Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Nie matuje
  • Plusy:
    - nawilża
    - kryje niedoskonałości
    - nie zatyka porów
    - wydajny
    - ma odpowiednią konsystencję
    - ładnie pachnie
    - cena

Minusy:
    - zbyt ciemne kolory
    - nie matuje

Zużyłam 2 tubki tego kremu BB w odcieniu jasnym - jedną w lato, drugą w czasie zimy. Gdy używałam go w lato jego kolor mi odpowiadał, natomiast w zimę był dla mnie za ciemny, ponieważ moja skóra nie była już opalona. Kolejną jego wadą jest brak matowania tzn. od razu po nałożeniu go na twarz mat jest, ale po dwóch godzinach twarz zaczyna się świecić i za każdą minutą jest coraz gorzej.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pajla21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!

• Oceniono na 4.50 na 5 gwiazdek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Me_lisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Poszukiwałam kremu bb, który wyrównałby koloryt mojej cery, zakrył niedoskonałości oraz matował i znalazłam!

Plusy:
    - świetnie wyrównuje kolor
    - zakrywa niedoskonałości
    - matuje
    - nie podkreśla suchych skórek
    - trwały

Odjęłam pół gwiazdki za kolor. Mimo, że posiadam produkt w odcieniu "light", jest minimalnie za ciemny (szczególnie w okresie zimowym), mimo, że moja karnacja jest raczej ciemna, oliwkowa. Jednak po przypudrowaniu na szczęscie nie odznacza się.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na długo zagości w mojej kosmetyczce!
  • Mam ten kosmetyk w odcieniu \'light\'. Do zakupu tego produktu podeszłam bardzo sceptycznie... W końcu to polski krem BB, stwierdziłam, że po nich nie ma co spodziewać się niewiadomo czego. No, ale kupiłam go, bo potrzebne mi było coś lekkiego i nawilżającego na co dzień, a ten krem miał niezłe opinie. Najpierw nałożyłam go na rękę i byłam strasznie zła, bo wydawał się różowy! Ale na szczęście świetnie się dopasował do mojej (dość ciemnej) karnacji. Po nałożeniu go było wielkie zaskoczenie.. Krem wyglądał przepięknie na twarzy, skóra się nie świeciła (a mam mieszaną w stronę tłustej). Dodatkowo (czym byłam zaskoczona) maskował moje liczne niedoskonałości i bardzo dobrze mu to szło! Ale oczywiście postanowiłam nadal być sceptyczna co do niego, bo od razu po nałożeniu większość podkładów/kremów BB wygląda ok. Mijały godziny, a z kremem nic się nie działo. Nie zmył się z twarzy, nie zrobił plam, nie zciemniał i nadal matował oraz tak samo dobrze krył.. Magia po prostu!
    Produkt w pełni spełnia obietnice producenta, jest
    świetny
    Jestem pewna, że na długo zagości w mojej kosmetyczce

Przejdźmy do małego podsumowania:

PLUSY
    matuje
    naprawdę dobrze kryje niedoskonałości
    nie zapycha
    nie ciemnieje
    ma filtry
    nawilża
    nie tworzy maski
    długo trzyma się na twarzy
    nie wygląda sztucznie
    wygładza
    rozświetla
    nie zostawia smug
    kolor dopasowuje się do odcienia cery
    wydajny
    tani
    dobra dostępność

A minusów to chyba nie ma <3

Chcesz pochwalić natqok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś tak, ale nigdy więcej
  • Plusy:
    -lekki
    -konsystencja
    -cena
    -nie tworzy maski

Minusy:
    -zapycha, zapycha, zapycha!!!
    -jaśniejszy po czasie robi się na twarzy bardziej różowy
    -szybko znika więc trzeba się często poprawiać
    -okropnie się po nim świece

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić maryrent za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na kremy BB, nie używając w ogóle podkładów. Wypróbowałam wiele tych specyfików, nie przywiązując się do jednej marki na dłużej. Przeważnie po wykończeniu jednego opakowania szukałam innego kremu do przetestowania.

Ten matujący od Eveline zachwycił mnie jednak na tyle, że po jakimś czasie wróciłam do niego! W międzyczasie wypróbowałam również krem BB Eveline, ale wyrównujący koloryt (taka pomarańczowa tubka) - jednak nie spodobał mi się.

Matujący krem BB Eveline (ja używam do cery jasnej) jest dla mnie idealny Ładnie matuje, zakrywa niedoskonałości i zaczerwienia, nie powodując przy tym efektu maski. Nie obciąża mojej cery - nie zauważyłam również, aby zatykał mi pory.

Z trwałością bywa różnie - to zależy przede wszystkim od intensywności mojego konkretnego dnia. Często można go spotkać w Rossmannie na promocji - 9,99 zł. Za tę cenę naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Anecik_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z drogeryjnych kremów bb jakie miałam!
  • Plusy:
    - matuje
    - dobrze kryje
    - kolor dopasowuje się do twarzy i wyrównuje jej koloryt
    - łatwo się rozprowadza
    - nie zapycha
    - dość przyjemnie pachnie
    - cena!

Minusy:
    - ma tendencje do ścierania się (w moim przypadku zwykle w okolicy żuchwy)
    - podkreśla suche skórki

Przy mojej cerze (ciepłej, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T) sprawdza się bardzo dobrze. Wygląda naturalnie W moim wypadku muszę używać również korektora, bo często pojawiają mi się wypryski, ale myślę, że dziewczyny o lepszej cerze mogłby używać go samego Polecam!

Chcesz pochwalić ItsmeAGAin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 16 raz(y)
  • POLECAM
  • Ten produkt kupiła moja siostra, poużywała go trochę i oddała mnie, jej nie podpasował kolor. Zaczęłam go używać rok temu w wakacje. Na początku nie sprawdził się u mnie, nie krył kompletnie nic, miałam wrażenie, że robi smugi, świecił się. Wróciłam do niego kilka miesięcy temu i zakochałam się w nim. Jest to naprawdę bardzo dobry produkt na dzień do lekkiego makijażu. Używałam go również kilka razy na większe wyjścia i sprawdził się naprawdę ok. Faktem jest to, że nie kryje wybitnie dobrze, ale pięknie wyrównuje kolor skóry, matuje ją (zdrowy mat, skóra jest rozpromieniona, satynowa). Minusem jest to, że kolor najjaśniejszy obok jasnego nawet nie stoi... Nałożony rano przypudrowuję w połowie dnia i makijaż trzyma mi się do wieczora (rano uczelnia, potem praca, klimatyzacje, sztuczne oświetlenie - wynik dla jego trwałości jest to wielkie WOW).

PLUSY:
    - cena, dostępność
    - wydajność
    - efekt na twarzy
    - bardzo dobrze się utrzymuje
    - nie zatyka porów
    - nie robi smug
    - krycie średnie, na problemy skórne korektor i wszystko wygląda ok
    - przyjemna konsystencja

MINUSY
    - kolor najjaśniejszy wcale jasny nie jest... bladolicym nie polecam chyba, że na lato

Polecam serdecznie ten krem BB. Nie przesuszy nam twarzy, nie wiem czy też nawilży, bo używam go już na wcześniej nakremowaną skórę, czasami na bazę pod podkład. U mnie się sprawdził bardzo dobrze. Jak mi się skończy to do niego wrócę na okres letni.

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Znakomity
  • Krem jest moim zdecydowanym faworytem w dziedzinie BB. Obietnice producenta oraz moje oczekiwania w tym temacie zostały spełnione i zawsze chętnie wracam do tego kosmetyku.
    Krem świetnie matuje skórę i rzeczywiście daje obiecany "baby face effect". Cera jest nawilżona, wygładzona i ujednolicona, a drobne przebarwienia wyrównane. Przyjemnie się go stosuje. Krem nie zapycha porów, a nałożony rano i pokryty cienką warstwą pudru, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Jest godny polecenia i własnie kupiłam kolejne opakowanie po kilku mniej udanych próbach zamiany na inny kosmetyk tego typu.

Używam odcienia do cery jasnej, jestem typem średniej, łagodnej jesieni.

Minus to małe opakowanie ( tubka 40ml). Za to odjęłam pół gwiazdki. Gdyby było 50ml, dałabym 5.

Ilość zużytych opakowań: 1- 50ml, 1- 40 ml

Chcesz pochwalić super za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych!
  • Krem, który jest świetny do cery tlustej i mieszanej. Faktycznie dziewczyny, które mają problem z miejscową suchą skóra mogły odnieść wrażenie, że maja na twarzy coś ciężkiego i sciągającego, ale osoba z przetłuszczającą się buzią raczej odczuwa przyjemny komfort matowej skóry. Bardzo dobry do jasnej karnacji, ale chyba nie dla bardzo jesnej. Dla osób z kolorem "porcelany" może być lekko za ciemny ( wpadać w lekki róż). Jest trwały i nie roluje się pod podkladem, choć dla mnie w zupełności wystarcza bez dodatkowego podkładu. Z delikatna iloscia pudru matującego stanowi idealny, lekki, wiosenno - letni makojaż

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Nutris89 za czytelną i pomocną recenzję?