Powiększ Nivea, Straight & Gloss, Odżywka prostująca włosy puszące się i trudne do ułożenia

Zgłoszony przez kaka2106

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule z ekstraktem z magnolii i płynnej keratynie, stanowiącej budulec włosa.
Kiedy włosy puszą się, trudno je ułożyć i nadać im gładkość. Ponadto często wyglądają na przesuszone.
Odżywka Nivea z ekstraktem z magnolii:
-wygładza i ujarzmia włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Keratin, Magnolia Officinalis Bark Extract, Silicone Quaternium-18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Trideceth-6, Trideceth-12, C12-15 Pareth-3, Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Cena: 10,12zł / 200ml

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Lubiłam
  • Kiedy zaczęłam używać tego kosmetyku, nie byłam zbyt zachwycona działaniem. Odżywka nie szkodziła jednak moim włosom, więc postanowiłam zużyć ją do końca.
    Moje włosy są bardzo delikatne, cienkie, wycieniowane i.. ani bardzo proste, ani kręcone.

Po jakimś czasie koleżanka zapytała mnie, czy codziennie prostuję włosy. Byłam zaskoczona, ponieważ prostownicy nie używałam już od dawna.
    Później rzeczywiście zauważyłam, że mam ostatnio całkiem proste, ale puszyste włosy, czego po prostownicy nigdy nie mogłam się spodziewać (po niej włosy były raczej przyklapnięte u nasady). O tym, że to zasługa tej odżywki, przekonałam się dopiero, kiedy po zużyciu zamieniłam ją na inną.
    Do włosów takich jak moje - polecam!

Chcesz pochwalić Shhhh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Jak dla mnie odzywka idelna, uzywam jej od 5 lat, co prawda nie prostuje wlosow tak jak zapewnial producent ,ale idealnie je wygladza i zapobiega puszeniu sie . Wlosy sa po niej gladkie i miekkie w dotyku

Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Chcesz pochwalić maja_jas96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spodobała mi się
  • Mam włosy lekko kręcone, łatwo się plączące i puszące, odżywka ta nie spełniła moich oczekiwań

+ faktycznie, ułatwiła rozczesanie
    + przyjemny zapach

- włosy szybciej się po jej przetłuszczały
    - nie prostuje
    - bardzo obciążyła i oklapnęła włosy
    - za tą cenę można kupić lepszą

Ilość zużytych opakowań: Połowa 1

Chcesz pochwalić Agusiamaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mało wymagających
  • Plusy:
    -cena
    -zapach
    -wydajność
    -pomaga w rozczesywaniu

Minusy:
    -bujdy producenta o prostych włosach.
    -włosy nadal się puszyły
    -nie polepszyła choćby wizualnego stanu włosów

Używam tego produktu od: 1 rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNA !!!
  • Używam jej cały czas !
    \nMam bardzo ale to bardzo kręcone włosy, mam czarne korzenie.
    \nZawsze nosiłam loczki ale ostatnio mi się znudziły.
    \nPostanowiłam prostować.
    \nodżywka niesamowicie mi w tym pomaga.
    \n
    \n+wygładza
    \n+nabłyszcza
    \n+piękni pachnie
    \n+włosy mneij się niszczą przy prostowaniu
    \n
    \n-nie prostuje ich całkowicie, przynajmniej moich.

Chcesz pochwalić truskawkowe_ciastko1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna!!
  • Po prostu uwielbiam tą odżywkę. Co prawda nie prostuje włosów, ale za to niweluje całkowicie mój problem-puszenie się włosów. Od dawna miałam ten problem, ale teraz, gdy używam tej odżywki nawet zapomniałam jakie to uczucie

Plusy:
    + włosy się nie puszą,
    + ładny zapach,
    + włosy są błyszczące i gładkie,
    + w miarę niska cna,
    + łatwo dostępny,

Minusy:
    - szybko się kończy(używam dwa razy w tygodniu dość dużą ilość)
    - trudno ,,wydobyć" z niego resztki produktu

Ilość zużytych opakowań: początek 3

Chcesz pochwalić ciasteczkowaaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kocham odżywki z Nivei, jednak ta kompletnie nie przypadła mi do gustu. Jedynym plusem jest piękny zapach no i włosy duuużo łatwiej się dzięki niej rozczesują. Producent obiecuje, że odżywka prostuje włosy i sprawia, że mniej się puszą... Oczywiście nie spodziewałam się, że dzięki tej odżywce moje włosy będą proste jak drut, nie bądźmy naiwni, jednak odniosłam wrażenie, że po tej odżywce włosy puszą mi się dużo bardziej.

Mi nie pasuje, ale może to kwestia moich problematycznych włosów i komuś innemu odżywka się spodoba. Trzeba przetestować na sobie

Chcesz pochwalić Agaczok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Nie rozumiem złych komentarzy pod tym produktem. Jeżeli ktoś uważał że odżywka wyprostuje mu włosy bez użycia prostownicy no to.... śmiech na sali... Bardzo lubię tą odżywkę bo po niej włosy są niesamowicie miękkie, cudownie pachną, łatwo się rozczesują. Odejmuję pół gwiazki za to że wydaje mi się mało wydajna.... lubię nakładać troszeczkę więcej odżywki bo mam włosy do pasa. Lubię zmieniać sobie odżywki ale do tej chętnie wracam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marzusiax za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Używam tej odżywki od jakiegoś czasu - i po wielu testach innych kosmetyków doszłam do wniosku, że odżywka sama w sobie nie prostuje włosów ani nie zmniejsza ich puszenia się. Ładnie pachnie i nic poza tym.
    Przynajmniej na moich włosach nic nie zdziałała.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić degal12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie działa tak jak powinien.
  • Odżywka pięknie pachnie, faktycznie wygładza moje niesforne kosmyki, ale nie prostuje.
    Producent po prostu przesadził z reklamą swojego produktu.
    Używam jej przed prostowaniem, bo włosy są miękkie, lśniące i pięknie pachną.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Chcesz pochwalić littlexmonster za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij