Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• bardzo się lubimy.
  • Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania i pojedynczych niedoskonałości. Krem BB spełnia moje oczekiwania:

- nie zapycha!
    - nieźle kryje
    - nie podrażnia
    - z użyciem pudru utrzymuje się długo na twarzy
    - nadaje się na lato, nie spływa, zawiera filtry
    - matuje, chociaż nie jest to płaski mat
    - nie przesusza skóry
    - nie waży się
    - dobrze się rozsmarowuje
    - wyrównuje koloryt

pół gwizdki odejmuję za ubogą gamę kolorystyczną, ponieważ dla bladolicych nawet jasny odcień może być za ciemny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • Zalety :

- jasna karnacja (nadaje ładny kolor buzi),
    - matuje,
    - kryje,
    - nie powoduje podrażnień, zaskórników, pryszczy (dla mnie jest to bardzo ważne, mam skóre bardzo wrażliwą, i niestety wiekszość kosmetyków wywołuje u mnie podrażnienia :-/),
    - łądnie pachnie,
    - przyjemnie sie go nakłada,
    - dobra konsystencja,
    - cena,
    - pojemność.

Wady :

- za mało odcieni, brakuje mi odcienia o ton jaśniejszego, odcień jasna cera jest w porzadku, ale mysle,ze o ton jaśniejszy byłby idealny.

Chcesz pochwalić dodziak1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny przez pierwsze 2 tygodnie...
  • Przez pierwsze 2 tygodnie był naprawdę bardzo dobry. Świetnie matowił skórę na dłuższy czas, nadając cerze delikatności, dobrze wyrównywał koloryt skóry i nie ścierał się z twarzy. Fast matt baby face effect ( tak jak obiecuje producent) jak najbardziej występował. Niestety wszystko to trwało zaledwie 2 tygodnie, później ten efekt już nie był taki fajny. Po nałożeniu kremu twarz bardzo się świeciła, miałam wrażenie, że wręcz lepi się, a krem spływa z twarzy. Zrobiłam przerwę tygodniową w jego używaniu, niby trochę pomogło i znów był ten super efekt matu, ale na krótko.

Plusy:
    - efekt baby face
    - trwałość
    - ładny kolor
    - dobre wyrównanie kolorytu cery

Minusy:
    - po 2 tygodniach użytkowania wszystkie plusy zniknęły

Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, jestem zawiedziona, że po tak krótkim użytkowaniu już zdąrzył "przyzwyczaić się" do mojej skóry. Nie miałam takich problemów przy innych kremach BB. Przerwy w zastosowaniu trochę mu pomagają - dzięki temu jakoś go zużyję.

Używam tego produktu od: wrzesień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opkaowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić keroza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jak dla mnie jest za jasny i poprostu go widać, nie lubię takiego efektu jakby maski od razu widać że ma się coś na twarzy. Zużyłam jedno opakowanie a raczej dw arazy się posmarowałam bo mi się poprostu nie podoba efekt dlatego jakby ktoś chciał to nawet oddam za darmo bo szkoda żeby stał i w końcu został wyrzucony

Ilość zużytych opakowań: jedno małe opakowanie

Chcesz pochwalić aga84krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trafiony
  • Testowany kolor: medium complexion.

Dostałam go od koleżanki, dla której kolor okazał się za ciemny. Długo stał na półce, jednak gdy wróciłam opalona z wakacji okazał się trafiony.

Kolor jest idealnie dobrany do mojej opalonej cery, łatwo się nakłada, nie przesusza, kryje drobne niedoskonałości z większymi problemami moim zdaniem solo sobie nie poradzi, ale nie mam większych oczekiwań co do krycia, nie pozostawia efektu maski, nie ściera się w ciągu dnia. Nakładam na niego dużym pędzlem odrobinę pudru.

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - konsystencja
    - wydajność
    - krycie/nawilżenie

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy się
  • Bardzo fajny krem bb. Nie szczypie w oczy nawet jak gdzieś blisko nim tam dotrę.
    Kryc, kryje lekko. Ale o to mi chodziło żeby nie było widać, że mam coś na buzi Delikatnie rozświetla moją cerę i wyrównuje jej koloryt. Więc jeżeli ktoś oczekuje od niego dobrego krycia róznych "złych rzeczy" to tego niech po nim nie oczekuje.

Używam go na codzień. Na większe wyjścia stanowi tylko bazę.

Utrzymuje sie w miarę długo ale jezeli nałoże go rano ok 6 to gdzies kolo 12 moja cera się juz świeci. Niestety takie uroki mieszanej cery ;p Uważam że i tak długo ten krem matuje moja buzię. Po podkładach było znacznie gorzej dlatego przestałam ich używać.

