Isana, Hair, Farbglanz Shampoo fur Blondes Haar (Szampon dla włosów blond)

Isana, Hair, Farbglanz Shampoo fur Blondes Haar (Szampon dla włosów blond)

Szampon z ekstraktem ze słonecznika i rumianku jest specjalnie dostosowany do potrzeb włosów blond i farbowanych na blond. Formuła pielęgnacyjna z witamina E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom lśnić słonecznym blondem przez długi czas.

Nie polecam!

Szampon nawet minimalnie nie rozjaśnił włosów. Poza tym jego główną wadą jest to, że bardzo plącze włosy. Po umyciu ciężko je rozczesać, bez użycia dobrej odżywki wydaje mi się to niemal niemożliwe. Ponadto wysusza, włosy stały się po nim matowe i suche. Nie polecam - jedynym plusem jest cena.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Spełnia swoje zadanie

plusy:
-dobrze sie pieni
-radzi sobie z olejkami ktore mam cala noc na wlosach
-niska cena
-ladnie pachnie

minusy:
-mam wlosy blond i od olejowania troche ciemnieja, niestety szampon nie zapobiega zulknieciu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

bubel

Mam włosy blond, więc postanowiłam sprawdzić ten szampon. I niestety się zawiodłam. Robiłam kilka podejść, lecz niestety niechęć do niego z każdym dniem narastała.
Przede wszystkim bardzo wysuszył mi włosy. Włosy stały się bardzo porowate i ciężko było je rozczesać. Również w kwestii zauważenia jakiegoś działania na kolor włosów też nie zauważyłam. Szampon skończył jako płyn do mycia pędzli do makijażu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

niezły

Całkiem fajny. Dobrze się pieni, dobrze zmywa nawet tonę lakieru do włosów. Fajnie pachnie. Nie liczę na żaden efekt rozjaśnienia czy rozświetlenia więc nawet nie będę oceniać. Wydajny i tani :)
Po niektórych szamponach swędzi mnie głowa, tu nie mam tego problemu, nie podrażnia.

Używam tego produktu od: listopad

tylko dla farbowanych

Stosowałam ten szampon przez ponad miesiac, az do ostatniej kropelki;)
Na początku byłam pozytywnie nastawiona na efekty:
+rosjasnił juz i tak farbowane wlosy blond, efekt naprawde rewelacyjny
+ wlosy były błyszczace jakby nawilzone
+tani
+ konsystencja
na tym dobre strony się kończą:
- duet składników z początku listy podrażnił mnie po dłuższym okresie stosowania- widziałam więcej włosow na moim grzebyku!!!
- słabo myje głowę, zwykle myłam włosy co drugi dzień ze spokojna głową, w trakcie używania tego byłam ZMUSZONA myć co drugi dzień, najlepszym wyjsciem było by mycie codziennie ale nie chciałam przyzwyczajac włosow
- bez dobrej odzywki i maski się nie obejdzie- raz uzyłam samego szamponu to potem się zastanowiłam czy ja mam siano na głowie czy włosy- efekt był naprawde nieciekawy
- ciezko otwierało mi się szampon- zawsze konczyło sie na bólu palców
tak więc daje 1 gwiazdke za rozjasnianie- efekt naprawde super, 1 gwiazdke za cene i konsystencje, pół gwiazdki za chwliowe efekty kondycyjne

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetny

Bardzo dobry. Moje włosy po tym szamponie są w lepszej kondycji.

+ tani

+ nie przetłuszcają się włosy

+ nie uczula

+ ładnie pachnie

+ wydajny

Polecam paniom z pasemkami ;)

dobry i tani

Bardzo porządny szampon, nieźle oczyszcza,nie podrażnia, lekko rozswietla-ale dopiero po kilku tygodniach używania, ładnie pachnie i jest wydajny. I co ważne tani.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy