BIO IQ, Pure Organic Anti Aging Night Cream with HA (Krem regenerujący na noc)

BIO IQ, Pure Organic Anti Aging Night Cream with HA (Krem regenerujący na noc)

Kategoria
Marka

Lekki krem przeciwzmarszczkowy na noc z kwasem hialuronowym. Przeciwdziała starzeniu się skóry, zwiększając produkcję naturalnego kolagenu. Zawiera ponad 30 składników aktywnych nadających kremowi rewelacyjne właściwości regenerująco - odżywcze. Ujednolica i wyrównuje koloryt skóry, chroniąc ją przed przebarwieniami. Olej z pestek malin wchodzący w skład kremu jest bogatym źródłem Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) wzmacniających odporność i ochronę skóry.

na noc
regenerujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
z przebarwieniami, mieszana, dojrzała

Pozytywne zaskoczenie

Szukałam kremu na noc z dobrym składem, który porządnie nawilży skórę i to jest! Nie używałam przed nałożeniem kremu żadnego serum, a i tak sprawdził się doskonale - bardzo dobrze nawilżał moją skórę, która jest mieszana, ale z tendencją do przesuszania się. Są okresy w roku, w których moja skóra potrzebuję porządnej dawki odżywienia. Uważam, że krem jest świetny i na pewno zakupię go jeszcze w przyszłości. Ładnie pachnie, jest delikatny, szybko się wchłania, a przede wszystkim rano skóra jest promienna. Naprawdę się polubiliśmy :)

Dobry nawilżacz dla cer mieszanych

U mnie krem sprawdza się bardzo dobrze. Ma dość gęstą konstystencje, ale błyskawicznie się wchłania i pozostawia skórę bardzo wygładzoną (!!) i lekko matową - według mnie bardzo dobry dla cer mieszanych. Nawilża bardzo dobrze, stosuję kwasy od wielu miesięcy, a jako nawilżenie używam właśnie kosmetyków bio iq, krem na dzień jest niewystarczający, ale ten na noc, super. Jest też bardzo delikatny, nie podrażnił, nie uczulił, nie zapchał, ma delikatny, przyjemny zapach i ładne opakowanie, a co warto dodać - jest wydajny, używam go codziennie na noc od już przeszło 2 miesięcy i wciąż mam połowę produktu. Podsumowując, krem jest na prawdę w porządku i będę do niego wracać.

zrobił więcej niż obiecał

Jeżeli kosmetyk spełni przynajmniej te obietnice producenta, które wydają się choćby prawdopodobne, to już jest w moich oczach bardzo wiele. Ale żeby kosmetyk spisał się lepiej, niż obiecywano w reklamach i na opakowaniu? To się raczej nie zdarza. Używałam dwóch kremów BIO IQ - wersję na dzień i na noc. Już po około trzech tygodniach od pierwszego ich użycia zauważyłam zmiany : cera się rozjaśniła, pory się zwęziły, naczynka stały się o wiele mniej widoczne (czego nie było u mnie dotąd w stanie zdziałać żadne serum na naczynka czy zwężające pory). Pomimo, że to krem na noc, jest lekkiej konsystencji, nie pozostawia żadnej tłustej warstwy. Daje uczucie głębokiego nawilżenia, jest lekki i przyjemny. Nie wiem jak sobie radzi ze zmarszczkami, gdyż od lat zapobiegam ich powstawaniu właśnie przy pomocy kremów anti-aging i nie mam żadnych. Żadna mi się podczas stosowania kremów BIO IQ nie pojawiła, więc chyba jest dobrze :) Wydajność kremu jest dodatkowym plusem. Wysokie opakowanie z pompką uniemożliwia zużycie kremu do końca, ale za to jest higieniczne.

Genialny!

Krem jest super. Obawiałam się go, zaryzykowałam i cóż... Sprawdza się idealnie! Mega konkurent Clarinsa Multi Activ.
Rano buzia jest ukojona, nie świeci się, ma jednoloty kolor, brak zaczerwienień a pory znikają! Zwęża je wprost fantastycznie, dając przy tym nawilżenie bardzo przyzwoite w lekkich miesiącach.
Nie zapycha, ani pół pryszcza mi nie wyskoczyło. Dokupiłam krem na dzień, mam nadzieję, ze ten duet sprawdzi się idealnie teraz podczas ciepłych, letnich dni.

Jedyny minus - szybko znika... albo takie moje wrażenie. A do pokrycia całej twarzy wystarczą 2 pompki

Nie sprawdził się

Niemal wszystko mi się w tym kremie podoba: skład, opakowanie, obietnice producenta, ekologia, poza jednym - faktycznym działaniem na moją skórę.

Mam skórę mieszaną. W miesiącach letnich lubi się bardziej przetłuszczać, a w zimowych borykam się z suchymi policzkami i czołem. Staram się bardzo ostrożnie wybierać pielęgnację, bo niektóre składniki potrafią mnie porządnie podrażnić. O kosmetykach tej marki przeczytałam na jednym z blogów urodowych. Od razu pomyślałam: muszę spróbować. Świadomie zamówiłam najpierw spory zestaw próbek i rozpoczęłam testowanie.

Na początek warto zaznaczyć, że obsługa w klepie internetowym sprawuje się na najwyższym poziomie. Szybko i sprawnie. Próbki otrzymałam błyskawicznie. Były dokonale zabezpieczone plastikowym pudełkiem i na dodatek właściwie opisane. Do próbek załączono ulotki informacyjne o filozofii marki i pełnym asortymencie. Za to daje z pewnością jedną gwiazdkę, bo o taki poziom nadal w polskich sklepach trudno.

Recenzowany krem aplikowałam solo, bez serum, aby zobaczyć jak się sprawdzi. I tutaj już nie było tak fajnie. Owszem nawilżał, ale spowodował, że moje pory z dnia na dzień zaczęły sie rozszerzać. Aby nałożyć rano makijaż musiałam zasosować bazę Biodermy, inaczej zgroza. Dzięki kosmetykom z kwasami BHA I AHA Pauli Begun (Paula Choice) udało mi się nad nimi zapanować, a tutaj po tygodniu używania tego kremu powrót do sytuacji sprzed kuracji. Nie chciałam od razu skreślać produktu BIO IQ, dlatego później aplikowałam krem na serum. Niestety, nic nie pomogło. Na ulotkach jest napisane, aby dać tym kosmetykom czas na wykazanie swojego działania. Ja nie mam niestety cierpliowści. Moja cera wyglądała gorzej niż przed rozpoczęciem używania, zatem go odstawiłam.

Podsumowując, dwie pozostałe gwiazdki daje za skład, filozofię marki oraz za to, że mnie po nim nie wysypało. Jednak zdecydowanie nie jest to krem dla każdego. Pielęgnacja powinna być przyjemnością. W sensie, chce się cieszyć swoją twarzą, a nie kombinować jak tu coś pozakrywać make-upem.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: próbki

dobry nawilżacz, nic poza tym

Kremu używam już sporo czasu, bo dobre ponad pół roku, więc mogę napisać już rzetelną opinię. Po pierwsze nie wiem skąd ta cena, skoro na stronie producenta krem kosztuje ok. 66zł, za tyle go też kupiłam, więc cena jest średnia.
+ Na plus dla tego kremu zaliczam na pewno opakowanie, bo jest eleganckie plus pompka, więc higieniczne
+ do tego krem ma piękny zapach, delikatny i bardzo przyjemny, mój mąż go uwielbia :P
+ dobrze nawilża. Mam skórę suchą, momentami bardzo suchą i ten krem, całą noc zapewnia mi uczucie nawilżenia, rano nadal go czuję, chociaż bywają gorsze dni.
+ szybko się wchłania, ale jest wciąż wyczuwalny, co mi odpowiada na noc.

+/- dziwne jest to, że raz widzę jego efekty, bo rano buzia jest gładka, promienna, wypoczeta, nawiżona, ale gdy stosuję go co wieczór każdego dnia, to efekty przestaję być widoczne, wtedy muszę zrobić od niego małą przerwę.

Jednak podsumowując, dla mnie jest to zwyły krem nawilżający, nie zauważyłam żadnego efektu działania np. na zmarszczki mimiczne, które u mnie są bardzo płytkie, a mimo to, zero poprawy, wręcz od kiedy używam tego kremu, to ich przybyło. Nie zauważyłam też jakiegoś odżywienia czy innego działania na moją cerę, oprócz wymienionego nawilżenia. Nie wyrównał kolorytu skóry, co też obiecuje producent.

krem ocenia na 3,5 gwiazdek i może kiedyś go jeszcze kupię, bo jako nawilżacz, spisał się całkiem nieźle, ale najpierw wypróbuję na pewno inne kremy nawilżające

Przeciętność za wysoką cenę

Nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolona z kremu, ponieważ:
- jest ekologiczny,
- przyjemnie pachnie,
- ma eleganckie opakowanie,
- ma lekką konsystencję
- jest wydajny,
- szybko się wchłania.
Jednak za tak wysoką cenę nic niezwykłego nie czyni. Jest po prostu zwykłym, nawilżającym kremem na noc. Natychmiast się wchłania, ale powiem nawet, że jak na krem na noc trochę zbyt mocno ściąga skórę. Skóra jest miła w dotyku, nawilżona jednak nie dostrzegłam wygładzenia zmarszczek mimicznych. Rozumiem oczywiście, że krem składający się z naturalnych komponentów potrzebuje czasu, ale ja mam kosmetyk już prawie dwa miesiące i nie dostrzegam szczególnej poprawy stanu skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Bardzo dobry, ale nie KWC

Skusił mnie ten krem wspaniałym składem i oczywiście ogólną polityką firmy. Pierwszy zamówiłam krem na noc. Posiadam również wersje na dzień, ale o tym może kiedy indziej :)
Krem ma piękne, szklane higieniczne opakowanie. Bardzo wygodny w dozowaniu. Pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza i zostawia delikatna warstwę na twarzy ale niestety -na bardzo krótko. (Mam 30 lat bardzo sucha skórę, skłonną do alergii, ale poza tym to niezbyt problematyczna)
Krem jest przyjemny,ale jak dla mnie efekt po nim nie jest...spektakularny:) Ma trochę za lekka konsystencje, bo lubię ciężkie,mocno nawilżające kremy na noc, które czuć na skórze aż do rana. Ten niestety trochę za szybko się wchłania. Za mało natłuszcza, choć podejrzewam że dla kogoś z cera mieszana bądź tłustą będzie spoko.
Zalety:
skład
zapach i opakowanie
przystępna cena jak na "eko"
Nieźle nawilża, skóra po nim jest ładna i wypoczęta

Wady:
Za mało treściwy dla bardzo suchej skóry

Polecam z czystym sumieniem

Jestem ogromnie wdzieczna producentom BIO IQ za ten produkt! A nawet 2 ;)
Od ok tygodnia korzystam z kremow na dzien i na noc i jestem zachwycona :D
Na poczatku balam sie, ze krem dla wszytkich rodzajow skory na pewno nie bedzie najlepszym wyborem dla tlustej i mega wrazliwej skory jak moja. Nie mniej jednak juz po pierwszym stosowaniu zaponialam o wszystkich swoich obawach. Krem fajnie nawilzaja, zostawiajac skore naturalnie matowa (i to dla mnie jest najwazniejszy punkt), nie prowokuje zadnych alergii, ladnie pachnie i wyglada :) od calego serca polecam wszytkim dzieczynkom te produkty ;)

Używam tego produktu od: Tygodnia