Iwostin, Solecrin Rubor (Krem ochronny SPF 30 do cery naczynkowej)

Powiększ Iwostin, Solecrin Rubor (Krem ochronny SPF 30 do cery naczynkowej)

Zgłoszony przez aga0402

Zapewnia wysoką ochronę skóry naczynkowej przed promieniowaniem UVA i UVB (kompleks filtrów organicznych z filtrem mineralnym).
Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej (filtr immunologiczny Antileukine 6). Wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiegając ich pękaniu (Trokserytuna). Zmniejsza nadreaktywność skóry (Neutrazen). Jest odporny na wodę i pot.

• Bardzo przyjemny kremik
  • Jestem pozytywnie zaskoczona, po pierwszym użyciu tego kremu.Mam go w postaci próbki, jednak sceptycznie do niego podchodziłam, bo używałam rok wcześniej Solecrin spf 50 i niezbyt mi pasował, szczególnie przez chorobliwą biel, którą powodował na twarzy.
    W końcu przemogłam się, żeby wypróbować Solecrin Rubor. Bardzo ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug, nie roluje się na twarzy. Na początku trochę bieli, ale po jakimś czasie, kolor staje się bardziej naturalny, nie błyszczy się przesadnie i nie lepi. Krem łagodzi rumień, który dziś wyjątkowo mi dokuczał, po kilkunastu minutach cera wyglądała dużo lepiej, koloryt wyrównany.
    Bardzo dobrze współgra z podkładem (użyłam płynnego), trzyma się ładnie nawet cały dzień ( w zależności od użytego podkładu), a nawet po poprawkach bez zmywania makijażu, nie podkreśla suchych skorek, twarz jest gładka, nie błyszczy się bardziej niż zwykle. Ogólnie, szukam kremu z spf 50, ale już wiem, że prędzej czy później Solecrin Rubor zakupię, choćby na jesień.

Używam tego produktu od: 1 użycie
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić aania88 za czytelną i pomocną recenzję?