Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Kupiłabym jakby były inne wersje kolorystyczne
  • Zachęcona opiniami wizazanek zakupiłam i polecam, ale na ciemniejszą karnację.

+nawilża, ale jest lekki, nie zapycha
    +nie tworzy maski
    +ładnie pachnie
    +jest tani
    +ma wygodne opakowanie
    +jak na tą cenę trzyma się całkiem nieźle
    +naturalnie schodzi, nie plackami

+jasny odcień jest mega ciemny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Axxxxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIe dla mnie
  • Jest to jeden z tych rzadkich przypadkow, keidy nie zgadzam sie z opinia wizazanek..
    - krem nadaje nienaturalny kolor
    - zatyka i uwidacznia pory...
    - przypudrowany daje efekt maski, puder nie chce sie w niego wtopic
    - dobrze kryje
    - nie jest lekki, nie utrzymuje sie caly dzien
    - nie matuje

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam ten krem przez przypadek, bo chciałam coś lekkiego do twarzy. I nawet nie spodziewałam się że już nie wrócę przez ten krem do swojego starego fluidu.
    -dobrze kryje niedoskonałości
    - nie wysusza
    -matuje (tylko szkoda że nie tak długo jak pisze producent dlatego odejmuję pół gwiazdki)
    -przyjemny zapach
    -dobra cena
    -wydajny
    -lekki i dobrze się rozprowadza
    -nie robi efektu maski, świetnie się wtapia w koloryt skóry

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić sylwia31876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używam zamiast podkładu na dzień. Nieźle kryje, ładnie i zdrowo wygląda. Na wielkie wyjścia raczej się nie sprawdzi ale to w końcu krem BB. Nie matuje, ale to nie problem, cera ma wyglądać zdrowo a żeby zmatowić wystarczy przypudrować.

Plus:
    +niezłe krycie,
    +ładny zdrowy wygląd,
    +nie zapycha,
    +nie wysusza,
    +niska cena,
    +dostępny praktycznie wszędzie,
    +fajny zapach i poręczne opakowanie,
    +dość długo się utrzymuje,
    +opakowane w pudełeczko z folią, gwarancją, że nikt go nie otwierał.

Minusy:
    -mało kolorów (osoby o jasnej karnacji nie znajdą raczej koloru dla siebie).

Świetny krem BB, najlepszy jaki miałam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić mrsGunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Nie mam złudzeń ,że produkt za 15zł z drogerii ma coś wspólnego z kremem BB, dla mnie jest to krem tonujący/lekki podkład i tak go oceniam.

Plusy:
    *dość dobre krycie
    *wyrównuje koloryt
    *wygładza
    *NIE ZAPYCHA
    * jest niedrogi
    *dostępny w drogeriach
    *ładnie pachnie*łatwo się rozprowadza
    * całkiem fajnie kryje, można budowac krycie
    *nie tworzy smug, nie wałkuje się
    *schodzi równomiernie
    *całkiem wydajny

Minusy:
    * mała gama kolorystyczna, co prawda mi jasny odcień pasuje przez cały rok, bo ani nie jestem bardzo blada ani tez nie opalam się szczególnie w lecie, ale dla dziewcyzn z jasną cerą nie nada się
    *nie widzę efektu matującego, i tu tez, ja go nie oczekuje bo nie mam problemów ze świeceniem ale posiadaczki tłustej cery nie ustatysfakcjonuje.

To już moje kolejne opakowanie. Nie mam większych problemów z cerą więc duże krycie nie jest mi potrzebne, wystarczy wyrównanie kolorytu i ukrycie drobnych brzebarwień. i tu sprawdza się świetnie. Skóra jest wygładzona, ujednolicona, świeża i promienna. Całkiem długo się utrzymuje. O dziwo nie zapycha mnie a to moja zmora, nawet niekomedogenny wydawałoby się Cethapil potrafił zrobić mi masakre a tu nic (odpukać w niemalowane ). Bardzo lubie ten produkt i nawet nie eksperymentuje z innymi bo po co? Jest o nieeeeeeboooo lepszy od wersji klasycznej. Dlatego mimo iż nie mam cery tłustej kupuje ten, nie wysusza mi cery, daje ładne satynowe wykończenie.

Polecam jeśli nie macie większych problemów z cerą.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i zaczynam trzecie

Chcesz pochwalić 19joanna86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Latem sprawdza się u mnie idealnie. Świetnie matuje, dobrze kryje i bardzo ładnie prezentuje się na twarzy.
    Niestety, gama kolorystyczna jest słaba, więc odcień najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny jesienią i zimą.
    Żałuję.

Plus za filtr.

Używam tego produktu od: używałam cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa zużyte

Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry w swojej kategorii cenowej
  • Bardzo dobry produkt. Ładnie wyrównuje koloryt, nie jest ciężki, dobrze się rozprowadza na skórze. Jedynym minusem, jak dla mnie, jest to, że matuje tylko na kilka godzin. Ale i tak uważam, ze jest godny uwagi- szczególnie za tą cenę.

Chcesz pochwalić PCPA_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie matuje
  • Plusy:
    - nawilża
    - kryje niedoskonałości
    - nie zatyka porów
    - wydajny
    - ma odpowiednią konsystencję
    - ładnie pachnie
    - cena

Minusy:
    - zbyt ciemne kolory
    - nie matuje

Zużyłam 2 tubki tego kremu BB w odcieniu jasnym - jedną w lato, drugą w czasie zimy. Gdy używałam go w lato jego kolor mi odpowiadał, natomiast w zimę był dla mnie za ciemny, ponieważ moja skóra nie była już opalona. Kolejną jego wadą jest brak matowania tzn. od razu po nałożeniu go na twarz mat jest, ale po dwóch godzinach twarz zaczyna się świecić i za każdą minutą jest coraz gorzej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pajla21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!

• Oceniono na 4.50 na 5 gwiazdek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Me_lisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Poszukiwałam kremu bb, który wyrównałby koloryt mojej cery, zakrył niedoskonałości oraz matował i znalazłam!

Plusy:
    - świetnie wyrównuje kolor
    - zakrywa niedoskonałości
    - matuje
    - nie podkreśla suchych skórek
    - trwały

Odjęłam pół gwiazdki za kolor. Mimo, że posiadam produkt w odcieniu "light", jest minimalnie za ciemny (szczególnie w okresie zimowym), mimo, że moja karnacja jest raczej ciemna, oliwkowa. Jednak po przypudrowaniu na szczęscie nie odznacza się.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?