Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Powiększ Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Zgłoszony przez Adra92

Matujący transparentny puder sypki, który skutecznie matuje i utrwala makijaż, nie obciążając jednocześnie cery oraz nie zatykając porów skóry. Dzięki wysokiej mikrotechnologii mielenia pigmentów, Puder zapewnia długo trwający efekt alabastrowej cery.

Skład: Talc, Mica, Nylon-12, Zinc Stearate, Titanium Dioxide, Alumina, Dimethicone, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Parfum, (Buthylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde). Silica, +/- CI 15985, CI 77499, CI 77492, CI 77491.

Cena: 23zł / 15g

• Uwielbiam!
  • Mój ulubiony puder, jeszcze lepszego nie znalazłam. Zawsze będę do niego wracać. Piękne kobiece opakowanie szczególnie gąbeczka. Do tego jest transparentny, dobrze się rozprowadza jest wydajny. Ma delikatny słodki zapach. Świetnie matuje. Ogólnie polecam rewelacja.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit!
  • Najlepszy puder sypki, jaki kiedykolwiek miałam. Potrzebuję dobrego zmatowienia, ponieważ szczególnie w strefie T skóra płata mi figle i nie wyszłabym bez pudru z domu. Ten puder sprawdza się w stu procentach- wydajny, nie osypuje się, ale dobrze stapia ze skórą, okiełznuje podkład i trzyma przez kilka dobrych godzin, konieczne poprawki (tylko strefy T) robię dopiero w przerwie obiadowej
    Nie przyciemnia karnacji (często inne, nawet te transparentne w połączeniu z podkładem robiły ze mnie Pocahontas), ale tworzy ładny, naturalny look. Skóra dobrze zmatowiona, wygląda na gładką i zadbaną, a suche skórki (np. na nosie- uroki kataru!) nie są podkreślone jak po użyciu innych produktów.
    Puszek śliczny, chociaż niefunkcjonalny i trzymam go dla ozdoby na toaletce, a używam zwykłego.
    Za tę cenę- ideał.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Mam cere z problemami potrzebowałam pudru ktory nie zrobi z mojej twarzy maski tylko stopi się ze skórą i ten puder taki jest lekki i przyjemny

Plusy:
    cena
    opakowanie
    zapach
    trwałość
    ilość
    Minusy:
    gąbeczka mogła by byc inna

Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić pozytywna1204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie puder jest świetny. Dobrze matuje co dla mnie jest bardzo ważne, ponieważ mam bardzo tłustą strefe T - matuje, jednak ten efekt nie trzyma się jakoś mega długo.
    Długo myślałam nad jego kupnem ale urzekł mnie ten różowy puszek To jest mój pierwszy puder sypki, wcześniej używałam pudru w kamieniu. Zdecydowanie polecam go wszystkim, jest bardzo wydajny. No i plus za bardzo ładny zapach !

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Blake96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Puder świetny, dobrze matuje, dobrze konserwuje makijaż,praktycznie nie wprwadzam poprawek.
    Jest jednak małe ale... z upływem czasu zmienia kolor podkładu i robi się lekko pomarańczowy, i tu zachodzą wtedy małe poprawki, muszę ponownie go nakładać.
    Skusiło mnie opakowanie i delikatność aplikatora.
    Przy robieniu makijażu nakładam go jednak dużym pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam 1

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo fajny puder sypki za przyzwiotą cenę. Na plus również ładne opakowanie z puszkiem, którego nie używam co prawda ale ładnie wygląda Nie będe się rozpisywać, podpisuje się pod wszystkim co już na jego temat zostało napisane w innych pochlebnych komentarzach. Pół gwiazdki odejmuje sa krókie matowienie. Aczkolwiek jak dla mojej mieszanej cery w kierunku tłustej i tak daje rade. To mój pierwszy puder sypki, ale dopóki moja sytuacja finansowa się nie poprawi będe do niego wracać. Polecam, nie pożałujecie.

Chcesz pochwalić 0Yennefer0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mam cerę mieszaną więc potrzebuję podru matującego, padło na ten i jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam go na podkład. Co prawda mógłby się trochę dłużej utrzymywać, ale w trakcie dnia mogę poprawić delikatnie makijaż.

+ matuje
    + wydajny
    + cena
    + naprawdę jest transparentny
    +nie odkłada się w załamaniach
    + nie zatyka porów
    + nie tworzy efektu maski, na twarzy w zasadzie niewodoczny

Minusów raczej nie widzę. Na pewno będę go dalej kupować

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kupiłam go pod wpływem ocen na wizażu; potrzebowałam czegoś matującego i transparentnego. Świetnie się sprawdza, praktycznie żadnych poprawek a używam go na krem BB o zerowej funkcji matującej. Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: ok tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • do ideału mu brakuje ,ale bardzo go lubie
  • Puder poleciła mi koleżanka,zachęcona jej zachwytem postanowiłam go przetestować,dotychczas miałam puder z essence ale cos mi w nim nie pasowało wiec postanowiłamprzetestować coś nowego
    +puder ma fajne opakowanie plusem jest puszek który trzyma puder w opakowaniu i sie nie wysypuje
    +nie bieli,mozna poprawiać makijaż bez lusterka
    +nie zmienia koloru podkładu
    +nie zapycha
    +mily zapach nieduszący
    +nie nadaje efektu "płaskiej twarzy"
    Minusem jest to że nie matuje w stopniu zadowalajacym a przeciez po to go kupiłam.Godzine ,półtorej i zaczynam sie świecić jak psu jajac ale i tak go lubie.Byłby ideałem gdyby na dłużej matowił.

Chcesz pochwalić SweetMuffinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wspaniały
  • Ten puder to cudo !

Plusy :
    + matuje skórę na 8-9 godzin
    + nie bieli
    + pięknie pachnie
    + jest bardzo wydajny ( 1 opakowanie wystarcza na 7 miesięcy codziennego stosowania)
    + nie wysusza
    + nie zapycha
    + ma idealny kolor
    + cena - 25 zł
    + cera jest po nim gładziutka i miła w dotyku
    + jest drobno zmielony
    + ma urocze opakowanie

Minusów nie ma
    Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Ceann za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij