Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 20,95 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Póki co lepszego nie znalazłam
  • Podstawowa informacja - mam skórę wrażliwą i mocno mieszaną, strefa T mocno się przetłuszcza, reszta buzi jest tak sucha, że występują odstające suche skórki.

Stosowałam wiele kremów BB i ten póki co wygrywa. Największym plusem jest to że NIE zapycha! Wiem, że skład zawiera substancje zapychające ale odziwo nie obciąża mojej skóry,
    pięknie nawilża wysuszone miejsca,
    krycie jest całkiem dobre,
    utrzymuje się ok 10h,
    idealnie dopasowywuje się do koloru skóry,
    absolutnie nie daje efektu maski,
    skóra wygląda bardzo naturalnie,
    jest tani a przy tym wydajny.

Niestety w strefie T nie matuje!

Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć, ale ze względu na wydajność nie było tego sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DietetykMarta za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• mój faworyt
  • BB idealny.

Odcień jasny idealnie dopasowuje się do mojej skóry (cera blada, naczynkowa, z bardzo nierównym kolorytem i strefą "T".
    Ładnie kryje, nieźle matuje, super nawilża, nie podrażnia i nie uczula.Nadaje bardzo ładny, naturalny i nie przesadny look. Wiele dziewczyn pyta, jakiego podkładu używam, że zawsze mam buzię idealną...a niektórzy pytali, czy nie jestem kosmetyczką =) Przypudrowany trzyma się na twarzy cały dzień.
    Byłam naprawdę mile zaskoczona jego działaniem. Ciężko mi znaleźć krem na zastępstwo, który by mu dorównał działaniem i ceną.

Polecam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gramONA_Fabiola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecamm !
  • Bardzo dobry krem BB, ale niestety ostatnio dowiedziałam się że wycofali go ze sprzedaży. Ładnie wyrównuje koloryt.

Jedyna wada:
    Zdarzało się ze słabo krył wypryski.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szalaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam. Idealny dla skóry wrażliwej i delikatnej
  • Jestem osobą, która z wrażliwą i delikatną skórę, do tego nie przepadam za podkładami. Ale jak już chce nałożyć makijaż to od momentu pierwszego zakupu (2 lata temu) używam tylko tego kremu.

Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie obciąża skóry, nie tworzy maski, po nałożeniu skóra nadal wygląda naturalnie, dodatkowo nawilża i chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Kolejny plus to cena i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić Paula18187 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest to najlepszy BB z dostępnych w drogeriach
  • Jak pojawiły się kremy BB, przetestowałam je wszystkie i tylko ten lubię i zawsze do neigo wracam na sezon wiosenny. Nadaję skórze, ładny promienny zdrowy wygląd, jest bardzo naturalny idealny do makijażu w stulu no make-up.
    Plusy:
    + idealny na wiosnę
    + nawilża skórę jest ona świeża i wypoczęta
    + ładnie się rozprowadza
    + ma delikatnie krycie
    + wyrównuje kolor cery
    Minusy:
    - producent obiecuję nam długotrawały mat, jednk jest on delikatny i dla osob, którym mocno się świeci strefa T jest taki ok, mógły być mocnejszy efekt matujący.

A tak jest super, zawsze jest miejsce dla niego i lubi się z moja mieszana cerą.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 10 żużytuch opakowań

Chcesz pochwalić RubinowaPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, fajny krem bb
  • Mam cerę skłonną do powstawania krost, przetłuszczającą się w strefie T, z małymi bliznami i przebarwieniami po trądziku. Kupiłam krem bb, żeby nie męczyć skóry ciężkimi podkładami. Jest też dobry m.in. na wycieczki, wakacje. Delikatnie wyrównuje koloryt skóry, a w połączeniu z korektorem efekt jest niezły. Nie matuje mi skóry na długo, ani nie jest trwały, ale za to lekki.

Używam tego produktu od: rok z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula_luna za czytelną i pomocną recenzję?
  • na upały
  • Produkt kupiłam z myślą o używaniu go wyłącznie latem, kiedy jak wiemy upały są straszliwe, a podkład po prostu spływa. Oczekiwałam czegoś lekkiego, ale w miarę dobrze kryjącego.
    I ten krem spełnia swoje zadanie. Matuje, zakrywa co trzeba, wyrównuje koloryt, wygładza. Ale dla mnie ma dwa minusy: jasny kolor jest dla mojej cery za ciemny oraz nałożony na twarz utrzymuje się w dobrym stanie przez max 4h, potem już zaczyna schodzić i cera nie wygląda ładnie.
    Mimo wszystko uważam produkt za dobry, na lato, na krótkie wypady się nadaje, na większe wyjścia trzeba wrócić do podkładu.

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na lato
  • Bardzo sceptycznie podchodziłam do tego typu kosmetyków do czasu,kiedy natknęłam się na ten krem.Był w promocji (połowę regularnej ceny),więc postanowiłam zaryzykować,nie oczekując jakiś specjalnych efektów i powiem szczerze,że zostałam mile zaskoczona.
    Moja cera posiada wiele niedoskonałości,które maskuję na codzień podkładami,a te jak wiadomo w sezonie letnim nie za bardzo się sprawdzają.Bo nie ma nic gorszego,niż wysoka temperatura i podkład,który hamuje oddychanie skóry.
    Krem BB Eveline w tym wypadku sprawdził się idealnie.
    Kosmetyk ma odpowiednią konsystencję (ani za rzadka,ani za gęsta),łatwo się rozsmarowuje i stapia ze skórą,nie pozostawiając efektu maski.Wyrównuje koloryt cery,wygładza ją i rozświetla oraz maskuje przebarwienia.
    Pozwala skórze oddychać i nie powoduje jej przetłuszczania.Dla lepszego efektu matującego,nakładałam po nim sypki puder transparentny i w tym zestawieniu miałam gwarancję idealnego wyglądu cery przez wiele godzin.
    Krem ma ponadto przyjemny zapach i jest bardzo wydajny(stosuję go codziennie od półtorej miesiąca,a zostało mi jeszcze z połowę tubki).
    Na pewno z chęcią będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić pockett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie, naturalny wygląd. Polecam!
  • Przez ostatnich kilka lat testowałam dziesiątki podkładów ponieważ mam co ukrywać (blizny, przebarwienia). Przez dłuższy czas zatrzymałam się na Revlonie, aż zaczęłam oglądać się w różnym świetle, nie tylko łazienkowym. Okazało się, że wygląda bardzo nienaturalnie (mimo małej ilości) i tak zaczęłam poszukiwania od nowa.

Na Eveline BB trafiłam przypadkiem. Pierwsze wrażenie? Krycie przyzwoite choć nie wszystko zasłania. Ale! Co ważne: twarz wygląda jak goła, zupełnie naturalna nawet w pełnym słońcu. Ponieważ moje potrzeby kryjące są większe, nakładam cienką warstwę BB, następnie w ruch idzie pędzelek z kamuflażem (tylko punktowo!). Jeżeli kamuflaż się odcina dorzucam gąbeczką cienką warstwę BB na wierzch. Całość moim zdaniem wymaga lekkiego przypudrowania, po pewnym czasie twarz minimalnie się świeci. Efekt? Całość naturalna a krycie tam gdzie trzeba.

Produkt świetnie działa na moją cerę, nawilża (praktycznie nie muszę stosować kremów pod spód, chyba, że chcę dodatkowo go rozrzedzić i nałożyć jeszcze cieńszą warstwę), NIE ZAPYCHA!!, nawet, kiedy zdarzy mi się zasnąć z nim na twarzy, długo utrzymuje się na twarzy, szczególnie po utrwaleniu pudrem.

Przypadkiem kupiłam odcień najciemniejszy i bałam się dramatu, ale okazało się, że po wakacjach we Włoszech kolor stał się idealny. Jeżeli chcę nieco odświeżyć twarz łączę go z jaśniejszym korektorem i modeluję.

Plusy:
    + ładne krycie jak na krem BB
    + nie waży się, nie przemieszcza, nie gromadzi w zmarszczkach
    + współpracuje z wieloma kosmetykami
    + ładny zapach
    + łatwy w rozprowadzaniu zarówno palcami jak i pędzlem
    + tubka umożliwia wykorzystanie do samego końca
    + niska cena
    + nie zapycha, nawilża

Minusy:
    - ograniczona gama kolorystyczna, wyobrażam sobie, że część osób będzie miało problem z dobraniem, szczególnie zimą
    - po jakimś czasie twarz lekko się świeci, moim zdaniem wymaga delikatnego przypudrowania
    - krycie nie jest bardzo mocne, nie oczekujcie efektu super kryjącego podkładu, mocniejsze przebarwienia wymagają kilku dodatkowych zabiegów (chociaż moim zdaniem to zaleta, dzięki temu trudno o efekt maski)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić bajuba za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie go latem
  • Mam jasna cere, tego kremu uzywam tylko latem - w zime nawet wesja jasna jest dla mnie ciut za ciemna.

Faktycznie wygladza skore, zakrywa niedoskonalosci. Nie wazy sie, nie splywa. Ladnie ujednolica koloryt. Nie podraznia, nie powoduje wysypu krost. Nie zapycha. Dobrze sie rozprowadza. Jest wydajny i tani.

Z minusow to moze kolor - dla mnie zima jest za ciemny, ale latem jest OK.

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?