Calvin Klein, Eternity EDP

Powiększ Calvin Klein, Eternity EDP

Zgłaszająca osoba: Fausta

Kwiatowe perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek w 1998 roku.
Historia tego zapachu zaczęła się od ślubu Kleina z jego byłą asystentką, Kelly Rector. Kreator mody podarował jej wówczas zabytkową, ozdabianą brylancikami obrączkę, którą przed laty książe Windsoru Edward wręczył ukochanej, Wallis Warfield Simpson. Na wewnętrznej stronie tego klejnotu wygrawerowane było słowo 'eternity' - symbol wielkiej miłości i oddania.
Zakochany stylista postanowił dodatkowo uczcić swój związek z Kelly poprzez wykreowanie zapachu, w którym zamknięte byłyby najpiękniejsze uczucia i namiętności.
Romantyczny bukiet kwiatów zmieszany z przyprawami, aromatem lasu i zielonymi nutami najbardziej odpowiadał jego wyobrażeniom. Nazwa mogła być tylko jedna - 'Eternity'.
Flakon z kryształu i srebra ma symbolizować uczucie i oddanie. Zaprojektowali go wspólnie Klein i Pierre Dinand.

Kategoria: kwiatowo-goździkowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty liściowo-zielony, olejki cytrusowe
nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk
nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo.

Cena: ok. 250zł / 100ml

• Piękny klasyk
  • uwidzicielski i delikatny klasyczny zapach Kleina
    Bardzo długo na niego polowałam aż w końcu mi się udało go zdobyć.
    Prosta zwykłą buteleczka z charakterystycznym korkiem Gdzieś w tle wyczuwalne piżmo- jednak ja bardziej i mocniej wyczuwam tutaj gożdzika a następnie fiołka z różą i konwalią.. Bardzo kobiecy i piękny zapach.
    Nie jest ani męczący ani duszący- szybko się nie ulatnia- nie mdli. Jest po prostu przyjemny dla nosa, Z biegiem czasu rozwija się jego nuta

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić igusia2812 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Umiar i odrobina cierpliwości
  • Z Eternity spotkałam się po raz pierwszy w Grecji.

Na ateńskim straganie z souvenirami stały urocze mini-amfory, brzuchate czarne cudeńka na których wymalowane były kolorowe scenki z helleńskiej mitologii. Po otwarciu masywnego wieczka okazywało się, że środku znajduje się pachnąca maź. Zaczarował mnie wtedy zapach zamkniety w tym niezwykłym opakowaniu. Był to doskonały odpowiednik CK Eternity.

Po 8 latach od powrotu z greckich wakacji dostałam prawdziwe Eternity EDP w prezencie od przyjaciółki.
    Subtelny woń korka zdradzała,że to ten sam zapach,który zaklęty w ciało stałe znajdował się w fikuśnej beczułce.
    Pierwsze psikniecie było jednak szokiem.
    Niespodziewanie zostałam zaatakowana bardzo intensywnym,duszącym zapachem. Odstawiłam na półkę z niedowierzaniem i stwierdziłam,że mi zmysł powonienia płata figle, więc muszę go wypróbować jek będę mieć lepszy dzień. Po paru dniach spiesząc się do wyjścia złapałam niewiele mysląc pierwszy z brzegu atomizer (trafiło naCK) i z przyzwyczajenia spsikałam się nim obficie.
    Znów zaatakował mnie ten sam wściekły smród, tym razem z 5-krotną mocą. Tego było za wiele! Nie da się używać tego agresywnego śmierdzidła stwarzającego podstępnie miłe pozory - obiecałam sobie,że w wolnej chwili oddam na wizażu za ...cokolwiek.

Minęły długie tygodnie a Eternity stojące obok wyschłej już amfory przekornie mnie kusiły, intrygowały, nie dawały spokoju... powąchałam buteleczkę - pachniała pięknie ciągle kusząc zdradliwie.
    Nie mogłam się oprzeć - musiałam się psiknąć raz jeszcze - choćby po to, żeby w końcu oddać, choćby na pożegnanie.
    Zachowawczo, chcąc uniknąć tej nagłej, intensywnej fali agresywnego zapachu psiknęłam tuż przy skórze, tak, że strużka perfum spłynęła z nadgarstka na przedramię - roztarłam ją szybko drugą ręką. Ta sama co zwykle, a jakże(!), intensywna, drażniąca woń pozostała jednak tym razem na skórze po raz pierwszy nie anektując mojej przestrzeni.

Kiedy po 10 minutach powąchałam skórę ponownie, niespodziewanie poczułam dużą zmianę. Ekspansywny,świdrujący zapach gdzieś zniknął a w jego miejscu pozostała przyjazna, subtelna mgła kolorowych herosów i nimf tańczących na czarnym tle firnisu.

Mam zatem radę dla przyszłych właścicielek Eternity: UMIAR, aplikacja na skórę i odrobina cierpliwosci. Warto przeżyć te pierwsze -może zbyt intensywne- rewelacje olfaktoryczne, żeby po kwadransie móc się cieszyć ładnym zapachem.

3,5 gwiazdki - jednak jakiś minus musi być za ten wściekły początek.

Używam tego produktu od: od pamiętnych wakacji w 2005
    Ilość zużytych opakowań: grecka amfora i 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alfonsina y el mar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne ale nie dla mnie
  • Znam osoby, które używają tych perfum i wtedy uważam, że są świetne, dodatkowo wąchałam je miliony razy w perfumeriach i bardzo próbowałam je polubić. Niestety jest w nich coś takiego... co sprawia, że na mnie one są okropne. Może nagietek? Nie wiem... ale ja wyczuwam tą nutę tak jakby odcinała się od całego zapachu. Żadko mam takie uczucie żeby jakiś zapach mnie tak irytował. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: kilka odlewek

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedne z moich ulubionych
  • Pierwsze spotkanie z Eternity zakończyło się niepowodzeniem. Powąchałam tester i stwierdziłam, że to nie moja bajka. Jakieś pół roku później straciłam dla Eternity głowę.

Zapach jest piękny. Moim zdaniem idealny na każdą porę roku. Uwielbiam nosić go do pracy. Jest profesjonalny, chłodny, zdystansowany. Jakby chciał powiedzieć: "Znam się na tym co robię i jestem w tym dobra." Używam go także podczas wyjść z mężem. On również jest oczarowany tym zapachem. Dla mnie są to perfumy uniwersalne. Gdy nie wiem czym chcę pachnieć używam właśnie ich. I zawsze się sprawdzają. Są bardzo trwałe. Jedno pryśnięcie i skóra pachnie cały dzień. Ubrania do następnego prania.

Dwie rzeczy przeszkadzają mi w Eternity. Pierwsza to dziwny atomizer. Butelka w kształcie jest idealna ale ten atomizer... to nie moja bajka. No i druga rzecz - popularność zapachu (choć nie dziwię się, że jest lubiany).

Podsumowjąc, Eternity to dla mnie zapach uniwersalny.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, chyba dwa

Chcesz pochwalić UsmiechnietaKuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak, Tak
  • Pierwsze Tak za zapach, Piękny, lekko słodki, trochę gorzki. Mi przypomina zapach czerwonych landrynek. Zapach cukierków "marzeń", takich z Goplany które trudno było kupić. Zapach bezpieczny, nie nachalny. Wg mnie trzyma się blisko, szybko przestaję go czuć, co nie oznacza że nie czuć go w ogóle. Często jest komplementowany. Może nie ma długaśnego ogona, ale przyjemną kitkę posiada ;-)

Drugie tak za trwałość i wydajność. Kiedy myślisz, że już znikł, poruszysz się i natkniesz na piękny, delikatny zapach.

Trzecie tak za butelkę i cenę. Buteleczka prezentuje się dumnie na toaletce, ale w torebce już nie za bardzo. Można wyperfumować sobie jej zawartość. A cena... Kupiłam 100 ml tester na All... ;-) bo WARTO ;-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić niutka111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak!
  • Dostałam jako prezent od Męża, a że mam szczęście, bo on zawsze trafia w mój gust, mogę tylko pochwalić ten zapach. Jest faktycznie kwiatowy, ciepły, mi kojarzy się z ciepłem, spokojem, przygaszonym światłem, winem przy blasku świec. Tak, to zapach bezgranicznej miłości, bezpieczeństwa, świadomości, że to właśnie znalazłaś się we właściwych ramionach. To zapach bezpiecznej przystani, stabilizacji, zaufania i tak! - rozkoszy. Na mojej skórze trzyma się blisko i bardzo długo, zmieniając swoje oblicze na łagodniejsze. Dobre opakowanie, wydajny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM
  • Uwielbiam ten lekko pudrowy, kobiecy i zmysłowy zapach, który bardzo długo się utrzymuje na skórze.

Już pierwszy raz jak je powąchałam od razu wiedziałam, że to jest coś dla mnie.

Mój facet średnio za nimi przepada, bo jak twierdzi dla niego są zbyt intensywne, ale ja je kocham i tak

Teraz znowu do nich wróciłam po długiej przerwie - dlatego drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: od dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • wątpię, że znów się skuszę
  • Zakupiłam przez internet w ciemno zachęcona pozytywnymi opiniami. Zapach nie jest bardzo zły, ale pierwsze moje skojarzenie to pudrowe cukierki zmieszane z mydłem. Jak da się ich za dużo nie pachnie się przyjemnie, tylko przytłacza zapachem.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sonjak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka!
  • Wyjątkowe perfumy, eleganckie, ponadczasowe. Charakterystyczny zapach, który rozpoznam wszędzie!

Długo się utrzymują, intensywnie pachną, ale nie męczą. Jedyne perfumy z kategorii "niesłodkich", które ubóstwiam.

Minus to oczywiście cena, ale te perfumy są tego warte. No i ten nieszczęsny atomizer. Nie znoszę tej butelki

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 100 ml

Chcesz pochwalić madzia3191 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • nie mogę przestać o nim myśleć!
  • ostatnio chodziłam po perfumeriach i szukałam jakiegoś nowego zapachu dla siebie. wszystkie których dotychczas używałam po prostu mi się znudziły . chciałam znaleść zapach trwały, intensywny i nienachalny - i to jest strzał w 10! od samego początku mnie zaintrygował i już nie mogłam przestać o nim myśleć że to właśnie tego szukam! pierwsze moje skojarzenie zapachu Eternity jest z tradycyjnym kremem Nivea którego zapach kocham i pewnie dlatego mnie ten zapach uwiódł jest piękny ! i po dłuższym przebywaniu w jego woni nie boli głowa ani nie jest jakiś duszący ! idealny dla żądanej eleganckiej kobiety z klasa! POLECAM

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić epall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Zdecydowanie zapach trafiony w mój gust. Pomimo tego, że ma dość bogate nuty kwiatowe bardzo mi się podoba. Przede wszystkim jest też trwały. Wystarczy rano go użyć, by pachnieć przez cały dzień. Zapach jest słodkawy, ale bardzo rześki. Kobiecy, elegancki, ale też na co dzień. Każdy z osób spotkanych, które poczuły go na mojej skórze twierdziły, że jest pięknym zapachem. Do tanich produktów nie należy, ale zapewniam, że warto, bo jakość idzie w cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 50ml

Chcesz pochwalić MARTUSIA581 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1
  • Eternity to zdecydowanie mój ulubieniec wśród zapachów. Jest cudowny , kwiatowy i zmysłowy. Zawsze poprawia mi się humor gdy go użyję Jest bardzo trwały,mam wrażenie ,że ubrania nawet po wypraniu jeszcze nim pachną. Wspaniały ! Polecam

Ilość zużytych opakowań: 8 szt po 100ml.

Chcesz pochwalić maknykor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Migrenogenny
  • Na wstępie powiem, że kupiłam małą buteleczkę w ciemno, po pochlebnych opiniach tutaj na Wizażu. Wiem, mój błąd, którego już nigdy więcej nie popełnię. Ale przecież człowiek na błędach się uczy.

A więc... jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zapachem, który wywoływałby u mnie mdłości i ból głowy (a 'przewąchałam' już setki perfum) - aż do teraz. Nie mogę tego zapachu znieść, czuję go w żołądku, w gardle, w głowie, przytłacza mnie, nie mogę przy nim normalnie funkcjonować. Fuj. Na samą myśl mnie odrzuca. I o dziwo, nie tylko mnie przysparza o ból głowy i mdłości.

Jest to zapach straaaasznie mdły, nijaki, dla mnie pachnie jak mocniejsza i gorsza wersja kremu nivea. A o dziwo zapach nivei lubię.

Oddałam go cioci, bo ani ja, ani moja mama nie możemy go znieść. I z tego co widzę, to u niej również stoi na półce nietknięty.

Chcesz pochwalić Sandra_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jeden z moich ulubionych zapachów. Jest dość ciężki,ale na pewno nie przyjdzie się niezauważoną. Psiknę się rano, a czuć go jeszcze pod wieczór, jest wydajny. Jedynym minusem jest cena, ale jak wiadomo za jakość trzeba zapłacić.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sylwiaeniu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietuzinkowy
  • Od dluzszego czasu chodzilo za mna Eternity Mialam kiedys takie malutkie 15 ml ale polecialo w swieat.Jeszcze wtedy nie wiedzialam ze kiedys bede tak go pragnela.A zaczelo sie od tego ,ze poczulam wypsikana Eternity kobiete,szlam za nia dluzszy czas i zapragnelam tez tak pachniec.Czysto,cieplo i spokojnie.Bo wlasnie w Eternity mozna odnalezc spokoj,zapach jest mily i przyjemny dla nosa.Nie krzyczy ,ale dumnie daje o sobie znac gdzyz tworzy niezwykla gozdzikowo-konwaliowa woalke Perfumy pachna wiencem bialych,dojrzalych kwiatow
    Perfumy z typu bezpiecznych,matczynych i dojrzalych.Nie sa seksowne,sa eleganckie i szykowne,troche sztywne,biurowe i powazne,jednak odnajduje sie w tym zapachu i czuje ze pozostane z Eternity na dluzej.
    Zapach ten choc ma juz swoje lata,jest wlasnie nietuzinkowy,niepowtarzalny i niezwykle orginalny choc powszechnie znany i wyczuc go mozna dosc czesto.Jestem teraz w takim etapie zycia ,ze nie potrzebuje zapachu z pazurem,a wlasnie lagodnej,slodkiej i kobiecej mgielki.Eternity...taka kobiecosc i klasyka zamknieta w rownie kasycznym i kobiecym flakonie.
    Trwalosc znakomita ,wystarcza 3 psiki zeby wyczuwac zapach intensywnie do wieczora,ubrania przesiakaja zapachem,a nagrzana skora wybija najpiekniejsze nuty

Używam tego produktu od: od kilku dni (wczeniej testy i 15ml)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny, kwiatowy
  • Eternity dostałam w prezencie. Pierwsze psiknięcie na nadgarstek wywołało pozytywne nastawienie do perfum, zapach ładnie się rozwijał, nuta kwiatowa wyczuwalna na całej linii. W miarę używania postepowałam z nimi ostrożnie.
    +trwałe, zapach utrzymuje sie wiele godzin

+/-zapach jest intensywny, wręcz przytłaczający jeśli użyjemy perfum w nadmiarze, ja poprzestawałam na jednym, góra dwóch psiknięciach
    +/-poprzez swoją intensywną nutę kwiatową po dłuższym czasie mogą one znudzić
    +/- moim zdaniem perfumy te pasują do letniej lub wiosennej pory roku, świeżość i orzeźwienie (dozowane jak już wspomniałam wyżej z umiarem) nie współgrają z jesienno-zimowym klimatem. Nie są to perfumy uniwersalne

-flakon, nieporęczny, z koszmarnym wg mnie atomizerem, trochę tandetny

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Ładny i przyjemny zapach. Do tego trwały, a perfumy bardzo wydajne. Jedynym minusem jest cena, ale warto zainwestować w nie, niż wydawać kupę forsy na jakieś tanie wody toaletowe...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Hexe6677 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Park obrośnięty białymi kwiatami.
  • Ten zapach kojarzy mi się bezpowrotnie z czerwcem, ale takim słonecznym, upalnym. Z przejazdem rowerem przez park gdzie, od czasu do czasu można poczuć zapach kwitnących drzew.
    Kojarzy mi się z leżeniem na trawie i wdychaniem wonnych białych piękności wokół. Wyczuwam w nim jaśmin choć nie posiada go w swoich nutach.
    Na początku po psiknięciu uwalnia się trochę taki dentystyczny zapach, zapewne za sprawą goździków. Ulatnia się szybko pozostawiając na dość długi czas mieszankę ciepłą, ale nie duszącą. Zapach pomimo kwiatowej kompozycji jest niezwykle kobiecy, co jest dla mnie nowością bo takie zapachy kojarzą mi się raczej z nastolatkami i zapachami zdecydowanie nie zobowiązującymi. Eternity jest inny. Gdy go używam poprawia mi się nastrój, uspokajam się, czuję się świeżo ale i zmysłowo. Nadaje się na dzień. Często po użyciu widzę oczami wyobraźni kobietę przygotowującą się do ślubu w prostej, przewiewnej białej sukni, ekskluzywny biały pokój hotelowy z mnóstwem białych lilli. Wydaje mi się, że zapach ten byłby idealny właśnie na dzień zaślubin.

Jak na CK to trwałość jest poprawna. Raz użyłam go wieczorem po kąpieli tak dla własnej przyjemności. Czułam go przez całą noc jak i po przebudzeniu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 100 ml ( w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dredkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prostota i elegancja
  • Pierwszy raz zetknęłam się z tym zapachem dzięki koleżance z pracy.

Ten zapach to jeden z moich znaków rozpoznawczym. Zapach na specjalne wyjscie ...

Elegancki , niezwykły, intrygujacy jednak w nadmiarze bywa męczący.
    To zapach do którego wrócę ....

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 100ml

Chcesz pochwalić Gosiek75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Respekt w atomizerze
  • To zapach stworzony do zadań specjalnych. Nie należy bowiem do kategorii pachnideł, z którymi chcę się identyfikować permanentnie, a jest natomiast wyborny w odpowiednich momentach. Użyty z wyczuciem chwili i wyczuciem ilości oczywiście, jest jak Chuck Norris - wchodzi - załatwia sprawę i wychodzi niewzruszony
    CK jak to często bywa, tworzy kompozycje proste, dość dosłowne ale za to - trafione w punkt i tak właśnie jest i w tym przypadku. Eternity powoduje, że ich nosicielka, niejako z automatu, jest przez otoczenie odbierana z dystansem ale mam tu oczywiście na myśli, jak najlepsze konotacje tego słowa.
    Stwarza barierę i wzmaga odbiór pachnącej nimi osoby jako bardziej profesjonalnej, być może nieco chłodnej ale również respektowanej i trzeźwo myślącej. Doskonale toteż sprawdza się w odsłonie dziennej, w momentach, kiedy chcemy być postrzegane jako bardziej stanowcze, pewne siebie i co tu dużo gadać - inteligetniejsze ( i tak - wiem, że ten przymiotnik, nie powinien być stopniowany ale właśnie pachnę Eternity )

Woń białych kwiatów, od których ta kompozycja się wręcz ugina, niezmiennie zawsze kojarzy mi się cmentarnie, niepokojąco i jednocześnie sennie.
    Tu jednak, to ogólne odczucie, które żywię do tej kategorii zapachowej, jest umiejętnie niwelowane wybrzmiewającym goździkiem i całość, choć w ogólnym rozrachunku - chłodna, nie w sposób orzeźwiający bynajmniej, nie nastraja nostalgicznie, a pozostaje na szczęście neutralna dla głębszych warstw emocjonalnych, przez cały swój pobyt na skórze.
    Podsumowując zapach charakterystyczny, o dużej sile rażenia i po wielokroć pożyteczny, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wyniosły i o nieokreślonej do końca płciowości ale dzięki swojej odrębnej naturze, na zawsze znalazł swoje miejsce nie tyle w moim sercu, co na zapachowej półce.
    Trwałość wystarczająca - 5-6-7h

Używam tego produktu od: Od kilku lat stosowany w chwilach tego wymagających
    Ilość zużytych opakowań: trzecia setka w użyciu

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Sygnatura za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • Pierwszy raz zetknęłam się z tym zapachem będąc 16 latką na nadmorskich wakacjach - dlatego zapach chyba już zawsze będzie kojarzył mi się z rozgrzanym piaskiem i lodami włoskimi z jagodami. Po 20 latach kupiłam je ponownie. Zapach bardzo kobiecy, kwiatowy ale raczej elegancki a nie uwodzicielski - ma w sobie jakiś dystans. Dobrze się komponuje z sukienkami w kwiaty. Ma w sobie jakąś dentystyczną nutę - może to ten goździk. Ja wyczuwam jeszcze anyż, którego w składzie nie ma. Eternity to jakby mieszanka: Diune, Hypnose i Lolity Lempickiej.

Chcesz pochwalić jesienna_noc za czytelną i pomocną recenzję?
  • oryginalny i trwały
  • Bardzo trwały, elegancki i oryginalny- nie można go z niczym pomylić Wystarczy odrobina żeby zapach został z nami przez cały dzień.
    Może się znudzić- ja musiałam co jakiś czas robić sobie przerwę, używać na zmianę z innymi bo czasami wydawał mi się wręcz zbyt wyrazisty i intensywny, ale zawsze do niego wracałam...
    Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 1, zaczęłam drugie

Chcesz pochwalić aidi90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie mój KWC wśród zapachów
  • Moja przygoda z eternity zaczęła się 2 lata temu. Kolega dał mi próbkę zapachu i wtedy wylałam na siebie całą zawartość próbki i troszkę pogorszyło mi się samopoczucie (za dużo na jeden raz). Jednak po kilku godzinach było ok, wieczorem nadal czułam zapach. Spotkane osoby czuły i chwaliły na apaszce zapach utrzymał się kilka dni i te dni mnie właśnie przekonały. Zapach przepięknie się rozwijał, każdego dnia czułam inną nutkę po praniu apaszka nadal delikatnie pachniała. Po tej próbce, psiknęłam się raz w drogerii testerem i wtedy zdecydowałam, że muszę mieć ETERNITY.
    Obecnie używam od roku i mam jeszcze 1/3 buteleczki 100 ml. Perfumy są więc bardzo wydajne i bardzo trwałe. Używam codziennie i każdego dnia się zachwycam

Chcesz pochwalić Kasiek _ 86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elegancki i romantyczny

******

Zapach kojarzy mi się z kwiatowym ogrodem, czerwcowym wieczorem po słonecznym dniu, radosnymi przeżyciami... To nie jest zapach, którego używam na codzień, mam na niego kilkudniowe fazy.

To o czym warto pamiętać to to, że osoby, które - tak jak ja - mają wrażliwe zmysły, powinny poprzestać na jednym psiknięciu. Standardowe kilka psiknięć staje się nieznośne nawet dla otoczenia, bo zapach jest intensywny. Ale dla mnie to zaleta, bo perfumy wystarczają na znacznie dłużej.

Chcesz pochwalić JednymZdaniem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do zniesienia
  • Wiadomo że zapach to typowo kwestia gustu ale ten wyjatkowo w mój gust nie trafia. Wyczuję tego śmierdziucha na kilometr i nie jestem w stanie wytrzymać przy nim nawet 5 minut. Nie potrafię wyjaśnić co dokładnie tak bardzo mi w nim przeszkadza ale zdecydowanie jest na mojej liście najgorszych zapachów ever!
    Nie nie i jeszcze raz nie!!
    Zdecydownaie wolę kompana ETERNITY MOMENT, który z tym wątpliwym "zapachem" nie ma raczej nic wspólnego !!

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić KwiatLotosu4 za czytelną i pomocną recenzję?