Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• fantastyczny
  • Produkt doskonały, tak dobry jak i jego bracia, czyli nagietkowy i rokitnikowy. Szybko się wchłania, pozostawia na buzi taka cudowną warstewkę ochronną, która nie jest ani tłusta ani lepka. Doskonale nadaje sie więc pod makijaż. Do mojej, mieszanej i przetłuszczającej się w strefie T cery doskonale spisuje sie w zimie. Polecam, to fenomenalne kremy!

Chcesz pochwalić mulier za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo ciekawy produkt
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami sięgnęłam po niego. Myślę, że póki co dobrze się sprawdza. Zwłaszcza w tym okresie przejściowym i letnim - nie jest ciężki, a teraz jak jest coraz bardziej upalniej nakładam jeszcze na niego warstwę oleju.

Plusy:
    + jak już wspomniałam lekki
    + opakowanie
    + szybko się wchłania
    + zapach: ja osobiście nie jestem jakimś wrażliwcem zapachowym, więc dla mnie jest on neutralny
    + pozostawia delikatną warstewkę ochronną
    + pomógł mi nawilżyć skórę i delikatnie wygładził zmarszczki mimiczne ().

Jednak w tym miejscu pragnę zaznaczyć, że osoby, które wierzą w zbawienny wpływ super kremu na wygładzenie zmarszczek to muszę je rozczarować. Otóż aby wygładzić takie zmarszczki w stopniu zadawalającym należy systematycznie robić masaże twarzy.

Minusy:
    - również opakowanie (bo niestety nie możemy kontrolować zużycia)
    - mógłby być troszkę tańszy

Pod znakiem zapytania:
    ? Nie wpłynął w żaden sposób na zaskórniki, bo tak jak przed używaniem jak i teraz nadal je mam. Póki co stosuje oczyszczanie manualne, bo łój sam z siebie nie zniknie. I oczywiście trzeba nawilżać i oczyszczać.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Kittieh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 78 raz(y)
  • Średnio się sprawdził
  • Ten kremik brzozowy kupiłam po tym jak skończył mi się nagietkowy

Nie jest tak dobry jak lekki krem nagietkowy

średnio nawilża, nie likwidował drobnych lini minicznych, nawilżenie było od początku użycia rano niewystarczające
    czasami mnie zapychał i tu byłam mocno zdziwiona, składy obu kremów są podobne ale jednak
    nie podrażnia
    skóra po jego użyciu była taka dziwna, niby nawilżona ale niezbyt gładka
    podkład rozprowadzał się gorzej niż na nagietkowym
    wygoodne opakowanie z pomką, higieniczne
    polski dobry skład
    jest bardziej tępy

podobnie jak nagietkowy uzywalam ok 3 mcy od marca do maja

nie wróce do niego ale warto było spróbwać

Używam tego produktu od: marzec maj 2015

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale po tuningu
  • Kilka miesięcy temu skusiłam się na mój pierwszy kosmetyk firmy sylveco - lekki krem brzozowy. Sama firma bardzo mnie ciekawi, mają wspaniałe kosmetyki o jeszcze wspanialszych składach Początkowo krem nie porwał mnie, potem znalazłam na niego idealną metodę używania

Skład:

Jak możecie się domyślać, to właśnie skład kremu tak mnie skusił - jest piękny Znajdziemy tutaj masę emolientów, w tym olej z pestek winogron, olej sojowy, następnie masło shea, olej arganowy, olej jojoba. Jest także kilka nawilżaczy - ksylitol, betulina, ekstrakt z aloesu i łagodząca alantoina. Pod koniec składu - ekstrakt z mydlnicy lekarskiej.

Konsystencja i zapach:
    Zapach jest dość kontrowersyjny, ciężko mi go do czegokolwiek przyrównać. Czuć tu naturę, ale jakby nie ziółka, to może ta brzoza Na szczęście dość szybko znika, bo zapachem nie powala. Konsystencja to takie średnio gęste mleczko, bardzo przyjemna.

Kremik był zapakowany w kartonik, który oczywiście już wyrzuciłam Na kartoniku bardzo ładnie opisany był skład, właściwości i poszczególne składniki. Wielki plus dla producenta, lubię takie dopieszczone opakowania Buteleczka z pompką bardzo uprzyjemnia aplikację. Szkoda, że nie widać tylko ubytku kosmetyku.

Działanie:
    Po zachwytach na blogach i KWC spodziewałam się, że krem i mnie zachwyci. Solo jednak jedynie natłuszczał i bardzo lekko nawilżał - moje przesuszone czoło dość szybko zaczęło protestować. Znalazłam jednak na niego sposób. Albo mieszam go na dłoni z kroplą żelu hialuronowego i taką mieszankę wklepuję w twarz, albo wklepuję go w dość mocno wilgotną od nawilżającego hydrolatu skórę (np. lipowego czy z kwiatów jaśminu). Można też nałożyć go na jakiś nawilżający tonik Jeśli użyję go właśnie w taki sposób, działa wyśmienicie Cera jest gładziutka, mięciutka, wspaniale nawilżona i zregenerowana. Cudownie łagodzi podrażnienia! Pięknie radzi sobie z moimi suchymi skórkami. Warunkiem jest tylko użycie go z żelem ha albo na wilgotną skórę Wchłania się dość szybko, jednak u mnie pozostawia bardzo leciutką powłoczkę - mnie to osobiście nie przeszkadza, właścicielki bardzo tłustych cer mogą być zawiedzione - taki lekki, jak mówi nazwa to on na pewno nie jest

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie rewelacyjny
  • Mam cerę mieszaną- suchą na policzkach i pory na nosie ze skłonnością do zapychania. Po tym kremie spodziewałam się wiele, niestety nie spełnił moich oczekiwań w 100%.

Plusy:
    - skład
    - jest produktem wysokiej jakości, zamkniętym w higienicznym, wygodnym opakowaniu
    - dobrze nawilża, uspokaja cerę
    - nie zwiększa wytwarzania sebum, ale też nie gwarantuje matu
    - zapach, konsystencja

Minusy:
    - nie wpływa na cerę jakoś spektakularnie. Miałam na policzkach kilka ''pajączków'' i zaskórniki na nosie, ten krem niczego nie zmienił (na lepsze ani gorsze)
    - krótki termin do zużycia

Przyzwoity krem z bardzo dobrym składem, który nawilża i niewiele poza tym. Myślę, że jeszcze kupię, ale będę go używała na zmianę z innym.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Nie dla mnie
  • Plusy:
    + skład !!!
    + nie zatyka skóry tłustej/mieszanej !!!
    + działa ochronnie - po nałożeniu na krem typowo nawilżający daje lekką barierę przed utratą wilgoci
    + stosuję również pod oczy, nic im więcej nie potrzeba
    + posiada fajne, higieniczne opakowanie, które można wielokrotnie wykorzystywać (jeżeli ktoś kupował tego typu opakowania to wie, że wystarczy odpowiednio nacisnąć i już mamy otwarte opakowani, które możemy ponownie napełnić = oszczędność około 5 zł.
    + produkt naszej rodzimej firmy, wspieramy polski biznes

Minusy:
    - Nie ma efektu wow, czyli poprawienia stanu skóry w sposób bardzo widoczny
    - zbyt małe nawilżenie

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry naturalny kremik
  • nie wiem czy kupię ponownie bo dla mnie mimo wszystko jest nie wystarczający

plusy:
    +nie uczula
    +nie podrażnia
    +nie lepi się
    +dobrze się wchłania
    +nawilża
    +ma ładny skład
    +dobrą dostępność (natura)
    +i wygodne opakowanie

minusy:
    -trochę za słabo nawilża (ale ja dobijam do 30)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem nawilżający
  • Na targach kosmetycznych jedna z pań prezentujących firmę poleciła mi ten krem do cery mieszanej. Po użyciu zarówno tego kremu, jak i nagietkowego, zdecydowanie preferuję krem nagietkowy.
    Jak na lekki krem ma dość gęstą konsystencję (ale nie jakoś bardzo - tylko trochę), ale wchłania się dość szybko. Zostawia taki delikatny film ochronny na skórze. Prawie niewyczuwalny, ale jest. Kolor kremu biały (jak i nagietkowy, tylko rokitnikowy jest dziwnie żółty), zapach kojarzy mi się z brzozą. Od razu mi się spodobał - czuć, że jest naturalny.
    Krem dobrze nawilża, łagodzi i chroni przed zimnem. Jednakże moja cera go nie pokochała - w połączeniu z tymiankowym żelem do twarzy (który okazał się też za słabo oczyszczać) uwydatnił mojej zaskórniki na nosie i sprawiał, że moja twarz zaczynała szybciej się świecić. Ale to nie do końca wina kremu, chyba bardziej osoby polecającej, która źle mi kosmetyki dopasowała. Dlatego też z czystym sumieniem daję 4 gwiazdki. Był dobry, ale nie wspaniały.

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VeganKatze za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem na dzień
  • Kremik jest świetny, ma dobry skład, ładne opakwanie, dobrą cenę, dostępność, nawilżanie. Nie mam się do czego w nim przyczepić, robił to co miał robić. Kiedy miałam lekkie podrażnienia pomógł mi się ich pozbyć. Jedyne co mnie na początku w nim drażniło to zapach ale potem się przyzwyczaiłam. Na mojej skórze zostawiał wręcz matowe wykończenie, osobiście podobało mi się to, kiedy go używałam praktycznie nie nakładałam podkładu bo nie miałam takiej potrzeby, tak ładną miałam buzię po nim! myślę, że do niego wrócę jak skończy się krem, który teraz używam. Aha, ważna rzecz, mi kiepsko współpracował z jakimkolwiek podkładem. Bardzo polecam, nie ma co wydawać na droższe kremy kasy jak mamy takie polskie cudeńko, takiej jakości i tak niskiej cenie

Używam tego produktu od: luty 2014 do maj 2014

Chcesz pochwalić marlii222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • Krem ma niezwykle lekką, wodnistą konsystencję, dzięki temu jest bardzo wydajny i szybko wchłania się. Nie zostawia na skórze żadnego niewygodnego filmu. Już po chwili po aplikacji możemy przystąpić do kolejnych porannych czynności makijażowych. Kremu używam codziennie pod makijaż i przyznam, że spisuje się świetnie pod każdym podkładem. Po użyciu moja skóra wydaje się dobrze nawilżona i uspokojona. Skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. I co dla mnie najważniejsze - nie zaskoczył mnie niespodziankami na twarzy. Z kremami Sylveco zawsze mam pewność, że nic złego nie stanie się. To mój ulubieniec, jeśli chodzi o kremy do twarzy Sylveco. Lekki krem rokitnikowy również bardzo lubiłam, ale czasem czułam ściągnięcie skóry. Niekiedy przeszkadzało mi również chwilowe zabarwienie skóry na żółto. Krem brzozowy zdecydowanie góruje.

Ilość zużytych opakowań: 2 - 50ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić moniak85 za czytelną i pomocną recenzję?