Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• nie spelnia do konc moich oczekiwan
  • kupilam go bo bylam zmeczona kremami bb od garniera.. na poczatku wielkie BOOM! skora byla matowa nie przetluszczala sie w ciągu dnia.. wygladala rewelacyjnie.. jednak po kilku dniach stosowania znow sie swiecilam i moja skora byla bardzo tlusta..

plusy produktu.

-niska cena
    - lekka konsystencja
    - idealnie dopasowuje sie do skory (nie ma efektu maski)
    - dobrze sie rozprowadza
    - nie zatyka porow
    -łatwo dostępny

Minusy
    tak jak pisalam wyzej..

Używam tego produktu od: 24-06-2014Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cosmoshot za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Zalety produktu:
    +lekki, idealny na lato produkt
    +poprawia koloryt skóry, ale nie tworzy efektu maski
    +łatwo go rozsmarować, nie pozostawia smug
    +lekko matuje skórę, ale ciężko mi to oceniać, ponieważ w tej kwestii moja skóra sprawia wiele problemów
    +wydajny
    +można go kupić w promocji
    +cena nie jest wygórowana
    +łatwo dostępny
    +nie zauważyłam żeby zatykał pory, co dla mnie jest bardzo dużym plusem!

Produkt jest moją alternatywą dla podkładu na letnie, ciepłe dni. Spełnił moje oczekiwania i jestem z niego zadowolona

Używam tego produktu od: maja

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Krem BB Eveline 8in1 to produkt godny polecenia. Według mnie idealny na letnie dni, kiedy nie chcemy na siebie ładować tony kosmetyków.

Plusy:
    * fajnie wyrównuje koloryt cery
    * w moim przypadku dobrze dopasował się do koloru skóry, przez co nie powoduje efektu maski
    * zmniejsza widoczność niedoskonałości
    * wygładza
    * jest wydajny, ogólnodostępny i w przystępnej cenie

Minusy:
    * chyba jedyny spory minus to to, że okropnie się świecę po zastosowaniu tego kremu; odrobina sypkiego pudru na wierzch jest niezbędna. Przez to też zabrałam pół gwiazdki.
    *nie nawilża tak jak producent obiecywał, ale nie wymagajmy od niego wszystkiego

Generalnie jest okej!

Chcesz pochwalić syska97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • PLUSY:
    -kolor
    -konsystencja
    -nie jest tak tlusty jak wiekszosc kremow bb
    -nie swieci sie az tak bardzo
    MINUSY;
    -podkresla skorki po pewnym czasie

Wiadome ,ze trzeba go lekko przypudrowac , nie spodziewajcie sie calkowitego matowego efektu bez uzycia ani grama pudru to dosc awykonalne jak na krem bb

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić neonowelate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kremów BB używam tylko latem. Do tej pory wszelkie drogeryjne u mnie się nie sprawdzały, jedynie w miarę ok był krem BB Eveline (wersja nie matująca). Widząc na półkach nową wersję, z chęcią kupiłam (mam cerę tłustą, mieszaną). Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że ten krem jest gorszy od swojego poprzednika- wersji nie matującej

Zalety:
    - jest lekki, nie czuć go na twarzy,
    - cena.

Wady:
    - matuje na bardzo krótko: 2-3 h (wersja nie matująca ponad 4 h)
    - kryje słabo, jak to krem BB...

Ogólnie nie przypadł mi do gustu i częściej używam wersji nie matującej, chociażby z tego względu, że ma fajniejszą konsystencję (musu).

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gwiazdka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z braku laku może być
  • Kupiłam ten bb krem pod wpływem opinii na wizażu. Same ohy i ahy, cena kusząca więc czemu nie. Według mnie niestety do ideału trochę mu brakuje. Po nałożeniu wygląda całkiem całkiem. Kolor (testowałam wersę jasną) nawet mi podpasował. Dobrze kryje, trzeba śpieszyć się z nakładaniem, bo szybko robi się tępy na twarzy. Leży i kwiczy niestety pod względem trwałości i matu, a na te dwie cechy zawsze zwracam najabrdziej uwagę. Bez przypudrowania ani rusz i to dosyć częstego. Pod koniec dnia wyglądał brzydko w mojej przetłuszczającej się dość mocno strefie T. Poschodził z nosa i brody. Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów po bb kremach, ale po tych wszystkich pochlebnych opiniach myślałam, że rzuci mnie na kolana. ;p
    Może być dla mnie takim chwilowym zastępstwem wrazie gdyby mój codzienny podkład się skończył i czekałabym na przesyłkę, ale stałym kosmetykiem w moje kosmetyczce raczej nie będzie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FurFur_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Najlepszy krem bb jaki stosowałam. Bardzo dobrze kryje i stapia się ze skórą. Nie zapycha, nie uczula. Jest stosunkowo tani. Na co dzień jest idealny.

+tani
    +nie podrażnia
    +wygodne opakowanie
    +ładnie pachnie
    +nie wysusza

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Poeazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko szkodzi
  • Rozczarował mnie bardzo.

Z plusów mogę wymienić:
    + niską cenę
    + dostępność
    + przyjemny zapach
    + spf 15
    + krycie - kryje naprawdę nie najgorzej jak na krem typu "bb", ładnie maskuje niedoskonałości, przebarwienia i wyrównuje koloryt
    + wygładzenie i rozświetlenie

Minusów jest jednak więcej:
    - kolor - posiadam odcień jasny, który jednak jest zdecydowanie za ciemny, nie dopasował się do mojej karnacji
    - nie matuje - bardziej rozświetla
    - rozprowadzanie - łatwo zrobić sobie nim krzywdę
    - nawilżenie - nie odczułam go
    - ciemnienie - no tak, nie dość że normalnie jest ciemny, to po pewnym czasie wygląda jeszcze gorzej
    - ciężkość - to pewnie przez krycie, ale przecież to krem "bb" powinien być lżejszy od podkładu, a jednak czuć go na twarzy
    - efekt maski - widać go na twarzy
    - jest nietrwały i w dodatku schodzi nierównomiernie
    - okropny skład - nie odczułam żadnych pozytywnych właściwości tego niby cuda, wręcz przeciwnie...
    - zapycha - skóra nie oddycha, i jak dla mnie to dyskwalifikująca wada tego produktu ( po pierwsze - nie szkodzić)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno, gdyż nie mogę go zużyć

Chcesz pochwalić Patusiaczek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Zawsze jak go używam zastanawia mnie jak to możliwe, że krem BB jest o tyyyle lepszy od niejednego podkładu...?

Mam cerę problemową- niejakie wypryski, przebarwienia, sińce pod oczami, rozszerzone pory. W dodatku jest wrażliwa i dość często mnie szczypie/piecze, miejscami się przesysza, a w słynnej strefie T błyszczy.
    Na ten krem trafiłam ponad dory rok temu i jestem nim do dziś zachwycona.
    +świetnie kryje!
    +wyrównuje koloryt skóry
    +matowi
    +nawilża
    +długo utrzymuje się na twarzy- nie schodzi miejscami, nie ściera się
    + kosmicznie tani
    + opakowanie większe niż tradycyjne fluidy itp

- jedyny minus jaki tu zauważam, to mała gama kolorów- "aż" dwa. Szkoda.
    Zimą używam jasnego, gdy się dość opalę to ciemnego, ale zazweyczaj i tak muszę je mieszać- mimo to, zawsze do niego wracam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Mam juz 3 opakowanie. Mimo, ze sa tylko 2 odcienie to na tyle same dostisowuja sie do koloru cery, ze zima i latem kiedy jestem opalona, czyli ciemniejsza o 2,3 tony, moge nadal uzywac BB do cery jasnej i nie odznacza się to.
    - mimo, ze to krem BB kryje lepiej niz nie jeden podkład.
    -lanie matuje
    -nawiza
    -długo sie utrzymuje
    -ladnie pachnie
    -rozsmarowuje sie jak krem. Ja go nakladam tak, ze najpierw ogolnie rozsmarowuje a nastepnie wklepuje go, dzieki czemu mam super efekt krycia
    Polecam dziewczynom z cera problematyczna(ja mam taka), super sie sprawdza- lepiej niz podklad!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić moemoe za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij