Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Całkiem ciekawa alternatywa dla podkładu
  • Plusy:
    -cena
    -konsystencja, fajnie się rozprowadza,
    -całkiem nieźle kryje i wyrównuje koloryt skóry
    -cera wydaje się gładka, nawilżona
    -wydajność
    Minusy:
    -niby wersja dla cery jasnej, mimo to dla mnie nieco za ciemny
    -raczej nie zauważyłam, żeby matował, wręcz przeciwnie, bez pudru się nie obejdzie

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasiarzyna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojjjj dobry!
  • produkt jest rzeczywiście dobry! ładnie się rozprowadza na twarzy, ładnie delikatnie rozświetla twarz, ja mam odień jaśniejszy i jak dlamnie jest jasny ale nie aż tak jak prawdziwe azjatyckie kremy które wręcz są szaro-białe, bardzo dziwne. Dosyć dobrze kryje, jak na bb wręcz bardzo dobrze. Nie wytrzymuje cały dzień, wiadomo jak na tani specyfik w końcu się ściera ale teżnie jest tak jagorzej. Wszystko co mówie brzmi bardzo przeciętnie, bo ten produkt to nie jest ideał(daleko mu do bb z górnej półki) Nie stał się moim ulubieńcem, mimo tego uważam ,ze jet bardzo dobry, a biorąc pod uwage cene to naprawdę warto kupic jak ktoś szuka czegos taniego. Ja się nie zawiodłam, jedyny większyminus to mam wrażenie, że podkreśla skórki nad ustami;/ tworząc taki jakby meszek( z innymi kreammi bb, czy nawet podkładami raczej tak nie miałam) i tylko to go troszkę dysfalifikuje w używaniu. Jest bardzo wydajny!!!!A i co bardzo ważne, nie robi tłustej wartwy na twarzy tak jak inne bb na polskim rynku.!! Rozświetlenie jest ale nie tworzone przez tłuszcz jak w innych tego typu kremach bb.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na lato, bo matuje ma filtry i jest dość ciemny (co jest plusem i minusem)
  • Plusy:
    -pięknie matuje
    -jest dość trwały (jak na krem bb)
    -ma filtry chroniące twarz przed promieniowaniem słonecznym i poparzeniami
    -pięknie pachnie
    -opakowanie można rozciąć przy końcówce (produkt się nie zmarnuje)
    -krycie średnie (dobre dla nastolatek)
    -jest łatwo dostępny i tani
    -wydajny
    Minusy:
    -podkreśla suche skórki (nie miałam jeszcze kremu bb który by tego nie robił )
    -kolory są ciemne, ( nawet ten jasny, który mam)

Ilość zużytych opakowań: przy końcu pierwszej tubki

Chcesz pochwalić KolejnyNudnyNick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na cieplejsze miesiące
  • Jest to mój pierwszy i jedyny na razie krem BB, jaki miałam okazję użyć.

Plusy:
    + cena
    + dostępność (Rossmann, Hebe, Superpharm i inne drogerie)
    + poręczne, estetyczne i schludne opakowanie; na koniec można je przeciąć i wydobyć resztki
    + ładnie matuje
    + kryje wszystkie moje niedoskonałości
    + dobrze się wchłania
    + nie zapycha, nie powoduje więc powstawania wyprysków
    + dobrze się trzyma na mojej twarzy, po całym dniu prawie nigdy nie muszę robić poprawek, a czasami nawet jak przed snem nie zmyję makijażu (np. impreza), to rano dalej jest na buzi
    + jak już schodzi, to robi to równomiernie

Wady:
    - mimo, iż nie jestem jakaś super blada, raczej taka pośrednia, to kolor "jasny" zimą i wiosną jest dla mnie zbyt ciemny.

Mogliby poszerzyć gamę kolorystyczną, zrobić jeszcze jakiś jaśniejszy odcień, wtedy pasowałby do mnie przez cały rok.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fated2pretend za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Krem ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza. Kolor jasny jest jednak zbyt ciemny i wpada w pasteloworóżowe tony, co dziwnie wygląda na twarzy.
    Mam cerę mieszaną i na moich policzkach jego wykończenie było lekko pudrowe, natomiast strefa T zaczynała się dosyć szybko świecić. Musiałam używać pudru o wiele częściej niż w przypadku innych produktów, a jego obietnicą jest przecież efekt matujący.
    Zapach ma dosyć specyficzny, nie jest zły, ale jak dla mnie pachnie troszkę 'męsko' ;D
    Żałuję że nie ma większego wyboru kolorów, być może wtedy przypadłby mi bardziej do gustu

Chcesz pochwalić Mana_Mana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Po ostatnim nieudanym zakupie kremu BB zerknęłam na listę najlepszych w tej kategorii i nie zawiodłam się

OPAKOWANIE
    krem jest w tubie. Opakowanie jest w miarę miękkie i można bez wiekszego wysiłku wycisnąć kosmetyk. Zakrętka nie zacina się, a otwór nie jest zbyt mały czy zbyt wielki, więc nie mam zastrzeżeń.

WYDAJNOŚĆ
    Krem wg mnie nie jest średnio wydajny. W sumie jak każdy podkład - starcza na ok 2 miesiące. Ja go akurat stosowałam w upały, dzięki czemu moja skóra wyglądała dobrze, a nie spływała razem z podkładem.

DZIAŁANIE
    Krem dobrze się rozsmarowuje i dobrze wchłania, buzia dzięki temu jest rozświetlona, koloryt cery wyrównany, nie widać zaczerwień. Nie kryje co prawda jak podkład, ale w końcu to tylko krem. Dzięki temu, że ma SPF nie muszę dodatkowo stosować filtru. Mimo małego wyboru kolorów jasny odcień dobrze się dopasowuje do mojej cery i nie wygląda sztucznie.Krem dodatkowo nawilża, dzieki czemu moja cera nie jest wysuszona. Zresztą dołączam zdjęcie Twarz jest ładnie rozświetlona. Ładnie współgra z rozświetlającym brązerem

PLUSY
    - cena
    - ma SPF
    - nawilża cerę
    - wyrównuje koloryt i zakrywa zaczerwienienia
    - rozświetla twarz i nie wygląda sztucznie

MINUSY
    - tylko dwa kolory do wyboru

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące (okres letni)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Odkrycie roku mogę powiedzieć Wszystkie moje dotychczasowe podkłady robiły mi ciastko na twarzy oraz szybko się ścierały (pomimo pudrowania i innych prób utrwalania). Postanowiłam spróbować tego BB i bynajmniej się nie zawiodłam
    Plusy:
    (^з^) wygląda bardzo naturalnie
    (^з^) matuje na parę godzin
    (^з^) dosyć trwały
    (^з^) całkiem wydajny
    (^з^) opakowanie

Pół na pół:
    (´^') konsystencja - rzadka
    (´^') krycie - muszę nakładać dwie warstwy

Minusy:
    (ಠ益ಠ dostępność (znalazłam dopiero w piątej drogerii...)
    (ಠ益ಠ kolor pierwszy nie dla bladziochów! pomimo że jest to ten "jaśniejszy", to na twarzy ciemnieje, a po paru godzinach wygląda niestety... źle :|

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: tylko trochę ubyło

Chcesz pochwalić milamiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ciemny
  • Plusy:
    wydajny,
    nie zapycha.

Minusy:
    ciemnieje na skorze, twarz wyraznie sie odznacza,
    za sabe krycie,
    brudzi,
    matowy na pare godzin,
    czuc go na twarzy.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Zmijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Używam go od dwóch miesięcy, zachwycił mnie już po pierwszym zastosowaniu. Poleciłam go koleżankom i wszystkie są równie zadowolone jak ja. Będę go używać nawet zimą. Jest lekki, nie obciąża skóry. Polecam

Używam tego produktu od: czerwiec
    Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Chcesz pochwalić sklikonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato idealny
  • Szukałam czegoś na lato - zauważyłam, że przy moim dotąd ulubionym podkładzie Affinimat buzia prezentuje się cokolwiek ciężko. Podkład jest lekki sam w sobie, lejący, więc było to dla mnie niemałym zaskoczeniem.. Ale pomyślałam, że w sumie jestem mu to w stanie wybaczyć - o ile, oczywiście, znajdę zamiennik.

O kremach BB w ogóle na początku nie myślałam, bo dotąd miałam styczność tylko z jednym - Garnierowskim - który tak mnie odrzucił, że potem unikałam kremów BB/CC jak ognia. Kręcąc się więc po drogerii zerkałam na coraz to inne podkłady, ale w końcu uznałam taki zakup za bezsensowny biorąc pod uwagę to, jak lekki już jest Affinimat.

Z niejakimi obawami wybrałam więc krem BB z Eveline, bo lubię tę markę i nie zdarzyło mi się jeszcze jakieś kompletne, absolutne, nie broniące się niczym fiasko z tą firmą. Co prawda kojarzę ją bardziej z produktów do paznokci, bo tak się z firmą zapoznałam, ale okazuje się, że Eveline radzi sobie dobrze w ogólnym przemyśle kosmetycznym.

Krem BB Eveline ma tylko dwa odcienie: jasny i ciemny. Wybrałam jasny, bo chociaż nie jestem zupełnie blada (przynajmniej na twarzy), to daleko mi do ładnie opalonej skóry.

Konsystencja: krem, mus. Po prostu. Za to rozprowadza się znakomicie, można palcami, szybko, można na spokojnie pędzlem płaskim do podkładu.

Zapach: przyjemny, nienachalny, czuć przy aplikacji, potem już nie.

Kolor: mnie akurat przypasował. Nie zauważyłam, żeby ciemniał.

Wydajność: bardzo wydajny! Wystarczy naprawdę odrobina produktu, żeby zakryć całą twarz.

Krycie: to nie podkład. Na większe syfki i twarzowe problemy nie pomoże, chyba że wspomagany korektorem. Ale! Spokojnie wyrówna koloryt, zakryje malutkie niedoskonałości czy mniejsze, bledsze przebarwienia.

"Wytrzymałość" (?): nie znika z twarzy. Wieczorem, po całym dniu noszenia kremu (z przypudrowaniem oczywiście, ale jednorazowym i rano), zmywam z twarzy dużo koloru.

Podsumowując: tak, tak, tak! Lekki, ale spełniający swoją rolę, na lato idealny, bo twarz nie jest w żaden sposób zapchana i wydaje się być naprawdę jedynie muśnięta produktem.

Dodam tylko, że moja mama używa ciemnej wersji i jest równie zadowolona.

Chcesz pochwalić Fidare za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij