Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Polubiliśmy się
  • Odkrycie roku mogę powiedzieć Wszystkie moje dotychczasowe podkłady robiły mi ciastko na twarzy oraz szybko się ścierały (pomimo pudrowania i innych prób utrwalania). Postanowiłam spróbować tego BB i bynajmniej się nie zawiodłam
    Plusy:
    (^з^) wygląda bardzo naturalnie
    (^з^) matuje na parę godzin
    (^з^) dosyć trwały
    (^з^) całkiem wydajny
    (^з^) opakowanie

Pół na pół:
    (´^') konsystencja - rzadka
    (´^') krycie - muszę nakładać dwie warstwy

Minusy:
    (ಠ益ಠ dostępność (znalazłam dopiero w piątej drogerii...)
    (ಠ益ಠ kolor pierwszy nie dla bladziochów! pomimo że jest to ten "jaśniejszy", to na twarzy ciemnieje, a po paru godzinach wygląda niestety... źle :|

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: tylko trochę ubyło

Chcesz pochwalić milamiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ciemny
  • Plusy:
    wydajny,
    nie zapycha.

Minusy:
    ciemnieje na skorze, twarz wyraznie sie odznacza,
    za sabe krycie,
    brudzi,
    matowy na pare godzin,
    czuc go na twarzy.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Zmijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Używam go od dwóch miesięcy, zachwycił mnie już po pierwszym zastosowaniu. Poleciłam go koleżankom i wszystkie są równie zadowolone jak ja. Będę go używać nawet zimą. Jest lekki, nie obciąża skóry. Polecam

Używam tego produktu od: czerwiec
    Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Chcesz pochwalić sklikonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato idealny
  • Szukałam czegoś na lato - zauważyłam, że przy moim dotąd ulubionym podkładzie Affinimat buzia prezentuje się cokolwiek ciężko. Podkład jest lekki sam w sobie, lejący, więc było to dla mnie niemałym zaskoczeniem.. Ale pomyślałam, że w sumie jestem mu to w stanie wybaczyć - o ile, oczywiście, znajdę zamiennik.

O kremach BB w ogóle na początku nie myślałam, bo dotąd miałam styczność tylko z jednym - Garnierowskim - który tak mnie odrzucił, że potem unikałam kremów BB/CC jak ognia. Kręcąc się więc po drogerii zerkałam na coraz to inne podkłady, ale w końcu uznałam taki zakup za bezsensowny biorąc pod uwagę to, jak lekki już jest Affinimat.

Z niejakimi obawami wybrałam więc krem BB z Eveline, bo lubię tę markę i nie zdarzyło mi się jeszcze jakieś kompletne, absolutne, nie broniące się niczym fiasko z tą firmą. Co prawda kojarzę ją bardziej z produktów do paznokci, bo tak się z firmą zapoznałam, ale okazuje się, że Eveline radzi sobie dobrze w ogólnym przemyśle kosmetycznym.

Krem BB Eveline ma tylko dwa odcienie: jasny i ciemny. Wybrałam jasny, bo chociaż nie jestem zupełnie blada (przynajmniej na twarzy), to daleko mi do ładnie opalonej skóry.

Konsystencja: krem, mus. Po prostu. Za to rozprowadza się znakomicie, można palcami, szybko, można na spokojnie pędzlem płaskim do podkładu.

Zapach: przyjemny, nienachalny, czuć przy aplikacji, potem już nie.

Kolor: mnie akurat przypasował. Nie zauważyłam, żeby ciemniał.

Wydajność: bardzo wydajny! Wystarczy naprawdę odrobina produktu, żeby zakryć całą twarz.

Krycie: to nie podkład. Na większe syfki i twarzowe problemy nie pomoże, chyba że wspomagany korektorem. Ale! Spokojnie wyrówna koloryt, zakryje malutkie niedoskonałości czy mniejsze, bledsze przebarwienia.

"Wytrzymałość" (?): nie znika z twarzy. Wieczorem, po całym dniu noszenia kremu (z przypudrowaniem oczywiście, ale jednorazowym i rano), zmywam z twarzy dużo koloru.

Podsumowując: tak, tak, tak! Lekki, ale spełniający swoją rolę, na lato idealny, bo twarz nie jest w żaden sposób zapchana i wydaje się być naprawdę jedynie muśnięta produktem.

Dodam tylko, że moja mama używa ciemnej wersji i jest równie zadowolona.

Chcesz pochwalić Fidare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie- jeden z moich ulubionych, gdyby nie odcień...
  • Kupiłam go w zimę, ale okazało się, że po 10 minutach ciemnieje. Kupiłam go więc teraz na lato, bo bardzo ładnie matował cerę a ja nie chciałam maltretować skóry w upalne dni- na lato ten do cery jasnej okazał się za jasny, kiedy w zimę był za ciemny- bez sensu.
    Za to matowe wykończenie- tu się udało Eveline, ale jak wiadomo do cery tłustej nie ma czegoś takiego jak "zmatowienie na cały dzień", więc po kilku godzinach człowiek się świeci, ale zaraz po zastosowaniu skóra promienieje, wygląda na zadbaną, na pewno wrócę jeszcze do niego kiedyś...

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, warty polecenia
  • Póki co jeden z kremów BB, z których jestem w pełni zadowolona. Cena odpowiednia do jakości, idealne pokrycie, trwałość i kolor zasługują na plus. Wydajny, a przy tym bardzo dobrze matuje. Polecam!

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co ulubiony!
  • Szukałam czegoś lekkiego, co zapewni wyrównanie kolorytu skóry mojej twarzy i delikatnie zmatowi. Mam cerę tłustą ze skłonnościami do wyprysków, dlatego zdecydowałam się na kupno tego kremu BB. Wybrałam odcień jasny i jestem bardzo zadowolona! Świetnie dopasowuje się do koloru mojej twarzy, dzięki czemu wygląda naprawdę naturalnie i świeżo. Kryje też dobrze niedoskonałości, pryszcze czy drobne zaczerwienienia. Nie używam go specjalnie dużo, dzięki czemu mam jeszcze połowę opakowania, choć kupiłam go w maju! Jeśli chodzi o matowienie, to jest ono raczej średnie, bo dość szybko zaczynam się świecić. Daje sobie jednak z tym rade używając zwykłej chusteczki higienicznej Jestem z niego bardzo zadowolona, polecam!

Używam tego produktu od: maja

Chcesz pochwalić egonat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny efekt
  • Zalety:
    * niedrogi;
    * fajny efekt wygładzenia, rozświetlenia, jednym słowem "zdrowej" cery
    * nie zatyka porów
    * nieźle chroni przed słońcem (mam cerę jasną, którą łatwo parzy słońce, a z tym kremem po kilku godzinach na słońcu było wszystko ok, piegi też się nie pojawiły a mam do nich skłonność)
    * przyjemny zapach
    * w miarę wydajny

Minusy:

* nie trzyma się za długo, w gorący dzień nie ma po nim śladu po 3-4 godzinach
    * słabo matuje
    * nie kryje zbyt mocno, ale wystarczy korektor i jest super

Kupię ponownie bo na jesień będzie idealny, zwłaszcza z korektorem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Bardzo dobry bo w tej chwili nie mam nic lepszego
  • Oceniam już po czwartym z kolei opakowaniu.

Nie jest to jakiś szczyt marzeń ale w tej chwili nie znalazłam nic lepszego. Sporo podkładów z nim przegrywa i pokornie do niego wracam.

Jest łatwo dostępny, jak na wykończenie jakie daje to jest bardzo tani, polska firma, kolor jasny idealny dla mojej karnacji, nie wysysza, jak na krem bb jest trwalszy od niejednego podkładu a na mojej naczynkowej cerze daje solidne i naturalne krycie.

W sumie to wiele dziewczyn pisze o nim , że to bardziej lekki podkład niż krem i się z tym zgadzam.

Minusa daje za fakt , że na początku stosowania trochę mnie uczulał, łatwo można zbudować sobie nim efekt maski no i strasznie brudzi wszystko wokół - telefony, twarze znajomych, no i zostaje na palcach i potem mam brudne papiery - to jest upierdliwe i wkurzające.

Zawsze po pobrudzonych umowach wkurzam sie i odbiecuje sobie , że go wyrzucę ale potem i tak go kupuje ponowinie bo to szybka decyzja na porządny produkt.

Ja go urzywam ale jakoś szczególnie go też nie polecam innym, bo to kwestia indywidualna.
    Na zime poszukam jakiegoś drogiego podkładu, ciekawe czy też z nim przegra.

Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: 3/ 40ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Używam tego kremu od ponad miesiąca, kupiłam go w ramach promocji, czy był to dobry zakup?
    Plusy:
    dobra cena
    wygodne opakowanie
    naprawdę matuje moją skórę-a jest mieszana
    wygładza natychmiastowo
    zmniejsza zaczerwienienia i kryje delikatnie drobne niedoskonałości
    rzeczywiście nawilża, moja skóra nie potrzebowała kremu dodatkowo nawilżającego
    filtr przeciwsłoneczny
    Minusy:
    kolor-mam odcień jasny, ale dla mnie jest za ciemny, a nie jestem biadolica. Odznacza się jak podkład, na szczęście na opalonej skórze wygląda naturalniej, ale na jesień czy zimę odpada
    zbyt gęsta konsystencja, trudno się rozprowadza
    wydaje mi się,że jest za ciężki dla mnie, z początku pojawiło się więcej niedoskonałości
    Nie wyrównuje kolorytu skóry
    nie zauważyłam efektu rozświetlenia, ale nie zależało mi na nim aż tak bardzo
    Ogólnie krem jest dobry dla niewymagającej skóry. Lubię go za idealny mat i wspaniałe wygładzenie, ale bardzo ciemny kolor powoduje,że więcej do niego nie wrócę. Przynajmniej do następnego lata.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij