Powiększ Nivea, Straight & Gloss, Odżywka prostująca włosy puszące się i trudne do ułożenia

Zgłoszony przez kaka2106

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule z ekstraktem z magnolii i płynnej keratynie, stanowiącej budulec włosa.
Kiedy włosy puszą się, trudno je ułożyć i nadać im gładkość. Ponadto często wyglądają na przesuszone.
Odżywka Nivea z ekstraktem z magnolii:
-wygładza i ujarzmia włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Keratin, Magnolia Officinalis Bark Extract, Silicone Quaternium-18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Trideceth-6, Trideceth-12, C12-15 Pareth-3, Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Cena: 10,12zł / 200ml

• Bardzo fajna
  • Nie rozumiem złych komentarzy pod tym produktem. Jeżeli ktoś uważał że odżywka wyprostuje mu włosy bez użycia prostownicy no to.... śmiech na sali... Bardzo lubię tą odżywkę bo po niej włosy są niesamowicie miękkie, cudownie pachną, łatwo się rozczesują. Odejmuję pół gwiazki za to że wydaje mi się mało wydajna.... lubię nakładać troszeczkę więcej odżywki bo mam włosy do pasa. Lubię zmieniać sobie odżywki ale do tej chętnie wracam

Chcesz pochwalić marzusiax za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Używam tej odżywki od jakiegoś czasu - i po wielu testach innych kosmetyków doszłam do wniosku, że odżywka sama w sobie nie prostuje włosów ani nie zmniejsza ich puszenia się. Ładnie pachnie i nic poza tym.
    Przynajmniej na moich włosach nic nie zdziałała.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić degal12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie działa tak jak powinien.
  • Odżywka pięknie pachnie, faktycznie wygładza moje niesforne kosmyki, ale nie prostuje.
    Producent po prostu przesadził z reklamą swojego produktu.
    Używam jej przed prostowaniem, bo włosy są miękkie, lśniące i pięknie pachną.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Chcesz pochwalić littlexmonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa nie tak jak powinien
  • Ten produkt nie prostuje włosów, moze są bardziej gładkie, miekkie i przyjemne w dotyku i wielki plus ładnie pachnie ale nic pozatym.Zamiast prostowac działa jak migiełka do włosów bo zostaje tylko ladny zapach.
    Plusy
    +ładny zapach
    +Ciekawa konsystencjia
    +Włosy miekkie w dotyku

Minusy
    -Nie prostuje
    -Włosy jak sie puszyły tak sie pusza dalej
    -Nie chroni przed wilgocią

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić gusia288 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny zapach.
  • Kupiłam ten produkt zachęcona reklamą. Miał on rzekomo prostować i wygładzać włosy. Używałam go według zaleceń wraz z szamponem i balsamem.

+ Bardzo ładny zapach.
    + Włosy wydawały się łatwiejsze w rozczesaniu.

- Nie wygładza włosów oraz ich nie prostuje.
    - Jest droższa od innych lepszych odżywek.

Używam tego produktu od: 2 miesiące (3 lata temu).
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić gutka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Odżywka ta bardzo dobrze wygładza włosy i jest to moim zdaniem największy jej plus. Do tego ma przyjemny zapach i konsystencję. Jest wydajna, tania i łatwo dostępna. Nie prostuje jakoś szczególnie włosów. Ja mam z natury proste, ale jakoś nie zauważyłam, że nie falowały się lekko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygładza i ujarzmia włosy
  • Nie jestem posiadaczką włosów kręconych bądź falowanych, ale kupiłam tą odżywkę razem z szamponem, ponieważ chciałam, aby czasem puszące się kosmyki zostały wygładzone i opanowane.

Odżywka nie prostuje! Producent wymyślił taką nazwę aby zachęcić nas do odłożenia prostownicy, ale taki efekt da się osiągnąć przy jej pomocy. Dziwię się, że ktoś wierzy, iż tak prozaiczna odżywka ma cudotwórczą moc : )
    Odżywka wygładza powierzchnię włosów, ujarzmia jej, są mniej puszące. Kosmetyk ma w składzie silikon, więc jemu zawdzięczam gładkość, ale prócz tego włosy są miękkie i jedwabiste, bardziej nawilżone, szczególnie na końcach, gdzie walczę z suchością.

Polecam wypróbować, ale dla efektu wygładzenia i opanowania czupryny, jednak nie jest to mój kosmetyk wszech czasów, ale za tą cenę (i możliwość wygrania wycieczki do Grecji ; )) warto.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Chcesz pochwalić aleksandrija_n za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Dobra, ale nie bardzo dobra.
  • Kupiłam tą odżywkę na promocji skuszona wizją prostszych (nie prostych) włosów Miałam kiedyś odżywkę z Garniera, która właśnie miała prostować i robiła cuda, niestety nie mogę jej znaleźć w sklepie, więc skusiłam się na tą

Plusy:
    + wygodne opakowanie, stojące na głowie
    + słodki, przyjemny zapach
    + cena
    + wydajność
    +wygładza włosy, łatwo się po niej rozczesują
    + w promocji jest tania

Minusy:
    - nie do końca moje włosy były takie jak chciałam, odżywce z Garniera nie dorównuje nawet w najmniejszym stopniu....

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Chcesz pochwalić rzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka
  • PLUSY:
    - ma ładny zapach
    - nie obciąża włosów
    - po użyciu włosy są miękkie, gładkie, odżywione i zdrowo się błyszczą
    - włosy łatwo się rozczesują
    - odżywka nie jest droga
    - super konsystencja ; gęsta, więc nigdzie nie spływa

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie prostuje, ewentualnie odświeża włosy.
  • Odzywka ma za zadanie prostować włosy, wiadomo efekt nie będzie taki jak po użyciu prostownicy, ale zdziałać coś powinien mi ułatwił tylko rozczesywanie. Ogólnie produkt kupiła kiedyś kiedy nie umiałam zaakceptować moich kręciołków, nie polecam, jak już to dla osób z lekkimi falami, do osób takich jak ja z kręciołkami nie polecam

Używam tego produktu od: stycznia

Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadaje sie tylko do włosów lekko kreconych, ale nie do burzy loków.
  • Kupiłam tą odżywke, ponieważ ostatnio moja prostownica sie spaliła.Pomyslałam, że wyprobuje czegos nowego, co nie bedzie niszczyc mi włosow tak, jak to robiła prostownica.Jednak efekt nie był taki, jakiego oczekiwałam , ale tez nie moge powiedziec, ze jest do niczego
    Moje wlosy u nasady sa lekko falowane , a na koncowkach mam naturalne loki.Odzywka sprawiła, ze włoski na gorze staly sie bardziej proste, ale na dole?Hmm, nie było szalu, loki jak były tak sa, a o uporaniu sie z puszacymi sie włosami nawet nie bylo mowy.
    Ale jest jeszcze cos, o czym musze wspomniec Odzywka swietnie wygładziła moje włosy, nie moge przestac ich dotykac. Sa jedwabiscie gładkie i lsniace Polecam ja tym dziewczynom, ktore maja tylko lekko pofalowane włosy, bo wtedy efekt jest fajny, natomiast do typowo kreconych włosow jest po prostu bezuzyteczny.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kafffa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta wypróbowania
  • a ja tam go lubię najprawdopodobniej dałabym 5/5 gdyby nie to, że... producent obiecał chociażby małe ujarzmienie włosów. Pod tym względem z moimi włosami nie zrobił zupełnie nic. Owszem, stały się bardziej nawilżone, końcówki były w lepszym stanie, BARDZO UŁATWIŁ ROZCZESYWANIE, pachniał przepięknie, konsystencja super. Mało wydajny, osobiście zakupiłam opakowanie 200 ml ale naprawdę polubiłam tę odżywkę. Szkoda, że jest droga i mało wydajna, ale raczej po nią sięgnę, pomimo tego, że może moich włosów nie wyprostowała to ma wiele plusów o których warto pamiętać.

Chcesz pochwalić lizzie98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Odżywka co prawda włosów nie prostuje (nie w moim przypadku), ale jestem zadowolona. Włosy super się rozczesują, są gładkie, a odżywka nie daje uczucia przetłuszczonych włosów.

PLUSY:
    -wygładza
    -włosy łatwo się rozczesują
    -nie daje efektu tłustych włosów
    -piękny zapach utrzymujący się na włosach

MINUSY:
    chyba brak

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić Suniti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetna
  • Kiedy zaczęłam używać tego kosmetyku, nie byłam zbyt zachwycona działaniem. Odżywka nie szkodziła jednak moim włosom, więc postanowiłam zużyć ją do końca.
    Moje włosy są bardzo delikatne, cienkie, wycieniowane i.. ani bardzo proste, ani kręcone.

Po jakimś czasie koleżanka zapytała mnie, czy codziennie prostuję włosy. Byłam zaskoczona, ponieważ prostownicy nie używałam już od dawna.
    Później rzeczywiście zauważyłam, że mam ostatnio całkiem proste, ale puszyste włosy, czego po prostownicy nigdy nie mogłam się spodziewać. O tym, że to zasługa tej odżywki, przekonałam się dopiero, kiedy po zużyciu zamieniłam ją na inną.
    Do włosów takich jak moje - polecam! Używam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kaka2106 za czytelną i pomocną recenzję?