Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Powiększ Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Zgłoszony przez charilady

Delikatny szampon o niskim ph. Zawiera keratynę – naturalny budulec włosa, która rekonstruuje jego uszkodzoną strukturę. Dzięki regenerującym właściwościom keratyny szczególnie polecany do włosów po trwałej, farbowaniu i rozjaśnianiu.

Cena: 12,50zł / 500ml

• piękna wisienka
  • Na pewno jest to produkt wart przetestowania
    Ma piękny wiśniowy zapach, delikatnią konsystencję, dobrze się pieni a włosy pozostawia wyraźnie oczyszczone
    W połączeniu z dobrą odżywką efekt jest zadowalający
    Ładna butelka i promocja zachęciły mnie dodatkowo do jego zakupu i nie żałuję

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (500 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Szamponu tego zaczęłam używać po zabiegu keratynowego prostowania włosów (Global Keratin) jako tańsza alternatywa dla drogich dedykowanych szamponów i nie wiem czy to kwestia moich włókien włosów czy faktycznie tego szamponu ale fakt faktem, że mamy listopad-keratynę robiłam w czerwcu a efekt wciąż się utrzymuje choć prosi się także o odświeżenie.

Do rzeczy, szampon CeCe Keratin&Cherry ma w zasadzie same plusy:
    +dobrze myje, doczyszcza włosy jak na szampon o tak delikatnym składzie (szampony dla niemowląt typu Rossmannowski Babydream musiałam odstawić bo nie myły mi w ogóle włosów)
    +sklad! Naprawdę przyzwoity
    +piękny zapach, wygodna do użytku konsystencja
    +wydajny
    +cenowo bardzo korzystny, zwłaszcza opakowanie 1000ml
    +nie wysusza włosów, nie niszczy
    +dostępny w drogeriach Hebe, których jest coraz więcej

Powiedziałabym, że wpłynął korzystnie na stan i kondycję moich włosów ale ciężko powiedzieć czy tylko on-bo złożyło się na to wiele czynników: sam zabieg keratyny, stosowanie odżywczych maseczek, rezygnacja z prostownicy, odstawienie kosmetyków do stylizacji alkoholem,a w sumie w ogóle jakichkolwiek do stylizacji. Zmiana szamponu na taki z delikatnym składem, bez soli także się do tego przyczyniła.

W tej cenie ciężko byłoby znaleźć lepszy!

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze-1000ml

Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA!!!
  • Nie polecam nikomu tego produktu…

Z plusów jedynie ładne, poręczne opakowanie oraz dość ładny zapach.

Jeśli chodzi o minusy, lista jest dość długa, przede wszystkim:
    -nabawiłam się od tego szamponu strasznego łupieżu!
    -STRASZNIE ZACZELY WYPADAC MI WLOSY (po odstawieniu go, problem zniknal…-na szczescie!!)
    -włosy bardzo szybko się przetluszczały
    -szampon jakby w ogolę nie mył… po umyciu włosów nie czułam żadnego odświezenia
    -wlosy byly oklapniete, ociezale, przesuszone, w ogole sie nie ukladaly.

W moim przypadku ten szampon jest absolutna porazka! Najgorszy jaki kiedykolwiek mialam…
    Nie polecam nikomu.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość do czereśni
  • Zapach, kocham ten zapach!w zimie przypomina o lecie kusząc czereśniową wonią to on zadecydował że skusiłam się na jego zakup! byłam u przyjaciółki i to od niej go podpatrzyłam (jak ja miała wtedy farbowane włosy). umyłam nim włosy i rewelacja, nie plątał, dało się łatwo rozczesać, i to czego nigdy nie robię, można go dać nawet bez odżywki, jak nie ma czasu za wiele.
    Cena tez w porządku bo na promocji można upolować za dychę w Rossmanie, ale normalnie 12 zl w stosunku do mega wydajności tego produktu to bardzo malutko.
    Jakość po prostu genialne! Nie zamienię na żaden inny!!! Choć próbowałam czy włosy nie wolą czegoś innego lub czy za bardzo się nie przyzwyczaiły do Cece
    Wydajność- hmm trudno przypomnieć mi na ile mi starcza ale na pewno kilka miesięcy bo stoi i stoi w łazience a jakoś go zbytnio nie oszczędzam z racji tego że mam długie włosy. Dobrze myje i kiedy czuję jak miękkie są moje włosy i jak delikatny a zarazem skuteczny jest dla nich....to odpływam
    no i zapomniałam dodać , co dla mnie jest niezwykle ważne przy zakupie szamponu- NIE OBCIĄŻA włosów!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić pinia_ania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pudło...
  • Od pół roku próbuje się do niego przekonać... nic z tego. Robilam pare podejsc ale za kazdym razem konczy sie tak samo. Moje wlosy wygladaja na obciazone i mam niewiarygodny łupież. Jedyny plus to ładny zapach ale chwile po myciu znika. Juz nigdy wiecej nie skusze sie na zaden produkt tej firmy bo to jakas katastrofa

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Chcesz pochwalić agus443 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiśniowy sad
  • Oczywiście skusił mnie do zakupu piękny zapach, duża butelka i promocyjna cena

+ wydajność (dla jednej osoby 500 ml wystarczyło na 3 miesiące)
    + ładny, owocowy zapach, który utrzymuje się na włosach po płukaniu
    + pomimo mniejszej ilości SLS dobrze się pieni i wpypłukuje
    + dobrze oczyszcza włosy, choć jak pisał motylek raz na jakiś czas dobrze umys włosy innym szamponem

+ /- troche kisielowata konsystencja

- wydaje mi się że lepiej radził sobie z krótszymi włosami, przy takich za ramię już widzę, że włosy są obciążone od nasady i szybciej sie przetłuszczają, ale to może też być kwestia przyzwyczajenia się włosów do produktu po 3 miesiącach

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny szampon
  • Kupiłam ten szampon w promocji. Przyznam, że długo się na niego czaiłam, aż w końcu się zdecydowałam.

Plusy:
    -piękny zapach czereśniowej gumy do żucia - taki niespotykany zapach, naprawdę brakuje takich zapachów wśród innych produktów
    -nawilża i wygładza włosy
    -włosy są błyszczące
    -wydajny

Minusy:
    -uważam, że trzeba go stosować na zmianę z innymi szamponami oczyszczającymi, po jakimś czasie może obciążyć włosy...
    -nie zauważyłam, żeby kolor utrzymywał się dłużej na włoosach...

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ lubię zmieniać wszystkie kosmetyki i testować inne...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny produkt, polecam.
  • Do zakupu skłonił mnie piękny, czereśniowy zapach. Jedno niuchnięcie w drogerii i przepadłam. Soczyste, dojrzałe owoce, aż ślinka cieknie. Zapach długo utrzymuje się w trakcie mycia włosów i pachnie cała łazienka.

Jeśli chodzi o działanie, to też jestem zadowolona. Przede wszystkim, produkt ma gęstą, perłową konsystencję. Super się pieni i dobrze oczyszcza włosy. Po umyciu są ooczyszczone, skrzypiące i odświeżone.

Nie ma problemu z roczesywaniem, a po wysuszeniu są puszyste i pełne życia. Takiej objętości nie zapewnił mi żaden szampon od długiego czasu, a producent nawet tego nie obiecywał.

Jeśli chodzi o ochronę koloru, to nie sądzę, żeby w tym pomógł. Aktualnie mam naturalne włosy, ale mam wrażenie, że jakby lekko po nim wypłowiały. Nie wydaje mi się więc, by chroniło kolor przed blaknięciem. Za to zabieram jedną gwiazdkę, a tak poza tym jest miodzio. Cena niska, świetne mycie, wydajność i ten zapach. Sezon na czereśnie uważam za otwarty

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zachęciła mnie zwykła ciekawość co do tego produktu. Niestety... Dla moich włosów nie nadaje się. Po umyciu czuć szorstkość. Nie odżywiły moich włosów i na dodatek jeszcze bardziej się puszyły. Zapach według mnie jest mdły i szybko znika.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Druantia za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarownie
  • Skuszona ceną i ulubionym zapachem wiśni postanowiłam go wypróbować.
    Zapach i owszem bardzo przyjemny ale na tym koniec zalet. Kiepsko się pieni i ma dziwną oleistą konsystencję. Mam wrażenie, że nie myje w ogóle włosów. Włosy po nim szybciej się przetłuszczają i są oklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić anula25 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij