Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Bardzo fajny efekt
  • Zalety:
    * niedrogi;
    * fajny efekt wygładzenia, rozświetlenia, jednym słowem "zdrowej" cery
    * nie zatyka porów
    * nieźle chroni przed słońcem (mam cerę jasną, którą łatwo parzy słońce, a z tym kremem po kilku godzinach na słońcu było wszystko ok, piegi też się nie pojawiły a mam do nich skłonność)
    * przyjemny zapach
    * w miarę wydajny

Minusy:

* nie trzyma się za długo, w gorący dzień nie ma po nim śladu po 3-4 godzinach
    * słabo matuje
    * nie kryje zbyt mocno, ale wystarczy korektor i jest super

Kupię ponownie bo na jesień będzie idealny, zwłaszcza z korektorem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Bardzo dobry bo w tej chwili nie mam nic lepszego
  • Oceniam już po czwartym z kolei opakowaniu.

Nie jest to jakiś szczyt marzeń ale w tej chwili nie znalazłam nic lepszego. Sporo podkładów z nim przegrywa i pokornie do niego wracam.

Jest łatwo dostępny, jak na wykończenie jakie daje to jest bardzo tani, polska firma, kolor jasny idealny dla mojej karnacji, nie wysysza, jak na krem bb jest trwalszy od niejednego podkładu a na mojej naczynkowej cerze daje solidne i naturalne krycie.

W sumie to wiele dziewczyn pisze o nim , że to bardziej lekki podkład niż krem i się z tym zgadzam.

Minusa daje za fakt , że na początku stosowania trochę mnie uczulał, łatwo można zbudować sobie nim efekt maski no i strasznie brudzi wszystko wokół - telefony, twarze znajomych, no i zostaje na palcach i potem mam brudne papiery - to jest upierdliwe i wkurzające.

Zawsze po pobrudzonych umowach wkurzam sie i odbiecuje sobie , że go wyrzucę ale potem i tak go kupuje ponowinie bo to szybka decyzja na porządny produkt.

Ja go urzywam ale jakoś szczególnie go też nie polecam innym, bo to kwestia indywidualna.
    Na zime poszukam jakiegoś drogiego podkładu, ciekawe czy też z nim przegra.

Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: 3/ 40ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Używam tego kremu od ponad miesiąca, kupiłam go w ramach promocji, czy był to dobry zakup?
    Plusy:
    dobra cena
    wygodne opakowanie
    naprawdę matuje moją skórę-a jest mieszana
    wygładza natychmiastowo
    zmniejsza zaczerwienienia i kryje delikatnie drobne niedoskonałości
    rzeczywiście nawilża, moja skóra nie potrzebowała kremu dodatkowo nawilżającego
    filtr przeciwsłoneczny
    Minusy:
    kolor-mam odcień jasny, ale dla mnie jest za ciemny, a nie jestem biadolica. Odznacza się jak podkład, na szczęście na opalonej skórze wygląda naturalniej, ale na jesień czy zimę odpada
    zbyt gęsta konsystencja, trudno się rozprowadza
    wydaje mi się,że jest za ciężki dla mnie, z początku pojawiło się więcej niedoskonałości
    Nie wyrównuje kolorytu skóry
    nie zauważyłam efektu rozświetlenia, ale nie zależało mi na nim aż tak bardzo
    Ogólnie krem jest dobry dla niewymagającej skóry. Lubię go za idealny mat i wspaniałe wygładzenie, ale bardzo ciemny kolor powoduje,że więcej do niego nie wrócę. Przynajmniej do następnego lata.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Bardzo dobry produkt w super cenie. Dodam ze wczesniej uzywałam wielu podkładów- Pharmaceris, Rimmel, Astor, Maybelline czy nawet Vichy. Myslałam ze im drozszy fluid tym lepszy. Zawsze tez mialam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia zeby nie miec tak zwanego efektu maski. I tak kupowałam nastepne fluidy. Po pozytywnych opiniach na temat tego produktu 8w1 postanowiłam go kupic i to byl moj strzał w 10. !!!! Jest super dla tak zwanych bladziochów , mam odcien cera jasna. Nie odznacza sie od skóry jak było przy innych fluidach. Ma dobra konsystencje która ulatwia nakładanie. Wydaje mi sie ze moja skóra jest po nim zdrowsza i co wazniejsze nie zatyka porów. Uzywam pod niego krem biodermy pore refiner i wszystko jest git. Gdy swieci mi sie skóra przypudruje delikatnie pudrem i nie martwie sie ze bede sie swieciła . Mam wrazliwa i do tego skóre ze strefa T a ten fluid jest dla mnie rewelacyjny. Cena tez bije na głowe konkurencje. Ostatnio kupiłam go w SP za 8,99 wiec chyba taniej sie nie da!!!

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 zuzyte opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić magdalena711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc.
  • juz go nie kupie
    plusy:
    -duza tuba
    -dobra konsystencja
    -cena

minusy
    -świece sie strasznie
    -nie ukrywa nie doskonałości
    -nie wyrównuje kolorytu skóry

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie !
  • Mogę podpisać się pod wszystkim co napisała gochakrotocha. Używałam go przez 3 miesiące. Wydajny, wiec jeszcze dużo go zostało. Absolutnie nie matuje, świecę się po nim szybciej niż| zazwyczaj. Nie nadaje również zdrowego kolorytu. Jedyny plus, bardzo duży, ze jest łagodny dla skory, absolutnie nie zapycha, ale musze szuka czegoś innego.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić WERONIKA13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Krem bb nie spełnił moich oczekiwań. Mam cerę mieszaną, która po zostaosowaniu tego środku cala się świeciła,wyglądała na niezdrową. Słabo kryje,niestety moich wyprysków nie udało się schować,nie wspominając o nierównym kolorycie. Ogólnie nie dla mnie. Z pewnością nie kupię go ponownie. Pytanie tylko co z nim zrobić :-( Jedyna zaleta to cena,ale w tym.przypadku to żadna pociecha.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gochakrotocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Bardzo fajny krem BB!
    +nie zapycha
    +miły,delikatny zapach
    +niska cena
    +dość długo trzyma się na skórze
    +wyrównuje koloryt, zakrywa niedoskonałości
    +kolor

minusów nie dostrzegam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić PaulinaFCB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapychacz
  • Zużyłam niemalże całe opakowanie chcąc dać mu szansę. Niestety nie wykorzystał jej Zapychał mi twarz i powodował powstawanie pryszczy..Dbam o cerę, regularnie ją oczyszczam. Stosowałam go przez kilka dni i kilkudniowa przerwa i tak przez ok. dwa miesiące. Przetłuszczał mi cerę, konsystencja mazidła tempo rozprowadza się po skórze. Za ciężki..

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie standardowa tuba

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić normatywna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Dobry produkt za niską cenę. Lekko matuje i wyrównuje koloryt. Posiadam odcień do cery ciemnej i jest idealny. Dość długo się trzyma na skórze. Jest naprawdę fajny

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij