Nivea, Straight & Gloss, Odżywka prostująca włosy puszące się i trudne do ułożenia

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule z ekstraktem z magnolii i płynnej keratynie, stanowiącej budulec włosa.
Kiedy włosy puszą się, trudno je ułożyć i nadać im gładkość. Ponadto często wyglądają na przesuszone.
Odżywka Nivea z ekstraktem z magnolii:
-wygładza i ujarzmia włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku

Fantastyczna!!

Po prostu uwielbiam tą odżywkę. Co prawda nie prostuje włosów, ale za to niweluje całkowicie mój problem-puszenie się włosów. Od dawna miałam ten problem, ale teraz, gdy używam tej odżywki nawet zapomniałam jakie to uczucie :)

Plusy:
+ włosy się nie puszą,
+ ładny zapach,
+ włosy są błyszczące i gładkie,
+ w miarę niska cna,
+ łatwo dostępny,

Minusy:
- szybko się kończy(używam dwa razy w tygodniu dość dużą ilość)
- trudno ,,wydobyć" z niego resztki produktu

Ilość zużytych opakowań: początek 3

Lubię

Odżywki i szamponu z tej serii używam od kilku lat. Używałam też balsamu ochronnego do prostowania, ale niestety został wycofany ze sprzedaży. Wlosy po zastosowaniu tej odżywki są miekkie, błyszczące i sypkie. Są zauważalnie gładsze, ale napewno nie jest to efekt jak po prostownicy.

Tą odżywkę kupiłam w Rossmannie na wyprzedaży.
Odżywka ma konsystencję dość gęsta, o lekkim zapachu magnolli.
Włosy po jej użyciu są miękkie w dotyku, fajnie wygładzone, łatwo można rozczesać włosy oraz nadaje blasku. Czy chroni przed puszenie się ? Trudno mi powiedzieć, ponieważ mnie się włosy nie puszą tak bardzo.

Poskramiacz puszku

*Odżywka bez wątpienia ma ciekawe działanie, z takim spotkałam się pierwszy raz. Otóż w przypadku cienkich włosów rzeczywiście bardzo wyraźne jest znaczne rozprostowanie kosmyków!

*W moim przypadku odżywka całkowicie wyeliminowała puszenie. Kosmyki były idealnie wygładzone, dociążone- gdy szłam włosy, zwykle lekkie i rozwiane przez wiatr, podskakiwały jak sprężynki. Przy użyciu żadnej innej odżywki nie uzyskałam takiego efektu.

*Oprócz tego włosy lśniły i wspaniale pachniały- latem:)

*Bardzo ważne jest ostrożne dozowanie odżywki- niewielka ilość wystarczy by uzyskać opisany wyżej efekt. Nałożenie zbyt dużej ilości skutkuje "przyklapnięciem" u nasady oraz przetłuszczeniem na długości.

*Cena jest w porządku, jak za takie działanie.

*Miałam problem ze znalezieniem produktu. Nie było go w trzech drogeriach, znaleziony dopiero w małym sklepie z kosmetykami.

*Z pewnością jeszcze kiedyś wrócę do tego kosmetyku. Zwłaszcza, że po pierwszym użyciu czułam pozytywną zmianę. Wiedziałam, że najprawdopodobniej wrażenie jest mocno wyolbrzymione, bo subiektywne. Po wyjściu z domu trzy osoby zwróciły mi uwagę, że moje włosy są.....jakieś inne(;

Klapnięte włosy

Absolutna rewelacja. Swietnie wygładza, nawilza włosy, nie powoduje ich plątania. Ułatwia rozczesywanie a do tego pieknie słodko pachnie. Szkoda, że nie udało im się połączyć tych efektów z brakiem obciązenia włosów. Są one bardzo oklapniete po umyciu i wyglądaja jak nieświeże lub ulizane. Mam cienkie włosy, więc nie moge pozwolić sobie na taki efekt. Mimo to użytkowałam ją i tak długi okres czasu, pozwalała mi na zrezygnowanie z prostownicy.

Kolejny KWC :)

Może nie prostuje, ale świetnie wygładza końcówki i całe włosy. Moje końcówki to typowe siano - puszące, trudne to rozczesania, zniszczone... Ta odżywka potrafi je naprawić i polecam każdemu przetestować. Rzadko kiedy kupuję ten sam produkt po raz kolejny, a to jeden z niewielu wyjątków ;)

Plusy:
+ działa!
+ włosy po są miękkie a w połączeniu z suszarką w ogóle bomba
+ piękny zapach
+ ujarzmia moje siano ;)
+ cena
+ ułatwia rozczesywanie
+ "dociąża" końcówki

Wady:
-opakowanie - ciężko wykorzystać cały produkt,
-wydajnośc.

Jedna z lepszych!

To bez wątpienia jedna z moich ulubionych odżywek i jako jedyna utrzymuje zapach na moich włosach i to na dłuższy czas, a pachnie cudowanie. Kolejne plusy: wydajność, konsystencja w sam raz - nie za rzadka nie za gęsta i pożądany efekt - włosy gładkie, miękkie i sypkie. :) zero minusów, polecam z czystym sumieniem!

Godna polecenia ;)

Po tym jak Long Repair spisała się znakomicie zaufałam produktom Nivea i postanowiłam kupić siostrę bez protein ;) Padło na Straight & Gloss. Bardzo spodobał mi się zapach tej odżywki, taki słodki ;) Włosy rozczesują się bardzo łatwo, na czym bardzo mi zależało, bo moje włosy są dość oporne. Niesamowicie wygładza moje suche włosy, a dodatkowo nie puszą mi się nawet podczas mżawki ;)
+ Zapach
+ Cena
+ Konsytencja
+ Dostepność
+ Działanie
+ Opakowanie
+ Skład
Minusów jak narazie nie widzę i obym nie zauwazyła ;)

W porządku

Może nie działa cudów, ale jest w porządku. Dobrze nawilża włosy co za tym idzie zapobiega nadmiernemu puszeniu się. Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie.
Dużo łatwiej i szybciej włosy można wyprostować .
Ale zbyt częste stosowanie powoduje, ze włosy stają się zbyt ciężkie.
Odżywka jest bardzo wydajna. Ma przyjemną konsystencję. Bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się długo na włosach.

Wygładza, ale nie prostuje

Odżywka może pomóc w wygładzeniu czy obciążeniu albo zadziałać na włosach podatnych, ale na moich efekt nie był długotrwały, bo wystarczy im wilgoć, by się znów zacząć podkręcać. Poza tym odżywka przeciętna, do stosowania na co dzień, nawilża, dociąża, jest tania i adekwatnie wydajna.

Świetna

Jedna z najlepszych drogeryjnych odżywek jakie używałam.100% zgodności z opisem producenta- pięknie wygładza,nabłyszcza,dyscyplinuje i nawilża.Jestem dość sceptycznie nastawiona do drogeryjnych odżywek,ponieważ w większości przypadków dają efekt odwrotny od oczekiwanego.Ta odżywka jak żadna inna do tej pory zdyscyplinowała moje włosy,stały się niezwykle wygładzone i całkowicie przestały się puszyć,wywijać w różne strony.Produkt godny polecenia.
+ Plusy:
- gęsta,wydajna konsystencja,która nie spływa z włosów
- nagłyszcza
- wygładza
- dyscyplinuje
- niweluje problem puszenia się
- dostępność w większości drogerii
- MINUSY:
-bardzo intensywny,słodki,nieco męczący zapach

Prostuje nawet kręcone włosy

Mam kręcone włosy i czasami chcę coś zmienić w swoim wyglądzie. Wtedy sięgam właśnie po tę odżywkę. Razem z suszarką całkiem dobrze się sprawuję i prostownicą dokańczam tylko niektóre pasma włosów. Niesamowita sprawa. Włosy lśniące, wygładzone, ale nie są za ciężkie u nasady, a to duuuży plus :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, jeszcze nieskończone

bardzo dobry

ujarzmia moje włosy, nie puszą się, nie odstają, są miłe w dotyku, dobra cena, duża wydajność, produkt godny polecenia, jestem na tak, myśle że do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania