Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Powiększ Paese, Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Zgłoszony przez Ara008

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

• bardzo dobry
  • Dobry produkt za nie duże pieniądze. Świetnie się rozprowadza, a przy tym buzia wygląda bardzo świeżo, jest pełan blasku.

Zalety:
    - świetnie się rozprowadza
    - wyrażnie upiększa cerę
    - nie bieli
    - niska cena w stosunku do jakości
    - bardzo dobrze matuje

Wady:
    - należy uważać na ubranie przy aplikacji ponieważ można się łatwo zapylić
    - może podkreślać suche skórki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Wspaniały sypki puder, zapewnia super zmatowienie i skóra jest baaardzo gładka. Poza tym bardzo fajnie sie go aplikuje, i pięknie pachnie. Najlepszy puder na świecie!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski
  • Kupiłam w nowej wersji za 39 zł. Elegancki wygląd, Boooże jak ja kocham ten puder i jego pudełeczko. Jest tak ładnie pachnący, że chciałoby się go używać non stop.

Idealny jak ktoś ma problemy z trądzikiem, bo jest delikatny, ale skutecznie matowi.

Nawet gdyby trzeba było nakładać kilka wartsw w ćiagu dnia nic go nie widać.

Ideał!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Używam ten puder od ponad miesiąca, jest idealny.

+ dobrze matuje na kilka dobrych godzin
    + nie bieli skóry
    + dobrze się rozprowadza - używam pędzla a nie puszka dołączonego do pudru
    + używam codziennie i nie widzę żeby się kończył
    + do kupienia w necie albo wyspie Paese w galerii
    + przystępna cena
    + czytałam złe opinie o opakowaniu i wydobywaniu pudru, jednak nie jest tak źle

- podkreśla suche skórki, ale i na to znalazłam sposób

Jak go kiedyś wykończę to skuszę się na pewno na następne opakowanie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić AyaBrea za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Puder kupilam za 26zl jest miekki i delikatny. Taki satynowy. Musnieta skora twarzy jest idealnie matowa i naturalnie blyszczy taka satyna. Skora nie jest zatkana i nie powoduje pogorszenia stanu skory. Zapach mily delikatny, wydajny mam juz ponad 2 lata 1 opakowanie. Kolor neutralny dlatego +. Naklada sie idealnie i to jest moje KWC! Inne drogie moga sie przy nim schowac! Skora nie jest sciagnieta jak w przypadku np drogiego profesjonalnego w wizazu konkurenta. Ideal. Polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Naturalny, dobry na makijaż mineralny
  • Oceniam wersję nową (w czarnym pudełeczku i bardziej kanciastym słoiczku). Słoiczek dobrze pomyślany, z pokrętłem dozujący wysypujący się z dziurek puder. W razie czego puszek sprawnie blokuje niekontrolowane wysypywanie pudru. Ja jednak nakładam go pędzelkiem a puszek tylko chroni opakowanie.
    W sprzedaży np na allegro są dostępne w niższej cenie ok 20zł w starym niewygodnym opakowaniu. Wersja nowa ma porządne opakowanie i kosztuje 39zł.

Używam pudru bambusowego na sam krem lub na puder mineralny Bare Minerals. Dobrze matuje cerę, jest transparentny. Kupiłam go jako alternatywę dla Mineral Veil Bare Minerals, składem bazującego na skrobi kukurydzianej.

Nabyłam wersję bambusową i ryżową i ciężko mi znaleźć różnicę między nimi. Pani konsultantka z Paese twierdziła, że bambusowy będzie bardziej wysuszał. Ja nie odniosłam jeszcze takiego wrażenia.
    Uważam, że cena 39zł jest mocno przeszacowana jak za polski prosty produkt. Na allegro można znaleźć od 33zł za nową wersję.

Podsumowując, dobry naturalny efekt, szczególnie stosowany na 100% mineralny naturalny puder (np z Bare Minerals).

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Panie Kryolan! Niech się pan schowa
  • Ach... Działa, on na prawdę działa! Najlepszy puder jakikolwiek miałam. Super matuje, bez efektu maski, efekt soft focus? Na początku nie wiedziałam o co chodzi, ale teraz już wiem, że skóra dzięki temu promienieje, jest świeża, zadbana, nie jest to płaska twarz bez wyrazu, wydobywa głębię Matuje dlugo - od 8-16 spokojnie wytrzymacie bez poprawek. A po jakichkolwiek ćwiczeniach siłowych, fitness poprawki możecie spodziewać się dopiero po 4 godzinach Testowalam puder transparentny z Kryolanu i mat wytrzymywał max 4 godzinki. To bardzo mało w przeciwieństwie do pudru Paese. A cenę jednego pudełeczka z Kryolanu mogę miec 2 pudełeczka pudru świetnie matującego z Paese.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić AniaFa44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Wcześniej stosowałam puder bambusowy z B.U (sprawdził się). To tym razem postawiłam też na taki puder ale z Paese. Efekt jest całkiem dobry.
    - matowi skórę na jakieś 5-6 godz. ale z moim bardzo przetłuszczającym się czołem przegrywa walkę po jakiś 2-3 godz. ( z tym to jeszcze żaden sobie nie poradził)
    - nie waży się na skórze
    - nie podrażnia
    - wtapia się w skórę tworząc naturalny efekt (nie daje "płaskiego" matu)
    - wydajny
    - dobrze zmielony
    Jedyny minus to opakowanie (porażka), ale i z tym można sobie poradzić - przesypać do lepszego i po problemie.

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko super, poza jednym minusem
  • Jest to jeden z niewielu produktów paese, który faktycznie mi się sprawdził. Aplikuję go gąbeczką od starego pudru i nie muszę się martwić,że będę miała ciastko na twarzy za 3 godziny. Bez problemu matuje na cały dzień na uczelni, wieczorem wymaga poprawek. Jego niewątpliwym plusem jest też cena (ok 25 zł) i skład, który jest dość naturalny, nie zapycha i nie powoduje alergii.

Teraz minus za którego odjęłam pół gwiazdki. Jest nim opakowanie. Jest po prostu koszmarne, mimo "sitka" wciąż pyli za dużo i łatwo o połamanie nakrętki

Podsumowując polecam, ale najlepiej przesypać go do innego opakowania

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić MissJohns za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę
  • Od zawsze miałam wielki problem z błyszczącą się cerą i żaden puder nie matowił mojego czoła na dłużej niż pół godziny, godzinę. Paese odniósł sukces, utrzymuje się do 5-6 godzin, a później wystarczy użyć bibułek matujących i zwykłego pudru w kompakcie żeby dotrwać do końca dnia.

Plusy:
    - Cena
    - Spełnia swoje zadanie
    - Dopasowuje się do koloru skóry
    - Nie podrażnia
    - Nie zapycha porów
    - Odrobinę wysusza

Minusy:
    - Opakowanie (nie da się go nosić przy sobie)
    - Zapach (przy nakładaniu, później znika)

Ogólnie rzecz biorąc, jest do najlepszy puder jaki do tej pory miałam i jak tylko skończę to opakowanie, na pewno sięgnę po kolejne. 4,5 za opakowanie, ponieważ byłoby fantastycznie gdyby powstał również kompakt, który można by nosić ze sobą

Ilość zużytych opakowań: w 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić joannazof za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij