Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Powiększ Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Zgłoszony przez charilady

Delikatny szampon o niskim ph. Zawiera keratynę – naturalny budulec włosa, która rekonstruuje jego uszkodzoną strukturę. Dzięki regenerującym właściwościom keratyny szczególnie polecany do włosów po trwałej, farbowaniu i rozjaśnianiu.

Cena: 12,50zł / 500ml

• wiśniowy sad
  • Oczywiście skusił mnie do zakupu piękny zapach, duża butelka i promocyjna cena

+ wydajność (dla jednej osoby 500 ml wystarczyło na 3 miesiące)
    + ładny, owocowy zapach, który utrzymuje się na włosach po płukaniu
    + pomimo mniejszej ilości SLS dobrze się pieni i wpypłukuje
    + dobrze oczyszcza włosy, choć jak pisał motylek raz na jakiś czas dobrze umys włosy innym szamponem

+ /- troche kisielowata konsystencja

- wydaje mi się że lepiej radził sobie z krótszymi włosami, przy takich za ramię już widzę, że włosy są obciążone od nasady i szybciej sie przetłuszczają, ale to może też być kwestia przyzwyczajenia się włosów do produktu po 3 miesiącach

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny szampon
  • Kupiłam ten szampon w promocji. Przyznam, że długo się na niego czaiłam, aż w końcu się zdecydowałam.

Plusy:
    -piękny zapach czereśniowej gumy do żucia - taki niespotykany zapach, naprawdę brakuje takich zapachów wśród innych produktów
    -nawilża i wygładza włosy
    -włosy są błyszczące
    -wydajny

Minusy:
    -uważam, że trzeba go stosować na zmianę z innymi szamponami oczyszczającymi, po jakimś czasie może obciążyć włosy...
    -nie zauważyłam, żeby kolor utrzymywał się dłużej na włoosach...

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ lubię zmieniać wszystkie kosmetyki i testować inne...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny produkt, polecam.
  • Do zakupu skłonił mnie piękny, czereśniowy zapach. Jedno niuchnięcie w drogerii i przepadłam. Soczyste, dojrzałe owoce, aż ślinka cieknie. Zapach długo utrzymuje się w trakcie mycia włosów i pachnie cała łazienka.

Jeśli chodzi o działanie, to też jestem zadowolona. Przede wszystkim, produkt ma gęstą, perłową konsystencję. Super się pieni i dobrze oczyszcza włosy. Po umyciu są ooczyszczone, skrzypiące i odświeżone.

Nie ma problemu z roczesywaniem, a po wysuszeniu są puszyste i pełne życia. Takiej objętości nie zapewnił mi żaden szampon od długiego czasu, a producent nawet tego nie obiecywał.

Jeśli chodzi o ochronę koloru, to nie sądzę, żeby w tym pomógł. Aktualnie mam naturalne włosy, ale mam wrażenie, że jakby lekko po nim wypłowiały. Nie wydaje mi się więc, by chroniło kolor przed blaknięciem. Za to zabieram jedną gwiazdkę, a tak poza tym jest miodzio. Cena niska, świetne mycie, wydajność i ten zapach. Sezon na czereśnie uważam za otwarty

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zachęciła mnie zwykła ciekawość co do tego produktu. Niestety... Dla moich włosów nie nadaje się. Po umyciu czuć szorstkość. Nie odżywiły moich włosów i na dodatek jeszcze bardziej się puszyły. Zapach według mnie jest mdły i szybko znika.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Druantia za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarownie
  • Skuszona ceną i ulubionym zapachem wiśni postanowiłam go wypróbować.
    Zapach i owszem bardzo przyjemny ale na tym koniec zalet. Kiepsko się pieni i ma dziwną oleistą konsystencję. Mam wrażenie, że nie myje w ogóle włosów. Włosy po nim szybciej się przetłuszczają i są oklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić anula25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla moich włosów
  • Jakie to szczęście, że kupiłam ten szampon skuszona promocją w Rossmannie. Uratował moje przesuszone włosy.
    Szampon mimo obniżonej zawartości SLS dobrze się pieni. Za to szybko i łatwo się spłukuje. Zapach jest cudowny, zostaje na włosach dość długo. Nie obciąża, włosy są świeże dłużej niż po innych drogeryjnych szamponach. Moja wrażliwa skóra głowy po nim nie swędzi.
    Co najważniejsze - moje włosy po nim sa sypkie, uniesione i pięknie błyszczą. Wreszcie wyglądają zdrowo. Po umyciu nakładam odżywkę tylko na końcówki, żeby zapobiec ich przesuszaniu.
    Szampon zostanie ze mną na długo, choć chcę wypróbować inne tej marki.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (500 ml)

Chcesz pochwalić Jenna__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja
  • Mam długie włosy niemal do pasa, koloryzowane od kilku lat na różnego rodzaju brązy, teraz nieco zmęczone przez ombre. Używam hurtowe ilości kosmetyków do włosów, bo lubię gdy są miękkie i błyszczące. Szampon kupiłam jakiś czas temu w Rossmannie. Był w promocji.

Na początku uwiódł mnie zapach, następnie jego konsystencja, dość gęsta, trochę jak kisiel

Przy pierwszym myciu słabo się pieni, drugie to już burza piany. I znowu ten zapach Pachnie przecudnie i długo utrzymuje się na włosach.

Jeśli chodzi o właściwości - dobrze nawilża, ułatwia rozczesywanie, chociaż w moim przypadku i tak muszę wspomagać się jakimś rozczesywaczem typu odżywka. Włosy pięknie lśnią, są mieciutkie, nie obciąża.

Tę miękkość czuć już podczas mycia. Delikatny, kremowy i zewsząd otulający...tak, tak - pięknym zapachem

Używam codziennie.

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić RosesAreRed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon myje, ładnie pachnie i nic więcej.
  • Skusiłam się na dużą, litrową butelkę w Hebe. Do tej pory jestem zachwycona zapachem tego szamponu, nawet mój facet mi go podkradał bo tak mu się podobał zapach moich świeżo umytych włosów Poza tym, że ładnie pachnie i spełnia swoją podstawową rolę (czyli mycie) nie robi w zasadzie nic. Na pewno nie wysusza włosów, co w sumie może być potraktowane jako zaleta, ale od szamponu do włosów suchych oczekiwałabym odrobinę więcej. Polecam do włosów bezproblemowych, normalnych - nie zaszkodzi na pewno, ale też nie pomoże w dodatkowym nawilżeniu. A zapach jest boski, naprawdę.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy na zmianę z innymi produktami
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego, o pojemności 1 litr

Chcesz pochwalić Gagatek9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach, ale raczej nic więcej
  • Używałam tego szamponu od czasu do czasu. Butla 500 ml starczyła naprawdę na długo. Na etykiecie widnieje informacja, że jest on z obniżoną o 60% zawartością SLES'u. Nie pamiętam już dokładnie za ile ją kupiłam, ale wydaje mi się, że za ok. 16zł. Szampon ma przepiękny zapach! Dobrze myje, nie jest to jednak spektakularny efekt. Niestety zapach, o którym wspomniałam, nie pozostaje na bardzo długo na włosach. Nie zauważyłam jakiegokolwiek zbawiennego wpływu na moje włosy. Szczerze mówiąc, jego ogromną wadą był fakt, że przy nasadzie włosy były oklapnięte po jego użyciu.

Używam tego produktu od: skończyłam parę miesięcy temu

Chcesz pochwalić Nilaihah01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie zrobil z moimi wlosami
  • Kupilam go w Naturze, gdy farbowalam jeszcze wlosy. Ogromnym jego plusem jest napewno zapach i szczerze mówiąc na tym sie kończy. Uzylam go kilka razy, dopoki nie zaczela swedziec mnie po nim skora glowy. Efektow oszalamiajacych po użyciu go nie zanotowalam. Moje wlosy nadal byly suche puszace sie i bez życia.

Używam tego produktu od: pod koniec 2012
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1 duze

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij