Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Powiększ Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Zgłoszony przez Ara008

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

• Użytkownik
    Chwalona: 183 raz(y)
  • matuje, wygladza, nadaje blask. swietny!
  • Myślę, ze to must have każdej dziewczyny o cerze mieszanej i z rozszerzonymi porami. Natychmiastowy mat na dość długo, można dokładać bez szkody wizerunkowej, wygładza skórę, minimalizuje widoczność wszelkich nierówności cery. Z daleka skora wygląda na pełna blasku i młodą. Czegoz chcieć więcej? Świetny. Acha, niewidoczny nawet na ciemnej cerze, nie bieli. Może jeszcze dodam, ze ja często uzywam jako bazę wygładzająco-matującą, czyli POD makijaż, prosto na skore, oczywiście po wchłonięciu się kremu. Podkład układa się na niej świetnie, nie roluje się, nie ma żadnych nierówności, suchych placków, czy innej struktury podkładu na bazie z pudru. A przypruszona skora ma blask, zmniejszone pory, skora wchłania sebum jeszcze zanim ono dotrze do podkładu, a nie dopiero na nim. Polecam wypróbować, bo świecenie twarzy opóźnione o kilka godzin! Naturalnie to muszą być rozsądne ilości, nie gruba warstwa, wystarczy omiesc pędzlem skore w miejscach krytycznych.

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !!!
  • Puder jest naprawde swietny !
    +wyglada naturalnie na twarzy, jest niewidoczny a jednak wplywa na wyglad naszej buzki
    +nie bieli,
    +matuje na kilka godzin,
    +twarz jest po nim aksamitna, miekka w dotyku, wyglada swiezo i promiennie
    + moze troszeczke, podkresla suche miejsca na twarzy, jednak napewno nie w takim stopniu jak robia to inne pudry

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić claudyna666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Dostałam produkt od koleżanki, której przesuszył cerę. Moja cera jest typu T, więc miałam nadzieję, że przesuszy mi choć trochę - zawiodłam się. Puder jest dość drogi. Nie zauważyłam, żeby moja skóra była jakoś specjalnie zmatowiona.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby w porządku, gdyby nie to opakowanie
  • Zamówiłam go na allegro

+WYDAJNY, wystarcza niewielka ilość, wręcz trzeba uważać by nie przesadzić
    +dobrze zmielony, drobny, delikatny biały puszek
    +nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha
    +skóra po nim jest przyjemna w dotyku, aksamitna
    +naturalny efekt, nie widać go bardzo na twarzy, dobrze wtapia się w kolor skóry
    +cena, choć znam tańsze lepsze
    +nie tworzy smug, plam itd...

-OPAKOWANIE, zupełnie nieporęczne! nie można go przenosić w kosmetyczce (torebce), bo okropnie się wysypuje i "kurzy"po otwarciu, przez co marnujemy dużo produktu. Należałoby zabezpieczyć wieczko, aby puder w ogóle nie wydostawał się z opakowania przed użyciem
    -w moim przypadku matuje skórę na jakieś max 2 h, wymaga poprawek

Można spróbować, aczkolwiek nie polecam...

Używam tego produktu od: ok.2-3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na głowę bije puder z Rimmela- Stay Matte
  • +najważniejsze- daje odpowiednie zmatowienie na długi czas ! nie jest to całkowite zmatowienie- skóra ma bardzo delikatny 'połysk', który nadaje bardziej naturalny wygląd,
    +doskonale utrwala podkład,
    +wygładza skórę,
    +nadaje skórze naturalny, zdrowy wygląd- nie pozostawia żadnych widocznych efektów na twarzy,
    +mimo, że jest biały, nie powoduje wybielania twarzy,
    +dobrze się rozprowadza, nie ma tendencji do kumulacji w jednym miejscu,
    +nie przesusza skóry,
    +nie podrażnia, nie wywołuje pojawiania się nowych niespodzianek na twarzy,
    +bardzo wydajny,

+/-cena, ale przy takiej jakości nie stanowi to dla mnie żadnego problemu,

-dostępność, w moim mieście jest go na prawdę bardzo ciężko znaleźć,
    -nie zauważyłam, żeby wspomagał gojenie,
    -podkreśla suche skórki,
    -strasznie pyli,

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Kolejny puder który nie sprawdził się na mojej cerze. Moja koleżanka jest z niego bardzo zadowolona. Natomiast ja nie za bardzo. Ani nie utrwala makijażu, efekt matu jest krótkotrwały.Tego typu pudrów wyprobowałam tonyi niestety musze stwierdzi, że ten jest najgorszy, nawet od tyh dużo tańszych marek. Ale to jest moja subiektywna ocena. Ile cer, twarzy tyle różnych opinii.

Chcesz pochwalić iwonka4007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Dobry produkt za nie duże pieniądze. Świetnie się rozprowadza, a przy tym buzia wygląda bardzo świeżo, jest pełan blasku.

Zalety:
    - świetnie się rozprowadza
    - wyrażnie upiększa cerę
    - nie bieli
    - niska cena w stosunku do jakości
    - bardzo dobrze matuje

Wady:
    - należy uważać na ubranie przy aplikacji ponieważ można się łatwo zapylić
    - może podkreślać suche skórki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Wspaniały sypki puder, zapewnia super zmatowienie i skóra jest baaardzo gładka. Poza tym bardzo fajnie sie go aplikuje, i pięknie pachnie. Najlepszy puder na świecie!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski
  • Kupiłam w nowej wersji za 39 zł. Elegancki wygląd, Boooże jak ja kocham ten puder i jego pudełeczko. Jest tak ładnie pachnący, że chciałoby się go używać non stop.

Idealny jak ktoś ma problemy z trądzikiem, bo jest delikatny, ale skutecznie matowi.

Nawet gdyby trzeba było nakładać kilka wartsw w ćiagu dnia nic go nie widać.

Ideał!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Używam ten puder od ponad miesiąca, jest idealny.

+ dobrze matuje na kilka dobrych godzin
    + nie bieli skóry
    + dobrze się rozprowadza - używam pędzla a nie puszka dołączonego do pudru
    + używam codziennie i nie widzę żeby się kończył
    + do kupienia w necie albo wyspie Paese w galerii
    + przystępna cena
    + czytałam złe opinie o opakowaniu i wydobywaniu pudru, jednak nie jest tak źle

- podkreśla suche skórki, ale i na to znalazłam sposób

Jak go kiedyś wykończę to skuszę się na pewno na następne opakowanie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić AyaBrea za czytelną i pomocną recenzję?