Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Zgłoszony przez Noor

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX™ idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX™, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Cena: 14,99zł / 40ml
/n/

• Najlepszy z drogeryjnych kremów bb jakie miałam!
  • Plusy:
    - matuje
    - dobrze kryje
    - kolor dopasowuje się do twarzy i wyrównuje jej koloryt
    - łatwo się rozprowadza
    - nie zapycha
    - dość przyjemnie pachnie
    - cena!

Minusy:
    - ma tendencje do ścierania się (w moim przypadku zwykle w okolicy żuchwy)
    - podkreśla suche skórki

Przy mojej cerze (ciepłej, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T) sprawdza się bardzo dobrze. Wygląda naturalnie W moim wypadku muszę używać również korektora, bo często pojawiają mi się wypryski, ale myślę, że dziewczyny o lepszej cerze mogłby używać go samego Polecam!

Chcesz pochwalić ItsmeAGAin za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 16 raz(y)
  • POLECAM
  • Ten produkt kupiła moja siostra, poużywała go trochę i oddała mnie, jej nie podpasował kolor. Zaczęłam go używać rok temu w wakacje. Na początku nie sprawdził się u mnie, nie krył kompletnie nic, miałam wrażenie, że robi smugi, świecił się. Wróciłam do niego kilka miesięcy temu i zakochałam się w nim. Jest to naprawdę bardzo dobry produkt na dzień do lekkiego makijażu. Używałam go również kilka razy na większe wyjścia i sprawdził się naprawdę ok. Faktem jest to, że nie kryje wybitnie dobrze, ale pięknie wyrównuje kolor skóry, matuje ją (zdrowy mat, skóra jest rozpromieniona, satynowa). Minusem jest to, że kolor najjaśniejszy obok jasnego nawet nie stoi... Nałożony rano przypudrowuję w połowie dnia i makijaż trzyma mi się do wieczora (rano uczelnia, potem praca, klimatyzacje, sztuczne oświetlenie - wynik dla jego trwałości jest to wielkie WOW).

PLUSY:
    - cena, dostępność
    - wydajność
    - efekt na twarzy
    - bardzo dobrze się utrzymuje
    - nie zatyka porów
    - nie robi smug
    - krycie średnie, na problemy skórne korektor i wszystko wygląda ok
    - przyjemna konsystencja

MINUSY
    - kolor najjaśniejszy wcale jasny nie jest... bladolicym nie polecam chyba, że na lato

Polecam serdecznie ten krem BB. Nie przesuszy nam twarzy, nie wiem czy też nawilży, bo używam go już na wcześniej nakremowaną skórę, czasami na bazę pod podkład. U mnie się sprawdził bardzo dobrze. Jak mi się skończy to do niego wrócę na okres letni.

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Znakomity
  • Krem jest moim zdecydowanym faworytem w dziedzinie BB. Obietnice producenta oraz moje oczekiwania w tym temacie zostały spełnione i zawsze chętnie wracam do tego kosmetyku.
    Krem świetnie matuje skórę i rzeczywiście daje obiecany "baby face effect". Cera jest nawilżona, wygładzona i ujednolicona, a drobne przebarwienia wyrównane. Przyjemnie się go stosuje. Krem nie zapycha porów, a nałożony rano i pokryty cienką warstwą pudru, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Jest godny polecenia i własnie kupiłam kolejne opakowanie po kilku mniej udanych próbach zamiany na inny kosmetyk tego typu.

Używam odcienia do cery jasnej, jestem typem średniej, łagodnej jesieni.

Minus to małe opakowanie ( tubka 40ml). Za to odjęłam pół gwiazdki. Gdyby było 50ml, dałabym 5.

Ilość zużytych opakowań: 1- 50ml, 1- 40 ml

Chcesz pochwalić super za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych!
  • Krem, który jest świetny do cery tlustej i mieszanej. Faktycznie dziewczyny, które mają problem z miejscową suchą skóra mogły odnieść wrażenie, że maja na twarzy coś ciężkiego i sciągającego, ale osoba z przetłuszczającą się buzią raczej odczuwa przyjemny komfort matowej skóry. Bardzo dobry do jasnej karnacji, ale chyba nie dla bardzo jesnej. Dla osób z kolorem "porcelany" może być lekko za ciemny ( wpadać w lekki róż). Jest trwały i nie roluje się pod podkladem, choć dla mnie w zupełności wystarcza bez dodatkowego podkładu. Z delikatna iloscia pudru matującego stanowi idealny, lekki, wiosenno - letni makojaż

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Nutris89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Kupiłam, bo potrzebowałam lekkiego kremu bb na co dzień. Jedynie matuje ale przez to jest ciężki, czuć go na twarzy, robi maskę i co najgorsze wpada w różowe kolory i zdecydowanie nie jest jasny!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić mariamatylda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobry
  • Zalety:

- Bardzo dobre krycie
    - Brak efektu maski
    - Nawilża skórę
    - Dobrze trzyma się na skórze
    - Kremowa,przyjemna konsystencja
    - Wydajny
    - Dobra cena
    - Czas mu nie szkodzi,konsystencja się nie zmienia

Wady :
    - trzeba nabrać trochę wprawy w nakładaniu,bo lubi zostawiać smugi
    - dość gęsta,tłusta kosystencja nie każdemu będzie odpowiadać

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Malagotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Krem, ktory moja buzia pokochała od pierwszej aplikacji nie tworzy efektu maski, nie czuje nawet ze go mam!
    lekki i przyjemny. Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam

Używam tego produktu od: od bardzo długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: byc moze to juz nawet 6

Chcesz pochwalić pannayvette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla osób z bardzo jasną cerą
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremu BB! Przerobiłam już kilka marek, ale z tego jestem najbardziej zadowolona, głównie przez to, że jestem osobą baaardzo bladą i ten krem idealnie pasuje do mojej cery - inne kremy, których używałam mimo, że były do cery jasnej tak na prawdę były bardzo ciemne.
    Konsystencja jest kremowa, łatwo się rozprowadza i mimo tego, że jest matujący to naprawdę nawilża moją skórę, ale nie jest tłusty jak inne których używałam. Ładnie pachnie, świetnie kryje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

Plusy:
    - cena
    - naprawdę jasny odcień dla skóry bladej
    - łatwość rozprowadzania
    - dobre krycie
    - nawilża skórę
    - wydajny

Minusy:
    - nie zauważyłam jakiegoś super matującego efektu

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić cynaamon za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Daję mocną czwórkę
  • Posiadam krem BB do cery jasnej. Ogólnie to bardzo dobry produkt. Używam późnym latem i jesienią, kiedy twarz jest opalona- o ile można tak powiedzieć w moim przypadku- typ córka młynarza- praktycznie wszystkie dorgeryjne kremy BB i podkłady są dla mnie zbyt ciemne. Właśnie dlatego odejmuję jedną gwiazdkę- za ciemny kolor. Poza odcieniem, więcej minusów nie odnotowałam .
    Zalety produktu:
    - matuje na około 4-5 godzin, po tym czasie wymaga przypudrowania,
    - trzyma się na buzi cały dzień,
    - gęsta konsystencja ładnie rozprowadza się na twarzy- nie zostawia smug,
    - nie powoduje powstawania nadprogramowych niespodzianek-a należy wspomnieć, że mnie zapycha praktycznie wszystko;/
    - lekko rozświetla cerę,
    - przyjemnie pachnie,
    - tubka to świetne rozwiązanie- higiena przede wszystkim !.
    Podsumowując:Polecam serdecznie- fajny kremik, jednakże Eveline mogłoby zadbać, żeby produkt, który w nazwie zawiera słowo "jasny" rzeczywiście nadawał się dla cer jasnych, bladych. Wtedy używałabym go cały rok, a póki co mogę stosować jedynie w okresie sierpnień- listopad, później opalenizna schodzi a krem ląduje w śmietniku.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Chcesz pochwalić czrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii
  • Nie wiem jak można wystawić pozytywną opinie dla ''BB'' Eveline. Produkt kaszana.
    W porównaniu do oryginalnych azjatyckich bb, nie nazwałabym w ogóle tak tego produktu.
    Plusem jest niska cena i tuba, którą na koniec można rozciąć i zużyć do końca( acz, w moim przypadku nie wiem czy produkt się tego doczeka). Dośc fajnie kryje , ale i tak do większych problemów potrzebny jest korektor.
    -kolor do cery jasnej jest ciemny, dość ciemny, a nie jestem mega bladziochem
    -utlenia się po 4 godzinach i niestety ciemnieje...
    -jest ciężki ! może nie zapycha porów, ale wchodzi w każde załamanie skóry i waży się tworząc efekt ciasta
    -ściera się z buzi po około 4 godzinach, a nie mam zwyczaju dotykać buzi rękoma
    -zostawia smugi, rozprowadzany gąbką BeautyBlender , pędzlem czy palcem, efekt smug ten sam
    -buzia przypudrowana zaczyna się świecić po godzinie
    - buzia się lepi i niestetycznie wygląda
    -nie da się nim wykonać poprawek bo zostawia straszne ślady i plamy na twarzy
    -nie matuje, nie nawilża, nie poprawia stanu skóry jak to BB mają w zwyczaju, buzia po zmyciu kremu jest szara i 'smutna'
    -na pewno nie tworzy efektu BABY FACE, wręcz przeciwnie;<
    -podkreśla suche skórki
    -nie wyobrażam nałożyć go na upał ...
    Niestety bardzo się zawiodłam, myślałam że znajdę zastępczy tańszy produkt na leniwe dni.
    Nie polecam zakupu do cer mieszanych z tendencją do przetłuszczania i ważenia się podkładów.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 tubki

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?