Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• Az chce sie powiedziec- MAGICZNY
  • Dlugo przyczajalam sie do zakupu tego kremu. Do super tanich nie nalezy a moja skora jest bardzo trudna jesli o kremy chodzi. Wszystko co choc odrobine ciezsze niz zel potwornie mnie zapychalo (drozsze, tansze, drogeryjne, apteczne) z kolei zele totalnie nie radzily sobie z nawilzeniem i moja skora od pewnego czasu byla nieco odwodniona.

Bardzo balam sie zapchania. w koncu i olejki i maslo. ale coz- postanowilam sprobowac i jestem tak zachwycona jak jeszcze chyba zadnym kosmetykiem!!

+ krem bardzo szybko sie wchlania, skora wyglada na matowa, choc jest na niej cieniutka warstewka- ktora swietnie chorni przed przesuszeniem

+skora po stosowaniu kremu stala sie elastyczna, nawodniona, nawilzona, gladka.

+chyba najwiekszy plus- krem zadzialal cuda, jeszcze nic tak na mnie nie podzialalo. Pory zostaly zwezone, nie sa zapchane, przyspieszyl gojenie drobnych krosteczek i od czasow jego uzycia nie wyskoczylo mi absolutnie nic, nawet najmniejsza zmiana.

+bardzo dobrze sprawdza sie pod podklad, ktory swietnie sie rozprowadza.

+zapach naturalny, zadnych sztucznych dodatkow- co bardzo mi odpowiada, bo nie lubie wypachnionych kosmetykow pielegnacyjnych.

+opakowanie- bardzo estetyczne, wygodne, z pompka.

+ u mnie akurat dostepnosc - bo moge dostac go bez zadnego problemu w kazdym zielarskim

Malutenki minusik, ze nie widac ile kremu nam pozostalo, ale to absolutnie wybaczam!

Mimo tego, ze krem wydaje sie troche ciezki (nie jest to na pewno tak leciutki kosmetyk jak wszytskie zele-kremy) na mojej mieszanej cerze spisuje sie sto razy lepiej niz wszystkie kremy do cery mieszanej dedykowane. Powiem nawet, ze zaopatrzylam sie w ciezsza wersja na noc- zobaczymy jak sie sprawdzi.

Polecam wszystkim niezdecydowanym, ja zaluje, ze zdecydowalam sie na niego tak pozno. Jest cudownym, naturalnym kosmetykiem, ktory wyleczyl moja cere i doslowanie nie umiem przestac jej dotykac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze koncze pierwsze

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwoląg.
  • Jednym słowem DZIWNY.

Po aplikacji niby wszystko ok. Mam wrażenie, że się ładnie wchlania, może nawet lekko matuje...
    Ale, ale - dosłownie po minucie, dwóch na twarzy mam sajgon. Cała się zaczynam świecić, czuję wyraźnie, że skóra się dusi. Dosłownie widać, jak z moich porów perliście wydziela się sebum.

Wyglądam wtedy jak ten wapmir na słońcu z Sagi Zmierzch!

Nigdy żaden krem nie wywołał takiej reakcji na mojej buzi.

+ bardzo wygodne i ładne opakowanie
    + dobry skład
    + ziołowy, raczej neutralny zapach
    +produkt polski

- po minucie powoduje "pocenie i perlenie" się twarzy
    - nie nawilża
    - skóra po nim się dusi jest tłusta (a mam skórę normalną!)
    - trudno dostępny

Dla mnie niestety całkowita dyskwalifikacja.Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwamiIlość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Martan19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulgaaa
  • Naprawdę dobry krem. Po zimie i eksperymentowaniu z wszelakimi kosmetykami, po tym jak zaczęła mi się "jazda na eko", zakupiłam przez Internet ten kremik i uratował mi stan skóry. Miałam niezwykle przesuszoną i wysypaną cerę mieszaną, już nic nie działało, tylko podrażniało. Ten kremik zdecydowanie polepszył stan mojej cery, nie wyskakują mi nowe, jakieś wybitnie koszmarne niespodzianki, przesuszenie znikło. Stosuje go na noc i na dzień. Piękną sprawą jest, iż po nałożeniu na noc w sporej ilości (na noc jest odrobinę za mało treściwy więc nakładam go podwójną porcję), rano moja cera jest uspokojona, jeśli coś sobie rozdrapię lub co gorsza wycisnę wszystkie te zmiany są podgojone. Nadaje się doskonale pod makijaż. Praktycznie bezzapachowy, a przede wszystkim nie zapycha porów.Szczerze polecam.

Chcesz pochwalić Kontrast5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie utrzymuje mat
  • To mój pierwszy tak naturalny krem. Skład ma boski i rzeczywiście - żadnego uczulenia, podrażnienia, nakładam go nawet pod oczy, jeśli nie mam czasu czy ochoty używać osobnego kremu.

Leciutka konsystencja i błyskawiczne wchłanianie. Pod makijaż - idealny. Zostawia moją mieszaną cerę nawilżoną i matową na długie godziny. Na szczęście mat nie jest płaski, twarz po prostu wygląda zdrowo.

To błyskawiczne wsiąkanie może być z początku kłopotliwe - wchłania się tak szybko, że ledwie nadążam z rozsmarowaniem

Nie daję pięciu gwiazdek, bo nie jest zbyt wydajny (ok. 2 miesięcy codziennego używania na twarz i szyję), co przy jego niemałej cenie wypada średnio.

Poza tym, dla moich 37 lat, jest jednak na dłuższą metę trochę za słaby - za mało tego nawilżenia, o odżywieniu już w ogóle nie wspomnę. Może to jednak wynika z tego, że używałam go zimą, kiedy moja skóra robi się bardziej wymagająca.Na razie uzupełniam pielęgnację bardziej konkretnymi kremami i maseczkami na noc.

Sądzę, że kupię go ponownie na lato, kiedy moja strefa T niemiłosiernie się świeci. Cenę jakoś przełknę, gdyż i tak jest o połowę niższa niż Effaclara LRP o zupełnie podobnym dzialaniu.

Aha, jeszcze dostępność - dramat! Wstyd dla firmy.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny kremik. Uratował mi cerę.
  • Będąc głupia unikałam nawilżania mojej tłustej cery z tendencją do pryszczy sądząc, że będzie jeszcze gorzej. Co za urojenie. I tak oto doprawadziłam się do gwałtownego wysypu co było straszne gdyż miałam wyleczony trądzik. Ten krem pomógł mi wygoić te pryszcze. Teraz nie wyobrażam sobie nie nakładać tego kremu. Stosuje go nawet na noc ponieważ ładnie się wchłania. Na dzień raczej nie bo używam BB ale jak jestem w domu to aplikacja obowiązkowa. Jest to świetne uzupełnienie profilaktycznych działan przeciw wysypowi. Mi bardzo pomaga. Stan skóry wyraźnie się poprawił.

Plusy:
    -przyjazny skład,
    - nie zapycha bo nie ma czym,
    - pomaga w pielegnacji cery trądzikowej i tłustej,
    -regenuruje i rozjaśnia skórę,
    - nawiłża bez pozostawienia filmu,
    - skóra jest po nim miękka i gładka,
    - fajne, wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magda09lena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • wady:
    - okropnie wysusza
    - nieładnie pachnie
    - w ogóle nie nawilża
    - skóra po jego użyciu jest strasznie napięta

zalety:
    - wygodne opakowanie z pompką
    - cena

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kokosowoczekoladowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropnie wysusza
  • Krem w ogole mi nie podpasowal.

Wady:

-okropnie wysuszal
    -zero nawilzenia
    - brak jakichkolwiek efektow
    - nie napinal skory

Zalety:

-wygodne opakowanie
    - przystepna cena

Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Chcesz pochwalić edyta007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo dobry krem. Ma lekką konsystencję, wchłania się natychmiast po zaaplikowaniu, dlatego idealnie nadaje się pod makijaż. Wspaniale nawilża wysuszoną skórę nie zatykając porów. Wydajność produktu jest kolejną zaletą. Zapach ładny, delikatny. Opakowanie wygodne, estetyczne, poręczne.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem nawilżający dla cery mieszanej i tłustej skłonnej do zapychania!!! spróbuj koniecznie!
  • Będzie krótko i na temat:

plusy:
    -nawilża
    -wchłania się do matu
    -dobrze sprawdza się pod podkład
    -OGRANICZA WYDZIELANIE SEBUM! - pierwszy raz gdy nałożyłam go pod podkład EL DW zamiast kremu matującego bałam się co zobaczę gdy po kilku godzinach spojrzę w lustro, biorąc pod uwagę moja tendencje do błyszczenia się cery i konieczność matowienia cery bibułkami ok 3 razy dziennie. odkąd używam tego kremu, moja buzia świeci się mniej o 60%, nie muszę ANI RAZU matowić cery bibułkami i pod koniec dnia wygląda dobrze, jedynie widać delikatny glam
    -nie zapycha, ma fajny skład
    -cena
    -polski produkt

Minusy:
    -opakowanie - nie widać ile kremu zostało
    -brak filtra

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić ahnesa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato nie zastąpiony
  • Jako, że mam problem z tym, że prawie każdy krem mnie zapycha szukałam, czegoś naturalnego, z dobrym składem. Wybór padł na polecany przez wiele osób krem brzozowy.
    Moja cera jest mieszana, w strefie T raczej tłusta, ale często zdarza mi się mieć problemy z suchą cerą do tego łuszcząca się. To zależy od pogody i warunków jakich przebywam. Dodam, że kremu tego używam wyłącznie na dzień.

Latem, gdy jest gorąco i w chwili gdy moja cera była odpowiednio nawilżona, nie łuszczyła sie itp. krem spisał się idealnie. Nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Można chwile po wsmarowaniu nałożyć podkład. Njwazniejsze to, że nie zapycha. Krem niemal, że idealny....ale gdy moja cera zaczełą się buntować, łuszczyć, nic a nic nie pomagał. Sciągał cerę. Przeważnie powodem był okres zimowy, ogrzewanie, bądź klimatyzowane suche powietrze. Wtedy musiałam się ratować czymś bardziej treściwym. I mogę z czystym sumieniem napisać, że brat tego kremu wersja rokitnikowa mnie ratowała. Wracam czasem do kremu brzozowego, gdy widze ze moja cera nie potrzebuje tak głębokiego nawilżenia. Na pewno będzie moim codziennym kremem, gdy znowu zrobi się ciepło.

Używałam tez wersji nagietkowej. I jeśli miało by to komuś pomóc najtłuściejszy z nich jest rokitnikowy, potem nagietkowy a na koncu brzozowy. Każdy z nich jest dobry. W zależności od tego jakie wymagania ma nasza cera

Chcesz pochwalić Madaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem na dzień
  • PLUSY:
    - lekki, nie zapycha!!!!, nie uczula, nie podrażnia
    - pomimo, że nie ma właściwości matujących, to na mojej mieszanej cerze sprawuję się znakomicie- co najwazniejsze, nie wzmaga wydzielania sebum
    - fajnie nawilża skórę ( może nie jest to jakieś super ekstra nawilżenie, ale nie czuję napięcia, pieczenia, ani wysuszenia )
    - uspokaja!!!!! o taaak, uspokaja moją niespokojną cerę- już po pierwszym użyciu zauważyłam takie uspokojenie- podrażnienia zniknęły, zaczerwienienia się rozjasniły- no super efekt
    - łatwo sie rozprowadza
    - idealny pod makijaż ( zauwazyałam, że nakładanie fluidu stało się jakby "przyjemniejsze"
    - opakowanie- higieniczne
    - wydajny
    - skład

MINUSY:
    - brak filtrów przeciwsłonecznych- ach SYLVECO, dlaczego o tym nie pomyśleliście? Z tego powodu będę musiała się rozstać latem z Waszym kreme, nad czym bardzo ubolewam, bo to świetny, lekki krem

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem
  • Zachecona opiniami na wizazu i blogach postanowilam kupic ten krem i to byl strzal w 10-tke
    mam skore mieszana w kierunku suchej ,krem fajnie nawilza ,naprawde wyrownuje koloryt skory ,buzia po nim staje sie nawilzona i o dziwo matowa nie swiece sie po nim.Jest idealny pod podklad.

i do tego ten naturalny sklad czego chciec wiecej.

Na noc preferuje troszke tresciwszy krem tej samej firmy brzozowo - rokitnikowy z betuliną .godny polecenia

Używam tego produktu od: ok 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić patty164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • plusy:
    + skład
    + pompka
    + koi podrażnienia i przynosi ulgę
    + skład
    + cena
    + nadaje się pod makijaż
    + wygładza i zmiękcza
    + niewyczuwalny zapach
    + nawilża
    + treściwa konsystencja, która szybko się wchłania

minusy:
    - dostępny w internecie
    - przez opakowanie nie widać, ile kremu zostało. zdziwiłam się, kiedy się skończył

Chcesz pochwalić invisibletouches za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem
  • Nareszcie znalazłam krem, który dobrze nawilży a jednocześnie nie zapcha mi twarzy. Na chwilę obecną zakończyłam swoje poszukiwania kremu idealnego.Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta. Świetnie nadaje się pod makijaż, niweluje suche skórki, nawilża i delikatnie natłuszcza, jest niekomedogenny (dla mnie największy plus).Cena przystępna, na pewno odpowiednia do składu i działania. Polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić mira2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna czwórka!
  • Na wstępie napiszę, że nie wiem, czy zakupię ponownie, dlatego, że testuję wciąż nowe kremy, lecz jak najbardziej tym osobom, które jeszcze nie próbowały serdecznie polecam!

PLUSY:
    - lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja (choć przyznam, że pierwsze wrażenie po wydobyciu produktu z pompki miałam nieco inne)
    - koi suchą, odwodnioną skórę
    - nie zapycha, nie powoduje wysypu nowych zmian na skórze
    - świetnie regeneruje przesuszone, łuszczące się miejsca na twarzy
    - nic a nic nie uczula, nawet moich wrażliwych oczu, więc nie trzeba specjalnie uważać przy aplikacji
    - krem daje uczucie nawilżenia, skóra po jego użyciu jest miękka i przygotowana na nałożenie makijażu, a podkład po użyciu tego kremu lepiej prezentuje się, niż np po matujących produktach, które do tej pory używałam

MINUSY:
    - nieco dziwny zapach, ale na szczęście szybko się ulatnia i nie zostaje na twarzy
    - podczas rozsmarowywania miałam wrażenie, że krem jest nieco tępy, szybko się wchłaniał, więc musiałam dokładać i niestety przez to krem szybko się zużył.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hanka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelka za niską cenę.
  • Nie mogłabym nie napisać czegoś na temat tego cudownego kremu. Moja cera jest, a raczej była, sucha ale z tendencją do pryszczy w strefie T. Mówiąc pryszcze mam na myśli nawet te wielkie, bolące wulkany które bardzo długo się goją i szpecą twarz.

Ten krem, przez dwa miesiące stosowania sprawił, że nie boję się rano patrzeć w lustro w obawie przed nowymi znaleziskami na skórze. Poważnie!

Muszę jednak przyznać, ze samo użytkowanie go nie jest dla mnie przyjemne. Szczerze - nie cierpię kłaść tego mazidła na twarz! Jest bardzo tępy, niby nie ma zapachu ale na mojej skórze jakoś dziwnie śmierdzi.

Jednak mimo to jest to dla mnie krem idealny. Jak już się wchłonie, co z resztą najstępuje błyskawicznie, skóra jest nawilżona, nie podrażniona. Niczego więcej na razie mi nie trzeba.

Podsumowując;
    PLUSY:
    - tani
    - dość łatwo dostępny
    - nawilża skórę suchą (jeżeli ktoś ma b.duże wymagania może być za lekki, ale mi pasuje więc daję plus)
    - nie podrażnia
    - jedyny krem który zlikwidował u mnie wypryski

MINUSY:
    - tępa konsystencja
    - śmierdzi :P

W dodatku mam wrażnie, że skóra przy tym kremie jakoś znormalniała. Jakby zrobiła się "twardsza" i "grubsza" ale w pozytywnym sensie, mocniejsza.

Doszłam do wniosku, że moje problemy z cerą były chyba spowodowane stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków. No bo jak to inaczej wytłumaczyć?

Chcesz pochwalić karunia39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud, po stokroć cud!
  • Używam tego kremu dokładnie od 25.12.2013, bo zażyczyłam go sobie pod choinkę, czyli przez niecały miesiąc i jestem w ciężkim POZYTYWNYM szoku!

Mam cerę mieszaną z WIELKĄ tendencją do krostek, spontanicznych wysypów, ropnych guzków i wszystkiego co się trądzikiem zwie, bez względu na wiek, porę roku itd. Lista używanych na trądzik kosmetyków ma z kilometr - wszystko byłe "takie sobie" i mocno doraźne.

Aż tu nagle... przez miesiąc stosowania lekkiego kremu brzozowego wyleczyłam się ze wszystkiego co miałam na buzi i nie pojawiło się NIC nowego. Zero nowych niespodzianek! Dodam, że NIE zmieniłam w tym czasie diety, ani rytmu dnia, ani innych zwyczajów. Mam nadzieję, że ten efekt nie jest chwilowy, bo nigdy nie miałam skóry tak bliskiej ideałowi jak teraz!

Minusów nie widzę. Widzę gładką skórę! Kocham Sylveco!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fashiontaste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Jest to moja pierwsza recenzja i nie bez powodu postanowiłam opisać ten krem. Jest on doskonały pod każdym względem.
    Plusy:
    +szybko się wchłania
    +idealny jako baza pod podkład
    +nadaje się do każdego typu cery
    +naturalne składniki !
    +polski produkt
    +niska cena, wysoka jakość
    +przyjemny, naturalny zapach

Minusów brak.

Żałuję, że tak późno go odkryłam, ale teraz się z nim nie rozstanę

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte opakowania, kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić AngelaT za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Doskonałość roku dla mnie.
  • Ostatnio przerzuciłam się niemal na 100% naturalną pielęgnację, kolorówkę prawie też, więc moja skóra wygląda naprawdę dobrze, a głównym prowodyrem zmian jest właśnie ten krem. Razem z bratem i żelem rumiankowym robią naprawdę cudowną robotę.
    \n
    \nWszystkie obietnice producenta są spełnione w 100%.
    \nDodam od siebie jeszcze, że krem doskonale się sprawdza pod minerały, szybko się wchłania ale pozostawia wrażenie zadbanej i komfortowej skóry.
    \n
    \nChociaż używam go krótko już widzę rezultaty.
    \nPolecam wszystkim Sylveco,
    \nnie, nie zapłacili mi za to.
    Dodam także, że wcześniej używałam na dzień i na noc kremu marki Physiogel, jednak zrezygnowałam z niego całkowicie po tym jak zobaczyłam w jaki sposób moja skóra reaguje na ten krem i na jego tłustszego brata.

Chcesz pochwalić Anq91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Wszystko co pozytywne w zasadzie zostało już napisane więc pozostaje mi się tylko z tym wszystkich zgodzić
    Podsumowując:
    Przyjemny, lekki krem na dzień w rozsądnej cenie któryzapobiega niedoskonałością , nawilża i matuję (ale po pewnym czasie skóra zaczyna się trochę świecić) a przy tym ma dobry i naturalny skład.
    No i to higieniczne, zgrabne opakowanie które dozuję idealną dokładnie potrzebną nam porcje kremu.
    Nie daje pełnych 5 gwiazdek bo moim ideałem dalej jest krem z Phenome

PLUSY:
    – nawilża
    – matuje
    – szybko się wchłania
    – dobry pod podkład
    – wydajny
    – neutralny zapach
    – opakowanie (higieniczne, estetyczne, pompka)
    – cena (kupiłam za 19zł na all)
    – ulotka kremu ( dobrze opisuje skład itp kremu)
    – polski produkt

MINUSY:
    – trochę tępa konsystencja
    – po paru godz skóra zaczyna się lekko świecić

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić _alison za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja skóra indywidualista z Sylveco się nie lubi
  • Chciałam, naprawdę chciałam go polubić, ale nie mogę, no po prostu. Mam chyba skórę indywidualistkę, która za każdym razem nie lubi rzeczy lubianych przez innych, zawsze chce pokazać jaka to ona jest wyjątkowa i tym razem jej się udało.

