Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Powiększ Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Zgłoszony przez Ara008

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

• Jestem na tak!
  • Bardzo dobry, nie zauważyłam minusów tego produkty.

- pięknie matuje na cały dzień
    - nie wymaga ode mnie poprawek w ciągu dnia
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - mega wydajny, używam produktu od miesiąca a nie zauważyłam dużego zużycia

Chcesz pochwalić Asieek23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przyjemny puder matujący. Ładnie pachnie i nie powoduje ciężkości na twarzy.
    Gdy nałożymy go za dużo twarz staje się jak posypana mąką. Matowi nawet na długo czas.
    Gąbka w zestawie jest paskudna. Koszmarnie rozmazuje makijaż.
    Ja używam pędzelka którym wklepuje mój puder.
    Cena jest troszeczkę za wysoka

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale za drogi
  • Używam pudrów bambusowych od dłuższego czasu i ten był moim pierwszym. Z działania tego produktu byłam owszem zadowolona, ale szybko okazało się, że konkurencyjne firmy oferują go w znacznie niższych cenach i dodatkowo większych pojemnościach. Podkreślam, że sam puder jest bardzo dobry dla tłustej cery, ale nie wyróżnia się niczym na tle tańszych "kolegów", więc po co przepłacać?

Chcesz pochwalić rybcia2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • dostałam w prezencie i bardzo mi podpasował; obawiałam sie co ten biały puder zrobi na twarzy ale jego kolor znika i jest bezbarwny.
    jestem zadowolona z matowienie na kilka godzin i z efektu takiej satyny na twarzy; nie tworzy maski i jest niewidoczny; dobrze radzi sobie ze strefą T, nie nadaje koloru i nie barwi. Nadaje sie do zmatowienia podkładu.

polecam osobom, które chca miec ładny, satynowy mat w strefie T

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić joanna_joanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • same plusy:

- idealnie się stapia ze skórą,
    -wygłdza optycznie i sprawia że cera wydaje się bardziej delikatna,
    -nie zapycha, nie uczula,
    - w upale się nie wałkuje,
    - nie da się z nim przesadzić,
    - świetie matuje, o wiele lepiej niż pury ze sklepu,
    - bardzo korzystna relacja na linii jakość - cena,
    - nie jest ciężki, nie czuć go na twarzy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam mieszaną cerę, więc mam problem ze świeceniem się twarzy, próbowałam już wszystkiego, zawsze z takim samym rezultatem - świecenie ustawało tylko na chwilę.
    W przypadku tego pudru jest zupełnie inaczej! Skóra jest większą część dnia ładnie zmatowiona, nie bieli twarzy i jest bardzo wydajny!! Polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ExplosiveMixtureBlog za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Nie wiem, ile już udało mi się wypróbować pudrów matujących - ale spokojnie dziesiątki. Musiałam nabyć puder Paese - po przeczytaniu kolejnych dziesiątek zachwytów w internecie.

Moja cera - mieszana, szalona strefa T, praca w klimatyzacji pogłębia szaleństwo świecenia się. Puder Paese jest typowym białym pudrem jak to krzemionki mają w zwyczaju - nieźle zmielony, sypki. Oczywiście rozprowadzam go pędzlem, załączona badziewna gąbeczka jest do niczego. Piękny zapach produktu na plus.

Puder ładnie rozprowadza się na twarzy, nieco bieli ale po dość krótkim czasie wtapia się w skórę. Owszem, matuje. Raczej nie widzę tych wszystkich cudów związanych z jedwabiem, tego rozmiękczania rysów twarzy itp - ten puder po prostu matuje, mat jest mocny i raczej jednowymiarowy.

Ile utrzymuje się mat? W zależności od podkładu jakieś 4-5 godzin co jest wynikiem niezłym.

Minusy? Puder trochę wysuszył moją skórę, pojawiły się suche skórki. Uwidacznia niedoskonałości. Ogólnie bardziej nadaje się dla cery idealnej, gładkiej, bez niedoskonałości.

Potężnym minusem jest opakowanie i poświęcę mu kilka słów - niech producent wie, że to też ma znaczenie. Pudełko jest po prostu badziewne - z jakiegoś koszmarnego plastiku, który jest po prostu "tani". To nie chodzi o sam plastik - ale jego rodzaj, ten jest koszmarny. Pokrywka jest totalnie niedopasowana do pudełka - jest "nakładana" ale w żaden sposób się nie trzyma. Puder stanowczo nie do torebki a na podróż - cóż, traktuję go gumką recepturką i unieruchamiam ciasno w kosmetyczce.
    Sitko dość spore, sporo produktu ucieka. Mam wrażenie, że straciłam tak z 1/6 tego pudru...

Ogólnie - produkt całkiem niezły, niestety w koszmarnym opakowaniu. Ma swoje wady ale główne zadanie - matowienie - spełnia na dość długi czas.
    Można spróbować.

Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Jeden z moich ulubionych pudrów naturalnych. Jest lekki, nie pozostawia na twarzy efektu maski. Bardzo wydajny. Całkowity mat pozostawia u mnie na kilka godzin. Dodatkowo, uwielbiam jego subtelny zapach. Świetny dla cery mieszanej.

Używam tego produktu od: 4 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić tuniikaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie- idealny
  • Kiedyś używałam częściej, zważywszy na to, że moja cera przeszła całkowitą metamorfozę z cery tłustej w sferze T, na bardzo suchą, ale pudru bambusowego uywam nadal do przyfixowania policzków.
    Puder o przyjemnym zapachu, jedwabistym wykończeniu które gwarantuje po nałożeniu i subtelnym efektem mienienia w promieniach słonecznych, maskuje w dobrym ustawieniu nawet zmarszczki mimiczne
    Pięknie matuje strefę T co przetestowałam jak jeszcze miałam taką możliwość i równie dobrze, fixuje makijaż

Jedynym minusem jest opakowanie, ale nie zamierzam odejmować produktowi gwiazdki za to, że ciężko go nabrać w odpowiedniej ilości, albo to, że nie można go zabrać do torebki bo dy znajdzie się do góry nogami to zapewne przy najbliższym otwarciu się rozsypie. No i gąbeczka zupełnie nieprzydatna, najlpiej puder nanosić pędzlem

Chcesz pochwalić florence244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredni
  • kupilam go po przeczytaniu pozytywnych komentarzy , niestety sie zawiodlam , moja skora jest dosc tlusta , po nalozeniu jest ok ale gdzies po godzinie juz jest tlusta wydaje mi sie ze tez troche bieli twarz ,
    w sumie przed kupnem go zastanawialam sie nad krynolanem i chyba bede musiala kupic kryolan anti shine tez ma bardzo duzo pozytywow , zobaczymy

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Marzena12345_ za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij