Dove, Silk Glow, Nourishing Shower Gel (Odżywczy żel pod prysznic)

Powiększ Dove, Silk Glow, Nourishing Shower Gel (Odżywczy żel pod prysznic)

Zgłoszony przez Marchewunieczka

Żel pod prysznic Dove Silk Glow to doskonałe połączenie delikatnych składników z Nutrium Moisture - nasza unikalna kompozycja składników nawilżających została wzbogacona o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze.
Wchłania się głęboko i doskonale odżywiamwarstwy naskórka podczas kąpieli.

Cena: ok. 10zł / 250ml

• świetny żel
  • Miła konsystencja, świetny jak dla mnie zapach, przystępna cena. Świetnie odżywia skórę. Skóra staje się gładka i miękka, co zdecydowanie mnie satysfakcjonuje.

Chcesz pochwalić xwhitexstarx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego użycia !
  • Cudowny i najlepszy, miałam setki żeli, kremów i innych specyfików do mycia ale do niego zawsze wracam. Rozpieszcza ciało i zmysły. Uwielbiam ten zapach, utrzymuje się bardzo długo na ciele, nawet pachną mi nim pidżamki Dobrze się pieni.
    Nawilża skórę i odżywia, gdy go używam nie potrzebuję żadnych balsamów do ciała ! Zapach jest moim ulubionym ze wszystkich zapachów ! Pachnie tak luksusowo Jest tani, łatwo dostępny i można go nabyć w promocji już od 8 zł

Używam tego produktu od: 4 lat a może i więcej
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić SAs23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • męczący zapach
  • Nie mam zbyt wielkich wymagań jeśli chodzi o żele pod prysznic,nie oczekuje od nich wielkiego nawilżania i pielęgnacji skóry.Dla mnie najważniejszy jest zapach, konsystencja,łatwość spłukiwania i uczucie dobrze umytej skóry.Bardzo lubię kosmetyki Dove jednak ten żel mnie nie zachwycił.

Plusy:
    -przyjemna, kremowa konsystencja
    -dobrze się pieni
    -nie wysusza
    -nie zostawia klejącej warstwy
    -tani
    -dostępny
    -wydajny

Minusy:
    -zapach, zbyt słodki i mdlący jak na żel pod prysznic
    -ciężko się spłukuje

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny zapach i nawilżenie
  • Kupiłam go na promocji w Rossmann'ie. Spodobał mi się zapach i postanowiłam wypróbować. Nie lubię kiedy żel się za bardzo pieni i mam wrażenie jakby cały czas pozostawał na skórze mimo dokładnego spłukania wodą. Ten kosmetyk tak "nie ma". Po kąpieli pozostaje miłe uczucie świeżości i gładka skóra.
    Obecnie używam czegoś innego ale na pewno do niego wrócę.
    Plusy:
    -uczucie gładkości
    -nawilżenie
    -zapach
    dostępność
    -cena- w Rossmann'ie na promocji 500 ml za 7,99 ]

Minusy:
    - nie zauważyłam żadnego

Chcesz pochwalić megan 123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś go lubiłam...
  • Kiedyś lubiłam wszystkie żele tej marki - traktowałam je prawie jak apteczne dermokosmetyki bo były po prostu dobrej jakości, obecnie nie jestem w stanie znieść zapachu. Jest dla mnie tak irytujący, że szok. Albo mi się zmienił gust albo im skład.
    Czy odżywia? Ciężko powiedzieć na pewno oblepia skórę silikonem i jakąś dziwną warstwą. Na moje nieszczęście ten duszący zapach utrzymuje się długo i całe ubranie i pościel nim przechodzi. Obecnie mój mąż dobija go do dna ale jak wychodzi z kąpieli az nie chce mi się do niego podchodzić. Skusiła mnie promocja i teraz męczę się z nim. Raczej nie będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie
  • Kupiłam przypadkowo, bo akurat w jednym z supermarketów trwała promocja i udało mi się go dostać za niecałe 8 zł. Myślałam, że będę zadowolona- bo akurat co do żeli pod prysznic nie mam zbyt wielkich wymagań, ale nie
    Żel ma bardzo gęstą, kremową konsystencję i biały kolor. W butelce zapach jest nawet dość przyjemny, ale w trakcie mycia czuć po prostu ordynarne, zwykłe mydło, jakie kiedyś sprzedawano na kartki za komuny. Ponadto żel się W OGÓLE NIE PIENI, maże się po ciele- przez co mam wrażenie kompletnie nie umytej skóry. Próbowałam dolewać go więcej- tak samo, za to żel zaczął w szybkim tempie się kurczyć Jedynym plusem jest to, ze nawilża ( po kąpieli nie czuję uciążliwej suchości)- i za to daję gwiazdkę.
    Nie zuzyłam do końca męczyłam się z nim przez miesiąc, potem skończył jako środek do prania. Więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 500 ml

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • O tak
  • Przetestowałam mnóstwo kosmetyków do kąpieli, posiadam wąskie grono ulubieńców a Dove trafia do czołówki zestawienia

+ cudowna konsystencja, niewielka ilość pieni się, pieni, pieni...
    + zapach typowy dla Dove, bardzo przyjemny
    + bardzo wydajny
    + 500 ml można kupić już za zawrotne 8 zł w promocji
    + powszechnie dostępny
    + bardzo dobrze myje, delikatnie, czuć, że odżywia skórę
    + co mnie zaskoczyło - nie muszę po nim używać balsamu, ciało jest gładkie i nawilżone

Choć dla mnie najlepszą recenzją tego żelu są słowa mojego mężczyzny gdy wyszłam spod prysznica:

"Kasia, jaka Ty jesteś aksamitna!"

Bezcenne Polecam

Chcesz pochwalić Guernicaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • Idealny żel pod prysznic
    Plusy:
    -wydajny
    - ładny zapach
    - super konsystencja
    - nawilża, pozostawia miękką , jedwabistą skórę
    - zero uczuleń, podrażnień
    - zapach utrzymuje się na skórze
    Minusów brak !Używam tego produktu od: bardzo wielu latIlość zużytych opakowań: bardzooo dużo

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czekoladowa a za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię
  • Zapach nawet lubię - po prostu przyzwyczaiłam się, choć jest lekko duszący, piżmowy. Najgorsze jest to, że żel niemiłosiernie ślizga się po skórze, nie pieni się (to mi nie przeszkadza), zostawia taką śliską, nieprzyjemną warstewkę.
    Za to go nie lubię i niestety nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić pasterz cieni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 57 raz(y)
  • Słabo, słabo....
  • Na wstępie napiszę czego oczekuję od żelu pod prysznic: porządnego oczyszczenia i dobrego spieniania.

Niestety ten żel nie spełnia żadnego z tych kryteriów.

Minusy:
    -bardzo słabo się pieni. Piana jest w zasadzie żadna neizależnie od tego, czy używamy na gąbkę, czy na myjkę

- w związku z powyższym jest niewydajny. Starcza na około 2 tygodni.

-Cena wysoka jak na beznadziejną wydajność

-nie oczyszcza. Mam wrażenie, że ślizga się po skórze nie zmywając brudu

-ma brzydki zapach, ale to kwestia gustu.

Z plusów mogę wymienic to, że nie przesusza skóry, ale nie tego oczekuję od żelu.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij