Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Bardzo go polubiłam
  • Zacznę od tego że jest to mój pierwszy bb krem dlatego nie mogę go porównać do innych, jednak bardzo przypadł mi do gustu. Mam kolor jasny. Krem bardzo ładnie matuje, nie lepi się, wygładza, wyrównuje koloryt. Dobrze kryje ale z większymi niespodziankami sobie nie poradzi w końcu to tylko krem. Jak na tak dobry produkt cena jest przystępna. Jestem zadowolona, że ten krem pojawił się na rynku.

Chcesz pochwalić moniamaus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem jak podkład
  • Jest to mój pierwszy krem BB (tzn. kiedyś, w wieku powiedzmy 15 lat, kupiłam jakiś tam krem koloryzujący, ale to była porażka). Od razu przypadł mi do gustu.

Krycie jest zaskakująco dobre (aż się zdziwiłam) - mniej więcej takie, jak większość moich podkładów.

Leciutki, nie czuć go na buzi.

Dostępny chyba w każdej drogerii za niewielkie pieniądze.

Plusem jest też zapach (prawie niewyczuwalny) i jasny odcień (zawsze miałam z tym problem).

Kosmetyk jest raczej wydajny - jedno opakowanie starcza mi na ok. 1,5 miesiąca.

Jedynym minusem jest to, że nie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Totalnie nietrafiony.

Plusy:
    + zapach i tyle.

Minusy:
    - nie matuje ani trochę,
    - nie pokrywa żadnych niedoskonałości i zaczerwienień,
    - twarz po nim świeci się i staje się tłusta jak bym wysmarowała ją olejem,
    - zatyka pory,
    - nietrwały.

Nigdy więcej!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie? Idealny!
  • Zdecydowałam się kupić krem bb, ponieważ podkłady są dla mnie za ciężkie, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż dzienny, ot typowe wyjście na uczelnię czy zakupy...
    Wcześniej nie miałam do czynienia z tego typu produktami, dlatego zdecydowałam się na ten- jeden z tańszych, firmy eveline- która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. W tym przypadku również.
    Szybko stał się moim nr 1.
    Może i te droższe kremy, w granicach 60-70 zł są lepsze, ale na skromną kieszeń studenta ten jest w sam raz!

+cena!
    +konsystencja
    +zapach, a raczej jego brak
    +idealny do mojej cery- bez większych niedoskonałości, z delikatnymi przebarwieniami
    +świetnie nawilża
    +ładnie matuje
    +dobrze dopasowany kolor- nawet dla mnie, bledziucha który ma zawsze problem z kolorami podkładów/pudrów
    +wydajny

Jak dla mnie? HIT!

Chcesz pochwalić Marcioch_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jak na drogeryjne pseudokremy bb, produkt jest naprawdę godny polecenia. Kupiłam go ze względu na upały, podczas których nie mam ochoty pacykować się kryjącymi podkładami, a jedynie poprawić koloryt cery.
    Na mojej mieszanej cerze przez kilka godzin wygląda dobrze, po czym wymaga przypudrowania. Najjaśniejszy odcień pasuje do mojej cery i co najważniejsze - nie ciemnieje na skórze.

Zalety:
    - kryje drobne niedoskonałości
    - dobrze się nakłada
    - dobrze "współpracuje" z innymi kosmetykami
    - nienachalny zapach
    - delikatnie matuje
    - cena

Wady:
    - pod wieczór nie zostaje po nim ślad (zaznaczam jednak, że znika z buzi równomiernie i stopniowo)
    - nie zakryje dużych niedoskonałości i cieni pod oczami - bez korektora się nie obejdzie
    - nie podoła cerze mocno przetłuszczającej się

Ogółem, fajny kosmetyk dla "mieszańców" na, bez szczególnie dużych problemów z cerą, idealny latem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Joasta22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ciekawa alternatywa dla podkładu
  • Plusy:
    -cena
    -konsystencja, fajnie się rozprowadza,
    -całkiem nieźle kryje i wyrównuje koloryt skóry
    -cera wydaje się gładka, nawilżona
    -wydajność
    Minusy:
    -niby wersja dla cery jasnej, mimo to dla mnie nieco za ciemny
    -raczej nie zauważyłam, żeby matował, wręcz przeciwnie, bez pudru się nie obejdzie

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasiarzyna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojjjj dobry!
  • produkt jest rzeczywiście dobry! ładnie się rozprowadza na twarzy, ładnie delikatnie rozświetla twarz, ja mam odień jaśniejszy i jak dlamnie jest jasny ale nie aż tak jak prawdziwe azjatyckie kremy które wręcz są szaro-białe, bardzo dziwne. Dosyć dobrze kryje, jak na bb wręcz bardzo dobrze. Nie wytrzymuje cały dzień, wiadomo jak na tani specyfik w końcu się ściera ale teżnie jest tak jagorzej. Wszystko co mówie brzmi bardzo przeciętnie, bo ten produkt to nie jest ideał(daleko mu do bb z górnej półki) Nie stał się moim ulubieńcem, mimo tego uważam ,ze jet bardzo dobry, a biorąc pod uwage cene to naprawdę warto kupic jak ktoś szuka czegos taniego. Ja się nie zawiodłam, jedyny większyminus to mam wrażenie, że podkreśla skórki nad ustami;/ tworząc taki jakby meszek( z innymi kreammi bb, czy nawet podkładami raczej tak nie miałam) i tylko to go troszkę dysfalifikuje w używaniu. Jest bardzo wydajny!!!!A i co bardzo ważne, nie robi tłustej wartwy na twarzy tak jak inne bb na polskim rynku.!! Rozświetlenie jest ale nie tworzone przez tłuszcz jak w innych tego typu kremach bb.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na lato, bo matuje ma filtry i jest dość ciemny (co jest plusem i minusem)
  • Plusy:
    -pięknie matuje
    -jest dość trwały (jak na krem bb)
    -ma filtry chroniące twarz przed promieniowaniem słonecznym i poparzeniami
    -pięknie pachnie
    -opakowanie można rozciąć przy końcówce (produkt się nie zmarnuje)
    -krycie średnie (dobre dla nastolatek)
    -jest łatwo dostępny i tani
    -wydajny
    Minusy:
    -podkreśla suche skórki (nie miałam jeszcze kremu bb który by tego nie robił )
    -kolory są ciemne, ( nawet ten jasny, który mam)

Ilość zużytych opakowań: przy końcu pierwszej tubki

Chcesz pochwalić KolejnyNudnyNick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na cieplejsze miesiące
  • Jest to mój pierwszy i jedyny na razie krem BB, jaki miałam okazję użyć.

Plusy:
    + cena
    + dostępność (Rossmann, Hebe, Superpharm i inne drogerie)
    + poręczne, estetyczne i schludne opakowanie; na koniec można je przeciąć i wydobyć resztki
    + ładnie matuje
    + kryje wszystkie moje niedoskonałości
    + dobrze się wchłania
    + nie zapycha, nie powoduje więc powstawania wyprysków
    + dobrze się trzyma na mojej twarzy, po całym dniu prawie nigdy nie muszę robić poprawek, a czasami nawet jak przed snem nie zmyję makijażu (np. impreza), to rano dalej jest na buzi
    + jak już schodzi, to robi to równomiernie

Wady:
    - mimo, iż nie jestem jakaś super blada, raczej taka pośrednia, to kolor "jasny" zimą i wiosną jest dla mnie zbyt ciemny.

Mogliby poszerzyć gamę kolorystyczną, zrobić jeszcze jakiś jaśniejszy odcień, wtedy pasowałby do mnie przez cały rok.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fated2pretend za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Krem ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza. Kolor jasny jest jednak zbyt ciemny i wpada w pasteloworóżowe tony, co dziwnie wygląda na twarzy.
    Mam cerę mieszaną i na moich policzkach jego wykończenie było lekko pudrowe, natomiast strefa T zaczynała się dosyć szybko świecić. Musiałam używać pudru o wiele częściej niż w przypadku innych produktów, a jego obietnicą jest przecież efekt matujący.
    Zapach ma dosyć specyficzny, nie jest zły, ale jak dla mnie pachnie troszkę 'męsko' ;D
    Żałuję że nie ma większego wyboru kolorów, być może wtedy przypadłby mi bardziej do gustu

Chcesz pochwalić Mana_Mana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij