Rexona, Sexy 48h Active, Antyperspirant w sprayu

Rexona, Sexy 48h Active, Antyperspirant w sprayu

Rexona zapewnia niezawodną ochronę nawet w najbardziej wymagających warunkach. Rexona z ekskluzywnymi perfumami o zapachu kwiatu i czarnej porzeczki. Nie zawiera alkoholu.

w sprayu
normalna
ochronne, uzupełnienie perfum
antyperspiranty
zapachowa

sexy zapach przez dwie doby

Dobry antyperspirant od znanej i cenionej marki, który skutecznie chroni przed potem. Pięknie i długotrwale pachnie, zapewniając poczucie komfortu niezależnie od temperatury (nie wiem, jak sprawdza się przy wysiłku fizycznym). Śmiało można się nim psikać tuż po depilacji (choć znam łagodniejsze dezodoranty) i nie powinno to powodować problemów skórnych jak np. zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie.

Za słabe strony produktu uważam na pewno niewygodny przycisk uwalniający OGROMNĄ mgiełkę dezodorantu. Nie wiem, czy problem tkwi w wyprofilowaniu (kształt dopasowany do palca), czy w tym, że jest za bardzo wklęsły, ale prawda jest taka, że aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych i najprostszych. Kolejną wadą jest to, że potrafi się obsypać cukrem pudrem, nie będąc dostatecznie wstrząśniętym. Nie jest to produkt wydajny, bo nie dość że mgiełka jednego psika jest gigantyczna i gęsta (część niej leci na pokój), to jeszcze się bryli mącznie i sypie spod pachy.

Za tę przyjemność na pewno się nie przepłaci, jednak osobiście uważam, że istnieją na rynku antyperspiranty lepszej jakości.

Ulubiony

Od kilku lat jestem wierna antyperspirantom Rexona. Próbowałam innych marek, jednak Rexona jest moim nr 1.
Przepięknie pachnie, pozostawia uczucie świeżości przez kilka godzin, nie pozostawia białych plam(chwilkę trzeba odczekać zanim założy sie bluzkę), dobrze sie rozpyla.
Jest wydajna, w przystępnej cenie.
Jak antyperspirant to tylko Rexona!

super produkt

jeden z lepszych antyperspirantów jakie używałam. po pierwsze super opakowanie takie różowe, które przyciaga wzrok. Dobrze sie rozpyla i jest wydajny. bardzo ładnie pachnie i co najważniejsze działa kilkanaście godzin dzięki czemu czuję się zawsze świeżo.

Jednak to mój pewniak, Rexona mnie nie zawodzi....

bardzo przyjemny kwiatowo-owocowy zapach,
nie podrażnia skóry tuż po depilacji,
dość szybko wysycha,
równomierne rozpylenie
ładne kolorowe poręczne, lekkie opakowanie,
przystępna cena, ale mało wydajny- kończy się w 2 tygodnie!
-nie zapewnia uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień, potrafi przy dużych upałach zawodzić, zostawia mokre pachi :)
- jak nie wstrząśniemy- to bieli pachy
Jednak to mój pewniak, Rexona mnie nie zawodzi.... szkoda,że brak alternatyw na rynku kosmetycznym

Antyperspirant kupiłam podczas promocji w drogerii Hebe. Opakowanie wygodne i ładne. Produkt charakteryzuje się bardzo ładnym, słodkim, świeżym zapachem.

Jeśli chodzi o skuteczności to bardzo dobrze chroni przed potem zarówno na codzień podczas wysiłku czy podczas stresu.

Nie zostawia białych śladów i nie brudzi ubrań. Jest bardzo wydajny. Nie podrażnia i nie uczula.

Mam mieszane uczucia

Kupiłam ten antyperspirant spodziewając się po nim pięknego, kwiatowego zapachu. Żałuję, że nie mogłam wypróbować go w sklepie, bo wtedy na pewno bym po niego nie sięgnęła. Zapach jest moim zdaniem brzydki, trochę babciny.

Sam produkt spełnia swoje działanie, dobrze chroniąc przed potem.

mój faworyt

ten zapach jest moim faworytem jeśli chodzi o wszystkie rexony. Ma śliczny słodki zapach który utrzymuje się cały dzień i chroni przed potem. Latem jest niezbędny.

pozytywne wrażenie, chociaż nie pozbawiony wad

Kupiłam ten dezodorant w dwupaku w pewnym znanym wszystkim dyskoncie i używałam go przez jakieś dwa miesiące, więc mogę coś na jego temat napisać.
Kosmetyk ma bardzo zgrabne opakowanie, które dobrze leży w dłoni, jak również fajny atomizer, który nie wymaga dodatkowej nakrętki za co duży plus. Grafika na opakowaniu jest również bardzo przyjemna dla oka.
Zapach bardzo ładny, perfumeryjny, satysfakcjonujący mój zmysł powonienia.
Jeśli chodzi o jego skuteczność to uważam ją za zadowalającą, oczywiście nie oczekuję od produktu 48 godzinnej skuteczności, ponieważ w tym czasie i tak kilka razy wezmę prysznic. Faktem jest, że produkt chroni dobrze przed potem i ryzyko krępującej sytuacji spowodowanej mokrymi plamami pod pachami i nieprzyjemnym zapachem jest w znacznym stopniu wyeliminowane.
Atomizer działa bez zarzutu, nie zacina się i jak już wspomniałam jest bardzo sprytnie skonstruowany.
Produkt posiada jednak jedną wadę, która niestety go dyskwalifikuje w moich oczach, a mianowicie zostawia okropne białe plamy, czego w przypadku antyperspirantów nie znoszę i dlatego nie kupię go ponownie. Wydajność oceniam jako przeciętną. Gdyby nie te nieszczęsne plamy na ubraniach byłby ideałem.

Całkiem niezły

Sam antyperspirant pachnie naprawdę ładnie i utrzymuje się dosyć długo dobrze blokując pot, mimo wszystko 48h w nazwie jest czymś zupełnie bez pokrycia.

Nie polecam

Nie polecam, pierwszy raz po użyciu antyperspirantu dostałam uczulenia na niego. Nie wiem jaki składnik wywołał reakcje, ale z jej objawami męczyłam się ponad miesiąc. Nie wrócę do niego, chociaż zapach miał bardzo ładny, no i ta buteleczka taka piękna.

Zostawia białe ślady!!

Bardzo zawiodłam się na tym dezodorancie, kupiłam ze względu na piękny zapach, przeważnie wybieram Garnier Invisible, który nigdy mnie nie zawiódł i nie zostawił plam lub Nivea Black&White Invisible. Pewnego razu kupiłam Rexonę w promocji i tuż przed wyjściem popsikałam sobie czarną bluzkę zachwycona podniosłam ręce żeby zobaczyć czy nie ma plam i oczom swoim nie mogłam uwierzyć!! Takich białych plam jak po suchym szamponie co najmniej... czy po jakimś talku do stóp... Noe widziałam już dawno!! Z przyzwyczajenia psikam na ubranie, nie wiem czy tak się powinno robić czy nie, ale ja tak robię i jeśli mam odpowiedni dezodorant to nie zostawia śladów!!. Na opakowaniu co prawda nie pisze, że jest to wersja INVISIBLE, niestety nie dopatrzyłam, bo pewnie bym go nie wzięła właśnie dlatego!! Ale ten zapach... Po prostu mnie oczarował! :) Może Rexona stworzy antyperspirat o takim zapachu tylko w wersji Invisible? A może już taki jest A ja o tym nie wiem? Póki co wracam do moich sprawdzonych dezodorantów! ;)

Ok

Często mam problem z nadmiernym poceniem. Wiadomo wstyd zwłaszcza dla kobiety. Wtedy do pomocy przychodzi mi Rexona. Uwielbiam jej zapach, jest taki owocowy. Pachnie się nim tak świeżo. Długo utrzymuje się na skórze, co jest super bo nie trzeba co chwila się psikać. Ma ładne gustowne opakowanie. Bardzo ją lubię bo pomogła mi w moim problemie.