Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Bardzo dobry
  • Krem BB sprawdził się u mnie bardzo dobrze, miał świetne krycie (moja cera nie jest problematyczna więc tutaj nie oczekiwałam wiele), wyrównywał koloryt, posiadał bardzo ładny zapach itp.
    Jednak odjęłam gwiazdkę ponieważ
    -na pewno nie jest to kosmetyk matujący, stwarzał wrażenie zdrowej, rozświetlonej cery, czego ja nie szukałam
    -znikał z biegiem dnia, wracając do domu po 8 godzinach od nałożenia, praktycznie go nie było

Podsumowując, polecam gorąco osobom które potrzebują krycia niskiego w stronę średniego. Na pewno też troszkę pudru mu nie zaszkodzi bo ma tendencje do świecenia się i ścierania. Minusem może być też dobór koloru - jasny lub ciemny, u mnie na szczęście jasny był ok.

Używam tego produktu od: 3-4 msc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kama269 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na co dzień, idealny na lato
  • Bardzo fajny krem. Idealny na co dzień bo nie jest "ciężki". Dla bardziej eleganckiego efektu można dodatkowo użyć pudru i wtedy krem super sprawdza się jako podkład. Na gorące letnie dni, kiedy to podkłady wręcz spływają po skórze, ten krem jest fantastyczny, bo zatuszuje co trzeba a przy tym nie tworzy niewskazanego szczególnie latem efektu maski. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda promiennie, a cera matowieje i zyskuje jednolity kolor.

Plusy:
    * matuje a przy tym nawilża
    * wyrównuje koloryt cery
    * pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
    * rozświetla
    * nie tworzy maski na twarzy
    * ślicznie pachnie
    * cena (jeśli potraktujemy to jako podkład to jak na krem + podkład 15 zł to śmieszne pieniądze a 2 cudne kosmetyki w jednym)

Minusy:
    * jedynie to, że jest bardzo ograniczona gama kolorystyczna. Są tylko dwa odcienie, aczkolwiek jak dla mnie jasny jest idealny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (bo odkryłam ten krem w zeszłym roku a w między czasie używam też normalnego podkładu)

Chcesz pochwalić my_myself za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szukałam dla mojej suchej i zniszczonej już cery przez różnego rodzaju podkłady czegoś co ją nawilży, odświeży, ale też i lekko zamaskuje niedoskonałości i zmatowi.
    Nie wiem jak krem działa na skórze z wieloma niedoskonałościami bo ja mam ich mało.

Główymi zaletami są NAWILŻENIE jak i POPRAWA KOLORYTU, DOBRY MAT, czyli wszystko to co chciałam.

Niestety nie trzyma dość długo więc jak rano nie przypudruje delikatnie to do końca dnia nie wytrzyma, z pudrem jest w stanie wytrzymać cały dzień.
    Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić yhymmxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Produkt o średnim kryciu, średniej trwałości, śrenim kolorze o dobrej cenie.
    Napoczątku był idealny ale nie wiem co się z nim stało, że kolor się pogorszył i ogólnie źle teraz wypada..

Plusy:
    + trochę coś tam kryje
    + wyrównuje koloryt
    + cena
    + nawilża

Minusy:
    - NIE MATUJE raczej świeci
    - kolor ciemnieje
    - robi plamy
    - schodzi średnio równomiernie
    - podkreśla suche skórki
    - łatwo zrobiś sobie krzywdę, kiedy nie rozetrzemy na maksa krawędzi to będą pomarańczowe ..
    - kolor jasny .. jest za ciemny

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Isabelleebella za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony Be Be kremik
  • Bardzo lubię!! i zawsze do niego wracam, szczególnie wiosną i latem jest lekki, jasny odcień (dopasowuje się do skóry), wchłania się do matu, krycie ma dosyć dobre, ładnie ujednolica naszą buźkę, nie zapycha, delikatnie nawilża, przyjemnie pachnie, poręczna tubka zamykana na klik, przyjemna cena (często w promocji w Rossmannie), dosyć wydajny, zawsze mam schowaną 1 tubkę na 'kiedyś'. Po ciężkich zimowo - jesiennych podkładach ten jest idealny na cieplejsze dni - tymbardziej że posiada filtr! POLECAM!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytów
  • Kupiłam go, bo po pierwsze photo finish z catrice bardzo wysuszył mi skóre, dlatego chciałam jakiejś lżejszej alternatywy, a po drugie zbliża się lato i żadna z nas nie czuje się komfortowo, gdy ma na twarzy dość ciężki podkład.
    Problemów z cerą zbyt dużych nie mam, pryszcz wyskakuje mi raz na miesiąc, mam troszkę rozszerzone pory i to wszystko.
    Ten krem generalnie jest ok, ale cudów jak to obiecuje producent nie ma. Trzeba go dawkować z mniejszych ilościach bo inaczej zrobi nam zacieki :/ Efekt matu jest bardzo delikatny, większych niedoskonałości nie zakryje- wiadomo to wkońcu krem nie podkład.
    Wchodzi w zmarszczki, wydaje mi się że moja skóra wygląda po nim tak samo jak przed jego nałożeniem.
    Plus za spf 16 i plus za lekkie nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania, świecenia i zapychania.
    Szukałam lekkiego kremu - podkładu na lato i niestety tym produktem się zawiodłam.
    Zalety:
    - niska cena
    Wady:
    - zauważyłam efekt maski
    - mat utrzymywał się może przez godzinę
    - bardzo zapychał
    - ponadto nie wiem jak to się stało - może leżał w zbyt ciepłym miejscu - ale oddzieliła się od niego woda..
    Używałam go może miesiąc, potem odstawiłam i na pewno nie wrócę!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowicie na nie!
  • Mimo, że mam wrażliwą i suchą skórę, wybrałam właśnie ten, bo był najjaśniejszy, a jestem bardzo blada.

Na początku byłam nim zachwycona, ale stracił w moich oczach. Niestety, moja cera się pogorszyła. Okropnie zapycha. Oprócz tego towrzy efekt maski, a nie efekt baby face. Nakładałam go i palcami, i gąbeczką. Za każdym razem zostawia smugi, których nie idzie skorygować. Nie matuje, błyszczy okropnie. W ogóle nie kryje albo naprawdę minimalnie. Oczekiwałam tego, bo producent zapewnia efekt baby face. Niestety. Ja ze swoją wrażliwą cerą mam problem z kolorytem, bo mam zaczerwienienia, ale krem nie radzi sobie z wyrównaniem kolorytu. Przy nakładaniu naprawdę małej ilości, tworzy efekt maski.

Nie nadaję się do bladej cery!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 40 ml

Chcesz pochwalić Agathe19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo dobry
  • Jako jedyny radził sobie z moją kapryśną mieszano-trądzikową cerą, jak na BB bardzo ładnie kryje, nie tworzy efektu maski, nie uczula, spędzamz nim nieraz po 9-10h w pracy i nie pojawiają się nowe niespodzianki.

Wadą jest to, że z tym matem to tak średnio, zaraz po nałożeniu jeszcze względnie, ale po zaledwie 2h strefa T się świeci, bez pudru się nie obejdzie.

Generalnie fajny kremik BB za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić titol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie Nie matuje
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, ale mam wrażenie ,że ten kosmetyk mnie zapycha... To dziwne bo mimo mojej cery trądzikowej nie zauważyłam nigdy by jakiś kosmetyk powodował u mnie wzmocnienie problemów skórnych. Być może się mylę i to inne czynniki wpłynęły na stan mojej cery ,ale po każdym użyciu tego kremu wieczorem i następnego dnia pojawiają się problemy skórne. Szkoda, bo bardzo podoba mi się to jak krem wygląda na twarzy, jak ładnie stapia się z odcieniem skóry... Ale też kolejny minus: buzia świeci się po nim... nie obędzie się bez pudru.

Plusy:
    -Wyrównuje koloryt
    -Wystarczająco kryje
    -Ładnie wygląda na skórze, nie tworzy efektu 'maski'
    -Lekka konsystencja
    -Lekko nawilża
    -Wygładza skórę

Minusy
    -Absolutnie nie matuje (!!), co więcej skóra strasznie się po nim świeci. Bez nakładania tego kremu moja skóra zwykle nie potrzebuje zbytniego zmatowienia, pudru, czy czegokolwiek. Po użyciu tego kosmetyku puder jest niezbędny.
    -Wydaje się ,że kosmetyk bardzo zapycha. Przynajmniej mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 , dużo nie zużyłam bo po każdym użyciu moja cera wygląda coraz gorzej

Chcesz pochwalić Lena_cru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę - rewelacja!
  • Próbowałam wiele zagranicznych prawdziwych BB kremów i ten polski produkt jest naprawdę przyzwoity. Może nie jest "the best" ale całkiem fajny i udany
    Efekt matu... nie jest idealny, ale w połączeniu z pudrem sprawuje się świetnie - na kilka godzin.
    Odcień jasny jest całkiem udany, tylko może za bardzo żółty.

+ niedrogi
    + łatwo dostępny
    + troszkę rozświetla
    + używany solo - nie zapycha aż tak cery
    + krycie w porządku
    + wyrównuje koloryt

Za taką cenę nie znajdę minusów, ale uważam, że osoby mające spory problem z trądzkiem lub jakieś przebarwienia na twarzy mogą mieć problem z zamaskowaniem za pomocą samego kremu.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Farisss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • A więc:

+ ładnie wygładza
    + coś tam rozświetl
    + nawilża

+/- dosyć dobre krycie jak na bb, ale jednak nie tak jak w opisie, przesadzili trochę
    +/- odcienie, jest ich zdecydowanie za mało! Najjaśniejszy niestety nie nadaje się dla bladziochów, którym jestem.

- jak dla mnie to on wcale nie matuje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _RockOut za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jeden z lepszych kremów BB jakie miałam, a było ich sporo. Kupiłam go za 15zł, za tak niewielkie pieniądze nie spodziewałam się takiego efektu.
    +nawilża( jak dla mnie najważniejsze)
    +matuje
    +wyrównuje koloryt skóry

Minusów brak, choć uważam, że nie z większymi zaczerwieniami mógłby sobie nie poradzić. Mimo to polecam

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić beauty_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Kupiłam krem, chcąc dać odpocząć skórze od podkładu.
    Dobrze się rozprowadza, idealnie zastępuje mój podkład.
    Pół gwiazdki odjęłam za "długotrwałe matowienie".
    Niestety na mojej cerze ten efekt nie trwa bardzo długo, ale i tak lepiej niż inne kremy matujące, które stosowałam zazwyczaj pod podkład.
    Nawilża i nie uczula - przynajmniej mnie.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania.

Chcesz pochwalić SylviaEste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Krem się bardzo ładnie rozprowadza.
    Co prawda moja skóra jest bardzo sucha więc najpierw nakładam krem nawilżający, a dopiero później Eveline. Jak zdarzyło mi się nakładać sam BB i tak był dobry efekt.

Nie roluje się
    Matowi skórę
    Tak jakby ją natłuszcza (pozytywnie)
    koryguje niedoskonałości
    bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i rozpoczęte kolejne

Chcesz pochwalić Katka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Krem zakupiłam pod wpływem wielu pozytywnych opinii jakie można znaleźć w internecie. Jednakże gdy zobaczyłam cenę nie nastawiłam się jakoś mega pozytywnie i tu się zdziwiłam. Za 15 zł można mieć bardzo dobry krem koloryzujący i zrezygnować z podkładu.
    Idealnie się wtapia, ma bardzo dobrą konsystencję, matuje na długo.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem
  • Jestem mile zaskoczona i jak dla mnie jest super .
    Postanowiłam kupić ten krem sugerując się opiniami na wizażu i nie żałuję . Jestem w trakcie drugiego opakowania i jestem z niego zadowolona.
    * Dobrze i łatwo się rozprowadza
    * jest lekki i dobrze kryje
    * ma przyjemny zapach
    * nie tworzy efektu maski
    * nawilża cerę
    * kryje drobne niedoskonałości
    * trzyma prawie cały dzień (chociaż w ziemie dłużej niż latem)

Używam tego produktu od: od 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ewelka224 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam krem zachęcona opiniami na Wizażu, niestety nie sprawdził on się w moim przypadku. Po nałożeniu go na buzię, cera wcale się nie zmatowiła, a zrobiła się świecąca i wyglądała na tłustą. Posiadam cerę mieszaną i myślałam, że taki krem matujący się sprawdzi.
    Póki co mieszam drobinkę tego kremu bb z kremem matującym z garniera i cera wygląda w porządku.
    Jedyny plus to taki, że jasny kolor dokładnie pasuje do mojego koloru cery.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam troszkę 1. opakowania

Chcesz pochwalić annaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niech Eveline tylko nie wpadnie na pomysł by zmienić tę recepturę!
  • W zasadzie mogłabym przelepić informację od producenta:
    -idealnie wtapia się w cerę,
    - nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać,
    -łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze,
    - zapewnia natychmiastowy efekt perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się;
    - intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę;
    - wyrównuje koloryt skóry;
    - maskuje niedoskonałości i przebarwienia;
    -po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt;
    - redukuje oznaki zmęczenia.

Dodam, że mam odcień do cery jasnej. Cieszę się, że znalazłam ten krem, bo wydaje mi się, że będę teraz w stanie używać pod niego silniej nawilżających czy lekko przeciwzmarszczkowych kosmetyków- te wszystkie preparaty zawsze jednak powodowały okropne świecenie. Dlatego musiałam wysuszać skórę kremami matującymi, gdy w wieku 35 lat skóra potrzebuje czegoś więcej .

Obawiam się tylko, że jak to zwykle bywa- producent za jakiś czas wpadnie na pomysł, aby ten produkt "udoskonalić". Zatem apeluję do EVELINE- jak firma będzie chciała coś zmienić, niech wypuści kolejny produkt- może komuś bardziej będzie pasował. Ten zostawcie w spokoju. Właściwie jest idealny. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • lżejsza alternatywa podkładu
  • Wcześniej uzywałam Blemish Base BB Cream (6w1) i był lepszy niż BB Nivea, ale nie tego się spodziewałam. Mam problematyczną cerę: zaczerwienienia, przebarwienia, wypryski i inne niespodzianki towarzysza mi na co dzień.
    Widząc w sklepie nowszą formułe kremu koloryzująco- matującego (8w1) poczatkowo zaśmiałam się...8 w 1 za 15 zł taaak... Ale po nałożeniu próbki na rękę konsystencja zdecydowanie różniła się od BB (6w1). Używam go kiedy moja twarz jest "spokojniejsza" jest to świetna alternatywa cięższego podkładu.

Plusy:

- wydajny
    - cena
    - nawilża, nie muszę używać kremu nawilżającego pod BB
    - wyrównuje koloryt
    - nie ciemnieje po nałożeniu
    - nie tworzy smug na twarzy- łatwo się nakłada
    - lekki
    - SPF 15
    -przyjemny zapach
    -nie tworzy maski
    - przykrywa małe niedoskonałości
    - lekko matuje
    - nie zatyka porów
    - po nałożeniu cera jest rozjaśniona, ale nie świeci się

Minusy:

- jest to krem koloryzujący, więc nie oczekujmy pełnego matu i krycia niedoskonałości
    - aby utrzymał się na buzi cały dzień, muszę go przypudrować

Używam tego produktu od: rok

Ilość zużytych opakowań: 2 opak

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, ale nie dla mnie
  • Trzeba przyznać że krem jest ok.
    +Kryje.
    +Nie błyszczy się za mocno.
    +Ładnie wygląda na twarzy.
    Ale to nie jest mój ideał. Gdy nakładałam go na twarz:
    - strasznie mnie szczypał
    - nie wsiąkał zbyt szybko
    - był ciężki.
    No poprostu nie mój typ.
    Ale i tak jeden z lepszych z jakimi miałam do czynienia.

Używam tego produktu od: używałam go przez jakieś 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Zużałam 2 nie całe

Chcesz pochwalić veronickaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mile zaskoczenie
  • produkt ten kupilam po przeczytaniu wielu pozytywnych opini.nie spodziewalam sie jednak czegos specjslnego po"kremie koloryzujacym" jednak bardzo milo sie zaskoczylam!!

*przyzwoicie kryje
    *wtapia sie z cera
    *nie robi smug
    *wyglada naturalnie
    *dobrze sie z nim pracuje

CZY MATUJE?z tym bym sie spierala...

JAKI ODCIEN??i tutaj radze uwazac...
    odcien dla jasnej karnacji jest ciemny!dla osob ktore sa bladolice lub dla tych ktore nie chodza zima na solarium bedzie nietrafiony.takie jasne twarzyczki beda musialy zaczekac az zlapia troche promyczkow.posiadam tez ten odcien ciemniejszy,ktory kupilam zreszta pierwszy.dopiero po powrocie do domu i nalozeniu na twarz prezerazilam sie !!!od razu pobieglam po ten jasniejszy odcien nie majac pojecia w sumie jak sie sprawdzi na twarzyten ciemniejszy czeka na lato,jak sie opale powinien ladnie sie wtopic

Obecnie siegam po niego czesciej niz po podklad.nie tworzy maski,wyglada naturalnie.robi sie coraz cieplej wiec wracaj do lask lekki,naturalny makijaz.pudruje go sypkim zeby przedluzyc jego trwalosc i zmatowic(lepiej sie z tym faktem czuje )

Polecam )

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Aleksanderka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych polskich BB
  • Z polskich kremów BB to mój lider.

plusy:
    Łatwo się rozprowadza ( ja robię to pędzelkiem do podkładu), stapia się z cerą, ładnie wygląda, maskuje niedoskonałości, nawilża, delikatnie rozświetla.

Co do koloru to mi jasny zdecydowanie odpowiada, ale na lato zdecyduję się na ten ciemniejszy.

minusy:
    nie wytrzymuje całego dnia, wymaga dodatkowego nałożenia w ciągu dnia. Dla osób którym zależy na matowieniu to według mnie nie spełnia tego kryterium.

Ogólnie nie lubię kosmetyków tej firmy, ale koleżanka mnie namówiła do przetestowana i bardzo mi się spodobał!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Chcesz pochwalić scarleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest w porządku dla cery małoproblemowej
  • Z racji bycia leniuchem, nie robię pełnego makijażu a używam jedynie BB. Co prawda cerę mam bardzo dobrą - żadnych wyprysków, nie przetłuszcza mi się - jedynie lekkie nierówne odbarwienia na twarzy. Ostatnimi czasy zauważyłam, że jednak lekko się świecę, więc konieczne będzie użycie pudru. (zmiana cery związana z hormonami). Poza tym polecam produkt, utrzymuje się kilka godzin na twarzy, potem staje się niewidoczny i konieczne są poprawki.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić moniqa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Yes or no??
  • Szczerze mówiąc to nie wiem, jak ten produkt ocenić. Po prostu mam mieszane uczucia.. Mam ten jasny odcień.

Plusy:
    -wyrównuje koloryt
    -lekki
    - SPF 15
    -przyjemny zapach
    -minimalnie zmniejsza widoczność porów
    -nawilża, buzia jest wygładzona
    -może i pokrywa niedoskonałości ale te małe, wyprysków na pewno nie
    -nie daje efektu maski

ale:
    -na pewno nie matuje!!! I tak muszę nałożyć krem matujący
    -szybko znika

Nie jest to ani krem ani podkład (choć takie jest założenie BB kremów), jeśli kosmetyk nie matuje to i tak jestem zmuszona nałożyć osobno krem matujący to nie wiem, czy już nie lepsze będzie standardowe połączenie krem matujący + podkład...
    Ot taki kosmetyk, kiedy chcemy wyskoczyć na chwile z domu np. do sklepu i nie mamy czasu na wykonanie pełnego makijażu... Natomiast gorzej już do pracy czy na dłuższe wyjścia a tym bardziej na imprezę czy wesele...

Podejrzewam, że kosmetyk sprawdzi się lepiej na cerze normalnej... (ale przy tego typu cery sprawdzi się większość kosmetyków).

Spróbuje jeszcze go przetestować na różne sposoby, być może zmienię zdanie

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?