Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Powiększ Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Zgłoszony przez Adra92

Matujący transparentny puder sypki, który skutecznie matuje i utrwala makijaż, nie obciążając jednocześnie cery oraz nie zatykając porów skóry. Dzięki wysokiej mikrotechnologii mielenia pigmentów, Puder zapewnia długo trwający efekt alabastrowej cery.

Skład: Talc, Mica, Nylon-12, Zinc Stearate, Titanium Dioxide, Alumina, Dimethicone, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Parfum, (Buthylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde). Silica, +/- CI 15985, CI 77499, CI 77492, CI 77491.

Cena: 23zł / 15g

• głęboko zawiedziona!
  • Potrzebowałam pudru, który jedynie przedłuży trwałość mojego makijażu. Oczywiście po przewertowaniu internetu szybko pobiegłam do drogerii po to transparentne cudo, jednak jakim wielkim okazało się później rozczarowaniem...

PLUSEM jest wyłącznie zapach...
    MINUSY:
    - najbardziej nie podoba mi się efekt, który muszę stwierdzić, jest chyba charakterystyczny dla pudrów Vipery, podkreśla zmarszczki (mimo że nie mam ich jeszcze zbyt wiele) i tak jakby postarza twarz...
    - z puszka na początku się cieszyłam, ładnie wyglądał.. to tyle. Lepiej sprawdziłby się jednak pędzel - jest bardziej higieniczny.
    - dziurki często się zapychają i puder nie chce wylatywać, co rano bardzo mnie frustruje, gdy się spieszę..
    - opakowanie estetyczne, ale różowy pasek szybko się starł.. jednak nie jest to dla mnie jakoś szczególnie ważne, gdyby produkt był dobry..
    - może i matuje, ale co z tego, jeśli skóra wydaje się obciążona

Czekam już tylko, aż ujrzę dno..

Chcesz pochwalić minnie91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam tego pudru od dawna, kiedyś dołączony był puszek panterka, obecnie jest różowy.
    Sam puszek jest niefunkcjonalny (mogłaby być to zwykła gąbeczka), puder natomiast jest super jeśli chodzi o ten przedział cenowy.

Zgadzam się z zadowolonymi recenzentkami: jest wydajny, dobrze się nakłada, nie robi maski z twarzy, ma kolor odpowiedni do każdej karnacji (nie ciemnieje), jest drobniutki i ładnie pachnie, nie uczula i nie zapycha.

Co do matowienia: owszem matowi, ale wymaga poprawek, napewno nie zahamuje świecenia się, ale tego chyba żaden puder nie zrobi, podstawą jest dobrze dobrany podkład, choć i tu cudów nie ma.
    Ja świecę się juz po 0,5h, taką mam cerę i żaden kosmetyk tego nie zatrzyma, dyskretnie oklepuję lekko twarz bibułką matującą lub nawet zwykłą chusteczką papierową i ponownie w razie potrzeby używam pudru.

Obecnie używam także wersji odbijającej światło i ukrywającej zmarszczki, równie fajnej.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić elvie77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Mój ulubiony puder, jeszcze lepszego nie znalazłam. Zawsze będę do niego wracać. Piękne kobiece opakowanie szczególnie gąbeczka. Do tego jest transparentny, dobrze się rozprowadza jest wydajny. Ma delikatny słodki zapach. Świetnie matuje. Ogólnie polecam rewelacja.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit!
  • Najlepszy puder sypki, jaki kiedykolwiek miałam. Potrzebuję dobrego zmatowienia, ponieważ szczególnie w strefie T skóra płata mi figle i nie wyszłabym bez pudru z domu. Ten puder sprawdza się w stu procentach- wydajny, nie osypuje się, ale dobrze stapia ze skórą, okiełznuje podkład i trzyma przez kilka dobrych godzin, konieczne poprawki (tylko strefy T) robię dopiero w przerwie obiadowej
    Nie przyciemnia karnacji (często inne, nawet te transparentne w połączeniu z podkładem robiły ze mnie Pocahontas), ale tworzy ładny, naturalny look. Skóra dobrze zmatowiona, wygląda na gładką i zadbaną, a suche skórki (np. na nosie- uroki kataru!) nie są podkreślone jak po użyciu innych produktów.
    Puszek śliczny, chociaż niefunkcjonalny i trzymam go dla ozdoby na toaletce, a używam zwykłego.
    Za tę cenę- ideał.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Mam cere z problemami potrzebowałam pudru ktory nie zrobi z mojej twarzy maski tylko stopi się ze skórą i ten puder taki jest lekki i przyjemny

Plusy:
    cena
    opakowanie
    zapach
    trwałość
    ilość
    Minusy:
    gąbeczka mogła by byc inna

Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić pozytywna1204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie puder jest świetny. Dobrze matuje co dla mnie jest bardzo ważne, ponieważ mam bardzo tłustą strefe T - matuje, jednak ten efekt nie trzyma się jakoś mega długo.
    Długo myślałam nad jego kupnem ale urzekł mnie ten różowy puszek To jest mój pierwszy puder sypki, wcześniej używałam pudru w kamieniu. Zdecydowanie polecam go wszystkim, jest bardzo wydajny. No i plus za bardzo ładny zapach !

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Blake96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Puder świetny, dobrze matuje, dobrze konserwuje makijaż,praktycznie nie wprwadzam poprawek.
    Jest jednak małe ale... z upływem czasu zmienia kolor podkładu i robi się lekko pomarańczowy, i tu zachodzą wtedy małe poprawki, muszę ponownie go nakładać.
    Skusiło mnie opakowanie i delikatność aplikatora.
    Przy robieniu makijażu nakładam go jednak dużym pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam 1

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo fajny puder sypki za przyzwiotą cenę. Na plus również ładne opakowanie z puszkiem, którego nie używam co prawda ale ładnie wygląda Nie będe się rozpisywać, podpisuje się pod wszystkim co już na jego temat zostało napisane w innych pochlebnych komentarzach. Pół gwiazdki odejmuje sa krókie matowienie. Aczkolwiek jak dla mojej mieszanej cery w kierunku tłustej i tak daje rade. To mój pierwszy puder sypki, ale dopóki moja sytuacja finansowa się nie poprawi będe do niego wracać. Polecam, nie pożałujecie.

Chcesz pochwalić 0Yennefer0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mam cerę mieszaną więc potrzebuję podru matującego, padło na ten i jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam go na podkład. Co prawda mógłby się trochę dłużej utrzymywać, ale w trakcie dnia mogę poprawić delikatnie makijaż.

+ matuje
    + wydajny
    + cena
    + naprawdę jest transparentny
    +nie odkłada się w załamaniach
    + nie zatyka porów
    + nie tworzy efektu maski, na twarzy w zasadzie niewodoczny

Minusów raczej nie widzę. Na pewno będę go dalej kupować

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kupiłam go pod wpływem ocen na wizażu; potrzebowałam czegoś matującego i transparentnego. Świetnie się sprawdza, praktycznie żadnych poprawek a używam go na krem BB o zerowej funkcji matującej. Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: ok tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?