Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Powiększ Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Zgłoszony przez Ara008

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

• Cudo dla cer tłustych.
  • Naprawdę nie miałam jeszcze lepszego pudru, a trochę tego przetestowałam. To jest pierwszy produkt, który zapewnia mat na wiele godzin, trzyma makijaż w ryzach, a przy tym jest delikatny, niewidoczny. Cera wygląda po prostu zdrowo, nie ma mowy o "cake effect". Myślę, że jest to produkt jedynie dla posiadaczy cery tłustej, nawet przy mieszanej poleciłabym jednak ten ryżowy, gdyż bambusowy może przesuszyć. Współpracuje ze wszystkimi podkładami i korektorami, które mam tak samo. Jest bardzo wydajny i właśnie temu określiłabym go jako tani. Jedynym minusem jest opakowanie (stara wersja), ale na szczęście Paese już je zmieniło, nie wiem jak sprawują się te nowe, ale wyglądają dużo solidniej. Dla mnie absolutny numer jeden wśród pudrów dla cer tłustych, koniecznie spróbujcie jeśli borykacie się z problemem nadmiaru sebum. Jeśli chodzi o aplikację polecam wklepywanie puszkiem w najbardziej problematyczne miejsca a później wyrównanie wszystkiego pędzlem, żeby uniknąć efektu "mąki" na twarzy. Przy tak mocnym produkcie nie zapominajcie o porządnym nawilżeniu!

+ długotrwały efekt matowienia
    + nie da się z nim przesadzić
    + cera wygląda zdrowo
    + wydajność
    + jest transparentny
    + cena
    + wyraźnie utrawala makijaż
    + pięknie pachnie
    + jest bardzo drobno zmielony

- może przesuszyć skórę
    - opakowanie (stara wersja)
    - mocno pyli przy aplikacji
    - dostępność: tylko stoiska Paese lub internet

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny, idealny na lato
  • Świetny puder dzięki swojej delikatnej, lekkiej formule i strukturze. Nadaje się idealnie na lato ze względu właśnie na tę lekkość. Mam cerę z tendencją do błyszczenia, a ten puder zdecydowanie zaspokaja moje wymagania
    Nie spotkałam go póki co w stacjonarnym sklepie/drogerii, ale z dostępnością na allegro nie ma problemów.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić aniol_i_diabel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny puder
  • Uzzwam od wielu miesiecy, juz sama nie wiem jak dlugo... na prawde jest to bardzo wydajny produkt jak wszystkie pudry sypkie.
    Ladnie wykancza makijaz, gruntuje podklad, korektor i jest niewidoczny. Lubie pudry transparentne bo nie musze sie martwic jaka jest pora roku i jaki moja skora ma odcien. Uzywam tez malujac siostre, ktora ma zdecydowanie ciemniejszy odcien karnacji niz ja.
    Puder matuje na pare godzin, w zaleznosci od pogody. Ja akurat nie oczekuje efektu plaskiego matu i mocnej tapety bo wole bardziej naturalny efekt.
    Podsumowujac- bardzo lubie tez produkt, w tej chwili uzywam go chetniej niz obslawionego Ben nye.
    Aplikuje go duzym pedzlem wysypujac najpierw odrobine pudru na wieczko.

Używam tego produktu od: okolo roku

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu polubiłam puder
  • Skuszona opinią przyjaciółki odkryłam markę Paese i puder bambusowy. Bardzo się od tamtego momentu polubiliśmy.

Plusy
    *idealnie gra z podkładami nawet przy ekstremalnych temperaturach
    * pięknie się wtapia
    * efekt wygładzenia bez zbędnego wysiłku finansowego
    * brak zapachu

Minusy
    *opakowanie
    *brak dostępności przynajmniej w moim mieście stacjonarnie.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić coolturka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry puder
  • Plusy produktu:
    +/daje naturalny efekt
    +/świetnie wtapia się w skórę
    +/fajnie współpracuje z podkładem
    +/matuje twarz
    +/przedłuża trwałość podkładu

Minusy produktu:
    -/trzeba go poprawiać w ciągu dnia, ponieważ nie utrzymuje się jakoś super długo
    -/jest średnio wydajny
    -/opakowanie często się brudzi

Chcesz pochwalić Zuzanna567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Nie będę się rozpisywać

- przedłuża trwałość makijażu

- PIĘKNIE WYGŁADZA BUZIE - makijaż wygląda naturalniej

- matuje, aczkolwiek nietrwałe, sądzę, że jest opcją lepszą na chłodne, a nawet zimowe dni

- średnio wydajny (pod tym względem jak i pod względem matowienia zdecydowanie wygrywa puder ryżowy)

Nie jest ideałem, aczkolwiek uwielbiam efekt jaki pozostawia na buzi

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny puder ,świetnie matuje !
  • Puder jest zbawieniem dla mojej tłustej cery , przedłuża mój makijaż o 2-3 godziny bez połysku.Mimo ,że ryżowy jest bardziej matujący ,na mojej cerze się nie sprawdził, bardzo wysuszał.Stare opakowanie jednak mimo ,że nie było zamykane i nie można było go nosić w torebce ,było fajniejsze w użytkowaniu ,lepiej się go nabierało ,to nowe gdzieś bardzo się rozsypuje przy nabieraniu go na pędzel,mimo wszystko polecam z czystym sumieniem.Pięknie wykańcza makijaż i matuje naprawdę fajnie i starcza na dddłłłuuugggoooo.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić vxvxvx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Produkt ten jest w mojej kosmetyczce od niedawna, ale na pewno kupie kolejne opakowanie kiedy tylko to obecne mi się skończy. Zawsze miałam problem z błyszczeniem sie twarzy . Stosowałam bibułki, pudry w kamieniu, rózne mineralne ,,wynalazki,, z bardzo różnym efektem. Aż w końcu znalazłam produkt odpowiedni dla siebie. Puder z Paese super wykańcza makijaż, matuje . Twarz wyglada na zdrową, gładką i świeżą.

Wadą dla Mnie jest opakowanie, które nie do końca jest wygodne w użytkowaniu.

Chcesz pochwalić truskawkowaPoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny puder
  • Kupiłam ten puder tydzień temu na Allegro za 23 zł.
    Jest go dużo, ładnie pachnie, ale zacznę od jednej wady mianowicie od opakowania.
    Bardzo cięzko się go zakręca i w przeciwieństwie do innych wizażanek mnie ten puder słabo leci przez dziurki
    Musze go przesypać do jakiegoś innego opakowania bo wkurza mnie to zakręcanie, krzywo się zakręca jakby nakretka nie trafiala w wypustki.

Ale teraz o zaletach. Puder jest transparenty, o taki mi chodziło aby nie zawracać sobie głowy z wyborem odcienia i trafieniem go w mój odcień cery
    Bardzo długie matuje, mam cerę mieszaną i używam go dopiero po południu kiedy cera zaczyna się świecić. Tak więc do wieczora mam ładną buźkę bez świecenia.
    Cera wygląda promiennie, puder nie bieli twarzy i fajnie rozprowadza się na twarzy.
    Naprawdę warto wydać na niego każdą złotówkę, jest wydajny jest go dużo więc na długo wystarczy.
    Polecam go dziewczynom z cerą mieszaną i tłustą ja jestem z niego bardzo zadowolona, nie podkreśla suchych skórek i nie zatyka porów, nie wyskakują po nim pryszcze.
    Po prostu idealny i efekt wynagradza to nieporęczne opakowanie.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 192 raz(y)
  • matuje, wygladza, nadaje blask. swietny!
  • Myślę, ze to must have każdej dziewczyny o cerze mieszanej i z rozszerzonymi porami. Natychmiastowy mat na dość długo, można dokładać bez szkody wizerunkowej, wygładza skórę, minimalizuje widoczność wszelkich nierówności cery. Z daleka skora wygląda na pełna blasku i młodą. Czegoz chcieć więcej? Świetny. Acha, niewidoczny nawet na ciemnej cerze, nie bieli. Może jeszcze dodam, ze ja często uzywam jako bazę wygładzająco-matującą, czyli POD makijaż, prosto na skore, oczywiście po wchłonięciu się kremu. Podkład układa się na niej świetnie, nie roluje się, nie ma żadnych nierówności, suchych placków, czy innej struktury podkładu na bazie z pudru. A przypruszona skora ma blask, zmniejszone pory, skora wchłania sebum jeszcze zanim ono dotrze do podkładu, a nie dopiero na nim. Polecam wypróbować, bo świecenie twarzy opóźnione o kilka godzin! Naturalnie to muszą być rozsądne ilości, nie gruba warstwa, wystarczy omiesc pędzlem skore w miejscach krytycznych.

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?