Venita, Body Balm, Rozświetlający balsam z drobinkami złota (stara wersja)

Powiększ Venita, Body Balm, Rozświetlający balsam z drobinkami złota (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: zaneta88

Rozświetlający balsam do ciała z drobinkami złota. Zawiera cząsteczki odbijające światło, które sprawią, że natychmiast po nałożeniu produktu skóra nabiera subtelnego blasku, wygląda promiennie i świeżo. Balsam ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, dzięki zawartości ekstraktu z aloesu odpowiednio nawilża i wygładza naskórek, a witamina E spowalnia procesy starzenia się skóry. Balsam ma świeży, przyjemny zapach, lekką konsystencję, doskonale się wchłania.

• mega!!!!
  • KOCHAM KOCHAM KOCHAM! Miałam go wiele razy, jest cudny, moze nie nawilza az tak bardzo, ale efekt drobinek jest cudowny, opalona skora wyglada bardzo bardzo ładnie, skupia uwage

tylko gdzie go kupic? poradzcie cos!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Ciara16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beach party
  • jako balsam - mocna czwóreczka, nie wysusza, nie ściaga, swietnie się wchłania, zapach i skład ok.
    za to zloty pył BOSKI! wygląda zabojczo na opalonej skórze (na bladej jest mało widoczny, to nie balsam brązujący), pieknie się mieni ale nie jest brokatowy, trwale przylega do skóry (widoczny nawet nastepnego dnia), nie odbarwia ubrań.
    minus: trudno dotepny.
    aha i ma nowe, ładniejsze opakowanie.

oklaski dla polskiej firmy!Używam tego produktu od: roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kora777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Bardzo przyjemny balsam, który ślicznie rozświetla skórę szczególnie pięknie prezentuje się na opalonej daję trzy gwiazdki ponieważ nie zauważyłam zbytniego nawilżenia ale to w sumie nie jest główne zadanie balsamu. Kosmetyk godny polecenia, długo utrzymuje się na skórze, nie osypuje się, rozświetlenie jest sztuczne, nie uczula. Balsam jest wydajny a opakowanie wygodne w stosowaniu.

Używam tego produktu od: kiedyś przez pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jola0078 za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje sliczny efekt
  • Balsam jest naprawdę dobry do celów upiekszenia skóry Drobinki są przeurocze, takie delikatne, ślicznie i dyskretnie migoczą. Na opalonej skórze efekt jest wprost cudowny.
    Co do wydajności, konsystencji i opakowania nie mam zastrzeżeń. Z nawilżeniem tak sobie, ale ten balsam nie do tego słuzy
    Polecam! Dostepny w Schlekerach.

Używam tego produktu od: 2 mce

Chcesz pochwalić villaHelius za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • mi ten balsam absolutnie nie podpasował , wysuszał moją skórę , wręcz ja podrażnił, pojawiły sie jakieś czerwone plamy , nie widziałam żadnego rozswietlenia , zdecydowanie nie polecam , w końcu wyrzuciłam go do kosza

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić BlondeAngel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!
  • Miałam go kilka lat temu i nie mogłam go potem nigdzie spotkać pamiętam, że byłam zachwycona efektem rozświetlonej skóry. Ma takie maciupeńkie drobinki, które cudnie się mienią w słońcu i sztucznym świetle różnymi kolorami. Nie mają nic wspólnego z wielkim brokatem jaki jest w wielu balsamach. Na opalonej skórze efekt jest po prostu olśniewający, pamiętam te zachwycone spojrzenia latem... Jeśli tylko go spotkam to bez wahania go kupię! A cena jest po prostu śmieszna Używam tego produktu od: kilka lat temu

Chcesz pochwalić Nelkomama za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • lśnij...
  • Balsam jest świetny! Ile ja się go naszukałam... ale na szczęście już wiem, gdzie NA PEWNO go można dostać - w drogeriach Schlecker moje drogie Panie

Balsam jest tani (ok 11 zł z tego co pamiętam), nie nawilża zbyt dobrze (jedyny minus)- ale to w końcu balsam rozświetlający, więc...

a efekt rozświetlenia (zwłaszcza na opalonej skórze na słońcu lub na dyskotece) no po prostu bajka! chłopacy nie mogą oderwać ode mnie wzroku.

dodatkowo balsam jest baardzo wydajny i ślicznie pachnie. Polecam na wyjątkowe okazje.

Używam tego produktu od: zimy 2009

Chcesz pochwalić yes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam serdecznie!
  • Bardzo dobry balsam
    - dobrze nawilza
    - w słoncu , szczegolnie opalona juz skora wygląda poprostu zachwycająco
    -drobinki pięknie się mienią
    -ładny zapach
    -cena jest bardzo niska a jest to KCW zdecydowanie
    Polecam!

Chcesz pochwalić ann09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!i jeszcze raz Super!!!
  • Skusiłam się na ten balsam po przeczytaniu recenzji na wizażu i nie żałuję!!!
    Balsam jest naprawdę super!
    Zalety:
    - przede wszystkim cena bo jest bardzo tani i wydajny,
    - świetnie rozświetla skórę i podkreśla opaleniznę,
    - a w słońcu drobinki tak migoczą że aż miło popatrzeći nie opadają od razu wręcz przeciwnie bardzo długo utrzymują się na ciele,
    Jedynym minusem jest to, że długo go szukałam żeby się nim nacieszyć Znalazłam go w jednej drogerii Natura"

Używam tego produktu od: Od wakacji

Chcesz pochwalić kamilka2601 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Teraz Balsam ma inne, nowsze opakowanie (o wiele lepsze ) a co do tego balsamiku to jestem bardzo zadowolona.Pieknie pachnie,dosyc latwo sie rozprowadza i te zlote drobinki - sa tak mikroskopijne i rozne ze o tandecie nie ma mowy Pieknie sie prezentuja na skorze. Szybko sie wchlania. Polecam !

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić mynameiskarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena tak - jakość tak.
  • Jest to świetny kosmetyk, który ma delikatne drobinki i lekką konsystencję. Ładnie wygląda na skórze i długo się trzyma. Minusu są dwa: trudność wchłaniania się w skórę (biała maź) i dziwny, chemiczny zapach. Za taką cenę jest na 5, jednak następnym razem zainwestuję więcej w tego typu balsam.

Używam tego produktu od: 1 roku sezonowo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madameczajka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry zakup
  • Zakupiony razem z balsamem brązującym z tej samej serii - idealnie podkreśla opaleniznę. Jak dla mnie już nie do zastapienia przez inne. Przyjemny zapach.
    Efekt rozświetlenia bardzo widoczny jednak bez przesadnie dużych drobinek "złota" - co w przypadku innych, dotychczas przetestowanych, bardzo mi przeszkadzało.Dlatego też może być stosowany zarówno na imprezy jak i codzień,tylko w mniejszej dawce
    Cena nie wymaga komentarza tymbardziej,że balsam należy do bardzo wydajnych.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić MsBond za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Kupilam ten balsam zupelnie przez przypadek, szukalam czegos co rozswietli moja skore, nada jej zdrowy, kuszacy wyglad.Trafilam w 10! Balsam jest super:
    - pięknie pachnie, zapach utrzymuje sie bardzo dlugo na skorze.
    -wydajny, latwo sie rozprowadza, starcza na dlugo
    -przepieknie rozswietla skore, nadajac jest zdrowy aksamitny wyglad, mieni sie zlotem!
    -tani
    Mozna tak wymieniac w nieskonczoność! Jedynym poblemem jest dostepnośc tego produktu,ale w tejkwestii tez zauwazylam znaczna poprawe.
    POLECAM ! KOsmetyk Wszech Czasów!

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:7-8

Chcesz pochwalić 87malwina za czytelną i pomocną recenzję?
  • mikrodrobinki!!!
  • niesamowity! ma mikrodrobinki zlota! nie jest to brokat ktory pojawia sie od czasu do czasu, ani perlowa poswiata!!! to miliony nikrodrobinek niesamowicie wygladajach! drobinki utrzynuja sie nawet po kapieli zapach jest neutralny, lekka konsystencja, super sie wchlania. nadaje sie na gorace dni bo czlowiek po tym sie nie lepi!drobinki widoczne w sztucznym swietle i sloncu, w dziennym swietle niewidoczne!! jak go spotkacie, to od razu kupujcie!

Używam tego produktu od:niesiaca

Chcesz pochwalić guccigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudne złote drobinki
  • Balsamik ma mnóstwo śliczniutkich, złocitukich drobinek które po pierwsze: pięknie rozświetlaja skórę i cudownie migoczą zarówno w słońcu jak i w sztucznym oświetleniu, po drugie: drobinki nie ścierają się i po posmarowaniu nóg balsamikiem rano - wieczorem dalej mnóstwo złotka wyraznie migocze
    Ponadto, jak dla mnie, balsamik ma piękny zapach który, jak na balsam, długo pachnie
    Niewątpliwe minusem jest to że balsamik jest trudno dostępny - i ten smutny fakt głównie jest powodem dla którego używam go baardzo oszczednie. Niestety, moim zdaniem balsamik nie jest też zbyt wydajny(180ml) - ja smaruję nim tylko nogi.
    Ale plusem jest przystępna cena - ok. 7zł - jak znajdę miejsce gdzie sa te balsamy to zaopatrze się w większą ilośc
    Aha, ja dodaje go czsem do kremu na dzien - drobinki ślicznie migoczą i rozświetlają buzię

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze (oszczędzam)

Chcesz pochwalić Anulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny !
  • Ten balsam jest naprawdę dobry. Używam go tylko i wyłącznie w celu rozświetlenia skóry. Od nawilżania mam zupełnie inny . Drobinki cudowne, długo się trzymają. Jest niezwykle wydajny. Nie wiem czy nawilża, ważne żeby rozświetlał, i za to daję mu 5 gwiazdek

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić katiees89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • )
  • Będąc w drogerii szukałam rozświetlającego balsamu do ciała. Przypomniałam sobie, że na Wizażu czytałam wiele dobrych opinii o tym właśnie balsamie. I postanowiłam spróbować
    I przepadłam..
    Balsam jest super, ślicznie pachnie, dobrze nawilża skórę, jest wydajny i przede wszystkich cudownie błyszczy.
    Także polecam gorąco. Używam tego produktu od:3 tygodnii

Chcesz pochwalić GosiA13331 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!!!
  • Ten balsam kupiła mi kiedyś koleżanka przed nocą sylwestrową - żeby pięknie rozświtlił ramiona.
    I faktycznie!!! Ramiona błyszcały, skóra wyglądała na świeżą i zdrową.
    Później przyszły wakacje i po zastosowaniu balsamu efekt był taki sam tylko, że na całym ciele. Dodatkowo pięknie podkreślał opaleniznę.
    Produkt absolutnie wart polecenia!!!
    Szkoda, że teraz nie mogę go nigdzie spotkać

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić DianaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE KCW!!!
  • Kupuje ten balsam juz od paru lat i cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem.Wszystkie rozświetlające dove i nivea moga sie schowac bo venita bije je na głowe To prawdziwe cudo kyóre sprawia ze skora jest tak gładka w dotyku i tak pieknie lśni drobinkami złota...Kiedys kolega spytal sie mojej siosty czy ma rajstopy bo tak jej błyszcza nogi i nie mógł uwierzyc ze ich nie ma tylko sam balsamik Zdecydowanie jest to najlepszy kosmetyk jaki do tej pory odkryłam.Brawo Venita!!!

Używam tego produktu od:parę lat
    Ilość zużytych opakowańużoooo

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Balsam dostałam i bardzo dobrze, bo nigdy nie zwróciłabym na niego uwagi.
    Daje bardzo dobry efekt, szczególnie na opalonej skórze, ale na jasnej też fajnie...
    Efekt błyszczącej skóry utrzymuje sie przez kilka godzin.
    Bardzo dobrze sie wchłania, a skóra w dotyku jest aksamitna.
    Zapach troszkę nie ten:P
    Widoczne drobinki złota, wylewa sie z tubki, bo ma zadką konsystencję..
    Ogólnie jest bardzo dobry, wzasadzie nie mozna mu nic zarzucić.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić lenor za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Zdecydowanie najlepszy z najlepszych Poza tym że bardzo tani, to świetnie rozświetla, całkiem nieźle nawilża i co w nim najfajniejsze te śliczne drobinki które się tak świetnie błyszczą utrzymują się naprawde bardzo długo Po całym dniu pracy jak wracam nadal je widze jak się mienią w słoneczku- takiego efektu nie było niestety po innych tego typu balsamach min. Dave.
    Naprawde Polecam
    Zaraziłam nim wszystkie kobietki które znam
    W tej kategorii mój K W C !!!!

Ilość zużytych opakowań:chyba z 5

Chcesz pochwalić aamaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelecja!
  • A więc zacznijmy od tego, że produkt jak na swoją cene jest wprost idealny. Kosztuje tak niewiele a daje niesamowity efekt. Swoim działaniem przewyższa inne kosmetyki droższych marek. Kupiłam go dzięki dobrym opiniom na KWC, i wcale nie żałuje. Te drobinki złota mnie urzekły, cudnie mienią się w słoneczku. Doskonale rozświetlają. Dobrze wiem że balsam powinien przedewszystkim dobrze nawilżać, ale kupując balsam rozświetlający wcale na to nie liczyłam. Mógłby mieć tylko jakiś ładniejszy zapach Ale i ten nie jest zły polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić 16marlenkaloveee16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zlotko
  • Nie rozumiem poprzedniczki - to w koncu tandetny czy ledwo widac? Przeciez to sie wyklucza. Ja uwazam, ze balsam jest bardzo w porzadku, nie uzywam go do nawilzania, a wlasnie rozswietlania skory. Swietnie wygada w lecie w sloncu, cudownie mieniace sie na zloto drobniutkie iskierki (nie jakis wielki brokat, ktory w wiekszosci zostaje na dloni jak w Sorayi). Zapach wydaje mi sie byc klasycym zapachem balsamow (tanich?). Niska cena, a to plus buorac pod uwage wydajnosc - rozwietlacz musi byc nalozony w wiekszej niz standardowa ilosci. Ja polecam, moze kupie za rok. Ahh posmarowany nim dekolt daje subtelna poswiate w cieplym perlowo-zlocistym odcieniu, cuuuudo na opalonej skorze.

Używam tego produktu od: kilka tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • skóra jak marzenie
  • Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC. Nie żałuję
    * dość dobrze nawilża
    * drobinki utrzymuja się bez problemu cały dzień (nałozyłam go rano - szłam na wesele - wieczorem moje odkryte ramiona błyszczały, jakbym posmarowała się nim przed sekundą!)
    * ślicznie podkreśla (nawet delikatną) opaleniznę
    * złote drobinki są faktycznie maleńkie - nie "odpustowe"
    Z pewnością pozosatnę mu wierna

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Gina22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • superaśny
  • Swietny kremik znalazlam go w jednym ze sklepow wszystko za 5zl i bylam pewna ze to kolejne badziewie ale posmarowalam sobie nim kawalek dloni i jak juz wyszlam ze sklepu to bylam zachwycona widząc jak ślicznie się świeci od razu po niego wrocilam i absolutnie tego nie zaluje Goraco polecam

Chcesz pochwalić Macia88 za czytelną i pomocną recenzję?