Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Powiększ Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią)

Zgłoszony przez charilady

Delikatny szampon o niskim ph. Zawiera keratynę – naturalny budulec włosa, która rekonstruuje jego uszkodzoną strukturę. Dzięki regenerującym właściwościom keratyny szczególnie polecany do włosów po trwałej, farbowaniu i rozjaśnianiu.

Cena: 12,50zł / 500ml

• godny polecenia
  • Szampon przyjemnie wiśniowo pachnie, ale nie jest to zapach intensywny i narzucający się. Jest średnio gęsty, dobrze się pieni i jest wydajny. Dobrze myje włosy i nie podrażnia skóry głowy. Jest bez wpływu na kondycję włosów - nie są po nim bardzo splątane i przesuszone, ale oczywiście nie zastąpi odżywki, a już na pewno włosom taki m jak moje - rozjaśnianym i kręconym.
    Na pewno jednak jestem z niego zadowolona - robi to co należy do szamponu, nie próbuje odżywiać włosów, co w szamponach często kończy się ich obciążeniem.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja ciąża

• Piękny zapach
  • Szampon Cece, Salon, Keratin & Cherry Shampoo (Szampon z keratyną i wiśnią) zakupiłam za około 10 zł w Ross, przyciągnął mnie jego piękny zapach. Jego konsystencja jest zadawalająca w miarę gęsta i nie za rzadka. Działanie keratyny ma wygładzać i odbudowywać strukturę włosa. Ja efektu wow nie zauważyłam.

Zalety:
    - gęsty i wydajny
    - doskonale się pieni
    - pięknie i wyraźnie pachnie wiśnią
    - wzmacnia strukturę włosa

Wady:
    -nie robi jakiegoś spektakularnego efektu wow

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić luisach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie.
  • To już moje drugie spotkanie z marką Cece - jakiś czas temu używałam szamponu z jedwabiem, z którego byłam bardzo zadowolona. Niestety wersja wiśniowa nie sprawdziła się już tak świetnie, chociaż z drugiej strony nie można też nazwać jej niewypałem.

DZIAŁANIE:
    Mam włosy dokładnie takie, do jakich ten szampon jest przeznaczony, czyli zniszczone długotrwałym farbowaniem, przesuszone (zwłaszcza końcówki), jednym słowem wymagające regeneracji. Z drugiej strony u nasady szybko się przetłuszczają - zazwyczaj muszę myć je codziennie. Dlatego znalezienie szamponu, który odpowiadałby w stu procentach moim "mieszanym" włosom graniczy z cudem.
    Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy (mimo obniżonej zawartości SLS). Nie robi z nich siana, włosy dobrze się układają po umyciu. Nie plącze dramatycznie włosów (co prawda prawie zawsze używam odżywki, ale jeśli wyjątkowo tego nie zrobię, włosy też da się rozczesać). Nie przesadzałabym jednak z tą regeneracją, którą obiecuje nam producent. No, ale w końcu to tylko szampon Jest też delikatny dla skóry głowy, nie powoduje swędzenia, łupieżu ani innych nieprzyjemnych dolegliwości. Jednak mam wrażenie, że włosy po nim przetłuszczają się szybciej niż po użyciu innych szamponów. I to jest zdecydowany minus.

SKŁAD:
    niezły jak na drogeryjny szampon, obniżona zawartość SLS (dzięki temu jest łagodniejszy), do tego mamy tę osławioną keratynę

KONSYSTENCJA, WYDAJNOŚĆ:
    Szampon jest dość gęsty, nie spływa z ręki. Bardzo dobrze się pieni. Jest dosyć wydajny w porównaniu do innych, 0,5 l starcza na dłuuugo.

CENA, DOSTĘPNOŚĆ:
    Szampon jest niedrogi (biorąc pod uwagę jego pojemność i wydajność) i łatwo dostępny w większości drogerii.

OPAKOWANIE:
    ładne i solidne, raczej nie ma się do czego przyczepić.

Dodatkowo ogromną zaletą produktu jest jego piękny, intensywny wiśniowy zapach! W sam raz na lato. Do tego utrzymuje się on na włosach dość długo po umyciu.

Podsumowując, niezły szampon, jednak bez jakiegoś specjalnego szału. Gdybym nie miała zbyt dużego wyboru, pewnie sięgnęłabym po niego ponownie. Jednak miałam już takie szampony, które sprawdziły się lepiej i to je wybrałabym w pierwszej kolejności.

Używam tego produktu od: początku lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dorby
  • Bardzo polubiłam się z tym szamponem. Od pewnego czasu bardziej dbam o swoje włosy. m. in zaczęłam bawić się olejowaniem. Szampon pięknie pachnie, ma mniejsza ilość SLS, a świetnie się pieni i dokładnie oczyszcza skórę głowy. Po jego użyciu moje włosy od razu stały się miększe i bardziej sypkie. Jedyny minus to fakt, iż szampon nie radzi sobie ze spłukiwaniem oleju ( aktualnie kokosowy ) nie jest to kwestia złego umycia głowy, ponieważ historia z niedomytym olejem powtórzyła się parokrotnie. Domywa go na całej długości włosów, ale jeżeli takowy wetrę także w głowę, to nie jest on domyty.

Nie zauważyłam aby włosy bardziej mi się po nim przetłuszczały, włosy myję z taka częstotliwością jak wcześniej.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić ruggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj ulubiony
  • Zakochałam się w tym szamponie. Wg mnie ma same plusy
    \n
    \n1.Przecudowny,wisniowy zapach, który utrzymuje się jeszcze po umyciu i wysuszeniu włosów
    \n2.Bardzo wydajny, starcza na bardzo długo
    \n3.Pieknie się pieni
    \n4.Bardzo dobrze myje i oczyszcza włosy
    \n5.Wlosy po umyciu sa miękkie i lśniące
    \n6.Bardzo przystępna cena
    \n
    \nMam jeszcze szampon grejpfrutowy, też dobry ale nie pachnie już tak pięknie jak ten.
    \nPolecam!

Chcesz pochwalić a_g_a3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon
  • Po raz pierwszy zetknełam się z nim u fryzera. Zapamiętałam go ze względu na zapach. Znalazłam go w Naturze i zdecydowałam się kupić. Cały litr szamponu. Początkowo używałam go codziennie. Teraz przez parę dni w miesiącu ponieważ zostawiłam go w swoim domu rodzinnym, a nie tam gdzie mieszkam.
    +Piękny zapach czereśni.
    +Ma czerwonawy kolor i przyjemną konsystencję.
    +Nie plącze włosów.
    +Włosy po nim miękkie.
    +Nie powoduje łupieżu.
    Całkiem dobry szampon, może nie najlepszy, ale dobry.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie litrowego

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon
  • Szampon kupiłam zachęcona przez koleżankę. I był to bardzo udany zakup. Ma przepiękny czereśniowy zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas po umyciu.

Bardzo ucieszył mnie też fakt, że ma obniżoną zawartość SLS-u, przez co może troszkę gorzej się pieni, ale dla mnie to akurat nie ma wielkiego znaczenia. Włosy zaraz po umyciu są miękkie, gładkie i lśniące. Łagodny dla skóry głowy. Już po kuliku myciach widziałam znaczną poprawę kondycji włosów.

Zauważyłam też, że moje włosy są po po nim dłużej czyste i następnego dnia po umyciu nie ma mowy o przetłuszczaniu. Jest też bardzo wydajny. Opakowanie 500 ml wystarczyło mi na 2-3 miesiące.

Jeśli chodzi o ochronę koloru, to nie zauważyłam różnicy w porównaniu z innymi szamponami. Za to odejmuję gwiazdkę.

Wciąż do niego wracam i bardzo się lubimy

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 500 ml

Chcesz pochwalić marchewkamrt za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękna wisienka
  • Na pewno jest to produkt wart przetestowania
    Ma piękny wiśniowy zapach, delikatnią konsystencję, dobrze się pieni a włosy pozostawia wyraźnie oczyszczone
    W połączeniu z dobrą odżywką efekt jest zadowalający
    Ładna butelka i promocja zachęciły mnie dodatkowo do jego zakupu i nie żałuję

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (500 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Szamponu tego zaczęłam używać po zabiegu keratynowego prostowania włosów (Global Keratin) jako tańsza alternatywa dla drogich dedykowanych szamponów i nie wiem czy to kwestia moich włókien włosów czy faktycznie tego szamponu ale fakt faktem, że mamy listopad-keratynę robiłam w czerwcu a efekt wciąż się utrzymuje choć prosi się także o odświeżenie.

Do rzeczy, szampon CeCe Keratin&Cherry ma w zasadzie same plusy:
    +dobrze myje, doczyszcza włosy jak na szampon o tak delikatnym składzie (szampony dla niemowląt typu Rossmannowski Babydream musiałam odstawić bo nie myły mi w ogóle włosów)
    +sklad! Naprawdę przyzwoity
    +piękny zapach, wygodna do użytku konsystencja
    +wydajny
    +cenowo bardzo korzystny, zwłaszcza opakowanie 1000ml
    +nie wysusza włosów, nie niszczy
    +dostępny w drogeriach Hebe, których jest coraz więcej

Powiedziałabym, że wpłynął korzystnie na stan i kondycję moich włosów ale ciężko powiedzieć czy tylko on-bo złożyło się na to wiele czynników: sam zabieg keratyny, stosowanie odżywczych maseczek, rezygnacja z prostownicy, odstawienie kosmetyków do stylizacji alkoholem,a w sumie w ogóle jakichkolwiek do stylizacji. Zmiana szamponu na taki z delikatnym składem, bez soli także się do tego przyczyniła.

W tej cenie ciężko byłoby znaleźć lepszy!

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze-1000ml

Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA!!!
  • Nie polecam nikomu tego produktu…

Z plusów jedynie ładne, poręczne opakowanie oraz dość ładny zapach.

Jeśli chodzi o minusy, lista jest dość długa, przede wszystkim:
    -nabawiłam się od tego szamponu strasznego łupieżu!
    -STRASZNIE ZACZELY WYPADAC MI WLOSY (po odstawieniu go, problem zniknal…-na szczescie!!)
    -włosy bardzo szybko się przetluszczały
    -szampon jakby w ogolę nie mył… po umyciu włosów nie czułam żadnego odświezenia
    -wlosy byly oklapniete, ociezale, przesuszone, w ogole sie nie ukladaly.

W moim przypadku ten szampon jest absolutna porazka! Najgorszy jaki kiedykolwiek mialam…
    Nie polecam nikomu.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?