Calvin Klein, Eternity EDP

Powiększ Calvin Klein, Eternity EDP

Zgłaszająca osoba: Fausta

`Calvin Klein Eternity` to kwiatowe perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek w 1998 roku.
Historia tego zapachu zaczęła się od ślubu Kleina z jego byłą asystentką, Kelly Rector. Kreator mody podarował jej wówczas zabytkową, ozdabianą brylancikami obrączkę, którą przed laty książę Windsoru Edward wręczył ukochanej, Wallis Warfield Simpson. Na wewnętrznej stronie tego klejnotu wygrawerowane było słowo `eternity` - symbol wielkiej miłości i oddania.
Zakochany stylista postanowił dodatkowo uczcić swój związek z Kelly poprzez wykreowanie zapachu, w którym zamknięte byłyby najpiękniejsze uczucia i namiętności.
Romantyczny bukiet kwiatów zmieszany z przyprawami, aromatem lasu i zielonymi nutami najbardziej odpowiadał jego wyobrażeniom. Nazwa mogła być tylko jedna - `Eternity`.
Flakon perfum `Calvin Klein Eternity` z kryształu i srebra ma symbolizować uczucie i oddanie. Zaprojektowali go wspólnie Klein i Pierre Dinand.

Kategoria: kwiatowo - goździkowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: akordy liści, olejki cytrusowe
nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk
nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo

Cena: ok. 150zł / 100ml

• Mydlana bańka
  • Zakupiłam sobie od razu mały flakonik perfum - i niestety chyba je oddam (chyba, że się jakoś do nich przekonam).
    Po spryskaniu ciała Eternity czuję się, jakbym wyszła namydlona średniej jakości mydłem spod prysznica bez spłukania się.

Nie wiem, może jeszcze podejdę do nich ponownie. Próbka bardziej mi odpowiadała, ale może zależy od pory (tak jak któraż z Wizażanek pisała, że lubi je jesienią).
    Ja jednak latem wolę słodsze kwiatowe zapachy.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić dziuba85 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny!!
  • Perfumy dostałam, jako prezent urodzinowy, sama raczej pewnie nie skusialabym sie na ich zakup ze wgledu na dosc wysoka cene Niemniej jednak dostalam, uzywam i jestem bardzo zadowolona, mysle ze kupie je ponownie jak tylko je skoncze

PLUSY:
    + jak dla mnie kompozycja zapachowa jest iodealna, najwyrazniej wyczuwam nuty kwiatowe (roze), ale rowniez inne dodatki, zapach jest wrecz cudowny
    + idealnie trwaly, nakladam go rano, a wieczorem jeszcze czuje go na sobie i ubraniach
    + wystaczy odrobina, zapach jest dosc silnie wyczuwalny
    + piekne opakowanie
    + wydajnosc

MINUSY
    - cena

Szczerze polecam

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestandartowy
  • Jestem uzależniona od tego zapachu, zawsze do niego wracam, odpoczywam od innych zapachów. Czuję w nim czystość, marchewkową nutę, trochę pachnące oliwka niemowlę dobrze się z nim czuję! trwałość idealna

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno policzyć z 5 x 100 ml

Chcesz pochwalić kontocka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny
  • Cudowny zapach - kojarzy mi się z deszczem i jesienią - właśnie w tym okrasie uwielbiam go używać. Świeży, wyrazisty ,i zmysłowy. Piękny, prosty flakon z magicznym zapachem.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić dareczka74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski...
  • Kolejny zapach Klein'a, który idealnie trafia w mój gust. Czytałam o nim dużo,gdzieś mi się przewijał, ale jakoś nigdy większym zainteresowaniem moim się nie cieszył, bo myślałam, że to kolejne kwiatki -sratki
    O, jakże się myliłam!
    Niedawno zaczęłam czytać o zapachach wzbudzajacych dystans, w pewien sposób zimnych i polecano właśnie Eternity, a jak już przeczytałam o "dentystycznej " nucie, to wiedziałam, że będzie to coś dla mnie, bo tego szukałam. Zamówiłam w ciemno 30ml, które kurier przyniósł mi do pracy. Psiknęłam na przedramię, z lufcika dolatywało powietrze, a wraz z nim do nosa ten obłędny zapach! On ma tyle lat, a ja go poznałam dopiero teraz, o losie! Nie bez przyczyny utrzymuje się na rynku tyle lat,znajduje się na wysokim miejscu na liście sprzedaży i kochają go kobiety na całym świecie. Zapach jest odurzający!
    Gęste morze kwiatów, ale szalenie esencjonalnych. Świdrujący, dentystyczny (a jakże!) goździk, a w tle coś kremowego. Nie umiem rozróżnić dokładnie składników. Zapach faktycznie jest zimny z jednej strony, metaliczny, o takie coś mi chodziło, czyli kobieta silna,pewna siebie, wzbudzająca dystans. Z drugiej pokazuje jej wewnętrzny romantyzm (kremowość). Zapach uniwersalny. Na każdą okazję, porę dnia i roku.
    Jest cudowny i najchętniej wycałowałabym Klein'a za niego.
    Jest trwały, ogoniasty, komplementogenny i tani!
    100ml kupimy już za 100zł
    Setkę muszę też mieć i na pewno nie zabraknie go na mojej toaletce. I niech nie ważą się go wycofać, bo będę mordować!

Ilość zużytych opakowań: Zaczęte 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny!
  • Kilka lat temu z pokoju współlokatorki ulatniał się miły zapaszek.Pranie-pomyślałam.Jakoś nie robił ma mnie szału.
    Do czasu.Odkrywając co tak naprawdę pachniało zapach zaczął mi się podobać
    Zakupiłam,pokochałam.Jest lekki,świeży i ma to coś w sobie!Nie jest nachalny,mnie on uspokaja.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Roxyiyxor za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletnie nie w moim guście
  • Zapach jest drażniący. Wyczuwam w nim bombę kwiatów po czym jakaś dziwna nuta,która mnie drażni, jest jakby to określić .. "ostra" . Niekiedy są trochę mydlane. Wypsiukałam się nimi raz na noc ,aby szybciej się ich pozbyć , lecz miałam problem z zaśnięciem . Perfum jest raczej dla osób lubiących mocno kwiatowe nuty , bardzo świeże i intensywne. Chciałam jeszcze wspomnieć o tym , że perfumy niechcąco stłukłam podczas sprzątania. Troszkę jednak szkoda bo było to 100 ml a wypsiukałam jakieś 15 ..

Chcesz pochwalić klaudiaplaza08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przepadlam
  • Wstyd sie przyznać, ale przez te wszystkie lata od kiedy zapach istnieje ja go nie znalam. Ba, nawet mi do głowy nie przyszlo by go powachac. Po traumie z Obsession dlugie lata mijalam pana CK. Mialam jedynie przygody z Euphoria, ktora raz kocham raz nie lubię. Wczoraj wyszlam na spacer z dzieciem i jakoś zawsze wozek prowadzi mnie do sklepow kosmetycznych . W perfumerii na blotterki psiknelam Chloe, Prade, CK Eternity i Eternity Night i Lady Million PR. Wracajac do domu najfajniej pachnialy LM. W domu bylam pewna, ze chce te perfumy, ale zaczela wychodzic z nich taka drazniaca, drapiaca nuta, ktorej nie lubię. Za to Eternity zaczely pokazywać swoje piekno. Zostawilam papierki na komodzie i co weszłam do pokoju cos pachnialo przepięknie. Eternity... Kochany maz nie mogl zniesc mojego gledzenia, wyszedl z domu i wrócił z 50 ml flaszka Eternity. Ten zapach jest fenomenalnie piękny. Prosty a wyrafinowany, slodki a czasem gorzki. Ciepły a zimny. Momentami metaliczny, spokojny, stonowany a raz pokazuje pazura. Daje mi jakies ukojenie. Czuje sie w nim elegancko. Ostatnimi czasy używałam tylko Poison na zmiane z La vie est belle. Eternity daly mi wytchnienie tak jak Lolita edp. Te perfumy sa naprawdę piekne. Mąż nie musiał kupowac mi bukietu kwiatów, mnie w zupełności wystarcza te perfumy. Czuje w nich bukiet kwiecia, gozdzika, lilie, takze szalwie a ich plateczki posmarowane sa niebieskim zwykłym kremem nivea, bogate i gest,lezace na cudownej bazie z drzewa sandalowego, paczuli i pizma. Wacham sie i ciagle zadziwia mnie migotanie tego zapachu. Jak ja moglam tyle lat przechodzic obok Ciebie obojętnie? ?? Niektorzy pisza, ze zapach jest nudny. Moze trochę jest, ale mnie w dzisiejszych czasach przyda sie troche tej eternitowej nudy i prostoty. Polecam wypróbować.
    Zapach jest taki kremowy, pudrowy, czasem kwieciscie ziolowy, ale nadal podbity kremowa słodycza. Ale ta słodycz nie ma nic wspólnego ze slodyczami perfum gourmondowych. Ciesze sie z nich jak dziecko :-D
    Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: trakcie 50

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na 5
  • Perfumy dostałam jako prezent od ukochanego. Muszę przyznać, że zapach jest niesamowicie hipnotyzujący, uroczy i bardzo intrygujący. Połączenie kwiatowego zapachu, z goździkiem i piżmem, cytrusami i świeżą nutą owocową jest strzałem w dziesiątkę. Naprawdę, zapach jest bardzo indywidualny, zachwyca! Cena jest dosyć wysoka, faktycznie nie można tutaj powiedzieć, że są to perfumy dla każdego. Jednak rzeczywiście zapach może urzekać i na prezent nadaje się w sam raz ;-)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fraumal za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego powąchania. Rzadko kupuję perfumy, bo w drogerii każde wydają mi się takie same. W tym przypadku było jednak inaczej. Zdążyłam wyjść z drogerii, powąchać ponownie tego zapachu na zewnątrz i musiałam po niego natychmiast wrócić! Piękny, subtelny, kobiecy, słodki, kwiatowy zapach. Przepadłam zupełnie. Polecam każdej kobiecie.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kyasarin92 za czytelną i pomocną recenzję?