Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Bardzo dobry produkt
  • PLUSY:
    -kolor
    -konsystencja
    -nie jest tak tlusty jak wiekszosc kremow bb
    -nie swieci sie az tak bardzo
    MINUSY;
    -podkresla skorki po pewnym czasie

Wiadome ,ze trzeba go lekko przypudrowac , nie spodziewajcie sie calkowitego matowego efektu bez uzycia ani grama pudru to dosc awykonalne jak na krem bb

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić neonowelate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kremów BB używam tylko latem. Do tej pory wszelkie drogeryjne u mnie się nie sprawdzały, jedynie w miarę ok był krem BB Eveline (wersja nie matująca). Widząc na półkach nową wersję, z chęcią kupiłam (mam cerę tłustą, mieszaną). Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że ten krem jest gorszy od swojego poprzednika- wersji nie matującej

Zalety:
    - jest lekki, nie czuć go na twarzy,
    - cena.

Wady:
    - matuje na bardzo krótko: 2-3 h (wersja nie matująca ponad 4 h)
    - kryje słabo, jak to krem BB...

Ogólnie nie przypadł mi do gustu i częściej używam wersji nie matującej, chociażby z tego względu, że ma fajniejszą konsystencję (musu).

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gwiazdka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z braku laku może być
  • Kupiłam ten bb krem pod wpływem opinii na wizażu. Same ohy i ahy, cena kusząca więc czemu nie. Według mnie niestety do ideału trochę mu brakuje. Po nałożeniu wygląda całkiem całkiem. Kolor (testowałam wersę jasną) nawet mi podpasował. Dobrze kryje, trzeba śpieszyć się z nakładaniem, bo szybko robi się tępy na twarzy. Leży i kwiczy niestety pod względem trwałości i matu, a na te dwie cechy zawsze zwracam najabrdziej uwagę. Bez przypudrowania ani rusz i to dosyć częstego. Pod koniec dnia wyglądał brzydko w mojej przetłuszczającej się dość mocno strefie T. Poschodził z nosa i brody. Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów po bb kremach, ale po tych wszystkich pochlebnych opiniach myślałam, że rzuci mnie na kolana. ;p
    Może być dla mnie takim chwilowym zastępstwem wrazie gdyby mój codzienny podkład się skończył i czekałabym na przesyłkę, ale stałym kosmetykiem w moje kosmetyczce raczej nie będzie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FurFur_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Najlepszy krem bb jaki stosowałam. Bardzo dobrze kryje i stapia się ze skórą. Nie zapycha, nie uczula. Jest stosunkowo tani. Na co dzień jest idealny.

+tani
    +nie podrażnia
    +wygodne opakowanie
    +ładnie pachnie
    +nie wysusza

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Poeazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko szkodzi
  • Rozczarował mnie bardzo.

Z plusów mogę wymienić:
    + niską cenę
    + dostępność
    + przyjemny zapach
    + spf 15
    + krycie - kryje naprawdę nie najgorzej jak na krem typu "bb", ładnie maskuje niedoskonałości, przebarwienia i wyrównuje koloryt
    + wygładzenie i rozświetlenie

Minusów jest jednak więcej:
    - kolor - posiadam odcień jasny, który jednak jest zdecydowanie za ciemny, nie dopasował się do mojej karnacji
    - nie matuje - bardziej rozświetla
    - rozprowadzanie - łatwo zrobić sobie nim krzywdę
    - nawilżenie - nie odczułam go
    - ciemnienie - no tak, nie dość że normalnie jest ciemny, to po pewnym czasie wygląda jeszcze gorzej
    - ciężkość - to pewnie przez krycie, ale przecież to krem "bb" powinien być lżejszy od podkładu, a jednak czuć go na twarzy
    - efekt maski - widać go na twarzy
    - jest nietrwały i w dodatku schodzi nierównomiernie
    - okropny skład - nie odczułam żadnych pozytywnych właściwości tego niby cuda, wręcz przeciwnie...
    - zapycha - skóra nie oddycha, i jak dla mnie to dyskwalifikująca wada tego produktu ( po pierwsze - nie szkodzić)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno, gdyż nie mogę go zużyć

Chcesz pochwalić Patusiaczek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Zawsze jak go używam zastanawia mnie jak to możliwe, że krem BB jest o tyyyle lepszy od niejednego podkładu...?

Mam cerę problemową- niejakie wypryski, przebarwienia, sińce pod oczami, rozszerzone pory. W dodatku jest wrażliwa i dość często mnie szczypie/piecze, miejscami się przesysza, a w słynnej strefie T błyszczy.
    Na ten krem trafiłam ponad dory rok temu i jestem nim do dziś zachwycona.
    +świetnie kryje!
    +wyrównuje koloryt skóry
    +matowi
    +nawilża
    +długo utrzymuje się na twarzy- nie schodzi miejscami, nie ściera się
    + kosmicznie tani
    + opakowanie większe niż tradycyjne fluidy itp

- jedyny minus jaki tu zauważam, to mała gama kolorów- "aż" dwa. Szkoda.
    Zimą używam jasnego, gdy się dość opalę to ciemnego, ale zazweyczaj i tak muszę je mieszać- mimo to, zawsze do niego wracam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Mam juz 3 opakowanie. Mimo, ze sa tylko 2 odcienie to na tyle same dostisowuja sie do koloru cery, ze zima i latem kiedy jestem opalona, czyli ciemniejsza o 2,3 tony, moge nadal uzywac BB do cery jasnej i nie odznacza się to.
    - mimo, ze to krem BB kryje lepiej niz nie jeden podkład.
    -lanie matuje
    -nawiza
    -długo sie utrzymuje
    -ladnie pachnie
    -rozsmarowuje sie jak krem. Ja go nakladam tak, ze najpierw ogolnie rozsmarowuje a nastepnie wklepuje go, dzieki czemu mam super efekt krycia
    Polecam dziewczynom z cera problematyczna(ja mam taka), super sie sprawdza- lepiej niz podklad!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić moemoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Choć bardzo lubię produkty tej marki, ten nie uważam za najbardziej udany.
  • Plusy:
    -wygodna tubka
    - produkt dobrze matuje
    - lekki
    - przyjemny zapach
    - sprawdza się na lato
    - cena
    - dostępność

Minusy:
    - konsystencja ( dość gęsty, przez co trudno rozprowadza się po skórze)
    - niewielka gama kolorów do wyboru ( sama używam wersji do cery śniadej choć jest troszkę za ciemna)
    - trudno dokładnie pokryć twarz
    - mało wydajny (raczej do stosowania punktowego (czoło, nos)Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izabelanow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie dobry krem BB, będę do niego wracała.
  • Krem kupilam w Rossmannie za około 15zł. Byłam zachecona pochlebnymi opiniami i nie zawiodlam sie Potrzebowałam na lato czegoś, co zastąpi mi podkład i ten krem sprawdza się rewelacyjnie.
    PLUSY:
    -wyrównuje niedoskonałości (oczywiście nie tak jak jak podkład, ale nie wymagajmy zbyt wiele, w końcu to krem)
    -przystępna cena
    -twarz jest po nim gładka
    -szybko się rozprowadza
    MINUSY:
    -w tym momencie jestem opalona, ale przy moim bladym kolorze skóry byłby zdecydowanie za ciemny, bo już teraz ma lekko pomarańczowy odcień
    -efekt 'zmatowienia' utrzymuje się dosyć krótko, bez pudru nie da rady

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić julka5089 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!!
  • Rewelacja. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, matuje w stopniu wystarczającym, łatwo się rozprowadza, jest wydajny, kolor idealnie dopasowuje się koloru cery, nie wysusza skóry. Używam go rano na krem, utrzymuje skórę w dobrym stanie aż do wieczora. Nie powoduje zaczerwień, plam. Niska cena również przyciąga. Jest to mój pierwszy krem BB i zostałam przy nim, nie zamienię go na żaden inny. Polecam!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić perelka1411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze wygląda ale nie matuje na długo
  • Recenzję zacznę od opisu mojej cery – mieszana, czasami przesuszona, skłonna do zanieczyszczania i wyprysków.
    Produkt kupiłam za około 14 zł w Rossmanie.

Używałam już kilku kremów bb, także tych azjatyckich i ten produkt jest całkiem dobry, przypomina mi krem bb marki Bell ale Eveline jest trochę gorszy. Po kremie Bell cera była bardziej promienna i wyglądała trochę lepiej niż z kremem Eveline. Ale nadal uważam, że krem Eveline jet niezły.

Po jego użyciu cera wygląda lepiej, zdrowiej, dopasowuje się do cery. Produkt ma krycie jak lekko kryjący podkład w kierunku średniego, przy większych niedoskonałościach np. wypryskach wystarczy użyć trochę korektora. Właściwie to śmiało go można nazwać lekkim podkładem.

Ma kremową konsystencję, rozprowadza się na twarzy dobrze, ja robię to palcami, krem nie zasycha, jest lekki, nie zbiera się w załamaniach skóry, nie roluje się.
    Mimo obecności silikonów nie zapycha.

Niestety mały wybór kolorów. Odcień jasny jest faktycznie jasny, wygląda naturalnie, nie wpada w pomarańczowy ani nie ciemnieje ale dla osób bardzo bladych może być za ciemny. W sklepach brak testerów.

Krem jest dość trwały, u mnie wytrzymuje na zdrowej skórze nawet 9 godz., nie spływa z twarzy, poprawiać muszę tylko w miejscach wyprysków co 3-4 godz.

Raczej nie wymaga stosowania kremu nawilżającego ale przy bardzo przesuszonej skórze pewnie bez tego dodatku się nie obędzie.
    Obietnice producenta są poniekąd spełnione: krem wyrównuje koloryt, pokrywa mniejsze niedoskonałości nie obciążając cery, wygładza, lekko rozświetla i trochę nawilża.
    Jednak produkt nie jest matujący! Bez pudru świecę się po 3-4 godz. czyli tak jak po innych kremach bb.
    Krem z pewnością nie odżywia i nie zapewnia jędrności a to też można przeczytać na opakowaniu.
    Nie miałam okazji sprawdzić na ile jest skuteczna ochrona przeciwsłoneczna.

Opakowanie miękkie, dozuje odpowiednią ilość kremu. Zapach przyjemny.
    Trudno mi ocenić wydajność ponieważ kremu używam na zmianę z innymi ale jednorazowo używam go tyle co większości podkładów.

Skład do naturalnych nie należy ale faktem jest, że jeśli się wczytamy w składy wielu innych droższych podkładów/ kremów bb nawet tych aptecznych również znajdziemy silikony i PEG.
    Produkt nie testowany na zwierzętach.
    Nie wiem czy do niego wrócę, lepszy jest krem Bell.

Skład:aqua; cyclopentasiloxane; ethylhexyl methoxycinnamate; Bis-PEG/PPG-14/14;cyclohexasiloxane;isodecyl neopentanoate; propylene glycol; stearyl dimethicone; talc; pullulan; polyglyceryl-4 isostearate; cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone; hexyl laurate; sodium chloride; beeswax (cera alba); phenoxyethanol; methylparaben; butylparaben; ethylparaben; propylparaben; hydrogenated castor oil; hyaluroic acid; polymethylsilsesquioxane; collagen amino acids; dimethicone; parfum; DMDM hydantoin; hydrolyzed silk; polysorbate 20; PEG-20 glyceryl laurate; tocopherol; linoleic acid; retinyl palmitate; butylphenyl methylpropional; benzyl salicylate; alpha-Isomethyl Ionone; linallol; benzyl benzoate; hexyl cinnamal; citronellol; may contain: CI 77891; CI 77491; CI 77492; CI 77499

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Jest swietny. Spelnia wszystko co obiecuje producent
    Plusy:
    +matuje
    +nawilza
    +wyrownuje koloryt skory
    +cena
    +dostepnosc
    Minusy:
    -nie najlepiej kryje
    Wiecej minosow nie zauwazylam polecam

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Olciak13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Produkt jest absolutnie fantastyczny !

Ja - wielbicielka wszelkich kremów BB, lekkich podkładów kupiłam go w zeszłym roku pod wpływem b.dobrych opinii. Mam suchą skórę, ale na lato mimo to kupiłam wersję matującą. Z tym matem to różnie bywa- mnie akurat bardzo to pasuje bo nie robi maski, nie ściąga cery, ale też nie świecę się po nim więc jest ok.

Konsystencja płynna, bardzo przyjemnie rozprowadza się na skórze, czuć w nim taką kremową konsystencję, przez co nie jest tepy w rozsmarowywaniu.

Produkt jak na krem BB ma bardzo przyzwoite krycie, w zasadzie zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu skóy i tej kwestii spisuje się bardzo dobrze. Cera jest wygładzona, lekko zmatowiona.Jak dla mnie na lato, w tym momencie jest to produkt nr 1
    dobra trwałość. Póki co nie widzę w nim wad ale właścicielki cer mieszanych lub tłustych liczące na mat mogą być zawiedzione.

Muszę przyznać że pobił Guerlain Parure de Lumiere i inne podkłady z wysokiej półki. Nie sądziłam że Eveline może wypuścić na rynek coś tak dobrego. Fanką tej firmy nie jestem i raczej nie będę.
    Cena rewelacyjna w stosunku do zawatości

Używam tego produktu od: od zeszłego roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,

Chcesz pochwalić kicia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyrównanie koloru nawet ok, ale matowienie...
  • ciężko mi określić czy to jest mój typ czy nie..
    - wyrównanie kolorytu zgadza się, choc wersja dla jasnej karnacji jest za jasna dla osoby która się choć troche opaliła
    - matowienie.. nie za bardzo, jakiś efekt zmatowienia widze dopiero gdy użyje pudru w kamieniu
    - cera śniada jaka to konkretnie jest? zaryzykuję i kupie w ciemnijeszej wersji
    - dla osob o cerze mieszanej oraz tłustej ten kosmetyk sprawdzi się śrendio

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pl20765 za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki nie znajdę nic lepszego
  • Szukałam jakieś lżejszej alternatywy dla podkładu latem. Po długich walkach sama ze sobą (trauma po BB Garniera) zdecydowałam się na jakiś polski kremik BB. Po szybkim sprawdzeniu opinii na Wizażu padło na Eveline.

Krem jest w 2 wersjach kolorystycznych. I tu zaczęły się schody. Jestem raczej blada, zazwyczaj używam najjaśniejszych odcieni podkładów, ale z drugiej strony - idzie lato, nie chcę, żeby mi się twarz odznaczała. W drogerii nie było testera. Po ambitnej ocenie kartoników z produktami wzięłam do cery jasnej. Po odpakowaniu w domu lekko się zdziwiłam - produkt był nawet lekko ciemniejszy niż oczekiwałam. Na pewno nie nada się na zimę. Ani dla totalnych bladziochów.

Krem fajnie się rozprowadza, jest dość przyjemny, daje ładne krycie, nawet mocniejsze niż się spodziewałam. Matowienie to wielka ściema, ale mnie to nie przeszkadza i tak jestem fanem pudru dla totalnego matu.

Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Aż nie odkryłam jego wątpliwej trwałości - po mniej więcej 4 godzinach na buzi nie mam po nim śladu. Plus za fakt, że schodzi równomiernie.

Podsumowując - byłby to i mój ideał na lato (duży plus za SPF), gdyby nie fakt, że wymaga nakładania nie raz, nie dwa, a trzy czy cztery razy dziennie. Jest też naprawdę mało wydajny (po niecałym miesiącu zużyłam ponad połowę opakowania, a zazwyczaj podkłady męczę koło pół roku). Ale ma niezłą cenę.

Dodatkowo denerwuje mnie fakt, że lekko wpada w róż po jakimś czasie od nałożenia. Z drugiej strony - niedługo po nałożeniu i tak go nie ma, więc nie jest to wielka wada

Myślę, że z braku laku będę go używać, chyba że w końcu odkryję swój ideał.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny - polecam wypróbować!
  • Skuszona Waszymi opiniami postanowiłam go wypróbować i czuję, że kupię go po raz kolejny (używam kremu do jasnej cery)

Plusy:

- dobrze wyrównuje koloryt skóry
    - nadaje skórze matowy, zdrowy i naturalny wygląd
    - nawilża skórę
    - nie powoduje podrażnień
    - dobrze się rozprowadza
    - nie powoduje efektu maski
    - skóra jest po nim miękka i gładka
    - długo utrzymuje się na skórze (kilka godzin)
    - jest wydajny
    - niska cena
    - dostępność

Minusy
    - nie przykrywa wszystkich niedoskonałości (np. wyprysków, cieni pod oczami) - muszę dodatkowo używać korektora (za to odjęłam pół gwiazdki)

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt za nidka cene
  • Nie jest to prawdziwy krem bb, ale bardziej krem tonujacy. Posiadam odcien do karnacji jasnej i bardzo dobrze wtapia sie w skore, nie brudzi ubran, krycie ma srednie, ale pozostawia twarz gladziutka. Niestety do osiagniecia matu trzeba go przypudrowac. Mimo wszystko bardzo go lubie i uwazam za jeden z lepszych polskich "udawaczy" bb

Chcesz pochwalić air_liquide za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki podkład
  • Na lato produkt dobry. Posiadam odcień medium i latem zeszłego roku bardzo mi pasował. Teraz go użyłam, ale niestety bez opalenizny nie sprawdza sie - za ciemny.

Krem nie ma dużego krycia, ale nie ma problemów z cerą więc nie stanowi to problemu. PO całym dniu trzyma się na twarzy bez większych zmian. Twarz wygląda świeżo, rozświetla a ja bardzo to lubię. Zapach ma bardzo przyjemny. Opakowanie też ok - tubka w sympatycznym kolorze. Jest wydajny. Uważam, że za tą ceną bardzo dobry produkt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie przebił Garniera
  • Tak, tak, tak!
    Dotąd używałam wersji Light marki Garnier, ale ten jest o niebo lepszy!

Plusy:
    +konsystencja
    +zapach
    +odcień (jaśniutki, nareszcie coś dla mojej buzi!)
    +cena (zwłaszcza promocyjna)
    +wydajność
    +krycie

Minusy:
    -odejmuję pół gwiazdki za niecałkowite zmatowienie buzi

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić andzelka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny za dychacza
  • Od jakiegoś czasu szukałam odpowiedniego podkładu dla siebie. Przebierałam w markach takich jak: Dior, Lancome, Estee Lauder itp. jeden był za ciężki, drugi ciemniał na twarzy...istny koszmar. Przeczytałam opinię kremu bb z eveline i trochę się zszokowałam...jak krem za 10 zł może być taki cudowny? Otóż moje drogie Panie-jest. Dla mnie najlepszy na świecie i żaden Dior za 200zł mu nie dorówna. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, może nawet troszeczkę żelową co sprawia że cudownie się rozprowadza po skórze i magicznie się w nią wtapia! Buźka jak marzenie. Wystarczy troszkę przypudrować na koniec a efekt rewelacyjny! Dla mnie ten produkt nie posiada żadnych wad. Nie ośmieliłabym się dopatrywać wad przy takiej cenie i jakości! Niedoskonałości są zakryte cera jak u niemowlaka, nie zastąpię go już żadnym podkładem z wyższej półki.

Używam tego produktu od: czerwiec
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mmademoiselle221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • +Pięknie pachnie
    + Bezproblemowo się rozprowadza
    + Dobrze kryje i wyrównuje koloryt
    + Jest lekki skóra nie jest obciążona
    + Ładnie matuje cerę
    + Nawilża
    + Jest wydajny
    + Cena kusząca

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Produkt zakupiłam rok temu, a dalej mam 1/4 opakowania Przez ten czas wielokrotnie go porzuciłam wymieniając na minerały. Jednakże, gdy nie potrzebuję super krycia i nie mam czasu bawić się proszkiem powracam do niego.

Krem zamknięty jest w miękkiej tubce z której wygodnie jest wydobyć produkt. Posiada konsystencje kremowo-wodnistej cieczy, jednakże nie sprawia to wielkiego problemu przy nakładaniu. Krem posiada żółtawe zabarwienie, co w moim przypadku neutralizuje częściowo rumień na twarzy. Nie pokrywa przebarwień, jednak ujednolica i daje wrażenie wypoczętej cery. Używam go, gdy nie muszę wyglądać bardzo wyjściowo, więc nie przeszkadza mi brak efektu matującego.

Ogólnie, jest to przydatny krem barwiący, gdy nie chcemy straszyć ludzi a jednak nie zależy nam na perfekcyjnej prezencji

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: dalej jedno

Chcesz pochwalić bluegirl11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Zdecydowałam się po obejrzeniu opinii na KWC i nie żałuję. Krem BB jest tani jak barszcz, kosztuje ok. 15 zł w Rossmannie. Po kolei:
    Plusy:
    - przy jednej warstwie delikatne krycie, w sam raz na upalne dni, na wieczór dwie cienkie warstwy i mamy efekt świetnego krycia
    -kolor jasny jest rzeczywiście jasny
    -bardzo odpowiada mi konsystencja która nie jest tępa i delikatnie lejąca
    - krem absolutnie nie wysusza, powiedziałabym że jest wręcz przeciwnie
    - skóra przy wieczornym demakijażu nie wygląda na zmęczoną

Minusy:
    - jeżeli ktoś oczekuje matu niech unika jak ognia, zostawia delikatnie lepką warstwę, trzeba użyć pudru
    - przy pierwszym wybieraniu koloru wkurzało mnie to że nie mogłam sprawdzić koloru

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić krolewnanacynamonie za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mi nie odpowiada...
  • Zużyłam całe opakowanie kremu BB, ale tylko dlatego, że po kilku użyciach doszłam do wniosku, że krem nie jest za specjalny, ale wyrzucić jakoś szkoda mi było i zaczęłam stosować BB jako podkład pod podkład albo konkretniej - jako krem pod podkład.

To co mi się w nim nie podobało to przede wszystkim odcień - ten jaśniejszy był za ciemny i jeszcze ciemniał po jakimś czasie od nałożenia, czasem też pojawiały się plamy na twarzy - jakby krem nie rozsmarowywał się równomiernie.
    Krył nawet dobrze jak na krem BB (choć zaczerwienienia i krostki były widoczne), ale za to szybko schodził z twarzy.
    Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i po BB bardzo szybko zaczynałam się świecić i tłuścić a przecież BB miał matować - nic z tego.

Powyższe dla mnie wady wyeliminowały go z używania solo, spróbowałam więc jako bazę pod podkład. Zużyłam go, podkład lepiej się rozprowadzał na kremie BB, bardziej przykrywał, ale za to znów szybciej przetłuszczała się strefa T.

Z plusów - jest wydajny, tani, ogólnodostępny i ma ładny zapach.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące temu

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zdziwiłam się jak nałożyłam go na twarz, że tak bardzo ładnie kryje.Nie miałam jakiś dużych problemów z cerą, ale mniejsze wypryski wszystkie zakrył.Ładnie wygląda na twarzy, tak naturalnie.Nie musiałam używać podkładu ani pudru ubiegłego lata.Troszkę po dłuższym stosowaniu wysuszał mi cerę.U mnie matowił na góra 3 godz a potem cera zaczynała się lekko świecić.Używałabym go gdyby nie to, że mam trupio - bladą twarz i był delikatnie za ciemny.Dużo lepszy od kremu BB Garniera, którego też używałam.

Używam tego produktu od: Używałam przez miesiąc.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?