Średnia ocena: 3.68/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.60/5

Korektor mineralny w sypkiej formule zapewnia ukrycie niedoskonałości skóry. Korektor powinien być o ton jaśniejszy od podkładu. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

kryjące
bez parabenów, mineralna
sypkie
pod oczy, do twarzy

Słabe krycie, przyjemna, lekka formuła

Jestem posiadaczką suchej skóry. Uwielbiam kosmetyki mineralne, dlatego z chęcią sięgnęłam po korektor mineralny od Annabelle Minerals. Korektor ma sypką formułę. Jest bardzo wydajny. Dobrze rozprowadza się na skórze i zapewnia lekkie krycie. Jestem w stanie uzyskać nim maksymalnie średnie krycie, jednak przy większej ilość produktu zauważam, że wchodzi w zmarszczki. Korektor nie wysusza skóry. Jest komfortowy w noszeniu.

Dobre krycie

Przed zakupem podkładów mineralnych Anabelle Minerals zdecydowałam się też na korektory w tych samych chłodnych odcieniach. Aplikuję go przy pomocy pędzelka AM i radzi sobie świetnie z moimi przebarwieniami, a także pod oczy. Przy odpowiedniej pielęgnacji nie wysusza aż tak bardzo skóry.Kosmetyk jest mega wydajny i starczy mi na bardzo długi czas.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudo

Jestem w szoku bo odkryłam idealnie kryjący jasny korektor, który sprawdza mi się idealnie i wydaje się mega wydajny. Posiadam odcień Natural Cream i jest to lekko chłodny jasny korektor. Przez to że jest mineralny a więc sypki, nie zostaje zdjęty przez okulary. Korektor po nałożeniu bardzo delikatnie przypudrowuje i trzyma się cały dzień. Przy okazji nie przesusza okolicy pod oczami. Opakowanie jest bardzo wygodne, można dozować ilość produktu i nawet zamknąć, przekręcając "sitko".

Nie dla mnie

Podobnie jak podkład z powyższej marki, korektor nie podbił mojego serca.
Dobrałam odcień golden fair do podkładu i ładnie się z nim komponował.
Korektor wysusza skórę i słabo kryje, trzeba się sporo namachać pędzlem, żeby zakryć niedoskonałości. Ponadto ma kiepską trwałość, szybko się ściera i roluje.
Więcej go nie kupię, na rynku można znaleźć dużo więcej dobrych korektorów.

Wykorzystała: kilka próbek

Annabelle Minerals, Korektor mineralny

Bardzo ładnie kryje, ma super skład, cena przystępna, idealnie dopasowuje się do skóry, nie zapycha. Fajnie pachnie i jest trwały, makijaż utrzymuje się cały dzień.

Idealny korektor na niedoskonałości

To najlepszy korektor mineralny, jaki kiedykolwiek miałam! Świetnie kryje, długo utrzymuje się na skórze i jest mega wydajny. Najbardziej lubię używać go do niedoskonałości, chociaż cienka warstwa nada się także do zakrycia zaczerwienień. Do wyboru jest aż 19 odcieni, a kolor golden fairest świetnie pasuje do ciepłej jasnej karnacji.

korektor dobry dla skóry

Korektor ze względu na swoją funkcję ratowania sytuacji w których chcemy coś zakryć powinien nie tylko doskonale pasować kolorystycznie do naszej skóry, ale też mieć skład, który jej nie zaszkodzi. Dlatego wybór korektora mineralnego znacznie przewyższa inne opcje. Zawarty w nim antybakteryjny tlenek cynku doskonale łagodzi stan zapalny. Zaskakująco dobrze można budować też krycie. Odkąd kupiłam moje pierwsze opakowanie nie dopuszczam do sytuacji, w której zabrakłoby mi go w kosmetyczce. Ratunek niezastąpiony.

Słaby

Korektor, który nie kryje. Ciekawe połączenie, ale gdzie w tym sens? Moim zdaniem ma on takie samo krycie co podkład Anabelle w wersji kryjącej, czyli średnie. Nie poradził sobie z cieniami pod oczami, stosowany punktowo również niewiele zdziałał. Sama aplikacja jest w porządku, opakowanie dobrze wykonane i nie rozsypuje się.

Genialny

Jakiś czas temu zdecydowałam się wypróbować mineralne kosmetyki do makijażu twarzy. W sumie zakupiłam cały zestaw ;) muszę przyznać, że w korektorze się zakochałam! Pięknie kryje, nie tworzy grudek, nie powoduje suchości. Pięknie rozświetla oko . Używałam go dość długo! I z czystym sumieniem mogę polecić.

Najlepszy korektor pod oczy i do maskowania niedoskonałości

Najlepszy korektor pod oczy a także do maskowania niedoskonałości, jaki kiedykolwiek miałam możliwość używać. Jest w wielu wersjach kolorystycznych oraz w wariantach rozświetlającym i matującym.

Kupię następnym razem

To jeden z tych produktów do których podchodził sceptycznie, ale już po pierwszym użyciu się zakochałam. Odcień korektora idealnie pasuje do mojej cery, a lepszego krycia nie mogę sobie wymarzyc. Wystarczy odrobina produkty żeby zakryć wszelkie niedoskonałości. Użyty jako jedyny wtapia się w kolor cery i tworzy efekt glatkiej skóry.

Mam korektor w kolorze medium, którego używam jedynie punktowo na niedoskonałości, czy zaczerwienienia. Sprawdza mi się super. Dobrze kryje, ładnie stapia się z resztą podkładu, choć być może lepszy byłby korektor idealnie w kolorze podkładu, bo wiem, że obecnie annabelle ma w ofercie takie dedykowane konkretnym odcieniom.
Mam wrażenie, że bardzo korzystnie działa na niespodzianki typu krostki, czy wypryski, łagodzi i lekko wysusza. Zaczerwienienie szybciej schodzi. Jest niesamowicie wydajny i ma naturalny skład. Stosunek wydajności do ceny jest moim zdaniem super, używa się naprawdę malutko.
Minusem jest fakt, że podkreśla zdecydowanie suche skórki, które przynajmniej u mnie znajdują się szczegolnie tam, gdzie konieczne jest użycie korektora.