Rexona Women, Crystal, Clear Pure 48H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Powiększ Rexona Women, Crystal, Clear Pure 48H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Zgłoszony przez Asia1706

Women Crystal Clear Pure antyperspirant w sztyfcie dla kobiet
- doskonale chroni przed poceniem,
- zapewnia świeżość,
- nie brudzi ubrań,
- ma orientalny zapach.
Długotrwała, 24 godzinna ochrona i świetne zastosowanie właściwych komponentów zapachowych to tylko nieliczne zalety antyperspirantu Women Crystal Clear Pure. Jego delikatność łączy się z wyjątkową skutecznością. Nuty aromatyczne kryją egzotyczne tajemnice i zmysłową kobiecość.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex Gly, Srearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Ppg-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Dimethicone, Polyethylene, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-100, Bht, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene.

• nie wiem..
  • nie wiem jak mam ocenić ten produkt. Kiedy w okresie maj-październik używałam tego antyperspirantu, wszystko było super, już myślałam, że znalazłam wreszcie swój ochronny ideał... (walczę z nadmierną potliwością). Zrobiłam sobie przerwę na inny dezodorant, aby skóra nie przyzwyczaiła się do kosmetyku i w styczniu kupiłam niebieską wersję tego kosmetyku.. No i porażka. Zanim zdążę dojść dokądś z domu już jestem spocona i czuję się niekomfortowo, nie wiem co mogło się stać.
    Na plus kosmetyku przemawiają piękne zapachy, kremowa formuła.

Używam tego produktu od: co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jestlepiej za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Myślę, że jest to dobry antyperspirant, ale nie dla mocno zestresowanych, bo wtedy może zawieść.

Co do obietnic producenta :
    - doskonale chroni przed poceniem - tak, ale nie w mocno stresujących sytuacjach
    - zapewnia świeżość - jak powyżej
    - nie brudzi ubrań - zgadza się
    - ma orientalny zapach - zapach jest świeży, przyjemny, ale nie nazwałabym go orientalnym

Zaletą jest to, że nie ma problemu z jego dostępnością. Cena nie jest wygórowana, a często można znaleźć go w promocji. Myślę, że dorównuje kolegom z podobnej półki cenowej

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ooo tak
  • +dostępny dosłownie wszędzie (rossmann, jaśminowa, natura, biedronka, tesco, cerrefour....)
    +cena ok 12zł, w promocji nawet 7,88
    +bardzo wydajny
    +miękko się aplikuje
    +nie podrażnia
    +świeży zapach
    +trwały (wytrzymuje cały dzień,całą noc)
    +mocne opakowanie

-zdaża się,że plami ubrania

W moim odczuciu jest to bezapelacyjnie najlepszy z najlepszych antyperspirantów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 6 opakowania

Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słaby
  • Niestety, Rexony w sztyfcie zawsze się u mnie sprawdzały, ale ten, niestety, nie.
    Pięknie i świeżo pachnie. Wygodnie i miękko się aplikuje, nie podrażnia. Jest wydajny.

Jednak nie przeszedł testu stresującego dnia. Po prostu pod wieczór poczułam zapach swojego potu, co praktycznie nie powinno się zdarzyć. Niestety, na pewno do niego nie wrócę.Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklak
  • Zawsze podchodzę sceptycznie do antyperspirantów- począwszy od długości działania na cudach napisanych na etykietce kończąc. Dlatego jedyne czym się kieruję to zapach i brak alkoholu denat.

Kupiłam ten produkt, bo wydawało mi się, że będę mogła łatwiej kontrolować ilość produktu. I mogłam, jednak za jaką cenę- pozostawia na skórze białą warstwę, która za nic się nie chce wchłonąć, pod koniec dnia jest cała zrolowana.
    Mimo to jednak zapach utrzymywał się cały dzień, a potliwość była mniejsza. Tyle dobrego, że chociaż działał tak jak powinien.

A tak poza tym- nie wiem czy to ja trafiłam na wadliwy egzemplarz, czy cała seria ma taki błąd, ale pokrętełko mi się zepsuło i za nic nie da się wydobyć produktu- no chyba, że komuś chce się to wydłubywać, jednak ja rano nie mam na to czasu.

Wersja dla leniwych :
    + zapach na cały dzień
    + zmniejsza potliwość
    + można kontrolować ilość
    + higieniczne opakowanie (przykrywka)

- roluje się
    - nie wchłania się
    - lekko brudzi ubranie
    - opakowanie się zepsuło
    - sztyft zaczął pękać

Może skuszę się na wersje w kulce.

Używam tego produktu od: Lipca 2013.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Nie miałam jeszcze tak okropnego antyperspirantu. Prawie zawsze kupuję produkty tego typu Rexony, ale w sprayu. Zaufałam marce i zawiodłam się. Nigdy więcej sztyftu!
    Jedyny plus to zapach. Do tego dołączona jest cała masa minusów. Najbardziej zdenerwowały mnie ślady na ubraniach, bo przecież ta linia miała zapewniać ich brak... Jest mało skuteczny, mam wrażenie, że po kilku godzinach znika, a powinien chronić cały dzień. No cóż może jakoś go zmęczę do końca.... już mało zostało.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 40 ml

Chcesz pochwalić Martini05110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kpina
  • Musze aplikować co najmniej 2 razy dziennie, bo nie chroni przed zapachem potu! to co to za antyperspirant co nie dziala? Obietnice producenta to jakas bujda!

-doskonale chroni przed poceniem - a gdzie tam, czlowiek sie normalnie poci jakby nic nie nałozył
    - zapewnia świeżość - totalne klamstwo, moze na jakies 2 godziny, potem zaczyna sie masakra
    - nie brudzi ubrań - brudzi lekko te ciemne
    - ma orientalny zapach - tu sie zgodze (ale co za roznica przy reszcie jaki to ma zapach?)

dodatkowo:
    -malo wydajny co w tym wypadku jest nieopisanym plusem
    -cena w stosunku do jakosci to kpina

Kupilam przez przypadek i wyrzucilam kase w bloto!
    zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Chcesz pochwalić nagomiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Zdecydowanie odradzam - nie spełnia żadnej obietnicy producenta.

Po pierwsze, w ogóle nie chroni przed poceniem. Pod pachami mam dwa jeziora.

Po drugie, brudzi ubrania.

Cena za takie nic jest nie do przyjęcia.

Jedna gwiazdka za znośny zapach, i to, że nawet jak człowiek się spoci, to nie śmierdzi na kilometr (choć delikatny smrodek czuć).

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić anka011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywały Lepsze.
  • Jakoś nie przekonywuje mnie.
    Zapach mnie odtrąca dlatego wiecej go nie kupię.
    Nie działa bardzo dobrze..
    zawiodlam sie troche, mimo ze nie brudzi
    Być moze u kogoś sie sprawdził.
    Testuje clear aqua i jest o niebo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: nie licze

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie mój faworyt
  • Spróbowałam czegoś innego i nie wyszło mi to na dobre.
    plusy:
    +opakowanie
    +cena
    + w jakims stopniu chroni przed potem.
    Minusy:
    -mi zapach nie odpowiada,
    -brudzi ubrania,
    -nie jest zbyt wydajny jak na takie sztyfty.

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marci55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klapa
  • Zapisać na czole, żeby więcej nie skusić się na rexonę w sztyfcie.

-brudzi ubrania i to bardzo. Zakładam czarną koszulkę i kończy się szerokimi białymi pasami przez całą jej długość. Nadaje się chyba tylko do zwiewnych bluzeczek albo koszul, których nie trzeba wkładać przez głowę "opuszczając" od pach na dół. w innym przypadku zawsze kończy się przecieraniem plam zwilżonym ręcznikiem.
    -niezadowalająco chroni przed poceniem. Jest zima, a mimo wszystko miałam zawsze lekko zawilgocone pachy. Może nie tak, jakbym nie użyła wcale, ale jednak kiepsko. Nie chcę wiedzieć jak by to wyglądało latem, szczególnie przy koszulkach bez rękawów.
    -mało wydajny, skończył mi sie zaskakująco szybko
    -cena przeciętna
    -zapach przyjemny

Cóż więcej dodać- nie polecam.

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nadal brudzi
  • Nie mam żadnych problemów z potliwością, w zasadzie w ogóle się nie pocę a antyperspirant używam dla komfortu psychicznego i celów higienicznych, dlatego zawsze szukam takiego, który delikatnie pachnie, nie brudzi ubrań.

Plusy:

-dostępność
    -delikatny zapach, który nie koliduje z perfumami
    -nie podrażnia skóry, nawet po depilacji
    -poręczne opakowanie

Minusy:
    -mało wydajny
    -cena
    -niestety nadal brudzi ciemne ubrania

Bardzo dobry antyperspirant, jednak gwiazdki odejmuję za to, że przy takiej cenie szybko się kończy i mimo, że producent zapewnia, że nie brudzi ubrań, to niestety brudzi ciemne rzeczy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie
  • Lubie rexone. Wczesniej uzywalam kulek teraz jednak wole forme sztyftow. Ten ladnie pachnie. Calkiem dobrze chroni. Jest tani. I naprawde niebrudzi ciemnych ubran az tak bardzo. Polecam !!!

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jest super, piękny zapach, poręczny, wydajny, likwiduje brzydki zapach, jedynym minusem jest fakt, iż zostawia białe ślady na czarnych ubrania, a producent zapewniał, że to się nie zdarzy.
    Mimo to za działanie i zapach jest moim KWC.

Chcesz pochwalić Asia1706 za czytelną i pomocną recenzję?