L`Oreal, Wild Ombres (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Wild Ombres (Farba do włosów)

Zgłoszony przez evanuela

`Ombre`, z francuskiego `cień`, to w modzie nowy i popularny trend podwójnego przenikającego się koloru. Taki rodzaj koloryzacji, który polega na stopniowaniu kolorów włosów od ciemnych u nasady po rozjaśnione końce, daje świetlisty, modny i seksowny look! Dobrze wykonane ombre zdecydowanie odmładza, rozjaśnia i łagodzi rysy twarzy.
Do farb L’Oreal Paris Preference Wild Ombres dołączono innowacyjną szczotka – Expert do stworzenia indywidualnego, niepowtarzalnego efektu bez sztucznie zarysowanej linii.

Cena: ok. 30zł / 50ml

• Tylko włosów żal...
  • Jako że mam \\\'naturalne ombre\\\', czyli odrost niemal do ramion + jaśniesze końcówki, postanowiłam końce dodatkowo rozjaśnić.

Farbowane były bodajże 2 lata temu, więc zdążyły odżyć i wyzdrowieć .

Próbowałam rozjaśnić je lekko żelem stopniowo rozjaśniającym z loreala- niestety, nie podołał. Ale coby włosów żrącym rozjaśniaczem nie męczyć, zerknęłam na Wizaż i kupiłam Wild Ombres nr. 2.

Po pierwszej, 45-minutowej aplikacji efekt rozjaśnienia był bardzo znikomy. Pomimo bardzo dokładnego nałozenia nierównomiernie chwycił. Mam wrażenie, że rozjaśnione żelem kosmyki rozjaśniacz nieco wybielił, za to niemal nierozjaśnione żelem ominął.

Druga aplikacja na wiele sie nie zdała. Przesuszyła jedynie moje zdrowe i błyszczące dotąd włosy.

I nawe nie żal mi 33 zł na farbę- mogłam kupić rozjaśniacz za 6zł, ale chciałam zaoszczędzić traumy włosom. Włosom,z których nie zostało nawet siano, bo siano tak ciemne nie jest.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: jedno- z pewnością ostatnie

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Delikatnie mówiąc.
    Od jakiegoś czasu chodziło za mną rozjaśnienie włosów.
    Swoje mam miodowo-rude, naturalne, nie farbowałam ich od 7 lat.
    Kupiłam ten produkt w wersji do jasnych włosów.
    Mam rzadkie włosy, więc przygotowałam sobie połowę mieszanki.
    Trzymałam to na włosach przez 40 minut.
    Efekt był niemal niezauważalny dla mnie, dla innych w ogóle. Drugiego dnia zrobiłam powtórkę, trzymałam farbę przez 45 minut. Po tym było już lepiej, ale nadal uzyskany efekt mnie nie satysfakcjonuje, planuję rozjaśnić włosy po raz trzeci, ale już innym specyfikiem.
    Udało mi się L'Oreala dostać za pół ceny (zapłaciłam 16 zł), gdybym zapłaciła standardowe 34,99, to byłabym bardzo rozczarowana i byłoby mi zwyczajnie szkoda tych pieniędzy.
    Ogółem myślę, że na ciemniejszych włosach chyba łatwiej uzyskać tą farbą pożądany efekt, ja jej więcej nie kupię.
    Na szczęście po dwóch rozjaśnianiach moje włosy nie są jakoś mocno zniszczone. Pewnie, są suche na końcówkach, ale nakładam na nie olejki i serum i są w coraz lepszym stanie.

Używam tego produktu od: Użyłam raz

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Produkt godny polecenia. Nie spodziewałam się aż tak wspaniałego efektu. Wcześniej nie farbowałam włosów (jedynie szamponetką), dlatego bałam się, że efekt będzie słaby, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie. Aplikacja jest dość łatwa, należy nałożyć więcej farby na końcówki, aby uzyskać efekt stopniowego cieniowania. Najlepiej aby ktoś pomógł w aplikacji. Jedynie szampon dołączony do opakowania nie przypadł mi do gustu, po umyciu nim włosy były nieco suche. Wszyscy znajomi myśleli, że efekt ombre na moich włosach to wynik drogiej wizyty u fryzjera.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie, które w zupełności wystarczyło na moje długie włosy

Chcesz pochwalić natalia71210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Miałam wersję do włosów brązowych nr 1.

PLUSY:
    - przystępna cena
    - farba ładnie odświeżyła mi dotychczasowe ombre
    - nie zniszczyła mi włosów
    - wygodna aplikacja

MINUSY:
    - mam wątpliwości co do włosów, na których uprzednio nie było przejścia kolorystycznego
    - ostry, duszący zapach

Używam tego produktu od: niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Kupiłam nr 2 by podnieść linię ombre na moich odrośniętych już trochę włosach z dość wyrazistym ombre (jasny blond na farbie średni blond, bo mam już trochę siwych).
    Nałożyłam go głównie na długości (tam gdzie było już za ciemno). Dało to świetny efekt cieniowania, jakby balejażu, teraz tony przechodzą od jaśniutkiego blondu poprzez miodowy do średniego blondu. Nie wiem, jak by to wyszło na włosach bez wcześniejszego ombre, ale żeby odnowić efekt, dał radę świetnie. Nakładałam delikatnie, pasmami, trzymając szczoteczkę pionowo. Zużyłam pół opakowania na włosy do ramion. Podzieliłam sobie składniki wcześniej, więc będę mieć na jeszcze jedno użycie.
    Sam kolor tam gdzie go nałożyłam zrobił się złocisto-miodowy, bardzo ładny. Dodam, że myję włosy srebrnym szamponem Marion, żeby nie były żółciaste.
    Włoski są miękkie i pięknie lśnią. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Kupowałam ten rozjaśniacz 2 razy - za każdym razem ten do najciemniejszych włosów. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo nie wierzyłam, że można w domu, bez wysiłku, uzyskać efekt ombre. A jednak! Dodam tylko, że jeszcze nigdy nie rozjaśniałam włosów, nie wiem jak się używa rozjaśniacza i generalnie się ich boję. Ale efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania - wyszedł mi piękny ombre, aż mi szkoda było go zakrywać po 2 miesiącach.

+ jeśli dopasujemy odcień rozjaśniacza dobrze, to efekt ombre murowany,
    + banalnie prosty w użyciu, nie trzeba mieć żadnych umiejętności,
    + fajna buteleczka z balsamem,
    + szczotka, która ułatwia aplikację - wystarczy kilka razy się "uczesać" i mamy efekt cieniowania,
    + raczej nie pali włosów, pod warunkiem, że trzymamy się instrukcji i zaleceń producenta,

- cena - jak dla mnie to po prostu rozjaśniacz + niby bajerancka szczotka, więc na pewno nie dałabym 30 zł (dwa razy trafiłam na promocję i kupiłam za 20 zł),
    - śmierdzi, ale kto oczekiwał zapachu perfum, ten chyba ma jeszcze mniej doświadczenia z rozjaśniaczami niż ja...

Podsumowując, produkt jest naprawdę niezły, ale jak każdy rozjaśniacz nie wpływa zbyt dobrze na kondycję włosów. Warto pamiętać, żeby nie kłaść tej farby na włosy bardzo zniszczone, no i że oczywiście po koloryzacji dobre odżywki są niezbędne. Zwłaszcza trzeba zadbać o końcówki - ja po dwóch takich zabiegach rozjaśniania, musiałam je obciąć. Ale cóż... to tylko końcówki, no nie?

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej.
  • Mam ciemnobrązowe włosy, co jakiś czas farbowane.
    Zachciało mi się nieco zaszaleć z kolorem na lato i rozjaśnić fryzurę.

-okropnie śmierdzi (na szczęście krótko) - aż zławiły mi oczy
    -trzymałam przepisowo - ok.40minut - i uzyskałam efekt wściekłego pomarańczu (trudno to nazwać rudym)
    -rozjaśnione włosy były bardzo suche

Dobrze,że miałam farbę,bo wstydziłabym się wyjść z domu.

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Użyłam tego produktu kilka miesięcy temu i jestem zadowolona. Ładnie rozjaśnił mi włoski (czarne) o kilka tonów tak jak chciałam. Owszem śmierdzi podczas aplikacji ale to pół biedy :P Włosy nie było poniszczone i przesuszone jak po innych rozjaśniaczach co bardzo mnie zdziwiło Ważne jest ile trzymamy produkt na włosach, wiadomo że jak za długo to popali włosy... Ja robiłam zgodnie z instrukcją i obserwowałam moje włosy jak zmieniają kolor i wszystko było ok Polecam, warto w niego zainwestować

Używam tego produktu od: kilka mies temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt to nie wszystko
  • Pierwsze ombre miałam zrobione u fryzjera, wyszło fajnie, dość delikatnie. Później jak mi włosy odrosły to chciałam przyoszczędzić i kupiłam tą farbę, chyba nr 1. Nie powiem, efekt fajny, dużo bardziej wyrazisty, ale z czasem przestało mi być tak wesoło. Końcówki to jakaś masakra, po myciu włosów nie mogłam w nie wbić szczotki. Później zaczęły się masakrycznie łamać. Ostatecznie skończyło się wizytą u fryzjera i ścięciem 15 centymetrów włosów. Nie dało się ich uratować. Więc czy było warto? Nie warto. Następnym razem to odżałuje tą stówę i pójdę do fryzjera.

Używam tego produktu od: tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić sunill za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • Mam średniej długości ciemne włosy. Moda na ombre minęła, więc postanowiłam, że i ja spróuję. Kupiłam go w drogerii za 32zł, wróciłam do domu i zaczęłam swoją przygodę. Niestety, efekt nie jest zadowalający. Mało co widać, choć produkt trzymałam aż 45 minut. Końcówki zrobiły się tylko trochę jaśniejsze, choć i tak nie wszędzie. Są bardzo sztywne, choć pewnie uda mi się je podleczyć olejkami
    Dużo lepszy efekt otrzymywałam rozjaśniając włosy zwykłym rozjaśniaczem za 8zł. Także.. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić wilka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre efekty
  • Uzylam kazdego z opakowan 1, 2, 3... w efekcie raz po raz wyszlo mi za duzo blondu, odcien 2 byl za slaby, ten do blondu za mocny a ten do rozjasniania czarnych wlosow najbardziej optymalny ale nie dawal efektu naturalnego blondu, uzylam na naturalne brazowe wlosy, po jednym uzyciu wlosy byly jak naturalne po 3 juz bardzo przesuszone i puszace sie.
    farba nie daje efektu naturalnego blondu -przefarbowalam sie na braz, pozniej znow zachcialo mi sie ombre i robilam ombre farbami fryzjerskimi, czyli farba plus rozjasniacz i wyszlo bardzo delikatnie , naturalnie o 100 razy lepiej....

Używam tego produktu od: 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ines009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzja odcienia numer 3
  • - Ocena farby -

Koloryzacja farbą była prosta, szybka i nie zniszczyła mi ona w dużym stopniu włosów.

Jasne, że jest ona rozjaśniaczem, jednak posiada dużo lepszy skład niż rozjaśniacze za 7 zł.

Jeśli jednak ktoś spodziewał się, że farba w sposób bezinwazyjny zrobi piękny odcień ombre, to musiał się rozczarować. Takie rzeczy NIE ISTNIEJĄ.

Dużym plusem farby jest szampon regenerujący, który chętnie kupiłabym do dalszej pielęgnacji włosów.

Sporym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że farba przeznaczona do dystrybucji w Anglii posiada POLSKĄ INSTRUKCJĘ!!! (A w Polsce ten odcień nadal nie jest dostępny, wstyd.)

- Historia zdobycia poszukiwanego odcienia numer 3 -

Sprowadziłam farbę z Anglii, bo w Polsce odcień numer 3 jest niedostępny. Uważam to za PORAŻKĘ MARKETINGOWĄ firmy, bo na moje pytania "czemu go nie ma" lub też "kiedy będzie" zostałam zbywana głupimi wiadomościami. Marketing prowadzony na zasadzie "nie odpowiemy używając słowa 'nie' nawet, gdy ktoś spyta nas, czy sprowadzamy ciągniki" jest w tym przypadku co najmniej żenujący.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie (włosy lekko za ramiona)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BenzoesanSodu za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny efekt, super
  • mój naturalny kolor włosów to taki ciemny blond czasami jasny brąz. wiem, że powinnam wiąźć jaśniejszy ale zdecydowałam się na 01 (na obrazku pierwszy z lewej). w opakowaniu szczotka, jakiś balsam nic szczególnego. powiem szczerze że jak skończyłam suszyć włosy po tym malowaniu to nigdy ładniejszych włosów u siebie nie widziałam. farba rozjaśniła mi kolor o jakiś stopień dla mnie to idealny kolor. cena jest adekwatna do rezultatu, jest wszędzie dostępna w każdej drogerii za około 20 zł. gdy znowu mnie nabierze ochota na ombre na pewno się zdecyduję na właśnie tą. polecam

Używam tego produktu od: styczeń 2014

Chcesz pochwalić pyska95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę super.
  • Zdecydowałam się na zakup tej farby ponieważ od dlugiego czasu chodziło za mna ombre (wiem wiem,niby niemodne) Moje włosy sa koloru brązowego,wiec wybraam nr 1 i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona Bardzo szybko i sprawnie sie nakłada,szczoteczka jest genialna,ale najważniejsze ze rozjasniło mi koncówki prawie do takiego koloru jak ma modelka na opakowaniu.Farba nie smiedzi rozjasniaczem,włosy troszke przesuszone ale to nic dziwnego.Polecam bo efekt jak od fryzjera
    Ja za swoja farbe dałam tylko 17zł wiec mysle ze bylo warto.

Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna !!!
  • Ombre podobało mi się od dawna ale bałam się zrobić to sama. Długo chodziłam wokół tej "farby" zastanawiając się brać czy nie. Koleżanki robiły ombre u fryzjera za 150zł na co mnie nie było stać a raczej żal mi było tyle kasy. W końcu się skusiłam a co mi tam fakt płaciłam 34zł to dużo jakoś nie mogłam trafić na promocję. Wziełam ten środkowy chyba 2. Potem dwa dni chodziłam wokół tego w domu czekając na odpowiedni efekt. Do rzeczy. Aplikacja baaaardzo łatwa ale chciałam uniknąć efektu odcięcia włosów jak od linijki więc nałozyłam parę pasemek gdzie niegdzie wyżej. Moje włosy to średni brąz farowane ostatnio 3 miesiące temu. Kolor wyszedł miodowy pięknie płynnie przechodzący od ciemnej nasady po końcówki jestem mega zadowolona. Trzymałam 45min. i bałam się że nie chwyci bo z rozjasniaczem nie widać było zbyt efektu. Farba smierdzi jak żadna ale nie używałam rozjaśniaczy to pewnie dlatego.
    polecam w 100%

plusy:
    -łatwa aplikacja
    -kolory
    -cena (mimo wszystko taniej niz u fryzjera 150zł)
    -WYDAJNOŚĆ (mam długie włosy do pasa gęste jak nikt;p)

Używam tego produktu od: dzień

Chcesz pochwalić diamencik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Mam w miarę jasne włosy, ale chciałam sobie rozjaśnić dodatkowo końcówki. Kupiłam tą farbę bo koleżanka mi ją poleciła. Z efektu jestem zadowolona.
    Zapach ma strasznie ostry.
    Po jego zastosowaniu bałam się, że strasznie zniszczy mi końcówki, ale ku mojemu zaskoczeniu tak nie było Jednak miesiąc po jego użyciu te końcówki zrobiły się bardzo suche, ale to dało się naprawić olejkami ;d
    Kolor trzyma się bardzo długo i nie schodzi.
    Aplikacja bardzo wygodna.

Innej mojej koleżance strasznie zniszczyła ta farba włosy, mi jednak nie, nie wiem od czego to zależy.

Używam tego produktu od: październik 2013Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić Tari12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt całkiem niezły lecz wysuszenie włosów tą farbą widac po około 2 miesiącach od używania
  • Moje pierwsze wrażenia...

Farbowałam się nią o 7 rano... nie wiem co mi strzeliło do głowy Bardzo łatwo jak i szybko zrobiła się mikstura do farbowania... aplikator (szczotka) jest bardzo poręczna ale polecam BARDZO dokładnie rozczesac włosy przed farbowaniem. Aplikacja jest na prawdę śmiesznie łatwa bo po prostu przeczesujemy włosy tą szczotką z farbą... ale musimy uważac aby nie pominąc żadnej warstwy włosów, przy "końcu" aplikacji jak już ta farba zaczyna się wchłaniac coraz ciężej się rozczesywało włosy. Ten specyfik posiada bardzo mocny zapach, który aż sam wchodzi w nozdrza po trzymaniu tej farby na włosach 30 minut o ile dobrze pamiętam to czułam ten zapach w nosie jeszcze przez cały dzień. Włosy po farbowaniu wcale nie były wielce zniszczone... jedynie końcówki prosiły się o podcięcie.
    Czy efekt mi się podoba ? Po samym farbowaniu miałam mieszane uczucia

Po Miesiącu od farbowania...

Nie używam szamponów ani odżywek do włosów farbowanych jedynie nawilżające. Kolor całkiem dobrze się trzyma ale trochę się zmienił... obecnie moje włosy mają odcień bardziej złoty...z mieszanką ciemniejszy jak i jaśniejszych odcieni... Mam zamiar używac szamponu, który wypłukuje żółty odcień... kupiłam już z firmy Marion bo innej firmy nie widziałam w Naturze z takim szamponem... ciekawe czy jakoś zmieni mój kolor włosów... zobaczymy.
    Jak już się przyzwyczaiłam do tego koloru jak i efektu ombre sądzę, że jest całkiem OK

Pół roku od farbowania

Kolor ściemniał i czasami wydaje się lekko pomarańczowy... lecz jak używam fioletowego szamponu to włosom nadaje ładny chłodny odcień blondu. po około 2 miesiącach moje włosy zaczęły byc strasznie suche przeczuwam, że to od tej farby bo pomimo zmieniania produktów do włosów przez kilka miesięcy jakoś wielce nie zmieniały kondycji no i bardzo suche były tylko tam gdzie była farba loreal.

Plusy:

+ Łatwa i szybka aplikacja
    + Równomierne nałożenie farby na "całych" włosach
    + Precyzyjna szczotka do nakładania
    + Całkiem niezły efekt
    + Jedno opakowanie starczyło na długie, gęste włosy (nakładałam od połowy twarzy)

Minusy:

- Mocny, ostry zapach
    - Efekt by mógł dłużej się utrzymac... po miesiącu jest trochę inny niż ten co po farbowaniu
    - Efekty wysuszenia włosów tą farbą widac dopiero po około 2 miesiącach od farbowania końcówki non-stop mam rozdwojone pomimo podcinania

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie w kolorze o numerze 4

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem pod wrażeniem!
  • Na prawdę nie sądziłam, że efekt będzie tak dobry. Moje naturlane włosy to średni blond, ale farbowane rok temu na brąz (z odcieniem czerwonego) i sądziłam, że końcówki zrobią mi się rude , ale stwierdziałam, że co mi tam, niech będą rudę, obetnę za pół roku...
    No i jestem zdziwiona. Końcówki stały się miodowe, żadnych rudości i czerwonych refleksów. Małym minusem jest fakt,że przejechałam farbą nie tylko na przyciemnianych włosach ale i na moich naturalnych blond (od nasady z tyłu głowy ) i tam mam super jasne pasmo jak u skunksa Ale to moja wina, nie farby. Brakowało mi tylko takiej informacji w ulotce dla takich zakręconych bab jak ja....
    Tak czy inaczej końcówki nie są mocno zniszczone, owszem są lekko wysuszone, ale bez przesady.
    Bardzo fajna farba. mi wyszło super. I tylko za 30 zeta.

Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupujcie tego!
  • Chciałam zrobić sobie jasne ombre i wygrałam numer 4 i bniestety się przeliczyłam, zamiast zamierzonego koloru na mojej głowie pojawił się żółty - odcień żółtka z jajka...

plusy:
    -ładne opakowanie
    -szczoteczka

minusy:
    -cena
    -zapach
    -rezultat

Ilość zużytych opakowań: duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić luna1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Zawsze chciałam mieć ombre, gdy weszło to l'oreal postanowiłam spróbować.
    Fryzjerką nie jestem, więc przejrzałam filmiki na YT jak robić ombre.
    Wyszło fajnie. Mam włosy w kolorze prawie czarnym (bardzo ciemny brąz) naturalnie, ale wybrałam to do blondu, bo nie chciałam być ruda.
    Musiałam kłaść 2 razy,bo jednak wg ulotki to zdecydowanie za krótko.

Plusy:
    -ładny kolor (nie rudy)
    -wszystko co potrzeba w opakowaniu ( na moich włosach szczotka się nie sprawdziła, bo mi się strasznie plączą i nie ma szans na włożenie czegoś gdy są mokre)
    -wydajność
    -łatwe w użyciu

Minusy:
    -smród
    -cena
    -zniszczone włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 - nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić deusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odradzam
  • Moje włosy - długie, zdrowe, ciemny brąz (farbowany, ale od pół roku tylko odrosty).
    Wybrałam farbę No.1 dla długich, ciemnych włosów.

Powiem, krótko - odradzam.

- rozjaśniło mi włosy może minimalnie
    - zmatowiło je, ciężej się rozczesuje (jak już wyżej wspomniałam mam zdrowe włosy)
    - cena
    - okropnie śmierdzi (no ale cóż, rozjaśniacz w końcu)

+ wydajność

Żałuję wydanych pieniędzy, tyle ode mnie.

Chcesz pochwalić Sersza za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Po raz trzeci na moich włosach zagościło ombre , tym razem jednak postanowiłam na farbę z Loreala ponieważ bałam się już kolejnego rozjaśniacza na mojej głowie .
    Oglądałam filmiki jak wykonać ombre tą farbą no i bez wachania pobiegłam do sklepu i wybrałam bodajże odcień 2.

plusy
    +nie niszczy włosów nic a nic ! a to już 3 ombre .
    +aplikacja
    +nie odczuwałam smrodu
    +odżywka
    +efekt końcowy idealny.

Minusów żadnych , no może poza ceną ale wole wydać te 27 zł niż 5 zł na byle jaki rozjaśniacz i spalić sobie włosy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziiuula7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziki cień DIY - czyli zrób to sama!
  • Ombre, ombre, ombre...
    Miałam na włosach coś w tym stylu długo długo wcześniej, zanim jeszcze pojawił się szał na rozjaśnianie w ten sposób końcówek. Jakieś 2 lata wstecz zapragnęłam mieć blond końcówki, kupiłam w sklepie mieszankę -rozjaśniacz i wodę utleniona w kremie i wypróbowałam. Jak łatwo się domyślić, na moich ciemnych włosach blond nie wyszedł, ale włosy rozjaśniłam Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to co mi wyszło kilkanaście miesięcy później zrobi furorę pośród kobiet jako "wild ombre"
    Trzeba przyznać, że producent nieźle wykorzystał sytuację - wystarczyło do tubki z rozjaśniaczem dodać efektowną specyficzną szczotkę, chwytliwa nazwę i ta dam! sukces murowany!
    Jakoś nigdy nie lubiłam mieć i robić tego co wszyscy. Zawsze na przekór - miałam kolorowe włosy, kiedy nagle szał wśród nastolatek na farbowanie końcówek, ok ja wracam do naturalnego koloru. Wszyscy robią ombre - przeczekam i to pomyślałam. W końcu ktos mi powiedział, że takie farbowanie jest już nie mode. Męczyłam sie długo aż któregoś pięknego dnia stwierdziłam farbuję! Nie zastanawiałam się - pojechałam po farbę.
    Mam długie włosy, jeszcze kilka cm i będą sięgać do pasa. Zastanawiałam się nad zakupem 2 farb, koniec końców zdecydowałam się tylko na jedną sztukę.

Opakowanie zawiera:
    * rękawiczki - czarne, zamknięte w plastikowym pudełeczku "jajku" - pierwsze skojarzenie - jajko niespodzianka! Niektórzy narzekają na dołączone rękawiczki, ja byłam zaskoczona i to pozytywnie - pierwszy raz natrafiłam na tak solidne wykonanie, łatwo było zdjąć i ubrać ponownie - nie rozrywały się
    * puder rozjaśniający, krem rozjaśniający, krem utleniający - czyli składniki które mieszamy razem ze sobą - to własnie dzięki takiej miksturze możemy cieszyć się efektem ombre.
    * szczotka z gumowymi ząbkami - dla ułatwienia nakładania i uzyskania efektu przejścia. Bardzo dobrze się spisuje, doskonale rozprowadza farbe na włosach, chociaż bardzo dużo mieszanki pozostaje na jej ząbkach - dlatego od czasu do czasu trzeba pomóc sobie rękami.
    * szampon utrwalający kolor, niewielka tubka - wystarczy na raz, ewentualnie dwa użycia.
    *ulotka z instrukcja co, jak, kiedy, w jakiej kolejności.

Przed zakupem farby należy dobrać odpowiedni odcień do swojego naturalnego koloru. Mamy do wyboru 3 rodzaje, dla włosów ciemnych, średnich po blond. Dla każdego coś innego. Ja posiadaczka włosów ciemny brąz posiadam farbę w odcieniu No1.
    Wybierając kolor nieco zszokowała mnie CENA. Nie wiedziałam, że za rozjaśniacz trzeba zapłacić aż taką sumę. U mnie standardowa cena to 16euro, w Polsce ok 30-35zł. Widać, ze firma L\'Oreal się ceni.
    Z DOSTĘPNOŚCIĄ nie ma problemu- farbe dostaniemy w każdej drogerii, nawet w centach handlowych.
    Mając swój odcień przystepujemy do koloryzacji!
    Wiele z dziewczyn z tego ca zauważyłam skarży się na nieprzyjemny ZAPACH. No cóż, stokrotkami to nie pachnie, jednak jeżeli ktokolwiek miał do czynienia wcześniej z rozjaśniaczem nie będzie zaskoczony jak pachnie "wild ombre\'.
    Plus należy się z pewnością za WYDAJNOŚĆ. Obawiałam się czy jedna sztuka wystarczy, ale bez problemu pokryła wszystkie przeznaczone do farbowania włosy, zostało nawet jej trochę i na siłę musiała nakładać je na głowę.
    Jak zapewnia producent, farbowanie włosów NIE JEST SKOMPLIKOWANE. Nawet dla osoby totalnie nieobeznanej w temacie to nic trudnego. Ulotka z instrukcją jest bardzo pożyteczna - nawet kiedy napisana jest w obcym języku (jak w moim przypadku) - wszystko jest jasne. Aplikacja jest bardzo łatwa.
    Z drugiej strony... nie trzeba trzymać się ściśle tego co mówi producent.
    Po 1. Powiedziane jest, żeby włosy zacząć farbować mniej więcej na wysokości ucha. To dobre dla średniej długości włosów. Ja farbowałam troszkę poniżej ramion a i tak połowę włosów mam rozjaśniona. Nie wyobrażam sobie farbowania wyżej - przy mojej długości włosów nie wyglądałoby to za dobrze.
    Po 2. Nie chciałam uzyskać bardzo znaczącej linii odcięcia. By uniknąć efektu "kreski" - pół głowy w naturalnym kolorze, pół w blond, nałożyłam farbę, a po ok 20 minutach zebrałam warstwę rozjaśniacza z górnej cześć, i przeczesałam raz jeszcze szczotka. Cały czas uważnie obserwowała to co dzieje się z moimi włosami. W sumie na głowie rozjaśniacz trzymałam jakieś 40 minut.

EFEKT?
    Genialny! Włosy rozjaśnione do pięknego ciemnego miodowo -złocistego blondu . Nie liczyłam na super jasny kolor. I szczerze nie rozumiem osób, które nastawiały się na kurczaczkową żółć. Na ciemnych włosach taki efekt ciężko uzyskać zwykłym rozjaśniaczem, a co dopiero taką mieszanką. A jeżeli koniecznie chcecie tak jasne włosy, to spalone włosy gwarantowane - wiem co mówię, rozjaśniałam kłaczki kilkakrotnie.
    Nie ma co tez liczyć na to, że efekt po jakiś czasie zniknie. to nie zwykła farba - to rozjaśniacz. Efekt jaki uzyskamy taki już pozostanie.

Doświadczona w dziedzinie rozjaśniania byłam przygotowana na duże zniszczenia na mojej głowie. Nic takiego jednak miejsca nie miało. Owszem zaraz po zmyciu "wild ombre", przeraziłam się stanem moich włosów. Niesamowicie szorstkie i suche. Odzywki i szampony do włosów farbowanych uratowały jednak sytuacje. Teraz gdybym nie widziała nie powiedziałbym, że moje włosy były kiedykolwiek rozjaśniane.

Podsumowując:
    +bardzo łatwa aplikacja
    + możliwość dobrania odpowiedniego odcienia do włosów.
    + nie niszczy drastycznie włosów - ot tak jak zwykła farba
    + łatwo dostępna
    + bardzo wydajna - jedno opakowanie wystarcza nawet na długie włosy
    +nie uczula, nic nie swędzi, w przeciwieństwie do standardowych rozjasniaczy.
    -/+ szczoteczka. Bardzo dobrze rozczesuje włosy, nie pląta ich. Jednak spora ilość farby na niej pozostaje, trzeba co jakiś czas zdejmować z niej nadmiar produktu.
    -/+ zapach. taki sobie śmierdzioszek. Ja jestem przyzwyczajona do takich specyfików, ale pierwszy raz skutecznie może odrzucić

- zdecydowanie cena. No 30zł za farbę(nie w sumie, nie za farbę - za rozjaśniacz ) to chyba za dużo.

Trzeba przyznać, ze taki wynalazek to niezły chwyt marketingowy. Jak wiadomo ludzie nabierają się na wszelkie nowości, dlaczego więc nie spróbowac sprzedać rozjaśniacza za 30zł.
    Efekt jaki uzyskujemy farba od L\'Oreal jest bardzo zadowalający, a aplikacja wyjątkowo banalna.
    jest jedno ale.... zwykłym rozjaśniaczem uzyskamy dokładnie taki sam efekt, trzeba jedynie bardziej pilnować czasu, podpatrywać efekty na głowie. No i mieszanka standardowego rozjaśniacza jest o wiele tańsza bo kosztuje zaledwie 15 zł (saszetka z rozjaśniaczem + woda utleniona) a wystarcza na 2, nawet 3 razy rozjaśniania.
    Wszystko więc zależy od podejścia. Nie zmienia to faktu, ze "wild ombre" to bardzo dobry produkt, z pewnością wart wypróbowania.

Czy kupię ponownie? Jeżeli kiedyś znowu zamarzy mi się ombre, pewnie go zakupie, jakoś przełknę te 30zł

Używam tego produktu od: sierpień 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie No1

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić milk_choocoolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny efekt odświeżonej fryzury
  • Pierwszy raz używałam rozjasniacza. Wybrałam N 1 Mam włosy do ramion farbowane, ciemny brąz. Nalozylam na 20 minut od wysokosci ucha a pozniej na same koncowki na 10 minut. Wyszlo fajne, delikatne przejscie od ciemnego brazu do rudego brazu. Po tygodniu i codziennym myciu rudy przeszedl w bardziej delikatny cieply braz. Nie sadzilam ze uda mi sie samej osiagnac taki efekt. Jestem zadowolona

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić JaDora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba do zrobienia ombre w swoim domu
  • Użyłam dzisiaj tej farby lecz nie zrobiłam tego jak producent zalecił bo chciałam uzyskać efekt przejscia kolorów a bałam sie, że to sie nie uda tak jak nakazali to robić, więc nałożyłam farbe mniej wiecej na wysokosci uszu w dół.Trzymałam je przez około 20 min. Po czym zmyłam farbe i wytarłam włosy w ręcznik i poczekałam 10 min az troche wyschnął. Potem nałożyłam znów farbe na jakiems 10 cm od końca włosa. Dzięki temu uzyskałam piękny efekt przejscia koloru. Nie chciałam uzyskać z Brązowych ''odrostów'' i blond końcówek tylko chciałam troche je rozjaśnić. Ja osobiście jestem mega zadowolona, lecz jedynym minusem jest męczący zapach który drażni nos i oczy

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić brown eye za czytelną i pomocną recenzję?