Powiększ Rossmann, Isana Hair, Farbglanz Shampoo fur Blondes Haar (Szampon dla włosów blond)

Zgłoszony przez Ineed

Szampon z ekstraktem ze słonecznika i rumianku jest specjalnie dostosowany do potrzeb włosów blond i farbowanych na blond. Formuła pielęgnacyjna z witamina E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom lśnić słonecznym blondem przez długi czas.

• Spełnia swoje zadanie
  • plusy:
    -dobrze sie pieni
    -radzi sobie z olejkami ktore mam cala noc na wlosach
    -niska cena
    -ladnie pachnie

minusy:
    -mam wlosy blond i od olejowania troche ciemnieja, niestety szampon nie zapobiega zulknieciu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić Iwanek93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • bubel
  • Mam włosy blond, więc postanowiłam sprawdzić ten szampon. I niestety się zawiodłam. Robiłam kilka podejść, lecz niestety niechęć do niego z każdym dniem narastała.
    Przede wszystkim bardzo wysuszył mi włosy. Włosy stały się bardzo porowate i ciężko było je rozczesać. Również w kwestii zauważenia jakiegoś działania na kolor włosów też nie zauważyłam. Szampon skończył jako płyn do mycia pędzli do makijażu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Całkiem fajny. Dobrze się pieni, dobrze zmywa nawet tonę lakieru do włosów. Fajnie pachnie. Nie liczę na żaden efekt rozjaśnienia czy rozświetlenia więc nawet nie będę oceniać. Wydajny i tani
    Po niektórych szamponach swędzi mnie głowa, tu nie mam tego problemu, nie podrażnia.

Używam tego produktu od: listopad

Chcesz pochwalić didithy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • tylko dla farbowanych
  • Stosowałam ten szampon przez ponad miesiac, az do ostatniej kropelki
    Na początku byłam pozytywnie nastawiona na efekty:
    +rosjasnił juz i tak farbowane wlosy blond, efekt naprawde rewelacyjny
    + wlosy były błyszczace jakby nawilzone
    +tani
    + konsystencja
    na tym dobre strony się kończą:
    - duet składników z początku listy podrażnił mnie po dłuższym okresie stosowania- widziałam więcej włosow na moim grzebyku!!!
    - słabo myje głowę, zwykle myłam włosy co drugi dzień ze spokojna głową, w trakcie używania tego byłam ZMUSZONA myć co drugi dzień, najlepszym wyjsciem było by mycie codziennie ale nie chciałam przyzwyczajac włosow
    - bez dobrej odzywki i maski się nie obejdzie- raz uzyłam samego szamponu to potem się zastanowiłam czy ja mam siano na głowie czy włosy- efekt był naprawde nieciekawy
    - ciezko otwierało mi się szampon- zawsze konczyło sie na bólu palców
    tak więc daje 1 gwiazdke za rozjasnianie- efekt naprawde super, 1 gwiazdke za cene i konsystencje, pół gwiazdki za chwliowe efekty kondycyjne

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić gracy za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo dobry. Moje włosy po tym szamponie są w lepszej kondycji.

+ tani

+ nie przetłuszcają się włosy

+ nie uczula

+ ładnie pachnie

+ wydajny

Polecam paniom z pasemkami

Chcesz pochwalić Oli_1992 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry i tani
  • Bardzo porządny szampon, nieźle oczyszcza,nie podrażnia, lekko rozswietla-ale dopiero po kilku tygodniach używania, ładnie pachnie i jest wydajny. I co ważne tani.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Ineed za czytelną i pomocną recenzję?