Powiększ Dove, Silk Glow, Nourishing Shower Gel (Odżywczy żel pod prysznic) (stara wersja)

Zgłoszony przez Marchewunieczka

Żel pod prysznic Dove Silk Glow to doskonałe połączenie delikatnych składników z Nutrium Moisture - nasza unikalna kompozycja składników nawilżających została wzbogacona o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze.
Wchłania się głęboko i doskonale odżywiamwarstwy naskórka podczas kąpieli.

Cena: ok. 10zł / 250ml

• uwielbiam
  • Ubóstwiam ogólnie klasyczne mydło Dove (a właściwie kostkę myjącą, mydeł nie lubię) a ten żel uważam za strzał w dziesiątkę Ma miłą konsystencję, dobrze się pieni, wystarczy mała ilość, przez co jest dość wydajny. Mycie nim jest samą przyjemnością, jest jakby aksamitny. Moim zdaniem nie wysusza ciała. Może jakoś super nie nawilża, ale na pewno nie pozostawia uczucia przesuszonej, ściągniętej skóry, co ma miejsce przy niektórych żelach pod prysznic. No i zapach... Widziałam, że niektórym nie do końca odpowiada, ale mi się bardzo podoba. Nie jest to zapach klasycznego Dove, coś troszkę innego. A najlepsze jest to, że utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas na skórze. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z żelem, którego zapach trzymałby się tak skóry. Naprawdę było to dla mnie miłe zaskoczenie. Potem wyczuwam go delikatnie w piżamkach Cudo, do którego lubię wracać co jakiś czas.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły żel
  • Marka DOVE jakoś ogólnie do mnie nie przemawia. Może ich żele pod prysznic są dobrej jakości ale nie widzę sensu wydawania 10-15 zł za żel, po którym i tak muszę stosować balsam do ciała. Podobnie było z tym żelem. Zwykły żel o delikatnym, subtelnym zapachu. Naładowany drobinkami dla lepszego efektu wizualnego. Nie pozostawiał nawilżonej skóry ani nie dawał żadnego efektu wow. Dobrze się pienił a piana była gęsta więc przyjemność stosowania na plus.
    Dostałam go w prezencie w zestawie więc nie powinnam narzekać ale sama bym go nie kupiła.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu dobry żel
  • Nie wymagam od produktów do kąpieli zbyt wiele. Ma mnie myć, a przy tym nie wysuszać. No i miło jakby ładnie pachniał. Ten w zasadzie spełnia te warunki. No, może zapach czasem mi przeszkadza, bo jest bardzo słodki.

+fajna, kremowa konsystencja
    +nie wysusza
    +nieźle się pieni
    +dostępność
    +jest bardzo wydajny
    +nie wysoka cena

-zapach z czasem męczy
    -nieporęczne opakowanie

Reasumując jest to żel, do którego pewnie kiedyś wrócę. Nie zrobił jednak na mnie takiego wrażenia żebym od razu biegła po kolejną butelkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500ml

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Jedyny żel pod prysznic, jakiego używam. Dla mnie absolutny nokaut w tej dziedzinie, szczególnie za bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Dobrze myje, jest delikatny, bardzo dobra, lekka konsystencja. Również stosunek jakości do ceny, szczególnie przy dużym opakowaniu, jak najbardziej przystępny.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić sliveczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny żel
  • Miła konsystencja, świetny jak dla mnie zapach, przystępna cena. Świetnie odżywia skórę. Skóra staje się gładka i miękka, co zdecydowanie mnie satysfakcjonuje.

Chcesz pochwalić xwhitexstarx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego użycia !
  • Cudowny i najlepszy, miałam setki żeli, kremów i innych specyfików do mycia ale do niego zawsze wracam. Rozpieszcza ciało i zmysły. Uwielbiam ten zapach, utrzymuje się bardzo długo na ciele, nawet pachną mi nim pidżamki Dobrze się pieni.
    Nawilża skórę i odżywia, gdy go używam nie potrzebuję żadnych balsamów do ciała ! Zapach jest moim ulubionym ze wszystkich zapachów ! Pachnie tak luksusowo Jest tani, łatwo dostępny i można go nabyć w promocji już od 8 zł

Używam tego produktu od: 4 lat a może i więcej
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić SAs23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • męczący zapach
  • Nie mam zbyt wielkich wymagań jeśli chodzi o żele pod prysznic,nie oczekuje od nich wielkiego nawilżania i pielęgnacji skóry.Dla mnie najważniejszy jest zapach, konsystencja,łatwość spłukiwania i uczucie dobrze umytej skóry.Bardzo lubię kosmetyki Dove jednak ten żel mnie nie zachwycił.

Plusy:
    -przyjemna, kremowa konsystencja
    -dobrze się pieni
    -nie wysusza
    -nie zostawia klejącej warstwy
    -tani
    -dostępny
    -wydajny

Minusy:
    -zapach, zbyt słodki i mdlący jak na żel pod prysznic
    -ciężko się spłukuje

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny zapach i nawilżenie
  • Kupiłam go na promocji w Rossmann'ie. Spodobał mi się zapach i postanowiłam wypróbować. Nie lubię kiedy żel się za bardzo pieni i mam wrażenie jakby cały czas pozostawał na skórze mimo dokładnego spłukania wodą. Ten kosmetyk tak "nie ma". Po kąpieli pozostaje miłe uczucie świeżości i gładka skóra.
    Obecnie używam czegoś innego ale na pewno do niego wrócę.
    Plusy:
    -uczucie gładkości
    -nawilżenie
    -zapach
    dostępność
    -cena- w Rossmann'ie na promocji 500 ml za 7,99 ]

Minusy:
    - nie zauważyłam żadnego

Chcesz pochwalić megan 123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś go lubiłam...
  • Kiedyś lubiłam wszystkie żele tej marki - traktowałam je prawie jak apteczne dermokosmetyki bo były po prostu dobrej jakości, obecnie nie jestem w stanie znieść zapachu. Jest dla mnie tak irytujący, że szok. Albo mi się zmienił gust albo im skład.
    Czy odżywia? Ciężko powiedzieć na pewno oblepia skórę silikonem i jakąś dziwną warstwą. Na moje nieszczęście ten duszący zapach utrzymuje się długo i całe ubranie i pościel nim przechodzi. Obecnie mój mąż dobija go do dna ale jak wychodzi z kąpieli az nie chce mi się do niego podchodzić. Skusiła mnie promocja i teraz męczę się z nim. Raczej nie będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie
  • Kupiłam przypadkowo, bo akurat w jednym z supermarketów trwała promocja i udało mi się go dostać za niecałe 8 zł. Myślałam, że będę zadowolona- bo akurat co do żeli pod prysznic nie mam zbyt wielkich wymagań, ale nie
    Żel ma bardzo gęstą, kremową konsystencję i biały kolor. W butelce zapach jest nawet dość przyjemny, ale w trakcie mycia czuć po prostu ordynarne, zwykłe mydło, jakie kiedyś sprzedawano na kartki za komuny. Ponadto żel się W OGÓLE NIE PIENI, maże się po ciele- przez co mam wrażenie kompletnie nie umytej skóry. Próbowałam dolewać go więcej- tak samo, za to żel zaczął w szybkim tempie się kurczyć Jedynym plusem jest to, ze nawilża ( po kąpieli nie czuję uciążliwej suchości)- i za to daję gwiazdkę.
    Nie zuzyłam do końca męczyłam się z nim przez miesiąc, potem skończył jako środek do prania. Więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 500 ml

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?