Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• Za mało nawilża
  • Po zachwytach tym kremem postanowiłam go wypróbować, zamawiając go w zestawie z innymi kosmetykami Sylveco. Generalnie jest to dobry produkt, plus za skład i higieniczne opakowanie z pompką.

Nie matuje jakoś specjalnie, coś tam może nawilża, ale zdecydowanie za mało jak na wymagania mojej cery (która jest raczej mieszana niż tłusta). Po używaniu go kilka dni z rzędu moje policzki łaknęły porządnego nawilżenia. Dla mnie zbyt lekki, ale widać innym wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Chcesz pochwalić amaya578 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry. W sumie ideał
  • Najlepszy krem jaki do tej pory miałam.
    Nawilża, nie zapycha, nie podrażniam nie uczula, łagodzi, pielęgnuje, odżywia.
    Po prostu świetny.
    A mam cerę tłustą, odwodnioną, wrażliwą, skłonną do zapychania itd i ten krem wreszcie jej dogodził- przestała marudzić
    Może nie matuje, ale też nie przetłuszcza.
    Dobry pod makijaż.
    Do niczego nie mogę się przyczepić.
    Zapach bardzo delikatny, naturalny. Szybko znika i nie męczy.
    Opakowanie z higienicznym dozownikiem.
    Polecam wszystkim z kapryśnymi cerami.

Mały P.S.-ik Otóż na policzkach mam ( miałam) piekło ostatnio- straszny wysyp i mega przesuszona skóra od prób zagojenia tego- i jakoś tak intuicyjnie zaczęłam wklepywać tam ten krem parę razy dziennie, zaraz po myciu porządnie, za chwilę znów, i znów... A on ciągle znikał i znikał... Myślę sobie- naturalny skład, krzywdy mi nie zrobi... I tak parę dni smarowałam i smarowałam... I co?? I policzki się zagoiły Jak po jakiejś maści albo coś Wysyp się zagoił, po skórkach czy jakiejkolwiek suchości czy wrażliwości nie ma śladu. Ten krem to nie tylko krem- to lekarstwo!! W kilka dni ze zmasakrowanej, podrażnionej, czerwonej, wysypanej i przesuszonej skóry zrobił mi zdrową, nawilżoną i wgl Nic innego w tym czasie nie stosowałam. Moja skóra wciąga go jak jak pustynia wodę i przestałam go jej udzielać Tylko daję do bólu W końcu w tym kremie jest przecież sama natura, więc nie ma co żałować. Najwyżej szybciej się skończy- trudno!! Przynajmniej pomoże!!!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kornelcia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skradł moje serce
  • Na markę sylveco trafiłam poprzez ich rewelacyjny krem brzozowy. Jednakże o ile sprawdza się zimą niesamowicie, o tyle w cieplejsze dni w roku szukałam czegoś lżejszego pod makijaż. Mój wybór padł na lekki krem brzozowy. Skład kremu jest niezwykle zachęcający-same dobre dla naszej skóry substancje, zwłaszcza betulina przyspieszająca gojenie wszelkich ranek i stanów zapalnych
    Zapach: specyficzny, naturalny- dla mnie bardzo przyjemny, aczkolwiek jestem fanką wszelkich ziołowych zapachów
    Konsystencja: Krem jest naprawdę lekki, delikatny. Jedna pompka produktu starczała mi na zabalsamowanie twarzy, szyji i części dekoltu. Pod sam makijaż używałam zaledwie odrobinę
    Cera po użyciu kremu jest miękka, wygładzona, dopieszczona. Krem ukoił moją skórę Jedyny minus, choć może i plus (ah, to czepialstwo) to jest mała pojemność - krem skończył mi się po niecałym miesiącu, co przyjęłam z wielkim smutkiem, jednak patrząc z drugiej strony dzięki temu krem się nie przeterminuje

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie używania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rosmery za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny krem na lato pod makijaż
  • Skusiłam się na ten krem, ze względu na pozytywne opinie blogerek makijażowych (Dressed in mint, Alina Rose). I rzeczywiście, krem rewelacyjnie sprawdza sie w lecie zarówno stosowany samodzielnie jak i pod makijaż.

+naturalny skład
    +prawie nie wyczuwalny, naturalny zapach
    +idelany pod makijaż
    +nie podrażnia, nie uczula, świetnie nawilża
    +uspokaja skóre po opalaniu, łagodzi delikatne krostki po opalaniu ( u mnie częsty problem na czole w lecie).
    +cena - super!Biojakość za przystępną cenę!
    +wygodne i bardzo ładne opakowanie z pompką
    +wydajny: jedna pompka wystarcza na całą twarz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karakon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Na informację o tym produkcie natknęłam się na kilku eko-blogach. Ucieszyłam się, że to polski kosmetyk, więc dość szybko go zamówiłam.

Krem jest lekki, nie zapycha (w sam raz dla cery ze skłonnościami do wyprysków). Świetnie nawilża i dobrze się wchłania. Zapach nie jest rewelacyjny, ale szybko znika. Skład jest naturalny.

Jedyne czego brakuje mi w tym kremie to filtr UVA/UVB, dlatego stosuję go z reguły na noc, a na dzień tylko wtedy kiedy pojawiają się jakieś niespodzianki - mój standardowy krem na dzień tylko pogarsza wtedy sprawę.

Naprawdę polecam ten kremik

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Rangiku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować!
  • Faktycznie bardzo lekki krem naiwlżający .
    - ZAlety :
    - idealny pod makijaż ,bardzo szybko się wchłania ,nic się nie waży. Podkład się nie roluje.
    -pompka w opakowaniu produktu . Unożliwia wydobycie odpowiedniej ilości kosmetyku.
    -hipoalergiczny

Wady :
    - niestety jak dla mnie jest nieco za lekki , nie ma działania wystarczająco silnie nawilżającego. Pozostawia suche skórki. Nawet latem jest nieco zbyt delikatne działanie tego kremu jak dla mnie. Jednak mam mocno wysuszoną skórę niestety.
    Potrzebuję czegoś o silniejszym działaniu.
    Widziałam w sklepie jednak krem o tej samej nazwie identycznej firmy. Jednak był w pojemniczu nie w opakowaniu z pompką. Nie ma napisane na opakowaniu,że jest lekki. Myślę,że może mieć nieco silniejsze działanie nawilżające. Myślę,że skuszę się ponownie ,ale na produkt tym razem w pojemniczku .

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry nawilżacz, idealny pod makijaż
  • Lekki krem brzozowy od Sylveco to pierwszy krem tej marki, który mam przyjemność stosować. Kupiłam go ponieważ:
    - przeczytałam na jego temat wiele pozytywnych opinii, m.in. na Wizażu;
    - jest niedrogi;
    - testowałam wcześniej żel do mycia twarzy tej formy i byłam ciekawa, jak sprawdzi się krem;
    - szukałam lekkiego, nawilżającego kremu, który będzie się nadawał pod makijaż.

Zacznę od tego, że bardzo podoba mi się opakowanie kosmetyku. Buteleczka z pompką wygląda estetycznie i moim zdaniem koresponduje z filozofią marki, specjalizującej się w tworzeniu naturalnych, hipoalergicznych kosmetyków. Co prawda wygląd opakowania nie jest dla mnie najważniejszą sprawą przy wyborze kosmetyku, ale akurat w tym przypadku buteleczka po prostu wpadła mi w oko. Pompka nie zacina się, można przy jej pomocy wydobyć z opakowania odpowiednią ilość kosmetyku (większą lub mniejszą lub większą).

Przy kilku pierwszych aplikacjach kremu zwracałam uwagę na jego zapach, który wydaje mi się, że jest dość specyficzny (tak pachnie brzoza???). Nie jest odrzucający, nie śmierdzi, musiałam się po prostu do niego przyzwyczaić - na plus jest oczywiście to, że w przeciwieństwie do poprzednich kremów, które stosowałam krem brzozowy nie jest perfumowany.

Konsystencja kremu jest fantastyczna! Krem nie jest gęsty i ciężki - zdecydowanie jest to lekki, nie obciążający skóry kosmetyk. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z kremem, który tak błyskawicznie się wchłania! Byłam na tyle zaskoczona, że musiałam nawet nauczyć się go aplikować - trzeba to robić sprawnie, jeżeli chcemy nałożyć krem równą warstwą. Kiedy wklepywałam krem na drugim policzku, na pierwszym już nie było po nim śladu. Krem nie zostawia tłustego filmu na skórze, ewentualnie minimalną, ledwo odczuwalną warstwę, która nie jest tłusta. Tym samym krem świetnie nadaje się pod makijaż - szybko się wchłania, można go rozprowadzić pędzlem do nakładania podkładu, nie roluje się pod podkładem.

Jeżeli chodzi o nawilżenie to sprawdza się bardzo dobrze. Po nałożeniu kremu czuję, że moja skóra jest nawilżona przez cały dzień. Bardzo dobrze radzi sobie z uczuciem ściągnięcia skóry. Stosuję go regularnie, zauważyłam, że moja skóra uspokoiła się, jest po prostu ładniejsza, lepiej nawilżona. Co ważne - krem mnie nie zapchał, nie uczulił.

Podsumowując - bardzo dobry krem, warty swojej ceny, który bardzo dobrze nawilża i nie obciąża skóry. Na pewno kupię go ponownie. Nawet jeśli nie teraz (mam w planach przetestowanie też innych mazideł nawilżających), to na pewno w najbliższej przyszłości.

+ nawilża,
    + nie zapycha porów,
    + błyskawicznie się wchłania,
    + nie zostawia tłustej warstwy na skórze,
    + idealny pod makijaż,
    + przyjaznym, hipoalergiczny skład,
    + estetyczne opakowanie z dobrze działająca pompką,
    + dobra cena,
    + łatwo dostępny (ja swój kupiłam w zielarni),
    + nie podrażnia skóry,
    + nadaje się także na okolice pod oczami,
    + wydajny.

+/- niestety opakowanie jest tak skonstruowane, że nie jestem w stanie określić, ile kremu jeszcze mi zostało. Oczywiście nie jest to dramat, ale dla osób, które lubią wiedzieć, kiedy kosmetyk im się skończy, może to być uciążliwe.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny krem
  • estetyczne,wygodne i higieniczne opakowanie- zdecydowanie na plus.

konsystencja lekka,ale przyjemna- krem nie jest lejacy- takich nie znoszę. wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia cery swiecacej,dlatego pod makijaz idealny. wydajność dobra.

dla mnie nawilzenie po nim jest bardzo ok- nic mocniejszego na dzien mi nie potrzeba,ale nie mam suchej cery. dobrze radzi sobie z uczuciem sciagniecia po umyciu twarzy. mnie nie zapycha nawet w najmniejszym stopniu. dobrze sprawdza się również pod oczy- absolutnie nie podrazniai regeneruje skore przesuszona z powodu uzywania kamuflazu artdeco.

uważam,że krem jest bardzo ok,szczegolnie że jest dosyć tani ( ja upolowalam go na promocji za 23 zł)

Używam tego produktu od: ok miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pannamonroe za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK!
  • Pierwszy raz testuje kosmetyki Sylveco. Od dłuższego czasu głownie używałam indyjskich i rosyjskich kosmetyków, które na mojej skórze zdziałały cuda! Co do tego kremu, muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego dobrego efektu świetnie nawilza skore. bardzo latwei przyjemnie się go rozprowadza. ma leciutką konsystencje. Dla mojej mieszanej skóry bardzo dobry Dużym plusem jest również opakowanie, a dokładnie pompka. Nie wiem dokładnie w jakej jest cenie bo swój dostałam w ramach testowania od palety zdrowia. Niemniej jednak...chyba w najblizszym okresie z niego nie zrezygnuje, wiec nastepny bedzie zakupiony ^^

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić totoro4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabrakło efektu wow
  • Od razu przyznam, że miałam wysokie oczekiwania co do tego kremu ze względu na super skład i pozytywne opinie.

Uważam, że krem jest naprawdę dobry, ale brakuje mu czegoś do KWC.

Zacznę od plusów:

+skład (!)
    +opakowanie
    +działanie - krem delikatnie nawilża skórę, nie zapycha, nadaje się pod makijaż

Minusem jest chyba tylko dostępność produktu.

Krem starczył mi na 3 miesiące, także jak dla mnie standardowo. Skóra po nim była w porządku, po prostu. Żadnych cudownych efektów nie zauważyłam

Nie jestem zachwycona, ale w zasadzie polecam ten krem, chociażby na spróbowanie Cena ok.30zł za taki produkt nie jest wygórowana.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij