Powiększ Rossmann, Isana Hair, Farbglanz Shampoo fur Blondes Haar (Szampon dla włosów blond)

Zgłoszony przez Ineed

Szampon z ekstraktem ze słonecznika i rumianku jest specjalnie dostosowany do potrzeb włosów blond i farbowanych na blond. Formuła pielęgnacyjna z witamina E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom lśnić słonecznym blondem przez długi czas.

• Nie polecam!
  • Szampon nawet minimalnie nie rozjaśnił włosów. Poza tym jego główną wadą jest to, że bardzo plącze włosy. Po umyciu ciężko je rozczesać, bez użycia dobrej odżywki wydaje mi się to niemal niemożliwe. Ponadto wysusza, włosy stały się po nim matowe i suche. Nie polecam - jedynym plusem jest cena.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić lexi089 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Spełnia swoje zadanie
  • plusy:
    -dobrze sie pieni
    -radzi sobie z olejkami ktore mam cala noc na wlosach
    -niska cena
    -ladnie pachnie

minusy:
    -mam wlosy blond i od olejowania troche ciemnieja, niestety szampon nie zapobiega zulknieciu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić Iwanek93 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 11 raz(y)
  • bubel
  • Mam włosy blond, więc postanowiłam sprawdzić ten szampon. I niestety się zawiodłam. Robiłam kilka podejść, lecz niestety niechęć do niego z każdym dniem narastała.
    Przede wszystkim bardzo wysuszył mi włosy. Włosy stały się bardzo porowate i ciężko było je rozczesać. Również w kwestii zauważenia jakiegoś działania na kolor włosów też nie zauważyłam. Szampon skończył jako płyn do mycia pędzli do makijażu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Całkiem fajny. Dobrze się pieni, dobrze zmywa nawet tonę lakieru do włosów. Fajnie pachnie. Nie liczę na żaden efekt rozjaśnienia czy rozświetlenia więc nawet nie będę oceniać. Wydajny i tani
    Po niektórych szamponach swędzi mnie głowa, tu nie mam tego problemu, nie podrażnia.

Używam tego produktu od: listopad

Chcesz pochwalić didithy za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • tylko dla farbowanych
  • Stosowałam ten szampon przez ponad miesiac, az do ostatniej kropelki
    Na początku byłam pozytywnie nastawiona na efekty:
    +rosjasnił juz i tak farbowane wlosy blond, efekt naprawde rewelacyjny
    + wlosy były błyszczace jakby nawilzone
    +tani
    + konsystencja
    na tym dobre strony się kończą:
    - duet składników z początku listy podrażnił mnie po dłuższym okresie stosowania- widziałam więcej włosow na moim grzebyku!!!
    - słabo myje głowę, zwykle myłam włosy co drugi dzień ze spokojna głową, w trakcie używania tego byłam ZMUSZONA myć co drugi dzień, najlepszym wyjsciem było by mycie codziennie ale nie chciałam przyzwyczajac włosow
    - bez dobrej odzywki i maski się nie obejdzie- raz uzyłam samego szamponu to potem się zastanowiłam czy ja mam siano na głowie czy włosy- efekt był naprawde nieciekawy
    - ciezko otwierało mi się szampon- zawsze konczyło sie na bólu palców
    tak więc daje 1 gwiazdke za rozjasnianie- efekt naprawde super, 1 gwiazdke za cene i konsystencje, pół gwiazdki za chwliowe efekty kondycyjne

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić gracy za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo dobry. Moje włosy po tym szamponie są w lepszej kondycji.

+ tani

+ nie przetłuszcają się włosy

+ nie uczula

+ ładnie pachnie

+ wydajny

Polecam paniom z pasemkami

Chcesz pochwalić Oli_1992 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry i tani
  • Bardzo porządny szampon, nieźle oczyszcza,nie podrażnia, lekko rozswietla-ale dopiero po kilku tygodniach używania, ładnie pachnie i jest wydajny. I co ważne tani.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Ineed za czytelną i pomocną recenzję?