Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Mój ulubieniec
  • Plusy:
    -nie robi efektu maski na twarzy
    -dostępność
    -cena
    -dobrze matuje
    -nie ma potrzeby używanie już pudru
    -dobrzy podczas szybkich codziennych makijaży
    -dobrze się rozprowadza palcami jak i gąbeczką

Minusy:
    - mała gama kolorów do wyboru

Chcesz pochwalić tanuri13 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niezły
  • Krem zaczełam używać po przeczytaniu recenzji na tej stronie. Byłam mile zaskoczona, ponieważ :
    + ma ładny zapach
    + dość dobrze kryje niedoskonałości, jednak po pewnym czasie schodzi
    + tani
    +wygodne opakowanie
    + wydajny
    Minusem jest małe zróżnicowanie kolorów oraz to, że krem nie matuje.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Chcesz pochwalić ankaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK!!
  • W pogoni za czymś kryjącym ale lżejszym niż klasyczna tapeta której nie cierpię kupiłam ten o to bb krem przekonały mnie liczne pozytywne oceny właśnie tutaj mam cerę mieszaną i źle dobrany taki krem powodował wysyp podskórnych grudek i innych cudaków w strefie T. Ale ten mnie nie zawiódł
    + dobrze kryje zaczerwienienia drobne niedoskonałości,
    + dobrze się rozprowadza i wchłania nawet w strefie T
    + matuje ale nie do przesady skóra wygląda naturalnie
    + jest w przystępnej cenie i jest wydajny
    + nie podrażnia mojej naczynkowej cery
    + nie zapycha porów
    + utrzymuje się na skórze naprawdę długo nigdy nie musiałam go poprawiać czy nakładać od nowa
    + wyrównuje kolor skóry

- na początku jest ciemny dopiero później się dopasowuje ale i tak dla bladolicych pań będzie to kiepski kolor, sama mam raczej ciemniejszą karnację a używam najjaśniejszego odcienia

Chcesz pochwalić Heru19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłabym jakby były inne wersje kolorystyczne
  • Zachęcona opiniami wizazanek zakupiłam i polecam, ale na ciemniejszą karnację.

+nawilża, ale jest lekki, nie zapycha
    +nie tworzy maski
    +ładnie pachnie
    +jest tani
    +ma wygodne opakowanie
    +jak na tą cenę trzyma się całkiem nieźle
    +naturalnie schodzi, nie plackami

+jasny odcień jest mega ciemny.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Axxxxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIe dla mnie
  • Jest to jeden z tych rzadkich przypadkow, keidy nie zgadzam sie z opinia wizazanek..
    - krem nadaje nienaturalny kolor
    - zatyka i uwidacznia pory...
    - przypudrowany daje efekt maski, puder nie chce sie w niego wtopic
    - dobrze kryje
    - nie jest lekki, nie utrzymuje sie caly dzien
    - nie matuje

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam ten krem przez przypadek, bo chciałam coś lekkiego do twarzy. I nawet nie spodziewałam się że już nie wrócę przez ten krem do swojego starego fluidu.
    -dobrze kryje niedoskonałości
    - nie wysusza
    -matuje (tylko szkoda że nie tak długo jak pisze producent dlatego odejmuję pół gwiazdki)
    -przyjemny zapach
    -dobra cena
    -wydajny
    -lekki i dobrze się rozprowadza
    -nie robi efektu maski, świetnie się wtapia w koloryt skóry

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić sylwia31876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używam zamiast podkładu na dzień. Nieźle kryje, ładnie i zdrowo wygląda. Na wielkie wyjścia raczej się nie sprawdzi ale to w końcu krem BB. Nie matuje, ale to nie problem, cera ma wyglądać zdrowo a żeby zmatowić wystarczy przypudrować.

Plus:
    +niezłe krycie,
    +ładny zdrowy wygląd,
    +nie zapycha,
    +nie wysusza,
    +niska cena,
    +dostępny praktycznie wszędzie,
    +fajny zapach i poręczne opakowanie,
    +dość długo się utrzymuje,
    +opakowane w pudełeczko z folią, gwarancją, że nikt go nie otwierał.

Minusy:
    -mało kolorów (osoby o jasnej karnacji nie znajdą raczej koloru dla siebie).

Świetny krem BB, najlepszy jaki miałam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić mrsGunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Nie mam złudzeń ,że produkt za 15zł z drogerii ma coś wspólnego z kremem BB, dla mnie jest to krem tonujący/lekki podkład i tak go oceniam.

Plusy:
    *dość dobre krycie
    *wyrównuje koloryt
    *wygładza
    *NIE ZAPYCHA
    * jest niedrogi
    *dostępny w drogeriach
    *ładnie pachnie*łatwo się rozprowadza
    * całkiem fajnie kryje, można budowac krycie
    *nie tworzy smug, nie wałkuje się
    *schodzi równomiernie
    *całkiem wydajny

Minusy:
    * mała gama kolorystyczna, co prawda mi jasny odcień pasuje przez cały rok, bo ani nie jestem bardzo blada ani tez nie opalam się szczególnie w lecie, ale dla dziewcyzn z jasną cerą nie nada się
    *nie widzę efektu matującego, i tu tez, ja go nie oczekuje bo nie mam problemów ze świeceniem ale posiadaczki tłustej cery nie ustatysfakcjonuje.

To już moje kolejne opakowanie. Nie mam większych problemów z cerą więc duże krycie nie jest mi potrzebne, wystarczy wyrównanie kolorytu i ukrycie drobnych brzebarwień. i tu sprawdza się świetnie. Skóra jest wygładzona, ujednolicona, świeża i promienna. Całkiem długo się utrzymuje. O dziwo nie zapycha mnie a to moja zmora, nawet niekomedogenny wydawałoby się Cethapil potrafił zrobić mi masakre a tu nic (odpukać w niemalowane ). Bardzo lubie ten produkt i nawet nie eksperymentuje z innymi bo po co? Jest o nieeeeeeboooo lepszy od wersji klasycznej. Dlatego mimo iż nie mam cery tłustej kupuje ten, nie wysusza mi cery, daje ładne satynowe wykończenie.

Polecam jeśli nie macie większych problemów z cerą.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i zaczynam trzecie

Chcesz pochwalić 19joanna86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Latem sprawdza się u mnie idealnie. Świetnie matuje, dobrze kryje i bardzo ładnie prezentuje się na twarzy.
    Niestety, gama kolorystyczna jest słaba, więc odcień najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny jesienią i zimą.
    Żałuję.

Plus za filtr.

Używam tego produktu od: używałam cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa zużyte

Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry w swojej kategorii cenowej
  • Bardzo dobry produkt. Ładnie wyrównuje koloryt, nie jest ciężki, dobrze się rozprowadza na skórze. Jedynym minusem, jak dla mnie, jest to, że matuje tylko na kilka godzin. Ale i tak uważam, ze jest godny uwagi- szczególnie za tą cenę.

Chcesz pochwalić PCPA_86 za czytelną i pomocną recenzję?