Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Powiększ Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Zgłoszony przez Ara008

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

• Panie Kryolan! Niech się pan schowa
  • Ach... Działa, on na prawdę działa! Najlepszy puder jakikolwiek miałam. Super matuje, bez efektu maski, efekt soft focus? Na początku nie wiedziałam o co chodzi, ale teraz już wiem, że skóra dzięki temu promienieje, jest świeża, zadbana, nie jest to płaska twarz bez wyrazu, wydobywa głębię Matuje dlugo - od 8-16 spokojnie wytrzymacie bez poprawek. A po jakichkolwiek ćwiczeniach siłowych, fitness poprawki możecie spodziewać się dopiero po 4 godzinach Testowalam puder transparentny z Kryolanu i mat wytrzymywał max 4 godzinki. To bardzo mało w przeciwieństwie do pudru Paese. A cenę jednego pudełeczka z Kryolanu mogę miec 2 pudełeczka pudru świetnie matującego z Paese.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić AniaFa44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Wcześniej stosowałam puder bambusowy z B.U (sprawdził się). To tym razem postawiłam też na taki puder ale z Paese. Efekt jest całkiem dobry.
    - matowi skórę na jakieś 5-6 godz. ale z moim bardzo przetłuszczającym się czołem przegrywa walkę po jakiś 2-3 godz. ( z tym to jeszcze żaden sobie nie poradził)
    - nie waży się na skórze
    - nie podrażnia
    - wtapia się w skórę tworząc naturalny efekt (nie daje "płaskiego" matu)
    - wydajny
    - dobrze zmielony
    Jedyny minus to opakowanie (porażka), ale i z tym można sobie poradzić - przesypać do lepszego i po problemie.

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko super, poza jednym minusem
  • Jest to jeden z niewielu produktów paese, który faktycznie mi się sprawdził. Aplikuję go gąbeczką od starego pudru i nie muszę się martwić,że będę miała ciastko na twarzy za 3 godziny. Bez problemu matuje na cały dzień na uczelni, wieczorem wymaga poprawek. Jego niewątpliwym plusem jest też cena (ok 25 zł) i skład, który jest dość naturalny, nie zapycha i nie powoduje alergii.

Teraz minus za którego odjęłam pół gwiazdki. Jest nim opakowanie. Jest po prostu koszmarne, mimo "sitka" wciąż pyli za dużo i łatwo o połamanie nakrętki

Podsumowując polecam, ale najlepiej przesypać go do innego opakowania

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić MissJohns za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę
  • Od zawsze miałam wielki problem z błyszczącą się cerą i żaden puder nie matowił mojego czoła na dłużej niż pół godziny, godzinę. Paese odniósł sukces, utrzymuje się do 5-6 godzin, a później wystarczy użyć bibułek matujących i zwykłego pudru w kompakcie żeby dotrwać do końca dnia.

Plusy:
    - Cena
    - Spełnia swoje zadanie
    - Dopasowuje się do koloru skóry
    - Nie podrażnia
    - Nie zapycha porów
    - Odrobinę wysusza

Minusy:
    - Opakowanie (nie da się go nosić przy sobie)
    - Zapach (przy nakładaniu, później znika)

Ogólnie rzecz biorąc, jest do najlepszy puder jaki do tej pory miałam i jak tylko skończę to opakowanie, na pewno sięgnę po kolejne. 4,5 za opakowanie, ponieważ byłoby fantastycznie gdyby powstał również kompakt, który można by nosić ze sobą

Ilość zużytych opakowań: w 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić joannazof za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego.
  • Dowiedziałam się od koleżanki, że puder bambusowy będzie idealny do mojej cery, bez wyprysków i niekoniecznie używany na podkład. Sprawdziłam opinie i puder z Paese posiada całkiem dobre opinie, więc kupiłam i na początku byłam zachwycona, że matowi skórę i nie potrzebuję nic więcej do twarzy. Jednak po pewnym czasie zauważyłam, że podkreśla suche skórki (niestety taka moja natura z suchą skórą) i ktoś mi zasugerował, że wyglądam bardzo blado jak użyję tego pudru (nawet jeśli wcześniej nałożę podkład), a wcale dużo go nie nakładałam. Ogólnie trzymał się całkiem długo. Jeśli ktoś nie ma suchej skóry i ma ciemną cerę to mogę go polecić

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cold_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy
  • Na puder bambusowy Pease trafiłam przypadkiem - podczas zakupów w jednej z niewielkich drogerii. Używam go codziennie, nakładam pędzlem, bo gąbka (w zestawie) jest do niczego.

Plusy:
    + daje bardzo naturalny efekt,
    + twarz jest wygładzona,
    + baardzo dobrze współpracuje z moim dosyć ciężkim, kryjącym podkładem (nie ma efektu 'tapety'),
    + dobrze matuje, drobne poprawki zdarza mi się robić średnio po 5 h,
    + transparentny,
    + wydajny,
    + nie zapycha.

Minusy:
    - opakowanie - trzeba uważać na wysypującą się zawartość,
    - ze względu na opakowanie, ciężko też jest robić poprawki w ciągu dnia, trzeba na to przeznaczyć 'trochę' czasu i miejsca (nie ma wygodnej opcji: lustereczko + gąbeczka = mimochodem pudrujemy nosek... najlepiej mieć też przy sobie pędzelek),
    - gąbeczka dołączona do pudru, do niczego się nie nadaje - od razu po zakupie ląduje w koszu na śmieci.

Podsumowując: Bardzo odpowiada mi ten produkt. Używam go już dosyć długo i jak narazie nie zamierzam go zamienić na żaden inny. Działanie jest super, jednak producent powinien bardziej przemyśleć opakowanie. Odejmuję za to pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. trzech

Chcesz pochwalić gosiak_26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny puder!
  • Odkąd kupiłam ten puder nie czuję potrzeby szukania zamienników

Plusy:
    -wydajność!
    -transparentność
    -zmatowienie
    -wygląda naturalnie
    -pasuje do każdego odcienia skóry
    -jest taki jakby milusi w dotyku, bardzo delikatny

Minusy:
    Odkąd moja cera się poprawiła i nie jest już strasznie sucha, znacznie szybciej zaczynam się świecić, dlatego konieczne jest ponowne zaaplikowanie pudru

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić moonwalkerr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matuje na cały dzień
  • Mam cerę tłustą, nie muszę pisać co to za utrapienie... Po kilku godzinach od nałożenia makijażu świeciło mi się czoło i nos. Ten puder daje radę w zmatowieniu twarzy na cały dzień.

PLUSY:
    - nie bieli,
    - ładnie się rozprowadza, czuć tę jedwabistość
    - matuje na cały dzień!

MINUSY:
    - faktycznie, pudełko mogłoby być inaczej skonstruowane,
    - podkreśla mi suche miejsca na twarzy, których ostatnio mam więcej (np. nos i policzki),
    - gąbeczka do nakładania pudru jest za twarda dla mnie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Moja cera jednego dnia jest sucha, drugiego tłusta.
    Ani razu nie zdarzyło się, żeby podkreślił mi suche skórki, jak to było przy stay matte rimmela. Matuje naprawdę nieźle przy użyciu minimalnej ilości pudru. Nie mam potrzeby potrzeby poprawiać go w ciągu dnia.
    Opakowanie jest ładne, szkoda tylko że po jakimś czasie napis paese się po prostu ściera. Naprawdę szkoda, bo bardzo mi się podoba
    Wielkim minusem jest to, że wystarczy go niefortunnie przechylić w czasie porannej bieganiny, a duża ilość pudru wysypuje się w środku. Przydałoby się do tego jakieś dodatkowe zabezpieczenie, bo przez to nierealne jest nosić go ze sobą w torebce.
    I najważniejsze - nie zawiera talku ani silikonów! Już za ten fakt mogłabym dać 5 gwiazdek, bo naprawdę trudno znaleźć puder bez tych składników.
    edit po jakimś czasie pudełko zaczęło pękać. Zupełnie tego nie rozumiem, bo nie nosiłam go nigdzie ze sobą i otwierałam też delikatnie. Wielki minus za tak słabą jakość wykonania.
    Używam tego produktu od: parę miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder, ale zbyt grubo zmielony, a obietnice mocno na wyrost....
  • Mam cerę mieszaną. Zawsze po nałożeniu podkładu używam również pudru w kulkach, sypkiego lub w kamieniu. Na ten produkt natknęłam się po komentarzach na Wizażu... Były same zachwyty, to kupiłam...

Pudełko jak pudełko - czarno białe, dół przezroczysty... Ogólnie sprawa neutralna - nie jest ani tak ładne, ani tak brzydkie by zbyt długo się nad nim rozwodzić. Może tylko to wydobycie (mam starą wersję opakowania) pozostawia trochę do życzenia... W kosmetyczce i przy nakładaniu puder był wszędzie.

Puder matuje skórę na cały dzień. Skóra pozostaje świeża do końca dnia i za to wielki plus. Nie podrażnia. Nie ma świecących drobinek - dzięki temu nie wygląda się jak bombka choinkowa...

Natomiast nie zauważyłam działania antybakteryjnego. O nie... Zaskórniki pojawiały się z częstotliwością taką, jak zwykle. Puder nic tu nie zmienił. Nie spowodował również strasznego wizualnego wygładzenia skóry.

I największy minus tego produktu: jest moim zdaniem za grubo zmielony... W przeciwieństwie do innych tradycyjnych pudrów używanych przeze mnie wcześniej - ten jest dość gruby. Wręcz nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nakładam na twarz mąkę... Nie jest to dla mnie zbyt miłe uczucie...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij