Venita, Body Balm, Rozświetlający balsam z drobinkami złota (stara wersja)

Powiększ Venita, Body Balm, Rozświetlający balsam z drobinkami złota (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: zaneta88

Rozświetlający balsam do ciała z drobinkami złota. Zawiera cząsteczki odbijające światło, które sprawią, że natychmiast po nałożeniu produktu skóra nabiera subtelnego blasku, wygląda promiennie i świeżo. Balsam ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, dzięki zawartości ekstraktu z aloesu odpowiednio nawilża i wygładza naskórek, a witamina E spowalnia procesy starzenia się skóry. Balsam ma świeży, przyjemny zapach, lekką konsystencję, doskonale się wchłania.

• mega!!!!
  • KOCHAM KOCHAM KOCHAM! Miałam go wiele razy, jest cudny, moze nie nawilza az tak bardzo, ale efekt drobinek jest cudowny, opalona skora wyglada bardzo bardzo ładnie, skupia uwage

tylko gdzie go kupic? poradzcie cos!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Ciara16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beach party
  • jako balsam - mocna czwóreczka, nie wysusza, nie ściaga, swietnie się wchłania, zapach i skład ok.
    za to zloty pył BOSKI! wygląda zabojczo na opalonej skórze (na bladej jest mało widoczny, to nie balsam brązujący), pieknie się mieni ale nie jest brokatowy, trwale przylega do skóry (widoczny nawet nastepnego dnia), nie odbarwia ubrań.
    minus: trudno dotepny.
    aha i ma nowe, ładniejsze opakowanie.

oklaski dla polskiej firmy!Używam tego produktu od: roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kora777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Bardzo przyjemny balsam, który ślicznie rozświetla skórę szczególnie pięknie prezentuje się na opalonej daję trzy gwiazdki ponieważ nie zauważyłam zbytniego nawilżenia ale to w sumie nie jest główne zadanie balsamu. Kosmetyk godny polecenia, długo utrzymuje się na skórze, nie osypuje się, rozświetlenie jest sztuczne, nie uczula. Balsam jest wydajny a opakowanie wygodne w stosowaniu.

Używam tego produktu od: kiedyś przez pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jola0078 za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje sliczny efekt
  • Balsam jest naprawdę dobry do celów upiekszenia skóry Drobinki są przeurocze, takie delikatne, ślicznie i dyskretnie migoczą. Na opalonej skórze efekt jest wprost cudowny.
    Co do wydajności, konsystencji i opakowania nie mam zastrzeżeń. Z nawilżeniem tak sobie, ale ten balsam nie do tego słuzy
    Polecam! Dostepny w Schlekerach.

Używam tego produktu od: 2 mce

Chcesz pochwalić villaHelius za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • mi ten balsam absolutnie nie podpasował , wysuszał moją skórę , wręcz ja podrażnił, pojawiły sie jakieś czerwone plamy , nie widziałam żadnego rozswietlenia , zdecydowanie nie polecam , w końcu wyrzuciłam go do kosza

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić BlondeAngel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!
  • Miałam go kilka lat temu i nie mogłam go potem nigdzie spotkać pamiętam, że byłam zachwycona efektem rozświetlonej skóry. Ma takie maciupeńkie drobinki, które cudnie się mienią w słońcu i sztucznym świetle różnymi kolorami. Nie mają nic wspólnego z wielkim brokatem jaki jest w wielu balsamach. Na opalonej skórze efekt jest po prostu olśniewający, pamiętam te zachwycone spojrzenia latem... Jeśli tylko go spotkam to bez wahania go kupię! A cena jest po prostu śmieszna Używam tego produktu od: kilka lat temu

Chcesz pochwalić Nelkomama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • lśnij...
  • Balsam jest świetny! Ile ja się go naszukałam... ale na szczęście już wiem, gdzie NA PEWNO go można dostać - w drogeriach Schlecker moje drogie Panie

Balsam jest tani (ok 11 zł z tego co pamiętam), nie nawilża zbyt dobrze (jedyny minus)- ale to w końcu balsam rozświetlający, więc...

a efekt rozświetlenia (zwłaszcza na opalonej skórze na słońcu lub na dyskotece) no po prostu bajka! chłopacy nie mogą oderwać ode mnie wzroku.

dodatkowo balsam jest baardzo wydajny i ślicznie pachnie. Polecam na wyjątkowe okazje.

Używam tego produktu od: zimy 2009

Chcesz pochwalić yes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam serdecznie!
  • Bardzo dobry balsam
    - dobrze nawilza
    - w słoncu , szczegolnie opalona juz skora wygląda poprostu zachwycająco
    -drobinki pięknie się mienią
    -ładny zapach
    -cena jest bardzo niska a jest to KCW zdecydowanie
    Polecam!

Chcesz pochwalić ann09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!i jeszcze raz Super!!!
  • Skusiłam się na ten balsam po przeczytaniu recenzji na wizażu i nie żałuję!!!
    Balsam jest naprawdę super!
    Zalety:
    - przede wszystkim cena bo jest bardzo tani i wydajny,
    - świetnie rozświetla skórę i podkreśla opaleniznę,
    - a w słońcu drobinki tak migoczą że aż miło popatrzeći nie opadają od razu wręcz przeciwnie bardzo długo utrzymują się na ciele,
    Jedynym minusem jest to, że długo go szukałam żeby się nim nacieszyć Znalazłam go w jednej drogerii Natura"

Używam tego produktu od: Od wakacji

Chcesz pochwalić kamilka2601 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Teraz Balsam ma inne, nowsze opakowanie (o wiele lepsze ) a co do tego balsamiku to jestem bardzo zadowolona.Pieknie pachnie,dosyc latwo sie rozprowadza i te zlote drobinki - sa tak mikroskopijne i rozne ze o tandecie nie ma mowy Pieknie sie prezentuja na skorze. Szybko sie wchlania. Polecam !

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić mynameiskarolina za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij