Sylveco, Lekki krem brzozowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem brzozowy

Zgłoszony przez shewild

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Xylitol, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Sucrose Cocoate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Saponaria Officinalis roqt Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

• Uwielbiam
  • (Cera wrażliwa, mieszana w kierunku suchej, kapryśna)

Najlepszy krem jaki miałam. Nie zapycha (co w przypadku innych kremów u mnie było dosyć częste), świetnie nawilża, nadaje się pod makijaż. Stosuję go również pod oczy, gdzie również dobrze się sprawdza. Jedynym minusem tego kremu jest to, że nie widać ile jeszcze zostało, chociaż opakowanie z pompką jest najwygodniejszym opakowaniem kremu jakie miałam

Plusy
    -nie uczula! <3
    -świetnie nawilża
    -nie zapycha
    -szybko się wchłania
    -cena
    -skład
    -wygodne opakowanie

Minusy
    -nie zauważyłam kiedy się kończył i zostałam chwilowo bez kremu ;(

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Krem jest wydajny i w miarę nie drogi. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu jest ona nawilżona, odżywiona, gładka i miękka. Poza tym krem nie podrażnia skóry. Jednak jak dla mnie trochę lepszy jest lekki krem rokitnikowy tego samego producenta.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wejrzenia
  • Bardzo dobry krem, super nawilża, nie zapycha. Jestem nim zachwycona. Mam cerę mieszaną i mogę go polecić jako bardzo dobry nawilżacz.

+dobrze nawilża
    +nie zapycha
    +praktycznie nie pachnie
    +naturalny skład
    +polska firma
    +opakowanie próżniowe (nie zmarnuje się nawet odrobina )

- u mnie totalnie nie sprawdza się pod makijaż dlatego stosuję go tylko grubą warstwę na noc.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić daanaa2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koi ale słabo nawilża
  • jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o (tanie) kremy do twarzy, ale sylveco lubię i szanuje więc postanowiłam dać mu szansę.
    dostępny na stoisku z biokosmetykami, na jednej z "wysepek"w galerii, choć zauwazyłam że juz kilka drogerii i sklepów w krakowie ma w ofercie preparaty sylveco. rozsądna cena około 30-35 zł za 50 ml.
    krem jest lekkiej, nieco wodnistej konsystencji i b. delikatnym "ziołowym" zapachu. estetyczna buteleczka z higienicznym dozownikiem. działanie i wydajność oceniam pozytywnie, choc patrząc na genialny skład spodziewałam się cudów
    krem koi podrażnioną skóre, dobrze się wchłania, łagodzi rumień i nie jest komedogenny. wchłania się dośc szybko, ale nie do matu-pozostawia "swietlistą" powłczokę, która nie przeszkadza mojej mieszanej cerze, a na cerach suchych może dać atrakcyjny glow. krem działa łagodnie, spełnia większośc obietnic producenta, a jego stosowanie jest przyjemne.
    dlaczego nie 5 gwiadek? wg. mnie mógłby bardziej nawilżać, kilka godzin po zastosowaniu skóra na policzkach jest nieprzyjemnie ściągnięta... być może upały w środku lata wysuszaja naskórek ponad mozliwości przeciętnego kremu, ale jesli taki specyfik nie radzi sobie z nawilżeniem to właściwie staje się zbędny :/ Podsumowując, ogromny plus dla firmy, która stawia na naturę, ale minus za słabe nawilżenie skóry latem. Nadaje się jako lekki krem na dzień dla bezproblemowych cer.

Używam tego produktu od: kilka tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1/5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kora777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry - ale...
  • Zaczęłam go stosować na chwilę przed kuracją dermatologiczną - i służył mi przez cały jej okres - aż do teraz, kiedy go odstawiłam.

Długo pozostawał moim najwi ększym (i jedynym) ulubieńcem - wszystko inne albo mnie zapychało, albo uczulało, albo jedno i drugie.
    Niestety, jest świetny, ale nie pod makijaż. Moja mieszana skóra na niego + puder mineralny (jakikolwiek), reaguje paskudnym, niezdrowym błyszczeniem, puder się waży, całosć wygląda źle, nawet gdy regularnie stosuje chusteczki... Taka reakcja nie jest uzależniona od marki pudru. testowałam już kilka. Na innym "tle" tak się nie zachowują.

Także - przy skórze mieszanej - krem sprawuje się bardzo dobrze soute. Nie uczula, ładnie się wchłania, faktycznie nawilża, trochę uelastycznia, nie błyszczy się i nie zapycha. W połączeniu z minerałkami... traci, a szkoda!

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, 3/4 trzeciego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Amistea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dużo szumu o... krem?
  • Długi czas zbierałam się do zrecenzowania tego kremu. Testowałam go w różnych kombinacjach, warunkach atmosferycznych i teraz ostatecznie wiem, że nie będzie to niezbędny produkt w mojej łazience.

Moja skóra jest mieszana, naczynkowa, ma tendencje do przesuszania się oraz do zapychania.

Krem kupiłam z wielką chęcią przetestowania go, gdy skończył się mój ulubieniec Make Me Bio Beautiful Skin. Stacjonarnie nie miałam możliwości kupić MMB, dlatego po długich poszukiwaniach, setkach przeczytanych opinii zdecydowałam się na zachwalany krem Sylveco.

W cuda nie wierzę - od kremu wymagam zaledwie lekkiego nawilżenia, niwelowania ściągnięcia skóry, niezapychania. Mówiąc krótko: podstawowych czynności pielęgnacyjnych. Nigdy cudów na kiju (albo raczej: w słoiczku). Zadowolona i lżejsza o 30 zł powędrowałam do domu z buteleczką specyfiku, otworzyłam, zaczęłam testować i...

- krem sprawia, że moja skóra dosłownie się pod nim "dusi"; świadomie wybierałam krem nawilżający, o lekkiej konsystencji, nie spodziewałam się jednak uczucia, jakbym nałożyła na skórę czysty olejek
    - baza kremu opiera się na olejach, a oleje w tym wypadku "oparły się" na skórze, przez co to okropne uczucie "zalepienia skóry" nie ustępowało
    - nakładany w minimalnej ilości dwa razy dziennie przyczynił się (przy stosowaniu regularnych peelingów i oczyszczania skóry żelem antybakteryjnym) do zapchania skóry w okolicach płatków nosa oraz brody
    - stosowany raz dziennie na noc dawał uczucie, że moja skóra nie potrzebuje aż takiej ilości warstwy ochronnej

Minusy, o których napisałam wyżej, w moim odczuciu go dyskwalifikują. Nie mogę jednak powiedzieć, by był to zły krem, ponieważ:

+ podczas słabszych dni, gdy moja skóra jest przesuszona, przyczynia się do jej ukojenia

Nie jest to jednak produkt dla mojej skóry. Przypuszczam, że posiadaczki cery normalnej, suchej bądź wysuszonej przez kuracje kwasami mogą być bardzo zadowolone z jego działania. Dla mnie ten krem okazał się być złym wyborem. To, co pozostało, zostawię na zimowe dni, gdy będę potrzebowała większej ochrony przed mrozem czy wiatrem. Jednak przez 3/4 roku krem leżałby nieużywany.

Wracam do MMB - tym razem bezdyskusyjnie.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kamiliah za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry dla cery naczynkowej
  • Krem zapewnia właściwe nawilżenie, jest bardzo lekki i stanowi idealne dopełnienie mojej codziennej pielęgnacji. Serdecznie polecam wszytskim wyzażankom

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić matysia153 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Testowałam wiele kremów do twarzy - również z wyższej półki i mogę powiedzieć, że ten jest dla mnie najlepszy. Nawet kremy za 300 zł się nie umywają

+dobrze nawilża
    +nie uczula
    +nie zapycha
    +nadaje się pod makijaż
    +po użyciu skóra jest trochę zmatowiona, nie świeci (po większości kremów, po chwili sreasznie się świecę :P)
    +ma naturalny, dobry skład
    +stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry
    +ma higieniczne opakowanie
    +dobra konsystencja
    +dosyć wydajny
    +nadaje się i na dzień, i na noc.

-minusów nie zauważyłam

Mam jeszcze lekki krem rokitnikowy. Też jest niezły, ale wolę krem brzozowy.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Chcesz pochwalić Hisoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Krem jest rewelacyjny. Mam bardzo wrażliwą, alergiczna cerę z tendencją do zapychania. Ten krem zdecydowanie uratował moją skórę. Jest lekki, świetny pod makijaż, praktycznie nie ma zapachu, błyskawicznie się wchłania, nawilża i odżywia. Ma świetny skład. Nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula. Moja cera go uwielbia. Zdecydowanie mój KWC.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić memez za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny
  • Produkt doskonały, tak dobry jak i jego bracia, czyli nagietkowy i rokitnikowy. Szybko się wchłania, pozostawia na buzi taka cudowną warstewkę ochronną, która nie jest ani tłusta ani lepka. Doskonale nadaje sie więc pod makijaż. Do mojej, mieszanej i przetłuszczającej się w strefie T cery doskonale spisuje sie w zimie. Polecam, to fenomenalne kremy!

Chcesz pochwalić mulier za czytelną i pomocną recenzję?