniami
    - brak efektu rozjaśnienia, ale może używałam go zbyt krótko.
    - nieadekwatna relacja jakości do ceny.

Są też plusy:
    + bardzo szybko się wchłania
    + zwęża pory
    + ma przyjemną konsystencję
    + niedrażniący zapach.

Podsumowując: dla cery tłustej/mieszanej może i tak, dla mojej normalnej ze skłonnością do wysuszania zdecydowanie za słaby.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić emil@ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij