Rexona Women, Crystal, Clear Pure 48H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Powiększ Rexona Women, Crystal, Clear Pure 48H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Zgłoszony przez Asia1706

Women Crystal Clear Pure antyperspirant w sztyfcie dla kobiet
- doskonale chroni przed poceniem,
- zapewnia świeżość,
- nie brudzi ubrań,
- ma orientalny zapach.
Długotrwała, 24 godzinna ochrona i świetne zastosowanie właściwych komponentów zapachowych to tylko nieliczne zalety antyperspirantu Women Crystal Clear Pure. Jego delikatność łączy się z wyjątkową skutecznością. Nuty aromatyczne kryją egzotyczne tajemnice i zmysłową kobiecość.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex Gly, Srearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Ppg-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Dimethicone, Polyethylene, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-100, Bht, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene.

• dobry.
  • zdziwiliam sie bardzo ze ten produkt ma takie niskie oceny. w ogole od pewnego czasu wydaje mi sie, ze dobre produkty maja tutaj niskie oceny, a zle dobre...
    kupilam go na szybko, kiedy poprzedni dezodorant mi sie skonczyl I uwazam ze jest calkiem dobry. przed potem nie chroni jakos szczegolnie(tak jak kazdy drogeryjny. nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze te antyperspiranty to zwykle placebo), ale nie mam z tym problemu. poce sie lekko kiedy jest naprawde goraco, ale dla mnie to jest zupelnie normalne.
    na pewno duzym plusem jest to, ze swietnie neutralizuje zapach potu. w upaly pod wieczor zdazalo mi sie, ze koszulka lekko miala juz wymieszany zapach potu z zapachem dezodorantu, a tutaj nic takiego nie ma miejsca, czuje tylko jego zapach przez caly dzien.
    sladow na ubraniach nie zostawia, nawet jesli uzyje go troche wiecej. 'rolowania', o ktorym pisze wiele recenzentek rowniez nie zauwazylam. forma sztyftu mi odpowiada, bo nie musze czekac az wyschnie, jak to jest przy kulkach.
    wedlug mnie jest to naprawde dobry kosmetyk. jako iz dla mnie antyperspirant jest po to, zeby czuc sie swiezo w ciagu dnia, a nie po to, zeby sie ZUPELNIE nie pocic(jesli ktos ma problem z nadmiernym poceniem, to to juz nie jest na pewno zadanie dla kosmetyku za kilka zlotych), to jestem z niego zadowolona I uwazam ze swoje zadanie spelnia. nic wiecej nei oczekuje.

Używam tego produktu od: kwiecien
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem..
  • nie wiem jak mam ocenić ten produkt. Kiedy w okresie maj-październik używałam tego antyperspirantu, wszystko było super, już myślałam, że znalazłam wreszcie swój ochronny ideał... (walczę z nadmierną potliwością). Zrobiłam sobie przerwę na inny dezodorant, aby skóra nie przyzwyczaiła się do kosmetyku i w styczniu kupiłam niebieską wersję tego kosmetyku.. No i porażka. Zanim zdążę dojść dokądś z domu już jestem spocona i czuję się niekomfortowo, nie wiem co mogło się stać.
    Na plus kosmetyku przemawiają piękne zapachy, kremowa formuła.

Używam tego produktu od: co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jestlepiej za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Myślę, że jest to dobry antyperspirant, ale nie dla mocno zestresowanych, bo wtedy może zawieść.

Co do obietnic producenta :
    - doskonale chroni przed poceniem - tak, ale nie w mocno stresujących sytuacjach
    - zapewnia świeżość - jak powyżej
    - nie brudzi ubrań - zgadza się
    - ma orientalny zapach - zapach jest świeży, przyjemny, ale nie nazwałabym go orientalnym

Zaletą jest to, że nie ma problemu z jego dostępnością. Cena nie jest wygórowana, a często można znaleźć go w promocji. Myślę, że dorównuje kolegom z podobnej półki cenowej

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ooo tak
  • +dostępny dosłownie wszędzie (rossmann, jaśminowa, natura, biedronka, tesco, cerrefour....)
    +cena ok 12zł, w promocji nawet 7,88
    +bardzo wydajny
    +miękko się aplikuje
    +nie podrażnia
    +świeży zapach
    +trwały (wytrzymuje cały dzień,całą noc)
    +mocne opakowanie

-zdaża się,że plami ubrania

W moim odczuciu jest to bezapelacyjnie najlepszy z najlepszych antyperspirantów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 6 opakowania

Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słaby
  • Niestety, Rexony w sztyfcie zawsze się u mnie sprawdzały, ale ten, niestety, nie.
    Pięknie i świeżo pachnie. Wygodnie i miękko się aplikuje, nie podrażnia. Jest wydajny.

Jednak nie przeszedł testu stresującego dnia. Po prostu pod wieczór poczułam zapach swojego potu, co praktycznie nie powinno się zdarzyć. Niestety, na pewno do niego nie wrócę.Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklak
  • Zawsze podchodzę sceptycznie do antyperspirantów- począwszy od długości działania na cudach napisanych na etykietce kończąc. Dlatego jedyne czym się kieruję to zapach i brak alkoholu denat.

Kupiłam ten produkt, bo wydawało mi się, że będę mogła łatwiej kontrolować ilość produktu. I mogłam, jednak za jaką cenę- pozostawia na skórze białą warstwę, która za nic się nie chce wchłonąć, pod koniec dnia jest cała zrolowana.
    Mimo to jednak zapach utrzymywał się cały dzień, a potliwość była mniejsza. Tyle dobrego, że chociaż działał tak jak powinien.

A tak poza tym- nie wiem czy to ja trafiłam na wadliwy egzemplarz, czy cała seria ma taki błąd, ale pokrętełko mi się zepsuło i za nic nie da się wydobyć produktu- no chyba, że komuś chce się to wydłubywać, jednak ja rano nie mam na to czasu.

Wersja dla leniwych :
    + zapach na cały dzień
    + zmniejsza potliwość
    + można kontrolować ilość
    + higieniczne opakowanie (przykrywka)

- roluje się
    - nie wchłania się
    - lekko brudzi ubranie
    - opakowanie się zepsuło
    - sztyft zaczął pękać

Może skuszę się na wersje w kulce.

Używam tego produktu od: Lipca 2013.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Nie miałam jeszcze tak okropnego antyperspirantu. Prawie zawsze kupuję produkty tego typu Rexony, ale w sprayu. Zaufałam marce i zawiodłam się. Nigdy więcej sztyftu!
    Jedyny plus to zapach. Do tego dołączona jest cała masa minusów. Najbardziej zdenerwowały mnie ślady na ubraniach, bo przecież ta linia miała zapewniać ich brak... Jest mało skuteczny, mam wrażenie, że po kilku godzinach znika, a powinien chronić cały dzień. No cóż może jakoś go zmęczę do końca.... już mało zostało.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 40 ml

Chcesz pochwalić Martini05110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kpina
  • Musze aplikować co najmniej 2 razy dziennie, bo nie chroni przed zapachem potu! to co to za antyperspirant co nie dziala? Obietnice producenta to jakas bujda!

-doskonale chroni przed poceniem - a gdzie tam, czlowiek sie normalnie poci jakby nic nie nałozył
    - zapewnia świeżość - totalne klamstwo, moze na jakies 2 godziny, potem zaczyna sie masakra
    - nie brudzi ubrań - brudzi lekko te ciemne
    - ma orientalny zapach - tu sie zgodze (ale co za roznica przy reszcie jaki to ma zapach?)

dodatkowo:
    -malo wydajny co w tym wypadku jest nieopisanym plusem
    -cena w stosunku do jakosci to kpina

Kupilam przez przypadek i wyrzucilam kase w bloto!
    zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Chcesz pochwalić nagomiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Zdecydowanie odradzam - nie spełnia żadnej obietnicy producenta.

Po pierwsze, w ogóle nie chroni przed poceniem. Pod pachami mam dwa jeziora.

Po drugie, brudzi ubrania.

Cena za takie nic jest nie do przyjęcia.

Jedna gwiazdka za znośny zapach, i to, że nawet jak człowiek się spoci, to nie śmierdzi na kilometr (choć delikatny smrodek czuć).

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić anka011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywały Lepsze.
  • Jakoś nie przekonywuje mnie.
    Zapach mnie odtrąca dlatego wiecej go nie kupię.
    Nie działa bardzo dobrze..
    zawiodlam sie troche, mimo ze nie brudzi
    Być moze u kogoś sie sprawdził.
    Testuje clear aqua i jest o niebo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: nie licze

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij