Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• Polecam jako krem na dzień
  • Kremu używam od miesiąca. Mam cerę mieszaną, na policzkach suchą, na reszcie twarzy bardzo tłustą. Mimo to krem sprostał mojej skórze.

Jego zalety:
    + szybko się wchłania
    + fajnie nawilża
    + nie pozostawia tłustego filmu
    + bardzo przyjemny skład, bez dodatku masy konserwantów, syntetycznych zapachów itd
    + przystępna cena
    + nie powoduje powstawania zaskórników (mimo iż mam do nich niestety tendencję)
    + po zastosowaniu skóra nie świeci się jakoś mocno, czy mocniej niż zwykle

Wady:
    - przez to, że jest lekki i tak szybko się wchłania to trzeba nakładać go 2 - 3 razy, bo jednorazowa aplikacja to za mało
    - specyficzny zapach, ale jest na tyle delikatny, że nie przeszkadza i szybko się można przyzwyczaić
    - przez to, że trzeba nakładać go kilka raz jest trochę mało wydajny (używam go na noc i na dzień)

Podsumowując- zdecydowanie polecam jako lekki krem nawilżający dla osób, które cenią sobie naturalny skład i nie chcą wydawać na krem 200zł.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić TOnia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny dla suchej skóry
  • Krem jest super, bo mimo swojego naturalnego składu nie jest tłusty, a lekki i szybko się wchłania. Nadaje się dobrze pod makijaż.
    Bardzo dobrze nawilża, mam bardzo suchą skórę a to nawilża w sam raz.
    Po użyciu lekko napina skórę- dla mnie bomba !
    Cena dla mnie jest adekwatna do działania.
    Używam go zarówno na dzień jak i na noc.
    Polecam wszystkim suchoskórkom jak i skórze dojrzałej !

Dostępność trochę średnio działa bo musiałam szukać po sklepach zielarskich żeby przez internet nie zamawiać.

Zużywa się dość szybko ale nie przeszkadza mi to.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Kohl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kilka użyć i zostałam jego fanką
  • Dostałam na stoisku na targach kilka próbek różnych produktów tej firmy.. kojarzylam ją, ale nigdy wcześniej niczego nie używalam.
    Na codzień używam podkładu więc jest dla mnie ważne aby krem współgrał z podkładem..
    Pierwsza myśl gdy wycisnełam krem na dłonie..? Faktycznie, krem ma lekką konsystencję.. zapach delikatny, "zdrowy", ziołowy ale po nałożeniu juz totalnie nie wyczuwalny,. Jeśli chodzi właśnie o aplikację - tu pojawiło się zawahanie czy on wogóle się sprawdzi pod podkładem, ponieważ : lekka formuła i błyskawicznie się wchłania, przez moment myślałam, że wręcz "tępo"...

... Na szczęscie ...
    wszystko to okazało się błednym pierwszym wrażeniem
    Podkład rozprowadza się na kremie bardzo dobrze, i co było pozytywnym szokiem SKÓRA JEST DELIKATNIE ZMATOWNIONA A MAKIJAŻ TRZYMA SIĘ NIENARUSZONY CAŁY DZIEŃ (8-22).
    Po zmyciu makijażu twarz była nawilżona, gładka ..i to napewno zasługa cudownego !!! składu kremu dzięki temu nie ma opcji, że krem spowoduje "wysyp" bo są same naturalne rzeczy w środku a ja niestety mam tendencję do krostek, grudek, pryszczy raz na jakiś czas
    Znudziłam się już produktami typowo (czyt.: chemicznymi) drogeryjnymi, pielegnacja powinna byc możliwie jak najbardziej naturalna

Chcesz pochwalić 19madziack87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na ciepłe dni
  • Miałam już okazję testować inne kremy Sylveco i zdecydowanie ten najbardziej mi pasował. Niestety nie mogę o nim stwierdzić, że jest bez wad. Myślę, że jak każdy kosmetyk znajdzie swoją grupę docelową klientek, dla których będzie nie oceniony, u mnie niestety wykazał braki na pewnych polach.

Krem może się nadawać do wielu typów cery , gdyż nie zauważyłam aby zaszkodził mojej cerze a jest ona strasznie różnorodna, to przetłuszcza się, to przesusza, to znów występuje trądzik i ten krem nie pogłębił żadnego z tych problemów. To największy plus, w myśl zasady nie szkodzić.

Na pewno skóra po tym kremie jest bardziej sprężysta, ale czy działa on przeciwzmarszczkowo? Konsekwentnie będę twierdzić, nie wiem ? Ponieważ mam 34 lata, ale zmarszczek u mnie jak na lekarstwo, tylko się cieszyć z dobrych genów. Są za to inne problemy , jak np. trądzik (w tym wieku) i na stałe muszę mieć przyjemność z maściami aptecznymi, które często wysuszają a ten krem przynosi w takich sytuacjach ukojenie.

Zgodzę się również z tym, że krem odbudowuje warstwę wodno-lipidową , ponieważ, gdy myłam twarz wodą to moja skóra od razu odczuwała ukojenie po zastosowaniu tego kremu. Nie było to pozorne ukojenie, jak po parafinie tylko przyjemne uczucie nawilżenia i ukojenia skóry.

Nie do końca sprawdza się u mnie to zabezpieczanie przed negatywnym wpływem środowiska. Właściwie krem nie nadaje się u mnie do sportów na powietrzu, kiedy temperatura spada poniżej 10 stopni i występuje wiatr. Zdarzyło mi się wrócić do domu z mocno czerwoną twarzą, co nie występowało, gdy zaaplikowałam sobie na twarz inny krem. Wątpię więc, czy nada się on na jeszcze niższe temperatury. Tu zdecydowanie trzeba sięgnąć po cięższy kaliber czyli coś tłustszego.
    Krem może się nie sprawdzić do cery naczynkowej, z uwagi na moje powyższe spostrzeżenia.

Do zalet tego kremu (jak i innych kosmetyków Sylveco) z pewnością należą:
    bardzo dobry skład
    dobra cena w porównaniu do składu
    dobra dostępność, wiele aptek, sklepików zielarskich prowadzi sprzedaż
    brak szkodliwego oddziaływania na skórę

Biorąc pod uwagę te zalety, gdy mam się wybrać na zakupy kosmetyczne , częściej wybieram właśnie sklep zielarski i propozycje naturalnej kosmetyki niż drogeryjne cuda. Zazwyczaj nie żałuję wtedy swoich wyborów

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić losek78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Zacznę od tego, że bardzo lubię kosmetyki sylveco, stosowałam już większość ich produktów i jestem nimi zachwycona.
    Odnośnie kremu:
    Krem jest przeznaczony do pielęgnacji cery w ciągu dnia i sprawdza się idealnie
    +Fantastyczny, naturalny skład.
    +Cera promienieje.
    +Nie zostawia tłustego filmu na skórze.
    +Delikatne nawilżenie.
    +Idealny pod makijaż.
    +Nie zapycha, wręcz przeciwnie przyspiesza gojenie się ranek.
    Obecnie kończę już trzecie opakowanie i napewno jeszcze do niego wrócę, jednak na zimę wolę bardziej tłusty, ochronny krem.

Używam tego produktu od: plus minus rok
    Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić czawe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • REWELACJA !!!!
  • Naprawdę świetny, lekki kremik !!! Początkowo nie byłam nim zachwycona, jednak po kilku aplikacjach w przeciągu tygodnia moja skóra go pokochała . JEST FANTASTYCZNY! Buzka jest mega nawilżona, promienna, mięciutka - po prostu jak skórka niemowlątka.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Vea za czytelną i pomocną recenzję?
  • cienko cienko
  • Kupiłam ten produkt ponieważ zachęcił mnie skład i to, że to polski produkt.

Plusy ;
    * higieniczne opakowanie z pompką.
    * spora pojemność za dobrą cenę.
    * hypoalergiczny
    * przyjazny skład

Minusy;
    * krem nie nawilża na długo.. Jedynie na 2-3 godziny..
    * nie nadaje się pod makijaż.. Ponieważ po ok 2-3 h zaczyna się skóra jakby pocić i świecić się bardzo.
    * niezbyt przyjemny zapach ( jednak gdyby sprawdzał się na mojej skórze to bym przyzwyczaiła się)
    * mało wydajny.

Ponieważ nie lubię wyrzucać kosmetyków postanowiłam zużyć na noc..ale też słabo się sprawdza..rano skóra nie jest nawilżona i odżywiona jak to ma miejsce przy innych kremach albo po mieszance olejku i żelu hialuronowego.
    Nie wiem dla kogo sprawdzi się ten krem. Dla cery tłustej nie bo wzmaga produkcję sebum. Dla suchej za słaby. Ja mam mieszaną i też nie dziala dobrze.

Używam tego produktu od: że 2 mce

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony codzienny
  • Krótko: świetny krem na co dzień, wchłania się i od razu matuje. Po tym kremie można od razu normalnie wyjść z domu, a jak wiadomo, to się rzadko po innych kremach zdarza
    \n
    \nBędę wracać do tego kremu, bo niezwykle upraszcza pielęgnację. Poza tym to jest kosmetyk dwa w jednym, o czym cicho przebąkuje produ cent na etykiecie - nadaje się od razu jako krem pod oczy, ma na tyle treściwy skład.

Zobaczyłam różnicę i już nigdy nie wrócę do drogeryjnego kremu z minimalną ilością składników aktywnych.

Brawa dla firmy!

Chcesz pochwalić wegna za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!!
  • uwielbiam ten krem! nie nada się on jednak do mocno przesuszonej cery,gdyż to LEKKI krem
    \nplusy:
    \n+higieniczne opakowanie z tłoczkiem,co pozwala wydobyć kosmetyk do końca
    \n+nawilża
    \n+koi
    \n+nie ma zapachu
    \n+wygładza
    \n+zmiękcza
    \n+szybko się wchłania
    \n+idealny pod makijaż,współgra z podkładami
    \n+NATURALNY SKŁAD
    \n+cena
    \nminusy:
    \nnie ma! jedyne co,to raczej nie nawilży mocno przesuszonych skór
    \n

Chcesz pochwalić natalianat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało nawilża
  • Po zachwytach tym kremem postanowiłam go wypróbować, zamawiając go w zestawie z innymi kosmetykami Sylveco. Generalnie jest to dobry produkt, plus za skład i higieniczne opakowanie z pompką.

Nie matuje jakoś specjalnie, coś tam może nawilża, ale zdecydowanie za mało jak na wymagania mojej cery (która jest raczej mieszana niż tłusta). Po używaniu go kilka dni z rzędu moje policzki łaknęły porządnego nawilżenia. Dla mnie zbyt lekki, ale widać innym wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Chcesz pochwalić amaya578 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij