Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• Bardzo dobry nawilżacz, idealny pod makijaż
  • Lekki krem brzozowy od Sylveco to pierwszy krem tej marki, który mam przyjemność stosować. Kupiłam go ponieważ:
    - przeczytałam na jego temat wiele pozytywnych opinii, m.in. na Wizażu;
    - jest niedrogi;
    - testowałam wcześniej żel do mycia twarzy tej formy i byłam ciekawa, jak sprawdzi się krem;
    - szukałam lekkiego, nawilżającego kremu, który będzie się nadawał pod makijaż.

Zacznę od tego, że bardzo podoba mi się opakowanie kosmetyku. Buteleczka z pompką wygląda estetycznie i moim zdaniem koresponduje z filozofią marki, specjalizującej się w tworzeniu naturalnych, hipoalergicznych kosmetyków. Co prawda wygląd opakowania nie jest dla mnie najważniejszą sprawą przy wyborze kosmetyku, ale akurat w tym przypadku buteleczka po prostu wpadła mi w oko. Pompka nie zacina się, można przy jej pomocy wydobyć z opakowania odpowiednią ilość kosmetyku (większą lub mniejszą lub większą).

Przy kilku pierwszych aplikacjach kremu zwracałam uwagę na jego zapach, który wydaje mi się, że jest dość specyficzny (tak pachnie brzoza???). Nie jest odrzucający, nie śmierdzi, musiałam się po prostu do niego przyzwyczaić - na plus jest oczywiście to, że w przeciwieństwie do poprzednich kremów, które stosowałam krem brzozowy nie jest perfumowany.

Konsystencja kremu jest fantastyczna! Krem nie jest gęsty i ciężki - zdecydowanie jest to lekki, nie obciążający skóry kosmetyk. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z kremem, który tak błyskawicznie się wchłania! Byłam na tyle zaskoczona, że musiałam nawet nauczyć się go aplikować - trzeba to robić sprawnie, jeżeli chcemy nałożyć krem równą warstwą. Kiedy wklepywałam krem na drugim policzku, na pierwszym już nie było po nim śladu. Krem nie zostawia tłustego filmu na skórze, ewentualnie minimalną, ledwo odczuwalną warstwę, która nie jest tłusta. Tym samym krem świetnie nadaje się pod makijaż - szybko się wchłania, można go rozprowadzić pędzlem do nakładania podkładu, nie roluje się pod podkładem.

Jeżeli chodzi o nawilżenie to sprawdza się bardzo dobrze. Po nałożeniu kremu czuję, że moja skóra jest nawilżona przez cały dzień. Bardzo dobrze radzi sobie z uczuciem ściągnięcia skóry. Stosuję go regularnie, zauważyłam, że moja skóra uspokoiła się, jest po prostu ładniejsza, lepiej nawilżona. Co ważne - krem mnie nie zapchał, nie uczulił.

Podsumowując - bardzo dobry krem, warty swojej ceny, który bardzo dobrze nawilża i nie obciąża skóry. Na pewno kupię go ponownie. Nawet jeśli nie teraz (mam w planach przetestowanie też innych mazideł nawilżających), to na pewno w najbliższej przyszłości.

+ nawilża,
    + nie zapycha porów,
    + błyskawicznie się wchłania,
    + nie zostawia tłustej warstwy na skórze,
    + idealny pod makijaż,
    + przyjaznym, hipoalergiczny skład,
    + estetyczne opakowanie z dobrze działająca pompką,
    + dobra cena,
    + łatwo dostępny (ja swój kupiłam w zielarni),
    + nie podrażnia skóry,
    + nadaje się także na okolice pod oczami,
    + wydajny.

+/- niestety opakowanie jest tak skonstruowane, że nie jestem w stanie określić, ile kremu jeszcze mi zostało. Oczywiście nie jest to dramat, ale dla osób, które lubią wiedzieć, kiedy kosmetyk im się skończy, może to być uciążliwe.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny krem
  • estetyczne,wygodne i higieniczne opakowanie- zdecydowanie na plus.

konsystencja lekka,ale przyjemna- krem nie jest lejacy- takich nie znoszę. wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia cery swiecacej,dlatego pod makijaz idealny. wydajność dobra.

dla mnie nawilzenie po nim jest bardzo ok- nic mocniejszego na dzien mi nie potrzeba,ale nie mam suchej cery. dobrze radzi sobie z uczuciem sciagniecia po umyciu twarzy. mnie nie zapycha nawet w najmniejszym stopniu. dobrze sprawdza się również pod oczy- absolutnie nie podrazniai regeneruje skore przesuszona z powodu uzywania kamuflazu artdeco.

uważam,że krem jest bardzo ok,szczegolnie że jest dosyć tani ( ja upolowalam go na promocji za 23 zł)

Używam tego produktu od: ok miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pannamonroe za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK!
  • Pierwszy raz testuje kosmetyki Sylveco. Od dłuższego czasu głownie używałam indyjskich i rosyjskich kosmetyków, które na mojej skórze zdziałały cuda! Co do tego kremu, muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego dobrego efektu świetnie nawilza skore. bardzo latwei przyjemnie się go rozprowadza. ma leciutką konsystencje. Dla mojej mieszanej skóry bardzo dobry Dużym plusem jest również opakowanie, a dokładnie pompka. Nie wiem dokładnie w jakej jest cenie bo swój dostałam w ramach testowania od palety zdrowia. Niemniej jednak...chyba w najblizszym okresie z niego nie zrezygnuje, wiec nastepny bedzie zakupiony ^^

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić totoro4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabrakło efektu wow
  • Od razu przyznam, że miałam wysokie oczekiwania co do tego kremu ze względu na super skład i pozytywne opinie.

Uważam, że krem jest naprawdę dobry, ale brakuje mu czegoś do KWC.

Zacznę od plusów:

+skład (!)
    +opakowanie
    +działanie - krem delikatnie nawilża skórę, nie zapycha, nadaje się pod makijaż

Minusem jest chyba tylko dostępność produktu.

Krem starczył mi na 3 miesiące, także jak dla mnie standardowo. Skóra po nim była w porządku, po prostu. Żadnych cudownych efektów nie zauważyłam

Nie jestem zachwycona, ale w zasadzie polecam ten krem, chociażby na spróbowanie Cena ok.30zł za taki produkt nie jest wygórowana.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry! Polecam
  • Krem doskonale nawilza, odswieza i regeneruje skore. Lekka konsystencja sprawia, ze rozporwadzenie kremu jest bardzo latwe i przyejmne a dodatkowo krem nie zapycha. Moga go stosowac z powiodzeniem osoby ze skora tlusta lub mieszana. Krem jest wydajny, ma przyjemny ziolowy zapach, ktory nie jest drazniacy. Plusem jest takze duza wydajnosc a aplikache ulatwia opakowanie z pompka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zachwytu.
  • Jako, że jestem na etapie poszukiwań idelanego kremu do twarzy, a na wizażu i blogach lekki krem brzozowy Sylveco jest już od dłuższego czasu wychwalany pod niebiosa, postanowiłam spróbowac i ja tego 'cuda'.

+/- Opakowanie
    Proste, estetyczne i lekko minimalistyczne opakowanie z higieniczną pompką, dzięki której z jednej strony mamy pewność, że produkt został zużyty do końca, ale z drugiej nie wiemy ile nam go jeszcze zostało. Zatyczka daje pewność, że nic nam się samo nie wyciśnie, więc bez problemu można krem zabrać ze sobą w podróż.

- Zapach
    Dla mnie ten krem ma chemiczny, nieprzyjemny zapach, moja mama stwierdziła wprost, że śmierdzi. Na szczęście nie utrzymuje sie długo i nie stanowi, przynajmniej dla mnie, przeszkody w użytkowaniu.

+ Konsystencja
    Krem rzeczywiście jest lekki, dobrze się rozprowadza, jednak na twarzy nie wchłania się całkowicie, czuję, że coś na niej jest. Na mojej mieszanej cerze daje delikatnie matowy efekt. Przypomina trochę kremy z filtrem, z tym, że jest lżejszy. Podobnie jak one, musi być dobrze rozprowadzony, bo może zostawiać białe smugi.

+/- Działanie
    No właśnie. Wg opisu producenta krem ma chronić, nawilżać i zwiększać elastyczność skóry. Ja nie zauważyłam, żeby nawilżał jakoś wybitnie, a na to liczyłam najbardziej, ale też nie wysusza. W sumie to ani nie szkodzi mojej twarzy, ani też nie działa w zauważalny sposób na jej korzyść. Taki jakiś nijaki. Nadaje się pod makijaż.

+ Skład
    Zawiera sporo dobroczynnych składników i za to duży +.

+ Cena
    Pamiętam, że kupiłam go za ok. 30zł, więc jest to znośna cena, biorąc pod uwagę bardzo dobry skład.

+/- Dostępność
    Odwiedziłam kilkanaście aptek i drogerii zanim znalazłam go w niewielkim, wręcz 'ukrytym' sklepiku ekologicznym w Krakowie. A wydawać by się mogło, że w tak dużym mieście nie powinno być problemu z dostępnością. Dla tych, którym nie chce się szukać stacjonarnie pozostają zakupy online.

Podsumowując, pokładałam bardzo duże nadzieje w tym kremie, liczyłam na miłość z moją mieszaną cerą, jednak skończyło się rozczarowaniem. Trudno. Teraz chcę go szybko zużyć, bo czeka na mnie coś nowego. Nie ma reguły, trzeba testować, może akurat Twoja cera pokocha Sylveco

Chcesz pochwalić Teanetante za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie mój faworyt
  • Krem kupiłam pod wpływem Wizażu. Stoisko z produktami Sylveco znalazłam w jednej z galerii handlowej, a że akurat nie miałam żadnego kremu do twarzy postanowiłam wydać 30 zł i lekki krem brzozowy zasilił moją kosmetyczną szafeczkę.
    Fajnie, że krem jest zamknięty w opakowaniu z higieniczą pompką (dzięki czemu kosmetyk wydostaje się z opakowania w odpowiedniej ilości) i porządną pokrywką. Zapach nie jest moim faworytem.
    Najważniejsze jest dla mnie działanie i muszę przyznać, że krem jest naprawdę lekki. Nie pozostawia żadnego filmu na twarzy, szybko się wchłania. Idealnie nadaje się pod makijaż. Po demakijażdu skóra nie jest przesuszona, a mam do tego tendencję. Nie zapycha.
    Nie nawilża jakoś intesywnie, ale nie o to mi chodziło.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Niestety, nie dla mnie ten krem.

Po tylu pochlebnych recenzjach liczyłam na wiele i miałam nadzieję, że będzie wybawieniem dla mojej mieszanej, skłonnej do zapychania i wyprysków cery. Skład mnie zachwycił, cena również, więc zabrałam się za testowanie.
    Od początku stosowania miałam na czole "kaszkę", winę jednak zwalałam na nieodpowiednią dietę, nowy podkład i puder. Nie chciałam wierzyć, że krem o takim składzie mógłby robić mi krzywdę. Niestety, po odstawieniu problem z wiecznymi wypryskami na czole minął.

+ wygodne, higieniczne opakowanie
    +konsystencja kremu i jego skład

- wzmaga przetłuszczanie się skóry w strefie T
    - nie nawilża żadnej partii mojej mieszanej cery
    (czyli nie nadaje się ani na dzień, ani na noc)
    - zapycha, przyczynia się do powstawania zaskórników i wyprysków
    - trudno dostepny
    - nie jest wydajny, miałąm wrażenie, że konczy się znacznie szybciej, niż inne kremy
    Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić kombineratorka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Niestety...
  • Kupiłam ten krem już jakiś czas temu.Miałam bardzo wysuszoną skórę twarzy,szczególnie na czole i szukałam czegoś co by ją nawilżyło ,ale bez efektu przetłuszczenia. Mam skórę mieszaną dlatego stwierdziłam ,że ten krem spokojnie mogę stosować też na nosie gdzie jest ona raczej tłusta. Uzywałam tego kremu na noc ,a czasem też na dzień. Niestety po tylu bardzo pochlebnych opiniach jestem rozczarowana..
    Od razu po aplikacji nie pozostawiał tłustej , świecącej warstwy (czego bardzo nie lubie więc od razu po nałożeniu byłam zadowolona) ,ale niestety po około godzinie pojawia się świecenie zwłaszcza na nosie. Nie nawilżył też skóry na czole ,ani na policzkach.Nie poprawił jej wyglądu. Właściwie był neutralny..Używałam go póżniej rzadko raczej na noc.

Być może zaczęłam go stosować w złym okresie ,bo jakiś miesiąc temu skończył mi się inny krem i postanowiłam wrócić do Sylveco żeby go skończyć. Nie było go już dużo ,bo mojemu tacie bardzo podpasował. Nawilżenie było już bardziej widoczne jednak dalej nie spełnia moich oczekiwań. Na plus oceniam bardzo wygodne opakowanie z pompką oraz konsystencję kremu.

Używam tego produktu od: 3 miesiące z przerwami

Chcesz pochwalić hoke za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry kremik
  • Jakiś czas temu zaczęłam zwracać większą uwagę na kosmetyki jakie używam, zwłaszcza jeśli chodzi o ich składy. Przerzucam się na pielęgnacje bardziej naturalną i ten kremik był jednym z pierwszych produktów w tej kwiestii. Dla mnie okazał się być bardzo dobrym produktem do pielęgnacji twarzy. Lekki (jak to juz sama nazwa mówi), szybko się wchłania, nawilża, a nie natłuszcza, świetnie nadaje się pod makijaż mineralny, no i stosowany dłużej naprawdę poprawił mi stan mojej niezbyt doskonałej cery No i jest to produkt polski i nie drogi. Nie wiem czy kupie kolejne opakowanie bo pewnie będę szukała innych naturalnych "mazideł", ale ten polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hiermit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście lekki krem!
  • Ja miałam wersję z pompką
    To jest to czego szukałam, moja wymarzona konsystencja. Kupując krem z "lekki" w nazwie właśnie tego oczekiwałam. Zapach dość specyficzny. Ciężko mi stwierdzić jak pachnie brzoza, ale podejrzewam, że może to być właśnie ten zapach. Jest całkiem przyjemny i naturalny. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza i może ciut za długo się wchłania.
    Krem jest wydajny, bo do nakremowania całej twarzy wystarczy 1,5 pompki, która nie zacina się i nie ma z nią żadnych problemów. Nie wiem jak jest ułożona w buteleczce, ale mam nadzieję, że dotyka dna i będę mogła bez problemu zużyć kosmetyk do końca.

Skóra po użyciu jest nawilżona i miękka w dotyku, tak jak obiecuje producent.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić sugarfreekitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Używam go codziennie rano, świetnie koi moją wrażliwą, alergiczną skórę twarzy. Czasami gdy się maluję stosuję go jako bazę. Z racji, że staram się odstawić na codzień podkłady zauważyłam, że krem lekko matuje moją skórę z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ skóra nabiera ładniejszego kolorytu i wyglądaj zdrowiej i ładniej. Szybko się wchłania, zauważyłam mniejszą ilość krostek. Ma świetne higieniczne opakowanko oraz szatę graficzną. Nie jest testowany na zwierzętach.

Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze pierwszego

Chcesz pochwalić tyszujoxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przynosi ulgę
  • Lubię ten krem ale używam go tylko gdy moja skóra jest przesuszona zabiegami i kremami na trądzik, zmęczona, albo na wieczorne wyjścia. Nadaje się pod makijaż. Nie uczula, nie podrażnia a to przy mojej alergicznej skórze wiele. Nie jest drogi, ma fajny skład. Bardzo mi się podoba higieniczne opakowanie z pompką. Dla mojej mieszanej cery jest w sam raz jako krem-ratunek na noc.

Chcesz pochwalić iuooip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Niestety, jestem zmuszona popsuć mu dobrą opinie
    Krem kupiłam pod wpływem wysokich ocen na wizażu. Mam cerę tłustą, z zaskórnikami oraz tendencją do pryszczy. Z tym że te robią się albo z powodu miesiączki albo z powodu niewłaściwych kosmetyków.
    I tak oto krem Sylveco, który miał być idealny dla mojej skóry, stał się jej wrogiem.
    Z początku również chciałam ozłocić producenta Stosowałam z obawą, raczej punktowo na poszczególne syfki oraz plamy pozapalne. Działanie- cud miód i malina. Plamki wybielone, złagodzone, szybciej znikają. To samo z krostkami- szybciej się goją. Rozochocona tak wspaniałymi wynikami smarowałam już całą buzię kremem rano i wieczorem. Skóra nawilżona, promienna, nie błyszczy się, wygląda zdrowo i w dotyku mięciutka. Już myślałam że w końcu, po latach poszukiwań znalazłam krem idealny. Chyba jednak za szybko się ucieszyłam, bo nagle z dnia na dzień, krem zaczął mnie zapychać. Zaskórniki jeszcze przeżyłam, ale wysypu krostek już nie. Nic w pielęgnacji nie zmieniłam, niczego w diecie również. Hormony, krem, tarczyca- przebadana (ot, tak na wszelki wypadek ) Winowajca jest tylko jeden.

To już mój n-ty produkt z wizażu, który się nie sprawdza. Po raz kolejny moja cera udowadnia, że to co jest chwalone przez większość, jej nie przypasuje. Nie pozostaje mi nic innego jak szukać dalej.

Na koniec chciałabym dodać, że krem wypryszczył nie tylko mnie, ale moją mamę (która ma 54 lata i nie ma tendencji do pryszczy) oraz moją koleżanką. Wszystkie 3 bardzo długo leczyłyśmy wspaniałości które pozostawił po sobie ten "cudowny" krem.

Używam tego produktu od: paru tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Az chce sie powiedziec- MAGICZNY
  • Dlugo przyczajalam sie do zakupu tego kremu. Do super tanich nie nalezy a moja skora jest bardzo trudna jesli o kremy chodzi. Wszystko co choc odrobine ciezsze niz zel potwornie mnie zapychalo (drozsze, tansze, drogeryjne, apteczne) z kolei zele totalnie nie radzily sobie z nawilzeniem i moja skora od pewnego czasu byla nieco odwodniona.

Bardzo balam sie zapchania. w koncu i olejki i maslo. ale coz- postanowilam sprobowac i jestem tak zachwycona jak jeszcze chyba zadnym kosmetykiem!!

+ krem bardzo szybko sie wchlania, skora wyglada na matowa, choc jest na niej cieniutka warstewka- ktora swietnie chorni przed przesuszeniem

+skora po stosowaniu kremu stala sie elastyczna, nawodniona, nawilzona, gladka.

+chyba najwiekszy plus- krem zadzialal cuda, jeszcze nic tak na mnie nie podzialalo. Pory zostaly zwezone, nie sa zapchane, przyspieszyl gojenie drobnych krosteczek i od czasow jego uzycia nie wyskoczylo mi absolutnie nic, nawet najmniejsza zmiana.

+bardzo dobrze sprawdza sie pod podklad, ktory swietnie sie rozprowadza.

+zapach naturalny, zadnych sztucznych dodatkow- co bardzo mi odpowiada, bo nie lubie wypachnionych kosmetykow pielegnacyjnych.

+opakowanie- bardzo estetyczne, wygodne, z pompka.

+ u mnie akurat dostepnosc - bo moge dostac go bez zadnego problemu w kazdym zielarskim

Malutenki minusik, ze nie widac ile kremu nam pozostalo, ale to absolutnie wybaczam!

Mimo tego, ze krem wydaje sie troche ciezki (nie jest to na pewno tak leciutki kosmetyk jak wszytskie zele-kremy) na mojej mieszanej cerze spisuje sie sto razy lepiej niz wszystkie kremy do cery mieszanej dedykowane. Powiem nawet, ze zaopatrzylam sie w ciezsza wersja na noc- zobaczymy jak sie sprawdzi.

Polecam wszystkim niezdecydowanym, ja zaluje, ze zdecydowalam sie na niego tak pozno. Jest cudownym, naturalnym kosmetykiem, ktory wyleczyl moja cere i doslowanie nie umiem przestac jej dotykac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze koncze pierwsze

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwoląg.
  • Jednym słowem DZIWNY.

Po aplikacji niby wszystko ok. Mam wrażenie, że się ładnie wchlania, może nawet lekko matuje...
    Ale, ale - dosłownie po minucie, dwóch na twarzy mam sajgon. Cała się zaczynam świecić, czuję wyraźnie, że skóra się dusi. Dosłownie widać, jak z moich porów perliście wydziela się sebum.

Wyglądam wtedy jak ten wapmir na słońcu z Sagi Zmierzch!

Nigdy żaden krem nie wywołał takiej reakcji na mojej buzi.

+ bardzo wygodne i ładne opakowanie
    + dobry skład
    + ziołowy, raczej neutralny zapach
    +produkt polski

- po minucie powoduje "pocenie i perlenie" się twarzy
    - nie nawilża
    - skóra po nim się dusi jest tłusta (a mam skórę normalną!)
    - trudno dostępny

Dla mnie niestety całkowita dyskwalifikacja.Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwamiIlość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Martan19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulgaaa
  • Naprawdę dobry krem. Po zimie i eksperymentowaniu z wszelakimi kosmetykami, po tym jak zaczęła mi się "jazda na eko", zakupiłam przez Internet ten kremik i uratował mi stan skóry. Miałam niezwykle przesuszoną i wysypaną cerę mieszaną, już nic nie działało, tylko podrażniało. Ten kremik zdecydowanie polepszył stan mojej cery, nie wyskakują mi nowe, jakieś wybitnie koszmarne niespodzianki, przesuszenie znikło. Stosuje go na noc i na dzień. Piękną sprawą jest, iż po nałożeniu na noc w sporej ilości (na noc jest odrobinę za mało treściwy więc nakładam go podwójną porcję), rano moja cera jest uspokojona, jeśli coś sobie rozdrapię lub co gorsza wycisnę wszystkie te zmiany są podgojone. Nadaje się doskonale pod makijaż. Praktycznie bezzapachowy, a przede wszystkim nie zapycha porów.Szczerze polecam.

Chcesz pochwalić Kontrast5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie utrzymuje mat
  • To mój pierwszy tak naturalny krem. Skład ma boski i rzeczywiście - żadnego uczulenia, podrażnienia, nakładam go nawet pod oczy, jeśli nie mam czasu czy ochoty używać osobnego kremu.

Leciutka konsystencja i błyskawiczne wchłanianie. Pod makijaż - idealny. Zostawia moją mieszaną cerę nawilżoną i matową na długie godziny. Na szczęście mat nie jest płaski, twarz po prostu wygląda zdrowo.

To błyskawiczne wsiąkanie może być z początku kłopotliwe - wchłania się tak szybko, że ledwie nadążam z rozsmarowaniem

Nie daję pięciu gwiazdek, bo nie jest zbyt wydajny (ok. 2 miesięcy codziennego używania na twarz i szyję), co przy jego niemałej cenie wypada średnio.

Poza tym, dla moich 37 lat, jest jednak na dłuższą metę trochę za słaby - za mało tego nawilżenia, o odżywieniu już w ogóle nie wspomnę. Może to jednak wynika z tego, że używałam go zimą, kiedy moja skóra robi się bardziej wymagająca.Na razie uzupełniam pielęgnację bardziej konkretnymi kremami i maseczkami na noc.

Sądzę, że kupię go ponownie na lato, kiedy moja strefa T niemiłosiernie się świeci. Cenę jakoś przełknę, gdyż i tak jest o połowę niższa niż Effaclara LRP o zupełnie podobnym dzialaniu.

Aha, jeszcze dostępność - dramat! Wstyd dla firmy.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny kremik. Uratował mi cerę.
  • Będąc głupia unikałam nawilżania mojej tłustej cery z tendencją do pryszczy sądząc, że będzie jeszcze gorzej. Co za urojenie. I tak oto doprawadziłam się do gwałtownego wysypu co było straszne gdyż miałam wyleczony trądzik. Ten krem pomógł mi wygoić te pryszcze. Teraz nie wyobrażam sobie nie nakładać tego kremu. Stosuje go nawet na noc ponieważ ładnie się wchłania. Na dzień raczej nie bo używam BB ale jak jestem w domu to aplikacja obowiązkowa. Jest to świetne uzupełnienie profilaktycznych działan przeciw wysypowi. Mi bardzo pomaga. Stan skóry wyraźnie się poprawił.

Plusy:
    -przyjazny skład,
    - nie zapycha bo nie ma czym,
    - pomaga w pielegnacji cery trądzikowej i tłustej,
    -regenuruje i rozjaśnia skórę,
    - nawiłża bez pozostawienia filmu,
    - skóra jest po nim miękka i gładka,
    - fajne, wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magda09lena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • wady:
    - okropnie wysusza
    - nieładnie pachnie
    - w ogóle nie nawilża
    - skóra po jego użyciu jest strasznie napięta

zalety:
    - wygodne opakowanie z pompką
    - cena

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kokosowoczekoladowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropnie wysusza
  • Krem w ogole mi nie podpasowal.

Wady:

-okropnie wysuszal
    -zero nawilzenia
    - brak jakichkolwiek efektow
    - nie napinal skory

Zalety:

-wygodne opakowanie
    - przystepna cena

Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Chcesz pochwalić edyta007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo dobry krem. Ma lekką konsystencję, wchłania się natychmiast po zaaplikowaniu, dlatego idealnie nadaje się pod makijaż. Wspaniale nawilża wysuszoną skórę nie zatykając porów. Wydajność produktu jest kolejną zaletą. Zapach ładny, delikatny. Opakowanie wygodne, estetyczne, poręczne.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem nawilżający dla cery mieszanej i tłustej skłonnej do zapychania!!! spróbuj koniecznie!
  • Będzie krótko i na temat:

plusy:
    -nawilża
    -wchłania się do matu
    -dobrze sprawdza się pod podkład
    -OGRANICZA WYDZIELANIE SEBUM! - pierwszy raz gdy nałożyłam go pod podkład EL DW zamiast kremu matującego bałam się co zobaczę gdy po kilku godzinach spojrzę w lustro, biorąc pod uwagę moja tendencje do błyszczenia się cery i konieczność matowienia cery bibułkami ok 3 razy dziennie. odkąd używam tego kremu, moja buzia świeci się mniej o 60%, nie muszę ANI RAZU matowić cery bibułkami i pod koniec dnia wygląda dobrze, jedynie widać delikatny glam
    -nie zapycha, ma fajny skład
    -cena
    -polski produkt

Minusy:
    -opakowanie - nie widać ile kremu zostało
    -brak filtra

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić ahnesa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato nie zastąpiony
  • Jako, że mam problem z tym, że prawie każdy krem mnie zapycha szukałam, czegoś naturalnego, z dobrym składem. Wybór padł na polecany przez wiele osób krem brzozowy.
    Moja cera jest mieszana, w strefie T raczej tłusta, ale często zdarza mi się mieć problemy z suchą cerą do tego łuszcząca się. To zależy od pogody i warunków jakich przebywam. Dodam, że kremu tego używam wyłącznie na dzień.

Latem, gdy jest gorąco i w chwili gdy moja cera była odpowiednio nawilżona, nie łuszczyła sie itp. krem spisał się idealnie. Nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Można chwile po wsmarowaniu nałożyć podkład. Njwazniejsze to, że nie zapycha. Krem niemal, że idealny....ale gdy moja cera zaczełą się buntować, łuszczyć, nic a nic nie pomagał. Sciągał cerę. Przeważnie powodem był okres zimowy, ogrzewanie, bądź klimatyzowane suche powietrze. Wtedy musiałam się ratować czymś bardziej treściwym. I mogę z czystym sumieniem napisać, że brat tego kremu wersja rokitnikowa mnie ratowała. Wracam czasem do kremu brzozowego, gdy widze ze moja cera nie potrzebuje tak głębokiego nawilżenia. Na pewno będzie moim codziennym kremem, gdy znowu zrobi się ciepło.

Używałam tez wersji nagietkowej. I jeśli miało by to komuś pomóc najtłuściejszy z nich jest rokitnikowy, potem nagietkowy a na koncu brzozowy. Każdy z nich jest dobry. W zależności od tego jakie wymagania ma nasza cera

Chcesz pochwalić Madaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem na dzień
  • PLUSY:
    - lekki, nie zapycha!!!!, nie uczula, nie podrażnia
    - pomimo, że nie ma właściwości matujących, to na mojej mieszanej cerze sprawuję się znakomicie- co najwazniejsze, nie wzmaga wydzielania sebum
    - fajnie nawilża skórę ( może nie jest to jakieś super ekstra nawilżenie, ale nie czuję napięcia, pieczenia, ani wysuszenia )
    - uspokaja!!!!! o taaak, uspokaja moją niespokojną cerę- już po pierwszym użyciu zauważyłam takie uspokojenie- podrażnienia zniknęły, zaczerwienienia się rozjasniły- no super efekt
    - łatwo sie rozprowadza
    - idealny pod makijaż ( zauwazyałam, że nakładanie fluidu stało się jakby "przyjemniejsze"
    - opakowanie- higieniczne
    - wydajny
    - skład

MINUSY:
    - brak filtrów przeciwsłonecznych- ach SYLVECO, dlaczego o tym nie pomyśleliście? Z tego powodu będę musiała się rozstać latem z Waszym kreme, nad czym bardzo ubolewam, bo to świetny, lekki krem

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?