Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• jednak nie
  • Po pierwszym zachwycie nad plusami (krycie, kolor, wydajność) zniechęciłam się. Dlaczego?
    Oto minusy:
    -świecę się po nim
    -źle robi mojej skórze / zatyka (?) - nie miałam nigdy cery problemowej, a po tym zauważałam pogorszenie jej kondycji, pojawiły się jakieś grudki, wyskakiwały pryszcze, jakby ten krem bb zatykał teraz staram się podratować cere

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić sugartown za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie kolor...
  • Nad kupnem kremu BB zastanawiałam się od dawna. Szukałam czegoś lekkiego, na co dzień, by wyglądać naturalnie. Do kremu Eveline skusiło mnie mnóstwo pozytywnych opinii.

Krem ma ładny zapach, jest lekki, delikatnie nawilża i rozświetla skórę. Nie zapycha mojej problematycznej skóry. Zaskoczyło mnie to, że ładnie kryje a mam sporo do ukrycia. Nie roluje się. Jest wydajny.

Niestety, ma jeden istotny minus- kolor. Wybrałam opcję dla cery jasnej, myślałam, że będzie to jasny kolor. Rozczarowałam się bo kolor jasny nie jest, jest opalony, wpada w pomarańcz, zdecydowanie za ciemny. Myślałam nawet, że pomyliłam opakowania, ale nie, wszystko się zgadza... Źle wygląda na mojej twarzy mimo, że wcale nie jestem jakaś bladolica. Niestety, z czasem dodatkowo ciemnieje. Po nałożeniu tego kremu nie mam wyjścia- muszę nakładać jaśniejszy puder.

Krem Eveline BB jest lekkim, przyjemnym kosmetykiem. Gdyby nie kolor chętnie kupiłabym go ponownie.

Chcesz pochwalić Lady eSs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Co prawda to mój pierwszy krem bb, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Nie mam cery problemowej, więc mocne krycie nie jest mi potrzebne, ładnie wyrównuje koloryt cery.
    Przyczepiłabym się jedynie do wydajności, dość szybko go "wypaprałam" :P

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić FastHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Osobiście nie lubię używać podkładów i w okresie wiosna-jesień w ogóle tego nie robię, niestety zimą, kiedy cera jest już bardzo blada i zmęczona coś na tą twarz trzeba było nałożyć, wtedy właśnie trafiłam na Eveline BB 8w1 i od razu się nim zachwyciłam. Największe zalety:
    - świetnie się rozprowadza
    - dość dobrze kryje
    - wyrównuje koloryt
    - nie wysusza skóry
    - nie obciąża
    - jest bardzo wydajny
    Ogólnie uważam, że ten krem może całkowicie zastąpić podkład, cera po jego nałożeniu wygląda świeżo i delikatnie.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić olciasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja 😊
  • Po należeniu tego bb kremu na skórę twarzy miałam mieszane uczucia. Ni to krem, mi to podkład - takie bylo moje pierwsze wrażenie.
    Ale gdy krem się wchłonął i gdy przejrzalam się w lustrze, to szczęka mi opadła 😊
    W przeciwieństwie do zwykłych fluidów krem nie zbiera się w drobnych zmarszczkach, a po prostu idealnie pokrywa skórę i nadaje jej piękny odcień. W przyszłości juz nigdy nie wydam kasy ma zwykły fluid 😊

PLUSY:
    łatwość nakładania
    zapach
    konsystencja
    idealnie kryje przebarwienia i niedoskonałości
    nie zbiera się w zmarszczkach i sie nie łuszczy
    nawilża skórę
    idealny pod makijaż, bo jest lekki i nie wygląda sztucznie
    nie ciemnieje jak zwykłe fluidy
    przystępna cena 😊

MINUSY:
    według mnie ten kosmetyk nie ma minusów.

Z pewnością polecę ten produkt koleżankom 😊

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za bardzo
  • Tyle dobrych opinii, a ja niestety muszę dać tą złą. Używałam tego podkładu przez kilka miesięcy i na początku było w miarę w porządku, ale potem zaczęło być już gorzej. Krótko po jego użyciu już zaczynałam sie mocno błyszczeć. Czułam, że mam go na twarzy i krem niemal z niej spływał! Nie wiem czy polceić ten produkt czy nie, bo widzę, że jest tu wiele dobrych opinii. Ja mam duży problem z cerą, bo mam bardzo tłustą i dlatego u mnie się nie sprawdził.
    Plusy:
    - zapach
    - kolor fajnie sie dopasowuje do koloru cery (ja miałam jasny)
    - nie ma efektu maski, ani smug
    - nawet dobrze kryje
    - dostępność
    - w miarę dobra cena
    - wydajność
    - ładne opakowanie, ale to akurat niewielki plus
    Minusy:
    - po niezwykle krótkim czasie cera zaczyna sie bardzo błyszczeć i wszystko z niej spływa przez co też widać rozszerzone pory - obrzydliwe
    - czułam, że miałam go na twarzy
    - rzadka kosntystencja czego nie cierpię
    - ciemnieje na twarzy
    - dość trudno się rozprowadza, bo jest właśnie okropnie rzadki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joas76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdzie mat...
  • Obietnica matowienia jest dla mnie dużą i w sumie niespełnoną przez nic obietnicą.... Ten krem bb nie matuje. Przypudorwać go muszę zawsze. Ale dobra cena, niezłe krycie, lekka konsystencja robią swoje. Produkt fajny, dla cer problemowych z korektorem w duecie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno, chyba ost

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kapliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spodziewałam sie AŻ tyle
  • Krem kupiłam przypadkowo, nie wiem nawet czemu, bo nigdy nie używałam kremów BB. Dorwałam go w ross z tego co pamiętam za 14 zł.
    Zabrałam go ze sobą na wyjazd w góry. Jego pierwsze użycie wprawiło mnie w delikatne zdziwienia.
    Po pierwsze krem całkiem solidnie kryje! Szok! Mam sporo przebarwień, cerę problematyczna , efekt krycia porządny! Po drugie, mat! Również porządny. Myślałam, że nie obędzie się bez oprószenia twarzy pudrem, a naprawdę nie było to konieczne. Krem się nie ściera, długo utrzymuje się na twarzy, nie schodzi mało efektownymi "plackami'. Fajnie się rozprowadza, nie zostawia smug, prawie w ogóle nie pachnie.
    Z minusów, delikatnie ciemnieje na twarzy. Przynajmniej u mnie coś takiego zaobserwowałam. Na początku myślałam, że nie ma tego efektu a jednak..

Generalnie , krem spoko. Dla cer niewymagających godny polecenia!!

Używam tego produktu od: od sierpnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go polubiłam
  • Zacznę od tego że jest to mój pierwszy bb krem dlatego nie mogę go porównać do innych, jednak bardzo przypadł mi do gustu. Mam kolor jasny. Krem bardzo ładnie matuje, nie lepi się, wygładza, wyrównuje koloryt. Dobrze kryje ale z większymi niespodziankami sobie nie poradzi w końcu to tylko krem. Jak na tak dobry produkt cena jest przystępna. Jestem zadowolona, że ten krem pojawił się na rynku.

Chcesz pochwalić moniamaus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem jak podkład
  • Jest to mój pierwszy krem BB (tzn. kiedyś, w wieku powiedzmy 15 lat, kupiłam jakiś tam krem koloryzujący, ale to była porażka). Od razu przypadł mi do gustu.

Krycie jest zaskakująco dobre (aż się zdziwiłam) - mniej więcej takie, jak większość moich podkładów.

Leciutki, nie czuć go na buzi.

Dostępny chyba w każdej drogerii za niewielkie pieniądze.

Plusem jest też zapach (prawie niewyczuwalny) i jasny odcień (zawsze miałam z tym problem).

Kosmetyk jest raczej wydajny - jedno opakowanie starcza mi na ok. 1,5 miesiąca.

Jedynym minusem jest to, że nie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij