L`Oreal, Wild Ombres (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Wild Ombres (Farba do włosów)
Produkt dostępny w 5 sklepach. Cena już od 24,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez evanuela

`Ombre`, z francuskiego `cień`, to w modzie nowy i popularny trend podwójnego przenikającego się koloru. Taki rodzaj koloryzacji, który polega na stopniowaniu kolorów włosów od ciemnych u nasady po rozjaśnione końce, daje świetlisty, modny i seksowny look! Dobrze wykonane ombre zdecydowanie odmładza, rozjaśnia i łagodzi rysy twarzy.
Do farb L’Oreal Paris Preference Wild Ombres dołączono innowacyjną szczotka – Expert do stworzenia indywidualnego, niepowtarzalnego efektu bez sztucznie zarysowanej linii.

Cena: ok. 30zł / 50ml

• Efekt od linijki i spalone końce
  • Postaram się napisać same konkrety, bo inaczej by tego było zbyt dużo. Włosy farbowałam od kiedy byłam nastolatką, głównie farbą z Palette (farba + prostownica mocno zniszczyły mi włosy). Jakieś 4 lata temu przerzuciłam się na henne Khadi z amlą i jatrophą, czyli zwyczajnie rudą. Po ponad 2 latach farbowania tylko henną, włosy trochę odżyły. Dlatego w wakacje nałożyłam na nie szampon koloryzujący z Palette ( jakiś brązowy), a niedawno farbę w piance. Piszę to wszystko, by obalić przekonanie, że rozjaśnione henną włosy będą zielone, a na włosach farbowanych ta farba nie łapie. Zrobiłam ombre dla brunetek. A oto co wyszło: ( przypominam, że włosy były wcześniej farbowane henną i Pallet):

Plusy:
    + no jednak udało się jej rozjaśnić te końcówki, chociaż wiele dziewczyn pisze, że jest w stanie złapać tylko na włosach niefarbowanych)

Minusy:
    - grzebyk. Niby wszyscy mówią, że fajna sprawa, ale kiedy widziałam jak tapiruje mi włosy, to aż ciary szły po plecach
    - mimo zaleceń z instrukcji i natapirowania włosów, wyszło przejście z brązowego w pomarańczowy dosłownie jak od linijki.
    - na zapach można narzekać, ale każdy przecież wie, że to chemia, więc musi śmierdzieć
    - bardzo zniszczyło mi końcówki. od wakacji cieszyłam się, ze po ostatnim podcinaniu w końcu nic się nie rozdwaja, a tu ***. włosy na końcach suche i spalone.

Na koniec dodam od siebie, że już lepiej odżałować na fryzjera i mieć zrobione ładnie, niż wydać 30 zł i napaćkać sobie na głowie tak, że jak najszybciej chce się to zatuszować farbą. Daje 2 gwiazdki tylko dlatego, że jak obiecali, tak rozjaśnili.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 farba

Chcesz pochwalić seqq za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście Kerastase Leszek Czajka

• Spełnił swoją rolę
  • Ta farba na moich włosach zdała egzamin. Wzięłam odcień N02, mimo iż mam naturalny kolor ciemny brąz. Na początku końcówki zalatywały pod rudy, ale po paru myciach się ładnie rozjaśniły. Szczoteczka dała bardzo fajny efekt przejścia, aplikacja farby jest banalnie prosta i szybka, także nie opłaca się iść do fryzjera, bo taki sam efekt można uzyskać samemu. Minus tej farby to fakt, że trochę niszczy końcówki - ale jaka farba z rozjaśniaczem nie niszczy ? Aktualnie kupiłam drugie opakowanie, i niedługo będę znów robić ( po 10 mcach przerwy)

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić czekooczekolada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił swoją rolę
  • Potrzebowałam odświeżyć swój look
    Skusiałam się na domowe ombre z L'oreal. Farba spisała się znakomicie.
    Na moich czarnych włosach udało mi się (jednym opakowaniem ) zrobić prześliczne kasztanowe ombre
    Zalety:
    - jedno opakowanie starczyło mi na zrobienie ombre
    - nie wysusza włosów
    - dobrze się rozprowadza i zmywa
    - nie tworzy wielkiego kontrastu na ciemnych włosach

Wady:
    - cena
    - z szamponiku (był w zestawie) zrezygnowałam
    - niezbyt potrzebny grzebyk (przynajmniej dla mnie)

Używam tego produktu od: użyłam w marcu

Chcesz pochwalić PrincessFarah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • efekt jak na opakowaniu
  • Mój kolor włosów to ciemny blond. Miałam 2 odcienie tej farby - rok temu najjaśniejszy nr 3 (do blondu), a teraz nr 2 (do ciemnego blondu-jasnego brązu). Nr 3 bardzo mocno rozjaśnił włosy, a nr 2 mniej, ale obecnie nie chciałam zbyt mocnego kontrastu. Kolory są bardzo ładne, oba wyszły tak, jak chciałam, identycznie jak u modelek na opakowaniu. Włosy na pewno są zniszczone, ale to nie zaskoczenie po rozjaśnianiu. Jednak ponownie nie zrobię już ombre - myślę, że niedługo wyjdzie z mody, a ponadto bardzo ciężko jest zrobić bez wyraźnej linii samej w domu. Nie wyrzucałam od razu butelki z farbą, bo po spłukaniu robiłam jeszcze poprawki. Użyjcie starych ubrań i ręcznika - będą do wyrzucenia. Nawet po drugim myciu poplamił się ręcznik i czułam zapach farby na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ulax1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Po obejrzeniu kilku filmików na YT byłam zachwycona, że samemu można wyczarować takie cudowne ombre w domu tak łatwo! Kupiłam farbę, nałożyłam i.. kolor który uzyskałam jest może o jeden odcień jaśniejszy za to włosy suche i sianowate :/ teraz muszę walczyć o ich życie żeby obyło się bez podcinania, nie polecam!

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: Całe jedno

Chcesz pochwalić sloneczko4477 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zło w pudełku!!
  • Straszne to co się stało z moimi włosami było okropne nie przypominało w niczym włosów tych pięknych pań z pudełka, po aplikacji miałam jedno włosy do ścęcia przesuszone i bez koloru!!!Może gdyby producent zaznaczył że kolor wychodzi tylko na niefarbowanych włosach....

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno i ostatnie

Chcesz pochwalić justynaw1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropne, rude!!!
  • Kupiłam odcień najjaśniejszy, w nadzieji, że wyjdzie popielaty blond. Juz wcześniej mialam ombre, także myslałam, że nie będzie żadnego problemu. Dawno temu kupowałam loreala blondy, szczególnie skandynawskie, zawsze ładnie wychodziły.
    Obecną farbę trzymałam 45min, efekt koszmarny- rudy blond, dla mnie tragiczny!
    Nigdy więcej nie kupie tej farby, juz lepszy efekt uzyskałabym normalną loreal, malując końcówki. Niestety wybrałam tą i bardzo tego żałuję. Jakoś sie będę musialm przemęczyc do wiosny, teraz zaplatam włosy w kłosa żeby nie było widac tragicznego efektu. Nie chcę teraz ponownie ich farbować, poniewaz mam słabe i cienkie włosy.
    Ta farba to totalna porażka, jedynie szczotka do nakładania była fajna. Nie polecam, nie warto!!!

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paskudny rozjaśniacz
  • Jeden z najgorszych zakupów w moim życiu. Działanie jak najgorszego rozjaśniacza - żółte, okropnie spalone włosy! Jeszcze po żadnej farbie, ani i rozjaśniaczu, czy dekoloryzatorze nie miałam takiego siana na głowie. Włosy stały się absolutnie martwe i bardzo długi czas zajęło mi przywrócenie ich do normalnego stanu, oczywiście nie obyło się bez solidnego cięcia. Do tego po "zestawie do robienia ombre" spodziewałam się czegoś więcej, np. dobrej jakości rozjaśniacza plus małej porcji farby do wyrównani przejścia i koloru końcówek, a nie po prostu drogiego, beznadziejnego rozjaśniacza i niepraktycznej szczoteczki...

Używam tego produktu od: raz - o raz za dużo

Chcesz pochwalić Joannitte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt jak z salonu!
  • Oceniam efekt ombre nr 1 dla ciemnych włosów. Kupiłam farbę na promocji w naturze za 21 z groszami z 34 zł więc cena przystępna nawet bez promocji. Obawiałam się czy robiąc samodzielnie nie narobie sobie plam na włosach i czy będzie równo ale wbrew moim obawom aplikacja vard,o łatwa i przyjemna a efekt powalający. Nam kręcone włosy dlatego moim zdaniem dużo łatwiej osiągnąć porządany efekt na owych niz na prostych. Jestem naprawde Adowolona wszystko ładnie wyszło, włosy bie wyszły takie rude jak na zdjęciu, bardziej miodowe. Nie uszkodziły się tak jak myślałam ale i tak je teraz regeneruję. Bardzo dajny szampon w zestawie. Bardzo fajnie zmiękcza włosy i nadaje połysk. Szczoteczka do aplikacji absolutny strzał w 10.. Dzięki niej ombre wychodzi tak naturalnie (bez efektu odciętej kreski). Farba naprawde godna polecenia do samodzielniej aplikacji nawet amatorom.

Chcesz pochwalić gosia3xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Skusiła mnie promocja w rossmannie Dobrze sprawdza się na naturalnym kolorze włosów, ombre wychodzi całkiem niezłe, niestety robiłam ombre tą właśnie farbą koleżance na włosach farbowanych i już nie było tak kolorowo jak u mnie. Ombre wyszło jakieś rudawe, a nie blond, chociaż farba była trzymana na włosach zgodnie z zaleceniami.
    Ja osobiście jestem zadowolona, dobrze działa na naturalny kolor włosów. Rozjaśnione końcówki nie mają (chwała Bogu!) żółtego odcienia, tylko ładny, naturalny odcień ciemnego blondu/jasnego brązu.
    Rozjaśniacz jak to rozjaśniacz wysuszył trochę włosy, ale spodziewałam się gorszych efektów, jakiegoś totalnego siana. Olejek arganowy, czy jakaś odżywka i jest całkiem nieźle

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: Nawet nie jedno całe, bo na moje potrzeby wystarczyła połowa

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?