L`Oreal, Wild Ombres (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Wild Ombres (Farba do włosów)

Zgłoszony przez evanuela

`Ombre`, z francuskiego `cień`, to w modzie nowy i popularny trend podwójnego przenikającego się koloru. Taki rodzaj koloryzacji, który polega na stopniowaniu kolorów włosów od ciemnych u nasady po rozjaśnione końce, daje świetlisty, modny i seksowny look! Dobrze wykonane ombre zdecydowanie odmładza, rozjaśnia i łagodzi rysy twarzy.
Do farb L’Oreal Paris Preference Wild Ombres dołączono innowacyjną szczotka – Expert do stworzenia indywidualnego, niepowtarzalnego efektu bez sztucznie zarysowanej linii.

Cena: ok. 30zł / 50ml

• Tylko włosów żal...
  • Jako że mam \\\'naturalne ombre\\\', czyli odrost niemal do ramion + jaśniesze końcówki, postanowiłam końce dodatkowo rozjaśnić.

Farbowane były bodajże 2 lata temu, więc zdążyły odżyć i wyzdrowieć .

Próbowałam rozjaśnić je lekko żelem stopniowo rozjaśniającym z loreala- niestety, nie podołał. Ale coby włosów żrącym rozjaśniaczem nie męczyć, zerknęłam na Wizaż i kupiłam Wild Ombres nr. 2.

Po pierwszej, 45-minutowej aplikacji efekt rozjaśnienia był bardzo znikomy. Pomimo bardzo dokładnego nałozenia nierównomiernie chwycił. Mam wrażenie, że rozjaśnione żelem kosmyki rozjaśniacz nieco wybielił, za to niemal nierozjaśnione żelem ominął.

Druga aplikacja na wiele sie nie zdała. Przesuszyła jedynie moje zdrowe i błyszczące dotąd włosy.

I nawe nie żal mi 33 zł na farbę- mogłam kupić rozjaśniacz za 6zł, ale chciałam zaoszczędzić traumy włosom. Włosom,z których nie zostało nawet siano, bo siano tak ciemne nie jest.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: jedno- z pewnością ostatnie

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Delikatnie mówiąc.
    Od jakiegoś czasu chodziło za mną rozjaśnienie włosów.
    Swoje mam miodowo-rude, naturalne, nie farbowałam ich od 7 lat.
    Kupiłam ten produkt w wersji do jasnych włosów.
    Mam rzadkie włosy, więc przygotowałam sobie połowę mieszanki.
    Trzymałam to na włosach przez 40 minut.
    Efekt był niemal niezauważalny dla mnie, dla innych w ogóle. Drugiego dnia zrobiłam powtórkę, trzymałam farbę przez 45 minut. Po tym było już lepiej, ale nadal uzyskany efekt mnie nie satysfakcjonuje, planuję rozjaśnić włosy po raz trzeci, ale już innym specyfikiem.
    Udało mi się L'Oreala dostać za pół ceny (zapłaciłam 16 zł), gdybym zapłaciła standardowe 34,99, to byłabym bardzo rozczarowana i byłoby mi zwyczajnie szkoda tych pieniędzy.
    Ogółem myślę, że na ciemniejszych włosach chyba łatwiej uzyskać tą farbą pożądany efekt, ja jej więcej nie kupię.
    Na szczęście po dwóch rozjaśnianiach moje włosy nie są jakoś mocno zniszczone. Pewnie, są suche na końcówkach, ale nakładam na nie olejki i serum i są w coraz lepszym stanie.

Używam tego produktu od: Użyłam raz

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Produkt godny polecenia. Nie spodziewałam się aż tak wspaniałego efektu. Wcześniej nie farbowałam włosów (jedynie szamponetką), dlatego bałam się, że efekt będzie słaby, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie. Aplikacja jest dość łatwa, należy nałożyć więcej farby na końcówki, aby uzyskać efekt stopniowego cieniowania. Najlepiej aby ktoś pomógł w aplikacji. Jedynie szampon dołączony do opakowania nie przypadł mi do gustu, po umyciu nim włosy były nieco suche. Wszyscy znajomi myśleli, że efekt ombre na moich włosach to wynik drogiej wizyty u fryzjera.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie, które w zupełności wystarczyło na moje długie włosy

Chcesz pochwalić natalia71210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Miałam wersję do włosów brązowych nr 1.

PLUSY:
    - przystępna cena
    - farba ładnie odświeżyła mi dotychczasowe ombre
    - nie zniszczyła mi włosów
    - wygodna aplikacja

MINUSY:
    - mam wątpliwości co do włosów, na których uprzednio nie było przejścia kolorystycznego
    - ostry, duszący zapach

Używam tego produktu od: niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Kupiłam nr 2 by podnieść linię ombre na moich odrośniętych już trochę włosach z dość wyrazistym ombre (jasny blond na farbie średni blond, bo mam już trochę siwych).
    Nałożyłam go głównie na długości (tam gdzie było już za ciemno). Dało to świetny efekt cieniowania, jakby balejażu, teraz tony przechodzą od jaśniutkiego blondu poprzez miodowy do średniego blondu. Nie wiem, jak by to wyszło na włosach bez wcześniejszego ombre, ale żeby odnowić efekt, dał radę świetnie. Nakładałam delikatnie, pasmami, trzymając szczoteczkę pionowo. Zużyłam pół opakowania na włosy do ramion. Podzieliłam sobie składniki wcześniej, więc będę mieć na jeszcze jedno użycie.
    Sam kolor tam gdzie go nałożyłam zrobił się złocisto-miodowy, bardzo ładny. Dodam, że myję włosy srebrnym szamponem Marion, żeby nie były żółciaste.
    Włoski są miękkie i pięknie lśnią. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Kupowałam ten rozjaśniacz 2 razy - za każdym razem ten do najciemniejszych włosów. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo nie wierzyłam, że można w domu, bez wysiłku, uzyskać efekt ombre. A jednak! Dodam tylko, że jeszcze nigdy nie rozjaśniałam włosów, nie wiem jak się używa rozjaśniacza i generalnie się ich boję. Ale efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania - wyszedł mi piękny ombre, aż mi szkoda było go zakrywać po 2 miesiącach.

+ jeśli dopasujemy odcień rozjaśniacza dobrze, to efekt ombre murowany,
    + banalnie prosty w użyciu, nie trzeba mieć żadnych umiejętności,
    + fajna buteleczka z balsamem,
    + szczotka, która ułatwia aplikację - wystarczy kilka razy się "uczesać" i mamy efekt cieniowania,
    + raczej nie pali włosów, pod warunkiem, że trzymamy się instrukcji i zaleceń producenta,

- cena - jak dla mnie to po prostu rozjaśniacz + niby bajerancka szczotka, więc na pewno nie dałabym 30 zł (dwa razy trafiłam na promocję i kupiłam za 20 zł),
    - śmierdzi, ale kto oczekiwał zapachu perfum, ten chyba ma jeszcze mniej doświadczenia z rozjaśniaczami niż ja...

Podsumowując, produkt jest naprawdę niezły, ale jak każdy rozjaśniacz nie wpływa zbyt dobrze na kondycję włosów. Warto pamiętać, żeby nie kłaść tej farby na włosy bardzo zniszczone, no i że oczywiście po koloryzacji dobre odżywki są niezbędne. Zwłaszcza trzeba zadbać o końcówki - ja po dwóch takich zabiegach rozjaśniania, musiałam je obciąć. Ale cóż... to tylko końcówki, no nie?

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej.
  • Mam ciemnobrązowe włosy, co jakiś czas farbowane.
    Zachciało mi się nieco zaszaleć z kolorem na lato i rozjaśnić fryzurę.

-okropnie śmierdzi (na szczęście krótko) - aż zławiły mi oczy
    -trzymałam przepisowo - ok.40minut - i uzyskałam efekt wściekłego pomarańczu (trudno to nazwać rudym)
    -rozjaśnione włosy były bardzo suche

Dobrze,że miałam farbę,bo wstydziłabym się wyjść z domu.

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Użyłam tego produktu kilka miesięcy temu i jestem zadowolona. Ładnie rozjaśnił mi włoski (czarne) o kilka tonów tak jak chciałam. Owszem śmierdzi podczas aplikacji ale to pół biedy :P Włosy nie było poniszczone i przesuszone jak po innych rozjaśniaczach co bardzo mnie zdziwiło Ważne jest ile trzymamy produkt na włosach, wiadomo że jak za długo to popali włosy... Ja robiłam zgodnie z instrukcją i obserwowałam moje włosy jak zmieniają kolor i wszystko było ok Polecam, warto w niego zainwestować

Używam tego produktu od: kilka mies temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić karolax112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt to nie wszystko
  • Pierwsze ombre miałam zrobione u fryzjera, wyszło fajnie, dość delikatnie. Później jak mi włosy odrosły to chciałam przyoszczędzić i kupiłam tą farbę, chyba nr 1. Nie powiem, efekt fajny, dużo bardziej wyrazisty, ale z czasem przestało mi być tak wesoło. Końcówki to jakaś masakra, po myciu włosów nie mogłam w nie wbić szczotki. Później zaczęły się masakrycznie łamać. Ostatecznie skończyło się wizytą u fryzjera i ścięciem 15 centymetrów włosów. Nie dało się ich uratować. Więc czy było warto? Nie warto. Następnym razem to odżałuje tą stówę i pójdę do fryzjera.

Używam tego produktu od: tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić sunill za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • Mam średniej długości ciemne włosy. Moda na ombre minęła, więc postanowiłam, że i ja spróuję. Kupiłam go w drogerii za 32zł, wróciłam do domu i zaczęłam swoją przygodę. Niestety, efekt nie jest zadowalający. Mało co widać, choć produkt trzymałam aż 45 minut. Końcówki zrobiły się tylko trochę jaśniejsze, choć i tak nie wszędzie. Są bardzo sztywne, choć pewnie uda mi się je podleczyć olejkami
    Dużo lepszy efekt otrzymywałam rozjaśniając włosy zwykłym rozjaśniaczem za 8zł. Także.. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić wilka19 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij