Avon, Planet Spa, Luxury Spa, Facial Ampoules (Ampułki z czarnym kawiorem)

Avon, Planet Spa, Luxury Spa, Facial Ampoules (Ampułki z czarnym kawiorem)

Ampułki sprawiają, że skóra jest miękka i nawilżona, pomagają redukować widoczność zmarszczek i szybko się wchłaniają. Zawierają kawior oraz witaminy A, C, E, beta-karoten, kolagen i elastynę. Zostały przebadane klinicznie i dermatologicznie.
Jak używać: 1 ampułkę dziennie. Nałóż połowę zawartości ampułki rano i drugą połowę na noc. Nakładaj na skórę przed jej nawilżaniem

Kupiony w: U konsultantki

Nie dają efektów.

Miałam całą serię z czarnym kawiorem Planet Spa od Avon. Cała seria jakoś rewelacją nie była. Najtańsza również. Kupując te ampułki zmarnowałam trochę kasy. Ampułki są ładnie zapakowane. Jedna starczyła nawet na 3 dni. Po zużyciu już jednej ampułki zauważyłam, ze moja skora po niej jest bardzo sucha, szorstka i spierzchnięta. Miałam bardzo wysypaną po nich twarz. Prawdopodobnie mnie uczulały. Tendencje do zapychania również zauważyłam. Efektów pozytywnych nie zauważyłam, chociaż super szybko się wchłaniały i zostawiały efekt naturalnego glow. Skład słaby, a ten kawior był daleko na końcu składu...

Bardzo dobry produkt

Na pierwsze ampułki namówiła mnie moja konsultantka. Czasami dobrze posłuchać. Nawet zaproponowała, aby po zaaplikowaniu ampułki nałozyć maseczkę z tej samej serii/pell off/. Efekt jest zadziwiający. Tyle, ze taką kurację stosować raz w tygodniu- wystarczy. Same ampułki też dają odnowę . Wystarczają więcej niż proponuje producent. Jedna ampułka starcza spokojnie na 3 aplikacje. Idealnie wygładza, nadaje blasku zmęczonej, poszarzałej skórze. Spłyca też drobne zmarszczki, wygładza. Dobrze nawilża. Nie podrażnia i nie uczula. Cena w promocji 12-15 pln.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Świetne

Ampułki stosuję już od jakiegoś czasu, choć z przerwami, bo też niełatwo jest je dostać. Gdy tylko widzę, że są w katalogu to zamawiam je po prostu hurtowo, bo są tak rewelacyjne!

Zgodnie z zaleceniami producenta 1 ampułka powinna nam starczać na 1 dzień - pół ampułki stosujemy rano, a drugie pół wieczorem. Ja stosuję je jednak nieco inaczej...
Ampułek nie stosuję rano, chyba, że po jakimś zabiegu, np. po peelingu czy maseczce głęboko oczyszczającej, jeszcze przed nałożeniem kremu właściwego.
Ampułki działają rozświetlająco i nawilżająco, nie nakładam więc ich wtedy, kiedy muszę się pomalować i nałożyć na buzię podkład czy puder, bo wtedy "zabiłabym" tylko działanie tego cudownego kosmetyku. Ampułki stosuję zaś codziennie wieczorem przed nałożeniem kremu końcowego. Dzięki temu zwiększają one działanie kremu, a rano moja cera jest odświeżona, rozpromieniona, odżywiona, miękka i doskonale nawilżona.
Kosmetyk ma delikatny i przyjemny zapach, szybko się wchłania, jednak bez zastosowania po ampułce kremu (w szkole uczyliśmy się, że po ampułkach mimo wszystko zawsze powinno kłaść się krem, najlepiej taki kompletnie witaminowy), mamy uczucie lepkiej skóry, które jednak szybko mija.

Używam tego produktu od: baaardzo długo, od kąd tylko pojawiły się w Avonie
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

średnie

Zakupiłam je na promocji i cieszę się, że nie za normalną katalogową cenę, bo po zużyciu stwierdziłam, że nic nie dały. Pół ampułki na jedno użycie to zdecydowanie za dużo, miałam wrażenie, że smaruję twarz wodą. Używanie samej ampułki bez kremu daje uczucie lekkiego ściągnięcia, a skóra jest lekko lepka. Nie zauważyłam nawilżenia.

szału nie ma...

Ampułki kupiłam w ofercie demo dla konsultantek. Chciałam je przetestować. Są ok, ale spektakularnych efektów nie widzę. Właściwie wydaje mi się, że nic nie robią. Stosuję je jednocześnie z kremem, więc może dlatego nie widzę efektów.

Plusy:
- wydajne
- szybko się wchłania

Minusy:
- zawierają alkohol przez co po zastosowaniu skóra jest dość sucha i napięta, dlatego dodatkowo smaruję ją kremem

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nic nie dają

Dostałam te ampułki w prezencie, zużyłam wszystkie zgodnie z instrukcją. Nie zauważyłam absolutnie żadnych efektów...nic się na mojej twarzy nie poprawiło, ani nie pogorszyło..
Podsumowując, to uważam je za bezużyteczny gadżet..
Mają ładne opakowanie i bajerancką formę ampułek..

Używam tego produktu od: 2 tyg

fajne :)coś innego

Te ampułki, może nie są rewelacyjne bo nie zauwazyłam nie wiadomo jakich zmian na plus z moją cerą, ale są ciekawe, dostałam je w prezencie za 1zł jako konsultantka, także grzechem byłoby nie wypróbować
Zdecydowanie błędem jest pisanie przez avon, że jedna ampułka starcza na 2 razy czyli na 1 dzień bo to zniechęca do zakupu ampułek, gdyż w opakowaniu jest ich tylko 4....z własnego doświadczenia widzę, że 1 ampułka spokojnie starcza na 3,4 dni przy stosowaniu 2 razy dziennie, fajnie pachnie i fajnie nawilża skórę i fajnie ją odświeża :-)
generalnie na plus, nadaje się na wiosnę kiedy chcemy aby nasza twarz była promienna

Ilość zużytych opakowań: jedo niepelne

całkiem całkiem

Zapach rzeczywiście nie zachwyca, ale działanie zaskakująco dobre. Nakładam wieczorem i rano, pod krem. I włściwie mogłabym już kremu nie używać, bo buzia po kilku kropelkach z ampułki jest miękka, bardzo dobrze nawilżona, zero ściągnięcia, taka jędrna i promienna. Jedna ampułka spokojnie starcza na 4-5 dni stosowania dwa razy dziennie.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

Nie! Nie!

Już od dawna nie kupuję pielęgnacyjnych kosmetyków Avonu- jak kremy, maseczki czy sera- bo zwyczajnie nie służyły mi. Z tymi ampułkami jest podobnie. Dostałam je na gwiazdkę, ale chyba nie zuzyję do końca:( Już na samym początku po przeczytaniu składu miałam niechętne uczucia- kawior, witaminy jak zwykle u Avon gdzieś na szarym końcu za to na początku mnóstwo alkoholu denat ( zupełnie nie rozumiem dlaczego Avon tyle go dodaje do prawie każdego produktu). Ampułki śmierdzą tym alkoholem okropnie, nic innego nie wyczuwałam. Jeśli chodzi o konsystencję- zwykła woda, przeciekająca przez palce. Faktycznie wydajna, pół ampułki to aż nadto na całą twarz. Z moją twarzą nie robi nic, zero jakiegokolwiek pozytywnego działania- ani nie nawilża ( a jakim cudem na nawilżać przy tak dużej ilości alkoholu w składzie) - raczej wręcz wysusza i ściąga skórę:( Jak dla mnie- bubel, za te pieniądze lepiej kupić coś innego bardziej skutecznego.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ujdą w tłoku:)

Ampułki kupiłam za złotówkę, były w promocji ze szminką:)
Zacznę od tego, że są bardzo wydajne, w instrukcji stosowania napisane jest, że należy nakładać pół ampułki pod krem na dzień i pół pod krem na noc. Sądzę jednak, że to byłoby o wiele za dużo:) używałam więc dosłownie kropelkę i spokojnie wystarczyło na pokrycie całej twarzy. Ampułki fajnie napinają skórę, buzia jest po nich gładka i nawilżona, jednakże efekt nie jest długotrwały, a szkoda, bo całkiem miły:) bardzo dobre pod makijaż, podkład dłużej się utrzymuje i łatwiej nakłada. Zapach może trochę odrzucać, ale mi to nie przeszkadza bo bardzo szybko wietrzeje. Jednak mimo wszystko nie kupiłabym w cenie regularnej, jakoś nie podchodzą mi do stosowania na codzień. Raczej jako miły gadżecik do poprawy wyglądu na przykład przed większym wyjściem:)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 4x2 ml

Bez szału ;)

Kupiłam te ampułki jako ofertę demo, jestem konsultantką. Chciałam wypróbować nowy produkt, by ewentualnie polecać klientką. Sama zużyłam 3 albo 4, nie pamiętam, resztę z opakowania rozdałam.
Nie zachwyciły mnie, ani zapachem, ani konsystencją, ani działaniem.
Jak dla mnie zbyt wodniste, po przechyleniu ampułki trzeba było ostrożnie wylewać zawartość ampułki, by nadmiar nie ściekł przez palce. Jak wiele produktów z avonu, mają w swoim skladzie mnóstwo alkoholu, co czuć. Działania zachwycajacego żadnego. Jedyny plus za wydajność, ja jedną ampułkę miałam na 4-5 razy.