Powiększ Nivea, Straight & Gloss, Odżywka prostująca włosy puszące się i trudne do ułożenia

Zgłoszony przez kaka2106

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule z ekstraktem z magnolii i płynnej keratynie, stanowiącej budulec włosa.
Kiedy włosy puszą się, trudno je ułożyć i nadać im gładkość. Ponadto często wyglądają na przesuszone.
Odżywka Nivea z ekstraktem z magnolii:
-wygładza i ujarzmia włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Keratin, Magnolia Officinalis Bark Extract, Silicone Quaternium-18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Trideceth-6, Trideceth-12, C12-15 Pareth-3, Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Cena: 10,12zł / 200ml

• Prostuje nawet kręcone włosy
  • Mam kręcone włosy i czasami chcę coś zmienić w swoim wyglądzie. Wtedy sięgam właśnie po tę odżywkę. Razem z suszarką całkiem dobrze się sprawuję i prostownicą dokańczam tylko niektóre pasma włosów. Niesamowita sprawa. Włosy lśniące, wygładzone, ale nie są za ciężkie u nasady, a to duuuży plus

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, jeszcze nieskończone

Chcesz pochwalić kizu za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• bardzo dobry
  • ujarzmia moje włosy, nie puszą się, nie odstają, są miłe w dotyku, dobra cena, duża wydajność, produkt godny polecenia, jestem na tak, myśle że do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić marioollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Dawno szukałam takiej dobrej odżywki. Odżywka genialnie wygładza włosy, są super miękkie i gładkie. Moje włosy często się puszyły a teraz nie mam takich problemów. Nie powoduje tak szybkiego przetłuszczania się włosów, ale trzeba pamiętać żeby nie dawać jej za dużo na skórę głowy.

Używam tego produktu od: mniesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić kamol1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogromca fal
  • Świetny produkt. Przy włosach z tendencją do fal się sprawdza, jednak z bujniejszą czupryną już nie bardzo. Ogólnie godny polecenia. Wszystko zależy od tego jak nasze włosy są podatne na tego typu kosmetyki

Plusy: Nie obciąża włosów
    Cena
    Jakość

Minusy :
    Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shiwix939 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne odżywienie
  • Pięknie odżywia włosy zniszczone i skłonne do puszenia sięi plątania. Dzięki używaniu odżywki od kliku miesięcy mam znacznie gładsze włosy. Nie przetłuszcza włosów, co często jest problemem przy tego typu produktach. Zdecydowane tak!

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić gosica13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy jak nowe
  • Nie byłam na samym początku przekonana co do tej odżywki, ale szybko zdanie zmieniłam. Kiedy chcę przejść z loków na proste włosy-używam jej i BAH, niemożliwe staje się możliwe.
    Dodatkowo zero problemów z rozczesywaniem. Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić 1221Agnieszka1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polecam
  • Jak za taka cene , to produkt jest świetny.
    Mam grube, cięzkie włosy, które sie puszą, są szorstkie i się strasznie kołtunią. Odzywka daje mi to czego potrzebuje - włosy się nie puszą, po wysuszeniu suszarką sa gładkie a nie pozwijane. Dzięki tej odżywce w ciągu dnia włosy sie nie kudłacą, cały dzień są lekkie i miękkie, jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić wandapanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest całkiem ok
  • Mam nijakie włosy, nie są proste ale też nie są falowane.

Odżywka cudownie włosy wygładza, są bardzo miękkie i gładkie. Całkiem dobrze je prostuje, jednak końcówki są delikatne wywinięte. Moje włosy często się puszą a ona je ujarzmia, przez co lubię ją używać. Nie powoduje przetłuszczania, ale trzeba pamiętać żeby nie dawać jej za dużo na skórę głowy.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Razem z szamponem daje rezultaty !!
  • Odżywke kupiłam poniewaz mam krecone delikatnie puszace sie wlosy, zawsze suszylam wlosy obrotowa lokowko suszarka, jednak stwierdzilam ze zaczne chodzic w kreconych...zaczelo mi sie to podobac ;D
    wloski są zdrowe, ladnie pachna
    Odzywka zmniejszyla puszenie sie wlosow, obciazyla wlosy, (nie prostuje wlosow, ale chyba nikt w to nie wierzyl )

Plusy:
    latwe rozczesywanie
    cudowny jak dla mnie zapach
    latwo dostepna
    lepsze rezultaty razem z szamponem
    zmniejszone puszenie sie wlosow
    cena ( nie jest zbyt wysoka)

Minusy:
    dosyc malo wydajna(mozliwe ze nakladam jej za duzo)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Chcesz pochwalić san95b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Bardzo podobna do Nivea, Long Repair
    tylko że ma piękniejszy zapach

+Zapach
    +Działa (wygładza i ujarzmia włosy, ułatwia rozczesywanie,
    pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku)

- Nie prostuje (ale serio ktoś w to wierzył ?

I znów uwaga - wlosy mogą sie przyzwyczaić więc od czasu do czasu zmieniam odżywki (co któreś mycie)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić QQnia za czytelną i pomocną recenzję?