Krem kupiłam po tym jak siostra zachwala jaką to ma 'gładką, miękką, rozjaśnioną, bla bla skórę' po jego użyciu, a jak ona, osoba wybitnie nie lubiącą kosmetyków i używająca kremu raz w roku (a ma cerę idealną, jak ona to robi?) chwali coś to znaczy, że kosmetyk jest ewenementem.
    Próbowałam używać go na dzień, dla mnie poranny krem musi być lekki, nieobciążający skóry, ten taki nie jest. Zostawia na twarzy warstewkę, cienką, komfortową, wydawałoby się nie tłustą, jednak do matu u mnie się nie wchłania. To co się dzieje z biegiem czasu zdecydowanie temu zaprzecza - moja skóra staje się obciążona, zaczyna się przetłuszczać, co jest u mnie rzadkością ogromną, pory zaczynają się rozszerzać i rozpulchniać, skóra jest przeładowana nadmiarem tej dobroci, a krem określany jako 'lekki'. Parę razy nakładałam na niego makijaż - efekt ciasta, skóra jak pisałam szybko się przetłuszcza, więc podkład zaczął spływać, wszystkie kosmetyki zaczęły wchodzić w pory i je niemiłosiernie podkreślać, dla mnie totalnie odpada jako baza pod makijaż.

Na noc z kolei muszę mieć krem mocno nawilżający, łagodzący podrażnienia, treściwy. Skórę mam wrażliwą, niestety, ale z powodzeniem stosuję różne kremy naturalne i najczęściej krzywdy mi nie robią, Sylveco jednak tak - dorodny pomidor lub burak - tak mogę określić moją twarz po jego użyciu, nie dzieje się tak zawsze, ale często. Nie mam pojęcia z czego to wynika - może na podrażnioną już skórę działa jak płachta na byka i ją wścieka a 'normalnej' nie robi wrażenia, nie wiem, ale wiem, że podrażnia. Prawdziwa z mojej skóry iście wybredna arystokratka, upierdliwa strasznie jak widać. Z dobrych rzeczy to mogę powiedzieć, że świetnie nawilża, mocno, dogłębnie, długotrwale. Jestem właśnie w trakcie kuracji retinoidami, trochę wysuszającymi jak wiadomo, a rano budzę się ze skórą świetnie nawilżoną, miękką, rozjaśnioną, wygładzoną, zregenerowaną, tak jak lubię. Drobne ślady po niedoskonałościach są podgojone, suche miejsca zniwelowane.

Żadnego wpływu na mój trądzik, ani dobrego, ani złego nie zauważyłam, ale też w takie rzeczy nie wierzę, że krem leczy trądzik? Pytam się: jak? Jeśli wynika on z niedostatecznego nawilżenia, co skutkuje przetłuszczaniem cery, a to z kolei jej zanieczyszczaniem to może tak, ale w innych wypadkach? Nie wierzę w takie rzeczy, ale koniec mądrzenia, ten krem nie jest od tego.

Trudno dać mi taką czy inną liczbę gwiazdek, bo Sylveco dobrze nawilża i regeneruje suchą cerę, ale bawić się w loterię: podrażni, nie podrażni mi się nie chce, wolę coś pewnego. Pod makijaż w ogóle nie zdaje dla mnie egzaminu - takiego ciasta nie miałam od dawien dawna na twarzy. Podsumowując - dziwny z niego typ, i fajny, i niefajny. Ostatecznie wyląduje u zakochanej w nim mojej siostry.

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić toothfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu KWC - Wybawca!
  • Każda kobieta wie jak trudno znaleźć odpowiedni krem do twarzy. Ja również przeszłam długą drogę zanim trafiłam na lekki krem brzozowy Sylveco. Począwszy od Ziaji Calma HLC, poprzez Iwostin Sensitia, Cetaphil na Organix Cosmetix kończąc. Z każdym było coś nie tak, co sprawiało że nasza znajomość kończyła się po jednym, góra dwóch opakowaniach.

Nie szukałam kremu, który dokona cudów na mojej skórze, powali mnie na kolana, wbije w ziemię. Nie! Chciałam mieć krem, który spełni moje dwa podstawowe wymagania: nie będzie zapychać porów oraz będzie nawilżać. A jeżeli zrobi coś ponad to - to tym większy plus

Sylveco zrobił to, a także dużo więcej. Trafiłam na niego wiosną 2013 r. Był wygraną w konkursie. Pomyślałam: czemu nie? Mogę spróbować (wtedy jeszcze nie był tak popularny na wizażu i blogach).
    Moja cera po zimie wyglądała okropnie: trądzik, blizny, szara, sucha, pozapychana.
    Sylveco wyleczył ją z tego wszytskiego. Nie stało się to jednak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki z dnia na dzień. Był to stopniowy, ale skuteczny proces.

Dziś mam cerę wolną od trądziku (zdarzaja się sporadycznie niespodzianki, ale to tylko epizody). W końcu po tylu latch wygrałam walkę z trądzikiem (podejrzewam, że był to trądzik kosmetyczny).
    Jak miło jest spojrzeć w lustro i zobaczyć cerę, o jakiej się zawsze marzyło

Zalety:
    - naturalny skład
    - higieniczne opakowanie air-less (pozwala wycisnąć krem co do grama wręcz, a jeżleli damy opakowanie pod światło np. lampkę widać ile kremu jeszcze zostało)
    -wspaniałe działanie na skórę - zgodne z deklaracją producenta, poza tym moim zdaniem to właśnie lekki krem brzozowy leczy trądzik, a nie jego nagietkowy brat.
    Oprócz nawilżenia krem działa kojąco - odczuwam to szczególnie wtedy, gdy kładę go na skórę po użyciu pellingu i glinki, świetnie łagodzi podrażnienia i uspokaja cerę.
    - idealny dla wielu cer, szczególnie młodych, nastoletnich, szkoda że nie było go z dekadę temu
    - wchłania się do matu - moja skóra go wręcz spija, można nakładać podkłąd, puder
    - miła dla oka szata graficzna na opakowaniu z kremem i tekturowym kartoniku, czytelna ulotka, gdzie jest wszystko dokłądnie opisane (na kartoniku zresztą też)
    - polski producent (brawo )

Wad nie zauważyłam, jedynie co mi trochę przeszkadza to fakt, że wciąż mam problem z dostępnością, chociaż widzę że firma coraz lepiej nad tym pracuje i juz można go nabyć w wielu miejscach.

Mój poszukiwany od dawna KWC w dziedzinie kremu do twarzy!

Używam tego produktu od: marca 2013 r.
    Ilość zużytych opakowań: 2, jestem w trakcie używania 3

Chcesz pochwalić Makobratek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój aktualny ulubieniec !
  • Krem bardzo przypadł do gustu mojej przesuszonej, trądzikowej skórze. Stosuję go codziennie od ponad miesiąca. Nie zauważyłam wpływu na zapychanie porów, wręcz przeciwnie - ten krem pomaga mojej skórze się zregenerować. Skład jest bardzo przyjemny, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Szkoda, że jest dostępny w taki niewielu miejscach i trzeba się trochę nachodzić by go dostać bądź skorzystać z internetu. Ten krem poleciłabym każdemu, bez względu na wiek i rodzaj skóry, gdyż nie jest tłusty, a nawilża i zarówno osoby z tłustą jak i suchą skórą będą z niego zadowolone.

PLUSY:
    - ogranicza powstawanie suchych skórek
    - przywraca nawilżenie
    - zabezpiecza przed mrozem i zimnem

MINUSY:
    - wchłania się do matu
    - trochę zbyt tępa konsystencja

Chcesz pochwalić JkochaJszlocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto!
  • Krem stosuję na dzień, bardzo szybko się wchłania, buzia jest matowa, dobry podkład pod minerały. Fajnie nawilża, nie zapycha, na noc trochę za lekki. Wydajny - stosuję go już dwa miesiące i nadal jest w opakowaniu. Do mojej skomplikowanej cery - idealny!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić myolikk za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Dziwny...
  • Jak w tytule... Spodziewałam się świetnego kremu.
    Plusy:
    - Cena
    - Higieniczne i estetyczne opakowanie
    - Bardzo ładny skład, bez zbędnej chemii

Minusy:
    - Tępa konsystencja
    - Mało nawilża, ale nie jest źle
    - I największy minus dla mnie - moja twarz się pod tym kremem momentalnie poci, mimo, że mam wrażenie, że krem się wchłania.

Jednym słowem: dziwny!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Kleik za czytelną i pomocną recenzję?