Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Powiększ Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Zgłoszony przez Ara008

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

• Produkt sam w sobie idealny!
  • Przez praktycznie cały dzień dobrze matowi. Jest świetny dla osób o jasnej karnacji, troszkę wybiela, co dla mnie na plus. Jest idealny.
    Jedyny - to pudełko, którym nie można potrząsać, ani nigdzie zbytnio nie przenosić, bo się wszystko w środku rozsypuje.

Chcesz pochwalić maja1305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Puder super: matuje, utrwala, szybko się wchłania, jest wydajny, nie pozostawia plam ani białego proszku na twarzy. Bardzo go lubię i jestem z niego bardzo zadowolona. Stosuję go także często pod podkład w celu utrwalenia makijażu czy utrzymania latem porządnego matu.

Minusem jest dla mnie opakowanie, które jest straszne: otwieram wieczko i zawsze (przynajmniej na początku gdy produktu jest jeszcze dużo) wysypuje się na mnie chmura białego pyłu. Wszędzie jest biały proszek. To samo dzieje się gdy go zamykam i nakładam wieczko wtedy następuje kolejne bum i puder jest wszędzie, nie ważne jak bardzo bym się starała tego uniknąć.
    No i cena - jest naprawdę wysoka jak dla mnie na puder w takim nieporęcznym opakowaniu ;/

Chcesz pochwalić natina11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam na stanowisku Paese za 23 zł z obniżką -40%. Nie jest wart prawie 50 zł, chociaż w necie zawsze można go dostać za ok 30 z przesyłką.
    Matuje moją bardzo tłustą skórę na ok 3 godziny. Trochę krótko, spodziewałam się lepszego wyniku.
    Trzeba uważać z ilośćią, bo choć nie bieli kompletnie, to może nadać cerze ziemistego wyglądu.
    Bardzo ładnie pachnie - jestem wyczulona na zapachy, pewnie dlatego oceniam go tak wysoko.
    Opakowanie koszmarne, nie da się go przenosić nigdzie, używam tylko rano w domu.
    Być może wypróbuję wersję ryżową.
    Nie zauważyłam, żeby poprawił stan mojej cery.
    Wydajny, używam już od 2 miesięcy i widzę, że starczy mi jeszcze na co najmniej rok.
    Nie oceniam go też tak surowo, z tego względu, że jednak nie wierzę że, co zmatuje moją skórę na dłużej niż kilka godzin.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity.
  • To jest mój trzeci "biały" puder i jest całkiem przyzwoity i ma baaardzo fajny skład. Opakowanie do d...! Cena ok. Nie bieli jak to robiła Isadora, ale też nie daje tego czegoś co zdecydowanie daje mi transparentny puder Givenchy (dziesięć razy droższy). Ten jest naprawdę ok. Matuje tak samo dobrze jak Givenchy. Ładnie pachnie i ma jedwab w składzie dzięki czemu nie wysusza (Clinique sypki bardzo wysuszał mi cerę). Bardzo lubię ostatnio inwestować w Polskie marki kosmetyczne i jestem z
    nich bardzo zadowolona .....z Paese też Polecam dla osób szukających matu bez wysuszenia cery.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój!
  • Ten puder jest genialny. Matuje cerę na cały dzień, nie wymaga prawie w ogóle poprawek. Dodatek jedwabiu moim zdaniem powoduje że nie jest to taki płaski mat. Wydajny i nie zapycha. Radzi sobie nawet ze zmatowieniem kremu z filtrem, który jest tłusty i błyszczy sie na twarzy. Trzeba uważać jednak z ilością jaką nakładamy. Raz dałam za dużo i podkreślił suche skórki. Myślę, że będę do niego wracać

Ilość zużytych opakowań: W połowie 1 opakowania

Chcesz pochwalić marylin93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Bardzo dobry, nie zauważyłam minusów tego produkty.

- pięknie matuje na cały dzień
    - nie wymaga ode mnie poprawek w ciągu dnia
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - mega wydajny, używam produktu od miesiąca a nie zauważyłam dużego zużycia

Chcesz pochwalić Asieek23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przyjemny puder matujący. Ładnie pachnie i nie powoduje ciężkości na twarzy.
    Gdy nałożymy go za dużo twarz staje się jak posypana mąką. Matowi nawet na długo czas.
    Gąbka w zestawie jest paskudna. Koszmarnie rozmazuje makijaż.
    Ja używam pędzelka którym wklepuje mój puder.
    Cena jest troszeczkę za wysoka

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale za drogi
  • Używam pudrów bambusowych od dłuższego czasu i ten był moim pierwszym. Z działania tego produktu byłam owszem zadowolona, ale szybko okazało się, że konkurencyjne firmy oferują go w znacznie niższych cenach i dodatkowo większych pojemnościach. Podkreślam, że sam puder jest bardzo dobry dla tłustej cery, ale nie wyróżnia się niczym na tle tańszych "kolegów", więc po co przepłacać?

Chcesz pochwalić rybcia2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • dostałam w prezencie i bardzo mi podpasował; obawiałam sie co ten biały puder zrobi na twarzy ale jego kolor znika i jest bezbarwny.
    jestem zadowolona z matowienie na kilka godzin i z efektu takiej satyny na twarzy; nie tworzy maski i jest niewidoczny; dobrze radzi sobie ze strefą T, nie nadaje koloru i nie barwi. Nadaje sie do zmatowienia podkładu.

polecam osobom, które chca miec ładny, satynowy mat w strefie T

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić joanna_joanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • same plusy:

- idealnie się stapia ze skórą,
    -wygłdza optycznie i sprawia że cera wydaje się bardziej delikatna,
    -nie zapycha, nie uczula,
    - w upale się nie wałkuje,
    - nie da się z nim przesadzić,
    - świetie matuje, o wiele lepiej niż pury ze sklepu,
    - bardzo korzystna relacja na linii jakość - cena,
    - nie jest ciężki, nie czuć go na twarzy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij