Eveline Cosmetics, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Eveline Cosmetics, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX; idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX;, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

rozświetlające, matujące
tłusta, mieszana
kremy BB i CC

nie matuje, ale dla cery bezproblemowej super

Nie przepadam za kremami BB. Nie spełniają one moich oczekiwań, więc ich unikam.
Ten kupiłam w sumie dlatego, że kończył mi się podkład a nie mogłam znaleźć czegoś sensownego i przede wszystkim taniego - za niego zapłaciłam 15 zł.

+Kremowa, lekka, śliska przy kontakcie ze skórą konsystencję, nie wylewa się z opakowania. Nakłada się bardzo szybko, bez smug.

+Ładny, kremowy zapach. Już po rozpakowaniu folijki go czuć.

-Jasny odcień ciemny, różowe tony. Wersja do jasnej skóry pasowała mi dopiero po dwóch wizytach na solarium. Praktycznie każdy podkład jest przy mojej szyi różowawy i ten BB także, co mnie niezmiernie smuci. Nie daje efektu świnki, ale jednak nie ma porządanej przeze mnie przewagi żółtych tonów.

+/- Czasem po nałożeniu daje satynowy efekt, czasem od razu po nałożeniu się świeci. Przeważnie jak cera jest sucha, to wtedy się ładnie wchłania do satyny, ale to pewnie ten efekt rozświetlania.

+Nie lepi się.

+Nawilża cerę, nawet gdy jest ściągnięta. Nie czuję, że mam go na twarzy. Wieczorem po demakijażu moje cera nie jest zmęczona, zszarzała, ściągnięta.

+ Wtapia się w cerę. Nie daje efektu maski, mimo że jest trochę zbyt rózowy. Ujednolica koloryt cery. Zamaskuje jakieś bardzo delikatne zaczerwienia. Nie mam problemów z cerą, więc potrzebuję jedynie lekkiego jej ujednolicenia. Bardzo dobrze się pod tym względem sprawdza. Jak przed okresem mnie wysypie troszkę, to wspomagam się korektorem.

+Rozszerzone pory są mniej widoczne.

+SPF 15.

-Nie matuje. Mam cerę mieszaną w stronę suchej, ale strefa T się przetłuszcza. Od razu po nałożeniu trzeba przyudrować i średnio co 3 godz. dopudrowywać.

+Trwały. Zaczyna lekko się ścierać z nosa po ok.6 godzinach, ale i po 10 godzinach cera wygląda nadal dobrze, bo BB nadal jest na buzi. Niejeden podkład szybciej się ścierał.

+Nie zapycha porów.

PODSUMOWUJĄC:

Jest to bardzo fajny, lekki, nawilżający produkt do codziennego makijażu dla bezproblemowej cery. Co prawda nie matuje, ale jest jak na drogeryjny BB trwały. Zawiera też SPF 15.
Bladziochy i bardzo żółte panie mogą być zawiedzione jasnym odcieniem.

Używam tego produktu od: ponad mies.

Jest niezły

Niezły krem, bliższy naszemu podkładowi niż drogeryjnym kremom bb. kolor początkowo może zadziwiać, bo jest szarawy- ale po roztarciu dopasowuje się do kolorytu cery. zadziwiająco dobrze kryje- tylko większe przebarwienia potrzebują wsparcia korektora.

Jeden z lepszych

Ze wszystkim kremów BB jakie używałam ten ma największe KRYCIE.
Kolor jest dosyć jasny ( używam odcienia light )
Matuje skórę i nie powoduje śwecenia.
Z minusów : ma to być krem BB - moim zdaniem nie nawilża, nie yobrazam sobie noszenia go zamiast kremu na dzień :) Więc tutaj obniżam ocene.
Bardziej spisuje się jako lekki podkład, bez efektu maski, bardzo bardzo naturalny, aniżeli krem BB.
Ogólnie polecam, za tą cęne super
i jeszcze 40 ml

Idealny w użytkowaniu

Krem wpelni zaspokaja moje oczekiwanie...b dobrze sie rozprowadza, idealnie kryje,tuszuje male zmarszczki,dlugo utrzymuje sie na twarzy....jak dla mnie krem idealny;)

Dla mnie średniak

W swoim życiu przerobiłam mnostwo kremów BB bo nigdy nie przepadałam za podkładami. Zawsze wolałam bardziej naturalny look, ale jednoczesnie poprawiajacy koloryt skóry.

Wśrod drogeryjnych kremów BB sprzed 5-6 lat nie ma kremu, którego nie uzywalam. Ale niestety wiekszosc nie speliala w pelni moich oczekiwan.

Po pierwsze - moja tradzikowa skora potrzebowala dosc mocnego krycia, zwyczajne kremy bb temu nie podolaly (ale Mishe za to pokochalam<3)

Po drugie - wiekszosc z nich zapychala cere

Po trzecie - drogeryjne kremy zazwyczaj maja dosc ciemne kolory, żółkną - a ja bladolica źle w nich wygladałam.

A przechodzac do recenzji:

#MOJA SKORA
Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Do tego w tamtym czasie zmagałam sie z dosc duzym tradzikiem

#KREM
+poprawiał koloryt skóry
+niska cena
+łatwo dostępny

*z tych słabo kryjących, czyli idealny dla osób, kótre tylko chca poprawic kolor cery, zaś nie sprawdzi się u osób wymagajacych od kremu bb choć najmniejszego krycia

MINUSY:
- słaba trwałość
- skóra szybko przetluszcza się w strefie T
-zapychał
- jasny kolor byl za ciemny
- oksydował i żółknął - po pewnym czasie skora wygladala na lekka żółtaczkę

Moze dla mniej wymagajacych cer bez problemów z tradzikiem się sprawdzi - u mnie zdecydowanie nie.

Miły u użytkowaniu

niesamowicie lekki i przyjemny kosmetyk. Nie tylko nawilża, ale także spełnia funkcje podkładu! Twarz po aplikacji tej emulsji jest gładka i jednolita; zamaskowane są wszystkie zaczerwienienia, oznaki zmęczenia, przebarwienia, a w moim przypadku także popękane naczynka krwionośne

świetny

Jak dla mnie nie jest on matujący w ogóle, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Po nałożeniu twarz jest tak ładnie "świecąca". Jest lepki, więc uważam że trzeba go przypudrować. Twarz po jego nałożeniu i przypudrowaniu (pudrem transparentnym) jest idealna, wygładzona, nawilżona. Zupełnie mnie po nim nie ściąga, nie zapycha. Ma ładny zapach i jest mega tani.

Świetny

Był to jeden z pierwszym moich kremów BB i wspominam go z wielkim sentymentem. Obecnie nigdzie go nie widuję, a szkoda. Produkt był zafoliowany, więc miałam pewność, że nikt nie sięgał do środka. Używałam kolory jaśniejszego, który świetnie dopasowywał się do mojej karnacji. Kosmetyk rozprowadza się dobrze palcami, nie używałam do tego gąbeczki. Świetnie ujednolicał koloryt cery, dobrze współgrał z pudrami matującymi. Cenowo przystępny, wydajny, czego chcieć więcej :)

Mam cerę mieszaną z widocznymi porami, więc w cieplejsze dni nie chcę jej dodatkowo obciążać ciężkimi podkładami. Skusiłam się na ten kremik po przeczytaniu na jego temat opinii na wizażu i jestem z niego zadowolona...

Nie dla mnie.

Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Zrobił mi z twarzy maskę a co więcej- po kilku godzinach przybrał kolor pomarańczowy co nie wyglądało fajnie. Plus za krycie.

dobry krem

Moim zdaniem dobry krem BB, ładnie wyrównuje koloryt jednak przytrafiło mi się kilka razy że słabo maskował pryszcze, krostki

miałam go tylko raz, używałam przez kilka miesięcy

Im dłużej używałam, tym gorszy

Był to mój pierwszy krem BB jaki w życiu używałam i gdybym wystawiała ocenę po miesiącu używania pewnie przeczytalibyście sam super opinie. Podkład do cery jasnej jest rzeczywiście jasny, dobrze dopasowuje się do skóry, wygładza. Średnio kryje ( w końcu krem BB, nie można spodziewać się cudów ale są kremy BB o dobrym kryciu i naturalnym efekcie). Największym jego minusem jest to, że z czasem utlenia się i robi się bardzo pomarańczowy i ciemnieje. Efekt ten ujawnia się z czasem, na początku jest wszystko ok. Po dłuższym czasie jednak ciemnieje i staje się pomarańczowy coraz bardziej i bardziej. Jeżeli ktoś zużywa szybko kosmetyk może tego nawet nie zauważyć. Matuje raczej słabo, dobrze wyrównuje koloryt jak na krem BB, raczej nie rozświetla. Jest bardzo tani, można przetestować ale nie spodziewałabym się cudów.

nie zachwycił mnie

Sięgajac po ten krem bb oczekiwałam czegoś więcej . Ani konsystencja ani efekt rozświetlania nie były takie jak się spodziewałam a szkoda bo po tym producencie spodziewałam się czegoś więcej