Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Dobre krycie, naturalny wygląd. Polecam!
  • Przez ostatnich kilka lat testowałam dziesiątki podkładów ponieważ mam co ukrywać (blizny, przebarwienia). Przez dłuższy czas zatrzymałam się na Revlonie, aż zaczęłam oglądać się w różnym świetle, nie tylko łazienkowym. Okazało się, że wygląda bardzo nienaturalnie (mimo małej ilości) i tak zaczęłam poszukiwania od nowa.

Na Eveline BB trafiłam przypadkiem. Pierwsze wrażenie? Krycie przyzwoite choć nie wszystko zasłania. Ale! Co ważne: twarz wygląda jak goła, zupełnie naturalna nawet w pełnym słońcu. Ponieważ moje potrzeby kryjące są większe, nakładam cienką warstwę BB, następnie w ruch idzie pędzelek z kamuflażem (tylko punktowo!). Jeżeli kamuflaż się odcina dorzucam gąbeczką cienką warstwę BB na wierzch. Całość moim zdaniem wymaga lekkiego przypudrowania, po pewnym czasie twarz minimalnie się świeci. Efekt? Całość naturalna a krycie tam gdzie trzeba.

Produkt świetnie działa na moją cerę, nawilża (praktycznie nie muszę stosować kremów pod spód, chyba, że chcę dodatkowo go rozrzedzić i nałożyć jeszcze cieńszą warstwę), NIE ZAPYCHA!!, nawet, kiedy zdarzy mi się zasnąć z nim na twarzy, długo utrzymuje się na twarzy, szczególnie po utrwaleniu pudrem.

Przypadkiem kupiłam odcień najciemniejszy i bałam się dramatu, ale okazało się, że po wakacjach we Włoszech kolor stał się idealny. Jeżeli chcę nieco odświeżyć twarz łączę go z jaśniejszym korektorem i modeluję.

Plusy:
    + ładne krycie jak na krem BB
    + nie waży się, nie przemieszcza, nie gromadzi w zmarszczkach
    + współpracuje z wieloma kosmetykami
    + ładny zapach
    + łatwy w rozprowadzaniu zarówno palcami jak i pędzlem
    + tubka umożliwia wykorzystanie do samego końca
    + niska cena
    + nie zapycha, nawilża

Minusy:
    - ograniczona gama kolorystyczna, wyobrażam sobie, że część osób będzie miało problem z dobraniem, szczególnie zimą
    - po jakimś czasie twarz lekko się świeci, moim zdaniem wymaga delikatnego przypudrowania
    - krycie nie jest bardzo mocne, nie oczekujcie efektu super kryjącego podkładu, mocniejsze przebarwienia wymagają kilku dodatkowych zabiegów (chociaż moim zdaniem to zaleta, dzięki temu trudno o efekt maski)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić bajuba za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• lubie go latem
  • Mam jasna cere, tego kremu uzywam tylko latem - w zime nawet wesja jasna jest dla mnie ciut za ciemna.

Faktycznie wygladza skore, zakrywa niedoskonalosci. Nie wazy sie, nie splywa. Ladnie ujednolica koloryt. Nie podraznia, nie powoduje wysypu krost. Nie zapycha. Dobrze sie rozprowadza. Jest wydajny i tani.

Z minusow to moze kolor - dla mnie zima jest za ciemny, ale latem jest OK.

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie matuje, ale dla cery bezproblemowej super
  • Nie przepadam za kremami BB. Nie spełniają one moich oczekiwań, więc ich unikam.
    Ten kupiłam w sumie dlatego, że kończył mi się podkład a nie mogłam znaleźć czegoś sensownego i przede wszystkim taniego - za niego zapłaciłam 15 zł.

+Kremowa, lekka, śliska przy kontakcie ze skórą konsystencję, nie wylewa się z opakowania. Nakłada się bardzo szybko, bez smug.

+Ładny, kremowy zapach. Już po rozpakowaniu folijki go czuć.

-Jasny odcień ciemny, różowe tony. Wersja do jasnej skóry pasowała mi dopiero po dwóch wizytach na solarium. Praktycznie każdy podkład jest przy mojej szyi różowawy i ten BB także, co mnie niezmiernie smuci. Nie daje efektu świnki, ale jednak nie ma porządanej przeze mnie przewagi żółtych tonów.

+/- Czasem po nałożeniu daje satynowy efekt, czasem od razu po nałożeniu się świeci. Przeważnie jak cera jest sucha, to wtedy się ładnie wchłania do satyny, ale to pewnie ten efekt rozświetlania.

+Nie lepi się.

+Nawilża cerę, nawet gdy jest ściągnięta. Nie czuję, że mam go na twarzy. Wieczorem po demakijażu moje cera nie jest zmęczona, zszarzała, ściągnięta.

+ Wtapia się w cerę. Nie daje efektu maski, mimo że jest trochę zbyt rózowy. Ujednolica koloryt cery. Zamaskuje jakieś bardzo delikatne zaczerwienia. Nie mam problemów z cerą, więc potrzebuję jedynie lekkiego jej ujednolicenia. Bardzo dobrze się pod tym względem sprawdza. Jak przed okresem mnie wysypie troszkę, to wspomagam się korektorem.

+Rozszerzone pory są mniej widoczne.

+SPF 15.

-Nie matuje. Mam cerę mieszaną w stronę suchej, ale strefa T się przetłuszcza. Od razu po nałożeniu trzeba przyudrować i średnio co 3 godz. dopudrowywać.

+Trwały. Zaczyna lekko się ścierać z nosa po ok.6 godzinach, ale i po 10 godzinach cera wygląda nadal dobrze, bo BB nadal jest na buzi. Niejeden podkład szybciej się ścierał.

+Nie zapycha porów.

PODSUMOWUJĄC:

Jest to bardzo fajny, lekki, nawilżający produkt do codziennego makijażu dla bezproblemowej cery. Co prawda nie matuje, ale jest jak na drogeryjny BB trwały. Zawiera też SPF 15.
    Bladziochy i bardzo żółte panie mogą być zawiedzione jasnym odcieniem.

Mimo wszystko mój HIT obecnego lata.

Używam tego produktu od: ponad mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam od lat
  • Matujący krem używam często zamiast podkładu.

+ Ładnie pachnie
    + Długo jest widoczny na skórze
    + Buzia jest gładka, taka baby doll
    + Wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy użytkowania

- Nie zakrywa wszystkich niedoskonałości
    - Dobry dla osób z bezproblemową cerą

Jest to lekki krem matujący.
    Polecam cerom mieszanym.
    Jak na razie najlepszy krem matujący jaki miałam, pewnie kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

Chcesz pochwalić patrynia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny kremik!
  • Dobrze matuje, świetnie stapia się ze skórą, delikatnie kryje, nadając bardzo ładny efekt satynowej skóry.
    Dobrze dostępny, cena też jak najbardziej ok.
    Jestem bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa jednego

Chcesz pochwalić grewana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Plusy:
    -nie robi efektu maski na twarzy
    -dostępność
    -cena
    -dobrze matuje
    -nie ma potrzeby używanie już pudru
    -dobrzy podczas szybkich codziennych makijaży
    -dobrze się rozprowadza palcami jak i gąbeczką

Minusy:
    - mała gama kolorów do wyboru

Chcesz pochwalić tanuri13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Krem zaczełam używać po przeczytaniu recenzji na tej stronie. Byłam mile zaskoczona, ponieważ :
    + ma ładny zapach
    + dość dobrze kryje niedoskonałości, jednak po pewnym czasie schodzi
    + tani
    +wygodne opakowanie
    + wydajny
    Minusem jest małe zróżnicowanie kolorów oraz to, że krem nie matuje.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Chcesz pochwalić ankaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK!!
  • W pogoni za czymś kryjącym ale lżejszym niż klasyczna tapeta której nie cierpię kupiłam ten o to bb krem przekonały mnie liczne pozytywne oceny właśnie tutaj mam cerę mieszaną i źle dobrany taki krem powodował wysyp podskórnych grudek i innych cudaków w strefie T. Ale ten mnie nie zawiódł
    + dobrze kryje zaczerwienienia drobne niedoskonałości,
    + dobrze się rozprowadza i wchłania nawet w strefie T
    + matuje ale nie do przesady skóra wygląda naturalnie
    + jest w przystępnej cenie i jest wydajny
    + nie podrażnia mojej naczynkowej cery
    + nie zapycha porów
    + utrzymuje się na skórze naprawdę długo nigdy nie musiałam go poprawiać czy nakładać od nowa
    + wyrównuje kolor skóry

- na początku jest ciemny dopiero później się dopasowuje ale i tak dla bladolicych pań będzie to kiepski kolor, sama mam raczej ciemniejszą karnację a używam najjaśniejszego odcienia

Chcesz pochwalić Heru19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłabym jakby były inne wersje kolorystyczne
  • Zachęcona opiniami wizazanek zakupiłam i polecam, ale na ciemniejszą karnację.

+nawilża, ale jest lekki, nie zapycha
    +nie tworzy maski
    +ładnie pachnie
    +jest tani
    +ma wygodne opakowanie
    +jak na tą cenę trzyma się całkiem nieźle
    +naturalnie schodzi, nie plackami

+jasny odcień jest mega ciemny.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Axxxxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIe dla mnie
  • Jest to jeden z tych rzadkich przypadkow, keidy nie zgadzam sie z opinia wizazanek..
    - krem nadaje nienaturalny kolor
    - zatyka i uwidacznia pory...
    - przypudrowany daje efekt maski, puder nie chce sie w niego wtopic
    - dobrze kryje
    - nie jest lekki, nie utrzymuje sie caly dzien
    - nie matuje

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?