Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Powiększ Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Zgłoszony przez charilady

Delikatny szampon o niskim ph. Zawiera keratynę – naturalny budulec włosa, która rekonstruuje jego uszkodzoną strukturę. Dzięki regenerującym właściwościom keratyny szczególnie polecany do włosów po trwałej, farbowaniu i rozjaśnianiu.

Cena: 12,50zł / 500ml

• lekkie rozczarownie
  • Skuszona ceną i ulubionym zapachem wiśni postanowiłam go wypróbować.
    Zapach i owszem bardzo przyjemny ale na tym koniec zalet. Kiepsko się pieni i ma dziwną oleistą konsystencję. Mam wrażenie, że nie myje w ogóle włosów. Włosy po nim szybciej się przetłuszczają i są oklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić anula25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla moich włosów
  • Jakie to szczęście, że kupiłam ten szampon skuszona promocją w Rossmannie. Uratował moje przesuszone włosy.
    Szampon mimo obniżonej zawartości SLS dobrze się pieni. Za to szybko i łatwo się spłukuje. Zapach jest cudowny, zostaje na włosach dość długo. Nie obciąża, włosy są świeże dłużej niż po innych drogeryjnych szamponach. Moja wrażliwa skóra głowy po nim nie swędzi.
    Co najważniejsze - moje włosy po nim sa sypkie, uniesione i pięknie błyszczą. Wreszcie wyglądają zdrowo. Po umyciu nakładam odżywkę tylko na końcówki, żeby zapobiec ich przesuszaniu.
    Szampon zostanie ze mną na długo, choć chcę wypróbować inne tej marki.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (500 ml)

Chcesz pochwalić Jenna__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja
  • Mam długie włosy niemal do pasa, koloryzowane od kilku lat na różnego rodzaju brązy, teraz nieco zmęczone przez ombre. Używam hurtowe ilości kosmetyków do włosów, bo lubię gdy są miękkie i błyszczące. Szampon kupiłam jakiś czas temu w Rossmannie. Był w promocji.

Na początku uwiódł mnie zapach, następnie jego konsystencja, dość gęsta, trochę jak kisiel

Przy pierwszym myciu słabo się pieni, drugie to już burza piany. I znowu ten zapach Pachnie przecudnie i długo utrzymuje się na włosach.

Jeśli chodzi o właściwości - dobrze nawilża, ułatwia rozczesywanie, chociaż w moim przypadku i tak muszę wspomagać się jakimś rozczesywaczem typu odżywka. Włosy pięknie lśnią, są mieciutkie, nie obciąża.

Tę miękkość czuć już podczas mycia. Delikatny, kremowy i zewsząd otulający...tak, tak - pięknym zapachem

Używam codziennie.

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić RosesAreRed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon myje, ładnie pachnie i nic więcej.
  • Skusiłam się na dużą, litrową butelkę w Hebe. Do tej pory jestem zachwycona zapachem tego szamponu, nawet mój facet mi go podkradał bo tak mu się podobał zapach moich świeżo umytych włosów Poza tym, że ładnie pachnie i spełnia swoją podstawową rolę (czyli mycie) nie robi w zasadzie nic. Na pewno nie wysusza włosów, co w sumie może być potraktowane jako zaleta, ale od szamponu do włosów suchych oczekiwałabym odrobinę więcej. Polecam do włosów bezproblemowych, normalnych - nie zaszkodzi na pewno, ale też nie pomoże w dodatkowym nawilżeniu. A zapach jest boski, naprawdę.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy na zmianę z innymi produktami
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego, o pojemności 1 litr

Chcesz pochwalić Gagatek9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach, ale raczej nic więcej
  • Używałam tego szamponu od czasu do czasu. Butla 500 ml starczyła naprawdę na długo. Na etykiecie widnieje informacja, że jest on z obniżoną o 60% zawartością SLES'u. Nie pamiętam już dokładnie za ile ją kupiłam, ale wydaje mi się, że za ok. 16zł. Szampon ma przepiękny zapach! Dobrze myje, nie jest to jednak spektakularny efekt. Niestety zapach, o którym wspomniałam, nie pozostaje na bardzo długo na włosach. Nie zauważyłam jakiegokolwiek zbawiennego wpływu na moje włosy. Szczerze mówiąc, jego ogromną wadą był fakt, że przy nasadzie włosy były oklapnięte po jego użyciu.

Używam tego produktu od: skończyłam parę miesięcy temu

Chcesz pochwalić Nilaihah01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie zrobil z moimi wlosami
  • Kupilam go w Naturze, gdy farbowalam jeszcze wlosy. Ogromnym jego plusem jest napewno zapach i szczerze mówiąc na tym sie kończy. Uzylam go kilka razy, dopoki nie zaczela swedziec mnie po nim skora glowy. Efektow oszalamiajacych po użyciu go nie zanotowalam. Moje wlosy nadal byly suche puszace sie i bez życia.

Używam tego produktu od: pod koniec 2012
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1 duze

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Moja przygoda z tym szamponem rozpoczęła się z rok temu, kiedy to natknęłam się na niego w Rossmannie. Znudzona ciągłym używaniem szamponów Garniera, skusiłam się na jego kupno, szczególnie, że zachęcała mnie do tego jego niska cena w stosunku do pojemności. Włosy farbuję na bardzo jasny blond już od około 6 lat, i mogę bezapelacyjnie stwierdzić, że ten szampon radzi sobie z nimi najlepiej ze wszystkich używanych do tej pory! Próbowałam zaprzyjaźnić się z paroma innymi, lecz zawsze wracałam do mojego ukochanego Cece.

PLUSY:
    + moje włosy są po nim gładkie i lśniące
    + bardzo dobrze odżywia i chroni mój kolor
    + super pachnie
    + świetna cena
    + wydajny
    + dobrze się pieni

MINUSY:
    - niezbędna przy jego użyciu jest odżywka, bez niej trochę się pomęczymy z rozczesaniem naszych włosów

Jak na dzień dzisiejszy jest to mój zdecydowany KWC w dziedzinie szamponów
    Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie siódmego

Chcesz pochwalić ladygrinningsoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam zapach!
  • uwielbiam go za zapach!
    przypomina mi gumę balonową huba buba o smaku wiśni pewnie gdyby nie świadomość chemii, to wypiłabym go
    pieni się dość nieźle, myje włosy jako szampon every day, na etykiecie piszą o obniżonej ilości SLS, może dlatego moje wlosy nie cierpią po codziennym użytkowaniu.
    fajne ekonomiczne opakowania w dobrych promocjach.
    jedyny minus...bez odżywek, czy rozczesywaczy w innej formie może byc problem z uczesaniem włosów po osuszeniu ich ręcznikiem, za co minus. chociaż...chyba nie spotkałam się z szamponem, po którym grzebień wchodzi we włosy jak w masło...

Ilość zużytych opakowań: 3 x 1L, podbierają mi chyba domownicy

Chcesz pochwalić ingrid88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajniutki
  • Na wstępie zaznaczę, że używałam go do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach, ale niefarbowanych. Bardzo dobrze oczyszczał, włosy po jego użyciu były raczej szorstkie. Odpowiedni do pierwszego mycia.Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 średnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić callmebrownie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach i jakość przede wszystkim!
  • Nie skłamię, jeżeli przyznam, że jest to najlepszy szampon dla moich włosów jak do tej pory. Bardzo go lubię i chociaż czasami eksperymentuję i kupuję inne szampony, to do Cece zawsze wracam. Pięknie wygładza włosy, nabłyszcza, a przy tym nie obciąża i nie podrażnia skóry. Bardzo dobrze oczyszcza i pozostawia włosy świeże przez długi czas. Jest dość rzadki, ale nie spływa, piana jest bardzo przyjemna, aksamitna. Przede wszystkim ma cudowny zapach, szkoda tylko, że nie utrzymuje się na włosach do następnego mycia. Dobry szczególnie do włosów farbowanych, lekko zniszczonych i przesuszonych. Dodam jeszcze, że niestety bez odżywki czy maski trochę plącze włosy, ale ja zawsze używam "czegoś jeszcze", więc nie mam tego problemu. Butelka jest poręczna. Od kiedy dostępny jest w Rossmannie z kupnem nie ma większego problemu, a i cena jest przystępna.
    Plusy:
    + rzeczywiście działa, włosy są błyszczące i nawilżone
    + cena
    + piękny zapach, bardziej dojrzałej wiśni, niż czereśni
    + miła konsystencja (przypominająca mi malinowy kisiel), choć trochę za rzadka
    + nie obciąża, nie przetłuszcza, dobrze myje
    + wygodne opakowanie
    Minusy:
    - bez żadnej odżywki/maski lubi lekko splątać włosy, jeżeli są długie

Używam tego produktu od: ponad roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić Synesthezja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero objętości
  • Kupiłam ten szampon, bo moje włosy są zniszczone i koloryzowane. Ładne opakowanie i zapach, ale nie zauważyłam żeby włosy były odżywione czy lśniące, a jeszcze tak przyklapniętych włosów jak po tym szamponie nie miałam nigdy. Użyłam kilka razy i leży w szafie niepotrzebny.

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 0 całych

Chcesz pochwalić boskaastaroth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych jakie miałam ! SO SHINE !!!!!!!!!!!!
  • Na początek napiszę że jestem włosomaniaczką i przerobiłam wiele, wiele szamponów i odżywek. Ten jest moim nowym "odkryciem" i najlepszy jaki miałam do tej pory.
    Kupiłam opakowanie litrowe w naturze w promocji za bodajże 21 zł.

PLUSY :
    + cena, jak za taką pojemność jest okazyjna
    + zapach, w trakcie mycia rewelacja, mniaaam, z kolei zaraz po spłukaniu zapach znika, dla mnie to plus, bo wole pachnieć perfumami, nie szamponem.
    + BLASK I POŁYSK, jeszcze nigdy w życiu, po niczym (nawet po powrotach od fryzjera) nie miałam tak błyszczących włosów
    + nie podrażnia i nie uczula
    + nie nasila i nie powoduje wypadania włosów
    + porządnie je myje (zdecydowanie nie trzeba 2x)
    + włosy wyglądają zdrowiej
    + nie puszy ich ale też nie są przyklapnięte i bez zycia
    + skład! mniej chemii
    + filtr uv, co jest cenne latem
    + bardzo mocno się pieni, naprawdę BARDZO, przez co będzie wydajny

Jednym słowem POLECAM bardzo!

Minusy ma dwa, malutkie :
    - ciężko dość je rozczesać ale to tylko jak używamy samego szamponu, bez żadnej odzywki (zrobiłam tak kilka razy ale mimo walki z czesaniem włosy nie wypadają mocniej
    - nie "zlepia" (wizualnie, bo wiadomo że żaden szampon tego naprawdę nie zrobi...) rozdwojonych końcówek i nie sprawia że koncówki wygladaja na mniej zniszczone ale dodam że ja mm je naprawde zniszczone extremalnie wręcz...

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Leyaah za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych dla mnie
  • Chwyciłam ten szampon jakoś zimą w Rossmannie, kiedy moje włosy były strasznie suche, puszyły się i do tego przetłuszczały pod czapką. Stwierdziłam, że muszę działać. Poszłam do fryzjera na ścięcie "siana" i kupiłam ten szampon. Z ciekawości, bo nigdy wcześniej nie widziałam takiej firmy. No i dla zapachu. Czereśnie, wiśnie... nieważne, zapach jest cudowny.
    Notka: na opakowaniu producent pisze, że powinno się umyć włosy dwa razy. W mojej głowie zapaliła się lampka - chwyt marketingowy? W końcu ten sposób zużywa się więcej produktu, ale zaczęłam faktycznie myć włosy dwukrotnie. Rezultaty są o wiele lepsze.

Moje włosy są cienkie, raczej suche na końcach, a przy głowie lubią oklapnąć, gdy są za bardzo obciążone kosmetykami. Dodatkowo, przez 3 lata farbowałam włosy i dopiero 9 miesięcy temu dałam sobie spokój, więc powoli wracają do siebie.

Podsumowując
    + stosunek cena/objętość - jakieś 9zł za 500 ml w rossmanie lub 16 zł za litr w naturze
    + zapach, kolor, konsystencja
    + zapach zostaje na moich włosach przez cały dzień, mój chłopak go uwielbia
    + dobrze oczyszcza i unosi, szczególnie przy dwóch aplikacjach
    + sprawił, że zaczęłam myć włosy co 2, 3 dni a nie codziennie
    + nie wysuszył, nie uczulił (a innym się zdarzało)
    + włosy są miękkie, nawilżone, ale lekkie i nieobciążone
    + dobrze współpracował z odżywkami timotei czy garnier ultra doux, ale w przyszłości kupię też odżywkę Cece
    + dałam radę po nim rozczesać włosy nawet bez odżywki (ma silikony)

- nie wiem jakie minusy! na pewno chciałabym jakąś wersję JESZCZE bardziej nawilżającą, taką bardziej regenerującą (chyba w naturze jest taka wersja dla włosów zniszczonych)

Nie wiem, dlaczego niektórym tak się nie podoba ten szampon, dla mnie ta firma jest odkryciem roku. Polecam. Za 9 zł można spróbować. Dodatkowo polecam serię Cece Med z Jedwabiem.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 butelki po 500 ml

Chcesz pochwalić senioritka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla długich zmęczonych farbowaniem włosów
  • Nie przesadzę jeśli nazwę go najlepszym dotychczas używanym szamponem. Aktualnie wracam do swojego koloru włosów. Do tej pory końcówki były zmarnowane i rozdwajające się. CeCe wyeliminował wszystkie moje problemy! Zachwycam się po każdym umyciu czupryny.

+ bardzo długo zachowuje świeżość włosów, dłużej im do przetłuszczenia
    + końcówki są tak zdrowe jak zanim zaczęłam farbować kilka lat temu
    + włosy w dotyku są puszyste, mięsiste, widocznie bardziej błyszczące

Nie wspomnę już o ślicznym zapachu i fajnej lekkiej konsystencji, która ułatwia spłukiwanie.

Nigdy nie sądziłam, że znajdę szampon który aż w takim stopniu odżywi moje włosy. W planie mam dokupienie odżywki z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch. na zmianę używam wiśniowego i grejpfrutowego

Chcesz pochwalić voodoo_princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Szampon bardzo wydajny,dobrze się pieni.Ma miły zapach i dobrze oczyszcza włsy.Nie podrażnia i nie wywołuje łupieżu.Włosy dłużej zachowują po farbowaniu świeży kolor

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obecnie ulubiony
  • Na początku zaznaczam, że używałam tego szamponu TYLKO po zabiegu keratynowego prostowania włosów (CocoChoco) - dlatego też trudno mi powiedzieć, jak zachowuje się na naprawdę suchych włosach.

Nie mniej, po keratynie spisuje się dobrze. Nie wypłukuje jej, nie plącze włosów, dobrze oczyszcza. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie. Cena jest bardzo korzystna, można go kupić w każdym Rossmannie.

Nie przychodzą mi do głowy żadne minusy, więc daję mu 5, chociaż przyznaję, że mój wybór padł na niego tylko ze względu na obniżony SLS - żeby nie szkodził mojej keratynie.

Chcesz pochwalić LilyAllen za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie pachnie
  • Ce ce to jedna z tych firm, które najpierw były reklamowane jako bardzo drogie i niby w promocjach, a potem okazało się, że kosmetyki są dość tanie. Do tej pory tego nie ogarniam.

Szampon ma REWELACYJNY zapach. Wspaniały! Uwielbiam wiśniowe kosmetyki, a ten powala. Jest czereśniowy, ale zapach ma najbliższy wisience. Pieni się dobrze, ale włosy podczas mycia są jakby szorstkie, niezbyt przyjemne. Jest dość rzadki. Włosy po nim się świeciły, ale nie były zbyt nawilżone. Bez zachwytów.

Ma dość paskudne rzeczy w składzie, m.in. SLS i PEG-7.
    Trudno ocenić, nie wiem czy jeszcze kupię. Może kiedyś. Świetny zapach, ale skład już mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Kamyk Drzewny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Mam gęste, długie włosy, które przez wiele, wiele lat katowałam domowym rozjaśnianiem i koloryzacją w sposób niezwykle drastyczny (np. z czarnego na platynowy blond, tęczowe włosy itp) robiąc to średnio co 2 tygodnie (aż dziw, że ciągle mam włosy, chociaż sporo się już przepaliło).
    Ten szampon "odkryłam" rok temu kiedy to będąc na wakacjach nad morzem zapomniałam zabrać ze sobą swojego szamponu, zachęciło mnie opakowanie i promocyjna cena (500ml 10.99!)
    Pomyślałam, że najwyżej się rozczaruję, bo czytając jego opis wiele mi naobiecywał, ale zapach był przeuroczy (jakby wiśniowa guma balonowa).
    Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Zalety:
    + świetnie się pieni, chociaż trzeba się trochę napracować
    + nie potrzebuję używać po nim żadnych odżywek
    + świetnie się rozczesuje po nim włosy
    + przyjemny zapach utrzymujący się na włosach
    + bardzo widoczna poprawa kondycji włosów
    + efekty utrzymują się również po odstawieniu tego szamponu
    +wydajny

Wady:
    - dostępność (szukałam go później przez ponad pół roku zanim go dopadłam w swoim mieście (które jest stolicą województwa) :/)
    - nie jest dla każdego, moja siostra pożyczyła go i z jej włosów zrobił istne siano.

Polecam, przynajmniej go spróbować

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (500ml)

Chcesz pochwalić clovsii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • Na moich włosach ma zupełnie inne działanie niż u użytkowniczek, które chwalą sobie ten szampon.

- przede wszystkim: moje włosy podczas mycia tym szamponem NIE są miękkie, myje się ciężko, ponieważ włosy się plączą i są szorstkie (nienawidzę tego)
    - po umyciu i wysuszeniu również są bez życia, suche
    - zapach się w ogóle nie utrzymuje, czuję go tylko gdy nakładam szampon na dłonie
    - rzadka konsystencja w moim przypadku sprawia, że kiepsko się ona pieni

Także jak widać, w moim przypadku jest kompletnie odwrotnie niż u innych.
    Wolę kupić nieco droższy szampon Dove, po którym moje włosy bez użycia odżywki są naprawdę miękkie.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Chcesz pochwalić Kate1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Szampon używany z maską miał wiele plusów:
    - piękny zapach,
    - dobrze oczyszczał,
    - dobrze nawilżał (może bez szału, ale i bez kołtuna na głowie).

Dla mnie ze sklepowych szamponów jeden z najlepszych.

Używam tego produktu od: przez prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 500 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić epinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Bardzo dobry szampon, włosy po jego użyciu są śliskie, gładkie, ładnie się układają i pięknie pachną!

Konsystencja, która jest raczej rzadka bardzo mi odpowiada. Szampon bardzo dobrze się pieni.

Mam wrażenie, że dba kolor włosów po koloryzacji. Kolor jest bardziej trwały i dłużej się błyszczy.

POLECAM!

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić emila28101987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny szampon
  • Plusy:
    + zapach. ładnie pachnie wiśnią.
    + kolor szamponu: taki czerwony (mało istotne, ale fajna sprawa)
    + dobrze się pieni.
    + cena
    + konsystencja, taka w sam raz
    + duża, poreczna butla
    + wydajny. mimo, że muszę go dużo nakładać na włosy, bo mam długie i gęste, nie zużywa się szybko.
    + włosy po nim są miekkie i długo pachną

Minusy:
    nie zauważyłam większych. można by było mniej go nakładać, bo wylewam dość sporo. no nie wiem, czegos mi w nim brakuje do hitu.

Spełnia swoja podstawową funkcję, jaką wymagam od szamponu: myje. resztę ma robić odżywka. lubię szperać i wypróbowywać co chwila nowych kosmetyków dlatego nie "zatrzymuję" się na nim, jednak jest wart wypróbowania, na pewno mi nie zaszkodził

Chcesz pochwalić Zielona_Porzeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię ten szampon
  • Szampon nie zastąpi maski, dlatego ja mam wobec szamponów proste wymagania: mają dobrze oczyszczać włosy, mieć łagodny skład, nie podrażniać skóry, nie przesuszać włosów. Ten spełnia te wymagania z nawiązką Bonusem jest cudowny zapach, od którego się uzależniłam

Właśnie kupiłam drugą butlę w Rossmannie. 500 ml za chyba nieco ponad 9 zł.

Bardzo dobrze się pieni, jest wydajny. Szybko zmywa brud, kurz i kosmetyczną nadbudowę w postaci silikonów. Posiada SLS, ale o obniżonej zawartości, także to jest takie minimum SLS, by umyć porządnie włosy.

Włosy pięknie pachną, dobrze się rozczesują, są miękkie i znakomicie przygotowane do pielęgnacji.
    Jestem bardzo zadowolona. Warto spróbować, szczególnie za tak przystępną cenę.Używam tego produktu od: 3 mies.Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniaczek.
  • Zgarnęłam go z półki ze względu na wiśnię, obiecywaną łagodność szamponu i jak to baba... na wygląd butelki. Według mnie jest przeciętny, po prostu myje, ale mam wrażenie, że trochę szybciej przetłuszczają mi się włosy. Nie wiem czy jest tak bardzo łagodny - spytałam się studentki kosmetologii jak to z nim jest i stwierdziła, że jest łagodniejszy od reszty szamponów, ale w jakim stopniu, to nie wiem. Zapach mi przypomina wiśniową hubę-bubę. Trochę słabo się pieni, więc trzeba go trochę więcej użyć, ale jest przy tym wydajny. Gdyby miał agresywniejszy skład, to bym odjęła gwiazdkę czy tam pół za to, że włosy przez ten produkt mam krócej świeże, acz to chyba w jakimś stopniu dowodzi jego łagodności.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: została mi 1/3 butelki

Chcesz pochwalić Dosiek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Mam mieszane uczucia co do niego. Ma poręczną dużą butelkę, świetny zapach i...koniec.
    Skusiła mnie cena za tak ogromną butelkę i fakt, że jest on do włosów farbowanych. I faktycznie, kolor prawie się nie wypłukuje co mnie bardzo cieszy.
    Mam długie włosy i kiedy nakładam szampon, w ogóle się nie pieni. Muszę nałożyć go sporo aby pojawiła się jakakolwiek piana.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lady Audrey za czytelną i pomocną recenzję?