Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Powiększ Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Zgłoszony przez Adra92

Matujący transparentny puder sypki, który skutecznie matuje i utrwala makijaż, nie obciążając jednocześnie cery oraz nie zatykając porów skóry. Dzięki wysokiej mikrotechnologii mielenia pigmentów, Puder zapewnia długo trwający efekt alabastrowej cery.

Skład: Talc, Mica, Nylon-12, Zinc Stearate, Titanium Dioxide, Alumina, Dimethicone, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Parfum, (Buthylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde). Silica, +/- CI 15985, CI 77499, CI 77492, CI 77491.

Cena: 23zł / 15g

• Hit!
  • Najlepszy puder sypki, jaki kiedykolwiek miałam. Potrzebuję dobrego zmatowienia, ponieważ szczególnie w strefie T skóra płata mi figle i nie wyszłabym bez pudru z domu. Ten puder sprawdza się w stu procentach- wydajny, nie osypuje się, ale dobrze stapia ze skórą, okiełznuje podkład i trzyma przez kilka dobrych godzin, konieczne poprawki (tylko strefy T) robię dopiero w przerwie obiadowej
    Nie przyciemnia karnacji (często inne, nawet te transparentne w połączeniu z podkładem robiły ze mnie Pocahontas), ale tworzy ładny, naturalny look. Skóra dobrze zmatowiona, wygląda na gładką i zadbaną, a suche skórki (np. na nosie- uroki kataru!) nie są podkreślone jak po użyciu innych produktów.
    Puszek śliczny, chociaż niefunkcjonalny i trzymam go dla ozdoby na toaletce, a używam zwykłego.
    Za tę cenę- ideał.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Mam cere z problemami potrzebowałam pudru ktory nie zrobi z mojej twarzy maski tylko stopi się ze skórą i ten puder taki jest lekki i przyjemny

Plusy:
    cena
    opakowanie
    zapach
    trwałość
    ilość
    Minusy:
    gąbeczka mogła by byc inna

Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić pozytywna1204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie puder jest świetny. Dobrze matuje co dla mnie jest bardzo ważne, ponieważ mam bardzo tłustą strefe T - matuje, jednak ten efekt nie trzyma się jakoś mega długo.
    Długo myślałam nad jego kupnem ale urzekł mnie ten różowy puszek To jest mój pierwszy puder sypki, wcześniej używałam pudru w kamieniu. Zdecydowanie polecam go wszystkim, jest bardzo wydajny. No i plus za bardzo ładny zapach !

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Blake96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Puder świetny, dobrze matuje, dobrze konserwuje makijaż,praktycznie nie wprwadzam poprawek.
    Jest jednak małe ale... z upływem czasu zmienia kolor podkładu i robi się lekko pomarańczowy, i tu zachodzą wtedy małe poprawki, muszę ponownie go nakładać.
    Skusiło mnie opakowanie i delikatność aplikatora.
    Przy robieniu makijażu nakładam go jednak dużym pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam 1

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo fajny puder sypki za przyzwiotą cenę. Na plus również ładne opakowanie z puszkiem, którego nie używam co prawda ale ładnie wygląda Nie będe się rozpisywać, podpisuje się pod wszystkim co już na jego temat zostało napisane w innych pochlebnych komentarzach. Pół gwiazdki odejmuje sa krókie matowienie. Aczkolwiek jak dla mojej mieszanej cery w kierunku tłustej i tak daje rade. To mój pierwszy puder sypki, ale dopóki moja sytuacja finansowa się nie poprawi będe do niego wracać. Polecam, nie pożałujecie.

Chcesz pochwalić 0Yennefer0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mam cerę mieszaną więc potrzebuję podru matującego, padło na ten i jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam go na podkład. Co prawda mógłby się trochę dłużej utrzymywać, ale w trakcie dnia mogę poprawić delikatnie makijaż.

+ matuje
    + wydajny
    + cena
    + naprawdę jest transparentny
    +nie odkłada się w załamaniach
    + nie zatyka porów
    + nie tworzy efektu maski, na twarzy w zasadzie niewodoczny

Minusów raczej nie widzę. Na pewno będę go dalej kupować

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kupiłam go pod wpływem ocen na wizażu; potrzebowałam czegoś matującego i transparentnego. Świetnie się sprawdza, praktycznie żadnych poprawek a używam go na krem BB o zerowej funkcji matującej. Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: ok tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • do ideału mu brakuje ,ale bardzo go lubie
  • Puder poleciła mi koleżanka,zachęcona jej zachwytem postanowiłam go przetestować,dotychczas miałam puder z essence ale cos mi w nim nie pasowało wiec postanowiłamprzetestować coś nowego
    +puder ma fajne opakowanie plusem jest puszek który trzyma puder w opakowaniu i sie nie wysypuje
    +nie bieli,mozna poprawiać makijaż bez lusterka
    +nie zmienia koloru podkładu
    +nie zapycha
    +mily zapach nieduszący
    +nie nadaje efektu "płaskiej twarzy"
    Minusem jest to że nie matuje w stopniu zadowalajacym a przeciez po to go kupiłam.Godzine ,półtorej i zaczynam sie świecić jak psu jajac ale i tak go lubie.Byłby ideałem gdyby na dłużej matowił.

Chcesz pochwalić SweetMuffinka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Wspaniały
  • Ten puder to cudo !

Plusy :
    + matuje skórę na 8-9 godzin
    + nie bieli
    + pięknie pachnie
    + jest bardzo wydajny ( 1 opakowanie wystarcza na 7 miesięcy codziennego stosowania)
    + nie wysusza
    + nie zapycha
    + ma idealny kolor
    + cena - 25 zł
    + cera jest po nim gładziutka i miła w dotyku
    + jest drobno zmielony
    + ma urocze opakowanie

Minusów nie ma
    Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Ceann za czytelną i pomocną recenzję?
  • byłam zadowolona
  • Ten puder naprawdę dobrze mi służył. Ma bardzo wiele plusów i niewiele minusów.

Zalety:
    - przepiękne opakowanie (zakochałam się w nim),
    - dołączono przydatny puszkek do aplikacji,
    - nie bielił cery, dobrze dopasowywał się do jej koloru, wyglądał naturalnie,
    - delikatny, przyjemny zapach,
    - przystępna cena,
    - wydajność (służył mi przez około 7 miesięcy).

Wady:
    - mat nie utrzymywał się tak długo, jak by chciała, po około 4 godzinach cera zaczynała się świecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 (15g)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić titelritury za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij