Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy
Produkt dostępny w 32 sklepach. Cena już od 22,10 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Nie sprawdził się
  • Lekki krem brzozowy u mnie się nie sprawdził zupełnie, ale być może u innych działa dobrze i warto przetestować. W moim odczuciu jest to faktycznie krem o lekkiej konsystencji, ale tłusty i dla cery mało wymagającej.

Zalety:

dobry skład,
    opakowanie bardzo praktyczne i higieniczne,
    neutralny zapach,
    wydajny.

Co się nie sprawdziło:

niewystarczające nawilżenie,
    tłusty, nieprzyjemny film na skórze,
    kiepski pod makijaż - zdecydowanie skraca trwałość makiejażu,
    powodował zwiększoną ilość wyprysków.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lune_ za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• najlepszy łagodny krem na co dzień
  • Mój ulubieniec

+ łagodzi podrażnienia
    + doskonale nawilża
    + nie zapycha skóry
    + szybko się wchłania
    + nie roluje się
    + nadaje się pod każdy podkład jaki posiadam
    + ma ładne i higieniczne opakowanie z pompką
    + bardzo dobry naturalny skład, nie zawiera zbędnych obciążających skórę składników
    + produkt wegański
    + pochodzi od polskiego producenta

BRAK WAD

Jest to "lekki krem", dlatego nie można wymagać ochrony przed słońcem czy mrozem, ale w roli codziennego kremu sprawdza się IDEALNIE!

Używam tego produktu od: 20 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: 4 szt

Chcesz pochwalić patryc ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Rewelacyjny, naturalny, niezapychający, zmiękczający skórę! Najlepszy krem jaki miałam. Mam bardzo duży problem z trądzikiem i tylko ten krem nie wyrządził mi żadnej krzywdy! Stosowałam go na dzień, na noc, pod makijaż, mieszałam z retinoidami, z olejkami, nigdy nie podrażnił ani nie szczypał. Do tego super opakowanie z pompką! Jedno wystarczyło mi na 3 miesiące, a nie oszczędzałam kremu specjalnie. Moje KWC.

Ilość zużytych opakowań: Jedno duże

Chcesz pochwalić soluszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Krem posiada niezbyt gęstą konsystencję o białym zabarwieniu. Pachnie bardzo delikatnie, aczkolwiek dla mnie nieprzyjemnie. Jego zapach określiłabym jako ziemisty. Opornie się wchłania, zostawiając po sobie tłustą i lepką warstwę, przez co użycie toniku należy uznać za konieczne. Krem z pewnością nawilża skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku. Eliminuje suche skórki. Co więcej, łagodzi podrażnienia, regeneruje i odżywia. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1: 50 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3 Pokochałam
  • Długo szukałam swojego ideału wśród kremów na dzień, w końcu się udało <3
    Nie doszukałam się minusów dlatego wypunktuje jego zalety:
    - jest idealny na dzień, pod makijaż - błyskawicznie się wchłania, ale pozostawia buzię odżywioną i nawilżoną
    - matuje
    - jest bezzapachowy
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - ma piękne, proste ale jakże wygodne opakowanie z pompką
    - cena jest przystępna
    - jest idealny, naprawdę aplikacja sprawia mi przyjemność

Posiadam również wersję z brzozowo-nagietkową na dzień i cięższą na noc Ale ten pozostanie ze mną na długo

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Naturalny skład, nadaje się pod makijaż, polska marka
  • Uwielbiam produkty Sylveco. Zachęcona dobrymi recenzjami kupiłam go z zamiarem stosowania pod makijaż mineralny (Anabelle Minerals). Współgra z nim świetnie! Moja twarz dziko się nie błyszczy, nawet po kilku godzinach od nałożenia na niego podkładu. Wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy.

PLUSY
    - dzięki niemu moja buzia nie błyszczy się po kilku godzinach od nałożenia podkładu
    - polska marka
    - naturalny, piękny skład
    - pompka bardzo pomaga przy używaniu kremu
    - wchłania się błyskawicznie
    - nie pachnie chemicznie
    - wydaje mi się, że ładnie zwęża pory

Minusów BRAK, to mój ulubieniec

Ilość zużytych opakowań: używam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Khadi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Oczywiście jak większośc testerem zachęciły pozytywne opinie na wizażu, blogach i vlogach. Ofiarą padłam także i ja, jednak na mnie krem nie zrobił żadnego wrażenia pozytywnego, za to jedno poważne negatywne.
    +naturalny i przyjazny skład
    +nie podrażnia wrażliwych oczu, nadaje się jako krem pod oczy
    +nie zapycha cery skłonnej do zapychania, i nie wywala pryszczy na wierzch
    +plusem jest też pompka, najlepsza metoda aplikacji <3

-dostępnoś, w Szczecinie nie widziałam go stacjonarnie, zamawiałam przez neta
    -cena jak na taki krem jest zbyt wysoka( okolo 25 zł)
    -zapach, podczas nakładania przeszkadza mi
    -najważniejsze czego nie robi a mial robić- słabo nawilża, słabo dotlenia skóre,, podkreśla suche skóry nałożony pod podkład i....
    -i totalnie nie nadaje się pod makijaż do cery mieszanej, warzy makijaż już po pierwszej godzinie i efekt ciasta na twarzy murowany, sprawdzone nie przy jednym podkładzie i nie na jednej osobie.
    Leży i niestety odpada...

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę na szczęscie

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk
  • Ten krem (w ogóle ta seria) to dla mnie odkrycie.

+super się wchłania, bardzo to lubię bo wiem, że skóra jest odżywiona, czasami nakładam 2-3 warstwy traktując go jak maseczkę
    + lubię jego nieperfumowany, neutralny zapach, drażni mnie, jak kosmetyki pielęgnacyjne mają intensywne zapachy
    +ma naturalny skład co przy takiej cenie jest zaskakujące
    + jest wydajny
    +ma pompkę, co bardzo lubię, bo jest bardzo higieniczne

- lekko ściąga, niektórym może to przeszkadzać

po skończonym opakowaniu spróbowałam tego drugiego- z rokitnikiem, jest ok, ale nie pasuje mi tak jak ten brzozowy. wracam do brzozowego koniecznie

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno skończone, na pewno nie ostatnie

Chcesz pochwalić jerzzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem.
  • Krem zamówiłam przez internet, po wcześniejszym przeczytaniu oczywiście tutaj opinii i jestem z niego zadowolona.

Plusy:

- Naturalny skład
    - fajna lekka konsystencja
    - szybko się wchłania
    - nie zapycha mojej trądzikowej cery
    - nadaje się pod makijaż
    - skóra jest delikatna
    - bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu zostało chyba jeszcze 1/3 opakowania a używam już 2 miesiące
    - posiada dozownik

Minusy:

- brak

Chociaż mógłby odrobinkę lepiej nawilżać.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOSKONAŁY
  • Moja cera jest strasznie wymagająca. Tłusta, wrażliwa, z tendencją do przesuszania i pierwszymi zmarszczkami mimicznymi. Muszę przyznać, że kremik podołał

Plusy:
    + wydajny
    + szybko się wchłania
    + nie pozostawia tłustej warstwy
    + nawilża
    + wygładza
    + nie zapycha
    + świetny pod makijaż

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?