Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

balsam do ust
nawilżające, ochronne
bezzapachowa
w słoiczku

Popularne i dobre masełko do ust

Zużyłam już wiele opakowań w różnych wersjach smakowych.. obecnie korzystam z borówkowej.
Wizualnie świetne, kolorowe, rzucające się w oczy opakowania,metalowe, z owocową grafiką.
Konsystencja maselka, dosyć tłusta.
Działa bardzo nawilżająco, lekko się lepi.
Świetnie chroni usta przed wysuszeniem.
Niesamowite wrażenia zapachowe- zapachy w większości owocowe.
Cena bardzo niska za tal duża pojemność.
Produkt jest wydajny, wystarczy odrobina A dosyć spory słoiczek wystarczy na długo.

Oj nie

Balsam wrzuciłam do koszyka podczas zakupów w drogerii. Zainteresowało mnie niewielkie opakowanie. Na moich ustach nie daje wystarczającego nawilżenia. Lekko je natłuszcza ale nic więcej.

Opakowanie i pojemność na tak, oprócz tego nic więcej.

Miałam kiedyś opakowanie malinowego i wanilii. Szkoda, że nie kupiłam najpierw 1 opakowania. Działanie to samo, zapach wanilii lepszy.

Zalety:
– cena
– pojemność
– lubię słoiczki, ale tylko w domu

Wady:
– nie nawilża i nie natłuszcza
– jakbym niczym nie smarowała, jest warstwa kosmetyku, ale nic nie robi
– kolor (niepotrzebny barwnik)
– substancje zapachowe

Do kosza.

masło maślane

Produkt kusi już samym opakowaniem, które jest bardzo "niveowe" i estetyczne. Niestety, aluminiowa puszka okazuje sie w praktyce dość mało higieniczna i wygodna w użytkowaniu poza domem, ale to chyba mój jedyny zarzut do produktu. Samo masełko ma zwartą konsystencję, ale ma bardzo przyjemną aplikację i pozostawiając na ustach solidną, przyjemną warstwę ochronną. No i smaki są bardzo przyjemne, kokos to mój zdecydowany faworyt.

średnie działanie

Moje usta szczególnie w okresie jesienno zimowym przesuszają się, mają skłonność do pękania.
Masełko poprawia stan ust, nawilża je, delikatnie regeneruje.
Niestety nie jest to działanie spektakularne. Trzeba co przysłowiową chwilę nakładać kolejną warstwę produktu żeby utrzymać efekt nawilżenia.
Następną kwestią jest opakowanie. Jak dla mnie nadaje się on do użytku domowego. Jest niehigieniczne, produkt trzeba nakładać palcem lub patyczkiem.

Dobry do domu

Dobry do domu, dlatego, że jest w pudełko i trzeba nakładać go palcem ew. jakimś patyczkiem jak komuś się chce. Masełko ma super kokosowy zapach. Niby małe opakowanie, ale starcza na długo. Fajna, natłuszczająca konsystencja. Chroni na pewno przed zimnem. Nie doprowadza do przesuszenia ust, ale czy szybko je ratuje gdy są wysuszone to ciężko mi ocenić. Ale na pewno nawilżenie podtrzymuje.

Skuteczny kosmetyk

Masełko ma przyjemną konsystencję, piękny zapach. Dobrze rozprowadza się na ustach i co najważniejsze jest skuteczne - dobrze nawilża usta. Niestety jego wadą jest moim zdaniem konieczność nakładanie go palcem. Z tego względu używam go jedynie gdy jestem w domu, ponieważ poza domem korzystanie z tego masełka wydaje mi się niehigieniczne.

Duży wybór pięknych zapachów

Masełko zachęciło mnie do zakupu po pierwsze nazwą, po drugie różnorodnością zapachów, po trzecie fajnym opakowaniem.
Wybrałam wersję karmelową, rzeczywiście pachnie cudownie, używa się jej przyjemnie. Metalowe opakowanie jest bardzo poręczne, wygodne, łatwo zużyć produkt do końca, niestety, nie jest zbyt higieniczne, no ale to kwestia naszego wyboru, wiemy co kupujemy. Produkt jest też bardzo wydajny. Jeśli chodzi o działanie, to na moment fajnie nawilża, usta robią się miękkie, niestety jak tylko nie posmaruję kilka godzin to znowu robią się suche, więc nie naprawia problemu.

Zapach jest cudny

Prześlicznie pachnące masełko do ust które nawilża, odżywia oraz rozświetla nasze usta. Według mnie minus za opakowanie ponieważ kosemtyki trzeba nakładać palcem a wiadomo dłonie nie zawsze są czyste i nie zawsze jest gdzie je umyć. Jeżeli chodzi o działanie bardzo dobrze regeneruje popękane ust.

Cudowny balsam do ust

Z całego serca polecam ten balsam do ust pięknie nawilża uwielbiam wszystkie produkty z nuta kokosa piękny zapach jest bezbarwna można stosować razem ze szminka i błyszczykiem

Coś na usta? Tylko to!

Przetestowałam już wiele masełek i balsamów a o pomadkach ochronnych nie mówiąc. Jedynie to masełko spełnia dobrze swoją funkcję i faktycznie natłuszcza pięknie wargi i skórę dookoła ust. Używam również na noc i rano usta są fajne i mięciutkie. Szeroka gama smaków i zapachów zachęca do częstego wymieniania pudełeczek ale jest to średnio możliwe bo masełko jest bardzo wydajne co jest wielkim plusem!

Ten malinowy zapach!

Masło do ust zostało polecone mi przez znajomą i jeśli chodzi o działanie - było perfekcyjne, nie mam tu żadnych zastrzeżeń. Natomiast opakowanie zwłaszcza jeśli jest używane poza domem.... No wzbudza kontrowersje, bo tak palcami nakładać bez wcześniejszego umycia rąk? A znowu mieć tylko balsam do ust w domu to też niepraktyczny pomysł (no w moim przypadku).
Zaletą jest również cena za jednak skuteczny produkt.