Alverde, Mineralny puder sypki

Powiększ Alverde, Mineralny puder sypki

Zgłoszony przez Naamaha

Puder mineralny sypki. Pozostawia skórę matową i jedwabiście gładką.
Dostępny w dwóch odcieniach do wyboru:
- 01 porcelein - jasnym porcelanowym,
- 02 natural- naturalnym.

Cena: 40zł / 10g

• idealny
  • + odpowiednie wykończenie - żaden tępy mat ani błyszczenie, wprost idealna, zdrowa cera
    + solidne opakowanie
    + duży plus za dodatkową gąbeczkę frotte która spełnia zadanie
    + kolor dopasowuje się do podkładu
    + na początku lekko pudrowy ale szybko stapia się z cerą
    + cena: w DM kosztuje około 20-25zł a nie 40 jak tutaj napisane
    + wydajny
    + utrwala makijaż na długo, nie ściera się
    + dobry skład

+/- bardzo drobny pyłek zapewne daje lepsze wykończenie i trwałość, ale też przyczynia się do bałaganu podczas aplikacji

- słaba dostępność w Polsce

innych minusów brak dla mnie to ideał!

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alex___andra za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny wypróbowania
  • Odkąd poraz pierwszy użyłam podkładu mineralnego wiedziałam, że już zawsze będzie moim must have. Zaczynałam od EDM-ów, które były całkiem ok, ale z powodu ceny postanowiłam wypróbować puder mineralny alverde.
    Jest dostępny tylko w dwóch odcieniach- ja posiadam 01 porcelain przeznaczony do jasnych karnacji i pasuje mi idealnie. Wtapia się w cerę nie robiąc maski. Mat jaki daje nie jest płaski i sztuczny. Cera jest promienna i naturalna. Puder wyrównuje jej koloryt. Nie zakrywa niedoskonałości- od tego jest korektor. Jest trwały.
    Niedostępny w polsce, jednakże puder można nabyć na allegro za jakieś 36zł, ale całe 10g, które w wypadku minerałów wystarczy na długi czas.

Używam tego produktu od: 3-ech miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zebra666 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij