Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Powiększ Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Zgłoszony przez Adra92

Matujący transparentny puder sypki, który skutecznie matuje i utrwala makijaż, nie obciążając jednocześnie cery oraz nie zatykając porów skóry. Dzięki wysokiej mikrotechnologii mielenia pigmentów, Puder zapewnia długo trwający efekt alabastrowej cery.

Skład: Talc, Mica, Nylon-12, Zinc Stearate, Titanium Dioxide, Alumina, Dimethicone, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Parfum, (Buthylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde). Silica, +/- CI 15985, CI 77499, CI 77492, CI 77491.

Cena: 23zł / 15g

• Hit!
  • Najlepszy puder sypki, jaki kiedykolwiek miałam. Potrzebuję dobrego zmatowienia, ponieważ szczególnie w strefie T skóra płata mi figle i nie wyszłabym bez pudru z domu. Ten puder sprawdza się w stu procentach- wydajny, nie osypuje się, ale dobrze stapia ze skórą, okiełznuje podkład i trzyma przez kilka dobrych godzin, konieczne poprawki (tylko strefy T) robię dopiero w przerwie obiadowej
    Nie przyciemnia karnacji (często inne, nawet te transparentne w połączeniu z podkładem robiły ze mnie Pocahontas), ale tworzy ładny, naturalny look. Skóra dobrze zmatowiona, wygląda na gładką i zadbaną, a suche skórki (np. na nosie- uroki kataru!) nie są podkreślone jak po użyciu innych produktów.
    Puszek śliczny, chociaż niefunkcjonalny i trzymam go dla ozdoby na toaletce, a używam zwykłego.
    Za tę cenę- ideał.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Mam cere z problemami potrzebowałam pudru ktory nie zrobi z mojej twarzy maski tylko stopi się ze skórą i ten puder taki jest lekki i przyjemny

Plusy:
    cena
    opakowanie
    zapach
    trwałość
    ilość
    Minusy:
    gąbeczka mogła by byc inna

Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić pozytywna1204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie puder jest świetny. Dobrze matuje co dla mnie jest bardzo ważne, ponieważ mam bardzo tłustą strefe T - matuje, jednak ten efekt nie trzyma się jakoś mega długo.
    Długo myślałam nad jego kupnem ale urzekł mnie ten różowy puszek To jest mój pierwszy puder sypki, wcześniej używałam pudru w kamieniu. Zdecydowanie polecam go wszystkim, jest bardzo wydajny. No i plus za bardzo ładny zapach !

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Blake96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Puder świetny, dobrze matuje, dobrze konserwuje makijaż,praktycznie nie wprwadzam poprawek.
    Jest jednak małe ale... z upływem czasu zmienia kolor podkładu i robi się lekko pomarańczowy, i tu zachodzą wtedy małe poprawki, muszę ponownie go nakładać.
    Skusiło mnie opakowanie i delikatność aplikatora.
    Przy robieniu makijażu nakładam go jednak dużym pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam 1

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo fajny puder sypki za przyzwiotą cenę. Na plus również ładne opakowanie z puszkiem, którego nie używam co prawda ale ładnie wygląda Nie będe się rozpisywać, podpisuje się pod wszystkim co już na jego temat zostało napisane w innych pochlebnych komentarzach. Pół gwiazdki odejmuje sa krókie matowienie. Aczkolwiek jak dla mojej mieszanej cery w kierunku tłustej i tak daje rade. To mój pierwszy puder sypki, ale dopóki moja sytuacja finansowa się nie poprawi będe do niego wracać. Polecam, nie pożałujecie.

Chcesz pochwalić 0Yennefer0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mam cerę mieszaną więc potrzebuję podru matującego, padło na ten i jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam go na podkład. Co prawda mógłby się trochę dłużej utrzymywać, ale w trakcie dnia mogę poprawić delikatnie makijaż.

+ matuje
    + wydajny
    + cena
    + naprawdę jest transparentny
    +nie odkłada się w załamaniach
    + nie zatyka porów
    + nie tworzy efektu maski, na twarzy w zasadzie niewodoczny

Minusów raczej nie widzę. Na pewno będę go dalej kupować

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kupiłam go pod wpływem ocen na wizażu; potrzebowałam czegoś matującego i transparentnego. Świetnie się sprawdza, praktycznie żadnych poprawek a używam go na krem BB o zerowej funkcji matującej. Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: ok tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • do ideału mu brakuje ,ale bardzo go lubie
  • Puder poleciła mi koleżanka,zachęcona jej zachwytem postanowiłam go przetestować,dotychczas miałam puder z essence ale cos mi w nim nie pasowało wiec postanowiłamprzetestować coś nowego
    +puder ma fajne opakowanie plusem jest puszek który trzyma puder w opakowaniu i sie nie wysypuje
    +nie bieli,mozna poprawiać makijaż bez lusterka
    +nie zmienia koloru podkładu
    +nie zapycha
    +mily zapach nieduszący
    +nie nadaje efektu "płaskiej twarzy"
    Minusem jest to że nie matuje w stopniu zadowalajacym a przeciez po to go kupiłam.Godzine ,półtorej i zaczynam sie świecić jak psu jajac ale i tak go lubie.Byłby ideałem gdyby na dłużej matowił.

Chcesz pochwalić SweetMuffinka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Wspaniały
  • Ten puder to cudo !

Plusy :
    + matuje skórę na 8-9 godzin
    + nie bieli
    + pięknie pachnie
    + jest bardzo wydajny ( 1 opakowanie wystarcza na 7 miesięcy codziennego stosowania)
    + nie wysusza
    + nie zapycha
    + ma idealny kolor
    + cena - 25 zł
    + cera jest po nim gładziutka i miła w dotyku
    + jest drobno zmielony
    + ma urocze opakowanie

Minusów nie ma
    Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Ceann za czytelną i pomocną recenzję?
  • byłam zadowolona
  • Ten puder naprawdę dobrze mi służył. Ma bardzo wiele plusów i niewiele minusów.

Zalety:
    - przepiękne opakowanie (zakochałam się w nim),
    - dołączono przydatny puszkek do aplikacji,
    - nie bielił cery, dobrze dopasowywał się do jej koloru, wyglądał naturalnie,
    - delikatny, przyjemny zapach,
    - przystępna cena,
    - wydajność (służył mi przez około 7 miesięcy).

Wady:
    - mat nie utrzymywał się tak długo, jak by chciała, po około 4 godzinach cera zaczynała się świecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 (15g)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić titelritury za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Z pudrów transparentnych to mój ulubiony

PLUSY:
    +cena
    +śliczne opakowanie
    +świetny zapach
    +matuje
    +ładnie rozświetla twarz
    +wydajny
    +wygodny puszek do aplikacji, jednak lepiej jest go rozprowadzać jeśli mamy taką możliwość dużym pędzlem. Jeśli używamy puszka, to przed nałożeniem go na twarz strzepnijmy nadmiar pudru o rękę.

MINUSY :
    - kiedyś się kończy

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić Mania_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka...
  • Kupiam go bo chciałam wypróbować coś nowego i w przyzwoitej cenie jak na pudry sypie. MAm cerę mieszaną ale żadnych zmian trądzikowych.
    Minusy:
    -zapach
    -stosunek :jakość-cena
    -w ogóle nie matuje
    -świeci się strefa T jak i pod oczami
    plusów niestety brak..
    podsumowując nie polecam....

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kamilaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Przyzwoity.
  • Jest to genialny nisko półkowy produkt, choć nie jest bez wad.

ZALETY:

- cudowny zapach
    - mnie osobiście nie zapychał [a mógł] ani nie wysuszał [ to akurat mało prawdopodobne - cera mieszana]
    - nie daje efektu bardzo płaskiego matu, jak jego tani koledzy Kobo, Essence czy Catrice, subtelnie odbija światło
    - bajeranckie opakowanie, nawet całkiem solidne, choć lepiej byłoby gdyby było zakręcane/zatrzaskiwane
    - stosunek jakości do ceny
    - ma delikatnie kremowy/bladoróżowy odcień co mi odpowiada i sprawia że genialnie wyglądał u mnie na środku twarzy i pod oczami [ dla porównania puder transparenty z KOBO jest żółtawy, z Essence śnieżnobiały a z Catrice beżowy]

WADY

- jak na moje standardy to bardzo słaby mat max. 3-4h
    - zbyt grubo zmielony, może nie jest to aż tak bezczelnie rażące, jednak odpowiadają mi drobniejsze pudry, ten jest jednym z gorszych jakie miałam pod tym względem

Z powodu powyższych wad nie byłam w stanie używać tego pudru samodzielnie, nakładałam go pod oczy, grubszą warstwą, co gruntowało korektor i dodatkowo rozświetlało te okolice, następnie mieszałam odrobinę z białą maką fixująca essence i szpachlowałam całą twarz, co nadawało przyzwoity efekt.

Ja jestem wielką fanką pudrów transparentnych i przetestowałam sporo z nich [ m.in. Artdeco, L\'oreal, e.l.f, Kryolan, Diorskin, Miss sporty, Max factor, Kobo, Essence, Catrice, obecnie używam wiadra Ben Nye i chyba go nigdy nie wyczerpie ] i muszę przyznać że produkt Vipery jest w czołówce swojego pułapu cenowego i biję niektórych droższych kolegów, polecam do wypróbowania z czystym sumieniem.
    Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1, zużyte w całośći

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić iPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, ukochany
  • Stosowalam sporo pudrów do twarzy, i te z górnej połki i te tańsze.
    Zachęcona dobrymi recenzjami na wizazu, pobiegłam i kupilam ten puder.
    Nie zaluje, trafiłam w swoje.

Plusy :
    +tani
    +cudowny delikatny zapach, specyficzny w pudrach Vipery
    +bardzo wydajny, bardzo !
    +na prawde transparentny(dotychczas uzywane pudy transparentne, byly jednak kolorowe, za jasne, ciezko bylo im sie przystosowac do odcienia skory)
    +piekne opakowanie, z rozowym puszkiem, uzywam do pudru pedzla, ale taka ,,lachonska" wersja opakowania, mi pasuje
    Puszek pomaga w noszeniu pudru w torebce, nie wysypuje się kiedy obraca się do góry nogami
    +dobrze sie rozprowadza, nie robiąc placków
    +w ciagu dnia mozna nakladac warstwe na warstwe poprawiajac makijaz, nie robią się plamy, puder się nie wazy i nie osadza się w zalamaniach skory
    +nie podkresla suchych skorek ani zmarszczek mimicznych
    +pierwszy puder który naprawde nie waży mi się na twarzy
    +nie jest kryjacy, ale to nie jego zadanie
    +nakladany na podklad( w moim przypadku estee lauder- double wear) spisuje się swietnie, nie zmienia jego koloru, przedluza trwalosc.
    +nie zatyka porów, jest lekki i nie ma uczucia " zakorkowania" twarzy
    +buzia jest po nim gładka, taka aksamitna..
    +satynowa i cudownie gładka buzia
    Minusów nie ma.
    Strasznie go lubię
    Jest idealny, i juz chyba nigdy go nie zamienie na inny.
    Z całą pewnoscią mogę go polecić, wszystkim młodym jak i straszym paniom.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś mój numer 1 ... ale mam lepsze odkrycie
  • Puder super matowi, jednak przy zastosowaniu większej ilości i małej umiejętności nakładania go widać go twarzy, szczególnie w słoneczne dni.
    Duży plus za cenę. Uważam, że wart ceny. Kiedyś mój numer jeden ! Jednak po zakupie pudru sypkiego Max Factor skoczył na miejsce 2
    Mało wydajny w porównaniu z Max Factor.
    Matowi na długi czas - ZDECYDOWANIE.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, leciutki puder.
  • Bardzo fajny puder o leciutkiej konsystencji. Matuje i utrwala podkład, jednak nie widać go na twarzy. Rewelacyjnie się do nakłada. Dodatkowym plusem jest estetyczne opakowanie i śliczny puszek. Nie używam tego cudeńka do nakładania, jednak i tak uważam, że ładnie wygląda
    Ogólnie to dobry produkt za niską cenę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Kamcia132_2007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Mam puder sypki matujący transparentny 011.

Jest moim zdaniem bardzo drobno zmielony, bardzo delikatny. Choć jest transparentny i nie zmienia radykalnie odcienia skóry, według mnie ma jednak w sobie coś z lekka różowego - co mi akurat odpowiada. Mały edit: odcień wpada odrobinę w taki szarawy beż, co nadaje mi czasami czasie poważny, a czasami nawet lekko zgaszony wyraz. To ewidentnie kwestia odcienia i utleniania się tego pudru, nie przy każdym tak mam. Wolę wykończenie w kierunku ciepłych barw lub jasne, ale bez szarych podtonów. Odejmuję za to półtorej gwiazdki (po roku używania).

Pachnie przyjemnie, świeżo i łagodnie, zapach szybko ulatnia się ze skóry, ale umila nakładanie.

Na twarzy prawie niewidoczny, zresztą zależy, na co go kłaść.

Pół gwiazdki odejmuję za działanie matujące - gdy kładę go na podkład bez fixera, dość szybko (jak na moje nawyki wyrobione pod wpływem solidnego pudru utrwalającego) pojawia się sebum (tak po ok. 3 godzinach). Zazwyczaj jednak daję go na twarz lekko utrwaloną fixerem (czyli serum, krem, podkład, korektor, fixer) i wtedy elegancko trzyma bardzo długo. Po czasie znika, nie robi plam ani nie spływa, nie nadaje ciastowatego wyglądu.

Być może więc inne posiadaczki mieszanej w kierunku tłustej cery dałyby mniej gwiazdek, ale ja nie oczekuję od pudrów sypkich matowienia na beton - zanim na swojej ścieżce nie napotkałam fixera-killera Essence, wiele pudrów solidnie mnie rozczarowało tak czy inaczej.

Nałożony załączonym fikuśnym puszkiem i tylko lekko wklepany tapping brushem robi solidny efekt photoshopa. Kilka razy zachciało mi się wykończyć nim pełny, taki robię-w-godzinę makijaż-na-duże-wyjście i właśnie taki komentarz sprzedało mi moje dziecko

Skład ma jaki ma, to już pozostawiam pod indywidualną rozwagę. Mnie nie zatyka ani nie przesusza.

Spodobał mi się, przede wszystkim dzięki delikatności i subtelnemu efektowi. Nawet zaaplikowany puszkiem nie tworzy pierzynki ani nie spłaszcza rysów twarzy.

Pudełeczko urocze, ale jak dla mnie nieporęczne. Sypię puder na wieczko i z wieczka nabieram pędzlem, ale że jest sześcienne, trudno nabrać zbierające się w rogach resztki. No i obawiam się przewożenia tego pudełka, pokrywka trochę luźno nachodzi.Używam tego produktu od: trzy tygodnieIlość zużytych opakowań: jedno w toku

Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • +transparentny nie przyciemnia podkładu na twarzy
    +świetnie matuje
    +lekki
    +ładnie pachnie
    +bardzo wydajny
    +dobrze utrwala podkład na twarzy
    +wygodna aplikacja
    + i sliczne pudełko

Jak dla mnie minusów nie ma puder jest świetny

Chcesz pochwalić kama1234x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Produkt sprawdza sie w 100% doskonale matuje cerę, dostosowywuję się do koloru cery, jest trwały, wydajny, zapach dość średni ale zalety przysłaniają ten jeden minusik opakowanie-słodkie! Zachwycił mnie ten różowy puszek, co prawda nie jest wygodny do nakładania pudru ale świetnie sie prezentuje w pudełeczku i w torebce w momwncie kiedy go wyjmyjemy. Cena jest atrakcyjna, ja na osiedlowej drogerii zapłaciłam za niego jedyne 17 zł polecam serdecznie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić modeleczka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najukochańszy!
  • Używam tego produktu od paru lat, kupiłam go kiedyś, bo... no cóż, pięknie wyglądał! i chyba nigdy nie zamienię go na inny.
    Mam jasną cerę i ciężko było mi znaleźć puder, który by mnie zadowolił. dlatego zaczęłam celować w pudry transparentne.
    Puder matuje, absolutnie nie wydać go na twarzy, wyrównuje koloryt i nie osypuje się.
    A do tego ma cudownie miękki i puszysty aplikator.
    W tej cenie chyba nie znajdzie się nic lepszego. (:

Naprawdę polecam! (:

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem naprawde zadowolona
  • Nie ma co duzo pisac. Bardzo dobry puder sypki. Ladnie matowi skore, jest trwaly, makijaz jest naturalny, mega wydajny i bardzo przyjemny zapach. Dodatkowo przystepny cenowo.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ukochany puder matujący
  • Mam cerę mieszaną i ten puder naprawdę sprawdza się dla mnie idealne

+ rzeczywiście jest transparentny
    + idealnie matuje
    + rewelacyjny różowy puszek z kokardką
    + trwałe opakowanie (spadł mi kilka razy, a mimo to opakowanie nie popękało)
    + ma przyjemny, delikatny zapach
    + wydajny - przy stosowaniu około 2-3 razy dziennie starczył mi na 6 miesięcy (!!!)
    + cena - rewelacyjny i wydajny produkt za około 20 zł

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić lipsofanangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy, jaki miałam
  • +nie daje koloru
    +matuje
    +wydajny
    +cena w porządku

-puszek dołączony do pudru jest do niczego
    -czasem przy otwarciu leci pył na wszytskie strony

Niemniej jest to najlepszy puder, jaki miałam. Od takiego kosmetyku oczekuję tylko zmatowienia, i to właśnie dostajęUżywam tego produktu od: 8 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić magyarparaszt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polski Agent 011
  • Moja cera jest mieszana, wrażliwa, do tego bardzo jasna. Do tej pory miałam problem z wyborem odpowiedniego kosmetyku kolorowego dla swojej cery. Szukałam czegoś co dobrze matuje- ale daje naturalny efekt i nie podkreśla suchych skórek. Zależało mi na tym, aby produkt nie ciemniał na twarzy i był dopasowany do kolorytu mojej cery.

No i w końcu, po wielu latach poszukiwań - udało się.
    Znalałam to, czego szukałam.

Vipera ( z łac. Żmija- ciekawe, co nie?) to produkt polski. Ich kosmetyki dostępne są na stronie sklepu internetowego, oraz w wielu osiedlowych drogeriach, czy też na stoiskach w super/hiper marketach.

Ja swój puder dorwałam we Wrocławskich Arkadach.

Zdecydowałam się na nr 011- transparentny, więc idealnie dopasowywujący się do każdej karnacji.
    Co prawda zapłaciłam za niego 26 zł ( na stronie sklepu widziałam, że są po 22 zł), ale co tam. Jak to się mówi- chcąc zyskać, trzeba stracić.

Zapach: przepiękny, pudrowy, utrzymuje się na twarzy; dla niektorych może być zbyt intensywny
    Konsystencja: dobrze zmielonego proszku, aksamitna, przyjemna
    Trwałość: 3-4/h, po tym czasie dla zmatowienia twarzy, makijaż utrwalam zwykłym pudrem w kamieniu
    Opakowanie: plastikowe, z krateczką dozującą produkt i uroczym puszkiem w środku
    (którego jeszcze nie dane było mi używac, gdyż do tego celu stosuję pędzel)
    Pojemność : 15g, więc dosyć spora
    Efekt: naturalny mat, ale nie płaski, tylko lekko satynowy

Jak go używam:
    Delikatnie oklepując czarne pudełko, przysypuję odpowiednią ilość pudru na bezbarwną nakładkę. Nabieram produkt na pędzel, strzepuję nadmiar i nakładam na twarz. Jeśli zabraknie mi pudru, ponawiam czynność. Jeśli natomiast, wysypię go za dużo, to przesypuję z powrotem do opakowania, a podczas kolejenej aplikacji najpierw zużywam nadmiar osiadły na kratce.

Uwaga:
    Produkt nie sprawdza się w podróży, gdyż lubi wysypywać się z opakowania. Wizażanki radzą sobie z tym faktem w ten sposób, że do opakowania, wkładają zwiniętą chusteczkę higieniczą, bądź dołączony puszek, co zapobiega wysypywaniu się pudru.
    Dla mnie nigdy nie było to żadnym problemem, ponieważ na wyjazdy zabieram puder w kompakcie ( staram się by mój bagaż był jak najmniejszy i zaopatrzony tylko w "niezbędne i funkcjonalne" rzeczy).

Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie miałam styczności z pudrami sypkimi. Do tej pory, uzywałam tylko tych w kamieniu/ kompakcie. Były wygodniejsze i nie trzeba się z nimi ceregielić. I może prawdą jest to , że pudry sypkie matują na krócej- gdyż z reguły aplikujemy je pędzlem, a nie gabeczką dzięki której możemy delikatnie wcisnąć produkt w pory. Ale też i prawdą jest to, że są o wiele delikatniejsze, dają bardziej naturalny efekt ( nie maski).

Lubię ten produkt i będę do niego wracać.
    Z chcęcią przetestuję również inne pudry z asortymentu Vipery. Didiii

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 ?

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatyczny
  • + naturalny, delikatny
    + idealnie dopasowywuje się do skóry
    + śliczny puszek i estetyczne opakowanie
    + przyjemny zapach
    + wydajny

- niestety nie matuje
    - dozownik lubi się zapychać

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić irracjonalna za czytelną i pomocną recenzję?