Teraz próbuje innych nowości jakimi są kremy cc, zobaczymy co wygra

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić just00ine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaufany
  • Mam cerę mieszaną, wrażliwą, płytko unaczynioną, ze skłonnościami do niedoskonałości. Przed tym kremem użyłam jego poprzednika (6w1), który zdecydowanie okazał się źle dobrany. Ten natomiast, ze względu na swój jasny odcień, lżejszą konsystencję i zadowalające krycie, zdecydowanie polecam na wiosnę i lato. U mnie się sprawdził doskonale - może troszkę pozapychał pory, ale w granicach normy - do wyczyszczenia. Jestem zadowalająca z efektów.

Chociaż bałam się, że efekt matowienia będzie zbyt silny, nie odczułam go w ogóle na mojej skórze. To zdecydowanie na moją korzyść, bo nie mam problemów z nadmiernym świeceniem Nakładam go, gdy krem nawilżający się już wchłonie, i podziałam punktowo płynnym korektorem. Aplikuję trochę na opuszki palców, mieszam w nich (aby go ogrzać), po czym rozsmarowuję symetrycznie na twarzy. Po roztarciu - delikatnie WKLEPUJĘ! Nie pozostawia smug, ani suchych skórek; nie roluje się. Nakładam tylko jedną warstewkę, i spełnia to moje wymagania.

Jestem zadowolona - wiosną i latem się sprawdził, ale jesienią na pewno sięgnę po coś innego.

Ilość zużytych opakowań: jedno, nie całe

Chcesz pochwalić melomanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW!
  • Mam cerę mieszaną z lekkimi przebarwieniami, od czasu do czasu pojawi się jakaś niespodzianka ale bez szaleńswtw. Kremów BB testowałam kilka, a ten poleciła mi Pani w Hebe. Szukałam czegoś lekkiego i w miarę kryjącego, jednak priorytetem był kolor, który ciężko mi jest dobrać. Szczerze mówiąc nie oczekiwałam od niego cudów, ale skoro już je zdziałał to płakać nie będę
    Po pierwsze: krem cudownie dostosowuje się do skóry i znikają wszelkie dylematy jaki kolor wybrać.
    Po drugie: świetnie matuje, przy mojej mieszanej cerze niepotrzebny jest puder.
    Po trzecie: nie tworzy smug, nie warzy sie, nie roluje.
    Po czwarte: wyrównuje koloryt skóry, wygląda bardzo naturalnie, bez efektu maski.
    Po piąte: jak na krem bb ma bardzo fajne krycie. Wiadomo, że nie poradzi sobie z większymi niespodziankami, bo to nie jego zadanie, ale jeśli ktoś tego nie wymaga to wystarcza w 100%.
    Po szóste: jest delikatny, ma lekką konsystencję, nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza i nie zapycha. Powiedziałabym nawet, że nawilża.
    Po siódme: efekt matu utrzymuje się naprawdę długo! W trakcie dnia wystarczy jedna mała poprawka i wszystko jest ok.
    Po ósme: cena regularna jest naprawdę śmieszna, a w promocji można go upolować nawet za 8zł.

Minusów nie widzę

Na pewno syzbko nie zniknie z mojej kosmetyczki

Chcesz pochwalić m_kropka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie
  • Po pierwszym zachwycie nad plusami (krycie, kolor, wydajność) zniechęciłam się. Dlaczego?
    Oto minusy:
    -świecę się po nim
    -źle robi mojej skórze / zatyka (?) - nie miałam nigdy cery problemowej, a po tym zauważałam pogorszenie jej kondycji, pojawiły się jakieś grudki, wyskakiwały pryszcze, jakby ten krem bb zatykał teraz staram się podratować cere

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić sugartown za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie kolor...
  • Nad kupnem kremu BB zastanawiałam się od dawna. Szukałam czegoś lekkiego, na co dzień, by wyglądać naturalnie. Do kremu Eveline skusiło mnie mnóstwo pozytywnych opinii.

Krem ma ładny zapach, jest lekki, delikatnie nawilża i rozświetla skórę. Nie zapycha mojej problematycznej skóry. Zaskoczyło mnie to, że ładnie kryje a mam sporo do ukrycia. Nie roluje się. Jest wydajny.

Niestety, ma jeden istotny minus- kolor. Wybrałam opcję dla cery jasnej, myślałam, że będzie to jasny kolor. Rozczarowałam się bo kolor jasny nie jest, jest opalony, wpada w pomarańcz, zdecydowanie za ciemny. Myślałam nawet, że pomyliłam opakowania, ale nie, wszystko się zgadza... Źle wygląda na mojej twarzy mimo, że wcale nie jestem jakaś bladolica. Niestety, z czasem dodatkowo ciemnieje. Po nałożeniu tego kremu nie mam wyjścia- muszę nakładać jaśniejszy puder.

Krem Eveline BB jest lekkim, przyjemnym kosmetykiem. Gdyby nie kolor chętnie kupiłabym go ponownie.

Chcesz pochwalić Lady eSs za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij