Powiększ Dove, Silk Glow, Nourishing Shower Gel (Odżywczy żel pod prysznic) (stara wersja)

Zgłoszony przez Marchewunieczka

Żel pod prysznic Dove Silk Glow to doskonałe połączenie delikatnych składników z Nutrium Moisture - nasza unikalna kompozycja składników nawilżających została wzbogacona o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze.
Wchłania się głęboko i doskonale odżywiamwarstwy naskórka podczas kąpieli.

Cena: ok. 10zł / 250ml

• Rewelacyjny!
  • Jeden z najprzyjemniejszych żeli pod prysznic jakie istnieją Jego cena jest bardzo przystępna, a jakość naprawdę genialna. Ślicznie pachnie, sprawia wrażenie dużego luksusu, każda kobieta od razu czuje się lepiej, kiedy ma go w rękach Super kremowa konsystencja, kolor żelu jest extra - złoto-beżowy. Faktycznie skóra jest po nim bardzo gładka i nawilżona, długo utrzymuje się na niej zapach.
    1 opakowanie wystarcza na ponad miesiąc.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Beznadziejny
  • Wysusza skóre, okropnie. Na skórze zostawia dziwną warstwę., wiec mam ochote umyć sie raz jeszcze.
    Ładnie sie pieni, wygodna poręczna butla, to tyle z plusów.

Chcesz pochwalić Kasia02_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletnie nie dla mnie
  • Moja opinia na temat tego kosmetyku nie będzie pochlebna i nie będę owijać w bawełnę.
    Konsystencja żelu jest bardzo gęsta, rozprowadzona na ciele daje wrażenie jak po posmarowaniu się masłem do ciała i podkreślę, że bardzo ciężko go spienić.
    Zapach po kilku pierwszych użyciach uważałam za całkiem przyjemny, przy końcu opakowania nie mogłam go znieść.
    Butelka sama w sobie ładna, estetycznie nie można się przyczepić, jak dla mnie trochę za mocno trzymające zamknięcie.
    Cena- są tańsze i nieco lepsze żele.
    Nie zauważyłam żadnego odżywienia mojej skóry.
    I rzecz dla mnie najistotniejsza pod względem składu i opisu. Zderzenie z prawdą dosyć brutalne, producent obiecuje dogłębne nawilżenie skóry i jakieś nutrium moisture, co da odżywienie i inne cuda, a w składzie na drugim miejscu GLICERYNA i delikatne środki myjące. Dla mnie to nic innego jak wprowadzenie klienta w maliny, ot.
    Jestem bardzo zawiedziona.

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Ubóstwiam ogólnie klasyczne mydło Dove (a właściwie kostkę myjącą, mydeł nie lubię) a ten żel uważam za strzał w dziesiątkę Ma miłą konsystencję, dobrze się pieni, wystarczy mała ilość, przez co jest dość wydajny. Mycie nim jest samą przyjemnością, jest jakby aksamitny. Moim zdaniem nie wysusza ciała. Może jakoś super nie nawilża, ale na pewno nie pozostawia uczucia przesuszonej, ściągniętej skóry, co ma miejsce przy niektórych żelach pod prysznic. No i zapach... Widziałam, że niektórym nie do końca odpowiada, ale mi się bardzo podoba. Nie jest to zapach klasycznego Dove, coś troszkę innego. A najlepsze jest to, że utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas na skórze. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z żelem, którego zapach trzymałby się tak skóry. Naprawdę było to dla mnie miłe zaskoczenie. Potem wyczuwam go delikatnie w piżamkach Cudo, do którego lubię wracać co jakiś czas.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły żel
  • Marka DOVE jakoś ogólnie do mnie nie przemawia. Może ich żele pod prysznic są dobrej jakości ale nie widzę sensu wydawania 10-15 zł za żel, po którym i tak muszę stosować balsam do ciała. Podobnie było z tym żelem. Zwykły żel o delikatnym, subtelnym zapachu. Naładowany drobinkami dla lepszego efektu wizualnego. Nie pozostawiał nawilżonej skóry ani nie dawał żadnego efektu wow. Dobrze się pienił a piana była gęsta więc przyjemność stosowania na plus.
    Dostałam go w prezencie w zestawie więc nie powinnam narzekać ale sama bym go nie kupiła.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu dobry żel
  • Nie wymagam od produktów do kąpieli zbyt wiele. Ma mnie myć, a przy tym nie wysuszać. No i miło jakby ładnie pachniał. Ten w zasadzie spełnia te warunki. No, może zapach czasem mi przeszkadza, bo jest bardzo słodki.

+fajna, kremowa konsystencja
    +nie wysusza
    +nieźle się pieni
    +dostępność
    +jest bardzo wydajny
    +nie wysoka cena

-zapach z czasem męczy
    -nieporęczne opakowanie

Reasumując jest to żel, do którego pewnie kiedyś wrócę. Nie zrobił jednak na mnie takiego wrażenia żebym od razu biegła po kolejną butelkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500ml

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Jedyny żel pod prysznic, jakiego używam. Dla mnie absolutny nokaut w tej dziedzinie, szczególnie za bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Dobrze myje, jest delikatny, bardzo dobra, lekka konsystencja. Również stosunek jakości do ceny, szczególnie przy dużym opakowaniu, jak najbardziej przystępny.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić sliveczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny żel
  • Miła konsystencja, świetny jak dla mnie zapach, przystępna cena. Świetnie odżywia skórę. Skóra staje się gładka i miękka, co zdecydowanie mnie satysfakcjonuje.

Chcesz pochwalić xwhitexstarx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Miłość od pierwszego użycia !
  • Cudowny i najlepszy, miałam setki żeli, kremów i innych specyfików do mycia ale do niego zawsze wracam. Rozpieszcza ciało i zmysły. Uwielbiam ten zapach, utrzymuje się bardzo długo na ciele, nawet pachną mi nim pidżamki Dobrze się pieni.
    Nawilża skórę i odżywia, gdy go używam nie potrzebuję żadnych balsamów do ciała ! Zapach jest moim ulubionym ze wszystkich zapachów ! Pachnie tak luksusowo Jest tani, łatwo dostępny i można go nabyć w promocji już od 8 zł

Używam tego produktu od: 4 lat a może i więcej
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić SAs23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • męczący zapach
  • Nie mam zbyt wielkich wymagań jeśli chodzi o żele pod prysznic,nie oczekuje od nich wielkiego nawilżania i pielęgnacji skóry.Dla mnie najważniejszy jest zapach, konsystencja,łatwość spłukiwania i uczucie dobrze umytej skóry.Bardzo lubię kosmetyki Dove jednak ten żel mnie nie zachwycił.

Plusy:
    -przyjemna, kremowa konsystencja
    -dobrze się pieni
    -nie wysusza
    -nie zostawia klejącej warstwy
    -tani
    -dostępny
    -wydajny

Minusy:
    -zapach, zbyt słodki i mdlący jak na żel pod prysznic
    -ciężko się spłukuje

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?